American dj entour cyclone

ADJ Entour Cyclone (B-Stock) #918035

ADJ Entour Cyclone (B-Stock) #918035

Poškodený obal. (muziker.com)

ADJ Entour Venue

ADJ Entour Venue

Profesionálny DMX výrobník hmly s výkonom 1500W pre dlhodobú inštaláciu alebo mobilné použitie, ktorý ponúka rýchly zahrievací čas (45 sekúnd) a produkuje masívne množstvo hmly - až 425 kubických metrov za minútu. Je vybavený čitateľným LCD displejom so zabudovaným ovládaním pre časovač, nepretržitú výrobu hmly alebo manuálne nastavenie. Ponúka tiež 3 DMX kanály (1/2/4), 3-pinový a 5-pinový vstup a výstup a napájací vstup Powercon AC. Výrobník je vybavený externou nádržou s objemom 5,6 l a pracuje len s vysoko kvalitnými náplňami na báze vody. Rozmery: 394 x 434 x 253 mm. Hmotnosť: 10,6 kg. (muziker.com)

ADJ Entour Faze

ADJ Entour Faze

Výrobník hmly s fázovým výkonom 450W s technológiou rýchleho ohrevu. Jeho fázy možno ovládať pomocou spínača na zadnej strane stroja, dodaným káblovým diaľkovým ovládačom, alebo ovládačom DMX. Je vybavený veľkou 3-litrovou nádržou, ktorá používa štandardné kvapaliny na báze vody, automatickým vypnutím okruhu k ochrane čerpadla a DMX kanálmi (režim 1, 2, alebo 4). Zariadenie je vďaka svojím kompaktným rozmerom ľahko prenosné a ľahké no napriek tomu je vybavené robustnou, odolnou konštrukciou. Entour Faze je ideálnym zariadením pre trvalé inštalácie, scény, nočné kluby, alebo zábavné centrá. Súčasťou balenia je aj dvojitý závesný systém pre optimálnu polohu zariadenia. Príprava k použitiu: 40 sekúnd, Spotreba kvapaliny: 10ml za minútu, Pripojenie: 3-kolíkový XLR In/Out (muziker.com)

ADJ Entour Cyclone

ADJ Entour Cyclone

Maximálny objem: 30 kubických metrov za minútu Kompatibilný s DMX ovládaním Nastaviteľná rýchlosť Ventilátor môže byť použitý v dvoch DMX módoch - 1- alebo 2-kanálovom móde Napájací vstup Powercon 6,3mm vstup pre diaľkové ovládanie (nie je súčasťou balenia) 3-pinovým DMX vstup a výstup Nožnicový záves pre upevnenie na stojan alebo umiestnenie priamo na podlahu 4-tlačidlový LCD displej pre jednoduché nastavenie Otočný ovládač Speed pre manuálnu kontrolu rýchlosti na bočnom paneli a bezpečnostná slučka Rozmery: 350 x 422 x 131 mm Hmotnosť: 8,56 kg (melodyshop.sk)

ADJ Entour Cyclone

ADJ Entour Cyclone

Vysoko výkonný ventilator kompatibilný s DMX ovládaním, ktorý je vhodný pre použitie s výrobníkmi hmly na väčších pódiách, kde sa vyžaduje dlhší dosah efektu. Ponúka maximálny objem 30 kubických metrov za minútu a nastaviteľnú rýchlosť. Ventilátor môže byť použitý v dvoch DMX módoch - 1- alebo 2-kanálovom móde, a je vybavený napájacím vstupom Powercon, 6,3mm vstupom pre diaľkové ovládanie (nie je súčasťou balenia) a 3-pinovým DMX vstupom a výstupom. K dispozícii je aj nožnicový záves pre upevnenie na stojan alebo umiestnenie priamo na podlahu, 4-tlačidlový LCD displej pre jednoduché nastavenie, otočný ovládač Speed pre manuálnu kontrolu rýchlosti na bočnom paneli a bezpečnostná slučka. Rozmery: 350 x 422 x 131 mm. Hmotnosť: 8,56 kg. (muziker.com)

ADJ Entour Faze Jr

ADJ Entour Faze Jr

Výrobník hmly Entour Faze Jr predstavuje najmenšie zariadenie série Entour Atmospherics spoločnosti ADJ. Ponúka výkon 200 W a technológiu rýchleho ohrevu, čo zabezpečuje produkciu hmly do 70 sekúnd od zapnutia zariadenia. Entour Faze Jr môže byť ovládaný fázovým spínačom na zadnom panely, alebo diaľkovým ovládačom Entour VT-1. Vybavený je nádržou s obsahom 3 l pre náplň na báze vody. Zariadenie prináša kompaktný dizajn, nízku hmotnosť a odolnú konštrukciu. Produkuje jemnú hmlu pre zvýraznenie svetelných efektov. Vhodný je pre menšie pódiá a rovnako aj na… (muziker.com)

ADJ Entour Venue - B stock

ADJ Entour Venue - B stock

Výkon: 1500 W Pre dlhodobú inštaláciu alebo mobilné použitie Rýchly zahrievací čas (45 sekúnd) Produkuje masívne množstvo hmly - až 425 kubických metrov za minútu LCD displej so zabudovaným ovládaním pre časovač, nepretržitú výrobu hmly alebo manuálne nastavenie 3 DMX kanály (1/2/4) 3-pinový a 5-pinový vstup a výstup Napájací vstup Powercon AC Výrobník je vybavený externou nádržou s objemom 5,6 l Pracuje len s vysoko kvalitnými náplňami na báze vody Rozmery: 394 x 434 x 253 mm Hmotnosť: 10,6 kg (melodyshop.sk)

Plastkon Cyclone zelená

Plastkon Cyclone zelená

Plastkon Cyclone zelená z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Detské boby a sane kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Bob plastový CYCLONE s brzdami a sedadlom. Určené pre rekreačný šport. Vstavané sedátko oddeľuje dieťa od studeného snehu a tým zabezpečuje lepšie podmienky pre dlhodobejší pobyt na snehu. Rozmery výrobku - 82 x 40 x 14 cm. K dispozícii vo farbe zelenej, viď foto. (kokiskashop.sk)

Plastkon Cyclone modrá

Plastkon Cyclone modrá

Plastkon Cyclone modrá z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Detské boby a sane kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Bob plastový CYCLONE s brzdami a sedátkem. Určeno pro rekreační sport. Vestavěné sedátko odděluje dítě od studeného sněhu a tím zajišťuje lepší podmínky pro dlouhodobější pobyt na sněhu. Rozměry výrobku - 82 x 40 x 14 cm. K dispozici v barvě modré, viz foto. (kokiskashop.sk)

ORTOFON DJ DJ E

ORTOFON DJ DJ E

Typ hrotu: Eliptický Prítlak: 3 g Výstupné napätie: 6 Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 20 kHz (melodyshop.sk)

ORTOFON DJ DJ S

ORTOFON DJ DJ S

Typ hrotu: Sférický Prítlak: 3 g Výstupné napätie: 6 Frekvenčný rozsah: 20 Hz - 18 kHz (melodyshop.sk)

ORTOFON DJ Slipmat, DJ

ORTOFON DJ Slipmat, DJ

12" Odolný, ale jemný materiál Matný povrch Originálny dizajn Počet kusov: 2 (melodyshop.sk)

Resident DJ DJ-21 DJ-mixér mixážny pult, USB, čierna farba

Resident DJ DJ-21 DJ-mixér mixážny pult, USB, čierna farba

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov a profíkov ponúka DJ  mixážny pult Resident DJ  DJ-21 zaujímavé funkcie v dobrom pomere ceny a výkonu. Resident DJ  DJ-21 BT  DJ mixážny pult  disponuje ľahko prístupným USB pripojením na vrchnej strane, cez ktoré môžu byť prehrávané MP3 skladby priamo z USB kľúča. Na čelnej strane je cez line-in pripojenie  možné pripojiť až 3 ďalšie audiové zdroje. Tu sa nachádzajú aj 6,3 mm jack pripojenia pre mikrofón a slúchadlá ako aj line-in vstupy a line-out výstup. Resident DJ  DJ-21 BT  3/2-kanálový mixážny pult na vrchnej strane ponúka celkovo 18 ergonomicky umiestnených spínačov, páčok a tlačidiel. Pomocou týchto ovládacích prvkov môžete ovládať 3 stereo a 2 phono kanály. (electronic-star.sk)

Hercules DJ DJ Control Compact

Hercules DJ DJ Control Compact

Ultra prenosný USB mixážny pult. Určený pre začiatočníkov ale aj pokročilých domácich hráčov. Softvér DJUCED 18 ° (súčasť produktu) umožňuje mixovanie dvoch stôp, ktoré sa ovládajú pomocou riadiacich prvkov na mixážnom pulte. Disponuje dvomi jog wheels, ktoré slúžia na ovládanie príslušných stôp, fadermi, dvomi volume potenciometrami na mixovanie stôp a dvoj pásmovým EQ na oboch stopách. Ďalej ponúka 4 módy: Loop, FX, Samples a Cue, 4 pady a 10 ovládacích tlačidiel vrátane SHIFT tlačidla, ktoré prepína funkciu tlačidiel. Napájanie pomocou USB, ktorý je súčasťou produktu. Rozmery: 34 x 10 cm. Hmotnosť: 0,56 kg. (muziker.com)

Trakker Cyclone Beanie (5060461942948)

Trakker Cyclone Beanie (5060461942948)

Čiapka – pletený kulich s preloženým lemom, extrémne hrejivá kožušinová podšívka, univerzálna veľkosť, materiál: 100% akryl S pletenou hrejivou čiapkou Trakker Cyclone Beanie vám ani v zime nebude pri vode chladno. Poriadne sa zahrejte a udržujte uši v teple vďaka štýlovej pletenej čiapke v zelenej farbe s preloženým lemom, ktorý je ozdobený logom značky Trakker. Čiapka je vyrobená zo 100 % akrylu a má univerzálnu veľkosť, takže padne každému ako uliata. Kožušinová podšívka poskytne vašej hlave extrémnu izoláciu od mrazu. Nenechajte sa rozhodiť mrazom a zimou, buďte v teple s kolekciou oblečenia Trakker.  Kľúčové vlastnosti čiapky Trakker Cyclone BeaniePletená čiapka zo 100 % akryluZelená farba vhodná pre rybárovKožušinová hrejivá podšívkaVyhrnutý… (alza.sk)

Stropný ventilátor Westinghouse Cyclone

Stropný ventilátor Westinghouse Cyclone

Pochrómované telo a čierne lopatky: tento ventilátor predstavuje skutočnú klasiku a to bez toho, aby bol hlavným pútačom pozornosti v miestnosti. Spoločné vybavenie všetkých strešných ventilátorov: prevádzkové napätie 230 V/50 Hz·výkon ventilátora nastaviteľný viacstupňovo·3 rýchlostné stupne·dodatočne vybavený diaľkovým ovládaním (obj. číslo: 53 75 61) a spínačom na stenu (obj. číslo: 56 05 05) (conrad.sk)

Baby Bash - CD Cyclone

Baby Bash - CD Cyclone

(shop.rukahore.sk)

Cyclone plastový bob - žltý

Cyclone plastový bob - žltý

Cyclone plastový bob - žltý z kategórie Šport | Zimné športy | Sánkovanie, bobovanie | Boby kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Bob plastový CYCLONE s brzdami a sedadlom. Určené pre rekreačný šport. Vstavané sedátko oddeľuje dieťa od studeného snehu a tým zabezpečuje lepšie podmienky pre dlhodobejší pobyt na snehu. Rozmery výrobku - 82 x 40 x 14 cm. K dispozícii vo farbe žltej, viď foto. (kokiskashop.sk)

Cyclone plastový bob - červený

Cyclone plastový bob - červený

Cyclone plastový bob - červený z kategórie Šport | Zimné športy | Sánkovanie, bobovanie | Boby kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Bob plastový CYCLONE s brzdami a sedadlom. Určené pre rekreačný šport. Vstavané sedátko oddeľuje dieťa od studeného snehu a tým zabezpečuje lepšie podmienky pre dlhodobejší pobyt na snehu. Rozmery výrobku - 82 x 40 x 14 cm. K dispozícii vo farbe červenej, viď foto. (kokiskashop.sk)

Resident DJ DJ-21 BT DJ-mixér mixážny pult, bluetooth, USB, čierna…

Resident DJ DJ-21 BT DJ-mixér mixážny pult, bluetooth, USB, čierna farba

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov a profíkov ponúka  DJ mixážny pult Resident DJ  DJ-21 BT zaujímavé funkcie v dobrom pomere ceny a výkonu. Mimoriadnym highlightom Resident DJ  DJ-21 BT  DJ mixážneho pultu  je bluetooth rozhranie na bezkáblové prepojenie so smartfónmi, tabletmi a notebookmi. Tak môžete siahnuť po kompletnej digitálnej súkromnej zbierke Vašich top hitov. Na vrchnej strane mixážneho pultu  čaká na svoje alternatívne použitie aj USB pripojenie. Na čelnej strane je cez line-in pripojenie možné pripojiť až 3 ďalšie audiové zdroje. Tu sa nachádzajú aj 6,3 mm jack pripojenia pre mikrofón a slúchadlá ako aj line-in vstupy a line-out výstup. Resident DJ  DJ-21 BT  3/2-kanálový mixážny pult  na vrchnej strane ponúka celkovo 18 ergonomicky umiestnených… (electronic-star.sk)

Resident DJ DJ-25 DJ-mixér mixážny pult, zosilňovač, bluetooth, USB,…

Resident DJ DJ-25 DJ-mixér mixážny pult, zosilňovač, bluetooth, USB, čierna/biela

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov a profíkov ponúka  DJ mixážny pult Resident DJ  DJ-25 zaujímavé funkcie v dobrom pomere ceny a výkonu. Mimoriadnym highlightom  Resident DJ  DJ-25  DJ mixážneho pultu  je bluetooth rozhranie na bezkáblové prepojenie so smartfónmi, tabletmi a notebookmi. Tak môžete siahnuť po kompletnej digitálnej súkromnej zbierke Vašich top hitov. Na vrchnej strane  mixážneho pultu  čaká na svoje alternatívne použitie aj USB pripojenie a čítačka SD pamäťových kariet. Na čelnej strane je cez line-in pripojenie možné pripojiť až 3 ďalšie audiové zdroje. Na protiľahlej strane sa nachádzajú 6,3 mm jack pripojenia pre mikrofón a slúchadlá. Vedľa line-in vstupov sa nachádza line-out výstup ako aj káblové svorky na pripojenie dvoch reproduktorových boxov.  DJ… (electronic-star.sk)

Resident DJ DJ-25 DJ-mixér mixážny pult, zosilňovač, bluetooth, USB,…

Resident DJ DJ-25 DJ-mixér mixážny pult, zosilňovač, bluetooth, USB, čierna/modrá

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov a profíkov ponúka  DJ mixážny pult Resident DJ  DJ-25 zaujímavé funkcie v dobrom pomere ceny a výkonu. Mimoriadnym highlightom  Resident DJ  DJ-25  DJ mixážneho pultu  je bluetooth rozhranie na bezkáblové prepojenie so smartfónmi, tabletmi a notebookmi. Tak môžete siahnuť po kompletnej digitálnej súkromnej zbierke Vašich top hitov. Na vrchnej strane  mixážneho pultu  čaká na svoje alternatívne použitie aj USB pripojenie a čítačka SD pamäťových kariet. Na čelnej strane je cez line-in pripojenie možné pripojiť až 3 ďalšie audiové zdroje. Na protiľahlej strane sa nachádzajú 6,3 mm jack pripojenia pre mikrofón a slúchadlá. Vedľa line-in vstupov sa nachádza line-out výstup ako aj káblové svorky na pripojenie dvoch reproduktorových boxov.  DJ… (electronic-star.sk)

Resident DJ DJ-25, sada zariadení, DJ mixér + auna ST-2000,…

Resident DJ DJ-25, sada zariadení, DJ mixér + auna ST-2000, reproduktor, čierna/modrá

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov aj profíkov ponúka DJ mixážna sada Resident DJ DJ-25 zaujímavé funkcie v dobrom pomere ceny a výkonu. Sada obsahuje mixážny pult, dva reproduktory a reproduktorový kábel. Mimoriadnou zaujímavosťou DJ mixážneho pultu Resident DJ DJ-25 je bluetooth rozhranie na bezkáblové prepojenie so smartfónmi, tabletmi a notebookmi. Vďaka tomu môžete siahnuť po kompletnej digitálnej súkromnej zbierke svojich top hitov. Na vrchnej strane mixážneho pultu čaká na svoje alternatívne použitie aj USB pripojenie a čítačka SD pamäťových kariet. Na čelnej strane je možné pripojiť cez line-in pripojenie až 3 ďalšie zvukové zdroje. Na protiľahlej strane sa nachádzajú 6,3 mm jackové pripojenia pre mikrofón a slúchadlá. Vedľa line-in vstupov sa nachádza line… (electronic-star.sk)

Resident DJ DJ-25, sada zariadení, DJ mixér + auna ST-2000,…

Resident DJ DJ-25, sada zariadení, DJ mixér + auna ST-2000, reproduktor, čierna/biela

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov aj profíkov ponúka DJ mixážna sada Resident DJ DJ-25 zaujímavé funkcie v dobrom pomere ceny a výkonu. Sada obsahuje mixážny pult, dva reproduktory a reproduktorový kábel. Mimoriadnou zaujímavosťou DJ mixážneho pultu Resident DJ DJ-25 je bluetooth rozhranie na bezkáblové prepojenie so smartfónmi, tabletmi a notebookmi. Vďaka tomu môžete siahnuť po kompletnej digitálnej súkromnej zbierke svojich top hitov. Na vrchnej strane mixážneho pultu čaká na svoje alternatívne použitie aj USB pripojenie a čítačka SD pamäťových kariet. Na čelnej strane je možné pripojiť cez line-in pripojenie až 3 ďalšie zvukové zdroje. Na protiľahlej strane sa nachádzajú 6,3 mm jackové pripojenia pre mikrofón a slúchadlá. Vedľa line-in vstupov sa nachádza line… (electronic-star.sk)

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR XXL. (spartoo.sk)

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR S. (spartoo.sk)

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR M. (spartoo.sk)

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá

Schott Kabáty CYCLONE 2 Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR XL. (spartoo.sk)

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 40. (spartoo.sk)

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 41. (spartoo.sk)

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 42. (spartoo.sk)

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 43. (spartoo.sk)

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 44. (spartoo.sk)

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 45. (spartoo.sk)

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna

Rip Curl Žabky CYCLONE Čierna Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 46. (spartoo.sk)

Hercules DJ DJStarter Kit with Serato DJ Lite

Hercules DJ DJStarter Kit with Serato DJ Lite

Kompletná zostava pre začínajúcich DJ-ov poskytujúca všetko potrebné pre vytváranie nových mixov. Obsahuje 2-kanálový DJ kontroler Starlight, dva monitory DJMonitor 32, HDP DJ M40.1 DJ slúchadlá a software Serato DJ Lite. Starlight je DJ kontrolér s integrovaným USB audio rozhraním. Ponúka detekciu tlaku na jog kolieskach, rozlíšenie 24 bit/44,1 kHz, RGB podsvietenie, 3,5 mm stereo jack Out, alebo 3,5 mm slúchadlový výstup. Rozmery: 340 x 49 x 100 mm, Hmotnosť: 0,5 kg. DJMonitor 32 je aktívny DJ monitor vybavený 3'' wooferom, výkonom 2x 15 W, frekvenčnou odozvou 60 Hz - 20 kHz, zabudovaným napájacím zdrojom, alebo RCA audio vstupmi. Rozmery: 19,5 x 13,5 x 15,5 cm, Hmotnosť: 1,4 kg/1 kus. HDP DJ M40.1 sú uzavreté štúdiové a DJ slúchadlá s otočnou konštrukciou náušníkov, ktorá umožňuje… (muziker.com)

Under Armour Storm Cyclone Bunda Čierna

Under Armour Storm Cyclone Bunda Čierna

Materiál: 92% polyester, 8% elastan Strih: fitted Typ: vetrovka Materiál: zvršok - Cordura Druh: jarný, jesenný Zapínanie: na zips Pranie: 30 °C Farba: čierna Detail: technológia Storm - povrchová úprava odpudzujúca vodu, voda po materiály steká a nevsakuje sa (bibloo.sk)

Under Armour Storm Cyclone Bunda Čierna

Under Armour Storm Cyclone Bunda Čierna

Materiál: 92% polyester, 8% elastan Strih: fitted Typ: vetrovka Materiál: zvršok - Cordura Druh: jarný, jesenný Zapínanie: na zips Pranie: 30 °C Farba: čierna Detail: technológia Storm - povrchová úprava odpudzujúca vodu, voda po materiály steká a nevsakuje sa (bibloo.sk)

Trakker mikina cyclone hoody - veľkosť xxl

Trakker mikina cyclone hoody - veľkosť xxl

Tomu tiež napomáha podšívka z polárneho fleecu v kapucni a raglánový strih zaisťuje pohodlie pri pohybe. Na pohodlí pridáva aj podšívka z polárneho fleecu, ktorá je použitá v spojenej vrecku. Design je doplnený o naše Cyclone estabilished logo na chrbte.   Vlastnosti produktu: Integrovaný ohrievač krku pre udržanie tepla Podšívka v kapucni z polárneho fleecu Sťahovacia šnúrka v kapucni Raglánový strih, ktorý lepšie padne a dobre sa v ňom pohybuje Elastický lem a manžety na zápästiach Polar fleece podšívka v spojenej vrecku Decentné logo na pútkach Trakker estabilished logo na chrbte Technické parametre: Materiál: 75% bavlna, 20% polyester, 5% lycra Veľkosti: M-XXL   Small   Medium   … (parys.sk)

Ručne maľovaný POP Art obraz DJ 3 dielny dj

Ručne maľovaný POP Art obraz DJ 3 dielny dj

  Ručne maľovaný obraz v štýle POP ART. Je zárukou jedinečnosti a originality, ktorú nikde inde nenájdete. Je tým pravým čo prinesie do Vašich domácností a pracovísk ducha moderného umenia. Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá. Farba je ťahaná až za okraj rámu. Z tohoto dôvodu nieje na tento obraz potrebný rám. Obraz je namaľovaný na kvalitnom nemeckom plátne s drevenou kostrou. Pri maľbe boli použité vysoko-kvalitné nemecké akrylové farby, ktoré zabezpečujú jasnejšie kontrasty a dlhšiu životnost obrazov. Všetky obrazy sú balené v kvalitných materiáloch. Už dnes môžete mať niečo čo nikto iný nemá.     (obraznastenu.sk)

Hercules DJ Starter Kit so Serato DJ Lite (4780890)

Hercules DJ Starter Kit so Serato DJ Lite (4780890)

DJ kontrolér – Hercules DJControl Starlight + DJ softvér Serato DJ Lite + DJ reproduktory Hercules DJMonitor 32 + DJ slúchadlá Hercules HDP DJ M40.2 Hercules DJ Starter Kit – skvelý štart pre začínajúcich DJovBaví vás hudba a konečne si chcete skúsiť namixovať svoj vlastný set? Potom práve pre vás máme skvelú lahôdku od značky Hercules, ktorá sa na tento sortiment vyložene špecializuje. Zostava obsahuje všetky potrebné prvky vrátane mixážneho pultu, slúchadiel, reproduktorov a zahrnutý je aj potrebný softvér. Všetko vyladené k dokonalej spolupráci. Stačí len zapojiť a začať mixovať.Okamžite začnete mixovaťKompaktné vyhotovenie mixážneho pultu vám dovolí trénovať prakticky kedykoľvek a kdekoľvek.Perfektné slúchadláKaždý DJ potrebuje slúchadlá, ktoré v tomto prípade reprezentuje model… (alza.sk)

Resident DJ DJ-21, mixážny pult, sada, USB, mikrofón, čierny

Resident DJ DJ-21, mixážny pult, sada, USB, mikrofón, čierny

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov a profíkov ponúka DJ-mixážny pult Resident DJ DJ-21 zaujímavé vlastnosti vo vynikajúcom pomere cena-výkon. Resident DJ DJ-21 DJ-mixážny pult disponuje ľahko dostupným USB pripojením na vrchnej strane, cez ktoré môžete prehrávať MP3 súbory priamo z USB kľúča. Na čelnej ploche je možné pripojiť až 3 ďalšie audio zdroje cez line-in pripojenie. Tu sa nachádzajú aj 6,3 mm jack pripojenia pre mikrofón a slúchadlá ako aj line-in vstupy a line-out výstup. Resident DJ DJ-21 3/2-kanálový mixážny pult na vrchnej strane ponúka celkovo 18 ergonomicky polohovaných spínačov, páčku a tlačidlá. Pomocou týchto ovládacích prvkov môžete ovládať tri stereo a dva phono kanály. V tejto sade okrem toho obdržíte aj dynamický mikrofón od… (electronic-star.sk)

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 42. (spartoo.sk)

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 43. (spartoo.sk)

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 44. (spartoo.sk)

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 45. (spartoo.sk)

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela

Mizuno Indoor obuv CYCLONE SPEED 2 Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 46. (spartoo.sk)

Dyson Cyclone V10 Absolute (DS-226397-01)

Dyson Cyclone V10 Absolute (DS-226397-01)

Tyčový aku vysávač na zbieranie nečistôt, doba nabíjania 3.5 h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 25.2 V, doba prevádzky 60 min, HEPA filter a umývateľný filter, objem nádržky 0.77 l, držiak na stenu, farba strieborná Dyson cyclone V10AbsoluteVychutnajte si vysoký výkon porovnateľný s klasickým vysávačom, a to bez prívodného kábla!Vydrží vysávať až 60 minút.O 40 % väčšia odpadová nádobaBohaté príslušenstvo v baleníSkvelá voľba na čistenie kobercovPodlahová hubica na koberce s motorizovanou kefou odstraňuje aj veľmi hlboko usadené nečistoty. S navýšeným výkonom navyše odstránite až o celých 25 % viac nečistôt než s predchádzajúcim modelom Dyson V8.Dyson V10 – šetrný k tvrdým podlahámPodlahová hubica na parkety a hladké povrchy s mäkkým rotačným valčekom z nylonovej tkaniny a… (alza.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XL štýlová jarno / jesenná bunda značky AFFLICTION. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené sťahovaním kovové gombíky, cvoky a ozdoby majú na sebe logo AFFLICTION niekoľko výšiviek kvalitná podšívka Farba: šedá - spraná, čierne rukávy a podšívka. zloženie: vrchný materiál - rukávy: 100% polyuretán (syntetická koža), telo - 100% bavlna, podšívka - 80% polyester, 20% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XXL štýlová jarno / jesenná bunda značky AFFLICTION. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené sťahovaním kovové gombíky, cvoky a ozdoby majú na sebe logo AFFLICTION niekoľko výšiviek kvalitná podšívka Farba: šedá - spraná, čierne rukávy a podšívka. zloženie: vrchný materiál - rukávy: 100% polyuretán (syntetická koža), telo - 100% bavlna, podšívka - 80% polyester, 20% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými… (coreshop.sk)

ORTOFON DJ DJ- maintenance set 1 stylus brush and 1 screwdriver

ORTOFON DJ DJ- maintenance set 1 stylus brush and 1 screwdriver

Balenie obsahuje: kefu, skrutkovač a plastový kryt (melodyshop.sk)

Resident DJ DJ-21 BT, mixážny pult, bluetooth, USB + mikrofón, čierny

Resident DJ DJ-21 BT, mixážny pult, bluetooth, USB + mikrofón, čierny

Pre začiatočníkov, príležitostných používateľov a profíkov ponúka DJ mixážny pult Resident DJ DJ-21 BT zaujímavé funkcie v dobrom pomere ceny a výkonu. Mimoriadnym highlightom Resident DJ DJ-21 BT DJ mixážneho pultu je bluetooth rozhranie na bezkáblové prepojenie so smartfónmi, tabletmi a notebookmi. Tak môžete siahnuť po kompletnej digitálnej súkromnej zbierke Vašich top hitov. Na vrchnej strane mixážneho pultu čaká na svoje alternatívne použitie aj USB pripojenie. Na čelnej strane je cez linkový vstup možné pripojiť až 3 ďalšie zvukové zdroje. Rovnako sa tu nachádzajú aj 6,3 mm jack pripojenia pre mikrofón a slúchadlá ako aj linkové vstupy a jeden linkový výstup. Resident DJ DJ-21 BT 3/2-kanálový mixážny pult na vrchnej strane ponúka celkovo 18 ergonomicky umiestnených… (electronic-star.sk)

Electronic-Star DJ-94, 1200 W, DJ set, zosilňovač, mixpult, mikrofón

Electronic-Star DJ-94, 1200 W, DJ set, zosilňovač, mixpult, mikrofón

Zosilňovač SPL 400 z dielne Skytecu na seba pritiahne pohľady už svojím netradičným bielym dizajnom.Okrem toho však stoja za povšimnutie aj jeho veľmi kvalitné komponenty, ktoré jeho používateľom umožnia adakvátne ozvučovanie svadieb, osláv a diskoték. Pre svoju nízku hmotnosť a kompaktné rozmery je zariadenie navyše prispôsobené na jednoduché prenášanie. Mixážny pult Auna TMX-2211 s výkonom 1200 wattov je ideálnym riešením pre všetky bary, kluby a pódiové diskusie. Na tieto účely má totiž okrem iného aj dva mikrofónové vstupy s nastaviteľnou hlasitosťou. Súčasťou setu sú aj dva dynamické mikrofóny, ktoré v spolupráci so zosilňovačom a mixpultom vytvárajú dokonalú symbiózu kvalitných zariadení s jednotným dizajnom. Vďaka jednoduchému konceptu obsluhy je tento set ako stvorený pre… (electronic-star.sk)

Electronic-Star DJ set DJ-25M, zosilňovač, reproduktory, mixpult,…

Electronic-Star DJ set DJ-25M, zosilňovač, reproduktory, mixpult, 1600 W

DJ set DJ-25M je pri výbere techniky na ozvučovanie menších a stredne veľkých podujatí vďaka zosilňovaču Skytec SPL500 jasným favoritom.Set obsahuje dva 3-pásmové reproduktory s 20-centimetrovými subwoofermi, basreflexovými konštrukciami, ktoré prehrajú Váš zvuk výkonom 1600 W. Kombinácia výkonného profesionálneho zosilňovača s nekompromisnými reproduktormi a kompletnou kabelážou Vám umožní pripojenie rôznych druhov techniky.Na rozdiel od vysoko profesionálnych zariadení má tento set jednoduchý koncept obsluhy. Každý z kanálov má samostatné ovládanie, vďaka čomu budete môcť svoje publikum baviť neprerušovanie. Zosilňovač je vybavený veľmi užitočnými LED indikátormi, ktoré V8m pomôžu periférne kontrolovať možný clipping. Jeho pevná konštrukcia je navyše vhodná na umiestnenie v 48… (electronic-star.sk)

Vonyx DJ-Deck-Stand, transportná taška, 103x46x16cm (ŠxVxH), DJ…

Vonyx DJ-Deck-Stand, transportná taška, 103x46x16cm (ŠxVxH), DJ príslušenstvo, čierna farba

Vonyx Soft Case  je predurčená predovšetkým na ochranu mobilných DJ pultov. Vďaka praktickému vonkajšiemu vrecku nájdete drobné príslušenstvo jedným hmatom. Vonyx DJ-Deck-Stand transportná taška  vyrobená z vysokokvalitných materiálov umožňuje jednoduchý transport na podujatia a z nich a chráni DJ pulty pred škrabancami a stopami opotrebovania. (electronic-star.sk)

Resident DJ 3/2-kanálový DJ mixpult Auna TMX-2211, talkover, párty

Resident DJ 3/2-kanálový DJ mixpult Auna TMX-2211, talkover, párty

Auna týmto zariadením predstavila cenovo výhodné a zároveň funkčné riešenie. Napriek extrémne kompaktným rozmerom ponúka TMX-2211 rozmanité možnosti pripájania klasických DJ zariadení (CD prehrávač, gramofón, zosilňovač) ako aj dôležité funkcie (fading, talkover, nastaviteľnú hlasitosť slúchadiel, VU meter). Prehľadná armatúra, kvalitné ovládače a ľahko dostupné crossfadre Vám zaručia neprekonateľný zážitok z DJ-ingu. (electronic-star.sk)

Electronic-Star DJ PA set „DJ–25“, zosilňovač, PA repro, mikrofon,…

Electronic-Star DJ PA set „DJ–25“, zosilňovač, PA repro, mikrofon, 1600W

DJ a PA set „DJ–25“ sa skladá zo zosilňovača SPL500-MP3 s výkonom až 1600W a z dvoch 2–poschodových reproduktorov Auna. Vďaka tomuto setu usporiadate akciu akéhokoľvek druhu bez problémov a Vaši hostia budú nadšení. Výkon 1600W pre zabezpečenie podujatí s 200 osobami. DJ a PA set „DJ–25“ je jasným favoritom vďaka zosilňovaču Skytec. Vďaka setu dokážete bez problémov zabezpečiť stredne veľké akcie rôzneho druhu s počtom osôb až 200. Výkon 1600 W sa postará o to, aby sa aj ten najjemnejší zvuk dostal všade tam, kam potrebujete. Kombinácia zosilňovača a reproduktorov je doplnená kompletnou sadou káblov, ktoré otvárajú široké možnosti napojenia na iné príslušenstvo. Oproti komplikovaným a neprístupným profesionálnym DJ aparatúram je tento set založený na princípe „stlač a hraj“ … (electronic-star.sk)

Electronic-Star DJ PA set „DJ–24M“, zosilňovač, mixážny pult, repro,…

Electronic-Star DJ PA set „DJ–24M“, zosilňovač, mixážny pult, repro, 1200W

DJ a PA set „DJ–24M“ sa skladá zo zosilňovača SPL400, 2 reproduktorov Auna, mixážneho pultu, dvoch mikrofónov a sady káblov. Vďaka tomuto setu usporiadate akciu akéhokoľvek druhu bez problémov a Vaši hostia budú nadšení. Výkon 1200W pre zabezpečenie podujatí so 150 osobami. DJ a PA set „DJ–24M“ je jasným favoritom vďaka zosilňovaču Skytec. Vďaka setu dokážete bez problémov zabezpečiť stredne veľké akcie rôzneho druhu s počtom osôb až 150. Výkon 1200 W sa postará o to, aby sa aj ten najjemnejší zvuk dostal všade tam, kam potrebujete. USB a SD porty zabezpečia priame prehrávanie Vašich MP3 skladieb. Kombinácia zosilňovača, reproduktorov, mixu a mikrofónov je doplnená kompletnou sadou káblov, ktoré otvárajú široké možnosti pripojenia na iné príslušenstvo. Oproti komplikovaným a… (electronic-star.sk)

The North Face Vetrovky/Bundy Windstopper CYCLONE Modrá

The North Face Vetrovky/Bundy Windstopper CYCLONE Modrá

The North Face Vetrovky/Bundy Windstopper CYCLONE Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR S. (spartoo.sk)

The North Face Vetrovky/Bundy Windstopper CYCLONE Modrá

The North Face Vetrovky/Bundy Windstopper CYCLONE Modrá

The North Face Vetrovky/Bundy Windstopper CYCLONE Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR M. (spartoo.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť