Aqualine xenia stojankova umyvadlova kohutikova bateria chrom 1109 02

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (1109-02)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (1109-02)

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, chrómová farba Umývadlová vodovodná batéria AQUALINE je vkusným detailom do väčšiny kúpeľní. Teplotu vody regulujete pomocou kohútika, čo predstavuje klasiku všetkých klasík. Vodovodná batéria je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj umývadla. Na montáž treba otvor s priemerom 35 mm. Balenie samozrejme obsahuje pripájacie hadičky. Perlátor účinne prevzdušní vodu, čo má za následok úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u vodovodnej batérie AQUALINE chrómová. Najdôležitejšie vlastnosti vodovodnej batérie AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková Umývadlová vodovodná batéria určite vyhovie vašim potrebám Na reguláciu vody v… (alza.sk)

AQUALINE - XENIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm 1109-10

AQUALINE - XENIA nástenná vaňová kohoútiková batéria, chróm 1109-10

Klasický štýl za priaznivú cenu Nástenná kohútiková vaňová batéria Rozteč 150 mm Hubice nie je otočná Balenie neobsahuje ručnú sprchu a hadicu Séria XENIA ponúka batérie s kohútiky pre milovníkov klasického štýlu v modernom prevedení. Žiadne dlhé otáčania či regulácia - otočte o 90 ° a je otvorené Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913800214 (svet-kupelne.sk)

GROHE - Costa Umývadlová kohútiková batéria, chróm 21337001

GROHE - Costa Umývadlová kohútiková batéria, chróm 21337001

Umývadlová stojanková batéria s otočným ramienkom jednootvorová montáž kovové kohúty, skrutkovacie tepelne izolované GROHE Starlight chrómový povrch karbodurový® vrchný diel otočná výtoková trubica s perlátorom vrchný diel Longlife spúšťací retiazka so závažím flexi pripojovacie hadičky ilustratívne foto(GT) Ean: 4005176843020 (svet-kupelne.sk)

AXOR - Starck Umývadlová kohútiková batéria s výpustom, chróm 10030000

AXOR - Starck Umývadlová kohútiková batéria s výpustom, chróm 10030000

Stojanková umývadlová batéria s dvoma kohútikmi as výpustí normálny prúd prietok 5 l / min keramické ventily teplá / studená 180 ° obmedzenie teploty nie je nastaviteľné odtoková súprava s tiahlom G 1 ¼ vhodná pre prietokový ohrievač ilustratívne foto(GT) Ean: 4011097239071 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1126-02

Cenovo dostupná lahôdkaPokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815706 (svet-kupelne.sk)

GROHE GROHE - Costa L Drezová kohútiková batéria, chróm 31186001

GROHE GROHE - Costa L Drezová kohútiková batéria, chróm 31186001

Kuchynská nástenná batéria s otočným ramienkom kovové kohúty, skrutkovacie tepelne izolované GROHE Starlight povrch GROHE Longlife keramická kartuša perlátor otočná výpust, uhol otočenia 360 ° dĺžka výtoku 182 mm bez prípojok Vďaka flexibilnej otočnej výpuste poskytuje táto batéria maximálny komfort pri minimálnom úsilí. To je obzvlášť užitočné pri neustálom prechádzanie medzi dvoma drezy. ilustratívne foto(GT) Ean: 4005176843341 (svet-kupelne.sk)

Alpi Olympus - Umyvadlová batéria stojánková, termostatická, chróm,…

Alpi Olympus - Umyvadlová batéria stojánková, termostatická, chróm, 31176

(vivaeshop.sk)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (VC02)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková (VC02)

Vodovodná batéria umývadlová, materiál mosadz, retro dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, antikorová farba Umývadlová vodovodná batéria AQUALINE sa hlási o miesto hlavne v kúpeľniach zariadených v retro štýle. Silu aj teplotu vody ovládate kohútikom, čo je tradičné, ale dnes menej vídané riešenie. Batéria vodovodná je stojančeková, montuje sa teda na okraj umývadla. Na montáž treba otvor s priemerom 35 mm. V balení nenájdete len batériu, ale aj pripájacie hadičky. Koniec s perlátorom prevzdušní vodu, čo má za následok úsporu aj plynulý tok. Čo sa týka farby, tá je u batérie AQUALINE antikorová. Rozhodujúce parametre vodovodnej batérie AQUALINE umývadlová batéria stojančeková kohútiková Umývadlová vodovodná batéria patrí… (alza.sk)

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria so žliabkom, chróm…

AQUALINE - CANTINO stojánkova umývadlová batéria so žliabkom, chróm 1126-06

Cenovo dostupná lahôdkaPokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913815737 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - KASIOPEA stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou,…

AQUALINE - KASIOPEA stojánkova umývadlová batéria s výsuvnou sprškou, chróm 1107-05

V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913800092 (svet-kupelne.sk)

Teorema Scoop - umývadlová batéria stojanková, výpusť CLICK, chróm…

Teorema Scoop - umývadlová batéria stojanková, výpusť CLICK, chróm 97301

umývadlová batéria stojanková, výpusť click (vivaeshop.sk)

AQUALINE vaňová batéria 150 nástenná kohútiková (VC10)

AQUALINE vaňová batéria 150 nástenná kohútiková (VC10)

Vodovodná batéria vaňová, materiál mosadz, retro dizajn, so sprchou, montážny balíček v balení, antikorová farba Vaňová vodovodná batéria AQUALINE je ideálna do kúpeľní všetkých priaznivcov pôsobivého retro štýlu. Batéria je kohútiková, čo je tradičné overené riešenie. Batéria je na stenu, teda pripojená na prívody v stene. S batériou získate navyše montážny balíček. Vodovodná batéria so sprchou pomáha napríklad pri oplachovaní väčších nečistôt. Čo sa týka farby, tá je u batérie vodovodnej AQUALINE antikorová. Rozhodujúce prednosti vodovodnej batérie AQUALINE vaňová batéria 150 nástenná kohútiková Vaňová vodovodná batéria by sa mala nachádzať v každej domácnosti S reguláciou vody vám pomôže kohútikové ovládanie Na výrobu tejto od značky AQUALINE výrobca vybral materiál, ktorým je mosadz… (alza.sk)

AQUALINE - KASIOPEA stojanková umývadlová batéria s prepínačom bez…

AQUALINE - KASIOPEA stojanková umývadlová batéria s prepínačom bez výpuste, chróm 1107-04

V sérii Kasiopea nájdete širokú škálu produktov pre každú kúpeľňu. Za zmienku stoja dve varianty podomietkových batérií a variant batérie na okraj vane. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913829536 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste,…

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica,chróm DH601

Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNEExkluzívne séria pákových batérií DAPHNE vyniká modernými tvarmi a minimalistickým dizajnom. Typickým znakom série je elegantná tenká páčka umožňujúca pohodlnú manipuláciu. Zároveň batérie DAPHNE osloví priaznivou cenou. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913843358 (svet-kupelne.sk)

Alpi Vertigo - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou,…

Alpi Vertigo - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou, chróm 65176

Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou (vivaeshop.sk)

Alpi Una - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou,…

Alpi Una - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou, chróm 45276

Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou – kaskáda (vivaeshop.sk)

Faris Colonial - umývadlová batéria stojanková s odtokovou…

Faris Colonial - umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou, chróm 7100

umývadlová batéria s odtokovou súpravou 1" 1/4 (vivaeshop.sk)

Nobili Cube - Umývadlová batéria stojanková, výpusť CLICK, chróm…

Nobili Cube - Umývadlová batéria stojanková, výpusť CLICK, chróm 00518/2

(vivaeshop.sk)

Batéria umyvadlová stojánková

Batéria umyvadlová stojánková

Baterie umyvadlová, stojánková s flexibilním ramínkem, 35mm, černá Technické parametry: gumový povrch ramínka kartuš: 35mm černá doplňující parametr ramínko: 55cm s tvarovou pamětí, perlátor NEOPERL leštěný chromový povrch (torriacars.sk)

AQUALINE - FACTOR stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm FC203

AQUALINE - FACTOR stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm FC203

Kombinácia hranatých tvarov s oblými rohmi. Stojánková bidetová batéria, bez výpuste Výška batérie 129 mm Séria pákových batérií FACTOR je charakteristická kombináciou hranatých tvarov a zaoblených rohov. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913832345 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - Kohútiková bateria s prepínačom 18x6cm, chróm BD13151

SAPHO - Kohútiková bateria s prepínačom 18x6cm, chróm BD13151

Kvalitní SAPHO - Kohútiková bateria s prepínačom 18x6cm, chróm BD13151 za 127.6 €. (svet-kupelne.sk)

Nobili Loop - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou,…

Nobili Loop - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou, chróm 90118/1

(vivaeshop.sk)

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1102-02

SAPHO - LATUS stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1102-02

Klasické jemné tvary v rovných krivkách.Batérie Latus, v kubistickom štýle, držiace sa priamych línií sa teší výraznej obľube medzi koncovými klientov aj architektov. Latus tvorí ucelená kolekcia batérií, vrátane podomietkových, špeciálne batérie pre voľne stojace vane, umývadlové batérie do priestoru a sprchovacieho stĺpu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913805202 (svet-kupelne.sk)

AQUALINE - CANTINO stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm…

AQUALINE - CANTINO stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm 1126-03

Cenovo dostupná lahôdka Stojánková bidetová batéria, bez výpuste Výška batérie 140 mm Kartuše 35 mm Pokiaľ Vás oslovuje hranatý dizajn a hľadáte cenovo dostupný produkt, je priamo pre Vás určená série Cantina. Séria sa vyznačuje masívnym vzhľadom v hranatom prevedení. Lahôdkou je umývadlová batéria s takzvaným "žliabkom", kedy vidíte prúd tečúcej vody. Za zmienku stojí tiež mohutné a stabilné krytky u vaňové a sprchové batérie. Všetky batérie zo série disponujú ľahko ovládateľnou masívne páku. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913828522 (svet-kupelne.sk)

SAPHO - GINKO 35 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm…

SAPHO - GINKO 35 stojánkova umývadlová batéria bez výpuste, chróm 1101-02

Séria Ginko - top v súčasnom dizajne batérií Stojanková páková umývadlová batéria výška batérie 176 mm šírka tela 45x45 mm kartuše 35 mm bez výpuste balenie obsahuje flexibilné hadice Séria GINKO si aj cez kombináciu ostrých hrán a rovných plôch zachováva ľahkosť a eleganciu. V kúpeľni bude dominantným prvkom, ktorý sa len tak nezovšednie a v nadčasovom dizajne bude robiť radosť po dlhé roky. Zaujímavosťou sú tri veľkosti umývadlových batérií a batérie sa žliabkom. Za zmienku stojí aj krásna výtoková hubica k vani. Kolekciu dopĺňa vaňová batéria do priestoru. Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a… (svet-kupelne.sk)

Faris Panther - umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou…

Faris Panther - umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou,dlhá, chróm 1068-130

umývadlová batéria stojanková dĺžka ramienka 130 mm s odtokovou garnitúrou 1 1/4" (vivaeshop.sk)

Alpi Una - Umývadlová batéria stojanková, vysoká, bez odtokovej…

Alpi Una - Umývadlová batéria stojanková, vysoká, bez odtokovej garnitúry, chróm 45277/S

Umývadlová batéria stojanková vysoká do priestoru bez odtokovej garnitúry – kaskáda (vivaeshop.sk)

Teorema Gossip - Umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru,…

Teorema Gossip - Umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru, výpusť CLICK, chróm 96341

Umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru, výpusť CLICK (vivaeshop.sk)

Teorema Jabil - Umývadlová batéria stojanková, horné ramienko „J“,…

Teorema Jabil - Umývadlová batéria stojanková, horné ramienko „J“, výpusť CLICK, chróm 73327

umývadlová batéria stojanková horné ramienko „J“ výpusť CLICK (vivaeshop.sk)

SAPHO - MIXONA Štvorprvková kohútiková stojanková batéria na okraj…

SAPHO - MIXONA Štvorprvková kohútiková stojanková batéria na okraj vane MG052

Esencia ľahkosti v návrhu dizajnu Štvorprvková kohútiková stojanková batéria na okraj vane Balenie obsahuje prepojovacie hadice medzi jednotlivými komponentmi Dĺžka sprchové hadice - 150 cm Prepínač je umiestnený na zadnej strane výtokové hubice Flexibilné hadica pre pripojenie teplej a studenej vody nie sú súčasťou balenia. Vhodné hadice nájdete v záložke Príslušenstvo Subtílny telo batérie Mixon vďaka malým rozmerom kartuše a v základe hranatom dizajne s prímesou oblých prvkov predstavuje naozajstný skvost modernej kúpeľne. Technickou lahôdkou je riešenie nástenné sprchové a vaňové batérie, ktorá vďaka orientácii páky neprekáža v priestore. Tento efekt umocňuje sklopná výtoková hubica na vaňové batériu. Predĺžená záruka na tesnosť batérií Ean: 8590913825774 (svet-kupelne.sk)

GROHE EUROSMART PAKOVA UMYVADLOVA BATERIA STOJANKOVA BEZ ODT. GAR.,…

GROHE EUROSMART PAKOVA UMYVADLOVA BATERIA STOJANKOVA BEZ ODT. GAR., VYSSI MODEL, CHROM, 23324001

PÁKOVÁ UMÝVADLOVÁ BATÉRIA. Veľkosť M. Jednootvorová montáž. Kovová páka. Keramická kartuša 28 mm s GROHE SilkMove® s obmedzovačom teploty. GROHE Starlight® chrómový povrch. GROHE EcoJoy® perlátor 5,7 l / min. Hladké (andreashop.sk)

Nobili Cube - Umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru,…

Nobili Cube - Umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru, bez odtokovej garnitúry, chróm 00568

(vivaeshop.sk)

Nobili ABC - Umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru,…

Nobili ABC - Umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru, výpusť CLICK, chróm 87128/2

umývadlová batéria stojanková, vysoká do priestoru, výpusť CLICK, perlátor proti tvorbe vodného kameňa (vivaeshop.sk)

Teorema Tag - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou s…

Teorema Tag - Umývadlová batéria stojanková s odtokovou garnitúrou s otočným výtokom, chróm 8L350

(vivaeshop.sk)

Faris Panther - umývadlová batéria stojanková bez odtokovej…

Faris Panther - umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry, len na studenú vodu, chróm 1092

páková umývadlová batéria len na studenú vodu bez odtokovej garnitúry (vivaeshop.sk)

Alpi Blue - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry,…

Alpi Blue - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry, výška 176 mm, chróm 85275/S

(vivaeshop.sk)

Alpi Blue - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry,…

Alpi Blue - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry, výška 89 mm, chróm 85276/S

(vivaeshop.sk)

baterie umyvadlová stojánková, horní ramínko, chrom

baterie umyvadlová stojánková, horní ramínko, chrom

Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství, dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí. (efitness.sk)

Baterie umyvadlová stojánková, horní ramínko, 35mm, chrom

Baterie umyvadlová stojánková, horní ramínko, 35mm, chrom

baterie dřezová stojánková, horní ramínko, 35mm, chrom, BALLETTO Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství, dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí. Hlavní technické parametry: popis: horní ramínko kartuš: 35mm materiál: chrom (torriacars.sk)

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 9cm, 35mm, chrom

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 9cm, 35mm, chrom

Jednoduchost, účelnost, spolehlivost zároveň s mladým vzhledem činí baterie Viking tím čím opravdu jsou: Oblíbeným a sympatickým pomocníkem, vhodným pro každodenní domácí provoz. (efitness.sk)

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 9cm, 35mm, chrom

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 9cm, 35mm, chrom

Baterie Vittoria nabízí výrazný styl za vynikající ceny, které z této řady s kartuší o průměru 35 mm dělají výbornou volbu pro kteroukoli domácnost.součástí dodávky jsou těsnění se sítky, která brání vniknutí nečistot do těla baterie a prodlužují tak její těsnost a životnostladné mosazné tělo baterie je kryté vrstvou niklu a opatřené silnou vrstvou leštěného chromuperlátor v ústí baterie dává vodnímu proudu měkkost a stejnoměrnostperlátor v ústí baterie dává vodnímu proudu měkkost a stejnoměrnost (efitness.sk)

baterie umyvadlová stojánková teleskopická, horní ramínko, chrom

baterie umyvadlová stojánková teleskopická, horní ramínko, chrom

Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství, dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí. (efitness.sk)

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 22cm, 35mm, chrom

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 22cm, 35mm, chrom

Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství, dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí. (efitness.sk)

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 10cm, 35mm, chrom

baterie umyvadlová stojánková, ramínko 10cm, 35mm, chrom

Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství, dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí.ladné mosazné tělo baterie je kryté vrstvou niklu a opatřené silnou leštěnou vrstvou chromuperlátory v ústí baterie mísí vodu se vzduchem, proud vody je pak měkký a rovnoměrnýsoučástí dodávky jsou těsnění se sítky, která brání vniknutí nečistot do těla baterie a prodlužují tak její těsnost a životnost (efitness.sk)

Teorema Blog - Umývadlová batéria stojanková, výpusť CLICK, pre…

Teorema Blog - Umývadlová batéria stojanková, výpusť CLICK, pre voľne stojace umývadlá, výška 250 mm, chróm 8G341

(vivaeshop.sk)

Faris Liberty - umývadlová trojotvorová batéria stojanková, bronz…

Faris Liberty - umývadlová trojotvorová batéria stojanková, bronz 016.18

trojotvorová umývadlová batérie stojanková s pevným ramienkom s odtokovou garnitúrou farba: bronz (vivaeshop.sk)

baterie umyvadlová stojánková, horní ramínko, 40mm, SEDAL, chrom

baterie umyvadlová stojánková, horní ramínko, 40mm, SEDAL, chrom

Jemná elegance tvarů, trojnásobně leštěný povrch, masivní provedení, jednoduchá obsluha a tichý chod, zaručený značkovou kartuší Sedal o průměru 40 mm – OPERA je typová řada navržená pro náročné. Preciznost vyšší třídy, která vám bude přinášet radost po dlouhá léta.perlátory v ústí baterie mísí vodu se vzduchem, proud vody je pak měkký a rovnoměrnýživotnost baterie výrazně prodlužují těsnění se sítky, která jsou součástí dodávky – brání vniknutí nečistot do těla baterie a zajišťují dokonalou těsnostbaterie je vybavena špičkovou kartuší Sedal s nastavitelnou ochranou proti opařenítělo baterie je pokryté vrstvou niklu a opatřené bohatou vrstvou trojnásobně leštěného chromu (efitness.sk)

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká, bez výpuste,…

AQUALINE - DAPHNE stojánkova umývadlová batéria vysoká, bez výpuste, čierna matná DH601B

Nová exkluzívna séria pákových batérií DAPHNEStojanková páková umývadlová batéria, bez výpuste Výška batérie 290 mm Pripojenie k prívodu vody 3/8 " Balenie obsahuje prívodné flexibilné hadice Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante: Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody a nemohol sa tak začať usadzovať vodný kameň. Na čistenie sa nesmie používať abrazívne čistiace pomôcky ani agresívne čistiace prostriedky. Exkluzívne séria pákových batérií DAPHNE vyniká… (svet-kupelne.sk)

Teorema Tag - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry,…

Teorema Tag - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry, pre voľne stojace umývadlá, výška 250 mm, chróm 8L341

Umývadlová batéria stojanková vysoká do priestoru bez odtokovej garnitúry (vivaeshop.sk)

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133

AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133

Vodovodná batéria drezová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom a s keramickou kartušou, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, strieborná farba Drezová a páková vodovodná batéria AQUALINE bude verne slúžiť pri kuchynskom dreze ľubovoľného dizajnu. Batéria je páková, čo umožňuje vykonať požadované nastavenie pohodlne iba jednou rukou. Vodovodná batéria je stojančeková, montuje sa teda na okraj drezu. Primontovať sa dá do otvoru s priemerom 35 mm. V balení nájdete pripájacie hadičky. Perlátorom opatrený výstup vie prevzdušniť vodu a tým obmedzuje prietok a šetrí vodu. Čo sa týka farby, tá je u batérie na vodu AQUALINE strieborná. Zaujímavé prednosti vodovodnej batérie AQUALINE AQUALINE 40 stojančeková drezová batéria, chróm 52133 Drezová a páková… (alza.sk)

baterie umyvadlová stojánková, na studenou vodu, keramický ventil,…

baterie umyvadlová stojánková, na studenou vodu, keramický ventil, chrom

Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství, dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí. Srdcem každé kohoutkové baterie Balletto je kvalitní keramický ventil, který díky speciální konstrukci umožňuje dosáhnout plného průtoku pootočením o pouhých 90°. Obsluha Vaší baterie tak bude mimořádně rychlá a pohodlná.výška ramínka 22cm (efitness.sk)

baterie umyvadlová stojánková, pevné ramínko 12cm, keramický ventil,…

baterie umyvadlová stojánková, pevné ramínko 12cm, keramický ventil, chrom

Nestárnoucí design, leštěná úprava chromu, široký výběr příslušenství, dlouhá životnost a spolehlivost jsou důvody, proč baterie BALLETTO v mnohém překračují střední kategorii, do níž se svou příznivou cenou řadí. Srdcem každé kohoutkové baterie Balletto je kvalitní keramický ventil, který díky speciální konstrukci umožňuje dosáhnout plného průtoku pootočením o pouhých 90°. Obsluha Vaší baterie tak bude mimořádně rychlá a pohodlná. (efitness.sk)

Teorema XS - Umývadlová batéria stojanková s Push-Open zátkou, pre…

Teorema XS - Umývadlová batéria stojanková s Push-Open zátkou, pre voľne stojace umývadlá, výška 260 mm, chróm 8X341

(vivaeshop.sk)

Teorema Scaccomatto - Umývadlová batéria stojanková s Push-Open…

Teorema Scaccomatto - Umývadlová batéria stojanková s Push-Open zátkou, pre voľne stojace umývadlá, výška 235 mm, chróm 8Y375

(vivaeshop.sk)

Alpi Blue - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry,…

Alpi Blue - Umývadlová batéria stojanková bez odtokovej garnitúry, pre voľne stojace umývadlá, výška 241 mm, chróm 85277/S

(vivaeshop.sk)

Alpi Solo - Umývadlová batéria stojanková, bez odtokovej garnitúry,…

Alpi Solo - Umývadlová batéria stojanková, bez odtokovej garnitúry, 66179/S

umývadlová stojánková batéria bez odtokovej garnitúry (vivaeshop.sk)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková (1107-02)

AQUALINE umývadlová batéria stojančeková (1107-02)

Vodovodná batéria umývadlová a páková, materiál mosadz, klasický dizajn, s perlátorom, pripájacie hadičky v balení, priemer montážneho otvoru 35mm, chrómová farba Umývadlová a páková vodovodná batéria AQUALINE doplní vkusne a elegantne vašu kúpeľňu malým, ale zaujímavým detailom. Teplotu a intenzitu vody nastavíte pomocou páky, takže regulácia je plynulá a zvládnete ju aj s plnými rukami. Batéria vodovodná je stojančeková, teda klasicky montovaná na okraj umývadla. Na montáž si vyžaduje otvor s priemerom 35 mm. V balení nenájdete len batériu, ale aj pripájacie hadičky. Výstup opatrený perlátorom vykonáva prevzdušnenie vody a to znamená aj úsporu, aj plynulejší tok. Pokiaľ ide o farbu, tá je u batérie vodovodnej AQUALINE chrómová. Kľúčové prednosti vodovodnej batérie AQUALINE umývadlová… (alza.sk)

KFA - MOKAIT stojanková umývadlová batéria, chróm + click/clack 5532…

KFA - MOKAIT stojanková umývadlová batéria, chróm + click/clack 5532-815-00

UMÝVADLOVÁ BATÉRIA MOKAITEkologická hospodárnosť a výnimočný komfort obsluhy – tieto dva ciele si stanovili dizajnéri rady Mokait. Úlohu splnili na výbornú. Vďaka inovatívnej konštrukcii perlátora bol prietok vody umývadlovou batériou obmedzený na 6 litrov za minútu. Technológia SLC Rub Clean navyše zaručuje, že si prvok zachová svoje vlastnosti po celú dobu svojej životnosti. Ak chcete z neho odstrániť vodný kameň, ktorý by mohol blokovať optimálne prúdenie vody, stačí perlátor utrieť rukou. Čistenie nevyžaduje demontáž ani použitie akýchkoľvek nástrojov.Batérie Mokait spájajú dizajn, v ktorom sú dominantné pravé uhly doplnené oblúkmi, pripomínajúcimi klasické architektonické riešenia, charakteristické napríklad pre akvadukty. Pozornosť hľadačov efektívnych riešení si zaslúži aj… (svet-kupelne.sk)

KFA - LOGON stojanková umývadlová batéria, chróm + click/clack 5132…

KFA - LOGON stojanková umývadlová batéria, chróm + click/clack 5132-815-00

Stojanková umývadlová batéria LOGONJednoduchá a zároveň výrazná forma umývadlových batérií z kolekcie LOGON v kombinácii s výrazne rysovanou geometrickou rukoväťou tvorí ucelený celok.Kompaktné rozmery stojančekovej batérie z nej robia perfektnú kombináciu s dvojumývadlom.Perlátor NEOPERL SLC Rub Clean použitý v zbierke obmedzuje spotrebu vody na úroveň iba 6 l/min. Ean: 5907571512398 (svet-kupelne.sk)

detské bicykle scott, detská trojkolka s nafukovacími kolesami, detská sedačka na bicykel na rám, detské bicykle leader fox, detské bicykle 14 palcov, detská brzda na bicykel, detské bicykle core, detské bicykle 16 palcov, detské bicykle výpredaj, detská sedačka na bicykel prednej do 22 kg

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť