Buki vyrob si sperky bohemian

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Vyrob si svoju tamburínu

Vyrob si svoju tamburínu

Tanec a spev to je ideálna kombinácia. Chcete potešiť svojich rodičov a starých rodičov darčekom, ktorý im zlepší náladu? Ak je ich myslenie kreatívne a baví ich tvoriť, určite si obľúbia túto DYI súpravu, z ktorej je možné vyrobiť vlastnú tamburínu podľa svojich predstáv. Súprava obsahuje hladké neopracované drevo, ktoré je možné natrieť podľa svojej fantázie a ďalej ozdobiť. Akonáhle je tamburína hotová, určite poteší svojim originálnym zvukom, ktorý si zamilujete. Tamburína patrí medzi veľmi obľúbené hudobné nástroje, ktoré sa skvele hodí ako doprovod najmä pri ľudových piesňach. (babickarstvo.sk)

Vyrob si vtáčiu búdku (772131018)

Vyrob si vtáčiu búdku (772131018)

Kreatívne tvorenie – pre malých domácich majstrov Povzbuďte v deťoch kreatívne myslenie, manuálnu zručnosť a užite si spoločne veľa zábavy. Táto súprava na výrobu vtáčej búdky je jednoducho zostaviteľná a je možné ju vyfarbiť a ozdobiť podľa svojej fantázie. Kreatívna súprava je vhodná pre deti od 5 rokov.Kľúčové vlastnosti kreatívnej súpravy Vyrob si vtáčiu búdkuSúprava podporuje kreatívne myslenie a zručnosťZostavenie je veľmi jednoduchéVtáčiu búdku je možné si vyfarbiť podľa svojej fantázieVhodné pre deti od 5 rokovObsah balenia:Drevené panelySkrutky4 tégliky farieb a štetecNávod na výrobu (alza.sk)

GALT Vyrob si hopík (5011979530394)

GALT Vyrob si hopík (5011979530394)

Kreatívne tvorenie – odporúčaný vek od 8 rokov Vyrobte si úžasné farebné hopíky z farebných kryštálov, ktoré žiaria v tme.Parametre a špecifikácia: Odporúčaný vek: od 8 rokovObsah balenia: 8 balíčkov hmoty na výrobu Hopíka, 2 formy (malá a veľká), 4 plastové vrecká, návodHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Labková patrola – vyrob si náramky (8714274720633)

Labková patrola – vyrob si náramky (8714274720633)

Sada na výrobu šperkov – vhodná od 3 rokov, balenie obsahuje prívesok, doplnky, šnúrky a návod Zažite veľa zábavy so svojim dieťaťom pri tvorbe vlastných náramkov a náhrdelníkov. Sada na výrobu šperkov Totum je skvelou voľbou na výrobu šperkov podľa vlastných predstáv. Ponúkaná súprava je tiež výborným prostriedkom pre detský rozvoj manuálnej zručnosti a jemnej motoriky. Vďaka vytváraniu vlastných šperkov dochádza k stimulácii detskej kreativity a predstavivosti. Balenie obsahuje prívesok, doplnky, šnúrky a návod. Sada na výrobu šperkov Totum urobí radosť všetkým od 3 rokov. Šperkom vlastnej výroby môžete obdarovať príbuzných alebo kamarátov. Hlavné prednosti sady na výrobu šperkov Labková patrola – vyrob si náramky Sada na výrobu šperkov Totum umožní zhotoviť originálny šperk Rozvíja… (alza.sk)

Ľadové kráľovstvo II vyrob si náramky (8714274680654)

Ľadové kráľovstvo II vyrob si náramky (8714274680654)

Sada na výrobu šperkov – s korálikmi, vhodná od 5 rokov, balenie obsahuje prívesok, koráliky, šnúrky a návod, typ: navliekacie koráliky Vyrobte si spoločne so svojím dieťaťom vlastné náramky či náhrdelníky. Sada na výrobu šperkov Totum je skvelou voľbou na výrobu šperkov podľa vlastných predstáv. Táto súprava je vhodnou voľbou na podporu a rozvoj jemnej motoriky a manuálnej zručnosti u detí. Výrobou vlastných šperkov taktiež rozvíjate detskú kreativitu a predstavivosť. Ide o súbor navliekacích korálikov, vďaka ktorému pôjde tvorenie pekne od ruky. V balení objavíte prívesok, koráliky, šnúrky a návod. Komponenty v súprave na výrobu šperkov boli vyrobené z kvalitného materiálu, akým je plast. Sada na výrobu šperkov Totum urobí radosť všetkým od 5 rokov. Šperkom vlastnej výroby môžete… (alza.sk)

Megaslizoun zlatý – vyrob si zlatý sliz (5901087032999)

Megaslizoun zlatý – vyrob si zlatý sliz (5901087032999)

Výroba slizu – nádobka, aktivátor, lepidlo na výrobu slizu, prášok na výrobu slizu a špachtlička na miešanie súčasťou balenia, vhodné od 6 rokov, 1 ks v balení Milovníci slizu si už teraz môžu vyrobiť sliz podľa vlastnej fantázie. Súprava na výrobu značky Megaslizoun je zdravotne neškodná a netoxická. Pracovať s ňou môžu deti už od 3 rokov. Samozrejmosťou je fakt, že spĺňa normu EÚ na bezpečnosť hračiek. V balení nájdete všetko, čo budete na výrobu slizu potrebovať. Kľúčové vlastnosti kreatívnej súpravy Megaslizoun – vyrob si sliz zlatýKreatívna súprava Megaslizoun na výrobu slizuObsahuje všetko potrebné na výrobuJe zdravotne neškodnáVhodná pre deti od 3 rokovBalenie obsahuje: 100 ml žltého lepidla100 ml aktivátora1,5 g zlatého práškuŠpachtličku na miešanieMisku s uzáverom na ukladanie… (alza.sk)

Megasliz svietiaci – vyrob si sliz svietiaci v tme (5901087032937)

Megasliz svietiaci – vyrob si sliz svietiaci v tme (5901087032937)

Výroba slizu – nádobka, aktivátor, lepidlo na výrobu slizu, prášok na výrobu slizu a špachtlička na miešanie súčasťou balenia, vhodné od 6 rokov, 1 ks v balení Milovníci slizu si už teraz môžu vyrobiť sliz podľa vlastnej fantázie. Súprava na výrobu značky Megaslizoun je zdravotne bezpečná a netoxická. Pracovať s ňou môžu deti už od 3 rokov. Samozrejmosťou je fakt, že spĺňa normu EÚ na bezpečnosť hračiek. V balení nájdete všetko, čo budete na výrobu slizu potrebovať. Kľúčové vlastnosti kreatívnej sady Megaslizoun – vyrob si sliz svietiaciKreatívna súprava Megaslizoun na výrobu slizuObsahuje všetko potrebné na výrobuJe zdravotne bezpečnáVhodná pre deti od 3 rokovBalenie obsahuje: 100 ml fialového lepidla100 ml aktivátora1,5 g svietiaceho práškuŠpachtličku na miešanieMisku s uzáverom na… (alza.sk)

NOCH TT Vyrobte si drevo

NOCH TT Vyrobte si drevo

6 figúrok s doplnkami, maľované. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

NOCH N Vyrobte si drevo natrená, stojaci

NOCH N Vyrobte si drevo natrená, stojaci

6 figúrok s doplnkami, maľované. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

NOCH H0 Vyrobte si drevo natrená, stojaci

NOCH H0 Vyrobte si drevo natrená, stojaci

6 figúrok s doplnkami, maľované. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vyrobte si kouzelná zvířátka (978-80-271-0699-8)

Vyrobte si kouzelná zvířátka (978-80-271-0699-8)

Elektronická kniha - autor Blanka Kochová, 80 stran Kniha je sbírkou tvůrčích nápadů a výtvarných technik, kterými můžete děti provést, vysvětlit jim jednotlivé postupy a pomoci jim s těžšími částmi návodů. Vytvoříte si společné chvíle plné tvůrčího nadšení a vzpomínek v podobě postaviček těch nejpodivnějších tvorů. Podívej, stále tu mám toho nosorožce s křivýma nohama, kterého jsme lepili, když pršelo, pamatuješ? Děti někdy vyrostou rychleji, než jsme čekali, a máme pocit, že jakékoli množství společně stráveného času nám nikdy nestačí. Chceme tu být pro ně, chránit je a vytvářet krásné společné chvíle, které se pro ně stanou cennými vzpomínkami. Pomáháme dětem objevovat jejich tvořivost – naučíme je přišít knoflík, věnujeme jim první „dospělácké nůžky“, nakreslíme jim dinosaury a… (alza.sk)

MEGASLIZOUN zlatý - vyrobte zlatý sliz - Megabublina

MEGASLIZOUN zlatý - vyrobte zlatý sliz - Megabublina

MEGASLIZOUN GOLD - vyrobte si zlatý sliz! 100 ml žltého lepidla 100 ml aktivátora 1,5 g zlatého prášku špachtľa na miešanie miska s uzáverom na uskladnenie slizu Ako vyrobiť. Pridávajte aktivátor po kvapkách a miešajte, kým nebudete spokojní s hustotou a lepivosťou slizu (čím viac aktivátora, tým tuhší sliz). Získate žltý sliz. Odporúčame nechať sliz trochu lepkavejší a nechať ho v miske 2 dni, potom bude dokonalý. Aktivátor slizu, 100 ml Úžasný aktivátor na výrobu vlastného dokonalého slizu. Neobsahuje bórax, roztok na šošovky, Persil ani iné nevhodné a škodlivé zložky! Náš aktivátor slizu Megas je bezpečný, netoxický a spĺňa normy EÚ. S naším aktivátorom slizu a lepidlom na sliz si vytvoríte dokonalý sliz vlastnej výroby. Hlien môže obsahovať usadeniny, čo nie je zlé. Pred použitím… (svetcukrarov.sk)

Medicine - Šál Bohemian

Medicine - Šál Bohemian

Šál z kolekcie Medicine. Model vytvorený zo vzorovanej látky. (answear.sk)

Medicine - Sveter Bohemian

Medicine - Sveter Bohemian

Sveter z kolekcie Medicine. Model má V výstrih, vyrobený z hladkej pleteniny. (answear.sk)

Souldier Bohemian Natural

Souldier Bohemian Natural

Ručne vyrábané gitarové popruhy Souldier sú plne prispôsobiteľné a vyrobené z najlepších materiálov v Chicagu, USA. Popruhy sa vyrábajú s použitím rovnakých vzorov, štýlu, plochých praciek a materiálov, aké sa používali v 60. a 70. rokoch. Plne nastaviteľné medzi 33"-60". Maximálna dĺžka (cm) : 153.0 Minimálna dĺžka : 84 cm Materiál : Vintage Fabric Šírka (mm) : 50.0 Maximálna dĺžka : 153 cm Šírka : 50 mm Minimálna dĺžka (cm) : 84.0 Krajina pôvodu : USA Farba : Natural Typ : Gitarový pás Farba podľa výrobcu : Vintage Bohemian Natural (muziker.com)

NetSpa BOHEMIAN (111209)

NetSpa BOHEMIAN (111209)

Vírivka – nafukovacia, 100 dýz, pre 2 osoby, tvar štvorca s rozmermi 1.58×1.58m a výškou 0.7m, objem 650l, kartušová filtrácia Parádny relax po náročnom dni? S vírivkou Netspa Bohemian s objemom 650 litrov si ho doprajete napríklad každý deň. Pohodlne sa do nej usadia dvaja dospelí a dve deti. O dokonalú masáž sa postará 100 trysiek a vodu si môžete zahriať až na teplotu 42 °C. Vďaka štvorcovému kompaktnému tvaru ju umiestnite aj do neveľkých priestorov. Perfektne sa hodí do rohov, a to ako na záhradu, tak aj napríklad na terasu. Vonkajší povrch chráni pevná a odolná vrstva laminovaného PVC o sile 0,8 mm, takže sa nemusíte obávať pretrhnutia. Vnútorný povrch s úpravou PVC je mäkký, hebký a veľmi príjemný na dotyk. Podložku a kryt k vírivke je potrebné ešte dokúpiť. Kľúčové vlastnosti… (alza.sk)

Opasok Bohemian Multi KP12647

Opasok Bohemian Multi KP12647

Opasok Bohemian Krásny dámsky opasok Bohemian za skvelú cenu. Vyrobený z kvalitného materiálu a navrhnutý podľa najnovších módnych trendov, ktorý skvele dotvorí váš outfit. Špecifikácia: Dĺžka: max 100cm Šírka: 3,5cm Veľkosť zdobenia: 29cm x 3,8cm Farba: Multi Materiál: Elastický, PU, Zirkony (izmael.eu)

Opasok Bohemian Hnedá KP12648

Opasok Bohemian Hnedá KP12648

Opasok Bohemian Krásny dámsky opasok Bohemian za skvelú cenu. Vyrobený z kvalitného materiálu a navrhnutý podľa najnovších módnych trendov, ktorý skvele dotvorí váš outfit. Špecifikácia: Dĺžka: max 100cm Šírka: 3,5cm Veľkosť zdobenia: 29cm x 3,8cm Farba: Hnedá Materiál: Elastický, PU, Zirkony (izmael.eu)

NETSPA Mobilná vírivka BOHEMIAN (650L)

NETSPA Mobilná vírivka BOHEMIAN (650L)

Láka vás pohoda na záhrade v bublinkovom kúpeli? Užite si teplý kúpeľ (až 42 ° C) kedykoľvek s nafukovacou vírivkou Bohemian pre dvoch dospelých a dve deti. Podložka a kryt nie sú súčasťou balenia, nutné dokúpiť zvlášť. Čo viac si priať ako parádny wellness v súkromí svojej vlastnej záhrady Mobilnú vírivku stačí nafúknuť, naplniť vodou a tešiť sa na kúpeľ v teplých bublinkách, ktorá odplaví každodenné starosti, uľaví chrbtu a kĺbom. Tmavá štvorcová vírivka Bohemian v kombinácii so strieborným vnútrom sa stane ozdobou vašej záhrady. Vďaka kompaktným rozmerom (158×158 cm) sa zmestí aj na menšiu predzáhradku. Vonkajší povrch vírivky tvorí pevné a odolné laminované PVC o hrúbke 0,8 mm. Veľkosť 650 l je tak akurát na relax s rodinou – ideálna pre 2 dospelých a 2 deti. Výrobcom je známa značka… (i-zahradnynabytok.sk)

Fila - Detské topánky Bohemian Mid

Fila - Detské topánky Bohemian Mid

Detské zimné topánky z kolekcie Fila. Nezateplený model vytvorený z ekologickej kože. (answear.sk)

Blutsgeschwister Bohemian Fairytale Šaty Čierna

Blutsgeschwister Bohemian Fairytale Šaty Čierna

Bohemian Fairytale Šaty - Blutsgeschwister - Čierna. (bibloo.sk)

REAbags 9043 Bohemian Rose (8594021928976)

REAbags 9043 Bohemian Rose (8594021928976)

Obal na kufor pre rozmery cca 60-82×39-53×24-33cm, materiál: Lycra S revolučným obalom na kufre REAbags vyriešite raz a na vždy všetky starosti súvisiace s prepravou vašej batožiny. Máte nový kufor a bojíte sa, že sa hneď pri prvom transporte poškriabe? Alebo naopak, na vonkajšej strane kufra sa podpísali už tisícky kilometrov, ale vo vnútri je stále plne funkčný? Dodajte mu teda nový šmrnc a odlíšte ho od ostatnej batožiny s dizajnovým obalom REAbags 9043 Bohemian Rose s dokonalou potlačou nádherných ruží. Obal univerzálnej veľkosti je vyrobený z veľmi kvalitného elastického syntetického materiálu, takže ho prakticky natiahnete na väčšinu klasických kufrov na dvoch aj štyroch kolieskach. Navyše, do kufra s obalom REAbags sa vďaka otvoru pre výsuvné držadlo kedykoľvek bez problémov… (alza.sk)

Queen - Bohemian Rhapsody (OST) (2 LP)

Queen - Bohemian Rhapsody (OST) (2 LP)

Farba : Čierna Rýchlosť : 33 1/3 RPM Dekáda interpreta : 2020 - 2029 Rok vydania : 2019.0 Subžáner : Pop Rock Krajina interpreta : Spojené kráľovstvo Subžáner : Experimental Rock Dekáda interpreta : 2010 - 2019 Typ : Album Subžáner : Rock Opera Vydavateľstvo : Virgin Records Subžáner : Rock Subžáner : Art Rock Subžáner : Progressive Rock Typ : LP platňa Žáner : Rock Dátum vydania : 2019-02-27 Subžáner : Space Rock Balenie obsahuje : LP Žáner : Soundtrack Zloženie setu : 2 ks Subžáner : Funk Rock Subžáner : Arena Rock Dekáda interpreta : 1980 - 1989 Variant : Bohemian Rhapsody (OST) (2 LP) Dekáda interpreta : 1990 - 1999 Interpret / Téma : Queen Farba podľa výrobcu : Black Subžáner : Rock Pop Žáner : Movie Rok nahrávky : 1975.0 Dekáda interpreta : 1970 - 1979 Dekáda interpreta : 2000 -… (muziker.com)

Queen Tričko Bohemian Rhapsody Black XL

Queen Tričko Bohemian Rhapsody Black XL

Dĺžka rukáva : Krátke Dekáda interpreta : 2010 - 2019 Subžáner : Rock Veková skupina : Dospelý Žáner : Rock Pohlavie : Unisex Špecifikácia materiálu : Bavlna Dekáda interpreta : 1980 - 1989 Materiál : Bavlna Veľkosť : XL Dekáda interpreta : 1970 - 1979 Krajina interpreta : Spojené kráľovstvo Dekáda interpreta : 2020 - 2029 Krajina pôvodu : Spojené kráľovstvo Interpret / Téma : Queen Subžáner : Rock Pop Farba podľa výrobcu : Black Farba : Čierna Dodávateľ : Rock Off Dekáda interpreta : 1990 - 1999 Žáner : Pop Dekáda interpreta : 2000 - 2009 (muziker.com)

Bohemian BHC001G Kufor pre elektrickú gitaru

Bohemian BHC001G Kufor pre elektrickú gitaru

Kvalitný tvrdý kufor pre gitary zo série Oil Can značky Bohemian guitars. Kufor je kompatibilný so všetkými modelmi gitár z tejto série. Exteriér je potiahnutý nepremokavým hnedým poťahom, ktorý chráni nástroj pred nepriaznivým vplyvom počasia. Hrubé steny a plyšový interiér poskytujú maximálnu ochranu pred mechanickým poškodením. Pevné uzamknutie zabezpečia pochrómované zámky. Farebné prevedenie: Brown. Krajina pôvodu : Čína Typ : Kufor (muziker.com)

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 41. (spartoo.sk)

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 36. (spartoo.sk)

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 38. (spartoo.sk)

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 40. (spartoo.sk)

Petrolejovo-čierna dámska čiapka Blutsgeschwister Bohemian

Petrolejovo-čierna dámska čiapka Blutsgeschwister Bohemian

Model: BohemianFarba: čierna, petrolejováMateriál: 50 % viskóza, 28 % nylon, 22 % polyester (zoot.sk)

Bohemian Killing (PC/MAC) DIGITAL (433834)

Bohemian Killing (PC/MAC) DIGITAL (433834)

Hra na PC – elektronická licencia, kľúč pre Steam, žáner: adventúra, Bohemian Killing je príbehová dráma z Paríža konca 19. storočia. Zo súdnej siene, kde ste obžalovaný z vraždy. Čo urobíte na očistenie svojho mena? Budete predstierať šialenstvo, budete klamať či hľadať dôkazy? Hra ponúka takmer neobmedzené možnosti rozuzlenia. Všetko teda závisí len a len od vašej predstavivosti. Kľúčové vlastnosti Bohemian KillingPríbehová drámaZasadené do Paríža 19. storočiaSte obvinení z vraždy a vašou úlohou je očistiť saTakmer neobmedzené možnosti rozuzleniaHra je určená na PC/MAC (alza.sk)

NETSPA Podložka a kryt pre vírivku Bohemian

NETSPA Podložka a kryt pre vírivku Bohemian

Balenie obsahuje podložku aj kryt. Rozmer: 1580 mm x 1580 mm (i-zahradnynabytok.sk)

Beviro Bohemian Spirit, kolínska voda 1 ml

Beviro Bohemian Spirit, kolínska voda 1 ml

VZORIEK 1 ml - Kolínska voda Bohemian Spirit s príjemne sladkastou vôňou tonkových bôbov, mandlí, citrusu a perníka. (luxusne-holenie.sk)

Beviro Bohemian Spirit sprchový gél 250 ml

Beviro Bohemian Spirit sprchový gél 250 ml

Sprchový krém Beviro účinne čistí, hydratuje a zjemňuje pokožku. S príjemne nasladlou vôňou tonkových bôbov, mandlí, citrusu a perníku. (luxusne-holenie.sk)

Zelený svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Zelený svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Preskočila medzi vami a vysokými elegantnými sviečkami iskra? Ak áno, kameninový svietnik v boho štýle od značky Sass & Belle bude iste vaším novým parťákom. Tento svietnik je nielen pekný na pohľad, ale tiež veľmi stabilný a praktický. Jeho široký lem navyše ochráni povrch stolíka alebo komody od prípadnej kvapky vosku. (bonami.sk)

Sivý svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Sivý svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Preskočila medzi vami a vysokými elegantnými sviečkami iskra? Ak áno, kameninový svietnik v boho štýle od značky Sass & Belle bude iste vaším novým parťákom. Tento svietnik je nielen pekný na pohľad, ale tiež veľmi stabilný a praktický. Jeho široký lem navyše ochráni povrch stolíka alebo komody od prípadnej kvapky vosku. (bonami.sk)

Žltý svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Žltý svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Preskočila medzi vami a vysokými elegantnými sviečkami iskra? Ak áno, kameninový svietnik v boho štýle od značky Sass & Belle bude iste vaším novým parťákom. Tento svietnik je nielen pekný na pohľad, ale tiež veľmi stabilný a praktický. Jeho široký lem navyše ochráni povrch stolíka alebo komody od prípadnej kvapky vosku. (bonami.sk)

Modrá arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Modrá arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Prevoňajte svoj domov s vonnými olejmi a doprajte si výnimočný pocit pri odpočinku. Vďaka krásnej arómolampe od značky Sass & Belle je to hračka. Do hornej časti nalejte vodu a pridajte pár kvapiek oleja. Do spodnej stačí umiestniť zapálenú čajovú sviečku, zavrieť oči, uvelebiť sa a relaxácia môže začať. (bonami.sk)

Žltá arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Žltá arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Prevoňajte svoj domov s vonnými olejmi a doprajte si výnimočný pocit pri odpočinku. Vďaka krásnej arómolampe od značky Sass & Belle je to hračka. Do hornej časti nalejte vodu a pridajte pár kvapiek oleja. Do spodnej stačí umiestniť zapálenú čajovú sviečku, zavrieť oči, uvelebiť sa a relaxácia môže začať. (bonami.sk)

Sivá arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Sivá arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Prevoňajte svoj domov s vonnými olejmi a doprajte si výnimočný pocit pri odpočinku. Vďaka krásnej arómolampe od značky Sass & Belle je to hračka. Do hornej časti nalejte vodu a pridajte pár kvapiek oleja. Do spodnej stačí umiestniť zapálenú čajovú sviečku, zavrieť oči, uvelebiť sa a relaxácia môže začať. (bonami.sk)

Modrý svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Modrý svietnik Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Preskočila medzi vami a vysokými elegantnými sviečkami iskra? Ak áno, kameninový svietnik v boho štýle od značky Sass & Belle bude iste vaším novým parťákom. Tento svietnik je nielen pekný na pohľad, ale tiež veľmi stabilný a praktický. Jeho široký lem navyše ochráni povrch stolíka alebo komody od prípadnej kvapky vosku. (bonami.sk)

Zelená arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Zelená arómolampa Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Prevoňajte svoj domov s vonnými olejmi a doprajte si výnimočný pocit pri odpočinku. Vďaka krásnej arómolampe od značky Sass & Belle je to hračka. Do hornej časti nalejte vodu a pridajte pár kvapiek oleja. Do spodnej stačí umiestniť zapálenú čajovú sviečku, zavrieť oči, uvelebiť sa a relaxácia môže začať. (bonami.sk)

Bohemian BGB001G Puzdro pre elektrickú gitaru Čierna

Bohemian BGB001G Puzdro pre elektrickú gitaru Čierna

Kvalitné nylonové mäkké púzdro pre gitary zo série Oil Can značky Bohemian guitars. Púzdro je kompatibilné so všetkými modelmi gitár z tejto série a je vyrobené z pevného a odolného nylonu, ktorý chráni nástroj pred nepriaznivým vplyvom počasia a prachom, či poškriabaním pri prenose. Súčasťou púzdra je aj extra vrecko pre príslušenstvo, pevný bočný popruh a dvojica veľkých nastaviteľných popruhov na ramená. Farebné prevedenie: Black. Rukoväť : Áno Popruh : Áno Krajina pôvodu : USA Popruh : Popruhy na chrbát Farba podľa výrobcu : Čierna Farba : Čierna Nepremokavé : Áno Typ : Prenosné puzdro (muziker.com)

Bielo-modrá dámska vzorovaná čiapka Blutsgeschwister Bohemian

Bielo-modrá dámska vzorovaná čiapka Blutsgeschwister Bohemian

Model: BohemianFarba: modrá, bielaZapínanie: bez zapínaniaMateriál: 50 % viskóza, 28 % nylon, 22 % polyester (zoot.sk)

Petrolejovo-čierny dámsky šál Blutsgeschwister Bohemian Tales

Petrolejovo-čierny dámsky šál Blutsgeschwister Bohemian Tales

Model: Bohemian TalesFarba: čierna, petrolejováVzor: kvetovanýMateriál: 50 % viskóza, 28 % polyester, 22 % nylonRozmery: 31 x 200 cm (zoot.sk)

Bielo-modrý dámsky šál Blutsgeschwister Bohemian Tales

Bielo-modrý dámsky šál Blutsgeschwister Bohemian Tales

Model: Bohemian TalesFarba: modrá, bielaVzor: kvetovanýMateriál: 50 % viskóza, 28 % polyester, 22 % nylonRozmery: 31 x 200 cm (zoot.sk)

BEVIRO Bohemian Spirit EdT 50 ml (8594191204078)

BEVIRO Bohemian Spirit EdT 50 ml (8594191204078)

Toaletná voda – pre mužov, orientálna hlavná vôňa, vedľajšia vôňa korenená, vonná zložka céder, pačuli a tonka, pôvod české, objem 50 ml Mali by ste záujem zadovážiť si toaletnú vodu, ktorú si zamilujete? BEVIRO Bohemian Spirit EdT 50 ml je vôňa ideálna pre mužov. Základom tejto toaletnej vody je orientálna prímes, ktorá vďaka využitiu neobvyklých ingrediencií prináša intenzívny výsledok. Nemenej podstatnou súčasťou toaletnej vody je vôňa korenia, pre ktorú je typická aróma koriandra, škorice alebo napríklad ružového korenia. Medzi pridanými vonnými zložkami nechýba tiež céder, pačuli a tonka. Táto toaletná voda sa ujme predovšetkým počas slávnostných príležitostí alebo v chladnom zimnom období. Zásadné prednosti toaletnej vody BEVIRO Bohemian Spirit EdT 50 ml Pánska toaletná voda Hlavná… (alza.sk)

Beviro Bohemian Spirit, kolínska voda pánska 100 ml

Beviro Bohemian Spirit, kolínska voda pánska 100 ml

Kolínska voda Beviro Bohemian Spirit s príjemne sladkastou vôňou tonkových bôbov, mandlí, citrusu a perníka. (luxusne-holenie.sk)

Country Candle Bohemian Holiday vonná sviečka 680 g

Country Candle Bohemian Holiday vonná sviečka 680 g

Country Candle Bohemian Holiday, 680 g, Vonné sviečky Vôňa do bytu, Vonná sviečka Country Candle Bohemian Holiday prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo. Vlastnosti: korenená aróma drevitá vôňa dlhý čas horenia Zloženie: bavlnený knôt Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Sviečku nechajte vždy horieť minimálne tak dlho, kým sa roztaví celá horná vrstva. Predídete tak vzniku nežiaducej priehlbiny vo vosku. Pre optimálne horenie odporúčame knôt pravidelne zastrihávať… (notino.sk)

Country Candle Bohemian Holiday čajová sviečka 42 g

Country Candle Bohemian Holiday čajová sviečka 42 g

Country Candle Bohemian Holiday, 42 g, Čajové sviečky Vôňa do bytu, Čajová sviečka Country Candle Bohemian Holiday dotvorí atmosféru každej romantickej večere aj všedného večera. Sviečka umiestnená vo svietniku sa stane doplnkom vášho domova a príjemne prevonia každý menší interiér. Kombináciou niekoľkých vôní si môžete vytvoriť vonný zážitok podľa svojich predstáv. Vlastnosti: drevitá vôňa korenená aróma Zloženie: bavlnený knôt Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Sviečku nechajte vždy horieť minimálne tak dlho, kým sa roztaví celá… (notino.sk)

Country Candle Bohemian Holiday vonná sviečka 453 g

Country Candle Bohemian Holiday vonná sviečka 453 g

Country Candle Bohemian Holiday, 453 g, Vonné sviečky Vôňa do bytu, Vonná sviečka Country Candle Bohemian Holiday prevonia váš domov nádhernou vôňou a vytvorí tak útulnú atmosféru, vďaka ktorej sa budete vždy cítiť skvelo. Vlastnosti: korenená aróma drevitá vôňa dlhý čas horenia Zloženie: bavlnený knôt Použitie: Sviečku klaďte na dostatočne tepelne odolný povrch. Nenechávajte horieť dlhšie než 4 hodiny. Nikdy nedovoľte, aby sviečka dohorela až do úplného konca. Horiacu sviečku nenechávajte nikdy bez dozoru a v blízkosti ľahko zápalných predmetov. Uchovávajte mimo dosahu detí a domácich zvierat. Sviečku nechajte vždy horieť minimálne tak dlho, kým sa roztaví celá horná vrstva. Predídete tak vzniku nežiaducej priehlbiny vo vosku. Pre optimálne horenie odporúčame knôt pravidelne zastrihávať… (notino.sk)

Oranžovo-biela váza Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Oranžovo-biela váza Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Prevoňajte svoj domov vôňou čerstvo narezaných kvetov. Váza z kolekcie Bohemian Home Mojave každú rastlinu svojím jednoduchým vzhľadom jemne pozdvihne a spoločne tak dodajú interiéru útulnú a pohodovú atmosféru. (bonami.sk)

Detský koberec Nattiot Bohemian Rainbow, ø 120 cm

Detský koberec Nattiot Bohemian Rainbow, ø 120 cm

Ozdobte podlahu v detskej izbe pôvabným kobercom Nattiot, ktorý jej dodá pocit útulnosti a pohodlia. Vyniká svojím výrazným motívom, ktorý podnecuje predstavivosť a prináša pozitívnu atmosféru. Jeho povrch je výnimočne mäkký a jemný na dotyk, takže je ideálnym povrchom na hranie. Je vyrobený z pevného a odolného polypropylénu - je teda vodoodpudivý, ľahko udržiavateľný a antibakteriálny. Farby zostávajú dlhotrvajúce aj pri vystavení priamemu slnečnému žiareniu. (bonami.sk)

Čierno-biela váza Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Čierno-biela váza Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Prevoňajte svoj domov vôňou čerstvo narezaných kvetov. Váza z kolekcie Bohemian Home Mojave každú rastlinu svojím jednoduchým vzhľadom jemne pozdvihne a spoločne tak dodajú interiéru útulnú a pohodovú atmosféru. (bonami.sk)

Žlto-biela váza Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Žlto-biela váza Sass & Belle Bohemian Home Mojave

Prevoňajte svoj domov vôňou čerstvo narezaných kvetov. Váza z kolekcie Bohemian Home Mojave každú rastlinu svojím jednoduchým vzhľadom jemne pozdvihne a spoločne tak dodajú interiéru útulnú a pohodovú atmosféru. (bonami.sk)

Bohemian Royals: Korunovace (978-80-765-0814-9)

Bohemian Royals: Korunovace (978-80-765-0814-9)

Elektronická kniha - autor Lena Valenová, 368 stran, česky Král je mrtev, ať žije král! Druhorozený Albert se po tragické smrti bratra a jeho rodiny vrací na Pražský hrad, aby převzal dědičný úřad. Na přípravě korunovačního dne se podílí také jeho středoškolská láska Konstance. Náhlý návrat do rodného města tak otevírá staré rány. Leontýna – Albertova sedmnáctiletá sestra – se jen těžko vyrovnává se ztrátou nejbližších a jediný, kdo jí dokáže vykouzlit úsměv na tváři, je Jonáš. Může ale královská dcera důvěřovat někomu, koho sotva zná? Také čerstvě plnoletý princ Felix se musí přizpůsobit novým opatřením, která plynou z jeho současného postavení v rámci rodinné hierarchie. Stačí jeden pohled na nového osobního strážce a je mu jasné, že je v maléru. Co je pro jednoho přítěží, je pro… (alza.sk)

Busch-Jaeger príslušenstvo tlejivka Duro 2000 SI, Duro 2000 SI…

Busch-Jaeger príslušenstvo tlejivka Duro 2000 SI, Duro 2000 SI lineárny, Reflex SI, Reflex SI lineárny, Solo, Alpha ex

Vhodné pre zapustené rotačné stmievače okrem impulzov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Busch-Jaeger vložka spínač priblíženia Duro 2000 SI lineárny, Duro…

Busch-Jaeger vložka spínač priblíženia Duro 2000 SI lineárny, Duro 2000 SI, Reflex SI lineárny, Reflex SI, Solo, Alpha

Reléová vložka so snímačom priblíženia. Na bezdotykové zapínanie alebo vypínanie elektrických spotrebičov, napr. Svetla. Na spínanie žiaroviek, 230 V halogénových žiaroviek, žiariviek a nízkonapäťových halogénových žiaroviek, ktoré sú prevádzkované prostredníctvom transformátorov. Prepne sa, keď sa zistí priblíženiecca 5 cm. Ovládanie je možné aj pomocou bežných tlačidiel (číslo výrobcu 2020 USA, 2021/6 UK). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť