Béžový menčestrový beliani eurostar (beliani_203674)

Produkt Béžový menčestrový beliani eurostar (beliani_203674) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Béžový menčestrový beliani eurostar (beliani_203674) upraviť a produkt hľadať znova.

Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674)

Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674)
Detail

Nočný stolík – béžová a čierna farba, dekor dreva borovica, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál konštrukcie drevo, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 46 × 50 × 35 cm (V׊×H) Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek BELIANI. Líbit by se vám mohl jeho moderní styl. Je velmi populární pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Součástí jsou 4 nožičky, které se postarají o perfektní stabilitu. Vzduch bude bez problému cirkulovat a úklid pod stolkem bude snazší. Je vyroben s přidanými šuplíky a s úložným prostorem k umístění drobných věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem oživí váš interiér. Klíčové vlastnosti výrobku Béžový manšestrový BELIANI EUROSTAR Moderní noční stolek BELIANI poskytne dostatek místa pro vaši lampičku, budík... (alza.sk)

Podobné produkty ako Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674) , Béžový menčestrový beliani eurostar (beliani_203674)

Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672)

Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672)
Detail

Nočný stolík – čierna a zelená farba, dekor dreva borovica, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, prekrížené nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 46 × 50 × 35 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek BELIANI. Po designové stránce zaujme jeho moderní styl. Je vyhledávaný pro své obdélníkové provedení, které působí velmi elegantně. Vespod se nachází 4 překřížené nožičky, jež vám zaručí výbornou stabilitu. Při úklidu poskytují snadný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. K dispozici jsou přidané šuplíky i úložný prostor pro uložení drobných věcí. Na osobní věci vám poslouží odkládací část nočního stolku. V balení naleznete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem oživí váš interiér. Hlavní přednosti produktu Zelený manšestrový BELIANI EUROSTAR Moderní noční stolek BELIANI... (alza.sk)

Podobné produkty ako Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672) , Zelený menčestrový beliani eurostar (beliani_203672)

BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934)

BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934)
Detail

Nočný stolík – čierna a hnedá farba, dekor dreva borovica, obdĺžnikový, retro štýl, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 46 × 50 × 35 cm (V׊×H) Vhodným doplňkem k posteli, například pro umístění lampičky či odložení rozečtení knihy, je praktický noční stolek BELIANI. Líbit by se vám mohl jeho retro styl. Je velmi oblíbený pro své obdélníkové provedení, které je velmi vytříbené. Na spodní straně stolku jsou 4 klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Při úklidu poskytují snadný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Zahrnuje přidané šuplíky a úložný prostor k umístění drobných věcí. Odkládací část nočního stolku můžete využít k umístění osobních věcí. V balení je obsažen jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI bude skvělým doplňkem do vašeho interiéru. Zásadní přednosti výrobku BELIANI hnědý EUROSTAR Retro noční stolek BELIANI vám poskytne dostatečný prostor na... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934) , Beliani hnedý eurostar (beliani_121934)

BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272)

BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 41×83×83cm (V׊×H) ružová farba Chcete získať nový doplnok na sedenie alebo si len tak pri televízii natiahnuť nohy? Potom vás určite zaujme taburetka BELIANI. Má príjemný štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 83 × 83 cm, výška potom bude príjemných 41 cm. Taburetka BELIANI ružový menčestrový LEMVIG je vyrobená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí textil. Výrobca ju postavil na nožičky, čo jej dodáva na elegancii a tiež je umožnený ľahší prenos z miesta na miesto. Rozhodujúce parametre produktu BELIANI ružový menčestrový LEMVIG Taburetka sa stane skvelým doplnkom nielen v obývacej izbe Štvorcový tvar si skvele porozumie s interiérom Dopĺňajú ju nožičky Materiál taburetky BELIANI: textil Zvýrazňuje ju ružová farba Rozmery produktu BELIANI ružový menčestrový LEMVIG sú 41 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272) , Beliani sivý menčestrový lemvig (beliani_251274)

BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274)

BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 41×83×83cm (V׊×H) sivá farba Túžite po novom sedení alebo po dokonalom odpočinku pre vaše unavené nohy? V tom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má pekný štvorcový tvar, ktorý môžete zladiť so zvyškom nábytku. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 83 × 83 cm, výška potom nadobudla hodnotu 41 cm. Taburetka BELIANI sivý menčestrový LEMVIG bola vyhotovená z odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí textil. Stojí na nožičkách, pôsobí tak ľahším, elegantnejším dojmom a tiež je umožnený jeho ľahký presun z miesta na miesto. Podstatné prednosti produktu BELIANI sivý menčestrový LEMVIG Urobte si radosť novým praktickým kúskom do vášho domova Štvorcový tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Vyrobená s drobnými nožičkami Materiál taburetky BELIANI: textil Kraľuje jej sivá farba Rozmery produktu BELIANI sivý menčestrový LEMVIG sa vyšplhali na 41 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274) , Beliani ružový menčestrový lemvig (beliani_251272)

BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271)

BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271)
Detail

Sedacia súprava s nožičkami, roh: univerzálne, materiál: látka, rozmery: 78×83×83 cm (V׊×H), Premýšľate o výmene vašej starej sedačky za novú? Potom by sa vám mohla hodiť sedacia súprava BELIANI. Jej moderný štýl upúta pozornosť v každom priestore. Sedacia súprava na nožičkách je nielen elegantná, ale aj praktická, navyše uľahčuje upratovanie. Ponúkaný variant je ušitý z látky. Rozmery sedacej súpravy BELIANI dosahujú 78 × 83 × 83 cm (V׊×H). Usadíte sa vo výške 41 cm a hĺbka sedu dosahuje 60 cm. Hmotnosť sedacej súpravy je 20 kg. Hlavné vlastnosti sedacej súpravy BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 Sedacia súprava BELIANI má moderný štýl a poskytne vám vytúžený odpočinok S nožičkami S univerzálnym rohom Materiál: látka Pri sedacej súprave počítajte s rozmermi 78 × 83 × 83 cm (V׊×H) Sedák je umiestnený vo výške 41 cm Počítajte s hĺbkou sedu 60 cm Hmotnosť sedacej súpravy 20 kg (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271) , Beliani, sivý menčestrový rohový modul lemvig, 251271 (beliani_251271)

Béžová BELIANI BILBAO (beliani_58900)

Béžová BELIANI BILBAO (beliani_58900)
Detail

Kúpeľňová skrinka bez umývadla, horná, rozmer: 88×40×35cm, materiál: hliník a MDF, farba: béžová a strieborná Zařizujete novou nebo renovujete starou koupelnu? V tom případě by vás mohla zaujmout horní koupelnová skříňka BELIANI. Béžová a stříbrná skříňka se postará nejen o praktickou funkci, ale svou barvou a vzhledem také doplní celkový dojem koupelny. Koupelnová skříňka BELIANI má ve výbavě praktická dvířka, za která uschováte vše potřebné. Materiálem skříňky je hliník a MDF. Rozměry koupelnové skříňky BELIANI jsou 88 × 40 × 35 cm (V׊×H). Klíčové vlastnosti koupelnové skříňky Béžová BELIANI BILBAO Béžová a stříbrná skříňka svým designem výborně padne do vaší koupelny Je dodávána bez umyvadla Dvířka, za něž uschováte koupelnové doplňky Materiálem pro výrobu koupelnové skříňky je hliník a MDF Rozměry koupelnové skříňky dosahují 88 × 40 × 35 cm (V׊×H) (alza.sk)

Podobné produkty ako Béžová BELIANI BILBAO (beliani_58900) , Beliani puf béžový 44 × 45 nashik (beliani_113527)

Béžový menčestrový puf sømcasa Saul

Béžový menčestrový puf sømcasa Saul
Detail

Elegantný puf nájde v interiéri mnoho využití a pôsobí ako štýlový detail svojou menčestrovou štruktúrou. Poslúži ako podnožka, odkladacia plocha aj doplňujúce sedenie pre veľkú spoločnosť. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Béžový menčestrový puf sømcasa Saul , Záhradný beliani béžový s bielym rovigo (beliani_249570)

Jutová BELIANI béžová DALAMA (beliani_318916)

Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: juta, rozmery: 48×46×46cm (V׊×H) béžová farba Pokukujete po novom doplnku na sedenie alebo po možnosti natiahnuť si po dlhom dni nohy? V tom prípade by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má praktický okrúhly tvar, ktorý podčiarkne vzhľad vášho interiéru. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 46 × 46 cm, na výšku to potom bude príjemných 48 cm. Taburetka Jutová BELIANI béžová DALAMA bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára juta. Podstatné prednosti produktu Jutová BELIANI béžová DALAMA Taburetka sa stane skvelým doplnkom nielen v obývacej izbe Okrúhly tvar jednoducho zapadne k ostatnému nábytku Materiál taburetky BELIANI: juta Kraľuje jej béžová farba Rozmery produktu Jutová BELIANI béžová DALAMA majú hodnoty 48 × 46 × 46 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Jutová BELIANI béžová DALAMA (beliani_318916) , Beliani puf béžový s čiernou thondi (beliani_225834)

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten
Detail

Model: BittenFarba: béžováTyp: tenkáStrih: regular fitZapínanie: gombíkyMateriál: 100 % bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten , Beliani puf 67 × 67 cm béžový mamala (beliani_252338)

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten
Detail

Model: BittenFarba: béžováTyp: tenkáStrih: regular fitZapínanie: gombíkyMateriál: 100 % bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten , Detský beliani puf s úložným priestorom béžový apache (beliani_225216)

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten
Detail

Model: BittenFarba: béžováTyp: tenkáStrih: regular fitZapínanie: gombíkyMateriál: 100 % bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten , Detský beliani puf s úložným priestorom béžový samurai (beliani_225214)

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten
Detail

Model: BittenFarba: béžováTyp: tenkáStrih: regular fitZapínanie: gombíkyMateriál: 100 % bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten , Detský beliani puf s úložným priestorom béžový apache (beliani_225211)

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten
Detail

Model: BittenFarba: béžováTyp: tenkáStrih: regular fitZapínanie: gombíkyMateriál: 100 % bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten , Beliani puf žlto-béžový 50 × 35 cm conrad (beliani_144873)

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten

Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten
Detail

Model: BittenFarba: béžováTyp: tenkáStrih: regular fitZapínanie: gombíkyMateriál: 100 % bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová bunda ONLY Bitten , Beliani, dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový vayali, 182705 (beliani_182705)

BELIANI puf béžový 44 × 45 NASHIK (beliani_113527)

BELIANI puf béžový 44 × 45 NASHIK (beliani_113527)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 44×45×44cm (V׊×H) béžová, biela a zlatá farba Hľadáte produkt, ktorý by vám ponúkol pohodlné miesto na sedenie a možnosť odpočinku pre vaše nohy? V tom prípade vás nadchne taburetka BELIANI. Má sympatický štvorcový tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 45 × 44 cm, výška potom bude príjemných 44 cm. Taburetka BELIANI puf béžový 44 × 45 NASHIK bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, tvorí ju bavlna. Podstatné vlastnosti produktu BELIANI puf béžový 44 × 45 NASHIK Urobte si radosť novým praktickým kúskom do vášho domova Štvorcový tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: bavlna Formuje ju béžová, biela a zlatá farba Rozmery produktu BELIANI puf béžový 44 × 45 NASHIK sa vyšplhali na 44 × 44 × 45 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf béžový 44 × 45 NASHIK (beliani_113527) , Beliani, dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový s čiernym thondi, 176768 (beliani_176768)

BELIANI puf béžový s čiernou THONDI (beliani_225834)

BELIANI puf béžový s čiernou THONDI (beliani_225834)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 50×50×50cm (V׊×H) béžová a čierna farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? V tom prípade nedáte dopustiť na taburetku BELIANI. Má pekný štvorcový tvar, ktorý sa bude perfektne hodiť do vášho interiéru. Ak sa zameriame na rozmery tohto modelu, tie sú 50 × 50 cm, výška potom bude príjemných 50 cm. Taburetka BELIANI puf béžový s čiernou THONDI je vyrobená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí bavlna. Zásadné funkcie produktu BELIANI puf béžový s čiernou THONDI Dizajnový kúsok do vášho domova Štvorcový tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: bavlna Váš interiér doplní jej béžová a čierna farba Rozmery produktu BELIANI puf béžový s čiernou THONDI sú 50 × 50 × 50 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf béžový s čiernou THONDI (beliani_225834) , Zolux kolotoč kovový béžový 11 cm béžový (3336022067507)

Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO (beliani_249570)

Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO (beliani_249570)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 38×83×83cm (V׊×H) béžová a biela farba Radi by ste si podložili nohy či len získali ďalší doplnok na sedenie? Potom by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má sympatický štvorcový tvar, ktorý bude perfektným doplnkom vášho interiéru. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 83 × 83 cm, výška je potom príjemných 38 cm. Taburetka Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO je vyhotovená z patrične odolného materiálu, tvorí ju polyester. Postavená je na drobných nôžkach, čo zvyšuje jej eleganciu a tiež je umožnený ľahší prenos z miesta na miesto. Dôležité vlastnosti produktu Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO Doprajte si pohodlie nielen pre svoje nohy Štvorcový tvar ľahko zladíte s interiérom Stoja na nožičkách Materiál taburetky BELIANI: polyester Zdobí ju béžová a biela farba Rozmery produktu Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO budú 38 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO (beliani_249570) , Samsung vg-scfa65bebxc béžový

BELIANI, Rohová časť béžová FEVIK, 199387 (beliani_199387)

BELIANI, Rohová časť béžová FEVIK, 199387 (beliani_199387)
Detail

Sedacia súprava s nožičkami, roh: univerzálne, materiál: polyester, rozmery: 80×76×76 cm (V׊×H), Vaša sedačka už doslúžila a chcete si zaobstarať novú? Potom by správnou voľbou mohla byť sedacia súprava BELIANI. Jej moderný štýl ozvláštni každý priestor. Sedacia súprava vďaka nožičkám pôsobí elegantne, navyše vám uľahčí upratovanie. Rozmery sedacej súpravy BELIANI dosahujú 80 × 76 × 76 cm (V׊×H). Usadíte sa vo výške 39 cm a počítajte s hĺbkou sedu 64 cm. Sedacia súprava váži 22 kg. Kľúčové prednosti sedacej súpravy BELIANI, Rohová časť béžová FEVIK, 199387 Sedacia súprava BELIANI má moderný štýl a ponúkne vám vytúžený odpočinok S nožičkami Možno ju umiestniť kamkoľvek vďaka univerzálnemu rohu Materiál: polyester Pri sedacej súprave počítajte s rozmermi 80 × 76 × 76 cm (V׊×H) Sedák má výšku 39 cm Hĺbka sedu je 64 cm Hmotnosť sedacej súpravy 22 kg (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Rohová časť béžová FEVIK, 199387 (beliani_199387) , Samsung vg-scfa43bebxc béžový

Béžová BELIANI s úložným priestorom REINDEER (beliani_169364)

Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: polyester, nosnosť: 110 kg, rozmery stoličky: 40×63×31 cm (V׊×H), výška sedadla: 40 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, béžová farba Máte v úmyslu pořízení dalšího místa k sezení či jen doplnění interiéru? Béžová BELIANI s úložným prostorem REINDEER pro vás bude tou pravou volbou. Postavíte ji i do malé místnosti, neboť její rozměry činí 63 × 31 cm a pokud se jedná o výšku sedáku, ta činí 40 cm. Na konstrukci se používá dřevo. Abyste na stoličce rádi seděli, zajisté bude chtít znát materiál sedáku. V tomto případě se používá polyester. Podobu stoličky BELIANI tvoří béžová. Nezapomeňte také na to, že disponuje nosností 110 kg. Uvnitř balení najdete jednu stoličku. Stolička BELIANI váží 4 kg. Rozhodující parametry produktu Béžová BELIANI s úložným prostorem REINDEER Udělejte si radost elegantní stoličkou Připravte se na sezení ve výšce 40 cm Rozměry: 63 × 31 cm Stoličce BELIANI náleží béžová barva Na... (alza.sk)

Podobné produkty ako Béžová BELIANI s úložným priestorom REINDEER (beliani_169364) , Samsung vg-scfa50bebxc béžový

BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA (beliani_252338)

BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA (beliani_252338)
Detail

Taburetka bez nožičiek, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 43×67×67cm (V׊×H) béžová a zlatá farba Pokukujete po novom doplnku na sedenie alebo po možnosti natiahnuť si po dlhom dni nohy? Potom sa vám určite zapáči taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 67 × 67 cm, výška potom bude príjemných 43 cm. Taburetka BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí juta a bavlna. Základné prednosti produktu BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA Pohodlná taburetka do vášho domova Štvorcový tvar perfektne zapadne do vášho interiéru Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Zvýrazňuje ju béžová a zlatá farba Rozmery produktu BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA sú 43 × 67 × 67 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA (beliani_252338) , Samsung vg-scfa75bebxc béžový

Béžová zamatová BELIANI s úložným priestorom DOGGY (beliani_231422)

Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 38×62×36 cm (V׊×H), výška sedadla: 38 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, béžová farba Potřebujete oživit svůj interiér nebo by se vám hodilo další místo k sezení? Béžová sametová BELIANI s úložným prostorem DOGGY je tím, co hledáte. Vejde se vám i do malého prostoru se svými rozměry 62 × 36 cm a je-li řeč o výšce sedáku, ta je 38 cm. O stabilitu stoličky se postará konstrukce, kterou tvoří dřevo. Jestliže je pro vás prioritou příjemné posezení na stoličce, pak je druh materiálu sedáku nezbytným údajem. Na tento model se používá textil. Design stoličky BELIANI ovlivňuje béžová. Při jejím používání je nutné myslet i na to, že má nosnost 120 kg. V balení dostanete jednu stoličku. Stolička BELIANI nabízí hmotnost 4 kg. Nejdůležitější přednosti produktu Béžová sametová BELIANI s úložným prostorem DOGGY Obstarejte si originální stoličku Výška sedu činí 38 cm Rozměry:... (alza.sk)

Podobné produkty ako Béžová zamatová BELIANI s úložným priestorom DOGGY (beliani_231422) , Samsung vg-scfa55bebxc béžový

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Nasara kineziologický béžový (8809095690675)

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Beliani lucea (beliani_198590)

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Medveď s mašľou – béžový (5904073073013)

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Teddies hryzadlo medveď béžový (5904209891047)

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Škrabadlo most béžový zolux (3336026040445)

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Záhradný slnečník béžový 1 (3490)

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Shumee psí matrac béžový (chppe0587nad)

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella

Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella
Detail

Model: BellaFarba: béžováStrih: regular fitDĺžka: regularZapínanie: zips a gombíkMateriál: 99 % bavlna, 1 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžové menčestrové dievčenské nohavice name it Bella , Maltex stupienok zebra – béžový (5903067014339)

Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben

Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben
Detail

Farba: béžováTyp: tenkáZapínanie: gombíkyMateriál: 98 % organická bavlna, 2 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben

Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben

Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben
Detail

Farba: béžováTyp: tenkáZapínanie: gombíkyMateriál: 98 % organická bavlna, 2 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben

Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben

Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben
Detail

Farba: béžováTyp: tenkáZapínanie: gombíkyMateriál: 98 % organická bavlna, 2 % elastan (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová košeľová bunda Jack & Jones Ben

Modulárna čalúnená BELIANI s 3 sedákmi béžová FEVIK (beliani_199812)

Detail

Pohovka trojmiestna, zostava: 2+1, materiál: polyester, rozmery: 80×228×76 cm (V׊×H), béžová farba Plánujete zakoupení nové pohovky? Pak by se vám mohla hodit pohovka BELIANI. Pohovka s nožičkami působí vzdušně a elegantně, navíc vám ulehčí úklid. Rozměry pohovky BELIANI jsou 80 × 228 × 76 cm (V׊×H). Usadíte se ve výšce 39 cm a hloubka sedu dosahuje 64 cm. Hmotnost pohovky se rovná 41 kg. Pro pohovku BELIANI byla vybrána béžová barva. Klíčové přednosti pohovky Modulární čalounená BELIANI se 3 sedáky béžová FEVIK Pohovka BELIANI dokáže poskytnou vytoužený odpočinek S nožičkami Použitým materiálem je polyester Pohovka disponuje rozměry 80 × 228 × 76 cm (V׊×H) Sedák se nachází ve výšce 39 cm Hloubka sedu činí 64 cm Pohovka o hmotnosti 41 kg Barvou pohovky BELIANI je béžová (alza.sk)

Podobné produkty ako Modulárna čalúnená BELIANI s 3 sedákmi béžová FEVIK (beliani_199812)

Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225211)

Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225211)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, s úložným priestorom, materiál: textil, rozmery: 45×33×33cm (V׊×H) béžová, čierna a hnedá farba Pokukujete po novom doplnku na sedenie alebo po možnosti natiahnuť si po dlhom dni nohy? V tom prípade vás určite osloví taburetka BELIANI. Má prívetivý okrúhly tvar, ktorý podčiarkne vzhľad vášho interiéru. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 33 × 33 cm, výška potom bola navrhnutá s 45 cm. Taburetka Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE je z kvalitného a zároveň patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí textil. Vzhľadom na svoju praktickosť ponúka tiež dostatočný úložný priestor. Dôležité vlastnosti produktu Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE Praktický kúsok do vášho domova Okrúhly tvar si skvele porozumie s interiérom Materiál taburetky BELIANI: textil K dispozícii máte praktický úložný priestor Váš interiér doplní jej béžová, čierna a hnedá farba Rozmery produktu Detský... (alza.sk)

Podobné produkty ako Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225211)

Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225216)

Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225216)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, s úložným priestorom, materiál: textil, rozmery: 45×40×40cm (V׊×H) béžová a ružová farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? Potom by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má sympatický okrúhly tvar, ktorý sa bude skvele hodiť k vášmu nábytku. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 40 × 40 cm, výška je potom príjemných 45 cm. Taburetka Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE bola vyhotovená z odolného materiálu, vytvára ju textil. Ako praktický kúsok nábytku ponúkne aj úložný priestor. Kľúčové parametre produktu Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE Taburetka sa stane skvelým doplnkom nielen v obývacej izbe Okrúhly tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Materiál taburetky BELIANI: textil Navrhnutý s praktickým úložným priestorom Zdobí ju béžová a ružová farba Rozmery produktu Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE majú hodnoty 45 × 40 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225216)

Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový SAMURAI (beliani_225214)

Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový SAMURAI (beliani_225214)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, s úložným priestorom, materiál: textil, rozmery: 45×33×33cm (V׊×H) béžová, čierna a červená farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? V takom prípade sa vám určite zapáči taburetka BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorý ľahko zladíte s interiérom vášho domova. Ak sa zameriame na rozmery tohto modelu, tie sú 33 × 33 cm, výška potom nadobudla hodnotu 45 cm. Taburetka Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový SAMURAI bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí textil. Svoju praktickú stránku ukazuje vďaka úložnému priestoru, ktorý určite využijete. Dôležité prednosti produktu Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový SAMURAI Taburetka pre vaše unavené nohy Okrúhly tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Materiál taburetky BELIANI: textil Ponúka praktický úložný priestor Zvýrazňuje ju béžová, čierna a červená farba Rozmery produktu Detský BELIANI... (alza.sk)

Podobné produkty ako Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový SAMURAI (beliani_225214)

BELIANI puf žlto-béžový 50 × 35 cm CONRAD (beliani_144873)

BELIANI puf žlto-béžový 50 × 35 cm CONRAD (beliani_144873)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 35×50×50cm (V׊×H) béžová a žltá farba Túžite po novom doplnku na sedenie alebo po pohodlnom natiahnutí nôh? V takom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorý podčiarkne vzhľad vášho interiéru. Ak sa zameriame na rozmery tohto modelu, tie sú 50 × 50 cm, výška potom nadobudla hodnotu 35 cm. Taburetka BELIANI puf žlto-béžový 50 × 35 cm CONRAD je vyhotovená z patrične odolného materiálu, v tomto prípade je to bavlna. Kľúčové znaky produktu BELIANI puf žlto-béžový 50 × 35 cm CONRAD Bude sa v obývacej izbe skvele vynímať Okrúhly tvar si perfektne porozumie s ostatným vaším nábytok Materiál taburetky BELIANI: bavlna Formuje ju béžová a žltá farba Rozmery produktu BELIANI puf žlto-béžový 50 × 35 cm CONRAD budú 35 × 50 × 50 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf žlto-béžový 50 × 35 cm CONRAD (beliani_144873)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový VAYALI, 182705 (beliani_182705)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový VAYALI, 182705 (beliani_182705)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová farba Dekorační polštář BELIANI vytvoří příjemnou atmosféru a zútulní váš interiér. Vkusné čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. K výrobě povlaku posloužil kvalitní materiál, jakým je bavlna a polypropylen. Výplň tvoří polyester. Designové ztvárnění podtrhuje béžová barva. Hlavní přednosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář 45 x 45 cm béžový VAYALI, 182705 Polštář BELIANI je velice příjemný Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Jeho rozměry činí 45 × 45 cm Materiálem použitým k výrobě výplně je polyester Jeho povlak tvoří bavlna a polypropylen Zajímavé provedení podtrhuje béžová barva Umocňuje jej háčkované vyhotovení Chlubí se relaxačními účinky Zlepšete vzhled svého bydlení dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl uzpůsoben specifickým požadavkům zákazníků. Charakterizuje jej háčkované provedení, které zútulní váš domov.... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový VAYALI, 182705 (beliani_182705)

Béžová menčestrová stolička s úložným priestorom MALLARD , 203677 (beliani_203677)

Detail

Stolička - čalúnená, materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, dekor dreva: borovica, nosnosť: 150 kg, rozmery stoličky: 46×52×36 cm (V׊×H), výška sedadla: 46 cm, hmotnosť: 7 kg, 1 ks v balení, béžová farba Hledáte nové místo k sezení či si chcete jen stylově doplnit interiér? Béžová manšestrová stolička s úložným prostorem MALLARD , 203677 je volbou přímo pro vás. Dá se umístit i do menší místnosti díky svým rozměrům 52 × 36 cm, sedák je potom umístěn ve výšce 46 cm. Materiálem konstrukce je dřevo. Pokud potřebujete, aby posezení na stoličce bylo pohodlné, je nutné myslet i na materiál sedáku. V tomto případě se používá textil. Čalounění z ní dělá ještě zajímavější kousek, navíc nabídne pohodlné posezení. Při její koupi se zamyslete i nad tím, že její nosnost činí 150 kg. Balení disponuje jednou stoličkou. Stolička BELIANI váží 7 kg. Podstatné funkce produktu Béžová manšestrová stolička s úložným prostorem MALLARD , 203677 Obstarejte si... (alza.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová stolička s úložným priestorom MALLARD , 203677 (beliani_203677)

BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm béžová VAYALI, 203218 (beliani_203218)

BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm béžová VAYALI, 203218 (beliani_203218)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová farba Dekorační polštář BELIANI vytvoří útulnou atmosféru a osvěží váš interiér. Oblíbené čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Materiálem použitým k výrobě povlaku je bavlna a polypropylen. Výplň tvoří polyester. K zajímavému provedení přispívá béžová barva. Zásadní přednosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů 45 x 45 cm béžová VAYALI, 203218 Polštář BELIANI vám bude skvělým společníkem Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové zpracování Disponuje rozměry 45 × 45 cm Pro výrobu výplně byl zvolen kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak tvoří bavlna a polypropylen Designové provedení umocňuje béžová barva Oblíbíte si jeho pletené provedení Vyniká relaxačními účinky Oživte svůj interiér dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl vytvořen s cílem uspokojit náročné požadavky zákazníků. Umocňuje jej pletené provedení, které zútulní vaše... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm béžová VAYALI, 203218 (beliani_203218)

BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm béžová DAISY, 198899 (beliani_198899)

BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm béžová DAISY, 198899 (beliani_198899)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová farba Dekorační polštář BELIANI ozdobí sedací soupravu ve vašem obývacím pokoji, ale zároveň může sloužit i jako stylový polštářek do ložnice. Vkusné čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Polštář má povlak i výplň z polyesteru, takže se nemusíte obávat jeho vyblednutí. Designové provedení umocňuje béžová barva. Zásadní vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů 45 x 45 cm béžová DAISY, 198899 Polštář BELIANI se vám bude líbit Je řazen mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové provedení Rozměry výrobku dosahují 45 × 45 cm Materiálem výplně je polyester Povlak polštáře tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje béžová barva Oceníte jeho prošívané vyhotovení Je oblíbený pro své relaxační účinky Oživte svůj domov dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl vytvořen s cílem uspokojit náročné požadavky zákazníků. Charakterizuje jej prošívané... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 × 45 cm béžová DAISY, 198899 (beliani_198899)

BELIANI, Súprava dvoch vankúšov 45 × 45 cm béžová CIDE, 257547 (beliani_257547)

BELIANI, Súprava dvoch vankúšov 45 × 45 cm béžová CIDE, 257547 (beliani_257547)
Detail

Vankúš – klasický, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová farba Nechte po náročném dni spočinout svou hlavu a krk na kvalitním polštáři, který vám dopřeje kýžený odpočinek. Klasický polštář BELIANI má příznivý vliv na kvalitu spánku a zajistí vám ničím nerušenou noc. Vkusné čtvercové zpracování disponuje rozměry 45 × 45 cm. Tento polštář s polyesterovým povlakem i výplní zůstane dlouho jako nový. Designové ztvárnění podtrhuje béžová barva. Klíčové vlastnosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů 45 x 45 cm béžová CIDE, 257547 Polštář BELIANI zajistí vaší hlavě a krku příjemný relax Patří mezi klasické polštáře Má vkusné čtvercové provedení Výrobek měří 45 × 45 cm Ke zhotovení výplně posloužil kvalitní materiál, konkrétně polyester Povlak tvoří polyester Designové ztvárnění podtrhuje béžová barva Umocňuje jej prošívané vyhotovení Nabízí relaxační účinky Exkluzivní polštář pro naprostý komfort Polštář BELIANI byl vytvořen s... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Súprava dvoch vankúšov 45 × 45 cm béžová CIDE, 257547 (beliani_257547)

Béžová menčestrová rohová rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella, pravý roh

Béžová menčestrová rohová rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella, pravý roh
Detail

Keď sa zíde vaša rodina či priatelia, je to poriadna partia ľudí? Je skvelé mať toľko blízkych okolo seba. Pripravte svoju obývačku na početné stretnutia a radujte sa z ich spoločnosti. S naozaj priestrannou pohovkou veľkosti XXL sa nájde miesto pre každého. Značka Milo Casa pochádza z Talianska a predstavuje vyberanú kvalitu a pôsobivý elegantný dizajn. Celá výroba prebieha v Európe a zakladá sa na unikátnom know-how, ktoré zahŕňa nielen výnimočnú čalúnickú prácu, ale tiež uvedomelý prístup k životnému prostrediu. Tkaniny, ktoré táto značka používa, sú podrobené náročným testom, aby zaručili špičkovú odolnosť, komfort aj atraktívny štýl. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Béžová menčestrová rohová rozkladacia pohovka Milo Casa Donatella, pravý roh

Béžová dámska menčestrová bunda s kožúškom Levi's® Sherpa Trucker

Béžová dámska menčestrová bunda s kožúškom Levi's® Sherpa Trucker
Detail

Model: Sherpa TruckerFarba: béžováVzor: rebrovanýTyp: tenkáStrih: regular fitZapínanie: gombíkyMateriál: 100 % bavlna (zoot.sk)

Podobné produkty ako Béžová dámska menčestrová bunda s kožúškom Levi's® Sherpa Trucker

BMI Eurostar 690060E vodováha z ľahkého kovu 60 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690060E vodováha z ľahkého kovu   60 cm  0.5 mm/m
Detail

Hliníková vodováha s laserom označenými liekovkami, teda veľmi vysoká presnosť merania 0,5 mm / m. 2% označenie sklonu v horizontálnej liekovke. Odolný vďaka silným stenám a gumovým koncovkám tlmiacim nárazy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako BMI Eurostar 690060E vodováha z ľahkého kovu 60 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690040E vodováha z ľahkého kovu 40 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690040E vodováha z ľahkého kovu   40 cm  0.5 mm/m
Detail

Hliníková vodováha s laserom označenými liekovkami, teda veľmi vysoká presnosť merania 0,5 mm / m. 2% označenie sklonu v horizontálnej liekovke. Odolný vďaka silným stenám a gumovým koncovkám tlmiacim nárazy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako BMI Eurostar 690040E vodováha z ľahkého kovu 40 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690080E vodováha z ľahkého kovu 80 cm 0.5 mm/m

BMI Eurostar 690080E vodováha z ľahkého kovu   80 cm  0.5 mm/m
Detail

Hliníková vodováha s laserom označenými liekovkami, teda veľmi vysoká presnosť merania 0,5 mm / m. 2% označenie sklonu v horizontálnej liekovke. Odolný vďaka silným stenám a gumovým koncovkám tlmiacim nárazy. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako BMI Eurostar 690080E vodováha z ľahkého kovu 80 cm 0.5 mm/m

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový s čiernym THONDI, 176768 (beliani_176768)

BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový s čiernym THONDI, 176768 (beliani_176768)
Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová a čierna farba Dekorační polštář BELIANI bude skvělým doplňkem sedací soupravy v obývacím pokoji a zároveň se hodí i jako elegantní prvek do ložnice. Oblíbené čtvercové vyhotovení nabízí rozměry 45 × 45 cm. K výrobě povlaku posloužil kvalitní materiál, jakým je bavlna. Jeho výplň tvoří polyester. Designové provedení umocňuje béžová a černá barva. Zásadní přednosti produktu BELIANI, Dekorativní polštář 45 x 45 cm béžový s černým THONDI, 176768 Polštář BELIANI je skvělou volbou Je zařazen mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Rozměry výrobku činí 45 × 45 cm Pro výrobu výplně byl zvolen kvalitní materiál, jakým je polyester Povlak polštáře tvoří bavlna Designové provedení umocňuje béžová a černá barva Umocňuje jej háčkované provedení Je oblíbený pro své relaxační účinky Oživte svůj dům dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl speciálně vyvinut, aby... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový s čiernym THONDI, 176768 (beliani_176768)

BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 x 45 cm béžová GAURA, 202824 (beliani_202824)

Detail

Vankúš – dekoračný, štvorcový tvar, rozmery 45 × 45 cm, materiál výplne polyester, relaxačný, béžová a strieborná farba Dekorační polštář BELIANI je ideální pro doplnění sedací soupravy v obývacím pokoji a může sloužit také jako stylový polštářek do ložnice. Oblíbené čtvercové provedení vám nabídne rozměry 45 × 45 cm. Polštář je vybaven polyesterovým povlakem i výplní, díky čemuž bude stále vypadat skvěle a nevybledne. Zajímavé ztvárnění navíc umocňuje béžová a stříbrná barva. Hlavní přednosti produktu BELIANI, Sada 2 polštářů 45 x 45 cm béžová GAURA, 202824 Polštář BELIANI se vám bude líbit Spadá mezi dekorační polštáře Má vkusné čtvercové ztvárnění Rozměry výrobku činí 45 × 45 cm Materiálem výplně je polyester Povlak polštáře tvoří polyester Zajímavé provedení umocňuje béžová a stříbrná barva Charakterizuje jej prošívané vyhotovení Je oblíbený pro své relaxační účinky Oživte svůj domov dekoračním polštářem Polštář BELIANI byl navržen tak, aby splňoval náročné... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI, Sada 2 vankúšov 45 x 45 cm béžová GAURA, 202824 (beliani_202824)
Béžový menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203674), Zelený menčestrový BELIANI EUROSTAR (beliani_203672), BELIANI hnedý EUROSTAR (beliani_121934), BELIANI sivý menčestrový LEMVIG (beliani_251274), BELIANI ružový menčestrový LEMVIG (beliani_251272), BELIANI, Sivý menčestrový rohový modul LEMVIG, 251271 (beliani_251271), BELIANI puf béžový 44 × 45 NASHIK (beliani_113527), Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO (beliani_249570), BELIANI puf béžový s čiernou THONDI (beliani_225834), BELIANI puf 67 × 67 cm béžový MAMALA (beliani_252338), Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225216), Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový SAMURAI (beliani_225214), Detský BELIANI puf s úložným priestorom béžový APACHE (beliani_225211), BELIANI puf žlto-béžový 50 × 35 cm CONRAD (beliani_144873), BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový VAYALI, 182705 (beliani_182705), BELIANI, Dekoratívny vankúš 45 × 45 cm béžový s čiernym THONDI, 176768 (beliani_176768), Zolux Kolotoč kovový béžový 11 cm béžový (3336022067507), Samsung VG-SCFA65BEBXC béžový, Samsung VG-SCFA43BEBXC béžový, Samsung VG-SCFA50BEBXC béžový, Samsung VG-SCFA75BEBXC béžový, Samsung VG-SCFA55BEBXC béžový, Nasara kineziologický béžový (8809095690675), BELIANI LUCEA (beliani_198590), Medveď s mašľou – béžový (5904073073013), Teddies Hryzadlo medveď béžový (5904209891047), Škrabadlo most béžový Zolux (3336026040445), Záhradný slnečník béžový 1 (3490), Shumee Psí matrac béžový (CHPpe0587nad), Maltex stupienok zebra – béžový (5903067014339)