Blomus Lievik na fľaše HELIX

Blomus Lievik na fľaše HELIX

Blomus Lievik na fľaše HELIX

Lievik na fľaše HELIX obsahuje: 1x lievik 1x špirála 1x istiaci dielLievik na fľaše HELIX z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele a silikónu je vhodný na všetky typy bežne dostupných fliaš. Počas nalievania víno preteká špirálou, ktorá prevzdušňuje víno. Už sa nemusíte báť škvŕn na obruse. Ani kvapka nevyjde nazmar. Lievik získal prestížne ocenenie za dizajn: iF product design award 2012. Lievik na fľaše HELIX v skratke: Je vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele a silikónu Rozmery: priemer 2 cm, dĺžka 15 cm Vhodný na všetky typy bežných fliaš Tento produkt získal prestížne ocenenie za dizajn (kulina.sk)

Blomus Chladiaca nádoba na fľaše LOUNGE

Blomus Chladiaca nádoba na fľaše LOUNGE

Chladiaca nádoba na fľaše LOUNGE obsahuje: 1x nádoba z nehrdzavejúcej ocele 1x plastová vložka 4x chladiaca vložkaChladiaca nádoba na fľaše LOUNGE sa skladá z nádoby z matnej nehrdzavejúcej ocele a plastovej čiernej vložky, ktorá zakrýva chladiace plastové zásobníky. Vďaka týmto chladiacim vložkám zostane nápoj dlho chladný. Výhodou tohto systému je skutočnosť, že fľaša nepríde do kontaktu s ľadom.Zostáva teda na servírovanie suchá a nehrozí kvapkanie vody. Bude elegantným doplnkom vášho stola. Hodí sa do všetkých interiérov, do obývacej izby aj na terasu. Môžete ju používať na chladenie šumivých vín alebo nealkoholických nápojov, podľa vašej potreby a chuti. Chladiaca nádoba na fľaše LOUNGE v skratke: Je vyrobená z matnej nehrdzavejúcej ocele a plastu Rozmery: priemer nádoby 13 cm,… (kulina.sk)

Otvárač na fľaše Blomus Utilo

Otvárač na fľaše Blomus Utilo

Šikovné vychytávky do kuchyne sa hodia vždy. Pretože kde inde si uľahčiť život ako práve tam? S doplnkami značky Blomus sa vám to podarí raz-dva. (bonami.sk)

Blomus Chladiaca nádoba na fľaše EASY

Blomus Chladiaca nádoba na fľaše EASY

Chladiaca nádoba na fľaše EASY je vyrobená z tej najkvalitnejšej matnej nehrdzavejúcej ocele. Vďaka dvojitej stene skvele udrží teplotu Vašich nápojov. Bude elegantným doplnkom na Vašom stole. Hodí sa do každého interiéru, či už do obývacej izby, alebo na terasu. Môžete ju používať na chladenie šumivých vín alebo nealkoholických nápojov, podľa Vašej potreby a chuti. Chladiaca nádoba na fľaše EASY v skratke: Je vyrobená z matnej nehrdzavejúcej ocele Rozmery: priemer nádoby 12 cm, výška 19 cm Dvojitá stena udrží Vaše nápoje dlhšie chladné Nemecká spoločnosť Blomus vytvára kvalitné výrobky pre každodenný život. Nejde len o samoúčelný dizajn. Vo svojich produktoch harmonizuje funkciu a formu, kombinuje jednoduchosť s krásou materiálu. (kulina.sk)

Blomus Nástenný držiak na fľaše vína CIOSO

Blomus Nástenný držiak na fľaše vína CIOSO

Nástenný držiak na fľaše vína CIOSO vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele je rafinovaným pomocníkom pre vašu vinotéku. Matná nehrdzavejúcej oceľ pôsobí chladne, spoločne s niekoľkými fľašami vína však bude prinášať len radosť. Držiak stačí len pripevniť na stenu pomocou dodávaného montážneho materiálu, hrdlo fľaše vsunúť do oka držiaka z nehrdzavejúcej ocele a tešiť sa z dokonalého obrazu. Vína budú na očiach, bezpečne a správne uložené. šetrí miesto, a pritom je dokonalým doplnkom interiéru. Nástenný držiak na fľaše vína CIOSO v skratke: Vyrobený z kvalitnej matnej nehrdzavejúcej ocele 18/10 V otvoroch na hrdlo fľaše sú plastové krúžky Rozmery: výška 74 cm, šírka 3,5 cm, hĺbka 7 cm Dodáva sa s montážnym materiálom a návodom na upevnenie Kapacita 8 fliaš (kulina.sk)

Blomus Chladiaca nádoba na fľaše s uchami LOUNGE

Blomus Chladiaca nádoba na fľaše s uchami LOUNGE

Chladiaca nádoba na fľaše LOUNGE obsahuje: 1x nádoba z nehrdzavejúcej ocele 1x plastová vložka 4x chladiaca vložkaChladiaca nádoba na fľaše LOUNGE sa skladá z nádoby z matnej nehrdzavejúcej ocele a plastovej čiernej vložky, ktorá zakrýva chladiace plastové zásobníky. Vďaka týmto chladiacim vložkám zostane nápoj dlho chladný. Výhodou tohto systému je skutočnosť, že fľaša nepríde do kontaktu s ľadom. Zostáva teda na servírovanie suchá a nehrozí kvapkanie vody. štýlové uchá slúžiace na prenášanie nenarušujú čistý dizajn, naopak ho dokonale dopĺňajú. Bude elegantným doplnkom vášho stola. Hodí sa do všetkých interiérov, do obývacej izby aj na terasu. Môžete ju používať na chladenie šumivých vín alebo nealkoholických nápojov, podľa vašej potreby a chuti. Chladiaca nádoba na fľaše s uchami… (kulina.sk)

Kôš na fľaše Gasper

Kôš na fľaše Gasper

Hodí sa pre 3 fľaše. Výška s rukoväťou: 40 cm. (vivrehome.sk)

Lyžica na fľaše Illia

Lyžica na fľaše Illia

Obrázok je použitý s propagačným účelom, cieľový výrobok je lyžica na fľaše. (vivrehome.sk)

Otvárač na fľaše motýlik

Otvárač na fľaše motýlik

Otvárač na fľaše motýlik Otvárač na fľaše, ktorého tvar je inšpirovaný kultovým nožom – motýlikom. otvárač nadväzujúci na úspech slávneho nože počas otvárania fľaše môžete predvádzať skvelé kúsky vyrobený z kovu navyše je dodaný plochý kľúč s veľkosťami 4, 6, 8 a 10   Váha: 0,14 Šírka: 13,5 Výška: 3,5 Dĺžka balenia: 2,0 (skvelydarcek.sk)

Kôš na fľaše Harper

Kôš na fľaše Harper

Hodí sa pre 2 fľaše. Výška s rukoväťou: 36 cm.Výrobok je vyrobený ručne, farba a rozmery sa môžu trochu líšiť. (vivrehome.sk)

Počítajúci otvárač na fľaše

Počítajúci otvárač na fľaše

Počítajúci otvárač Otvárač ktorý počíta množstvo otvorených fliaš a reprodukuje nahratý zvuk. zamontovaný počítač fliaš hovorí behom otvárania piva užívateľ môže nahrať 10 sekúnd ľubovoľného zvuku nebanálny spôsob na gratulácie možnosť niekoľkonásobného nahrávania a vymazania trojčíslový displej resetovanie počítača so zabezpečením pred náhodným vymazaním   Rozmery: 15x5x1 Napájanie: 2x AAA   Váha: 0,05 Šírka: ... (skvelydarcek.sk)

Stojan na fľaše Stalgast®

 Stojan na fľaše Stalgast®

(profikuchar.sk)

Nástenný otvárak na fľaše

Nástenný otvárak na fľaše

Nástenný otvárak na fľaše Šikovný otvárak na fľaše, ktorý jednoducho namontujete na stenu domu, altánku alebo kamkoľvek potrebujete; Vďaka čomu ho nemusíte hľadať – otvárak bude vždy a svojom mieste. Balenie obsahuje skrutky do dreva Materiál: kov Rozmery: 8,1 x 6,6 x 3 cm (skvelydarcek.sk)

Kódový zámok na fľaše

Kódový zámok na fľaše

Popis - štvorčíselný šifrový zámok zabezpečuje bezpečnosť Vašej fľaši - precízne vyrobená, solídna a elegantná nehrdzavejúce oceľ - estetické balenie s magnetickou klapkou - je vhodný do fliaš o priemeroch od 1,1 cm do 2,54 cm (skvelydarcek.sk)

Otvárač na fľaše Bambum

Otvárač na fľaše Bambum

Značka Bambum sa chopila kuchynských doplnkov po svojom a na scénu prichádza s takými kúskami, ktoré zaujmú nielen vysokou praktickosťou. (bonami.sk)

Držiak na fľaše vína Trixie

Držiak na fľaše vína Trixie

Vhodný pre 6 fliaš.Má otvory, každý priemeru 8 cm. (vivrehome.sk)

Wüsthof Zátka na fľaše 3650

Wüsthof Zátka na fľaše 3650

Zátka na fľaše vína či sektu. (profikuchar.sk)

Magnet 3Pagen Otvárač na fľaše

Magnet 3Pagen Otvárač na fľaše

Ľahké pootočenie a Vaša fľaša je otvorená - bez vynaloženia akejkoľvek sily. (magnet-3pagen.sk)

Liatinový otvárač na fľaše Dakls

Liatinový otvárač na fľaše Dakls

Preneste si trochu vidieckej romantiky aj do svojho interiéru. Pýtate sa, prečo? Pretože tak zaručene dosiahnete pocit bezpečia a útulna. A na to tu sú dekorácie značky Dakls. Odporúčame kombinovať viac kúskov medzi sebou, získate tak atmosféru hrejivého domova. (bonami.sk)

NUK Kefa na fľaše 2v1

NUK Kefa na fľaše 2v1

Kefa na umývanie dojčenských a detských fliaš. S malou kefkou na umývanie cumlíkov. Praktický ergonomický tvar, ľahké umývanie všetkých fliaš. Flexibilné tvar kefy a pevné štetiny zaistí dôkladné hrubé čistenie cumlíkov a fliaš. Praktické: kefka na cumlíky môže byť zaklapnutý priamo do držiaka kefy na fľaše, takže vždy viete, kde ho hľadať ventilačný otvor v rukoväťou kefy na fľaše dovolí, aby mohol vzduch cirkulovať okolo kefky na cumlíky rukoväť kefy má očko na zavesenie (feedo.sk)

Stojan na fľaše InterDesign Clarity

Stojan na fľaše InterDesign Clarity

Chcete mať v kuchyni všetko pekne upratané? Šikovne vymyslené boxy a košíky značky Inter Design ponúkajú priestor, do ktorého dáte všetko, čo potrebujete. Vďaka tomu sa vám už nestane, že budete v chladničke dvadsať minút hľadať balíček so syrom alebo chytať vajíčka rozkotúľané po celej linke. (bonami.sk)

Držiak na fľaše vína Mabelle

Držiak na fľaše vína Mabelle

Vhodný na 12 fliaš vína. (vivrehome.sk)

Otvárač na fľaše VERSA Tropical

Otvárač na fľaše VERSA Tropical

Nebojte sa vpustiť do svojho sveta niečo nové. Objavte s nami čaro doplnkov od značky VERSA a privítajte vo svojom bývaní svieži vietor. ♥ (bonami.sk)

Obal na fľaše Nalgene handheld

Obal na fľaše Nalgene handheld

Obal na fľaše Nalgene handheld Klasické neoprénové puzdro na fľaše od firmy Nalgene. Puzdro je určené pre fľaše s objemom 1000 ml. Farba: zelená šedá Materiál: neoprén Outdoor vybavenie » Športové a outdoorové fľaše » Príslušenstvo k fľašiam » Obal na fľaše Nalgene handheld (gamisport.sk)

Držiak na fľaše Colin

Držiak na fľaše Colin

Má priestor na 6 fliaš.Má otvárač na fľaše. (vivrehome.sk)

Držiak na fľaše Compact

Držiak na fľaše Compact

Vhodný na 5 fliaš. (vivrehome.sk)

Magnet 3Pagen Taška na fľaše červená

Magnet 3Pagen Taška na fľaše červená

Konečne vyhovujúca taška na fľaše! Má 9 priehradiek, v ktorých môžete prenášať aj sklenené fľaše. Veľmi pevná, možno ju prať a veľmi úsporne zložiť. Ideálna aj na prázdne fľaše. (magnet-3pagen.sk)

RÖMER Držiak na fľaše k autosedačkám

RÖMER Držiak na fľaše k autosedačkám

Jednoduchý doplnok autosedačky zabezpečí neustálu dostupnosť pitia počas jazdy. Original doplnok Römer pre autosedačky KING Plus, Safefix Plus (TT) a Kidfix (SICT). Nie je určený pre autosedačky Kidfix XP (SICT), Kidfix SL (SICT), KID XP a KID II. (feedo.sk)

Stojan na fľaše vína Antic Line

Stojan na fľaše vína Antic Line

Dekorácie značky Antic Line sú takým závanom starých čias. Skrýva sa v nich patina, z ktorej sála pocit, akoby tieto dekorácie už zažili mnoho a mnoho príbehov predošlých rokov. Aký príbeh do nich vtlačte vy? (bonami.sk)

Tescoma zátka na fľaše UNO VINO

Tescoma zátka na fľaše UNO VINO

(profikuchar.sk)

Modulárny držiak na fľaše Birellone M

Modulárny držiak na fľaše Birellone M

Vhodný pre 24 fliaš.Má gumové ochranné nožičky. Viac identických výrobkov je možné nadstavovať. (vivrehome.sk)

Kefky Na fľaše - modrá,2 ks

Kefky Na fľaše - modrá,2 ks

1 ks. (drmax.sk)

USB 16GB - otvarač na fľaše

USB 16GB - otvarač na fľaše

Flash disk s otváračom na fľaše. Popis  možnosť pripnutia ako prívesok obsah: 16GB rozhranie: USB 2.0 zabalené ako darček do čierneho vrecúška zo zamatu   (skvelydarcek.sk)

Fissler Otvárač na fľaše magic

Fissler Otvárač na fľaše magic

Viac ako 40 druhov kuchynských pomocníkov série Fissler magic je pripravených naberať, dvíhať, obracať, miešať, lúpať, cediť, a hlavne prekvapiť svojím elegantným vzhľadom a maximálnou praktickosťou. Rad kuchynského náčinia magic je tvorený presne tak, aby pokryl všetky receptúry, postupy a nápady tých, ktorí radi varia. Elegantné vyhotovenie z leštenej nehrdzavejúcej ocele s matnou rukoväťou je vhodné do modernej aj klasickej domácnosti. Závesné očko z leštenej ocele umožní zavesiť náčinie na lištu alebo na háčik. Ak sa rozhodnete potešiť svojich blízkych darčekom zo série magic, stane sa každá ďalšia slávnostná udalosť skvelou príležitosťou na rozšírenie zbierky kuchynského náčinia. Funkčná časť z leštenej ušľachtilej ocele 18/10 Matná rukoväť z nehrdzavejúcej ocele so štruktúrou na… (kulina.sk)

Peugeot Stojan na fľaše UNIVERSEL

Peugeot Stojan na fľaše UNIVERSEL

Stojan na fľaše UNIVERSEL, elegantný a praktický výrobok do každej domácnosti. Stojanček je vhodný na fľaše s objemom 0,75 l. Someliéri odporúčajú niektoré veľmi zrelé vína pred servírovaním nedekantovať, aby nedošlo k prílišnej oxidácii. Vzhľadom na sedimenty obsiahnuté v takýchto vínach je vhodné fľašu skladovať v semihorizontálnej polohe, ktorú dosiahnete pomocou stojančeka Universel. Sedimenty sa usadia na dne a počas nalievania nedôjde k ich vyplaveniu do pohára. (kulina.sk)

Držiak na fľaše - montáž na policu

 Držiak na fľaše - montáž na policu

Držiak na fľaše - montáž na policu výška fľaše: od 240 do 350 mm (profikuchar.sk)

Podstavec na fľaše Cave A Vin

Podstavec na fľaše Cave A Vin

Vhodný pre 6 fliaš.Výrobok má antikovanú úpravu. (vivrehome.sk)

Magnet 3Pagen Otvárač na fľaše Polliter

Magnet 3Pagen Otvárač na fľaše Polliter

Tento zábavný polliter na pivo otvorí nielen viečka fliaš. S magnetom slúži tiež ako držiak poznámok a na chladničke ho máte vždy poruke. (magnet-3pagen.sk)

Magnet 3Pagen Taška na fľaše, zelená

Magnet 3Pagen Taška na fľaše, zelená

Konečne taška na fľaše, ktorá sama nič neváži, ale napriek tomu je stabilná a nezaberá miesto. Má 9 priehradiek, v ktorých môžete bezpečne a bez hluku prenášať aj sklenené fľaše. Ideálna aj na prázdne fľaše. Nechajte sa prekvapiť, akú farbu Vám vyberieme (zelená alebo modrá). (magnet-3pagen.sk)

Stojan na fľaše Paris Black

Stojan na fľaše Paris Black

Namontuje sa na stenu.Možno spojiť viac rovnakých dielov.Má priestor na 30 fliaš. (vivrehome.sk)

Kôš na fľaše Payton Brown

Kôš na fľaše Payton Brown

Výrobok je vyrobený z prírodných materiálov, farba a rozmery sa môžu trochu líšiť. Výška s rukoväťou: 38 cm.Hodí sa pre 2 fliaš.Výrobok je vyrobený ručne, farba a rozmery sa môžu trochu líšiť. (vivrehome.sk)

BABYONO Kefka na fľaše modrá

BABYONO Kefka na fľaše modrá

Pomáha v dôkladnom čistení fliaš a cumlíkov. hubka pomáha precízne čistiť aj malé záhyby fliaš a cumlíkov ergonomický úchyt Sada obsahuje: kefku na umývanie riadu kefku na umývanie cumlíkov (feedo.sk)

ANEX Termoobal na fľaše 2v1

ANEX Termoobal na fľaše 2v1

Tepelno-izolačná taška na dve flaše je vyrobená z odolných materiálov. Tepelná izolácia vám umožňuje udržať nápoje v požadovanej teplote až 4 hodiny. Hlavným materiálom je eko koža, odolná proti opotrebovaniu a je vodotesná. Vnútorný povrch tašky môžete ľahko vyčistiť. Taška má bezpečnostný zips, ktorý nedovolí náhodnému otvoreniu vrecka a tiež zaisťuje tepelnú izoláciu. Tašku môžete zavesiť na kočík, vložiť do batohu alebo pohodlne držať v rukách. (feedo.sk)

Otvárak na fľaše Westmark Gallant

Otvárak na fľaše Westmark Gallant

Sú veci, s ktorými si bez šikovných pomocníkov do kuchyne neporadí ani ten najväčší kto niečo skúša. Pomocníci od nemeckej značky Westmark vám uľahčia život a budú slúžiť po dlhé roky. (bonami.sk)

Magnet 3Pagen Taška na fľaše modrá

Magnet 3Pagen Taška na fľaše modrá

Konečne vyhovujúca taška na fľaše! Má 9 priehradiek, v ktorých môžete prenášať aj sklenené fľaše. Veľmi pevná, možno ju prať a veľmi úsporne zložiť. Ideálna aj na prázdne fľaše. (magnet-3pagen.sk)

Svetelná dekorácia na fľaše Drink Me

Svetelná dekorácia na fľaše Drink Me

Pridajte fľaše viac lesku.Pridajte svetelnú dekoráciu na fľašu vína, šampanského alebo na akúkoľvek fľašu.Hodí sa na akúkoľvek fľašu.Vyrobená v štýle vintage Vegas Neon, dekorácia osvetľuje povzbudzujúcu správu "Drink Me".Zapnite svetlo, ktoré trvá 45 sekúnd tlačidlom za zadnej strane dekorácii.Písmená sa rozsvietia pomocou LED diódy.Párty môže začať.Môžete použiť vždy, keď sa chcete zabaviť. (vivrehome.sk)

Krabica na fľaše a poháre Baroque

Krabica na fľaše a poháre Baroque

Má 4 priečinky. (vivrehome.sk)

Držiak na fľaše - montáž na stenu

 Držiak na fľaše - montáž na stenu

​Držiak na fľaše - montáž na stenu výška fľaše: od 240 do 350 mm (profikuchar.sk)

Nástenný držiak na fľaše 500 ml

Nástenný držiak na fľaše 500 ml

Nástenný držiak na fľaše plast - 500ml. ( Držiak sedí na flaše typu Silonda, Skinman ..) (vitanella.sk)

Prepravka na fľaše Orchidea Milano Vintage

Prepravka na fľaše Orchidea Milano Vintage

Doplnky a dekorácie Orchidea Milano sú tu, aby vás potešili! Tak nečakajte a pozvite ich k sebe domov, nech vám ukážu, ako vyzerá skutočne útulná atmosféra. (bonami.sk)

BABYMOOV Kefa na fľaše 2v1, Almond

BABYMOOV Kefa na fľaše 2v1, Almond

Univerzálna kefa na fľaše a cumlíky! Babymoov kefa 2 v 1: kefa na fľaše aj menšie kefka na cumlíky. Hygienický: štetiny pre dôkladné vyčistenie. Univerzálny: vhodný pre všetky typy dojčenských fliaš a cumlíkov. Praktický: ergonomická rukoväť, pútko na zavesenie. Dĺžka kefy: 30 cm Materiál štetiny: nylon. Materiál rukoväť: polypropylén. Záruka: Na všetky výrobky Babymoov poskytujemedo­životnú záruku :* Doživotná záruka platí len po on-line registráciu a za podmienok uvedených na adrese www.service-babymoov.com (feedo.sk)

NUK Odkvapkávač na fľaše a príslušenstvo

NUK Odkvapkávač na fľaše a príslušenstvo

Fľaše skvele vyschnúť len vďaka praktickému odkvapkávačmi na fľaše, naviac ešte ušetríte miesto v kuchyni. Vlastnosti: môže sušiť až 6 dojčenských alebo detských fliaš a príslušenstva na­raz priestor pre sušenie tiež cumlíkov, lyžičiek a ďalších vecí šetrí miesto, v modernom dizajne lahko zložíte lahko sa čistí možno umývať v umývačke riadu (feedo.sk)

Tescoma zátka na fľaše UNO VINO

Tescoma zátka na fľaše UNO VINO

Vynikajúca pre vzduchotesné uzavretie nespotrebovaných vín, víno vo fľaši uzavreté zátkou zostáva dlhšie svieže. 3 roky záruka. (eshop.tescoma.sk)

Závesný držiak na fľaše Metaltex Polys

Závesný držiak na fľaše Metaltex Polys

Metaltex vám pomôže zariadiť taký domov, aký si zaslúžite - bez zbytočného neporiadku, rozhádzaných vecí a nedostatku miesta. Kúsky tejto značky môžu za správny chod každej domácnosti a môžete dať ruku do ohňa za to, že lepšie vychytávky pre pekne uprataný interiér len tak nenájdete. (bonami.sk)

Magnet 3Pagen 3 nástavce na fľaše

Magnet 3Pagen 3 nástavce na fľaše

Naskrutkujte jednoducho zodpovedajúci nástavec na zalievanie na hrdlo fľaše. Potom môžete Vaše rastliny profesionálne zalievať, kropiť alebo striekať. (magnet-3pagen.sk)

Kovová dóza na fľaše Versa Green Cutlery

Kovová dóza na fľaše Versa Green Cutlery

Urobte si kuchyňu takú, ako by "vyšla" z vašich snov - presne takú, do ktorej sa budete vracať s radosťou, nie s odporom a myšlienkami typu: ,,Čo len budem variť dnes?" Zbystrite, Versa a jej kúsky sú tu pre vás! (bonami.sk)

Sada 2 zátky na fľaše Beanie Blue

Sada 2 zátky na fľaše Beanie Blue

Jodnoducho sa pripevní na fľašu a zachováva nápoje čerstvé za dlhú dobu, takže sa môžete tešiť aj neskôr z obľúbeného vína alebo šampanského. (vivrehome.sk)

Nuk UmÝvacÍ prostriedok na fľaše a cumlíky

Nuk UmÝvacÍ prostriedok na fľaše a cumlíky

Náhradné balenie, na čistenie výrobkov pre deti, 500 ml. (drmax.sk)

NUK Odkvapkávač na fľaše a príslušenstvo (4008600176305)

NUK Odkvapkávač  na fľaše a príslušenstvo (4008600176305)

Odkvapkávač – až na 6 detských fliaš, nenáročný na priestor, umývateľné v umývačke riadu  Každá žena na materskej dovolenke určite vie, že naše malé deti môžu často dať do tela viac ako osobný tréner. Starostlivosť o plačúce dieťa a udržanie domu v dokonalom behu sa v skutočnosti neblíži ku klasickému ponímaniu relaxačného odpočinku. Každý asistent je v takejto situácii vítaný. Takže privítajte pomocníka, ktorý má v krátkom čase potenciál stať sa nenahraditeľným. Je to odkvapkávač na detské fľaše a príslušenstvo NUK .Kľúčové vlastnostiPraktický – je možné umiestniť až 6 fliašUniverzálne použitieNenáročný na priestor (25 × 25 cm)Umývateľná v umývačke riaduNUK – záruka kvality a zdravotnej nezávadnosti NUKOdkvapkávací stojan na fľaše a cumlíky značky NUK vyniká svojim… (alza.sk)

Avent Kefka na fľaše a cumlíky

Avent Kefka na fľaše a cumlíky

1x1ks. (drmax.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť