Beliani tmavé drevo/čierny priemer 41 cm borden (beliani_318821)

Produkt Beliani tmavé drevo/čierny priemer 41 cm borden (beliani_318821) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Beliani tmavé drevo/čierny priemer 41 cm borden (beliani_318821) upraviť a produkt hľadať znova.

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821)

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky kov a drevotrieska, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, priemer 41 cm, výška 55 cm Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každú miestnosť. V spodnej časti sa nachádzajú 4 klasické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom na uloženie drobných vecí. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné vlastnosti výrobku BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle vyhotovenie je elegantné Naspodku sú umiestnené klasické nožičky na cirkuláciu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821) , Beliani tmavé drevo/čierny priemer 41 cm borden (beliani_318821)

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839)

BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, priemer 40 cm, výška 60 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Zospodu sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sú zárukou výbornej stability. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Disponuje pridaným úložným priestorom, kde možno umiestniť menšie veci. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Hlavné prednosti výrobku BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle vyhotovenie má nadčasový vzhľad Súčasťou stolíka sú klasické nožičky, ktoré sú zárukou cirkulácie vzduchu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839) , Beliani tmavé drevo/čierny priemer 40 cm tolar (beliani_318839)

Landmann Okrúhly rošt chrómovaný, priemer 41 cm

Detail

Rošt s priemerom 41 cm z chrómovanej ocele. Vhodný na prípravu pokrmov pre cca 6 osôb. Môže slúžiť ako náhradný rošt pre okrúhle grily s priemerom až 41 cm. Hmotnosť: 0,4 kg (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Landmann Okrúhly rošt chrómovaný, priemer 41 cm , Beliani tmavé drevo/čierny orick (beliani_310942)

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, fialová s ornamentami PI022

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, fialová s ornamentami PI022
Detail

Vyrobené z prírodného materiálu, ručne dekorované, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnostiKeramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania. vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne Ean: 8590913852763 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, fialová s ornamentami PI022 , Beliani so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm libby (beliani_318767)

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, farba biela s modrou maľbou PI027

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, farba biela s modrou maľbou PI027
Detail

Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnostiKeramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania. vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne Ean: 8590913884054 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, farba biela s modrou maľbou PI027 , Beliani tmavé drevo troy (beliani_180270)

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, farba čierna s bielou maľbou PI025

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, farba čierna s bielou maľbou PI025
Detail

Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnostiKeramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania. vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne Ean: 8590913884030 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, 15 cm, farba čierna s bielou maľbou PI025 , Beliani tmavé drevo/čierna kenner (beliani_318803)

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba šedá so vzorom PI024

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba šedá so vzorom PI024
Detail

Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnostiKeramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania. vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne Ean: 8590913884023 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba šedá so vzorom PI024 , Beliani tmavé drevo / čierna orick (beliani_310960)

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba biela s modrou maľbou PI028

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba biela s modrou maľbou PI028
Detail

Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnostiKeramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania. vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne Ean: 8590913891212 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba biela s modrou maľbou PI028 , Beliani tmavé drevo s čiernou delano (beliani_200687)

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba hnedá s modrou maľbou PI023

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba hnedá s modrou maľbou PI023
Detail

Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnostiKeramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania. vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne Ean: 8590913884016 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba hnedá s modrou maľbou PI023 , Beliani 4 police tmavé drevo darby (beliani_247981)

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba biela s modrou maľbou PI012

SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba biela s modrou maľbou PI012
Detail

Vyrobené z prírodného materiálu, jednotlivé kusy sa môžu nepatrne odlišovať vo farebnostiKeramické umývadlá na dosku PRIORI sú novým trendom pre zariaďovanie kúpeľní. Sú príjemná na dotyk a zároveň nevyžadujú náročnú údržbu. Príťažlivý dizajn a funkčnosť týchto výrobkov spĺňa vysoké nároky moderného bývania. vyrobená klasickým postupom s rozdielnym spôsobom finálne úpravy niektoré sú opatrené vonkajšie dekoračné razbou, iná grafickým dekorom alebo ručnou maľbou originálne textúra každého umývadla podporí nezameniteľnosť kúpeľne Ean: 8590913834066 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako SAPHO - PRIORI keramické umývadlo, priemer 41 cm, farba biela s modrou maľbou PI012 , Kesper tmavé drevo, na ovocie a šalát, priemer 25 cm (32627)

Pelech pre mačky s priemerom 41 cm

Pelech pre mačky s priemerom 41 cm
Detail

Dômyselné riešenie pre mačky. Rôzne varianty zloženia. Priemer 41 cm. Pelech pre mačky poskytuje pohodlie a zároveň poskytuje priestor na úkryt. (dobra-miska.sk)

Podobné produkty ako Pelech pre mačky s priemerom 41 cm , Kesper tmavé drevo, na ovocie a šaláty, priemer 15 cm (32617)

Samsonite Kabinový cestovní kufr Airea 55 cm 41 l - tmavě modrá

Samsonite Kabinový cestovní kufr Airea 55 cm 41 l - tmavě modrá
Detail

Látkový odlehčený kufr Airea vhodný na palubu letadla od značky Samsonite s TSA zámkem a prodlouženou pětiletou zárukou. Prodloužená 5letá záruka Cestujte stylově s módním a moderním odlehčeným kufrem Airea od značky Samsonite. Kufr je vyrobený z odolného nylonu, který kufr zároveň propůjčuje příjemnou lehkost. Součástí jsou čtyři tichá dvojitá kolečka otočná o 360°. Samozřejmostí je horní madlo a výsuvná dvojitá trolej s aretací. Horní panel doplňuje integrovaný TSA zámek, jehož hlavní výhodou je, že ho mohou bezpečnostní složky na letištích bez poškození otevřít při kontrole. Na boční straně kufru naleznete integrovanou jmenovku. Interiér s nádhernou podšívkou je vybaven fixačními popruhy, látkovou dělící přepážkou a menší zipovou přihrádkou na drobnosti. Na nezbytnosti, které chcete mít po ruce nebo letenky, můžete využít přední kapsu na zip. Kufr svými rozměry splňuje požadavky na příruční zavazadlo většiny leteckých společností. Doporučujeme ale pečlivou kontrolu požadovaných rozměrů u vámi vybraných aerolinek. (delmas.sk)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr Airea 55 cm 41 l - tmavě modrá , Beliani 2 zásuvky tmavé drevo s bielou arvin (beliani_203823)

BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY (beliani_318767)

BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY (beliani_318767)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky sklo a drevotrieska, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, číra farba, priemer 40 cm, výška 55 cm Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sú umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré zaisťujú skvelú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Vyznačuje sa pridaným úložným priestorom, kam môžete uložiť menšie veci. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Kľúčové prednosti produktu BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie je nadčasové Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky na... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY (beliani_318767) , Beliani so 4 policami, tmavé drevo s čiernou keene (beliani_180231)

Obuv s kožíškem, tmavě modrá Bota velikost: 41

Detail

Unisexové pantofle LAGO FUR jsou vhodné k vodě, na zahradu, na běžné nošení, ale také do interiéru. Mohou se nosit buď jako pantofle či jako sandále s patním páskem. Navíc jsou vybaveny odnímatelným vnitřním kožíškem, takže Vám dobře poslouží nejen v létě, ale i během chladnějších dnů. - lehká konstrukce (efitness.sk)

Podobné produkty ako Obuv s kožíškem, tmavě modrá Bota velikost: 41 , Beliani čierny/prírodné drevo lanark (beliani_121703)

Samsonite Kabinový cestovní kufr Base Boost Upright 41 l - tmavě modrá

Samsonite Kabinový cestovní kufr Base Boost Upright 41 l - tmavě modrá
Detail

Látkové příruční zavazadlo z kolekce Base Boost na dvou kolečkách od značky Samsonite vhodné pro několikadenní pobyt. Prodloužená záruka 5 let Kabinový kufr Base Boost se pyšní integrovaným tříčíselným zámkem s TSA funkcí, který zaručí bezpečné cestování. V jeho výbavě dále najdete dvě jednoduchá kolečka, jmenovku, horní madlo pro snadné zvedání a v neposlední řadě také dvojitou výsuvnou trolej s aretací. Pro optimální stabilitu slouží dvě spodní nohy. Co se týká úložného prostoru, kufr je vybavený elastickými popruhy pro bezpečné zajištění obsahu a zipovou kapsou ve víku kufru, která poskytuje vynikající možnosti organizace. Zavazadlo splňuje IATA doporučení a můžete ho vzít na palubu letadla. Doporučujeme vám však zkontrolovat limity pro kabinová zavazadla letecké společnosti, se kterou poletíte. Kufr je vyrobený z polyesteru, který je lehký, odolný a snadný na údržbu. (delmas.sk)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr Base Boost Upright 41 l - tmavě modrá , Shumee čierny 104 × 33 × 41 cm masívne borovicové drevo (809964)

Samsonite Kabinový cestovní kufr Neopod EXP Easy Access 41/48 l - tmavě modrá

Samsonite Kabinový cestovní kufr Neopod EXP Easy Access 41/48 l - tmavě modrá
Detail

Příruční cestovní kufr Neopod s výklopnou přední kapsou na notebook 15,6'', TSA zámkem, expandérem a prodlouženou zárukou 5 let od značky Samsonite. Prodloužená záruka 5 let Cestujte snadno a stylově s kufrem z nové kolekce Neopod. Kufr navržený k dokonalosti, který nabízí jedinečná a inovativní řešení pro snadný přístup. Neopod se stane vaším partnerem pro obchodní i volnočasové cesty. Kabinový kufr je vyroben z kombinace odlehčeného prémiového polykarbonátu a voděodolné textilie z polyuretanu a recyklovaného polyesteru (RPET). Tento kufr si oblíbíte mimo jiné také pro přední výklopnou kapsu se snadným přístupem. Dovnitř pohodlně umístíte svůj notebook (15,6''), tablet, powerbanku a další nezbytnosti. Samozřejmostí je integrovaný tříčíselný TSA zámek, který je doplněn o USB port pro nabíjení vaší elektroniky kdekoliv a kdykoliv. V jeho výbavě jsou 4 dvojitá kolečka otočná o 360°, výsuvná rukojeť a horní a boční madlo. Součástí je také integrovaná jmenovka. Dokonale vybavený kufr nabízí navíc ještě expandér pro navýšení objemu až na 48 litrů. Interiér je vybaven dvěma dělícími příčkami na zip, které lze kompletně vyjmout a prát. Vnitřní podšívka je vyrobena z recyklovaných PET lahví. Kufr je vybaven také vyjímatelnou kapsičkou na převážení tekutin, kosmetiky nebo mokrých plavek. Kufr splňuje limity pro palubní zavazadla většiny aerolinek a můžete jej s sebou vzít na palubu letadla. Doporučujeme ale vždy nejprve ověřit podmínky vybrané letecké společnosti. (delmas.sk)

Podobné produkty ako Samsonite Kabinový cestovní kufr Neopod EXP Easy Access 41/48 l - tmavě modrá , Airbi sonic – tmavé drevo (bi5072)

American Tourister Kabinový cestovní kufr Starvibe S EXP 37/41 l - tmavě modrá

American Tourister Kabinový cestovní kufr Starvibe S EXP 37/41 l - tmavě modrá
Detail

Moderní příruční kufr z řady Starvibe od značky American Tourister s expandérem, TSA zámkem a prodlouženou zárukou. Prodloužená záruka 3 roky Nechte se oslnit novou kolekcí Starvibe od značky American Tourister a cestujte jako hvězda v záři reflektorů s novým kabinovým kufrem. Design inspirovaný hvězdou přivádí k životu kombinace hladké saténové textury s lesklými paprsky světla a detaily ve stejném odstínu. Vnější skořepina je vyrobená z odolného a lehkého polypropylenu. Povrch má speciální matnou strukturu, která mu propůjčí vyšší odolnost vůči poškrábání. Vnitřní podšívka je vyrobená z RPET polyesteru s pomocí technologie Recyclex®. Na jeden model bylo použito 18 PET lahví o objemu 0,5 l. V jeho výbavě naleznete čtyři dvojitá odpružená kolečka pro hladký a stabilní pojezd po různých druzích povrchů. Součástí je také lehká výsuvná rukojeť s možností aretace v různých polohách a horní madlo. Bezpečnost na vašich cestách zajistí integrovaný TSA zámek. Uvnitř je k dispozici oboustranný balící systém s fixačními popruhy, dělící příčkou na zip a praktickými zipovými kapsami. Ze svých cest si nyní můžete přivézt ještě více suvenýrů díky integrovanému expandéru pro navýšení objemu. Tento kufru splňuje limity pro kabinová zavazadla většiny aerolinek. Doporučujeme přesto vždy nejprve prověřit limity vybrané letecké společnosti. (delmas.sk)

Podobné produkty ako American Tourister Kabinový cestovní kufr Starvibe S EXP 37/41 l - tmavě modrá , Airbi sense – tmavé drevo (8594162600557)

American Tourister Kabinový cestovní kufr Novastream S EXP 36/41 l - tmavě modrá

American Tourister Kabinový cestovní kufr Novastream S EXP 36/41 l - tmavě modrá
Detail

Sofistikovaný příruční kufr Novastream na čtyřech kolečkách s TSA zámkem, USB portem a prodlouženou zárukou od značky American Tourister. Prodloužená záruka 3 roky Kabinový cestovní kufr z řady Novastream od značky American Tourister navržený s důrazem na pohodlí a design a nabitý řadou skvělých funkcí. Zavazadlo s minimalistickým a zároveň sofistikovaným vzhledem je perfektní volbou pro všechny moderní cestovatele. Kufr je vyrobený z polykarbonátu a je zároveň odolný proti nárazům a poškrábání. V jeho výbavě jsou 4 dvojitá kolečka otočná o 360°, výsuvná polohovatelná rukojeť i horní a boční madlo. Samozřejmostí je integrovaný tříčíselný TSA zámek, který je doplněn o USB port pro nabíjení vašich elektronických zařízení na cestách. Součástí je integrovaná jmenovka. Ze svých cest si nyní můžete přivézt ještě více suvenýrů díky expandéru pro navýšení objemu kufru. Vnitřní podšívka je vyrobena z recyklovaných PET lahví (Recyclex®). Na tento kufr bylo použito 9 recyklovaných PET lahví o objemu 0,5 l. Úložný prostor disponuje dělící příčkou na zip a fixačními popruhy, které udrží obsah kufru na svém místě. Nechybí praktická přihrádka na powerbanku. Tento kufr splňuje limity pro palubní zavazadla většiny aerolinek. Doporučujeme ale vždy nejprve ověřit limity vybrané letecké společnosti. (delmas.sk)

Podobné produkty ako American Tourister Kabinový cestovní kufr Novastream S EXP 36/41 l - tmavě modrá , Stôl tmavé drevo 100 × 50 cm hastings, 207355 (beliani_207355)

PFERD 35536276 HORSE namontovaný bod Priemer 41 mm 5 ks

PFERD 35536276 HORSE namontovaný bod Priemer 41 mm    5 ks
Detail

Na väčších komponentoch sa spravidla používajú upevňovacie body radu A. Vďaka špeciálnym tvarom namontovaných hrotov radu A je možné brúsiť najrozmanitejšie kontúry. Oblasť práce siaha od vybrúsenia štrbín a drážok na ťažko dostupných miestach, cez obrábacie otvory a malé otvory až po vyrovnanie Typy diskov: - Flexibilný pohon hriadeľa - rovná brúska Použitie: - injektáž - vybrúsiť - Vyrovnať - odhrotovanie - povrchové spracovanie - Spracovanie hrán (skosenie, zaoblenie) - Arbitráž - spracovanie zvarov Materiál: - Ukradol som sa - liata oceľ Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako PFERD 35536276 HORSE namontovaný bod Priemer 41 mm 5 ks , Konzola tmavé drevo adena, 165049 (beliani_165049)

PFERD 35036276 HORSE namontovaný bod Priemer 41 mm 5 ks

PFERD 35036276 HORSE namontovaný bod Priemer 41 mm    5 ks
Detail

Na väčších komponentoch sa spravidla používajú upevňovacie body radu A. Vďaka špeciálnym tvarom namontovaných hrotov radu A je možné brúsiť najrozmanitejšie kontúry. Oblasť práce siaha od vybrúsenia štrbín a drážok na ťažko dostupných miestach, cez obrábacie otvory a malé otvory až po vyrovnanie Typy diskov: - Flexibilný pohon hriadeľa - rovná brúska Použitie: - injektáž - vybrúsiť - Vyrovnať - odhrotovanie - povrchové spracovanie - Spracovanie hrán (skosenie, zaoblenie) - Arbitráž - spracovanie zvarov Materiál: - Ukradol som sa - liata oceľ Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako PFERD 35036276 HORSE namontovaný bod Priemer 41 mm 5 ks , Shumee čierny, 70 × 41 × 44 cm (809495)

BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)

BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, modrá farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu ve vašem obývacím pokoji, ale zároveň může sloužit i jako stylový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Pro výrobu povlaku byl zvolen kvalitní materiál, jakým je bavlna a polypropylen. Jeho výplň tvoří polyester. K designovému ztvárnění přispívá modrá barva. Zásadní přednosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář s modrými ornamenty 45 x 45 cm MELUR, 185486 Polštář BELIANI se vám bude líbit Řadí se mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Jeho rozměry činí 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Jeho povlak tvoří bavlna a polypropylen K designovému ztvárnění přispívá modrá barva Oceníte jeho háčkované provedení Je oceňován pro své relaxační účinky Oživte svůj interiér dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, BELIANI, Dekoratívny vankúš s modrými ornamentmi 45 × 45 cm MELUR, 185486 (beliani_185486) , Shumee čierny, 102 × 41 × 44 cm (809486)

BELIANI SPLENDOR vreckový 90 × 200 cm (beliani_180424)

BELIANI SPLENDOR vreckový 90 × 200 cm (beliani_180424)
Detail

Matrac – 90 × 200 cm, výška 20 cm, tuhý, pre jednolôžko, materiál poťahu polyester, nosnosť 150 kg Bez vhodně zvolené matrace nelze dosáhnout kvalitního spánku. Preto si dajte prácu s jeho starostlivým výberom. Matrac BELIANI vám zaručí, že budete mať po celú noc kvalitný spánok. Ponúka rozmery 90 × 200 cm, pričom výška je 20 cm, aby ste mali dostatok miesta pre váš kvalitný odpočinok. Matrac je z hľadiska tuhosti označený ako tuhý. Ideálne sa hodí pre tých, ktorí hľadajú pevný matrac a preferujú spánok na chrbte. Zásadné prednosti matraca BELIANI SPLENDOR vreckový 90 × 200 cm Matrac BELIANI poslúži na dokonalý spánok Jeho rozmery činia 90 × 200 cm, pričom výška je 20 cm Matrac je tuhý Jeho pevnosť a odolnosť ho predurčujú na spánok na chrbte Na výrobu poťahu matraca poslúžil kvalitný materiál, ako je polyester Nosnosť matraca BELIANI je 150 kg Materiály matraca BELIANI jednoznačne zvýšia kvalitu spánku Dĺžka spánku sa často nerovná jeho intenzite. Myslite aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI SPLENDOR vreckový 90 × 200 cm (beliani_180424) , Aromacare gantha ta-307 tmavé drevo (8594158693754)

BELIANI BLISS hard 90 × 200 cm (beliani_181040)

BELIANI BLISS hard 90 × 200 cm (beliani_181040)
Detail

Matrac – 90 × 200 cm, výška 20 cm, pružinový, tuhý, pre jednolôžko, materiál poťahu polyester, nosnosť 150 kg Ak sa chcete ráno cítiť oddýchnutí a plní síl, mali by ste si zaobstarať kvalitný matrac. Preto si dajte záležať na jeho výbere, ktorý je dôležitejší ako výber samotnej postele. Pružinový matrac BELIANI vám poskytne spánok, po ktorom túžite. Charakterizuje ho vysoká pružnosť, takže sa prispôsobí tvarom vášho tela. Disponuje rozmermi 90 × 200 cm, vysoký je 20 cm, a tak ponúka dostatočný priestor na komfortný odpočinok. Matrac nesie podľa tuhosti označenie tuhý. Úžasne vyhovuje všetkým, ktorí radi spia na chrbte a dávajú prednosť pevným matracom. Hlavné prednosti matraca BELIANI BLISS hard 90 × 200 cm Pružinový matraca BELIANI pro kvalitní a komfortní spánek Je veľmi pružný a dobre sa prispôsobí tvaru tela Jeho rozmery činia 90 × 200 cm, pričom výška je 20 cm Matrac je tuhý Vďaka svojej pevnosti a odolnosti je perfektným variantom pre všetkých, ktorí radi... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI BLISS hard 90 × 200 cm (beliani_181040) , Odkladací stolík tmavé drevo veril, 251862 (beliani_251862)

Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES (beliani_62634)

Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES (beliani_62634)
Detail

Posteľ – 101 × 220 cm (Š×D), výška 110 cm, jednolôžko, s čelom, materiál drevo a polyester, moderný štýl, dekor dreva topoľ, pre matrac 100 × 200 cm, s roštom, sivá farba Plánujete si zaobstarať novú posteľ, ktorá by zapadla do vašej spálne? Potom vám určite padne do oka posteľ BELIANI. Spánok je potrebný k nášmu správnemu fungovaniu, preto si dajte na výbere postele záležať. Jednolôžková posteľ je ideálna pre väčšie deti aj dospelých. Posteľ meria 110 × 101 × 220 cm (v × š × h). Zatiaľ čo jej sivá farba ponúka pekný vzhľad, kvalitný materiál zase prispeje k dlhej životnosti, vďaka čomu bude posteľ slúžiť na pohodlný spánok dlhé roky. Výrobným materiálom postele je drevo a polyester. Nielenže posteľ BELIANI skvele vyzerá, ale prináša do domova tiež moderný štýl. Kľúčové prednosti produktu Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES Kvalitná posteľ BELIANI je vybavená čelom Meria 110 × 101 × 220 cm (v × š × h) Na jej výrobu bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevo a... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivá BELIANI 90 × 200 cm RENNES (beliani_62634) , Beliani 100 × 60 cm sivé drevo welton (beliani_168105)

Cestovní polštářek nafukovací 44x28 cm - tmavě šedá

Cestovní polštářek nafukovací 44x28 cm - tmavě šedá
Detail

Cestovní polštářek nafukovací Nafukovací cestovní polštář je perfektním parťákem pro každého aktivního cestovatele.Díky tomuto polštáři snadněji usnete a předejdete bolesti krku z přeležení. Výborný společník na cestu autem, vlakem, autobusem a oceníte jej i v letadle. Tvrdost polštáře lze regulovat množstvím nafouknutého vzduchu.Technický popis:- materiál: syntetický semiš- rozměry: 44x28 cm- barva: modrá (efitness.sk)

Podobné produkty ako Cestovní polštářek nafukovací 44x28 cm - tmavě šedá , Orion doska drevo kruhová priemer 25 cm (142558)

Karimatka na jógu 173x61x0,4 cm - tmavě fialová

Karimatka na jógu 173x61x0,4 cm - tmavě fialová
Detail

Karimatka na jógu 173x61x0,4 cmIdeální cvičební podložka pro aerobic či jógu. Povrch poskytuje maximální podporu a měkkost potřebnou pro cvičení jógy a spousty dalšího využití. Po použití lze podložku velmi snadno srolovat nebo poskládat a uschovat. Technický popis:- výrobce: Sedco- rozměry: 173x61x0,4 cm- dodávána složená- materiál: Poly- hmotnost: 850 g- Foto pouze ilustrační, odstín se může LIŠIT (efitness.sk)

Podobné produkty ako Karimatka na jógu 173x61x0,4 cm - tmavě fialová , Orion mažiar drevo mango priemer 14 cm (131034)

BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm tvrdý (beliani_206519)

BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm tvrdý (beliani_206519)
Detail

Matrac – 80 × 200 cm, výška 20 cm, pružinový, tuhý, pre jednolôžko, materiál poťahu polyester, nosnosť 170 kg Pre dobrý spánok sa nezaobídete bez kvalitného matraca. Jeho výber je oveľa dôležitejší ako výber samotnej postele. Pružinový matrac BELIANI sa postará o váš hlboký a zdravý spánok. Dokáže telu poskytnúť potrebnú podporu, je veľmi pružný. Dosahuje rozmery 80 × 200 cm, pričom výška je 20 cm, aby ste mali dostatok miesta pre váš kvalitný odpočinok. Matrac je z hľadiska tuhosti označený ako tuhý. Chváliť si ho budú všetci tí, ktorí radi spia na chrbte a dávajú prednosť pevným matracom. Hlavné vlastnosti matraca BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm tvrdý Pružinový matraca BELIANI je obľúbený pre komfortný spánok Dokáže sa prispôsobiť vášmu telu vďaka svojej pružnosti Jeho rozmery činia 80 × 200 cm a vysoký je 20 cm Matrac je tuhý Hodí sa na spanie na chrbte, pretože je veľmi pevný a odolný Na výrobu poťahu matraca poslúžil kvalitný materiál, ako je polyester... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm tvrdý (beliani_206519) , Beliani svetlé drevo tulare (beliani_317318)

BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105)

BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 42 × 100 cm farba: čierna a sivá Uvažujete o renovaci svého domova a poohlížíte se po novém nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, radost vám udělá konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti, a ještě skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že disponuje rozměry 42 × 60 × 100 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. Konečný design stolku podpořila povrchová úprava v matu. BELIANI 100 × 60 cm šedé dřevo WELTON bude pro vás perfektní, pokud jste si oblíbili obdélníkové kusy nábytku. Stěžejní parametry u produktu BELIANI 100 × 60 cm šedé dřevo WELTON Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Rozměry tohoto modelu jsou 42 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl vyroben s deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105) , Beliani svetlé drevo tulare (beliani_317338)

Farebný BELIANI puf 42 × 48 cm SAGAR (beliani_141093)

Farebný BELIANI puf 42 × 48 cm SAGAR (beliani_141093)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 42×48×48cm (V׊×H) béžová, červená a hnedá farba Túžite po novom sedení alebo po dokonalom odpočinku pre vaše unavené nohy? V tom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má klasický štvorcový tvar, ktorý sa bude perfektne hodiť do vášho interiéru. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 48 × 48 cm, výška potom bude optimálnych 42 cm. Taburetka Farebný BELIANI puf 42 × 48 cm SAGAR bola vyrobená z patrične odolného materiálu, tvorí ju bavlna. Základné parametre produktu Farebný BELIANI puf 42 × 48 cm SAGAR Bude sa v obývacej izbe skvele vynímať Štvorcový tvar si skvele porozumie s interiérom Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zvýrazňuje ju béžová, červená a hnedá farba Rozmery produktu Farebný BELIANI puf 42 × 48 cm SAGAR budú 42 × 48 × 48 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Farebný BELIANI puf 42 × 48 cm SAGAR (beliani_141093) , Beliani čierny snook (beliani_163716)

BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA (beliani_252338)

BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA (beliani_252338)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 43×67×67cm (V׊×H) béžová a zlatá farba Pokukujete po novom doplnku na sedenie alebo po možnosti natiahnuť si po dlhom dni nohy? Potom sa vám určite zapáči taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 67 × 67 cm, výška potom bude príjemných 43 cm. Taburetka BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí juta a bavlna. Základné prednosti produktu BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA Pohodlná taburetka do vášho domova Štvorcový tvar perfektne zapadne do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Zvýrazňuje ju béžová a zlatá farba Rozmery produktu BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA sú 43 × 67 × 67 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA (beliani_252338) , Čierny beliani foster (beliani_73597)

Modrý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172320)

Modrý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172320)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 40×40×40cm (V׊×H) modrá farba Máte po dlhom dni unavené nohy a chcete si ich pohodlne natiahnuť? Potom vás určite osloví taburetka BELIANI. Má prívetivý okrúhly tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 40 × 40 cm, výška potom bola navrhnutá s 40 cm. Taburetka Modrý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI je z kvalitného a zároveň patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí bavlna. Kľúčové funkcie produktu Modrý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Okrúhly tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Materiál taburetky BELIANI: bavlna Formuje ju modrá farba Rozmery produktu Modrý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI sú 40 × 40 × 40 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Modrý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172320)

BELIANI puf ružový 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139889)

BELIANI puf ružový 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139889)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 44×44×44cm (V׊×H) béžová a ružová farba Hľadáte možnosť, ako si podložiť nohy, ale zároveň aj získať nový doplnok na sedenie? Potom sa vám určite zapáči taburetka BELIANI. Má prívetivý štvorcový tvar, ktorý si skvele porozumie s ostatným vašim nábytkom. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 44 × 44 cm, výška potom bola navrhnutá s 44 cm. Taburetka BELIANI puf ružový 44 × 44 cm KIRAMA je vyrobená z dostatočne odolného materiálu, tvorí ju juta a bavlna. Zásadné funkcie produktu BELIANI puf ružový 44 × 44 cm KIRAMA Taburetka sa bude v obývacej izbe skvele vynímať Štvorcový tvar ľahko zladíte s interiérom Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Váš interiér doplní jej béžová a ružová farba Rozmery produktu BELIANI puf ružový 44 × 44 cm KIRAMA majú hodnoty 44 × 44 × 44 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf ružový 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139889)

BELIANI puf ružový 40 × 40 cm KOCHI (beliani_135682)

BELIANI puf ružový 40 × 40 cm KOCHI (beliani_135682)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 40×44×42cm (V׊×H) ružová farba Máte po dlhom dni unavené nohy a chcete si ich pohodlne natiahnuť? Potom by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má sympatický štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 44 × 42 cm, výška je potom príjemných 40 cm. Taburetka BELIANI puf ružový 40 × 40 cm KOCHI je z kvalitného a zároveň patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí bavlna. Významné parametre produktu BELIANI puf ružový 40 × 40 cm KOCHI Taburetka pre vaše unavené nohy Štvorcový tvar si skvele porozumie s interiérom Materiál taburetky BELIANI: bavlna Váš interiér doplní jej ružová farba Rozmery produktu BELIANI puf ružový 40 × 40 cm KOCHI sú 40 × 42 × 44 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf ružový 40 × 40 cm KOCHI (beliani_135682)

BELIANI puf oranžový 40 × 40 cm HIRRI (beliani_117944)

BELIANI puf oranžový 40 × 40 cm HIRRI (beliani_117944)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 40×40×40cm (V׊×H) oranžová farba Radi by ste si podložili nohy či len získali ďalší doplnok na sedenie? V takom prípade by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má príjemný štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 40 × 40 cm, výška potom bude príjemných 40 cm. Taburetka BELIANI puf oranžový 40 × 40 cm HIRRI je vyrobená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí bavlna. Podstatné vlastnosti produktu BELIANI puf oranžový 40 × 40 cm HIRRI Zamilujete si ju na prvé posedenie Štvorcový tvar ľahko zladíte s interiérom Materiál taburetky BELIANI: bavlna Váš interiér doplní jej oranžová farba Rozmery produktu BELIANI puf oranžový 40 × 40 cm HIRRI sa vyšplhali na 40 × 40 × 40 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf oranžový 40 × 40 cm HIRRI (beliani_117944)

BELIANI sedačka medená 50 × 35 cm CONRAD (beliani_144934)

Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 35×50×50cm (V׊×H) medená farba Hľadáte produkt, ktorý by vám ponúkol pohodlné miesto na sedenie a možnosť odpočinku pre vaše nohy? Potom vás určite osloví taburetka BELIANI. Má sympatický okrúhly tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 50 × 50 cm, výška potom bude optimálnych 35 cm. Taburetka BELIANI sedačka medená 50 × 35 cm CONRAD bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, vytvára ju bavlna. Zaujímavé parametre produktu BELIANI sedačka medená 50 × 35 cm CONRAD Praktický kúsok do vášho domova Okrúhly tvar si skvele porozumie s interiérom Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zvýrazňuje ju medená farba Rozmery produktu BELIANI sedačka medená 50 × 35 cm CONRAD sa vyšplhali na 35 × 50 × 50 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sedačka medená 50 × 35 cm CONRAD (beliani_144934)

BELIANI sedačka biela 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135559)

Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 48×46×46cm (V׊×H) béžová a biela farba Máte po dlhom dni unavené nohy a chcete si ich pohodlne natiahnuť? V takom prípade sa vám určite zapáči taburetka BELIANI. Má sympatický okrúhly tvar, ktorý podčiarkne vzhľad vášho interiéru. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 46 × 46 cm, výška potom bude príjemných 48 cm. Taburetka BELIANI sedačka biela 46 × 48 cm DALAMA je vyrobená z dostatočne odolného materiálu, vytvára ju juta a bavlna. Kľúčové prednosti produktu BELIANI sedačka biela 46 × 48 cm DALAMA Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Okrúhly tvar si perfektne porozumie s interiérom Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Zvýrazňuje ju béžová a biela farba Rozmery produktu BELIANI sedačka biela 46 × 48 cm DALAMA majú hodnoty 48 × 46 × 46 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sedačka biela 46 × 48 cm DALAMA (beliani_135559)

BELIANI DREAM vreckový 90 × 200 cm stredný (beliani_206523)

BELIANI DREAM vreckový 90 × 200 cm stredný (beliani_206523)
Detail

Matrac – 90 × 200 cm, výška 20 cm, pružinový, stredne tuhý, pre jednolôžko, materiál poťahu polyester, nosnosť 180 kg Ak sa chcete dobre vyspať, nezaobídete sa bez kvalitného matraca. Buďte teda pri jeho výbere obozretnejší viac ako pri samotnej posteli. Pružinový matrac BELIANI vám zaručí, že budete mať po celú noc kvalitný spánok. Je dostatočne pružný, preto sa vie prispôsobiť tvarom vášho tela. Dosahuje rozmery 90 × 200 cm, vysoký je 20 cm, čo je dostatok miesta na pohodlný odpočinok. Matrac je z hľadiska tuhosti označený ako stredne tuhý. Je perfektným variantom pre tých, ktorí chcú mať dostatočnú oporu chrbtice bez ohľadu na spánkovú polohu. Hlavné prednosti matraca BELIANI DREAM vreckový 90 × 200 cm stredný Pružinový matraca BELIANI sa postará o kvalitný odpočinok Vie sa skvele prispôsobiť vášmu telu, a to vďaka svojej pružnosti Disponuje rozmermi 90 × 200 cm, pričom výška je 20 cm Matrac je stredne tuhý V akejkoľvek polohe počas spánku poskytne chrbtici... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI DREAM vreckový 90 × 200 cm stredný (beliani_206523)

BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm stredný (beliani_206525)

BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm stredný (beliani_206525)
Detail

Matrac – 80 × 200 cm, výška 20 cm, pružinový, stredne tuhý, pre jednolôžko, materiál poťahu polyester, nosnosť 150 kg Ak sa chcete ráno cítiť oddýchnutí a plní síl, mali by ste si zaobstarať kvalitný matrac. Starostlivo preto zvážte jeho výber, ktorý je dôležitejší ako výber samotnej postele. Pružinový matrac BELIANI vám dopraje kvalitný a ničím nerušený spánok. Je dostatočne pružný, preto sa vie prispôsobiť tvarom vášho tela. Jeho rozmery činia 80 × 200 cm, pričom výška je 20 cm, čo je dostatok miesta na pohodlný odpočinok. Matrac je z hľadiska tuhosti označený ako stredne tuhý. Chváliť si ho budú všetci tí, ktorí majú radi oporu svojej chrbtice a nezáleží na tom, v akej polohe spia. Kľúčové vlastnosti matraca BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm stredný Pružinový matraca BELIANI sa postará o kvalitný odpočinok Vyniká svojou pružnosťou a skvele sa prispôsobí telu Disponuje rozmermi 80 × 200 cm a vysoký je 20 cm Vzhľadom na tuhosť je označený ako stredne tuhý... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI DREAM vreckový 80 × 200 cm stredný (beliani_206525)

BELIANI JOY hypoalergénny latexový 90 × 200 cm (beliani_74350)

BELIANI JOY hypoalergénny latexový 90 × 200 cm (beliani_74350)
Detail

Matrac – 90 × 200 cm, výška 25 cm, stredne tuhý, pre jednolôžko, latexový, materiál poťahu polyester, nosnosť 500 kg Ak sa chcete dobre vyspať, nezaobídete sa bez kvalitného matraca. Preto si dajte záležať na jeho výbere, ktorý je dôležitejší ako pri voľbe samotnej postele. Latexový matrac BELIANI sa postará o váš hlboký a zdravý spánok. Telu poskytne úžasnú podporu, je mäkký a pružný. Disponuje rozmermi 90 × 200 cm, pričom výška je 25 cm, aby ste mali dostatok miesta pre váš kvalitný odpočinok. Podľa tuhosti je matrac označený ako stredne tuhý. Ideálne sa hodí pre tých, ktorí potrebujú oporu chrbtice, nech už spia v akejkoľvek polohe. Hlavné prednosti matraca BELIANI JOY hypoalergénny latexový 90 × 200 cm Latexový matraca BELIANI zaistí kvalitný a ničím nerušený spánok Vďaka svojej mäkkosti a pružnosti sa prispôsobí tvaru tela Jeho rozmery činia 90 × 200 cm a vysoký je 25 cm Vzhľadom na tuhosť je označený ako stredne tuhý Vašej chrbtici dopraje potrebnú oporu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI JOY hypoalergénny latexový 90 × 200 cm (beliani_74350)

BELIANI puf žltý 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139890)

BELIANI puf žltý 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139890)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 44×44×44cm (V׊×H) béžová a žltá farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? Potom vás nadchne taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý hravo zladíte s ostatným vašim nábytkom. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 44 × 44 cm, výška potom bude optimálnych 44 cm. Taburetka BELIANI puf žltý 44 × 44 cm KIRAMA je vyrobená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára juta a bavlna. Podstatné funkcie produktu BELIANI puf žltý 44 × 44 cm KIRAMA Taburetka sa bude v obývacej izbe skvele vynímať Štvorcový tvar si perfektne porozumie s ostatným vaším nábytok Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Kraľuje jej béžová a žltá farba Rozmery produktu BELIANI puf žltý 44 × 44 cm KIRAMA sú 44 × 44 × 44 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf žltý 44 × 44 cm KIRAMA (beliani_139890)

Ružový BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172317)

Ružový BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172317)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 40×40×40cm (V׊×H) ružová farba Hľadáte možnosť, ako si podložiť nohy, ale zároveň aj získať nový doplnok na sedenie? V takom prípade si nenechajte ujsť taburetku BELIANI. Má prívetivý štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 40 × 40 cm, výška potom bola navrhnutá s 40 cm. Taburetka Ružový BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI je vyrobená z dostatočne odolného materiálu, v tomto prípade je to bavlna. Zásadné vlastnosti produktu Ružový BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI Doprajte si pohodlie nielen pre svoje nohy Štvorcový tvar perfektne zapadne do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zdobí ju ružová farba Rozmery produktu Ružový BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI budú 40 × 40 × 40 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Ružový BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172317)

Hnedobéžový BELIANI 40 × 40 × 40 cm MEERUT (beliani_124380)

Hnedobéžový BELIANI 40 × 40 × 40 cm MEERUT (beliani_124380)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 42×42×42cm (V׊×H) hnedá farba Pokukujete po novom doplnku na sedenie alebo po možnosti natiahnuť si po dlhom dni nohy? Potom si zamilujete taburetku BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorým môžete doplniť interiér izby. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 42 × 42 cm, výška je potom príjemných 42 cm. Taburetka Hnedobéžový BELIANI 40 × 40 × 40 cm MEERUT bola vyrobená z patrične odolného materiálu, vytvára ju bavlna. Dôležité prednosti produktu Hnedobéžový BELIANI 40 × 40 × 40 cm MEERUT Urobte si radosť novým praktickým kúskom do vášho domova Štvorcový tvar perfektne zapadne do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: bavlna Formuje ju hnedá farba Rozmery produktu Hnedobéžový BELIANI 40 × 40 × 40 cm MEERUT budú 42 × 42 × 42 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Hnedobéžový BELIANI 40 × 40 × 40 cm MEERUT (beliani_124380)

Zamatový BELIANI 45 × 35 cm červený HOPA (beliani_318875)

Zamatový BELIANI 45 × 35 cm červený HOPA (beliani_318875)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 35×45×45cm (V׊×H) červená farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? V takom prípade by sa vám mohla hodiť taburetka BELIANI. Má prívetivý okrúhly tvar, ktorý podčiarkne vzhľad vášho interiéru. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 45 × 45 cm, výška potom bude optimálnych 35 cm. Taburetka Zamatový BELIANI 45 × 35 cm červený HOPA bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí textil. Podstatné vlastnosti produktu Zamatový BELIANI 45 × 35 cm červený HOPA Zútulnite svoj domov novým praktickým kúskom Okrúhly tvar si perfektne porozumie s ostatným vaším nábytok Materiál taburetky BELIANI: textil Kraľuje jej červená farba Rozmery produktu Zamatový BELIANI 45 × 35 cm červený HOPA budú 35 × 45 × 45 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Zamatový BELIANI 45 × 35 cm červený HOPA (beliani_318875)

Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172319)

Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172319)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 40×40×40cm (V׊×H) sivá farba Túžite po novom sedení alebo po dokonalom odpočinku pre vaše unavené nohy? V tom prípade sa vám bude páčiť taburetka BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Ak hovoríme o jeho rozmeroch, tie sú 40 × 40 cm, výška potom bude príjemných 40 cm. Taburetka Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI je vyhotovená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára bavlna. Zaujímavé parametre produktu Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI Zamilujete si ju na prvé posedenie Okrúhly tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zdobí ju sivá farba Rozmery produktu Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI sú 40 × 40 × 40 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI puf 40 × 40 cm KAYSERI (beliani_172319)

BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270)

BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270)
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 40 × 61 × 40 cm farba: čierna Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? Pokud kýváte hlavou, že ano, určitě budete nadšeni z konferenčního stolku BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, a ještě skvěle vypadá. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že je o rozměrech 61 × 40 × 40 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je dřevotříska. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří kov. Ke konečnému vzhledu stolku přispěla v tomto případě povrchová úprava v matu. BELIANI tmavé dřevo TROY bude pro vás perfektní, jestliže vám přináší radost čtvercové kousky nábytku. Zajímavé vlastnosti u produktu BELIANI tmavé dřevo TROY Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Tento typ má rozměry 61 × 40 × 40 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270)

Žíněnka skládací třídílná SEDCO 180x60x4,5 cm - tmavě modrá

Žíněnka skládací třídílná SEDCO 180x60x4,5 cm - tmavě modrá
Detail

Žíněnka skládací třídílná SEDCO 180x60x4,5 cmSkládací třídílná žíněnka s velmi příjemným povrchem se vyznačuje především svojí odolností. Žíněnka je vyplněná pěnou EPE, která je velmi pohodlná, ale má také skvělé izolační vlastnosti při samotném cvičení, při kterém tlumí tlaky a nárazy. Lze tak snadno předejít pohmožděninám nebo poškození podlahy. Nespornou výhodou tohoto modelu je její minimální skladovací plocha, kdy se žíněnka dá složit na 1/3 své celkové délky. Pro snadnější manipulaci má žíněnka přidělaná úchytná poutka. Žíněnka částečně zvládá odolávat i vůči skluzu při případném prudkém pohybu/dopadu na kluzkém povrchu. Technický popis:- Výrobce: SEDCO- Barva: sv. modrá- Velikost: 180x60x4,5 cm- Materiál: PVC/EPE- třídílná - skládací- Přepravní rozměry: 60x60x13,5 cm (efitness.sk)

Podobné produkty ako Žíněnka skládací třídílná SEDCO 180x60x4,5 cm - tmavě modrá

Bellatex Mazlík - 38 × 38 cm - tmavě hnědá (662)

Bellatex Mazlík - 38 × 38 cm - tmavě hnědá (662)
Detail

Polštář - dekorační, čtvercový tvar, rozměry 38 × 38 cm, materiál výplně polyester, dětský, hnědá barva Dekorační polštář BELLATEX s.r.o. ozdobí sedací soupravu ve vašem obývacím pokoji, ale zároveň může sloužit i jako stylový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení vám nabídne rozměry 38 × 38 cm. Polštář je vybaven polyesterovým povlakem i výplní, díky čemuž bude stále vypadat skvěle a nevybledne. V balení najdete jeden polštář BELLATEX s.r.o.. Zásadní přednosti produktu Bellatex Mazlík - 38 × 38 cm - tmavě hnědá Polštář BELLATEX s.r.o. vám bude skvělým společníkem Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové vyhotovení Nabízí rozměry 38 × 38 cm Ke zhotovení výplně byl zvolen kvalitní materiál, konkrétně polyester Povlak tvoří polyester Designové provedení umocňuje hnědá barva V balení je obsažen jeden polštář BELLATEX s.r.o. Umocňuje jej pletené vyhotovení Vaše dítko si jej zamiluje Oživte svůj dům dekoračním polštářem Polštář BELLATEX s.r.o.... (alza.sk)

Podobné produkty ako Bellatex Mazlík - 38 × 38 cm - tmavě hnědá (662)

Poschoďový regál Fredrik, 113 cm, tmavě hnědá (C1003294)

Poschoďový regál Fredrik, 113 cm, tmavě hnědá (C1003294)
Detail

Regál - dřevěný, policový, dřevěné police, 4 police, hnědá barva konstrukce, rozměry 1130 × 420 × 340 mm (V׊×H) Přemýšlíte, čím by bylo možné dovybavit váš byt? Ideální volbou by pro vás mohl být policový regál BHM Germany. Pořídíte si tak praktický bytový doplněk, který vám poskytne nový úložný prostor. Regál je vybaven 4 policemi. Konstrukce ze dřeva dodává výbornou stabilitu a moderní design. Regál je zapotřebí přimontovat ke zdi. Regál BHM Germany měří 1130 × 420 × 340 mm (vך×h). Klíčové přednosti produktu Poschoďový regál Fredrik, 113 cm, tmavě hnědá Regál BHM Germany má 4 police Materiál konstrukce: dřevo Materiálem polic je dřevo Barva konstrukce je hnědá Regál BHM Germany měří 1130 × 420 × 340 mm (vך×h) (alza.sk)

Podobné produkty ako Poschoďový regál Fredrik, 113 cm, tmavě hnědá (C1003294)

Stolička Nova, 45 cm, masiv / tmavě hnědá (HA00706)

Detail

Stolička - čalúnená, materiál konštrukcie: masív, materiál sedáka: umelá koža, rozmery stoličky: 45×30×30 cm (V׊×H), výška sedadla: 45 cm, 1 ks v balení, hnedá farba Toužíte po dalším místě k sezení nebo jen novém doplňku do vašeho interiéru? Stolička Nova, 45 cm, masiv / tmavě hnědá pro vás bude tou pravou volbou. Umístíte ji klidně i do menší místnosti, její rozměry dosahují 30 × 30 cm a je-li řeč o výšce sedáku, ta je 45 cm. Celá konstrukce je vyrobena z materiálu, kterým je masiv. Abyste byli spokojeni s volbou stoličky, určitě vás bude zajímat i z jakého materiálu byl sedák vyroben. K tomuto modelu patří umělá kůže. Design stoličky Mortens Furniture ladí hnědá. Díky čalounění bude stylovým doplňkem vašeho interiéru, navíc nabízí pohodlné posezení. Balení obsahuje jednu stoličku. Stěžejní parametry produktu Stolička Nova, 45 cm, masiv / tmavě hnědá Udělejte si radost zajímavou stoličkou Sedět na ní budete ve výšce 45 cm Rozměry: 30 × 30 cm Stoličce... (alza.sk)

Podobné produkty ako Stolička Nova, 45 cm, masiv / tmavě hnědá (HA00706)

BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)

BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 80 × 47 × 80 cm farba: čierna Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? V případě, že ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je sympaticky praktický a bude si dobře rozumět s ostatním vybavením vašeho bytu. Pro správné umístění berte v potaz, že jeho rozměry činí 47 × 80 × 80 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, kterým je MDF. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI tmavé dřevo / černá ORICK bude jako dělaný pro vás, pokud vám dělají radost kulaté kousky nábytku. Zajímavé funkce u produktu BELIANI tmavé dřevo / černá ORICK Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Rozměry tohoto modelu činí 47 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl vyroben s deskou, kterou tvoří MDF Je pro vás jako dělaný, pokud vás zajímají kulaté kusy nábytku BELIANI tmavé... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)
BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 41 cm BORDEN (beliani_318821), BELIANI tmavé drevo/čierny priemer 40 cm TOLAR (beliani_318839), BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942), BELIANI so sklenenou doskou zlatý/tmavé drevo priemer 40 cm LIBBY (beliani_318767), BELIANI tmavé drevo TROY (beliani_180270), BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803), BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960), BELIANI tmavé drevo s čiernou DELANO (beliani_200687), BELIANI 4 police tmavé drevo DARBY (beliani_247981), Kesper Tmavé drevo, na ovocie a šalát, priemer 25 cm (32627), Kesper Tmavé drevo, na ovocie a šaláty, priemer 15 cm (32617), BELIANI 2 zásuvky tmavé drevo s bielou ARVIN (beliani_203823), BELIANI so 4 policami, tmavé drevo s čiernou KEENE (beliani_180231), BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703), SHUMEE čierny 104 × 33 × 41 cm masívne borovicové drevo (809964), Airbi SONIC – tmavé drevo (BI5072), Airbi SENSE – tmavé drevo (8594162600557), Stôl tmavé drevo 100 × 50 cm HASTINGS, 207355 (beliani_207355), Konzola tmavé drevo ADENA, 165049 (beliani_165049), SHUMEE čierny, 70 × 41 × 44 cm (809495), SHUMEE čierny, 102 × 41 × 44 cm (809486), Aromacare Gantha TA-307 tmavé drevo (8594158693754), Odkladací stolík tmavé drevo VERIL, 251862 (beliani_251862), BELIANI 100 × 60 cm sivé drevo WELTON (beliani_168105), Orion Doska drevo kruhová priemer 25 cm (142558), Orion Mažiar drevo MANGO priemer 14 cm (131034), BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317318), BELIANI svetlé drevo TULARE (beliani_317338), BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716), Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)