Biela perla zubna pasta pre fajciarov 75ml

Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov, 75ml

Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov, 75ml

Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov, 75ml Obsah: Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov 75ml Charakteristika Biela perla, zubná pasta pre fajčiarov: Zubná pasta. Je určená na komplenú starostlivosť o ústnu dutinu. Obsahuje klinček, eukalyptus a fluór (1300 ppm F). Odstraňuje zafarbenia na zuboch spôsobené fajčením, chráni pred zubným kazom, udržuje svieži dych. Príbalový leták (najlekaren.eu)

Biela perla, zubná pasta pre tehotné a dojčiace mamy, 75ml

Biela perla, zubná pasta pre tehotné a dojčiace mamy, 75ml

Biela perla, zubná pasta pre tehotné a dojčiace mamy, 75ml Obsah: Biela perla, zubná pasta pre tehotné a dojčiace mamy 75ml Charakteristika Biela perla, zubná pasta pre tehotné a dojčiace mamy: Pre komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu s prirodzeným bieliacim účinkom s kokosovým olejom pre ochranu zubov pred demineralizáciou skloviny s flórom, pantenol, rúžovým ílom a japonskou kaméliou pre zdravé ďasná a zuby chránené pred zubným kazom Doprajte zubom ochranu akú potrebujú počas náročného obdobia tehotenstva a dojčenia. Zubná pasta Biela Perla pre tehotné a dojčiace mamy obsahuje 100 % bio panenský kokosový olej, ktorý chráni zubnú sklovinu pred demineralizáciou a pantenol, ružový íl, kaméliu japonskú, ktoré pomáhajú regenerovať ďasná a chránia zuby pred vznikom zubného kazu. (najlekaren.eu)

Biela perla Pre fajčiarov zubná pasta 75ml

Biela perla Pre fajčiarov zubná pasta 75ml

Biela perla Pre fajčiarov zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta, ktorá vďaka esenciálnym olejom odstraňuje tabakové škvrny a prinavracia dlhotrvajúci svieži dych. 75 ml. (pilulka.sk)

Biela Perla Zubná pasta Sensitive 75ml

Biela Perla Zubná pasta Sensitive 75ml

Biela perla Sensitive zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta bieliaca, enzymatická určená na použitie pre osoby s citlivými zubami. (pilulka.sk)

Biela Perla Špecializovaná zubná pasta pre tehotné a dojčiace mamy…

Biela Perla Špecializovaná zubná pasta pre tehotné a dojčiace mamy 75ml

Biela perla Pre tehotné a dojčiace mamy zubná pasta 1x75 ml Špecializovaná zubná pasta určená pre tehotné a dojčiace ženy. Zabezpečuje komplexnú starostlivosť o ústnu dutinu s prirodzeným bieliacim účinkom. 75 ml. (pilulka.sk)

Biela perla, zubná pasta s obsahom Kurkumy + Q10, 75ml

Biela perla, zubná pasta s obsahom Kurkumy + Q10, 75ml

Biela perla, zubná pasta s obsahom Kurkumy + Q10, 75ml Obsah: Biela perla, zubná pasta s obsahom Kurkumy + Q10 75ml Charakteristika Biela perla, zubná pasta s obsahom Kurkumy + Q10: Bieliaca zubná pasta obsahuje kombináciu kurkumového extraktu a antioxidantu koenzýmu Q10, ktorá regeneruje ďasná, posilnuje zubnú sklovinu a odstraňuje zafarbenia. Je určená pre tých, ktorí pravidelne konzumujú zafarbujúce potraviny ako káva, čaj, alebo červené víno. (najlekaren.eu)

Biela perla Ccoconut, zubná pasta, 75ml

Biela perla Ccoconut, zubná pasta, 75ml

Biela perla Ccoconut, zubná pasta, 75ml Obsah: Biela perla Ccoconut, zubná pasta 75ml Charakteristika Biela perla Ccoconut, zubná pasta: Zubná pasta s obsahom extra panenského kokosového oleja, xylitolu a mäty. Udržiava prirodzené pH v ústnej dutine, udržuje zubnú sklovinu prirodzene bielu, chráni pred zubným kazom, má jemnú a sviežu chuť. Príbalový leták (najlekaren.eu)

Biela perla Coconut zubná pasta 75ml

Biela perla Coconut zubná pasta 75ml

Biela perla Ccoconut zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta obsahuje 100%- tný kokosový olej z Filipín, ktorý má antibakteriálne účinky s bieliacim efektom. Znižuje tvorbu zubného plaku, chráni pred tvorbou zubného kameňa a pred zubným kazom. 75 ml. (pilulka.sk)

Biela Perla Kurkuma + Q10 zubná pasta 75ml

Biela Perla Kurkuma + Q10 zubná pasta 75ml

Biela perla Kurkuma + Q10 zubná pasta 1x75 ml Bieliaca zubná pasta obsahuje kombináciu kurkumového extraktu a antioxidantu koenzýmu Q10, ktorá regeneruje ďasná, posilňuje zubnú sklovinu a odstraňuje zafarbenia spôsobené konzumáciou kávy a čaju. 75 ml. (pilulka.sk)

Biela perla Bamboo carbon & aloe zubná pasta 75ml

Biela perla Bamboo carbon & aloe zubná pasta 75ml

Biela perla Bamboo carbon & aloe zubná pasta 1x75 ml Čierna zubná pasta s aktívnym bambusovým uhlím a aloe s bieliacim účinkom je určená na každodenné použitie. Využíva silu troch minerálov, posilňujúcich zubnú sklovinu. 75ml. (pilulka.sk)

Biela perla Bamboo, zubná pasta s carbon & aloe, 75ml

Biela perla Bamboo, zubná pasta s carbon & aloe, 75ml

Biela perla Bamboo, zubná pasta s carbon & aloe, 75ml Obsah: Biela perla Bamboo, zubná pasta s carbon & aloe 75ml Charakteristika Biela perla Bamboo, zubná pasta s carbon & aloe: Zubná pasta s aktívnym bambusovým uhlím a Aloe vera Chráni pre vznikom zubného kazu vďaka obsahu fluoru a kalcia, obsahuje organické Aloe a bisabolol pre zdravé ďasná, mäta dodáva svieži dych a aktívne bambusové uhlie má prečisťujúce vlastnosti, pomáha odstrániť povrchové aj hlbšie zafarbenia z kávy, čaju či z fajčenia. Krásne biele zuby a oslnivo žiarivý úsmev! Zubná pasta s aktívnym bambusovým uhlím a Aloe vera šetrne čistí zuby, pomáha odstrániť povrchové aj hlbšie (najlekaren.eu)

Biela perla - pre fajčiarov, zubná pasta

Biela perla - pre fajčiarov, zubná pasta

Pre koho pre tých, ktorí majú zuby znečistené tabakom. Tabak spôsobuje vznik tmavého povlaku na zuboch a ich zažltnutie. Výrazná chuť účinne odstraňuje tabakový dych. Ako funguje vybieli škvrny na zubnej sklovine spôsobené fajčením odstraňuje tabakový zápach a zabezpečuje dlhodobo svieži dych komplexná starostlivosť o zuby a ďasná, remineralizácia zubnej skloviny aktívne látky a ich účinky eukalyptus, klinček pôsobí antibakteriálne a udržuje svieži dych fluór chráni pred zubným kazom enzým (glucose oxidase) pomáha vytvárať prirodzenú ústnu mikroflóru methyl salicylate zabraňuje opätovnej tvorbe tabakových usadenín na zuboch. Potassium nitrate vplýva na zníženie citlivosti zubných krčkov čím je špeciálna index rda 139*, abrazivita vhodná pre fajčiarov na odstránenie silných tabakových… (drmax.sk)

Biela perla, zubná pasta s príchuťou jablka pre deti, 50ml

Biela perla, zubná pasta s príchuťou jablka pre deti, 50ml

Biela perla, zubná pasta s príchuťou jablka pre deti, 50ml Obsah: Biela perla, zubná pasta s príchuťou jablka pre deti 50ml Charakteristika Biela perla, zubná pasta s príchuťou jablka pre deti: Zubná pasta určená pre deti od 6 do 12 rokov, s príchuťou jablko-mint. Zabraňuje tvorbe zubného kazu remineralizuje zubnú sklovinu, pôsobí antibakteriálne, zmierňuje podráždenia ďasien a posilňuje ich. Je určená na každodenné použitie, 2-krát denne. (najlekaren.eu)

INNOVA zubná pasta pre regeneráciu skloviny 75ml

INNOVA zubná pasta pre regeneráciu skloviny 75ml

INNOVA zubní pasta pro regeneraci skloviny 75ml Prírodná posilňujúca zubná pasta bez fluoridu s hydroxyapatitom vápenatým. Obnovuje sklovinu, posilňuje ďasná. Vhodná v tehotenstve, pri zápale ďasien. (pilulka.sk)

Biela perla Pre fajčiarov zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Pre fajčiarov zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Pre fajčiarov zubná pasta 1x75 ml (lekarentriveze.sk)

Himalaya Bylinná zubná pasta pre citlivé zuby 75ml

Himalaya Bylinná zubná pasta pre citlivé zuby 75ml

Himalaya Bylinná zubná pasta pre citlivé zuby Sensi-Relief Herbal Toothpaste 1x75 ml Bylinné zloženie založené na „Advanced Phyto Protection“ zabezpečí silnú a dlhotrvajúcu úľavu od citlivosti a ochraňuje zubnú sklovinu. Výťažky zo špenátu ochraňujú obnažené zubné krčky, ktoré sú zdrojom citlivosti zubov. Pasta znižuje citlivosť zubov na teplé, studené alebo iné podnety. Obsahuje aj výťažky z mandľových škrupín a mentolu. (pilulka.sk)

Ecodenta For children zubná pasta pre deti 75ml

Ecodenta For children zubná pasta pre deti 75ml

Ecodenta For children zubná pasta pre deti 1x75 ml S extraktom z mrkvy a Kalidentom (prírodný zdroj kalcia). Vyvinutá špeciálne pre starostlivosť o detské zúbky, vhodná pre deti do 3-och rokov. (pilulka.sk)

INNOVA zubná pasta pre bielenie citlivých zubov 75ml

INNOVA zubná pasta pre bielenie citlivých zubov 75ml

INNOVA zubní pasta pro bělení citlivých zubů 75ml Prírodná posilňujúci zubná pasta s fluoridy a hydroxyapatitom vápenatým znižuje precitlivenosť a jemne bieli zuby. Vhodná pred a po ordinačným bielením. (pilulka.sk)

Dr. Hauschka Zubná pasta pre citlivé zuby 75ml

Dr. Hauschka Zubná pasta pre citlivé zuby 75ml

Dr. Hauschka Zubná pasta pre citlivé zuby 75ml Zubná pasta efektívne posilňuje zubnú sklovinu a pomáha udržiavať zuby zdravé, bez pigmentu a vo skvelej forme. Dr. Hauschka sa postará o vaše zuby, ďasná aj svieži dych. (pilulka.sk)

EQUILIBRA ALOE Gel - zubná pasta pre citlivé ďasná 75ml

EQUILIBRA ALOE Gel - zubná pasta pre citlivé ďasná 75ml

Zubná pasta ALOE Gel Sensitive Gums pre citlivé ďasná, s 30% obsahom šťavy z Aloe Vera Zubná pasta ALOE Gel Sensitive Gums pre citlivé ďasná má gélovú konzistenciu, neobsahuje sacharín, s jemnou sviežou príchuťou, ktorá je kombináciou Aloe Vera s upokojujúcim účinkom (ekvivalent 30% obsahu šťavy z Aloe Vera) a zložiek Escin a Malva Sylvestris, s antiseptickými účinkami z rastliny Echinacea a čajovníkového oleja. Mentol osvieži ústnu dutinu. Pravidelné a správne čistenie zubov minimálne počas 1 minúty pomáha predchádzať ochoreniu ďasien a chráni zuby pred zubným kazom a zubným kameňom. Zubná pasta zabezpečí príjemný dych, nemá agresívny vplyv na zubnú sklovinu a ďasná. Vyrobené v Taliansku. (feedo.sk)

Biela perla - pre tehotné a dojčiace mamy, zubná pasta

Biela perla - pre tehotné a dojčiace mamy, zubná pasta

Pre koho tehotenstvo a dojčenie môže u niektorých žien viest? K špecifickým problémom so zubami vrátane ochorenia ďasien a zvyšeného rizika zubného kazu. Zubna? Pasta :pre tehotne? A dojc?iace mamy zabezpečí komplexnu? Starostlivost? O u?stnu dutinu. Ako funguje regeneruje a hydratuje ďasná chráni zubnú sklovinu predchádza vzniku zubného kazu a plaku zabraňuje prekysleniu ústnej dutiny udržiavaním prirodzeného ph slín udržuje zubnú sklovinu prirodzene bielu aktívne látky a ich účinky kokosovy? Olej 100% bio panensky? Olej chráni zuby pred demineralizáciou zubnej skloviny fluo?r a prírodné kalcium chra?ni zuby pred zubny?m kazom pantenol – provitami?n b5 hydratuje d?asna? Japonska? Kame?lia 100% bio panensky? Olej regeneruje d?asna?, antioxidant ruz?ovy? I?l prírodny? Detoxikant u?stnej… (drmax.sk)

Pure Beginnings Zubná pasta pre bábätká bez fluoridu, malinová…

Pure Beginnings Zubná pasta pre bábätká bez fluoridu, malinová príchuť 75ml

Pure Beginnings Zubná pasta pre bábätká bez fluoridu, malinová príchuť 75ml Spotreba do 30.6.2022 Zubná pasta pre bábätká bez fluoridu s fantastickou prirodzenou malinovou príchuťou, ktorá pomáha dostať deti do pravidelnej rutiny čistenia si zubov. (pilulka.sk)

Biela perla - kids, zubná pasta

Biela perla - kids, zubná pasta

Pre koho zubná pasta je určená pre deti od 3 do 6 rokov, s príchuťou bubble gum. Ako funguje zabraňuje tvorbe zubného kazu remineralizuje sklovinu pôsobí antibakteriálne zmierňuje podráždenie ďasien a posilňuje ich aktívne látky a ich účinky šalvia, repík, bisabolol zmierňujú podráždenie ďasien a posilňujú ich fluór predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Znížená dávka fluóru v zubnej paste – 500ppmf je prispôsobená veku dieťaťa. Enzým (glucose oxidase) pomáha vytvárať prirodzenú ústnu mikroflóru. Pravidelné používanie zvyšuje antibakteriálny účinok a predchádza vzniku zubného kazu. Xylitol neutralizuje kyslé prostredie v ústach čím je špeciálna je založená na bylinnej báze obsahuje xylitol a prírodné farbivá neobsahuje sls používanie je určená na každodenné… (drmax.sk)

Biela perla - junior, zubná pasta

Biela perla - junior, zubná pasta

Pre koho zubná pasta určená pre deti od 6 do 12 rokov, s príchuťou jablko-mint. Ako funguje zabraňuje tvorbe zubného kazu remineralizuje zubnú sklovinu pôsobí antibakteriálne zmierňuje podráždenia ďasien a posilňuje ich aktívne látky a ich účinky šalvia, repík, bisabolol zmierňujú podráždenie ďasien a posilňujú ich fluór predchádza vzniku zubného kazu a remineralizuje zubnú sklovinu. Znížená dávka fluóru – 1000 ppmf je prispôsobená veku dieťaťa. Enzým (glucose oxidase) pomáha vytvárať prirodzenú ústnu mikroflóru. Pravidelné používanie zvyšuje antibakteriálny účinok a predchádza vzniku zubného kazu. Xylitol neutralizuje kyslé prostredie v ústach čím je špeciálna je založená na bylinnej báze obsahuje xylitol a prírodné farbivá neobsahuje sls používanie je určená na každodenné použitie, 2… (drmax.sk)

Biela perla - coconut, zubná pasta

Biela perla - coconut, zubná pasta

Túžite po žiarivom úsmeve, ale máte citlivé zuby? Siahnite po zubnej paste biela perla extra white coconut. 100 % kokosový olej z filipín má jemné bieliace účinky, chráni ústnu dutinu pred množením baktérií, udržuje v ústach optimálne ph po celý deň a chráni pred demineralizáciou chrupu. Rovnako ako xylitol, ktorý zároveň pôsobí ako účinná prevencia proti vzniku zubného kazu. Mäta sa potom postará o ľadovo svieži dych. Vaše zuby už nemusia trpieť kvôli agresívnym bieliacim zložkám. Doprajte svojmu chrupu skrášlenie aj starostlivosť so zubnou pastou biela perla extra white coconut. Kľúčové vlastnosti pasty na zuby biela perla extra white coconut pasta na zuby biela perla extra white coconut bieli zuby šetrne a nepoškodzuje sklovinu kokosový olej zuby jemne vybieli, udržuje v ústach… (drmax.sk)

Pure Beginnings Zubná pasta pre deti, bez fluoridu, vanilkovo-mätová…

Pure Beginnings Zubná pasta pre deti, bez fluoridu, vanilkovo-mätová príchuť 75ml

Pure Beginnings Zubná pasta pre deti bez fluoridu, vanilkovo-mätová príchuť 75ml Spotreba do 30.3.2022 Detská zubná prírodná pasta s vanilkou a mätou. Dokonalá ochrana pre silné zúbky. Jej lahodná, vanilkovo-mätová chuť pomáha dostať deti do pravidelnej rutiny čistenia si zubov. Bez fluoridu. Možno bezpečne prehltnúť. (pilulka.sk)

Biela perla Pre tehotné a dojčiace mamy zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Pre tehotné a dojčiace mamy zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Pre tehotné a dojčiace mamy zubná pasta 1x75 ml (lekarentriveze.sk)

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Zubná pasta je založená na receptúre obsahujúcej extrakty z bylín (šalvia. repík, harmanček) a prírodný enzým, ktoré zabezpečujú komplexnú ochranu ďasien. Na každodennú hygienu ústnej dutiny, vhodná aj pre citlivé zuby a pri problémoch s ďasnami, odstraňuje zubný povlak, s nízkym ukazovateľom abrazivity (10 RDA). Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Zubná pasta s obsahom 6 bylín. Obsahuje extrakty z bylín (tymián, šalvia, eukalyptus) a prírodný enzým. Čistí a odstraňuje zubný povlak, prinavracia svieži dych, posilňuje ďasná. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Biela perla - bamboo carbon & aloe, zubná pasta

Biela perla - bamboo carbon & aloe, zubná pasta

Zubná pasta s aktívnym bambusovým uhlím a aloe vera zn. Biela perla chráni pre vznikom zubného kazu vďaka obsahu fluoru a kalcia obsahuje organické aloe a bisabolol pre zdravé ďasná mäta dodáva svieži dych a aktívne bambusové uhlie má prečisťujúce vlastnosti pomáha odstrániť povrchové aj hlbšie zafarbenia z kávy, čaju či z fajčenia krásne biele zuby a oslnivo žiarivý úsmev! Zubná pasta biela perla extra white s aktívnym bambusovým uhlím a aloe vera šetrne čistí zuby, pomáha odstrániť povrchové aj hlbšie zafarbenia z kávy, čaju či z fajčenia, chráni pre vznikom zubného kazu a zanecháva zuby lesklé a hladké. Aktívne látky ako organické aloe, bisabolol, fluór a kalcium, mäta a aktívne bambusové uhlie zabezpečia regeneráciu a ochranu ďasien, šetrné bielenie zubov, zníženie citlivosti zubov a… (drmax.sk)

Biela perla Paradontóza zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 1x75 ml (lekarentriveze.sk)

Biela perla Ccoconut zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Ccoconut zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Ccoconut zubná pasta 1x75 ml (lekarentriveze.sk)

Biela perla Fresh zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 1x75 ml (lekarentriveze.sk)

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 75 ml

Biela perla Fresh zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta enzymaticko-bylinná obsahuje extrakty z bylín (tymián, šalvia, eukalyptus) a prírodný enzým. Klinicky testovaná. (pilulka.sk)

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 75 ml

Biela perla Paradontóza zubná pasta 1x75 ml Zubná pasta je založená na receptúre obsahujúcej extrakty z bylín a prírodný enzým ktoré zabezpečujú komplexnú ochranu ďasien. (pilulka.sk)

ODOL ZUBNA PASTA 75ML GREP 60000000125694

ODOL ZUBNA PASTA 75ML GREP 60000000125694

ZUBNÁ PASTA . Odol Grep ZP 75 ml poskytuje 24 h ochranu pred cukrami vďaka aktívnemu fluoridu, ktorý vytvára ochranný štít a ten poskytuje celodennú ochranu povrchu zubov proti pôsobeniu kyselín z cukrov. . Čistí, chráni a (andreashop.sk)

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML WHITENING 60000000129915

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML WHITENING 60000000129915

ZUBNÁ PASTA . Parodontax Whitening ZP 75ml pomáha obnoviť prirodzenú belosť zubov. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien a chrániť pred zubným kazom. . Obsahuje fluorid sodný 1400 ppm F. (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML PRONAMEL 70889

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML PRONAMEL 70889

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Pronamel ZP 75ml je zubná pasta špeciálne vyvinutá pre citlivé zuby. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Pomáha spevňovať sklovinu a chrániť pred účinkami erózie (andreashop.sk)

ODOL ZUBNA PASTA 75ML MELON 60000000125695

ODOL ZUBNA PASTA 75ML MELON 60000000125695

ZUBNÁ PASTA . Odol Melón ZP 75 ml poskytuje 24 h ochranu pred cukrami vďaka aktívnemu fluoridu, ktorý vytvára ochranný štít a ten poskytuje celodennú ochranu povrchu zubov proti pôsobeniu kyselín z cukrov. . Čistí, chráni a (andreashop.sk)

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML CLASSIC 60000000116173

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML CLASSIC 60000000116173

ZUBNÁ PASTA . Parodontax Classic ZP 75ml pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien *pri čistení zubov 2x denne*. . Neobsahuje fluorid, takže je vhodný pre pacientov s precitlivenosťou na fluorid. (andreashop.sk)

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML FLUORIDE 60000000129857

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML FLUORIDE 60000000129857

ZUBNÁ PASTA . Parodontax Fluoride ZP 75ml pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien *pri čistení zubov 2x denne*. . Pomáha chrániť pred zubným kazom. Obsahuje fluorid sodný 1400 ppm F. (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML RAPID 6108266

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML RAPID 6108266

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Rapid ZP 75ml poskytuje úľavu od bolesti pri citlivosti zubov. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Má rýchly učinok a poskytuje úľavu do 60 sekúnd. . Zanecháva svieži pocit. (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML FLUORIDE NS10991000

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML FLUORIDE NS10991000

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Fluoride ZP 75ml poskytuje úľavu od bolesti pri citlivosti zubov. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Zanecháva svieži pocit. . Obsahuje fluorid sodný 1450 ppm F. (andreashop.sk)

Biela perla Sensitive bieliaca zubná pasta 75 ml

Biela perla Sensitive bieliaca zubná pasta 75 ml

Zubná pasta bieliaca, enzymatická. Je určená na dlhodobé a nepretržité používanie pre osoby s citlivými zubami. Jemne odstraňuje zubný povlak, vhodná pri zuboch, kotoré sú citlivé pri komzumácii studených a teplých jedál a nápojov, chráni pred vznikom zubného kazu. Viac na adcc.sk (najlekaren.eu)

Biela perla Kurkuma + Q10 zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Kurkuma + Q10 zubná pasta 1x75 ml

Biela perla Kurkuma + Q10 zubná pasta 1x75 ml (lekarentriveze.sk)

Sensodyne Repair & Protect zubná pasta 75ml 3ks +Sensodyne Extra…

Sensodyne Repair & Protect zubná pasta 75ml 3ks +Sensodyne Extra Whitening Zubná pasta 75ml 1 ks

Sensodyne Repair&Protect 3X + Extra whittening Zubná pasta Sensodyne Repair & Protect napomáha regenerovať obnažený zubný krčok a predchádza tak bolestivej citlivosti zubov. Zubná pasta Sensodyne Whitening je určená predovšetkým pre citlivé zuby s bieliacim účinkom. (pilulka.sk)

Zubná pasta Biofer 75ml

Zubná pasta Biofer 75ml

Odstraňuje zubný povlak a zabraňuje jeho ďalšej tvorbe, regeneruje ďasná, odstraňuje pach, zabraňuje tvorbe zubného kameňa a zubného kazu. (mojalekaren.sk)

Clinomyn zubná pasta 75ml

Clinomyn zubná pasta 75ml

Clinomyn zubná pasta pre fajčiarov obnovuje prirodzenú farbu zubov. (mojalekaren.sk)

MERIDOL Zubná pasta 75ml

MERIDOL Zubná pasta 75ml

MERIDOL ZUBNÁ PASTA 1x75 ml Jedinečná kombinácia aktívnych zložiek aminfluoridu/fluoridu cínatého zubnej pasty meridol® bojuje s príčinou zápalu ďasien, nie len s príznakmi. Má okamžitý a trvalý antibakteriálny účinok a chráni tiež pred zubným kazom. (pilulka.sk)

Argiletz Bio Zubná pasta s bielym ílom mäta 75ml

Argiletz Bio Zubná pasta s bielym ílom mäta 75ml

Argiletz Zubná pasta s bielym ílom mäta 75 ml BIO Zubná pasta dôkladne avšak šetrne čistí zuby a účinne detoxikuje celú ústnu dutinu. Obsahuje éterický olej z mäty piepornej. (pilulka.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML PRONAMEL WHITENING NS7083200

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML PRONAMEL WHITENING NS7083200

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Pronamel Whitening ZP 75ml je zubná pasta špeciálne vyvinutá pre citlivé zuby. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Pomáha spevňovať sklovinu a chrániť pred účinkami erózie (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML ADVANCED CLEAN NS10575200

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML ADVANCED CLEAN NS10575200

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Advanced clean ZP 75ml je špeciálne vyvinutá pre citlivé zuby. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Je vyvinutá s technológiou na posilnenie penivosti a zanecháva svieži pocit. (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML EXTRA WHITENING NS11197000

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML EXTRA WHITENING NS11197000

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Extra Whitening ZP 75ml je špeciálne vyvinutá pre citlivé zuby. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Zanecháva svieži pocit a pomáha odstraňovať škvrny a vracať zubom ich (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML REPAIR & PROTECT 60000000125765

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML REPAIR & PROTECT 60000000125765

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Repair&Protect ZP 75ml poskytuje úľavu od bolesti pri citlivosti zubov. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom a poskytuje dlhotrvajúcu ochranu. . Tvorí ochrannú vrstvu cez citlivé (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML KOMPLETNA OCHRANA 60000000130991

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML KOMPLETNA OCHRANA 60000000130991

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Kompletná ochrana ZP 75ml poskytuje úľavu od bolesti pri citlivosti zubov. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Má 7 špeciálne navrhnutých benefitov pre: citlivé zuby, ďasná, (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML RAPID WHITENING 60000000130963

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML RAPID WHITENING 60000000130963

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne Rapid Whitening ZP 75ml poskytuje úľavu od bolesti pri citlivosti zubov. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Má rýchly učinok a poskytuje úľavu do 60 sekúnd. . Pomáha (andreashop.sk)

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML EXTRA FRESH 60000000129918

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML EXTRA FRESH 60000000129918

ZUBNÁ PASTA . Parodontax Extra Fresh ZP 75ml má extra sviežu príchuť. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien a pomáha chrániť pred zubným kazom. . Obsahuje fluorid sodný 1400 ppm F. (andreashop.sk)

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML ANTI CARIES 60000000124675

SENSODYNE ZUBNA PASTA 75ML ANTI CARIES 60000000124675

ZUBNÁ PASTA . Sensodyne proti zubnému kazu ZP 75ml poskytuje úľavu od bolesti pri citlivosti zubov, ktorá je klinicky preukázaná. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha chrániť pred zubným kazom. . Obsahuje fluorid sodný 1450 ppm F. (andreashop.sk)

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML ULTRA CLEAN 60000000116179

PARODONTAX ZUBNA PASTA 75ML ULTRA CLEAN 60000000116179

ZUBNÁ PASTA . Parodontax Ultra Clean ZP 75ml zanecháva pocit neobyčajne čistých zubov a sviežich úst. . Pri čistení zubov 2x denne pomáha zastaviť a predchádzať krvácaniu ďasien . Pomáha chrániť pred zubným kazom. . Obsahuje (andreashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť