Beliani čierny/prírodné drevo lanark (beliani_121703)

Produkt Beliani čierny/prírodné drevo lanark (beliani_121703) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Beliani čierny/prírodné drevo lanark (beliani_121703) upraviť a produkt hľadať znova.

BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703)

BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, priemer 40 cm, výška 40 cm Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. Súčasťou stolíka sú atypické nožičky, ktoré vám garantujú skvelú stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na umiestnenie menších vecí. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie je elegantné Zospodu sú umiestnené atypické nožičky na dobrú stabilitu Vo výbave je úložný priestor Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703) , Beliani čierny/prírodné drevo lanark (beliani_121703)

BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702)

BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, matná povrchová úprava, biela farba, priemer 40 cm, výška 40 cm Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené atypické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom na umiestnenie menších vecí. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti výrobku BELIANI biely/prírodné drevo LANARK Praktický príručný stolík BELIANI vyniká dostatočným priestorom pre noviny, rozčítaný časopis či obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Naspodku sú umiestnené atypické nožičky slúžiace na správnu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702) , Beliani biely/prírodné drevo lanark (beliani_121702)

BELIANI zlatý/prírodné drevo LANARK (beliani_121700)

BELIANI zlatý/prírodné drevo LANARK (beliani_121700)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, hnedá a zlatá farba, výška 40 cm Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Naspodku sa nachádzajú atypické nožičky, ktoré zabezpečia stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Zásadné prednosti produktu BELIANI zlatý/prírodné drevo LANARK Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Okrúhle vyhotovenie má nadčasový vzhľad Súčasťou sú atypické nožičky na správnu stabilitu Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje hnedá a zlatá farba... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI zlatý/prírodné drevo LANARK (beliani_121700) , Beliani zlatý/prírodné drevo lanark (beliani_121700)

BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270)

BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270)
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 40 × 61 × 40 cm farba: čierna Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? Pokud kýváte hlavou, že ano, určitě budete nadšeni z konferenčního stolku BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, a ještě skvěle vypadá. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že je o rozměrech 61 × 40 × 40 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je dřevotříska. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří kov. Ke konečnému vzhledu stolku přispěla v tomto případě povrchová úprava v matu. BELIANI tmavé dřevo TROY bude pro vás perfektní, jestliže vám přináší radost čtvercové kousky nábytku. Zajímavé vlastnosti u produktu BELIANI tmavé dřevo TROY Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Tento typ má rozměry 61 × 40 × 40 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270) , Beliani tmavé drevo/čierny orick (beliani_310942)

BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317338)

BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317338)
Detail

Konzolový stolík – rozmer 75×40×90cm (V׊×H), s odkladacím priestorom, odkladací priestor, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: MDF, dekor dreva: kaučukovník Čerešničkou na torte pri vybavovaní vášho domova by mohol byť konzolový stolík BELIANI. Jeho obdĺžnikové zhotovenie nájde uplatnenie v mnohých podmienkach a miestnostiach. Umiestniť ho môžete napríklad do obývacej izby a dekorovať kvetmi či fotografiami, vo vstupnej hale zase poskytne praktické a štýlové miesto na odkladanie rôznych vecí. K dispozícii sú 4 klasické nohy, vďaka ktorým je stolík stabilný. Odkladací priestor stolíka využijete k umiestneniu osobných vecí. Tento nadčasový konzolový stolík vás očarí svojim estetickým vzhľadom, ale aj praktickosťou. Klíčové přednosti konzolového stolku BELIANI svetlé drevo TULARE Konzolový stolík BELIANI je skvelý na odkladanie vecí Je pre neho typické obdĺžnikové vyhotovenie Súčasťou sú klasické nohy pre dobrú stabilitu Dostatočný odkladací priestor Na... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317338) , Beliani tmavé drevo/čierny priemer 41 cm borden (beliani_318821)

BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317318)

BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317318)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, 4 nohy, hnedá farba, rozmery 50 × 50 × 50 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom k pohovke, napríklad na umiestnenie kvetov či odloženie rozčítaných novín, je praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. V spodnej časti stolíka sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Umožní vám tak pohodlný prístup pri upratovaní. Príručný stolík BELIANI bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Kľúčové vlastnosti výrobku BELIANI svetlé drevo TULARE Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Štvorcové vyhotovenie je elegantné Naspodku sa nachádzajú klasické nožičky na správnu stabilitu Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317318) , Beliani tmavé drevo/čierny priemer 40 cm tolar (beliani_318839)

BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)

BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 80 × 47 × 80 cm farba: čierna Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? V případě, že ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je sympaticky praktický a bude si dobře rozumět s ostatním vybavením vašeho bytu. Pro správné umístění berte v potaz, že jeho rozměry činí 47 × 80 × 80 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, kterým je MDF. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI tmavé dřevo / černá ORICK bude jako dělaný pro vás, pokud vám dělají radost kulaté kousky nábytku. Zajímavé funkce u produktu BELIANI tmavé dřevo / černá ORICK Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Rozměry tohoto modelu činí 47 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl vyroben s deskou, kterou tvoří MDF Je pro vás jako dělaný, pokud vás zajímají kulaté kusy nábytku BELIANI tmavé... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942) , Beliani tmavé drevo troy (beliani_180270)

BELIANI svetlé drevo MELODY Small (beliani_161161)

BELIANI svetlé drevo MELODY Small (beliani_161161)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 50 × 45 × 50 cm farba: čierna Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Pokud kýváte hlavou, že ano, okouzlí vás konferenční stolek BELIANI, který oplývá praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Pro správné umístění berte v potaz, že pokud jde o rozměry, naměříte 45 × 50 × 50 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI světle dřevo MELODY Small bude pro vás vhodný, jestliže jste si zamilovali kulaté kusy nábytku. Rozhodující parametry u produktu BELIANI světle dřevo MELODY Small Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu dělají 45 × 50 × 50 cm Konferenční stolek BELIANI má desku, kterou tvoří MDF Bude pro vás ideální, pokud se zajímáte o kulaté kusy nábytku BELIANI světle dřevo MELODY Small dělá hezkým černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo MELODY Small (beliani_161161) , Beliani svetlé drevo tulare (beliani_317318)

BELIANI svetlé drevo/čierna DORENA (beliani_311032)

BELIANI svetlé drevo/čierna DORENA (beliani_311032)
Detail

Konferenčný stolík atypický, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 90 × 37 × 68 cm farba: čierna Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Jestliže ano, okouzlí vás konferenční stolek BELIANI, který je navýsost praktický, a navíc dobře vypadá. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že je o rozměrech 37 × 90 × 68 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, jímž je MDF. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI světlé dřevo / černá DORENA bude pro vás skvělý, pokud se vám líbí atypické kousky nábytku. Zásadní parametry u produktu BELIANI světlé dřevo / černá DORENA Vybavte svůj domov novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 37 × 90 × 68 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF Zcela jistě vás osloví, pokud vás zajímají atypické kusy nábytku BELIANI světlé dřevo / černá DORENA zvýrazňuje černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo/čierna DORENA (beliani_311032) , Beliani svetlé drevo tulare (beliani_317338)

BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803)

BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, 4 nohy, čierna farba, rozmery 55 × 40 × 40 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. V spodnej časti stolíka sú umiestnené 4 nožičky, ktoré zaručujú skvelú stabilitu. Umožňujú tiež pohodlné upratovanie a dobrú cirkuláciu vzduchu pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Hlavné prednosti výrobku BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka zodpovedajú 55 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803) , Beliani čierny snook (beliani_163716)

BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960)

BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov a MDF, čierna farba, výška 57 cm Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Príručný stolík BELIANI doladí interiér k dokonalosti. Zásadné prednosti produktu BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Okrúhle zhotovenie vyniká svojím elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: kov a MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 57 cm Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie televízie aj relaxáciu s knižkou či novinami. Na konštrukciu slúži kov a MDF, čo z neho robí... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960) , Čierny beliani foster (beliani_73597)

BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA (beliani_311014)

BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA (beliani_311014)
Detail

Konzolový stolík – rozmer 80×100×35cm (V׊×H), s odkladacím priestorom, odkladací priestor, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: MDF, čierna farba Spestriť a zútulniť interiér perfektne dokáže konzolový stolík BELIANI. Jeho obdĺžnikové zhotovenie využijete na rôzne účely. V obývacej izbe bude dobre vyzerať spoločne s kvetmi a dekoráciami, ale skvele bude vyzerať aj vo vstupnej hale alebo predsieni, kde poslúži na odkladanie drobností. Súčasťou sú 4 klasické nohy, ktoré sú zárukou dobrej stability. Odkladacia časť stolíka poslúži na osobné veci. Originálny konzolový stolík sa stane vašim obľúbeným kúskom nábytku, ktorý nikdy nevyjde z módy. Klíčové vlastnosti konzolového stolku BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA Konzolový stolík BELIANI je skvelý na odkladanie vecí Má obdĺžnikové spracovanie K dispozícii sú klasické nohy, ktoré zaručujú dobrú stabilitu Odkladacia časť poslúži na osobné veci Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA (beliani_311014) , Beliani foster čierny (beliani_73596)

BELIANI z ľahkého dreva ATLANTA (beliani_179244)

BELIANI z ľahkého dreva ATLANTA (beliani_179244)
Detail

Regál – konštrukcia z drevotriesky, policový, so zásuvkami, police z drevotriesky, 7 políc, nosnosť police 15 kg, skrutkovaný, rozmery 1310 × 970 × 360 mm (V׊×H) Rozmýšľate, čím by bolo možné dovybaviť váš byt? Voľné miesto by tak mohol vyplniť policový regál BELIANI. Svoj byt tak obohatíte o ďalší doplnok s praktickým úložným priestorom. Regál je vybavený 7 policami a zásuvkami. Konštrukcia vyrobená z drevotriesky zaisťuje nielen stabilitu, ale aj moderný vzhľad. Maximálna nosnosť police je 15 kg. Na nekomplikovanú prepravu a ľahké uskladnenie ho dostanete demontovaný. Jednoducho ho však zmontujete pomocou návodu a spojovacích materiálov, ktoré sú súčasťou balenia. Regál BELIANI meria 1310 × 970 × 360 mm (v × š × h). Zásadné vlastnosti produktu BELIANI z ľahkého dreva ATLANTA Regál BELIANI obsahuje 7 políc Na úschovu vecí sú v regáli zásuvky Materiál konštrukcie: drevotrieska Materiálom políc je drevotrieska Dostanete ho rozložený, so skrutkami a návodom... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI z ľahkého dreva ATLANTA (beliani_179244) , Beliani foster čierny (beliani_73598)

BELIANI svetlé drevo s čiernou DELANO (beliani_200686)

BELIANI svetlé drevo s čiernou DELANO (beliani_200686)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 40 × 100 cm farba: čierna Chcete svůj byt ozvláštnit novým nábytkem? Pokud kýváte hlavou, že ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je naprosto praktickým kouskem, a ještě skvěle vypadá. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že se jeho rozměry vyšplhaly na 40 × 60 × 100 cm. Při výrobě desky zvolil výrobce materiál, jímž je MDF. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. Ke konečnému vzhledu posloužila v tomto případě matná úprava povrchu. BELIANI světlé dřevo s černou DELANO se vám bude hodit, jestliže máte v oblibě obdélníkové kusy nábytku. Klíčové parametry u produktu BELIANI světlé dřevo s černou DELANO Pořiďte si do vašeho domova konferenční stolek Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 40 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF K dokonalému vzhledu přispívá matná... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo s čiernou DELANO (beliani_200686) , Zolux spider root prírodné naplavené drevo +60 cm (3336023560540)

BELIANI tmavé drevo s čiernou DELANO (beliani_200687)

BELIANI tmavé drevo s čiernou DELANO (beliani_200687)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 40 × 100 cm farba: čierna Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud souhlasíte, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je sympaticky praktický, a navíc se bude u vás doma skvěle vyjímat. Pokud se budete rozhodovat, kam jej umístíte, myslete na to, že nabízí rozměry 40 × 60 × 100 cm. Co se týká desky konferenčního stolku, výrobce pro ni zvolil materiál, jímž je MDF. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří kov. Celkový vzhled stolku završila v tomto případě povrchová úprava v matu. BELIANI tmavé dřevo s černou DELANO bude pro vás vhodný, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kousky nábytku. Podstatné parametry u produktu BELIANI tmavé dřevo s černou DELANO Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Pokud jde o rozměry, ty jsou u tohoto typu 40 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou,... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo s čiernou DELANO (beliani_200687) , Beliani svetlé drevo melody small (beliani_161161)

BELIANI svetlé drevo s čiernou EDNA (beliani_302867)

BELIANI svetlé drevo s čiernou EDNA (beliani_302867)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevo, rozmery: 49 × 41 × 49 cm farba: čierna Rádi byste si pořídili nový nábytek? V případě, že ano, okouzlí vás konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti, přičemž také skvěle doplní celkový vzhled vašeho domova. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že má rozměry 41 × 49 × 49 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, jímž je dřevo. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI světlé dřevo s černou EDNA bude pro vás ideálně vhodný, jestliže máte v oblibě kulaté kousky nábytku. Významné funkce u produktu BELIANI světlé dřevo s černou EDNA Dejte zelenou novému konferenčnímu stolku a udělejte si jím radost Tento model disponuje rozměry 41 × 49 × 49 cm Konferenční stolek BELIANI disponuje deskou, kterou tvoří dřevo Určitě se vám zalíbí, jestliže jsou ve vašem hledáčku kulaté kusy nábytku BELIANI světlé dřevo s černou EDNA zdobí černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo s čiernou EDNA (beliani_302867) , Beliani svetlé drevo/čierna dorena (beliani_311032)

BELIANI vo farbe tmavého dreva FORRES (beliani_133494)

BELIANI vo farbe tmavého dreva FORRES (beliani_133494)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, čierna farba, rozmery 56 × 56 × 56 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Príručný stolík BELIANI doladí interiér k dokonalosti. Hlavné prednosti produktu BELIANI vo farbe tmavého dreva FORRES Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka majú 56 × 56 × 56 cm (v × š × h) Dizajn a dobre zvolený materiál odkladacieho stolíka podčiarkujú dojem izby Odkladací stolík BELIANI spríjemní každému pobyt pri televíznom programe či popoludňajšej relaxácii. Starostlivo zvolený kvalitný a odolný materiál dosky, ktorým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI vo farbe tmavého dreva FORRES (beliani_133494) , Beliani tmavé drevo/čierna kenner (beliani_318803)

BELIANI 4 police tmavé drevo DARBY (beliani_247981)

BELIANI 4 police tmavé drevo DARBY (beliani_247981)
Detail

Regál – konštrukcia z drevotriesky, policový, police z drevotriesky, 4 police, nosnosť police 25 kg, skrutkovaný, čierna farba konštrukcie, rozmery 1400 × 900 × 300 mm (V׊×H) Uvažujete, čím by ste ešte vyplnili priestor svojho bytu? Ideálnym výberom by mohol byť policový regál BELIANI. Iste sa vám bude hodiť ďalší úložný priestor a zároveň štýlový kúsok. Regál disponuje 4 policami. Konštrukcia zhotovená z drevotriesky zaručí výbornú stabilitu a moderný dizajn. Nosnosť police je 25 kg. Na jednoduchú prepravu a lepšie uskladnenie sa zasiela demontovaný. Jednoducho ho potom dáte dohromady pomocou spojovacích materiálov a návodu, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou balenia. Regál BELIANI meria 1400 × 900 × 300 mm (v × š × h). Kľúčové prednosti produktu BELIANI 4 police tmavé drevo DARBY Regál BELIANI má 4 police Materiál konštrukcie: drevotrieska Materiálom políc je drevotrieska Dostanete ho rozložený, so skrutkami a návodom Farba konštrukcie je čierna Regál BELIANI... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 4 police tmavé drevo DARBY (beliani_247981) , Beliani svetlé drevo / čierna dorena (beliani_311014)

BELIANI z tmavého dreva s čiernym ASTON (beliani_207927)

BELIANI z tmavého dreva s čiernym ASTON (beliani_207927)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 60 × 46 × 106 cm farba: čierna Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud odpovídáte ano, mohl by vám přijít vhod také konferenční stolek BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, a ještě přináší úžasný design. Při správném výběru myslete na to, že pokud jde o rozměry, naměříte 46 × 60 × 106 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, kterým je dřevotříska. Pokud vás zajímá samotná konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI z tmavého dřeva s černým ASTON bude dělaný jako pro vás, pokud máte oblíbené obdélníkové kousky nábytku. Zajímavé funkce u produktu BELIANI z tmavého dřeva s černým ASTON Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Rozměry se u tohoto modelu vyšplhaly na 46 × 60 × 106 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří dřevotříska Zcela jistě vás... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI z tmavého dreva s čiernym ASTON (beliani_207927) , Beliani tmavé drevo / čierna orick (beliani_310960)

BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105)

BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 42 × 100 cm farba: čierna a sivá Uvažujete o renovaci svého domova a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, radost vám udělá konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti, a ještě skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že disponuje rozměry 42 × 60 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. Konečný design stolku podpořila povrchová úprava v matu. BELIANI 100 × 60 cm šedé dřevo WELTON bude pro vás perfektní, pokud jste si oblíbili obdélníkové kusy nábytku. Stěžejní parametry u produktu BELIANI 100 × 60 cm šedé dřevo WELTON Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry tohoto modelu jsou 42 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl vyroben s deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105) , Beliani svetlohnedý/čierny elida (beliani_125358)

BELIANI farba svetlého dreva s bielou SAVANNAH (beliani_145166)

BELIANI farba svetlého dreva s bielou SAVANNAH (beliani_145166)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 46 × 101 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud souhlasíte, nenechte si ujít konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Při správném výběru nezapomeňte na to, že nabízí rozměry 46 × 60 × 101 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je dřevo. Pokud vás zajímá samotná konstrukce, tu tvoří mdf. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled povrchová úprava v matu. BELIANI barva světlého dřeva s bílou SAVANNAH bude pro vás vhodný, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kusy nábytku. Zajímavé parametry u produktu BELIANI barva světlého dřeva s bílou SAVANNAH Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Co se týká rozměrů, naměříme 46 × 60 × 101 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI farba svetlého dreva s bielou SAVANNAH (beliani_145166) , Beliani čierny/zlatý florence (beliani_165713)

BELIANI z tmavého dreva s bielou ARVIN (beliani_203824)

BELIANI z tmavého dreva s bielou ARVIN (beliani_203824)
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, atypické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 58 × 40 × 30 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Součástí stolku jsou 4 atypické nožičky, které jsou zárukou stability. Při úklidu vám zajistí pohodlný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Je vyroben s přidanými šuplíky a s úložným prostorem k uložení menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI váš pokoj perfektně oživí. Hlavní vlastnosti výrobku BELIANI z tmavého dřeva s bílou ARVIN Moderní noční stolek BELIANI vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI z tmavého dreva s bielou ARVIN (beliani_203824) , Čierny kovový beliani ancud (beliani_252630)

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821)

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky kov a drevotrieska, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, priemer 41 cm, výška 55 cm Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. V spodnej časti sa nachádzajú 4 klasické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom na uloženie drobných vecí. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné vlastnosti výrobku BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle vyhotovenie je elegantné Naspodku sú umiestnené klasické nožičky na cirkuláciu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821) , Jednoduchý čierny beliani tennessee (beliani_58575)

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839)

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, priemer 40 cm, výška 60 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Zospodu sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sú zárukou výbornej stability. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Disponuje pridaným úložným priestorom, kde možno umiestniť menšie veci. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Hlavné prednosti výrobku BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle vyhotovenie má nadčasový vzhľad Súčasťou stolíka sú klasické nožičky, ktoré sú zárukou cirkulácie vzduchu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839) , Bočný beliani čierny largo (beliani_250299)

Bočný BELIANI z tmavého dreva s čiernou ASTON (beliani_207926)

Bočný BELIANI z tmavého dreva s čiernou ASTON (beliani_207926)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, s úložným priestorom, materiál dosky drevo a drevotrieska, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, rozmery 55 × 45 × 45 cm (V׊×H) Na rôzne drobnosti, nápoje či noviny máme pripravený praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré oživí každý priestor. Súčasťou stolíka sú 4 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Obsahuje pridaný úložný priestor na umiestnenie drobných vecí. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Hlavné vlastnosti produktu Bočný BELIANI z tmavého dreva s čiernou ASTON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Súčasťou sú klasické nožičky zaisťujúce cirkuláciu vzduchu Zahŕňa úložný priestor Na výrobu dosky bol použitý... (alza.sk)

Podobné produkty ako Bočný BELIANI z tmavého dreva s čiernou ASTON (beliani_207926) , Jutový beliani čierny dalama (beliani_319055)

BELIANI 2 zásuvky tmavé drevo s bielou ARVIN (beliani_203823)

BELIANI 2 zásuvky tmavé drevo s bielou ARVIN (beliani_203823)
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, retro štýl, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, atypické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 65 × 45 × 30 cm (V׊×H) Jako doplněk k posteli, například pro budík nebo rozečtenou knížku, můžeme doporučit noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho retro styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Vespod jsou umístěny 4 atypické nožičky, jež vám zajistí perfektní stabilitu. Usnadní vám úklid pod stolkem a zajistí dobrou cirkulaci vzduchu. Jeho součást tvoří přidané šuplíky i úložný prostor k uložení menších věcí. Pro osobní věci poslouží odkládací část nočního stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Zásadní přednosti výrobku BELIANI 2 zásuvky tmavé dřevo s bílou ARVIN Retro noční stolek BELIANI vyniká dostatečným prostorem pro lampičku,... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 2 zásuvky tmavé drevo s bielou ARVIN (beliani_203823) , Čierny kožený beliani lungo (beliani_66021)

BELIANI zo svetlého dreva s bielou zásuvkou SPENCEROM (beliani_171542)

BELIANI zo svetlého dreva s bielou zásuvkou SPENCEROM (beliani_171542)
Detail

Nočný stolík – biela farba, dekor dreva borovica, obdĺžnikový, klasický štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, rozmery 46 × 50 × 40 cm (V׊×H) Na budík či rozečtenou knihu pro vás máme připravený praktický noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho klasický styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, které přináší velmi elegantní řešení. Součástí jsou 4 klasické nožičky, které zabezpečí stabilitu. Postarají se také o snadný přístup k podlaze pod stolkem a dobrou cirkulaci vzduchu. Na osobní věci se najde místo díky odkládacímu prostoru nočního stolku. Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI váš interiér doladí k dokonalosti. Zásadní vlastnosti produktu BELIANI ze světlého dřeva s bílou zásuvkou SPENCEREM Klasický noční stolek BELIANI poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo budík Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Součástí jsou... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI zo svetlého dreva s bielou zásuvkou SPENCEROM (beliani_171542) , Čierny kožený beliani oslo (beliani_65437)

BELIANI s 3 zásuvkami biely/svetlé drevo LUIS (beliani_253127)

BELIANI s 3 zásuvkami biely/svetlé drevo LUIS (beliani_253127)
Detail

Nočný stolík – biela farba, dekor dreva paulovnia, obdĺžnikový, klasický štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 58 × 40 × 29 cm (V׊×H) Pro lampičku nebo odložení rozečtené knížky zde máme připravený praktický noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho klasický styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Ve spodní části stolku jsou umístěny 4 klasické nožičky, které zajišťují skvělou stabilitu. Umožní dobrou cirkulaci vzduchu a snadný úklid podlahy pod stolkem. Disponuje přidanými šuplíky i úložným prostorem, kam lze umístit menší věci. Osobní věci si můžete položit na odkládací část nočního stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI perfektně oživí váš interiér. Zásadní vlastnosti výrobku BELIANI se 3 zásuvkami bílý/světlé dřevo LUIS Klasický noční stolek BELIANI poskytne dostatek... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s 3 zásuvkami biely/svetlé drevo LUIS (beliani_253127) , Led drevený svietnik, 5× led, prírodné drevo, 2× aa (1v222)

BELIANI s 3 zásuvkami krémový/svetlé drevo LOBIS (beliani_253299)

BELIANI s 3 zásuvkami krémový/svetlé drevo LOBIS (beliani_253299)
Detail

Nočný stolík – béžová farba, dekor dreva paulovnia, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 57 × 40 × 29 cm (V׊×H) K odložení rozečtené knihy či umístění lampičky vám poslouží praktický noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, jež dodá každému prostoru eleganci. Vespod se nachází 4 klasické nožičky, které zabezpečí stabilitu. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Jeho součást tvoří přidané šuplíky i úložný prostor pro umístění menších věcí. Odkládací prostor nočního stolku využijete k umístění osobních věcí. Součástí balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI doladí interiér k dokonalosti. Zásadní přednosti výrobku BELIANI se 3 zásuvkami krémový/světlé dřevo LOBIS Moderní noční stolek BELIANI poskytne dostatek... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s 3 zásuvkami krémový/svetlé drevo LOBIS (beliani_253299) , Komoda s 2 zásuvkami biela/prírodné drevo fili, 259310 (beliani_259310)

BELIANI so 4 policami, tmavé drevo s čiernou KEENE (beliani_180231)

BELIANI so 4 policami, tmavé drevo s čiernou KEENE (beliani_180231)
Detail

Regál – konštrukcia z drevotriesky, policový, so zásuvkami, police z drevotriesky, 4 police, nosnosť police 15 kg, skrutkovaný, čierna farba konštrukcie, rozmery 1010 × 560 × 510 mm (V׊×H) Rozmýšľate, čím by bolo možné dovybaviť váš byt? Ideálnou voľbou by pre vás mohol byť policový regál BELIANI. Budete tak mať k dispozícii štýlový kúsok s ďalším úložným priestorom. Regál je vybavený 4 policami a zásuvkami. Konštrukcia zhotovená z drevotriesky sľubuje stabilitu a estetický vzhľad. Maximálne zaťaženie police je 15 kg. Na jednoduchú prepravu a lepšie uskladnenie sa dodáva demontovaný. Nebudete mať ale žiadne problémy s jeho zmontovaním pomocou spojovacích materiálov a návodu, ktoré nejdete v balení. Regál BELIANI meria 1010 × 560 × 510 mm (v × š × h). Kľúčové vlastnosti produktu BELIANI so 4 policami, tmavé drevo s čiernou KEENE Regál BELIANI ponúka 4 police Na uschovanie vecí disponuje zásuvkami Materiál konštrukcie: drevotrieska Materiálom políc je drevotrieska (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI so 4 policami, tmavé drevo s čiernou KEENE (beliani_180231) , Zolux spider root prírodné naplavené drevo 30 – 40 cm (3336023560519)

BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY (beliani_318767)

BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY (beliani_318767)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky sklo a drevotrieska, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, číra farba, priemer 40 cm, výška 55 cm Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré zaisťujú skvelú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Vyznačuje sa pridaným úložným priestorom, kam môžete uložiť menšie veci. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové prednosti produktu BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie je nadčasové Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky na... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY (beliani_318767)

BELIANI LUCEA (beliani_198590)

BELIANI LUCEA (beliani_198590)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, 4 nohy, čierna a strieborná farba, výška 44 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Súčasťou stolíka sú 4 nožičky, ktoré zaisťujú skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Kľúčové prednosti produktu BELIANI LUCEA Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie je elegantné Výrobným materiálom dosky je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna a strieborná farba Priemer tohto odkladacieho stola je 40 cm a jeho výška má 44 cm Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI LUCEA (beliani_198590)

BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)

BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, modrá farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu ve vašem obývacím pokoji, ale zároveň může sloužit i jako stylový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Pro výrobu povlaku byl zvolen kvalitní materiál, jakým je bavlna a polypropylen. Jeho výplň tvoří polyester. K designovému ztvárnění přispívá modrá barva. Zásadní přednosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář s modrými ornamenty 45 x 45 cm MELUR, 185486 Polštář BELIANI se vám bude líbit Řadí se mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Jeho rozměry činí 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří bavlna a polypropylen K designovému ztvárnění přispívá modrá barva Oceníte jeho háčkované provedení Je oceňován pro své relaxační účinky Oživte svůj interiér dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 55 × 45 × 100 cm farba: biela Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže je vaše odpověď ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, a ještě přináší úžasný design. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že disponuje rozměry 45 × 55 × 100 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, jímž je MDF. Co do materiálu konstrukce, tu tvoří mdf. Celkový vzhled stolku završila v tomto případě matná povrchová úprava. Bílý BELIANI FOSTER bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost obdélníkové kousky nábytku. Zajímavé parametry u produktu Bílý BELIANI FOSTER Nadchněte se novým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu dělají 45 × 55 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI disponuje deskou, kterou tvoří MDF K dokonalému vzhledu přispívá matná úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 51 × 100 cm farba: hnedá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc dobře vypadá. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že jeho rozměry jsou 51 × 60 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, jímž je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří dřevo. BELIANI GAMBO II bude pro vás skvělý, jestliže vám činí radost obdélníkové kousky nábytku. Zásadní funkce u produktu BELIANI GAMBO II Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 51 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří dřevo Nadchne vás, pokud máte ve svém hledáčku obdélníkové kusy nábytku BELIANI GAMBO II zdobí hnědá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI GAMBO II (beliani_157337)

Sklenený BELIANI MINNESOTA (beliani_58543)

Sklenený BELIANI MINNESOTA (beliani_58543)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: sklo, rozmery: 90 × 45 × 90 cm farba: hnedá Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže ano, bude pro vás jako dělaný konferenční stolek BELIANI, který oplývá praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že co do rozměrů naměříte 45 × 90 × 90 cm. Deska konferenčního stolku byla vyrobena z materiálu, kterým je sklo. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří dřevo. Skleněný BELIANI MINNESOTA bude ideální právě pro vás, pokud máte oblíbené kulaté kousky nábytku. Stěžejní vlastnosti u produktu Skleněný BELIANI MINNESOTA Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 45 × 90 × 90 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří sklo Zcela jistě vás osloví, pokud jsou předmětem vašeho zájmu kulaté kusy nábytku Skleněný BELIANI MINNESOTA zdobí... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sklenený BELIANI MINNESOTA (beliani_58543)

Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)

Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 55 × 45 × 100 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Pokud odpovídáte ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že má rozměry 45 × 55 × 100 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, jímž je MDF. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří mdf. Ke konečnému vzhledu stolku přispěla v tomto případě matná povrchová úprava. Černý BELIANI FOSTER bude pro vás ideálně vhodný, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kousky nábytku. Hlavní přednosti u produktu Černý BELIANI FOSTER Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Pokud jde o rozměry, naměříme 45 × 55 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)

BELIANI strieborný ORLAND (beliani_160172)

BELIANI strieborný ORLAND (beliani_160172)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 50 × 45 × 100 cm farba: strieborná Rádi byste si pořídili nový nábytek? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, a ještě přináší úžasný design. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že mu byly dány do vínku rozměry 45 × 50 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je sklo. Co do materiálu konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI stříbrný ORLAND bude ideální právě pro vás, jestliže vám přináší radost obdélníkové kousky nábytku. Klíčové přednosti u produktu BELIANI stříbrný ORLAND Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Rozměry u tohoto modelu dělají 45 × 50 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří sklo Zaujme vás, jestliže vyhledáváte obdélníkové kusy nábytku BELIANI stříbrný ORLAND podtrhuje stříbrná barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI strieborný ORLAND (beliani_160172)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 40 × 120 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud souhlasíte, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že byl navržen s rozměry 40 × 60 × 120 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. Ke konečnému vzhledu posloužila v tomto případě povrchová úprava v lesku. BELIANI bílý TULSA bude ideální právě pro vás, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kusy nábytku. Rozhodující vlastnosti u produktu BELIANI bílý TULSA Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 40 × 60 × 120 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely TULSA (beliani_128798)

BELIANI hnedý ALTOS (beliani_121514)

BELIANI hnedý ALTOS (beliani_121514)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 64 × 44 × 115 cm farba: čierna Uvažujete o pořízení nového nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, mohl by se vám hodit konferenční stolek BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že jeho rozměry jsou 44 × 64 × 115 cm. Máme-li na mysli desku stolku, byla navržena z materiálu, kterým je MDF. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI hnědý ALTOS bude pro vás perfektní, jestliže vám přináší radost obdélníkové kusy nábytku. Významné vlastnosti u produktu BELIANI hnědý ALTOS Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto modelu 44 × 64 × 115 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF Je pro vás jako dělaný, pokud hledáte obdélníkové kusy nábytku BELIANI hnědý ALTOS činí elegantním černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI hnedý ALTOS (beliani_121514)

BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)

BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 40 × 46 × 80 cm farba: čierna Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Jestliže ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktickým kouskem, a navíc skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že mu byly dány do vínku rozměry 46 × 40 × 80 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří mdf. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled matná úprava povrchu. BELIANI černý SNOOK bude pro vás skvělý, jestliže vás těší obdélníkové kusy nábytku. Zásadní vlastnosti u produktu BELIANI černý SNOOK Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Pokud jde o rozměry, naměříme 46 × 40 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled zvýrazňuje matná úprava povrchu Zcela určitě si vás... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)

Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)

Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 32×37×37cm (V׊×H) biela a sivá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom vás určite zaujme taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý hravo zladíte s ostatným vašim nábytkom. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 37 × 37 cm, výška potom bude optimálnych 32 cm. Taburetka Sivý BELIANI KANSAS bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí bavlna. Stojí na drobných nôžkach, vďaka čomu má elegantný šmrnc a tiež sa vďaka nim lepšie prenáša. Zásadné prednosti produktu Sivý BELIANI KANSAS Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Štvorcový tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom Dopĺňajú ju nožičky Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zvýrazňuje ju biela a sivá farba Rozmery produktu Sivý BELIANI KANSAS budú 32 × 37 × 37 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI KANSAS (beliani_74983)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, biela farba, rozmery 60 × 40 × 40 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI FOSTER biely Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka dosahujú 60 × 40 × 40 cm (v × š × h) Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie televízie aj relaxáciu s knižkou či novinami. Doska aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 60 × 40 × 40 cm (V׊×H) Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Súčasťou sú 4 prekrížené nožičky, ktoré zaručujú skvelú stabilitu. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti výrobku BELIANI FOSTER čierny Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Zospodu sú umiestnené prekrížené nožičky na výbornú stabilitu Materiálom dosky je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka sú 60 × 40... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)

Drevený BELIANI KELSEY (beliani_124983)

Drevený BELIANI KELSEY (beliani_124983)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 4 nohy, dekor dreva tík, výška 46 cm Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Príručný stolík BELIANI bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Zásadné vlastnosti výrobku Drevený BELIANI KELSEY Praktický príručný stolík BELIANI poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Okrúhle vyhotovenie je elegantné Zospodu sú umiestnené klasické nožičky na dobrú stabilitu Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevo Materiál konštrukcie: drevo Dekor dreva: tík Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola... (alza.sk)

Podobné produkty ako Drevený BELIANI KELSEY (beliani_124983)

BELIANI 1 zásuvka (beliani_181328)

BELIANI 1 zásuvka (beliani_181328)
Detail

Nočný stolík – biela a zelená farba, dekor dreva kaučukovník, štvorcový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie MDF, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 61 × 40 × 40 cm (V׊×H) Jako skvělý doplněk k posteli, například pro umístění lampičky či budíku, vám poslouží praktický noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho retro styl. Je vyhledávaný pro své čtvercové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Zespodu jsou umístěny 4 nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Součástí jsou přidané šuplíky a úložný prostor pro uložení drobných věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Klíčové přednosti produktu BELIANI 1 zásuvka Retro noční stolek BELIANI nabídne dostatek prostoru pro... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 1 zásuvka (beliani_181328)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, VINTAGE štýl, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 52 × 48 × 43 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho vintage styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. K dispozici jsou přidané šuplíky i úložný prostor pro umístění menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Zásadní přednosti produktu Bílý BELIANI GILBERT Vintage noční stolek BELIANI vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Je vyroben s šuplíky a s úložným prostorem Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru Balení tvoří jeden noční... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)

Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126)

Detail

Nočný stolík – biela farba, štvorcový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 56 × 45 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho retro styl. Je velmi oblíbený pro své čtvercové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Stolek má vespod umístěny 4 klasické nožičky, které zabezpečí stabilitu. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Disponuje přidanými šuplíky i úložným prostorem pro uložení menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Noční stolek BELIANI bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Zásadní vlastnosti produktu Bílý BELIANI JOLIET Retro noční stolek BELIANI vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Čtvercové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Vespod... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126)

BELIANI SOMMA zrkadlový (beliani_123142)

BELIANI SOMMA zrkadlový (beliani_123142)
Detail

Konzolový stolík – rozmer 75×48×34cm (V׊×H), so zásuvkami a s odkladacím priestorom, odkladací priestor, materiál konštrukcie: MDF, materiál dosky: sklo, strieborná farba Spestriť a zútulniť interiér perfektne dokáže konzolový stolík BELIANI. Jeho štvorcové zhotovenie využijete na rôzne účely. Môžete ho umiestniť do priestoru obývacej izby napríklad ako dekoráciu pod kvetmi, skvele bude ale vyzerať aj vo vstupnej hale ako stolík odkladací. Samozrejmosťou sú 4 atypické nohy, vďaka ktorým je zaistená dobrá stabilita. Disponuje pridanými šuplíkmi na uloženie menších vecí. Odkladaciu časť stolíka môžete využiť na umiestnenie osobných vecí. Tento nadčasový konzolový stolík neurobí hanbu v modernom ani vidieckom obydlí. Zásadní přednosti konzolového stolku BELIANI SOMMA zrkadlový Konzolový stolík BELIANI je skvelý na odkladanie vecí Je pre neho charakteristické štvorcové vyhotovenie Súčasťou sú atypické nohy, ktoré sa postarajú o dobrú stabilitu Disponuje šuplíkmi... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI SOMMA zrkadlový (beliani_123142)

Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)

Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)
Detail

Nočný stolík – biela farba, dekor dreva dub, obdĺžnikový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie MDF, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 79 × 91 × 38 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho retro styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Na spodní straně stolku jsou 4 nožičky, které se postarají o výbornou stabilitu. Při úklidu vám zajistí pohodlný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Je vyroben s přidanými šuplíky a s úložným prostorem, kam můžete umístit drobnější věci. Osobní věci si můžete položit na odkládací část nočního stolku. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Hlavní přednosti produktu Bílý BELIANI LOWELL Retro noční stolek BELIANI poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)
BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703), BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702), BELIANI zlatý/prírodné drevo LANARK (beliani_121700), BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942), BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821), BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839), BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270), BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317318), BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317338), BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716), Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597), BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596), BELIANI FOSTER čierny (beliani_73598), Zolux Spider root prírodné naplavené drevo +60 cm (3336023560540), BELIANI svetlé drevo MELODY Small (beliani_161161), BELIANI svetlé drevo/čierna DORENA (beliani_311032), BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803), BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA (beliani_311014), BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960), BELIANI svetlohnedý/čierny ELIDA (beliani_125358), BELIANI čierny/zlatý FLORENCE (beliani_165713), Čierny kovový BELIANI ANCUD (beliani_252630), Jednoduchý čierny BELIANI TENNESSEE (beliani_58575), Bočný BELIANI čierny LARGO (beliani_250299), Jutový BELIANI čierny DALAMA (beliani_319055), Čierny kožený BELIANI LUNGO (beliani_66021), Čierny kožený BELIANI OSLO (beliani_65437), LED drevený svietnik, 5× LED, prírodné drevo, 2× AA (1v222), Komoda s 2 zásuvkami biela/prírodné drevo FILI, 259310 (beliani_259310), Zolux Spider root prírodné naplavené drevo 30 – 40 cm (3336023560519)