Angry birds stella temer dokonaly ostrov

Angry Birds Stella Téměř dokonalý ostrov

Angry Birds Stella Téměř dokonalý ostrov

Vítejte na Zlatém ostrově! Poznejte Stellu a její kamarády: badatelku Dahlii, zběsilou muzikantku Poppy a Willow, která je uměleckou duší party. Nesmíme zapomínat na Lucu, který má sice maličké tělo, ale jeho křik je nesmírný! Na nejkrásnějším ostrově by bylo všechno v naprostém pořádku, jen kdyby se bývalá nejlepší kamarádka Stelly Gale nerozhodla vydávat za princeznu všeho kolem... (pantarhei.sk)

Osuška Angry Birds Stella ružová 70/140

Osuška Angry Birds Stella ružová 70/140

Kvalitná detská osuška Angry Birds Stella ružová, detský froté uterák s rozlobenými vtákmi. Plážová osuška Angry Birds Stella ružová v rozmere 70/140. Ponúkame tiež ďalšie výrobky s touto témou. (skvelydarcek.sk)

Osuška Angry Birds Rio Stella a Perla 70/140

Osuška Angry Birds Rio Stella a Perla 70/140

Kvalitná detská osuška Angry Birds Rio Stella a Perla, detský froté uterák Angry Birds Rio Stella a Perla s dvoma rozhnevanými vtákmi. Plážová osuška Angry Birds Rio Stella a Perla sa bude hodiť deťom i k bazénu, či do kúpeľne. (skvelydarcek.sk)

Můj (téměř) dokonalý život

Můj (téměř) dokonalý život

Katie Brennerová vede na první pohled dokonalý život. Bydlí v Londýně, má skvělou práci a senzační fotky na Instagramu. Ale popravdě bydlí v podnájmu v malinké místnůstce, do níž se nevejde ani šatník, má špatně placenou administrativní práci s dlouhým dojížděním a život, který předvádí na Instagramu, jejímu tak zcela neodpovídá. Ale jednou se jí přece sny musí splnit! Jenomže i ten její ne úplně dokonalý život vezme za své, když ji její šéfová Deméter, která má podle Katie všechno, po čem sama touží, vyhodí z práce. Všechny naděje se Katie rozplynou. Musí se vrátit do Somersetu ke svému tátovi, který hodlá založit luxusní kemp. A právě do něj přijede na dovolenou Deméter s celou svou rodinou a Katie s údivem zjistí, že ani její život není ideální. A ještě je tu pohledný Alex, který se o… (pantarhei.sk)

Můj (téměř) dokonalý život (978-80-750-7706-6)

Můj (téměř) dokonalý život (978-80-750-7706-6)

Elektronická kniha - autor Sophie Kinsella, 345 stran Můj (téměř) dokonalý život o předstírání dokonalého života, který za vysněnou podobou silně pokulhává. Sophie Kinsella je uznávaná pro své živé postavy a skvělý vypravěčský talent. Teď nám s důvtipem a moudrostí, které jsou typickým rysem jejích románů, přináší moderní, svěží příběh o předstírání dokonalého života, který za vysněnou podobou silně pokulhává.„Můj (téměř) dokonalý život je kniha o tom, co by bylo, kdyby… Co kdybyste se strašně snažili bydlet v Londýně? Co kdyby se zdálo, že má vaše šéfka dokonalý život? Co kdybyste se v sociálních médiích… ehm… sami malinko idealizovali? Moc ráda jsem psala o Katie, její snaze vyniknout v práci a jejím dilematu, zda žít ve velkoměstě či na venkově.“ Sophie KinsellaKatie Brennerová vede na… (alza.sk)

Pupíky 7 - Téměř dokonalé štěstí

Pupíky 7 - Téměř dokonalé štěstí

Vicky je štěstím bez sebe: rodiče jí konečně dávají přednost před nesnesitelnou starší sestrou Rebeccou, randí s Jamesem, krásným a perspektivním klukem, a grilování s rodinou na konci léta se zdá být ideální příležitost dát všem o svých úspěších vědět. A co se týče Jenny, ta má radost dvojnásobnou: se svalnatým Jeanem-Frankym mlsá tabulky čokolády a laskavý tlustý Hugo by jí snesl modré z nebe. Karin má novou vášeň a nejsou to kluci: hudební skupinu. Jsou jen krůček od podepsání smlouvy s velkým producentem, ale to by se musel frontman Albín dostat ze své deprese, do které spadl po tragických letních událostech (viz šestý díl). Jenže život je krutý a štěstí vrtkavé, zvlášť když si zahráváme s city. Naštěstí pravé přátelství překoná i ty nejtěžší překážky. (pantarhei.sk)

Nafukovačka Angry Birds

Nafukovačka Angry Birds

Nafukovačka Angry Birds Bestway 96104 urobí radoť každému dieťaťu, spríjemní pobyt pri vode a poskytne im veľkú zábavu. Je vyrobené z kvalitného syntetického materiálu a je vhodné pre využitie v bazénoch, mori aj ako lehátko na ležanie. Rozmer nafukovacieho lehátka: 119 cm x 61 cm. Nafukavačka je vhodná pre deti od 3 rokov. (najlepsiehracky.sk)

Angry Birds vo filme

Angry Birds vo filme

Pre šťastné vtáky na Piplande je celý život jedna veľká pohoda na pláži. Pracujú, hrajú sa a vychovávajú svoje vtáčatá bez starania sa o okolitý svet. Príležitostné výbuchy niekoľkých zlostných vtákov niektorým z nich našuchoria perie. Na odučenie slúžia kurzy zvládania hnevu. Red – najzlostnejší zo všetkých vtákov – kurzy priamo nenávidí. Dal by prednosť samote. Potom však na ostrov pripláva loď s prasatami. Vtáci prasacích milovníkov zábavy srdečne privítajú. Keď však dorazí ďalšia loď plná prasiat, v Redovi sa zrodí podozrenie. Mohol by svoj hnev vynaložiť na odhalenie ich nekalých plánov? (pantarhei.sk)

Angry Birds: Matilda zsebkönyve

Angry Birds: Matilda zsebkönyve

MATILDA a Morcos Madarak békéltetője. Úgy gondolja, hogy mindenkinek harmóniában kellene együtt élnie, még a madaraknak és a malacoknak is. Viszont ha a Rosszcsont Malacok megpróbálják ellopni a tojásokat, az már más tészta! Olyankor előjön belőle az őrző-védő ösztön. Mikor kijön a sodrából, akkor bizony számolni kell vele! (pantarhei.sk)

Angry Birds: Terence zsebkönyve

Angry Birds: Terence zsebkönyve

TERENCE a Nagy Ismeretlen a Morcos Madarak között, méghozzá szó szerint. Mindannyiuk közül ő a legtermetesebb. Senki sem ismeri igazán, mert még senkihez nem szólt egy szót sem. Nagyritkán hümment egyet vagy dörmög valamit, de soha nem beszél. Terence többnyire akkor bukkan fel, amikor a legkevésbé számítanak rá, s megelégszik azzal, ha szép csöndben meghúzódhat a háttérben. (pantarhei.sk)

Piestové vypichovače Angry Birds -

Piestové vypichovače Angry Birds -

Sada štyroch piestových vypichovačov na cukrovinky, sušienky alebo poťahovacie a modelovacie hmotu v štýle Angry Birds. Vyzdobte si party, oslavu, tortu alebo aj Vianoce v obľúbenom detskom štýle Angry Birds. Veľkosť: 3,5 - 5,5 cm Materiál: plast, kov (svetcukrarov.sk)

Angry Birds vo filme - Komiks

Angry Birds vo filme - Komiks

Angry Birds s filmom prilietajú v úplne novom kabáte, aby sa pochválili svojím ešte farebnejším a veselším perím. A majú sa čím chváliť! Red, Chuck, Bomb a spol. rozpútajú u vás doma salvu smiechu. Neodoláte a budete zobať jeden bláznivý príbeh z Piplandu za druhým! (pantarhei.sk)

Angry Birds - Tajomstvo zeleného vtáka

Angry Birds - Tajomstvo zeleného vtáka

Keď sa na Piggy Islande objaví podivuhodný prišelec so zámerom pripojiť sa ku kŕdľu, jeho príchod so sebou prináša i naozajstné tajomstvo, ktoré treba vyriešiť! Matilda je cudzincom nadšená, avšak Red tuší, že niečo nie je v poriadku. Na tom malom zelenom vtáčikovi je niečo podozrivé! Prečo má taký záujem o stráženie vajíčok? Ešte šťastie, že je tu Chuck, ktorý má povesť najbystrejšieho vtáčika na ostrove. Podarí sa mu vajíčka zachrániť, alebo je toto dobrodružstvo pre Angry birds príliš náročné? Pridaj sa k Angry birds a pomôž im vyriešiť podivuhodnú záhadu. Maj sa však na pozore, zlé prasiatka a ich plány sú nevyspytateľné! (pantarhei.sk)

Angry Birds - Fakt hustá zábava

Angry Birds - Fakt hustá zábava

Kryte sa! Reptáci sú veľmi, veľmi nahnevaní. Niet divu, keď za chvostom majú armádu prasacích prisluhovačov chamtivého cisára Ovara I., ktorí sú posadnutí ich vajcami.Síce útočia iba poriadnou porciou zábavy, ale napriek tomu venujte pozornosť nasledujúcemu varovaniu: MÔŽETE OD SMIECHU PRÍSŤ O PERIE!Tato kniha pútavých aktivít prináša vtipné profily Reptákov, zábavné úlohy a hádanky, krížovky, bludisko, maľovanky, komiksové príbehy, vtipy, návody a skvelé tipy na hry doma aj vonku. (pantarhei.sk)

Smart Angry Birds - Stavenisko (8595558301317)

Smart Angry Birds - Stavenisko (8595558301317)

Spoločenská hra detská, logická, rozprávka a podľa filmov a hier pre 1 hráča, vhodná od 7 rokov, aspoň na 15 min hrania Logická hra pre jedného hráča založená na princípe obľúbených Angry Birds. Vašou úlohou bude postaviť pevnosť pre ošípané, ale nebude to vôbec jednoduché! Zákerné vtáky vám vašu prácu môžu ľahko zmariť, takže nad staveniskom budete musieť veľa premýšľať a zvoliť tú správnu taktiku. Tešiť sa môžete na celkovo 48 zadaní rôznych náročností, ktoré poriadne potrápia vaše mozgové závity.Séria Smart Games prináša jedinečnú kombináciu hry pre jedného hráča a hlavolamu. Hry sa vyznačujú jednoduchými pravidlami, Ale zároveň zaujímavými hernými mechanizmami. Smart Games rozvíja logické myslenie a priestorovú predstavivosť, prehlbujú schopnosť koncentrácie a plánovania. Všetky hry z… (alza.sk)

MONDO KYBLIK ANGRY BIRDS 17X16CM

MONDO KYBLIK ANGRY BIRDS 17X16CM

KÝBLIK ANGRY BIRDS . Detský plastový kýblik s obľúbeným motívom animovaného filmu ANGRY BIRDS je ideálny do záhrady, do pieskoviska alebo aj na pláž. Deti namiesto toho, aby sedeli pred TV sa môžu zabávať na čerstvom vzduchu. S (andreashop.sk)

Plyšový Angry birds červený 23 cm

Plyšový Angry birds červený 23 cm

Plyšový Angry birds červený 23 cm. (efitness.sk)

Obliečky Angry Birds Get 140/200

Obliečky Angry Birds Get 140/200

Obliečky Angry Birds Get. Kvalitné posteľné obliečky Angry Birds Get s rozlobenými vtákmi. Obliečky Angry Birds Get v rozmere 140/200. Detské obliečky, obliečky Angry Birds Get s vankúšom 70x80 cm. Zapínanie zips. (skvelydarcek.sk)

Angry Birds vo filme - Redov zlý deň

Angry Birds vo filme - Redov zlý deň

Red žije na prekrásnom Piplande. Má útulnú chalúpku a každý deň chodí do práce… alebo aspoň by chodil, keby kvôli svojmu temperamentu o každú prácu neprišiel. Nemôže si pomôcť – ostatní vtáci mu tak ľahko pošramotia pierka! Našťastie je tu Minerva, ktorá sa snaží každému vtákovi nájsť to pravé zamestnanie. Existuje ale vôbec taká práca, pri ktorej by Red vydržal a nenazlostil sa? (pantarhei.sk)

Angry Birds vo filme - Aktivity s maľovankami

Angry Birds vo filme - Aktivity s maľovankami

Ponor sa do sveta Angry Birds a uži si zábavu s Redom, Chuckom, Bombom a so všetkými ďalšími! Táto kniha aktivít je nahustená hádankami, čmáranicami a maľovankami spolu so zábavnými faktami o bláznivých obyvateľoch Piplandu. (pantarhei.sk)

Angry Birds vo filme - Aktivity so samolepkami

Angry Birds vo filme - Aktivity so samolepkami

Ponor sa do sveta Angry Birds a uži si zábavu s Redom, Chuckom, Bombom a so všetkými ďalšími! Táto kniha je nahustená hravými aktivitami, bludiskami, hádankami, maľovankami a spolu so zábavnými faktami o bláznivých obyvateľoch Piplandu ti zaručí veľa zábavy. (pantarhei.sk)

Angry Birds: Jim, Jake és Jay zsebkönyve

Angry Birds: Jim, Jake és Jay zsebkönyve

A KÉKEK - Jim, Jake és Jay - a legifjabbak a Morcos Madarak közül. Elvárják tőlük, hogy segítsenek a tojások őrzésében, de Piros még egyáltalán nem érzi úgy, hogy készen állnának a feladatra. Az ilyen vélemény ellenére, Jim, Jake és Jay puszta elevensége és éles esze elég, hogy legyőzzék a malacokat, ha harcra kerülne sor... (pantarhei.sk)

Angry birds červený zimné set vel. 54

Angry birds červený zimné set vel. 54

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 100% akryl rukavice: 97% akryl, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds tmavomodrý zimné set vel. 54

Angry birds tmavomodrý zimné set vel. 54

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 100% akryl rukavice: 97% akryl, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds šedý zimné set vel. 52

Angry birds šedý zimné set vel. 52

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 60% akryl, 40% polyester rukavice: 60% akryl, 37% polyester, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds červený zimné set vel. 52

Angry birds červený zimné set vel. 52

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 100% akryl rukavice: 97% akryl, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds šedý zimné set vel. 54

Angry birds šedý zimné set vel. 54

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 60% akryl, 40% polyester rukavice: 60% akryl, 37% polyester, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds tmavomodrý zimné set vel. 52

Angry birds tmavomodrý zimné set vel. 52

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 100% akryl rukavice: 97% akryl, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 81

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 81

Chlapčenskú tričko s potlačou Angry Birds a dlhým rukávom. 100% bavlna (outletexpert.sk)

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 74

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 74

Chlapčenskú tričko s potlačou Angry Birds a dlhým rukávom. 100% bavlna (outletexpert.sk)

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 86

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 86

Chlapčenskú tričko s potlačou Angry Birds a dlhým rukávom. 100% bavlna (outletexpert.sk)

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 67

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 67

Chlapčenskú tričko s potlačou Angry Birds a dlhým rukávom. 100% bavlna (outletexpert.sk)

Angry birds šedý zimné set vel. 52

Angry birds šedý zimné set vel. 52

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 60% akryl, 40% polyester rukavice: 60% akryl, 37% polyester, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds šedý zimné set vel. 54

Angry birds šedý zimné set vel. 54

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 60% akryl, 40% polyester rukavice: 60% akryl, 37% polyester, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 67

Angry birds chlapčenskú červené tričko vel. 67

Chlapčenskú tričko s potlačou Angry Birds a dlhým rukávom. 100% bavlna (outletexpert.sk)

Angry birds tmavomodrý zimné set vel. 52

Angry birds tmavomodrý zimné set vel. 52

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 100% akryl rukavice: 97% akryl, 3% elastan (outletexpert.sk)

Angry birds červený zimné set vel. 52

Angry birds červený zimné set vel. 52

Chlapčenský zimný set čiapka + rukavice. dvojvrstvová čiapka čiapky: 100% akryl rukavice: 97% akryl, 3% elastan (outletexpert.sk)

MAJEWSKI - Školský batoh Angry Birds IV A1

MAJEWSKI - Školský batoh Angry Birds IV A1

Školský batoh z kolekcie Angry Birds.- 1 hlavná priehradka - 2 vnútorné prepážky - 1 bočné vrecko na zips - 1 bočné vrecko s elastickou sieťovinouBezpečnosť a pohodlie: - systém Venti Stream - tvarovaný polstrovaný chrbát - mäkké (andreashop.sk)

Osuška Angry Birds Rio ružová 70/140

Osuška Angry Birds Rio ružová 70/140

CARBOTEX Osuška Angry Birds Rio ružová 70/140 Osuškou Angry Birds Rio ružová urobíte radosť všetkým dievčatám. Kvalitná detská osuška Angry Birds Rio ružová, detský froté uterák v ružovej farbe s kvetmi a rozlobenými vtákmi. Plážová osuška Angry Birds Rio ružová v rozmere 70/140. Odporúčame tiež ďalší tovar s témou rozlobených vtákov. (skvelydarcek.sk)

Obliečky Angry Birds Rio ružová 140/200

Obliečky Angry Birds Rio ružová 140/200

CARBOTEX Obliečky Angry Birds Rio ružová 140/200 Posteľné obliečky Angry Birds Rio ružová od firmy Carbotex. Obliečky Angry Birds Rio ružová predávame v rozmere 140/200, vankúš 70/80 cm. Obliečky Angry Birds Rio ružová sú bavlnené, príjemné obliečky pre deti. Posteľné obliečky Angry Birds Rio ružová s rozhnevanými vtákmi z obľúbenej počitačové hry. Zapínanie zips. (skvelydarcek.sk)

Dětský bazén ANGRY BIRDS 152 x 30 cm

Dětský bazén ANGRY BIRDS 152 x 30 cm

Dětský bazén ANGRY BIRDS Dětský nafukovací bazének pro děti s designem velmi oblíbených "Angry Birds", který je použitý na celé nafukovací ploše dětského bazénu. Dětský bazén ANGRY BIRDS - parametry: věk 2+ materiál vinyl vodní kapacita 282 litrů rozměr 152 x 30 cm DÁREK ZDARMA v hodnotě 199 Kč: set nafukovacích pomůcek na plavání (kruh, míč, lehátko, rukávky)K dětskému bazénu doporučujeme dokoupit nožní pumpu.Na dětský bazén poskytujeme záruku v délce 24 měsíců. Dodavatel: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie (efitness.sk)

Amscan Taniere Angry Birds vo filme 8 ks

Amscan Taniere Angry Birds vo filme 8 ks

Taniere Angry Birds vo filme počet: 8 ks materiál: tvrdený papier s lesklým povrchom priemer: 23 cm (heliumking.sk)

Angry Birds Žltý - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Angry Birds Žltý - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Postavička Angry Birds žltá, ručne modelovaná. Postavička Angry Birds dosahuje veľkosť 3,5 cm. Táto postavička z marcipánu má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Touto dekoráciou môžete zdobiť veselé detské torty. Na pripevnenie figúrok môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť použite jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielkov a práškového cukru. Na zdobenie detských tort sa vám môžu hodiť gélové farby v tube, ktorými dokreslíte jemné detaily, obrysy rôznych tvarov, nápisy a ďalšie. Na naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.) Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu. Figúrky sú ručne formované alebo ručne… (svetcukrarov.sk)

Angry Birds Čierny - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Angry Birds Čierny - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Postavička Angry Birds čierny ručne modelovaná. Postavička Angry Birds dosahuje veľkosť 3,5 cm. Táto postavička z marcipánu má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Touto dekoráciou môžete zdobiť veselé detské torty. Na pripevnenie figúrok môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť použite jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielkov a práškového cukru. Pre zdobenie detských tort sa vám môžu hodiť gélové farby v tube, ktorými dokreslíte jemné detaily, obrysy rôznych tvarov, nápisy a ďalšie. Pre naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.) Chuť marcipánu je celkom prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu. Figúrky sú ručne formované… (svetcukrarov.sk)

Angry Birds Červená - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Angry Birds Červená - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Postavička Angry Birds červená ručne modelovaná. Postavička Angry Birds dosahuje veľkosť 3,5 cm. Táto postavička z marcipánu má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Touto dekoráciou môžete zdobiť veselé detské torty. Na pripevnenie figúrok môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť použite jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielkov a práškového cukru. Na zdobenie detských tort sa vám môžu hodiť gélové farby v tube, ktorými dokreslíte jemné detaily, obrysy rôznych tvarov, nápisy a ďalšie. Na marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.) Chuť marcipánu je prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu. Figúrky sú ručne formované alebo ručne… (svetcukrarov.sk)

Angry Birds Modrý - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Angry Birds Modrý - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Postavička Angry Birds modrá, ručne modelovaná. Postavička Angry Birds dosahuje veľkosti 3,5 cm. Táto postavička z marcipánu má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Touto dekoráciou môžete zdobiť veselé detské torty. Na pripevnenie figúrok môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť použite jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielkov a práškového cukru. Na zdobenie detských tort sa vám môžu hodiť gélové farby v tube, ktorými dokreslíte jemné detaily, obrysy rôznych tvarov, nápisy a ďalšie. (svetcukrarov.sk)

Angry Birds Prasátko - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Angry Birds Prasátko - marcipánová figúrka na tortu - Frischmann

Marcipánová figúrka - postavička Angry Birds Prasiatko ručne modelovaná. Postavička Angry Birds dosahuje veľkosť 3,5 cm. Táto postavička z marcipánu má prirodzene mandľovú chuť a vôňu. Touto dekoráciou môžete zdobiť veselé detské torty. Na pripevnenie figúrok môžete použiť špáradlo, alebo pre väčšiu bezpečnosť použite jedlé lepidlo alebo domácu zmes z bielkov a práškového cukru. Pre zdobenie detských tort sa vám môžu hodiť gélové farby v tube, ktorými dokreslíte jemné detaily, obrysy rôznych tvarov, nápisy a ďalšie. Pre naše marcipánové figúrky používame ten najlepší pravý mandľový marcipán bez geneticky upravených surovín a bez rôznych náhrad (sušené mlieko, sója, lecitín, atď.) Chuť marcipánu je celkom prirodzene mandľová, bez prídavku látok zvýrazňujúcich chuť či mandľovú arómu.… (svetcukrarov.sk)

Halantex Vankúšik Angry Birds movie, 40 x 40 cm

Halantex Vankúšik Angry Birds movie, 40 x 40 cm

Rozveseľte deti vankúšikom s ich obľúbenou postavičkou, ktorá im tak bude robiť spoločnosť ako v izbičke, tak i kdekoľvek inde. Vankúšik je vyrobený z príjemného materiálu a je vrátane výplne, ktorá je pevne zašitá vo vnútri. (4home.sk)

Halantex Osuška Angry Birds movie, 70 x 140 cm

Halantex Osuška Angry Birds movie, 70 x 140 cm

Kúpte svojim deťom túto krásnu osušku s čarovným motívom Angry Birds. Urobí im parádu nielen v kúpeľni ale aj v lete na pláži. Osuška je vyrobená z príjemnej bavlny s výbornou savosťou. (4home.sk)

Farebný školský batoh s motívom angry birds vel. univerzální

Farebný školský batoh s motívom angry birds vel. univerzální

Detský školský batoh s originálnym motívom ANGRY BIRDS. 1 veĺká komora, uzavreté zipsom 1 menšia komora 1 bočné sieťované vrecko na fĺašu Vystužený chrbát a popruhy Nastaviteĺné ramenné popruhy spevnená rukoväť Vhodný do školy, na výlety, do materskej školy Rozmery: šírka 23 cm x výška 23 cm (outletexpert.sk)

BESTWAY Bazén nafukovací Angry Birds, 152 x 30 cm

BESTWAY Bazén nafukovací Angry Birds, 152 x 30 cm

Krásny dizajn veľmi obľúbené ikony detí „Angry Birds“ je použitý na celej nafukovacie ploche detského bazéna. Bazén obsahuje bezpečnostné ventily a priložené záplaty pre malé opravy. Je vyrobený z pevného a vopred otestovaného vinylu. Rozmer balenia a špecifikácie: Kapacita pre napustenie vody: 317 l (75%) Vhodné pre deti: 3+ Vždy pod dohľadom dospelej osoby (feedo.sk)

BESTWAY Bazén nafukovací Angry Birds, 152 x 30 cm

BESTWAY Bazén nafukovací Angry Birds, 152 x 30 cm

Krásny dizajn veľmi obľúbené ikony detí "Angry Birds" je použitý na celej nafukovacie ploche detského bazéna. Bazén obsahuje bezpečnostné ventily a priložené záplaty pre malé opravy. Je vyrobený z pevného a vopred otestovaného vinylu. Rozmer balenia a špecifikácie: - Kapacita pre napustenie vody: 317 l (75%) - Vhodné pre deti: 3+ - Vždy pod dohľadom dospelej osoby (najlekaren.eu)

TM TOYS SLING FLING ANGRY BIRDS Prak s obľúbenými postavičkami

TM TOYS SLING FLING ANGRY BIRDS Prak s obľúbenými postavičkami

TM TOYS SLING FLING ANGRY BIRDS Prak s obľúbenými postavičkami Kto by ich nepoznal "nahnevaných vtákov" milujú deti aj dospelí. Prak s oblúbeným hrdinom je skvelá hračka pre každého šibala. Rodičia nemusia mať strach z toho, že dieťa spraví pri hre veľkú škodu. (pilulka.sk)

The Angry Birds Movie 2: Under Pressure VR – PS4 VR (5060522094364)

The Angry Birds Movie 2: Under Pressure VR – PS4 VR (5060522094364)

Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), škatuľová verzia, žáner: detský, dobrodružný a VR – pomocou súpravy PlayStation VR musíš spojiť bláznivé vtáky a prasiatka, vydať sa na podvodnú výpravu a nájsť ostrov Eagle Island... a po ceste si nahrabať nejaký ten poklad 70 %Vydajte sa do podvodného sveta Angry Birds pomocou súpravy PlayStation VR, ktorá je nutná na hranie hry.Angry Birds sa tentokrát spojili s prasiatkami a vydali sa spolu do hlbín oceánu.Čaká vás dobrodružstvo plné pokladov a výbušnín.Eagle IslandSpojte sa s prasiatkami a vydajte sa na podvodnú výpravu hľadať ostrov Eagle. Cestou zbierajte nahromadené poklady.MultiplayerSpojte sa dokopy až so 4 kamarátmi, kedy si jeden nasadí súpravu PS VR a stane sa kapitánom. Ostatní 3 hráči sa stanú členmi posádky pomocou… (alza.sk)

Halantex Detské bavlnené obliečky Angry Birds Movie 2 modrá, 140 x…

Halantex Detské bavlnené obliečky Angry Birds Movie 2 modrá, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Urobte radosť svojim deťom a kúpte im super obliečky s obľúbeným motívom Angry Birds. Nielen, že obliečky urobia radosť, ale stanú sa aj parádnou ozdobou izbičky. Príjemná bavlna potom zaručí pohodlný a pokojný spánok.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm (4home.sk)

Halantex Detské bavlnené obliečky Angry Birds Movie 2 Revenge, 140 x…

Halantex Detské bavlnené obliečky Angry Birds Movie 2 Revenge, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm

Urobte radosť svojim deťom a kúpte im super obliečky s obľúbeným motívom Angry Birds. Nielen, že obliečky urobia radosť, ale stanú sa aj parádnou ozdobou izbičky. Príjemná bavlna potom zaručí pohodlný a pokojný spánok.Súprava obsahuje: 1x obliečka na vankúš 70 x 90 cm 1x obliečka na prikrývku 140 x 200 cm (4home.sk)

Téměř nesmrtelná láska

Téměř nesmrtelná láska

Elektronická kniha - Příběh lásky dvou lidí, kterým se vztah pod rukama proměnil v milostný zápas. Líčení francouzských reálií a zarputilé debaty „progresistky“ Martiny a „strážce tradičních hodnot“ Tomáše tvoří další poutavou linku tohoto napínavého milostného románu. - autor Andrea Sedláčková, 464 stran, česky Příběh lásky dvou lidí, kterým se vztah pod rukama proměnil v milostný zápasTomáš, šarmantní a uznávaný pražský intelektuál, se seznámí s režisérkou Martinou, která žije a pracuje zároveň v Paříži i Praze a píše scénář dokumentárního filmu o Milanu Kunderovi.Vášnivá láska netrvá příliš dlouho, Martina postupně objevuje, že s partnerem není ve vztahu sama, až se z ní stane neúnavná rozkrývačka Tomášových dalších a dalších nevěr, přičemž Tomášovy milenky se postupně stávají jejími… (alza.sk)

Jak získat a ovlivnit téměř každého

Jak získat a ovlivnit téměř každého

Chtěli byste umět snadněji přesvědčit jiné lidi, získat je na svou stranu a úspěšně s nimi navazovat vztahy? V této čtivé knížce plné rad a tipů se dozvíte, jak na to. Naučíte-li se perfektně jednat s lidmi, získáte v životě obrovskou výhodu. Tato schopnost vám pomůže k postupu v práci, díky ní snáze přesvědčíte druhé o určité myšlence či nápadu a budete dobře vycházet i se členy rodiny. Ale jednání s lidmi není vždy snadné. Paul McGee vám prostřednictvím svých jednoduchých tipů a technik ukáže, proč není příjemné vystupování vždy ta nejlepší strategie, jak se naučit mluvit tak, aby vám lidé rádi naslouchali, jak motivovat ostatní k co nejlepším výkonům, proč není vždy nejlepší chovat se k lidem tak, jak chcete, aby se oni chovali k vám, či jak zajistit, aby lidé přijali vaši kritiku a… (pantarhei.sk)

Téměř zapomenuté recepty (978-80-271-3275-1)

Téměř zapomenuté recepty (978-80-271-3275-1)

Elektronická kniha - autor Michaela Smolová, 176 stran, česky Recepty na domácí koláče, zákusky, chléb nebo pečivo, které najdete v této knize, už možná trochu zapadaly prachem. Když se ale podíváte líp, vzpomenete si, že přesně tyhle dobroty pekla vaše babička nebo teta… Že jste je jako děti ochutnaly u sousedů nebo na návštěvě. (alza.sk)

detské bicykle veľkosť, bazár detské bicykle 16, detské bicykle 16 bazár, detská sedačka na bicykel predné, predné detská sedačka na bicykel, detská sedačka na predné koleso, detská predné sedačka na bicykel, ľahká detská bicykle, ľahká detské bicykle 16, detská sedla na bicykel

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť