Beko Vstavaná chladnička BCSA285K2S

Beko Vstavaná chladnička BCSA285K2S

Beko Vstavaná chladnička BCSA285K2S

Praktická vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou od známej spoločnosti Beko. Disponuje nulovou zónou, ktorá udržuje vaše potraviny čerstvé. Energetická trieda je A +. Objem chladničky je 189 l a objem mrazničky je 55 l. Chladnička má antibakteriálnu ochranu, ktorá udržuje vaše potraviny v bezpečnej zóne. Ovláda sa elektronicky. Máte možnosť zvoliť si smer otvárania dverí. V príslušenstve nájdete držiak na vajcia a zásobník na ľad. (Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIRT25400XPS

Beko Vstavaná rúra BIRT25400XPS

Vstavaná multifunkčná rúra BEKO s objemom 72 l a rozmermi 60x60x57 cm, sa hodí do každej kuchyne. Vďaka jej chytrej technológii Surf - fúkanie horúceho vzduchu i z bokov, pyrolytickému čisteniu, 14 programom na pečenie a grilu, je veľmi obľúbená medzi zákazníkmi. Vstavaná rúra Beko patrí do energetickej triedy A. Ďalej rúra ponúka dotykové ovládanie, detský zámok, USB vstup pre vlastné recepty či fotky, celosklenené dvere, booster - rýchle predhriatie, 2 plechy, rošt, ražeň a teleskopický výsuv. (Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BVR35500XMS

Beko Vstavaná rúra BVR35500XMS

Vstavaná multifunkčná rúra BEKO s objemom 80 l a rozmermi 60x60x57 cm, sa hodí do každej kuchyne. Vďaka jej šikovným technológiám Split and Cook, Surf - fúkaním horúceho vzduchu aj z bokov a 52 programami na pečenie BEKO CHEF, je veľmi obľúbená medzi zákazníkmi. Vstavaná rúra Beko patrí do energetickej triedy A. Ďalej rúra ponúka dotykové ovládanie v slovenčine, detský zámok, USB vstup pre vlastné recepty či fotky, základnú katalytickú dosku, booster - rýchle predhriatie, 2 plechy, rošt a 2 teleskopické výsuvy. (Siko.sk)

Beko Vstavaná práčka WMI71242

Beko Vstavaná práčka WMI71242

Spredu plnená vstavaná práčka na 7 kg bielizne s 1200 otáčkami za minútu. Patrí do energetickej triedy A ++ a je vybavená programom BabyProtect. (Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIE22300X

Beko Vstavaná rúra BIE22300X

Multifunkčná rúra Beko BIE 22300 X je ponúkaná v nerezovom vyhotovení. Vďaka funkcii Booster sa rýchlo predhreje. Môžete využiť 6 programov a gril na prípravu chrumkavých grilovaných pochúťok. Vnútorný objem rúry je 71 litrov. Rúra obsahuje 2 plechy na pečenie a 1 rošt. Celosklenené dvierka rúry sú vonku i vo vnútri vyrobené zo skla a bez skrutiek pre jednoduché čistenie. Na ovládanie rúry slúžia dva zatláčacie otočné gombíky a digitálny displej. (Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIM25302X

Beko Vstavaná rúra BIM25302X

(Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIM25402XMS

Beko Vstavaná rúra BIM25402XMS

(Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIM22300X

Beko Vstavaná rúra BIM22300X

(Siko.sk)

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš,…

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš, ušľachtilá oceľ

Chladnička na víno Vinsider 24D od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z pitia vína. Vďaka chladničke na víno Klarstein Vinsider 24D môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby bola zachovaná jeho optimálna teplota pre konzumáciu a plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s tónovaným panoramatickým sklom a umiestniť víno do jednej z 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša chladnička na víno od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše vína. Keď si budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať víno, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a Vo vašej priamej blízkosti. Ak chcete rozmaznávať svojich hostí dvomi rôznymi druhmi vína, žiadny… (Klarstein.sk)

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš,…

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš, ušľachtilá oceľ

Chladnička na víno Vinsider 24D od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z pitia vína. Vďaka chladničke na víno Klarstein Vinsider 24D môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby bola zachovaná jeho optimálna teplota pre konzumáciu a plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s tónovaným panoramatickým sklom a umiestniť víno do jednej z 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša chladnička na víno od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše vína. Keď si budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať víno, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a Vo vašej priamej blízkosti. Ak chcete rozmaznávať svojich hostí dvomi rôznymi druhmi vína, žiadny… (Electronic-star.sk)

BEKO BVR 35500XMS rúra vstavaná - posledný kus

BEKO BVR 35500XMS rúra vstavaná - posledný kus

Vstavaná rúraEnergetická trieda AObjem rúry 80 lFarba sklo + nerezFarba panelu čiernaŠpecialita Split and Cook - dvojteplotné pečenie (rozdiel teplôt môže byť až 80 °C)Spotreba el. energie (konvenčné pečenie) 1,17 kWhSpotreba el. energie (horúci vzduch) 0,94 kWhDotykové ovládanieAnimačný displejOvládanie v slovenčineDetský zámokPočet skiel dvierok 3 ksČistenieCelosklenené dvereNano povrch dvierokZadná katalytická doskaBoosterDvere Soft CloseVnútorné osvetlenieBeko ChefOchladzovací ventilátorSurf fúka horúci vzduch aj z bočných stien rúry pre dokonalé pečenieSplit and Cook zaistí dvojteplotné pečenie - rozdelí rúru na dva priestory na pečenieProgramyStatické pečenieStatické pečenie s ventilátoromTeplý vzduch3D pečeniePizzaGril s ventilátoromGrilNízkoteplotný grilDolný ohrevUdržiavanie… (Ajtech.sk)

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+,…

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+, 41 dB, biela

Či už chladené, mrazené, alebo jednoducho čerstvé - vstavaná chladnička s mrazničkou Klarstein CoolZone vždy zabezpečí profesionálne skladovanie a perfektnú teplotu Vašich potravín. Vybavená tromi výškovo nastaviteľnými policami zo skla a 182 litrami chladiaceho priestoru poskytuje vstavaná chladnička miesto potravinám najrozličnejších veľkostí a typov. Fľaše, plechovky a občerstvenie sa dajú uskladniť v 3 samostatných priečinkoch vo dverách, zatiaľ čo čerstvé ovocie a zelenina môžu byť uložené do vyberateľného priečinku na zeleninu so skleneným krytom. Pod priečinkom na zeleninu sa nachádza skutočná tajná skrýša - v jednej priehlbine je dostatočný priestor na 5 fliaš piva. Ďalšou zvláštnosťou vstavanej chladničky Klarstein CoolZone je extra veľký 4-hviezdičkový mraziaci… (Klarstein.sk)

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+,…

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+, 41 dB, biela

Či už chladené, mrazené, alebo jednoducho čerstvé - vstavaná chladnička s mrazničkou Klarstein CoolZone vždy zabezpečí profesionálne skladovanie a perfektnú teplotu Vašich potravín. Vybavená tromi výškovo nastaviteľnými policami zo skla a 182 litrami chladiaceho priestoru poskytuje vstavaná chladnička miesto potravinám najrozličnejších veľkostí a typov. Fľaše, plechovky a občerstvenie sa dajú uskladniť v 3 samostatných priečinkoch vo dverách, zatiaľ čo čerstvé ovocie a zelenina môžu byť uložené do vyberateľného priečinku na zeleninu so skleneným krytom. Pod priečinkom na zeleninu sa nachádza skutočná tajná skrýša - v jednej priehlbine je dostatočný priestor na 5 fliaš piva. Ďalšou zvláštnosťou vstavanej chladničky Klarstein CoolZone je extra veľký 4-hviezdičkový mraziaci… (Electronic-star.sk)

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x…

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x 88 x 55 cm

Do štýlovej kuchyne patrí praktická vstavaná chladnička , ktorá sa diskrétne ukryje v kuchynskej skrinke. Klarstein vyvinul so zariadením Coolzone 130 chladničku, ktorá spĺňa všetky požiadavky na modernú chladničku. Zariadenie sa vojde do každej skrine s priestorom pre zariadenie 56 x 88 x 55 cm (ŠxVxH). Takže Vaša kuchyňa bude pôsobiť opticky jednotne a zaručí obdivné pohľady Vašich hostí. Okrem toho je chladnička so svojou triedou energetickej účinnosti A+ veľmi úsporná. Vstavaná chladnička Klarstein Coolzone 130 má kapacitu 130 litrov a je ideálna pre malé domácnosti. K dispozícii má tri sklenené police a priestranný, dvojdielny priečinok na zeleninu, ktorý udrží zeleninu a ovocie veľmi dlho čerstvé. Vo dverách chladničky môžu byť upevnené až tri police, ktoré ponúkajú miesto… (Klarstein.sk)

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41…

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41 fliaš na víno, 2 zóny

Chladnička na víno Klarstein Vinsider 35D rafinovane uskladní až 41 fliaš vína. S veľkými dvojitými zasklenými panoramatickými dverami pôsobí temperovacia chladnička na víno veľmi elegantne. V spojení s luxusným vzhľadom sa zariadenie uchádza o exponované umiestnenie v gastronomických zariadeniach, vinotékach a na bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 22 °C možno podľa obľuby adekvátne uskladniť rôzne druhy vín, prípadne ju zaplniť inými nápojmi. Dve nezávislé chladiace zóny umožňujú adekvátne zaobchádzanie s rôznymi druhmi vína. Obsluha prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia. Vďaka prepínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú skladované vína prezentované… (Klarstein.sk)

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41…

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41 fliaš na víno, 2 zóny

Chladnička na víno Klarstein Vinsider 35D rafinovane uskladní až 41 fliaš vína. S veľkými dvojitými zasklenými panoramatickými dverami pôsobí temperovacia chladnička na víno veľmi elegantne. V spojení s luxusným vzhľadom sa zariadenie uchádza o exponované umiestnenie v gastronomických zariadeniach, vinotékach a na bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 22 °C možno podľa obľuby adekvátne uskladniť rôzne druhy vín, prípadne ju zaplniť inými nápojmi. Dve nezávislé chladiace zóny umožňujú adekvátne zaobchádzanie s rôznymi druhmi vína. Obsluha prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia. Vďaka prepínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú skladované vína prezentované… (Electronic-star.sk)

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x…

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x 88 x 55 cm

Do štýlovej kuchyne patrí praktická vstavaná chladnička , ktorá sa diskrétne ukryje v kuchynskej skrinke. Klarstein vyvinul so zariadením Coolzone 130 chladničku, ktorá spĺňa všetky požiadavky na modernú chladničku. Zariadenie sa vojde do každej skrine s priestorom pre zariadenie 56 x 88 x 55 cm (ŠxVxH). Takže Vaša kuchyňa bude pôsobiť opticky jednotne a zaručí obdivné pohľady Vašich hostí. Okrem toho je chladnička so svojou triedou energetickej účinnosti A+ veľmi úsporná. Vstavaná chladnička Klarstein Coolzone 130 má kapacitu 130 litrov a je ideálna pre malé domácnosti. K dispozícii má tri sklenené police a priestranný, dvojdielny priečinok na zeleninu, ktorý udrží zeleninu a ovocie veľmi dlho čerstvé. Vo dverách chladničky môžu byť upevnené až tri police, ktoré ponúkajú miesto… (Electronic-star.sk)

Beko Vestavná kombinovaná chladnička BCSA285K3S

Beko Vestavná kombinovaná chladnička BCSA285K3S

Praktická vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou od známej spoločnosti Beko. Disponuje nulovou zónou, ktorá udržuje vaše potraviny čerstvé. Energetická trieda A ++. Objem chladničky je 189 litrov a objem mrazničky je 55 l. Ponúka veľmi užitočnú funkciu automatického odmrazovania. Má elektronické ovládanie s displejom. Tesnenie je vybavené antibakteriálnou úpravou, aby vaše potraviny zostali dlhšie svieže. Je možnosť otočenia dverí na obe strany. Vďaka tomu je táto kombinovaná chladnička s mrazničkou vhodnou voľbou do každej modernej kuchyne. (Siko.sk)

WHIRLPOOL SP40 801 Vstavaná EU kombi chladnička-rozbalená

WHIRLPOOL SP40 801 Vstavaná EU kombi chladnička-rozbalená

Kombinovaná chladničkaEnergetická trieda A+Hlučnosť 35 dBSpotreba energie 328 kWh/rokObjem chlad./mraz. 299/101 lMraziaci výkon 4,5 kg/24 hOdolnosť pri výpadku prúdu 26 hod.Direct CoolLessFrost6.ZMYSEL FreshControlDotykový displej1K+1TLED osvetlenieTeplotný alarmAlarm výpadku prúduVýrobník ľaduLahôdková zásuvkaPolička na fľašeStopFrost systémRozmery (v š h) 193,5x69x54,5 cm (Ajtech.sk)

WHIRLPOOL SP40 801 Vstavaná EU kombi chladnička - mierne poškodená

WHIRLPOOL SP40 801 Vstavaná EU kombi chladnička - mierne poškodená

Kombinovaná chladničkaEnergetická trieda A+Hlučnosť 35 dBSpotreba energie 328 kWh/rokObjem chlad./mraz. 299/101 lMraziaci výkon 4,5 kg/24 hOdolnosť pri výpadku prúdu 26 hod.Direct CoolLessFrost6.ZMYSEL FreshControlDotykový displej1K+1TLED osvetlenieTeplotný alarmAlarm výpadku prúduVýrobník ľaduLahôdková zásuvkaPolička na fľašeStopFrost systémRozmery (v š h) 193,5x69x54,5 cm (Ajtech.sk)

Chladnička Beko TSE 1283 biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko TSE 1283 biela + Doprava zadarmo

Energetická třída A++ bílá Celkový objem: 120 litrů Objem chladničky: 101 litrů Objem mrazničky: 13 litrů Spotřeba el. Energie : 0,345 kWh/24 hodin Mrazicí kapacita: 2 kg, akumulační doba: 10 hodin Možnost odmontování horní desky Možnost otočení dveří Automatické odmrazování 2 skleněné police Hlučnost: 40 dB Rozměry: (VxSxH) : 84 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Chladnička Beko BU 1153 biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko BU 1153 biela + Doprava zadarmo

Vestavná chladnička s mrazničkou Energetická třída A++ Objem chladničky : 105 litrů Objem mrazničky: 18 litrů Spotřeba el. energie : 143 kWh/rok Mechanické ovládání Automatické odmrazování Mrazicí kapacita : 2 kg, Akumulační doba : 10 hodin 2 skleněné police Možnost otočení dveří Vnitřní osvětlení Antibakteriálně upravené těsnění Hlučnost: 39 dB Rozměry: VxSxH : 82 x 59,8 x 54,5 cm (Hej.sk)

Chladnička Beko BSSA 200 M3S + Doprava zadarmo

Chladnička Beko BSSA 200 M3S + Doprava zadarmo

BSSA 200 M3S Vestavná chladnička s mrazákem Energetická třída A++ bílá Objem chladničky : 156 litrů Objem mrazničky : 19 litrů Spotřeba el. energie : 166 kWh/rok Mrazicí kapacita : 2 kg Akumulační doba : 16 hodin Hlučnost: 39 dB klimatická třída: SN-ST automatické odmrazování chladničky skleněné police plastový držák na dvě lahve LED vnitřní osvětlení antibakteriální těsnění zaměnitelný směr otvírání dveří Rozměry: VxSxH : 121 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Beko Vstavaná chladnička BU1101HCA

Beko Vstavaná chladnička BU1101HCA

Podstavná chladnička s antibakteriálnou ochranou Ag + od známeho výrobcu BEKO, s objemom 128 litrov, v energetickej triede A +, s veľkosťou 81,3x59,8x54,5 cm a pre vstavanie 82x60x55 cm, je vhodný spotrebič, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Ďalej chladnička zahŕňa 3 sklenené police, priestor pre zeleninu a ovocie v spodnej časti chladničky, manuálne odmrazovanie, spotreba el. energia je 118kWh / rok, hlučnosť je 39dB, akumulačná doba 10 hodín, možnosť zmeny otočenia dverí. (Siko.sk)

Beko Vstavaná chladnička BU1153

Beko Vstavaná chladnička BU1153

(Siko.sk)

Beko Vstavaná chladnička BU1152HCA

Beko Vstavaná chladnička BU1152HCA

Vstavaná chladnička Beko BU 1152 HCA má 3 sklenené police, 2 transparentné priehradky na dvierkach a priestor pre zeleninu a ovocie v spodnej časti chladničky. Energetická trieda: A + Spotreba el. energie: 0,501 kWh / 24h Celkový objem 123 L Objem chladničky 105 L Objem mrazničky 18 L Rozmery: 81,3 × 59,8 × 54,5 cm (VxŠxH) (Siko.sk)

Chladnička Beko BU 1152 HCA biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko BU 1152 HCA biela + Doprava zadarmo

Vestavná chladnička s mrazničkou Energetická třída A+ Barva : bílá Objem chladničky : 105 litrů Objem mrazničky: 18 litrů Mechanické ovládání Spotřeba el. energie : 183 kWh/rok Automatické odmrazování Mrazicí kapacita : 2 kg, Akumulační doba : 10 hodin 2 skleněné police Možnost otočení dveří Vnitřní osvětlení Hlučnost: 39 dB Rozměry: VxSxH : 82 x 59,8 x 54,5 cm (Hej.sk)

Chladnička Beko RDSA 240 K30W biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko RDSA 240 K30W biela + Doprava zadarmo

Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. Základní parametry Objem chladničky 177 l Objem mrazničky 46 l Hlučnost 39 dB Barva Bílá Spotřeba Energetická třída A++ Roční spotřeba elektrické energie 195 kWh/rok Výkonnost Typ chlazení Statické Klimatická třída SN-ST Mrazicí kapacita 4 kg/24 hod. Akumulační doba 16 hod. Výbava Skleněné police Počet zásuvek chladničky 1 ks Vnitřní osvětlení chladničky Standardní Automatické odmrazování chladničky Antibakteriální ochrana Antibakteriálně upravené těsnění Antibakteriálně upravené madlo Rozměry a hmotnost Výška 145 cm… (Hej.sk)

Chladnička Beko RSSA 290 M33W biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko RSSA 290 M33W biela + Doprava zadarmo

Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Základní parametry Objem chladničky 280 l Hlučnost 42 dB Barva Bílá Spotřeba Energetická třída A++ Roční spotřeba elektrické energie106 kWh/rok Výkonnost Typ chlazení Statické Klimatická třída SN-T Výbava Skleněné police Počet zásuvek chladničky 1 ks Vnitřní osvětlení chladničky Automatické odmrazování chladničky Antibakteriální… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240M20W biela

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240M20W biela

RCSA 240 M20W Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A+ barva bílá objem chladničky:142litrů objem mrazničky: 87litrů spotřeba el. energie: 245kWh/ rok zmrazovací kapacita: 3,5 kg/ 24 hod akumulační doba: 16hodin hlučnost: 40dB klimatická třída: SN-ST mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH: 153x 54x 60cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 270 M21W biela

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 270 M21W biela

CSA 270 M21W Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A+ barva bílá objem chladničky: 175 litrů objem mrazničky: 87 litrů spotřeba el. energie: 257 kWh/ rok zmrazovací kapacita: 4 kg/ 24 hod akumulační doba: 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída: SN-ST LED světlo na stropu mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH : 171 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240 M30W biela

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240 M30W biela

RCSA 240 M30W Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A++ barva bílá objem chladničky: 142 litrů objem mrazničky: 87 litrů spotřeba el. energie: 210 kWh/ rok zmrazovací kapacita: 3,5 kg/ 24 hod akumulační doba: 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída: SN-ST LED světlo na stropu mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH : 153 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA366I30W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA366I30W biela + Doprava zadarmo

RCNA 366 I30W Kombinovaná NeoFrost chladnička radu EVO Energetická trieda A ++ biela objem chladničky: 215 litrov z toho zóna na ovocie a zeleninu: 30 litrov objem mrazničky 109 litrov spotreba el. energie: 270 kWh / rok mraziaca kapacita: 6 kg / 24h akumulačná doba: 33 hodín hlučnosť: 40 dB klimatická trieda SN-T LCD displej vo vnútri chladničky Power LED vnútorné osvetlenie na strope KitchenFit pánty bez nabiehaní Integrované madlo, biele profily políc Antibakteriálny tesnenie, nerezový držiak fliaš Rozmery: VxŠxH: 185,9 x 59,5 x 66,1 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCHA 275 K3S + Doprava zadarmo

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCHA 275 K3S + Doprava zadarmo

Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Základní parametry Objem chladničky 186 l Objem nulové zóny 19 l Objem mrazničky 69 l Hlučnost 40 dB Počet zásuvek chladničky 1 Počet zásuvek mrazničky 3 Spotřeba Energetická třída A++ Spotřeba 240 Výkonnost Klimatická třída SN-ST Typ chlazení No Frost Mrazicí kapacita 4 kg/24 hod. Akumulační doba 13 hod. Výbava Automatické… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCSA 285 K2S + Doprava zadarmo

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCSA 285 K2S + Doprava zadarmo

Vestavná chladnička BCSA 285 K2S Základní parametry Objem chladničky 193 l Objem mrazničky 78 l Hlučnost 39 dB Počet zásuvek chladničky 1 Počet zásuvek mrazničky 3 Spotřeba Energetická třída A+ Spotřeba 282 Výkonnost Klimatická třída SN-ST Typ chlazení Statické Mrazicí kapacita 4 kg/24 hod. Akumulační doba 20 hod. Výbava Automatické odmrazování Skleněné police Držák lahví Antibakteriální ochrana Antibakteriální ochrana Antibakteriálně upravené těsnění Rozměry a hmotnost Výška 178.1 cm Šířka 54 cm Hloubka 54.5 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CNE 520 EE0ZGB čierna +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CNE 520 EE0ZGB čierna + Doprava zadarmo

Antibakteriální těsnění Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od než Aktivní ionizátor Ionizátor neutralizuje bakterie a viry zodpovědné za nepříjemný zápach uvnitř chladničky. Díky tomu cirkuluje v chladničce čistý vzduch což umožňuje potraviny skladovat delší dobu. Aktivní modré světlo Světlo s modrou barvou zajišťuje pokračování procesu fotosyntézy v čerstvém ovoci a zelenině. Díky tomuto systému nejen udržíte delší dobu svěžest ovoce a zeleniny, ale i zvýšíte jejich nutriční hodnoty. Energetická třída A+++ výrobník ledu Twist and Serve S výrobníkem ledu Twist and Serve… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 340 K20W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 340 K20W biela + Doprava zadarmo

Antibakteriální těsnění Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od než LED osvětlení LED žárovky v zadní stěně chladničky poskytují efektivní osvětlení, déle vydrží a nezahřívají se. Základní parametry Objem chladničky 209 l Objem mrazničky 113 l Hlučnost 43 dB Barva Bílá Spotřeba Energetická třída A+ Roční spotřeba elektrické energie 288 kWh/rok Výkonnost Typ chlazení Statické Klimatická třída SN-T Mrazicí kapacita 6 kg/24 hod. Akumulační doba 21 hod. Výbava Skleněné police Počet zásuvek chladničky 1 ks Vnitřní osvětlení chladničky LED Počet zásuvek mrazničky 3 … (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko GN 163120 X nerez + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko GN 163120 X nerez + Doprava zadarmo

NeoFrost™ Inovovaný NoFrost systém. Dva oddělené chladicí systémy pomáhají udržet vlhkost v přístroji na nejvhodnější úrovni, zabraňují přenosu zápachu mezi lednicí a mrazákem, klima v chladničce optimalizují na ideální úrovni. Active Fresh Blue Light™ Modré světlo, technologie Active Fresh Blue Light™, zajišťuje, že proces fotosyntézy pokračuje i u uskladněných potravin v lednicích Beko. Modré světlo prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny. No Frost Systém No Frost eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče, což znamená, že odmrazování už není potřeba. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin. Protizápachový filtr Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko GN 1416221 JX nerez + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko GN 1416221 JX nerez + Doprava zadarmo

GN 1416221 JX čtyřdveřová Neo Frost chladnička BEKO 4 MORE Energetická třída A+ nerez Multifunkční zóna – nulová zóna nastavitelná od -6°C do + 10°C nebo chladnička nebo mraznička objem chladničky: 376 litrů z toho EverFresh+ nulová zóna: 30 litrů objem mrazničky 154 litrů spotřeba el. energie: 453 kWh/ rok klimatická třída SN-T mrazicí kapacita: 8 kg/ 24h akumulační doba: 15 hodin hlučnost: 43 dB LED vnitřní osvětlení automatický výrobník ledu bez nutnosti připojení na vodu. Nádoba na vodu je umístěna v chladničce. Ionizer, Antibakteriální těsnění antibakteriální protizápachový filtr Aktivní modré světlo Rozměry: VxSxH : 179 x 91 x 76 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 240 M21X nerez + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 240 M21X nerez + Doprava zadarmo

Kombinovaná chladnička CSA 240 M21X Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Základní parametry Objem chladničky 142 l Objem mrazničky 87 l Hlučnost 40 dB BarvaNerez Spotřeba Energetická třída A+ Výkonnost Typ chlazení Statické Klimatická třída SN-ST Mrazicí kapacita 3,5 kg/24 hod. Akumulační doba 16 hod. Výbava Skleněné police Počet zásuvek chladničky 4 ks Vnitřní… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNE 520 E40ZX nerez +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNE 520 E40ZX nerez + Doprava zadarmo

ProSmart™ invertorový kompresor ProSmart™ Invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost. NeoFrost™ Na rozdíl od obyčejného NoFrost chlazení, které vysušuje jídlo, systém dvojitého chlazení NeoFrost™ se postará o to, aby vaše potraviny zůstaly maximálně čerstvé a navíc zabraňuje míchání pachů mezi chladničkou a mrazákem. Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá,… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 365 E31W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 365 E31W biela + Doprava zadarmo

NeoFrost™ Na rozdíl od obyčejného NoFrost chlazení, které vysušuje jídlo, systém dvojitého chlazení NeoFrost™ se postará o to, aby vaše potraviny zůstaly maximálně čerstvé a navíc zabraňuje míchání pachů mezi chladničkou a mrazákem. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. Digitální ovládání Dotekové ovladače s digitálním zobrazením teploty zajišťují snadné ovládání chladničky. … (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 406 E30XP Titanium +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 406 E30XP Titanium + Doprava zadarmo

RCNA 406 E30XP Kombinovaná NeoFrost chladnička řady EVO Energetická třída A++ Titanium Inox objem chladničky: 253 litrů z toho zóna na ovoce a zeleninu: 30 litrů objem mrazničky 109 litrů spotřeba el. energie: 282 kWh/ rok mrazicí kapacita: 6 kg/24h akumulační doba: 33 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída SN-T LCD displej na dveřích Power LED vnitřní osvětlení na stropě KitchenFit panty bez nabíhání Integrované madlo, stříbrné profily polic Antibakteriální těsnění, držák na dvě lahve Rozměry: VxŠxH : 203 x 59,5 x 66,5 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 365 E30ZW biela +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 365 E30ZW biela + Doprava zadarmo

Kombinovaná chladnička Neo Frost Energetická třída A++ Bílá celkový objem chladničky: 219 litrů objem EverFresh+ zóny 25 litrů objem mrazničky: 97 litrů spotřeba el. energie: 262 kWh/ rok mrazicí kapacita: 5 kg akumulační doba: 21 hodin klimatická třída: SN-T hlučnost: 43 dB LED vnitřní osvětlení nerezový držák lahví zvuková signalizace vysoké teploty rychle zmrazování Fast freeze skleněné police antibakteriálně upravené madlo, těsnění, ionizér možnost otočení dveří rozměry: VxSxH: 185 x 60 x 65 cm (Hej.sk)

BEKO BCNA 306 E2S (7522520002)

BEKO BCNA 306 E2S (7522520002)

Vstavaná chladnička – A+, 193.5cm, NeoFrost, Kovový chrbát, dotykový displej, aktívne modré svetlo, klzné pánty, antibakteriálne tesnenie, nerezové profily políc, hlučnosť 40dB, objem chladnička/mraznička 215/69l Zháňate naozaj kvalitnú chladničku s NoFrost systémom? Vstavaná chladnička BEKO BCNA 306 E2S bude dobrá voľba. Vaše potraviny v tejto chladničke nebudú už nikdy vysušené alebo okoralé. Čerstvé potraviny v chladničke a hlboko zmrazené potraviny v mrazničke. A to všetko bez odmrazovania. S technológiou Active Fresh Blue Light si zachovajú vaše potraviny všetky nutričné hodnoty. Za pomoci funkcie FastFreeze sú vaše potraviny zmrazené o 10 % rýchlejšie a po rozmrazení sú stále ako čerstvé. Inteligentná voliteľná Eco funkcia po 6 hodinách, čo neotvoríte chladničku, sa prepne… (Alza.sk)

BEKO BCHA275E2S

BEKO BCHA275E2S

Vstavaná chladnička – kombinovaná, 178cm, A+, objem chladničky/mrazničky 186/69l, hlučnosť 40dB, mraziaca kapacita 4kg/24h, Semi No Frost, LED osvetlenie, Systém Active Fresh Blue Light, klzné pánty, Quick Freeze, možnosť otočenia dverí, farba biela, 178.1×54×54.5cm Vybavte vašu domácnosť touto skvelou chladničkou BCHA275E2S od spoločnosti BEKO, ktorá poteší všetkých priaznivcov vstavaných spotrebičov. Vďaka možnosti zabudovania do nábytku chladnička BEKO perfektne splynie s vašou kuchyňou. Ide o klasickú kombinovanú chladničku s oddelenou mrazničkou. Chladnička patrí do triedy A+ a pri prípadnej poruche je schopná uchovať potraviny až 13 hodín. Chladnička poskytuje oddelené priestory pre chladenie (186 l) a mrazenie (69 l). Kľúčové vlastnosti chladničky s mrazničkou BEKO… (Alza.sk)

BEKO BCSA285K2S (7519020004)

BEKO BCSA285K2S (7519020004)

Vstavaná chladnička vstavaná, kombinovaná, 178,1 cm, A+, objem 193/78 l, hlučnosť 39 dB, antibakteriálne upravené tesnenie, doba skladovania pri poruche 20 hod., mraziaca kapacita 4 kg/24 hod., 178,1 x 54 x 54,5 cm Biela chladnička BEKO BCSA285K2S poteší všetkých priaznivcov vstavaných spotrebičov. Ide o klasickú kombinovanú chladničku s oddelenou mrazničkou. Chladnička BEKO patrí do triedy A+ a pri prípadnej poruche je schopná uchovať potraviny až 20 hodín. Vďaka možnosti zabudovania do nábytku chladnička BEKO skvelo splynie s vašou kuchyňou.Kľúčové vlastnosti chladničky BEKO BCSA285K2Svstavaná kombinovaná chladničkaatraktívny a moderný dizajncelkový objem 271 lväčšia vnútorný kapacita, ale nevyžaduje viac vonkajšieho priestoruantibakteriálny štítautomatické odmrazovaniedostatok… (Alza.sk)

Gorenje RI4181E1

Gorenje RI4181E1

Vstavaná chladnička, 301, š 54, A+ (E-spotrebice.sk)

Gorenje RI2181A1

Gorenje RI2181A1

Vstavaná chladnička, 301, nožový pánt, š 54, A+ (E-spotrebice.sk)

Gorenje RI5182A1

Gorenje RI5182A1

Vstavaná chladnička, 301, nožový pánt, š 55,5, A++ (E-spotrebice.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť