Biely beliani na kávu avon (beliani_71870)

Produkt Biely beliani na kávu avon (beliani_71870) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Biely beliani na kávu avon (beliani_71870) upraviť a produkt hľadať znova.

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, atypické nohy, 4 nohy, biela farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sú umiestnené 4 atypické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti produktu Biely BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sa nachádzajú atypické nožičky zaisťujúce cirkuláciu vzduchu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870) , Biely beliani na kávu avon (beliani_71870)

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Stolík má naspodku umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku Čierny BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872) , Čierny beliani na kávu avon (beliani_71872)

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a strieborná farba, výška 55 cm Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom oživí váš interiér. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a strieborná farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI ocení každý pri relaxácii či sledovaní obľúbeného... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661) , Sivý beliani na kávu chester (beliani_71869)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a zlatá farba, výška 55 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti produktu BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a zlatá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vkusne riešené vyhotovenie odkladacieho stolíka utvára ráz izby Odkladací stolík BELIANI poteší svojou funkčnosťou každý deň pri sledovaní televízie či... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662) , Beliani na kávu biely mramorový efekt a zlatá meridian ii (beliani_184662)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, rozkladací, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, prekrížené nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, sivá farba, rozmery 46 × 40 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sa nachádzajú 4 prekrížené nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Kľúčové prednosti produktu Sivý BELIANI na kávu CHESTER Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie je elegantné Naspodku sa nachádzajú prekrížené nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Povrch je v matnej úprave... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869) , Tmavohnedý guľatý beliani na kávu oregon (beliani_58086)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie oceľ, 1 noha, biela a hnedá farba, výška 45 cm Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti výrobku Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: oceľ Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 40 cm a jeho výška má 45 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI spríjemní každému pobyt pri televíznom programe či popoludňajšej relaxácii. Dobre vybraný materiál dosky, ktorým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086) , Moderný beliani na kávu troy taupe (beliani_68199)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, rozmery 61 × 40 × 40 cm (V׊×H) Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Súčasťou sú 4 atypické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné prednosti výrobku Moderný BELIANI na kávu TROY taupe Praktický príručný stolík BELIANI poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sú umiestnené atypické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je matná... (alza.sk)

Podobné produkty ako Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199) , Beliani na kávu biela a strieborná meridian ii (beliani_184661)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, lesklá povrchová úprava, čierna a zlatá farba, výška 55 cm Ak si želáte mať svoj obľúbený časopis či nápoj blízko pohovky, potom vám odporúčame odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sa nachádzajú prekrížené nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti produktu BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Dolu sú umiestnené prekrížené nožičky na správnu stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je lesklá Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660) , Beliani na kávu čierny a zlatý meridian ii (beliani_184660)

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, lesklá povrchová úprava, biela a strieborná farba, výška 55 cm Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. Naspodku sa nachádzajú atypické nožičky, ktoré vám garantujú skvelú stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle zhotovenie vyniká svojím elegantným dizajnom Súčasťou stolíka sú atypické nožičky na dobrú stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrch je v lesklej... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659) , Beliani na kávu mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184659)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: biela a zelená (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997) , Lodos mlynček na kávu temp biely (3/2)

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU
Detail

ČISTIACE ZRNÁ PRE MLYNČEKY NA KÁVU . Čistiace zrná na jednoduché čistenie drviacich mlynčekov na kávu bez ich demontáže. Vďaka kávovým zrnám, ktoré sú nosičom prírodného média, účinne eliminuje všetky zvyšky. Efektívne (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU , Biely beliani foster (beliani_155809)

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366
Detail

SET NA KÁVU/ČAJ . Delphin SPACE je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne značky Delphin. Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže. . Rozmerom (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366 , Beliani biely tulsa (beliani_128798)

DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320

Detail

POHÁRE NA CAFFÉ LUNGO . Perfektný hrnček na vychutnanie si kávy Americano alebo caffé lungo. . ZHRNUTIE . Súprava 2 pohárov vhodných na kávu Americano a caffé lungo . Vyrobené z borosilikátového skla . Ergonomická a jednoduchá (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320 , Beliani foster biely (beliani_165100)

BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy

BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy
Detail

800ml (homepoint.sk)

Podobné produkty ako BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy , Biely beliani gilbert (beliani_66125)

HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU

Detail

NEROZBITNÝ POHÁR NA KÁVU . objem: 34 cl . z recyklovateľného materiálu . potravinárska kvalita . vhodný do mikrovlnky, mrazničky, umývačky riadu . dá sa gravírovať . exkluzívne prevedenie . rozmery: 115 x 84 x 55 mm . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU , Biely beliani lowell (beliani_66127)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: hnedá, ružová a žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979) , Biely beliani joliet (beliani_66126)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622) , Beliani foster biely (beliani_165106)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)

Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 55 × 45 × 100 cm farba: biela Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže je vaše odpověď ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který vás překvapí svou praktičností, a ještě přináší úžasný design. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že disponuje rozměry 45 × 55 × 100 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, jímž je MDF. Co do materiálu konstrukce, tu tvoří mdf. Celkový vzhled stolku završila v tomto případě matná povrchová úprava. Bílý BELIANI FOSTER bude dělaný jako pro vás, pokud vám dělají radost obdélníkové kousky nábytku. Zajímavé parametry u produktu Bílý BELIANI FOSTER Nadchněte se novým konferenčním stolkem Rozměry u tohoto modelu dělají 45 × 55 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI disponuje deskou, kterou tvoří MDF K dokonalému vzhledu přispívá matná úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809) , Beliani svetlohnedý/biely elida (beliani_125351)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)

Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125)
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, VINTAGE štýl, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 52 × 48 × 43 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho vintage styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. K dispozici jsou přidané šuplíky i úložný prostor pro umístění menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. V balení najdete jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Zásadní přednosti produktu Bílý BELIANI GILBERT Vintage noční stolek BELIANI vám nabídne dostatek prostoru pro budík či rozečtenou knížku Obdélníkové vyhotovení se může pochlubit elegantním designem Je vyroben s šuplíky a s úložným prostorem Osobní věci najdou své místo na odkládacím prostoru Balení tvoří jeden noční... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125) , Beliani prírodný/biely swansea (beliani_123906)

Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126)

Detail

Nočný stolík – biela farba, štvorcový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevotrieska a MDF, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 56 × 45 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplňkem do ložnice, například k odložení rozečtené knihy či budíku, je noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho retro styl. Je velmi oblíbený pro své čtvercové provedení, jež je velmi vkusné a oživí každý prostor. Stolek má vespod umístěny 4 klasické nožičky, které zabezpečí stabilitu. Díky nim bude úklid pod stolkem pohodlnější a vzduch bude bez problému cirkulovat. Disponuje přidanými šuplíky i úložným prostorem pro uložení menších věcí. Osobní věci můžete umístit na odkládací část stolku. Noční stolek BELIANI bude tou pomyslnou třešničkou v dolaďování interiéru. Zásadní vlastnosti produktu Bílý BELIANI JOLIET Retro noční stolek BELIANI vám zajistí dostatek místa na budík či knížku Čtvercové provedení vyniká svým nadčasovým vzhledem Vespod... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126) , Bočný beliani biely largo (beliani_250298)

Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)

Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127)
Detail

Nočný stolík – biela farba, dekor dreva dub, obdĺžnikový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie MDF, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 79 × 91 × 38 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho retro styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které díky eleganci oživí každý prostor. Na spodní straně stolku jsou 4 nožičky, které se postarají o výbornou stabilitu. Při úklidu vám zajistí pohodlný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. Je vyroben s přidanými šuplíky a s úložným prostorem, kam můžete umístit drobnější věci. Osobní věci si můžete položit na odkládací část nočního stolku. V balení se nachází jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým designem podtrhne vzhled vaší ložnice. Hlavní přednosti produktu Bílý BELIANI LOWELL Retro noční stolek BELIANI poskytuje dostatek prostoru například na lampičku nebo... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127) , Beliani puf čierno- biely guntur (beliani_134424)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)

BELIANI biely TULSA (beliani_128798)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 40 × 120 cm farba: biela Rádi byste si pořídili nový nábytek nebo jen vyměnili ten stávající? Pokud souhlasíte, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, přičemž navíc bude skvěle vypadat. Při vybírání toho ideálního místa pro jeho umístění byste měli myslet na to, že byl navržen s rozměry 40 × 60 × 120 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. Ke konečnému vzhledu posloužila v tomto případě povrchová úprava v lesku. BELIANI bílý TULSA bude ideální právě pro vás, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kusy nábytku. Rozhodující vlastnosti u produktu BELIANI bílý TULSA Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 40 × 60 × 120 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely TULSA (beliani_128798) , Beliani biely/prírodné drevo lanark (beliani_121702)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)

BELIANI FOSTER biely (beliani_165100)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, biela farba, rozmery 60 × 40 × 40 cm (V׊×H) Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI FOSTER biely Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka dosahujú 60 × 40 × 40 cm (v × š × h) Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie televízie aj relaxáciu s knižkou či novinami. Doska aj... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER biely (beliani_165100) , Beliani so 4 zásuvkami biely (beliani_233691)

BELIANI Foster biely (beliani_165106)

BELIANI Foster biely (beliani_165106)
Detail

Regál – drevený, policový, police z drevovláknitých dosiek MDF, 4 police, nosnosť police 5 kg, skrutkovaný, biela farba konštrukcie, rozmery 1520 × 800 × 300 mm (V׊×H) Chceli by ste ešte dovybaviť svoj byt? Na voľné miesto by sa mohol hodiť praktický policový regál BELIANI. Zaobstaráte si tak ďalší bytový doplnok s praktickým úložným priestorom. Regál je vybavený 4 policami. Drevená konštrukcia dodá dobrú stabilitu a pekný vzhľad. Maximálne zaťaženie police je 5 kg. Na nekomplikovanú prepravu a ľahké uskladnenie sa zasiela demontovaný. Ľahko ho potom dáte dohromady pomocou spojovacích materiálov a návodu, ktoré sú súčasťou balenia. Regál BELIANI meria 1520 × 800 × 300 mm (v × š × h). Kľúčové vlastnosti produktu BELIANI Foster biely Regál BELIANI má 4 police Materiál konštrukcie: drevo Police sú zhotovené z drevovláknitej dosky (MDF) Zasiela sa rozložený, spolu s návodom a skrutkami Farba konštrukcie je biela Regál BELIANI meria 1520 × 800 × 300 mm (v × š × h) (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI Foster biely (beliani_165106) , Wmf 1291656046 na kávu/čaj nuova

Biela BELIANI UNICORN (beliani_161339)

Biela BELIANI UNICORN (beliani_161339)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 35×31×91 cm (V׊×H), výška sedadla: 35 cm, hmotnosť: 3 kg, 1 ks v balení, biela farba Máte v úmyslu pořízení dalšího místa k sezení či jen doplnění interiéru? Bílá BELIANI UNICORN vám toto nabízí. Lze ji postavit i do malé místnosti, její rozměry dosahují 31 × 91 cm, sedák je potom umístěn ve výšce 35 cm. O stabilitu stoličky se postará konstrukce, kterou tvoří dřevo. Aby posezení na stoličce bylo pohodlné, bude pro vás nezbytné znát materiál sedáku. V tomto případě se používá textil. Elegantní vzhled stoličky BELIANI rozzáří bílá. Při její koupi je důležité myslet i na to, že její nosnost činí 120 kg. Uvnitř balení se nachází jedna stolička. Stolička BELIANI disponuje hmotností 3 kg. Důležité funkce produktu Bílá BELIANI UNICORN Udělejte si radost elegantní stoličkou Je opatřena výškou sedu 35 cm Rozměry: 31 × 91 cm Stoličce BELIANI patří bílá barva... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biela BELIANI UNICORN (beliani_161339) , Orion mlynček nerez na kávu (130191)

Biela BELIANI BUNNY (beliani_161327)

Biela BELIANI BUNNY (beliani_161327)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 36×57×31 cm (V׊×H), výška sedadla: 36 cm, hmotnosť: 3 kg, 1 ks v balení, biela farba Máte v úmyslu pořízení dalšího místa k sezení či jen doplnění interiéru? Bílá BELIANI BUNNY je volbou přímo pro vás. V místnosti zabere díky svým malým rozměrům místo o velikosti 57 × 31 cm a výška sedáku je potom 36 cm. Na konstrukci byl vybrán materiál, jímž je dřevo. Aby se vám na stoličce pohodlně sedělo, bude pro vás důležitý i materiál sedáku. U tohoto modelu naleznete textil. Specifický vzhled stoličky BELIANI ovlivňuje bílá. Při jejím používání nezapomínejte ani na to, že její nosnost dosahuje 120 kg. Uvnitř balení se nachází jedna stolička. Stolička BELIANI nabízí hmotnost 3 kg. Nejdůležitější vlastnosti produktu Bílá BELIANI BUNNY Udělejte si radost zajímavou stoličkou Sedět na ní budete ve výšce 36 cm Rozměry: 57 × 31 cm Stoličce BELIANI dominuje bílá barva Na... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biela BELIANI BUNNY (beliani_161327) , Lodos mlynček na kávu 33 (78)

Biela BELIANI ALPACA (beliani_161094)

Biela BELIANI ALPACA (beliani_161094)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: textil, nosnosť: 120 kg, rozmery stoličky: 45×65×30 cm (V׊×H), výška sedadla: 45 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, biela farba Potřebujete další místo k sezení nebo jenom chcete oživit svůj interiér? Bílá BELIANI ALPACA bude ideální volbou. Umístíte ji klidně i do menší místnosti, její rozměry dosahují 65 × 30 cm a mluvíme-li o výšce sedáku, ta dosahuje 45 cm. Na konstrukci byl vybrán materiál, jímž je dřevo. Abyste na stoličce rádi seděli, budete se starat i o materiál sedáku. V tomto případě ho tvoří textil. Elegantní vzhled stoličky BELIANI dotváří bílá. Při jejím používání myslete i na to, že její nosnost činí 120 kg. Uvnitř balení najdete jednu stoličku. Stolička BELIANI disponuje hmotností 4 kg. Základní přednosti produktu Bílá BELIANI ALPACA Obstarejte si originální stoličku Nabízí výšku sedu 45 cm Rozměry: 65 × 30 cm Stoličce BELIANI sedí bílá barva Výrobce vybral pro konstrukci materiál,... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biela BELIANI ALPACA (beliani_161094) , Tescoma mlynček na kávu grandchef 428802.00

AVON Oválný kartáč na vlasy

AVON Oválný kartáč na vlasy
Detail

Upravuje perfektně účes! Pomáhá rozčesávat vlasy. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako AVON Oválný kartáč na vlasy , Tescoma mlynček na kávu handy 643976.00

Biela vitrína Woodman Avon

Biela vitrína Woodman Avon
Detail

Kam s knihami? Do štýlovej a nadčasovej vitríny Avon, ktorá ponúka nielen dostatok priestoru, ale aj trvalo krásny a neopozeraný dizajn. O značke Leonhard Pfeifer je dizajnér, ktorého otecko vlastnil antik so starožitným nábytkom. A asi práve odtiaľ pochádza inšpirácia k dizajnu nábytku Woodman, do ktorého Leonhard vnáša krásnu kombináciu kvalitného spracovania, nadčasového dizajnu aj trochu toho retro nádychu. Montážny manuál produktu nájde tu. (bonami.sk)

Podobné produkty ako Biela vitrína Woodman Avon , Beliani biely mramorový efekt / čierna gloster (beliani_317392)

BELIANI svetlohnedý/biely ELIDA (beliani_125351)

BELIANI svetlohnedý/biely ELIDA (beliani_125351)
Detail

Konferenčný stolík atypický, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 43 × 38 × 43 cm farba: biela Zařizujete nový byt nebo potřebujete vyměnit starý nábytek? Pokud souhlasíte, vaši pozornost upoutá konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Pokud se budete rozhodovat, kam jej umístíte, myslete na to, že byl navržen s rozměry 38 × 43 × 43 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je MDF. Pokud se podíváme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI světle hnědý/bílý ELIDA bude pro vás vhodný, pokud se vám líbí atypické kousky nábytku. Důležité vlastnosti u produktu BELIANI světle hnědý/bílý ELIDA Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Rozměry jsou u tohoto konkrétního typu 38 × 43 × 43 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF Bude jako dělaný pro vás, jestliže hledáte atypické kusy nábytku BELIANI světle hnědý/bílý ELIDA dělá... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlohnedý/biely ELIDA (beliani_125351) , Biely beliani v tvare vetvy houma (beliani_58073)

BELIANI prírodný/biely SWANSEA (beliani_123906)

BELIANI prírodný/biely SWANSEA (beliani_123906)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s úložným priestorom, so zásuvkami a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevo a mdf, rozmery: 60 × 46 × 120 cm farba: biela Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? V případě, že je vaše odpověď kladná, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, který je sympaticky praktický, a ještě přináší úžasný design. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že má od výrobce rozměry 46 × 60 × 120 cm. Hovoříme-li o desce konferenčního stolku, je vyrobena z materiálu, jímž je dřevo a MDF. Pokud vás zajímá samotná konstrukce, tu tvoří dřevotříska. BELIANI přírodní/bílý SWANSEA bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vám přináší radost obdélníkové kousky nábytku. Za velkou výhodu lze považovat i jeho úložný prostor. Byl navržen i s šuplíky. Zásadní parametry u produktu BELIANI přírodní/bílý SWANSEA Vybavte si váš domov stylovým konferenčním stolkem Tento typ... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI prírodný/biely SWANSEA (beliani_123906)

Bočný BELIANI biely LARGO (beliani_250298)

Bočný BELIANI biely LARGO (beliani_250298)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, biela a zlatá farba, rozmery 57 × 40 × 40 cm (V׊×H) Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Na spodnej strane stolíka sú 4 klasické nožičky, ktoré zabezpečia stabilitu. Umožňujú tiež pohodlné upratovanie a dobrú cirkuláciu vzduchu pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom podčiarkne váš interiér. Zásadné vlastnosti produktu Bočný BELIANI biely LARGO Praktický príručný stolík BELIANI vyniká dostatočným priestorom pre noviny, rozčítaný časopis či obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Naspodku sú umiestnené klasické nožičky na dobrú stabilitu Materiálom dosky je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a zlatá farba Rozmery odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Bočný BELIANI biely LARGO (beliani_250298)

Biely BELIANI v tvare vetvy HOUMA (beliani_58073)

Biely BELIANI v tvare vetvy HOUMA (beliani_58073)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: drevo, materiál dosky: mdf, rozmery: 36 × 41 × 36 cm farba: biela a hnedá Chystáte renovaci svého bytu a poohlížíte se po novém nábytku? V případě, že ano, mohl by se vám hodit konferenční stolek BELIANI, který oplývá praktičností, a navíc skvěle vypadá. Při správném výběru myslete na to, že nabízí rozměry 41 × 36 × 36 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, jímž je MDF. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří dřevo. Bílý BELIANI ve tvaru větve HOUMA bude jako dělaný pro vás, pokud jste si oblíbili kulaté kousky nábytku. Podstatné funkce u produktu Bílý BELIANI ve tvaru větve HOUMA Vybavte si váš domov stylovým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu činí 41 × 36 × 36 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF Zaujme vaši pozornost, pokud jsou předmětem vašeho zájmu kulaté kusy nábytku Bílý BELIANI ve tvaru větve HOUMA zdobí bílá a hnědá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI v tvare vetvy HOUMA (beliani_58073)

Biely BELIANI s 3 zásuvkami LUCKY (beliani_253307)

Biely BELIANI s 3 zásuvkami LUCKY (beliani_253307)
Detail

Nočný stolík – biela farba, dekor dreva paulovnia, obdĺžnikový, retro štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevo, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 58 × 40 × 29 cm (V׊×H) Jako praktický kus nábytku, který využijete například k odložení knihy nebo budíku, vám doporučujeme noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho retro styl. Je populární pro své obdélníkové provedení, které je velmi elegantně řešeno. Vespod jsou umístěny 4 klasické nožičky, které jsou zárukou stability. Při úklidu poskytují snadný přístup k podlaze a dobrou cirkulaci vzduchu. K dispozici jsou přidané šuplíky i úložný prostor pro ukládání drobných věcí. Odkládací část nočního stolku můžete využít k umístění osobních věcí. Součást balení tvoří jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI váš interiér dovede k dokonalosti. Hlavní vlastnosti produktu Bílý BELIANI se 3 zásuvkami LUCKY Retro noční stolek BELIANI vám zajistí... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI s 3 zásuvkami LUCKY (beliani_253307)

Biely BELIANI s drevenou doskou WINGLAY (beliani_200044)

Biely BELIANI s drevenou doskou WINGLAY (beliani_200044)
Detail

Nočný stolík – biela farba, obdĺžnikový, moderný štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie drevotrieska, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 50 × 48 × 40 cm (V׊×H) Jestliže si přejete mít svou oblíbenou knihu či budík blízko postele, pak vám doporučujeme noční stolek BELIANI. Na první pohled zaujme jeho moderní styl. Je oblíbený pro své obdélníkové provedení, jež dodá eleganci každému prostoru. Na spodní straně stolku jsou 4 nožičky, jež jsou zárukou výborné stability. Usnadní vám úklid pod stolkem a zajistí dobrou cirkulaci vzduchu. Součástí jsou přidané šuplíky a úložný prostor, kam můžete uložit menší věci. Na osobní věci se najde místo díky odkládacímu prostoru nočního stolku. Obsahem balení je jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem podtrhne váš interiér. Klíčové vlastnosti produktu Bílý BELIANI s dřevěným topem WINGLAY Moderní noční stolek BELIANI vám nabídne dostatek prostoru pro budík či... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI s drevenou doskou WINGLAY (beliani_200044)

BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636)

BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a zlatá Nevyhovuje vám váš stávající nábytek a chcete ho vyměnit za nový? Jestliže je vaše odpověď ano, bude se vám líbit konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a navíc bude dobře vypadat. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry jsou 40 × 80 × 80 cm. Pokud jde o desku konferenčního stolku, pro ni byl vybrán materiál, jímž je sklo. Půjde-li o konstrukci, tu tvoří kov. Pro konečný vzhled tohoto stolku posloužila lesklá povrchová úprava. BELIANI bílo - zlatý MERIDIAN II bude dělaný jako pro vás, pokud jste si oblíbili kulaté kousky nábytku. Významné parametry u produktu BELIANI bílo - zlatý MERIDIAN II Udělejte si radost stylovým konferenčním stolkem Co se týká rozměrů, naměříme 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří sklo Dokonalý vzhled vytváří povrchová úprava... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI bielo-zlatý MERIDIAN II (beliani_184636)

BELIANI puf čierno- biely GUNTUR (beliani_134424)

Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 41×41×41cm (V׊×H) biela a čierna farba Chcete získať nový doplnok na sedenie alebo si len tak pri televízii natiahnuť nohy? V takom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorý možno jednoducho zladiť s nábytkom. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 41 × 41 cm, na výšku to potom bude príjemných 41 cm. Taburetka BELIANI puf čierno- biely GUNTUR bola vyrobená z patrične odolného materiálu, tvorí ju bavlna. Kľúčové funkcie produktu BELIANI puf čierno- biely GUNTUR Pohodlná taburetka do vášho domova Okrúhly tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zdobí ju biela a čierna farba Rozmery produktu BELIANI puf čierno- biely GUNTUR majú hodnoty 41 × 41 × 41 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf čierno- biely GUNTUR (beliani_134424)

BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702)

BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, matná povrchová úprava, biela farba, priemer 40 cm, výška 40 cm Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré svojou eleganciou oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené atypické nožičky, ktoré sa postarajú o výbornú stabilitu. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Je vyrobený s pridaným úložným priestorom na umiestnenie menších vecí. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom oživí váš interiér. Zásadné vlastnosti výrobku BELIANI biely/prírodné drevo LANARK Praktický príručný stolík BELIANI vyniká dostatočným priestorom pre noviny, rozčítaný časopis či obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Naspodku sú umiestnené atypické nožičky slúžiace na správnu... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702)

BELIANI so 4 zásuvkami biely (beliani_233691)

BELIANI so 4 zásuvkami biely (beliani_233691)
Detail

Toaletný stolík – atypický, so zásuvkami, klasické nohy stola, materiál dosky drevo a sklo, materiál konštrukcie MDF, matná povrchová úprava, v súprave so stoličkou, rozmery 149 × 90 × 40 cm (V׊×H), biela farba Bojujete každé ráno s rodinou o miesto pred zrkadlom? Ak vás pri nábytku lákajú atypické tvary, mohol by vás očariť toaletný stolík BELIANI, s ktorým získate vlastný kútik. Toaletný stolík predstavuje funkčný kus nábytku v jedinečnom štýle, ktorý k nemu neodmysliteľne patrí. Jeho biela farba vás nadchne vkusnou nadčasovosťou, zvolené materiály zase kvalitou a trvanlivosťou. Výrobným materiálom dosky toaletného stolíka BELIANI je drevo a sklo. Na konečnú úpravu toaletného stolíka bol zvolený matný povrch. Kompletní a dobře sestavená sada toaletního stolku se stoličkou bude navíc úžasnou ozdobou každého interiéru. Rozmery kozmetického stolíka BELIANI majú 149 × 90 × 40 cm (v × š × h). Hlavné vlastnosti kozmetického stolíka BELIANI so 4 zásuvkami biely... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI so 4 zásuvkami biely (beliani_233691)

BELIANI PURE na vodnú posteľ na zips 140 × 200 cm (beliani_75611)

BELIANI PURE na vodnú posteľ na zips 140 × 200 cm (beliani_75611)
Detail

Poťah na matrac – biela farba, materiál bavlna, rozmery 140×200×20 cm (Š×H×V) (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI PURE na vodnú posteľ na zips 140 × 200 cm (beliani_75611)

BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638)

BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 80 × 40 × 80 cm farba: biela a strieborná Rádi byste zkrášlili svůj domov a pořídili si nový nábytek? Jestliže ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je sympaticky praktický a dobře si porozumí s ostatním vašim nábytkem. Při správném výběru myslete na to, že co do rozměrů naměříte 40 × 80 × 80 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je sklo. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II bude ideální právě pro vás, pokud vám dělají radost kulaté kousky nábytku. Zásadní funkce u produktu BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II Doplňte svůj nábytek novým konferenčním stolkem Rozměry jsou u tohoto modelu 40 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří sklo Nadchne vás, jestliže jsou ve vašem hledáčku kulaté kusy nábytku BELIANI bílá a stříbrná MERIDIAN II činí elegantním... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184638)

Hnedý BELIANI s bielymi policami ALLOA (beliani_119542)

Hnedý BELIANI s bielymi policami ALLOA (beliani_119542)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s úložným priestorom, so zásuvkami a s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: drevotrieska, materiál dosky: drevotrieska, rozmery: 60 × 45 × 100 cm farba: biela Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud kýváte hlavou, že ano, vaši pozornost upoutá konferenční stolek BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, a navíc dobře vypadá. Pokud se budete rozhodovat, kam jej umístíte, myslete na to, že je o rozměrech 45 × 60 × 100 cm. Máme-li na mysli desku stolku, byla navržena z materiálu, jímž je dřevotříska. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří dřevotříska. Hnědý BELIANI s bílými policemi ALLOA bude pro vás perfektní, jestliže vás těší obdélníkové kousky nábytku. Za velkou výhodu lze považovat i jeho úložný prostor. Vhod vám přijdou jeho zásuvky. Nejdůležitější vlastnosti u produktu Hnědý BELIANI s bílými policemi ALLOA Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Co se týká rozměrů, naměříme (alza.sk)

Podobné produkty ako Hnedý BELIANI s bielymi policami ALLOA (beliani_119542)

BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392)

BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: sklo, rozmery: 77 × 40 × 47 cm farba: biela a čierna Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Pokud kýváte hlavou, že ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, jenž je výjimečně praktický, a navíc se bude u vás doma skvěle vyjímat. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že jeho rozměry dělají 40 × 77 × 47 cm. Pro výrobu samotné desky byl zvolen materiál, kterým je sklo. Pokud vás zajímá samotná konstrukce, tu tvoří ocel. BELIANI bílý mramorový efekt / černá GLOSTER bude jako dělaný pro vás, pokud jste si oblíbili obdélníkové kusy nábytku. Hlavní přednosti u produktu BELIANI bílý mramorový efekt / černá GLOSTER Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 40 × 77 × 47 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří sklo Zaujme vaši pozornost, jestliže jsou ve vašem hledáčku obdélníkové kusy nábytku... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392)

BELIANI mramorový efekt bielo-medený CORAL (beliani_161886)

BELIANI mramorový efekt bielo-medený CORAL (beliani_161886)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: oceľ, materiál dosky: mdf, rozmery: 70 × 43 × 70 cm farba: biela a ružová zlatá Přemýšlíte o renovaci svého bytu a chystáte se pořídit si nový nábytek? Pokud souhlasíte, okouzlí vás konferenční stolek BELIANI, který s sebou přináší praktičnost, a navíc bude dobře vypadat. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že byl navržen s rozměry 43 × 70 × 70 cm. Pokud jde o desku stolku, byla zhotovena z materiálu, kterým je MDF. Půjde-li o konstrukci, tu tvoří ocel. Ke konečnému vzhledu stolku přispěla v tomto případě lesklá povrchová úprava. BELIANI mramorový efekt bílo-měděný CORAL bude dělaný jako pro vás, jestliže vás těší kulaté kousky nábytku. Základní vlastnosti u produktu BELIANI mramorový efekt bílo-měděný CORAL Podpořte styl svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu jsou 43 × 70 × 70 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF K perfektnímu vzhledu přispívá... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI mramorový efekt bielo-medený CORAL (beliani_161886)

Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO (beliani_249570)

Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO (beliani_249570)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: polyester, rozmery: 38×83×83cm (V׊×H) béžová a biela farba Radi by ste si podložili nohy či len získali ďalší doplnok na sedenie? Potom by vám nemala uniknúť taburetka BELIANI. Má sympatický štvorcový tvar, ktorý bude perfektným doplnkom vášho interiéru. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 83 × 83 cm, výška je potom príjemných 38 cm. Taburetka Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO je vyhotovená z patrične odolného materiálu, tvorí ju polyester. Postavená je na drobných nôžkach, čo zvyšuje jej eleganciu a tiež je umožnený ľahší prenos z miesta na miesto. Dôležité vlastnosti produktu Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO Doprajte si pohodlie nielen pre svoje nohy Štvorcový tvar ľahko zladíte s interiérom Stoja na nožičkách Materiál taburetky BELIANI: polyester Zdobí ju béžová a biela farba Rozmery produktu Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO budú 38 × 83 × 83 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Záhradný BELIANI béžový s bielym ROVIGO (beliani_249570)

BELIANI z bielej eko kože ABERDEEN (beliani_154822)

BELIANI z bielej eko kože ABERDEEN (beliani_154822)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: umelá koža, rozmery: 41×80×80cm (V׊×H) biela a strieborná farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? Potom vás určite zaujme taburetka BELIANI. Má príjemný štvorcový tvar, ktorý skvele zapadne do vášho interiéru. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 80 × 80 cm, na výšku to potom bude príjemných 41 cm. Taburetka BELIANI z bielej eko kože ABERDEEN bola vyrobená z kvalitného a odolného materiálu, v tomto prípade ju tvorí umelá koža. Stojí na drobných nôžkach, čo jej prepožičiava elegantný vzhľad a k tomu sa lepšie prenáša. Rozhodujúce parametre produktu BELIANI z bielej eko kože ABERDEEN Zamilujete si ju na prvé posedenie Štvorcový tvar perfektne zapadne do vášho interiéru Dopĺňajú ju drobné nôžky Materiál taburetky BELIANI: umelá koža Zdobí ju biela a strieborná farba Rozmery produktu BELIANI z bielej eko kože ABERDEEN sú 41 × 80 × 80 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI z bielej eko kože ABERDEEN (beliani_154822)

Biela BELIANI s úložným priestorom BEAR (beliani_169377)

Biela BELIANI s úložným priestorom BEAR (beliani_169377)
Detail

Stolička - materiál konštrukcie: drevo, materiál sedáka: polyester, nosnosť: 110 kg, rozmery stoličky: 38×69×30 cm (V׊×H), výška sedadla: 38 cm, hmotnosť: 4 kg, 1 ks v balení, biela farba Hledáte nenápadné místo k sezení či stylový doplněk do vašeho interiéru? Bílá BELIANI s uložným prostorem BEAR pro vás bude tou pravou volbou. V prostoru bude svými rozměry zabírat místo o velikosti 69 × 30 cm a pokud se jedná o výšku sedáku, ta činí 38 cm. Na konstrukci se používá dřevo. Abyste na stoličce rádi seděli, je třeba znát i materiál sedáku. U tohoto modelu jej tvoří polyester. Příjemný vzhled stoličky BELIANI má na starosti bílá. Nezapomeňte také na to, že k ní patří nosnost 110 kg. Balení obsahuje jednu stoličku. Stolička BELIANI disponuje hmotností 4 kg. Zásadní vlastnosti produktu Bílá BELIANI s uložným prostorem BEAR Udělejte si radost zajímavou stoličkou Vyrábí se s výškou sedu 38 cm Rozměry: 69 × 30 cm Stoličce BELIANI patří bílá barva Na konstrukci... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biela BELIANI s úložným priestorom BEAR (beliani_169377)

Avon Anew hydratačná maska na tvár 50 ml

Avon Anew hydratačná maska na tvár 50 ml
Detail

Avon Anew, 50 ml, Pleťové masky pre ženy (notino.sk)

Podobné produkty ako Avon Anew hydratačná maska na tvár 50 ml

Avon Anew darčeková sada (na tvár a dekolt)

Avon Anew darčeková sada (na tvár a dekolt)
Detail

Avon Anew, Kozmetické sady pre pleť pre ženy, Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení. Kozmetická sada Avon Anew urobí radosť vám alebo ako darček poteší vašich blízkych. Obsah sady: hydratačný nočný krém proti vráskam 50 ml intenzívny omladzujúci krém 50 ml Vlastnosti: navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú regeneruje a vitalizuje hĺbkovo vyživuje krásne zabalené/darčekové balenie poteší všetky ženy Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Podobné produkty ako Avon Anew darčeková sada (na tvár a dekolt)

BELIANI bielo-čierny s mramorovým vzhľadom DELANO (beliani_122215)

BELIANI bielo-čierny s mramorovým vzhľadom DELANO (beliani_122215)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: kov a mdf, materiál dosky: drevo, rozmery: 60 × 45 × 100 cm farba: biela a čierna Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? Pokud souhlasíte, radost vám udělá konferenční stolek BELIANI, který je sympaticky praktický, a navíc bude dobře vypadat. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že jeho rozměry jsou 45 × 60 × 100 cm. Při výrobě desky zvolil výrobce materiál, jímž je dřevo. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov a mdf. BELIANI bílo-černý s mramorovým vzhledem DELANO se vám bude hodit, pokud vám dělají radost obdélníkové kousky nábytku. Podstatné funkce u produktu BELIANI bílo-černý s mramorovým vzhledem DELANO Dejte zelenou novému konferenčnímu stolku a udělejte si jím radost Tento konkrétní model nabízí rozměry 45 × 60 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří dřevo Je pro vás jako dělaný, pokud vás zajímají obdélníkové... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI bielo-čierny s mramorovým vzhľadom DELANO (beliani_122215)
Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870), Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872), Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869), BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662), Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086), Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199), BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661), BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660), BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659), LODOS Mlynček na kávu TEMP biely (3/2), Biely BELIANI FOSTER (beliani_155809), BELIANI biely TULSA (beliani_128798), BELIANI FOSTER biely (beliani_165100), Biely BELIANI GILBERT (beliani_66125), Biely BELIANI LOWELL (beliani_66127), Biely BELIANI JOLIET (beliani_66126), BELIANI Foster biely (beliani_165106), BELIANI svetlohnedý/biely ELIDA (beliani_125351), BELIANI prírodný/biely SWANSEA (beliani_123906), Bočný BELIANI biely LARGO (beliani_250298), BELIANI puf čierno- biely GUNTUR (beliani_134424), BELIANI biely/prírodné drevo LANARK (beliani_121702), BELIANI so 4 zásuvkami biely (beliani_233691), WMF 1291656046 na kávu/čaj Nuova, ORION Mlynček nerez na kávu (130191), LODOS Mlynček na kávu 33 (78), TESCOMA Mlynček na kávu GrandCHEF 428802.00, TESCOMA Mlynček na kávu HANDY 643976.00, BELIANI biely mramorový efekt / čierna GLOSTER (beliani_317392), Biely BELIANI v tvare vetvy HOUMA (beliani_58073)