9x bella panda vlhcene obrusky 64 ks

HELMI BABY ekologické vlhčené obrúsky 64 ks (6414100131801)

HELMI BABY ekologické vlhčené obrúsky 64 ks (6414100131801)

Detské vlhčené obrúsky vhodné na normálnu pokožku, eko/bio, bez parfumácie Detské vlhčené obrúsky Helmi Baby využijete doma či na cestách pre deti aj dospelých. Hodia sa na utieranie zamazaných detských ručičiek či tváre, použiť ich môžu aj rodičia na tvár alebo intímne partie. Vhlčené obrúsky Helmi Baby boli vyvinuté v spolupráci so špecialistami na kožné choroby. Neobsahujú parfumy, farbivá ani alkohol. Sú veľmi šetrné k jemnej detskej pokožke vďaka obsahu glycerínu a aloe vera. Boli vyrobené zo 100 % odbúrateľnej fínskej celulózy. Detské vlhčené obrúsky Helmi Baby vám uľahčia starostlivosť o bábätko na prechádzke aj na dlhších cestách.Kľúčové vlastnosti detských vlhčených obrúskov Helmi BabyVlhčené obrúsky Helmi Baby využijete doma aj na cestáchVhodné pre deti aj… (alza.sk)

FYTO HEMORAL VLHCENE OBRUSKY 20 ks

FYTO HEMORAL VLHCENE OBRUSKY 20 ks

FYTO HEMORAL vlhčené obrúsky 1x20 ks Obrúsky s obsahom špeciálnych rastlinných olejov a extraktov jemne ošetrujú podráždenú pokožku, napomáhajú spevňovaniu cievnych stien. (pilulka.sk)

Organyc Vlhčené obrúsky pre deti “sweet caress” zo 100% organickej…

Organyc Vlhčené obrúsky pre deti “sweet caress” zo 100% organickej bavlny

Vlhčené obrúsky pre deti “sweet caress” zo 100% organickej bavlny - 60ks. Organyc bio detské čistiace obrúsky. Organyc bio detské čistiace obrúsky. (drmax.sk)

8x BELLA vlhčené obrúsky osviežujúce 10 ks

8x BELLA vlhčené obrúsky osviežujúce 10 ks

Jednorazové osviežujúce obrúsky na telo a tvár, vhodné aj pre deti. Ideálne na cestách, v hoteloch, reštauráciách, či pri športe. Pomáhajú očistiť pokožku jemne a dôkladne, poskytujú svieži pocit po zelenom čaji. Vlastnosti: Na okamžité očistenie pleti a rúk Čistia a dezinfikujú Zvláčňujú pokožku a sviežo voňajú Obzvlášť vhodné na cesty Dermatologicky testované Vhodné aj pre deti Neobsahujú alkohol Neobsahujú parabény Rozmer a balenia: 10 ks obrúskov v balení Rozmer balenia: 110 × 80 × 16 (feedo.sk)

PANDA 4× 64 ks (5900516017620)

PANDA 4× 64 ks (5900516017620)

Detské vlhčené obrúsky určené na citlivú pokožku, bez alkoholu a s rastlinnými výťažkami, bez parfumácie Vlhčené obrúsky sú v dnešnej dobe veľkým, a často nenahraditeľným pomocníkom každého rodiča. Možno ich používať pri prebaľovaní dieťaťa doma či na cestách, využiť ich však môžete napríklad aj na utretie rúk. Detské vlhčené obrúsky značky Panda majú pH 5,5, takže sú neutrálne k pokožke, a navyše neobsahujú alkohol ani parabény. Naopak obsahujú alantoín a vitamín E, vďaka ktorým obrúsky upokojujú podráždenú pokožku. V balení nájdete 4× 64 ks obrúskov.Kľúčové vlastnosti detských vlhčených obrúskov Panda, 4× 64 ksDetské vlhčené obrúsky značky PandaIdeálne pri prebaľovaní, na utretie rúkNeobsahujú alkohol ani parabényNeutrálne pH - šetrné k pokožkeAlantoín a vitamín E upokojujú… (alza.sk)

BELLA PANDA Mini 54 ks (3-6 kg) - jednorázové plienky

BELLA PANDA Mini 54 ks (3-6 kg) - jednorázové plienky

Bábätko sa vyvíja, postupne rastie a silnie. Rovnako tak sa mení aj jeho plienka. Tá za žiadnych okolností nesmie bábätko škrtiť, dráždiť či odierať. Zároveň musí byť dostatočne savá, aby sa v nej dieťa cítilo pohodlne. Detailné informácie: Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre našich najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zabezpečujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia. Plienky Bella Panda 2 sú vhodné pre deti o váhe od 3 do 6 kg. V balení je 54 ks plienok. Niekoľko tipov na prebaľovanie: - K prebaľovaniu bábätka voľte vždy také miesto, aby ste sa k dieťaťu nemuseli hrbiť a nakláňať. - Všetky veci si nachystajte dopredu (čistú plienku a oblečenie, obrúsky na utretie, krém na zadoček, sáčok na… (feedo.sk)

BELLA PANDA Junior 36 ks (12-25 kg) - jednorázové plienky

BELLA PANDA Junior 36 ks (12-25 kg) - jednorázové plienky

Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zabezpečujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia. Plienky Bella Panda 5 sú vhodné pre deti o hmotnosťou od 12 do 25 kg. V balení je 36 ks plienok. Ako vybrať správne plienky? rozmyslite si, či budú pre vás vhodnejšie plienky látkové alebo jednorazové v oboch prípadoch musí plienka dieťaťu padnúť, nesmie ho škrtiť, tlačiť alebo brániť v pohybe ak má byť plienka funkčná, nesmie dieťaťu padať plienky by mali dobre absorbovať ak dieťaťu plienky vyhovujú, nemeňte ich! Na trhu je mnoho výrobkov s rôznym zložením. Iné plienky môžu dieťaťu spôsobiť ekzém či dokonca vyprovokovať alergickú reakciu O značke Bella: Spoločnosť Bella patrí… (feedo.sk)

2x BELLA PANDA Mini 54 ks (3-6 kg) - jednorazové plienky

2x BELLA PANDA Mini 54 ks (3-6 kg) - jednorazové plienky

Bábätko sa vyvíja, postupne rastie a silnie. Rovnako tak sa mení aj jeho plienka. Tá za žiadnych okolností nesmie bábätko škrtiť, dráždiť či odierať. Zároveň musí byť dostatočne savá, aby sa v nej dieťa cítilo pohodlne. Detailné informácie: Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre našich najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia. Plienky Bella Panda 2 sú vhodné pre deti o váhe od 3 do 6 kg. V balení je 54 ks plienok. Niekoľko tipov na prebaľovanie: - Na prebaľovanie bábätka voľte vždy také miesto, aby ste sa k dieťaťu nemuseli hrbiť a nakláňať. - Všetky veci si nachystajte dopredu (čistú plienku a oblečenie, obrúsky na utretie, krém na zadoček, sáčok na použitú… (feedo.sk)

2x BELLA PANDA Junior 36 ks (12-25 kg) - jednorazové plienky

2x BELLA PANDA Junior 36 ks (12-25 kg) - jednorazové plienky

Spoločnosť Bella patrí medzi popredných svetových výrobcov hygienických zdravotníckych pomôcok a na českom trhu pôsobí už od roku 2002. Súčasťou obchodnej politiky tejto firmy je prepojenie vysokej kvality výrobkov s prijateľnými cenami a vysokou úrovňou poskytovaných služieb. Plienky Panda sú absorpčné hygienické výrobky pre najmenších. Priedušnosť, anatomický tvar a bočné elastické volániky zaisťujú voľný prístup vzduchu k detskej pokožke a zmenšujú tak riziko vzniku jej podráždenia. Plienky Bella Panda 5 sú vhodné pre deti s hmotnosťou od 12 do 25 kg. V balení je 36 ks plienok. Ako vybrať správne plienky? - Rozmyslite si, či budú pre vás vhodnejšie plienky látkové alebo jednoraázové - V oboch prípadoch musia plienka dieťaťu padnúť, nesmie ho škrtiť, tlačiť alebo brániť v pohybe - Ak má… (feedo.sk)

Bella Panda prebaľovacie podložky (10)

Bella Panda prebaľovacie podložky (10)

Prebaľovacie podložky z radu produktov Bella Panda. (mojalekaren.sk)

Well Done Baby Well vlhčené ubrousky s olivovým olejem 64 ks

Well Done Baby Well vlhčené ubrousky s olivovým olejem 64 ks

 Vlhčené čistiace obrúsky s jemnou textúrou zaistia dokonalú starostlivosť o citlivú detskú pokožku. Dodajú jej jemnosť a dôkladné očistenie. Vďaka výťažkom z olivového oleja zabráni podráždeniu spôsobenému použitiu detských plienok. Obrúsky neobsahujú alkohol a tiež sú vhodné pre každodenné požitie. (rodinnebalenie.sk)

Trudi Baby Nature vlhčené čistiace obrúsky 64 ks

Trudi Baby Nature vlhčené čistiace obrúsky 64 ks

Trudi Baby Nature, 64 ks, Čistiace obrúsky pre deti, Čistiace obrúsky Trudi Baby Nature jednoducho, rýchlo a spoľahlivo ošetrujú detskú pokožku.Vlastnosti:ošetruje a čistí detskú pokožkuosviežuje a vyživujeZloženie:prípravok je hypoalergénnyPoužitie:Obrúskom šetrne očistite pokožku dieťaťa. Používajte podľa potreby. (notino.sk)

NIVEA BABY OBRUSKY PURE 63 ks

NIVEA BABY OBRUSKY PURE 63 ks

NIVEA BABY Čistiace obrúsky FRESH&PURE 1x63 ks Jemne, ale dôkladne čistia a osviežujú citlivú detskú pokožku. NIVEA BABY Čistiace obrúsky Fresh & Pure so zložením na báze vody a s jemnými výťažkami z aloe vera čistia citlivú detskú pokožku tak jemne ako čistá voda. (pilulka.sk)

IntimComfort vlhčené obrúsky 25 ks

IntimComfort vlhčené obrúsky 25 ks

Charakteristika: Vlhčené obrúsky pre starostlivosť o intímne časti tela dospelých na jednorazové použitie. S obsahom anti-intertrigo komplexu doplnený výťažkom rumančeka pre pravidelnú starostlivosť o citlivú pokožku najmä v miestach vlhkého kožného zaparenia.Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Citlivé miesto opatrne natierame alebo len priložíme obrúsok a necháme pôsobiť. Podľa potreby opakovať. K jednorazovému použitiu. Iba na vonkajšie použitie!Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom… (lieky24.sk)

Saforelle vlhčené obrúsky 10 ks

Saforelle vlhčené obrúsky 10 ks

Charakteristika: Saforelle vlhčené obrúsky vám dodajú pocit intímnej čistoty, sviežosti a ochrany vo všetkých situáciách (na cestách, počas menštruácie, pred lekárskou prehliadkou, atď.).Saforelle vlhčené obrúsky sú obohatené o extrakt z lopúcha veľkého,uznávaného pre jeho upokojujúce účinky.Neobsahujú alkohol, parabény, mydlo ani phenoxyetanol. Saforelle obrúsky sú vyrobené z prírodnej látky so 100 % biologicky odbúrateľnými vláknami.Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Podľa potreby.Upozornenie: Len na vonkajšie… (lieky24.sk)

IntimComfort vlhčené obrúsky 5 ks

IntimComfort vlhčené obrúsky 5 ks

Charakteristika: Vlhčené obrúsky pre starostlivosť o intímne časti tela dospelých na jednorazové použitie. S obsahom anti-intertrigo komplexu doplnený výťažkom rumančeka pre pravidelnú starostlivosť o citlivú pokožku najmä v miestach vlhkého kožného zaparenia.Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Citlivé miesto opatrne natierame alebo len priložíme obrúsok a necháme pôsobiť. Podľa potreby opakovať. K jednorazovému použitiu. Iba na vonkajšie použitie!Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom… (lieky24.sk)

IntimComfort vlhčené obrúsky 10 ks

IntimComfort vlhčené obrúsky 10 ks

Charakteristika: Vlhčené obrúsky pre starostlivosť o intímne časti tela dospelých na jednorazové použitie. S obsahom anti-intertrigo komplexu doplnený výťažkom rumančeka pre pravidelnú starostlivosť o citlivú pokožku najmä v miestach vlhkého kožného zaparenia.Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Citlivé miesto opatrne natierame alebo len priložíme obrúsok a necháme pôsobiť. Podľa potreby opakovať. K jednorazovému použitiu. Iba na vonkajšie použitie!Upozornenie: Len na vonkajšie použitie! Uchovávajte na tmavom a suchom… (lieky24.sk)

Laurella intimne vlhcene obrúsky 20 ks

Laurella intimne vlhcene obrúsky 20 ks

Laurella intima intímna starostlivosť Obsah Laurella intima vlhčené obrúsky: 20ks Charakteristika Laurella intima vlhčené obrúsky: Vlhčené obrúsky na každodennú intímnu hygienu. Bez parabénov a chemicky spracovaných prísad. Obrúsky majú mäkký, hladký a pružný materiál, neobsahujú alkohol, rešpektujú fyziologické pH intímnych partií, zaručujú príjemný svieži pocit, udržujú optimálnu vlhkosť pokožky. Použitie Vlhčený obrúsok je určený na jednorázové použitie. Obrúsok vybrať z obalu, vykonať hygienu a potom zlikvidovať. Príbalový leták Laurella intima intímna starostlivosť (najlekaren.eu)

Epigen intímne vlhčené obrúsky 1x10 ks

Epigen intímne vlhčené obrúsky 1x10 ks

Epigen intímne vlhčené obrúsky 1x10 ks (lekarentriveze.sk)

FYTO HEMORAL vlhčené obrúsky 1x20 ks

FYTO HEMORAL vlhčené obrúsky 1x20 ks

FYTO HEMORAL vlhčené obrúsky 1x20 ks (lekarentriveze.sk)

LIVSANE Detské vlhčené obrúsky 1x80 ks

LIVSANE Detské vlhčené obrúsky 1x80 ks

LIVSANE Detské vlhčené obrúsky 1x80 ks (lekarentriveze.sk)

Sebamed detské vlhčené obrúsky 72 ks

Sebamed detské vlhčené obrúsky 72 ks

Hygienický a antibakteriálny efekt zaistí najjemnejšie a zároveň účinné očistenie citlivej detskej kože. Hodnota pH 5,5 podporuje tvorbu a obnovu prirodzeného ochranného plášťa kože, ktorý sa vyvíja v prvých mesiacoch života. (vivantis.sk)

12x HIPP Babysanft 10 ks - vlhčené obrúsky

12x HIPP Babysanft 10 ks - vlhčené obrúsky

Čistiace vlhčené obrúsky poskytujú čistotu a ochranu pred zapareninami. Sú napustené jemným pleťovým mliekom s výťažkom z BIO mandlí, bez minerálnych olejov a aromatických látok, čím minimalizujú riziko vzniku alergií. S neutrálnym pH, nebielené chlórom. Vhodné aj na tvár a ruky, pretože nie sú mastné. Obrúsky sú vhodné pre jemné očistenie citlivej detskej pokožky a pokožky so sklonom k alergiám. Vlastnosti: Bez aromatických látok, ktoré môžu vyvolať alergickú reakciu (podľa Smernice pre kozmetiku) Bez éterických olejov, ktoré môžu viesť k vzniku alergií Bez alkoholu Bez mydla Bez farbív Bez PEG-emulgátorov Bez parabénov pH neutrálne Nebielené chlórom Vhodné od narodenia Dermatologicky testované Výhodné ekonomické balenie 10 ks balení obrúskov. (feedo.sk)

12x BABY DOVE Vlhčené obrúsky 50 ks

12x BABY DOVE Vlhčené obrúsky 50 ks

Potrebujete rýchlo a dôkladne očistiť dieťa? Doma alebo na cestách? Vyskúšajte jednoduché a efektívne riešenie od Dove Baby, ktoré sa postará o vaše dieťa, či už pri výmene plienok alebo pri každodenných aktivitách. Obrúsky nie sú vhodné iba na čistenie zadočka, môžete ich použiť tiež na ruky a tvár dieťaťa. Použitie Dove Baby vlhčených obrúskov je pohodlné – obal uchováva sviežosť, takže každý vytiahnutý obrúsok vyzerá ako ten prvý. Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie a uľahčite si deň. Dove Baby kombináciou čistiacich a ošetrovacích ingrediencií vytvorilo nové vlhčené obrúsky, ktoré nielenže skvelo čistia, ale aj hydratujú a zabraňujú podráždeniu pokožky** celého telíčka. Obrúsky sú hypoalergénne a bez alkoholu a sú vyvinuté v spolupráci s pediatrami a dermatológmi. Sú klinicky overené… (feedo.sk)

Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 4x56 ks (4062300333550)

Babysanft Čistiace vlhčené obrúsky 4x56 ks (4062300333550)

Detské vlhčené obrúsky určené na citlivú pokožku, vegánske, eko/bio a s rastlinnými výťažkami, bez parfumácie–možno kúpiť minimálne 2 balenia Čistiace vlhčené obrúsky HiPP Babysanft dokonale čistia a hydratujú pokožku dieťaťa. Obsiahnuté jemné pleťové mlieko s výťažkom z BIO mandlí je veľmi šetrné k citlivej detskej pokožke a redukuje riziko vzniku alergií. Obrúsky sú veľmi mäkké a jemné, možno ich teda bez obáv použiť na celé telíčko dieťaťa vrátane tváre, pretože majú neutrálne pH a nie sú mastné. Obrúsky neobsahujú alkohol, éterické oleje, mydlo, farbivá, PEG emulgátory ani parabény.Vhodné sú pre deti už od narodenia. Znášanlivosť s pokožkou bola dermatologicky testovaná. Pohodlné fóliové balenie s lepiacim uzáverom zabezpečí opakované otváranie a zatváranie. Obrúsky Babysanft… (alza.sk)

NATY Vlhčené obrúsky bez vône 20 ks

NATY Vlhčené obrúsky bez vône 20 ks

Odporučené pre deti s citlivou pokožkou či ekzémom. Praktické cestovné balenie obsahuje 20 ks. (mojalekaren.sk)

Alinan Happy detské vlhčené obrúsky 1x56 ks

Alinan Happy detské vlhčené obrúsky 1x56 ks

Alinan Happy detské vlhčené obrúsky 1x56 ks (lekarentriveze.sk)

Officina Naturae Eko vlhčené obrúsky, 20 ks

Officina Naturae Eko vlhčené obrúsky, 20 ks

Eko vlhčené obrúsky z biologicky rozložiteľných vlákien prírodného pôvodu, môžete využiť v starostlivosti o vaše najmenšie ratolesti. Ich použitie je veľmi jednoduché, nedráždia jemnú detskú pokožku a rovnako sú priateľské voči našej planéte. Jemne čistia a osviežujú, zanechávajú pokožku jemnú a hladkú. Ideálne sú pri výmene plienok a na čistenie rúk a tváre detí. Sú vhodné aj na čistenie pokožky dospelých v každom okamihu. Sú dermatologicky testované, neobsahujú nikel a vhodné sú aj pre vegánov. Biricco je kozmeticka rada vytvorená k tomu, aby jemne čistila a starala sa s láskou o detskú pokožku. Bio extrakt z talianskej duly sa nachádza v takmer v každom produkte z tejto rady. Zloženie produktov Biricco prešlo najnovšou generáciou dermatologických testov a toto zloženie vďaka použitiu… (bionatural.sk)

12x PAMPERS Sensitive 52 ks - vlhčené obrúsky

12x PAMPERS Sensitive 52 ks - vlhčené obrúsky

Jemná pokožka vášho dieťatka si zaslúži spoľahlivú ochranu Pampers. Je klinicky testované, že detské čistiace obrúsky Pampers Sensitive sú šetrnejšie, než čistenie pomocou žinky a vody, a jedinečné zloženie pre obnovenie prirodzenej hodnoty pH od Pampers zároveň pomáha predchádzať podráždeniu pokožky udržiavaním prirodzenej hodnoty jej pH. A pretože sú detské čistiace obrúsky Pampers Sensitive špeciálne navrhnuté s ohľadom na citlivú pokožku vášho dieťatka, neobsahujú žiadne parfumy ani alkohol. Detské čistiace obrúsky Pampers Sensitive sú dermatologicky testované a sú vhodné na používanie už od prvého dňa. (feedo.sk)

Procto-Glyvenol Soft vlhčené obrúsky 1x30 ks

Procto-Glyvenol Soft vlhčené obrúsky 1x30 ks

Procto-Glyvenol Soft vlhčené obrúsky 1x30 ks (lekarentriveze.sk)

LAURELLA Intima intímne vlhčené obrúsky 1x20 ks

LAURELLA Intima intímne vlhčené obrúsky 1x20 ks

LAURELLA Intima intímne vlhčené obrúsky 1x20 ks (lekarentriveze.sk)

TENTO OBRUSKY 33X33CM 100KS

TENTO OBRUSKY 33X33CM 100KS

OBRÚSKY . Rozmery obrúsku: 33 × 33 cm . Počet vrstiev: 1 . Rozmery balenia: 17 × 16,6 × 8,9 cm . Zloženie: 100% celulóza (andreashop.sk)

Nivea Baby Soft & Cream vlhčené obrúsky 63 ks

Nivea Baby Soft & Cream vlhčené obrúsky 63 ks

- detské čistiace obrúsky na citlivú pokožku Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Herbacos Rybilka vlhčené obrúsky s Panthenolom 72 ks

Herbacos Rybilka vlhčené obrúsky s Panthenolom 72 ks

Detské jemné vlhčené obrúsky s Pantenolom. Obrúsky sú dermatologicky testované, hypoalergénné a neparfémované. Tkanina je z prírodného materiálu. slúžia k starostlivosti o detskú pokožku, u dojčiat a batoliat, na očistenie pokožky v plienkovej oblasti, na ošetrenie pokožky - zložky obrúska pokožku vyživujú a hydratujú. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Simply you pharmaceuticals IntimComfort vlhčené obrúsky 25 ks

Simply you pharmaceuticals IntimComfort vlhčené obrúsky 25 ks

Vlhčené obrúsky na starostlivosť o intímne časti tela dospelých s obsahom anti-intertrigo komplexu, doplnený výťažkom rumančeka, ktorý má upokojujúce účinky. Obrúsky obsahujú roztok určený na pokožku za účelom jej ochrany a zlepšenia stavu. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Rybilka Neo S Pantenolom vlhčené obrúsky 72 ks

Rybilka Neo S Pantenolom vlhčené obrúsky 72 ks

Charakteristika: Detské jemné vlhčené obrúsky s Pantenolom. Obrúsky sú dermatologicky testované, hypoalergénné a neparfémované. Tkanina je z prírodného materiálu.slúžia k starostlivosti o detskú pokožku, u dojčiat a batoliat,na očistenie pokožky v plienkovej oblasti,na ošetrenie pokožky - zložky obrúska pokožku vyživujú a hydratujú.Nepoužívajte: U detí do 3 rokov. Pri alergii na zložky produktu. Do otvorených rán a na sliznice.Tehotenstvo a dojčenie: Prípravok by sa mal dať vzhľadom na spôsob použitia a aplikačnú formu používať počas tehotenstva a dojčenia. Pred použitím je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: Pred použitím odlepovaciu fóliu a po vybratí obrúskov v potrebnom množstve obal uzatvorte. Obrúsky použite na znečistenú pokožku pri každej výmene plienok.… (lieky24.sk)

NATY NATURE BABYCARE Detské vlhčené obrúsky 3x56 ks

NATY NATURE BABYCARE Detské vlhčené obrúsky 3x56 ks

Detské vlhčené obrúsky Natty by Nature Babycare sú kompostovateľné a vyrobené z prírodných zložiek extrahovaných priamo z rastlín, na rozdiel od syntetickej výroby bežných obrúskov. Sú obohatené o upokojujúci harmanček a extrakt z aloe. Neobsahujú chlór ani alkohol a sú hypoalergénne. Sú dermatologicky testované, čo zaručuje to najlepšie pre vaše dieťa. Balenie 3×56 kusov. (feedo.sk)

12x BABY DOVE Sensitive Vlhčené obrúsky 50 ks

12x BABY DOVE Sensitive Vlhčené obrúsky 50 ks

Potrebujete rýchlo a dôkladne očistiť dieťa? Doma alebo na cestách? Vyskúšajte jednoduché a efektívne riešenie od Dove Baby, ktoré sa postará o vaše dieťa, či už pri výmene plienok alebo pri každodenných aktivitách. Obrúsky nie sú vhodné iba na čistenie zadočka, môžete ich použiť tiež na ruky a tvár dieťaťa. Použitie Dove Baby vlhčených obrúskov je pohodlné – obal uchováva sviežosť, takže každý vytiahnutý obrúsok vyzerá ako ten prvý. Doprajte svojmu dieťaťu to najlepšie a uľahčite si deň. Dove Baby kombináciou čistiacich a ošetrovacích ingrediencií vytvorilo nové vlhčené obrúsky, ktoré nielenže skvelo čistia, ale aj hydratujú a zabraňujú podráždeniu pokožky** celého telíčka. Obrúsky sú hypoalergénne a bez alkoholu a sú vyvinuté v spolupráci s pediatrami a dermatológmi. Sú klinicky overené… (feedo.sk)

BABY DOVE Sensitive Moisture vlhčené obrúsky 4x50 ks

BABY DOVE Sensitive Moisture vlhčené obrúsky 4x50 ks

Potrebujete očistiť bábätko rýchlo, ale dôkladne? Doma alebo na cestách? Vyskúšajte jednoduché a účinné riešenie od Baby Dove, ktoré sa postará o vaše bábätko, či už pri výmene plienok, alebo pri každodenných aktivitách. Obrúsky nie sú vhodné iba na očistenie zadočku, použiť ich môžete aj na ruky a tvár bábätka. Používanie Baby Dove obrúskov je pohodlné – obal uchováva sviežosť, a tak každý vytiahnutý obrúsok vyzerá ako ten prvý. Doprajte svojmu bábätku to najlepšie a uľahčite si deň. Baby Dove čistiace obrúsky obsahujú kombináciu čistiacich látok a ošetrujúcich ingrediencií, ktoré nielenže skvele čistia, ale zároveň hydratujú a zabraňujú podráždeniu pokožky celého telíčka. Obrúsky sú hypoalergénne a bez alkoholu, a sú vyvinuté v spolupráci s pediatrami a dermatológmi. Zloženie: Aqua,… (feedo.sk)

12x PAMPERS Sensitive XXL 80 ks - vlhčené obrúsky

12x PAMPERS Sensitive XXL 80 ks - vlhčené obrúsky

Jemná pokožka vášho dieťatka si zaslúži spoľahlivú ochranu Pampers. Je klinicky testované, že detské čistiace obrúsky Pampers Sensitive sú šetrnejšie, než čistenie pomocou žinky a vody, a jedinečné zloženie pre obnovenie prirodzenej hodnoty pH od Pampers zároveň pomáha predchádzať podráždeniu pokožky udržiavaním prirodzenej hodnoty jej pH. A pretože sú detské čistiace obrúsky Pampers Sensitive špeciálne navrhnuté s ohľadom na citlivú pokožku vášho dieťatka, neobsahujú žiadne parfumy ani alkohol. Detské čistiace obrúsky Pampers Sensitive sú dermatologicky testované a sú vhodné na používanie už od prvého dňa. (feedo.sk)

12x PAMPERS Fresh Clean 52 ks - vlhčené obrúsky

12x PAMPERS Fresh Clean 52 ks - vlhčené obrúsky

Každý jeden z našich uzlíčkov radosti si zaslúži láskyplnú starostlivosť a šetrné čistenie. Preto detské čistiace obrúsky Pampers Fresh Clean spájajú svoju vyváženú vlhkosť, vďaka ktorej zanechajú na pokožke pocit väčšej čistoty, a zároveň pomáhajú obnovovať prirodzenú hodnotu pH. Detské čistiace obrúsky Pampers Fresh Clean prinášajú tiež osviežujúcu vôňu pre lepší zážitok pri prebaľovaní. S detskými čistiacimi obrúskami Pampers Fresh Clean sa už nemusíte obávať neporiadku. (feedo.sk)

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky sensitiv 1x56 ks

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky sensitiv 1x56 ks

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky sensitiv 1x56 ks (lekarentriveze.sk)

INTIMComfort Vlhčené obrúsky anti-intertrigo komplex 1x10 ks

INTIMComfort Vlhčené obrúsky anti-intertrigo komplex 1x10 ks

INTIMComfort Vlhčené obrúsky anti-intertrigo komplex 1x10 ks (lekarentriveze.sk)

INTIMComfort Vlhčené obrúsky anti-intertrigo komplex 1x5 ks

INTIMComfort Vlhčené obrúsky anti-intertrigo komplex 1x5 ks

INTIMComfort Vlhčené obrúsky anti-intertrigo komplex 1x5 ks (lekarentriveze.sk)

PAMPERS vlhčené obrúsky Sensitive 12× 52 ks (8001841041483)

PAMPERS vlhčené obrúsky Sensitive 12× 52 ks (8001841041483)

Detské vlhčené obrúsky určené na citlivú pokožku, bez alkoholu a neutrálne ph, bez parfumácie Vlhčené obrúsky PAMPERS Sensitive sa stanú praktickým pomocníkom pri starostlivosti o vaše bábätko. Vďaka skvelej štruktúre SoftGrip sú o 15 % účinnejšie ako vlhčené obrúsky radu Fresh Clean. Obrúsky PAMPERS Sensitive nemajú žiadnu parfumáciu, vďaka čomu sa skvele hodia na citlivú pokožku, čo dokazujú aj vykonané dermatologické testy. Klinicky overená jemnosť zaručí udržanie prirodzeného pH pokožky vášho bábätka. Kľúčové vlastnosti vlhčených obrúskov PAMPERS Sensitive 12× 52 ksObrúsky PAMPERS Sensitive využijete na čistenie citlivej pokožkyPomáhajú udržovať prirodzené pH pokožkyObrúsky PAMPERS Sensitive bez parfumácieSú dermatologicky testované, neobsahujú alkoholMajú… (alza.sk)

PAMPERS vlhčené obrúsky Sensitive 4× 52 ks (8001841062624)

PAMPERS vlhčené obrúsky Sensitive 4× 52 ks (8001841062624)

Detské vlhčené obrúsky určené na citlivú pokožku, bez alkoholu a neutrálne ph, bez parfumácie Vlhčené obrúsky PAMPERS Sensitive sa stanú praktickým pomocníkom pri starostlivosti o vaše bábätko. Vďaka skvelej štruktúre SoftGrip sú o 15 % účinnejšie ako vlhčené obrúsky radu Fresh Clean. Obrúsky PAMPERS Sensitive nemajú žiadnu parfumáciu, vďaka čomu sa skvele hodia na citlivú pokožku, čo dokazujú aj vykonané dermatologické testy. Klinicky overená jemnosť zaručí udržanie prirodzeného pH pokožky vášho bábätka. Kľúčové vlastnosti vlhčených obrúskov PAMPERS Sensitive 4× 52 ksObrúsky PAMPERS Sensitive využijete na čistenie citlivej pokožkyPomáhajú udržiavať prirodzené pH pokožkyObrúsky PAMPERS Sensitive bez parfumácieSú dermatologicky testované, neobsahujú alkoholMajú… (alza.sk)

Hemorex Vlhčené obrúsky na hemoroidy Multipack 48 ks

Hemorex Vlhčené obrúsky na hemoroidy Multipack 48 ks

Vlhčené obrúsky na hemoroidy s aloe vera a vilínom virginským poskytujú jednoduchú a pohodlnú hygienu pri ťažkostiach s hemoroidmi nech ste kdekoľvek. (prezdravie.sk)

LINTEO Baby vlhčené obrúsky Pure & Fresh pack 4x80 ks (320 ks)

LINTEO Baby vlhčené obrúsky Pure & Fresh pack 4x80 ks (320 ks)

Čistiace obrúsky Linteo Baby 4×80 kusov obsahujú jemné mlieko s výťažkami z aloe vera. Čistia, hydratujú, a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. Zloženie: viskóza + polyester (feedo.sk)

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky gentle caring 2x56 ks (112 ks)

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky gentle caring 2x56 ks (112 ks)

HiPP BabySANFT Čistiace vlhčené obrúsky gentle caring 2x56 ks (112 ks) (lekarentriveze.sk)

4x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Pure & Fresh pack 4x80 ks (320 ks)

4x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Pure & Fresh pack 4x80 ks (320 ks)

Čistiace obrúsky Linteo Baby 4×80 kusov obsahujú jemné mlieko s výťažkami z aloe vera. Čistia, hydratujú, a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. Zloženie: viskóza + polyester (feedo.sk)

Herbacos recordati procto-glyvenol sof vlhčené obrúsky 30 ks

Herbacos recordati procto-glyvenol sof vlhčené obrúsky 30 ks

Vlhčené obrúsky s extraktom z Ruscus aculeatus s ukľudńujúcim účinkom v okolí hemoroidov. Sú určené na intimnú hygienu v análnej oblasti, zvlášť v oblasti hemeroidov. Obrúsky slúžia k starostlivosti o podráždenú a citlivú pokožku. Ruscus aculeatus napomáha starostlivosti o pokožku pri pocite svrbenia a pálenia. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

PAMPERS Aqua Pure vlhčené obrúsky 3 x 48 ks

PAMPERS Aqua Pure vlhčené obrúsky 3 x 48 ks

Detské čistiace obrúsky Pampers Aqua Pure, obsahujú 99 % vody a organickú bavlnu, pomáhajú chrániť citlivú pokožku vášho dieťaťa. Neobsahujú alkohol, nie sú parfumované. Zostáva 1 % zložiek, a to dermatologicky testované šetrné čistiace mlieko a zložky overené Pampers, ktoré pomáhajú udržiavať vyrovnané pH pokožky vášho dieťaťa a chrániť ju pred podráždením. Detské čistiace obrúsky Aqua Pure sú bezpečné pre citlivú pokožku vášho dieťaťa. 0% alkoholu 0% parfumu (feedo.sk)

4x HIPP Babysanft Detské čistiace vlhčené obrúsky (56 ks)

4x HIPP Babysanft Detské čistiace vlhčené obrúsky (56 ks)

Obrúsky sú vhodné zvlášť pre jemnú detskú pokožku, pretože obsahujú prírodné mandľové oleje (ľahko vstrebateľné) a tiež upokojujúce výťažky z harmančeka. Servítky sa skladajú zo 100% -ne prírodného materiálu a neobsahujú umelé vlákna. Viskóza pochádza z rastlinnej celulózy, na ktorú nepôsobia mikroorganizmy. Upokojujúce výťažky z harmančeka si poradia aj si citlivou pokožkou podráždenou plienkami. Iste si všimnete, že obrúsky majú vzorovanú štruktúru. Nie je to len preto, aby boli pekné, vzorka na tkanine napomáha lepšiemu očisteniu detskej pokožky. Presvedčte sa, že táto vychytávka naozaj funguje a vy tak pri prebalení spotrebujete menej obrúskov. Vlastnosti: obrúsky sú napustené jemným pleťovým mliekom, ktoré obsahuje výťažok z BIO mandlí bez minerálnych olejov, s cieľom minimalizovať… (feedo.sk)

12x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Soft & Cream (120 ks)

12x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Soft & Cream (120 ks)

Čistiace obrúsky Linteo Baby 60 + 60 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho. Čistia, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. O značke: Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja. Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné české firmy, ktorej výrobky prinášajú to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa… (feedo.sk)

4x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Soft & Cream (120 ks)

4x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Soft & Cream (120 ks)

Čistiace obrúsky Linteo Baby 60 + 60 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho. Čistia, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. O značke: Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja. Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné české firmy, ktorej výrobky prinášajú to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa… (feedo.sk)

8x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Soft & Cream (120 ks)

8x LINTEO Baby vlhčené obrúsky Soft & Cream (120 ks)

Čistiace obrúsky Linteo Baby 60 + 60 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho. Čistia, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. O značke: Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja. Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné české firmy, ktorej výrobky prinášajú to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa… (feedo.sk)

12x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Pure & Fresh 80 ks

12x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Pure & Fresh 80 ks

Čistiace obrúsky obsahujúce jemné mlieko s výťažkami z aloe vera. Čistí, hydratujú, a chráni pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. O značke: Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja. Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo prispôsobuje ich priania a potrebám. (feedo.sk)

8x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Pure & Fresh 80 ks

8x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Pure & Fresh 80 ks

Čistiace obrúsky obsahujúce jemné mlieko s výťažkami z aloe vera. Čistí, hydratujú, a chráni pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. O značke: Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja. Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo prispôsobuje ich priania a potrebám. (feedo.sk)

8x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Soft & Cream 72 ks

8x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Soft & Cream 72 ks

Čistiace obrúsky Linteo Baby 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho. Čistí, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. O značke: Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja. Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo… (feedo.sk)

12x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Soft & Cream 72 ks

12x LINTEO Baby Vlhčené obrúsky Soft & Cream 72 ks

Čistiace obrúsky Linteo Baby 72 kusov sú napustené ošetrujúcim mliekom s obsahom extraktu nechtíka lekárskeho. Čistí, zjemňujú a chránia pokožku pred tvorbou zaparenín. Neobsahujú parabény a PEG emulgátory, tým znižujú riziko vzniku alergií. Udržujú prirodzené PH pokožky, bez alkoholu, dermatologicky testované. O značke: Obchodná spoločnosť Melitrade a.s. pôsobí na trhu s hygienickými papierenským výrobkami pod značkou Linteo. História značky Linteo sa začala písať od roku 2007 a od tej doby sa rodina produktov Linteo neustále rozvíja. Linteo sa radí medzi kvalitné a dôveryhodné českej firmy, ktorej výrobky prináša to najlepšie z oblasti osobnej hygieny. Výrobky Linteo uľahčujú každodenný život zákazníkov, s ktorými je firma v neustálom kontakte. Načúva ich požiadavkám a potom sa rýchlo… (feedo.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť