Beliani na kávu mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184659)

Produkt Beliani na kávu mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184659) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Beliani na kávu mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184659) upraviť a produkt hľadať znova.

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, lesklá povrchová úprava, biela a strieborná farba, výška 55 cm Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. Naspodku sa nachádzajú atypické nožičky, ktoré vám garantujú skvelú stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle zhotovenie vyniká svojím elegantným dizajnom Súčasťou stolíka sú atypické nožičky na dobrú stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrch je v lesklej... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659) , Beliani na kávu mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184659)

BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637)

BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a strieborná Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže ano, radost vám udělá konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a ještě skvěle vypadá. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že se jeho rozměry vyšplhaly na 40 × 80 × 80 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, jímž je sklo. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila povrchová úprava v lesku. BELIANI mramorový efekt a stříbrná MERIDIAN II se vám bude hodit, pokud vám dělají radost kulaté kusy nábytku. Podstatné funkce u produktu BELIANI mramorový efekt a stříbrná MERIDIAN II Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu činí 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří sklo Perfektní design zvýrazňuje lesklá povrchová úprava Nadchne... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637) , Beliani mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184637)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a zlatá farba, výška 55 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti produktu BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a zlatá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vkusne riešené vyhotovenie odkladacieho stolíka utvára ráz izby Odkladací stolík BELIANI poteší svojou funkčnosťou každý deň pri sledovaní televízie či... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662) , Beliani na kávu biely mramorový efekt a zlatá meridian ii (beliani_184662)

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a strieborná farba, výška 55 cm Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom oživí váš interiér. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a strieborná farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI ocení každý pri relaxácii či sledovaní obľúbeného... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661) , Beliani na kávu biela a strieborná meridian ii (beliani_184661)

BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638)

BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a strieborná Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je sympaticky praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Při správném výběru myslete na to, že co do rozměrů naměříte 40 × 80 × 80 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je sklo. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II bude ideální právě pro vás, pokud vám dělají radost kulaté kousky nábytku. Zásadní funkce u produktu BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II Doplňte svůj nábytek novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto modelu 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří sklo Nadchne vás, jestliže jsou ve vašem hledáčku kulaté kusy nábytku BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II činí elegantním... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638) , Beliani na kávu čierny a zlatý meridian ii (beliani_184660)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, lesklá povrchová úprava, čierna a zlatá farba, výška 55 cm Ak si želáte mať svoj obľúbený časopis či nápoj blízko pohovky, potom vám odporúčame odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sa nachádzajú prekrížené nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti produktu BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Dolu sú umiestnené prekrížené nožičky na správnu stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je lesklá Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660) , Beliani biela a strieborná meridian ii (beliani_184638)

BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875)

BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875)
Detail

Odkladací stolík – atypický, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, matná povrchová úprava, biela a čierna farba, rozmery 50 × 50 × 50 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje atypické vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Stolík má naspodku umiestnené atypické nožičky, ktoré sú garanciou skvelej stability. Umožňujú dobrú cirkuláciu vzduchu a pohodlné upratovanie pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Atypické zhotovenie pôsobí nadčasovým a elegantným dojmom Zospodu sa nachádzajú atypické nožičky na dobrú stabilitu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: kov Matná povrchová úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875) , Beliani malibu biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875)

BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634)

BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: čierna a zlatá Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Pokud ano, vaši pozornost upoutá konferenční stolek BELIANI, který bude praktickým kusem nábytku, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že co do rozměrů naměříte 40 × 80 × 80 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, jímž je sklo. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří kov. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled povrchová úprava v lesku. BELIANI černý a zlatý MERIDIAN II bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vás těší kulaté kousky nábytku. Rozhodující přednosti u produktu BELIANI černý a zlatý MERIDIAN II Nadchněte se novým konferenčním stolkem Tento konkrétní model nabízí rozměry 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří sklo Perfektní vzhled podtrhuje lesklá úprava povrchu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634) , Beliani biely mramorový efekt / čierna gloster (beliani_317392)

BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392)

BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: sklo, rozmery: 77 × 40 × 47 cm farba: biela a čierna Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Pokud kýváte hlavou, že ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a navíc se bude u vás doma skvěle vyjímat. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že jeho rozměry dělají 40 × 77 × 47 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, kterým je sklo. Pokud vás zajímá samotná konstrukce, tu tvoří ocel. BELIANI bílý mramorový efekt / černá GLOSTER bude jako dělaný pro vás, pokud jste si oblíbili obdélníkové kusy nábytku. Hlavní přednosti u produktu BELIANI bílý mramorový efekt / černá GLOSTER Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 40 × 77 × 47 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří sklo Zaujme vaši pozornost, jestliže jsou ve vašem hledáčku obdélníkové kusy nábytku... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392) , Beliani mramorový efekt bielo-medený coral (beliani_161886)

BELIANI mramorový efekt bielo-medený CORAL (beliani_161886)

BELIANI mramorový efekt bielo-medený CORAL (beliani_161886)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: mdf, rozmery: 70 × 43 × 70 cm farba: biela a ružová zlatá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, okouzlí vás konferenční stolek BELIANI, který s sebou přináší praktičnost, a navíc bude dobře vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že byl navržen s rozměry 43 × 70 × 70 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je MDF. Půjde-li o konstrukci, tu tvoří ocel. Ke konečnému vzhledu stolku přispěla v tomto případě lesklá povrchová úprava. BELIANI mramorový efekt bílo-měděný CORAL bude dělaný jako pro vás, jestliže vás těší kulaté kousky nábytku. Základní vlastnosti u produktu BELIANI mramorový efekt bílo-měděný CORAL Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu jsou 43 × 70 × 70 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF K perfektnímu vzhledu přispívá... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI mramorový efekt bielo-medený CORAL (beliani_161886) , Beliani čierny a zlatý meridian ii (beliani_184634)

BELIANI biely mramorový efekt s čiernou MERCED (beliani_310502)

BELIANI biely mramorový efekt s čiernou MERCED (beliani_310502)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 43 × 100 cm farba: biela a čierna Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Jestliže je vaše odpověď ano, okouzlí vás konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti, a navíc skvěle vypadá. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že jeho rozměry jsou 43 × 60 × 100 cm. Při výrobě desky zvolil výrobce materiál, kterým je MDF. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI bílý mramorový efekt s černou MERCED bude pro vás vhodný, jestliže vám činí radost obdélníkové kusy nábytku. Zásadní vlastnosti u produktu BELIANI bílý mramorový efekt s černou MERCED Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Co se týká rozměrů, naměříme 43 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF Zalíbí se vám, pokud se zajímáte o obdélníkové kusy nábytku BELIANI bílý mramorový efekt s černou MERCED dělá přitažlivým bílá a černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely mramorový efekt s čiernou MERCED (beliani_310502) , Beliani biely mramorový efekt s čiernou merced (beliani_310502)

BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636)

BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a zlatá Nevyhovuje vám váš stávající nábytek a chcete ho vyměnit za nový? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a navíc bude dobře vypadat. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry jsou 40 × 80 × 80 cm. Pokud jde o desku konferenčního stolku, pro ni byl vybrán materiál, jímž je sklo. Půjde-li o konstrukci, tu tvoří kov. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá povrchová úprava. BELIANI bílo - zlatý MERIDIAN II bude dělaný jako pro vás, pokud jste si oblíbili kulaté kousky nábytku. Významné parametry u produktu BELIANI bílo - zlatý MERIDIAN II Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Co se týká rozměrů, naměříme 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří sklo Dokonalý vzhled vytváří povrchová úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636) , Beliani bielo-zlatý meridian ii (beliani_184636)

BELIANI čierny s mramorovým efektom DELANO (beliani_200685)

BELIANI čierny s mramorovým efektom DELANO (beliani_200685)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 45 × 100 cm farba: čierna Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, bude se vám hodit konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Při jeho pořizování byste neměli zapomínat na to, že jeho rozměry dělají 45 × 60 × 100 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, jímž je MDF. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří kov. Celkový vzhled stolku završila v tomto případě lesklá povrchová úprava. BELIANI černý s mramorovým efektem DELANO bude pro vás skvělý, jestliže máte v oblibě obdélníkové kousky nábytku. Podstatné přednosti u produktu BELIANI černý s mramorovým efektem DELANO Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Rozměry tohoto modelu činí 45 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny s mramorovým efektom DELANO (beliani_200685) , Biely beliani na kávu avon (beliani_71870)

BELIANI bielo-čierny s mramorovým vzhľadom DELANO (beliani_122215)

BELIANI bielo-čierny s mramorovým vzhľadom DELANO (beliani_122215)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov a mdf, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 45 × 100 cm farba: biela a čierna Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? Pokud souhlasíte, radost vám udělá konferenční stolek BELIANI, který je sympaticky praktický, a navíc bude dobře vypadat. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že jeho rozměry jsou 45 × 60 × 100 cm. Při výrobě desky zvolil výrobce materiál, jímž je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov a mdf. BELIANI bílo-černý s mramorovým vzhledem DELANO se vám bude hodit, pokud vám dělají radost obdélníkové kousky nábytku. Podstatné funkce u produktu BELIANI bílo-černý s mramorovým vzhledem DELANO Dejte zelenou novému konferenčnímu stolku a udělejte si jím radost Tento konkrétní model nabízí rozměry 45 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří dřevo Je pro vás jako dělaný, pokud vás zajímají obdélníkové... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI bielo-čierny s mramorovým vzhľadom DELANO (beliani_122215) , Čierny beliani na kávu avon (beliani_71872)

BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104)

BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104)
Detail

Nočný stolík – strieborná farba, obdĺžnikový, klasický štýl, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 63 × 49 × 32 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek BELIANI. Po designové stránce zaujme jeho klasický styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Ve spodní části se nacházejí 4 klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Úklid tak bude snazší a navíc bude vzduch pod stolkem cirkulovat. Je zhotoven s přidanými šuplíky a úložným prostorem, kam můžete uložit menší věci. Odkládací část stolku poslouží na osobní věci. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI doladí interiér k dokonalosti. Hlavní vlastnosti výrobku BELIANI zrcadlový efekt TIGY Klasický noční stolek BELIANI vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Obdélníkové vyhotovení působí... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104) , Sivý beliani na kávu chester (beliani_71869)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, rozkladací, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, prekrížené nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, sivá farba, rozmery 46 × 40 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sa nachádzajú 4 prekrížené nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Kľúčové prednosti produktu Sivý BELIANI na kávu CHESTER Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie je elegantné Naspodku sa nachádzajú prekrížené nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Povrch je v matnej úprave... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869) , Beliani zrkadlový efekt tigy (beliani_157104)

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Stolík má naspodku umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku Čierny BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872) , Tmavohnedý guľatý beliani na kávu oregon (beliani_58086)

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, atypické nohy, 4 nohy, biela farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sú umiestnené 4 atypické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti produktu Biely BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sa nachádzajú atypické nožičky zaisťujúce cirkuláciu vzduchu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870) , Moderný beliani na kávu troy taupe (beliani_68199)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie oceľ, 1 noha, biela a hnedá farba, výška 45 cm Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti výrobku Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: oceľ Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 40 cm a jeho výška má 45 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI spríjemní každému pobyt pri televíznom programe či popoludňajšej relaxácii. Dobre vybraný materiál dosky, ktorým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086) , Sklenený beliani efekt bieleho mramoru/zlatý calvert (beliani_317410)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, rozmery 61 × 40 × 40 cm (V׊×H) Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Súčasťou sú 4 atypické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné prednosti výrobku Moderný BELIANI na kávu TROY taupe Praktický príručný stolík BELIANI poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sú umiestnené atypické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je matná... (alza.sk)

Podobné produkty ako Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199) , Beliani strieborná závesná zrkadlová gaona (beliani_251923)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)

BELIANI GAMBO II (beliani_157337)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 51 × 100 cm farba: hnedá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc dobře vypadá. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že jeho rozměry jsou 51 × 60 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, jímž je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří dřevo. BELIANI GAMBO II bude pro vás skvělý, jestliže vám činí radost obdélníkové kousky nábytku. Zásadní funkce u produktu BELIANI GAMBO II Ozvláštněte svůj domov novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 51 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří dřevo Nadchne vás, pokud máte ve svém hledáčku obdélníkové kusy nábytku BELIANI GAMBO II zdobí hnědá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI GAMBO II (beliani_157337) , Beliani gambo ii (beliani_157337)

Zlatý kuchynský vozík s mramorovým efektom SHAFTER, 242463 (beliani_242463)

Zlatý kuchynský vozík s mramorovým efektom SHAFTER, 242463 (beliani_242463)
Detail

Vozík Barva: Zlatá, Bílá, Materiál: Železo, Šířka: 48cm, Hloubka: 48cm, Výška: 80cm Přiveďte do svého domova půvab s tímto bočním stolkem na kolečkách, který lze také použít jako kuchyňský vozík. Klíčové vlastnosti kuchyňského vozíku s mramorovým efektem SHAFTER, 242463Horní police umožňuje vystavovat knihy nebo zarámované fotografie a spodní police umožňuje ukládat sklenice nebo lahvePozlacený železný rám v kombinaci s deskami s mramorovým efektem z něj činí atraktivní doplněk do obývacího pokoje, ale bude fungovat také v každé elegantní kuchyniTento módní vozík dodá vašemu prostoru retro vzhled (alza.sk)

Podobné produkty ako Zlatý kuchynský vozík s mramorovým efektom SHAFTER, 242463 (beliani_242463) , Efekt spásy

Sklenený BELIANI efekt bieleho mramoru/zlatý CALVERT (beliani_317410)

Detail

Konzolový stolík – rozmer 84×100×35cm (V׊×H), s odkladacím priestorom, odkladací priestor, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: sklo, biela a zlatá farba Pre zútulnenie vášho domova sa bude perfektne hodiť konzolový stolík BELIANI. Jeho obdĺžnikové spracovanie má veľkú škálu uplatnenia. V obývacej izbe naň môžete napríklad umiestniť dekorácie a kvety, ale skvele bude vyzerať aj vo vstupnej hale alebo predsieni, kde poslúži na odkladanie drobností. Súčasťou sú 4 klasické nohy, ktoré zaisťujú skvelú stabilitu. Pre osobné veci využijete odkladaciu časť stolíka. Dekoračný konzolový stolík vás poteší ako svojim vzhľadom, tak svojou praktickosťou. Zásadní vlastnosti konzolového stolku Sklenený BELIANI efekt bieleho mramoru/zlatý CALVERT Konzolový stolík BELIANI poskytne miesto pre vaše veci a zároveň skvele vyzerá Je pre neho typické obdĺžnikové spracovanie Vo svojej výbave má klasické nohy, vďaka ktorým je stabilný Dostatočný odkladací priestor Na výrobu... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sklenený BELIANI efekt bieleho mramoru/zlatý CALVERT (beliani_317410) , Tescoma kanvica na čaj a kávu teo 600 ml 646632.00

Mramorový držiak na toaletnú kefu a papier Wenko Onyx 

Mramorový držiak na toaletnú kefu a papier Wenko Onyx 
Detail

Dajte svojej kúpeľni nový šmrnc! Wenko nám už dlhé roky ukazuje, že na poli kúpeľňových doplnkov je jasným kráľom. Kúpte si zladené doplnky a majte kúpeľňu ako zo žurnálu! (bonami.sk)

Podobné produkty ako Mramorový držiak na toaletnú kefu a papier Wenko Onyx  , Tescoma kanvica na čaj a kávu teo 1 l 646634.00

BELIANI s efektom bieleho mramoru so zlatou EMPORIA (beliani_180758)

Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: sklo, rozmery: 50 × 40 × 100 cm farba: biela a zlatá Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? V případě, že je vaše odpověď kladná, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a navíc se bude u vás doma skvěle vyjímat. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že má rozměry 40 × 50 × 100 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, kterým je sklo. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří ocel. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled povrchová úprava v lesku. BELIANI s efektem bílého mramoru se zlatou EMPORIA bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost obdélníkové kusy nábytku. Stěžejní vlastnosti u produktu BELIANI s efektem bílého mramoru se zlatou EMPORIA Doplňte svůj nábytek novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 40 × 50 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s efektom bieleho mramoru so zlatou EMPORIA (beliani_180758) , Šťastní lidé čtou a pijou kávu

BELIANI s efektom bieleho mramoru so striebornou EMPORIA (beliani_180757)

Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: sklo, rozmery: 50 × 40 × 100 cm farba: biela a strieborná Zařizujete nový byt nebo potřebujete vyměnit starý nábytek? Jestliže je vaše odpověď kladná, zcela jistě vás potěší konferenční stolek BELIANI, který je navýsost praktický, a ještě přináší úžasný design. Pokud zvažujete, kam jej umístíte, neměli byste zapomenout, že mu byly dány do vínku rozměry 40 × 50 × 100 cm. Deska konferenčního stolku byla vyrobena z materiálu, jímž je sklo. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří ocel. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled povrchová úprava v lesku. BELIANI s efektem bílého mramoru se stříbrnou EMPORIA bude ideální právě pro vás, jestliže vás těší obdélníkové kousky nábytku. Stěžejní parametry u produktu BELIANI s efektem bílého mramoru se stříbrnou EMPORIA Dejte zelenou novému konferenčnímu stolku a udělejte si jím radost Rozměry u tohoto modelu dělají 40 × 50 × 100 cm Konferenční stolek... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s efektom bieleho mramoru so striebornou EMPORIA (beliani_180757) , Dominový efekt (9788025731666)

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU
Detail

ČISTIACE ZRNÁ PRE MLYNČEKY NA KÁVU . Čistiace zrná na jednoduché čistenie drviacich mlynčekov na kávu bez ich demontáže. Vďaka kávovým zrnám, ktoré sú nosičom prírodného média, účinne eliminuje všetky zvyšky. Efektívne (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU , Alter ego efekt

SLV Meridian II 230445 vonkajšie osvetlenie  úsporná žiarovka, LED E27 20 W antracitová

SLV Meridian II 230445 vonkajšie osvetlenie   úsporná žiarovka, LED  E27 20 W antracitová
Detail

Elegantné a moderné nástenné svietidlo do exteriéru. So svojím saténovým sklom vytvára príjemné a upokojujúce svetlo. Táto lampa dáva domu a záhrade správne svetlo. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako SLV Meridian II 230445 vonkajšie osvetlenie  úsporná žiarovka, LED E27 20 W antracitová , Wmf 1291656046 na kávu/čaj nuova

Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna

Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna
Detail

Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna Krabička na cumlík značky Suavinex kolekcie PRINTS s veselou podtlačou cumlík dokonale chráni pri jeho preprave, aby sa nestratil ani nepoškodil. (pilulka.sk)

Podobné produkty ako Suavinex Krabička na cumlík FOX - strieborna , Orion mlynček nerez na kávu (130191)

Klarstein Studio Frame II, krbový kryt, MDF, mramorová dekorácia

Klarstein Studio Frame II, krbový kryt, MDF, mramorová dekorácia
Detail

Očarujúca dekorácia so vzhľadom skutočného krbu: Klarstein Studio Frame II krbová obostavba vytvorí útulnú a romantickú atmosféru v každej miestnosti. Dekoratívna krbová obostavba tvorí vhodný rám pre mnoho rôznych elektrických krbových vložiek. Vrchná časť slúži ako odkladacia plocha, na ktorú možno umiestniť napríklad rámčeky s fotografiami alebo kvety a využiť tak čaro krbu. Vďaka robustnej konštrukcii z MDF s mramorovým dekorom a výslednej vlastnej hmotnosti stojí úplne bezpečne a stabilne. Samozrejme, v prípade potreby ho možno priskrutkovať na stenu alebo použiť ako rám na dekorácie, ako sú kvety, sviečky alebo obrazy. Pre lepšiu atmosféru v domácnosti: Klarstein Studio Frame II krbová obostavba prináša romantický pocit z krbu do každej domácnosti. (klarstein.sk)

Podobné produkty ako Klarstein Studio Frame II, krbový kryt, MDF, mramorová dekorácia , Lodos mlynček na kávu 33 (78)

Klarstein Studio Frame II, krbový kryt, MDF, mramorová dekorácia

Klarstein Studio Frame II, krbový kryt, MDF, mramorová dekorácia
Detail

Očarujúca dekorácia so vzhľadom skutočného krbu: Klarstein Studio Frame II krbová obostavba vytvorí útulnú a romantickú atmosféru v každej miestnosti. Dekoratívna krbová obostavba tvorí vhodný rám pre mnoho rôznych elektrických krbových vložiek. Vrchná časť slúži ako odkladacia plocha, na ktorú možno umiestniť napríklad rámčeky s fotografiami alebo kvety a využiť tak čaro krbu. Vďaka robustnej konštrukcii z MDF s mramorovým dekorom a výslednej vlastnej hmotnosti stojí úplne bezpečne a stabilne. Samozrejme, v prípade potreby ho možno priskrutkovať na stenu alebo použiť ako rám na dekorácie, ako sú kvety, sviečky alebo obrazy. Pre lepšiu atmosféru v domácnosti: Klarstein Studio Frame II krbová obostavba prináša romantický pocit z krbu do každej domácnosti. (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako Klarstein Studio Frame II, krbový kryt, MDF, mramorová dekorácia

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366
Detail

SET NA KÁVU/ČAJ . Delphin SPACE je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne značky Delphin. Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže. . Rozmerom (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366

DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320

Detail

POHÁRE NA CAFFÉ LUNGO . Perfektný hrnček na vychutnanie si kávy Americano alebo caffé lungo. . ZHRNUTIE . Súprava 2 pohárov vhodných na kávu Americano a caffé lungo . Vyrobené z borosilikátového skla . Ergonomická a jednoduchá (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320

BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy

BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy
Detail

800ml (homepoint.sk)

Podobné produkty ako BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy

HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU

Detail

NEROZBITNÝ POHÁR NA KÁVU . objem: 34 cl . z recyklovateľného materiálu . potravinárska kvalita . vhodný do mikrovlnky, mrazničky, umývačky riadu . dá sa gravírovať . exkluzívne prevedenie . rozmery: 115 x 84 x 55 mm . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU

KLARSTEIN DIAVOLO PELETOVA PEC NA PIZZU, STRIEBORNA, 10034709

Detail

PIZZA PEC . Najväčšie výhody: . Štýlová pec na pelety: do záhrady, na terasu alebo balkón . Chrumkavé pizze: s 13" kameňom na pizzu (33 × 33 cm) . Jednoduché zapaľovanie: vykurovanie drevenými peletami . Zabudovaný (andreashop.sk)

Podobné produkty ako KLARSTEIN DIAVOLO PELETOVA PEC NA PIZZU, STRIEBORNA, 10034709

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: hnedá, ružová a žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s kožušinovým efektom 42 × 42 cm zelená TANDUR, 257519 (beliani_257519)

BELIANI, Sada 2 vankúšov s kožušinovým efektom 42 × 42 cm zelená TANDUR, 257519 (beliani_257519)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 42 × 42 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, zelená farba, 2 ks v balení Po náročném dni si dopřejte zaslouženou relaxaci a nechte svou hlavu a krk hýčkat na prvotřídním polštáři. Klasický polštář BELIANI je jedním z klíčových aspektů pro dosažení kvalitního nočního odpočinku. Vkusné čtvercové zpracování nabízí rozměry 42 × 42 cm. Jak povlak, tak i výplň je z polyesteru, takže polštář zůstane dlouho krásný a jen tak nevybledne. Designové provedení umocňuje zelená barva. V balení se nachází 2 ks polštáře BELIANI. Hlavní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů s kožešinovým efektem 42 x 42 cm zelená TANDUR, 257519 Polštář BELIANI slouží k podpoře hlavy a krku během spánku nebo odpočinku Řadí se mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Výrobek měří 42 × 42 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří polyester Designové provedení umocňuje zelená barva... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov s kožušinovým efektom 42 × 42 cm zelená TANDUR, 257519 (beliani_257519)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: biela a zelená (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)

Terratec AirBox Pro taška na slúchadlá mramorová

Terratec AirBox Pro taška na slúchadlá   mramorová
Detail

Sotva by niekto chránil svoj smartphone puzdrom. Je teda zrejmé, že rovnako dobre chránite svoje milované Apple AirPods Pro® pred vonkajšími vplyvmi a individualizujete ich. TERRATEC AirBox Pro má rôzne trendy farby a vzory a dodáva puzdru na slúchadlá vzrušujúci vzhľad. Slúchadlá je možné stále nabíjať bezdrôtovo alebo káblovo v robustnom AirBox Pro. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Terratec AirBox Pro taška na slúchadlá mramorová

Obal na gril MERIDIAN WOODY

Detail

Obal na gril MERIDIAN WOODY Predĺžte životnosť a udržujte stav svojho plynového grilu pomocou vinylového obalu na suchý zips po celej dĺžke, ktorý je odolný voči vode a UV žiareniu a pomáha vám udržať obal v bezpečí počas veterných dní. Určené na ochranu grilu CADAC Meridian Woody. Popis produktu odolnosť voči UV žiareniu vodeodolný určené pre gril CADAC MERIDIAN WOODY Grilovanie » Doplnky ku grilom » Obal na gril MERIDIAN WOODY (gamisport.sk)

Podobné produkty ako Obal na gril MERIDIAN WOODY

Farby na tvár s voskom a krvou na špeciálne efekty

Farby na tvár s voskom a krvou na špeciálne efekty
Detail

Farby na tvár s voskom a krvou na špeciálne efekty S touto sadou pomôcok na vytváranie špeciálnych efektov naberie vaše halloweenske maskovanie úplne nový smer. Pomocou špachtličky a tvarovacieho vosku môžete vytvarovať akúkoľvek vrstvu umelej kože, z ktorej následne vytvoríte poranenie. Následne ranu farebne doladíte farbou – suchou krvou, alebo tekutou gélovou krvou, ktorá dodá rane výraz skutočnosti. Textúru pokožky a rany môžete navodiť použitím špongie, ktorá sa dá použiť aj pi vytváraní krvavých stôp. Pri vytváraní poranení a odrenín sa môžete inšpirovať aj návodom s postupom, ktorý sa tiež nachádza v balení, alebo sa nechajte jednoducho viesť predstavivosťou. PARAMETRE PRODUKTU: Sada farieb na vytváranie špeciálnych efektov ľahko umývateľné bezpečné jednoduchá aplikácia vyrobené z kozmetických ingrediencií prémiovej kvality neobsahujú parfumy Set obsahuje: špongia, špachtľa, farba – suchá krv 2 ml, tekutá gélová krv 50 ml, tvarovací vosk na kožu 18 ml, návod s postupmi na vytvorenie rôznych poranení a odrenín Galéria fotiek Pozri si video ako použiť tento produkt (maliarskeplatno.sk)

Podobné produkty ako Farby na tvár s voskom a krvou na špeciálne efekty

Forma na tortu s mramorovým povrchom srdce - BERLINGERHAUS

Forma na tortu s mramorovým povrchom srdce - BERLINGERHAUS
Detail

Forma na tortu s mramorovým povrchom srdca - Oceľový plech, 3-vrstvový nepriľnavý povrch s mramorovým dizajnom - odolnosť voči vysokým teplotám do 220 °C - možno umývať v umývačke riadu - rozmery: 27 x 26,5 cm - výška ráfika: 4,5 cm - Ekologický: neobsahuje olovo, PFOA ani kadmium (svetcukrarov.sk)

Podobné produkty ako Forma na tortu s mramorovým povrchom srdce - BERLINGERHAUS

MELITTA PURISTA STRIEBORNA

MELITTA PURISTA STRIEBORNA
Detail

Ako napovedá už jeho názov, kávovar Purista® má za úlohu jediné: pripravovať kávu, ktorá je presne taká, aká má byť - naozaj výborná! To mu umožňujú ako najmodernejšie technológie, tak dlhoročné skúsenosti spoločnosti (andreashop.sk)

Podobné produkty ako MELITTA PURISTA STRIEBORNA

Set mramorovej soľničky a koreničky s dreveným podnosom a lyžicou Bloomingville Florio

Set mramorovej soľničky a koreničky s dreveným podnosom a lyžicou Bloomingville Florio
Detail

Súprava soľničky a koreničky Florio od spoločnosti Bloomingville bude hviezdou každého stola. Nádoby s objemom 0,05 ml sú vyrobené z elegantného mramoru v bielej a čiernej farbe, čo im dodáva luxusný šarm. Sú uložené v praktickom drevenom zásobníku s rozmermi 20 x 11 cm. Na záver je tu malá lyžička na maslo, ktorá vám uľahčí dochucovanie jedla. Výrobok je vyrábaný ručne, čo znamená, že sa môžu vyskytnúť drobné odchýlky jednotlivých kusov. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Set mramorovej soľničky a koreničky s dreveným podnosom a lyžicou Bloomingville Florio

ADE BA 1601 STRIEBORNA

ADE BA 1601 STRIEBORNA
Detail

OSOBNÁ VÁHA. Počet miest v pamäti: 8. Spôsob prenosu dát: Bluetooth. Max.váživosť: 180 kg. Funkcia telesnej analýzy: Zobrazenie BMI indexu · hmotnosť · telesný tuk · obsah vody v tele · hmotnosť svalov. Typy váh: Váha s (andreashop.sk)

Podobné produkty ako ADE BA 1601 STRIEBORNA

BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE (beliani_318115)

BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE (beliani_318115)
Detail

Toaletný stolík – atypický, so zásuvkami, klasické nohy stola, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie drevo, v súprave so stoličkou, rozmery 137 × 80 × 40 cm (V׊×H), biela farba Bojujete každé ráno s rodinou o miesto pred zrkadlom? Ak uprednostňujete pre svoj nábytok skôr atypické tvary, padne vám do oka toaletný stolík BELIANI, s ktorým získate vlastný kútik. Toaletný stolík si zachováva elegantný štýl, ktorý k nemu neodmysliteľne patrí. Jeho biela farba vás nadchne vkusnou nadčasovosťou a spoľahnúť sa môžete aj na kvalitné materiály. Materiálom dosky kozmetického stolíka BELIANI je MDF. S touto sadou si dozaista dokonale sadnete, a to nielen vďaka nápaditej stoličke. Rozmery toaletného stolíka BELIANI sú 137 × 80 × 40 cm (v × š × h). Kľúčové prednosti kozmetického stolíka BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE Toaletný stolík BELIANI je užitočným pomocníkom pri každodenných rituáloch Vašu pozornosť upúta atypické vyhotovenie Vyniká na ňom... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI s guľatým zrkadlom a stoličkou biela GALAXIE (beliani_318115)

BERLINGER HAUS - Forma na bábovku s mramorovým povrchom Shiny Black

BERLINGER HAUS - Forma na bábovku s mramorovým povrchom Shiny Black
Detail

Materiál: uhlíková ocel s titanovým neprilnavým povrchom. Rozmer: 25x10,5cm.Vhodná do umývačky . Ekologická PFOA, LEAD, bez kadmia. (homepoint.sk)

Podobné produkty ako BERLINGER HAUS - Forma na bábovku s mramorovým povrchom Shiny Black

BERLINGER HAUS - Forma na bábovku s mramorovým povrchom I-Rose

BERLINGER HAUS - Forma na bábovku s mramorovým povrchom I-Rose
Detail

Karbónová oceľ, nepriľnavá vrstva, vhodné do umývačky riadu (homepoint.sk)

Podobné produkty ako BERLINGER HAUS - Forma na bábovku s mramorovým povrchom I-Rose
BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659), BELIANI mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184637), BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662), BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661), BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660), BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638), BELIANI MALIBU biely a čierny mramorový efekt (beliani_252875), BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392), BELIANI mramorový efekt bielo-medený CORAL (beliani_161886), BELIANI čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184634), BELIANI biely mramorový efekt s čiernou MERCED (beliani_310502), BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636), Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870), Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872), Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869), BELIANI zrkadlový efekt TIGY (beliani_157104), Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086), Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199), Sklenený BELIANI efekt bieleho mramoru/zlatý CALVERT (beliani_317410), BELIANI strieborná závesná zrkadlová GAONA (beliani_251923), BELIANI GAMBO II (beliani_157337), Efekt spásy, Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 600 ml 646632.00, Tescoma Kanvica na čaj a kávu TEO 1 l 646634.00, Šťastní lidé čtou a pijou kávu, Dominový efekt (9788025731666), Alter ego efekt, WMF 1291656046 na kávu/čaj Nuova, ORION Mlynček nerez na kávu (130191), LODOS Mlynček na kávu 33 (78)