Baseus thin ultratenky obal apple iphone x xs cerveny

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X červený

BASEUS THIN Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červenýBaseus Thin je ultra tenký a skutočne ľahký obal na telefón so skvelým dotykovým pocitom. Obal poskytuje všestrannú ochranu proti každodennému opotrebovaniu. Obal je vyrobený z vysokokvalitného tenkého plastu a je veľmi príjemný na dotyk. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstov. Obal je taktiež ľahko čistiteľný. Dokonale priľne na telefón a precízne výrezy na všetky porty a konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone X / XSUltra tenký a kvalitný materiálNezachytáva odtlačky prstov a nečistotyĽahko sa čistíPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryObal je príjemný na dotyk a nešmýka saJednoduchý a elegantný dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / červený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / červený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / červenýExkluzívny obal pre Váš Apple iPhone X /XS. Tento ultratenký a ultra ľahký obal, ktorý ponechá Váš telefón ľahký a tenký takmer ako bez obalu, no pritom ho spoľahlivo ochráni proti škrabancom, pádom a nečistotám. Obal je vytvorený z kombinácie TPU a plastového materiálu, zachovávajúci si dlhodobo svoje vlastnosti. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre pohodlný prístup k ovládacím prvkom a portom. Zrkadlový dizajn dodá Vášmu Apple luxusný a jedinečný vzhľad.obsahuje v&scaron… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS červený

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone X / XS červenýMimoriadne tenký obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal ľahký, ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre Apple iPhone… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max červený

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max červenýMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone XS Max. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / zelený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / zelený

BASEUS LASER obal Apple iPhone X / XS modrý / zelenýExkluzívny obal pre Váš Apple iPhone X /XS. Tento ultratenký a ultra ľahký obal, ktorý ponechá Váš telefón ľahký a tenký takmer ako bez obalu, no pritom ho spoľahlivo ochráni proti škrabancom, pádom a nečistotám. Obal je vytvorený z kombinácie TPU a plastového materiálu, zachovávajúci si dlhodobo svoje vlastnosti. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre pohodlný prístup k ovládacím prvkom a portom. Zrkadlový dizajn dodá Vášmu Apple luxusný a jedinečný vzhľad.obsahuje v… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS červený

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS červený

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS červenýTento ultratenký a ľahký obal bude zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto puúdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetkým portom a tlačidlám. Vďaka matnému povrchu je obal proti&scaron… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone XS červený

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone XS červený

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS červenýTento ultratenký a ľahký obal s jedinečným dizajnom nebude len štýlovým doplnkom, ale aj zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto púdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetk… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS TOUCH Flip obal Apple iPhone X červený

BASEUS TOUCH Flip obal Apple iPhone X červený

BASEUS TOUCH Flip obal Apple iPhone X / XS červenýŠtýlový obal, ktorý Vám umožňuje ovládať Váš Apple iPhone X / XS bez otvorenia obalu. Je vyrobený z kvalitného termoplastického polyuretánu (TPU), čo zaručuje vysokú ochranu pred poškodením, nárazmi a škrabancami. Z prednej časti má okrem kvalitného TPU materiálu vložené tvrdené sklo pre ešte lepšiu ochranu Vášho displeja. Precízne výrezy zabezpečujú prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom bez odstránenia obalu. Určený pre Apple iPhone X / XSDisplej sa dá ovládať, aj keď je obal zavretýOchrana smartfónu pri každodennom používanímKvalitný TPU materiálOchranné tvrdené sklo nachádzajúce sa na prednej strane obalu pre ešte vyššiu ochranu displejaJednoduchý a štýlový dizajnPrecízne výrezy na všetky potrebné porty a konektory    (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X červený

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X červený

BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS červenýBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Určený pre Apple iPhone X / XSKvalitný TPU materiálOchrana smartfónu pred každodenným opotrebovaním a poškodenímŠpeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazovNezanecháva odtlačky prstovObal sa nešmýkaPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryZvýšený výrez na kameruJednoduchý dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo na Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS červený

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS červený

STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS červenýExtraodolné puzdro určené pre Váš Apple iPhone X / XS. Puzdro je vyrobené z kombinácie materiálov - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikónu, no je pevnejší a odolnejší, pričom si stále zachováva svoju flexibilitu. Práve TPU materiál obopína telo telefónu a chráni ho pri pádoch. Plastová zadná časť zároveň dodáva puzdru pevnosť a poskytuje tak perfektnú ochranu pre Apple iPhone X / XS. Výhodou tohto puzdra je kovový prstenec na zadnej strane, ktorý slúži ako stojan - vhodné napríklad na… (vsetkonamobil.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 červený

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 červený

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 červenýUltratenký obal špeciálne vyrobený pre smartfón Apple iPhone 11. Ochranný obal je vyrobený z kvalitného plastu a tak Váš smartfón ochráni pri kažodennom používani, pred poškodením a nečistotami. Vďaka materiálu z ktorého je vyrobený obal nezachytáva odltačky prstov ani iné nečistoty.  Svojim elegantným dizajnom pôsobí obal veľmi jemne a nepridáva na hrúbke takže Váš smartfón pôsobi prirodzene.   - Určený pre Apple iPhone 11  - Ultratenký obal nepridáva na hrúbke- Najtenš… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max modrý

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max modrý

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone XS Max modrýMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone XS Max. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu.- Určený pre V… (vsetkonamobil.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro červený

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro červený

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro červenýMimoriadne tenký obal vyrobený pre Váš Apple iPhone 11 Pro. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennej manipulácii. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal je navyše veľmi ľahký a nepridáva na hrúbke. Jedinečná ochrana a elegantný dizajn vďaka obalu MOFI.- Určený pre Apple iPhone 11 Pro- Ultratenký obal nepridáva na hr… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X červený

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X červený

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS červenýBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Prednosťou je aj ochrana nabíjacieho portu.Určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X čierny

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X čierny

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS čiernyOchranný obal určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného a odolného polypropylénu (PP). Obal je ultratenký (hrúbka len 0,4 mm) a ultraľahký (iba 5g). Obal poskytuje všestrannú ochranu voči každodennému opotrebovaniu. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný, odolný voči odtlačkom, matný a vynikajúco priľne na telefón. Taktiež ma precízne výrezy pre bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone X / XSObal je ultratenký a ultraľahkýPoužitý kvalitný PP materiálOchrana smartfónu pred poškodením, škrabancami a opotrebovanímJe ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstovJednoduchý a elegantný dizajnMatný povrchPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X biely

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X biely

BASEUS WING PP obal Apple iPhone X / XS bielyOchranný obal určený pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného a odolného polypropylénu (PP). Obal je ultratenký (hrúbka len 0,4 mm) a ultraľahký (iba 5g). Obal poskytuje všestrannú ochranu voči každodennému opotrebovaniu. Vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný, odolný voči odtlačkom, matný a vynikajúco priľne na telefón. Taktiež ma precízne výrezy pre bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone X / XSObal je ultratenký a ultraľahkýPoužitý kvalitný PP materiálOchrana smartfónu pred poškodením, škrabancami a opotrebovanímJe ľahko čistiteľný a nezanecháva odtlačky prstovJednoduchý a elegantný dizajnMatný povrchPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryPre ešte lepšiu ochranu… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS modrý

BASEUS SOFT obal Apple iPhone XS modrý

BASEUS SOFT obal Apple iPhone X / XS modrýTento ultratenký a ľahký obal bude zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto puúdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetkým portom a tlačidlám. Vďaka matnému povrchu je obal proti&scaron… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X čierny

FORCELL BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X čierny

BASEUS SIMPLE Silikónový obal Apple iPhone X / XS čiernyBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Určený pre Apple iPhone X / XSKvalitný TPU materiálOchrana smartfónu pred každodenným opotrebovaním a poškodenímŠpeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazovNezanecháva odtlačky prstovObal sa nešmýkaPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryZvýšený výrez na kameruJednoduchý dizajnPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo na Apple… (vsetkonamobil.sk)

X-FITTED TASSEL obal Apple iPhone XS červený

X-FITTED TASSEL obal Apple iPhone XS červený

X-FITTED TASSEL obal Apple iPhone X / XS červenýJedinečný peňaženkový obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitných materiálov - syntetickej kože a TPU vaničky, ktorá Váš smartfón pevne drží a tak bráni pádom. Vo vnútornej strane obalu sa nachádzajú priečinky pre peniaze či kreditné karty. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo bez nutnosti vyberania smartfónu z púzdra. Obal navyše obsahuje štýlový príspevok. Výrez pre logo Apple.-určený pre Apple iPhone X / XS-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone XS čierny

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone XS čierny

BASEUS BV WEAVING obal Apple iPhone X / XS čiernyTento ultratenký a ľahký obal s jedinečným dizajnom nebude len štýlovým doplnkom, ale aj zárukou dokonalého zabezpečenia a veľkej flexibility. Obal je odolný proti poškriabaniu, poškodeniu, ale aj odolný voči odtlačkom prstov a prachu. Navyše vďaka mierne zvýšeným okrajom chráni toto púdro nielen zadnú časť, ale aj obrazovku Vášho Apple iPhone X / XS. Vďaka TPU materiálu zostáva pevne v ruke a perfektne sa prispôsobí Vášmu Apple. Najvyššie využitie komfortu je zaručené vďaka úplnému prístupu ku všetký… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga)…

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga) červený

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga) červenýMSVII obal je ten najtenší plastový obal na svete. Tento ultratenký kryt telefónu je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, kvapkami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Má presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým portom a zvýšené rohy pre lepšiu ochranu obrazovky a objektívu fotoaparátu. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel.-ochrana ovládacích tlačidiel… (vsetkonamobil.sk)

Baseus Laser Luster sklenené púzdro pre Apple iPhone X/XS, modré…

Baseus Laser Luster sklenené púzdro pre Apple iPhone X/XS, modré/červené (WIAPIPHX-XC39)

Hľadáte púzdro na mobil s jedinečným dizajnom ? Sklenené púzdro Baseus Laser Luster vás zaiste očarí svojim dúhovým a zrkadlovým prevedením. Pri pohľade naň z rôznych uhlov pohľadu vám zrkadlový dizajn odhalí oslňujúci rad farieb. Okrem toho, že váš telefón bude vyzerať naozaj štýlovo, bude aj dostatočne chránený voči každodenným nástrahám. Kombinácia kvalitného TPU materiálu a tvrdeného skla na povrchu krytu zamedzí poškodeniu telefónu a ochráni ho pred škrabancami a miernymi pádmi. Ako telefón, tak aj púzdro je chránené a odolné voči poškriabaniu. Kľúčové vlastnosti:• Poskytuje ochranu pri bežnom používaní vášho telefónu • Púzdro je odolné voči škrabancom • Jedinečný a exkluzívny dúhovo-zrkadlový dizajn • Pri odlišných uhloch pohľadu má púzdro odlišné odtiene • Ľahké nasadenie na… (mobilego.sk)

BASEUS LSR Silikónový obal Apple iPhone XR červený

BASEUS LSR Silikónový obal Apple iPhone XR červený

BASEUS LSR Silikónový obal Apple iPhone XR červenýOchranný kryt určený pre Váš Apple iPhone XR. Je vyrobený z kvalitnej gumy, vďaka čomu je pevný, no zároveň flexibilný. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Kryt navyše chráni aj tlačidlá. Perfektne padne na Váš smartfón a je príjemný na dotyk. Doprajte Vášmu smartfónu bezpečnú ochranu v jednoduchom prevedení. Vďaka matnému povrchu je obal príjemný na dotyk a nešmýka sa. Obal je vyrobený od popredn… (vsetkonamobil.sk)

Baseus Ultra Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, červené

Baseus Ultra Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, červené

Púzdro na mobil Baseus Ultra Thin dostatočne ochráni váš iPhone X/XS pred rôznymi škrabancami, odreninami a nechcenými pádmi. Svojou luxusnou červenou farbou okamžite upúta pozornosť a stane sa štýlovým doplnkom Vášho smartfónu. Jedná sa o ultratenké a skutočne ľahké púzdro, ktoré nepridá vášmu mobilnému telefónu zbytočný objem. Púzdro je vyrobené z odolného PC materiálu, v ruke sa dobre drží a vďaka špeciálnemu materiálu je ľahko čistiteľný a odolný voči odtlačkom prstov. Pre ešte väčšiu ochranu má integrované ovládacie tlačidlá hlasitosti. Vášmu smartfónu poskytne všestrannú ochranu a vďaka presným výrezom budete mať jednoduchý prístup ku všetkým portom. Kľúčové vlastnosti: • Púzdro je určené pre mobilný telefón Apple iPhone X a iPhone Xs • Poskytuje ochranu telefónu voči pádom,… (mobilego.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrýMSVII obal je ten najtenší plastový obal na svete. Tento ultratenký kryt telefónu je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, kvapkami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Má presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým portom a zvýšené rohy pre lepšiu ochranu obrazovky a objektívu fotoaparátu. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel a výrez pre logo APPLE.-ochrana ovládacích tlačidiel-výrez pre logo APPLE-najtenší plastový obal na svete-nijak nezmení hrúbku Vášho smartfónu-chráni pred každodenným opotrebovaním (vsetkonamobil.sk)

GUESS Ochranný obal Apple iPhone X / XS ružový

GUESS Ochranný obal Apple iPhone X / XS ružový

GUESS Ochranný obal Apple iPhone X / XS ružovýLuxusný originálny obal GUESS pre Váš Apple iPhone Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov - plast a TPU. Unikátny dizajn obalu dokonale ochráni Váš smartfón pred pádmi, škrabancami a nečistotami. Keďže kryt je tenký, zanecháva Vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku. Poskytuje ľahký prístup ku všetkým funkciám vrátane nabíjania alebo pripojenie slúchadiel k telefónu bez nutnosti vyberania ho z púzdra. Vďaka originalite a dizajnu syntetickej kože bude Váš… (vsetkonamobil.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro zlatý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro zlatý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro zlatýMimoriadne tenký obal vyrobený pre Váš Apple iPhone 11 Pro. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennej manipulácii. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal je navyše veľmi ľahký a nepridáva na hrúbke. Jedinečná ochrana a elegantný dizajn vďaka obalu MOFI.- Určený pre Apple iPhone 11 Pro- Ultratenký obal nepridáva na hr… (vsetkonamobil.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro ružový

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro ružový

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro ružovýMimoriadne tenký obal vyrobený pre Váš Apple iPhone 11 Pro. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennej manipulácii. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal je navyše veľmi ľahký a nepridáva na hrúbke. Jedinečná ochrana a elegantný dizajn vďaka obalu MOFI.- Určený pre Apple iPhone 11 Pro- Ultratenký obal nepridáva na hr… (vsetkonamobil.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro modrý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro modrý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro modrýMimoriadne tenký obal vyrobený pre Váš Apple iPhone 11 Pro. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennej manipulácii. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal je navyše veľmi ľahký a nepridáva na hrúbke. Jedinečná ochrana a elegantný dizajn vďaka obalu MOFI.- Určený pre Apple iPhone 11 Pro- Ultratenký obal nepridáva na hr… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS MANDALA

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS MANDALA

MY ART obal Apple iPhone X / XS MANDALASilikónový ochranný obal, ktorý nie je len skvelou ochranou, ale taktiež vďaka jedinečnému prevedeniu dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Váš Samsung Apple iPhone X / XS ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Pre ešte vyššiu ochranu obal chráni aj tlačidlá. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.-          Kryt určený pre Apple iPhone X / XS-          Ochrana smartfónu pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS čierny

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS čierny

STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS čiernyExtraodolné puzdro určené pre Váš Apple iPhone X / XS. Puzdro je vyrobené z kombinácie materiálov - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikónu, no je pevnejší a odolnejší, pričom si stále zachováva svoju flexibilitu. Práve TPU materiál obopína telo telefónu a chráni ho pri pádoch. Plastová zadná časť zároveň dodáva puzdru pevnosť a poskytuje tak perfektnú ochranu pre Apple iPhone X / XS. Výhodou tohto puzdra je kovový prstenec na zadnej strane, ktorý slúži ako stojan - vhodné napríklad na… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS NEON

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS NEON

MY ART obal Apple iPhone X / XS NEONSilikónový ochranný obal, ktorý nie je len skvelou ochranou, ale taktiež vďaka jedinečnému prevedeniu dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Váš Samsung Apple iPhone X / XS ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Pre ešte vyššiu ochranu obal chráni aj tlačidlá. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.-          Kryt určený pre Apple iPhone X / XS-          Ochrana smartfónu pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS FLORA

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS FLORA

MY ART obal Apple iPhone X / XS FLORASilikónový ochranný obal, ktorý nie je len skvelou ochranou, ale taktiež vďaka jedinečnému prevedeniu dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Váš Samsung Apple iPhone X / XS ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Pre ešte vyššiu ochranu obal chráni aj tlačidlá. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.-          Kryt určený pre Apple iPhone X / XS-          Ochrana smartfónu pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS REASONS

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS REASONS

MY ART obal Apple iPhone X / XS REASONSSilikónový ochranný obal, ktorý nie je len skvelou ochranou, ale taktiež vďaka jedinečnému prevedeniu dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Váš Samsung Apple iPhone X / XS ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Pre ešte vyššiu ochranu obal chráni aj tlačidlá. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.-          Kryt určený pre Apple iPhone X / XS-          Ochrana smartfónu pred po… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS modrý

FORCELL STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS modrý

STRONG Ochranný obal Apple iPhone X / XS modrýExtraodolné puzdro určené pre Váš Apple iPhone X / XS. Puzdro je vyrobené z kombinácie materiálov - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikónu, no je pevnejší a odolnejší, pričom si stále zachováva svoju flexibilitu. Práve TPU materiál obopína telo telefónu a chráni ho pri pádoch. Plastová zadná časť zároveň dodáva puzdru pevnosť a poskytuje tak perfektnú ochranu pre Apple iPhone X / XS. Výhodou tohto puzdra je kovový prstenec na zadnej strane, ktorý slúži ako stojan - vhodné napríklad na… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS GLITTER Apple iPhone X červený

BASEUS GLITTER Apple iPhone X červený

BASEUS GLITTER Apple iPhone X / XS červenýBaseus glitter je ochranný obal pre Váš Apple iPhone X / XS s metalickým spracovaním. Obal je vyrobený z vysokokvalitného Polykarbonátu, čo zabezpečuje každodennú ochranu pred poškodením, znečistením a poškrabaním. Obal má navyše zvýšený okraj, čo perfektne chráni aj displej telefónu na prednej strane. Presné výrezy a bezproblémový prístup ku všetkým portom sú samozrejmosťou. Určený pre Apple iPhone X / XSJednoduchý a elegantný dizajnKvalitný PC materiálOchrana smartfónu pred každodenným opotrebovanímZvýšené okraje pre ochranu displejaPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryMetalické spracovanieNešmýka sa a je príjemný na dotykPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone X / XS. (vsetkonamobil.sk)

Baseus Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, modré

Baseus Thin plastové púzdro pre iPhone X/XS, modré

Vysokokvalitné a tenké púzdro Baseus Thin sa dokonale prispôsobí vášmu iPhone X/XS. Je vyrobené z kvalitného PC materiálu a svojím ľahkým a tenkým prevedením Vám navodí pocit, akoby ste na telefóne púzdro ani nemali. Púzdro je navrhnuté tak, aby sa v ruke príjemne držalo a aby bol váš smartfón dostatočne chránený. Poskytuje ochranu zadnej strany a okrajov telefónu proti každodennému opotrebovaniu. Vďaka špeciálnemu povlaku sa ľahko čistí a odoláva odtlačkom prstov. Má tiež presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým ovládacím prvkom. Svojím jednoduchým modrým dizajnom pôsobí elegantne a štýlovo zároveň. Kľúčové vlastnosti: • Púzdro je navrhnuté pre mobilný telefón Apple iPhone X a iPhone XS • Chráni telefón voči odreninám, škrabancom a malým pádom • Chráni zadnú stranu a okraje… (mobilego.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max zlatý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max zlatý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max zlatýMimoriadne tenký obal vyrobený pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennej manipulácii. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal je navyše veľmi ľahký a nepridáva na hrúbke. Jedinečná ochrana a elegantný dizajn vďaka obalu MOFI.- Určený pre Apple iPhone 11 Pro Max- Ultratenký obal nepridá… (vsetkonamobil.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max ružový

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max ružový

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max ružovýMimoriadne tenký obal vyrobený pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennej manipulácii. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal je navyše veľmi ľahký a nepridáva na hrúbke. Jedinečná ochrana a elegantný dizajn vďaka obalu MOFI.- Určený pre Apple iPhone 11 Pro Max- Ultratenký obal nepridá… (vsetkonamobil.sk)

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max modrý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max modrý

MOFI Ultratenký obal Apple iPhone 11 Pro Max modrýMimoriadne tenký obal vyrobený pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Obal je vyrobený z vysokokvalitného polykarbonátu, ktorý ochráni Váš smartfón pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennej manipulácii. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Obal je navyše veľmi ľahký a nepridáva na hrúbke. Jedinečná ochrana a elegantný dizajn vďaka obalu MOFI.- Určený pre Apple iPhone 11 Pro Max- Ultratenký obal nepridá… (vsetkonamobil.sk)

Baseus Michelin plastové púzdro pre Apple iPhone X/XS, modré

Baseus Michelin plastové púzdro pre Apple iPhone X/XS, modré

Ak hľadáte maximálne odolné púzdro, práve ste ho našli! Púzdro Baseus Michelin vyniká jedinečnou textúrou pneumatiky a zosilnenými rohmi, ktoré sa postarajú o nadpriemernú ochranu vášho iPhone X/XS. Zosilnené rohy poskytujú najvyššiu absorpciu nárazov a otrasov. Kvalitu spoznáte na prvý dotyk. Použité materiály poskytujú ochranu pred poškriabaním, miernymi pádmi i kvapkami vody. Perfektná voľba pre milovníkov neobyčajného dizajnu. S dizajnom pneumatikovej textúry na bokoch váš telefón vynikne a zároveň bude chránený z každej strany. Výhody: • Odolný a spoľahlivý kryt pre iPhone X a iPhone XS • Jedinečný a originálny dizajn - pneumatiková textúra • Zosilnené rohy, ktoré absorbujú otrasy • Použité materiály poskytujú ochranu pred poškriabaním i kvapkami vody • Chráni displej… (mobilego.sk)

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS LITTLE THINGS

FORCELL MY ART obal Apple iPhone X / XS LITTLE THINGS

MY ART obal Apple iPhone X / XS LITTLE THINGSSilikónový ochranný obal, ktorý nie je len skvelou ochranou, ale taktiež vďaka jedinečnému prevedeniu dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Váš Samsung Apple iPhone X / XS ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Pre ešte vyššiu ochranu obal chráni aj tlačidlá. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou.-          Kryt určený pre Apple iPhone X / XS-          Ochrana smartfónu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART TPU ochranný obal Apple iPhone X / XS MANDALA

FORCELL ART TPU ochranný obal Apple iPhone X / XS MANDALA

ART TPU ochranný obal Apple iPhone X / XS MANDALAART Silikónový obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a chráni Váš smartfón pred prípadným poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka použitému materiálu je ľahký, flexibilný a perfektne sadne na telefón. Štýlová potlač a 3D prevedenie navyše dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.- Určený pre Apple iPhone X / XS- Ochrana pred poškodením pri… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X modrý

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X modrý

BASEUS SIMPLE obal s ochranou konektorov Apple iPhone X / XS modrýBaseus simple je silikónový obal vyrobený z prémiového TPU materiálu vyrobeného spoločnosťou Bayer pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal ponúka úplnú ochranu pred poškodením, poškriabaním a nečistotami. Na každom rohu sa nachádzajú špeciálne airbagy pre lepšie tlmenie nárazov. Vďaka bodkovanému vzoru na zadnej strane sa obal nepriliepa k telefónu. Navyše má zvýšený výrez na kameru a nezachytáva odtlačky prstov. Prednosťou je aj ochrana nabíjacieho portu.Určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone XS červený

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone XS červený

IPAKY SURVIVAL obal Apple iPhone X / XS červenýOchranný kryt IPAKY SURVIVAL je jasnou voľbou na ochranu Vášho AppleiPhone X / XS. Kryt je vyrobený z mäkkého, ale odolného TPU a vysokokvalitného polykarbonátu. Dokonale na telefón sadne a ochráni proti prachu, poškriabaniu alebo pádu a zvládne utlmiť aj náraz. Inteligentná konštrukcia krytu umožňuje pohodlný prístup k všetkým ovládacím prvkom a nenarušuje funkčnosť telefónu. Technológia AirSpace zaručuje vysokú ochranu pri pádoch.Obal sa zaručene stane ideálnym funkčným aj dizajnovým doplnkom Vášho telefónu.kombinácia TPU a vysokokvalitného polykarbonátuperfektne sa drží a nekĺže z rukytechnológia AirSpace - chráni boky pred pádmidostupné všetky potrebné portyochrana ovládacích tlačidiel (vsetkonamobil.sk)

MERCURY JELLY obal Apple iPhone XS červený

MERCURY JELLY obal Apple iPhone XS červený

MERCURY JELLY obal Apple iPhone X / XS červenýMERCURY JELLY je séria špičkových obalov od poprednej značky MERCURY. Obal je vyrobený z vysoko kvalitného materiálu TPU s UV povlakom a malých kúskov reflexného lesku, ktoré Váš telefón rozžiaria. Účinne chráni pred poškriabaním, nárazom, prachom a iným poškodením. Poskytuje jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom. Perfektne sadne na Váš Apple iPhone X / XS, presné výrezy a zdvihnutá hrana pre ochranu displeja telefónu.-vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

Baseus Parkour gumené púzdro pre Apple iPhone X/XS, čierne (WIAPIPHX…

Baseus Parkour gumené púzdro pre Apple iPhone X/XS, čierne (WIAPIPHX-KP01)

Púzdro Baseus Parkour s funkciou odvádzania tepla je vhodným púzdrom na hranie hier, športové aktivity a na bežné používanie vášho iPhone X/XS. Na prvý pohľad vás zaujme unikátny trojuholníkový dizajn, kvalitný a maximálne pohodlný materiál, ktorý bezpečne udrží váš telefón a ochráni ho pred každodennými nástrahami. Kvalitný a odolný polykarbonátový materiál s kombináciou TPU materiálu zaručujú dostatočnú odolnosť voči nárazom a zvýšené okraje sa postarajú o ochranu displeja, či fotoaparátu. Pre ešte väčšiu ochranu a elimináciu nárazov sú rohy púzdra vybavené tlmiacimi nárazníkmi. Vlastnosti: • Púzdro je kompatibilné s Apple iPhone X a iPhone XS • Odvádza teplo • Odolný materiál zabezpečí ochranu telefónu pri neopatrnom zaobchádzaní • Konektor na nabíjanie a slúchadlá je voľne… (mobilego.sk)

Baseus Parkour gumené púzdro pre Apple iPhone X/XS, zelené (WIAPIPHX…

Baseus Parkour gumené púzdro pre Apple iPhone X/XS, zelené (WIAPIPHX-KP06)

Nechajte váš iPhone X/XS zažiariť s púzdrom Baseus Parkour v neónovo zelenej farbe. Púzdro s funkciou odvádzania tepla je vhodným púzdrom na hranie hier, športové aktivity a na bežné používanie vášho iPhone X/XS. Na prvý pohľad vás zaujme unikátny trojuholníkový dizajn, kvalitný a maximálne pohodlný materiál, ktorý bezpečne udrží váš telefón a ochráni ho pred každodennými nástrahami. Kvalitný a odolný polykarbonátový materiál s kombináciou TPU materiálu zaručujú dostatočnú odolnosť voči nárazom a zvýšené okraje sa postarajú o ochranu displeja, či fotoaparátu. Pre ešte väčšiu ochranu a elimináciu nárazov sú rohy púzdra vybavené tlmiacimi nárazníkmi. Vlastnosti: • Púzdro je kompatibilné s Apple iPhone X a iPhone XS • Odvádza teplo • Odolný materiál zabezpečí ochranu telefónu pri… (mobilego.sk)

IPAKY 360° Ochraný obal Apple iPhone XS červený

IPAKY 360° Ochraný obal Apple iPhone XS červený

IPAKY 360° Ochraný obal Apple iPhone X / XS červenýUnikátny obal, ktorý chráni Váš Apple iPhone X / XS z každej strany. Obal sa skladá z troch častí (predná časť, zadná časť a tvrdené sklo) a tak sa môže pochváliť 360° ochranou. Je vyrobený z pevného plastu,  na ktorom sa nachádza špeciálna protišmyková vrstva a tak sa telefón nešmýka v ruke. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre tlačidlá a konektory. Obal je ultratenký a tak ho môžete používať aj na bezdrôtové nabíjanie.určený pre Apple iPhone X / XStvorí 3 časti- predná časť, zadná časť a tvrdené sklovyrobený z pevného plastuvysokokvalitná ochrana pred každodenným opotrebovanímobsahuje všetky potrebné výrezy pre príšlušenstvoultratenký - možnosť používať aj na bezdrôtové nabíjanie (vsetkonamobil.sk)

FORCELL TEMPERED GLASS obal Apple iPhone XS červený

FORCELL TEMPERED GLASS obal Apple iPhone XS červený

TEMPERED GLASS obal Apple iPhone X / XS červenýOchranný kryt TEMPERED GLASS si zamilujete nielen kvôli jeho kvalitnému vyhotoveniu, ale aj kvôli jeho zadnej strane, ktorá je vyrobená z tvrdeného skla čím dodá Vášmu Apple iPhone X / XS skvelú ochranu pred poškodením a zároveň sa tak stane aj Vašim módnym doplnkom. Obal je vyrobený z kombinácie pevného TPU materiálu čím pevne smartfón drží a chráni pred pádom a zadnej strany vyrobenej z tvrdeného skla. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá a sú v ňom dostupné všetky potrebné porty pre príslu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone XS červený

FORCELL 360° Ochranný obal Apple iPhone XS červený

360° Ochranný obal Apple iPhone X / XS červenýKvalitný obal pre kompletnú ochranu celého tela Vášho Apple iPhone X / XS . Obal poskytuje 360-stupňovú ochranu - chráni telefón zozadu aj spredu a taktiež chráni aj jeho displej. Obal je vyrobený z tvrdeného pogumovaného plastu a tak poskytuje optimálnu ochranu celého tela telefónu. Všetky konektory, mikrofón, kamery či senzory sú samozrejme plne pristupné. Výrez pre logo Apple.kompletná ochrana z každej stranyobsal chráni aj bočné tlačidlámateriál je príjemný na dotykzabráni škrabancom … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone X červený

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone X červený

FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone X / XS červenýElegantné peňaženkové púzdro pre Váš Apple iPhone X / XS. Nielenže chráni Váš smartfón pred odreninami a pádmi, navyše obal obsahuje priečinky napríklad pre hotovosť a kreditné karty. Obal je ako stvorený pre každodenné používanie a obsahuje výrezy pre všetky dôležité konektory a nabíjačku, takže mobil vôbec nemusíte vyberať. Navyše keď obal položíte nabok, slúži aj ako stojan na Váš smartfón - ideálne napríklad pre pozeranie videí. Výhodou je zatváranie na magnet, čím ochránite displej.elegantný knižkový dizajnmožnosť vytvoriť stojan na pozeranie filmovpriečinky pre hotovosť a kreditné kartydostupné porty pre príslušnstvomagnetické uzatváranievysokokvalitná ochrana celého tela smartfónu (vsetkonamobil.sk)

NILLKIN HALF plastový obal Apple iPhone X červený

NILLKIN HALF plastový obal Apple iPhone X červený

NILLKIN HALF obal Apple iPhone X / XS červenýJedinečný obal NILLKIN HALF kombinovaný s transparentným TPU a farebným PC materiálom. Vyrobené z  certifikovaného environmentálneho TPU materiálu. Obal je ľahký a tenký a vďaka použitým materiálom je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Prednosťou je jedinečný vzhľad. Obal chráni Váš Apple X pred pádmi a odreninami. Obal obsahuje všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný vzhľad smartfónu.-určený pre Apple iPhone X / XS-kombinácia TPU a polykarbonátu (PC)-obal… (vsetkonamobil.sk)

Baseus Glass Sparkling sklenené púzdro pre Apple iPhone X/XS, čierne …

Baseus Glass Sparkling sklenené púzdro pre Apple iPhone X/XS, čierne (WIAPIPHX-KI01)

Ochráňte svoj iPhone X/XS odolným a zároveň dizajnovým púzdrom Baseus Glass Sparkling. Zadnú stranu púzdra pokrýva vysoko odolné tvrdené sklo 9H, ktoré je odolné voči poškriabaniu a rozbitiu. Sklo vytvára výrazne lesklý povrch so zrkadlovým efektom. Zvyšná časť púzdra je vyrobená z vysokokvalitného a odolného TPU materiálu, ktorý poskytuje zvýšenú ochranu pre váš iPhone. Chráni telefón vrátane objektívu fotoaparátu pred rôznymi nárazmi, škrabancami a miernymi pádmi na zem. Zároveň je navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s bezdrôtovým nabíjaním. Kľúčové vlastnosti: • Špeciálne navrhnuté pre Apple iPhone X a iPhone XS • Púzdro plní ochrannú i estetickú funkciu • Vyrobené z tvrdeného skla 9H a odolného TPU materiálu • Tvrdené sklo je dostatočne odolné voči poškodeniu • Chránené sú i… (mobilego.sk)

BASEUS SILK 3D ARC Temperované sklo Apple iPhone X / XS / 11 Pro…

BASEUS SILK 3D ARC Temperované sklo Apple iPhone X / XS / 11 Pro čierne

BASEUS SILK 3D ARC Temperované sklo Apple iPhone X / XS / 11 Pro čierneBASEUS SILK 3D ARC Temperované sklo je tvrdené sklo s farebným rámikom z TPE materiálu, ktorý bude perfektne ladiť s Vaším Apple iPhone X / XS / 11 Pro. Zabezpečuje pokrytie a plnú ochranu celého Vášho displeja a pohodlný pocit dotyku bez zníženia citlivosti displeja. Sklo je ultra tenké,  odolné voči opotrebovaniu a má odolnosť voči poškriabaniu s tvrdosťou  9H. Sklo sa ľahko nasadzuje a dokonale priľne na telefón.Určené pre Apple iPhone X / XS / 11 ProSklo je 100% priehľadnéObsahuje farebný rámikOchrana… (vsetkonamobil.sk)

BASEUS SHINING obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

BASEUS SHINING obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrý

BASEUS SHINING obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 modrýBaseus Shining je priehľadný obal so štýlovým farebným kovovým povrchom. Obal je vyrobený z vysoko kvalitného, flexibilného materiálu TPU, ktorý poskytuje úžasnú ochranu proti každodennému opotrebovaniu. Obal je ľahký a odolný. Vďaka špeciálnej technológii obal nezachytáva odtlačky prstov a nešmýka sa v ruke Tiež má zvýšenú hranu bokov pre lepšiu ochranu obrazovky a kamery a má presné výrezy pre ľahký prístup ku všetkým portom. Vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga)…

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga) zlatý

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus (bez loga) zlatýMSVII obal je ten najtenší plastový obal na svete. Tento ultratenký kryt telefónu je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, kvapkami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Má presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým portom a zvýšené rohy pre lepšiu ochranu obrazovky a objektívu fotoaparátu. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel.-ochrana ovládacích… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL STAND Extra odolný obal Apple iPhone XS červený

FORCELL STAND Extra odolný obal Apple iPhone XS červený

STAND Extra odolný obal Apple iPhone X / XS červenýMimoriadne odolný obal STAND pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kombinácie plastu a gumy a vďaka tomu poskytuje Vášmu telefónu nekompromisnú ochranu pri pádoch. Pre ešte vyššiu ochranu má zdvihnuté okraje a chráni aj ovládacie tlačidlá. Obal sa nešmýka a nachádza sa na ňom stojan, čo Vám umožní napríklad pohodlnejšie prezeranie filmov. Výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.-          Kombinácia kvalitných materiálov –… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII FLOWER TPU obal Apple iPhone XS červený

FORCELL  MSVII FLOWER TPU obal Apple iPhone XS červený

 MSVII FLOWER TPU obal Apple iPhone X / XS červenýMimoriadne tenký kryt pre Váš Apple iPhone X / XS. Kryt je vyrobený z vysokokvalitného TPU materiálu, ktorý poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, poškodením, nečistotami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Doprajte svojmu smartfónu jedinečný obal s matnou textúrou, na ktorej sa nezachytávajú odtlačky prstov. Kryt je ľahký a ultratenký, vďaka čomu nepridáva veľa na hrúbke a ma zvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu obrazovky a fotoaparátu. Vďaka špeci… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone X červený

FORCELL MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone X červený

MAGNETO Ochranný magnetický obal Apple iPhone X / XS červenýŠpeciálny obal prémiovej triedy pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitných materiálov - tvrdené sklo, hliník a silikón, ktoré perfektne chránia telefón pred opotrebovaním a poškodením. Vďaka priehľadnému dizajnu ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu a tvrdené sklo na zadnej strane zaručuje odolnosť voči poškriabaniu a umožňuje bezproblémové indukčné nabíjanie. Čierny hliníkový rám na okrajoch obalu poskytuje pocit výnimočnej elegancie. Silik… (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť