Aqualine kasiopea podomietkova sprchova bateria 2 vystupy chrom 1107 42

AQUALINE - FACTOR podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm…

AQUALINE - FACTOR podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm FC642

Kombinácia hranatých tvarov s oblými rohmi. Podomietková sprchová páková batéria S prepínačom Možnosť napojenia ručnej alebo hlavovej sprchy, nástenné spŕšky alebo výtokové hubice Podomietkové teleso je súčasťou balenia Podomietkové batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame do menších priestorov, pretože ich malá hĺbka neobmedzuje pohyb sprchujúce sa osoby. Séria pákových batérií FACTOR je charakteristická kombináciou hranatých tvarov a zaoblených rohov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913844041 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1101-42

SAPHO - GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1101-42

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Podomietková páková batéria s prepínačom, 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok či výtokové hubice Podomietkové teleso je súčasťou balenia Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LATUS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1102-42

SAPHO - LATUS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 1102-42

Klasické jemné tvary v rovných krivkách. Podomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok súčasťou batérie je podomietkové teleso Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými klientov aj architektov. Latus tvorí ucelená kolekcia batérií, vrátane podomietkových, špeciálne batérie pre voľne stojace vane, umývadlové batérie do priestoru a sprchovacieho stĺpu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825873 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VO042

SAPHO - VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VO042

Retro štýl v kúpeľni Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866661 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042

SAPHO - DREAMART podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm DA042

Roztančená elegancia v každom coulu Podomietková páková sprchová batéria pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Na ručnú alebo hlavovú sprchu. Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov, malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Jednotlivé položky séria úplne korešpondujú s jej pomenovaním DREAMART. Roztancované telo umývadlové batérie a ladné krivky ostatných batérií a ďalších komponentov série pôsobí ľahko. Prednosťou série je variabilita jej použitia: svojou krásou oslní v kúpeľni zariadenej v retro štýle a rovnako podmanivá bude aj v kúpeľni moderné. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913863073 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm XA42

SAPHO - PAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm XA42

Obľúbené batérie v chrómuPodomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy, chróm možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria vodovodných batérií PAX ponúka obľúbený dizajn, vďaka ktorému sa batérie dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913890970 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VENETA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VN42

SAPHO - VENETA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm VN42

Plné oblé tvary - predstavujeme sériu VENETA Podomietková páková batéria s tlačným prepínačom Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných sprche k či výtokové hubice. Podomietkové teleso je súčasťou balenia. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Hlavným znakom série VENETA sú plné oblé tvary, ktoré cielene pripomínajú krivky ženskej postavy. V kombinácii so subtílne ovládacou páčkou, ktorí sa pohybujú v kĺbe, ponúka séria estetický zážitok a 100% funkčnosť. Séria obsahuje aj podomietkové batérie a nástennú výtokovú hubicu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913818080 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - AXAMITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm AX42

SAPHO - AXAMITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm AX42

Elegantné, výnimočná a pritom dravá Podomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s otočným prepínačom: kód AX43, viď varianty. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a ostrých hrán je doplnený precízny prehnutou krivkou. Vďaka tejto kombinácii tvarov možno rad AXAMITE kombinovať s väčšinou zariaďovacích predmetov v… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm CE42

SAPHO - CORNELI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm CE42

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkami Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmena kartuše po sňatí páčky Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s otočným prepínačom: kód CE43, viď varianty. Rovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ESPADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm ES42

SAPHO - ESPADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm ES42

Úsporné batérie s krásne striedmym dizajnom. Podomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Okrem dokonalej funkčnosti a pohodlného ovládania disponujú batérie ESPADA krásnym striedmym dizajnom, ktorý svojou kombináciou oblých a hranatých prvkov skvele doplní architektúru moderných kúpeľní. Navyše sú vybavené novo navrhnutým perlátorom, ktorý zaručuje… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DANDY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 5885X

SAPHO - DANDY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 5885X

Krása v decentnom štýle Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Charakteristikou séria DANDY je valcové telo s decentnou úzkou hubicou. Tvar hubica kopíruje zaoblená páka. Vďaka modernému dizajnu sú tieto batérie perfektným doplnkom všetkých kúpeľní. Sériu dopĺňa aj drezová stojanková batéria s netradičným prevedením hubica s kĺbom. Predĺžená… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KA42

SAPHO - KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KA42

Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérie Podomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s otočným prepínačom: kód KA43, viď varianty. Valcové telo a hranatá hubice alebo hranaté telo a hranatá hubice, tieto nadčasovo pôsobiaci varianty nájdete v ponuke série KAI. Jednotný dizajn podtrhuje… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - TREVIA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm TN042

SAPHO - TREVIA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm TN042

Nadčasové vyhotovenie v klasickom chrómu Podomietková páková sprchová batéria, s otočným prepínačom 2 výstupy Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Otočný prepínač poskytuje komfortné ovládanie oproti klasickému výtažnému typu prepínača. Dizajn série TREVIA je vypilovaný k dokonalosti. Striedanie rovných a zaoblených plôch nenechá nikoho chladným. Potešte sa pohľadom na štíhlu páčku, ktorá svojím tvarom korešponduje s výtokovou hubicou. Za zmienku stojí aj sprchový stĺp s integrovanou batériou a otočným prepínačom medzi ručnou / hlavovou sprchou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825842 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MR42

SAPHO - MORADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MR42

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA podomietková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KI42C

SAPHO - KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm KI42C

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42

SAPHO - SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Podomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s otočným prepínačom: kód PY43, pozri Podobné produkty. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným… (svet-kupelne.sk)

Bruckner - SIEGER podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 914…

Bruckner - SIEGER podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 914.042.1

Obľúbené batérie v modernom dizajne.Podomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok vrátane podomietkového tela balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria vodovodných batérií Sieger ponúka moderný design doplnený oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913877582 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MIXONA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MG042

SAPHO - MIXONA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm MG042

Subtílny telo batérie Mixon vďaka malým rozmerom kartuše a v základe hranatom dizajne s prímesou oblých prvkov predstavuje naozajstný skvost modernej kúpeľne. Technickou lahôdkou je riešenie nástenné sprchové a vaňové batérie, ktorá vďaka orientácii páky neprekáža v priestore. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubica na vaňové batériu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825767 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42

SAPHO SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42

Vodovodná batéria sprchová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy a s keramickou kartušou, strieborná farba Sprchová a páková vodovodná batéria SAPHO je vkusným detailom do väčšiny kúpeľní. Na nastavenie vody má páku, takže ide všetko jednoducho a zľahka. Batéria vodovodná je podomietková, čo znamená, že batéria je sčasti schovaná v stene. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Základné vlastnosti vodovodnej batérie SAPHO SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm PY42 Sprchová a páková vodovodná batéria je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti Na reguláciu vody máte v tomto prípade k dispozícii pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky SAPHO bol určený materiál, ktorým je mosadz Batéria určená na pripevnenie na podomietkové teleso… (alza.sk)

Reitano Rubinetteria - MASTERMAX podomietková sprchová batéria, 2…

Reitano Rubinetteria - MASTERMAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 8795

Hranatý dizajn s možnosťou výberu ovládacej páky, ktorá razom zmení vzhľad kúpeľne Podomietková sprchová / vaňová batéria, s prepínačom pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria MASTERMAX a TRIUMPH patria medzi najvyhľadávanejšie pre vydarenou kombináciu hranatých a rovnakých prvkov. S touto sériou máte navyše možnosť výberu ovládacej páky batérie. V ponuke je páčka s dreveným dekorom, ktorá bude ladiť s… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy…

Reitano Rubinetteria - ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm SET305-101

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy Podomietkový ventil 1/2 "pre teplú vodu Podomietkový ventil 1/2 "pre studenú vodu Podomietkový prepínač pre dva výstupy (m ožnosť napojenie napr. Na ručnú a hlavovú sprchu) Prietok vody pri 3 bar: 30 l / min, pri 2 bar: 20 l / min Telá ventilov a prepínače sa napevno zabudujú do steny Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Ventily sú štandardne dodávané s označením teplej vody v českom jazyku. Súčasťou je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 2…

Reitano Rubinetteria - INDUSTRY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm/čierna 5185XTT

Univerzálny dizajn valcového tvaru s nádychom industrializmu Podomietková sprchová batéria s progresívnou kartušou, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny Výmenu kartuše vykonáte po sňatí rukoväte Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Princíp progresívna kartuša: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nedá regulovať. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Univerzálny dizajn valcového tvaru s nádychom industrializmu - tak sa dá… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy…

Reitano Rubinetteria - ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm/zlato SET305-102

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy Podomietkový ventil 1/2 "pre teplú vodu Podomietkový ventil 1/2 "pre studenú vodu Podomietkový prepínač pre dva výstupy (m ožnosť napojenie napr. Na ručnú a hlavovú sprchu) Prietok vody pri 3 bar: 30 l / min, pri 2 bar: 20 l / min Telá ventilov a prepínače sa napevno zabudujú do steny Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm / zlato Ventily sú štandardne dodávané s označením teplej vody v českom jazyku. Súčasťou je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá… (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - KASIOPEA trojprvková batéria na okraj vane, chróm 1107-30

AQUALINE - KASIOPEA trojprvková batéria na okraj vane, chróm 1107-30

Úsporná séria batérií oblých tvarov Trojprvková batérie na okraj vane Balenie obsahuje: výtokovú hubicu, zmiešavač batériu s integrovaným prepínačom, výsuvnou ručnú sprchu s hadicou, prepojovacie hadice Batéria je napojená pod vaňou flexi hadicami, prívod teplej a studenej vody tak môže byť kdekoľvek pod vaňou, najlepšie čo najbližšie k batérii Dĺžka sprchové hadice pre ručnú sprchu - 150 cm V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913807770 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - KASIOPEA stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou,…

AQUALINE - KASIOPEA stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1107-05

V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913800092 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE KASIOPEA 35 stojančeková drezová batéria, vysoké ramienko,…

AQUALINE KASIOPEA 35 stojančeková drezová batéria, vysoké ramienko, chróm 1107-65

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE sa bude vo vašej kuchyni vynímať. Silu toku a teplotu vody určíte pákou, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj drezu. Vyžaduje si otvor s priemerom 35 mm. Okrem batérie nájdete v balení aj pripájacie hadičky. Perlátor na konci zmieša vodu so vzduchom a zníži tým celkovú spotrebu. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie AQUALINE strieborná. Kľúčové prednosti vodovodnej batérie AQUALINE KASIOPEA 35 stojančeková drezová batéria, vysoké ramienko, chróm… (alza.sk)

AQUALINE - KASIOPEA stojanková umývadlová batéria s prepínačom bez…

AQUALINE - KASIOPEA stojanková umývadlová batéria s prepínačom bez výpuste, chróm 1107-04

V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913829536 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE KASIOPEA stojančeková umývadlová batéria s prepínačom bez…

AQUALINE KASIOPEA stojančeková umývadlová batéria s prepínačom bez výpustu, chróm 1107-04

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, strieborná farba Umývadlová a páková vodovodná batéria AQUALINE je nielen praktickým, ale aj vkusným doplnkom kúpeľne. Nastavenie teploty alebo prúdu sa vykonáva pákou, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Spolu s batériou dostanete pripájacie hadičky. Výstup s perlátorom účinne prevzdušní vodu a okrem plynulého prúdu zaistí aj úsporu. Čo sa týka farby, tá je u batérie AQUALINE strieborná. Významné vlastnosti vodovodnej batérie AQUALINE KASIOPEA stojančeková umývadlová batéria s prepínačom bez výpustu, chróm 1107-04 Umývadlová a páková… (alza.sk)

AQUALINE - KASIOPEA sprchový stĺp, chróm 1107-48

AQUALINE - KASIOPEA sprchový stĺp, chróm 1107-48

Úsporná séria batérií oblých tvarov Sprchový stĺp Kasiopea zaujme svojím decentným dizajnom a bezkonkurenčne nízkou cenou. Súčasťou je páková batéria, hlavová a ručná sprcha, sprchová hadica, posuvný držiak ručnej sprchy Nastaviteľná výška 760-1280 mm Rúrka stĺpu 201 nerezová oceľ, priemer 25 a 22 mm Rozteč pre prívod vody: 150 mm Priemer ručnej sprchy: 100 mm Priemer hlavovej sprchy: 250 mm Nerezová sprchová hadica s dvojitým zámkom proti rozpletení: 150 cm Hlavová sprcha, ručná sprcha: ABS / chróm; trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913824791 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1102-44

SAPHO - LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1102-44

Klasické jemné tvary v rovných krivkách. Podomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 3 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej, hlavovej sprchy a nástenných spŕšok súčasťou batérie je podomietkové teleso Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými klientov aj architektov. Latus tvorí ucelená kolekcia batérií, vrátane podomietkových, špeciálne batérie pre voľne stojace vane, umývadlové batérie do priestoru a sprchovacieho stĺpu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825880 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GINKO podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1101-44

SAPHO - GINKO podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1101-44

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 3 výstupy podomietkové teleso je súčasťou balenia Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc,… (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - FACTOR podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm FC541

AQUALINE - FACTOR podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm FC541

Kombinácia hranatých tvarov s oblými rohmi.Séria pákových batérií FACTOR je charakteristická kombináciou hranatých tvarov a zaoblených rohov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913844034 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SASSARI podomietková sprchová termostatická batéria, 2…

SAPHO - SASSARI podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm SR392

Retro štýl s moderným termostatom LO41163 = LO89163 Batérie London sú termostatické batérie, ktoré však majú štýl dávnych čias. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková termostatická sprchová batéria pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväti SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu Súčasťou batérie je podomietkové teleso Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Prípadný servisný zákrok je veľmi jednoducho riešený po odobratí tenkej krycej dosky Výmenu termostatické kartuše alebo kartuše s integrovaným prepínačom vykonáte po sňatí… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy,…

SAPHO - DIMY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm DM392

Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu Podomietková sprchová termostatická batéria, pre dva výstupy Podomietková termostatická sprchová batéria pre 2 výstupy. Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok. Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväte. SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu. Súčasťou batérie je podomietkové teleso. Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu. Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu termostatické… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GLAM podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy,…

SAPHO - GLAM podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm GL78163

GL62163 = GL78163 Séria GLAM vyniká jednoduchým moderným štýlom Podomietková sprchová termostatická batéria pre dva výstupy, s bezpečnostnou poistkou SECUREstop Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväti Súčasťou batérie je podomietkové teleso Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Ovládacie rukoväte sú vyrobené z ABS plastu SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu termostatické… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY podomietková sprchová termostatická batéria, 2…

SAPHO - RHAPSODY podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm 5585T

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková termostatická sprchová batéria pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväti Poistka - bezpečný systém proti obareniu Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač…

SAPHO - SPY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm PY43

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným otočným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s tlakovým prepínačom: kód PY42, pozri Podobné produkty. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LUKA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný…

SAPHO - LUKA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm LK43

Zaoblený dizajn v úspornej rade série LUKA Podomietková páková batéria, s otočným prepínačom a 2 výstupy Výhodou batérie je otočný prepínač výstupu vody, ktorý uľahčuje manipuláciu Podomietkové teleso je súčasťou balenia Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s tlakovým prepínačom: kód LK42, viď varianty. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúča sa do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok či výtokové hubice. Ekonomicky výhodná séria LUKA ponúka okrem finančnej úspory aj suverénny eleganciu reprezentovanú zaoblenými prvkami. Svojou konštrukciou sa výborne hodí aj do kúpeľne zariadené v industriálnom štýle. Úzka… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - AXAMITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný…

SAPHO - AXAMITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm AX43

Elegantné, výnimočná a pritom dravá Podomietková páková sprchová batéria, s otočným prepínačom pre 2 výstupy Výhodou batérie je otočný prepínač výstupu vody, ktorý uľahčuje manipuláciu Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Podomietkové teleso je súčasťou balenia Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s tlakovým prepínačom: kód AX42, viď varianty. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte Ľúbivý a moderný dizajn rovných a ostrých hrán je doplnený precízny prehnutou krivkou. Vďaka tejto kombinácii tvarov možno rad AXAMITE kombinovať s väčšinou zariaďovacích predmetov v kúpeľni. Batérie je premyslená do… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač…

SAPHO - KAI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm KA43

Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérie Podomietková páková sprchová batéria, s otočným prepínačom pre 2 výstupy Výhodou batérie je otočný prepínač výstupu vody, ktorý uľahčuje manipuláciu Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Podomietkové teleso je súčasťou balenia Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s tlakovým prepínačom: kód KA42, viď varianty. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Valcové telo a hranatá hubice alebo hranaté telo a hranatá hubice, tieto nadčasovo pôsobiaci varianty nájdete v ponuke série KAI. Jednotný dizajn podtrhuje masívne páka, ktorá tvarovo… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný…

SAPHO - RHAPSODY podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm 5583Q

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Podomietková páková sprchová batéria, s otočným prepínačom pre 2 výstupy Výhodou batérie je otočný prepínač výstupu vody, ktorý uľahčuje manipuláciu Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Podomietkové teleso je súčasťou balenia Ponúkame aj variantu podomietkové batérie s tlakovým prepínačom: kód 5585X, viď varianty. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný…

SAPHO - CORNELI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, chróm CE43

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkamiRovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie sú doplnené podomietkovým systémom a stále obľúbenejším prevedením vaňové batérie do priestoru. Vďaka týmto prednostiam sa rad Cornel dostáva do popredia záujmu nielen koncových klientov, ale aj interiérových dizajnérov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913858451 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy,…

SAPHO - LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, 2 výstupy, chróm 1102-85

Klasické jemné tvary v rovných krivkách. Podomietková termostatická sprchová batéria, pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväti Poistka - bezpečný systém proti obareniu Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch, za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu termostatické kartuše alebo kartuše s integrovaným prepínačom vykonáte po sňatí rukoväťou. Ak… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - JUMPER podomietková sprchová batéria, 2 výstup, chróm JM042

SAPHO - JUMPER podomietková sprchová batéria, 2 výstup, chróm JM042

Zaoblené rohy a dizajnové ovládacej páky Podomietková páková sprchová batéria pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Na ručnú alebo hlavovú sprchu. Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov, malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Spojnicou položiek naprieč sérií JUMPER sú zaoblené rohy. Vodovodné batérie sú ovládané dizajnovú pákou, ktorá svojím prehnutím a úzkym nasadením na telo batérie pôsobí odľahčene. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913862984 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy,…

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, krištáľová páčka, chróm KI42KC

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Páčka s kryštálom Swarovski. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy chrómové telo s páčkou s kryštálom Swarovski možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Vodovodné batérie KIRK CRYSTAL so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela…

SAPHO - KIRKÉ WHITE podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, biela páčka, chróm KI42BC

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy chrómové telo s bielou keramickou páčkou možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro… (svet-kupelne.sk)

AQUALINE podomietková batéria 1 výstup (1107-41)

AQUALINE podomietková batéria 1 výstup (1107-41)

Vodovodná batéria sprchová a vaňová, materiál mosadz, klasický dizajn, s keramickou kartušou, montážny balíček v balení, chrómová farba Sprchová a vaňová vodovodná batéria AQUALINE bude vo vašej kúpeľni vkusným a elegantným prvkom. Ovládanie intenzity a teploty je pákové, takže regulácia je jednoduchá a veľmi plynulá. Vodovodná batéria je podomietková, takže je z veľkej časti ukrytá v stene. Balení tiež obsahuje montážny balíček. Čo sa týka farby, tá je u batérie AQUALINE chrómová. Kľúčové parametre vodovodnej batérie AQUALINE podomietková batéria 1 výstup Sprchová a vaňová vodovodná batéria predstavuje nevyhnutnú súčasť domácnosti Na reguláciu vody v tomto prípade slúži pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky AQUALINE bol použitý materiál, ktorým je mosadz Ide o podomietkovú batériu… (alza.sk)

Drezová batéria Sapho Kasiopea s otočným ramienkom chróm 1107-65

Drezová batéria Sapho Kasiopea s otočným ramienkom chróm 1107-65

Páková stojančeková drezová batéria s otočným ramienkom. V chrómovom prevedení. Ramienko je vo výške 19,6 cm. (siko.sk)

SAPHO - KIMURA Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2…

SAPHO - KIMURA Podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm KU382

Termostatické batérie za priaznivú cenuTermostatické zmiešavacie batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlné ovládanie, šetrili vodu a energiu na vykurovanie. Ponúka vysokú presnosť regulácie požadovanej teploty bez prácneho nastavovania ako u klasických batérií. Dizajn batérií Kimura predstavuje jednoduchý nadčasový štýl klasické valcové formy. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením hornej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť spodnú rukoväťou smerom doprava. Ak budete požadovať naopak vodu teplejšiu, stlačte bezpečnostné STOP poistku a otáčajte rukoväť smerom doľava. Prietok vody a to, či voda potečie z ručnej alebo z hlavovej sprchy, si… (svet-kupelne.sk)

AQUALINE sprchová batéria 150 nástenná (1107-11)

AQUALINE sprchová batéria 150 nástenná (1107-11)

Vodovodná batéria sprchová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, montážny balíček v balení, chrómová farba Sprchová a páková vodovodná batéria AQUALINE zapadne do každej kúpeľne. Voda a jej teplota sa ovládajú pákou, takže regulácia je plynulá a zvládnete ju aj s plnými rukami. Vodovodná batéria je na stenu, teda pripojená na prívody v stene. S batériou získate navyše montážny balíček. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie AQUALINE chrómová. Zaujímavé parametre vodovodnej batérie AQUALINE sprchová batéria 150 nástenná Sprchová a páková vodovodná batéria by nemala chýbať v žiadnej domácnosti Reguláciu vody vám uľahčí pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky AQUALINE bol určený materiál, ktorým je mosadz Batéria na umiestnenie na stenu Vlastnosti: bez sprchy… (alza.sk)

SAPHO - LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2…

SAPHO - LATUS podomietková sprchová termostatická batéria, box, 2 výstupy, chróm 1102-62

Klasické jemné tvary v rovných krivkách. Podomietková termostatická sprchová batéria, pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Prepínač vody integrovaný do ovládacej rukoväti Poistka - bezpečný systém proti obareniu Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch, za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Prípadný servisný zákrok možno jednoducho riešiť po odobratí tenkej krycej dosky. Výmenu termostatické kartuše alebo kartuše s integrovaným prepínačom vykonáte po sňatí rukoväťou. Ak batéria nemajú zabudované spätné klapky, je nutné ich dodatočne… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato MR42ZL

SAPHO - MORADA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato MR42ZL

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA podomietková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz VO042BR

SAPHO - VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz VO042BR

Retro štýl v kúpeľni Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy Možnosť napojenia napr. Ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok Bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866678 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MINIMAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, nerez MI042

SAPHO - MINIMAL podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, nerez MI042

Príjemne oblé tvary Podomietková sprchová batéria, 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok materiál: nerez satin - AISI304 výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu, hlavovú sprchu a hadicu Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Vysoká kvalita použitého materiálu v dizajne predurčenom pre použitie v industriálne ladené kúpeľni - to je charakteristika série MINIMAL. Nerez oceľ je už na pohľad luxusne a ušľachtilo pôsobiaci materiál pre dokonalú kúpeľňu. V tomto prevedení nie je nič nemožné, a preto… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz KI42B

SAPHO - KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz KI42B

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz (KI42B)…

SAPHO - KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz (KI42B) 2. jakost

II. akosť poškodená na ovládacej páčke batérie, viac informácií vady nájdete na fotografiách v galérii. Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Je tiež odporúčaná do menších priestorov. Jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Podomietková páková sprchová batéria s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky. Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna matná…

SAPHO - GINKO podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna matná 1101-42B

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batériíSéria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy…

Reitano Rubinetteria - ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz SET305-106

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... ANTEA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy Podomietkový ventil 1/2 "pre teplú vodu Podomietkový ventil 1/2 "pre studenú vodu Podomietkový prepínač pre dva výstupy (m ožnosť napojenie napr. Na ručnú a hlavovú sprchu) Prietok vody pri 3 bar: 30 l / min, pri 2 bar: 20 l / min Telá ventilov a prepínače sa napevno zabudujú do steny Materiál: mosadz Povrchová úprava: bronz Ventily sú štandardne dodávané s označením teplej vody v českom jazyku. Súčasťou je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. Podomietkové ventily a prepínač ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Toto riešenie je odporúčané do menších priestorov. Ich malá hĺbka… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna matná…

SAPHO - PAX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna matná XA42/15

Obľúbené batérie v chrómuPodomietková páková sprchová batéria, s integrovaným prepínačom pre 2 výstupy, čierna mat možnosť napojenia napr. ručnej a hlavovej sprchy, alebo hlavovej sprchy a nástenných spŕšok bez inštalačného telesa, telo batérie sa napevno zabuduje do steny balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu výmenu kartuše vykonáte po sňatí páčky Podomietková batéria ponúka dizajnovo čisté riešenie sprchovacieho kúta. Odporúčame ju aj do menších priestorov, jej malá hĺbka neobmedzuje pohyb osoby v sprchovacom kúte. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a… (svet-kupelne.sk)

korčule 2v1 39 42, pánske ľadové korčule 42, dámske ľadové korčule 42, dámske korčule veľ 42, topánky na bežky 42, hunter obojok cerveny 42, obojok hunter swiss 42, kráľovský pes vyžaduje 42, kožený obojok 38-42, pes mačka 2 * 2

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť