Auna TT370 retro gramofón, vstavané reproduktory, USB MP3 AUX, čierna

Auna TT370 retro gramofón, vstavané reproduktory, USB MP3 AUX, čierna

Auna TT370 retro gramofón, vstavané reproduktory, USB MP3 AUX, čierna

Čistý pôžitok zo zvuku: retro gramofón  TT-370 od spoločnosti  auna  necháva znova ožiť špeciálne šušťanie veľkých, čiernych platní- husia koža garantovaná! Užívajte si staré či nové platne a nechajte sa začarovať. Vďaka dekódovacej funkcii je možné signály z platní digitalizovať a preniesť prostredníctvom USB rozhrania priamo do počítača. Takto je možné prekonvertovať Vaše obľúbené platne do prenosného formátu. Pravý pôžitok z hudby! K prehrávaniu hudby nie sú potrebné žiadne ďalšie reproduktory. Na prednej strane sa nachádzajú vstavané reproduktory na prehrávanie hudby z 17 cm a 30 cm platní. Prostredníctvom cinch výstupu na zadnej strane môžu byť audio signály prenášané podľa Vášho želania na externé reproduktory či stereo sústavy. Na primerané prehrávanie hudby ponúka  auna… (electronic-star.sk)

Auna TT370, čerešňa, retro gramofón, integrovaný reproduktor, USB,…

Auna TT370, čerešňa, retro gramofón, integrovaný reproduktor, USB, MP3, AUX

Čisté potešenie z počúvania:  Retro gramofón auna TT-370 umožní znovu zvláštne praskanie veľkých čiernych diskov – zimomriavky zaručené! Užite si staré alebo nové platne a nechajte sa očariť. Vďaka integrovanej funkcii kódovania môžu byť signály platne digitalizované a prenášané cez USB rozhranie priamo k počítaču. Vaše osobné obľúbené platne možno previesť do prenosného formátu. Priame potešenie z hudby! Pre reprodukciu nie sú potrebné žiadne ďalšie reproduktory. Na prednej strane sa nachádzajú vstavané reproduktory pre prehrávanie hudby 17 až 30 cm LP platní. Cez zadný cinch výstup možno na želanie odosielať zvukové signály do externých reproduktorov alebo stereo systémov. Pre primerané prehrávanie má okrem toho gramofón   auna s remeňovým pohonom tri rôzne rýchlosti prehrávania a… (electronic-star.sk)

Auna Nostalgy Buckingham, kufríkový retro gramofón, reproduktor, AUX,…

Auna Nostalgy Buckingham, kufríkový retro gramofón, reproduktor, AUX, modrý

Gramofón Auna Nostalgy Buckingham štýlovo prebudí Vašu zaprášenú zbierku platní k novému životu. Jednoducho pripojte sieťovú zástrčku, otvorte kryt a hneď môžete prehrávať vinyly priamo cez odnímateľnú reproduktorovú sekciu s dvomi 10 cm (4") stereo reproduktormi gramofónu. Okrem toho môže byť gramofón jednoducho a nekomplikovane prenášaný vďaka príručnej kufríkovej forme so sklápacou rukoväťou. Auna Nostalgy Buckingham ponúka možnosť nielen prehrávať záznamy v rôznych rýchlostiach, ale zapája do ozvučenia prostredníctvom linkového vstupu aj káblové audio zariadenia, ako sú MP3 a CD prehrávače a tiež smartfóny. S cieľom poskytnúť hudobnému pozadiu viac dynamiky má zariadenie linkový výstup pre prenos signálu do zosilňovača a mixážneho pultu ako aj samostatné pripojenie pre subwoofer. … (electronic-star.sk)

Auna 182TT, USB gramofón, MP3 nahrávanie, AUX, PC, MAC

Auna 182TT, USB gramofón, MP3 nahrávanie, AUX, PC, MAC

Zariadenie auna 182TT je USB gramofón, ktorý komunikuje medzi analógovými a digitálnymi zdrojmi. Cez zadný USB vstup zariadenie využíva svoj repertoár pre príjem a ďalšie spracovanie v počítači - bez ohľadu na to, či ide o Windows PC alebo MAC počítače. Zodpovedajúci softvér "Audacity" je už súčasťou dodávky. Ako zdroje nahrávania možno použiť okrem platní aj všetky audio zariadenia, pripojené na AUX vstup gramofónu auna - od magnetofónu až po CD prehrávač. Čo sa týka platní, predinštalovaná značková ihla od spoločnosti Audio Technica garantuje spolu s remeňovým pohonom zariadenia auna 182TT s tichým chodom dobrú zvukovú kvalitu. Zvláštnosťou USB gramofónov je nastaviteľný pitch pre doladenie výšky tónu/rýchlosti. Základnou výhodou zariadenia oproti väčšine podobných zariadení je… (electronic-star.sk)

Auna TT Classic BK, lesklý čierny, retro gramofón, USB, linkový…

Auna TT Classic BK, lesklý čierny, retro gramofón, USB, linkový výstup, reproduktor

Nastal čas vytiahnuť svoju starú zbierku platní a oprášiť nostalgiu starých čias. Gramofón auna TT Classic je rozhraním medzi analógovou a digitálnou hemisférou. Nielen že prehráva 3 rôzne rýchlosti platní, ale Vám tiež umožňuje previesť hudbu Vašich obľúbeným platní do prenosného, digitálneho formátu. Zariadenie má preto k dispozícii zadný USB port, cez ktorý možno zvukový signál jednoducho nahrávať do počítača. Vhodný USB kábel a sieťový adaptér pre pripojenie k sieťovému prúdu sú súčasťou dodávky. Vďaka plug&play schopnosti Windows počítačov môžete priamo po pripojení začať s prehrávaním. USB gramofón TT Classic od spoločnosti auna  nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory. V dvoch zo svojich štyroch nožičiek sa nachádzajú integrované stereo reproduktory pre priame prehrávanie… (electronic-star.sk)

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue retro gramofón platne USB AUX krémová…

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue retro gramofón platne USB AUX krémová/vzhľad mosadze

Prišiel ten čas opäť vybrať zbierku gramofónových platní a opájať sa nostalgiou minulých časov. Pretože to, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako pekný retro kufrík z 50-tych rokov, je nový prenosný gramofón  Peggy Sue  rady  Nostalgy by auna.  Tento prehráva nie len 3 rôzne veľkosti platní, ale okrem toho ponúka možnosť, hudbu z obľúbených platní preniesť do kompaktného digitálneho formátu. Preto disponuje USB pripojením (typ B) na zadnej strane, cez ktorý bude signál z platní úplne jednoducho prijímaný na počítači - vhodný spojovací kábel ako aj potrebný softvér 'Audacity'  na USB-PC kódovanie obdržíte priamo v balení. Súčasne môže byť  Nostalgy by auna  Peggy Sue  gramofón  takto zásobovaný elektrickou energiou. Vhodný USB kábel a adaptér na pripojenie k sieti sú taktiež súčasťou… (electronic-star.sk)

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue retro gramofón platne USB AUX vzhľad…

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue retro gramofón platne USB AUX vzhľad dreva/zlatá

Prišiel ten čas opäť vybrať zbierku gramofónových platní a opájať sa nostalgiou minulých časov. Pretože to, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako pekný retro kufrík z 50-tych rokov, je nový prenosný gramofón  Peggy Sue rady Nostalgy by auna . Tento prehráva nie len 3 rôzne veľkosti platní, ale okrem toho ponúka možnosť, hudbu z obľúbených platní preniesť do kompaktného digitálneho formátu. Preto disponuje USB pripojením (typ B) na zadnej strane, cez ktorý bude signál z platní úplne jednoducho prijímaný na počítači - vhodný spojovací kábel ako aj potrebný softvér 'Audacity'  na USB-PC kódovanie obdržíte priamo v balení. Súčasne môže byť  Nostalgy by auna  Peggy Sue  gramofón  takto zásobovaný elektrickou energiou. Vhodný USB kábel a adaptér na pripojenie k sieti sú taktiež súčasťou balenia… (electronic-star.sk)

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue retro gramofón platne USB AUX biela…

Auna Nostalgy by auna Peggy Sue retro gramofón platne USB AUX biela/ružovo-zlatá

Prišiel ten čas opäť vybrať zbierku gramofónových platní a opájať sa nostalgiou minulých časov. Pretože to, čo sa na prvý pohľad môže zdať ako pekný retro kufrík z 50-tych rokov, je nový prenosný gramofón  Peggy Sue  rady Nostalgy by auna.  Tento prehráva nie len 3 rôzne veľkosti platní, ale okrem toho ponúka možnosť, hudbu z obľúbených platní preniesť do kompaktného digitálneho formátu. Preto disponuje USB pripojením (typ B) na zadnej strane, cez ktorý bude signál z platní úplne jednoducho prijímaný na počítači - vhodný spojovací kábel ako aj potrebný softvér 'Audacity'  na USB-PC kódovanie obdržíte priamo v balení. Súčasne môže byť  Nostalgy by auna  Peggy Sue gramofón  takto zásobovaný elektrickou energiou. Vhodný USB kábel a adaptér na pripojenie k sieti sú taktiež súčasťou… (electronic-star.sk)

Auna Deerwood, stereo systém, gramofón, USB MP3 kódovanie, CD, kazeta…

Auna Deerwood, stereo systém, gramofón, USB MP3 kódovanie, CD, kazeta, FM, AUX

Zariadenie auna  Deerwood je do šírky rozložený stereo systém , ktorý spája tradičné a moderné funkčné svety s úsporou priestoru. Centrom je remeňovo poháňaný  gramofón , ktorý slúži spolu s bočne zapusteným kazetovým magnetofónom ako základ pre staršie hudobné nosiče. Pre uspokojenie tlaku moderných mediálnych zvykov má zariadenie v prednej časti zabudované USB rozhranie, ktoré prehráva MP3 hudobné tituly z USB kľúča a MP3 prehrávača. Má aj ďalšiu užitočnú úlohu, a to zaznamenávanie zvuku z platní, magnetofónových pások, CD a AUX priamo na USB nosič ako MP3 súbor. Rýchlo, pohodlne a bez pomoci počítača tak možno archivovať vinylové poklady. Externé audio zariadenia možno začleniť do zostavy pomocou AUX vstupu. Repertoár je zakončený integrovaným FM rádiom s 10 pamäťovými miestami… (electronic-star.sk)

Auna Blackwood, stereo systém, gramofón, USB MP3 kódovanie, CD,…

Auna Blackwood, stereo systém, gramofón, USB MP3 kódovanie, CD, kazeta, FM, AUX

Zariadenie auna  Blackwood je do šírky rozložený stereo systém , ktorý spája tradičné a moderné funkčné svety s úsporou priestoru. Centrom je remeňovo poháňaný  gramofón , ktorý slúži spolu s bočne zapusteným kazetovým magnetofónom ako základ pre staršie hudobné nosiče. Pre uspokojenie tlaku moderných mediálnych zvykov má zariadenie v prednej časti zabudované USB rozhranie, ktoré prehráva MP3 hudobné tituly z USB kľúča a MP3 prehrávača. Má aj ďalšiu užitočnú úlohu, a to zaznamenávanie zvuku z platní, magnetofónových pások, CD a AUX priamo na USB nosič ako MP3 súbor. Rýchlo, pohodlne a bez pomoci počítača tak možno archivovať vinylové poklady. Externé audio zariadenia možno začleniť do zostavy pomocou AUX vstupu. Repertoár je zakončený integrovaným FM rádiom s 10 pamäťovými miestami… (electronic-star.sk)

Auna Verticalo DAB retro gramofón, DAB+, FM tuner, USB, BT, AUX, budík

Auna Verticalo DAB retro gramofón, DAB+, FM tuner, USB, BT, AUX, budík

Pôžitok z počúvania: šarmantné šuchotanie dávno zabudnutých čias sa vracia. S retro dizajnovým gramofónom auna  Verticalo DAB oslavujú zaprášené vinylové poklady svoj comeback! Zariadenie podporuje všetky bežné rýchlosti prehrávania od 33 do 78 otáčok/min a je vybavené praktickou start-stop automatickou funkciou. Aby repertoár platní zaoblili klasické tóny alebo moderné beaty, gramofón   auna  Verticalo DAB ponúka hneď viac možností. Tak môžete siahnuť po DAB+ vysielacom spektre, zatiaľ čo FM tuner prijíma analógové rádio signály. Taktiež je možné uložiť 20 DAB+ a FM vysielačov. Cez bluetooth môžete s  vertikálnym gramofónom  spojiť smartfóny, tablety a iné high-end zariadenia. MP3 prehrávače môžete pripojiť k zariadeniu Verticalo DAB cez AUX vstup. USB pripojenie okrem toho… (electronic-star.sk)

Auna TT Classic WD, drevená dyha, retro gramofón, USB, linkový výstup…

Auna TT Classic WD, drevená dyha, retro gramofón, USB, linkový výstup, reproduktor

Nastal čas vytiahnuť svoju starú zbierku platní a oprášiť nostalgiu starých čias. Gramofón auna TT Classic je rozhraním medzi analógovou a digitálnou hemisférou. Nielen že prehráva 3 rôzne rýchlosti platní, ale Vám tiež umožňuje previesť hudbu Vašich obľúbeným platní do prenosného, digitálneho formátu. Zariadenie má preto k dispozícii zadný USB port, cez ktorý možno zvukový signál jednoducho nahrávať do počítača. Vhodný USB kábel a sieťový adaptér pre pripojenie k sieťovému prúdu sú súčasťou dodávky. Vďaka plug&play schopnosti Windows počítačov môžete priamo po pripojení začať s prehrávaním. USB gramofón TT Classic od spoločnosti auna  nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory. V dvoch zo svojich štyroch nožičiek sa nachádzajú integrované stereo reproduktory pre priame prehrávanie… (electronic-star.sk)

Auna Epoque 1907, retro audio systém, gramofón, bluetooth, MC, USB,…

Auna Epoque 1907, retro audio systém, gramofón, bluetooth, MC, USB, CD, AUX

Po obnovení niektorých trendov 60., 70. a 80. rokov prináša retro audio systém  Epoque 1907 od spoločnosti auna  znovu štýlové praskanie zabudnutých vinylov! Je čas oprášiť zbierku platní a dopriať si trochu nostalgie. Audio systém  má k dispozícii integrovaný gramofón, ktorý spolu s bočne zapusteným kazetovým magnetofónom, MP3 CD prehrávačom a AM/FM rádiom pokrýva rozličné hudobné médiá. Pre ich profesionálne splynutie s modernou dobou má zariadenie MP3 USB port s funkciou MP3 kódovania. Vďaka tomu možno veľmi jednoducho prenášať zvukové signály z platní, kaziet a AUX zariadení na prenosné USB dátové zariadenia a pokračovať v prehrávaní. Integrovaná funkcia bluetooth umožňuje bezdrôtové streamovanie hudby s bluetooth zariadeniami, ako napríklad laptop, smartfón a tablet. Cez MP3… (electronic-star.sk)

Auna Verticalo S, gramofón s retro dizajnom, vertikálny gramofónový…

Auna Verticalo S, gramofón s retro dizajnom, vertikálny gramofónový tanier, USB, MP3, linkový výstup

Očarujúce praskanie dávno zabudnutých čias sa vracia. S  retro dizajnovým gramofónom auna Verticalo S oslavujú svoj návrat zaprášené vinylové poklady! Zariadenie podporuje všetky štandardné rýchlosti prehrávania od 33 do 78 ot./min. a je vybavené praktickým štart-stop mechanizmom. Zvláštnosťou je nezvyčajná vertikálna konštrukcia gramofónového taniera. Prehrávanú platňu máte počas prehrávania na dohľad, čo robí zo zariadenia skutočný pútač pozornosti. Aby platňa nepodliehala zákonom fyziky a neskĺzla sa z gramofónu, je zariadenie vybavené magnetickým "pukom", ktorý slúži pre fixáciu. Priame porovnanie medzi analógovým a digitálnym svetom prebieha pomocou MP3 USB portu na hornej strane, ktorý hravo obslúži prenosné médiá, ako sú USB kľúče a MP3 prehrávače. Ozvučenie preberá integrovaný… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, čierny

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, čierny

Nastal čas vytiahnuť svoje staré obľúbené platne a oprášiť nostalgiu starých čias. Čo sa na prvý pohľad zdá ako retro kufor z 50-tych rokov, je však nový prenosný platňový prehrávač Peggy Sue značky Auna. Nielen že prehráva 3 rôzne veľkosti platní, ale tiež môžete použiť Vaše obľúbené platne v kompaktnom digitálnom formáte.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Peggy Sue týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Peggy Sue od spoločnosti Auna nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov.… (electronic-star.sk)

Auna Belle Epoque 1908, retro stereo systém, gramofón, rádio, USB, CD…

Auna Belle Epoque 1908, retro stereo systém, gramofón, rádio, USB, CD, MP3, mikrosystém

To najlepšie z dvoch svetov! Vintážny stereo systém auna Belle Epoque 1908 spája to najlepšie z minulosti s technikou budúcnosti. Ku klasickým možnostiam prehrávania patria gramofón , vďaka ktorému oprášite vaše platne, a  kazetová mechanika na prehrávanie zvukových kaziet. Moderné prehrávanie zastupuje MP3-kompatibilný USB port , ktorý ponúka aj funkciu nahrávania. Phono signály sa vďaka nemu dajú ľahko nahrávať a ukladať na USB kľúč vo formáte MP3. Nenápadne vstavaná CD mechanika prehráva najbežnejšie diskové typy a uzatvára funkčnú výbavu systému. Integrovaný FM/AM tuner poskytuje ďalšie možnosti počúvania hudby. Svojím vzhľadom stereo systém auna Belle Epoque 1908 nič nestráca v porovnaní s prístrojmi z danej doby. Drevená konštrukcia a látkové kryty reproduktorov… (electronic-star.sk)

Auna Jerry Lee, retro gramofón, LP, USB, čierno-biely

Auna Jerry Lee, retro gramofón, LP, USB, čierno-biely

Chcete sa vrátiť do nostalgie minulých čias? Potom prineste z pivnice svoje staré obľúbené platne! So zariadením Jerry Lee od značky Auna a s jeho sponami a kovovými dekoráciami v akoby použitom dizajne neprehrávate len 3 rôzne veľkosti platní, ale tiež môžete použiť Vaše obľúbené platne v kompaktnom digitálnom formáte.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Jerry Lee týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Jerry Lee od spoločnosti Auna nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov. Hlasitosť… (electronic-star.sk)

Auna Verticalo S, retro gramofón, vertikálny platňový tanier, USB,…

Auna Verticalo S, retro gramofón, vertikálny platňový tanier, USB, čierny

Hudobný pôžitok s niečím špecifickým: šarmantné pukotanie oživí dávno zabudnuté časy. S  retro gramofónom auna Verticalo S z ažijú vinylové platne svoj návrat! Gramofón podporuje bežné rýchlosti prehrávania od 33 do 78 ot./min, taktiež je vybavený funkciou automatického Štart-Stop. Mimoriadne neobyčajná je vertikálna konštrukcia platňového taniera. Vďaka tomu sa počas prehrávania dostáva do popredia aj vizuálna stránka platní. Magnetický „puk“ slúži na fixáciu platne, aby nespadla z taniera. Analógový svet zastupujú platne, digitálny svet zase horný USB port podporujúci prehrávanie MP3 titulov z USB kľúčov a MP3 prehrávačov. Ozvučenie preberajú integrované stereo reproduktory, ktoré zakrýva textilný kryt. Pre vyššiu hlasitosť je gramofón vybavený aj linkovým výstupom na zadnej strane… (electronic-star.sk)

Auna 77-92B gramofón, USB, SD, AUX, FM, čierny

Auna 77-92B gramofón, USB, SD, AUX, FM, čierny

Auna TT-92B gramofón predstavuje most medzi nostalgickými platňami a modernými digitálnymi médiami. Usiluje sa o prehrávanie nielen formátovo viazaných 12'', 10'' a 7'' vinylov, ale má aj USB a SD/MMC slot. Cez ne možno priamo prehrávať MP3 skladby. Zvláštnosť zariadenia: Vaše platne môžete priamo nahrávať! Výsledné MP3 sú uložené priamo na USB kľúči alebo SD/MMC pamäťovej karte. Z toho profituje aj AUX vstup, ktorý preberá prehrávanie z externých audio zdrojov, ako napríklad CD prehrávač, MP3 prehrávač alebo laptop. Aj AUX vstup môže byť nahrávaný. K dispozícii je tiež FM rádio tuner, aby priniesol do éteru regionálne rozhlasové vysielanie. Okrem toho možno zapojiť gramofón Auna pomocou cinch portov do existujúcej hifi zostavy, aby bol prehrávaný pomocou jej reproduktorového systému. … (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, oranžový

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, oranžový

Nastal čas vytiahnuť svoje staré obľúbené platne a oprášiť nostalgiu starých čias. Čo sa na prvý pohľad zdá ako retro kufor z 50-tych rokov, je však nový prenosný platňový prehrávač Peggy Sue značky Auna. Nielen že prehráva 3 rôzne veľkosti platní, ale tiež môžete použiť Vaše obľúbené platne v kompaktnom digitálnom formáte.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Peggy Sue týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Peggy Sue od spoločnosti Auna nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov.… (electronic-star.sk)

Auna Jerry Lee, retro gramofón, LP, USB, hnedý

Auna Jerry Lee, retro gramofón, LP, USB, hnedý

Chcete sa vrátiť do nostalgie minulých čias? Potom prineste z pivnice svoje staré obľúbené platne! So zariadením Jerry Lee od značky Auna a s jeho sponami a kovovými dekoráciami v akoby použitom dizajne neprehrávate len 3 rôzne veľkosti platní, ale tiež môžete použiť Vaše obľúbené platne v kompaktnom digitálnom formáte.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Jerry Lee týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Jerry Lee od spoločnosti Auna nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov. Hlasitosť… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, hnedý

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, hnedý

Nastal čas vytiahnuť svoje staré obľúbené platne a oprášiť nostalgiu starých čias. Čo sa na prvý pohľad zdá ako retro kufor z 50-tych rokov, je však nový prenosný platňový prehrávač Peggy Sue značky Auna. Nielen že prehráva 3 rôzne veľkosti platní, ale tiež môžete použiť Vaše obľúbené platne v kompaktnom digitálnom formáte.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Peggy Sue týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Peggy Sue od spoločnosti Auna nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov.… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, modrý

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP, USB, modrý

Nastal čas vytiahnuť svoje staré obľúbené platne a oprášiť nostalgiu starých čias. Čo sa na prvý pohľad zdá ako retro kufor z 50-tych rokov, je však nový prenosný platňový prehrávač Peggy Sue značky Auna. Nielen že prehráva 3 rôzne veľkosti platní, ale tiež môžete použiť Vaše obľúbené platne v kompaktnom digitálnom formáte.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Jerry Lee týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Peggy Sue od spoločnosti Auna nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov.… (electronic-star.sk)

Auna Jerry Lee, retro gramofón, LP, USB, biely

Auna Jerry Lee, retro gramofón, LP, USB, biely

Chcete sa vrátiť do nostalgie minulých čias? Potom prineste z pivnice svoje staré obľúbené platne! So zariadením Jerry Lee od značky Auna a s jeho sponami a kovovými dekoráciami v akoby použitom dizajne neprehrávate len 3 rôzne veľkosti platní, ale tiež môžete použiť Vaše obľúbené platne v kompaktnom digitálnom formáte.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Jerry Lee týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Jerry Lee od spoločnosti Auna nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov. Hlasitosť… (electronic-star.sk)

Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB,…

Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB, MP3, AUX, FM tuner, čierna farba

auna Worldwide Min i je funkciami nabité internetové rádio s kompaktnými rozmermi a elegantným dizajnom. Ako dôkaz zamerania na budúcnosť ponúka rádio auna Worldwide Mini príjem viac ako 15000 internetových staníc z celého sveta vďaka vstavanému WLAN adaptéru. Konektivita WiFi umožňuje aj prehrávanie hudobnej knižnice z vášho počítača priamo na prístroji. Celkovo podporuje prehrávanie formátov MP3, WMA, AAC, AAC+ a FLAC. K prídavnej výbave patrí digitálny DAB/DAB+ tuner i analógový FM/AM tuner. Podpora RDS zobrazuje prídavné informácie, ako napr. interpret, názov, album, žáner a správy. Zadný AUX vstup slúži na pripojenie externých zdrojov, ako napr. mobilu, MP3 prehrávača alebo notebooku. Na zadnej strane je k dispozícii aj jeden USB port s podporou prehrávania MP3 titulov z USB… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue CD prenosný retro gramofón CD USB SD, čierna farba

Auna Peggy Sue CD prenosný retro gramofón CD USB SD, čierna farba

Všetko pod jednou strechou! Čo na prvý pohľad vyzerá ako starý kufrík z 50-tych rokov, je nový prenosný gramofón Peggy Sue CD od spoločnosti  auna.  Nielenže dokáže prehrávať hudbu troch rôznych veľkostí platní, ale číta aj bežné audio- a MP3- CD. Okrem toho sa obslúži aj s MP3 skladbami mobilných dátových nosičov ako sú USB kľúče, MP3 prehrávače a SD pamäťové karty. Tak skrýva rozličné poklady minulosti a budúcnosti a zlieva ich do dizajnu v tvare kufríka s poťahom zo syntetickej kože s uzáverom na zacvaknutie a s ochrannými krytmi na hranách. Peggy Sue CD  gramofón  od spoločnosti  auna  nepotrebuje žiadne dodatočné reproduktory, pretože v jeho kompaktnom obale v tvare kufríka sú už vstavané stereoreproduktory. Napriek tomu ponúka vďaka zadnému linkovému výstupu možnosť pripojenia… (electronic-star.sk)

Auna Poolboy, bluetooth reproduktor, čierny, USB, AUX

Auna Poolboy, bluetooth reproduktor, čierny, USB, AUX

Je jedno, či ste na pláži, vo vani alebo počas dažďa v parku, Auna Poolboy Vám umožní prehrávať a bezdrôtovo streamovať Vašu obľúbenú hudby naozaj kdekoľvek. Voda či vlhkosť pre tento bluetooth reproduktor totiž neznamenajú žiaden problém. Ak sa zariadenie dostane do kontaktu s vodou, hrá ďalej, akoby sa nič nedialo. Jeho konštrukcia je chránená gumovým okrajom, ktorý ju navyše izoluje od podložky. Integrované fullrange reproduktory zabezpečujú dynamický stereo, vstavaný mikrofón umožňuje handsfree telefonovanie a vďaka integrovanej batérii nabíjanej pomocou USB portu sa reproduktor Auna Poolboy navyše dokáže na niekoľko hodín oslobodiť od závislosti na elektrickom prúde. (electronic-star.sk)

Auna TT-186E, stereo systém, gramofón, USB MP3 nahrávanie

Auna TT-186E, stereo systém, gramofón, USB MP3 nahrávanie

Auna 186E je nahrávací stereo systém, ktorý komunikuje medzi analógovými a digitálnymi zdrojmi. Ťažisko zariadenia tvorí gramofón s tichým chodom, ktorý má rozhlasový prijímač a tiež MP3 USB a SD vstupy. Užitočnou vlastnosťou tohto systému je možnosť zaznamenávať platne priamo v MP3 formáte na USB a SD dátové nosiče bez potreby použitia počítača a sprievodných ťažkostí. Zodpovedajúcu kvalitu nahrávania garantuje predinštalovaná ihla od spoločnosti Audio Technica spolu s remeňovým pohonom zariadenia auna 186E s tichým chodom. Základnou výhodou zariadenia oproti väčšine tradičným gramofónov je integrovaný reproduktorový systém, vďaka ktorému zariadenie funguje ako stereo systém. Cez linkový výstup sa zariadenie bez problémov zaradí aj do existujúcich hifi systémov pre zlepšenie… (electronic-star.sk)

Auna Beachboy, 2.1 reproduktor, čierny, USB, SD, AUX

Auna Beachboy, 2.1 reproduktor, čierny, USB, SD, AUX

2.1 reproduktor Auna Beachboy je zariadenie, ktoré oceníte pri všetkých párty a outdoorových podujatiach. Na precízne prehrávanie zvuku má zariadenie v konštrukcii veľkosti rádia integrované dva širokopásmové reproduktory a jeden subwoofer . Okrem toho je vybavené FM prijímačom s 30-miestnou pamäťou, USB a SD vstupmi na prehrávanie MP3 z USB kľúčov a SD kariet a bluetooth rozhraním na bezdrôtový streaming hudby zo smartphonov, tabletov, notebookov a všetkých bluetooth zariadení. Vďaka bluetooth rozhraniu môžete navyše pomocou týchto zariadení jednoducho ovládať základné funkcie (play, pause, preskočenie na ďalší titul). Na pripojenie ďalších externých zdrojov, ako sú MP3 a CD prehrávače, počítače a pod., je k dispozícii AUX vstup. Integrovaná batéria zaručuje možnosť dlhého používania… (electronic-star.sk)

Auna Dreamee DAB+, rádiobudík, CD prehrávač, DAB+/FM, CD-R/RW/MP3,…

Auna Dreamee DAB+, rádiobudík, CD prehrávač, DAB+/FM, CD-R/RW/MP3, AUX, retro, čierny

Vysnívaný začiatok dňa! Prebúdzajte sa s rádiobudíkom auna Dreamee DAB+ v nadčasovom retro vzhľade 50. rokov s CD prehrávačom a integrovanými reproduktormi - pohodlnejšie a hudobnejšie to už ani nejde. Rádio auna Dreamee DAB+ je Vaše nové hudobné centrum, nielen v spálni. Vybavené DAB+ a FM tunerom má k dispozícii celý svet miestnych rozhlasových staníc a pri zobúdzaní a zaspávaní Vám poskytuje nielen hudbu, ale aj najnovšie správy. Okrem CD diskov prehráva CD prehrávač s horným plnením rôzne vlastné knižnice vo formáte CD-R/RW alebo MP3. Okrem programovateľného poradia titulov je k dispozícii funkcia opakovania a náhodné prehrávanie. Dve zabudované stereo reproduktory poskytujú profesionálne ozvučenie. AUX vstup okrem toho umožňuje pripojenie k domácej stereo zostave alebo MP3… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie, hnedý

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie, hnedý

I keď na prvý pohľad vyzerá ako elegantný retro kufrík z 50-tych rokov, Peggy Sue je prenosný vinylový gramofón značky auna. Gramofón je okamžite pripravený na prehrávanie: v jeho kompaktnej kufríkovej konštrukcii už sú zabudované stereo reproduktory. Cez zadný stereo cinch výstup je možné dodatočne pripojiť externé reproduktory alebo HiFi zariadenie. Hlasitosť sa dá bezstupňovo nastaviť cez otočný regulátor vo vnútri gramofónu. Na gramofónovej točni si svoje miesto nájdu až tri veľkosti platní a do pohybu sa dostávajú vďaka remeňovému pohonu. Gramofón okrem toho umožňuje nahrávanie a premenu gramofónových platní do formátu MP3: na to je potrebné zariadenie iba jednoducho spojiť cez USB kábel s počítačom. So softvérom, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť, môžete úplne… (electronic-star.sk)

Auna Standford DAB-CD-rádio DAB+ bluetooth USB MP3 AUX FM, biela

Auna Standford DAB-CD-rádio DAB+ bluetooth USB MP3 AUX FM, biela

Začínať deň s najnovšími hudobnými skladbami? Alebo radšej nechať uvoľnene doznieť večer s príjemnými piesňami? Nezáleží na tom, akému médiu dávate prednosť,  digitálne rádio  Standford od spoločnosti  auna  prináša hudobné skladby a správy elegantne a v najlepšej zvukovej kvalite. Hudobné rozptýlenie stlačením tlačidla.  Auna  Standford je skutočným multitalentom a ovláda tak analógový ako aj digitálny jazyk, aby poskytla prístup  k nespočetným rádiovým vysielačom. RDS funkcia zobrazí užitočné dodatočné informácie, ktoré doprevádzajú daný program. Sú nimi napr. meno interpreta, názov, album alebo správy. Tak sa hudobná rôznorodosť sveta DAB+ a FM dostane rýchlo a jednoducho do Vášho domova. Vďaka bluetooth rozhraniu sa veľmi jednoducho vytvorí spojenie s bežnými bluetooth zariadeniami… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP platne, USB, džínsový denim

Auna Peggy Sue, retro gramofón, LP platne, USB, džínsový denim

Nastáva čas vytiahnuť svoje staré obľúbené platne a oprášiť nostalgiu minulých čias... Čo sa na prvý pohľad zdá ako retro kufor z 50-tych rokov, je v skutočnosti platňový prehrávač Peggy Sue značky auna . Gramofón ponúka nielen 3 rýchlosti prehrávania, ale taktiež aj digitalizáciu platní na mobilné formáty. Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Vhodný USB kábel a adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Gramofón Peggy Sue od nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, vo svojom šikovnom kufríku má už zabudované dva stereo reproduktory. Napriek tomu ponúka zadný cinch vstup možnosť pripojenia externých reproduktorov. Slúchadlový výstup zabezpečuje diskrétne počúvanie hudby počas celého dňa i noci. Okrem… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie,…

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktory, USB pripojenie, strieborný

I keď na prvý pohľad vyzerá ako elegantný retro kufrík z 50-tych rokov, Peggy Sue je prenosný vinylový gramofón značky auna. Gramofón je okamžite pripravený na prehrávanie: v jeho kompaktnej kufríkovej konštrukcii už sú zabudované stereo reproduktory. Cez zadný stereo cinch výstup je možné dodatočne pripojiť externé reproduktory alebo HiFi zariadenie. Hlasitosť sa dá bezstupňovo nastaviť cez otočný regulátor vo vnútri gramofónu. Na gramofónovej točni si svoje miesto nájdu až tri veľkosti platní a do pohybu sa dostávajú vďaka remeňovému pohonu. Gramofón okrem toho umožňuje nahrávanie a premenu gramofónových platní do formátu MP3: na to je potrebné zariadenie iba jednoducho spojiť cez USB kábel s počítačom. So softvérom, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť, môžete úplne… (electronic-star.sk)

Auna Boombastic, bluetooth boombox, USB, SD, MP3, AUX, FM, LED

Auna Boombastic, bluetooth boombox, USB, SD, MP3, AUX, FM, LED

Kompaktná aerodynamická dizajnová konštrukcia, hudbou riadený LED svetelný efekt a dva širokopásmové reproduktory spolu s integrovanými hifi zosilňovačmi triedy D. Detaily zariadenia auna  Boombastic pôsobia ako zoznam príslušenstva z odvetvia automobilového priemyslu. Funkčne ponúka prenosný  ghettoblaster  všetky dostupné štandardy, ako je MP3 USB rozhranie pre pripojenie pamäťových zariadení ako USB kľúče a prehrávače hudby, rovnako ako slot pre SD/MMC pamäťovú kartu. Vstavaná bluetooth funkcia dosvedčuje digitálnu afinitu  boomboxu auna  a bezdrôtovo pripája hudobné kúsky zo smartfónov, mobilných telefónov alebo laptopov. Tí, ktorí dávajú prednosť klasike, majú so vstavaným FM tunerom k dispozícii prístup k mnohých miestnym rozhlasovým staniciam. Cez AUX vstup možno pomocou kábla… (electronic-star.sk)

Auna 77-92W gramofón, USB, SD, AUX, FM, čerešňa

Auna 77-92W gramofón, USB, SD, AUX, FM, čerešňa

Auna TT-92W gramofón predstavuje most medzi nostalgickými platňami a modernými digitálnymi médiami. Usiluje sa o prehrávanie nielen formátovo viazaných 12'', 10'' a 7'' vinylov, ale má aj USB a SD/MMC slot. Cez ne možno priamo prehrávať MP3 skladby. Zvláštnosť zariadenia: Vaše platne môžete priamo nahrávať! Výsledné MP3 sú uložené priamo na USB kľúči alebo SD/MMC pamäťovej karte. Z toho profituje aj AUX vstup, ktorý preberá prehrávanie z externých audio zdrojov, ako napríklad CD prehrávač, MP3 prehrávač alebo laptop. Aj AUX vstup môže byť nahrávaný. K dispozícii je tiež FM rádio tuner, aby priniesol do éteru regionálne rozhlasové vysielanie. Okrem toho možno zapojiť gramofón Auna pomocou cinch portov do existujúcej hifi zostavy, aby bol prehrávaný pomocou jej reproduktorového systému. … (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktor, USB pripojenie, čierna…

Auna Peggy Sue, gramofón, stereo reproduktor, USB pripojenie, čierna/zlatá

Hoci vyzerá na prvý pohľad ako elegantný retro kufor z 50. rokov, zariadenie Peggy Sue je prenosný prehrávač vinylových platní značky auna . Gramofón je okamžite pripravený na prehrávanie: stereofónne reproduktory sú už integrované do kompaktného kufríkového zariadenia. Zadný stereo cinch výstup je možné dodatočne použiť na pripojenie externých reproduktorov alebo HiFi systému. Hlasitosť sa dá plynule nastaviť pomocou otočného regulátora vo vnútri gramofónu. Prehrávať možno až tri rôzne veľkosti platní, otáčajú sa vďaka remeňovému pohonu. Okrem toho umožňuje gramofón nahrávanie a konvertovanie platní na MP3 súbory. Zariadenie sa jednoducho pripojí pomocou USB kábla k PC. Pomocou bezplatne dostupného softvéru na stiahnutie tak možno úplne jednoducho vytvárať z vinylových piesní… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue, červený, retro gramofón, vinyl LP, USB, line out

Auna Peggy Sue, červený, retro gramofón, vinyl LP, USB, line out

Nastal čas vytiahnuť svoju starú zbierku platní a oprášiť nostalgiu starých čias. Čo sa totiž na prvý pohľad zdá ako retro kufor z 50. rokov, je nový prenosný gramofón Peggy Sue od spoločnosti auna . Nielen že prehráva 3 rôzne rýchlosti prehrávania platní, ale tiež Vám okrem toho umožní previesť hudbu Vašich obľúbených platní do prenosného, digitálneho formátu.  Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Peggy Sue týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a sieťový adaptér pre pripojenie do siete sú súčasťou dodávky. Vďaka plug&play schopnosti môžete začať s prehrávaním hneď po zapojení. USB gramofón Peggy Sue od spoločnosti auna  nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, pretože vo svojom šikovnom… (electronic-star.sk)

Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB,…

Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB, MP3, AUX, FM tuner, orech

auna Worldwide Min i je funkciami nabité internetové rádio s kompaktnými rozmermi a elegantným dizajnom. Ako dôkaz zamerania na budúcnosť ponúka rádio auna Worldwide Mini príjem viac ako 15000 internetových staníc z celého sveta vďaka vstavanému WLAN adaptéru. Konektivita WiFi umožňuje aj prehrávanie hudobnej knižnice z vášho počítača priamo na prístroji. Celkovo podporuje prehrávanie formátov MP3, WMA, AAC, AAC+ a FLAC. K prídavnej výbave patrí digitálny DAB/DAB+ tuner i analógový FM/AM tuner. Podpora RDS zobrazuje prídavné informácie, ako napr. interpret, názov, album, žáner a správy. Zadný AUX vstup slúži na pripojenie externých zdrojov, ako napr. mobilu, MP3 prehrávača alebo notebooku. Na zadnej strane je k dispozícii aj jeden USB port s podporou prehrávania MP3 titulov z USB… (electronic-star.sk)

Auna Boombastic, bluetooth boombox, USB, SD, MP3, AUX, FM, LED

Auna Boombastic, bluetooth boombox, USB, SD, MP3, AUX, FM, LED

Kompaktná aerodynamická dizajnová konštrukcia, hudbou riadený LED svetelný efekt a dva širokopásmové reproduktory spolu s integrovanými hifi zosilňovačmi triedy D. Detaily zariadenia auna  Boombastic pôsobia ako zoznam príslušenstva z odvetvia automobilového priemyslu. Funkčne ponúka prenosný  ghettoblaster  všetky dostupné štandardy, ako je MP3 USB rozhranie pre pripojenie pamäťových zariadení ako USB kľúče a prehrávače hudby, rovnako ako slot pre SD/MMC pamäťovú kartu. Vstavaná bluetooth funkcia dosvedčuje digitálnu afinitu  boomboxu auna  a bezdrôtovo pripája hudobné kúsky zo smartfónov, mobilných telefónov alebo laptopov. Tí, ktorí dávajú prednosť klasike, majú so vstavaným FM tunerom k dispozícii prístup k mnohých miestnym rozhlasovým staniciam. Cez AUX vstup možno pomocou kábla… (electronic-star.sk)

Auna Standford DAB-CD-rádio DAB+ bluetooth USB MP3 AUX FM, farba…

Auna Standford DAB-CD-rádio DAB+ bluetooth USB MP3 AUX FM, farba vlašského orecha

Začínať deň s najnovšími hudobnými skladbami? Alebo radšej nechať uvoľnene doznieť večer s príjemnými piesňami? Nezáleží na tom, akému médiu dávate prednosť, digitálne rádio  Standford od spoločnosti auna  prináša hudobné skladby a správy elegantne a v najlepšej zvukovej kvalite. Hudobné   rozptýlenie stlačením tlačidla.  Auna  Standford je skutočným multitalentom a ovláda tak analógový ako aj digitálny jazyk, aby poskytla prístup  k nespočetným rádiovým vysielačom. RDS funkcia zobrazí užitočné dodatočné informácie, ktoré doprevádzajú daný program. Sú nimi napr. meno interpreta, názov, album alebo správy. Tak sa hudobná rôznorodosť sveta DAB+ a FM dostane rýchlo a jednoducho do Vášho domova. Vďaka bluetooth rozhraniu sa veľmi jednoducho vytvorí spojenie s bežnými bluetooth… (electronic-star.sk)

CAMRY CR 1112 Gramofón/Rádio/MP3/USB/CD retro

CAMRY CR 1112 Gramofón/Rádio/MP3/USB/CD retro

Štýlový retro dizajn. Chcete počúvať staré dobré vinylové platne? Máte impozantnú zbierku, alebo ste ju práve začali vytvárať? Chceli by ste previesť staré záznamy do digitálneho formátu, ktorý sa dá prehrať na moderných zariadeniach? Tak to všetko môžete realizovať kombinovaným gramofónom CAMRY 1112. Tri rýchlosti otáčania: 33/45/78 RPM, LCD, FM/AM rádio (podsvietená stupnica ladenia), CD prehrávač, zásuvka USB. Nahrávanie do formátu MP3: z rádia,platne alebo z CD, výkon: 2x 2,5W RMS, diaľkové ovládanie, rozmery: 46 x 38,9 x 31,5cm (realshop.sk)

Auna Peggy Sue, červený, retro gramofón, vinyl LP, USB, line out

Auna Peggy Sue, červený, retro gramofón, vinyl LP, USB, line out

Nastal čas vytiahnuť svoju starú zbierku platní a oprášiť nostalgiu starých čias. Čo sa totiž na prvý pohľad zdá ako retro kufor z 50. rokov, je nový prenosný gramofón Peggy Sue značky auna . Nielen že prehráva 3 rôzne rýchlosti prehrávania platní, ale tiež Vám okrem toho umožní previesť hudbu Vašich obľúbených platní do prenosného, digitálneho formátu.   Zariadenie má preto zadný USB port, cez ktorý možno LP signál jednoducho nahrávať do počítača. Zároveň je gramofón Peggy Sue týmto spôsobom zásobovaný prúdom. Vhodný USB kábel a sieťový adaptér pre pripojenie do siete je súčasťou dodávky. Vďaka plug&play schopnosti môžete začať s prehrávaním hneď po zapojení. USB gramofón Peggy Sue od spoločnosti auna  nevyžaduje žiadne ďalšie reproduktory, pretože vo svojom šikovnom kufríku… (electronic-star.sk)

Auna RCD-70BL, retro rádio, FM, USB, CD, MP3, batéria, čierne

Auna RCD-70BL, retro rádio, FM, USB, CD, MP3, batéria, čierne

Retro rádio Auna RCP-70 spája veľké množstvo funkcií a pekný vintage dizajn. Zariadenie má integrovaný FM tuner a vpredu umiestnený CD prehrávač s podporou prehrávania klasických CD a CD obsahujúce MP3 súbory. Premostenie s modernými nosičmi zabezpečuje USB vstup na prehrávanie MP3 z USB kľúčov a MP3 prehrávačov. Za zvuk sú zas zodpovedné dva integrované širokopásmové reproduktory. Používateľov potešia aj integrované hodiny s funkciou budíka, ktorá Vám spríjemni vstávanie pomocou zvuku rádia, CD prehrávača, hudby uloženej na USB zariadení alebo alarmu. Zariadenie je vhodné na klasickú sieťovú prevádzku alebo napájanie pomocou batérií, vďaka čomu je použiteľné aj na ulici, v parku a prakticky všade. V prípade, že máte pocit, že by hudba mohla ľudí okolo Vás rušiť, môžete k zariadeniu… (electronic-star.sk)

Auna Belle Epoque 1910, retro stereo systém, gramofón, CD prehrávač,…

Auna Belle Epoque 1910, retro stereo systém, gramofón, CD prehrávač, reproduktory

Vintage stereo systém auna Belle Epoque 1910 spája to najlepšie z minulosti so súčasnou technikou. Ku klasickým možnostiam prehrávania patrí aj gramofón, prostredníctvom ktorého je možné prehrávanie vinylových platní v troch rýchlostiach - 33 1/3, 45 a 78 ot./min. Systém má aj kazetový magnetofón na prehrávanie audio kaziet, CD prehrávač a FM rádio. Na obslúženie aktuálnych prehrávacích médií disponuje retro hudobný systém auna aj USB rozhraním s podporou MP3 a slotom na SD karty. USB rozhranie je vybavené funkciou nahrávania: hudba, prehrávaná na gramofóne alebo magnetofóne, sa dá uložiť na USB kľúč a neskôr spracovať na PC. Bluetooth prijímač umožňuje bezdrôtové streamovanie hudby zo smartfónu, tabletu a PC. Nenápadne zabudovaný CD mechanizmus číta bežné typy diskov a zmysluplne… (electronic-star.sk)

Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB,…

Auna Worldwide Mini, internetové rádio, WLAN, sieťový prehrávač, USB, MP3, AUX, FM tuner, biela farba

auna Worldwide Min i je funkciami nabité internetové rádio s kompaktnými rozmermi a elegantným dizajnom. Ako dôkaz zamerania na budúcnosť ponúka rádio auna Worldwide Mini príjem viac ako 15000 internetových staníc z celého sveta vďaka vstavanému WLAN adaptéru. Konektivita WiFi umožňuje aj prehrávanie hudobnej knižnice z vášho počítača priamo na prístroji. Celkovo podporuje prehrávanie formátov MP3, WMA, AAC, AAC+ a FLAC. K prídavnej výbave patrí digitálny DAB/DAB+ tuner i analógový FM/AM tuner. Podpora RDS zobrazuje prídavné informácie, ako napr. interpret, názov, album, žáner a správy. Zadný AUX vstup slúži na pripojenie externých zdrojov, ako napr. mobilu, MP3 prehrávača alebo notebooku. Na zadnej strane je k dispozícii aj jeden USB port s podporou prehrávania MP3 titulov z USB… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue CD prenosný CD retro gramofón CD USB SD tmavohnedá

Auna Peggy Sue CD prenosný CD retro gramofón CD USB SD tmavohnedá

Všetko pod jednou strechou! Čo na prvý pohľad vyzerá ako starý kufrík z 50-tych rokov, je nový prenosný gramofón Peggy Sue CD z dizajnovej série  Nostalgy by auna.  Nielenže dokáže prehrávať hudbu troch rôznych veľkostí platní, ale nachádza sa na úrovni digitálneho obdobia: audio a MP3- CD nosiče prečíta na svojom zabudovanom MP3 prehrávači rovnako, ako sa prostredníctvom USB portu a SD slotu obslúži s MP3 skladbami mobilných dátových nosičov ako sú USB kľúče, MP3 prehrávače a SD pamäťové karty. Tak skrýva rozličné poklady minulosti a budúcnosti a zlieva ich do retro dizajnu v tvare kufríka s poťahom zo syntetickej kože s uzáverom na zacvaknutie a s pochrómovanými ochrannými hranami. Nostalgy by auna Peggy Sue CD  gramofón  nepotrebuje žiadne dodatočné reproduktory, pretože v jeho… (electronic-star.sk)

Auna Graceland TT, jukebox, bluetooth, phono, CD, USB, SD, MP3, AUX,…

Auna Graceland TT, jukebox, bluetooth, phono, CD, USB, SD, MP3, AUX, FM

S  hudobným boxom   auna Graceland XXL TT získate domov skutočný pocit 50. rokov. Ponúka rôzne možnosti priniesť do Vášho dňa hudbu. K jeho prehrávanému repertoáru patrí napríklad MP3 CD prehrávač a FM rádio s 20 predvoľbami staníc pre všetky Vaše obľúbené rozhlasové stanice z regionálnej oblasti. Alebo by to mali byť skôr skladby z osobnej hudobnej knižnice? Zariadenie Graceland XXL TT ponúka na výber medzi káblovým a bezdrôtovým pripojením. Cez bluetooth rozhranie možno do ozvučenia zapojiť zariadenia, ako sú smartfóny a tablety. AUX vstup zasa pripája zariadenia ako mobilné telefóny. Aby mohli byť obslúžené aj prenosné audio súbory, zariadenie  auna Graceland XXL TT má k dispozícii aj MP3 USB port a SD slot, ktoré sú navyše vybavené funkciou nahrávania. A ako hodnotný nástupca … (electronic-star.sk)

CAMRY CR 1111 Gramofón/Rádio/MP3/USB/CD retro

CAMRY CR 1111 Gramofón/Rádio/MP3/USB/CD retro

Štýlový retro dizajn. Chcete počúvať staré dobré vinylové platne? Máte impozantnú zbierku, alebo ste ju práve začali vytvárať? Chceli by ste previesť staré záznamy do digitálneho formátu, ktorý sa dá prehrať na moderných zariadeniach? Tak to všetko môžete realizovať kombinovaným gramofónom CAMRY 1112. Tri rýchlosti otáčania: 33/45/78 RPM, LCD, FM/AM rádio (podsvietená stupnica ladenia), CD prehrávač, zásuvka USB. Nahrávanie do formátu MP3: z rádia,platne alebo z CD, výkon: 2x 2,5W RMS, diaľkové ovládanie, rozmery: 56,7 x 39,6 x 29,5cm (realshop.sk)

Auna MD-180 autorádio UKW RDS USB SD MP3 AUX Design

Auna MD-180 autorádio UKW RDS USB SD MP3 AUX Design

Auna MD-180 je šikovné autorádio, ktoré sa špecializuje na audio komponenty. Zariadenie pozostáva s troch prístupných, na prednej strane umiestnených používateľských rozhraní.USB a SD konektory umožňujú prehrávanie MP3 knižníc uložených na dátových nosičoch ako sú napr. SD karty, USB MP3 prehrávače a USB kľúče. Cez kľukový AUX vstup je možné pripojiť zariadenia od CD prehrávača, cez prenosný počítač až po tablet. Digitálne funkcie autorádia Auna dopĺňa UKW rádio ladič s 18 pamäťovými miestami.RDS funkcia obsahuje okrem iného TA (Traffic Announcement) a EON (Enhanced Other Networks). Auna MD-180 nedisponuje CD prehrávačom, čo predlžuje životnosť zariadenia a ponúka výhodnú cenu. Auna MD-180 so svojím výkonom 4x75W vyčnieva z radu priamych konkurentov.Cez Line-Výstupy sa napojí 2… (electronic-star.sk)

Auna Beachboy XXL, bluetooth reproduktor, čierny, USB, SD, AUX, FM

Auna Beachboy XXL, bluetooth reproduktor, čierny, USB, SD, AUX, FM

Obľúbené zariadenie Beachboy od firmy Auna je teraz k dispozícii aj v tejto novej komfortnej XXL verzii s rovnakými 3 x 5" reproduktormi. Beachboy XXL od Auna sa perfektne hodí vďaka svojej mobilite a odolnosti pre mobilné prehrávanie hudby na stojacich párty a vo vonkajšom priestore.  Zariadenie Beachboy XXL je pripravené na všetky možnosti, je vybavené FM rádio tunerom, ktorý má 30 predvolieb staníc, USB a SD slotmi pre MP3 prehrávanie z USB kľúčov a SD pamäťových kariet a má integrované rozhranie bluetooth. Bez problémov k nemu možno pripojiť smartfón, laptop a iné bluetooth zariadenia a prehrávať ich hudbu a akumulátorový reproduktor tiež šikovne preberie riadenie dôležitých možností prehrávania mediálneho prehrávača spárovaného zariadenia - prehrávanie, pauza, preskočenie titulu. Za… (electronic-star.sk)

Auna Peggy Sue OR prenosný retro gramofón, CD USB SD, oranžová farba

Auna Peggy Sue OR prenosný retro gramofón, CD USB SD, oranžová farba

Všetko pod jednou strechou! Čo na prvý pohľad vyzerá ako starý kufrík z 50-tych rokov, je nový prenosný  gramofón  Peggy Sue CD od spoločnosti  auna . Nielenže dokáže prehrávať hudbu troch rôznych veľkostí platní, ale číta aj bežné audio- a MP3- CD. Okrem toho sa obslúži aj s MP3 skladbami mobilných dátových nosičov ako sú USB kľúče, MP3 prehrávače a SD pamäťové karty. Tak skrýva rozličné poklady minulosti a budúcnosti a zlieva ich do dizajnu v tvare kufríka s poťahom zo syntetickej kože s uzáverom na zacvaknutie a s ochrannými krytmi na hranách. Peggy Sue CD  gramofón  od spoločnosti  auna  nepotrebuje žiadne dodatočné reproduktory, pretože v jeho kompaktnom obale v tvare kufríka sú už vstavané stereoreproduktory. Napriek tomu ponúka vďaka zadnému linkovému výstupu možnosť pripojenia… (electronic-star.sk)

Auna Dreamee DAB+, rádiobudík, CD prehrávač, DAB+/FM, CD-R/RW/MP3,…

Auna Dreamee DAB+, rádiobudík, CD prehrávač, DAB+/FM, CD-R/RW/MP3, AUX, retro, biely

Vysnívaný začiatok dňa! Prebúdzajte sa s rádiobudíkom auna Dreamee DAB+ v nadčasovom retro vzhľade 50. rokov s CD prehrávačom a integrovanými reproduktormi - pohodlnejšie a hudobnejšie to už ani nejde. Rádio auna Dreamee DAB+ je Vaše nové hudobné centrum, nielen v spálni. Vybavené DAB+ a FM tunerom má k dispozícii celý svet miestnych rozhlasových staníc a pri zobúdzaní a zaspávaní Vám poskytuje nielen hudbu, ale aj najnovšie správy. Okrem CD diskov prehráva CD prehrávač s horným plnením rôzne vlastné knižnice vo formáte CD-R/RW alebo MP3. Okrem programovateľného poradia titulov je k dispozícii funkcia opakovania a náhodné prehrávanie. Dve zabudované stereo reproduktory poskytujú profesionálne ozvučenie. AUX vstup okrem toho umožňuje pripojenie k domácej stereo zostave alebo MP3… (electronic-star.sk)

Auna Poolboy, bluetooth reproduktor, modrý, USB, AUX

Auna Poolboy, bluetooth reproduktor, modrý, USB, AUX

Je jedno, či ste na pláži, vo vani alebo počas dažďa v parku, Auna Poolboy Vám umožní prehrávať a bezdrôtovo streamovať Vašu obľúbenú hudby naozaj kdekoľvek. Voda či vlhkosť pre tento bluetooth reproduktor totiž neznamenajú žiaden problém. Ak sa zariadenie dostane do kontaktu s vodou, hrá ďalej, akoby sa nič nedialo. Jeho konštrukcia je chránená gumovým okrajom, ktorý ju navyše izoluje od podložky. Integrované fullrange reproduktory zabezpečujú dynamický stereo, vstavaný mikrofón umožňuje handsfree telefonovanie a vďaka integrovanej batérii nabíjanej pomocou USB portu sa reproduktor Auna Poolboy navyše dokáže na niekoľko hodín oslobodiť od závislosti na elektrickom prúde. (electronic-star.sk)

Auna Karaboom LED, čierna, bluetooth reproduktor, USB, AUX, karaoke,…

Auna Karaboom LED, čierna, bluetooth reproduktor, USB, AUX, karaoke, 2 mikrofóny

Reproduktor Karaboom LED značky auna prinesie viac zábavy do detskej izby a väčší hudobný výkon. štyri 7,6 cm (3") širokopásmové reproduktory zabezpečujú kvalitné a silné prehrávanie hudobných podkladov. Vďaka viacfarebnému LED podsvieteniu v piatich farbách reproduktor nadchne nielen po zvukovej stránke, ale aj po vizuálnej. Riadenie svetiel prebieha podľa aktuálne hrajúcej hudby. Prostredníctvom AUX vstupu a USB portu možno k reproduktorom káblovo pripojiť MP3/CD prehrávač, počítač či USB kľúč, a prehrávať z nich hudbu. Mimoriadne praktické je rozhranie bluetooth, ktoré ponúka bezdrôtové prehrávanie hudby zo smartfónov, tabletov alebo notebookov. Okrem toho reproduktor obsahuje i dva mikrofónové vstupy, ktoré z neho robia skvelého karaoke zabávača v kruhu priateľov či… (electronic-star.sk)

Auna Belle Epoque 1906, retro stereo systém, CD, USB, MP3, FM

Auna Belle Epoque 1906, retro stereo systém, CD, USB, MP3, FM

To najlepšie z oboch svetov!  Retro stereo systém auna  Belle Epoque 1906 tvorí s technickou rafinovanosťou a pekným dizajnom hudobné rozhranie medzi minulosťou a budúcnosťou. Ponúka pritom možnosť prístup k rôznym hudobným médiám. K jeho repertoáru patrí napríklad FM tuner s analógovým zobrazením frekvenčného pásma a s ručným regulátorom frekvencie. Jeho CD mechanizmus číta okrem bežných typov diskov aj MP3 CD disky. Tak sa dostanú do hudobnej knižnice stovky titulov. Káblové Ak chcete používať aj aktuálne audio obsahy, nostalgický hudobný systém auna  má k dispozícii MP3 USB rozhranie, ktoré je tiež vybavené funkciou nahrávania. CD titulyály sa dajú napríklad priamo ukladať ako MP3 súbory na USB dátové zariadenie pre ďalšie spracovanie alebo archivovanie. Čo sa týka dizajnu, … (electronic-star.sk)

Auna BelleEpoque-1901, retro rádio, nostalgické rádio, FM, AM, USB,…

Auna BelleEpoque-1901, retro rádio, nostalgické rádio, FM, AM, USB, MP3

Atraktívne zariadenie pre milovníkov retra: "Belle Epoque 1901" od spoločnosti auna je elegantné nostalgické rádio, ktoré vie, ako zapôsobiť svojim vonkajškom aj vnútrom. Vizuálne zariadenie zapôsobí autentickým retro dizajnom: Drevená skriňa so zaoblenými rohmi, tradične pôsobiaci kryt reproduktorov z tkaniny a osvetlená škála frekvencií na prednej strane sú nostalgické odkazy na klasické rádia minulých čias. Zároveň má rádio "Belle Epoque 1901" moderné vlastnosti. Na zadnej strane sa nachádza USB vstup, ktorý prehráva hudbu z prenosných dátových zariadení. Okrem FM a AM príjmu možno teda prehrávať aj tituly z vlastnej hudobnej zbierky – tradícia a moderna idú pri tomto zariadení ruka v ruke. Vstavaný reproduktor sa vyznačuje vyváženými zvukovými vlastnosťami: milovníci džezu a… (electronic-star.sk)

Auna Bazzter, párty zvukový systém, 2 x 50 W RMS, akumulátor, BT, USB…

Auna Bazzter, párty zvukový systém, 2 x 50 W RMS, akumulátor, BT, USB, MP3, AUX, FM, LED, mikrofón

S párty audio systémom auna Bazzter bude úspešná každá oslava vďaka silnému výkonu, všestranným funkciám a vysokej mobilite! Kompaktné zariadenie s technológiou XMR Bass Technology ponúka nielen 2 x 8" (20,3 cm) reproduktory a 2 x 3" (7,6 cm) tweetery s RMS výkonom 2 x 50 W, ale tiež nekomplikované pripojenie rôznych mediálnych zdrojov. Patria medzi ne dva integrované USB porty pre zodpovedajúce MP3 pamäťové zariadenia, bluetooth funkcia pre bezdrôtové pripojenie s MP3 prehrávačmi alebo smartfónmi, AUX vstup na pripojenie domáceho stereo systému a dva mikrofónové porty. Na príjem miestnych rozhlasových staníc možno, samozrejme, použiť FM tuner. Párty zvukový systém presvedčí nielen hudobne: Hudobníci a mobilní zabávači určite využijú 2 x 6,3 mm jackové vstupy s oddelenými… (electronic-star.sk)

OneConcept Tallboy, čierny, karaoke reproduktor, bluetooth, USB, SD,…

OneConcept Tallboy, čierny, karaoke reproduktor, bluetooth, USB, SD, MP3, FM, AUX, 2 mikrofóny

Karaoke reproduktor Tallboy značky oneConcept prinesie do detskej izby tú správnu party atmosféru - a to vysokým hudobným výkonom. Štyri 7,6 cm (3") širokopásmové reproduktory zabezpečujú dokonalé a silné prehrávanie hudobného podkladu. Reproduktorový systém disponuje aj multifarebným LED osvetlením riadeným hudbou, čoho výsledkom je efektný audio-vizuálny zážitok. Do základnej výbavy patrí aj jeden FM rádioprijímač. MP3-prodporujúci USB port ponúka priame prehrávanie hudby z pripojených USB klúčov či MP3 prehrávačov. Bluetooth rozhranie ponúka bezdrôtové prehrávania hudby zo smartfónov, tabletov alebo notebookov. Zadný AUX jack vstup ponúka možnosť pripojenia širokej škály audio zariadení. Tieto funkcie dopĺňajú dva 6,3mm jack mikrofónové vstupy na realizáciu menších… (electronic-star.sk)

Auna MD-160 BT autorádio, MP3, USB, SD, RDS, AUX, bluetooth

Auna MD-160 BT autorádio, MP3, USB, SD, RDS, AUX, bluetooth

Auna MD-160 BT je multifunkčné autorádio, ktoré rozpoznalo požiadavkydoby a špecializovalo sa na spoluprácu s najrozličnejšími prenosnými audio komponentmi. Mediálna moderna uvíta jednoducho dostupnéporty. USB a SD sloty otvárajú MP3 knižnice dátových nosičov, ako sú SDpamäťové karty, MP3 prehrávače a USB kľúče. Všetky ostatné audio zdroje ako CDprehrávače, laptopy alebo tablety nájdu vhodné spojenie cez jackový AUX vstup. Pomocou bluetoothu 2.0 ponúka autorádioAuna bezdrôtové spojenie so smartfónmi a tabletmi, aby streamoval ich hudobnéarchívy a slúžil ako handsfree zariadenie. Zbierka digitálnych funkcií autorádia Aunaje zavŕšená FM tunerom. RDS funkcionalita zariadenia Auna MD-160 BT zahŕňa okrem iného TA (trafficannouncement/dopravné oznamy) a EON (enhanced other networks… (electronic-star.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť