Aqualine xenia nastenna vanova kohoutikova bateria chrom 1109 10

AQUALINE - XENIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm 1109-10

AQUALINE - XENIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm 1109-10

Klasický štýl za priaznivú cenu Nástenná kohútiková vaňová batéria Rozteč 150 mm Hubice nie je otočná Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria XENIA ponúka batérie s kohútiky pre milovníkov klasického štýlu v modernom prevedení. Žiadne dlhé otáčania či regulácia - otočte o 90 ° a je otvorené Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913800214 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - VICTORIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm VC10

AQUALINE - VICTORIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm VC10

Retro štýl pre milovníkov dávnych časov Nástenná kohútiková vaňová batéria Rozteč 150 mm Madlo ručnej sprchy z ABS plastu Klasické ovládanie kohútikov, otočte o 90 ° a je otvorené Balenie obsahuje ručnú sprchu a hadicu V retro štýle ponúkame zaujímavú sériu VICTORIA. Jedná sa o kvalitné batérie za priaznivú obstarávaciu cenu. Za zmienku stojí vaňová batéria s krásnou ručnou sprchou, takzvaným "slúchadlom". Žiadne dlhé otáčania či regulácia - otočte o 90 ° a je otvorené Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913820489 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - CANTINO nástenná vaňová batéria, chróm 1126-10

AQUALINE - CANTINO nástenná vaňová batéria, chróm 1126-10

Cenovo dostupná lahôdka Nástenná páková vaňová batéria Rozteč 150 mm Kartuše 35 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Pokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815720 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - FACTOR nástenná vaňová batéria, chróm FC310

AQUALINE - FACTOR nástenná vaňová batéria, chróm FC310

Kombinácia hranatých tvarov s oblými rohmi. Nástenná páková vaňová batéria Rozteč 150 mm Prepínač s aretáciou pre slabý tlak vody Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria pákových batérií FACTOR je charakteristická kombináciou hranatých tvarov a zaoblených rohov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913832352 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - DAPHNE nástenná vaňová batéria, chróm DH101

AQUALINE - DAPHNE nástenná vaňová batéria, chróm DH101

Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNEExkluzívne séria pákových batérií DAPHNE vyniká modernými tvarmi a minimalistickým dizajnom. Typickým znakom série je elegantná tenká páčka umožňujúca pohodlnú manipuláciu. Zároveň batérie DAPHNE osloví priaznivou cenou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913828560 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - ACTION nástenná vaňová termostatická batéria, chróm MB106

AQUALINE - ACTION nástenná vaňová termostatická batéria, chróm MB106

Nástenná termostatická vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Ovládacie rukoväte sú vyrobené z ABS plastu Batéria je továrni nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením ľavej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť pravú rukoväťou smerom od seba. Ak budete chcieť vodu teplejšiu, treba stlačiť bezpečnostnú poistku na pravej rukoväti a potom otočiť smerom k sebe. Prietok vody regulujete ľavú rukoväťou. Či voda… (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - ARETA 35 nástenná vaňová batéria, chróm GH126

AQUALINE - ARETA 35 nástenná vaňová batéria, chróm GH126

Priaznivá cena v kombinácii perfektného vzhľaduPre sériu vodovodných batérií ARETA je charakteristické spojenie elegantného hranatého tela a jednoduché, napriek tomu efektné, páky. Prednosťou je priaznivá cena, praktickosť a kvalitný materiál, ktorý zaručuje perfektný vzhľad i po mnohých rokoch používania. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913824494 (svet-kupelne.sk)

NOVASERVIS - Nástěnná vanová baterie bez příslušenství FIesta chrom…

NOVASERVIS - Nástěnná vanová baterie bez příslušenství FIesta chrom BFI1

Oblé a elegantné tvary série FIESTA vyzerajú luxusne. Servis až k vám domov. Prvotriedna, odolná kartuša 35 mm s predĺženou zárukou 5 rokov. Kvalitné chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a kovovým aretačným prepínačom.(GT) Ean: 5902194956192 (svet-kupelne.sk)

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 39020/1,0

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 39020/1,0

Minimalistický dizajn série WAT si obľúbite. Moderný dizajn a zaručená kvalita za skvelú cenu. Servis až k vám domov. Kvalitné a odolná keramická kartuša 35 mm s predĺženou zárukou 5 rokov. Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a kovovým aretačným prepínačom.(GT) Ean: 8590309066835 (svet-kupelne.sk)

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 38020/1,1

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 38020/1,1

Koncept BIELA / CHROM pôsobí naozaj luxusne. Dokonalé krivky zo série TINA úžasne vyniknú v bielej farbe. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán. Servis až k vám domov. Kvalitné a odolná keramická kartuša 35 mm s predĺženou zárukou 5 rokov. Prvotriedna bielo-chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a šikovným keramickým prepínačom. K tomuto produktu Vám radi ponúkneme biele kúpeľňové doplnky .(GT) Ean: 8590309070474 (svet-kupelne.sk)

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 57020/1,1

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 57020/1,1

Milovníci dizajnu si prídu na svoje vďaka výraznej konštrukcii METALIA 57. Overená kvalita vás presvedčí. Najpredávanejšie české vodovodné batérie METALIA. Túto značku rozhodne vystihuje - vysoká kvalita, moderný dizajn, funkčnosť a užívateľský komfort. Servis až k vám domov. Kvalitné a odolná keramická kartuša KEROX 35 mm s predĺženou zárukou 7 rokov. Špičková povrchová úprava. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a aretačným prepínačom. K tomuto produktu Vám radi ponúkneme biele kúpeľňové doplnky .(GT) Ean: 8590309077206 (svet-kupelne.sk)

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 38020/1,0

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva 38020/1,0

Dokonalé krivky zo série TINA. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán. Servis až k vám domov. Kvalitné a odolná keramická kartuša 35 mm s predĺženou zárukou 5 rokov. Prvotriedne chrómové prevedenie. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a šikovným keramickým prepínačom.(GT) Ean: 8590309066750 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GINKO nástenná vaňová batéria, chróm 1101-10

SAPHO - GINKO nástenná vaňová batéria, chróm 1101-10

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a… (svet-kupelne.sk)

SAPHO GINKO nástenná vaňová batéria, chróm 1101-10

SAPHO GINKO nástenná vaňová batéria, chróm 1101-10

Vodovodná batéria vaňová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, strieborná farba Vaňová vodovodná batéria SAPHO je ideálnym doplnkom do vašej kúpeľne. Na nastavenie vody má páku, regulácia všetkého je preto jednoduchá aj vo chvíli, keď nemáte voľné ruky. Batéria vodovodná je na stenu, teda pripojená na prívody v stene. Výstup opatrený perlátorom prevzdušní vodu a tým zaistí úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Rozhodujúce prednosti vodovodnej batérie SAPHO GINKO nástenná vaňová batéria, chróm 1101-10 Vaňová vodovodná batéria by nemala chýbať v žiadnej domácnosti Na reguláciu vody v tomto prípade využijete pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky SAPHO bol využitý materiál, ktorým je mosadz Batéria… (alza.sk)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (1109-02)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (1109-02)

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, chrómová farba Umývadlová vodovodná batéria AQUALINE je vkusným detailom do väčšiny kúpeľní. Teplotu vody regulujete pomocou kohútika, čo predstavuje klasiku všetkých klasík. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj umývadla. Na montáž treba otvor s priemerom 35 mm. Balenie samozrejme obsahuje pripájacie hadičky. Perlátor účinne prevzdušní vodu, čo má za následok úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie AQUALINE chrómová. Najdôležitejšie vlastnosti vodovodnej batérie AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková Umývadlová vodovodná batéria určite vyhovie vašim potrebám Na reguláciu vody v… (alza.sk)

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva čierna 38020/1…

NOVASERVIS - Nástenná vanová batéria bez príslušenstva čierna 38020/1,5

Moderný vzhľad konceptu ČIERNA nie je len pre odvážnych. Dokonalé krivky zo série TINA úžasne vyniknú v čiernej farbe. Obľúbený vzhľad a špičková kvalita. Ľúbivý a moderný dizajn rovných a oblých hrán. Servis až k vám domov. Kvalitné a odolná keramická kartuša 35 mm s predĺženou zárukou 5 rokov. Prvotriedne prevedení čierna-mat. Vaňová nástenná batéria s rozstupom 150 mm a šikovným keramickým prepínačom. K tomuto produktu Vám radi ponúkneme čiernej kúpeľňové doplnky a čierny sprchový program .(GT) Ean: 8590309082903 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - LOTTA Nástenná vaňová batéria, rozteč 150mm, čierna LT610B

AQUALINE - LOTTA Nástenná vaňová batéria, rozteč 150mm, čierna LT610B

Odporúčaná údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej, biele alebo zlatej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody a nemohol sa tak začať usadzovať vodný kameň.Na čistenie sa nesmú používať abrazívne čistiace pomôcky ani agresívne čistiace prostriedky. Séria LOTTA predstavuje nový pohľad na sériu lacných vodovodných batérií. Umývadlová stojanková batéria má dostatočnú výšku 85 mm k perlátoru pre pohodlné umytie rúk. Zaujímavá je vaňová batéria, vybavená unikátnym otočným keramickým… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - TIMEA nástenná vaňová batéria, chróm JV010

SAPHO - TIMEA nástenná vaňová batéria, chróm JV010

Pre oko príjemné zaoblené tvary Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria vodovodných batérií TIMEA na prvý pohľad zaujme oblým dizajnom. Ovládacie páky aj napriek masívne prevedenie pôsobí ľahko a vďaka miernemu prehnutie sú aj príjemné do ruky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913871979 (svet-kupelne.sk)

Grohe Atrio - Nástenná vaňová batéria, chróm 25010000

Grohe Atrio - Nástenná vaňová batéria, chróm 25010000

(vivaeshop.sk)

SAPHO - DANDY nástenná vaňová batéria, chróm 5881

SAPHO - DANDY nástenná vaňová batéria, chróm 5881

Krása v decentnom štýle Nástenná páková vaňová batéria rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Charakteristikou séria DANDY je valcové telo s decentnou úzkou hubicou. Tvar hubica kopíruje zaoblená páka. Vďaka modernému dizajnu sú tieto batérie perfektným doplnkom všetkých kúpeľní. Sériu dopĺňa aj drezová stojanková batéria s netradičným prevedením hubica s kĺbom. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913859663 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - DREAMART nástenná vaňová batéria, chróm DA010

SAPHO - DREAMART nástenná vaňová batéria, chróm DA010

Roztančená elegancia v každom coulu Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Jednotlivé položky séria úplne korešpondujú s jej pomenovaním DREAMART. Roztancované telo umývadlové batérie a ladné krivky ostatných batérií a ďalších komponentov série pôsobí ľahko. Prednosťou série je variabilita jej použitia: svojou krásou oslní v kúpeľni zariadenej v retro štýle a rovnako podmanivá bude aj v kúpeľni moderné. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913863042 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - JUMPER nástenná vaňová batéria, chróm JM010

SAPHO - JUMPER nástenná vaňová batéria, chróm JM010

Zaoblené rohy a dizajnové ovládacej páky Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Materiál: mosadz Povrchová úprava: chróm Prepínač ručnej sprchy a hubica je umiestnený na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Spojnicou položiek naprieč sérií JUMPER sú zaoblené rohy. Vodovodné batérie sú ovládané dizajnovú pákou, ktorá svojím prehnutím a úzkym nasadením na telo batérie pôsobí odľahčene. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913862953 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - RHAPSODY nástenná vaňová batéria, chróm 5581

SAPHO - RHAPSODY nástenná vaňová batéria, chróm 5581

Bestseller v batériách, ktorý ponúka výber mnohých variácií Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody: 150 mm Prepínač s aretáciou pre slabý tlak vody Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Univerzálny dizajn valcového tvaru s decentnou hranou a úzku páčkou výborne ladia s rôznymi tvarmi ostatného zariadenia kúpeľne. Pokiaľ zháňate dizajnovú batériu a netrúfate si na hranaté tvary, je pre vás RHAPSODY ideálnym riešením. Séria je stále rozširovaná o nové prvky. Napríklad podomietkové batérie, sprchové stĺpy alebo batéria s pripojením do podlahy. Ean: 8024587003744 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - PAX nástenná vaňová batéria, chróm XA10

SAPHO - PAX nástenná vaňová batéria, chróm XA10

Obľúbené batérie v chrómuNástenná páková vaňová batéria, chróm rozteč prívodov: 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria vodovodných batérií PAX ponúka obľúbený dizajn, vďaka ktorému sa batérie dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913890888 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LUKA nástenná vaňová batéria, chróm LK10

SAPHO - LUKA nástenná vaňová batéria, chróm LK10

Zaoblený dizajn v úspornej rade série LUKA Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Prepínač s aretáciou pre slabý tlak vody Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Ekonomicky výhodná séria LUKA ponúka okrem finančnej úspory aj suverénny eleganciu reprezentovanú zaoblenými prvkami. Svojou konštrukciou sa výborne hodí aj do kúpeľne zariadené v industriálnom štýle. Úzka zaoblená páčka sa príjemne ovláda a zaoblené tvary batérie predurčujú jednoduchú údržbu. Výhodou je aj možnosť kombinácie so širokou škálou doplnkov a sanitárnej keramiky. Špecialitou je jedinečnosť sprchového stĺpa, ktorý je výškovo nastaviteľný pohybom jednej páčky. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913817984 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - AXAMITE nástenná vaňová batéria, chróm AX10

SAPHO - AXAMITE nástenná vaňová batéria, chróm AX10

Elegantné, výnimočná a pritom dravá Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Ľúbivý a moderný dizajn rovných a ostrých hrán je doplnený precízny prehnutou krivkou. Vďaka tejto kombinácii tvarov možno rad AXAMITE kombinovať s väčšinou zariaďovacích predmetov v kúpeľni. Batérie je premyslená do posledných konštrukčných detailov, ktoré si naplno uvedomíte pri každodennom používaní. Axamite je výnimočná v kombinácii bezchybného dizajnu a prívetivého používateľského komfortu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825057 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - CORNELI nástenná vaňová batéria, chróm CE10

SAPHO - CORNELI nástenná vaňová batéria, chróm CE10

Série Cornel to sú ostré rysy opticky prepojené s oblými krivkami Nástenná páková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Prepínač s aretáciou pre slabý tlak vody Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Rovné plochy, ktoré prechádza v prehnuté línie. Tieto odlišné tvary dokáže s gráciou prepojiť iba ruka talianskeho dizajnéra. Klasické umývadlové a vaňové batérie sú doplnené podomietkovým systémom a stále obľúbenejším prevedením vaňové batérie do priestoru. Vďaka týmto prednostiam sa rad Cornel dostáva do popredia záujmu nielen koncových klientov, ale aj interiérových dizajnérov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825545 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - ESPADA nástenná vaňová batéria, chróm ES10

SAPHO - ESPADA nástenná vaňová batéria, chróm ES10

Úsporné batérie s krásne striedmym dizajnom. Nástenná páková vaňová batéria balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Okrem dokonalej funkčnosti a pohodlného ovládania disponujú batérie ESPADA krásnym striedmym dizajnom, ktorý svojou kombináciou oblých a hranatých prvkov skvele doplní architektúru moderných kúpeľní. Navyše sú vybavené novo navrhnutým perlátorom, ktorý zaručuje nižšiu spotrebu vody pri zachovaní úplného komfortu - batérií Espada pretečie 11 l vody / min. oproti 18 l vody / min. v štandardnej batérii. Séria zahŕňa aj podomietkové batérie. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8051093799182 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KAI nástenná vaňová batéria, chróm KA10

SAPHO - KAI nástenná vaňová batéria, chróm KA10

Kombinácia valcového tela s hranatou hubicou u umývadlové batérie KAI nástenná vaňová batéria rozteč prívodov: 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Valcové telo a hranatá hubice alebo hranaté telo a hranatá hubice, tieto nadčasovo pôsobiaci varianty nájdete v ponuke série KAI. Jednotný dizajn podtrhuje masívne páka, ktorá tvarovo korešponduje s výtokovými hubicami. KAI ponúkame v chrómu a čiernej mat. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - TREVIA nástenná vaňová batéria, chróm TN010

SAPHO - TREVIA nástenná vaňová batéria, chróm TN010

Nadčasové vyhotovenie v klasickom chrómu Nástenná páková vaňová batéria Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Prepínač s aretáciou pre slabý tlak vody Dizajn série TREVIA je vypilovaný k dokonalosti. Striedanie rovných a zaoblených plôch nenechá nikoho chladným. Potešte sa pohľadom na štíhlu páčku, ktorá svojím tvarom korešponduje s výtokovou hubicou. Za zmienku stojí aj sprchový stĺp s integrovanou batériou a otočným prepínačom medzi ručnou / hlavovou sprchou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825811 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MORADA nástenná vaňová batéria, chróm MR10

SAPHO - MORADA nástenná vaňová batéria, chróm MR10

Kombinácia rovných plôch s naklonenou osou v dravom dizajne MORADA nástenná vaňová batéria prepínač ručné sprchy a hubica je umiestnený na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria MORADA je inšpirovaná tvary moderného sveta. Rovné plochy priamo korešpondujú s naklonenou osou všetkých prvkov. Všetky batérie v sérii majú dravý dizajn, ktorý svojím náklonom akoby išiel v ústrety užívateľovi. Moderné kúpeľ pochopiteľne môže byť upokojujúce a relaxačné, avšak u série MORADA nečakajte nič podobné. Batérie MORADA na vaše telo priamo útočia prúdom životodarnej vody v pretekárskom tempe dnešnej doby. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913830396 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - VENETA nástenná vaňová batéria, chróm VN10

SAPHO - VENETA nástenná vaňová batéria, chróm VN10

Plné oblé tvary - predstavujeme sériu VENETA Nástenná vaňová batéria Prepínač ručnej sprchy (bez aretácie) umiestnený na pravom boku batérie Rozteč prívodov: 150 mm Hlavným znakom série VENETA sú plné oblé tvary, ktoré cielene pripomínajú krivky ženskej postavy. V kombinácii so subtílne ovládacou páčkou, ktorí sa pohybujú v kĺbe, ponúka séria estetický zážitok a 100% funkčnosť. Séria obsahuje aj podomietkové batérie a nástennú výtokovú hubicu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913839115 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - SPY nástenná vaňová batéria, chróm PY10

SAPHO - SPY nástenná vaňová batéria, chróm PY10

Obľúbené batérie v chrómu, čiernej, bielej, niklu a zlaté Nástenná páková vaňová batéria rozteč prívodov vody: 150 mm prepínač ručné sprchy a hubica je umiestnený na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria vodovodných batérií SPY ponúka obľúbený hranatý dizajn doplnený skosenou oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. V rovnakom vzhľade ponúkame tiež umývadlový sifón a roháčiky. Elegantné a praktické je prepínanie sprchy pri vaňové batérie, ktoré je umiestnené na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť za sprchovú hadicu v mieste pripojenia k batérii. SPY sú mimo chrómu k dispozícii aj v prevedení čierna matná, biela matná, nikel a zlatá. Doporučená údržba batérií, sprchových… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIRKÉ nástenná vaňová batéria, chróm KI10C

SAPHO - KIRKÉ nástenná vaňová batéria, chróm KI10C

Moderné retro v prevedení chróm, bronz a zlato. Aj v kombinácii s bielou keramickou páčkou. Nástenná páková vaňová batéria rozteč prívodov vody 150 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Vodovodné batérie KIRK so svojím dizajnom radí medzi batérie, ktoré môžete použiť ako v kúpeľni moderné, tak aj v kúpeľni zariadenej v retro štýle. Oproti kohútikovým retro batériám poskytujú výhodu v pákovom ovládaní. Preto je oveľa jednoduchšie nastaviť teplotu aj prietok vody. Batérie majú tiež mnoho "tvárí" v zmysle farebného prevedenia. V našej ponuke ich nájdete v chrómu, bronzu a zlate. Na výber sú aj farebné kombinácie s bielou keramickou páčkou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913838774 (svet-kupelne.sk)

Bruckner - SIEGER nástenná vaňová batéria, chróm 914.010.1

Bruckner - SIEGER nástenná vaňová batéria, chróm 914.010.1

Obľúbené batérie v modernom dizajne.Nástenná vaňová batéria keramická kartuša priemer 35 mm rozteč prívodov vody 150 mm prepínač tlakový - s aretáciou Séria vodovodných batérií Sieger ponúka moderný design doplnený oblou hranou. Vďaka tomuto spojeniu tvarov sa dobre kombinujú s ostatným zariadením kúpeľne. Ean: 8590913877544 (svet-kupelne.sk)

SAPHO SPY nástenná vaňová batéria, chróm PY10

SAPHO SPY nástenná vaňová batéria, chróm PY10

Vodovodná batéria vaňová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, strieborná farba Vaňová a páková vodovodná batéria SAPHO je nielen praktickým, ale aj vkusným doplnkom kúpeľne. Prúd alebo teplotu vody si volíte pákou, takže všetko pohodlne zvládnete aj jednou rukou. Vodovodná batéria je na stenu, teda pripojená na prívody v stene. Zabudovaný perlátor prevzdušní vodu, čo má za následok úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Základné funkcie vodovodnej batérie SAPHO SPY nástenná vaňová batéria, chróm PY10 Vaňová a páková vodovodná batéria je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti Na reguláciu vody poslúži pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky SAPHO výrobca využil materiál, ktorým je… (alza.sk)

SAPHO LUKA nástenná vaňová batéria, chróm LK10

SAPHO LUKA nástenná vaňová batéria, chróm LK10

Vodovodná batéria vaňová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy, s perlátorom a s keramickou kartušou, strieborná farba Vaňová a páková vodovodná batéria SAPHO zapadne do každej kúpeľne. Voľba teploty vody sa vykonáva pomocou páky, takže regulácia je jednoduchá a veľmi plynulá. Batéria na vodu je na stenu, teda pripojená na prívody v stene. Koncovka s perlátorom dokáže prevzdušniť vodu, čo prináša nižšiu spotrebu. Pokiaľ ide o farbu, tá je u vodovodnej batérie SAPHO strieborná. Základné vlastnosti vodovodnej batérie SAPHO LUKA nástenná vaňová batéria, chróm LK10 Vaňová a páková vodovodná batéria by nemala chýbať v žiadnej domácnosti Na reguláciu vody máte v tomto prípade k dispozícii pákové ovládanie Na výrobu tejto od značky SAPHO bol využitý materiál, ktorým je mosadz… (alza.sk)

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE bude verne slúžiť pri kuchynskom dreze ľubovoľného dizajnu. Batéria je páková, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Vodovodná batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj drezu. Primontovať sa dá do otvoru s priemerom 35 mm. V balení nájdete pripájacie hadičky. Perlátorom opatrený výstup vie prevzdušniť vodu a tým obmedzuje prietok a šetrí vodu. Čo sa týka farby, tá je u batérie na vodu AQUALINE strieborná. Zaujímavé prednosti vodovodnej batérie AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133 Drezová a páková… (alza.sk)

SAPHO - MIXONA 35 nástenná vaňová batéria, chróm MG310

SAPHO - MIXONA 35 nástenná vaňová batéria, chróm MG310

Jedinečné ovládanie, ktoré šetria priestor Esencia ľahkosti v návrhu dizajnu Nástenná páková vaňová batéria. Prepínanie vody otočením hubice k stene. Pokiaľ chcete napúšťať vaňu, jednoducho hubicu vyklopte. Rozteč prívodov: 150 mm Kartuše: 35 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria Mixon je teraz rozšírená aj termostatickú vaňovú batériu MG410. Subtílny telo batérie Mixon vďaka malým rozmerom kartuše a v základe hranatom dizajne s prímesou oblých prvkov predstavuje naozajstný skvost modernej kúpeľne. Technickou lahôdkou je riešenie nástenné sprchové a vaňové batérie, ktorá vďaka orientácii páky neprekáža v priestore. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubica na vaňové batériu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913851292 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - AXIA nástenná vaňová batéria, chróm 581

Reitano Rubinetteria - AXIA nástenná vaňová batéria, chróm 581

Obľúbený dizajn kohútikov v tvare krížikov. Nástenná kohútiková vaňová batéria Rozteč prívodov vody 150 mm Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria AXIA je dlhoročným bestsellerom vo svete batérií. Atraktívny a neopozeraný vzhľad kohútikov v tvare krížikov je originálnym doplnkom do kúpeľne. K sprchové batériu možno dokúpiť obľúbený sprchový stĺp a za pozornosť stojí podomietkové ventily s kohútikmi v tvare krížikov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Žiadne dlhé otáčania či regulácia - otočte o 90 ° a je otvorené Fotoalbum vodovodných batérií Ean: 8024587002778 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - KIMURA Nástenná vaňová termostatická batéria, chróm KU292

SAPHO - KIMURA Nástenná vaňová termostatická batéria, chróm KU292

Kimura predstavuje jednoduchý nadčasový štýl klasické valcové formy. Termostatické batérie za priaznivú cenu Termostatické zmiešavacie batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlné ovládanie, šetrili vodu a energiu na vykurovanie. Ponúka vysokú presnosť regulácie požadovanej teploty bez prácneho nastavovania ako u klasických batérií. Dizajn batérií Kimura predstavuje jednoduchý nadčasový štýl klasické valcové formy. Posledná generácia týchto batérií je vybavená bezpečnostným systémom HI-TECH THERM. Vďaka tejto technológii je povrch batérie oddelený od prívodu horúcej vody. Telo batérie tak nie je nikdy horúce ako u starších modelov a chráni užívateľa pred oparením - viď obrázok (rez batérie vo fotogalérii). AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - MIXONA nástenná vaňová termostatická batéria, chróm MG410

SAPHO - MIXONA nástenná vaňová termostatická batéria, chróm MG410

Esencia ľahkosti v návrhu dizajnu Nástenná termostatická vaňová batéria Rozteč prívodov vody: 150 mm Prepínač vody sprcha / vaňa integrovaný do pravej ovládacej rukoväti STOP poistka - bezpečný systém proti obareniu, z výroby nastavené na 38 ° C Materiál: mosadz (telo batérie i ovládacie rukoväte) Povrchová úprava: chróm Integrované filtre na vstupe batérie Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu V sérii Mixon ponúkame aj nástennú vaňovú batériu MG310. Termostatické zmiešavacie batérie sú navrhnuté tak, aby poskytovali pohodlné ovládanie, šetrili vodu a energiu na vykurovanie. Ponúka vysokú presnosť regulácie požadovanej teploty bez prácneho nastavovania ako u klasických batérií. Dizajn batérií Mixon predstavuje nadčasový štýl spojením oblých a ostrých prvkov. Posledná generácia týchto… (svet-kupelne.sk)

SAPHO - LATUS 35 nástenná vaňová batéria, chróm 1102-82

SAPHO - LATUS 35 nástenná vaňová batéria, chróm 1102-82

Klasické jemné tvary v rovných krivkách. Nástenná páková vaňová batéria rozteč prívodov vody: 150 mm kartuše: 35 mm balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Možno náhrada za pákovú vaňovú batériu 1102-12. Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými klientov aj architektov. Latus tvorí ucelená kolekcia batérií, vrátane podomietkových, špeciálne batérie pre voľne stojace vane, umývadlové batérie do priestoru a sprchovacieho stĺpu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913864346 (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - INDUSTRY nástenná vaňová batéria, chróm/čierna…

Reitano Rubinetteria - INDUSTRY nástenná vaňová batéria, chróm/čierna 5181TT

Univerzálny dizajn valcového tvaru s nádychom industrializmu Nástenná vaňová batéria s progresívnou kartušou Rozteč prívodov vody: 150 mm Prepínač s aretáciou pre slabý tlak vody Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Princíp progresívna kartuša: Otáčaním rukoväte sa spúšťa najprv studená voda, ku ktorej sa postupne pridáva voda teplá. Prietok vody nedá regulovať. Univerzálny dizajn valcového tvaru s nádychom industrializmu - tak sa dá definovať séria vodovodných batérií INDUSTRY. Moderný dizajn batérií je doplnený atypickú rukoväťou, ktorá evokuje prostredie továrenských hál. Táto vydarená kombinácia dáva priestor pre využitie v kúpeľniach zařizovaných v modernom a zároveň zdanlivo studenom a praktickom štýle industriálnych priestorov. Zastúpené sú batérie s progresívnou kartušou i… (svet-kupelne.sk)

KFA - TOPAZ nástenná vaňová batéria, chróm 4014-010-00

KFA - TOPAZ nástenná vaňová batéria, chróm 4014-010-00

VANOVÁ BATÉRIA TOPAZKolekcia batérií Topaz je návrh, ktorý ocenia zástancovia výrazných dizajnových akcentov. Ergonomická rukoväť namontovaná na masívnom aerodynamickom tele podčiarkne dizajn interiéru inšpirovaný krásou prírodných tvarov. Nadčasový charakter batérií Topaz určuje elegantný chrómovaný povrch, ktorý dokonale ladí s moderným a nadčasovým dizajnom kúpeľne. Ean: 5907571406017 (svet-kupelne.sk)

KFA - MOKAIT nástenná vaňová batéria, chróm 5534-010-00

KFA - MOKAIT nástenná vaňová batéria, chróm 5534-010-00

VANOVÁ BATÉRIA MOKAITRad Mokait umožňuje skutočné zníženie spotreby vody, čo sa premieta do úspor poplatkov za vodné a stočné, ale tiež pomáha šetriť životné prostredie. Vďaka inovatívnemu perlátoru SLC RUB CLEAN, ktorý veľmi efektívne mieša vodu so vzduchom bez toho, aby znižoval komfort používania. Batérie Mokait spájajú dizajn, v ktorom sú dominantné pravé uhly doplnené oblúkmi, pripomínajúcimi klasické architektonické riešenia, charakteristické napríklad pre akvadukty. Pozornosť hľadačov efektívnych riešení si zaslúži aj podomietková umývadlová batéria. Ean: 5907571552257 (svet-kupelne.sk)

KFA - ANGELIT nástenná vaňová batéria, chróm 4724-010-00

KFA - ANGELIT nástenná vaňová batéria, chróm 4724-010-00

VANOVÁ BATÉRIA NÁSTENNÁ ANGELITCharakteristická, jedinečná forma a efektné prevedenie princípov minimalizmu robí z kolekcie Angelit vynikajúce vybavenie kúpeľní, kde je na prvom mieste komfort používania a výrazná krása. Konštrukcia zmiešavača sa vyznačuje kvapkovitým prierezom jednotlivých prvkov. Táto funkcia, ktorá zaisťuje zaujímavé zobrazenie hrán tela mixéra, je implementovaná v každom modeli.Vynikajúcim príkladom inovatívnych riešení použitých v kolekcii Angelit je úplná eliminácia sprchového prepínača v dizajne vaňovej batérie, pričom jeho funkčnosť zostala nezmenená. Celá kolekcia je k dispozícii v dvoch farbách (chróm a bielo-chróm), čo vám umožní prispôsobiť každý model vášmu interiéru alebo používateľom kúpeľne. Ean: 5907571471534 (svet-kupelne.sk)

KFA - LOGON nástenná vaňová batéria, chróm 5134-010-00

KFA - LOGON nástenná vaňová batéria, chróm 5134-010-00

VANOVÁ BATÉRIA LOGON CHROMModernosť vo všetkých smeroch. Dizajn kolekcie LOGON sa hodí do moderných loftových kúpeľní. Jednoduchá, ale expresívna forma v kombinácii s výrazne rysovanou geometrickou rukoväťou tvorí ucelený celok. Umývadlové a bidetové batérie využívajú ekonomický perlátor so spotrebou vody iba 6 litrov za minútu. Existuje riešenie nielen ekonomické, ale predovšetkým ekologické. Široké portfólio produktov LOGON dáva možnosť systémového vybavenia malých aj veľkých kúpeľní. Ean: 5907571500692 (svet-kupelne.sk)

KFA - KORUND nástenná vaňová batéria, chróm 4004-010-00

KFA - KORUND nástenná vaňová batéria, chróm 4004-010-00

KORUND VÁNOVÁ BATÉRIAGeometrické inšpirácie sú trendom, ktorý sa teší nekonečnej obľube v kúpeľňových interiéroch. Kombinácia jednoduchého tela s ťažkou, ergonomickou rukoväťou robí z vodovodných batérií Korund radosť svojou surovou krásou. Klasický chrómovaný povrch im dodáva elegantný charakter, ktorý dokonale zdôrazní vyváženosť geometrických tvarov. Ean: 5907571405027 (svet-kupelne.sk)

KFA - STANDARD nástenná vaňová batéria, chróm 304-120-00

KFA - STANDARD nástenná vaňová batéria, chróm 304-120-00

VANOVÁ BATÉRIA ŠTANDARDPredstavujeme kolekciu batérií Standard vo vylepšenej verzii. Pri vaňových batériách sme vymenili posuvný vypínač za spoľahlivý keramický vypínač. Všetky nové batérie z kolekcie Standard sú vybavené presným perlátorom.Vyzerajú skvele v minimalistickom a elegantnom balení. Nové boxy odkazujú na moderné trendy a nezabúdame ani na tradíciu - pre priaznivcov našej mriežky, ktorá je roky charakteristickým znakom našich výrobkov, sme ponechali jej fragment, ale tiež osviežili jej vzhľad a dodali jej ľahkosť. Ean: 5907571300582 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - JANE sprchový stĺp s termostatickou batériou, hranatý,…

AQUALINE - JANE sprchový stĺp s termostatickou batériou, hranatý, chróm 1202-10

Sprchový stĺp JANE s termostatickou batériou zaujme svojím originálnym a moderným dizajnom. Súčasťou je termostatická batéria, hlavová a ručná sprcha, sprchová hadica, posuvný držiak ručnej sprchy Nastaviteľná výška 930 - 1240 mm Rozteč pre prívod vody: 150 mm Rozmer hlavové sprchy: 200 × 200 mm Nerezová sprchová hadica s dvojitým zámkom proti rozpletení: 150 cm Ručná sprcha v prevedení Anticalc Batéria je továrni nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Ean: 8590913837289 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - FACTOR nástenná sprchová batéria, chróm FC411

AQUALINE - FACTOR nástenná sprchová batéria, chróm FC411

Kombinácia hranatých tvarov s oblými rohmi.Séria pákových batérií FACTOR je charakteristická kombináciou hranatých tvarov a zaoblených rohov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913832369 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE LOTTA stojančeková drezová batéria, chróm LT603

AQUALINE LOTTA stojančeková drezová batéria, chróm LT603

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE je vhodná do kuchýň všetkých farieb a tvarov. Silu toku a teplotu vody určíte pákou, takže sa všetko dobre ovláda, keď nemá nikto ruku nazvyš. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj drezu. Je určená na montáž do otvoru s priemerom 35 mm. V balení dostanete pripájacie hadičky. Výstup baterie s perlátorom vykonáva prevzdušnenie vody a to znamená aj úsporu, aj plynulejší tok. Pokiaľ ide o farbu, tá je u batérie AQUALINE strieborná. Najdôležitejšie prednosti vodovodnej batérie AQUALINE LOTTA stojančeková drezová batéria, chróm LT603 Drezová a… (alza.sk)

SAPHO - VIENNA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm VO010

SAPHO - VIENNA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm VO010

Retro štýl v kúpeľni Nástenná vaňová batéria, vrátane hadice a ručnej sprchy Prepínač ručnej sprchy a hubica je umiestnený na vývode pre sprchovú hadicu - stačí zatiahnuť Balenie obsahuje ručnú sprchu a hadicu Retro štýl je v dnešnej dobe v kurze. Ponuka vodovodných batérií kombinuje vzhľad retro s pokročilou technológiou. V sérii VIENNA nájdete pákové batérie s bielou páčkou. Na výber je prevedenie v chrómu a bronzu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913866609 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

AQUALINE - ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

Nástenná termostatická sprchová batéria Rozteč: 150 mm Ovládacie rukoväte sú vyrobené z ABS plastu Batéria je továrni nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu. Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA? Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením ľavej rukoväti teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť pravú rukoväťou smerom od seba. Ak budete chcieť vodu teplejšiu, treba stlačiť bezpečnostnú poistku na pravej rukoväti a potom otočiť smerom k sebe. Prietok vody regulujete ľavú rukoväťou. Ean: 8590913843587 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - CANTINO nástenná sprchová batéria, chróm 1126-11

AQUALINE - CANTINO nástenná sprchová batéria, chróm 1126-11

Cenovo dostupná lahôdkaPokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815713 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

AQUALINE ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155

Vodovodná batéria sprchová, materiál mosadz, klasický dizajn, bez sprchy a s keramickou kartušou, strieborná farba Sprchová vodovodná batéria AQUALINE doplní vkusne a elegantne vašu kúpeľňu malým, ale zaujímavým detailom. Termostatická batéria púšťa presnú teplotu vody, takže si vodovod nebude s teplotou robiť, čo chce, ako má niekedy vo zvyku. Batéria vodovodná je na stenu, teda primontovaná k prívodom v stene. Pokiaľ ide o farbu, tá je u batérie AQUALINE strieborná. Najdôležitejšie funkcie vodovodnej batérie AQUALINE ACTION nástenná sprchová termostatická batéria, chróm MB155 Sprchová vodovodná batéria určite vyhovie vašim potrebám Na reguláciu vody v tomto prípade využijete termostatické ovládanie Na výrobu tejto od značky AQUALINE sa výrobce rozhodol pre materiál, ktorým je mosadz… (alza.sk)

SAPHO - Automatická nástěnná batéria, 6V DC (4xAA), chróm PS432

SAPHO - Automatická nástěnná batéria, 6V DC (4xAA), chróm PS432

Nástenná senzorová batéria je jednoduchá elegantná automatická umývadlová batéria s bezdotykovým ovládaním. Pri vložení rúk pod ramienko (do zóny snímania) sa automaticky pustí voda otvorením elektromagnetického ventilu. Nástenná senzorová batéria spĺňa požiadavky noriem EÚ a je určená všade tam, kde je požadovaný užívateľský komfort pri maximálnej úspore vody. Diaľkové ovládanie pre nastavenie parametrov infračervených snímačov nie je súčasťou balenia. parametre: prívod vody: G 1/2 "- 1 voda (studená alebo tepelne upravená) napájacie napätie: 6, batérie 4 x AA (vnútri ramienka) svetelná signalizácia stavu batériu (LED bliká = výmena batérie) životnosť batérií 2700 mAh: cca 2 roky pri 100 zopnutiach denne príkon max .: 2 VA dosah snímača: 011-0,15 m (nastavuje sa automaticky) tlak vody: 0… (svet-kupelne.sk)

Reitano Rubinetteria - ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm…

Reitano Rubinetteria - ANTEA nástenná vaňová batéria kompletná, chróm 3011

Séria Antea nás vráti o niekoľko desiatok rokov späť ... Nástenná kohútiková vaňová batéria rozteč prívodov vody 150 mm dĺžka sprchovej hadice 170 cm balenie obsahuje ručnú sprchu, hadicu a držiak ručnej sprchy Batéria je štandardne dodávaná s označením teplej a studenej vody v českom jazyku. Súčasťou batérie je aj balíček s označením vody v anglickom jazyku Hot a Cold. Na otázku možno dodať aj označenie v talianskom alebo francúzskom jazyku. V retro štýle si dnes môžete vybaviť celú kúpeľňu počnúc napríklad touto sériou cez vaňu Retro, doplnky Diamond až po keramiku Retro alebo Classic. Dojem staršej patiny môže umocniť bronzová povrchová úprava, v ktorej taktiež ponúkame všetko príslušenstvo. Pre umocnenie starých časov je v ponuke aj prevedenie v kombinácii chróm / zlato a ružové zlato… (svet-kupelne.sk)

stopovacie vodítko 10 m, navíjací vodítko 10 m, kráľovské psie šteniatko 10, eukanuba 10 kg šteňa, výcvik psov praha 10, rodokmeň mini 10 kg, flexi vodka 10 m, zľavy Chappi 10 kg, top 10 psie granule, moč / s 10 kg

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť