Akg drum set session 1

Produkt Akg drum set session 1 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Akg drum set session 1 upraviť a produkt hľadať znova.

AKG Drum Set Session 1

AKG Drum Set Session 1
Detail

Mikrofóny na bicie – sada obsahuje: 1× P2 mikrofón pre basový bubon, 2× P17 overhead mikrofóny (napájanie phantom), 4× P4 pre tomy a snare, 2× držiak P17, 4× adaptér H440 Potrebujete zaobstarať ten správny nástroj na nahranie či prenášanie kvalitného zvuku? Dynamický mikrofón AKG vám pomôže zdolať aj ťažšie úlohy. Na dosiahnutie vami požadovaného výsledku, je nutné vyberať podľa smerovej charakteristiky. Mikrofón zvládne snímanie zvuku z nameraného smeru. Rovnako tak dokáže zvuk v smere držanie utlmiť. To prispieva k jednoduchej príprave na použitie v štúdiu aj exteriéri. Klasický skrutkovací závit je zárukou bezproblémového uchytenia na statív. Po pripevnení mikrofónu na to pravé miesto ho len pripojíte do prístroja s koncovkou XLR. S profesionálnym mikrofónom AKG Drum Set Session 1 bude práca so zvukom o krok ľahšia. Podstatné funkcie mikrofónu AKG Drum Set Session 1 Postará sa o kvalitné a profesionálne nahranie zvuku Vďaka dynamickej konštrukcii sa hodí na... (alza.sk)

Podobné produkty ako AKG Drum Set Session 1

AKG Drum Set Concert I Sada mikrofónov pre bicie

AKG Drum Set Concert I Sada mikrofónov pre bicie
Detail

Profesionálny set mikrofónov na bicie. Ponúka celú kolekciu mikrofónov navrhnutých na prekonanie aj tých najťažších pódiových podmienok. Obsahuje sedem mikrofónov, 5 dynamických a 2 overhead kondenzátorové, a odolný hliníkový kufrík, v ktorom sú všetky uschované. V tomto sete sa nachádza posledná verzia legendárneho kopákového mikrofónu D112 MKII, 2 x kompaktný overhead mikrofón C430, 4 x populárny mikrofón na bicie D40, 4 x držiak H440 pre D40 a dva adaptéry pre C430. Každý z mikrofónov disponuje maximálnou SPL ochranou, a odolným kovovým krytom. Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG Drum Set Concert I Sada mikrofónov pre bicie , Akg perception wms45 wireless presenter set u2 (akg wms45 presenter/u2)

AKG Drum Set Session 1 Sada mikrofónov pre bicie

AKG Drum Set Session 1 Sada mikrofónov pre bicie
Detail

Set výkonných mikrofónov určený na snímanie bubeníckej zostavy. Ponúka vynikajúcu kombináciu výkonu za dostupnú cenu. Obsahuje sedem mikrofónov a príslušenstvo v odolnom hliníkovom kufri. Je možné ho použiť aj na snímanie perkusií, gitár a zosilňovačov, dychových nástrojov a iných nástrojov. Všetky mikrofóny pochádzajú zo série Preception Live a obsahujú kovové telo, odolnú oceľovú mriežku, ktorá kryje mikrofón, povrch odolný voči poškriabaniu a vysoké maximálne SPL. Set obsahuje 1x P2 mikrofón pre basový bubon, 2 x P170 mikrofóny pre overhead, 4 x P4 mikrofóny pre tom a snare, 4 x H440 adaptér pre P4 a 2 x P17 stojanový adaptér. Balenie obsahuje : P4 Balenie obsahuje : P170 Balenie obsahuje : P2 Balenie obsahuje : Prenosné puzdro Krajina pôvodu : Čína Počet mikrofónov : 7 (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG Drum Set Session 1 Sada mikrofónov pre bicie , Akg perception wms45 wireless presenter set a (akg wms45 presenter/a)

AKG C1000S SET

AKG C1000S SET
Detail

Zvýhodnený set s príslušenstvom je navrhnutý tak, aby všetky výrobky tvorili spolu dokonalú harmóniu. Kúpou setu zároveň ušetríš, pretože je lacnejší než jednotlivé produkty samostatne. Hlavný obrázok setu je ilustračný. Variant : Výhodný Muziker set Krajina pôvodu : Čína Set : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG C1000S SET , Akg perception wms45 wireless presenter set d (akg wms45 presenter/d)

MAPEX AR628SFUWT DRUM SET

Detail

• Korpusy: kombinácia javorového a brezového dreva (6 vrstiev) • Veľký bubon: 22“ x 18“ • Prechody: 10" x 7" a 12" x 8" • Kotle: 16" x 14" a 14" x 12" • Rytmičák (Tomahawk): 14" x 5,5" (1mm oceľový korpus)• Osadené blany: Remo• Hardware: Chróm • Farba: Transparent Walnut• Sada neobsahuje činely • 2ks tom holderov TH687S a 2ks adaptérov AC910 súčasťou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MAPEX AR628SFUWT DRUM SET , Akg wms40 mini2 vocal set dual us25ac (akg wms40mini2 voc/d us25ac)

MAPEX ST5245FBIG DRUM SET

Detail

• Korpusy: topoľ; 9 vrstiev; 7,2 mm• Veľký bubon: 22"x 18", 8 skrutiek, P400 pedál• Rytmičák: 14"x 5", 8 skrutiek, S400EB stojan• Prechody: 10"x 7" a 12"x 8", 6 skrutiek, TH656 stojan• Kotol: 14"x 12", 6 skrutiek• Činelové stojany: C400EB rovný stojan, B400EB stojan s ramenom• Blany REMO• Farba: matná sivá (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako MAPEX ST5245FBIG DRUM SET , Akg wms40 mini2 vocal set dual us25bd (akg wms40mini2 voc/d us25bd)

PROEL Session 1 Stĺpový PA systém

PROEL Session 1 Stĺpový PA systém
Detail

SESSION1 je prenosný stĺpový systém s viacerými vstupmi a všestranným MP3 prehrávačom s pripojením BLUETOOTH. Je umiestnený v ľahkých, no veľmi odolných polypropylénových kabinetoch a skladá sa zo stĺpa so štyrmi 2,5” širokopásmovými reproduktormi s vysokým rozlíšením a výkonným 8” subwooferom. Najmodernejšia elektronika zahŕňa sofistikovanú predzosilňovaciu sekciu s aktívnym filtrovaním a duálnymi CLIP LIMITERMI a výkonný 2-kanálový 400W koncový zosilňovač triedy D. Zabudovaný MEDIA PLAYER dokáže prehrávať skladby z SD karty alebo USB kľúča, ale aj z vášho smartfónu alebo tabletu cez BLUETOOTH pripojenie, bez potreby akéhokoľvek kábla. Vstavaný 3-kanálový mixpult umožňuje pripojiť dva mikrofóny alebo linkové zdroje a stereo prehrávač, každý s nezávislým ovládaním hlasitosti. SESSION1 možno použiť v rôznych aplikáciách, od hovoreného slova až po živú hudbu a DJ sety. Vstupy : XLR Výkon : 400 W Ovládače : FX AUX IN : Áno Balenie obsahuje : Taška USB : Áno Typ : Full-range Column System Vstupy : Jack 6,3mm Kompatibilné s : Windows Materiál ozvučnice : Polypropylén Maximálny akustický tlak (SPL) : 108 dB Vstup na mikrofón : Áno Výstupy : XLR Kompatibilné s : Android Výška (cm) : 190.0 Ovládače : Hlasitosť Hmotnosť : 21 kg Napájanie : 240V Kompatibilné s : macOS Vstup na SD kartu : Áno Bluetooth : Áno Výkon RMS : 200 W Kompatibilné s : iOS Basový reproduktor : 8" Frekvenčný rozsah : 50 Hz - 18 kHz Puzdro/kufor v cene : Puzdro Prevádzka na batérie : Nie Výškový reproduktor : 2,5" Variant : SESSION 1 Farba : Čierna Mikrofón : Nie Krajina pôvodu : Čína WiFi : Nie Balenie obsahuje : Manuál Balenie obsahuje : Napájací kábel (muziker.com)

Podobné produkty ako PROEL Session 1 Stĺpový PA systém , Akg wms40 mini2 vocal set dual ism2/3 (akg wms40mini2 voc/d ism2/3)

Detský bubon Rock Drum set

Detský bubon Rock Drum set
Detail

Veľký detský bubon Rock Drum set je hudobný nástroj pre každého malého hudobníka. Vďaka paličkám Vaše dieťa bez problémov vydá prvý hudobný rytmus. Bubon je zdobený zaujímavou grafikou v červenomodrej farbe. Vydávaním zvukov sa dieťa učí rytmu, rozvíja sluchové a motorické zručnosti. Je to skvelá zábava pre každé dieťa. Celá sada je vyrobená z plastu.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Sada obsahuje:bubon2 paličky pre hraniepopruhRozmery bubna:priemer: 28 cmvýška: 13,5 cm (najlepsiehracky.sk)

Podobné produkty ako Detský bubon Rock Drum set , Akg perception wms45 wireless presenter set m 826.300-831.200 mhz (akg wms45 presenter/m)

AKG P120+ Recording Microphone SET

AKG P120+ Recording Microphone SET
Detail

Zvýhodnený set s príslušenstvom je navrhnutý tak, aby všetky výrobky tvorili spolu dokonalú harmóniu. Kúpou setu zároveň ušetríš, pretože je lacnejší než jednotlivé produkty samostatne. Hlavný obrázok setu je ilustračný. Frekvenčný rozsah : 20 Hz - 20 kHz Ponúkaná konfigurácia : Set Typ : Kondenzátorový Balenie obsahuje : Kábel XLR Set : Áno Smerová charakteristika : Cardioid Balenie obsahuje : Držiak Balenie obsahuje : Protiprachový kryt Balenie obsahuje : Mikrofón Hmotnosť : 455 g Krajina pôvodu : Čína Impedancia : 200 Ohm (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG P120+ Recording Microphone SET , Akg wms40 mini2 vocal set dual us45a/c (akg wms40mini2 voc/d us45a/c)

AKG WMS40 MIX HEAD SET

AKG WMS40 MIX HEAD SET
Detail

Zvýhodnený set s príslušenstvom je navrhnutý tak, aby všetky výrobky tvorili spolu dokonalú harmóniu. Kúpou setu zároveň ušetríš, pretože je lacnejší než jednotlivé produkty samostatne. Hlavný obrázok setu je ilustračný. Adaptér súčasťou balenia : Áno Krajina pôvodu : Čína Variant : Výhodný Muziker set Set : Áno Napájanie : Adaptér (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG WMS40 MIX HEAD SET , Akg perception 120 (akg p120)

Metal Earth Drum Set kovová stavebnica

Metal Earth Drum Set kovová stavebnica
Detail

Metal Earth - od oceľového plechu po úžasnú 3D kovovú súpravu. Jednoducho vytlačte laserom vyrezané komponenty z kovovej karty a zložte ich bez lepidla. Každý model vykazuje úžasnú úroveň detailov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Metal Earth Drum Set kovová stavebnica , Akg d 40 (akg d40)

AKG WMS40 Mini Sport Set ISM 1 headset sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

AKG WMS40 Mini Sport Set ISM 1 headset sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Mini športová sada WMS40 je všestranná a ľahko použiteľná. Skladá sa z prijímača, vysielača bodypacku a mikrofónu s headsetom. Prevádzka prístrojovej súpravy WMS40 Mini nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti - stačí rozbaliť, zapnúť a začať. Rádiový systém je bezplatný a bez registrácie (frekvenčné pásmo ISM). Prijímač má robustné kovové puzdro a je veľmi kompaktný. Na prednej strane sa nachádzajú kontrolné LED kontrolky prevádzkového stavu (zap / vyp), príjmu rádia a potlačenia. Úroveň výstupu jacku 6,3 mm je možné upraviť pomocou ovládača hlasitosti. Technológia HDAP (High Definition Audio Performance) zaručuje vysokú kvalitu zvuku a spoľahlivý prenos zvukového signálu. Vysielač bodypack je obzvlášť malý a ľahký. S iba jednou batériou AA ju možno používať až 30 hodín. Vstupnú citlivosť pre pripojený mikrofón alebo nástroj je možné plynule nastavovať priamo na vysielači bodypacku. Mikrofón náhlavnej súpravy je ľahký a nenápadný. Je to také pohodlné, že ho môžete nosiť dlho, či už na prezentácie alebo na šport. Hlas je prenášaný s vysokou úrovňou zrozumiteľnosti reči, a tak sa dobre presadzuje aj v hlučnom prostredí. Súčasťou dodávky je napájací zdroj a batéria. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako AKG WMS40 Mini Sport Set ISM 1 headset sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový , Akg perception 170 (akg p170)

AKG WMS 45 Sport Set Perception M

AKG WMS 45 Sport Set Perception M
Detail

Frekvencia - M - 826.300-831.200 MHz. Bezdrôtový systém Perception Wireless Sports Set je určený pre použitie pri športových aktivitách. Základ setu tvorí špeciálny hlavový mikrofón C 544 L, ktorý drží veľmi dobre na hlave a je dostatočne odolný, aby ste sa oň nemuseli pri cvičení báť, bodypack PT 45 s konektorom MINI XLR a prijímač SR 45. Systém pracuje na jednu AA batériu so životnosťou až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Systém : UHF Krajina pôvodu : Čína Frekvenčný rozsah : 40 Hz - 20 kHz Externá anténa : Nie Frekvencia : M Možnosť montáže do racku : Áno Napájanie : Adaptér Adaptér súčasťou balenia : Áno Frekvenčné pásmo : 826,300-831,200 (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG WMS 45 Sport Set Perception M , Paiste pst 7 light session set 14/16/20 (pa 170sset)

AKG WMS470 Presenter Set B1: 650-680MHz

AKG WMS470 Presenter Set B1: 650-680MHz
Detail

Bezdrôtový set pre hovorené slovo, séria WMS 470, prijímač SR 470, bodypack vysielač PT 470, náhlavný mikrofón C 555 L, klopový mikrofón CK 99 L, frekvenčný rozsah 35Hz - 20kHz, prevádzka až 14h na 1xAA batériu, 16 kanálov na jedno frekvenčné pásmo , automatické nastavenie prenosnej frekvencie. Frekvenčný rozsah : 35 Hz - 20 kHz Vysielač/mikrofón : PT470 + C555 L + CK99 L Balenie obsahuje : Lavalier Microphone Adaptér súčasťou balenia : Áno Balenie obsahuje : Vysielač Frekvencia : B1: 650-680MHz Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Držiak do racku Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Adaptér Balenie obsahuje : Headset Externá anténa : Áno Prijímač : SR470 Možnosť montáže do racku : Áno Systém : UHF Frekvenčné pásmo : 650,1 - 680 MHz Napájanie : Adaptér (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG WMS470 Presenter Set B1: 650-680MHz , Akg k 712 pro (akg k712pro)

AKG WMS470 Presenter Set B9: 600-630.5MHz

AKG WMS470 Presenter Set B9: 600-630.5MHz
Detail

Bezdrôtový set pre hovorené slovo, séria WMS 470, prijímač SR 470, bodypack vysielač PT 470, náhlavný mikrofón C 555 L, klopový mikrofón CK 99 L, frekvenčný rozsah 35Hz - 20kHz, prevádzka až 14h na 1xAA batériu, 16 kanálov na jedno frekvenčné pásmo , automatické nastavenie prenosnej frekvencie. Vysielač/mikrofón : PT470 + C555 L + CK99 L Frekvencia : B9: 600-630.5MHz Prijímač : SR470 Napájanie : Adaptér Krajina pôvodu : Čína Adaptér súčasťou balenia : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG WMS470 Presenter Set B9: 600-630.5MHz , Akg k72

AKG WMS470 Sport Set B7: 500.1-530.5MHz

AKG WMS470 Sport Set B7: 500.1-530.5MHz
Detail

Bezdrôtový set pre hovorené slovo a šport, séria WMS 470, prijímač SR 470, bodypack vysielač PT 470, náhlavný mikrofón C 544 L, frekvenčný rozsah 35Hz - 20kHz, prevádzka až 14h na 1xAA batériu, 16 kanálov na jedno frekvenčné pásmo, automatické nastavenie prenosnej frekvencie. Prijímač : SR470 Frekvenčné pásmo : 500,1 - 530,5 MHz Externá anténa : Áno Napájanie : Adaptér Možnosť montáže do racku : Áno Frekvencia : B7: 500.1-530.5MHz Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Microphone Headset Balenie obsahuje : Vysielač Balenie obsahuje : Držiak do racku Balenie obsahuje : Batéria Krajina pôvodu : Čína Adaptér súčasťou balenia : Áno Vysielač/mikrofón : PT470 + C544 L Balenie obsahuje : Adaptér Frekvenčný rozsah : 35 Hz - 20 kHz Systém : UHF (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG WMS470 Sport Set B7: 500.1-530.5MHz , Akg k371

AKG WMS470 Sport Set B8: 570.1-600.5MHz

AKG WMS470 Sport Set B8: 570.1-600.5MHz
Detail

Bezdrôtový set pre hovorené slovo a šport, séria WMS 470, prijímač SR 470, bodypack vysielač PT 470, náhlavný mikrofón C 544 L, frekvenčný rozsah 35Hz - 20kHz, prevádzka až 14h na 1xAA batériu, 16 kanálov na jedno frekvenčné pásmo, automatické nastavenie prenosnej frekvencie. Krajina pôvodu : Čína Adaptér súčasťou balenia : Áno Napájanie : Adaptér Frekvencia : B8: 570.1-600.5MHz Vysielač/mikrofón : PT470 + C544 L Prijímač : SR470 (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG WMS470 Sport Set B8: 570.1-600.5MHz , Akg k52

AKG PW45 Instrument Set U2 614,1 - 629,3 MHz

AKG PW45 Instrument Set U2 614,1 - 629,3 MHz
Detail

Bezdrôtový systém pre gitaru a basgitaru. Séria Perception Wireless. Obsahuje bodypack PT 45 a prijímač SR 45. Jeho výraznou prednosťou je veľmi malý a ľahký bodypack vysielač a kompatibilita so sériou AKG MicroMics. Frekvenčné pásmo : 614,1 - 629,3 MHz Variant : Set U2 Prijímač : SR45 Prevádzka na batérie : Áno Napájanie : Adaptér Systém : UHF Frekvenčný rozsah : 40 Hz - 20 kHz Adaptér súčasťou balenia : Áno Frekvencia : 614,1 - 629,3 MHz Typ batérie : AA Balenie obsahuje : Kábel Prepínač : Áno Napájanie : Batéria Možnosť montáže do racku : Nie Externá anténa : Nie Typ : Bezdrôtový systém Krajina pôvodu : Čína Balenie obsahuje : Prijímač Balenie obsahuje : Adaptér Balenie obsahuje : Vysielač Vysielač/mikrofón : PT45 Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG PW45 Instrument Set U2 614,1 - 629,3 MHz , Akg k92

AKG PW45 Instrument Set M 826 - 831 MHz

Detail

AKG PW45 Instrumental Set Band M je bezdrôtový systém UHF s vreckovým vysielačom. Ponúka prepínateľné frekvencie vo frekvenčnom rozsahu M 826 - 831 MHz (duplexná medzera) a až 6 systémov paralelne. 9,5" prijímač s integrovanými anténami, nastaviteľnou výstupnou hlasitosťou, výstupom XLR. Prevádzka vreckového vysielača s 1 batériou AA alebo nabíjateľnou batériou, s ukazovateľom nízkej úrovne batérie a nehlučným vypínačom na vysielači. Obsahuje adaptér, kábel AKG L a 1 x batériu AA . Balenie obsahuje : Vysielač Prepínač : Áno Frekvenčné pásmo : 826 - 831 MHz Prijímač : SR45 Balenie obsahuje : Prijímač Frekvenčný rozsah : 40 Hz - 20 kHz Vysielač/mikrofón : PT45 Frekvencia : 826 - 831 MHz Možnosť montáže do racku : Nie Farba : Čierna Krajina pôvodu : Čína Napájanie : Batéria Balenie obsahuje : Kábel Variant : Set M Externá anténa : Nie Balenie obsahuje : Adaptér Typ batérie : AA Adaptér súčasťou balenia : Áno Napájanie : Adaptér Prevádzka na batérie : Áno Typ : Bezdrôtový systém (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG PW45 Instrument Set M 826 - 831 MHz , Akg d5

AKG WMS40Mini Vocal Set ISM1 sada bezdrôtového mikrofónu

AKG WMS40Mini Vocal Set ISM1  sada bezdrôtového mikrofónu
Detail

Mini vokálna sada WMS40 je ideálna pre hlas a reč. Skladá sa z prijímača a bezdrôtového mikrofónu. Prevádzka nevyžaduje žiadne predchádzajúce znalosti - stačí rozbaliť, zapnúť a začať. Rádiový systém je bezplatný a bez registrácie (frekvenčné pásmo ISM). Prijímač má robustné kovové puzdro a je veľmi kompaktný. Na prednej strane sa nachádzajú kontrolné LED kontrolky prevádzkového stavu (zap / vyp), príjmu rádia a potlačenia. Úroveň výstupu jacku 6,3 mm je možné upraviť pomocou ovládača hlasitosti. Technológia HDAP (High Definition Audio Performance) zaručuje vysokú kvalitu zvuku a spoľahlivý prenos zvukového signálu. Rádiový mikrofón leží pohodlne v ruke a zaisťuje správnu asertivitu hlasu. Na jednu batériu vydrží pracovať až 30 hodín. Kapsula mikrofónu má kardioidnú smerovú charakteristiku. Mikrofón je necitlivý na manipuláciu s hlukmi a bezpečný pred spätnou väzbou. Vnútorný kryt proti prievanu účinne potláča hluk popu a vetra. Bezdrôtový mikrofón má navyše prepínač zapnutia / vypnutia / stlmenia bez kliknutia. Spínač je zapustený tak, aby ho nebolo možné náhodne stlačiť. Súčasťou dodávky je napájací zdroj a batéria. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako AKG WMS40Mini Vocal Set ISM1 sada bezdrôtového mikrofónu , Akg d7

NORD Drum 3P Bag Set

NORD Drum 3P Bag Set
Detail

Zvýhodnený set s príslušenstvom je navrhnutý tak, aby všetky výrobky tvorili spolu dokonalú harmóniu. Kúpou setu zároveň ušetríš, pretože je lacnejší než jednotlivé produkty samostatne. Hlavný obrázok setu je ilustračný. Set : Áno Krajina pôvodu : Švédsko Ponúkaná konfigurácia : Set (muziker.com)

Podobné produkty ako NORD Drum 3P Bag Set , Akg c5

AKG Drum Set Premium Sada mikrofónov pre bicie

AKG Drum Set Premium Sada mikrofónov pre bicie
Detail

Sada mikrofónov na bicie AKG Drum Set Premium obsahuje: * 1 x AKG D 12pre veľký bubon, 1 x AKG C214 kondenzátorový pár pre overheady, 1x C451B kondenzátorový mikrofón pre snímanie hi hatov, 4 x AKG D40 dynamický mikrofón pre snímanie snare drumu alebo tomov, ochranný hliníkový kufrík. Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG Drum Set Premium Sada mikrofónov pre bicie , Akg c7

AKG WMS 45 Sports Set Perception U2: 614.1 - 629.3 MHz

AKG WMS 45 Sports Set Perception U2: 614.1 - 629.3 MHz
Detail

Frekvencia - U2 - 614,1 - 629,3 MHz. Bezdrôtový systém Perception Wireless Sports Set je určený pre použitie pri športových aktivitách. Základ setu tvorí špeciálny hlavový mikrofón C 544 L, ktorý drží veľmi dobre na hlave a je dostatočne odolný, aby ste sa oň nemuseli pri cvičení báť, bodypack PT 45 s konektorom MINI XLR a prijímač SR 45. Systém pracuje na jednu AA batériu so životnosťou až 10 hodín nepretržitej prevádzky. Balenie obsahuje : Vysielač Systém : UHF Balenie obsahuje : Microphone Headset Frekvencia : U2: 614.1 - 629.3 MHz Krajina pôvodu : Čína Napájanie : Adaptér Balenie obsahuje : Adaptér Frekvenčný rozsah : 40 Hz - 20 kHz Možnosť montáže do racku : Áno Frekvenčné pásmo : 614,1 - 629,3 MHz Adaptér súčasťou balenia : Áno Externá anténa : Nie Balenie obsahuje : Prijímač (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG WMS 45 Sports Set Perception U2: 614.1 - 629.3 MHz , Akg d 12 vr (akg d12 vr)

AKG WMS420 INSTRUMENTAL SET ISM bezdrôtová gitarová sada Druh prenosu:bezdrôtový

AKG WMS420 INSTRUMENTAL SET ISM  bezdrôtová gitarová sada Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Sada nástrojov WMS420 je výkonný rádiový systém pre prístroje. Sada sa skladá z prijímača, vysielača bodypacku a prepojovacieho kábla jack. Je to zadarmo a registrácia. Prijímač rozmanitosti zaručuje spoľahlivý príjem zvukového signálu. Dve odnímateľné antény na zadnej strane prijímača zaisťujú maximálnu flexibilitu a umožňujú použitie voliteľného príslušenstva k anténe. Kvalita príjmu dvoch antén sa neustále porovnáva a používa sa iba rádiový signál s najsilnejším príjmom. To zaručuje optimálnu stabilitu spojenia bez nepríjemných výpadkov. Vysielač bodypack PT420 je obzvlášť malý a ľahký. Rádiový prenos funguje až 8 hodín iba s jednou batériou AA. Nástroje ako gitara, basa alebo klávesnica sú pripojené k vysielaču bodypack pomocou prepojovacieho kábla jack. Vstupnú úroveň je možné nastaviť priamo na vysielači bodypacku. Vďaka zabudovaným nabíjacím kontaktom je možné vysielač bodypack nabíjať aj priamo vo voliteľne dostupnej nabíjacej stanici. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako AKG WMS420 INSTRUMENTAL SET ISM bezdrôtová gitarová sada Druh prenosu:bezdrôtový , Akg c 1000s mk4 (akg c1000s mk4)

AKG DMS 100 Vocal Set ručný mikrofón na spievanie Druh prenosu:bezdrôtový

AKG DMS 100 Vocal Set ručný mikrofón na spievanie Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

DMS100 Vocal Set P5 je digitálny rádiový systém pre spev a prezentácie. Skladá sa z rádiového mikrofónu a prijímača. Systém je celosvetovo bezplatný a registračný, pretože pracuje vo frekvenčnom rozsahu 2,4 GHz. Vďaka nekomprimovanému rádiovému prenosu pri 24 bitoch / 48 KHz je kvalita zvuku trvale vysoká. Na ochranu dôverného obsahu je signál počas prenosu šifrovaný metódou ochrany proti klepnutiu. Zvuk rádiového mikrofónu je asertívny a čistý. Najmä reč a pieseň sú zreteľne reprodukované. Vďaka superkardioidnému polárnemu vzoru je necitlivý na spätnú väzbu. Rušivým zvukom praskania a dýchania sa účinne vyhnete zabudovaným čelným sklom. S iba 2 batériami AA môže rádiový mikrofón pracovať až 12 hodín. Stav batérie sa zobrazuje na prijímači a tiež na ručnom vysielači pomocou LED. Obsluha systému DMS100 je veľmi jednoduchá. Dostupná frekvencia sa automaticky rozpozná a nastaví. Aby rádiový prenos nebol narušený zariadeniami WLAN a Bluetooth, prijímač zmení rádiovú frekvenciu hneď, ako sa zistí prekrývanie. Prijímač je vybavený dvoma anténami (internými) pre spoľahlivý prenos. Paralelne je možné prevádzkovať až štyri systémy DMS100. Voliteľne je k dispozícii montážna sada pre inštaláciu do stojana (RMU-40). Pre dokonalú funkčnosť by vzdialenosť medzi vysielačom a prijímačom mala byť maximálne 30 m. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako AKG DMS 100 Vocal Set ručný mikrofón na spievanie Druh prenosu:bezdrôtový , Session: skate sim (3665962017021)

AKG DMS 300 Vocal Set ručný mikrofón na spievanie Druh prenosu:bezdrôtový

AKG DMS 300 Vocal Set ručný mikrofón na spievanie Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Vokálna sada DMS300 je digitálny rádiový systém na spev a prezentácie. Skladá sa z rádiového mikrofónu a prijímača. Systém je celosvetovo bezplatný a registračný, pretože pracuje vo frekvenčnom rozsahu 2,4 GHz. Vďaka nekomprimovanému rádiovému prenosu pri 24 bitoch / 48 KHz je kvalita zvuku trvale vysoká. Na ochranu dôverného obsahu je signál počas prenosu šifrovaný metódou ochrany proti klepnutiu. Zvuk rádiového mikrofónu je asertívny a čistý. Najmä reč a pieseň sú zreteľne reprodukované. Vďaka superkardioidnému polárnemu vzoru je necitlivý na spätnú väzbu. Rušivým zvukom praskania a dýchania sa účinne vyhnete zabudovaným čelným sklom. S iba 2 batériami AA môže rádiový mikrofón pracovať až 12 hodín. Stav batérie sa zobrazuje na prijímači a tiež na ručnom vysielači prostredníctvom LCD displeja. Obsluha systému DMS300 je veľmi jednoduchá. Dostupná frekvencia sa automaticky rozpozná a nastaví. Aby rádiový prenos nebol narušený zariadeniami WLAN a Bluetooth, prijímač zmení rádiovú frekvenciu hneď, ako sa zistí prekrývanie. Prijímač je vybavený dvoma anténami pre spoľahlivý prenos. Môže byť synchronizovaných a prevádzkovaných paralelne až osem systémov DMS300. Voliteľne je k dispozícii montážna sada pre inštaláciu do stojana (RMU-40). Pre dokonalú funkčnosť by vzdialenosť medzi vysielačom a prijímačom mala byť maximálne 30 m. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako AKG DMS 300 Vocal Set ručný mikrofón na spievanie Druh prenosu:bezdrôtový , Darčekový set 1 arexons (set 1)

AKG WMS420 VOCAL SET D 5 ISM sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

AKG WMS420 VOCAL SET D 5 ISM  sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

WMS420 Vocal Set je výkonný a flexibilný bezdrôtový mikrofón pre hlas a reč. Sada sa skladá z prijímača a rádiového mikrofónu s dynamickou kapsulou. Je to zadarmo a registrácia. Rádiový mikrofón má displej zobrazujúci prenosový kanál a kontrolnú LED pre stav batérie. Na jednu AA batériu vydrží pracovať až 8 hodín. Prepínač zosilnenia upravuje citlivosť zvukového signálu v dvoch stupňoch. Ručný vysielač má navyše prepínač zapnutia / vypnutia / stlmenia bez kliknutia. Vďaka zabudovaným nabíjacím kontaktom je možné rádiový mikrofón nabíjať aj priamo vo voliteľne dostupnej nabíjacej stanici. Kapsula dynamického mikrofónu zaisťuje silný zvuk a optimálnu zrozumiteľnosť reči. Prijímač rozmanitosti zaručuje spoľahlivý príjem zvukového signálu. Dve odnímateľné antény na zadnej strane prijímača zaisťujú maximálnu flexibilitu a umožňujú použitie voliteľného príslušenstva k anténe. Kvalita príjmu dvoch antén sa neustále porovnáva a používa sa iba rádiový signál s najsilnejším príjmom. To zaručuje optimálnu stabilitu spojenia bez nepríjemných výpadkov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako AKG WMS420 VOCAL SET D 5 ISM sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový , Akg d112 mkii

Evans SO-2346 SoundOff Drum Mute Standard Set

Evans SO-2346 SoundOff Drum Mute Standard Set
Detail

Sada tlmičov na bicie. Rozmery: 1 x 12", 1 x 13", 1 x 14", 1 x 16". Priemer : 12" Priemer : 14" Farba : Čierna Priemer : 13" Krajina pôvodu : USA Priemer : 16" Variant : Essential Pack (muziker.com)

Podobné produkty ako Evans SO-2346 SoundOff Drum Mute Standard Set , Akg k240 mkii

AKG DSI AKG Y30UBLK

Detail

Uzavreté Frekvenčný rozsah: 13 Hz - 27 kHz Impendancia: 32 Ohmov Citlivosť 115 dB SPL/V Veľkosť prevodníka: 40mm Jack 3,5mm Dĺžka kábla: 1,2m Farebné prevedenie: čierne Prepravné puzdro súčasťou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako AKG DSI AKG Y30UBLK , Akg k240 studio

AKG Perception 170 (AKG P170)

AKG Perception 170 (AKG P170)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 20 do 20000 Hz, impedancia 200 Ohm, vhodný pre dychové nástroje, bicie Pokiaľ vám robí radosť spievanie, blogovanie alebo inak pracujete so záznamom zvuku, budete musieť siahnuť po mikrofóne. Mikrofón AKG Perception 170 je kondenzátorový (elektretový). Obľúbený je pri nahrávaní v štúdiách, pretože vyniká vysokou presnosťou a citlivosťou počas zaznamenávania zvuku. Dôležitým hľadiskom pri výbere je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón AKG je ideálny, ak používate mikrofón sám, napríklad pri moderovaní, blogovaní, streamovaní. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. Frekvencia má rozsah od 20 do 20000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Hlavné vlastnosti mikrofónu AKG Perception 170 Mikrofón AKG je kondenzátorový (elektretový) Je to mikrofón do ruky Prispôsobený na zachytenie zvuku... (alza.sk)

Podobné produkty ako AKG Perception 170 (AKG P170) , Akg k271 mkii

Terminál AKG 4 BU Phoenix Contact Množstvo: 1 ks

Terminál AKG 4 BU Phoenix Contact Množstvo: 1 ks
Detail

Na pripojenie N vodičov na prípojnicu s farebným označením svoriek. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Terminál AKG 4 BU Phoenix Contact Množstvo: 1 ks

Terminál AKG 16 BU Phoenix Contact Množstvo: 1 ks

Terminál AKG 16 BU Phoenix Contact Množstvo: 1 ks
Detail

Na pripojenie N vodičov na prípojnicu s farebným označením svoriek. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Terminál AKG 16 BU Phoenix Contact Množstvo: 1 ks

1+1 Zadarmo: Arginine AKG od Best Nutrition 120 kaps + 120 kaps

Detail

Funkciou L-arginínu je aj stimulácia vylučovania ľudského rastového hormónu, ktorá vedie k zlepšeniu syntézy proteínov a zároveň k zvýšenému odbúravaniu tukov. (protein.sk)

Podobné produkty ako 1+1 Zadarmo: Arginine AKG od Best Nutrition 120 kaps + 120 kaps

AKG K 712 PRO (AKG K712PRO)

AKG K 712 PRO (AKG K712PRO)
Detail

Slúchadlá – cez hlavu, okolo uší, otvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, 6.3 mm Jack, frekvenčný rozsah 10–39000 Hz, impedancia 62 Ohm, menič 45 mm, odnímateľný kábel 3m Referenčné štúdiové slúchadlá AKG K712 Pro sú skvelým riešením pre puristické počúvanie, mixovanie a mastering. Využívajú vinutie pomocou plochých vodičov. Vďaka nim je dosiahnuté dokonalé nadviazanie jednotlivých závitov a zlepšenie posluchových parametrov. Kontrola dvojvrstvovej membrány Varimotion je tak nekompromisne presná, čo vedie k perfektnému vykresleniu priestoru, pevným basom a krištáľovo jasnému podaniu výšok. K celkovo vyváženej reprodukcii s minimálnym skreslením prispievajú tiež silné neodymové magnety. Model K712 Pro má navyše pre dokonalú zreteľnosť basového základu vylepšenú odozvu najhlbších tónov o 3 dB.Prevedenie slúchadiel je v znamení prémiových materiálov, precíznej rakúskej výroby a nekompromisného testovania každého vyrobeného kusu. Či už ide o... (alza.sk)

Podobné produkty ako AKG K 712 PRO (AKG K712PRO)

1+1 Zadarmo: Arginine pure AKG od Best Nutrition 250 g + 250 g

Detail

L-arginín sa stáva kľúčovým v prípade zvýšenej námahy, stresu, či ochorenia. (protein.sk)

Podobné produkty ako 1+1 Zadarmo: Arginine pure AKG od Best Nutrition 250 g + 250 g

1+1 Zadarmo: Arginine pure AKG od Best Nutrition 500 g + 500 g

Detail

L-arginín sa stáva kľúčovým v prípade zvýšenej námahy, stresu, či ochorenia. (protein.sk)

Podobné produkty ako 1+1 Zadarmo: Arginine pure AKG od Best Nutrition 500 g + 500 g

AKG D 12 VR (AKG D12 VR)

AKG D 12 VR (AKG D12 VR)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 17 do 17000 Hz, impedancia 200 Ohm, low-cut filter, vhodný pre bicie Ak sa venujete spevu, blogovaniu, natáčaniu videí či akokoľvek inak pracujete so záznamom zvuku, rozhodne sa nezaobídete bez mikrofónu. Mikrofón AKG D 12 VR je dynamický. S výberom tohto typu mikrofónu budete spokojní, pretože je univerzálny a hodí sa na zaznamenanie akéhokoľvek zvuku vrátane spevu. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk zaznamenávať a naopak, ktorý bude potlačený. Mikrofón AKG je ideálny, ak používate mikrofón sám, napríklad pri moderovaní, blogovaní, streamovaní. Zachytí zvuk pred mikrofónom a zvuky z okolia potlačí. Frekvenčný rozsah mikrofoóu pokryje pásmo od 17 do 17000 Hz. Možno ho pripojiť cez XLR. Hlavné prednosti mikrofónu AKG D 12 VR Mikrofón AKG je dynamický Ide o mikrofón do ruky Schopný... (alza.sk)

Podobné produkty ako AKG D 12 VR (AKG D12 VR)

AKG C 1000S MK4 (AKG C1000S MK4)

AKG C 1000S MK4 (AKG C1000S MK4)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, kondenzátorový, smerové snímanie, frekvencia od 50 do 20000 Hz, impedancia 200 Ohm, prepínač smerovej charakteristiky a tlačidlo Mute, obal a ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre spev, dychové nástroje, bicie Pokiaľ vám robí radosť spievanie, blogovanie alebo inak pracujete so záznamom zvuku, budete musieť siahnuť po mikrofóne. Mikrofón AKG C 1000S MK4 je kondenzátorový (elektretový). Je ideálny na štúdiové nahrávanie, pretože perfektne a citlivo zachytí najmenší zvuk. Dôležitým hľadiskom pri výbere je smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a ktoré naopak, potlačí. Mikrofón AKG je perfektnou pomôckou na blogovanie, moderovanie či streamovanie. Dokáže zaznamenať zvuk priamo pred mikrofónom a nežiaduce zvuky v pozadí potlačiť. Mikrofón bol navrhnutý s prepínačom smerovej charakteristiky. Vy sami si tak zvolíte, z ktorých smerov potrebujete zvuk... (alza.sk)

Podobné produkty ako AKG C 1000S MK4 (AKG C1000S MK4)

AKG Perception P 3 S live (AKG P3 S live)

AKG Perception P 3 S live (AKG P3 S live)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, smerové snímanie, frekvencia od 40 do 20000 Hz, impedancia 600 Ohm, tlačidlo Mute, obal v balení, vhodný pre spev, dychové nástroje, bicie Ak natáčate videá, spievate alebo sa venujete blogovaniu, určite budete potrebovať mikrofón. Mikrofón AKG Perception P 3 S live je dynamický. Tento univerzálny typ si vás získa, pretože s ním môžete zaznamenávať v podstate akýkoľvek zvuk, a to aj spev. Dôležitým parametrom pri výbere je smerová charakteristika, ktoré stanovuje, z ktorých smerov bude zariadenie zaznamenávať zvuk a ktoré potlačí. Mikrofón AKG je vhodný na moderovanie, blogovanie, streamovanie. Zvuk zaznamenáva pred mikrofónom, pričom okolité zvuky nebudú zachytené. V balení sa nachádza obal. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 40 do 20000 Hz. Možno ho pripojiť cez XLR. Kľúčové vlastnosti mikrofónu AKG Perception P 3 S live Mikrofón AKG je dynamický Ide o mikrofón, ktorý sa drží v ruke... (alza.sk)

Podobné produkty ako AKG Perception P 3 S live (AKG P3 S live)

AKG Perception P 5 S live (AKG P5 S live)

AKG Perception P 5 S live (AKG P5 S live)
Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez XLR, dynamický, úzko smerové snímanie, frekvencia od 40 do 20000 Hz, impedancia 580 Ohm, tlačidlo Mute, obal v balení, vhodný pre spev Ak natáčate videá, venujete sa spevu alebo ak pracujete so záznamom zvuku, budete musieť siahnuť po mikrofóne. Mikrofón AKG Perception P 5 S live je dynamický. S univerzálnym typom neurobíte chybu, pretože sa hodí na zaznamenanie takmer akéhokoľvek zvuku vrátane spevu. Dôležitým hľadiskom pri výbere je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón AKG vám pomôže s blogovaním, streamovaním alebo moderovaním. Dokáže zachytiť zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo potlačí nežiaduce zvuky z okolia. V balení sa nachádza obal. Mikrofón má rozsah frekvencie od 40 do 20000 Hz. Pripája sa cez XLR. Kľúčové vlastnosti mikrofónu AKG Perception P 5 S live Mikrofón AKG je dynamický Tento mikrofón je určený na drženie v ruke Schopný zachytiť zvuk pred... (alza.sk)

Podobné produkty ako AKG Perception P 5 S live (AKG P5 S live)

AKG K72

AKG K72
Detail

• Impedancia: 32 Ohm• Frekvenčný rozsah: 16 - 20.000 Hz• Max. SPL: 112 dB• Hmotnosť: 200 g• 3 m dlhý kábel• Prevedenie: matné čierne• Vhodné pre domáce aj štúdiové použitie (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako AKG K72

AKG W880

AKG W880
Detail

Protiveterná penová ochrana pre mikrofóny s guľatou hlavou Pre hlavy s priemerom 40 - 50 mm Farba: čierna (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako AKG W880

AKG W30

AKG W30
Detail

Protiveterná ochrana pre miniatúrne mikrofóny Vhodná pre AKG CK31, CK32 a CK33 Farba: čierna (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako AKG W30

AKG K701

AKG K701
Detail

Vysokokvalitné Hi-Fi slúchadlá s revolučnou Flat Wire Voice Coil technológiou. Disponujú vymeniteľnými 3D-Form náušníkmi, exkluzívnym koženým mostíkom a 3 metrovým káblom s pozláteným konektorom. Frekvenčný rozsah 10Hz až 39,8 kHz Vám zaručí že si vychutnáte tie najspodnejšie basy aj tie najvyššie výšky. Maximálna vstupná sila je 200 mW, vstupná impedancia 62 Ohmov a sensitivita 105 dB SPL/V. Slúchadlá majú hmotnosť 235 gramov a sú vyrobene v bielom farebnom prevedení. Dodávajú sa spolu so štýlovou odkladacou vaničkou. Krajina pôvodu : Čína Prevádzka na batérie : Nie Aktívne odhlučnenie : Nie Mikrofón : Nie Farba : Biela Dĺžka kábla : 3 m Typ : Hi-Fi Konštrukcia : Otvorený Impedancia (Ohm) : 62.0 Citlivosť (dB) : 105.0 Frekvenčný rozsah : 10 Hz - 39,8 kHz Typ : Slúchadlá na uši Variant : K710 Balenie obsahuje : Slúchadlá Farba podľa výrobcu : Biela Konektor typu A : TRS 6,3 mm Jack Balenie obsahuje : Adaptér (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG K701

AKG K872

AKG K872
Detail

Profesionálne štúdiové referenčné slúchadlá s uzavretou konštrukciou. Slúchadlá AKG K872 vychádzajú z viac ako 70 ročných skúseností značky AKG v oblasti profesionálneho zvuku. Slúchadlá K872 sú určené pre profesionálne štúdiové využitie a mastering a sú vybavené dvojicou veľkých 53 mm meničov s magnetmi 1,5 Tesla pre obrovský headroom a veľmi širokú frekvenčnú odozvu od 5Hz do 54kHz. Vďaka nastaviteľnému a pohodlnému mostíku a vymeniteľným 3D tvarovateľným náušníkom sú slúchadlá pripravené aj na dlhotrvajúce masteringové, či štúdiové sessions a poskytujú najvyššie možné pohodlie. Slúchadlá ponúkajú maximálny výkon 300mW pri citlivosti až 112dB a impedancii 36Ohm. K872 sa dodávajú s 3m odpájateľným káblom a adaptérom pre konektory Jack 6,3 mm. Farebné prevedenie: Black. Prevádzka na batérie : Nie Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Impedancia : 36 Ohm Konštrukcia : Zatvorené Typ : Studio Farba : Čierna Typ : Slúchadlá na uši Citlivosť : 112 dB Krajina pôvodu : Čína Aktívne odhlučnenie : Nie Farba podľa výrobcu : Čierna Mikrofón : Nie (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG K872

AKG K72

AKG K72
Detail

Profesionálne over-ear slúchadlá s uzatvorenou konštrukciou vhodné pre štúdiovú prácu, live monitoring, alebo nahrávanie, poskytujúce presne vyváženú odozvu. Slúchadlá sú vybavené odľahčenou konštrukciou, samonastavovacou čelenkou zaisťujúcou dokonalé uchytenie, ďalej 40 mm drivermi, alebo koženými náušníkmi. Disponujú frekvenčnou odozvou 16 Hz – 20 kHz, citlivosťou 112 dB a impedanciou 32 Ohm. Okrem toho obsahujú stereo 3,5 mm jack konektor, 3 m kábel a 6,3 mm jack adaptér. Vyrobené s čiernou povrchovou úpravou. Hmotnosť: 200 g Typ : Studio Impedancia : 32 Ohm Balenie obsahuje : Adaptér Frekvenčný rozsah : 16 Hz - 20 kHz Mikrofón : Nie Typ : Slúchadlá na uši Balenie obsahuje : Slúchadlá Aktívne odhlučnenie : Nie Prevádzka na batérie : Nie Dĺžka kábla : 3 m Farba : Čierna Citlivosť : 112 dB Konštrukcia : Zatvorené Farba podľa výrobcu : Čierna Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG K72

AKG K361

AKG K361
Detail

Slúchadlá s uzatvoreným dizajnom a skladacou konštrukciou spoločnosti AKG. Slúchadlá ponúkajú vysoko kvalitný prenos zvuku a sú vhodné pre nahrávanie v štúdiu, monitoring, podcasting a podobne. Vybavené sú plyšovými ušnými vankúšmi, ktoré zabezpečujú maximálny komfort. Slúchadlá s robustnou konštrukciou prinášajú vyvážený charakter zvuku s dôrazom na detail, čo je vhodné pri mixe a hudobnej produkcii. Dodávajú bohaté basové pásmo a výrazné výškové spektrum s frekvenčnou odozvou 15 Hz - 28 kHz. Citlivosť (dB) : 114.0 Dĺžka kábla : 1,2 m Variant : K361 Farba : Čierna Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Typ : Slúchadlá na uši Mikrofón : Nie Aktívne odhlučnenie : Nie Farba podľa výrobcu : Čierna Dĺžka kábla : 3 m Konštrukcia : Zatvorené Impedancia (Ohm) : 32.0 Hmotnosť (g) : 219.0 Krajina pôvodu : Čína Frekvenčný rozsah : 15 Hz - 28 kHz Prevádzka na batérie : Nie Typ : Studio (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG K361

AKG K371

AKG K371
Detail

Sklopné štúdiové slúchadlá ponúkajú dokonalú rovnováhu medzi zvukom v štúdiovej kvalite, vysokým komfortom a elegantným a robustným dizajnom. Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby presne zodpovedali akustickému cieľu AKG s referenčnou odozvou a aby reprodukovali prirodzený a vyvážený zvuk. Poskytujú hlbšie basy a vyššie maximá, s ohromujúcou frekvenčnou odozvou 5 Hz až 40 kHz. Tvar mušlí, ktoré sú vyrobené z pamäťovej peny, v kombinácii s nízkou hmotnosťou zaručuje najvyšší komfort a pohodlie. Mikrofón : Nie Prevádzka na batérie : Nie Aktívne odhlučnenie : Nie Typ : Studio Farba podľa výrobcu : Čierna Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Konštrukcia : Zatvorené Krajina pôvodu : Čína Farba : Čierna Typ : Slúchadlá na uši Variant : K371 (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG K371

AKG K612PRO

AKG K612PRO
Detail

Štandardné slúchadlá vhodné na širokú škálu použitia, od domáceho štúdia, odposluchu pri hre na hudobný nástroj až po počúvanie hudby z CD alebo mp3 prehrávača, polootvorená konštrukcia, citlivosť 101dB, rozsah 12Hz - 39,5Hz,, pevné spodné frekvencie a čisté výšky, nastaviteľná veľkosť, plyšové náušníky, veľmi komfortné a odolné, 3,5mm konektor s 6,3mm adaptérom. Typ : Studio Farba : Čierna Mikrofón : Nie Balenie obsahuje : Adaptér Balenie obsahuje : Slúchadlá Aktívne odhlučnenie : Nie Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Dĺžka kábla : 3 m Frekvenčný rozsah : 12 Hz - 39,5 kHz Typ : Slúchadlá na uši Konštrukcia : Otvorený Citlivosť : 101 dB Impedancia : 120 Ohm Farba podľa výrobcu : Čierna Prevádzka na batérie : Nie Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG K612PRO

AKG K812

AKG K812
Detail

Profesionálne otvorené štúdiové referenčné slúchadlá., Mimoriadne široká frekvenčná odozva: 5Hz - 54kHz, citlivosť: 110dB SPL/V, maximálny vstupný výkon 300 mW, impedancia: 36 Ohm, odpájateľný kábel dĺžky 3m, vymeniteľné náušníky, konektor: 3,5 mm jack so skrutkovateľnou redukciou na 6,3 mm, 1,5 Tesla magnet system, hmotnosť: 390 g. Farba podľa výrobcu : Čierna Balenie obsahuje : Slúchadlá Dĺžka kábla : 3 m Konektor typu A : TRS 3,5 mm Jack Typ : Slúchadlá na uši Krajina pôvodu : Rakúsko Konštrukcia : Zatvorené Citlivosť : 110 dB Mikrofón : Nie Aktívne odhlučnenie : Nie Prevádzka na batérie : Nie Balenie obsahuje : Adaptér Frekvenčný rozsah : 5 Hz - 54 kHz Farba : Čierna Typ : Studio Impedancia : 36 Ohm (muziker.com)

Podobné produkty ako AKG K812
AKG Perception WMS45 Wireless Presenter Set U2 (AKG WMS45 Presenter/U2), AKG Perception WMS45 Wireless Presenter Set A (AKG WMS45 Presenter/A), AKG Perception WMS45 Wireless Presenter Set D (AKG WMS45 Presenter/D), AKG WMS40 MINI2 VOCAL SET DUAL US25AC (AKG WMS40MINI2 VOC/D US25AC), AKG WMS40 MINI2 VOCAL SET DUAL US25BD (AKG WMS40MINI2 VOC/D US25BD), AKG WMS40 MINI2 VOCAL SET DUAL ISM2/3 (AKG WMS40MINI2 VOC/D ISM2/3), AKG Perception WMS45 Wireless Presenter Set M 826.300-831.200 MHz (AKG WMS45 Presenter/M), AKG WMS40 MINI2 VOCAL SET DUAL US45A/C (AKG WMS40MINI2 VOC/D US45A/C), AKG Perception 120 (AKG P120), AKG D 40 (AKG D40), AKG Perception 170 (AKG P170), Paiste PST 7 Light Session Set 14/16/20 (PA 170SSET), AKG K 712 PRO (AKG K712PRO), AKG K72, AKG K371, AKG K52, AKG K92, AKG D5, AKG D7, AKG C5, AKG C7, AKG D 12 VR (AKG D12 VR), AKG C 1000S MK4 (AKG C1000S MK4), Session: Skate Sim (3665962017021), Darčekový set 1 AREXONS (SET 1), AKG D112 MKII, AKG K240 MKII, AKG K240 STUDIO, AKG K271 MKII