Audix dp elite 8 (dp-elite8)

Produkt Audix dp elite 8 (dp-elite8) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Audix dp elite 8 (dp-elite8) upraviť a produkt hľadať znova.

AUDIX DP ELITE 8 (DP-ELITE8)

AUDIX DP ELITE 8 (DP-ELITE8)
Detail

Mikrofóny na bicie – sada ôsmich mikrofónov, vhodné na snímanie bicej súpravy, obsahuje 1× D6, 2× D2, 1× D4, 1× i5, 2× SCX1-C, 1× SCX1-HC, 4× D-Vice držiaky, hliníkový kufrík (alza.sk)

Podobné produkty ako AUDIX DP ELITE 8 (DP-ELITE8) , Audix dp elite 8 (dp-elite8)

Audix Studio ELITE 8

Detail

sada obsahuje: hliníkový kufrík1 x AUDIX i-52 x AUDIX D21 x AUDIX D44 x AUDIX D-VICE1 x AUDIX D62 x AUDIX SCX25A s SMT25 pavúkom1 x AUDIX SCXhc (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Audix Studio ELITE 8 , Audix dp quad (dpquad)

AUDIX DP-ELITE 8 Sada mikrofónov pre bicie

AUDIX DP-ELITE 8 Sada mikrofónov pre bicie
Detail

Sada mikrofónov. Sada mikrofónov DP Elite 8 obsahuje kombináciu tých najlepších ôsmych mikrofónov, ktoré sú potrebné pre nahrávanie bicej sady zloženej z 5 častí. Všetky sú vhodné do štúdia ale aj priamo na pódium. Kufrík obsahuje: 1x mikrofón D6, 1x mikrofón D4, 2x mikrofón D2, 1x mikrofón i5, 1x mikrofónový pár SCX1-C, 1x mikrofónový pár SCX-HC. Príslušenstvo je zabalené v odolnom hliníkovom kufríku, ktorý je vyplnený penou. Pre informácie ohľadom predĺženej záruky kliknite na http://audixusa.cz/prodlouzena-zaruka/ Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako AUDIX DP-ELITE 8 Sada mikrofónov pre bicie , Panasonic dp-ub9000 (dp-ub9000eg1)

Panasonic DP-UB9000 (DP-UB9000EG1)

Panasonic DP-UB9000 (DP-UB9000EG1)
Detail

Blu-ray prehrávač – prehráva Blu-ray, CD a DVD, stolný, podpora HEVC, MKV, MP4, MPEG2 a TS, s ethernetom, s HDMI, s koaxiálnym audio výstupom, s optickým audio výstupom a s USB Dlhé hodiny doma počas choroby si môžete spríjemniť s Blu-ray a DVD prehrávačom Panasonic. Medzi najvyhľadávanejšie parametre každého zariadenia na prehrávanie patrí to, s ktorými formátmi si rozumie. Okrem štandardných Blu-ray, CD a DVD si poradí aj s formátmi videa HEVC, MKV, MP4, MPEG2 a TS, k podporovaným zvukovým formátom potom patrí ALAC, Dolby Digital, Dolby True HD, DSD a FLAC. Toto zariadenie tiež disponuje podporou 3D technológie. Prehľad o prehrávaní získate vďaka integrovanému displeju. Jeho prepojenie s internetom nepredstavuje žiadny problém, keďže disponuje ethernet portom. Toto zariadenie na prehrávanie videa je opatrené klasickým konektorom HDMI. Je možné k nemu samozrejme pripojiť flash disk. DVD a Blu-ray prehrávač Panasonic DP-UB9000 je opatrený rozmermi 430 × 81 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako Panasonic DP-UB9000 (DP-UB9000EG1) , Panasonic dp-ub450 (dp-ub450eg-k)

Energizer 10 DP-8 pre audioprotetiku (7638900349238)

Energizer 10 DP-8 pre audioprotetiku (7638900349238)
Detail

Gombíková batéria – napätie 1,4 V, 8 batérií v balení Energizer 10 od spoločnosti Energizer sú tým správnym variantom pre vaše audioprotektické zariadenie. Vďaka ZINC AIR technológií, ktorá funguje na báze zinkovzduchového systému, dopraje vášmu naslúchadlu tú najdlhšiu možnú životnosť. Batériu aktivujete odstránením krycích prúžkov, ktoré umožnia, aby sa mohol pomaly vstrebávať vzduch do tela batérie a spolupôsobiť tam. Batérie sú odolné voči mrazu a vyšším teplotám, skladovanie v teplotách vyšších ako je 21 °C, ale môže Energizer 10 poškodiť.Kľúčové vlastnosti batérie Energizer 10Skvelá voľba s overenou kvalitou pre vaše naslúchadloDlhá výdrž vďaka systému, ktorý prepája zinok a čistý vzduchPri skladovaní sa vyčerpá maximálne 15% kapacity za 3 rokySúčasťou balenia je celkom 8 batériíBatérie sú odolné voči mrazu a teplotným výkyvomBatériu môže poškodiť dlhodobé skladovanie v teplotách nad 21 °C (alza.sk)

Podobné produkty ako Energizer 10 DP-8 pre audioprotetiku (7638900349238) , Panasonic dp-ub150 (dp-ub150eg-k)

Energizer 312 DP-8 pro audioprotetiku (EZA003)

Energizer 312 DP-8 pro audioprotetiku (EZA003)
Detail

Gombíková batéria – napätie 1,4 V, 8 batérií v balení Energizer 312 od spoločnosti Energizer sú tým správnym variantom pre vaše audioprotektické zariadenie. Vďaka ZINC AIR technológii, ktorá funguje na báze zinkovzduchového systému, dopraje vášmu naslúchadlu tú najdlhšiu možnú životnosť. Batériu aktivujete odstránením krycích prúžkov, ktoré umožnia, aby sa mohol pomaly vstrebávať vzduch do tela batérie a spolupôsobiť tam. Batérie sú odolné proti mrazu a vyšším teplotám, skladovanie v teplotách vyšších ako je 21 °C ale môže Energizer 312 poškodiť.Kľúčové vlastnosti batérie Energizer 312Skvelá voľba s overenou kvalitou pre vaše naslúchadloDlhá výdrž vďaka systému, ktorý prepája zinok a čistý vzduchPri skladovaní sa vyčerpá maximálne 15 % kapacity za 3 rokySúčasťou balenia je celkom 8 batériíBatérie sú odolné proti mrazu a teplotným výkyvomBatériu môže poškodiť dlhodobé skladovanie v teplotách nad 21 °C (alza.sk)

Podobné produkty ako Energizer 312 DP-8 pro audioprotetiku (EZA003) , Audix studio elite 8 (ste-8)

Energizer 13 DP-8 pre audioprotetiku (EZA002)

Energizer 13 DP-8 pre audioprotetiku (EZA002)
Detail

Gombíková batéria – napätie 1,4 V, 8 batérií v balení Energizer 13 od spoločnosti Energizer sú tým správnym variantom pre vaše audioprotetické zariadenie. Vďaka ZINC AIR technológii, ktorá funguje na báze zinkovzduchového systému, dopraje vášmu naslúchadlu tú najdlhšiu možnú životnosť. Batériu aktivujete odstránením krycích prúžkov, ktoré umožnia vzduchu, aby sa mohol pomaly vstrebávať do tela batérie a tam spolupôsobil. Batérie sú odolné voči mrazom a vyšším teplotám, skladovanie v teplotách vyšších ako je 21 ° C, ale môže Energizer 13 poškodiť.Kľúčové vlastnosti batérie Energizer 13Skvelá voľba s overenou kvalitou pre vaše naslúchadloDlhá výdrž vďaka systému, ktorý prepája zinok a čistý vzduchPri skladovaní sa vyčerpá maximálne 15% kapacity za 3 rokySúčasťou balenia je celkom 8 batériíBatérie sú odolné voči mrazu a teplotným výkyvomBatériu môže poškodiť dlhodobé skladovanie v teplotách nad 21 ° C (alza.sk)

Podobné produkty ako Energizer 13 DP-8 pre audioprotetiku (EZA002) , Panasonic dp-ub820egk

Panasonic DP-UB150 (DP-UB150EG-K)

Panasonic DP-UB150 (DP-UB150EG-K)
Detail

Blu-ray prehrávač – prehráva Blu-ray, CD a DVD, stolný, podpora HEVC, MP4, MPEG2 a TS Hľadáte pre svoje domáce kino ideálny Blu-Ray prehrávač? Vychutnajte si nádhernú kvalitu obrazu vo 4K Ultra HD rozlíšení s modelom DP-UB150 od Panasonicu. Podporuje formáty HDR, vrátane HDR10+, ktoré prepožičiavajú obrazu maximálne detaily, dynamiku a hĺbku. Na pôžitku z obrazu sa podpisuje tiež kompatibilita s funkciou Hybrid Log-Gamma. Výkonný procesor, USB port, 4K networking sú len niektorými z parametrov sľubujúcich zážitok z takmer reálnej kinosály v pohodlí a súkromí domova. Prednosti Blu-Ray prehrávača Panasonic DP-UB150Výkonný moderný procesorObraz vo vysokom rozlíšení 4KHi-Res audio – prehrávanie zvuku s vysokým rozlíšenímPodpora HDR vrátane HDR10+Prevzorkovanie starších nahrávok do 4K rozlíšeniaLAN port a vlastný webový prehliadačElegantný ostro rezaný dizajnUSB port na prednom paneli Štandardy pre obraz aj zvuk vo vysokom... (alza.sk)

Podobné produkty ako Panasonic DP-UB150 (DP-UB150EG-K) , Tascam dp-24sd

Panasonic DP-UB450 (DP-UB450EG-K)

Panasonic DP-UB450 (DP-UB450EG-K)
Detail

Blu-ray prehrávač – prehráva Blu-ray, CD a DVD, stolný, podpora HEVC, MKV, MPEG2 a TS, s ethernetom, s HDMI a s USB Hľadáte pre svoje domáce kino ideálny Blu-Ray prehrávač? Vychutnajte si nádhernú kvalitu obrazu vo 4K Ultra HD rozlíšení s modelom DP-UB450 od Panasonicu. Podporuje formáty HDR, vrátane HDR10+ či Dolby Vision, ktoré prepožičiavajú obrazu maximálne detaily, dynamiku a hĺbku. Na pôžitku z obrazu sa podpisuje tiež kompatibilita s funkciou Hybrid Log-Gamma. Výkonný procesor, USB port, 4K networking sú len niektorými z parametrov sľubujúcich zážitok z takmer reálnej kinosály v pohodlí a súkromí domova. Dvojica HDMI portov TWIN HDMI PURE AV potom oddeľuje signál audia a videa, a tým potláča nežiaduci šum. Prednosti Blu-Ray prehrávača Panasonic DP-UB450Výkonný moderný procesorObraz vo vysokom rozlíšení 4KHi-Res audio – prehrávanie zvuku s vysokým rozlíšenímPodpora HDR vrátane HDR10+ a Dolby VisionPrevzorkovanie starších nahrávok do 4K... (alza.sk)

Podobné produkty ako Panasonic DP-UB450 (DP-UB450EG-K)

Dekoračné strapce 8 ks - DP Craft / rôzne farby

Dekoračné strapce 8 ks - DP Craft / rôzne farby
Detail

Dekoračné strapce 8 ks - DP Craft / rôzne farby Ozdobné dekoračné strapce od DP Craft sú vyrobené z vysoko kvalitného ekologického semišu. Sú skvelým pomocníkom pri tvorbe bižutérie, kľúčeniek, závesov, girlánd a iných dekorácií. Takisto s nimi môžete ozdobiť darčekové krabičky, fotoalbumy, zips na peňaženke či kabelke. Vyrobte si originálnu dekoráciu alebo darček jednoducho a rýchlo. PARAMETRE PRODUKTU: Dekoračné strapce z kvalitného ekologického semišu Vhodné na výrobu bižutérie, kľúčeniek a iných dekorácií Sada obsahuje 8 ks strapcov rôznych farieb Kovová koncovka s očkom Veľkosť jedného strapca cca 3,5 cm Balené v plastovom priehľadnom obale Galéria fotiek Pozri si video ako použiť tento produkt (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Dekoračné strapce 8 ks - DP Craft / rôzne farby

DiMarzio DP 820BK D Activator 8 Bridge Black

DiMarzio DP 820BK D Activator 8 Bridge Black
Detail

O tom, ako by mal znieť 8-strunový snímač sa ešte stále polemizuje. V DiMarzio si myslia, že by mal mať širokú frekvenčnú odozvu, byť veľmi výrečný a dynamický a nemal by byť zablatený. Toto je základný zvuk kobylkového snímača D Activator™. Nízke tóny sú veľké a perkusívne a výšky majú veľa sily bez toho, aby boli prenikavé. Kobylkový model D Activator™ 8 je určite vysokovýkonný snímač. Dve cievky sú naladené na rôzne frekvencie pre silnú, sústredenú basovú odozvu kombinovanú s hrejivými výškami a rozšírenými harmonickými podtónmi. Pozícia : Kobylka/tremolo F-spaced : Nie Krajina pôvodu : USA Typ magnetu : Keramika Snímače : Pasívne Počet strún : 8 Impedancia : 11,48 kOhm Zapojenie : 4 pole Farba : Čierna Typ : Humbucker Farba podľa výrobcu : Black (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 820BK D Activator 8 Bridge Black , Tascam dp-03sd

Ugreen MD105 kábel Mini DP / DP 1.5m, čierny (10477)

Ugreen MD105 kábel Mini DP / DP 1.5m, čierny (10477)
Detail

Kábel Mini DisplayPort (Thunderbolt) / Display Port vám umožní pripojiť počítač, notebook alebo Macbook k zobrazovaciemu zariadeniu 4K / 60 Hz. Duplikujte a rozdeľte obrazovky, pracujte efektívnejšie alebo ukážte svoju prezentáciu na väčšej obrazovke. Vychutnajte si kvalitu 4K, živé farby a podrobné obrázky. Vysoká odolnosť Kábel je vyrobený z pozinkovanej medi potiahnutej ekologickým materiálom a má pozlátené konektory, ktoré zaručujú absenciu rušenia a vysokú odolnosť proti korózii a opotrebovaniu. Parametre: • Výrobca: Ugreen • Konektory: Mini Display Port (kompatibilný s Thunderbolt) / Display Port 1.2 • Materiál: PC / pocínovaná meď • 24K pozlátený konektor • Rozlíšenie 4K / 60 Hz (mobilego.sk)

Podobné produkty ako Ugreen MD105 kábel Mini DP / DP 1.5m, čierny (10477) , Energizer 13 dp-8 pre audioprotetiku (eza002)

OEM DisplayPort DP(F) - DP(F), 4K@60Hz (12.99.3165)

OEM DisplayPort DP(F) - DP(F), 4K@60Hz (12.99.3165)
Detail

Spojka na kábel – female konektor 2× DisplayPort (DisplayPort 1.2), obojstranná koncovka, rovné zakončenie Spojka na káble OEM je najjednoduchším východiskom v prípade, že narazíte na nepríjemnosti s prepojením káblov s rovnakými koncovkami. Táto od výrobcu OEM vám ponúkne female konektor DisplayPort, ten má na starosti jednoduché prepojenie elektroniky. Ide o štandard typu DisplayPort 1.2. Čierna farba spojky na kábel môže ľahko ladiť s vašou elektronikou či inou výbavou. Najdôležitejšie parametre káblovej spojky OEM DisplayPort DP(F) - DP(F), 4K@60Hz Spojka na káble OEM jednoducho rozšíri možnosti zariadení Konektory: female DisplayPort Farba: čierna Zakončenie: rovné Štandard spojky na káble: DisplayPort 1.2 (alza.sk)

Podobné produkty ako OEM DisplayPort DP(F) - DP(F), 4K@60Hz (12.99.3165) , Energizer 312 dp-8 pro audioprotetiku (eza003)

Fischer S 8 DP rozperná hmoždinka 40 mm 8 mm 50126 200 ks

Fischer S 8 DP rozperná hmoždinka 40 mm 8 mm 50126 200 ks
Detail

Rozširovacia zástrčka fischer S je originálna a predstavuje klasiku, ktorá bola desaťročia miliónkrát vyskúšaná a vyskúšaná. Plastová kotva je vyrobená zo 100% vysoko kvalitného nylonu. Vďaka tomu je kotva počas montáže obzvlášť robustná a zaručuje trvalú bezpečnosť. Pretože sa hmoždinka rozpína iba v dvoch smeroch, môžu sa rozpínacie sily zavádzať rovnobežne s okrajom stavebného materiálu otáčaním hmoždinky. Takto sa zabráni odlupovaniu stavebného materiálu pri jeho pripevňovaní blízko okraja. Fischerová rozpínacia zátka S sa odporúča na upevnenie do pevných stavebných materiálov. To sa dá použiť na pripevnenie rámov obrazov, svetiel, svetelných skriniek na stenu alebo elektrických inštalácií. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Fischer S 8 DP rozperná hmoždinka 40 mm 8 mm 50126 200 ks , Energizer 10 dp-8 pre audioprotetiku (7638900349238)

Ugreen MD105 kábel Mini DP - DP 4K 1.5m, biely (10476)

Ugreen MD105 kábel Mini DP - DP 4K 1.5m, biely (10476)
Detail

Pripojte zariadenia Apple k externým obrazovkám, aby ste mali jasný obraz. Kábel zaručuje prenos v kvalite 4K HD, synchronizáciu zvuku a videa. Pozlátené konektory zaisťujú stabilný prenos dát, sú odolné proti korózii a opotrebovaniu. Obojsmerný prenos dát Môžete prenášať údaje zo zariadenia s portom Mini DP do zariadení s portom DP a naopak, zo zariadení s portom DP do zariadení s portom Mini DP. Dokonalá kvalita obrazu Vychutnajte si kvalitu 4K HD, živé farby a podrobné obrázky. Viacvrstvová štruktúra a najkvalitnejšie materiály zaisťujú estetický vzhľad a stabilný prenos bez rušivých vplyvov. Vyberte možnosť, ktorá vyhovuje vašej situácii Ak potrebujete zobraziť obraz na väčšej ploche (zrkadlový režim), bezproblémovo pripojte zariadenie k externej obrazovke. Rozšírením pracovného priestoru zvýšite efektivitu práce pomocou obrazovky režimu rozšírenia. Kompatibilita Kábel funguje so zariadeniami s operačnými systémami Mac OS a Windows. Parametre: • Výrobca: Ugreen • Konektory: Mini DisplayPort - DisplayPort • Prenos údajov: 8,64 Gb/s • Podporované rozlíšenie: 2560x1600p @ 60Hz • Podpora DPCP: áno • Dĺžka kábla: 1,5 m (mobilego.sk)

Podobné produkty ako Ugreen MD105 kábel Mini DP - DP 4K 1.5m, biely (10476) , Oem displayport dp(f) - dp(f), 4k@60hz (12.99.3165)

AKASA 8K DP na DP kábel – 5 m/AK-CBDP23-50BK

AKASA 8K DP na DP kábel – 5 m/AK-CBDP23-50BK
Detail

Video kábel – prepájací, dĺžka 5 m, male konektor 2× DisplayPort (DisplayPort 1,4), obojstranná koncovka, rovné zakončenie Video kábel AKASA 8K DP na DP kábel – 5 m/AK-CBDP23-50BK prepojí zobrazovacie aj prehrávacie zariadenia. Tento spoľahlivý model je osadený male konektormi DisplayPort. Ak ide o dĺžku, video kábel má celkovo 5 m. Mnohými výrobcami často podporovaný DisplayPort je dobrou voľbou na transport záznamu obrazu s rozlíšením 4K pri vysokej frekvencii 120 Hz, pri nižšej frekvencii dokonca 8K. Prenesie aj zvuk či iné dáta a počíta s ním veľké množstvo grafických adaptérov. Dôležité vlastnosti video kábla AKASA 8K DP na DP kábel – 5 m/AK-CBDP23-50BK Video kábel AKASA byl obohatený o konektory male DisplayPort AKASA 8K DP na DP kábel – 5 m/AK-CBDP23-50BK je charakterizovaný ako prepojovací kábel DisplayPort kábel umožňuje prenos v rozlíšení až 8K Zakončenie: rovné Tento video kábel meria 5 m (alza.sk)

Podobné produkty ako AKASA 8K DP na DP kábel – 5 m/AK-CBDP23-50BK

Gibraltar 9707TP-DP

Detail

Stojan na Hi-Hat zo série 9000 so systémom Direct Lever Pull a Step Tension.Stojan je upevnený masívnou trojnožkou. (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Gibraltar 9707TP-DP

ROLAND DP-10

ROLAND DP-10
Detail

• Dĺžka káblu: 2,2 m• Snímanie dynamiky zaťaženia• Funguje aj ako bežný on/off pedál. (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako ROLAND DP-10 , Amica dp 6413 lzbg (21190)

DENON DP-29F

Detail

• Odstup signálu od šumu: 60dB • Výška: 97mm • Šírka: 360mm • Hĺbka: 357mm • Váha (netto): 2,8kg • Predný panel: Plastový • Váha spolu s balením (kg): 2,8 kg • Maximálna spotreba: 2W • Dodávané príslušenstvo: Manuál (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako DENON DP-29F , Amica dp 6401 lzb (21185)

Gibraltar SC-DP

Detail

Využitie ako dvojitý držiak Materiál : Pochrómovaná oceľ Upevnenie na tyč o priemere 25,5mm (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Gibraltar SC-DP , Amica dp 6410 lzwg (21189)

Gibraltar 9707NL-DP

Detail

• séria 9000• priamy pedál ponúka rýchly a tichý chod, s okamžitou odozvou• napätie pedálu umožňuje hráčovi odhadnúť "správny prítlak"• bez nožičiek (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Gibraltar 9707NL-DP , Amica dp 6411 lzx (21187)

Gibraltar 9707ML-DP

Detail

Stojan na Hi-Hat zo série 9000 so systémom Direct Lever Pull a Step Tension, trojnohá podstava je vyrobená z pochrómovaného, tvrdeného L-stock hliníka, dodáva stojanu stabilitu dvojitej výstuhy no váhu len jednej, patentovaný systém upevňovania, masívny a stabilný pedál, výška od 29“ do 37“, hmotnosť 5,6kg. (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Gibraltar 9707ML-DP , Amica dp 6414 dbg (21535)

DP Keto Phan

DP Keto Phan
Detail

Zdravotnícka pomôcka, in vitro diagnostika, diagnostické prúžky na analýzu moču. Testovacie prúžky používané na stanovenie ketónov v moči. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako DP Keto Phan , Amica dp 6413 bg (21326)

Tascam DP-32SD

Tascam DP-32SD
Detail

Prenosný digitálny mixážny pult/audio rekordér, ktorý dokáže nahrať až 32 trackov so zabudovaným digitálnym masteringom - z toho až 8 trackov súčasne cez 8 univerzálnych vstupov XLR/TRS, a možnosťou nahrávania Mono (pri nahrávaní klávesov) alebo Stereo (pri nahrávaní vokálov a gitary) na SD/SDHC kartu. Pult disponuje 8 XLR/TRS vstupmi, ktoré je možné pri nahrávaní použiť aj simultánne, 21 fadermi, 3,5" farebným LCD displejom s 12 otočnými gombíkmi pre ľahšie ovládanie (EQ, Effect Send...), 3-pásmovým ekvalizérom pre každý track, a 8 dynamickými efektmi, gitarovými efektmi a mix-down efektmi. Typ nabíjačky : Sieťový zdroj CD-R/RW : Nie Výška (mm) : 104.0 Počet mikrofónov : 2 Prevádzka na batérie : Nie Zabudovaný reproduktor : Nie Typ : Viacstopové kompaktné štúdio Balenie obsahuje : Adaptér Šírka (mm) : 514.0 Balenie obsahuje : Manuál Počet nahrávacích stôp : 8 Balenie obsahuje : Rekordér Fantómové napájanie : Áno Hmotnosť (g) : 6200.0 Záznamové médium : SDHC Vstup na mikrofón : Áno Záznamové médium : SD Linkový výstup (Line-Out) : Áno Balenie obsahuje : SD karta Napájanie : Adaptér Displej : Áno Adaptér súčasťou balenia : Áno Dĺžka (mm) : 340.0 Typ displeja : LCD Počet mikrofónnych/linkových vstupov : 8 Slúchadlový výstup : Áno Krajina pôvodu : Čína (muziker.com)

Podobné produkty ako Tascam DP-32SD , Amica dp 6411 lzbg (21188)

DiMarzio DP 193

DiMarzio DP 193
Detail

Snímač na el. gitaru Typ : Humbucker Farba : Čierna Krajina pôvodu : USA Pozícia : Bridge / Neck (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 193 , Amica dp 6403 azx (21330)

Topeak DP Mount

Topeak DP Mount
Detail

Univerzálny duralový zvislý držiak na teleskopickú sedlovku (stĺpik sedla) pre stabilnejšie uchytenie veľkej podsedlovej tašky (napr. BACKLOADER), držiakov na fľašu, zadného svetla a pod. Použiteľný na priemery horných častí teleskopických sedloviek od 22 - 27 mm (vymedzovacie vložky sú v balení) Materiál : Dural Hmotnosť (g) : 63.0 Krajina pôvodu : Taiwan Farba podľa výrobcu : Black Rozmery : 11,7 x 6 x 4,1 cm Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako Topeak DP Mount , Amica dp 6402 zx (21186)

Tascam DP-006

Tascam DP-006
Detail

digitálny 6 stopový rekordér s podporou kariet typu SD/SDHC až do 32GB. Tascam DP-006 nahráva v kvalite 44,1kHz/16bit a popri všetkých vstupoch disponuje dvojicou vstavaných kondenzátorových mikrofónov so všesmerovou charakteristikou. Rekordér je vybavený dvojicou vstupných konektorov typu jack 6,3mm z ktorých input A je možné prepínačom meniť na linkový/mikrofónový alebo nástrojový. Zariadenie je vybavené výstupom na slúchadlá so samostatným ovládačom volume. Rozmery: 155 x 41,5 x 107mm, hmotnosť: 360g, napájanie 4x AA batériami alebo 5V adaptérom Tascam PS-P520, ktorý nie je súčasťou balenia. Napájanie : Adaptér alebo Batéria Prevádzka na batérie : Áno Balenie obsahuje : Rekordér Záznamové médium : SD Krajina pôvodu : Čína Adaptér súčasťou balenia : Nie Počet mikrofónnych/linkových vstupov : 2 Šírka (mm) : 155.0 Hmotnosť (g) : 360.0 Zabudovaný reproduktor : Nie Balenie obsahuje : Manuál Fantómové napájanie : Nie Linkový výstup (Line-Out) : Áno Balenie obsahuje : USB kábel CD-R/RW : Nie Počet nahrávacích stôp : 6 Výška (mm) : 42.0 Typ nabíjačky : Tascam PS-P520 Dĺžka (mm) : 107.0 Displej : Áno Typ batérie : AA Typ : Viacstopové kompaktné štúdio Slúchadlový výstup : Áno Balenie obsahuje : SD karta Balenie obsahuje : AA batéria Vstup na mikrofón : Áno Počet mikrofónov : 2 Záznamové médium : SDHC (muziker.com)

Podobné produkty ako Tascam DP-006 , Mcgrey dp-18 wm (00087476)

DiMarzio DP 159

DiMarzio DP 159
Detail

Snímač typu Humbucker vhodný do polohy ku kobylke. Snímače zo série Evolution sú výsledkom dvojročného výskumu s cieľom vytvoriť perfektný snímač pre gitaristu Steva Vaia. Kobylkový model ponúka definované basy, jasné silné stredy a výšky vďaka čomu je ideálny nielen na hutné riffy, ale aj na sólovianie. Snímač si mimoriadne dobre rozumie s gitarami s lepeným krkom, kde ponúka bohaté spektrum frekvencií a harmónií. Evolution Bridge je vinutý okolo keramického magnetu a ukončený štvoricou vodičov pre možnosť rozopínania cievok. DC odpor: 13,84 Kohm. Farebné prevedenie: Black. Farba : Čierna Typ : Humbucker Krajina pôvodu : USA Pozícia : Kobylka/tremolo (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 159 , Mcgrey dp-18 wn (00087478)

Tascam DP-006

Tascam DP-006
Detail

Záznamové zariadenie – šesťstopový SD/SDHC rekordér, podporovaná kapacita kariet: až 32GB, nahrávanie: 44.1kHz/16-bit, 2 integrované kondenzátorové mikrofóny so všesmerovou charakteristikou, vstupy pre linku a externé mikrofóny, nástrojový vstup, slúchadlový/linkový výstup, integrovaná chromatická ladička, metronóm, mini USB konektor, možnosť batériového napájania So šesťstopovým rekordérom Tascam DP-006 budete schopní tvoriť kedykoľvek, keď na vás príde kreativita. Priamo v prednej časti rekordéra sú integrované dva mikrofóny, takže na záznam akustickej gitary alebo spevu nepotrebujete nič ďalšie. Rekordér Tascam DP-006 môžete len tak položiť na stôl, ale k dispozícii je aj držiak na statív. S chromatickou ladičkou a metronómom vo výbave ide o jedno z najľahšie prenosných zariadení na záznam na trhu. Kľúčové vlastnosti rekordéra Tascam DP-006Vzorkovacia frekvencia: 16 bit/44,1 kHzRekordér Tascam DP-006 ponúkne šesť stôp na... (alza.sk)

Podobné produkty ako Tascam DP-006 , Mcgrey dp-18 sm (00087477)

Tascam DP-008EX

Tascam DP-008EX
Detail

Záznamové zariadenie – osemstopový SD/SDHC rekordér, podporované médiá: SD (512MB – 2GB), SDHC (4 – 32GB), linkový výstup, výstup na slúchadlá, USB Mini-B, ladička, metronóm, displej LCD S osemstopovým rekordérom Tascam DP-008EX budete schopní tvoriť kedykoľvek, keď na vás príde kreativita. Priamo v prednej časti rekordéra sú integrované dva mikrofóny, takže na záznam akustickej gitary alebo spevu nepotrebujete nič ďalšie. S chromatickou ladičkou a metronómom vo výbave ide o jedno z najľahšie prenosných zariadení na záznam na trhu. Kľúčové vlastnosti rekordéra Tascam DP-008EXVzorkovacia frekvencia: 16 bit/44,1 kHzDve mono stopy záznamu súčasne alebo jedna stereo stopaRekordér Tascam DP-008EX ponúkne osem stôp na prehrávanieNapájanie cez 4× AA batérie alebo adaptérom (nie je súčasťou balenia)Chromatická ladička a metronóm vo výbaveDva XLR / 6,3 mm jack mikrofónové/linkové vstupy s fantómovým napájaním na kondenzátorové mikrofónyJeden zo... (alza.sk)

Podobné produkty ako Tascam DP-008EX , Einhell gh-dp 7835 (4170682)

Dištančný plech DP PS-3,5 DP PS-3,5 Phoenix Contact Množstvo: 10 ks

Dištančný plech DP PS-3,5 DP PS-3,5 Phoenix Contact Množstvo: 10 ks
Detail

Dištančný tanier, dĺžka: 15,9 mm, šírka: 3,5 mm, výška: 33,5 mm, počet polôh: 1, farba: červená Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dištančný plech DP PS-3,5 DP PS-3,5 Phoenix Contact Množstvo: 10 ks

Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP RS PB-DP T Weidmüller Množstvo: 1 ks

Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP   RS PB-DP T  Weidmüller Množstvo: 1 ks
Detail

Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP. Kryt IP20 T-kus PROFIBUS-DP. Tento distribútor pre PROFIBUS-DP ponúka užívateľovi pohodlné pripojenie v rozvádzači. Je možné ho namontovať na montážne lišty TS32 / 35 a pripája štandardizované káble PROFIBUS-DP. Okrem pripojenia je možné pripojiť aj útržkové vedenia. Zaistite, aby boli čapy čo najkratšie. Článok 8788580000 tiež umožňuje pripojenie analytických / programovacích zariadení prostredníctvom 9-pólovej zásuvky Sub-D. Funkcie odpaliska. Dobrý kontakt štítu, dostatok priestoru na pripojenie autobusovej linky. Montáž na DIN lištu TS32 / 35. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP RS PB-DP T Weidmüller Množstvo: 1 ks

AMICA DP 6402 ZX

AMICA DP 6402 ZX
Detail

VSTAVANÁ PLYNOVÁ VARNÁ DOSKA . FlameControl . Lepšia kontrola plameňa vďaka 9 úrovniam výkonu. Gombíkom môžete presne upraviť veľkosť plameňa podľa typu pripravených pokrmov. Menšie plameň, na úrovni 2-3, je ideálny pre (andreashop.sk)

Podobné produkty ako AMICA DP 6402 ZX

Denon DP-300F Black

Detail

Odstup signálu od šumu: 60dB Predný panel: plastový Maximálna spotreba: 2W Prenoska: MM-DSN85 Pohon: remienkový Rozmery: 122 x 434 x 381mm Hmotnosť: 5,5kg Dodávané príslušenstvo: manuál Farebné prevedenie: Čierne (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Denon DP-300F Black

Denon DP-400 Black

Detail

Pohon: 33 1/3 / 45 / 78 Pásový pohon Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz Odstup signál / šum: 65 dB Zakrivená prenoska Integrovaný phono ekvalizér Rozmery: 132 x 414 x 342 mm Hmotnosť: 5,8 kg Exkluzívny odnímateľný prachový kryt má dvojaképoužitie, slúži aj ako výstavný stojan Farebné prevedenie: čierne (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Denon DP-400 Black

Denon DP-450USB Black

Detail

Pohon: 33 1/3 / 45 / 78 Pásom poháňaná točňa Umožňuje digitalizovať vinylovú kolekciu a vytvárať kvalitné záznamy vo formátoch MP3 alebo WAV Zakrivena prenoska S-Shape Frekvenčný rozsah: 20 - 20 000 Hz Odstup signál / šum: 65 dB Rozmery: 132 x 414 x 342 mm Hmotnosť: 5,8 kg (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Denon DP-450USB Black

Denon DP-400WTEM White

Detail

Odstup signálu od šumu: 65dB Predný panel: plastový Prenoska: S-Shape Rozmery: 132 x 414 x 342mm Hmotnosť: 5,8kg Dodávané príslušenstvo: manuál (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Denon DP-400WTEM White

Denon DP-450USBWTEM White

Detail

Odstup signálu od šumu: 65dB Možnosť pripojenia USB zariadenia Predný panel: plastový Prenoska: S-Shape Rozmery: 132 x 414 x 342mm Hmotnosť: 5,8kg Dodávané príslušenstvo: manuál (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako Denon DP-450USBWTEM White

FBT DP 10 T

Detail

• Citlivosť: 96 dB• 100 V transformátor• Výkon: 10 W• Rameno otočné o 180°• Operačná teplota: -40°C - 150°C• Materiál: Antikorózny polyamid• Prevedenie: Biele (melodyshop.sk)

Podobné produkty ako FBT DP 10 T

DiMarzio DP 100FCR Cream

DiMarzio DP 100FCR Cream
Detail

Super Distortion má dokonalú zmes sily a tónu: jednotlivé tóny aj akordy vyskočia zo zosilňovača a naplnia miestnosť (alebo skladbu). Rovnováha tónov je klasická – silné, zosilnené stredy, veľké basy a tučné výšky. Toto je zvuk, ktorý ste na platinových platniach počuli už viac ako tri desaťročia od rôznych hráčov ako Ace Frehley, Al Di Meola a Paul Gilbert. Snímač je tiež všestranný: 4-vodičové zapojenie umožňuje okamžitý prístup k rozdeleným a sériovo-paralelným režimom typu Strat. Typ : Humbucker Typ magnetu : Keramika Pozícia : Kobylka/tremolo Farba podľa výrobcu : Cream Farba : Béžová Snímače : Pasívne Počet strún : 6 Krajina pôvodu : USA Zapojenie : 4 pole Impedancia : 13,68 kOhm F-spaced : Áno (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 100FCR Cream

DiMarzio DP 159 F

DiMarzio DP 159 F
Detail

Snímač typu humbucker určený do polohy ku kobylke. Evolution bol navrhnutý pre gitarovú ikonu Steva Vaia a vyniká tučným a silným zvukom, ktorý jemne definuje stredové frekvencie. Evolution je vynikajúci najmä v kombinácii s hot lampovými aparátmi, kedy sa naplno prejaví jeho sila. Snímač je vinutý ako 4-conductor takže ho je možné zapojiť tak, aby sa dali rozpájať jeho cievky, či zapájať snímač paralelne alebo v sérii. Výstupný signál v mV: 404. Výstupný odpor: 13,84 Kohm. Rozteč strún: F-spaced. Počet strún : 6 Typ magnetu : Keramika Pozícia : Kobylka/tremolo Krajina pôvodu : USA Snímače : Pasívne Farba : Čierna Typ : Humbucker (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 159 F

DiMarzio DP 102 X2N

DiMarzio DP 102 X2N
Detail

Keramický snímač typu humbucker s vysokým výstupným signálom. X2N je ako stvorený pre situácie, kde je treba z lampových zosilňovačov dostať čo najviac prirodzeného gainu. Tento snímač má rozhodne dostatok šťavy na to, aby uspokojil aj fanúšikov tých najtvrdších skreslení. Zároveň si zachováva čistotu a čitateľnosť vďaka dvom veľkým keramickým magnetom. X2N je zároveň veľmi schopný v "čítaní" zvuku vášho nástroja a následnej zosilnenej projekcii jeho typických vlastností. Snímač je vinutý ako 4-conductor takže ho je možné zapojiť tak, aby sa dali jeho cievky rozpájať. Výstupný signál v mV: 510. Výstupný odpor: 15,83 Kohm. Farebné prevedenie: Black. Typ : Humbucker Krajina pôvodu : USA Pozícia : Kobylka/tremolo Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 102 X2N

DiMarzio DP 227 Black

DiMarzio DP 227 Black
Detail

Snímač typu humbucker určený do polohy ku krku. LiquiFire bol navrhnutý pre legendu progresívneho metalu Johna Petrucciho. Srdce snímača tvoria magnety Alnico5, ktoré mu dodávajú čistotu a silnú dynamickú odozvu. LiquiFire je snímač, ktorý dokonale zvládne čistú akordovú hru, ako aj sólovú hru s poriadnou dávkou skreslenia. Snímač je vinutý ako 4-conductor takže ho je možné zapojiť tak, aby sa dali rozpájať jeho cievky, či zapájať snímač paralelne alebo v sérii. Výstupný signál v mV: 300. Výstupný odpor: 10,75 Kohm. Farebné prevedenie: Black. Snímače : Pasívne Typ magnetu : Alnico V Pozícia : Krk Impedancia : 10,75 kOhm Farba : Čierna Zapojenie : 4 pole Typ : Humbucker Pozícia : Kobylka/tremolo F-spaced : Nie Počet strún : 6 Farba podľa výrobcu : Black Krajina pôvodu : USA (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 227 Black

DiMarzio DP 100 Zebra

DiMarzio DP 100 Zebra
Detail

Pasívny gitarový snímač typu Humbucker, model Super Distortion s keramickým magnetom vhodný pre umiestnenie pri kobylke. Ponúka zvuk s prieraznými stredovými frekvenciami, hutnými spodnými frekvenciami a plnými výškovými frekvenciami. Ďalej disponuje 4-žilovým káblom, výstupom 425 mV a odporom 13,68 Kohm. Snímač je vyhotovený v delenom farebnom prevedení Black/Cream. Impedancia : 13,68 kOhm Pozícia : Kobylka/tremolo Počet strún : 6 Krajina pôvodu : USA Typ : Humbucker Farba : Béžová Zapojenie : 4 pole Farba podľa výrobcu : Zebra Farba : Čierna Typ magnetu : Keramika (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 100 Zebra

DiMarzio DP 122 Čierna

DiMarzio DP 122 Čierna
Detail

Vdýchnite každej base nový život tým, že nahradíte jej základné snímače snímačmi DiMarzio Model P®. Tento dvojdielny snímač s potlačením šumu prináša basám v štýle Fender® Precision Bass® veľký, prenikavý zvuk. DiMarzio Model P® presne reprodukuje zvuk vašej basy s pridaným gainom a solídnym tónom. Snímače DiMarzio Model P® sa prerezávajú pásmom bez toho, aby obetovali výkon na spodkoch. Stredný rozsah pocítite až v žalúdku, keď na basu poriadne pritlačíte. Kombinujte DiMarzio Model P® s kobylkovými snímačmi DiMarzio Model J ™ alebo Ultra Jazz ™, aby ste dosiahli akýkoľvek tón od pevných stredov po hrejivý spodok s jasným výrazom. Balenie obsahuje : Skrutky Krajina pôvodu : USA Typ magnetu : Keramika Pozícia : Neck / Middle Typ : Precision Bass Zapojenie : 4 pole Impedancia : 11.54 kOhm Balenie obsahuje : Imbusový kľúč Typ : Single Split Coil Farba : Čierna Počet strún : 4 Snímače : Pasívne (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 122 Čierna

DiMarzio DP 100 Black

DiMarzio DP 100 Black
Detail

Pasívny gitarový snímač typu Humbucker, model Super Distortion s keramickým magnetom vhodný pre umiestnenie pri kobylke. Ponúka zvuk s prieraznými stredovými frekvenciami, hutnými spodnými frekvenciami a plnými výškovými frekvenciami. Ďalej disponuje 4-žilovým káblom, výstupom 425 mV a odporom 13,68 Kohm. Snímač je vyhotovený v čiernom farebnom prevedení. Farba : Nikel Farba podľa výrobcu : Black Pozícia : Kobylka/tremolo Snímače : Pasívne Impedancia : 13,68 kOhm Typ magnetu : Keramika Počet strún : 6 Krajina pôvodu : USA Farba : Čierna (muziker.com)

Podobné produkty ako DiMarzio DP 100 Black

DENON DP-400 Black

Detail

Gramofón – moderný dizajn, vstavaný predzosilňovač, rýchlosť 33,3, 45 a 78 otáčok za minútu, náhon remienkom, poloautomatické ovládanie, esovité ramienko, slúchadlový výstup, elektromagnetická (mm/mc) prenoska, hmotnosť 5,8 kg, rozmery 132 × 414 × 342 mm (V׊×H), biela farba Neodoláte nadšeniu zo starých gramofónových platní? Nechajte sa uniesť ich kúzlom na robustnom prehrávači DENON DP-400 Black s masívnou základňou a prepracovaným ramienkom. Verne originálny zvuk podporuje moderný senzor správnej rýchlosti otáčania taniera, ktorý pracuje úplne automaticky. Akonáhle ihla dôjde na koniec dosky, ramienko v tvare „S“ sa samo nadvihne a otáčanie taniera sa zastaví. Gramofón disponuje aj vstavaným predzosilňovačom a k dispozícii je aj verzia s USB portom.Prednosti čierneho gramofónu DENON DP-400Reprodukcia originálneho zvuku gramofónových platníMasívna základňa s odnímateľným krytomInovované ramienko v tvare „S“Automatický stop na konci doskyModerný senzor... (alza.sk)

Podobné produkty ako DENON DP-400 Black

LG MT IPS LCD LED 23, 8" 24QP500 - IPS panel, 2560x1440, 2xHDMI, DP

Detail

Technické špecifikácieVeľkosť (palce): 23.8 InchVeľkosť (cm): 60.45 cmRozlíšenie: 2560 x 1440Typ panelu: IPSPomer obrazu: 16:9Rozstupy bodov: 0.2058x 0.2058mmJas (Typ): 300 cd/m2Farebný Gamut (typ): sRGB 99% (CIE1931)Hĺbka farieb (počet farieb): 16.7MKontrast (typ): 1000:1Doba odozvy: 5ms (GtG at Faster)Pozorovacie uhly: 178o(R/L), 178o(U/D)Zakrivenie panelu: NIEHDR 10: ÁNOVESA DisplayHDR™: NIEHDR Effect: ÁNONano IPS technológie: NIEWide Color Gamut: NIEKalibrácia farieb: NIEHW Calibration: NIEautomatický jas: NIEFlicker safe: ÁNORežim čítania: ÁNOColor Weakness: ÁNOSuper Rozlíšenie+: ÁNOMotion Blur Reduction Tech.: NIENVIDIA G-Sync™: NIEAMD FreeSync™: ÁNOFreeSync: NIEBlack Stabilizer: ÁNODynamic Action Sync: ÁNOCrosshair: NIEFPS Counter:NIEOverClocking: NIEUser Define Key: NIEAuto Input Switch: NIESphere Lighting: NIESmart Energy Saving: ÁNODual Controller: ÁNOLG UltraGear™ Control Center: NIED-Sub: NIEDVI: NIEHDMI: ÁNO(2ea)HDMI (Max. Rozlíšenie pri Hz): 2560 x 1440 @ 75HzDisplayPort: ÁNO(1ea)DP Verzia: 1.4DP (Max. Rozlíšenie pri Hz): 2560 x 1440 @ 75HzUSB-C: NIEUSB-C (Data Transsmission): NIEDaisy Chain: NIEUSB Upstream Port: NIEAudio In: NIEMic In: NIESlúchadlový výstup: ÁNOType: Externé napájanie adaptérAC Input: 100-240Vac, 50/60HzSpotreba energie (Typ.): 19WSpotreba energie (Max.): 22WSpotreba energie (DC Off): Less than 0.3WMechanika stojana: TiltMontáž na stenu: 100 x 100 mmRozmery so stojanom (ŠxVxH): 540.1 X 413.2 X 211.5 mmRozmery balenia: 611 X 391 X 165 mmVáha so stojanom: 4.0 kgVáha balenia: 5.5 kgVerné farby pri širokom uhleMonitor LG QHD (2560 × 1440) s technológiou IPS poskytuje jasné a konzistentné verné farby. Doba odozvy sa skrátila, reprodukcia farieb vylepšila a používatelia môžu sledovať obrazovku širokouhle. Kontrast plný detailovDnes sa technológia HDR používa pri najrôznejšom obsahu. Tento monitor je kompatibilný s vysokým dynamickým rozsahom HDR10, ktorý je priemyselným štandardom, pokrýva 99% farebného gamutu sRGB a podporuje špecifickú farebnosť a jas, ktoré divákom umožňujú vychutnať si dramatické farby obsahu. Menej modrého svetla, lepší vizuálny komfortRežim Čítačka, v ktorom dochádza k znižovaniu podielu modrého svetla a teda menšej únave zraku, vytvára obrazovku s farebnou teplotou podobnou papieru a poskytuje optimálne podmienky na čítanie. Znižuje únavu zrakuRežim Flicker Safe znižuje úroveň blikania obrazovky takmer na nulu, čo pomáha chrániť vaše oči. Užívatelia tak môžu pohodlne pracovať po celý deň. Dokonalý zážitokTento displej má na troch stranách tenký rámček, nerozptyľuje oslnivo presným a pohodlné nastavovanie sklonu vám umožní vytvoriť optimálne pracovné prostredie. (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako LG MT IPS LCD LED 23, 8" 24QP500 - IPS panel, 2560x1440, 2xHDMI, DP

Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP RS PB-DP T SUB-D Weidmüller Množstvo: 1 ks

Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP   RS PB-DP T SUB-D  Weidmüller Množstvo: 1 ks
Detail

Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP. Kryt IP20 T-kus PROFIBUS-DP. Tento distribútor pre PROFIBUS-DP ponúka užívateľovi pohodlné pripojenie v rozvádzači. Je možné ho namontovať na montážne lišty TS32 / 35 a pripája štandardizované káble PROFIBUS-DP. Okrem pripojenia je možné pripojiť aj útržkové vedenia. Zaistite, aby boli čapy čo najkratšie. Článok 8788580000 tiež umožňuje pripojenie analytických / programovacích zariadení prostredníctvom 9-pólovej zásuvky Sub-D. Funkcie odpaliska. Dobrý kontakt štítu, dostatok priestoru na pripojenie autobusovej linky. Montáž na DIN lištu TS32 / 35. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Prenosový prvok T-kus PROFIBUS-DP RS PB-DP T SUB-D Weidmüller Množstvo: 1 ks

ORICO Mini DP 1.2 (M) to Dual DP (F) Adaptér Silver (ORICO XD-MDF2DP4-SV-BP)

ORICO Mini DP 1.2 (M) to Dual DP (F) Adaptér Silver (ORICO XD-MDF2DP4-SV-BP)
Detail

Rozbočovač (rozdvojka) – dĺžka kábla 0.15m, male konektory: 1× DisplayPort Mini (DisplayPort 1.2), female konektory: 2× DisplayPort (DisplayPort 1.2), 1× USB Micro-B, rovné zakončenie Propojte váš notebook se dvěma velkými obrazovkami najednou. Adaptér ORICO Mini je vybaven jedním DP 1,2 a dvěma female porty DP. Dokáže přenášet obraz ve 4K HD rozlišení. Využijete jej pro promítání filmů, při prezentaci v práci nebo při hraní her na velké obrazovce. Adaptér ORICO Mini je velmi kompaktní, vezmete jej s sebou snadno kamkoliv budete potřebovat. Pyšní se kvalitním provedením ze slitiny hliníku, která dobře odvádí přebytečné teplo. Délka kabelu je 15 cm. Klíčové vlastnosti adaptéru ORICO Mini Adaptér ORICO Mini propojí váš notebook se 2 obrazovkami najednouJe vybaven porty DP 1,2 a dvěma female porty DPPřenáší obraz ve 4K HD kvalitěDélka kabelu je 15 cmAdaptér ORICO Mini je vyroben ze slitiny hliníku (alza.sk)

Podobné produkty ako ORICO Mini DP 1.2 (M) to Dual DP (F) Adaptér Silver (ORICO XD-MDF2DP4-SV-BP)
AUDIX DP ELITE 8 (DP-ELITE8), AUDIX DP Quad (DPQUAD), Panasonic DP-UB9000 (DP-UB9000EG1), Panasonic DP-UB450 (DP-UB450EG-K), Panasonic DP-UB150 (DP-UB150EG-K), AUDIX Studio Elite 8 (STE-8), Panasonic DP-UB820EGK, Tascam DP-24SD, Tascam DP-03SD, Energizer 13 DP-8 pre audioprotetiku (EZA002), Energizer 312 DP-8 pro audioprotetiku (EZA003), Energizer 10 DP-8 pre audioprotetiku (7638900349238), OEM DisplayPort DP(F) - DP(F), 4K@60Hz (12.99.3165), AMICA DP 6413 LZBG (21190), AMICA DP 6401 LZB (21185), AMICA DP 6410 LZWG (21189), AMICA DP 6411 LZX (21187), AMICA DP 6414 DBG (21535), AMICA DP 6413 BG (21326), AMICA DP 6411 LZBG (21188), AMICA DP 6403 AZX (21330), AMICA DP 6402 ZX (21186), McGrey DP-18 WM (00087476), McGrey DP-18 WN (00087478), McGrey DP-18 SM (00087477), Einhell GH-DP 7835 (4170682)