Aqualine kasiopea stojankova umyvadlova bateria s vysuvnou sprskou chrom 1107 05

AQUALINE - KASIOPEA stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou,…

AQUALINE - KASIOPEA stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1107-05

V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913800092 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - KASIOPEA stojanková umývadlová batéria s prepínačom bez…

AQUALINE - KASIOPEA stojanková umývadlová batéria s prepínačom bez výpuste, chróm 1107-04

V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913829536 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PARIS stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm…

SAPHO - PARIS stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1104-05

Umývadlové batérie sú najpoužívanejším typom batérií, preto sme rozšírili ponuku. Možno ich kombinovať s termostatickými batériami do sprchovacieho kúta, či sa samostatnými batériami na okraj vane. V sérii uvedené batérie postrádajú príbuzné batérie rovnakého dizajnu pre ďalšie inštalácie, sú v ponuke solitérne, napriek tomu pre svoju originalitu určite nájdu svojich priaznivcov. V sérii nájdete aj špeciálne vysoké batérie na umiestnenie na dosku. Ean: 8590913805233 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE KASIOPEA stojančeková umývadlová batéria s prepínačom bez…

AQUALINE KASIOPEA stojančeková umývadlová batéria s prepínačom bez výpustu, chróm 1107-04

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, strieborná farba Umývadlová a páková vodovodná batéria AQUALINE je nielen praktickým, ale aj vkusným doplnkom kúpeľne. Nastavenie teploty alebo prúdu sa vykonáva pákou, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Spolu s batériou dostanete pripájacie hadičky. Výstup s perlátorom účinne prevzdušní vodu a okrem plynulého prúdu zaistí aj úsporu. Čo sa týka farby, tá je u batérie AQUALINE strieborná. Významné vlastnosti vodovodnej batérie AQUALINE KASIOPEA stojančeková umývadlová batéria s prepínačom bez výpustu, chróm 1107-04 Umývadlová a páková… (alza.sk)

SAPHO SAPHO - RHAPSODY stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou,…

SAPHO SAPHO - RHAPSODY stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 5550

Stojánková drezová batéria s výsuvnou spŕškou. Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Stojánková drezová batéria s výsuvnou spŕškou Ramienko batérie je otočné Výsuvná spŕška - ABS plast Dĺžka hadice 150 cm, dĺžka vysunutia spŕšky až 50 cm. Prepínanie medzi 2 prúdy vody (perlátor, spŕška) Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Rozmery: 230/225/290 mm Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8024587003706 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - SALY stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou,…

SAPHO SAPHO - SALY stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm SA070

Stojánková páková drezová batéria s výsuvnou spŕškou. Drezové batérie sú nevyhnutnou súčasťou Vašej domácnosti. Používame ich niekoľkokrát denne, a preto je dôležitá ako kvalita, tak dizajn. Stojánková páková drezová batéria s výsuvnou spŕškou Ramienko batérie je otočné Prepínanie medzi 2 prúdy vody (perlátor, spŕška) Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Rozmery: 225/140/200 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Ean: 8590913825460 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - VOGUE stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou,…

SAPHO SAPHO - VOGUE stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1105-63

Vysoká kvalita a zaujímavý dizajn Vysoká kvalita a zaujímavý dizajn to sú hlavné znaky nerezové batérie Vogue Dĺžka hadice pre výsuvnú spŕšku - 150cm, dĺžka vysunutia spŕšky až 50 cm. Prepínanie medzi 2 prúdy vody (perlátor, spŕška) Ean: 8590913820649 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - JESSY stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou,…

SAPHO SAPHO - JESSY stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1105-62

Stojánková drezová batéria so spŕškou. Drezové batérie JESSY uspokojí svojim dizajnom a funkčnosťou aj tých najnáročnejších klientov. Stojánková drezová batéria so spŕškou Prepínanie medzi 2 prúdy vody (perlátor, spŕška) Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Ean: 8590913820632 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - TUKA stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou,…

SAPHO SAPHO - TUKA stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1105-66

Batérie s vysúvací spŕškou Stojánková páková drezová batéria S vyťahovacou spŕškou, dĺžka vysunutie 450 mm, farba čierna mat Ramienko batérie je otočné Vrátane prívodných flexibilných hadíc Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Výška: 214 mm Ean: 8590913856686 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - KASIOPEA trojprvková batéria na okraj vane, chróm 1107-30

AQUALINE - KASIOPEA trojprvková batéria na okraj vane, chróm 1107-30

Úsporná séria batérií oblých tvarov Trojprvková batérie na okraj vane Balenie obsahuje: výtokovú hubicu, zmiešavač batériu s integrovaným prepínačom, výsuvnou ručnú sprchu s hadicou, prepojovacie hadice Batéria je napojená pod vaňou flexi hadicami, prívod teplej a studenej vody tak môže byť kdekoľvek pod vaňou, najlepšie čo najbližšie k batérii Dĺžka sprchové hadice pre ručnú sprchu - 150 cm V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913807770 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE KASIOPEA 35 stojančeková drezová batéria, vysoké ramienko,…

AQUALINE KASIOPEA 35 stojančeková drezová batéria, vysoké ramienko, chróm 1107-65

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE sa bude vo vašej kuchyni vynímať. Silu toku a teplotu vody určíte pákou, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj drezu. Vyžaduje si otvor s priemerom 35 mm. Okrem batérie nájdete v balení aj pripájacie hadičky. Perlátor na konci zmieša vodu so vzduchom a zníži tým celkovú spotrebu. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie AQUALINE strieborná. Kľúčové prednosti vodovodnej batérie AQUALINE KASIOPEA 35 stojančeková drezová batéria, vysoké ramienko, chróm… (alza.sk)

AQUALINE - KASIOPEA sprchový stĺp, chróm 1107-48

AQUALINE - KASIOPEA sprchový stĺp, chróm 1107-48

Úsporná séria batérií oblých tvarov Sprchový stĺp Kasiopea zaujme svojím decentným dizajnom a bezkonkurenčne nízkou cenou. Súčasťou je páková batéria, hlavová a ručná sprcha, sprchová hadica, posuvný držiak ručnej sprchy Nastaviteľná výška 760-1280 mm Rúrka stĺpu 201 nerezová oceľ, priemer 25 a 22 mm Rozteč pre prívod vody: 150 mm Priemer ručnej sprchy: 100 mm Priemer hlavovej sprchy: 250 mm Nerezová sprchová hadica s dvojitým zámkom proti rozpletení: 150 cm Hlavová sprcha, ručná sprcha: ABS / chróm; trysky s úpravou pre jednoduché čistenie od vodného kameňa V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913824791 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou,…

SAPHO - Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-05

Umývadlová batéria s bidetovú spŕškou 2v1Umývadlová batéria s bidetovú spŕškou Obsah balenia: batérie, bidetová spŕška, kovová hadica s dĺžkou 150 cm a úchyt pre spŕšku na stenu Materiál batérie: mosadz Materiál spŕšky: ABS plast Povrchová úprava: chróm Používanie: Voda sa zapne štandardným spustením ťahom pákou batérie smerom nahor. Stlačením tlačidla na bidetovej spŕške sa presmeruje tok vody do bidetovej spŕšky, však nízky prietok zostáva naďalej aj napriek hubicu batérie! Voda sa vypne pomocou páky na batériu smerom nadol. Tip: V prípade inštalácie batérie na umývadlo so skrinkou možno použiť vyústenie pre spŕšku na upevnenie na bok skrinky (SG204). Ean: 8590913814761 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SAPHO - AXUS stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou,…

SAPHO SAPHO - AXUS stojánkova drezová batéria s výsuvnou sprškou, výška 345mm, chróm 1112-72

Stojánková páková drezová batéria s výsuvnou spŕškou. Stojánková páková drezová batéria s výsuvnou spŕškou ramienko batérie je otočné prepínanie medzi 2 prúdy vody (perlátor, spŕška) pripojenie k prívodu vody 3/8 " kartuša ECO-STOP balenie obsahuje flexibilné hadice, dĺžka 350 mm Kartuši ECO-STOP je možné nahradiť kartuší STANDARD (1110-98), viď príslušenstvo. Ako funguje batéria s kartušou ECO-STOP? Rozpätie pohybu páčky pákové batérie s kartušou ECO-STOP je konštruované tak, že v strednom bode vyteká iba studená voda a ďalej doľava je voda teplejšia. Kartuš je vybavená vopred nastavenú zarážkou, ktorá síce dovolí dotiahnuť pohyb nahor alebo doľava, ale vydá zvuk, ktorý nás upozorní na neekonomické použitie. Voda má v tomto bode teplotu cca 38 ° C a prietok je 6 l / min. U tradičných… (svet-kupelne.sk)

PAFFONI PAFFONI - Rock Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm…

PAFFONI PAFFONI - Rock Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm RO185CR

Kuchynská drezová stojanková páková batéria s vyťahovacou sprškou dĺžka ramienka 247 mm, komfortná zóna 255 mm výška batérie 287 mm ručné spŕška, 1 prúd otočné ramienko set 2 nerezových hadičiek G 3/8 "pre pripojenie k roháčkům v dĺžke 45 cm nerezová hadica M15x1 so závažím povrchová úprava chróm(GT) Ean: 8020913530823 (svet-kupelne.sk)

PAFFONI PAFFONI - Elle Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm…

PAFFONI PAFFONI - Elle Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm EL179CR

Kuchynská drezová stojanková páková batéria s vyťahovacou sprškou s dvoma prúdmi kartuše 25 mm otočné ramienko dĺžka ramienka 210 mm, komfortná zóna 183 mm výška batérie 540 mm vyťahovacia ručná spŕška, 2 prúdy set 2 nerezových hadičiek G 3/8 "pre pripojenie k roháčkům v dĺžke 35 cm povrchová úprava chróm(GT) Ean: 8020913464692 (svet-kupelne.sk)

PAFFONI PAFFONI - West Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm…

PAFFONI PAFFONI - West Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm WS185CR

Kuchynská drezová stojanková páková batéria s vyťahovacou sprškou dĺžka ramienka 247 mm, komfortná zóna 254 mm výška batérie 286 mm ručné spŕška, 1 prúd otočné ramienko set 2 nerezových hadičiek G 3/8 "pre pripojenie k roháčkům v dĺžke 45 cm nerezová hadica M15x1 so závažím povrchová úprava chróm(GT) Ean: 8020913087280 (svet-kupelne.sk)

GROHE GROHE - Concetto Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm…

GROHE GROHE - Concetto Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm 31483002

Páková kuchynská batéria s duálnou vyťahovacou sprškou stojančeková, jednootvorová montáž otočná výpust v tvare C, možnosť otočenia o 360 ° GROHE Starlight chrómový povrch GROHE SilkMove keramická kartuša 35 mm GROHE EasyDock magnetický zasúvacie systém sprchovej hlavice GROHE Zero vedenie vody vo vnútri - bez niklu a olova prepínanie spŕšky: perlátor / SpeedClean sprchový prúd variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku zaistené proti spätnému toku flexi pripojovacie hadičky(GT) Ean: 4005176466809 (svet-kupelne.sk)

GROHE GROHE - Concetto Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm…

GROHE GROHE - Concetto Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm 32663003

Páková kuchynská batéria s výsuvnou sprchou s perlátorom stojančeková, jednootvorová montáž otočná výpust v tvare C, možnosť otočenia o 360 ° GROHE Starlight chrómový povrch GROHE SilkMove keramická kartuša 35 mm GROHE EasyDock magnetický zasúvacie systém sprchovej hlavice GROHE Zero vedenie vody vo vnútri - bez niklu a olova variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku zaistené proti spätnému toku flexi pripojovacie hadičky rýchlomontážny systém odporúčaný minimálny tlak vody 1,0 bar(GT) Ean: 4005176466854 (svet-kupelne.sk)

GROHE GROHE - Flair Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm 32455001

GROHE GROHE - Flair Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm 32455001

Páková kuchynská batéria s duálnou vyťahovacou sprškou stojančeková, jednootvorová montáž otočná výpust v tvare U, možnosť otočenia o 360 ° GROHE Starlight chrómový povrch GROHE SilkMove keramická kartuša 46 mm GROHE Zero vedenie vody vo vnútri - bez niklu a olova GROHE EasyDock magnetický zasúvacie systém sprchovej hlavice automatické spätné prepínanie na perlátor prepínanie spŕšky: perlátor / SpeedClean sprchový prúd variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku zaistené proti spätnému toku flexi pripojovacie hadičky GROHE QuickFix rýchlomontážny systém(GT) Ean: 4005176488832 (svet-kupelne.sk)

GROHE GROHE - Zedra Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm 32553002

GROHE GROHE - Zedra Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm 32553002

Kuchynská páková batéria s vyťahovacou duálnou spŕškou Prémiová batéria Zedra s kompaktnejšími rozmermi a lepšou funkčnou technologickú výbavou disponuje vyťahovacou sprškou s možnosťou prepínania sprchových prúdov. Vysoká výpust uľahčí plnenie veľkých hrncov, umývanie, oplachovanie a čistenie sa tak stáva komfortnejšie. Vďaka výkonným magnetom sa tiež sprchová hlavica po použití automaticky a plynule zasunie späť do svojej pôvodnej polohy. špecifikácie jednootvorová montáž výpust v tvare L dva režimy prúdu laminárne prúd - stabilný, rovný prúd bez vzduchu sprchový prúd - výkonný prúd obohatený vzduchom GROHE SilkMove keramická kartuša 35 mm GROHE EasyDock magnetický zasúvacie systém sprchovej hlavice automatické spätné prepínanie na perlátor variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku… (svet-kupelne.sk)

Drezová batéria Sapho Kasiopea s otočným ramienkom chróm 1107-65

Drezová batéria Sapho Kasiopea s otočným ramienkom chróm 1107-65

Páková stojančeková drezová batéria s otočným ramienkom. V chrómovom prevedení. Ramienko je vo výške 19,6 cm. (siko.sk)

Hansgrohe Logis - sada Bidette - umývadlová batéria stojanková s…

Hansgrohe Logis - sada Bidette - umývadlová batéria stojanková s bidetovou sprškou, chróm 71290000

(vivaeshop.sk)

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria so žliabkom, chróm…

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria so žliabkom, chróm 1126-06

Cenovo dostupná lahôdkaPokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815737 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1126-02

Cenovo dostupná lahôdkaPokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815706 (svet-kupelne.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe Focus - Sada Bidette, umývadlová batéria…

HANSGROHE ​Hansgrohe Focus - Sada Bidette, umývadlová batéria stojanková s bidetovou sprškou, chróm 31926000

QuickClean na rýchle odstránenie nečistôt a usadenín vodného kameňa z batérií a spŕch technológia AirPower na nižšiu spotrebu vody prietok: 7,2 l / min (vivaeshop.sk)

Hansgrohe Vernis Shape - Sada Bidette - Umývadlová batéria stojanková…

Hansgrohe Vernis Shape - Sada Bidette - Umývadlová batéria stojanková s bidetovou sprškou, chróm 71216000

(vivaeshop.sk)

Hansgrohe Vernis Blend - Sada Bidette - Umývadlová batéria stojanková…

Hansgrohe Vernis Blend - Sada Bidette - Umývadlová batéria stojanková s bidetovou sprškou, chróm 71215000

(vivaeshop.sk)

IDEAL STANDARD IDEAL STANDARD - Retta Drezová batéria s výsuvnou…

IDEAL STANDARD IDEAL STANDARD - Retta Drezová batéria s výsuvnou spŕškou, chróm B8987AA

Kuchynská páková batéria s vyťahovacou dvoufunkční ručnou sprchou a otočným ramenom povrchová úprava chróm dĺžka výtoku 224 mm komfortná zóna 159 mm výška batérie 243 mm so zariadením na zamedzenie spätného toku s flexibilnými hadičkami G3 / 8 kovová ovládacia páka montáž zospodu - tyč so závitom M32 x 1,5 mm Click- kartuša s keramickými diskami pivot kartuše z nerez ocele rozsah otáčania páky 120 ° integrovaný zásobník mazivá - vhodné pre potravinárske použitie integrovaný obmedzovač teplej vody životnosť testovaná podľa EN 817 ochrana proti hluku DIN 4109, trieda 1.(GT) Ean: 3800861016885 (svet-kupelne.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe Focus S - Sada Bidette, umývadlová batéria…

HANSGROHE ​Hansgrohe Focus S - Sada Bidette, umývadlová batéria stojanková s bidetovou sprškou, chróm 37121000

(vivaeshop.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe Talis S - Sada Bidette, umývadlová batéria…

HANSGROHE ​Hansgrohe Talis S - Sada Bidette, umývadlová batéria stojanková s bidetovou sprškou, chróm 72290000

(vivaeshop.sk)

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica,chróm DH601

Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNEExkluzívne séria pákových batérií DAPHNE vyniká modernými tvarmi a minimalistickým dizajnom. Typickým znakom série je elegantná tenká páčka umožňujúca pohodlnú manipuláciu. Zároveň batérie DAPHNE osloví priaznivou cenou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913843358 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková (1107-02)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková (1107-02)

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, chrómová farba Umývadlová a páková vodovodná batéria AQUALINE doplní vkusne a elegantne vašu kúpeľňu malým, ale zaujímavým detailom. Teplotu a intenzitu vody nastavíte pomocou páky, takže regulácia je plynulá a zvládnete ju aj s plnými rukami. Batéria vodovodná je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj umývadla. Na montáž si vyžaduje otvor s priemerom 35 mm. V balení nenájdete len batériu, ale aj pripájacie hadičky. Výstup opatrený perlátorom vykonáva prevzdušnenie vody a to znamená aj úsporu, aj plynulejší tok. Pokiaľ ide o farbu, tá je u batérie vodovodnej AQUALINE chrómová. Kľúčové prednosti vodovodnej batérie AQUALINE umývadlová… (alza.sk)

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm ES02

SAPHO - ESPADA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm ES02

Úsporné batérie s krásne striedmym dizajnom. Stojanková páková umývadlová batéria pripojenie k prívodu vody 3/8 " balenie obsahuje prívodnej flexibilné hadice a uzatváracie výpust Okrem dokonalej funkčnosti a pohodlného ovládania disponujú batérie ESPADA krásnym striedmym dizajnom, ktorý svojou kombináciou oblých a hranatých prvkov skvele doplní architektúru moderných kúpeľní. Navyše sú vybavené novo navrhnutým perlátorom, ktorý zaručuje nižšiu spotrebu vody pri zachovaní úplného komfortu - batérií Espada pretečie 11 l vody / min. oproti 18 l vody / min. v štandardnej batérii. Séria zahŕňa aj podomietkové batérie. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8051093799212 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria s výspusťou, chróm VO002

SAPHO - VIENNA stojánkova umývadlová batéria s výspusťou, chróm VO002

Retro štýl v kúpeľni Stojanková umývadlová batéria Balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866524 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm KI02C

SAPHO - KIRKÉ stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm KI02C

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Stojanková páková umývadlová batéria balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Na výber sú aj farebné kombinácie s bielou keramickou páčkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913838736 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou…

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm 3171

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Stojánková kohútiková umývadlová batéria Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Výška hubica k perlátora: 65 mm Balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. K vodovodným batériám Antea odporúčame doplnky Diamond, keramiku Retro a vaňu Retro. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po keramiku Retro alebo Classic. Dojem staršej patiny môže umocniť bronzová povrchová úprava, v ktorej taktiež ponúkame všetko… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou…

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, chróm/zlato 3172

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Stojánková kohútiková umývadlová batéria Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Výška hubica k perlátora: 65 mm Balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. K vodovodným batériám Antea odporúčame doplnky Diamond, keramiku Retro a vaňu Retro. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po keramiku Retro alebo Classic. Dojem staršej patiny môže umocniť bronzová povrchová úprava, v ktorej taktiež ponúkame všetko… (svet-kupelne.sk)

Bruckner - SIEGER Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou…

Bruckner - SIEGER Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 914.013.1

Obľúbené batérie v modernom dizajne.Umývadlová batéria s bidetovú spŕškou Obsah balenia: batérie, uzatvárateľná výpust Click Clack, bidetová spŕška, hadica s dĺžkou 150 cm a úchyt pre spŕšku na stenu vrátane prívodných 3/8 flexibiIních hadíc automatický prepínač keramická kartuša priemer 35 mm výška: 150 mm výška pod perlátor 95 mm Používanie: Pohybom páčky hore a doľava - doprava sa reguluje prietok vody a teplá a studená voda. Pohybom páčky smerom nahor sa spustí voda z hubice umývadlové batérie. Pre prepnutie na bidetovú spŕšku stačí stlačiť stop ventil na bidetovej spŕške. Prepnutie prúdu vody do bidetovej spŕšky zaisťuje automatický prepínač umiestnený pod umývadlom. Po použití je nutné vrátiť páčku na batériu do základnej polohy, a tak uzavrieť tok vody na batériu. Tip: V prípade… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou…

SAPHO - CORNELI umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm CE48

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkamiRovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie sú doplnené podomietkovým systémom a stále obľúbenejším prevedením vaňové batérie do priestoru. Vďaka týmto prednostiam sa rad Cornel dostáva do popredia záujmu nielen koncových klientov, ale aj interiérových dizajnérov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913885129 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s retro…

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s retro hubicou s výpusťou, chróm 3371

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Drezová stojánková batéria s retro hubicou Ramienko batérie je otočné Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Rozmery: 195/175/240 mm Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. K vodovodným batériám Antea odporúčame doplnky Diamond, keramiku Retro a vaňu Retro. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po keramiku Retro alebo Classic. Dojem staršej patiny môže umocniť bronzová povrchová úprava, v ktorej taktiež ponúkame všetko príslušenstvo. Pre umocnenie starých časov je v… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL stojánkova umývadlová batéria s výpusťou,…

SAPHO - KIRKÉ CRYSTAL stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, krištáľová páčka, chróm KI02KC

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Páčka s kryštálom Swarovski. Stojanková páková umývadlová batéria chrómové telo s páčkou s kryštálom Swarovski balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice pripojenie k prívodu vody 3/8 " Vodovodné batérie KIRK CRYSTAL so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Batérie sa pýši páčkou s kryštálom Swarovski. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913864391 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ WHITE stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, biela…

SAPHO - KIRKÉ WHITE stojánkova umývadlová batéria s výpusťou, biela páčka, chróm KI02BC

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Stojanková páková umývadlová batéria chrómové telo s bielou keramickou páčkou pripojenie k prívodu vody 3/8 " balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Na výber sú aj farebné kombinácie s bielou keramickou páčkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913838897 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou…

SAPHO - RHAPSODY Umývadlová stojánkova batéria s ručnou bidetovou sprškou, chróm 1209-09

Umývadlová batéria s bidetovú spŕškou 2v1 Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variáciíUmývadlová batéria s bidetovú spŕškou as otvorom pre ovládanie výpuste Obsah balenia: batérie, bidetová spŕška, kovová hadica s dĺžkou 150 cm a úchyt pre spŕšku na stenu Materiál batérie: mosadz Materiál spŕšky: ABS plast Povrchová úprava: chróm Dvojpolohová kartuša s prepínačom na bidetovú spŕšku Používanie: Pohybom páčky doľava - doprava sa prepína medzi teplou a studenou vodou. Pohybom páčky smerom nahor (do prvej polohy) sa spustí voda z hubice umývadlové batérie. Po prekonaní zarážky (pohybom páčky smerom nahor do druhej polohy) sa vypne prítok vody do batérie a prepne sa prietok vody do bidetovej spŕšky. Po použití odporúčame uzavrieť tok vody na batériu. Stop ventil na bidetovej… (svet-kupelne.sk)

GROHE - Get Umývadlová batéria s bidetovou spŕškou, chróm 23238000

GROHE - Get Umývadlová batéria s bidetovou spŕškou, chróm 23238000

Páková umývadlová batéria s bidetovú spŕškou jednootvorová montáž kovová ovládacia páka variabilne nastaviteľný obmedzovač prietoku GROHE SilkMove keramická kartuša 35 mm GROHE Starlight povrch GROHE EcoJoy perlátor 4 l / min GROHE QuickFix rýchlomontážny systém spúšťací retiazka so závažím flexi pripojovacie hadičky vrátane ručnej sprchy s integrovaným prepínaním nástenný sprchový držiak sprchová hadica možné použiť pri prietokovom tlaku 1,0 - 5,0 bar Obmedzovač teploty nie je súčasťou dodávky, je možné doobjednať.(GT) Ean: 4005176412752 (svet-kupelne.sk)

Teorema - Drezová batéria stojanková s výsuvnou sprchou, chróm 17509

Teorema - Drezová batéria stojanková s výsuvnou sprchou, chróm 17509

(vivaeshop.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s retro…

Reitano Rubinetteria - ANTEA stojánkova umývadlová batéria s retro hubicou s výpusťou, chróm/zlato 3372

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Stojánková kohútiková umývadlová batéria s retro hubicou Balenie obsahuje uzatváracie výpust a prívodné flexibilné hadice Ramienko batérie je otočné Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. K vodovodným batériám Antea odporúčame doplnky Diamond, keramiku Retro a vaňu Retro. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po keramiku Retro alebo Classic. Dojem staršej patiny môže umocniť bronzová povrchová úprava, v ktorej taktiež ponúkame… (svet-kupelne.sk)

Hansgrohe Talis S - Drezová batéria stojanková s vyťahovacou sprškou,…

Hansgrohe Talis S - Drezová batéria stojanková s vyťahovacou sprškou, chróm 72813000

(vivaeshop.sk)

Umývadlová batéria Hansa Ronda s vyťahovacou sprškou chróm 03012173

Umývadlová batéria Hansa Ronda s vyťahovacou sprškou chróm 03012173

Páková stojančeková umývadlová batéria s vyťahovacou sprškou. V chrómovom prevedení. Prietok batéria je 13,2 litrov / minútu. Výška batérie je 15,7 cm. Ramienko je vo výške 7,7 cm. (siko.sk)

Umývadlová batéria Hansa MIX s vyťahovacou sprškou chróm 01262183

Umývadlová batéria Hansa MIX s vyťahovacou sprškou chróm 01262183

Páková stojančeková umývadlová batéria s vyťahovacou sprškou. V chrómovom prevedení. Prietok batérie je 12 litrov / minútu. Výška batérie je 9,5 cm. (siko.sk)

Umývadlová batéria Grohe Europlus s vyťahovacou sprškou chróm 33155002

Umývadlová batéria Grohe Europlus s vyťahovacou sprškou chróm 33155002

Páková stojančeková umývadlová batéria s vyťahovacou sprškou. V chrómovom prevedení. (siko.sk)

Umývadlová batéria Grohe Start s vyťahovacou sprškou chróm 24205003

Umývadlová batéria Grohe Start s vyťahovacou sprškou chróm 24205003

Páková stojanková umývadlová batéria s vyťahovacou sprškou. V chrómovom prevedení. Výška batérie je 19,1 cm. (siko.sk)

HANSGROHE ​Hansgrohe Focus - Drezová batéria stojanková s vyťahovacou…

HANSGROHE ​Hansgrohe Focus - Drezová batéria stojanková s vyťahovacou sprškou, chróm 31815000

(vivaeshop.sk)

Faris Panther - drezová batéria stojanková s výsuvnou sprchou, chróm…

Faris Panther - drezová batéria stojanková s výsuvnou sprchou, chróm 1077

páková drezová batéria stojanková s výsuvnou sprchou, 2jet hadica 150 cm (vivaeshop.sk)

Teorema - Drezová batéria stojanková strunová s výsuvnou sprchou,…

Teorema - Drezová batéria stojanková strunová s výsuvnou sprchou, chróm 17511

(vivaeshop.sk)

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková umývadlová batéria s otočnou…

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková umývadlová batéria s otočnou hubicou, bez výpustu, chróm 52171

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Umývadlová vodovodná batéria AQUALINE zapadne do každej kúpeľne. Nastavenie teploty alebo prúdu sa vykonáva pákou, takže všetko sa dá zvládať ľahko a rýchlo aj jednou rukou. Batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Priemer otvoru na montáž je 35 mm. Balenie obsahuje okrem batérie ešte pripájacie hadičky. Perlátor na konci batérie slúži na prevzdušnenie vody a tým zaistí úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u batérie AQUALINE strieborná. Zaujímavé prednosti vodovodnej batérie AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková umývadlová batéria s otočnou hubicou, bez výpustu, chróm 52171 Umývadlová… (alza.sk)

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká, bez výpuste,…

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna matná DH601B

Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNEStojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste Výška batérie 290 mm Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody a nemohol sa tak začať usadzovať vodný kameň. Na čistenie sa nesmie používať abrazívne čistiace pomôcky ani agresívne čistiace prostriedky. Exkluzívne séria pákových batérií DAPHNE vyniká… (svet-kupelne.sk)

Grohe Eurosmart - Páková umývadlová batéria, s bidetovou sprškou S…

Grohe Eurosmart - Páková umývadlová batéria, s bidetovou sprškou S-Size, chróm 23124002

(vivaeshop.sk)

AQUALINE drezová batéria s výsuvnou sprchou (1107-70)

AQUALINE drezová batéria s výsuvnou sprchou (1107-70)

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s keramickou kartušou a s vyťahovacou koncovkou, pripájacie hadičky v balení, dĺžka hadice 50cm, priemer montážneho otvoru 35mm, chrómová farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE sa bude skvele vynímať pri kuchynskom dreze. Teplota vody aj jej prúd sa nastavujú pákou, takže všetko sa dá zvládať ľahko a rýchlo aj jednou rukou. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj drezu. Priemer otvoru na montáž musí byť 35 mm. V balení nájdete pripájacie hadičky. Praktické vlastnosti batérie dokladá vyťahovacia koncovka s dĺžkou 50 cm, ktorá pomôže pri umytí veľmi veľkého riadu. Pokiaľ ide o farbu, tá je u vodovodnej batérie AQUALINE chrómová. Významné prednosti vodovodnej batérie AQUALINE drezová batéria… (alza.sk)

čip pre psa s hodiniek s gps, pangamin pre psov s pupalkovým s olejom, rozčesávač pre psov s norkovým s olejom, vodítko s vlastným s potlačou pre psa, hrebene na psov s drevenou s rukoväťou, youtube výcvik psov s stick s klikr, pedigree junior s kuraťom & s ryžou, obojky pre psov s vyšitým s menom, miska pre psa s vlastným s textom, hrebeň na psa s kovovými s hrotmi

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť