Aqualine xenia nastenna sprchova kohutikova bateria chrom 1109 11

AQUALINE - XENIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm 1109-10

AQUALINE - XENIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm 1109-10

Klasický štýl za priaznivú cenu Nástenná kohútiková vaňová batéria Rozteč 150 mm Hubice nie je otočná Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria XENIA ponúka batérie s kohútiky pre milovníkov klasického štýlu v modernom prevedení. Žiadne dlhé otáčania či regulácia - otočte o 90 ° a je otvorené Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913800214 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (1109-02)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (1109-02)

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, chrómová farba Umývadlová vodovodná batéria AQUALINE je vkusným detailom do väčšiny kúpeľní. Teplotu vody regulujete pomocou kohútika, čo predstavuje klasiku všetkých klasík. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj umývadla. Na montáž treba otvor s priemerom 35 mm. Balenie samozrejme obsahuje pripájacie hadičky. Perlátor účinne prevzdušní vodu, čo má za následok úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie AQUALINE chrómová. Najdôležitejšie vlastnosti vodovodnej batérie AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková Umývadlová vodovodná batéria určite vyhovie vašim potrebám Na reguláciu vody v… (alza.sk)

AQUALINE - CANTINO nástenná sprchová batéria, chróm 1126-11

AQUALINE - CANTINO nástenná sprchová batéria, chróm 1126-11

Cenovo dostupná lahôdkaPokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815713 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - FACTOR nástenná sprchová batéria, chróm FC411

AQUALINE - FACTOR nástenná sprchová batéria, chróm FC411

Kombinácia hranatých tvarov s oblými rohmi.Séria pákových batérií FACTOR je charakteristická kombináciou hranatých tvarov a zaoblených rohov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913832369 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

AQUALINE - ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

Nástenná termostatická sprchová batéria Rozteč: 150 mm Ovládacie rukoväte sú vyrobené z ABS plastu Batéria je továrni nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením ľavej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť pravú rukoväťou smerom od seba. Ak budete chcieť vodu teplejšiu, treba stlačiť bezpečnostnú poistku na pravej rukoväti a potom otočiť smerom k sebe. Prietok vody regulujete ľavú rukoväťou. Ean: 8590913843587 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

AQUALINE ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

Vodovodná batéria sprchová, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy a s keramickou kartušou, strieborná farba Sprchová vodovodná batéria AQUALINE doplní vkusne a elegantne vašu kúpeľňu malým, ale zaujímavým detailom. Termostatická batéria púšťa presnú teplotu vody, takže si vodovod nebude s teplotou robiť, čo chce, ako má niekedy vo zvyku. Batéria vodovodná je na stenu, teda primontovaná k prívodom v stene. Pokiaľ ide o farbu, tá je u batérie AQUALINE strieborná. Najdôležitejšie funkcie vodovodnej batérie AQUALINE ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155 Sprchová vodovodná batéria určite vyhovie vašim potrebám Na reguláciu vody v tomto prípade využijete termostatické ovládanie Na výrobu tejto od značky AQUALINE sa výrobce rozhodol pre materiál, ktorým je mosadz… (alza.sk)

GROHE - Costa Umývadlová kohútiková batéria, chróm 21337001

GROHE - Costa Umývadlová kohútiková batéria, chróm 21337001

Umývadlová stojanková batéria s otočným ramienkom jednootvorová montáž kovové kohúty, skrutkovacie tepelne izolované GROHE Starlight chrómový povrch karbodurový® vrchný diel otočná výtoková trubica s perlátorom vrchný diel Longlife spúšťací retiazka so závažím flexi pripojovacie hadičky ilustratívne foto(GT) Ean: 4005176843020 (svet-kupelne.sk)

GROHE GROHE - Costa L Drezová kohútiková batéria, chróm 31186001

GROHE GROHE - Costa L Drezová kohútiková batéria, chróm 31186001

Kuchynská nástenná batéria s otočným ramienkom kovové kohúty, skrutkovacie tepelne izolované GROHE Starlight povrch GROHE Longlife keramická kartuša perlátor otočná výpust, uhol otočenia 360 ° dĺžka výtoku 182 mm bez prípojok Vďaka flexibilnej otočnej výpuste poskytuje táto batéria maximálny komfort pri minimálnom úsilí. To je obzvlášť užitočné pri neustálom prechádzanie medzi dvoma drezy. ilustratívne foto(GT) Ean: 4005176843341 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (VC02)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (VC02)

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, retro dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, antikorová farba Umývadlová vodovodná batéria AQUALINE sa hlási o miesto hlavne v kúpeľniach zariadených v retro štýle. Silu aj teplotu vody ovládate kohútikom, čo je tradičné, ale dnes menej vídané riešenie. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Na montáž treba otvor s priemerom 35 mm. V balení nenájdete len batériu, ale aj pripájacie hadičky. Koniec s perlátorom prevzdušní vodu, čo má za následok úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u batérie AQUALINE antikorová. Rozhodujúce parametre vodovodnej batérie AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková Umývadlová vodovodná batéria patrí… (alza.sk)

SAPHO - GINKO nástenná sprchová batéria, chróm 1101-11

SAPHO - GINKO nástenná sprchová batéria, chróm 1101-11

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Nástenná páková sprchová batéria možnosť napojenia na sprchový stĺp s napojením na batériu, alebo napojenie samostatne hadicou s ručnou sprchou rozteč prívodov: 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť… (svet-kupelne.sk)

AQUALINE vaňová batéria 150 nástenná kohútiková (VC10)

AQUALINE vaňová batéria 150 nástenná kohútiková (VC10)

Vodovodná batéria vaňová, materiál mosadz, retro dizajn, so sprchou, montážny balíček v balení, antikorová farba Vaňová vodovodná batéria AQUALINE je ideálna do kúpeľní všetkých priaznivcov pôsobivého retro štýlu. Batéria je kohútiková, čo je tradičné overené riešenie. Batéria je na stenu, teda pripojená na prívody v stene. S batériou získate navyše montážny balíček. Vodovodná batéria so sprchou pomáha napríklad pri oplachovaní väčších nečistôt. Čo sa týka farby, tá je u batérie vodovodnej AQUALINE antikorová. Rozhodujúce prednosti vodovodnej batérie AQUALINE vaňová batéria 150 nástenná kohútiková Vaňová vodovodná batéria by sa mala nachádzať v každej domácnosti S reguláciou vody vám pomôže kohútikové ovládanie Na výrobu tejto od značky AQUALINE výrobca vybral materiál, ktorým je mosadz… (alza.sk)

SAPHO - Kohútiková bateria s prepínačom 18x6cm, chróm BD13151

SAPHO - Kohútiková bateria s prepínačom 18x6cm, chróm BD13151

Kvalitní SAPHO - Kohútiková bateria s prepínačom 18x6cm, chróm BD13151 za 127.6 €. (svet-kupelne.sk)

AXOR - Starck Umývadlová kohútiková batéria s výpustom, chróm 10030000

AXOR - Starck Umývadlová kohútiková batéria s výpustom, chróm 10030000

Stojanková umývadlová batéria s dvoma kohútikmi as výpustí normálny prúd prietok 5 l / min keramické ventily teplá / studená 180 ° obmedzenie teploty nie je nastaviteľné odtoková súprava s tiahlom G 1 ¼ vhodná pre prietokový ohrievač ilustratívne foto(GT) Ean: 4011097239071 (svet-kupelne.sk)

GROHE BAU LOOP SPRCHOVA BATERIA POD OMIETKU, CHROM 29080000

GROHE BAU LOOP SPRCHOVA BATERIA POD OMIETKU, CHROM 29080000

PÁKOVÁ SPRCHOVÁ BATÉRIA. Páková sprchová batéria, DN 15. podomietková montáž. Set obsahuje:. montážny set. podomietkové teleso (33 964). kovová páka. keramická kartuša 46 mm s technológiou. GROHE SilkMove®. GROHE (andreashop.sk)

SAPHO - VIENNA nástenná sprchová batéria, chróm VO011

SAPHO - VIENNA nástenná sprchová batéria, chróm VO011

Retro štýl v kúpeľni Nástenná páková sprchová batéria Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866623 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DREAMART nástenná sprchová batéria, chróm DA011

SAPHO - DREAMART nástenná sprchová batéria, chróm DA011

Roztančená elegancia v každom coulu Nástenná páková sprchová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Jednotlivé položky séria úplne korešpondujú s jej pomenovaním DREAMART. Roztancované telo umývadlové batérie a ladné krivky ostatných batérií a ďalších komponentov série pôsobí ľahko. Prednosťou série je variabilita jej použitia: svojou krásou oslní v kúpeľni zariadenej v retro štýle a rovnako podmanivá bude aj v kúpeľni moderné. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913863059 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - JUMPER nástenná sprchová batéria, chróm JM011

SAPHO - JUMPER nástenná sprchová batéria, chróm JM011

Zaoblené rohy a dizajnové ovládacej páky Nástenná páková sprchová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Spojnicou položiek naprieč sérií JUMPER sú zaoblené rohy. Vodovodné batérie sú ovládané dizajnovú pákou, ktorá svojím prehnutím a úzkym nasadením na telo batérie pôsobí odľahčene. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913862960 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PAX nástenná sprchová batéria, chróm XA11

SAPHO - PAX nástenná sprchová batéria, chróm XA11

Obľúbené batérie v chrómuNástenná páková sprchová batéria rozteč prívodov vody: 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria vodovodných batérií PAX ponúka obľúbený dizajn, vďaka ktorému sa batérie dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913890918 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - AXAMITE nástenná sprchová batéria, chróm AX11

SAPHO - AXAMITE nástenná sprchová batéria, chróm AX11

Elegantné, výnimočná a pritom dravá Nástenná páková sprchová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Ľúbivý a moderný dizajn rovných a ostrých hrán je doplnený precízny prehnutou krivkou. Vďaka tejto kombinácii tvarov možno rad AXAMITE kombinovať s väčšinou zariaďovacích predmetov v kúpeľni. Batérie je premyslená do posledných konštrukčných detailov, ktoré si naplno uvedomíte pri každodennom používaní. Axamite je výnimočná v kombinácii bezchybného dizajnu a prívetivého používateľského komfortu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825071 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI nástenná sprchová batéria, chróm CE11

SAPHO - CORNELI nástenná sprchová batéria, chróm CE11

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkami Nástenná páková sprchová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Rovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie sú doplnené podomietkovým systémom a stále obľúbenejším prevedením vaňové batérie do priestoru. Vďaka týmto prednostiam sa rad Cornel dostáva do popredia záujmu nielen koncových klientov, ale aj interiérových dizajnérov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825552 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ESPADA nástenná sprchová batéria, chróm ES11

SAPHO - ESPADA nástenná sprchová batéria, chróm ES11

Úsporné batérie s krásne striedmym dizajnom. Nástenná páková sprchová batéria balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Okrem dokonalej funkčnosti a pohodlného ovládania disponujú batérie ESPADA krásnym striedmym dizajnom, ktorý svojou kombináciou oblých a hranatých prvkov skvele doplní architektúru moderných kúpeľní. Navyše sú vybavené novo navrhnutým perlátorom, ktorý zaručuje nižšiu spotrebu vody pri zachovaní úplného komfortu - batérií Espada pretečie 11 l vody / min. oproti 18 l vody / min. v štandardnej batérii. Séria zahŕňa aj podomietkové batérie. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8051093799205 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY nástenná sprchová batéria, chróm 5584

SAPHO - RHAPSODY nástenná sprchová batéria, chróm 5584

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Nástenná páková sprchová batéria Rozteč prívodov: 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8024587003751 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DANDY nástenná sprchová batéria, chróm 5884

SAPHO - DANDY nástenná sprchová batéria, chróm 5884

Krása v decentnom štýle Nástenná páková sprchová batéria rozteč prívodov 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Charakteristikou séria DANDY je valcové telo s decentnou úzkou hubicou. Tvar hubica kopíruje zaoblená páka. Vďaka modernému dizajnu sú tieto batérie perfektným doplnkom všetkých kúpeľní. Sériu dopĺňa aj drezová stojanková batéria s netradičným prevedením hubica s kĺbom. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913859670 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KAI nástenná sprchová batéria, chróm KA11

SAPHO - KAI nástenná sprchová batéria, chróm KA11

Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérie Nástenná sprchová batéria rozteč prívodov: 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Valcové telo a hranatá hubice alebo hranaté telo a hranatá hubice, tieto nadčasovo pôsobiaci varianty nájdete v ponuke série KAI. Jednotný dizajn podtrhuje masívne páka, ktorá tvarovo korešponduje s výtokovými hubicami. KAI ponúkame v chrómu a čiernej mat. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - TREVIA nástenná sprchová batéria, chróm TN011

SAPHO - TREVIA nástenná sprchová batéria, chróm TN011

Nadčasové vyhotovenie v klasickom chrómu Nástenná páková batéria balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Dizajn série TREVIA je vypilovaný k dokonalosti. Striedanie rovných a zaoblených plôch nenechá nikoho chladným. Potešte sa pohľadom na štíhlu páčku, ktorá svojím tvarom korešponduje s výtokovou hubicou. Za zmienku stojí aj sprchový stĺp s integrovanou batériou a otočným prepínačom medzi ručnou / hlavovou sprchou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825804 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA nástenná sprchová batéria, chróm MR11

SAPHO - MORADA nástenná sprchová batéria, chróm MR11

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA nástenná sprchová batéria balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u série MORADA nečakajte nič podobné. Batérie MORADA na vaše telo priamo útočia prúdom životodarnej vody v pretekárskom tempe dnešnej doby. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913830389 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VENETA nástenná sprchová batéria, chróm VN11

SAPHO - VENETA nástenná sprchová batéria, chróm VN11

Plné oblé tvary - predstavujeme sériu VENETA Nástenná sprchová batéria Rozteč prívodov: 150 mm Hlavným znakom série VENETA sú plné oblé tvary, ktoré cielene pripomínajú krivky ženskej postavy. V kombinácii so subtílne ovládacou páčkou, ktorí sa pohybujú v kĺbe, ponúka séria estetický zážitok a 100% funkčnosť. Séria obsahuje aj podomietkové batérie a nástennú výtokovú hubicu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913839122 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ nástenná sprchová batéria, chróm KI11C

SAPHO - KIRKÉ nástenná sprchová batéria, chróm KI11C

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Nástenná páková sprchová batéria rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Na výber sú aj farebné kombinácie s bielou keramickou páčkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913838798 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY nástenná sprchová batéria, chróm PY11

SAPHO - SPY nástenná sprchová batéria, chróm PY11

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Nástenná páková sprchová batéria rozteč prívodov vody: 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej… (svet-kupelne.sk)

Bruckner - SIEGER nástenná sprchová batéria, chróm 914.011.1

Bruckner - SIEGER nástenná sprchová batéria, chróm 914.011.1

Obľúbené batérie v modernom dizajne.Nástenná sprchová batéria keramická kartuša priemer 35 mm rozteč prívodov vody 150 mm Séria vodovodných batérií Sieger ponúka moderný design doplnený oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913877551 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SPY nástenná sprchová batéria, chróm PY11

SAPHO SPY nástenná sprchová batéria, chróm PY11

Vodovodná batéria sprchová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, strieborná farba Sprchová a páková vodovodná batéria SAPHO je vkusným detailom do väčšiny kúpeľní. Teplotu a intenzitu vody nastavíte pomocou páky, vďaka tomu je regulácia rýchla a plynulá. Vodovodná batéria je na stenu, teda primontovaná k prívodom v stene. Perlátor prevzdušní vodu a tým zaistí úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u batérie SAPHO strieborná. Hlavné parametre vodovodnej batérie SAPHO SPY nástenná sprchová batéria, chróm PY11 Sprchová a páková vodovodná batéria by nemala chýbať v žiadnej domácnosti Reguláciu vody vám uľahčí pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky SAPHO bol použitý materiál, ktorým je mosadz Batéria vhodná na upevnenie na… (alza.sk)

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE bude verne slúžiť pri kuchynskom dreze ľubovoľného dizajnu. Batéria je páková, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Vodovodná batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj drezu. Primontovať sa dá do otvoru s priemerom 35 mm. V balení nájdete pripájacie hadičky. Perlátorom opatrený výstup vie prevzdušniť vodu a tým obmedzuje prietok a šetrí vodu. Čo sa týka farby, tá je u batérie na vodu AQUALINE strieborná. Zaujímavé prednosti vodovodnej batérie AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133 Drezová a páková… (alza.sk)

SAPHO - GLAM nástenná sprchová termostatická batéria, chróm GL62155

SAPHO - GLAM nástenná sprchová termostatická batéria, chróm GL62155

Séria GLAM vyniká jednoduchým moderným štýlom Sprchová termostatická batéria s funkciou Protherm a systémom úspory vody Ecostop Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Protherm - ochrana proti popáleniu (horúca voda nezahrieva telo batérie) Ecostop - systém úspory vody SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením pravej rukoväte teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť ľavú rukoväťou smerom k sebe.… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - NOTOS nástenná sprchová termostatická batéria, chróm NN245

SAPHO - NOTOS nástenná sprchová termostatická batéria, chróm NN245

Kombinácia hranatých tvarov so zaoblenou hranou Sprchová termostatická batéria má bezpečnostnú poistku SECUREstop a systém úspory vody Ecostop. Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Protherm - ochrana proti popáleniu (horúca voda nezahrieva telo batérie) Ecostop - systém úspory vody SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením pravej rukoväte teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť ľavú rukoväťou… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DIMY nástenná sprchová termostatická batéria, chróm DM245

SAPHO - DIMY nástenná sprchová termostatická batéria, chróm DM245

Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu DIMY nástenná sprchová termostatická batéria S bezpečnostnou poistkou SECUREstop a systémom úspory vody Ecostop. Rozteč prívodov vody: 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu. Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením ľavej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť pravú rukoväťou smerom od seba. Ak budete chcieť vodu teplejšiu, treba stlačiť bezpečnostnú poistku SECUREstop na pravej rukoväti a potom otočiť smerom k sebe. Prietok vody regulujete ľavú rukoväťou. Pri otvorení vody sa rukoväť zastaví o poistku Ecostop, vďaka ktorej šetríte vodu. Po stlačení poistky Ecostop a otočenie rukoväťou smerom od… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - AXIA nástenná sprchová batéria, chróm 586

Reitano Rubinetteria - AXIA nástenná sprchová batéria, chróm 586

Obľúbený dizajn kohútikov v tvare krížikov.Nástenná kohútiková sprchová batéria Rozteč prívodov vody: 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria AXIA je dlhoročným bestsellerom vo svete batérií. Atraktívny a neopozeraný vzhľad kohútikov v tvare krížikov je originálnym doplnkom do kúpeľne. K sprchové batériu možno dokúpiť obľúbený sprchový stĺp a za pozornosť stojí podomietkové ventily s kohútikmi v tvare krížikov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Žiadne dlhé otáčania či regulácia - otočte o 90 ° a je otvorené Fotoalbum vodovodných batérií Ean: 8024587002785 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm 3861

Reitano Rubinetteria - ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm 3861

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Nástenná kohútiková sprchová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Batériu možno použiť so sprchovacím stĺpom SET011, SET021 alebo SET031 po odobratí redukcia 3/4 "na 1/2", ktorá je súčasťou sprchovej batérie. Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. K vodovodným batériám Antea odporúčame doplnky Diamond, keramiku Retro a vaňu Retro. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po keramiku Retro alebo Classic. Dojem staršej patiny… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIMURA Nástenná sprchová termostatická batéria, chróm KU245

SAPHO - KIMURA Nástenná sprchová termostatická batéria, chróm KU245

Dizajn batériu Kimura predstavuje jednoduchý nadčasový štýl klasické valcové formy. Termostatické batérie za priaznivú cenu Termostatické zmiešavacie batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlné ovládanie, šetrili vodu a energiu na vykurovanie. Ponúka vysokú presnosť regulácie požadovanej teploty bez prácneho nastavovania ako u klasických batérií. Dizajn batérií Kimura predstavuje jednoduchý nadčasový štýl klasické valcové formy. Posledná generácia týchto batérií je vybavená bezpečnostným systémom HI-TECH THERM. Vďaka tejto technológii je povrch batérie oddelený od prívodu horúcej vody. Telo batérie tak nie je nikdy horúce ako u starších modelov a chráni užívateľa pred oparením - viď obrázok (rez batérie vo fotogalérii). AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z… (svet-kupelne.sk)

Grohe Essence - páková nástenná sprchová batéria, chróm 33636001

Grohe Essence - páková nástenná sprchová batéria, chróm 33636001

nástenná páková sprchová batéria (vivaeshop.sk)

Grohe Eurosmart - páková nástenná sprchová batéria, chróm 33555002

Grohe Eurosmart - páková nástenná sprchová batéria, chróm 33555002

nástenná páková sprchová batéria (vivaeshop.sk)

SAPHO - MIXONA nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MG411

SAPHO - MIXONA nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MG411

Esencia ľahkosti v návrhu dizajnu Mixon nástenná termostatická sprchová batéria Rozteč prívodov vody: 150 mm Pripojenie sprchovej hadice 1/2 " STOP poistka - bezpečný systém proti obareniu, z výroby nastavené na 38 ° C Materiál: mosadz (telo batérie i ovládacie rukoväte) Povrchová úprava: chróm Integrované filtre na vstupe batérie Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu V sérii Mixon ponúkame aj nástennú sprchovú batériu MG311. Termostatické zmiešavacie batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlné ovládanie, šetrili vodu a energiu na vykurovanie. Ponúka vysokú presnosť regulácie požadovanej teploty bez prácneho nastavovania ako u klasických batérií. Dizajn batérií Mixon predstavuje nadčasový štýl spojením oblých a ostrých prvkov. Posledná generácia týchto batérií je vybavená… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MIXONA 35 nástenná sprchová batéria, chróm MG311

SAPHO - MIXONA 35 nástenná sprchová batéria, chróm MG311

Subtílny telo batérie Mixon vďaka malým rozmerom kartuše a v základe hranatom dizajne s prímesou oblých prvkov predstavuje naozajstný skvost modernej kúpeľne. Technickou lahôdkou je riešenie nástenné sprchové a vaňové batérie, ktorá vďaka orientácii páky neprekáža v priestore. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubica na vaňové batériu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913920523 (svet-kupelne.sk)

NOVASERVIS METALIA VANOVA SPRCHOVA BATERIA S PREPINACOM METALIA 55…

NOVASERVIS METALIA VANOVA SPRCHOVA BATERIA S PREPINACOM METALIA 55 CHROM 55150R,0

Baterie s přepínačem.. Parametre. Výška výrobku: 170 mm. šírka výrobku: 230 mm. Hĺbka výrobku: 165 mm. typ: podomietková s prepínačom. typ kartuše: 35 mm. ovládacia páka: s otvorom (andreashop.sk)

NOVASERVIS METALIA VANOVA SPRCHOVA BATERIA S PREPINACOM METALIA 55…

NOVASERVIS METALIA VANOVA SPRCHOVA BATERIA S PREPINACOM METALIA 55 CHROM 55050R,0

baterie s přepínačem.. Parametre. Výška výrobku: 170 mm. šírka výrobku: 230 mm. Hĺbka výrobku: 165 mm. typ: podomietková s prepínačom. typ kartuše: 35 mm. (andreashop.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm/zlato…

Reitano Rubinetteria - ANTEA nástenná sprchová batéria, chróm/zlato 3862

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Nástenná kohútiková sprchová batéria Rozteč prívodov vody: 150 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm / zlato Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu. Batériu možno použiť so sprchovacím stĺpom SET011, SET021 alebo SET031 po odobratí redukcia 3/4 "na 1/2", ktorá je súčasťou sprchovej batérie. Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. K vodovodným batériám Antea odporúčame doplnky Diamond, keramiku Retro a vaňu Retro. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - INDUSTRY nástenná sprchová batéria, chróm…

Reitano Rubinetteria - INDUSTRY nástenná sprchová batéria, chróm/čierna 5184TT

Univerzálny dizajn valcového tvaru s nádychom industrializmu Nástenná sprchová batéria s progresívnou kartušou Rozteč prívodov: 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Princíp progresívna kartuša: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nedá regulovať. Univerzálny dizajn valcového tvaru s nádychom industrializmu - tak sa dá definovať séria vodovodných batérií INDUSTRY. Moderný dizajn batérií je doplnený atypickú rukoväťou, ktorá evokuje prostredie továrenských hál. Táto vydarená kombinácia dáva priestor pre využitie v kúpeľniach zařizovaných v modernom a zároveň zdanlivo studenom a praktickom štýle industriálnych priestorov. Zastúpené sú batérie s progresívnou kartušou i batérie kohútikovej. Ponuka batérií v chrómu a… (svet-kupelne.sk)

KFA - MOKAIT nástenná sprchová batéria, chróm 5536-010-00

KFA - MOKAIT nástenná sprchová batéria, chróm 5536-010-00

SPRCHOVÁ BATÉRIA MOKAITBatérie Mokait spájajú dizajn, v ktorom sú dominantné pravé uhly doplnené oblúkmi, pripomínajúcimi klasické architektonické riešenia, charakteristické napríklad pre akvadukty. Pozornosť hľadačov efektívnych riešení si zaslúži aj podomietková umývadlová batéria. Ean: 5907571552264 (svet-kupelne.sk)

IDEAL STANDARD - Ceraplus II Termostatická nástenná sprchová batéria,…

IDEAL STANDARD - Ceraplus II Termostatická nástenná sprchová batéria, chróm A6870AA

Termostatická nástenná sprchová batéria vhodné pre tepelnú dezinfekciu termostatická kartuše spätné klapky uzatvárateľné S-prípojky kovové madlo s prednastaveným stop tlačidlom na 40 ° C Cool Body technológie(GT) Ean: 4015413340588 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - FACTOR nástenná vaňová batéria, chróm FC310

AQUALINE - FACTOR nástenná vaňová batéria, chróm FC310

Kombinácia hranatých tvarov s oblými rohmi. Nástenná páková vaňová batéria Rozteč 150 mm Prepínač s aretáciou pre slabý tlak vody Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria pákových batérií FACTOR je charakteristická kombináciou hranatých tvarov a zaoblených rohov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913832352 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - DAPHNE nástenná vaňová batéria, chróm DH101

AQUALINE - DAPHNE nástenná vaňová batéria, chróm DH101

Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNEExkluzívne séria pákových batérií DAPHNE vyniká modernými tvarmi a minimalistickým dizajnom. Typickým znakom série je elegantná tenká páčka umožňujúca pohodlnú manipuláciu. Zároveň batérie DAPHNE osloví priaznivou cenou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913828560 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE LOTTA stojančeková drezová batéria, chróm LT603

AQUALINE LOTTA stojančeková drezová batéria, chróm LT603

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE je vhodná do kuchýň všetkých farieb a tvarov. Silu toku a teplotu vody určíte pákou, takže sa všetko dobre ovláda, keď nemá nikto ruku nazvyš. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj drezu. Je určená na montáž do otvoru s priemerom 35 mm. V balení dostanete pripájacie hadičky. Výstup baterie s perlátorom vykonáva prevzdušnenie vody a to znamená aj úsporu, aj plynulejší tok. Pokiaľ ide o farbu, tá je u batérie AQUALINE strieborná. Najdôležitejšie prednosti vodovodnej batérie AQUALINE LOTTA stojančeková drezová batéria, chróm LT603 Drezová a… (alza.sk)

SAPHO - Automatická nástěnná batéria, 6V DC (4xAA), chróm PS432

SAPHO - Automatická nástěnná batéria, 6V DC (4xAA), chróm PS432

Nástenná senzorová batéria je jednoduchá elegantná automatická umývadlová batéria s bezdotykovým ovládaním. Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu. Nástenná senzorová batéria spĺňa požiadavky noriem EÚ a je určená všade tam, kde je požadovaný užívateľský komfort pri maximálnej úspore vody. Diaľkové ovládanie pre nastavenie parametrov infračervených snímačov nie je súčasťou balenia. parametre: prívod vody: G 1/2 "- 1 voda (studená alebo tepelne upravená) napájacie napätie: 6, batérie 4 x AA (vnútri ramienka) svetelná signalizácia stavu batériu (LED bliká = výmena batérie) životnosť batérií 2700 mAh: cca 2 roky pri 100 zopnutiach denne príkon max .: 2 VA dosah snímača: 011-0,15 m (nastavuje sa automaticky) tlak vody: 0… (svet-kupelne.sk)

CERSANIT - Nástenná sprchová batéria CREA, páková, chróm S951-319

CERSANIT - Nástenná sprchová batéria CREA, páková, chróm S951-319

Nástenná sprchová batéria CREA, páková, chróm (S951-319) trieda toku: A farba: chrómové prevedenie kartuše: keramická, 3,5 cm výška: 12,4 cm bez príslušenstva Sprchová páková batéria z kolekcie CREA je vybavená 35 mm keramickou kartušou, ktorá umožňuje plynulé ovládanie prúdu vody.Batéria je dodávaná bez príslušenstva, to je možné doobjednať. Ean: 5901771000136 (svet-kupelne.sk)

CERSANIT - Nástenná sprchová batéria CITY, páková, chróm S951-352

CERSANIT - Nástenná sprchová batéria CITY, páková, chróm S951-352

Nástenná sprchová batéria CITY, páková, chróm (S951-352) keramická kartuša, 3,5 cm chrómová prietok triedy B rozteč 15 cm Nástenná páková sprchová batéria CITY v chrómovom prevedení s rozstupom 15 cm a keramickou kartušou o priemere 3,5 cm.Bez príslušenstva, nutné objednať hadicu, ručnú sprchu a držiak sprchy. Ean: 5901771000587 (svet-kupelne.sk)

Bruckner - SIEGER nástenná sprchová batéria, rozteč 100mm, chróm 914…

Bruckner - SIEGER nástenná sprchová batéria, rozteč 100mm, chróm 914.100.1

Obľúbené batérie v modernom dizajne.Nástenná sprchová batéria keramická kartuša priemer 35 mm rozteč prívodov vody 100 mm Séria vodovodných batérií Sieger ponúka moderný design doplnený oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913877568 (svet-kupelne.sk)

CERSANIT - Nástenná sprchová batéria MODUO, páková, chróm S951-353

CERSANIT - Nástenná sprchová batéria MODUO, páková, chróm S951-353

Nástenná sprchová batéria MODUO, páková, chróm (S951-353) keramická kartuša, 3,5 cm chrómová prietok triedy B rozteč 15 cm Nástenná páková sprchová batéria MODUO v chrómovom prevedení s rozstupom 15 cm a keramickou kartušou o priemere 3,5 cm.Bez príslušenstva, nutné objednať hadicu, ručnú sprchu a držiak sprchy. Ean: 5901771000594 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - CANTINO nástenná vaňová batéria, chróm 1126-10

AQUALINE - CANTINO nástenná vaňová batéria, chróm 1126-10

Cenovo dostupná lahôdka Nástenná páková vaňová batéria Rozteč 150 mm Kartuše 35 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Pokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815720 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - VICTORIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm VC10

AQUALINE - VICTORIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm VC10

Retro štýl pre milovníkov dávnych časov Nástenná kohútiková vaňová batéria Rozteč 150 mm Madlo ručnej sprchy z ABS plastu Klasické ovládanie kohútikov, otočte o 90 ° a je otvorené Balenie obsahuje ručnú sprchu a hadicu V retro štýle ponúkame zaujímavú sériu VICTORIA. Jedná sa o kvalitné batérie za priaznivú obstarávaciu cenu. Za zmienku stojí vaňová batéria s krásnou ručnou sprchou, takzvaným "slúchadlom". Žiadne dlhé otáčania či regulácia - otočte o 90 ° a je otvorené Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913820489 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - ACTION nástenná vaňová termostatická batéria, chróm MB106

AQUALINE - ACTION nástenná vaňová termostatická batéria, chróm MB106

Nástenná termostatická vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Ovládacie rukoväte sú vyrobené z ABS plastu Batéria je továrni nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením ľavej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť pravú rukoväťou smerom od seba. Ak budete chcieť vodu teplejšiu, treba stlačiť bezpečnostnú poistku na pravej rukoväti a potom otočiť smerom k sebe. Prietok vody regulujete ľavú rukoväťou. Či voda… (svet-kupelne.sk)

nylonový obal na samonavíjacie flexi vodítko ml, 11 cm, record zásobník na granule 11 cm uzatvárateľný otvor 3291 žltý, Kerbl hračka pre psov interaktívne - loptička na maškrty 11 cm, Royal Canin Veterinář diéta moč / s malý pes 11 kg, vankúš pre psov jerome 100 x 70 x 11 cm, Kerbl vankúš pre psov jerome 100 x 70 x 11 cm, flamingo skákacie plyšová hračka pre psov zelená 19 x 11 x 9 cm, sedačka detská na bicykel, detské bicykle 12, helma na bicykel detská

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť