Boby Yate BAMBI BOB

Boby Yate BAMBI BOB

Boby Yate BAMBI BOB

Boby Yate BAMBI BOB Jednoduchý a spoľahlivý systém trojbodových bezpečnostných pásov, ergonomický sedák s protišmykovou úpravou pre pohodlnú jazdu Parametre produktu: Dĺžka (mm): 740 Maximálna hmotnosť zaťaženie 50 Šírka (mm) 380 Teplota max (° C) 70 Teplota min (° C) -30 Váha (g) 1350 Vhodný vek 3 Výška (mm) 330 Sánkovanie » Boby » Boby Yate BAMBI BOB (gamisport.sk)

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE Parametre produktu Dĺžka (mm) 800 Maximálna hmotnosť zaťaženie (kg) 50 Šírka (mm) 330 Teplota max (° C) 60 Teplota min (° C) -20 Váha (g) 1300 Vhodný vek 3 Výška (mm) 140   Sánkovanie » Boby » Boby Yate CYCLONE (gamisport.sk)

Bambi bob plastový - lemon

Bambi bob plastový - lemon

Bambi bob plastový - lemon z kategórie Šport | Zimné športy | Sánkovanie, bobovanie | Boby kúpite na Kokiskashop.sk za 19.99 €. Bob plastový Baby je určený pre najmenšie deti. Má pevnú konštrukciu s operadlom, teplú vložku na sedáku i opierke, Bob je opatrený popruhmi na upnutie dieťaťa. Rozmery sú 73 x 37 x 30 cm. K dispozícii vo farbe žltozelenej - lemon, viď foto. (kokiskashop.sk)

Boby Yate GALAXY - riaditeľné

Boby Yate GALAXY - riaditeľné

Boby Yate GALAXY - riaditeľné Samovoľné vrátenie prednej časti do priameho smeru, umožňuje kopírovanie terénu vo všetkých smeroch, určené pre rekreačný šport. Parametre Rozmery 115 x 51 x 17 cm Sánkovanie » Boby » Boby Yate GALAXY - riaditeľné (gamisport.sk)

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné

Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné Boby riaditeľné SNOW FORMULE Stilový dizajn závodné formule. Stredová brzda pre väčšie bezpečie. Originálne prevedenie so štyrmi lyžinami. Zaručuje jednoduché zatáčanie. Čelné deformačná zóna Sánkovanie » Boby » Boby Yate SNOW FORMULE - riaditeľné (gamisport.sk)

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné

Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné Bob plastový riaditeľný s volantom a brzdami - SNOW BOAT - určené pre rekreačný šport. Dodávame vo farbe zelenej, so žltými doplnkami. Bob je opatrený kovovými tiahlami na riadenie štyroch plastových lyží, čo zaisťuje bezpečné ovládanie bobu pri jazde. Bob má tiež dve masívne pákové brzdy, ktoré umožňujú bezpečné zastavenie bôbu. Rozmery bôbu sú 93 x 44 x 21 cm, Hmotnosť 3,5 kg. Nosnosť 40 kg. Farby: červená, zelená, modrá Sánkovanie » Boby » Boby Yate SNOWBOAT - riaditeľné (gamisport.sk)

Bob ACRA BAMBI 05-A2028-LEM pro nejmenší - lemon

Bob ACRA BAMBI 05-A2028-LEM pro nejmenší - lemon

Kvalitní Bob ACRA BAMBI 05-A2028-LEM pro nejmenší - lemon z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Zimné športy. (esat.sk)

Varič Yate YATE CAMPING dvojplatničkový

Varič Yate YATE CAMPING dvojplatničkový

Varič Yate YATE CAMPING dvojplatničkový Plynový varič pre použitie k PB fľaši 2 kg, 5 kg alebo 10 kg. Nízkotlakový varič je vhodný pre použitie v karavane, v stane alebo na chate. Varič je možné použiť na plynovej bombe 10 kg, 5 kg a 2 kg za použitia redukčného ventilu pre zníženie vstupného tlaku. Doporučené príslušenstvo: Hadica s redukčným ventilom, Jednocestný ventil priemer horáka: 68 mm Platnička: 200 x 490 mm Výkon: 3,8 kW Hmotnosť: 2 200 g Outdoor vybavenie » Turistické variče » Varič Yate YATE CAMPING dvojplatničkový (gamisport.sk)

Bonprix Nočná košeľa "Bambi"

Bonprix Nočná košeľa "Bambi"

Športové prevedenie na chrbte. (bonprix.sk)

Dermacol Darčekový balíček bambi black

Dermacol Darčekový balíček bambi black

1x1 set. Dlhotrvajúci fix na oči - Dermatologicky testovaný, bez parabénov. Vyhladzujúca báza pod make-up - Hypoalergénny. Dlhotrvajúci fix na oči - Dermatologicky testovaný, bez parabénov. Vyhladzujúca báza pod make-up - Hypoalergénny. (drmax.sk)

JAKU Boby OLYMPIC – červená

JAKU Boby OLYMPIC – červená

Klasické plastové boby s možnosťou riadenia pákami a s ťažným popruhom. (feedo.sk)

Dětské boby UFO - modré

Dětské boby UFO - modré

Dětské boby UFO - modré z kategórie Šport | Zimné športy | Sánkovanie, bobovanie | Boby kúpite na Kokiskashop.sk za 9.49 €. Dětské boby UFO - modré Technické údaje: bob plastový UFO s brzdami určeno pro rekreační sport pevný bob, jehož drobným nedostatkem je, že nemá vestavěné sedátko vlastnostmi na sněhu a pevností se vyrovná kterémukoli jinému bobu rozměrově patří mezi větší boby - 85 x 43 x 17 cm k dispozici v barvě modré, viz foto (kokiskashop.sk)

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, červená

JAKU Boby - RALLY Sledge 100 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:100 × 57 × 36 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Uprostred je pohodlne prístupná ručná brzda. Popruh s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi športovú jazdu. (feedo.sk)

Dunlop BOB PT01 M Bob Marley picks

Dunlop BOB PT01 M Bob Marley picks

trsátka Bob Marley séria Rasta v plechovej krabičke. Hrúbka medium. Sada obsahuje 6 kusov trsátiek. (muziker.com)

Dunlop BOB PT04 H Bob Marley picks

Dunlop BOB PT04 H Bob Marley picks

trsátka Bob Marley séria Silver Portrait v plechovej krabičke. Hrúbka heavy. Sada obsahuje 6 kusov trsátiek. (muziker.com)

Dunlop BOB PT02 H Bob Marley picks

Dunlop BOB PT02 H Bob Marley picks

trsátka Bob Marley séria Rasta v plechovej krabičke. Hrúbka Heavy. Sada obsahuje 6 kusov trsátiek. (muziker.com)

Darčeková škatuľka Green Gate Bambi

Darčeková škatuľka Green Gate Bambi

Domov plný krásnych dekorácií je snom každej ženy a v Bonami si myslíme, že aj mnohých mužov. Ak pokukujete po tomto doplnku, tak vedzte, že to iste bude ten pravý. Kúsky od Green Gate sú jednoducho skvelé a váš interiér dovedú k dokonalosti. (bonami.sk)

Stan Yate FAMILY

Stan Yate FAMILY

Stan Yate FAMILY Family je veľký rodinný stan s dvoma spálňami a veľkou predsieňou so svetlou výškou 210 cm, takže v nej môže pohodlne stáť aj dospelý človek. Stan je predurčený pre pohodlné rodinné dovolenky, kedy v jednej spálni môžu pohodlne spať aj 3 deti a v druhej rodičia. Přesíň potom môže slúžiť ako kuchyňa alebo úložisko materiálu. Stan má vynikajúce vetranie, čo oceníte v horúcich dňoch, ale zároveň sa dá perfektne utesniť aj proti veľkým lejakom - napríklad rolovacími oknami na suchý zips atď. Vonkajší stan Polyester 2000 mm Vnútorný stan Priedušný Polyester Podlaha: Polyetylén, 4000 mm Počet vchodov 2 Konštrukcia Sklolaminát ø 11 mm Kolíky Oceľ - 34 ks Váha 12 Kg Rozmer zloženého stanu 70x20x23 cm Stany » Stredné stany (3-4 osoby) » Stan Yate FAMILY (gamisport.sk)

Sane Yate PEGGY

Sane Yate PEGGY

Sane Yate PEGGY Materiál vystužený veľmi pevný plast, kovové skluskluznice, sane možno jednoducho pre uskladnenie skladať do seba. Sánkovanie » Sane » Sane Yate PEGGY (gamisport.sk)

Dunlop BOB-PT06M Bob Marley Poster Pick Tin

Dunlop BOB-PT06M Bob Marley Poster Pick Tin

Sada gitarových brnkátok v plechovej krabičke zo série Bob Marley. Toto zberateľská balenie obsahuje 6 brnkátok s dizajnom Bob Marley Poster. Hrúbka: Medium (muziker.com)

Dunlop BOB-PT05M Bob Marley Reggae Pick Tin

Dunlop BOB-PT05M Bob Marley Reggae Pick Tin

Sada gitarových brnkátok v plechovej krabičke zo série Bob Marley. Toto zberateľská balenie obsahuje 6 brnkátok s dizajnom Bob Marley Reggae. Hrúbka: Medium (muziker.com)

Dunlop BOB-PT07M Bob Marley Quote Pick Tin

Dunlop BOB-PT07M Bob Marley Quote Pick Tin

Sada gitarových brnkátok v plechovej krabičke zo série Bob Marley. Toto zberateľská balenie obsahuje 6 brnkátok s dizajnom Bob Marley Quote. Hrúbka: Medium (muziker.com)

Dunlop BOB-PT08M Bob Marley Gold Pick Tin

Dunlop BOB-PT08M Bob Marley Gold Pick Tin

Sada gitarových brnkátok v plechovej krabičke zo série Bob Marley. Toto zberateľská balenie obsahuje 6 brnkátok s dizajnom Bob Marley Gold. Hrúbka: Medium (muziker.com)

Detská kuchynská zástera Green Gate Bambi

Detská kuchynská zástera Green Gate Bambi

Hrnce syčí, para stúpa nahor a kuchyňou sa rozplýva príjemná vôňa. Aby sa vaše šaty nezašpinili, nezabudnite si vziať zásteru. Tá od Green Gate spĺňa dva najväčšie požiadavky - je praktická a štýlová ♥ (bonami.sk)

BAMBI Air Plus Premature 1-3kg 24ks

BAMBI Air Plus Premature 1-3kg 24ks

Detské plienkové nohavičky so suchým zapínaním a priedušným povrchom AIR PLUS, ktorý bráni vyrážkam a zaparenie. (mojalekaren.sk)

Plastkon Boby Baby Rider modré (8595096968409)

Plastkon Boby Baby Rider modré (8595096968409)

Boby – materiál: plast, nosnosť: 25kg, hmotnosť: 1kg, farba: modrá Detské boby od výrobcu Plastkon, s pomocou ktorých vaše deti zvládnu kopce a svahy jedna báseň. Hlavnou prednosťou týchto zjazdových bobov je kvalitne vyrobená plastová konštrukcia. Boby majú nosnosť 25 kg, preto sa hodia skôr pre deti do 12 rokov a nehodia sa na jazdu vo dvojici. Rozhodujúce vlastnosti bobov Plastkon Boby Baby Rider modré Atraktívna Modrá farba Nosnosť až 25 kg Na zastavenie bobov vám poslúžia Nie je Materiál použitý na výrobu: Plast Nie je na riadenie bobov (alza.sk)

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá

Sportovní dětské boby AlpenGaudi Racer, modrá​ od výrobce Alpengaudi v kategorii Šmykľavka za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Karimatka YATE Hiker

Karimatka YATE Hiker

Karimatka YATE Hiker Teraz s unikátnym nekĺzavým povrchom YATE Micro brushed. Odľahčené jadro a obdĺžnikový tvar. Veľmi ľahká a skladná karimatka, ktorá poskytuje dostatočný komfort a priestor. Pri balení možno prehnúť na polovicu. Ventil "Push in". Súčasťou výrobku je prepravný obal, sťahovací pásik a sada na opravu. Parametre: Materiál: Polyester 75 D Farba: Modrá / šedá Hmotnosť: 690 g Rozmer: 183x51x2, 5 cm Rozmer balenia: 13x26 cm Tepelný odpor: 2.3 Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka YATE Hiker (gamisport.sk)

Karimatka YATE Trekker

Karimatka YATE Trekker

Karimatka YATE Trekker Odľahčené jadro + horizontálne kanáliky, obdĺžnikový tvar, povrch YATE micro brushed a zosilnený spodný materiál proti poškodeniu. To všetko tvorí veľmi obľúbený model, ktorý je vďaka svojim vlastnostiam aj napriek relatívne vyššiu hmotnosť najpredávanejšie z celej našej ponuky! Pri balení možno prehnúť na polovicu. Ventil "Push in" - žiadne skrutkovanie - stačí len zatlačiť a už tesní. Otočením sa len zabezpečí. Súčasťou výrobku je prepravný obal, sťahovací pásik a sada na opravu. Parametre: Materiál: Vrch: polyester 75D Microbrushed, spodok: polyester 150D Farba: Modrá / čierna Hmotnosť: 920 g Rozmer: 183x51x3, 8 cm Rozmer balenia: 14x26 cm Tepelný odpor: 3.4 Karimatky a matrace » Samonafukovacie karimatky » Karimatka YATE Trekker (gamisport.sk)

Karimatka Yate Lectus

Karimatka Yate Lectus

Karimatka Yate Lectus Nový spoločník pre kemping, autoturistiku aj ako posteľ pre návštevu. Model s najlepšími parametrami pre pohodlné vyspání - hrúbka 5 cm, komfortná šírka i dĺžka a strečový materiál plne nahradí kvalitný matrac. Široký skrutkovacie ventil uľahčuje dofukovanie. Farba: modrá / šedá Rozmery: 199 x 64 x 5 cm Rozmer po zbalení: 17 x 66 cm Hmotnosť: 1750 g, hmotnosť môže kolísať ± 10%. Tepelný odpor: 5,8 Karimatky a matrace » Nafukovacie karimatky » Karimatka Yate Lectus (gamisport.sk)

Eight & Bob Eight & Bob sprchový gél unisex 200 ml

Eight & Bob Eight & Bob sprchový gél unisex 200 ml

Eight & Bob Eight & Bob, 200 ml, sprchový gél unisex (notino.sk)

Lena Hracia skrinka Bambi CZ (52732)

Lena Hracia skrinka Bambi CZ (52732)

Detská hra – rozmery 8×8×8cm Hracia skrinka vydáva melódiu, keď deti točí kľučkou. Motív Bambi.Hracia skrinka zabaví vaše deti na dlhú dobu, stačí keď budú točiť kľučkou a skrinka bude vydávať melódiu. Deti určite zaujme aj motív Bambi. Vďaka skrinke budú deti rozvíjať svoj hudobný sluch aj motoriku.Kľúčové vlastnostiPlechová hracia skrinkaRozvíja u detí hudobný sluch a motorikuMotív BambiRozmery:8 × 8 × 8 cm (alza.sk)

Lena Hrajúci vĺčok Bambi CZ (52532)

Lena Hrajúci vĺčok Bambi CZ (52532)

Detská hra - priemer 13cm Štiepte svoje deti s bambusovou bábkou s priemerom 13 cm s vašimi deťmi. Spomínate si na svoje detstvo a veľa zábavy.Spomeňte si spolu s vašimi deťmi aj na svoje detstvo a kúpte im hrajúci vĺčok. Kovová hračka má priemer 13 cm a deti zaujme obrázkom s Bambim. Vĺčok tiež hrá melódiu, takže deti si s ňou užijú veľa zábavy a navyše si budú rozvíjať svoju motoriku a trpezlivosť, keď sa im práve nebude dariť roztočiť hračku. Kľúčové vlastnostiHrajúci vĺočok s priemerom 13 cmRozvíja detskú motoriku a trpezlivosťMotív BambiPri roztočení hraje melódie (alza.sk)

Sada 2 kúpeľňových podložiek Alessia Bambi Powder

Sada 2 kúpeľňových podložiek Alessia Bambi Powder

Došliapnutie mokrou nohou na chladnú podlahu po hrejivom kúpeli v sebe skrýva hneď dvojaké nebezpečenstvo. Jednak sa môžete ľahko pošmyknúť, ale tiež si zohnať poriadne prechladnutie. So spoločníkom v podobe predložky Alessia sú riziká zažehnané. Táto krásavica k vašim nohám zimu nepustí, zároveň je protišmyková a dokonca aj antibakteriálna. Doprajte si to najlepšie! (bonami.sk)

Stan Yate ALTAI

Stan Yate ALTAI

Stan Yate ALTAI Vďaka nízkej hmotnosti a vysoko odolnej konštrukcii je vhodný pre turistiku, šport a VHT. Stan sa jednoducho a rýchlo stavia pomocou dvoch duralových tyčí, ktoré sa prevliekajú krížom cez tunely. Stan má pri každom vchode predsienku, ktorá slúži ako odkladisko na topánky a materiál, prípadne na varenie pri daždi. Vonkajší stan Polyester 3000 mm Vnútorný stan Priedušný Polyester Podlaha: Polyester 75D, 6000 mm Počet vchodov 2 Konštrukcia Dural / Duraluminium ø 8,5 mm Kolíky Oceľ - 18 ks Hmotnosť 2,8 Kg Rozmer zbaleného stanu 60x18x15 cm Stany » Malé stany (1-2 osoby) » Stan Yate ALTAI (gamisport.sk)

Rehabilitačné Expander Yate

Rehabilitačné Expander Yate

Rehabilitačné Expander Yate Špeciálny expander pre rehabilitáciu a cviky pre posilnenie hlbokých chrbtových svalov. Gumolano má menší odpor a spceiální oká pre kvalitější prevedenia cvikov. Dve rôzne tuhá gumolano pre uchytenie expander.Výhodou. Vhodné pre tých, ktorí majú problémy s bolesťami chrbta alebo sedavé zamestnanie. Český výrobok. parametre Materiál: gumolano s držadlami Dĺžka: 200 cm Fitness pomôcky » Pružiny, doplnky » Rehabilitačné Expander Yate (gamisport.sk)

Sada 2 krémových kúpeľňových predložiek Bambi

Sada 2 krémových kúpeľňových predložiek Bambi

Došliapnutie mokrou nohou na chladnú podlahu po hrejivom kúpeli v sebe skrýva hneď dvojaké nebezpečenstvo. Jednak sa môžete ľahko pošmyknúť, ale tiež si zohnať poriadne prechladnutie. So spoločníkom v podobe predložky Alessia sú riziká zažehnané. Táto krásavica k vašim nohám zimu nepustí, zároveň je protišmyková a dokonca aj antibakteriálna. Doprajte si to najlepšie! (bonami.sk)

Bambi (978-80-757-7165-0)

Bambi (978-80-757-7165-0)

Elektronická kniha - Třetí díl severské krimi série Herkules, volně inspirovaný legendou o kerynejské lani. - autor Mons Kallentoft, 365 stran Třetí díl severské krimi série Herkules, volně inspirovaný legendou o kerynejské lani Policii se po příjezdu na stockholmské souostroví naskytne děsivý pohled: vypadá to, že místní zlatá mládež prováděla při slavnostech slunovratu hédonistické rituály, které vyústily v krvavou lázeň. Když dojde k dalšímu masovému krveprolití, kriminalisté stále nemají jediné vodítko.Detektiv Zack Herry se konečně usadil a poprvé se zdá, že jeho život je na správné cestě. Jenže potom ho postihne hrůzostrašná osobní tragédie a všechno se obrátí vzhůru nohama. Zároveň však věří, že dokáže vyřešit záhadné případy kolektivních sebevražd. Kéž by se… (alza.sk)

Uterák Yate XL, rubín

Uterák Yate XL, rubín

Uterák Yate XL, rubín Rýchloschnúci uterák z mikrovlákna, veľmi dobre saje vodu, rýchlo schne, ľahký a skladný, antibakteriálna úprava. V praktickom obale. Veľkosť: XL 60x120 cm Hmostnosť: 144 g Outdoor vybavenie » Cestovný uteráky » Uterák Yate XL, rubín (gamisport.sk)

Uterák Yate XL, zelená

Uterák Yate XL, zelená

Uterák Yate XL, zelená Rýchloschnúci uterák z mikrovlákna, veľmi dobre saje vodu, rýchlo schne, ľahký a skladný, antibakteriálna úprava. V praktickom obale. Veľkosť: XL 60x120 cm Hmostnosť: 144 g Outdoor vybavenie » Cestovný uteráky » Uterák Yate XL, zelená (gamisport.sk)

Spacie vrece Yate RIO

Spacie vrece Yate RIO

Spacie vrece Yate RIO Strečový vnútro spacáku jemne obopína telo a zabezpečuje menšiu únik tepla hlavne pri otáčaní. Dvojcestný zips, zapínanie vpravo / vľavo, kompresný obal, vnútorné vrecko na doklady. Možnosť spojiť dva spacie vaky. Parametre Materiál: Vonkajšie: Polyester Rhombus Ripstop 75D W / R číre, Vnútorný: Polyester 50D W / R číre - Stretch Teplota: komfort: -5 ° C, limit -12 ° C, extrem -20 ° C Plnenie: 250g / m² Eulin Fiber Farba: zelená / sivá Hmotnosť: 1710 g Rozmer: 220x80x55cm Rozmer balenia: 33x20 cm Konštrukcia: dvojvrstvová Spacie vaky » Spacáky trojsezónne » Spacie vrece Yate RIO (gamisport.sk)

Karimatka Yate X-Tube

Karimatka Yate X-Tube

Karimatka Yate X-Tube Model, ktorý vychádza z radu Extrem lite a zvyšuje komfort spanie pri nezvýšenej hmotnosti a objemu po zbalení. Vzduchové trubice po stranách zabraňuje skĺznutiu z karimatky a zväčšujú jej plochu do strán o 7 cm. Odľahčené jadro s WARM ZONE. Veľmi ľahká a malá po zbalení. Nový REVERSE ventil. Povrch Polyester 75 Typ: Samonafukovacie      Farba: Modrá / šedá Hmotnosť: 760 g, hmotnosť môže kolísať ± 10% Rozmer: 183x58x3,8 cm Rozmer po zbalení: 14x30 cm Prekládka na polovicu: áno Tepelný odpor: 3.9 Karimatky a matrace » Nafukovacie karimatky » Karimatka Yate X-Tube (gamisport.sk)

Trekingové palice Yate CAST

Trekingové palice Yate CAST

Trekingové palice Yate CAST Veľmi ľahký a kvalitný materiál Al 7075. vidiové hrot. Elegantný dizajn, tvarovaná gumová rukoväť. Možno dokúpiť všetky náhradné diely. Cena za pár. Parametre Materiál: Aluminium 7075 Farba: Šedá / červená Hmotnosť: 510 / pár g Dĺžka od - do: 65-140 cm Počet dielov: 3 Trekingové palice » Trekking palice » Trekingové palice Yate CAST (gamisport.sk)

Sane Yate KOVOVÉ GUCIO

Sane Yate KOVOVÉ GUCIO

Sane Yate KOVOVÉ GUCIO Sedadlo z masívneho dreva Lakované kvalitnou práškovou farbou Odolné a stabilný Nosnosť: 60 kg Sánkovanie » Sane » Sane Yate KOVOVÉ GUCIO (gamisport.sk)

Stan Yate Summer Fest

Stan Yate Summer Fest

Stan Yate Summer Fest Jednoplášťový stan pre 2 osoby so samonosnou konštrukciou. Stan je určený pre letné kempovanie, na záhradu atď. Nie je vhodný do daždivého počasia.   Kolíky: Oceové - 4 ks. Odolnosť proti vode: 300 mm parametre Tyčky: Sklolaminát, priemer 7 mm, 2ks Podlaha: Polyetylén Farba: modrá Hmotnosť: 1200 g Rozmer: 200x120x95 cm Rozmer balenia: 55 x 13 x 10 cm počet osôb: 2 Tropiko: 100% Polyester, 300 mm H2O     Stany » Malé stany (1-2 osoby) » Stan Yate Summer Fest (gamisport.sk)

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-MO - řiditelný bob - modrý

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-MO - řiditelný bob - modrý

Kvalitní Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-MO - řiditelný bob - modrý z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Zimné športy. (esat.sk)

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-CRV - řiditelný bob - červený

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-CRV - řiditelný bob - červený

Kvalitní Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-CRV - řiditelný bob - červený z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Zimné športy. (esat.sk)

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-RU - řiditelný bob - růžovočerná

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-RU - řiditelný bob - růžovočerná

Kvalitní Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-RU - řiditelný bob - růžovočerná z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Zimné športy. (esat.sk)

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-ANT- řiditelný bob - antracit

Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-ANT- řiditelný bob - antracit

Kvalitní Bob ACRA STRATOS 05-A2035/2-ANT- řiditelný bob - antracit z kategorie Dom a záhrada | Sport a outdoor | Zimné športy. (esat.sk)

Biela termoska Green Gate Bambi, 350 ml

Biela termoska Green Gate Bambi, 350 ml

Domov plný krásnych dekorácií je snom každej ženy a v Bonami si myslíme, že aj mnohých mužov. Ak pokukujete po tomto doplnku, tak vedzte, že to iste bude ten pravý. Kúsky od Green Gate sú jednoducho skvelé a váš interiér dovedú k dokonalosti. (bonami.sk)

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

JAKU Boby - SNOW Motorcycle 86 cm, modrá

Detské plastové boby modré. Rozmery:86 × 51 × 46 cm. Boby v dizajne motorky s rukoväťou na ruky aj s popruhom s plastovou rukoväťou. Na spodnej strane sú boby opatrené masívnymi lyžinami zaisťujúcimi krásnu a pohodlnú jazdu. (feedo.sk)

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

JAKU Boby - SUPER Sledge 128 cm, červená

Veľké riaditeľné detské plastové boby červené. Rozmery:130 × 53 × 53 cm. Pretekárske boby s volantom na ovládanie lyžín. Masívna ručná brzda je ovládaná jednoducho volantom. Popruh s plastovou rukoväťou. Nosnosť bobov je 100 kg. Poctivé spracovanie a použité materiály zaisťujúce športovú jazdu. (feedo.sk)

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené

Boby Cyclone se sedátkem plast 80x40cm červené z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Detské boby a sane kúpite na Kokiskashop.sk za 15.49 €. Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Boby Cyclone plast 80x40cm červené v sáčkuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností. (kokiskashop.sk)

Spacie vrece Yate COLORADO

Spacie vrece Yate COLORADO

Spacie vrece Yate COLORADO Dvojcestný zips, zapínanie vpravo / vľavo, kompresný obal. Možnosť spojiť dva spacie vaky. Parametre Materiál: Vonkajšie: Polyester 70D W / R číre, Vnútorný: Polyester Silk Touch 75D / 100D Teplota: comfort: + 3 ° C, limit -3 ° C, extreme -8 ° C Plnenie: 300g / m² Hollow Fiber Farba: modrá / zelená Hmotnosť: 1490 g Rozmer: 230x80x55 cm Rozmer balenia: 33x20 cm Konštrukcia: jednovrstvový Spacie vaky » Spacáky letné » Spacie vrece Yate COLORADO (gamisport.sk)

Karimatka Yate EVA Classic

Karimatka Yate EVA Classic

Karimatka Yate EVA Classic Materiál EVA má veľmi pevnú štruktúru a je tvarovo stály a nesaje vodu. Cena vrátane gumičiek.   Parametre: Materiál: EVA Farba: čierna Hmotnosť: 250 g Rozmer: 190x50x1 cm Karimatky a matrace » Karimatky penové » Karimatka Yate EVA Classic (gamisport.sk)

Biela detská kuchynská rukavica Green Gate Bambi

Biela detská kuchynská rukavica Green Gate Bambi

Hrnce syčí, para stúpa nahor a kuchyňou sa rozplýva príjemná vôňa. Aby sa vaše šaty nezašpinili, nezabudnite si vziať zásteru. Tá od Green Gate spĺňa dva najväčšie požiadavky - je praktická a štýlová ♥ (bonami.sk)

DURAVIT - Duraplus Závěsný klozet Bambi, 320 mm x 525 mm, bílý,…

DURAVIT - Duraplus Závěsný klozet Bambi, 320 mm x 525 mm, bílý, Závesný klozet Bambi, 320 mm x 525 mm, biely – klozet (0185090000)

model pro dětis hlubokým splachovánímsplachování 6 l šetřící spotřebu vodyhmotnost 14 kgPokud není použit předstěnový prvek, doporučuje se upevnění 006500.WonderGliss:Ochranná keramická vrstva, která zachovává předměty obzvlášť dlouho pěkné a čisté. S vodou, která vytváří husté kapky, odtéká rovněž špína a povlak. Výsledek: méně usazenin, méně čištění. Ean: 4021534064081 (svet-kupelne.sk)

Trekingové palice Yate CONDOR

Trekingové palice Yate CONDOR

Trekingové palice Yate CONDOR Kvalitný materiál Al 7075, korková rukoväť, nízka hmotnosť a atraktívny dizajn. Vidiový hrot. Cena za pár. Parametre Materiál: Aluminium 7075 Hmotnosť: 510 / pár g Farba: Antracit Dĺžka od - do: 65-140 cm Počet dielov: 3 Trekingové palice » Trekking palice » Trekingové palice Yate CONDOR (gamisport.sk)

Spacie vrece Yate NORMAN

Spacie vrece Yate NORMAN

Spacie vrece Yate NORMAN Trojsezónny spací vak s výplňou Hollow Fiber. Dvojcestný zips s obojstrannými jazdcami, zapínanie vpravo alebo vľavo, vnútorné vrecko na doklady, kompresný obal. Vnútorné golier okolo ramien pre vyšší tepelný komfort. Vo spodnej časti vreca je ešte jeden zips, ktorý je možné otvoriť pre vetranie nôh za horúcich nocí. Možnosť spojiť dva spacie vaky. parametre Materiál: Vonkajšie: Polyester Rhombus Ripstop 75D W / R číre, Vnútorný: Polyester 50D W / R číre Teplota: komfort: 10 ° C, limit 5 ° C, extrem -2 ° C Plnenie: 200g / m² Hollow Fiber Farba: červená / šedá Hmotnosť: 1400 g Rozmer: 220x80x50cm Rozmer balenia: 28x19 cm konštrukcia: dvojvrstvová Spacie vaky » Spacáky trojsezónne » Spacie vrece Yate NORMAN (gamisport.sk)

Masážny Chodníček Yate zelený

Masážny Chodníček Yate zelený

Masážny Chodníček Yate zelený Masážna chodníček stimuluje reflexné body na chodidlách. Vhodné používať denne 20-30 minút (zo začiatku 5 minút, postupne čas predlžovať). Vhodná pomôcka pri problémoch s "plochou nohou" veľmi skladný plastové kamienky Farba: zelená Rozmer: 140x40 cm Fitness pomôcky » Pružiny, doplnky » Masážny Chodníček Yate zelený (gamisport.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť