ADJ Micro Gobo II

Laserový svetelný efekt ADJ MICRO GOBO II

Laserový svetelný efekt ADJ MICRO GOBO II

Laserový svetelný efekt ADJ MICRO GOBO II​ od výrobce American DJ v kategorii Laserové svetelné efekty za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

American DJ Micro Gobo II

American DJ Micro Gobo II

Kompaktný laser so zeleným a červeným svetlom a možnosťou premietania na stenu. Obsahuje viac ako 200 laserových lúčov s ôsmimi gobo vzormi, 3 prevádzkové režimy (rýchla automatická show, pomalá automatická show a ovládanie zvukom), možnosť zmeny programov pomocou zabudovaného t (muziker.com)

ADJ Micro Galaxian II

ADJ Micro Galaxian II

• Vyše 200 lúčov• 2 prevádzkové režimy: Aktivácia zvukom alebo režim vstavaných programov• Disponuje chladiacim ventilátorom• Príkon: 9 W• Diódy: 80 mW - červená, 30 mW - zelená• Vrátane diaľkového ovládania• 12 V napájanie• Rozmery (D x Š x V): 130 x 172 x 130 mm • Hmotnosť: 6 kg (melodyshop.sk)

Laserový svetelný efekt ADJ MICRO GALAXIAN II

Laserový svetelný efekt ADJ MICRO GALAXIAN II

Laserový svetelný efekt ADJ MICRO GALAXIAN II​ od výrobce American DJ v kategorii Laserové svetelné efekty za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

ADJ Midicon II

ADJ Midicon II

Napájanie cez USB Softvér Midi Mapper 6 všeobecných tlačidiel 1 hlavný fader a 8 riadiacich 100 mm faderov 16 tlačidiel pre prehrávanie stránok nad fadermi 8 otočných ovládacích prvkov s možnosťou stlačenia faderov 8 dvojfarebná LED spätná väzba nad fadermi 1 tlačidlo Blackout 32 tlačidiel okamžitých efektov alebo scén scén 8 tlačidiel pre krátky / nárazový efekt 4 otočné snímače s možnosťou squeeze USB vstup pre hrudný krk (nie je súčasťou balenia) Odnímateľná vonkajšia konzola 6U Montážna sada pre 6U rack Bezpečnostný slot Kensington ™ Typ USB 2.0 typu B (melodyshop.sk)

ADJ PRO EVENT TABLE II

ADJ PRO EVENT TABLE II

Stôl je obzvlášť vhodný pre ukladanie riadiacej techniky pre zvuk alebo svetlá Celá konštrukcia je nielen pevná, ale aj veľmi jednoducho prenosná Stôl pozostáva z tyčí o priemere 32 mm Rozmery: 1270 x 610 x 1155 mm Hmotnosť: 18 kg Farebné prevedenie: nikel (melodyshop.sk)

ADJ Pinspot LED II

ADJ Pinspot LED II

- 3W biela LED Pinspot s 3 stupňovým uhlom lúča - Veľmi nízky tepelný výkon alebo príkon - Dodáva sa so zavesením - 9-stupňový uhol lúča vr. objektívu- Rozmery (DxŠxV): 145x75x50mm - Hmotnosť: 0,5 kg (melodyshop.sk)

ADJ Mister Kool II

ADJ Mister Kool II

Používa štandardnú hmlovú kvapalinu chladenú ľadovými kockami Súčasťou balenia je káblový diaľkový časovač s vypínačom On / Off Do chladiaceho boxu môžete naložiť až 2 kg ľadu Systém odvodnenia umožňuje jednoduché čistenie Voda sa vypúšťa priamo do dodaného plastového vrecka Ohrievač má príkon 700 W nádržka na hmlovú kvapalinu má objem 1/2 litra Rozmery: 490 x 315 x 260 mm Hmotnosť: 8 kg (melodyshop.sk)

ADJ Fog Fury 1000 II

ADJ Fog Fury 1000 II

Vďaka systému, ktorý popri používaní vedie cez potrubie olej sa minimalizujú problémy s upchávaním Vysoko výkonný čerpací systém zabezpečuje optimálny výkon Zariadenie je vybavené LED indikáciou zahrievania alebo plne pripraveného stavu Vďaka špeciálnemu ukazovateľu na zadnej strane máte vždy prehľad o množstve tekutiny Maximálne množstvo tekutiny je 0,9 litra Čas zahrievania je 4 minúty Výstup hmly zabezpečuje až 99 m3 hmly za jednu minútu Rozmery: 184 x 99 x 61 mm Hmotnosť: 2,95 kg (melodyshop.sk)

ADJ LED COLOR TUBE II

ADJ LED COLOR TUBE II

40-palcová/ 1000 mm LED Color Tube s UV odolným polykarbonátovým krytom 32 jasných RGB TRI LED (3-v-1) 15 úžasných LED farieb plus biela Farebný efekt dúhy Každá jednotka má jeden ľahko použiteľný diaľkový ovládač: Manuálna zmena farby; Automatická zmena farby; Blesk; Efekt dúhy; Pomalé až rýchle farebné STROBE; Zap./Vyp Obsahuje AC napájanie, dva držiaky na stenu a základňu pre vertikálne postavenie LED Color Tube LED s dlhou životnosťou (približne 30 000 hodín) Zdroj svetla: 32 x 0,2W TRI RGB LED Spotreba: 6W celkom (Všetky LED @ Full) Automatické napájanie: DC 100V/60Hz - 240V/50Hz Rozmery (DxŠxV): 40” x 2” x 2” / 1016 x 50 x 50 mm Hmotnosť: 1 kg (melodyshop.sk)

ADJ PRO-ETBS Pro Event Table Bag II

ADJ PRO-ETBS Pro Event Table Bag II

Polstrované Ramenné popruhy a držadlá Čierne farebné prevedenie (melodyshop.sk)

Beamz Sway Gobo Laser Gobo RGBWA, Strobe RGBWAa Laser RG, diaľkové…

Beamz Sway Gobo Laser Gobo RGBWA, Strobe RGBWAa Laser RG, diaľkové ovládanie

Beamz  Sway Gobo sa postará o účinné svetelné riadenie na každej párty. So svojimi troma rôznymi režimami - gobo, strobe a laser ponúka na každom podujatí vhodné osvetlenie. Každý z troch efektov je možné pohodlne samostatne ovládať diaľkovým ovládaním. Je možný aj výber medzi automatickým a hudobným režimom, v automatickom režime je pritom možné rýchlosť kedykoľvek prispôsobiť. Pre rôzne príležitosti je k Sway Gobo k dispozícii aj 5 rôznych kovových gobo, takže sa tu vždy niečo nájde pre každé podujatie. Použitá LED technika je pritom nanajvýš úsporná v spotrebe energie. Mnohostranne použiteľný, efektívny a úsporný: Sway Gobo od  Beamz.   (electronic-star.sk)

Cameo GOBO SCANNER 60

Cameo GOBO SCANNER 60

• Gobo skener• 1 x 60W LED• Gobo: 7 + open• Master, slave alebo standalone módy• Colour wheel, Dimmer, Gobo wheel, PAN, Prism, Program, Shutter, TILT• PAN: 108°• TILT: 90°• DMX vstup/výstup: 3-pin XLR• DMX módy: 6 kanálov• LED displej• Rozmery: 205 x 150 x 475mm• Hmotnosť: 5kg (melodyshop.sk)

ADJ LED Color Tube II, 102 cm, 6 W, farebná, 1 ks

ADJ LED Color Tube II, 102 cm, 6 W, farebná, 1 ks

ADJ LED Color Tube II, 102 cm, 6 W, farebná, 1 ks​ od výrobce American DJ v kategorii Svetelné tyče, svetelné lišty za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

American DJ Micro Galaxian II

American DJ Micro Galaxian II

Svetelný efekt - laser. Micro galaxian II produkuje viac ako 200 zelených a červených laserových lúčov, ktoré je možné projektovať na steny, stropy alebo na podlahu. Zariadenie je umiestnené v kompaktnej celokovovej konštrukcii s držiakom a funguje na dvoch operačných módoch: Auto m (muziker.com)

BeamZ LED Gobo Derby Strobe

BeamZ LED Gobo Derby Strobe

Hybridný svetelný efekt kombinuje klasický efekt svetelných lúčov, ktorý produkuje farebné obrazy, stroboskop a UV svetlo.Ovládaný je pomocou DMX (3, 10, 14 kanálov), automatickým režimom s nastavením rýchlo (muziker.com)

DV Mark DV Micro 50 II

DV Mark DV Micro 50 II

Výkon: 50W @ 8ohms / 60W @ 4ohms Počet kanálov: 2 (clean/lead) Ovládanie(clean): Level / EQ: bass-mid-high Ovládanie(lead): Level / Drive / EQ: bass-high Efekt: reverb 2x 6,3mm jack reproduktorový výstup Aux in Slúchadlový výstup XLR Line Out Voltage selector 120V/240V Footswitch konektor pre zmenu kanálov Rozmery: 20 x 6,4 x 22,1cm Hmotnosť: 1,9 kg (melodyshop.sk)

Kufor na kolieskach Micro Luggage II

Kufor na kolieskach Micro Luggage II

Kufor na kolieskach Micro Luggage II Micro Luggage je kolobežka s kufrom známej značky Samsonite. Jedná sa o plnohodnotnú kolobežku s kufrom s objemom 26 litrov. Jednoduchým zložením nášľapné dosky sa následne z kolobežky stane cestovný kufor na kolieskach s dĺžkovo nastaviteľným vysúvacím madlom. Veľkosť Luggage je vytvorená Tak, že sa môže vziať priamo ako batožinu do lietadla. parametre: Určené pre Cestovanie Vekové rozmedzie Dospelí / Mládež Hmotnosť 5 kg Nosnosť 100 kg Zložené rozmery hl.24 x š.35 x v.55 cm Farba Čierna Špecialita Kufor 26l s kolieskami, možnosť uzamknutia Nastaviteľná výška Nie Možnosť vybratí Nie výška riadidiel 88 - 98 cm Skladacia tyč Áno veľkosť koliesok 110/65 mm materiál koliesok PU Šírka dosky 9,5 cm Dĺžka dosky 35 cm materiál dosky Alu … (gamisport.sk)

Beamz IntiScan300, LED skener, DMX, gobo

Beamz IntiScan300, LED skener, DMX, gobo

Beamz IntiScan300 je skener - svetelný efekt, založený na LED diódach, ktorý umožňuje padať 8-farebným lúčom v 13° širokom vyžarovacom uhle.S DMX ovládaním, master / slave režimom ako aj ovládaním hudbou získajú začiatočníci aj profesionáli na dosah ruky výkonný nástroj pre inscenáciu rozmanitých, pôsobivých svetelných šou. Veľké množstvo vstavaných programov sa postará o zvyšok.Inak má zariadenie Beamz IntiScan300 k dispozícii známe výhody LED diódovej technológie, ako sú napríklad dlhá životnosť, nepatrná tvorba tepla a nízka spotreba energie.Zariadenie je určené pre nástennú a stropnú montáž. (electronic-star.sk)

Chauvet Gobo Zoom USB

Chauvet Gobo Zoom USB

Kompaktný projektor gobo s manuálnym zoomom a bezdrôtovým pripojením v režime master/slave a DMX, vďaka svojej vstavanej kompatibilite D-Fi USB. Obsahuje 10 svadobných gobo efektov. Gobo Zoom USB je možné ovládať bez DMX pomocou voliteľného diaľkového ovládača IRC-6 (predáva sa sa (muziker.com)

Ibiza Light ASTRO-GOBO

Ibiza Light ASTRO-GOBO

Farebné RGBW otočné LED svetlo so štyrmi GOBO efektmi a DMX512. Svetlo je vhodné pre DJ-ov, kluby alebo bary. Ponúka 8 DMX kanálov, zabudované programy, operačné módy master-slave, DMX, automatickú a zvukovú aktiváciu a LED displej. (muziker.com)

Beamz LS-RB11, červeno-modrý laser, gobo, DMX

Beamz LS-RB11, červeno-modrý laser, gobo, DMX

Beamz LS-RB11 je červeno-modrý laser, ktorý vytvára rotačný a stroboskopický efekt. Zariadenie má rôzne mody a veľký uhol vyžarovania (až 70°), vďaka čomu je ideálny na osvetľovanie priestorov diskoték, barov, klubov a každej párty. (electronic-star.sk)

Fractal Lights Mini LED Gobo Spot 60W

Fractal Lights Mini LED Gobo Spot 60W

Kompaktný svetelný efekt mini LED Gobo reflektor s otočnou hlavou. Tento programovateľný sveteľný efekt je zasadený v pevnej a odolnej konštrukcii a vybavený jednou LED diódov s výkonom 60W. Pohyblivá hlavica ponúka panorámu v uhle 540° a funkciu nakláňania v uhle 270°. Efekt je v (muziker.com)

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red si môžete vybrať vo Footshope len za 112 €. Značka: hummel, Farba: Červená, Dostupné veľkosti: S,M,L,XL (footshop.sk)

Fractal Lights Mini Led Gobo Spot 30W

Fractal Lights Mini Led Gobo Spot 30W

Kompaktný Gobo reflektor inštalovaný na otočnej hlave. Svetelný efekt je osadený jednou bielou LED diódov s výkonom 30W a vďaka 7 gobo filtrom ponúka 7 farieb + bielu a 7 obrazcov + Open mód. Zariadenie je možné používať v 4 módoch - Auto, Master-Slave, Sound mód, ktorý reaguje na (muziker.com)

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red si môžete vybrať vo Footshope len za 112 €. Značka: hummel, Farba: Červená, Dostupné veľkosti: S,M,L,XL (footshop.sk)

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red si môžete vybrať vo Footshope len za 112 €. Značka: hummel, Farba: Červená, Dostupné veľkosti: S,M,L,XL (footshop.sk)

Beamz Professional IntiBar300, barel skener, 30 W LED, DMX, gobo vzory

Beamz Professional IntiBar300, barel skener, 30 W LED, DMX, gobo vzory

DMX IntiBar  má výkonnú 30 W LED diódu a vytvára senzačnú pestrofarebnú šou s vysokou svetelnou účinnosťou. Vďaka vstavanému svetelnému programu, gobo vzorom, širokej farebnej palete a efektívnemu krokovému motoru možno vytvoriť šou bez vibrácií a tieňov. Zariadenie IntiBar  má krokový motor pre rovnomerný pohyb.  Svetelný efekt  má okrem toho funkciu stmievania ako aj ovládanie hudbou so vstavaným mikrofónom, master/slave funkciou a rôzne iné režimy. S DMX ovládaním, master/slave režimom a ovládaním hudbou získajú začiatočníci aj profesionáli rovnako presvedčivý nástroj pre vytváranie pestrých, pôsobivých svetelných šou. Rôzne vstavané programy sa postarajú o zvyšok. Okrem toho má zariadenie Beamz IntiScan300 známe výhody LED diódovej technológie, ako sú dlhá životnosť, nízka… (electronic-star.sk)

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red

Hummel x 424 II Daddy Micro Zip Jacket True Red si môžete vybrať vo Footshope len za 112 €. Značka: hummel, Farba: Červená, Dostupné veľkosti: S,M,L,XL (footshop.sk)

Maxis MICRO-lýtkové pančuchy vel.3K II. KT, svetlé bez špice

Maxis MICRO-lýtkové pančuchy vel.3K II. KT, svetlé bez špice

Kompesivní pančuchy MAXIS MICRO vhodné aj pre citlivú pokožku. (mojalekaren.sk)

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II silver - Uni /…

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II silver - Uni / strieborná

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II Prívesok v tvare Ježiša s množstvom zirkónov na povrchu. Vysoká kvalia. Dlhá životnosť. Veľkosť prívesku 4 x 3,5 cm. Dodáva sa spolu s retiazkou dlhou 90 cm.  (bronx.sk)

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II gold - Uni / zlatá

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II gold - Uni / zlatá

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II gold Prívesok v tvare Ježiša s množstvom zirkónov na povrchu, ktorý je pozlátený. Vysoká kvalita. Dlhá životnosť. Veľkosť prívesku 4 x 3,5  cm. Dodáva sa spolu s retiazkou dlhou 90 cm.  (bronx.sk)

ADJ ADJ LED RC3

ADJ ADJ LED RC3

• Kompatibilný s: Flat PAR TW5Flat PAR TW12 (melodyshop.sk)

ADJ ADJ Touring Case 8x AV3

ADJ ADJ Touring Case 8x AV3

Kufor je vybavený pevnými motýlikovými zámkami, ako aj spevnenými hliníkovími rohmi s guľovou výstuhou na spojivách Samozrejmosťou je štvorica držadiel a kolieska pre jednoduchý prenos techniky Rozmery: 600 x 1200 x 596 mm Hmotnosť: 47,6 kg Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

Maxis MICRO-stehenné pančuchy s lemom veľ. 7N II. KT, svetlé bez špice

Maxis MICRO-stehenné pančuchy s lemom veľ. 7N II. KT, svetlé bez špice

Kompesivní pančuchy MAXIS MICRO vhodné aj pre citlivú pokožku. (mojalekaren.sk)

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II gold lemon - Uni /…

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II gold lemon - Uni / zlatá

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II gold lemon Prívesok v tvare Ježiša s množstvom zirkónov na povrchu, ktorý je pozlátený. Vysoká kvalita. Dlhá životnosť. Veľkosť prívesku 4 x 3,5  cm. Dodáva sa spolu s retiazkou dlhou 90 cm.  (bronx.sk)

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II black - Uni / čierna

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II black - Uni / čierna

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II Prívesok v tvare Ježiša s množstvom zirkónov na povrchu. Vysoká kvalita. Dlhá životnosť. Veľkosť prívesku 4 x 3,5  cm. Dodáva sa spolu s retiazkou dlhou 90 cm.  (bronx.sk)

ADJ ADJ Touring Case 6x 7PZ IP

ADJ ADJ Touring Case 6x 7PZ IP

Kufor je vybavený pevnými motýlikovými zámkami, ako aj spevnenými hliníkovími rohmi s guľovou výstuhou na spojivách Samozrejmosťou je štvorica držadiel a kolieska pre jednoduchý prenos techniky Rozmery: 800 x 1077 x 456 mm Hmotnosť: 33,75 kg Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II rose gold - Uni /…

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II rose gold - Uni / zlatá

Iced Out Bling Micro Pave Chain - MINI JESUS II rose gold Prívesok v tvare Ježiša s množstvom zirkónov na povrchu, ktorý je pozlátený. Vysoká kvalita. Dlhá životnosť. Veľkosť prívesku 4 x 3,5  cm. Dodáva sa spolu s retiazkou dlhou 90 cm.  (bronx.sk)

Beamz Titania Double Laser 200mW RG Gobo, laserová trieda 3B, IR…

Beamz Titania Double Laser 200mW RG Gobo, laserová trieda 3B, IR-diaľkové ovládanie

BeamZ  Titania  Double Laser  je perfektné zariadenie na príležitosti a do prostredí, kde si prajete vytvoriť dych vyrážajúce svetelné efekty. Disponuje 2 zdrojmi svetla v červenej a zelenej farbe, ktoré môžu byť spustené oddelene alebo spolu. Vybrať si môžete medzi automatickým a hudobným režimom a dodatočne mixovať 12 rôznych gobo efektov. Tak stvárnite nespočetné množstvo efektov, ktoré spravia z parketu každej párty laserovú show. S podporou špeciálnej šošovky dosahuje Titania  Double Laser  veľký uhol vyžarovania až 120 stupňov a ponorí tanečný parket vybranej párty lokácie do svetla nespočetného množstva jemne sa rozplývajúcich červeno-zelených lúčov. Oblasti použitia sú pritom rôznorodé: od tanečného parketu na rodinných oslavách cez krčmy až po kluby. BeamZ Double Laser … (electronic-star.sk)

Beamz Panther 25 LED Spot Movinghead, 7 gobo vzorov, 7 farieb,…

Beamz Panther 25 LED Spot Movinghead, 7 gobo vzorov, 7 farieb, diaľkový ovládač

beamZ Panther 25 je LED  otočná hlavica , ktorá projektuje na tanečný parket RGB farebné efekty so 7 gobo vzormi. 11 DMX kanálov, možnosť master/slave prevádzky a integrované ovládanie hudbou dávajú laikom aj profesionálom všetky možnosti pre adekvátne osvetlenie najrozličnejších udalostí. So stroboskopickou funkciou a nastaviteľným stmievaním sú umožnené ďalšie prispôsobenia v presvetlenom priestore. Ako LED svetelný zdroj sa vyznačuje zariadenie beamZ  relatívne nízkou spotrebou energie, dlhou životnosťou a nízkou tvorbou tepla. (electronic-star.sk)

Iced Out 925 Sterling Silver Micro Pave Pendant - MINI JESUS II gold …

Iced Out 925 Sterling Silver Micro Pave Pendant - MINI JESUS II gold - Uni / zlatá

925 Sterling Silver Micro Pave Pendant - MINI JESUS II gold Prívesok vyrobený zo striebra 925. Povrch pozlátený. Veľkosť 40 x 25 mm.  (bronx.sk)

ADJ ADJ Touring/Charging Case 6x Element Par

ADJ ADJ Touring/Charging Case 6x Element Par

pre Element QA IP, Element HEX IP, Element QA a Element HEX Powercon vstup + 3 m kábel zabudovaná nabíjacia statnica IEC  6x 50 cm IEC napájacie káble Rozmery: 798 x 600 x 294 mm (melodyshop.sk)

ADJ ADJ Touring Case 2x Vizi BSW 300

ADJ ADJ Touring Case 2x Vizi BSW 300

Kufor je vybavený pevnými motýlikovými zámkami, ako aj spevnenými hliníkovími rohmi s guľovou výstuhou na spojivách Samozrejmosťou je štvorica držadiel a kolieska pre jednoduchý prenos techniky Rozmery: 885 x 600 x 629 mm Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

ADJ ADJ Touring Case 4x Inno Color Beam Z19

ADJ ADJ Touring Case 4x Inno Color Beam Z19

• 6,5mm hrúbka dosky• Silné aluminiové častice• Kovové rohy• Duté rukoväte• 4 kolieska• 2 motýľové klipsne• Rozmery: 765mm x 615mm x 470mm (melodyshop.sk)

ADJ VFTR13

ADJ VFTR13

Kombatibilný s modelmi VF1000 a VF 1300 Vyrobený z pevného plastu V čiernom farebnom prevedení (melodyshop.sk)

ADJ - TRU1PCIA

ADJ - TRU1PCIA

Dĺžka: cca 30 cm Robustné spracovanie pre spoľahlivosť (melodyshop.sk)

ADJ FS600LED

ADJ FS600LED

• 8 farieb (biela, červená, modrá, zelená, oranžová, žltá, 3200 K (teplá biela) a fialová)• Uhol lúča: 14 - 26 °• Dosah: 30 metrov (14 °), 40 metrov (26 °)• LED Strobo efekt, Stmievanie: 0 - 100 %• Manuálne ostrenie• Manuálna irisová clona• Manuálne klapky pre framing• Hliníkový kryt• 3 a 5-pinové DMX konektory• Chladenie ventilátorom• Závesná konštrukcia• Spotreba energie: max 60 W• AC 100-240 V, 50/60 Hz (neprepínateľné) (melodyshop.sk)

ADJ ADJ Touring Case 2x Vizi CMY 300

ADJ ADJ Touring Case 2x Vizi CMY 300

pre Vizi CMY300 polstrované vnútro, 4 kolieska (melodyshop.sk)

ADJ ADJ Touring Case 2x Vizi Beam 5RX

ADJ ADJ Touring Case 2x Vizi Beam 5RX

Určené pre 2 kusy Vizi Beam 5RX 4 kolieska (2 s brzdami) Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

ADJ ADJ Touring Case 4x Focus Spot Three

ADJ ADJ Touring Case 4x Focus Spot Three

• Pojme 4 x Focus Spot Three Z• Materiál: 7 mm preglejka• Hliníkové šasi, oceľové rohy• Polstrovaný interiér• 2 x Motýlikový zámok• S kolieskami (melodyshop.sk)

ADATA Premier ONE Micro SDXC 64GB USH-II U3 ??Class 10 + SD adaptér …

ADATA Premier ONE Micro SDXC 64GB USH-II U3 ??Class 10 + SD adaptér (AUSDX64GUII3CL10-CA1)

Pamäťová karta - čítanie až 275 MB / s, zápis až 155 MB / s Pamäťová karta ADATA je dôveryhodným a tiež nenáročným úložiskom pre vaše dáta. Ide o kartu typu micro SDXC, teda miniatúrnu kartu vhodnú najmä do mobilného telefónu. Ponúkne kapacitu celkom 64 GB. Dáta ukladá rýchlosťou 155 MB/s, pri načítaní je to potom 275 MB/s. ADATA Premier ONE Micro SDXC 64GB USH-II U3 ??Class 10 + SD adaptér patrí do rýchlostnej triedy Class 10. Zásluhou svojich parametrov je ideálna pri potrebe veľkých dátových tokov, napríklad pri natáčaní a ukladaní videa v rozlíšení 4K. Pamäťová karta ADATA je vodoodolná, odolá nárazu, a je schopná pracovať aj pri vysokých teplotách. Určite stojí za spomenutie tiež odolnosť proti röntgenovému žiareniu. Spolu s kartou dostanete efektívny adaptér na SD sloty. Hlavné… (alza.sk)

ADJ AV6RB2

ADJ AV6RB2

• Adjustable eye bolt to avoid truss cross bars (melodyshop.sk)

ADJ Entourage

ADJ Entourage

• Vstavaný do kufruíku• LCD displej s časovačom, nepretržitým a manuálnym režimom výroby hmly• Doba zahriatia: 45 s• Výstup: 425 m³/s• 3/5-pin DMX I/O• Powercon vstup• Rozmery (D x Š x V): 533 x 387 x 249 mm• Hmotnosť: 21,3 kg (melodyshop.sk)

ADJ PRO-SHELF

ADJ PRO-SHELF

Polica je vyrobená z hliníku, vďaka čomu si zachováva pevnosť a nízku hmotnosť Farebné prevedenie: Aluminium (melodyshop.sk)

ADJ H2O IR

ADJ H2O IR

Efekt je určený pre premietanie na stenu Vybavený super výkonnou 12W LED diódou Dodáva sa spolu s dvojicou šošoviek pre 34 alebo 43 stupňový rozptyl a výborne sa tak prispôsobí eventom rôznej veľkosti Schopný produkovať 5 farieb - oranžovú, zelenú, modrú, žltú a fialovú Funkcia Split color a projekcia bieleho svetla Efekt neprodukuje takmer žiadne teplo a je ho možné používať celú noc Kompatibilita s diaľkovým ovládačom UI IR (nie je súčasťou balenia) Rozmery: 236 x 229 x 187 mm Hmotnosť: 3,5 kg (melodyshop.sk)

ADJ WNE1-PSU

ADJ WNE1-PSU

Napätie 12V Prúd 500-1000 mA. Konektor Barrel Center negative (melodyshop.sk)

ADJ, Clamp 32mm

ADJ, Clamp 32mm

Svorka pre 32mm hliníkové konštrukcie Nosnosť: 100kg Rozmer: 73 x 38 x 88mm (melodyshop.sk)

ADJ MOD TW100

ADJ MOD TW100

7x 15W (4-v-1 chladná biela (6000K), teplá biela, teplá biela (2700K), jantárová) LED Uhol vyžarovania: 17 stupňov 3 vymeniteľné frost filtre (20, 40 a 60 stupňový uhol vyžarovania) Posuvný kryt - možnosť vytvorenia svetelného komína, ktorý eliminuje vyžarovanie do strán 3-pin a 5-pin DMX In/Out Powercon In/Out Možnosť bezdrôtového ovládania Rozmery: 174 x 204 x 235 mm Hmotnosť: 2,6 kg (melodyshop.sk)

ADJ Entour ICE

ADJ Entour ICE

Použitie vyžaduje suchý ľad a vodu Produkcia hmly: 550 Sq M Spotreba suchého ľadu: 12 kg/3,5 min Snímač hladiny vody Duálne ohrievanie Nádrž pre vodu: 32 l Kôš pre suchý ľad: 12 kg LED displej 3 kanály DMX 3-pin a 5-pin DMX vstup/výstup 2 x powerCON Napájanie: 120 V - 230 V AC Súčasťou balenia je kufor, kolieska a nádrž na suchý ľad Rozmery (bez kufra): 543 x 460 x 617 mm Hmotnosť (bez kufra): 33 kg (melodyshop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť