Beautyformulas zubna pasta pre fajciarov 100ml

BeautyFormulas Zubná pasta pre fajčiarov 100ml

BeautyFormulas Zubná pasta pre fajčiarov 100ml

BEAUTY FORMULAS Zubná pasta pre fajčiarov Hlboko čistiaca zubná pasta, ktorá je špeciálne vyvinutá na odstrňování škvŕn spôsobených fajčením, jedlom či pitím so silným sfarbením (víno atď.). Zubná pasta chráni ústnu dutinu pred tvorbou zubného kameňa. (pilulka.sk)

BeautyFormulas Detská zubná pasta 100ml

BeautyFormulas Detská zubná pasta 100ml

BEAUTY FORMULAS Detská zubná pasta Detská fluoridová zubná pasta bez cukru, ktorá pomáha chrániť ústnu dutinu pred zubným kazom. S príchuťou jahôd. (pilulka.sk)

BeautyFormulas Zubná pasta s aktívnym uhlím 125ml

BeautyFormulas Zubná pasta s aktívnym uhlím 125ml

BEAUTY FORMULAS Zubná pasta s aktívnym uhlím Fluoridová zubná pasta s aktívnym uhlím efektívne bieli zuby a čistí ústnu dutinu. (pilulka.sk)

Pasta del Capitano Zubná pasta pre fajčiarov proti zubnému kameňu…

Pasta del Capitano Zubná pasta pre fajčiarov proti zubnému kameňu 100ml

ZUBNÁ PASTA PRE FAJČIAROV PROTI ZUBNÉMU KAMEŇU,100ml Zubná pasta pre fajčiarov proti zubnému kameňu. Účinné odstránenie tabakového dechtu. 100 ml. (pilulka.sk)

Zubná pasta pre citlivé zuby bez fluóru - Ecodenta - 100ml

Zubná pasta pre citlivé zuby bez fluóru - Ecodenta - 100ml

Organicky certifikovaná zubná pasta pre citlivé zuby a ďasná s prírodnou soľou a citrátom draselným na každodennú stomatologickú starostlivosť. Bez fluóru. Citlivosť zubov je spôsobená rôznymi dôvodmi: zmenami teploty pri jedle horúcej a studenej stravy, kyselinami vytváranými zo sladkých potravín atď. Aktívne zložky: Citrát draselný v zubnej paste pomáha vytvárať ochrannú vrstvu, ktorá chráni citlivé zuby pred účinkami prostredia, upokojuje a znižuje nepohodlie. Extrakt aloe vera, ktorý má upokojujúci účinok, je vhodný pre citlivé, podráždené ďasná Soľ, ktorá jemne tónuje ústnu sliznicu. Soľ zubnej paste dáva pikantnú slanú chuť a mäta pieporná - zase chuť osviežujúcu. Skontrolované zubármi. Certifikovaný ekologický produkt vyrobený v Litve. Spôsob použitia: Naneste primerané množstvo… (herbatica.sk)

Bieliaca zubná pasta -pre milovníkov kávy,čaju a fajčiarov ECODENTA…

Bieliaca zubná pasta -pre milovníkov kávy,čaju a fajčiarov ECODENTA 100ml

98 % prírodných zložiek Olej z bergamotu osviežuje ústnu dutinu, olej z citróna odstraňuje povlak z kávy, čaju, červeného vína a od dymu z cigariet. Zuby zbavuje zažltnutia a osviežuje dych. Objem: 100ml (vitanella.sk)

XILOVIT ZUBNA PASTA 100ml

XILOVIT ZUBNA PASTA 100ml

XILOVIT ZUBNA PASTA 100ml Zubná pasta Xilovit obsahuje xylitol, ktorý pomáha udržiavať zdravé prostredie ústnej dutiny. Prítomné mikroorganizmy nedokážu xylitol spotrebovať a preto nie je pre nich živnou pôdou. Vzhľadom k tomu sa netvorí zubný povlak a kameň. Zároveň sa udržuje prirodzené pH a nedochádza k porušeniu skloviny, čo by uvoľnilo priestor baktériám k prieniku do vnútorných priestorov zubov. (pilulka.sk)

Zubná pasta pre citlivé zuby s harmančekom, klinčekmi a Kalidentem …

Zubná pasta pre citlivé zuby s harmančekom, klinčekmi a Kalidentem (Toothpaste For Sensitive Teeth) 100ml

Zubní pasta pro citlivé zuby s heřmánkem, hřebíčkem a Kalidentem (Toothpaste For Sensitive Teeth) 100 ml Zubná pasta s harmančekom, klinčekmi a Kalidentem® predstavuje účinnú pomoc pre každého, kto pociťuje nepríjemné príznaky citlivosti zubov. (pilulka.sk)

Santoin zubná pasta 100ml

Santoin zubná pasta 100ml

SANTOIN ZUBNÁ PASTA 1x100 ml Zubná pasta s protizápalovým účinkom pri paradentóze (pilulka.sk)

Neem Zubná pasta 100ml

Neem Zubná pasta 100ml

Zubní pasta s neemem 100ml Zubná pasta s Neem obsahuje jedinečnú zmes jemných prírodných látok, ktorá chráni zuby aj ďasná. (pilulka.sk)

Santoin zubná pasta 100ml

Santoin zubná pasta 100ml

SANTOIN ZUBNÁ PASTA 1x100 ml Zubná pasta s obsahom výťažku z čínskej rastliny Macleaya cordata. (pilulka.sk)

Silix, zubná pasta 100ml (Energy)

Silix, zubná pasta 100ml (Energy)

SILIX - zubná pasta Zubné pasty Energy Bioinformačná zubná pasta so zvýšeným obsahom koloidného kremíka, ktorý má vplyv na pevnosť tkanív Harmonizuje najmä energetickú dráhu srdca, hrubého čreva, obličiek, pečene a šľachovo-svalovú dráhu močového mechúra. Obsahuje kopajvový balzam s protizápalovým účinkom, ktorý sa získava v pralesoch peruánskej Amazónie. Pocit čistoty, stredne silná sviežosť a ochrana v ústach trvajú veľmi dlho. Silix obsah bylín: praslička komonica arnika sofora sladké drievko krvavec šalvia hamamel kosatec Zloženie parfumu: benzoín citrón kardamóm mäta žihľava Bioinformačné zubné pasty Silix, Balsamio a Biely Diamant obsahujú špeciálnu zmes bylín, ktorá sa maceruje v treťohornej vode termálneho žriedla Podhájska. Bežné zubné pasty obsahujú väčšinou iba 1–3% rastlinných… (bohatstvo-prirody.sk)

LACALUT zubná pasta AKTIV 100ml

LACALUT zubná pasta AKTIV 100ml

LACALUT zubná pasta AKTIV 100ml Medicinálna zubná pasta na ochranu pred parodontitídou. (pilulka.sk)

LACALUT zubná pasta sensitive 100ml

LACALUT zubná pasta sensitive 100ml

LACALUT sensitive100 ml" Špeciálna medicinálna zubná pasta na citlivé zuby a obnažené zubné krčky. (pilulka.sk)

Alkmene Bio ZUBNÁ PASTA 100ml

Alkmene Bio ZUBNÁ PASTA 100ml

Alkmene Bio ZUBNÁ PASTA s BIO extraktom Mäty vodnej 100ml Zubná pasta s obsahom BIO extraktu mäty vodnej pre silné a zdravé zuby v šiestich bodoch ochrany. (pilulka.sk)

Ecodenta Blahodarná zubná pasta 100ml

Ecodenta Blahodarná zubná pasta 100ml

Ecodenta Blahodarná zubná pasta 100 ml Blahodarná zubná pasta bez fluoridu. (pilulka.sk)

Kingfisher Zubná pasta bieliaca 100ml

Kingfisher Zubná pasta bieliaca 100ml

Kingfisher Zubná pasta bieliaca 100ml Bieliaca zubná pasta s obsahom aktívneho uhlia neobsahuje fluor ani žiadne umelé sladidlá, príchute, farbivá či korzervanty. (pilulka.sk)

Sanjivani Zubná pasta s neem 100ml

Sanjivani Zubná pasta s neem 100ml

Dátum spotreby je 31. 5. 2020. Vďaka neemu pôsobí pasta antibakteriálne a antifungicídne. Zároveň pomáha pri problémoch s ďasnami a osviežuje dych. Okrem neemu nájdete v tejto zubnej paste i Aloe vera, ktorá je známa svojimi pozitívnymi účinkami na pokožku, zuby i ďasná. Ako vám použitie Neemovej zubnej pasty pomôže? Pôsobí sťahujúco a zároveň osviežuje dych. Dobre odstraňuje zubný povlak a pôsobí antibakteriálne. Odporúčame najmä pri problémoch s ďasnami i ako prevenciu proti zubnému povlaku a následne kazu. Čo Neemová zubná pasta nahradzuje? Vašu bežnú pastu, ktorá obsahuje SLS alebo živočíšne deriváty, prípadne umelé farbivá a príchute. Pre koho je tento výrobok určený? Neodporúčame pre deti nakoľko neemová zubná pasta má výraznú chuť, ktorú deti väčšinou neobľubujú. Aktívne látky:… (bionatural.sk)

CARLOTHERM zubná pasta 7 byliniek 100ml

CARLOTHERM zubná pasta 7 byliniek 100ml

Karlovarská penivá zubná pasta s obsahom fluóru, bylinnými výťažkami a karlovarskou žriedlovou soľou. (mojalekaren.sk)

ESI zubná pasta AloeFresh Homeopatic 100ml

ESI zubná pasta AloeFresh Homeopatic 100ml

Zubná pasta s Aloe Vera vhodná pri homeopatickej liečbe pre svieži dych a zdravé ďasná, má ochranný a upokojujúci účinok na ďasná a zuby a zároveň bieli. Neobsahuje mentol, flour, parabény, SLS ani chemické či syntetické látky. (lekarendoma.sk)

Alkmene TEA TREE zubná pasta 100ml

Alkmene TEA TREE zubná pasta 100ml

ALKMENE TEA TREE zubná pasta 100ml Zubná pasta klasik chráni pred zubným kazom, zabraňuje tvorbe zubného kameňa a plaku. (pilulka.sk)

SPLAT Professional ACTIVE zubná pasta 100ml

SPLAT Professional ACTIVE zubná pasta 100ml

SPLAT Professional ACTIVE zubní pasta 100ml Prirodzene hnedá gélová pasta s extraktmi šišiaka bajkalského, bergénia a spiruliny, ktoré pomáhajú udržiavať ďasná zdravé. Vitamíny A a E podporujú hojenie mäkkých tkanív. Glycerofosfát vápnika posilňuje zubnú sklovinu a aktivuje jej remineralizáciu. (pilulka.sk)

SPLAT Professional LAVENDERSEPT zubná pasta 100ml

SPLAT Professional LAVENDERSEPT zubná pasta 100ml

SPLAT Professional LAVENDERSEPT zubní pasta 100ml Komplexná zubná pasta s vápnikom, esenciálnymi olejmi z levandule, rozmarínu a tymianu pre zdravé ďasná. Prírodné enzýmy z papáje a špeciálne bieliace soli jemne biela zuby, ktoré zanechávajú čisté a dokonale hladké. Biosol a zinok pôsobia ako antioxidanty. (pilulka.sk)

SPLAT Professional ULTRACOMPLEX zubná pasta 100ml

SPLAT Professional ULTRACOMPLEX zubná pasta 100ml

SPLAT Professional ULTRACOMPLEX zubní pasta 100ml Multiaktívna zubná pasta s enzýmami z papáje šetrne bieli citlivé zuby a osviežujú dych. Bioaktívny vápnik v kombinácii s nanohydroxyapatitem posilňuje zubnú sklovinu. Draslík a ióny zinku pomáhajú pri precitlivenosti zubov a majú protizápalový účinok. (pilulka.sk)

Herbal Zubná pasta s bazalkou 100ml

Herbal Zubná pasta s bazalkou 100ml

Zubní pasta s bazalkou 100ml Bylinná zubná pasta s bazalkou je obohatená o jedinečnú zmes najjemnejších prírodných zložiek na ochranu zubov a ďasien, ako je bazalka, prírodný vápnik a akácie arabská. (pilulka.sk)

Ben & Anna bieliaca zubná pasta 100ml

Ben & Anna bieliaca zubná pasta 100ml

Bieliaca zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml Annin úsmev skrýva tajomstvo. A tým je jej bieliaca zubná pasta, ktorá bez problémov ničí všetky farebné nedokonalosti na sklovine. (pilulka.sk)

Ecodenta EXTRA hydratačná zubná pasta 100ml

Ecodenta EXTRA hydratačná zubná pasta 100ml

Ecodenta EXTRA hydratačná zubná pasta 100 ml EXTRA hydratačná zubná pasta s kyselinou hyalurónovou. (pilulka.sk)

Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov, 75ml

Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov, 75ml

Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov, 75ml Obsah: Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov 75ml Charakteristika Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov: Zubná pasta. Je určená na komplenú starostlivosť o ústnu dutinu. Obsahuje klinček, eukalyptus a fluór (1300 ppm F). Odstraňuje zafarbenia na zuboch spôsobené fajčením, chráni pred zubným kazom, udržuje svieži dych. Príbalový leták (najlekaren.eu)

Zact Smokers zubná pasta pre fajčiarov 100g

Zact Smokers zubná pasta pre fajčiarov 100g

ZACT Smokers zubná pasta pre fajčiarov 1x100 g Zubná pasta špeciálne vyvinutá pre fajčiarov. Podporuje, aby Váš úsmev bol stále biely bez škvŕn a povlakov na zuboch. (pilulka.sk)

Bieliaca zubná pasta s fluoridom - Ecodenta - 100ml

Bieliaca zubná pasta s fluoridom - Ecodenta - 100ml

Organicky certifikovaná zubná pasta s výťažkom z papáje, ktorá prirodzene bieli zuby na každodennú starostlivosť o chrup. S fluoridom. Aktívne zložky: Extrakt z papáje, enzýmy z ovocia z papáje, bezpečne bieli zuby bez poškodenia skloviny. Extrakt z papáje a jemné brusivá účinne odstraňujú zubný povlak a tým obnovujú prirodzenú belosť zubov, čo pomáha zastaviť tvorbu nového povlaku a kameňov. Xylitol, ktorý obsahuje, má vlastnosti, ktoré podporujú remineralizáciu zubnej skloviny. Zubná pasta so sladkou ovocnou chuťou. Upozornenie: Pre deti do 6 rokov použite množstvo hrášku, buďte opatrní. V prípade príjmu fluoridu z iných zdrojov konzultujte u svojho zubára alebo lekára. Skontrolované zubármi. Certifikovaný ekologický produkt vyrobený v Litve. Spôsob použitia: Naneste primerané množstvo… (herbatica.sk)

White Pearl NanoCare zubná pasta nanosilver 100ml

White Pearl NanoCare zubná pasta nanosilver 100ml

Zubná pasta White Pearl NanoCare s nanočasticami striebra. (mojalekaren.sk)

SPLAT PROFESSIONAL SENSITIVE bioaktívna zubná pasta 100ml

SPLAT PROFESSIONAL SENSITIVE bioaktívna zubná pasta 100ml

SPLAT PROFESSIONAL SENSITIVE bioaktívna zubná pasta 1x100 ml Zubná pasta určená pre citlivé zuby a posilnenie zubnej skloviny bez obsahu fluoridu. (pilulka.sk)

Alkmene TEA TREE zubná pasta HERBAL 100ml

Alkmene TEA TREE zubná pasta HERBAL 100ml

ALKMENE TEA TREE zubná pasta HERBAL 100ml Zubná pasta HERBAL pre zdravé zuby a svieži dych. So šalviou a bylinkovým extraktom zabraňuje tvorbe kazu a zápalov. (pilulka.sk)

SPLAT Professional SENSITIVE WHITE zubná pasta 100ml

SPLAT Professional SENSITIVE WHITE zubná pasta 100ml

SPLAT Professional SENSITIVE WHITE zubní pasta 100 ml Spevňujúce pasta s esenciálnymi olejmi, zinkom a hydroxyapatitom doplňuje minerály a znižuje citlivosť zubov. Má antioxidačný a antibakteriálny účinok. (pilulka.sk)

SPLAT Professional GREEN TEA zubná pasta 100ml

SPLAT Professional GREEN TEA zubná pasta 100ml

SPLAT Professional GREEN TEA zubní pasta 100ml Regeneračná pasta s extraktmi zo zeleného čaju, šalvie, harmančeka a levandule upokojuje ďasná, má antiseptický a antibakteriálny účinok a zabraňuje tvorbe povlaku. Prírodná perleť z morských mušlí obsahuje vápnik a aminokyseliny posilňujúcu zubnú sklovinu. (pilulka.sk)

Schmidt's Naturals Coconut+Lime Zubná pasta 100ml

Schmidt's Naturals Coconut+Lime Zubná pasta 100ml

Zubní pasta Coconut & Lime (Tooth + Mouth Paste) 133 g Zloženie produktov ústnej starostlivosti Schmidt's obsahuje vitamíny, koenzým Q10, organickú šťavu z listov aloe, výťažok z kôry magnólie, vitamín E a výťažky zo superpotravín ako je goji a granátové jablko, pomáha osviežiť dych a vybieliť zuby. (pilulka.sk)

SHOW TECH ZUBNA PASTA PRE PSOV

SHOW TECH ZUBNA PASTA PRE PSOV

ZUBNÁ PASTA PRE PSOV . Zabezpečuje zubnú hygienu a čerstvý dych. . Vhodná pre všetky domáce zvieratá. . Táto zubná pasta s flouridom čistí zuby a pomáha predchádzať infekciám zubov a ďasien spôsobených zubným povlakom . . K (andreashop.sk)

White Pearl bieliaca zubná pasta pre fajčiarov 75 ml

White Pearl bieliaca zubná pasta pre fajčiarov 75 ml

(nazuby.eu)

Extra Triple effect zubná pasta bieliaca - Ecodenta - 100ml

Extra Triple effect zubná pasta bieliaca - Ecodenta - 100ml

Trojčinná zubná pasta s bielou hlinou, propolisom a Teavigo™ kombinuje ingrediencie potrebné pre účinnú starostlivosť o kľúčové oblasti úst. Aktívne látky: Biela hlina pomáha obnoviť minerály zubnej skloviny. Propolis má krvácanie znižujúci a senzibilizujúci účinok na ďasná a je vhodný na prevenciu periodontitídy. Teavigo™ chráni pred tvorbou vodného kameňa a poskytuje dlhodobý pocit čistoty. Dodávame jednu zubnú pastu, aby sme splnili tri denné potreby ústnej hygieny. Táto zubná pasta je veľmi vhodná aj ako prevencia paradentózy. Skontrolované zubármi, hodnotené Litovskou univerzitou zdravotníckych vied (LSMU). Spôsob použitia: Naneste primerané množstvo pasty na zubnú kefku a čistite zuby aspoň 2 minúty. Krajina pôvodu: EU Obsah balenia: 100 ml (herbatica.sk)

Ecodenta EXTRA Triple effect zubná pasta bieliaca 100ml

Ecodenta EXTRA Triple effect zubná pasta bieliaca 100ml

Ecodenta EXTRA Triple effect zubná pasta bieliaca 1x100 ml S bielym ílom, propolisom a Teavigo TM. (pilulka.sk)

Ecodenta EXTRA Black whitening zubná pasta bieliaca 100ml

Ecodenta EXTRA Black whitening zubná pasta bieliaca 100ml

Ecodenta EXTRA Black whitening zubná pasta bieliaca 1x100 ml S čiernym dreveným uhlím a Teavigo TM. Čierne drevené uhlie je v dentálnej starostlivosti už dlho známe pre svoje výnimočné vlastnosti a účinný bieliaci efekt. (pilulka.sk)

SPLAT PROFESSIONAL MEDICAL HERBS bioaktívna zubná pasta 100ml

SPLAT PROFESSIONAL MEDICAL HERBS bioaktívna zubná pasta 100ml

SPLAT PROFESSIONAL MEDICAL HERBS bioaktívna zubná pasta 1x100 ml Zubná pasta určená pre komplexnú ochranu dutiny ústnej. (pilulka.sk)

Brilliantcoco Brilliant Coco zubná pasta Zero waste 100ml

Brilliantcoco Brilliant Coco zubná pasta Zero waste 100ml

Brilliantcoco Brilliant COCO zubná pasta ZERO WASTE 100 ml Spoznajte jedinečnú novinku, Brilliant COCO ZERO WASTE naturálnej zubnú pastu s aktívnymi zložkami i, ktorá premení Váš úsmev na biele a zdravé miesto! (pilulka.sk)

Kingfisher Zubná pasta Aloe, Tea tree & Fenikel 100ml

Kingfisher Zubná pasta Aloe, Tea tree & Fenikel 100ml

Kingfisher Zubná pasta Aloe, Tea tree & Fenikel 100ml Zubná pasta s obsahom aloe vera, tea tree a feniklu v sebe nemá fluór ani žiadne umelé sladidlá, príchute, farbivá či konzervanty. (pilulka.sk)

Kingfisher Zubná pasta Aloe, Tea tree & Mäta 100ml

Kingfisher Zubná pasta Aloe, Tea tree & Mäta 100ml

Kingfisher Zubná pasta Aloe, Tea tree & Mäta 100ml Zubná pasta s aloe, tea tree a mätou bez fluóru od britskej značky Kingfisher je vhodná pre celú rodinu. Je bezlepková, neobsahuje GMO zložky, umelé sladidlá, arómy, farbivá i konzervanty. Svojim zložením je vhodný pre vegánov a vegetariánov. (pilulka.sk)

Ben & Anna Zubná pasta biela s fluoridom 100ml

Ben & Anna Zubná pasta biela s fluoridom 100ml

Ben & Anna Zubná pasta biela s fluoridom, 100ml Zubná pasta biela s fluoridom je bieliaca zubná pasta so 100% prírodným a vegánskymi zložením s fluoridom čistí chráni citlivú zubnú sklovinu proti zubnému kazu. (pilulka.sk)

Ben & Anna Zubná pasta s fluoridom, pomaranč 100ml

Ben & Anna Zubná pasta s fluoridom, pomaranč 100ml

Ben & Anna Zubná pasta s fluoridom, pomaranč 100ml Zubná pasta s fluoridom White Ben & Anna so 100% prírodným a vegánskymi zložením a pomarančovou príchuťou chráni a posilňuje citlivú zubnú sklovinu. Naviac je zabalená v atraktívnom recyklovateľnom sklenenom obale. Pasta na zuby pomáha bojovať proti zubnému kazu a šetrne odstraňuje zubný povlak. (pilulka.sk)

OROZYME ENZYMATICKA ZUBNA PASTA PRE PSOV S KEFKOU

OROZYME ENZYMATICKA ZUBNA PASTA PRE PSOV S KEFKOU

ENZYMATICKÁ ZUBNÁ PASTA PRE PSOV S KEFKOU . OROZYME® Oral Hygiene Gél obsahuje prirodzene sa vyskytujúce enzýmy, ktoré zabraňujú množeniu baktérií zodpovedných za vznik zubného plaku. Peroxidázový systém - enzymatický komplex (andreashop.sk)

VETS BEST ZUBNA PASTA PRE STENIATKA + SILIKONOVY NAPRSTOK

VETS BEST ZUBNA PASTA PRE STENIATKA + SILIKONOVY NAPRSTOK

SADA NA ČISTENIE ZUBOV PRE ŠTENIATKA . Sada na čistenie zubov pre šteniatka, VET´S BEST . Sada na čistenie zubov pre šteniatka, VET´S BEST poskytuje najlepšiu zubnú starostlivosť pre vášho domáceho maznáčika. Zubná pasta pre (andreashop.sk)

Himalaya Zubná pasta pre kompletnú starostlivosť

Himalaya Zubná pasta pre kompletnú starostlivosť

Zubná pasta pre kompletnú starostlivosť je bylinný prípravok, ktorý poskytuje 12 hodinovú ochranu pred škodlivými baktériami, odstraňuje povrchové škvrny a zubný povlak, miswak a babool pomáhajú predchádzať zápalom a znižujú krvácanie z ďasien, neem (nimba) má antibakteriálny účinok, granátové jablko účinný prírodný adstringent, spevňuje ďasná, pasta pomáha predchádzať bolesti zubov a ich kazu. Spôsob použitiapastu sa odporúča používať minimálne 2x denne, najlepšie je vyčistiť si zuby po každom jedle. Deťom do 6 rokov sa odporúča dozor rodičov. Neprehĺtať. (drmax.sk)

Marvis Smokers Whitening Mint bieliaca zubná pasta pre fajčiarov 85 ml

Marvis Smokers Whitening Mint bieliaca zubná pasta pre fajčiarov 85 ml

Marvis Smokers Whitening Mint, 85 ml, Pre fajčiarov unisex, Zubná pasta pre fajčiarov Marvis Smokers Whitening Mint má intenzívny bieliaci účinok. Odstraňuje povrchové zafarbenie zubov a zamedzuje jeho ďalšiemu usadzovaniu.Vlastnosti:bieli zubyodstraňuje škvrny po fajčeníposilňuje zubnú sklovinuosviežuje dychPoužitie:Je vhodné používať pastu aspoň 2× denne, ráno a večer alebo aj po každom jedle. (notino.sk)

Ecodenta Zubná pasta s čiernym uhlím-bieliaci účinok 100ml

Ecodenta Zubná pasta s čiernym uhlím-bieliaci účinok 100ml

Inovatívna zložka známa ako Teavigo TM (aktívna látka zo zeleného čaju) zaručuje úplnú dentálnu starostlivosť: chráni pred zubným kameňom, má antibakteriálny účinok a zanecháva dlhotrvajúci pocit čistoty a sviežosti. Predstavujeme sviežejšiu zubnú pastu s väčším bieliacim efektom, čiernu ako uhlie. Doprajte si bielenie zubov na prírodnej báze bez peroxidov. Bez fluoridov. Testované stomatológmi. 96% EKO Zložiek prírodného pôvodu - certifikát ECOCERT Objem: 100ml (vitanella.sk)

Ben & Anna bieliaca zubná pasta s aktívnym uhlím 100ml

Ben & Anna bieliaca zubná pasta s aktívnym uhlím 100ml

Zubní pasta pro bělení zubů s aktivním uhlím 100 ml Čierna zubná pasta pre ešte belšie úsmev. Vyskúšajte účinky aktívneho čierneho uhlia v kombinácii s vybranými olejmi a extrakty z bylín ukryté v sklenenej dózičke od Bena & Anny. (pilulka.sk)

Ben & Anna Sensitive Zubná pasta na citlivé zuby 100ml

Ben & Anna Sensitive Zubná pasta na citlivé zuby 100ml

Zubná pasta na citlivé zuby v skle Ben&Anna 100ml Pasta pre citlivé zuby, ktoré ich čistí a zároveň posilňuje vďaka obsahu rakytníka. (pilulka.sk)

VitalCare Bieliaca zubná pasta White Pearl NanoCare Whitening 100ml

VitalCare Bieliaca zubná pasta White Pearl NanoCare Whitening 100ml

VitalCare Bieliaca zubná pasta White Pearl NanoCare Whitening 100ml Každodenné čistenie zubov pastou Whitening NanoCare proti škvrnám na zubnej sklovine. (pilulka.sk)

Himalaya Bylinná zubná pasta pre svieži dych

Himalaya Bylinná zubná pasta pre svieži dych

Mätová zubná pasta má vysoký obsah osviežujúcej mäty a indického kôpru, ktoré pomáhajú predchádzať zápachu z úst a zabezpečujú dlhotrvajúci svieži dych. Dlhotrvajúci svieži dych a zdravé ďasná. Bojuje proti zápachu spôsobenému baktériami. Odstraňuje zubný povlak. Pomáha znižovať krvácanie ďasien a zabraňuje zápalom. 12 hodinová ochrana pred škodlivými baktériami. Pomáha predchádzať bolesti zubov a ich kazu. Spôsob použitiaodporúča sa používať minimálne 2x denne, najlepšie po každom jedle. (drmax.sk)

Himalaya Bylinná zubná pasta pre citlivé zuby

Himalaya Bylinná zubná pasta pre citlivé zuby

Prelomový bylinný prípravok založený na pokrokovej rastlinnej ochrane zabezpečí rýchlu a dlhotrvajúcu úľavu od citlivosti zubov. Sensi-relief bylinná zubná pasta je obohatená o špenátové výťažky, ktoré blokujú dentínové tubuly obnažených zubných krčkov - miesto citlivosti zubov. Rýchla a dlhotrvajúca úľava od citlivosti zubov. Chráni sklovinu, chráni zuby pred bolesťou spôsobenou teplotou, kyslými potravinami a nápojmi. Zabraňuje zápalu a krvácaniu ďasien. Spevňuje a pomáha udržiavať zdravé ďasná. Dlhotrvajúci svieži dych a zdravé zuby. Spôsob použitiaodporúča sa používať minimálne 2x denne, najlepšie po každom jedle. (drmax.sk)

Urtekram zubná pasta pre deti 75 ml

Urtekram zubná pasta pre deti 75 ml

(nazuby.eu)

PRODEN Zubná pasta pre psov 25 ml

PRODEN Zubná pasta pre psov 25 ml

100% prírodná zubná pasta pre čisté zuby a svieži dych. (mojalekaren.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť