Beko Vstavaná chladnička BU1152HCA

Beko Vstavaná chladnička BU1152HCA

Beko Vstavaná chladnička BU1152HCA

Vstavaná chladnička Beko BU 1152 HCA má 3 sklenené police, 2 transparentné priehradky na dvierkach a priestor pre zeleninu a ovocie v spodnej časti chladničky. Energetická trieda: A + Spotreba el. energie: 0,501 kWh / 24h Celkový objem 123 L Objem chladničky 105 L Objem mrazničky 18 L Rozmery: 81,3 × 59,8 × 54,5 cm (VxŠxH) (Siko.sk)

Beko Vstavaná chladnička BCSA285K2S

Beko Vstavaná chladnička BCSA285K2S

Praktická vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou od známej spoločnosti Beko. Disponuje nulovou zónou, ktorá udržuje vaše potraviny čerstvé. Energetická trieda je A +. Objem chladničky je 189 l a objem mrazničky je 55 l. Chladnička má antibakteriálnu ochranu, ktorá udržuje vaše potraviny v bezpečnej zóne. Ovláda sa elektronicky. Máte možnosť zvoliť si smer otvárania dverí. V príslušenstve nájdete držiak na vajcia a zásobník na ľad. (Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BVR35500XMS

Beko Vstavaná rúra BVR35500XMS

Vstavaná multifunkčná rúra BEKO s objemom 80 l a rozmermi 60x60x57 cm, sa hodí do každej kuchyne. Vďaka jej šikovným technológiám Split and Cook, Surf - fúkaním horúceho vzduchu aj z bokov a 52 programami na pečenie BEKO CHEF, je veľmi obľúbená medzi zákazníkmi. Vstavaná rúra Beko patrí do energetickej triedy A. Ďalej rúra ponúka dotykové ovládanie v slovenčine, detský zámok, USB vstup pre vlastné recepty či fotky, základnú katalytickú dosku, booster - rýchle predhriatie, 2 plechy, rošt a 2 teleskopické výsuvy. (Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIM25302X

Beko Vstavaná rúra BIM25302X

(Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIM22300X

Beko Vstavaná rúra BIM22300X

(Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIM25402XMS

Beko Vstavaná rúra BIM25402XMS

(Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIE22300X

Beko Vstavaná rúra BIE22300X

Multifunkčná rúra Beko BIE 22300 X je ponúkaná v nerezovom vyhotovení. Vďaka funkcii Booster sa rýchlo predhreje. Môžete využiť 6 programov a gril na prípravu chrumkavých grilovaných pochúťok. Vnútorný objem rúry je 71 litrov. Rúra obsahuje 2 plechy na pečenie a 1 rošt. Celosklenené dvierka rúry sú vonku i vo vnútri vyrobené zo skla a bez skrutiek pre jednoduché čistenie. Na ovládanie rúry slúžia dva zatláčacie otočné gombíky a digitálny displej. (Siko.sk)

Beko Vstavaná rúra BIRT25400XPS

Beko Vstavaná rúra BIRT25400XPS

Vstavaná multifunkčná rúra BEKO s objemom 72 l a rozmermi 60x60x57 cm, sa hodí do každej kuchyne. Vďaka jej chytrej technológii Surf - fúkanie horúceho vzduchu i z bokov, pyrolytickému čisteniu, 14 programom na pečenie a grilu, je veľmi obľúbená medzi zákazníkmi. Vstavaná rúra Beko patrí do energetickej triedy A. Ďalej rúra ponúka dotykové ovládanie, detský zámok, USB vstup pre vlastné recepty či fotky, celosklenené dvere, booster - rýchle predhriatie, 2 plechy, rošt, ražeň a teleskopický výsuv. (Siko.sk)

Vstavaná chladnička s mrazničkou ETA 139190001 + Doprava zadarmo

Vstavaná chladnička s mrazničkou ETA 139190001 + Doprava zadarmo

Kombinovaná chladnička v bielej farbe, ktorá sa vstavia do korpusu skrinky. Interiér je osvetlený moderným LED svetlom, ktoré nielen že ušetrí energiu, ale má predovšetkým výbornú svietivosť. Chladnička Chladiaca časť disponuje objemom 185 litrov. Vnútorný priestor chladničky obsahuje výškovo nastaviteľné sklenené police, dva veľké úložné boxy a tri priehradky na dverách pre uloženie fľaši a ďalších drobnejších druhov potravín. Jeden veľký úložný box slúži pre skladovanie ovocia a zeleniny, druhý slúži ako Fresh zóna, ktorá udržuje v zásuvke trvalú teplotu ľahko nad bodom mrazu, čo je ideálne prostredie pre čerstvé mäso a ryby. Teplotu v chladničke možno nastaviť manuálne na požadovanú teplotu, alebo možno zvoliť prednastavený Režim SMART, inteligentné chladenie, ktoré spína… (Hej.sk)

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš,…

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš, ušľachtilá oceľ

Chladnička na víno Vinsider 24D od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z pitia vína. Vďaka chladničke na víno Klarstein Vinsider 24D môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby bola zachovaná jeho optimálna teplota pre konzumáciu a plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s tónovaným panoramatickým sklom a umiestniť víno do jednej z 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša chladnička na víno od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše vína. Keď si budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať víno, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a Vo vašej priamej blízkosti. Ak chcete rozmaznávať svojich hostí dvomi rôznymi druhmi vína, žiadny… (Electronic-star.sk)

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš,…

Klarstein Vinsider 24D, vstavaná chladnička na víno, 24 fliaš, ušľachtilá oceľ

Chladnička na víno Vinsider 24D od spoločnosti Klarstein garantuje optimálne uskladnenie Vášho vína pre najlepší pôžitok z pitia vína. Vďaka chladničke na víno Klarstein Vinsider 24D môžete poskytnúť vínu ideálne podmienky, ktoré potrebuje, aby bola zachovaná jeho optimálna teplota pre konzumáciu a plná aróma. Jediné, čo musíte urobiť, je otvoriť elegantné predné dvere s tónovaným panoramatickým sklom a umiestniť víno do jednej z 3 drevených políc. Potom nastavte požadovanú teplotu chladenia a Vaša chladnička na víno od spoločnosti Klarstein sa postará o vhodné prostredie pre Vaše vína. Keď si budete chcieť Vy a Vaši hostia vychutnať víno, bude mať správnu teplotu: kedykoľvek a Vo vašej priamej blízkosti. Ak chcete rozmaznávať svojich hostí dvomi rôznymi druhmi vína, žiadny… (Klarstein.sk)

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+,…

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+, 41 dB, biela

Či už chladené, mrazené, alebo jednoducho čerstvé - vstavaná chladnička s mrazničkou Klarstein CoolZone vždy zabezpečí profesionálne skladovanie a perfektnú teplotu Vašich potravín. Vybavená tromi výškovo nastaviteľnými policami zo skla a 182 litrami chladiaceho priestoru poskytuje vstavaná chladnička miesto potravinám najrozličnejších veľkostí a typov. Fľaše, plechovky a občerstvenie sa dajú uskladniť v 3 samostatných priečinkoch vo dverách, zatiaľ čo čerstvé ovocie a zelenina môžu byť uložené do vyberateľného priečinku na zeleninu so skleneným krytom. Pod priečinkom na zeleninu sa nachádza skutočná tajná skrýša - v jednej priehlbine je dostatočný priestor na 5 fliaš piva. Ďalšou zvláštnosťou vstavanej chladničky Klarstein CoolZone je extra veľký 4-hviezdičkový mraziaci… (Klarstein.sk)

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+,…

Klarstein CoolZone, vstavaná chladnička s mrazničkou, 241 litrov, A+, 41 dB, biela

Či už chladené, mrazené, alebo jednoducho čerstvé - vstavaná chladnička s mrazničkou Klarstein CoolZone vždy zabezpečí profesionálne skladovanie a perfektnú teplotu Vašich potravín. Vybavená tromi výškovo nastaviteľnými policami zo skla a 182 litrami chladiaceho priestoru poskytuje vstavaná chladnička miesto potravinám najrozličnejších veľkostí a typov. Fľaše, plechovky a občerstvenie sa dajú uskladniť v 3 samostatných priečinkoch vo dverách, zatiaľ čo čerstvé ovocie a zelenina môžu byť uložené do vyberateľného priečinku na zeleninu so skleneným krytom. Pod priečinkom na zeleninu sa nachádza skutočná tajná skrýša - v jednej priehlbine je dostatočný priestor na 5 fliaš piva. Ďalšou zvláštnosťou vstavanej chladničky Klarstein CoolZone je extra veľký 4-hviezdičkový mraziaci… (Electronic-star.sk)

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41…

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41 fliaš na víno, 2 zóny

Chladnička na víno Klarstein Vinsider 35D rafinovane uskladní až 41 fliaš vína. S veľkými dvojitými zasklenými panoramatickými dverami pôsobí temperovacia chladnička na víno veľmi elegantne. V spojení s luxusným vzhľadom sa zariadenie uchádza o exponované umiestnenie v gastronomických zariadeniach, vinotékach a na bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 22 °C možno podľa obľuby adekvátne uskladniť rôzne druhy vín, prípadne ju zaplniť inými nápojmi. Dve nezávislé chladiace zóny umožňujú adekvátne zaobchádzanie s rôznymi druhmi vína. Obsluha prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia. Vďaka prepínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú skladované vína prezentované… (Electronic-star.sk)

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x…

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x 88 x 55 cm

Do štýlovej kuchyne patrí praktická vstavaná chladnička , ktorá sa diskrétne ukryje v kuchynskej skrinke. Klarstein vyvinul so zariadením Coolzone 130 chladničku, ktorá spĺňa všetky požiadavky na modernú chladničku. Zariadenie sa vojde do každej skrine s priestorom pre zariadenie 56 x 88 x 55 cm (ŠxVxH). Takže Vaša kuchyňa bude pôsobiť opticky jednotne a zaručí obdivné pohľady Vašich hostí. Okrem toho je chladnička so svojou triedou energetickej účinnosti A+ veľmi úsporná. Vstavaná chladnička Klarstein Coolzone 130 má kapacitu 130 litrov a je ideálna pre malé domácnosti. K dispozícii má tri sklenené police a priestranný, dvojdielny priečinok na zeleninu, ktorý udrží zeleninu a ovocie veľmi dlho čerstvé. Vo dverách chladničky môžu byť upevnené až tri police, ktoré ponúkajú miesto… (Electronic-star.sk)

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41…

Klarstein Vinsider 35D, vstavaná chladnička na víno, 128 litrov, 41 fliaš na víno, 2 zóny

Chladnička na víno Klarstein Vinsider 35D rafinovane uskladní až 41 fliaš vína. S veľkými dvojitými zasklenými panoramatickými dverami pôsobí temperovacia chladnička na víno veľmi elegantne. V spojení s luxusným vzhľadom sa zariadenie uchádza o exponované umiestnenie v gastronomických zariadeniach, vinotékach a na bakchantských podujatiach všetkého druhu. S nastaviteľným rozsahom teplôt od 5 do 22 °C možno podľa obľuby adekvátne uskladniť rôzne druhy vín, prípadne ju zaplniť inými nápojmi. Dve nezávislé chladiace zóny umožňujú adekvátne zaobchádzanie s rôznymi druhmi vína. Obsluha prebieha cez dotykový ovládací panel s podsvieteným zobrazením teploty v stupňoch Fahrenheita alebo Celzia. Vďaka prepínateľnému bielemu LED osvetleniu interiéru sú skladované vína prezentované… (Klarstein.sk)

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x…

Klarstein Coolzone 130, biela, vstavaná chladnička, A+, 130 l, 54 x 88 x 55 cm

Do štýlovej kuchyne patrí praktická vstavaná chladnička , ktorá sa diskrétne ukryje v kuchynskej skrinke. Klarstein vyvinul so zariadením Coolzone 130 chladničku, ktorá spĺňa všetky požiadavky na modernú chladničku. Zariadenie sa vojde do každej skrine s priestorom pre zariadenie 56 x 88 x 55 cm (ŠxVxH). Takže Vaša kuchyňa bude pôsobiť opticky jednotne a zaručí obdivné pohľady Vašich hostí. Okrem toho je chladnička so svojou triedou energetickej účinnosti A+ veľmi úsporná. Vstavaná chladnička Klarstein Coolzone 130 má kapacitu 130 litrov a je ideálna pre malé domácnosti. K dispozícii má tri sklenené police a priestranný, dvojdielny priečinok na zeleninu, ktorý udrží zeleninu a ovocie veľmi dlho čerstvé. Vo dverách chladničky môžu byť upevnené až tri police, ktoré ponúkajú miesto… (Klarstein.sk)

Beko Vestavná kombinovaná chladnička BCSA285K3S

Beko Vestavná kombinovaná chladnička BCSA285K3S

Praktická vstavaná kombinovaná chladnička s mrazničkou od známej spoločnosti Beko. Disponuje nulovou zónou, ktorá udržuje vaše potraviny čerstvé. Energetická trieda A ++. Objem chladničky je 189 litrov a objem mrazničky je 55 l. Ponúka veľmi užitočnú funkciu automatického odmrazovania. Má elektronické ovládanie s displejom. Tesnenie je vybavené antibakteriálnou úpravou, aby vaše potraviny zostali dlhšie svieže. Je možnosť otočenia dverí na obe strany. Vďaka tomu je táto kombinovaná chladnička s mrazničkou vhodnou voľbou do každej modernej kuchyne. (Siko.sk)

Chladnička Beko TSE1262 biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko TSE1262 biela + Doprava zadarmo

   Energetická třída: A+ Spotřeba elektrické energie: 0.461 Klimatická třída: SN Počet kompresorů: 1 Celkový hrubý objem: 120 Čistý objem chladničky: 101 Čistý objem mrazáku: 13 Mrazicí výkon: 2 kg Barva: stříbrná bílá Funkce chladničky automatické odmrazování Výbava chladničky 2 skleněné police Výbava mrazničky zásuvka na ledové kostky Bezpečnost antibakterialní ochrana AG+ Technické údaje Délka přívodního kabelu: 1,5 Chladící směs: R600a Rozměry výrobku (VxŠxH) : 85 x 54 x 60 cm Hmotnosti výrobku: 31,5 kg (Hej.sk)

Americká chladnička Beko GN1416233ZX + Doprava zadarmo

Americká chladnička Beko GN1416233ZX + Doprava zadarmo

GN 1416233 ZX čtyřdveřová Neo Frost chladnička BEKO 4 MORE Energetická třída A++ Nerez s úpravou proti otiskům prstů Multifunkční zóna – nulová zóna nastavitelná od -6°C do + 10°C nebo chladnička nebo mraznička objem chladničky: 376 litrů z toho EverFresh+ nulová zóna: 30 litrů objem mrazničky 154 litrů spotřeba el. energie: 356 kWh/ rok klimatická třída SN-T mrazicí kapacita: 8 kg/ 24h akumulační doba: 15 hodin hlučnost: 43 dB vnitřní dávkovač chlazené vody – s připojením na vodu automatický výrobník ledu LED vnitřní osvětlení na bočních stěnách nový design se zapuštěnými madly. Ionizer, Antibakteriální těsnění antibakteriální protizápachový filtr Aktivní modré světlo invertorový kompresor Rozměry: VxSxH : 182 x 91 x 76 cm (Hej.sk)

Chladnička Beko TSE 1283 biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko TSE 1283 biela + Doprava zadarmo

Energetická třída A++ bílá Celkový objem: 120 litrů Objem chladničky: 101 litrů Objem mrazničky: 13 litrů Spotřeba el. Energie : 0,345 kWh/24 hodin Mrazicí kapacita: 2 kg, akumulační doba: 10 hodin Možnost odmontování horní desky Možnost otočení dveří Automatické odmrazování 2 skleněné police Hlučnost: 40 dB Rozměry: (VxSxH) : 84 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Chladnička Beko BSSA 200 M3S + Doprava zadarmo

Chladnička Beko BSSA 200 M3S + Doprava zadarmo

BSSA 200 M3S Vestavná chladnička s mrazákem Energetická třída A++ bílá Objem chladničky : 156 litrů Objem mrazničky : 19 litrů Spotřeba el. energie : 166 kWh/rok Mrazicí kapacita : 2 kg Akumulační doba : 16 hodin Hlučnost: 39 dB klimatická třída: SN-ST automatické odmrazování chladničky skleněné police plastový držák na dvě lahve LED vnitřní osvětlení antibakteriální těsnění zaměnitelný směr otvírání dveří Rozměry: VxSxH : 121 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Beko Vstavaná chladnička BU1101HCA

Beko Vstavaná chladnička BU1101HCA

Podstavná chladnička s antibakteriálnou ochranou Ag + od známeho výrobcu BEKO, s objemom 128 litrov, v energetickej triede A +, s veľkosťou 81,3x59,8x54,5 cm a pre vstavanie 82x60x55 cm, je vhodný spotrebič, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Ďalej chladnička zahŕňa 3 sklenené police, priestor pre zeleninu a ovocie v spodnej časti chladničky, manuálne odmrazovanie, spotreba el. energia je 118kWh / rok, hlučnosť je 39dB, akumulačná doba 10 hodín, možnosť zmeny otočenia dverí. (Siko.sk)

Beko Vstavaná chladnička BU1153

Beko Vstavaná chladnička BU1153

(Siko.sk)

Chladnička Beko RSNE 445 E22 biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko RSNE 445 E22 biela + Doprava zadarmo

Monoklimatická chladnička New Fascia NO FROST No Frost Systém No Frost eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče, což znamená, že odmrazování už není potřeba. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin. Protizápachový filtr Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach a bakterie, aby uložené potraviny zůstane déle čerstvé. Antibakteriální těsnění Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od než Antibakterialní madla dveří Díky speciální antibakteriální ochraně zůstávají… (Hej.sk)

Americká chladnička Beko GNE 134630X nerez + Doprava zadarmo

Americká chladnička Beko GNE 134630X nerez + Doprava zadarmo

Active dual cooling: Moderní chladící technologie, která poskytuje ideální úroveň vlhkosti a teploty a zajišťuje ty nejlepší podmínky pro uchování potravin. Díky oddělenému systému chlazení a cirkulace vzduchu v chladničce a mrazničce zůstávají potraviny déle čerstvé a zároveň se nemíchají jejich pachy a vůně. No Frost: Systém No Frost eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče, což znamená, že odmrazování už není potřeba. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin. Nerez s úpravou proti otiskům prstů: Některé modely mají ovládací panel trouby z nerezové oceli odolné proti otiskům prstů. Se speciální povrchovou úpravou je spotřebič vždy čistý, lesklý a bez známek doteků. Signalizace otevřených dveří:… (Hej.sk)

Chladnička Beko RDSA 240 K30W biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko RDSA 240 K30W biela + Doprava zadarmo

Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. Základní parametry Objem chladničky 177 l Objem mrazničky 46 l Hlučnost 39 dB Barva Bílá Spotřeba Energetická třída A++ Roční spotřeba elektrické energie 195 kWh/rok Výkonnost Typ chlazení Statické Klimatická třída SN-ST Mrazicí kapacita 4 kg/24 hod. Akumulační doba 16 hod. Výbava Skleněné police Počet zásuvek chladničky 1 ks Vnitřní osvětlení chladničky Standardní Automatické odmrazování chladničky Antibakteriální ochrana Antibakteriálně upravené těsnění Antibakteriálně upravené madlo Rozměry a hmotnost Výška 145 cm… (Hej.sk)

Chladnička Beko RSSA 290 M33W biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko RSSA 290 M33W biela + Doprava zadarmo

Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Základní parametry Objem chladničky 280 l Hlučnost 42 dB Barva Bílá Spotřeba Energetická třída A++ Roční spotřeba elektrické energie106 kWh/rok Výkonnost Typ chlazení Statické Klimatická třída SN-T Výbava Skleněné police Počet zásuvek chladničky 1 ks Vnitřní osvětlení chladničky Automatické odmrazování chladničky Antibakteriální… (Hej.sk)

Chladnička Beko RSSA 290 M21W biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko RSSA 290 M21W biela + Doprava zadarmo

Základní parametry Objem chladničky 286 l Hlučnost 42 dB Barva Bílá Spotřeba Energetická třída A+ Roční spotřeba elektrické energie136 kWh/rok Výkonnost Typ chlazení Statické Klimatická třída SN-T Výbava Skleněné police Počet zásuvek chladničky 1 ks Vnitřní osvětlení chladničky LED Automatické odmrazování chladničky Antibakteriální ochrana Antibakteriálně upravené těsnění Rozměry a hmotnost Výška 151 cm Šířka 60 cm Hloubka 60 cm (Hej.sk)

Chladnička Beko RDSA 180 K20W biela + Doprava zadarmo

Chladnička Beko RDSA 180 K20W biela + Doprava zadarmo

Beko RDSA 180 K20W Dvoudveřová chladnička s mrazákem nahoře Dobře vidět a šetřit LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Lednice bez bakterií Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky a mrazničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou a některé i uhlíkovým filtrem. Vše pro dokonalou čistotu vaší chladničky. objem chladničky : 130 litrů z toho objem fresh zóny: 16 litrů objem mrazničky : 46 litrů spotřeba el. energie: 231 kWh/rok mrazicí kapacita : 2.5 kg akumulační doba : 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída: SN-ST skleněné police… (Hej.sk)

Americká chladnička Beko GNE 134631 X nerez + Doprava zadarmo

Americká chladnička Beko GNE 134631 X nerez + Doprava zadarmo

No Frost Systém No Frost eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče, což znamená, že odmrazování už není potřeba. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin. Protizápachový filtr Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach a bakterie, aby uložené potraviny zůstane déle čerstvé. Antibakteriální těsnění Těsnění ve dveřích je obvykle těžké udržovat v čistotě, což z něj dělá ideální prostředí pro růst bakterií. S přidáním antimikrobiálních látek nejen těsnění zůstává bez mikroorganismů, ale vytváří antibakteriální bariéru chránící vnitřek chladničky od než Aktivní ionizátor Ionizátor neutralizuje bakterie a viry zodpovědné za nepříjemný zápach uvnitř chladničky. Díky tomu… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA366I30W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA366I30W biela + Doprava zadarmo

RCNA 366 I30W Kombinovaná NeoFrost chladnička radu EVO Energetická trieda A ++ biela objem chladničky: 215 litrov z toho zóna na ovocie a zeleninu: 30 litrov objem mrazničky 109 litrov spotreba el. energie: 270 kWh / rok mraziaca kapacita: 6 kg / 24h akumulačná doba: 33 hodín hlučnosť: 40 dB klimatická trieda SN-T LCD displej vo vnútri chladničky Power LED vnútorné osvetlenie na strope KitchenFit pánty bez nabiehaní Integrované madlo, biele profily políc Antibakteriálny tesnenie, nerezový držiak fliaš Rozmery: VxŠxH: 185,9 x 59,5 x 66,1 cm (Hej.sk)

Americká chladnička Beko GN 163120 X nerez + Doprava zadarmo

Americká chladnička Beko GN 163120 X nerez + Doprava zadarmo

NeoFrost™ Inovovaný NoFrost systém. Dva oddělené chladicí systémy pomáhají udržet vlhkost v přístroji na nejvhodnější úrovni, zabraňují přenosu zápachu mezi lednicí a mrazákem, klima v chladničce optimalizují na ideální úrovni. Active Fresh Blue Light™ Modré světlo, technologie Active Fresh Blue Light™, zajišťuje, že proces fotosyntézy pokračuje i u uskladněných potravin v lednicích Beko. Modré světlo prodlužuje skladovatelnost čerstvého ovoce a zeleniny. No Frost Systém No Frost eliminuje tvorbu ledu uvnitř spotřebiče, což znamená, že odmrazování už není potřeba. Tento systém nejen umožňuje bezproblémové a snadné použití chladničky, ale také zajišťuje správnou teplotu pro skladování potravin. Protizápachový filtr Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach… (Hej.sk)

Americká chladnička Beko GN 1416221 JX nerez + Doprava zadarmo

Americká chladnička Beko GN 1416221 JX nerez + Doprava zadarmo

GN 1416221 JX čtyřdveřová Neo Frost chladnička BEKO 4 MORE Energetická třída A+ nerez Multifunkční zóna – nulová zóna nastavitelná od -6°C do + 10°C nebo chladnička nebo mraznička objem chladničky: 376 litrů z toho EverFresh+ nulová zóna: 30 litrů objem mrazničky 154 litrů spotřeba el. energie: 453 kWh/ rok klimatická třída SN-T mrazicí kapacita: 8 kg/ 24h akumulační doba: 15 hodin hlučnost: 43 dB LED vnitřní osvětlení automatický výrobník ledu bez nutnosti připojení na vodu. Nádoba na vodu je umístěna v chladničce. Ionizer, Antibakteriální těsnění antibakteriální protizápachový filtr Aktivní modré světlo Rozměry: VxSxH : 179 x 91 x 76 cm (Hej.sk)

Americká chladnička Beko GN 162420 X nerez + Doprava zadarmo

Americká chladnička Beko GN 162420 X nerez + Doprava zadarmo

No Frost chladnička side-by-side Active DUAL-COOLING systém energetická třída A+ barva: nerez objem chladničky/ mrazničky : 368/ 176 litrů objem nulové zóny : 15 litrů spotřeba el. energie : 471 kWh/ rok mrazicí kapacita : 13 kg/ 24h, akumulační doba : 9 hodin elektronické ovládání s dotekovým displejem Aktivní modré světlo „Modrá paprika” LED vnitřní osvětlení (chladnička i mraznička) automatický výrobník ledu a dávkovač chlazených nápojů (s připojením na vodu) minibar držák lahví hlučnost: 45 dB antibakteriálně upravené madlo a těsnění Ionizér pro čistý vzduch antibakteriální a protizápachový filtr barva: nerez - Antitouch úprava (proti otiskům prstů) rozměry: VxŠxH : 179 x 91 x 72 cm (Hej.sk)

Americká chladnička Beko GN 1416231 JX nerez + Doprava zadarmo

Americká chladnička Beko GN 1416231 JX nerez + Doprava zadarmo

GN 1416231 JX čtyřdveřová Neo Frost chladnička BEKO 4 MORE Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat. Chráněno. Bez ztráty chuti a… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNE720E3VZP Titanium +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNE720E3VZP Titanium + Doprava zadarmo

RCNE 720 E3VZP Kombinovaná NeoFrost chladnička řady Beko Premium s technologií FreshGuard® Energetická třída A++ Titanium Inox objem chladničky: 430 litrů z toho EverFresh+ zóny: 28 litrů objem mrazničky: 160 litrů spotřeba el. energie: 377 kWh/ rok mrazicí kapacita: 6 kg/24h akumulační doba: 20 hodin hlučnost: 41 dB klimatická třída SN-T Výrobník ledu Twist& Serve Power LED osvětlení na bočních stěnách a stropě Podsvícené integrované madlo, nerezové profily polic Antibakteriální těsnění FreshGuard filtr s UV zářením Aktivní modré světlo Kovová záda chladničky Invertorový kompresor Rozměry: VxŠxH : 191,5 x 83,2 x 74,7 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCSA 285 K2S + Doprava zadarmo

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCSA 285 K2S + Doprava zadarmo

Vestavná chladnička BCSA 285 K2S Základní parametry Objem chladničky 193 l Objem mrazničky 78 l Hlučnost 39 dB Počet zásuvek chladničky 1 Počet zásuvek mrazničky 3 Spotřeba Energetická třída A+ Spotřeba 282 Výkonnost Klimatická třída SN-ST Typ chlazení Statické Mrazicí kapacita 4 kg/24 hod. Akumulační doba 20 hod. Výbava Automatické odmrazování Skleněné police Držák lahví Antibakteriální ochrana Antibakteriální ochrana Antibakteriálně upravené těsnění Rozměry a hmotnost Výška 178.1 cm Šířka 54 cm Hloubka 54.5 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 270M30X nerez + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 270M30X nerez + Doprava zadarmo

CSA270M30X Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A++ barva nerez objem chladničky:175 litrů objem mrazničky: 87 litrů spotřebael. energie: 219 kWh/ rok zmrazovací kapacita:3,5 kg/ 24 hod akumulační doba: 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída:SN-ST LED světlo na stropu mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH: 171x 54x 60cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 270M21W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 270M21W biela + Doprava zadarmo

RCSA270M21W Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A+ barva bílá objem chladničky:175 litrů objem mrazničky: 87 litrů spotřebael. energie: 257kWh/ rok zmrazovací kapacita:4 kg/ 24 hod akumulační doba: 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída:SN-ST LED světlo na stropu mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH: 171x 54x 60cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240M20W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCSA 240M20W biela + Doprava zadarmo

RCSA 240 M20W Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A+ barva bílá objem chladničky:142litrů objem mrazničky: 87litrů spotřeba el. energie: 245kWh/ rok zmrazovací kapacita: 3,5 kg/ 24 hod akumulační doba: 16hodin hlučnost: 40dB klimatická třída: SN-ST mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH: 153x 54x 60cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCNA 306 E2S + Doprava zadarmo

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko BCNA 306 E2S + Doprava zadarmo

BCNA 306 E2S Vestavná 193 cm NeoFrost chladnička s technologií MetalFresh Energetická třída A+ Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování Zdá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat. … (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 340 K30W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 340 K30W biela + Doprava zadarmo

Kombinovaná chladnička Neo Frost Neo Frost Technologie NeoFrost. Dokonalá varianta No Frost chlazení. Má dva (v chladničkách Side-by-side tři) nezávislé výparníky a ventilátory v jednom zařízení. Udržuje optimální vlhkost vzduchu v chladničce a nízkou vlhkost v mrazničce. Energetická třída A++ Bílá celkový objem chladničky: 198 litrů objem mrazničky: 97 litrů spotřeba el. energie: 255 kWh/ rok mrazicí kapacita: 5 kg akumulační doba: 21 hodin klimatická třída: SN-T hlučnost: 43 dB LED vnitřní osvětlení skleněné police antibakteriálně upravené madlo, těsnění, možnost otočení dveří rozměry: VxSxH: 175 x 60 x 65 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 366 E40XP Titanium +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 366 E40XP Titanium + Doprava zadarmo

RCNA 366 E40XP Kombinovaná NeoFrost chladnička řady EVO NEOFROST™ Už žádné vysušené potraviny. A bez odmrazování. dá se vám, že máte potraviny v lednici vysušené a okoralé? Na rozdíl od NoFrostového chlazení, které potraviny vysušuje, využívá technologie NeoFrost™ dva nezávislé chladicí okruhy. Ve spojení s dvěma ventilátory umí udržovat studený a vlkhý vzduch jako ideální klima pro správné uchovávání čerstvých potravin. Zároveň dokáže vyrobit a udržovat suchý a velmi studený vzduch pro hluboké zamrazení potravin v mrazáku. Potraviny vám tak vydrží déle čerstvé a nevysušené. V chladničce tak bude ideální vlhkost pro skladování čerstvého jídla, zatímco v mrazničce bude sucho a velký mráz potřebný pro uchování zmrazených potravin. A bez nutnosti odmrazovat. Energetická třída A+++ … (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 406 E30XP Titanium +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 406 E30XP Titanium + Doprava zadarmo

RCNA 406 E30XP Kombinovaná NeoFrost chladnička řady EVO Energetická třída A++ Titanium Inox objem chladničky: 253 litrů z toho zóna na ovoce a zeleninu: 30 litrů objem mrazničky 109 litrů spotřeba el. energie: 282 kWh/ rok mrazicí kapacita: 6 kg/24h akumulační doba: 33 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída SN-T LCD displej na dveřích Power LED vnitřní osvětlení na stropě KitchenFit panty bez nabíhání Integrované madlo, stříbrné profily polic Antibakteriální těsnění, držák na dvě lahve Rozměry: VxŠxH : 203 x 59,5 x 66,5 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 240 M21W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 240 M21W biela + Doprava zadarmo

CSA 240 M21W Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A+ barva bílá objem chladničky: 142 litrů objem mrazničky: 87 litrů spotřeba el. energie: 245 kWh/ rok zmrazovací kapacita: 3,5 kg/ 24 hod akumulační doba: 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída: SN-ST LED světlo na stropu mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH : 153 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 270 M21W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 270 M21W biela + Doprava zadarmo

CSA 270 M21W Kombinovaná chladnička statická Energetická třída A+ barva bílá objem chladničky: 175 litrů objem mrazničky: 87 litrů spotřeba el. energie: 257 kWh/ rok zmrazovací kapacita: 4 kg/ 24 hod akumulační doba: 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída: SN-ST LED světlo na stropu mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří antibakteriálně upravené těsnění rozměry: VxŠxH : 171 x 54 x 60 cm (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 240 K20XP nerez + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko CSA 240 K20XP nerez + Doprava zadarmo

CSA 240 K20XP Kombinovaná chladnička statická Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Energetická třída A+ barva nerez objem chladničky: 142 litrů objem mrazničky: 87 litrů spotřeba el. energie: 245 kWh/ rok zmrazovací kapacita: 3,5 kg/ 24 hod akumulační doba: 16 hodin hlučnost: 40 dB klimatická třída: SN-ST LED světlo na stropu mrazák s třemi šuplíky možnost otočení dveří… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 400 E40ZX nerez +…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 400 E40ZX nerez + Doprava zadarmo

ProSmart™ invertorový kompresor ProSmart™ Invertorový kompresor je tím nejlepším pro vaši lednici. Je až čtyřikrát tišší než standardní kompresor, spotřebuje méně elektřiny a má dlouhou životnost. NeoFrost™ Na rozdíl od obyčejného NoFrost chlazení, které vysušuje jídlo, systém dvojitého chlazení NeoFrost™ se postará o to, aby vaše potraviny zůstaly maximálně čerstvé a navíc zabraňuje míchání pachů mezi chladničkou a mrazákem. Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá,… (Hej.sk)

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 365 E31W biela + Doprava…

Kombinácia chladničky s mrazničkou Beko RCNA 365 E31W biela + Doprava zadarmo

NeoFrost™ Na rozdíl od obyčejného NoFrost chlazení, které vysušuje jídlo, systém dvojitého chlazení NeoFrost™ se postará o to, aby vaše potraviny zůstaly maximálně čerstvé a navíc zabraňuje míchání pachů mezi chladničkou a mrazákem. LED osvětlení v chladničkách LED osvětlení lednic Beko svítí nejen na každou přihrádku a dobře vypadá, ale na rozdíl od klasické žárovky nehřeje, takže přispívá ke snížení spotřeby elektřiny. Antibakteriální štít Aby byla minimalizována možnost vniknutí všudypřítomných bakterií do lednice a mrazáku, jsou chladničky Beko vybaveny antibakteriálním štítem. Ten je tvořen madlem a těsněním s antibakteriální úpravou pro dokonalou čistotu vaší chladničky. Digitální ovládání Dotekové ovladače s digitálním zobrazením teploty zajišťují snadné ovládání chladničky. … (Hej.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť