BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červenýBaseus Thin je ultra tenký a skutočne ľahký obal na telefón so skvelým dotykovým pocitom. Obal poskytuje všestrannú ochranu proti každodennému opotrebovaniu. Obal je vyrobený z vysokokvalitného tenkého plastu a je veľmi príjemný na dotyk. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstov. Obal je taktiež ľahko čistiteľný. Dokonale priľne na telefón a precízne výrezy na všetky porty a konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone X / XSUltra tenký a kvalitný materiálNezachytáva odtlačky prstov a nečistotyĽahko sa čistíPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryObal je príjemný na dotyk a nešmýka saJednoduchý a elegantný dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čiernyBaseus Thin je ultra tenký a skutočne ľahký obal na telefón so skvelým dotykovým pocitom. Obal poskytuje všestrannú ochranu proti každodennému opotrebovaniu. Obal je vyrobený z vysokokvalitného tenkého plastu a je veľmi príjemný na dotyk. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstov. Obal je taktiež ľahko čistiteľný. Dokonale priľne na telefón a precízne výrezy na všetky porty a konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone X / XSUltra tenký a kvalitný materiálNezachytáva odtlačky prstov a nečistotyĽahko sa čistíPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryObal je príjemný na dotyk a nešmýka saJednoduchý a elegantný dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červenýMimoriadne tenký obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal ľahký, ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Apple iPhone… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS červenýTento ultratenký a ľahký obal bude zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto puúdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetkým portom a tlačidlám. Vďaka matnému povrchu je obal proti&scaron… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS červenýTento ultratenký a ľahký obal s jedinečným dizajnom nebude len štýlovým doplnkom, ale aj zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto púdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetk… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS TOUCH Flip obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS TOUCH Flip obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS TOUCH Flip obal Apple iPhone X / XS červenýŠtýlový obal, ktorý Vám umožňuje ovládať Váš Apple iPhone X / XS bez otvorenia obalu. Je vyrobený z kvalitného termoplastického polyuretánu (TPU), čo zaručuje vysokú ochranu pred poškodením, nárazmi a škrabancami. Z prednej časti má okrem kvalitného TPU materiálu vložené tvrdené sklo pre ešte lepšiu ochranu Vášho displeja. Precízne výrezy zabezpečujú prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom bez odstránenia obalu. Určený pre Apple iPhone X / XSDisplej sa dá ovládať, aj keď je obal zavretýOchrana smartfónu pri každodennom používanímKvalitný TPU materiálOchranné tvrdené sklo nachádzajúce sa na prednej strane obalu pre ešte vyššiu ochranu displejaJednoduchý a štýlový dizajnPrecízne výrezy na všetky potrebné porty a konektory    (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS červený

BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS červenýBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Určený pre Apple iPhone X / XSKvalitný TPU materiálOchrana smartfónu pred každodenným opotrebovaním a poškodenímŠpeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazovNezanecháva odtlačky prstovObal sa nešmýkaPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryZvýšený výrez na kameruJednoduchý dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo na Apple… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / červený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / červený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / červenýExkluzívny obal pre Váš Apple iPhone X /XS. Tento ultratenký a ultra ľahký obal, ktorý ponechá Váš telefón ľahký a tenký takmer ako bez obalu, no pritom ho spoľahlivo ochráni proti škrabancom, pádom a nečistotám. Obal je vytvorený z kombinácie TPU a plastového materiálu, zachovávajúci si dlhodobo svoje vlastnosti. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre pohodlný prístup k ovládacím prvkom a portom. Zrkadlový dizajn dodá Vášmu Apple luxusný a jedinečný vzhľad.obsahuje v&scaron… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čierny

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS čiernyMimoriadne tenký obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal ľahký, ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Apple iPhone X / XS-… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS modrý

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS modrý

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS modrýMimoriadne tenký obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal ľahký, ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Apple iPhone X… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS červený

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS červený

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS červenýBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Prednosťou je aj ochrana nabíjacieho portu.Určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max červený

FORCELL  MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max červenýMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone XS Max. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS modrý

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS modrý

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS modrýTento ultratenký a ľahký obal bude zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto puúdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetkým portom a tlačidlám. Vďaka matnému povrchu je obal proti&scaron… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS biely

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS biely

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS bielyOchranný obal určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného a odolného polypropylénu (PP). Obal je ultratenký (hrúbka len 0,4 mm) a ultraľahký (iba 5g). Obal poskytuje všestrannú ochranu voči každodennému opotrebovaniu. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný, odolný voči odtlačkom, matný a vynikajúco priľne na telefón. Taktiež ma precízne výrezy pre bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone X / XSObal je ultratenký a ultraľahkýPoužitý kvalitný PP materiálOchrana smartfónu pred poškodením, škrabancami a opotrebovanímJe ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstovJednoduchý a elegantný dizajnMatný povrchPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS čiernyTento ultratenký a ľahký obal s jedinečným dizajnom nebude len štýlovým doplnkom, ale aj zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto púdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetký… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / zelený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / zelený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / zelenýExkluzívny obal pre Váš Apple iPhone X /XS. Tento ultratenký a ultra ľahký obal, ktorý ponechá Váš telefón ľahký a tenký takmer ako bez obalu, no pritom ho spoľahlivo ochráni proti škrabancom, pádom a nečistotám. Obal je vytvorený z kombinácie TPU a plastového materiálu, zachovávajúci si dlhodobo svoje vlastnosti. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre pohodlný prístup k ovládacím prvkom a portom. Zrkadlový dizajn dodá Vášmu Apple luxusný a jedinečný vzhľad.obsahuje v… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS čiernyOchranný obal určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného a odolného polypropylénu (PP). Obal je ultratenký (hrúbka len 0,4 mm) a ultraľahký (iba 5g). Obal poskytuje všestrannú ochranu voči každodennému opotrebovaniu. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný, odolný voči odtlačkom, matný a vynikajúco priľne na telefón. Taktiež ma precízne výrezy pre bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone X / XSObal je ultratenký a ultraľahkýPoužitý kvalitný PP materiálOchrana smartfónu pred poškodením, škrabancami a opotrebovanímJe ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstovJednoduchý a elegantný dizajnMatný povrchPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS čierny

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS čiernyBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Určený pre Apple iPhone X / XSKvalitný TPU materiálOchrana smartfónu pred každodenným opotrebovaním a poškodenímŠpeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazovNezanecháva odtlačky prstovObal sa nešmýkaPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryZvýšený výrez na kameruJednoduchý dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo na Apple… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS champagne gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS champagne gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS champagne goldChcete Váš Apple chrániť pred poškodením a nepriaznivými vplyvmi? Potom je práve pre Vás vhodný ochranný kryt SPIGEN Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť Vášho iPhone X / XS. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív vďaka ktorému je protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Keďže je iPhone X / XS plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrôtové… (vsetkonamobil.sk)

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS blush gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS blush gold

SPIGEN THIN FIT Ultratenký kryt Apple iPhone X / XS blush goldChcete Váš Apple chrániť pred poškodením a nepriaznivými vplyvmi? Potom je práve pre Vás vhodný ochranný kryt SPIGEN Thin Fit. Tento kryt je veľmi prepracovaný a rozhodne nezníži precíznosť Vášho iPhone X / XS. Samostatný kryt je vytvorený z pevného polykarbonátu, ktorý má na sebe prepracovaný motív vďaka ktorému je protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Keďže je iPhone X / XS plný nových funkcií a jedna z nich je spárovanie s krytom, tak aj Spigen Thin Fit podporuje bezdrôtové… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS GLITTER Apple iPhone X / XS červený

BASEUS GLITTER Apple iPhone X / XS červený

BASEUS GLITTER Apple iPhone X / XS červenýBaseus glitter je ochranný obal pre Váš Apple iPhone X / XS s metalickým spracovaním. Obal je vyrobený z vysokokvalitného Polykarbonátu, čo zabezpečuje každodennú ochranu pred poškodením, znečistením a poškrabaním. Obal má navyše zvýšený okraj, čo perfektne chráni aj displej telefónu na prednej strane. Presné výrezy a bezproblémový prístup ku všetkým portom sú samozrejmosťou. Určený pre Apple iPhone X / XSJednoduchý a elegantný dizajnKvalitný PC materiálOchrana smartfónu pred každodenným opotrebovanímZvýšené okraje pre ochranu displejaPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryMetalické spracovanieNešmýka sa a je príjemný na dotykPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone X / XS. (vsetkonamobil.sk)

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS červený

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS červený

 BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS červenýArmor case je kvalitný obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z prvotriednych materiálov ( TPE a TPU) čo zaručuje všestrannú ochranu  Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a každodenným opotrebovaním. Obal má navyše kryté gombíky, protišmykové drážky a špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Taktiež má precízne výrezy pre ľahký prístup ku všetkým portom a vyvýšenie okolo obrazovky a kamery. Určený pre Apple iPhone X / XSKombinácia prvotriednych materiálov – TPE a TUOchrana smartfónu pred poškodením a opotrebovanímKryté gombíky a protišmykové drážkyObal má špeciálne airbagyPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone X / XS. (vsetkonamobil.sk)

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone X / XS červený

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone X / XS červený

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone X / XS červenýOchranný kryt IPAKY SURVIVAL je jasnou voľbou na ochranu Vášho AppleiPhone X / XS. Kryt je vyrobený z mäkkého, ale odolného TPU a vysokokvalitného polykarbonátu. Dokonale na telefón sadne a ochráni proti prachu, poškriabaniu alebo pádu a zvládne utlmiť aj náraz. Inteligentná konštrukcia krytu umožňuje pohodlný prístup k všetkým ovládacím prvkom a nenarušuje funkčnosť telefónu. Technológia AirSpace zaručuje vysokú ochranu pri pádoch.Obal sa zaručene stane ideálnym funkčným aj dizajnovým doplnkom Vášho telefónu.kombinácia TPU a vysokokvalitného polykarbonátuperfektne sa drží a nekĺže z rukytechnológia AirSpace - chráni boky pred pádmidostupné všetky potrebné portyochrana ovládacích tlačidiel (vsetkonamobil.sk)

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS červený

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS červený

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS červenýMERCURY JELLY je séria špičkových obalov od poprednej značky MERCURY. Obal je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu TPU s UV povlakom a malých kúskov reflexného lesku, ktoré Váš telefón rozžiaria. Účinne chráni pred poškriabaním, nárazom, prachom a iným poškodením. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom. Perfektne sadne na Váš Apple iPhone X / XS, presné výrezy a zdvihnutá hrana pre ochranu displeja telefónu.-vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FERRARI HERITAGE obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL FERRARI HERITAGE obal Apple iPhone X / XS červený

FERRARI HERITAGE obal Apple iPhone X / XS červenýLuxusný obal značky FERRARI pre Váš Apple iPhone X / XS, ktorý perfektne dotvára jedinečný vzhľad Vášho telefónu. Pocit luxusu Vám dodá zadná časť, ktorá je vyrobená z pravej kože. Obal je vyrobený z kombinácie TPU a plastu čo znamená vysokú odolnosť pri pádoch a každodenným opotrebovaním. Obal nieje príliš hrubý a tak nijako nezmení tvar Vášho smartfónu. Logo Scuderia Ferrari na zadnej strane zároveň dotvára dizajn obalu. Samozrejmosťou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetky potrebných portov pre príslušenstvo. originálny produkt pod licenciou FERRARIvyrobený z pravej kožeodolnosť pri pádoch a poškodeniachjedinečný luxusný vzhľadobal je flexibilný a tenkýochrana ovládacích tlačidiel (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone X / XS červený

360° Ochranný obal Apple iPhone X / XS červenýKvalitný obal pre kompletnú ochranu celého tela Vášho Apple iPhone X / XS . Obal poskytuje 360-stupňovú ochranu - chráni telefón zozadu aj spredu a taktiež chráni aj jeho displej. Obal je vyrobený z tvrdeného pogumovaného plastu a tak poskytuje optimálnu ochranu celého tela telefónu. Všetky konektory, mikrofón, kamery či senzory sú samozrejme plne pristupné. Výrez pre logo Apple.kompletná ochrana z každej stranyobsal chráni aj bočné tlačidlámateriál je príjemný na dotykzabráni škrabancom … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max modrý

FORCELL  MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max modrý

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max modrýMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone XS Max. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre V… (vsetkonamobil.sk)

X-FITTED TASSEL obal Apple iPhone X / XS červený

X-FITTED TASSEL obal Apple iPhone X / XS červený

X-FITTED TASSEL obal Apple iPhone X / XS červenýJedinečný peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitných materiálov - syntetickej kože a TPU vaničky, ktorá Váš smartfón pevne drží a tak bráni pádom. Vo vnútornej strane obalu sa nachádzajú priečinky pre peniaze či kreditné karty. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo bez nutnosti vyberania smartfónu z púzdra. Obal navyše obsahuje štýlový príspevok. Výrez pre logo Apple.-určený pre Apple iPhone X / XS-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL TEMPERED GLASS obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL TEMPERED GLASS obal Apple iPhone X / XS červený

TEMPERED GLASS obal Apple iPhone X / XS červenýOchranný kryt TEMPERED GLASS si zamilujete nielen kvôli jeho kvalitnému vyhotoveniu, ale aj kvôli jeho zadnej strane, ktorá je vyrobená z tvrdeného skla čím dodá Vášmu Apple iPhone X / XS skvelú ochranu pred poškodením a zároveň sa tak stane aj Vašim módnym doplnkom. Obal je vyrobený z kombinácie pevného TPU materiálu čím pevne smartfón drží a chráni pred pádom a zadnej strany vyrobenej z tvrdeného skla. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá a sú v ňom dostupné všetky potrebné porty pre príslu… (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN HALF plastový obal Apple iPhone X / XS červený

NILLKIN HALF plastový obal Apple iPhone X / XS červený

NILLKIN HALF obal Apple iPhone X / XS červenýJedinečný obal NILLKIN HALF kombinovaný s transparentným TPU a farebným PC materiálom. Vyrobené z  certifikovaného environmentálneho TPU materiálu. Obal je ľahký a tenký a vďaka použitým materiálom je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Prednosťou je jedinečný vzhľad. Obal chráni Váš Apple X pred pádmi a odreninami. Obal obsahuje všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný vzhľad smartfónu.-určený pre Apple iPhone X / XS-kombinácia TPU a polykarbonátu (PC)-obal… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone X / XS červený

FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone X / XS červenýElegantné peňaženkové púzdro pre Váš Apple iPhone X / XS. Nielenže chráni Váš smartfón pred odreninami a pádmi, navyše obal obsahuje priečinky napríklad pre hotovosť a kreditné karty. Obal je ako stvorený pre každodenné používanie a obsahuje výrezy pre všetky dôležité konektory a nabíjačku, takže mobil vôbec nemusíte vyberať. Navyše keď obal položíte nabok, slúži aj ako stojan na Váš smartfón - ideálne napríklad pre pozeranie videí. Výhodou je zatváranie na magnet, čím ochránite displej.elegantný knižkový dizajnmožnosť vytvoriť stojan na pozeranie filmovpriečinky pre hotovosť a kreditné kartydostupné porty pre príslušnstvomagnetické uzatváranievysokokvalitná ochrana celého tela smartfónu (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Ochranný magnetický obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL   Ochranný magnetický obal Apple iPhone X / XS červený

MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone X / XS červenýŠpeciálny obal prémiovej triedy pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitných materiálov - tvrdené sklo, hliník a silikón, ktoré perfektne chránia telefón pred opotrebovaním a poškodením. Vďaka priehľadnému dizajnu ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu a tvrdené sklo na zadnej strane zaručuje odolnosť voči poškriabaniu a umožňuje bezproblémové indukčné nabíjanie. Čierny hliníkový rám na okrajoch obalu poskytuje pocit výnimočnej elegancie. Silik… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII FLOWER TPU obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL  MSVII FLOWER TPU obal Apple iPhone X / XS červený

 MSVII FLOWER TPU obal Apple iPhone X / XS červenýMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone X / XS. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného TPU materiálu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu. Vďaka špeci… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XR červený

FORCELL  MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XR červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XR červenýMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone XR. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Vá… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL STAND Extra odolný obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL STAND Extra odolný obal Apple iPhone X / XS červený

STAND Extra odolný obal Apple iPhone X / XS červenýMimoriadne odolný obal STAND pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kombinácie plastu a gumy a vďaka tomu poskytuje Vášmu telefónu nekompromisnú ochranu pri pádoch. Pre ešte vyššiu ochranu má zdvihnuté okraje a chráni aj ovládacie tlačidlá. Obal sa nešmýka a nachádza sa na ňom stojan, čo Vám umožní napríklad pohodlnejšie prezeranie filmov. Výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.-          Kombinácia kvalitných materiálov –… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS modrý

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS modrý

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS modrýBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Prednosťou je aj ochrana nabíjacieho portu.Určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 červený

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 červenýMSVII obal je ten najtenší plastový obal na svete. Tento ultratenký kryt telefónu je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, kvapkami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Má presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým portom a zvýšené rohy pre lepšiu ochranu obrazovky a objektívu fotoaparátu. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel a výrez pre logo APPLE.-ochrana ovládacích tlačidiel-výrez pre logo APPLE-najtenší plastový obal na svete-nijak nezmení hrúbku Vášho smartfónu-chráni pred každodenným opotrebovaním (vsetkonamobil.sk)

Baseus Ultra Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, červené

Baseus Ultra Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, červené

Púzdro na mobil Baseus Ultra Thin dostatočne ochráni váš iPhone X/XS pred rôznymi škrabancami, odreninami a nechcenými pádmi. Svojou luxusnou červenou farbou okamžite upúta pozornosť a stane sa štýlovým doplnkom Vášho smartfónu. Jedná sa o ultratenké a skutočne ľahké púzdro, ktoré nepridá vášmu mobilnému telefónu zbytočný objem. Púzdro je vyrobené z odolného PC materiálu, v ruke sa dobre drží a vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný a odolný voči odtlačkom prstov. Pre ešte väčšiu ochranu má integrované ovládacie tlačidlá hlasitosti. Vášmu smartfónu poskytne všestrannú ochranu a vďaka presným výrezom budete mať jednoduchý prístup ku všetkým portom. Kľúčové vlastnosti: • Púzdro je určené pre mobilný telefón Apple iPhone X a iPhone Xs • Poskytuje ochranu telefónu voči pádom,… (mobilego.sk)

IPAKY 360° Obal + 9H tvrdené sklo Apple iPhone X / XS červený

IPAKY 360° Obal + 9H tvrdené sklo Apple iPhone X / XS červený

IPAKY 360° Ochraný obal Apple iPhone X / XS červenýUnikátny obal, ktorý chráni Váš Apple iPhone X / XS z každej strany. Obal sa skladá z troch častí (predná časť, zadná časť a tvrdené sklo) a tak sa môže pochváliť 360° ochranou. Je vyrobený z pevného plastu,  na ktorom sa nachádza špeciálna protišmyková vrstva a tak sa telefón nešmýka v ruke. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre tlačidlá a konektory. Obal je ultratenký a tak ho môžete používať aj na bezdrôtové nabíjanie.určený pre Apple iPhone X / XStvorí 3 časti- predná časť, zadná časť a tvrdené sklovyrobený z pevného plastuvysokokvalitná ochrana pred každodenným opotrebovanímobsahuje všetky potrebné výrezy pre príšlušenstvoultratenký - možnosť používať aj na bezdrôtové nabíjanie (vsetkonamobil.sk)

Baseus Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, modré

Baseus Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, modré

Vysokokvalitné a tenké púzdro Baseus Thin sa dokonale prispôsobí vášmu iPhone X/XS. Je vyrobené z kvalitného PC materiálu a svojím ľahkým a tenkým prevedením Vám navodí pocit, akoby ste na telefóne púzdro ani nemali. Púzdro je navrhnuté tak, aby sa v ruke príjemne držalo a aby bol váš smartfón dostatočne chránený. Poskytuje ochranu zadnej strany a okrajov telefónu proti každodennému opotrebovaniu. Vďaka špeciálnemu povlaku sa ľahko čistí a odoláva odtlačkom prstov. Má tiež presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Svojím jednoduchým modrým dizajnom pôsobí elegantne a štýlovo zároveň. Kľúčové vlastnosti: • Púzdro je navrhnuté pre mobilný telefón Apple iPhone X a iPhone XS • Chráni telefón voči odreninám, škrabancom a malým pádom • Chráni zadnú stranu a okraje… (mobilego.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga)…

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga) červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga) červenýMSVII obal je ten najtenší plastový obal na svete. Tento ultratenký kryt telefónu je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, kvapkami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Má presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým portom a zvýšené rohy pre lepšiu ochranu obrazovky a objektívu fotoaparátu. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel.-ochrana ovládacích tlačidiel… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XR čierny

FORCELL  MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XR čierny

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XR čiernyMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone XR. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Vá… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS biely

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS biely

 BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS bielyArmor case je kvalitný obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z prvotriednych materiálov ( TPE a TPU) čo zaručuje všestrannú ochranu  Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a každodenným opotrebovaním. Obal má navyše kryté gombíky, protišmykové drážky a špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Taktiež má precízne výrezy pre ľahký prístup ku všetkým portom a vyvýšenie okolo obrazovky a kamery. Určený pre Apple iPhone X / XSKombinácia prvotriednych materiálov – TPE a TUOchrana smartfónu pred poškodením a opotrebovanímKryté gombíky a protišmykové drážkyObal má špeciálne airbagyPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone X / XS. (vsetkonamobil.sk)

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS čierny

 BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS čiernyArmor case je kvalitný obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z prvotriednych materiálov ( TPE a TPU) čo zaručuje všestrannú ochranu  Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a každodenným opotrebovaním. Obal má navyše kryté gombíky, protišmykové drážky a špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Taktiež má precízne výrezy pre ľahký prístup ku všetkým portom a vyvýšenie okolo obrazovky a kamery. Určený pre Apple iPhone X / XSKombinácia prvotriednych materiálov – TPE a TUOchrana smartfónu pred poškodením a opotrebovanímKryté gombíky a protišmykové drážkyObal má špeciálne airbagyPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone X / XS. (vsetkonamobil.sk)

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS modrý

BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS modrý

 BASEUS ARMOR Apple iPhone X / XS modrýArmor case je kvalitný obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z prvotriednych materiálov ( TPE a TPU) čo zaručuje všestrannú ochranu  Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a každodenným opotrebovaním. Obal má navyše kryté gombíky, protišmykové drážky a špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Taktiež má precízne výrezy pre ľahký prístup ku všetkým portom a vyvýšenie okolo obrazovky a kamery. Určený pre Apple iPhone X / XSKombinácia prvotriednych materiálov – TPE a TUOchrana smartfónu pred poškodením a opotrebovanímKryté gombíky a protišmykové drážkyObal má špeciálne airbagyPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone X / XS. (vsetkonamobil.sk)

Baseus Laser Luster sklenené púzdro pre Apple iPhone X/XS, modré…

Baseus Laser Luster sklenené púzdro pre Apple iPhone X/XS, modré/červené (WIAPIPHX-XC39)

Hľadáte púzdro na mobil s jedinečným dizajnom ? Sklenené púzdro Baseus Laser Luster vás zaiste očarí svojim dúhovým a zrkadlovým prevedením. Pri pohľade naň z rôznych uhlov pohľadu vám zrkadlový dizajn odhalí oslňujúci rad farieb. Okrem toho, že váš iPhone X/XS bude vyzerať naozaj štýlovo, bude aj dostatočne chránený voči každodenným nástrahám. Kombinácia kvalitného TPU materiálu a tvrdeného skla na povrchu krytu zamedzí poškodeniu telefónu a ochráni ho pred škrabancami a miernymi pádmi. Ako telefón, tak aj púzdro je chránené a odolné voči poškriabaniu. Kľúčové vlastnosti: • Navrhnuté pre mobilný telefón Apple iPhone X a iPhone XS • Poskytuje ochranu pri bežnom používaní vášho telefónu • Púzdro je odolné voči škrabancom • Jedinečný a exkluzívny dúhovo-zrkadlový dizajn • Pri… (mobilego.sk)

BASEUS GLITTER Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS GLITTER Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS GLITTER Apple iPhone X / XS čiernyBaseus glitter je ochranný obal pre Váš Apple iPhone X / XS s metalickým spracovaním. Obal je vyrobený z vysokokvalitného Polykarbonátu, čo zabezpečuje každodennú ochranu pred poškodením, znečistením a poškrabaním. Obal má navyše zvýšený okraj, čo perfektne chráni aj displej telefónu na prednej strane. Presné výrezy a bezproblémový prístup ku všetkým portom sú samozrejmosťou. Určený pre Apple iPhone X / XSJednoduchý a elegantný dizajnKvalitný PC materiálOchrana smartfónu pred každodenným opotrebovanímZvýšené okraje pre ochranu displejaPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryMetalické spracovanieNešmýka sa a je príjemný na dotykPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone X / XS. (vsetkonamobil.sk)

BASEUS GLAZE Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS GLAZE Apple iPhone X / XS čierny

BASEUS GLAZE Apple iPhone X / XS čiernyBaseus Glaze je obal s unikátnym dvojfarebným dizajnom pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného plastu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a každodenným opotrebovaním. Puzdro je ľahké a odolné. Jedinečnosť obalu spočíva v jeho dizajne, ktorý mení obal na umelecké dielo. Precízne výrezy na všetky potrebné porty a konektory sú samozrejmosťou. Z dôvodu unikátneho viacfarebného dizajnu tohto obalu sa môže jeho vzhľad líšiť na základe farebného prevedenia samotného telefónu. Určený pre Apple iPhone X / XSOchrana smartfónu pred poškodením a opotrebovanímJe vyrobený z Vysokokvalitného plastuMení farbu a lesk podľa uhluJedinečný a moderný dizajnNešmýka saPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone X / XS priehľadný

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone X / XS priehľadný

Silikónový obal Apple iPhone X / XS priehľadnýSilikónový obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z kvalitného silikónu a ochráni Váš smartfón pred poškodením pri každodennom používaní. Je ultratenký, ultraľahký a príjemný na dotyk. Obal sa nešmýka sa precízne výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone X / XSOchrana smartfónu pred poškodenímNešmýka saJe príjemný na dotykUltratenký a ultraľahký obal  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone X / XS šedý

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone X / XS šedý

Silikónový obal Apple iPhone X / XS šedýSilikónový obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Je vyrobený z kvalitného silikónu a ochráni Váš smartfón pred poškodením pri každodennom používaní. Je ultratenký, ultraľahký a príjemný na dotyk. Obal sa nešmýka sa precízne výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone X / XSOchrana smartfónu pred poškodenímNešmýka saJe príjemný na dotykUltratenký a ultraľahký obal  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BLUERAY Silikónový obal Apple iPhone X / XS

FORCELL BLUERAY Silikónový obal Apple iPhone X / XS

BLUERAY Silikónový obal Apple iPhone X / XSPúzdro BlueRay je špeciálne navrhnuté pre najlepšiu ochranu Vášho Apple iPhone X / XS.Obal je vyrobený z kvalitného flexibilného silikónu a má vystuženú konštrukciu na ochranu Vášho telefónu. Obal dokonale chráni pred všetkými pádmi a inými nebezpečenstvami. Použité materiály umožňujú veľmi silné odpruženie pádov. Obal poskytuje jedinečný lesk a meniaci sa efekt farieb. Obal má všetky potrebné výrezy fotoaparátu a vstupy v telefóne. Tlačidlá telefónu sú chrá… (vsetkonamobil.sk)

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS priehľadný

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS priehľadný

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS priehľadnýMERCURY JELLY je séria špičkových obalov od poprednej značky MERCURY. Obal je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu TPU s UV povlakom a malých kúskov reflexného lesku, ktoré Váš telefón rozžiaria. Účinne chráni pred poškriabaním, nárazom, prachom a iným poškodením. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom. Perfektne sadne na Váš Apple iPhone X / XS, presné výrezy a zdvihnutá hrana pre ochranu displeja telefónu.-vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

REMAX VIGOR obal Apple iPhone X / XS čierny

REMAX VIGOR obal Apple iPhone X / XS čierny

REMAX VIGOR obal Apple iPhone X / XS čiernyElegantný obal poprednej značky REMAX je skvelou ochranou a spoločníkom pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu s jemným matným povrchom, ktorý je potišmykový a príjemný na dotyk. Obal chráni pred pádmi, škrabancami a každodenným opotrebovaním. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Presné výrezy umožňujú rýchly a jednoduchý prístup ku všetkým konektorom a tlačidlám.určený pre Apple iPhone X / XSprecízne vyhotovenie v čiernej farbevyrobený z TPU s matným povrchomchráni pred vonkajšími vplyvmijednoduchý prístup ku všetkym konektorom (vsetkonamobil.sk)

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS zlatý

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS zlatý

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS zlatýMERCURY JELLY je séria špičkových obalov od poprednej značky MERCURY. Obal je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu TPU s UV povlakom a malých kúskov reflexného lesku, ktoré Váš telefón rozžiaria. Účinne chráni pred poškriabaním, nárazom, prachom a iným poškodením. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom. Perfektne sadne na Váš Apple iPhone X / XS, presné výrezy a zdvihnutá hrana pre ochranu displeja telefónu.-vyrobený z kvalitného TPU materiá… (vsetkonamobil.sk)

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS mentolový

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS mentolový

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS mentolovýMERCURY JELLY je séria špičkových obalov od poprednej značky MERCURY. Obal je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu TPU s UV povlakom a malých kúskov reflexného lesku, ktoré Váš telefón rozžiaria. Účinne chráni pred poškriabaním, nárazom, prachom a iným poškodením. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom. Perfektne sadne na Váš Apple iPhone X / XS, presné výrezy a zdvihnutá hrana pre ochranu displeja telefónu.-vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone X / XS čierny

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone X / XS čierny

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone X / XS čiernyOchranný kryt IPAKY SURVIVAL je jasnou voľbou na ochranu Vášho AppleiPhone X / XS. Kryt je vyrobený z mäkkého, ale odolného TPU a vysokokvalitného polykarbonátu. Dokonale na telefón sadne a ochráni proti prachu, poškriabaniu alebo pádu a zvládne utlmiť aj náraz. Inteligentná konštrukcia krytu umožňuje pohodlný prístup k všetkým ovládacím prvkom a nenarušuje funkčnosť telefónu. Technológia AirSpace zaručuje vysokú ochranu pri pádoch.Obal sa zaručene stane ideálnym funkčným aj dizajnovým doplnkom Vášho telefónu.kombinácia TPU a vysokokvalitného polykarbonátuperfektne sa drží a nekĺže z rukytechnológia AirSpace - chráni boky pred pádmidostupné všetky potrebné portyochrana ovládacích tlačidiel (vsetkonamobil.sk)

IPAKY CARBON obal Apple iPhone X / XS modrý

IPAKY CARBON obal Apple iPhone X / XS modrý

IPAKY CARBON obal Apple iPhone X / XS modrýDržte svoj obľúbený telefón Apple iPhone X / XS v úplnom bezpečí v tomto zadnom kryte IPAKY CARBON. Obal veľmi dobre padne do ruky a chráni Váš mobil od poškodenia tvrdším zaobchádzaním alebo pádom na zem. Obal je vyrobený z kvalitného TPU s karbónovým povrchom, čím je ľahký a vďaka jeho povrchovej štruktúre je protišmykový. Jednoduchá konštrukcia s príjemným dizajnom padne na mieru telefónu a zanecháva prístup ku všetkým portom, tlačidlám aj fotoaparátu. Navyše obal chráni aj ovládacie tlačidlá.vyrobený z kvalitného TPUelegantný karbónový dizajnobal je protišmykový a ľahkýprístup ku všetkým potrebným portomochrana ovládacích tlačidiel (vsetkonamobil.sk)

BASEUS LSR Silikónový obal Apple iPhone XR červený

BASEUS LSR Silikónový obal Apple iPhone XR červený

BASEUS LSR Silikónový obal Apple iPhone XR červenýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone XR. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení. Vďaka matnému povrchu je obal príjemný na dotyk a nešmýka sa. Obal je vyrobený od popredn… (vsetkonamobil.sk)

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS čierny

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS čierny

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS čiernyMERCURY JELLY je séria špičkových obalov od poprednej značky MERCURY. Obal je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu TPU s UV povlakom a malých kúskov reflexného lesku, ktoré Váš telefón rozžiaria. Účinne chráni pred poškriabaním, nárazom, prachom a iným poškodením. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom. Perfektne sadne na Váš Apple iPhone X / XS, presné výrezy a zdvihnutá hrana pre ochranu displeja telefónu.-vyrobený z kvalitného TPU materiálu… (vsetkonamobil.sk)

REMAX KELLEN obal Apple iPhone X / XS biely

REMAX KELLEN obal Apple iPhone X / XS biely

REMAX KELLEN obal Apple iPhone X / XS bielyŠtýlový obal pre Váš Apple iPhone X / XS. REMAX KELLEN je séria jedinečných obalov na telefón vyrobených z prémiového silikónu. Vďaka tomuto materiálu je obal veľmi ľahký, pružný a hladký ako hodváb. Ale tiež poskytuje vynikajúcu ochranu pred poškriabaním, kvapkami a odtlačkami prstov. Módny doplnok z brúsenej kože vo vnútri obalu pre zvýšenú bezpečnosť. Zvýšený okraj pre lepšiu ochranu objektívu fotoaparátu a jednoduchý prístup ku všetkým telefónnym portom a tlačidlám. Hýčkajte svoj Apple v tomto jedinečnom štýlovom obale.obal určený pre Apple iPhone X / XSjemný ako hodváb príjemný na dotykvyrobený z kvalitného prémiového silikónuzvýšený okraj pre ochranu objetkívuochrana ovládacích tlačidiel  (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť