Audix d2 trio – promo pack (d2trio)

Produkt Audix d2 trio – promo pack (d2trio) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Audix d2 trio – promo pack (d2trio) upraviť a produkt hľadať znova.

AUDIX D2 Trio – Promo Pack (D2TRIO)

AUDIX D2 Trio – Promo Pack (D2TRIO)
Detail

Mikrofóny na bicie – sada obsahuje 3× D2 mikrofón, 3× DVICO držiaky, 3× P1 látkový obal (alza.sk)

Podobné produkty ako AUDIX D2 Trio – Promo Pack (D2TRIO) , Audix d2 trio – promo pack (d2trio)

Audix D2

Audix D2
Detail

charakteristika: hyperkardioidnáfrekvenčný rozsah: 68Hz - 18kHzvypínač on/off: nieimpedancia: 250 Ohm citlivosť (mV/Pascal): 1,2 mVútlm mimo os: >30 dBmaximálny akustický tlak (max SPL): 144 dB (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix D2

AUDIX D2 Mikrofón na tomy

AUDIX D2 Mikrofón na tomy
Detail

Dynamický nástrojový mikrofón. Nástrojový mikrofón D2 predstavuje excelentnú voľbu pre hudobné nástroje, kde požadujeme rázny a teplý zvuk. Vydáva ho napríklad veľký bubon, kongá, alebo tomy. Prirodzený teplý zvuk z neho robí ten pravý mikrofón pre snímanie saxofónu a ďalších dychových nástrojov, vyžadujúcich pravdivú, citlivú a napriek tomu veľkú reprodukciu. Pre informácie ohľadom predĺženej záruky kliknite na http://audixusa.cz/prodlouzena-zaruka/ Smerová charakteristika : Hypercardioid Krajina pôvodu : USA Impedancia : 280 Ohm Balenie obsahuje : Držiak Hmotnosť : 130 g Balenie obsahuje : Prenosné puzdro Prepínač : Nie Frekvenčný rozsah : 68 Hz - 18 kHz Balenie obsahuje : Mikrofón Typ : Dynamický (muziker.com)

Podobné produkty ako AUDIX D2 Mikrofón na tomy , Darco electric extra lights promo pack (hn212942)

Audix, mikr. vložka/kapsula D2

Audix, mikr. vložka/kapsula D2
Detail

Určené pre mikrofón D2 (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix, mikr. vložka/kapsula D2 , Orico ph-d2 modrý (ph-d2-bl-bp)

Bissell MultiSurface trio pack 3x 1 l

Bissell MultiSurface trio pack 3x 1 l
Detail

Majte svoj základný balíček MULTISURFACE trio pack po 1 l vždy pri sebe. Vhodný na všetky typy podláh a koberce, odstraňuje nečistoty a zanecháva povrchy čisté a svieže. Navyše jeho zloženie šetrné k planéte a neobsahuje žiadne ťažké kovy, fosfáty alebo farbivá.Parametre: veľký čistiaci účinok prirodzeným spôsobom eliminuje zápach po zvieratách rastlinné čistiace prísady biologicky odbúrateľné zloženie bezpečný pre deti a zvieratá (pri použití podľa pokynov) 100% recyklovateľná plastová fľaša vône Spring Breeze (4home.sk)

Podobné produkty ako Bissell MultiSurface trio pack 3x 1 l , Swissdent whitening soft trio pack (red, orange, pink) (7640126195087)

BISSELL CISTIACI PRIPRAVOK CROSSWAVE MULTISURFACE TRIO PACK 2885

BISSELL CISTIACI PRIPRAVOK CROSSWAVE MULTISURFACE TRIO PACK 2885
Detail

ČISTIACI PRÍPRAVOK . Bissell MultiSurface trio pack 2885 . Udržujte si podlahy aj koberce žiarivo čisté a bez poškvrnky. Kúpte si výhodnú čistiacu súpravu od spoločnosti Bissell, ktorá je vhodná na použitie na rôzne typy (andreashop.sk)

Podobné produkty ako BISSELL CISTIACI PRIPRAVOK CROSSWAVE MULTISURFACE TRIO PACK 2885 , Swissdent whitening soft trio pack (white, pink, grey) (7640126195124)

CERESIT STOP VLHKOSTI AERO 360 NAHRADNE TABLETY TRIO PACK

CERESIT STOP VLHKOSTI AERO 360 NAHRADNE TABLETY TRIO PACK
Detail

TABLETA DO ODVLHČOVAČU . Absorpčná tableta AERO 360° 450 g do pohlcovača vlhkosti AERO 360°, ktorý je ideálny do miestnosti s rozlohou 20 m2. Ultra absorpčné tablety majú členitý tvar a vďaka nemu je kontaktná plocha so vzduchom (andreashop.sk)

Podobné produkty ako CERESIT STOP VLHKOSTI AERO 360 NAHRADNE TABLETY TRIO PACK , Lord d2 (4251539602470)

SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (red, orange, pink) (7640126195087)

Detail

Zubná kefka – klasická, soft, plastová, 3 kefky v balení Kvalitná kefka predstavuje polovicu úspechu pri čistení vašich zubov. Špičková zubná kefka SWISSDENT Soft vďaka malej hlavici dosiahne aj na tie najhoršie čistiteľné plochy. Patentovaný zástrih vlákien v tvare lyžice dokonale kopíruje tvar zuba, čím zlepšuje celkový efekt pri čistení. Špeciálne mäkké vlákna z duálneho nylonu navyše zaručujú perfektný čistiaci účinok a tiež napomáhajú odstrániť nežiadúcu pigmentáciu. Dizajn rukoväte bol navrhnutý tak, aby sa s kefkou v ústach ľahko manipulovalo. V sade nájdete celkom tri kefky v červenej, oranžovej a ružovej farbe. Kefka je vhodná na čistenie citlivých zubov a ďasien.Parametre a špecifikácie:Tvrdosť kefy:Mäkké vláknaObsah balenia:3 zubné kefky Swissdent Soft (alza.sk)

Podobné produkty ako SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (red, orange, pink) (7640126195087) , Swissdent whitening soft trio pack (black, yellow, green&red) (7640126196138)

SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (white, pink, grey) (7640126195124)

SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (white, pink, grey) (7640126195124)
Detail

Zubná kefka – klasická, soft, plastová, 3 kefky v balení Kvalitná kefka predstavuje polovicu úspechu pri čistení vašich zubov. Špičková zubná kefka Swissdent Soft vďaka malej hlavici dosiahne aj na tie najhoršie čistiteľné plochy. Patentovaný zástrih vlákien v tvare lyžice dokonale kopíruje tvar zubu, čím zlepšuje celkový efekt pri čistení. Špeciálne mäkké vlákna z duálneho nylonu navyše zaručujú perfektný čistiaci účinok a tiež napomáhajú odstrániť nežiaduce pigmentácie. Dizajn rukoväte bol navrhnutý tak, aby sa s kefkou v ústach ľahko manipulovalo. V súprave nájdete celkom tri kefky v bielej, ružovej a sivej farbe. Kefka je vhodná na čistenie citlivých zubov a ďasien.Parametre a špecifikácia:Tvrdosť kefky:Mäkké vláknaObsah balenia:3 zubné kefky Swissdent Soft (alza.sk)

Podobné produkty ako SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (white, pink, grey) (7640126195124) , Swissdent whitening soft trio pack basel medium 3 ks (7640126196206)

Swissdent BIO Trio pack zubná kefka soft Green/White/Black 3 ks

Swissdent BIO Trio pack zubná kefka soft Green/White/Black 3 ks
Detail

Swissdent BIO Trio pack, 3 ks, Kefky unisex, Zubná kefka Swissdent BIO Trio pack udržuje zdravie a krásu vašich zubov. Efektívne odstraňuje zubný povlak a pomáha v prevencii proti zubnému kazu. Vlastnosti: odstraňuje zubný povlak poskytuje šetrnú starostlivosť ďasnám aj zubnej sklovine Použitie: Naneste na kefku zubnú pastu, navlhčite, vyčistite zuby a dutinu ústnu. Dôkladne vypláchnite. (notino.sk)

Podobné produkty ako Swissdent BIO Trio pack zubná kefka soft Green/White/Black 3 ks , Swissdent whitening extra soft trio pack (white, pink, light blue) (7640126195544)

Session: Skate Sim – Nintendo Switch (3665962019841) + ZDARMA Promo elektronický kľúč Session: Skate Sim – Brandalised Pack – Nintendo Switch

Detail

Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: športový a simulátor, – Hra Session: Skate Sim sa inšpirovala zlatým vekom skejťákov, teda deväťdesiatymi rokmi. Umožňuje ti preto zažiť skutočnú skejťácku kultúru. Žiadne skórovanie, len ty, tvoje miesto a tvoja predstavivosť! Zakúste slobodu! Nastal čas vziať do rúk dosku a dať sa do práce. Session: Skate Sim Nintendo Switch je športový simulátor, v ktorom sa z vás stane skejťák. Zažite plnú slobodu, ktorú tento fascinujúci šport ponúka a plne si vychutnajte vykonávanie rôznorodých trikov. Ovládnite v Session: Skate Sim Nintendo Switch svoju doskuOsvojte si ovládanie skejtu. Naučte sa pracovať so svojou váhou a odštartujte tak cestu k náročným trikom. Skúste backflip, kickflip a mnoho ďalších pohybov. Využite hernú kameru a každý svoj úspech detailne zmapujte.... (alza.sk)

Podobné produkty ako Session: Skate Sim – Nintendo Switch (3665962019841) + ZDARMA Promo elektronický kľúč Session: Skate Sim – Brandalised Pack – Nintendo Switch , Audix mcmicro

SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Xbox (9120080077653) + ZDARMA Promo elektronický kľúč SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Costume Pack – Xbox

SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Xbox (9120080077653) + ZDARMA Promo elektronický kľúč SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Costume Pack – Xbox
Detail

Hra na konzolu – Xbox One S/Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verzia, žáner: adventúra, – slzy morskej panny, ktoré dokážu plniť priania, v rukách SpongeBoba a Patrika... Čo sa môže stať? Jasne, samotné pradivo, ktoré drží vesmír pohromade, by sa mohlo zničiť a otvoriť tak portály do Sveta želaní plného rytierov, kovbojov, pirátov a prehistorických slimákov. Ale to predsa nie je nič, čo by všeobecne obľúbená morská hubka nemohla zvládnuť. Nové dobrodružstvo so SpongeBob SquarePants Cosmic Shake XboxSlzy morskej panny, ktoré plnia priania, v rukách SpongeBoba a Patrika... Čo by sa mohlo pokaziť? Jasné, samotná látka, ktorá drží celý vesmír pohromade, by sa mohla rozpadnúť a otvoriť portály do svetov prianí plných rytierov, kovbojov, pirátov a prehistorických slimákov.Veľa zábavyOdomknite klasické aj nové plošinovkové schopnosti, ako je Fishhook Swing a Karate Kick. Cestujte do 7. rôznych svetov prianí, ako sú Medúzové polia Divokého západu a Halloweenske... (alza.sk)

Podobné produkty ako SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Xbox (9120080077653) + ZDARMA Promo elektronický kľúč SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Costume Pack – Xbox , Audix smt19

AUDIX D2

AUDIX D2
Detail

Mikrofón – na statív, pripojenie cez XLR, dynamický, frekvencia od 68 do 18000 Hz, impedancia 280 Ohm, kovová klipsa, obal v balení, vhodný pre dychové nástroje, bicie Ak vám robí radosť natáčanie videí a streamovanie, budete potrebovať mikrofón. Mikrofón AUDIX D2 je dynamický. Pri výbere tohto univerzálneho typu neurobíte chybu, pretože sa hodí na zaznamenanie takmer všetkých zvukov vrátane spevu. Závit sa postará o pevné pripevnenie mikrofónu na statív. Dôležitým hľadiskom pre správny výber je smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a ktoré naopak, potlačí. Mikrofón AUDIX vám pomôže s blogovaním, streamovaním alebo moderovaním. Zaznamenáva zvuk priamo pred mikrofónom, zatiaľ čo nežiaduce zvuky v okolí potláča. V balení sa nachádza obal. Mikrofón má rozsah frekvencie od 68 do 18000 Hz. Pripojíte ho cez XLR. Zásadné vlastnosti mikrofónu AUDIX D2 Mikrofón AUDIX je dynamický Pomocou závitu ho pripevníte na statív... (alza.sk)

Podobné produkty ako AUDIX D2 , Audix ats10

Farming Simulator 22: Platinum Edition (4064635100623) + ZDARMA Promo elektronický kľúč Farming Simulator 22: Platinum Edition - Volvo pack - PC

Farming Simulator 22: Platinum Edition (4064635100623) + ZDARMA Promo elektronický kľúč Farming Simulator 22: Platinum Edition - Volvo pack - PC
Detail

Hra na PC – krabicová verzia, žáner: simulátor, – súčasťou edície Platinum Edition je okrem rozsiahlej základnej hry aj úplne nové rozšírenie Platinum Expansion, ktoré pridáva Silverrun Forest, novú mapu inšpirovanú severozápadom Severnej Ameriky s husto zalesnenou krajinou a novými príležitosťami. Farma volá! Obujte si čižmy a staňte sa moderným farmárom. Ujmite sa v hre Farming Simulator 22: Platinum Edition PC nového statku a urobte z neho prosperujúci podnik, ktorý vám budú všetci na okolí závidieť. Osedlajte si v hre Farming Simulator 22: Platinum Edition PC gigantyDo stodoly máte možnosť vtesnať množstvo strojov. Celkovo hra ponúka viac ako 400 strojov reprezentujúcich viac ako 100 skutočných značiek, vrátane traktorov z dielne ZETOR. Starostlivosť o zvieratáChovajte kravy, sliepky, prasiatka a mnoho ďalších zvierat. Postavte si v hre Farming Simulator 22: Platinum Edition PC zvieraciu farmu a doslova každý deň sa... (alza.sk)

Podobné produkty ako Farming Simulator 22: Platinum Edition (4064635100623) + ZDARMA Promo elektronický kľúč Farming Simulator 22: Platinum Edition - Volvo pack - PC , Audix d4

ORICO PH-D2 Modrý (PH-D2-BL-BP)

ORICO PH-D2 Modrý (PH-D2-BL-BP)
Detail

Puzdro na pevný disk – na 2,5" HDD disk, tvrdé, na 1 disk, materiál EVA (penový kaučuk), nárazuvzdorné, odolné proti prachu, polstrované, možnosť upevnenia disku, priestor na príslušenstvo, vonkajšie rozmery 8,4 × 21,2 × 10,8 cm (V׊×H), modrá farba Prenosné puzdro na 2,5" HDDPuzdro ORICO je určené na uloženie 2,5“ HDD. Okrem pevného disku sa vám do puzdra zmestia aj ďalšie maličkosti ako kľúče, kábel, alebo peniaze. Vďaka tomuto puzdru bude váš pevný disk chránený proti nárazu i poškriabaniu.MATERIÁLTvrdený materiál EVAROZMERY19 × 9,3 × 3 cmURČENIE2,5" HDDOchráni disk proti poškriabaniu aj nárazomVnútorná časť puzdra ORICO je vyrobená z mäkkej zamatovej látky, ktorá ochráni váš disk pred akýmkoľvek poškriabaním. Vonkajšiu škrupinu puzdra tvorí zosilnený materiál EVA, takže vášmu pevnému disku neublíži ani prípadný pád puzdra na zem.Vnútorné usporiadanie puzdraVnútri puzdra ORICO nájdete pružný popruh, ktorý tlmí nárazy pri manipulácii. Ďalšie predmety ako... (alza.sk)

Podobné produkty ako ORICO PH-D2 Modrý (PH-D2-BL-BP) , Audix l5

SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Nintendo Switch (9120080077578) + ZDARMA Promo elektronický kľúč SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Costume Pack – Nintendo Switch

SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Nintendo Switch (9120080077578) + ZDARMA Promo elektronický kľúč SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Costume Pack – Nintendo Switch
Detail

Hra na konzolu – Nintendo Switch, krabicová verzia, žáner: adventúra, – slzy morskej panny, ktoré dokážu plniť priania, v rukách SpongeBoba a Patrika... Čo sa môže stať? Jasne, samotné pradivo, ktoré drží vesmír pohromade, by sa mohlo zničiť a otvoriť tak portály do Sveta želaní plného rytierov, kovbojov, pirátov a prehistorických slimákov. Ale to predsa nie je nič, čo by všeobecne obľúbená morská hubka nemohla zvládnuť. Nové dobrodružstvo so SpongeBob SquarePants Cosmic Shake Nintendo SwitchSlzy morskej panny, ktoré plnia priania, v rukách SpongeBoba a Patrika. Čo by sa mohlo pokaziť? Jasné, samotná látka, ktorá drží celý vesmír pohromade, by sa mohla rozpadnúť a otvoriť portály do svetov prianí plných rytierov, kovbojov, pirátov a prehistorických slimákov.Veľa zábavyOdomknite klasické aj nové plošinovkové schopnosti, ako je Fishhook Swing a Karate Kick. Cestujte do 7. rôznych svetov prianí, ako sú Medúzové polia Divokého západu a Halloweenske skalné dno v... (alza.sk)

Podobné produkty ako SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Nintendo Switch (9120080077578) + ZDARMA Promo elektronický kľúč SpongeBob SquarePants Cosmic Shake – Costume Pack – Nintendo Switch , Audix adx40

CYP AU-D2

Detail

Obojsmerný prevod (koax. na optický, optický na koax.) Podpora zosílenia digitálneho audio signálu Vstupy: 1x cinch, 1x Toslink Výstupy: 1x cinch, 1x Toslink Napájanie: 5V/1A DC (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako CYP AU-D2 , Audix f50

Lumin D2 Čierna

Detail

Sieťový prehrávač a digitálny streamer Lumin D2 Rýchlejší procesor umožňujúci prehrávanie DSD128 5,6MHz Vnútorný napájací zdroj, ktorý udržuje nežiaduce rušenie na uzde FLAC, Apple Lossless (ALAC), WAV, AIFF (loss), MP3, AAC až do rozlíšenia 384 kHz, 16 - 32 bit, stereo Unikátna a intuitívna aplikácia LUMIN App Digitálny vstup: USB-A Digitálny výstup: koaxiálny BNC D/A prevodník: Wolfson WM8741 DAC pre každý kanál Analógový vstup: N/A Analógový výstup: RCA (fixný), RCA (variabilný), XLR, XLR (pre-out) Sieťové pripojenie: ethernet Internetové streamovacie služby: internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, MQA Lokálne streamovanie: AirPlay, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA) PCM - vzorkovanie: až 384 kHz PCM - kvantovanie: až 32 bit DSD: až DSD128 (5,6 MHz) Rozmery (Š x V x H) v mm: 300 x 60 x 244 Hmotnosť: 2,5 kg Farba: Black (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Lumin D2 Čierna , Audix m1280b

Lumin D2 Strieborná

Detail

Sieťový prehrávač a digitálny streamer Lumin D2 Rýchlejší procesor umožňujúci prehrávanie DSD128 5,6MHz Vnútorný napájací zdroj, ktorý udržuje nežiaduce rušenie na uzde FLAC, Apple Lossless (ALAC), WAV, AIFF (loss), MP3, AAC až do rozlíšenia 384 kHz, 16 - 32 bit, stereo Unikátna a intuitívne aplikácia LUMIN App Digitálny vstup: USB-A Digitálny výstup: koaxiálny BNC D/A prevodník: Wolfson WM8741 DAC pre každý kanál Analógový vstup: N/A Analógový výstup: RCA (fixný), RCA (variabilný), XLR, XLR (pre-out) Sieťové pripojenie: ethernet Internetové streamovacie služby: internetové rádio, Deezer, Qobuz, Spotify, TIDAL, MQA Lokálne streamovanie: AirPlay, Sieťové úložisko (UPnP, DLNA) PCM - vzorkovanie: až 384 kHz PCM - kvantovanie: až 32 bit DSD: až DSD128 (5,6 MHz) Rozmery (Š x V x H) v mm: 300 x 60 x 244 Hmotnosť: 2,5 kg Farba: Silver Obrázok s čiernym zariadením je ilustračný (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Lumin D2 Strieborná , Audix m1250b

iCON Platform D2

iCON Platform D2
Detail

Extrémne kompaktná a odolná modulárna zobrazovacia jednotka pre kontrolné zariadenia Platform M/Platform X od spoločnosti iCON, ktorá umožňuje sledovanie jednotlivých parametrov rovnako ako sledovanie a ovládanie hodnôt mixu. Jej inštalácia je veľmi jednoduchá, pričom nastaviteľný sklon umožňuje rôzne zobrazovacie polohy. Jednotka je vybavená dvomi veľkými podsvieteným LCD obrazovkami a robustnou kovovou schránkou. Rozmery: 335 x 73 x 22 mm. Hmotnosť: 0,675 g. Variant : Platform D2 Výška (cm) : 2.2 Hĺbka (cm) : 7.3 Šírka (cm) : 33.5 Hmotnosť : 675 g Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako iCON Platform D2 , Audix m1255bw

Hrot D2-3

Detail

Kvalitní Hrot D2-3 z kategorie Dielňa | Spájkovacia technika | Príslušenstvo pre spájky, spájkovacie stanice a odsávačky | Hroty a nástavce pre spájky | Hroty na opravu plastov. (esat.sk)

Podobné produkty ako Hrot D2-3 , Audix fireball

Hrot D2-7

Hrot D2-7
Detail

Kvalitní Hrot D2-7 z kategorie Dielňa | Spájkovacia technika | Príslušenstvo pre spájky, spájkovacie stanice a odsávačky | Hroty a nástavce pre spájky | Hroty na opravu plastov. (esat.sk)

Podobné produkty ako Hrot D2-7 , Audix m1255b

Hrot D2-6

Hrot D2-6
Detail

Kvalitní Hrot D2-6 z kategorie Dielňa | Spájkovacia technika | Príslušenstvo pre spájky, spájkovacie stanice a odsávačky | Hroty a nástavce pre spájky | Hroty na opravu plastov. (esat.sk)

Podobné produkty ako Hrot D2-6 , Audix d6

Hrot D2-4

Hrot D2-4
Detail

Kvalitní Hrot D2-4 z kategorie Dielňa | Spájkovacia technika | Príslušenstvo pre spájky, spájkovacie stanice a odsávačky | Hroty a nástavce pre spájky | Hroty na opravu plastov. (esat.sk)

Podobné produkty ako Hrot D2-4 , Audix m1250bw

LORD D2 (4251539602470)

Detail

Umývačka riadu – úzka (45 cm), vstavaná a plne integrovaná, energetická trieda C, umyje až 10 súprav riadu na jeden cyklus (program ECO), emisie hluku B, zásuvka na príbory, odložený štart, automatické otváranie dverí, ochrana proti pretečeniu, AquaStop, detská poistka, rýchle umývanie, zvukový signál ukončenia umývania, extra sušenie a dotykové ovládanie, rozmery 81,5 × 44,8 × 55 cm (V׊×H) (alza.sk)

Podobné produkty ako LORD D2 (4251539602470) , Audix adx51

Pandora Náramok 590745CBK-D2 590745CBK-D2 - 30 dní na vrátenie tovaru, Garancia originality

Audix OM2S

Audix OM2S
Detail

charakteristika: hyperkardioidná frekvenčný rozsah: 50Hz - 16kHz vypínač on/off: áno impedancia: 290 Ohm citlivosť (mV/Pascal): 1,6 mV útlm mimo os: >25 dB maximálny akustický tlak (max SPL): 140 dB (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix OM2S , Audix om7

Audix MCFLUTE

Detail

• drôtená slučka na prichytenie mikrofónu (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix MCFLUTE , Audix om6

Audix ADX40W

Detail

• charakteristika: kardioidná• frekvenčný rozsah: 40Hz - 20kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 250 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 6 mV• maximálny akustický tlak (max SPL): 130 dB• fantómové napájanie: 18 - 52 V (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix ADX40W , Audix vx5

Audix MCHANGER

Detail

• priehľadný držiak umožňuje kontrolu nad uhlom a pozíciou (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix MCHANGER , Audix a131

Audix ADX40WHC

Detail

• charakteristika: hyperkardioidná• frekvenčný rozsah: 40Hz - 20kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 250 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 5,6 mV• maximálny akustický tlak (max SPL): 130 dB• fantómové napájanie: 18 - 52 V (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix ADX40WHC

Audix HT2

Detail

charakteristika: superkardioidnáfrekvenčný rozsah: 50Hz - 15kHzvypínač on/off: nieimpedancia: 250 Ohmcitlivosť (mV/Pascal): 4 mVútlm mimo os: >26 dBmaximálny akustický tlak (max SPL): 140 dB (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix HT2

Audix M3

Detail

• typ: kondenzátor• charakteristika: hyperkardioida• frekvenčný rozsah: 30Hz - 19kHz• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 33 mV• vypínač on/off: nie • prepojovacia krabica a kábel• farba: čierna (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M3

Audix M70W

Detail

• typ: kondenzátor• charakteristika: kardioidná• frekvenčný rozsah: 60Hz - 10kHz• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 38 mV• vypínač on/off: nie • farba: biela (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M70W

Audix M1255BW

Detail

M1255B je miniaturizovaný kondenzátorový mikrofón s plne integrovaným predzosilňovačom a odnímateľným káblom. Tento mikrofón má vysokú citlivosť a preto je vhodný pre snímanie z väčších vzdialeností. Je vhodný na stropné alebo stolové inštalácie pre konferencie, vrchné snímanie zboru, nahrávanie z konkrétneho miesta, ako aj snímanie publika alebo miestnosti.• M1255B má imunitu proti RF interferencii spôsobovanej mobilnými telefónmi a GSM zariadeniami. • charakteristika: kardioidná• frekvenčný rozsah: 50Hz - 19kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 38 mV/Pa @ 1k• maximálny akustický tlak (max SPL): 130 dB• konektor: mini-XLR (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M1255BW

Audix M1255BWHC

Detail

M1255B je miniaturizovaný kondenzátorový mikrofón s plne integrovaným predzosilňovačom a odnímateľným káblom. Tento mikrofón má vysokú citlivosť a preto je vhodný pre snímanie z väčších vzdialeností. Je vhodný na stropné alebo stolové inštalácie pre konferencie, vrchné snímanie zboru, nahrávanie z konkrétneho miesta, ako aj snímanie publika alebo miestnosti.• M1255B má imunitu proti RF interferencii spôsobovanej mobilnými telefónmi a GSM zariadeniami. • charakteristika: hyperkardioidná• frekvenčný rozsah: 50Hz - 19kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 32 mV/Pa @ 1k• maximálny akustický tlak (max SPL): 130 dB• konektor: mini-XLR (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M1255BWHC

Audix M1255BS

Detail

M1255B je miniaturizovaný kondenzátorový mikrofón s plne integrovaným predzosilňovačom a odnímateľným káblom. Tento mikrofón má vysokú citlivosť a preto je vhodný pre snímanie z väčších vzdialeností. Je vhodný na stropné alebo stolové inštalácie pre konferencie, vrchné snímanie zboru, nahrávanie z konkrétneho miesta, ako aj snímanie publika alebo miestnosti.• M1255B má imunitu proti RF interferencii spôsobovanej mobilnými telefónmi a GSM zariadeniami. • charakteristika: superkardioidná (shotgun)• frekvenčný rozsah: 50Hz - 19kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 38 mV/Pa @ 1k• maximálny akustický tlak (max SPL): 130 dB• konektor: mini-XLR (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M1255BS

Audix M1250BWO

Detail

charakteristika: guľováfrekvenčný rozsah: 50Hz - 19kHzvypínač on/off: nieimpedancia: 150 Ohmcitlivosť (mV/Pascal): 11 mVmaximálny akustický tlak (max SPL): 140 dBfantómové napájanie: 18 - 52 V (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M1250BWO

Audix ATS1LP

Detail

Inštalačná podstava pod mikrofón s XLR, alebo Phoenix, vypínačom a logikou. (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix ATS1LP

Audix DP7

Detail

AUDIX DP7 je populárne sada mikrofónov pre bicie nástroje, obsahuje 1 x i5, 2 x D2, 1 x D4, 1 x D6, 2 x ADX51, 4 x Dvice, 3x Dclip, 1xMC1. Súčasťou balenia je aj hliníkový kufrík. Sada obsahuje: 1 x i5 2 x D2 1 x D4 1 x D6 2 x ADX51 4 x Dvice 3 x Dclip 1 x MC1 Hliníkový kufrík (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix DP7

Audix ADX10P

Detail

• charakteristika: kardioidná• frekvenčný rozsah: 50Hz - 18kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 800 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 4,5 mV/Pa @ 1k• útlm mimo os: >15 dB• maximálny akustický tlak (max SPL): 120 dB• mikrofón obsahuje kravatový klip, externý windscreen a adaptér na Phantoómové napájanie• kábel s dĺžkou 2,5 m a mini-XLR konektorom (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix ADX10P

Audix MG15

Detail

Vyrobené s veľmi vysokými štandardami a úzkou toleranciou, MG12, MG15 a MG18 pracujú na phantómovom napájaní 18 - 52V Použitia: * Recepcie, pódiá * Zasadacie miestnosti * Video konferencia Technická špecifikácia: Typ: Pre-polarizovaný Kondenzátor Polárna charakteristika: Kardioida Frekvenčná odozva: 60Hz - 19kHz Impedancia: 150 Ohms Citlivosť: 32 mV/Pa @ 1k (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix MG15

Audix MICROBOOM50

Detail

• konektory: XLR samec, mini-XLR samica• horizontálne aj vertikálne použitie• pripojiteľné k akémukoľvek mikrofónnemu stojanu (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix MICROBOOM50

Audix M1255B

Detail

M1255B je miniaturizovaný kondenzátorový mikrofón s plne integrovaným predzosilňovačom a odnímateľným káblom. Tento mikrofón má vysokú citlivosť a preto je vhodný pre snímanie z väčších vzdialeností. Je vhodný na stropné alebo stolové inštalácie pre konferencie, vrchné snímanie zboru, nahrávanie z konkrétneho miesta, ako aj snímanie publika alebo miestnosti.• M1255B má imunitu proti RF interferencii spôsobovanej mobilnými telefónmi a GSM zariadeniami. • charakteristika: kardioidná• frekvenčný rozsah: 50Hz - 19kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 38 mV/Pa @ 1k• maximálny akustický tlak (max SPL): 130 dB• konektor: mini-XLR (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M1255B

Audix M1280B

Detail

• M1280B má imunitu proti RF interferencii spôsobovanej mobilnými telefónmi a GSM zariadeniami. • charakteristika: kardioidná• frekvenčný rozsah: 40Hz - 20kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 10,4 mV/Pa @ 1k• maximálny akustický tlak (max SPL): 150 dB• konektor: mini-XLR (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M1280B

Audix APS2

Detail

Dvojkanálový fantómový napájač. (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix APS2

Audix HT5BGP

Detail

charakteristika: guľováfrekvenčný rozsah: 20Hz - 20kHzvypínač on/off: nieimpedancia: 1000 Ohmcitlivosť (mV/Pascal): 5 mVútlm mimo os: >26 dBmaximálny akustický tlak (max SPL): 140 dBobsahuje fantomový napajáč APS-911 (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix HT5BGP

Audix M1280BS

Detail

• M1280B má imunitu proti RF interferencii spôsobovanej mobilnými telefónmi a GSM zariadeniami. • charakteristika: superkardioida (shotgun)• frekvenčný rozsah: 40Hz - 20kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 10,4 mV/Pa @ 1k• maximálny akustický tlak (max SPL): 150 dB• konektor: mini-XLR (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix M1280BS

Audix MICROBOOM84

Detail

• konektory: XLR samec, mini-XLR samica• horizontálne aj vertikálne použitie• pripojiteľné k akémukoľvek mikrofónnemu stojanu (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix MICROBOOM84

Audix ADX12HC

Detail

• charakteristika: hyperkardioidná• frekvenčný rozsah: 40Hz - 18kHz• vypínač on/off: nie• impedancia: 150 Ohm• citlivosť (mV/Pascal): 30 mV• maximálny akustický tlak (max SPL): 120 dB• fantómové napájanie: 18 - 52 V (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix ADX12HC
AUDIX D2 Trio – Promo Pack (D2TRIO), DARCO Electric Extra Lights Promo Pack (HN212942), ORICO PH-D2 Modrý (PH-D2-BL-BP), SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (red, orange, pink) (7640126195087), SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (white, pink, grey) (7640126195124), LORD D2 (4251539602470), SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack (black, yellow, green&red) (7640126196138), SWISSDENT Whitening Soft Trio Pack Basel Medium 3 ks (7640126196206), SWISSDENT Whitening Extra Soft Trio Pack (white, pink, light blue) (7640126195544), AUDIX MCMICRO, AUDIX SMT19, AUDIX ATS10, AUDIX D4, AUDIX L5, AUDIX ADX40, AUDIX f50, AUDIX M1280B, AUDIX M1250B, AUDIX M1255BW, AUDIX FireBall, AUDIX M1255B, AUDIX D6, AUDIX M1250BW, AUDIX ADX51, AUDIX OM7, AUDIX OM6, AUDIX VX5, AUDIX A131