Biela perla system na bielenie zubov aplikatory aktivator 8ml bieliaci gel 75 ml

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Biela perla system na bielenie zubov aplikatory aktivator 8ml bieliaci gel 75 ml. Vyber si, prípadne uprav dotaz Biela perla system na bielenie zubov aplikatory aktivator 8ml bieliaci gel 75 ml.

Biela perla Systém na bielenie zubov aplikátory aktivátor 8ml…

Biela perla Systém na bielenie zubov aplikátory aktivátor 8ml bieliaci gél 75 ml

Systém na bielenie zubov. Balenie obsahuje 2 aplikátory na horné a dolné zuby z termo-plastického materiálu, bieliaci gél 75 ml, aktivátor 8 ml, krabičku na aplikátory a farebnú stupnicu belosti zubov. Systém Biela perla   odstraňuje zafarbenia na zuboch počas 14 dní bielenia s viditeľnými efektami bielenia už po 5 dňoch, odstraňuje každodenné zafarbenia na zuboch spôsobené potravinami, nápojmi alebo fajčením. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Biela perla Systém na bielenie zubov (aplikátory, aktivátor 8ml,…

Biela perla Systém na bielenie zubov (aplikátory, aktivátor 8ml, bieliaci gél 75 ml ) 1x1 set

Biela perla Systém na bielenie zubov (aplikátory, aktivátor 8ml, bieliaci gél 75 ml ) 1x1 set (lekarentriveze.sk)

Biela perla Systém na bielenie zubov

Biela perla Systém na bielenie zubov

Biela perla Systém na bielenie zubov 1x1 set Systém na bielenie zubov. Balenie obsahuje 2 aplikátory na horné a dolné zuby z termo-plastického materiálu, bieliaci gél 75 ml, aktivátor 8 ml, krabičku na aplikátory a farebnú stupnicu belosti zubov. (pilulka.sk)

White Pearl systém na bielenie zubov 130ml

White Pearl systém na bielenie zubov 130ml

Gél zo sady na belenie zubov obsahuje extrakt z Aloe Vera, harmančeka, granátového jablka a šetrne sa stará o vybielené zuby a ďasná. Zároveň remineralizuje zubnú sklovinu, pomáha znižovať kazivosť zubov a chráni ďasná pred zápalmi. Komplexne tak vylepšuje hygienu dutiny ústnej. Pre dlhodobé udržanie žiarivého úsmevu po bielení odporúčame používať zubné pasty Rembrandt, Opalescence, Swissdent alebo Yotuel. (nazuby.eu)

BLEND A MED zubná pasta na bielenie zubov 3D Luxe 75 ml

BLEND A MED zubná pasta na bielenie zubov 3D Luxe 75 ml

(drogerka.sk)

BLEND A MED 3D Luxe zubná pasta na bielenie zubov Pearl Shine 75 ml

BLEND A MED 3D Luxe zubná pasta na bielenie zubov Pearl Shine 75 ml

(drogerka.sk)

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 75 ml

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 75 ml

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta bielia enzymaticko-oxidačná bieliaca. (pilulka.sk)

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 75 ml

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 75 ml

Zubná pasta  bielia enzymaticko-oxidačná bieliaca. pre intenzívne bielenie zubov, pôsobí antibakteriálne, odstraňuje zubný povlak, znižuje citlivosť zubov a pomáha remineralizovať zubnú sklovinu. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory…

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 1x10 ks

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 1x10 ks (lekarentriveze.sk)

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 10…

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 10 ks

iWHITE 2 Instant Sada na bielenie zubov gélom naplnené aplikátory 1x10 ks iWhite Instant2 je unikátny prípravok na bielenie zubov s okamžitým výsledkom. Jeho hlavnou výhodou je nová trojfázová technológia, ktorá okamžite bieli zuby až o 8 odtieňov, posilňuje štruktúru zubov a obnovuje zubnú sklovinu. Už po prvej aplikácii je výsledok viditeľný. (pilulka.sk)

Swissdent EXTREME intenzívna bieliaca pasta na bielenie zubov 50 ml

Swissdent EXTREME intenzívna bieliaca pasta na bielenie zubov 50 ml

Swissdent na domáce bielenie zubov Obsah Swissdent EXTREME na bielenie zubov: 1 x 50 ml zubná pasta Charakteristika Swissdent EXTREME na bielenie zubov: Švajčiarska bieliaca pasta Swissdent EXTREME je určená pre fajčiarov, a preto obsahuje kuchynskú sódu, ktorá pomáha odstraňovať výrazné pigmentácie. Hodnota abrazivity je preto vyššia a dosahuje 40 RDA. Bioaktívny kalcium peroxid v nanoformule preniká medzi kryštáliky skloviny a odfarbuje farebné pigmenty. Dvojitá dávka enzýmov papaínu a bromelaínu šetrne odstraňuje zafarbenie z povrchu zubov. Zubná pasta na bielenie zubov SWISSDENT EXTREME je navrhnutá na bielenie silno sfarbených zubov ľudí, ktorí fajčia, preferujú červeného víno, kávu a čaja. Výrazne účinné zloženie s dvojitou dávkou prírodných enzýmov a calcium peroxidom obsahuje sodu… (najlekaren.eu)

Liečivé sérum na bielenie zubov

Liečivé sérum na bielenie zubov

Popis: Účinná sila panenského kokosového oleja v spojení ďalšími prírodnými zložkami v boji proti zubnému kazu a pre zlepšenie celkového zdravia chrupu aj ústnej dutiny v liečivom olejovom sére na bielenie zubov. Čistenie zubov olejmi, soľami a inými pridanými prírodnými látkami sa používalo na čistenie zubov už v staroveku. Kokosový olej je efektívna prírodná alternatíva k chemických prísadám, ktoré obsahuje väčšina produktov ústnej a zubnej hygieny a ktoré poškodzujú zubnú sklovinu a cez ústnu sliznicu sa dostávajú do krvného obehu. Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ: Rozmarín lekársky (Rosmarinus officinalis)        Antioxidant Normálne trávenie Osvieženie tela Prirodzená obranyschopnosť - imunitný systém Poruchy pečene a žlčových ciest vylučovanie Normálne… (babickinazahrada.sk)

VitalCare Pero na bielenie zubov White Pearl 3 x 2,2 ml

VitalCare Pero na bielenie zubov White Pearl 3 x 2,2 ml

Komplexné bielenie zubov založené na profesionálnom zložení predstavuje nenáročnú jednofázovú bieliace procedúru, obsahuje veľmi účinný bieliaci gél pre dokonalé vybielenie zubov. (vivantis.sk)

WHITE PEARL Bieliace pero na bielenie zubov 3x 2,2 ml (8594069331950)

WHITE PEARL Bieliace pero na bielenie zubov 3x 2,2 ml (8594069331950)

Bieliaci gél s okamžitým bieliacim účinkom. Nasaďte pomyselnú korunu krásy svojmu dokonalému vzhľadu. S bieliacou ceruzkou White Pearl sa vaše zuby budú lesknúť a upútavať nevídanú pozornosť. S každým úsmevom tak budete rozdávať radosť všade okolo seba. A upútate záujem nejedného náprotivku. Hlavnou výhodou tejto súpravy je jednoduché a rýchle použitie a okamžitý výsledok.Kľúčové vlastnostiOkamžitý bieliaci účinokDlhotrvajúci výsledokJednoduchá aplikácia na zubyChráni ústnu dutinu a udržuje ju zdravúNaozaj hodnotné zloženieJe jedinečnýVychutnajte si biele zuby pomocou jednofázovej bieliacej kúry, ktorá dokáže odstrániť organické zafarbenie zubov a dodá im neprekonateľný belostný vzhľad. Dlhotrvajúce odstránenie škvŕn po jedle, pití alebo ochrana citlivých zubov je garantovaná po jedinom… (alza.sk)

Prášok na bielenie zubov Alya Proffesional

Prášok na bielenie zubov Alya Proffesional

Aktívne uhlie je tajná zložka na prirodzené bielenie zubov, odstránenie škvŕn na zuboch.Je to zdravá a prirodzená alternatíva k profesionálnemu bieleniu.Uhlie naneste mäkkou zubnou kefkou, vopred navlhčenou.Čistite si zuby na 1- 2 minút, potom opláchnite.Uvedené rozmery sa vzťahujú na celé balenie.Zahŕňa: aktívne uhlie, pomarančový olej, hydrogénuhličitan sodný, Kokosový olej, mäta.Hlavné zložky a výhody: organické uhlie aktivované kokosom, bentonit, pomarančový olej, hydrogénuhličitan sodný, Kokosový olej, mätová príchuť. (vivrehome.sk)

IWHITE Express sada na bielenie zubov

IWHITE Express sada na bielenie zubov

Revolučný, bezpečný, zuby bieliaci prípravok. Má viditeľný účinok už za 1 minútu. (mojalekaren.sk)

IWHITE Express sada na bielenie zubov

IWHITE Express sada na bielenie zubov

(nazuby.eu)

Iwhite 2 instant sada na bielenie zubov

Iwhite 2 instant sada na bielenie zubov

Gélom naplnené aplikátory 1x10 ks. (drmax.sk)

Hello Coco - Aktívne uhlie na bielenie zubov

Hello Coco - Aktívne uhlie na bielenie zubov

Hello Coco Aktívne uhlie na bielenie zubov Hello coco príchute: original, jahoda a mäta. Zuby bieli šetrne bez chemických zásahov a poškodenia skloviny. Úsmev so zdravými a bielymi zubami nikdy nebol jednoduchší. Biele zuby zabezpečia krajší a zdravší vzhľad. Aktívne uhlie zabezpečí nielen zdravé zuby, ale aj biele zuby - vďaka svojmu zloženiu viaže na seba všetko, čo mu stojí v ceste – škvrny na zuboch, zubný kameň, baktérie a vírusy spôsobujúce zubný povlak a zápach z úst. Hello Coco: je 100 % prírodné aktívne uhlie upravené na bielenie zubov je 100 % bezpečné, rešpektuje medzinárodné štandardy – prioritou sú zdravé zuby je bez chemických látok a konzervantov odstraňuje zápach z úst pôsobí antibakteriálne na ústnu dutinu odstraňuje zubný povlak a zubný kameň je šetrné k… (bohatstvo-prirody.sk)

DAY NIGHT Whitening kompletný set na bielenie zubov

DAY NIGHT Whitening kompletný set na bielenie zubov

KOMPLETNÝ SET Day Night ZUBNÝCH PÁST + LED SONICKÁ KEFKA + 2KS NÁHRADNÝCH HLAVÍC KEFKYVýhodný set produktov DAY NIGHT obsahuje sonickú kefku s LED svetlom, dennú a nočnú pastu a dve náhradné hlavice. Doprajte svojim zubom dokonalý biely vzhľad a zaobstarajte si toto výhodné balenie DAY NIGHT ešte dnes.Naše bieliace pasty DAY NIGHT s prírodnými enzýmami sú bez obsahu látok ako Fluorid, SLS a PEG. Sú šetrné k Vašim ďasnám a vďaka obsahu minerálov prispievajú k celkovej vitalite a zdraviu Vašich zubov.Denná pasta s obsahom 100% prírodného kokosového oleja pôsobí ako detox ústnej dutiny a znižuje množstvo baktérií v ústach. Je vhodnou prevenciou pred tvorbou škvŕn na zubnej sklovine.Nočná … (drogerka.sk)

Hello Coco PRO Mint aktívne uhlie na bielenie zubov

Hello Coco PRO Mint aktívne uhlie na bielenie zubov

Hello Coco PRO Mint, , Bieliace púdre unisex, Bieliaci púder Hello Coco PRO Mint šetrne odstraňuje škvrny spôsobené fajčením, jedlom alebo starnutím chrupu. Výsledkom je dokonale žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyodstraňuje usadeniny zo zubovprodukt vhodný na každodenné použitieZloženie:vegánsky produktPoužitie:Na vlhkú zubnú kefku naneste bieliaci púder a postupujte ako pri bežnom čistení zubov. (notino.sk)

Hello Coco Teeth Whitening LED svetlo na bielenie zubov

Hello Coco Teeth Whitening LED svetlo na bielenie zubov

Hello Coco Teeth Whitening, , Bieliace sady unisex (notino.sk)

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Intenzívne bielenie zubov bieliaca zubná pasta 1x75 ml (lekarentriveze.sk)

IWHITE 2 Sada na bielenie zubov 10 x 0,8 g

IWHITE 2 Sada na bielenie zubov 10 x 0,8 g

Sada na bielenie zubov, ktorá obsahuje malé aplikátory s bieliacim gélom. (mojalekaren.sk)

Hello Coco Strawberry aktívne uhlie na bielenie zubov príchuť…

Hello Coco Strawberry aktívne uhlie na bielenie zubov príchuť Strawberry

Hello Coco Strawberry, , Bieliace púdre unisex, Bieliaci púder Hello Coco Strawberry šetrne odstraňuje škvrny spôsobené fajčením, jedlom alebo starnutím chrupu. Výsledkom je dokonale žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyodstraňuje usadeniny zo zubovprodukt vhodný na každodenné použitieZloženie:vegánsky produktPoužitie:Na vlhkú zubnú kefku naneste bieliaci púder a postupujte ako pri bežnom čistení zubov. (notino.sk)

Beverly Hills Formula Perfect White Black Charcoal sada na bielenie…

Beverly Hills Formula Perfect White Black Charcoal sada na bielenie zubov

(nazuby.eu)

Hello Coco Sweet Mint aktívne uhlie na bielenie zubov 30 g

Hello Coco Sweet Mint aktívne uhlie na bielenie zubov 30 g

Hello Coco Sweet Mint, 30 g, Bieliace púdre unisex, Bieliaci púder Hello Coco Sweet Mint šetrne odstraňuje škvrny spôsobené fajčením, jedlom alebo starnutím chrupu. Výsledkom je dokonale žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyodstraňuje usadeniny zo zubovprodukt vhodný na každodenné použitieZloženie:vegánsky produktPoužitie:Na vlhkú zubnú kefku naneste bieliaci púder a postupujte ako pri bežnom čistení zubov. (notino.sk)

Ben & Anna Zubný prášok na bielenie zubov s aktívnym uhlím 15 g

Ben & Anna Zubný prášok na bielenie zubov s aktívnym uhlím 15 g

(nazuby.eu)

BlanX O₃X Supreme White Trays sada na bielenie zubov 10 ks

BlanX O₃X Supreme White Trays sada na bielenie zubov 10 ks

(nazuby.eu)

Hello Coco Aktívne uhlie na bielenie zubov Sweet Mint (Activated…

Hello Coco Aktívne uhlie na bielenie zubov Sweet Mint (Activated Natura l Charcoal ) 30 g

Aktívne uhlie na bielenie zubov Sweet Mint je 100% prírodný prostriedok na bielenie zubov. Je vyrobený na prírodnej báze bez použitia chemických prísad. Odstraňuje škvrny spôsobené fajčením, jedlom alebo starnutím chrupu. Navyše pomáha znížiť vznik zubného kazu a dodáva svieži dych. Je vhodný pre každodenné použitie. (vivantis.sk)

Anti Coffee a anti tobacco zubná pasta na bielenie zubov pre…

Anti Coffee a anti tobacco zubná pasta na bielenie zubov pre fajčiarov s olejom z bergamotu, citróna a kalidentom

100 ml. Špeciálne vyvinutá pre milovníkov kávy, čaju, červeného vína a pre fajčiarov. Špeciálne vyvinutá pre milovníkov kávy, čaju, červeného vína a pre fajčiarov. (drmax.sk)

BIELA PERLA Systém na bielenie zubov (8588003204660)

BIELA PERLA Systém na bielenie zubov (8588003204660)

Prípravok na bielenie zubov – 14-denná bieliaca sada na efekt prirodzene bielych zubov, 8 + 75ml (alza.sk)

INNOVA Zubná pasta pre bielenie citlivých zubov 75 ml

INNOVA Zubná pasta pre bielenie citlivých zubov 75 ml

Prírodná posilňujúca zubná pasta s fluoridmi a hydroxyapatitom vápenatým znižuje precitlivenosť a jemne bieli zuby. (mojalekaren.sk)

White Pearl Whitening System stomatologický bieliaci gél 130 ml

White Pearl Whitening System stomatologický bieliaci gél 130 ml

White Pearl Whitening System, 130 ml, Bieliace sady unisex, Bieliaca sada White Pearl Whitening System vám pomôže ľahko a rýchlo dosiahnuť žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyosviežuje dychmineralizuje zubnú sklovinuPoužitie:Postupujte podľa návodu uvedeného na obale. (notino.sk)

Biobaza DENTAL DEEP WHITE zubná pasta - prírodné bielenie zubov 100 ml

Biobaza DENTAL DEEP WHITE zubná pasta - prírodné bielenie zubov 100 ml

Biobaza DENTAL DEEP WHITE zubná pasta pre prírodné bielenie zubov je prírodná bieliaca zubná pasta pre prirodzenú belosť, svieži dych a čisté zdravé zuby – zloženie 3 v 1. Je vhodná na každodenné použitie a starostlivosť o ústnu dutinu. Zrniečka aktívneho uhlíka odstraňujú zubný povlak a dodávajú zubom im prirodzenú belosť bez podráždenia a poškodenia zubnej skloviny. Výťažok z nátržníka chráni ďasná a udržuje ich zdravé, sladké drievko pôsobí blahodárne a antibakteriálne a v kombinácii s mentolom udržuje svieži dych. Biobaza je prírodná kozmetika, značka farmaceutickej kvality z Chorvátska. Produkty sú vhodné pre ľudí s citlivou pokožkou, neobsahuje žiadne konzervanty, parabény, parfumy a farbivá. Eko kozmetika Biobaza je vyrobená z prírodných surovín… (drogerka.sk)

Vanish na bielenie záclon, 500ml

Vanish na bielenie záclon, 500ml

Vanish bieliace prípravok na záclony (mojalekaren.sk)

CILLIT BANG Turbo Power na bielenie a čistotu 750 ml (3059940003609)

CILLIT BANG Turbo Power na bielenie a čistotu 750 ml (3059940003609)

Čistiaci prostriedok do koupelny, s čistící a dezinfekční funkcí Cillit Bang Turbo Power predstavuje ideálny prípravok na odstránenie škvŕn, špiny a mastnoty. Prostriedok jednoducho nastriekate na požadované miesto a behom niekoľkých sekúnd sú každodenné škvrny, pripálená mastnota a zaschnutá špina preč. Navyše zložka Turbo Power zaručí dokonalú čistotu a lesk. Cillit Bang Turbo Power je vhodný na všetky bežné typy povrchov. Nehodí sa na použitie na textil, koberce, drevo, gumu, vinyl, papier, mramor, hliník, mosadz alebo meď.Kľúčové vlastnostiOdstraňuje usadeniny, špinu a vodný kameňS bieliacim účinkomJednoduché a efektívne použitieVhodné na rôzne typy povrchov, do kuchyne a kúpeľneObjem 750 mlNávod na použitieOtočte uzáver do pozície „on“Držte sprej v … (alza.sk)

BEN & ANNA Zubná pasta pre bielenie zubov s aktívnym uhlím 100 ml

BEN & ANNA Zubná pasta pre bielenie zubov s aktívnym uhlím 100 ml

Zubná pasta pre bielenie zubov s aktívnym uhlím pre ešte belšie úsmev! Vyskúšajte sami účinky aktívneho čierneho uhlia v kombinácii s vybranými olejmi a extrakty z bylín ukryté v sklenenej dózičke. Všetky ingrediencie sú premyslene skombinované tak, aby vaše zuby starostlivo vyčistili, zbavili nepríjemného zažltnutého sfarbenie, ochránili ich pred zubným kazom a v neposlednom rade osviežili aj celú ústnu dutinu. (prezdravie.sk)

Ben and Anna Zubná pasta pre bielenie zubov s aktívnym uhlím 100 ml

Ben and Anna Zubná pasta pre bielenie zubov s aktívnym uhlím 100 ml

(nazuby.eu)

BIOHAIR Vlasový aktivátor 75 ml

BIOHAIR Vlasový aktivátor 75 ml

STOP úbytku vlasov! Vyskúšajte aktivátor rastu vlasov Biohar. (mojalekaren.sk)

Biora Biohar aktivátor 75 ml

Biora Biohar aktivátor 75 ml

Biohar je vlasový aktivátor s prírodným hyaluronanom. Pôsobí prirodzenou cestou proti zvýšenému vypadávaniu vlasov a regeneruje tvorbu nových vlasov. Umožňuje reguláciu kryštalicky viazanej vody a súčasne cielene transportuje do vlasovej pokožky rastové polypeptidy a vitamíny. Tým dochádza k aktivácii vlasových korienkov. (prezdravie.sk)

VitalCare Stomatologický bieliaci gél White Pearl 130 ml

VitalCare Stomatologický bieliaci gél White Pearl 130 ml

Komplexné bielenie zubov založené na profesionálnom zložení, vyvinutom dentistami v USA. Nenáročná jednofázová bieliaca procedúra s možnosťou použitia aj cez noc zaručuje rýchle dosiahnutie výsledkov. Odstraňuje organické zafarbenie zubov a udržuje ich krásne biele. Vďaka novému zloženiu s chlorofylom je gél mierne nazelenalý. (vivantis.sk)

Pomôcky na čistením a bielenie zubov

Pomôcky na čistením a bielenie zubov

Získajte dokonalý úsmev s tymto unikátnym čističom. Jeho rotujúce hlava s leštiaci špičkou hĺbkovo čistí zubnú sklovinu., Odstraňuje zubný povlak a poskytuje požadovaný bieliaci účinok. Čistička je vybavená LED diódou pre este jednoduchšie použitím. V balení naženiete 9 leštiacich nástavcová. Vyrobené z ABS a nerezovej ocele Prevádzka na batérie: 2x AA (nie su Súčasti balením) Rozmery: cca: 6,5 x 13 x 2,5 cm (velkykosik.sk)

Natural Dental White bieliaci prášok na zuby 1x30 ml

Natural Dental White bieliaci prášok na zuby 1x30 ml

Natural Dental White bieliaci prášok na zuby 1x30 ml (lekarentriveze.sk)

Swissdent Gentle bieliaci krém pre citlivé zuby 50 ml

Swissdent Gentle bieliaci krém pre citlivé zuby 50 ml

Swissdent Gentle, 50 ml, Na posilnenie zubnej skloviny unisex, Zubná pasta Swissdent Gentle Gentle je určená na šetrné bielenie zubov. Účinne odstraňuje nežiaducu pigmentáciu zo zubov a pri jej pravidelnom používaní vás odmení žiarivejším úsmevom.Vlastnosti:bieli zubybojuje so zubným kazom a povlakomspevňuje zubnú sklovinuošetruje ďasnáosviežuje dychZloženie:bez fluoriduPoužitie:Používajte podľa návodu. (notino.sk)

Swissdent Gentle bieliaci krém pre citlivé zuby 100 ml

Swissdent Gentle bieliaci krém pre citlivé zuby 100 ml

Swissdent Gentle, 100 ml, Na posilnenie zubnej skloviny unisex, Zubná pasta Swissdent Gentle Gentle je určená na šetrné bielenie zubov. Účinne odstraňuje nežiaducu pigmentáciu zo zubov a pri jej pravidelnom používaní vás odmení žiarivejším úsmevom.Vlastnosti:bieli zubybojuje so zubným kazom a povlakomspevňuje zubnú sklovinuošetruje ďasnáosviežuje dychZloženie:bez fluoriduPoužitie:Používajte podľa návodu. (notino.sk)

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta enzymaticko-bylinná obsahuje extrakty z bylín (tymián, šalvia, eukalyptus) a prírodný enzým. Klinicky testovaná. (pilulka.sk)

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta je založená na receptúre obsahujúcej extrakty z bylín a prírodný enzým ktoré zabezpečujú komplexnú ochranu ďasien. (pilulka.sk)

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Zubná pasta enzymaticko-bylinná obsahuje extrakty z bylín (tymián, šalvia, eukalyptus) a prírodný enzým. Klinicky testovaná. čistí a odstraňuje zubný povlak  odstraňuje zápach z úst posilňuje ďasná Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Zubná pasta  je založená na receptúre obsahujúcej extrakty z bylín a prírodný enzým ktoré zabezpečujú komplexnú ochranu ďasien. na každodennú hygienu ústnej dutiny, vhodná aj pre citlivé zuby a pri problémoch s ďasnami, odstraňuje zubný povlak, s nízkym ukazovateľom abrazivity (10 RDA). Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

iWhite 2 sada pre bielenie zubov 10x0,8 g

iWhite 2 sada pre bielenie zubov 10x0,8 g

(nazuby.eu)

BlanX White Shock sada pre bielenie zubov III.

BlanX White Shock sada pre bielenie zubov III.

BlanX White Shock, , Bieliace sady unisex (notino.sk)

PLANET PURE Eko prášok na bielenie prádla 450 g

PLANET PURE Eko prášok na bielenie prádla 450 g

Planet Pure EKO bielidlo na bielizeň podporuje praciu silu tekutých pracích prostriedkov, ako aj práškov na pranie. Zabraňuje zašednutiu textílií, z bielej i farebnej bielizne odstraňuje odolné škvrny z čaju, červeného vína, kávy či ovocných štiav a zároveň vráti zašednutej a zožltnutej bielizni jej prirodzenú belosť. Dokonalé výsledky prania dosiahnete vďaka bio certifikovanému a 100%-tne biologicky odbúrateľnému zloženiu z čajových saponínov, získaných z čisto prírodných čajových listov.Použitie:Vhodný na pranie všetkých bielych textílií z bavlny, ľanu a zmiešaných tkanív. Pred použitím otestujte stálosť farieb.Nie je vhodný pre vlnu a hodváb.Dávkovanie:Na cca. 6kg bielizne použite jednu 1-2 polievkové lyžice prášku (cca. 20ml), dávkujte… (drogerka.sk)

Biela perla Sensitive bieliaca zubná pasta 75 ml

Biela perla Sensitive bieliaca zubná pasta 75 ml

Biela perla Sensitive bieliaca zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta bieliaca, enzymatická určená na použitie pre osoby s citlivými zubami. (pilulka.sk)

Biela perla Sensitive bieliaca zubná pasta 75 ml

Biela perla Sensitive bieliaca zubná pasta 75 ml

Zubná pasta bieliaca, enzymatická určená na použitie pre osoby s citlivými zubami. zmierňuje citlivosť zubov, odstraňuje zubný povlak, chráni pred zubným kazom. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Pearl Drops Pure Bleaching White sada pre bielenie zubov

Pearl Drops Pure Bleaching White sada pre bielenie zubov

Pearl Drops Pure Bleaching White, , Bieliace sady unisex, Bieliaca sada Pearl Drops Pure Bleaching White vám pomôže ľahko a rýchlo dosiahnuť žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyodstraňuje škvrnyPoužitie:Postupujte podľa návodu uvedeného na obale. (notino.sk)

WHITE PEARL Bieliaci systém 130 ml (8594069331967)

WHITE PEARL Bieliaci systém 130 ml (8594069331967)

Bieliaci gél vyvinutý dentistami v USA Využite dlhoročné skúsenosti amerických dentistov a nechajte si vybieliť zuby pomocou pokrokovej technológie. Táto procedúra je veľmi jednoduchá a hneď po prvom použití uvidíte výsledky. Po jednom jedinom použití získate belšie a zdravšie zuby až na dobu dvoch rokov. Veľkou výhodou je možnosť použiť bieliacu kúru napríklad cez noc. Stačí iba naliať gél do aplikátora, ten nasadiť na zuby a nechať pôsobiť.Tento jedinečný gél obsahuje extrakt z Aloe Vera, harmančeka, granátového jablka a šetrne sa stará o vybielené zuby a ďasná. Zároveň je schopný pracovať so zubnou sklovinou, pomáhať s nižšou kazivosťou zubov a chrániť ďasná pred zápalmi. (alza.sk)

Elmex Sensitive Whitening pasta pre prirodzene biele zuby 75 ml

Elmex Sensitive Whitening pasta pre prirodzene biele zuby 75 ml

Elmex Sensitive Whitening, 75 ml, Bieliace pasty unisex, Zubná pasta pre citlivé zuby Elmex Sensitive Whitening zaručí, že si budete vychutnávať studené či horúce nápoje bez nepríjemných pocitov. Rozlúčte sa so zvýšenou citlivosťou zubov.Vlastnosti:znižuje citlivosť zubovchráni pred zubným kazom a povlakombieli zubyPoužitie:Používajte najmenej 2× denne. Čistite zuby dôkladne aspoň 2 minúty. (notino.sk)

iWhite Instant2 sada pre bielenie zubov 10 x 0,8 g

iWhite Instant2 sada pre bielenie zubov 10 x 0,8 g

iWhite Instant2, 10 x 0,8 g, Bieliace sady unisex, Bieliaca sada iWhite Instant2 vám pomôže ľahko a rýchlo dosiahnuť žiarivý úsmev.Vlastnosti:bieli zubyodstraňuje škvrnyPoužitie:Postupujte podľa návodu uvedeného na obale. (notino.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť