Buki vyrob si sperky bohemian

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

BUKI VYROB SI SPERKY BOHEMIAN

VYROB SI ŠPERK BOHEMIAN . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe krásnych šperkov na štýl "Bohemian". Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych bižutérnych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

BUKI VYROB SI SPERKY JEDNOROZEC

VYROB SI ŠPERKY JEDNOROŽEC . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov s motívom jednorožcov. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

BUKI VYROB SI TRBLIETAVE TETOVACKY

BUKI VYROB SI TRBLIETAVE TETOVACKY

VYROB SI TRBLIETAVÉ TETOVAČKY . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe trblietavých tetovačiek. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny, ktorá túži po žiarivých ozdobách! . Obsahom sady (andreashop.sk)

Vyrob si taštičku Psík

Vyrob si taštičku Psík

Tvorivá sada pre všetky malé parádnice a milovníčky psov. Set obsahuje všetko, čo budete potrebovať na vytvorenie vlastnoručnej dievčenskej kabelky s unikátnym psím dizajnom. Stačí, keď k tomu pridáte jeden pár šikovných rúk. Alebo hneď dva - a z hry sa stáva spoločná práca pre mamu a dcéru či dve kamarátky. Výborná tvorivá hra pre dievčatá od 4 rokov. Rozvíja motorické schopnosti aj kreativitu. Rozmery: 16,5 x 6 x 14,5 cm Obsah: 14 dielov Materiál: plsť, drevo (skvelydarcek.sk)

Vyrob si vlastnú garáž

Vyrob si vlastnú garáž

S týmto zošitom plným samolepiek vyrobíte garáž s množstvom doplňujúcich častí- okolie garáže s dopravnými značkami, príjazd do garáže cez závoru, parkovacie miuesta na streche, umyvačka áut, čerpacie stanice...Výroba garáže z kartónových škatúľ je veľmi jednoduchá a ide o ekologickú alternatívu k drahým a už hotovým garážam. (pantarhei.sk)

Vyrob si náramok - zmršťovacia fólia

Vyrob si náramok - zmršťovacia fólia

Práca so sadou je rýchla a zaujímavá, je určená všetkým deťom so zmyslom pre tvorivú činnosť a estetiku. Pomáha u nich rozvíjať jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, trpezlivosť, sústredenosť, kreatívne myslenie a predstavivosť a v neposlednom rade aj manuálnu zručnosť. Vezmite si prívesky, pomaľujte ich podľa svojich predstáv a nechajte ich na chvíľku zapiecť v rúre podľa návodu. Teplom sa niekoľkonásobne zmrští ich veľkosť a farba na nich sa ... (skvelydarcek.sk)

Karina Garcia - Vyrob si sliz

Karina Garcia - Vyrob si sliz

Pätnásť receptov od známej slimerky Kariny Garcia z teba urobí majstra vo výrobe vlastného slizu! Podľa podrobných inštrukcií sa konečne naučíš, ako vyrobiť Zlatý sliz, Sliz svietiaci v tme, Bublinový sliz a mnoho ďalších. Okrem štyroch úplne nových receptov obsahuje táto kniha aj tipy, ako sliz skladovať, čo všetko sa s ním dá robiť, a navyše sa dozvieš veľa zaujímavostí o Karine! (pantarhei.sk)

Karina Garcia - Vyrob si sliz

Karina Garcia - Vyrob si sliz

Patnáct receptů od známé slimerky Kariny Garcii z tebe udělá mistra výroby vlastního slizu! Podle podrobných instrukcí se konečně naučíš, jak udělat Zlatý sliz, Sliz, co svítí ve tmě, Balonkový sliz a spoustu dalších. Kromě čtyř úplně nových receptů obsahuje tato kniha také tipy, jak sliz skladovat, co všechno se s ním dá dělat, a navíc se dozvíš spoustu cool věcí o Karině! (pantarhei.sk)

Vyrob si vlastnú motorovú lodičku

Vyrob si vlastnú motorovú lodičku

Postavte si lodičku z kôry alebo papiera a urobte z nej výkonný stroj! Pridaním vodotesného motorčeka získáte originálne plavidlo, ktoré vás vráti do detských rokov. Motorček poháňa jednosmernú dvojlopatkovú vrtuľku, která ženie plavidlo vpred. Motorček je napájaný AAA batériami, ktoré sú súčasťou balenia. Pripojte motorček k vašej lodičke, stisnite tlačidlo na motorčeku a sledujte, ako vaša lodička rozčerí kľudnú hladinu. (babickarstvo.sk)

Tlapkova patrola – vyrob si náramky (8714274720633)

Tlapkova patrola – vyrob si náramky (8714274720633)

Kreatívna súprava – tri náramky s doplnkami Kreatívna súprava je určená pre všetkých malých fanúšikov odvážnych psíkov z rozprávky Labková patrola. Vďaka tejto súprave si dieťa môže vyrobiť svoj vlastný náramok. Balenie obsahuje všetko potrebné na výrobu. S náramkom na motív rozprávky Labková patrola váš najmenší určite zažiari. Kľúčové vlastnosti kreatívnej súpravy Labková patrola – vyrob si náramkyKreatívna súprava vhodná pre chlapcov aj dievčatáNa motív obľúbenej detskej rozprávky Labková patrolaDieťa si môže vyrobiť svoj vlastný originálny náramokBalenie obsahuje všetko potrebnéObsah balenia:3× silikónový náramok18 rôznych druhov doplnkov (alza.sk)

Trollovia – vyrob si svietiaci obrázok (8714274770171)

Trollovia – vyrob si svietiaci obrázok (8714274770171)

Kreatívna súprava – obrázok s príslušenstvom Kreatívna súprava vhodná pre všetkých malých milovníkov roztomilých farebných trollov. Vďaka tejto súprave si vaše dieťa môže vyrobiť vlastný svietiaci obrázok. Ten potom stačí vystaviť na viditeľné miesto a rozsvietiť. V balení nájdete všetko potrebné. Kľúčové vlastnosti kreatívnej súpravy Trollovia – vyrob si svietiaci obrázokKreatívna súprava pre milovníkov roztomilých trollovDieťa si môže vyrobiť svoje vlastné svietiace obrázkyV balení nájdete všetko potrebnéS kreatívnou súpravou Trollovia si vaše dieťa užije veľa zábavyVhodná pre deti od 6 rokovBalenie obsahuje:Penová doska s potlačou TrollsSvietiacu girlandu s puzdrom na batérie 2 AAPlstené samolepkyŠpendlíkySamolepiace farebné kamienkyBavlnky rôznych fariebNávod na použitieRozmery… (alza.sk)

Vyrob si vlastný domček pre bábiky

Vyrob si vlastný domček pre bábiky

S týmto zošitom plným samolepiek vyrobíte pohodlný domček pre bábiky.Či už sa rozhodnete vytvoriť ho z kartónových škatúľ, alebo z poličky či regálu, jeho výroba je veľmi jednoduchá a ide o ekologickú alternatívu k drahým a už hotovým domčekom. (pantarhei.sk)

Ľadové kráľovstvo II – vyrob si náramky (8714274680654)

Ľadové kráľovstvo II – vyrob si náramky (8714274680654)

Kreatívna súprava – šperky s príslušenstvom, od 5 rokov Kreatívna sada Vyrob si náramky značky Totum inšpirovaná filmom Ľadové kráľovstvo II zaiste urobí radosť každej malej parádnici. Kreatívny set obsahuje všetko na vytvorenie dvoch krásnych strieborných náramkov, ktoré si môže ozdobiť samolepkami, retiazkami, príveskami alebo korálikmi s obrázkami princezien Anny a Elsy. Stačí rozbaliť balenie, postupovať podľa kresleného návodu a krásne šperky sú tu. Kreatívna sada ponúka nielen zábavu, ale tiež pomáha rozvíjať detskú kreativitu a zručnosť. Sada Ľadové kráľovstvo II môže byť darčekom pre malé dievčatá staršie ako päť rokov. Kľúčové vlastnosti kreatívnej sady Vyrob si náramkyPredstavuje produkt značky TotumKreatívna sada je inšpirovaná Ľadovým kráľovstvom IIUmožňuje vytvoriť dva krásne… (alza.sk)

MEGASLIZ svietiaci - vyrob si sliz svietiaci v tme - MEGABUBLIN

MEGASLIZ svietiaci - vyrob si sliz svietiaci v tme - MEGABUBLIN

MEGASLIZ svietiaci - vyrob si sliz svietiaci v tme s bezpečným slizovým lepidlom a aktivátorom. Sada obsahuje: 100 ml fialového lepidla 100 ml aktivátora 1,5 g svietiaceho prášku špachtličku na miešanie misku s uzáverom pre ukladanie slizu Postup výroby: Do misky nalejte trochu slizového lepidla, na lepidlo prisypte trochu svietiaceho prášku a zamiešajte. Aktivátor pridávajte za stáleho miešania po kvapkách, kým nie ste s hustotou a lepivosťou slizu spokojný (čím viac aktivátora pridáte, tým bude sliz tuhší). Vznikne Vám fialový sliz. Odporúčame sliz nechať trochu lepkavejší a nechať ho v miske na 2 dni odležať, potom bude dokonalý. Hotový sliz položte na 30 sekúnd pod lampičku a potom už len zhasnite a obdivujte svoj vyrobený žiariaci Megasliz. (svetcukrarov.sk)

Vyrobte si kouzelná zvířátka

Vyrobte si kouzelná zvířátka

Kniha je sbírkou tvůrčích nápadů a výtvarných technik, kterými můžete děti provést, vysvětlit jim jednotlivé postupy a pomoci jim s těžšími částmi návodů. Vytvoříte si společné chvíle plné tvůrčího nadšení a vzpomínek v podobě postaviček těch nejpodivnějších tvorů. Podívej, stále tu mám toho nosorožce s křivýma nohama, kterého jsme lepili, když pršelo, pamatuješ? Děti někdy vyrostou rychleji, než jsme čekali, a máme pocit, že jakékoli množství společně stráveného času nám nikdy nestačí. Chceme tu být pro ně, chránit je a vytvářet krásné společné chvíle, které se pro ně stanou cennými vzpomínkami. Pomáháme dětem objevovat jejich tvořivost – naučíme je přišít knoflík, věnujeme jim první „dospělácké nůžky“, nakreslíme jim dinosaury a skřítky na přání, a jen kvůli nim si nasadíme na hlavu… (pantarhei.sk)

Vyrobím si sám Dinosauři

Vyrobím si sám Dinosauři

Knížka Vyrobím si sám s několika modely je ideálním dárkem pro každé dítě, protože nejenom baví- každý vlastnoručně vyrobený model je zdrojem satisfakce, ale především rozvíjí schopnosti - děti cvičí představivost a manuální dovednosti. Všechny modely lze jednoduše vyrobit bez použití nůžek a lepidla - zábava je proto bezpečná. Starší děti si složí modely samy, ty mladší budou potřebovat drobnou pomoc dospělé osoby. (pantarhei.sk)

Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami

Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami

Autorka představuje alternativy klasických antibiotik, která stále častěji vedou k odolnosti choroboplodných zárodků nebo k poškození střevní mikrofl óry. Rostlinnými antibiotiky lze předcházet onemocněním a často dokonce nemoci vlastními silami léčit. Bylinky a koření člověk většinou snáší bez vedlejších účinků; svými vitálními látkami posilují imunitní systém. Léčitelka Claudia Ritterová vysvětluje, při kterých nemocech a obtížích mají rostlinná antibiotika smysl a jak účinkují. Poskytuje fundované tipy ohledně možností a mezí samoléčby. K trvalému vyléčení a dobrému zdraví přispívá množství receptů – od čajů přes obklady až po léčivé dobroty. 45 portrétů nejdůležitějších antibioticky účinných bylin a koření činí z této knihy cennou encyklopedii do domácí lékárny. (pantarhei.sk)

50 věcí, které si můžeš vyrobit

50 věcí, které si můžeš vyrobit

Velikonocní pránícka s kurátky, kvetinami, oveckami, motýlky nebo kraslicemi, králícci z papíru - držácky na ubrousky, marcipánová kurátka, vesele malovaná vajícka, velikonocní girlandy a dekorace, malované kvetináce na jarní kvetiny a mnoho dalšího....Tato okouzlujícíí knížka je plná zábavných a originálních výtvarných nápadu na veci, které si mužete doma snadno vyrobit na Velikonoce. (pantarhei.sk)

Betón - vyrobte si vlastné bytové doplnky

Betón - vyrobte si vlastné bytové doplnky

Betón je v móde Nečudo, lebo má množstvo predností. Je dekoratívny, tvarovateľný, trvanlivý a lacný –jednoducho dokonalý materiál na rafinované bytové doplnky. Nápaditá dverová zarážka, minimalistický svietnik či vkusné nástenné hodiny – z tohto dlho zaznávaného materiálu možno vyrobiť jedinečné dekoratívne aj úžitkové predmety. Inšpiratívne obrázky a zrozumiteľné návody na betón zaručia aj začiatočníkom pôsobivé výsledky. (pantarhei.sk)

Vyrobiť si nepriateľa a iné príležitostné písačky

Vyrobiť si nepriateľa a iné príležitostné písačky

Zbierka šestnástich esejí je pomenovaná podľa prvej z nich, v ktorej sa venuje mimoriadne aktuálnej téme – potrebe určitej spoločnosti mať svojho nepriateľa a vytvoriť si jeho obraz. Jej skutočným názvom by však mal byť skôr jej podtitul, čiže „príležitostná spisba“. Príležitostnú spisbu robí príležitostnou fakt, že autor zvyčajne nemal v úmysle zaoberať sa takou alebo onakou témou, ale priviedla ho k tomu výzva, aby sa zapojil do série rozhovorov. Tieto Ecove texty sa preto vyznačujú tematickou rôznorodosťou, ktorá siaha až k mladíckym literárnym láskam a pokračuje otázkami poetiky alebo etiky medicínskeho výskumu až po predstavenie jeho vlastnej autorskej tvorby. (pantarhei.sk)

50 vecí , ktoré si môžeš vyrobiť na Veľkú noc

50 vecí , ktoré si môžeš vyrobiť na Veľkú noc

Kreatívne podnety ako si urobiť výtvarné doplnky na Veľkú noc. (pantarhei.sk)

Vyrobte si kouzelná zvířátka (978-80-271-0699-8)

Vyrobte si kouzelná zvířátka (978-80-271-0699-8)

Elektronická kniha - autor Blanka Kochová, 80 stran Kniha je sbírkou tvůrčích nápadů a výtvarných technik, kterými můžete děti provést, vysvětlit jim jednotlivé postupy a pomoci jim s těžšími částmi návodů. Vytvoříte si společné chvíle plné tvůrčího nadšení a vzpomínek v podobě postaviček těch nejpodivnějších tvorů. Podívej, stále tu mám toho nosorožce s křivýma nohama, kterého jsme lepili, když pršelo, pamatuješ? Děti někdy vyrostou rychleji, než jsme čekali, a máme pocit, že jakékoli množství společně stráveného času nám nikdy nestačí. Chceme tu být pro ně, chránit je a vytvářet krásné společné chvíle, které se pro ně stanou cennými vzpomínkami. Pomáháme dětem objevovat jejich tvořivost – naučíme je přišít knoflík, věnujeme jim první „dospělácké nůžky“, nakreslíme jim dinosaury a… (alza.sk)

Počítanie – vyrobte si a používajte pomôcky Montessori so svojím…

Počítanie – vyrobte si a používajte pomôcky Montessori so svojím dieťatom

Jedna príručka, ktorá vám umožní pochopiť, ako dieťa objavuje pojem čísla. Jedenásť „návodov na použitie“, ktoré vás naučia, ako pomôcky správne používať. Osem predmetov z dreva, stojany a škatuľky na uloženie pomôcok, ktoré môžete sami vyrobiť podľa ilustrovaného návodu krok za krokom. To všetko nájdete v tejto jedinečnej dielni montessori! Vďaka zmyslovým a hravým pomôckam môžete podporiť bytostnú potrebu svojho dieťaťa byť samostatným a nechať ho, aby sa učilo samo. Ak sa budete riadiť návodmi v technickom zošite, môžete vlastnoručne vyrobiť pomôcky, ktoré poskytnete svojmu dieťaťu ako nástroj na osvojenie vedomostí. Pomôcky budú praktické aj kvalitné, a budú šetriť vašu peňaženku. Pedagogická príručka vytvorená učiteľkou a školiteľkou pedagogiky Montessori vás prevedie všetkými… (pantarhei.sk)

Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová…

Domácí konopné recepty - Jak si vyrobit domácí konopné masti, tělová mléka, masážní oleje, koupelové soli, koktejly a mnoho dalších receptů

První kniha, ve které se naučíte vyrábět si domácí konopné masti, konopnou kosmetiku, čisticí prostředky, koupelové soli, esenciální vody, konopné nápoje a řadu dalších léčivých a zkrášlujících přípravků z konopí. V této knize najdete více než 75 receptů na konopné přípravky určené k péči o tělo, které neobsahují žádné konzervační látky ani nejčastější alergeny a které si můžete snadno vyrobit sami doma z přírodních surovin. Používání konopí v péči o tělo není ničím novým, neboť konopí se zevně využívá již celá tisíciletí v tradičních léčebných postupech východních kultur. V oblastech, ve kterých je povoleno užívání konopí k léčebným účelům, lidé znovu objevují konopné masti, kosmetiku, obklady a koupele jako zdravou a účinnou alternativu zvládání bolesti, zklidňování podrážděné pokožky a… (pantarhei.sk)

BUKI VEDECKY SET VESMIR MINI

BUKI VEDECKY SET VESMIR MINI

VEDECKÝ SET VESMIR MINI . Zahrajte sa na výskumníkov a objavujte vesmír pomocou sady Vedecký set Vesmír mini. Pozorujte mesiac, hviezdy a všetky planéty slnečnej sústavy. . Sada zahŕňa raketu, ktorá je okamžite pripravená na (andreashop.sk)

Vyrob trendové tričká – Šik

Vyrob trendové tričká – Šik

Navrhni a vytvor tričká, aké nemá nikto iný! Chceš byť originálna a šik? Staň sa módnou návrhárkou a vytvor pre seba a svoje kamošky jedinečné trendové tričká, ktoré nemá len tak hocikto! Použi skvelé šablóny a samolepky a vyčaruj návrhy s romantickými či letnými motívmi. Neboj sa preniesť svoje nápady z papiera na látku a tvoriť. No ak si stále netrúfaš a chceš ísť na istotu, vyskúšaj niektorú zo štýlových nažehľovačiek. Pusti sa do toho a uži si perfektnú zábavu! (pantarhei.sk)

Vyrob trendové tričká – Cool

Vyrob trendové tričká – Cool

Navrhni a vytvor tričká, aké nemá nikto iný! Chceš byť originálna a cool? Staň sa módnou návrhárkou a vytvor pre seba a svoje kamošky jedinečné trendové tričká, ktoré nemá len tak hocikto! Použi skvelé šablóny a samolepky a vyčaruj návrhy s romantickými či letnými motívmi. Neboj sa preniesť svoje nápady z papiera na látku a tvoriť. No ak si stále netrúfaš a chceš ísť na istotu, vyskúšaj niektorú zo štýlových nažehľovačiek. Pusti sa do toho a uži si perfektnú zábavu! (pantarhei.sk)

Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti

Vyrobte zábavnou knihu svému dítěti

Děti si pomocí suchých zipů, patentek, cvočků, knoflíků, tkaniček a mnoho dalšího procvičí jemnou motoriku, zapojí zrak i hmat a nezapomenou ani na poznávání barev a tvarů. Ušijte knihu přímo na míru svému dítěti, které tak bude mít něco, co nikdo jiný na světě nemá. Fantazii se meze nekladou, stačí se jen inspirovat touto publikací. Poradíme vám, jak postupovat, co je možné kombinovat apod. Zábava pro vás i vaše dítě! (pantarhei.sk)

Bohemian Rhapsodies

Bohemian Rhapsodies

Kanadský bohemista Paul Wilson je vynikajícím překladatelem české literatury a známé je též jeho působení ve skupině The Plastic People of the Universe, v níž zpíval. Po mnoho let intenzivně píše v kanadském a americkém tisku o české literatuře a kultuře. Soubor jeho esejů a článků z českou tematikou je pro české čtenáře cenný tím, že jim dává nahlédnout český underground, disent, literaturu a politiku zvnějšku a přitom neobyčejně zasvěceně, že umožňuje spatřit mnohé z našeho života z nového a neobvyklého úhlu pohledu. Přítomná kniha shrnuje - v překladu Martina Machovce, Aleny Přibáňové, Jaroslava Riedela a Kateřiny Sidonové - Wilsonovy eseje vůbec poprvé do knižního celku. Wilson se zde představuje jako výrazný esejista s pronikavým viděním, jako člověk, který pro českou kulturu ve… (pantarhei.sk)

Bohemian Rhapsody BD

Bohemian Rhapsody BD

2018 / Životopisný, Hudební, Drama / 134 minut / USA, Velká Británie Bohemian Rhapsody vzdává hold kapele Queen, její hudbě a její stěžejní postavě, výjimečnému zpěvákovi Freddiemu Mercurymu, který se navzdory dobovým konvencím stal jedním z nejoblíbenějších představitelů populární hudby. Hrají: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy, Joseph Mazzello, Aidan Gillen, Allen Leech, Tom Hollander, Mike Myers, Aaron McCusker, Meneka Das, Ace Bhatti, Priya Blackburn, Dermot Murphy, Dickie Beau, Tim Plester, Jack Roth, Max Bennett, Neil Fox-Roberts, Kieran Hardcastle, Bruce Mackinnon, Michelle Duncan, Matt Greenwood, Jess Radomska, Philip Andrew, John Ottman, Adam Lambert, Freddie Mercury (a.z.) V českém znění: Ondřej Brzobohatý, Martina Šťastná, Marek Holý, Vojtěch Hájek, Filip Jančík,… (pantarhei.sk)

Queen - Nažehlovačka Bohemian Rhapsody

Queen - Nažehlovačka Bohemian Rhapsody

(shop.rukahore.sk)

Soundtrack - CD Bohemian Rhapsody

Soundtrack - CD Bohemian Rhapsody

Jeden z najlepších biografických a hudobných filmov všetkých čias. Taký je status snímky BOHEMIAN RHAPSODY, ktorá sleduje život dávno zosnulej legendy menom Freddie Mercury a rovnako i vznik kapely Queen. Upravené a nové verzie známych hitov nájdete usporiadané v tomto výnimočnom soundtrackovom CD pekne pohromade. (shop.rukahore.sk)

Náušnice Bohemian-Hnedá KP5241

Náušnice Bohemian-Hnedá KP5241

Náušnice Bohemian Zaujímavé štýlové náušnice Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Každý kus je jedinečný. Špecifikácia: Rozmer náušníc: 6,5cm x 4,5cm Farba: Hnedá (izmael.eu)

Náušnice Bohemian-Ružová KP5242

Náušnice Bohemian-Ružová KP5242

Náušnice Bohemian Zaujímavé štýlové náušnice Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Každý kus je jedinečný. Špecifikácia: Rozmer náušníc: 6,5cm x 4,5cm Farba: Ružová (izmael.eu)

Queen Bohemian Crossbody Čierna

Queen Bohemian Crossbody Čierna

Typ aktivity: Lifestyle Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Žáner: Rock Interpret / Téma: Queen Subžáner: Rock Subžáner: Rock Pop Žáner: Pop Dekáda interpreta: 1970 - 1979 Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: Spojené kráľovstvo Variant: Bohemian Crest Cross Body Bag Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Typ: Crossbody Veková skupina: Dospelý (muziker.com)

Nafukovací vířivka NetSpa Bohemian

Nafukovací vířivka NetSpa Bohemian

Malá a skladná vířivka pro 2 osoby a 2 děti Tato vířivka se vejde do malých prostor a nabízí perličkovou koupel pro 2 dospělé osoby a 2 děti. Má čtvercový tvar, stříbrný vnitřek a vnější povrch v černé barvě. Technické informace: Počet osob: 2 lidé + 2 dětiVnitřní rozměry: 118 x 118 x 70 cmVnější rozměry: 158 x 158 x 70 cmObjem vody: 650 litrůVáha bez vody: xx kgPočet vzduchových trysek: 100Vnější potah: Laminované PVC 0,8 mmVnitřní potah: PVC 0,6 mmOhřev: 1500 W Podložka a kryt není součástí balení, nutno dokoupit zvlášť. (efitness.sk)

Sada Náramkov Bohemian-Typ7 KP8107

Sada Náramkov Bohemian-Typ7 KP8107

Sada Náramkov Bohemian-Typ7 Moderná Sada Náramkov Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Sada obsahuje 5ks náramkov, každý je inak zdobený - podľa obrázka. Špecifikácia: Dĺžka náramkov: 16cm + 5cm, rozťahujúce Farba: Zlatá/Typ7 Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

Sada Náramkov Bohemian-Typ5 KP8101

Sada Náramkov Bohemian-Typ5 KP8101

Sada Náramkov Bohemian-Typ5 Moderná Sada Náramkov Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Sada obsahuje 3ks náramkov, každý je inak zdobený - podľa obrázka. Špecifikácia: Dĺžka náramkov: 16cm, rozťahujúce Farba: Strieborná/Typ5 Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

Queen - Vinyl Bohemian Rhapsody (2LP)

Queen - Vinyl Bohemian Rhapsody (2LP)

Pieseň britskej kapely Queen bola napísaná Freddiem Mercurym v roku 1975 pre album A Night at the Opera. Predalo sa viac ako 1 milión kópií do roku 1976, čo bol obrovský úspech. Z pesničky sa stal tretí najpredávanjší hit vo Veľkej Británii. V roku 2004 sa dostala do Grammy Hall of Fame. Bohemian Rhapsody sa stala najsledovanjšou piesňou 20. storočia, dokopy sa táto pesnička stiahla už 1,6 miliardy krát. (shop.rukahore.sk)

Sada Náramkov Bohemian-Typ6 KP8102

Sada Náramkov Bohemian-Typ6 KP8102

Sada Náramkov Bohemian-Typ6 Moderná Sada Náramkov Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Sada obsahuje 5ks náramkov, každý je inak zdobený - podľa obrázka. Špecifikácia: Dĺžka náramkov: 16cm + 5cm, rozťahujúce Farba: Strieborná/Typ6 Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

Sada Náramkov Bohemian-Typ1 KP8097

Sada Náramkov Bohemian-Typ1 KP8097

Sada Náramkov Bohemian-Typ1 Moderná Sada Náramkov Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Sada obsahuje 5ks náramkov, každý je inak zdobený - podľa obrázka. Špecifikácia: Dĺžka náramkov: 16cm + 5cm, rozťahujúce Farba: Zlatá/Typ1 Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

Sada Náramkov Bohemian-Typ3 KP8099

Sada Náramkov Bohemian-Typ3 KP8099

Sada Náramkov Bohemian-Typ3 Moderná Sada Náramkov Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Sada obsahuje 4ks náramkov, každý je inak zdobený - podľa obrázka. Špecifikácia: Dĺžka náramkov: 16cm + 5cm, rozťahujúce Farba: Zlatá/Typ3 Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

Sada Náramkov Bohemian-Typ2 KP8098

Sada Náramkov Bohemian-Typ2 KP8098

Sada Náramkov Bohemian-Typ2 Moderná Sada Náramkov Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Sada obsahuje 4ks náramkov, každý je inak zdobený - podľa obrázka. Špecifikácia: Dĺžka náramkov: Rozťahujúce Farba: Zlatá/Typ2 Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

Fila - Detské topánky Bohemian Mid

Fila - Detské topánky Bohemian Mid

Detské zimné topánky z kolekcie Fila. Nezateplený model vytvorený z ekologickej kože. (answear.sk)

Fila - Detské topánky Bohemian mid

Fila - Detské topánky Bohemian mid

Detské zimné topánky z kolekcie Fila. Nezateplený model vytvorený z ekologickej kože. (answear.sk)

NETSPA Mobilná vírivka BOHEMIAN (650L)

NETSPA Mobilná vírivka BOHEMIAN (650L)

Podložka a kryt nie je súčasťou balenia, je potrebné dokúpiť zvlášť. Malá a skladná vírivka pre 2 osoby a 2 deti Táto vírivka sa zmestí do malých priestorov a ponúka perličkový kúpeľ pre 2 dospelé osoby a 2 deti. Má štvorcový tvar, strieborný vnútro a vonkajší povrch v modrej farbe. Technické informácie: Počet osôb: 2 ľudia 2 deti Vnútorné rozmery: 118 x 118 x 70 cm Vonkajšie rozmery: 158 x 158 x 70 cm Objem vody: 650 litrov Váha bez vody: xx kg Počet vzduchových trysiek: 100 Vonkajší poťah: Laminované PVC 0,8 mm Vnútorný poťah: PVC 0,6 mm Ohrev: 1500 W Farba: modrá / strieborná, Tvar: štvorec, Šírka celkom: 1580, Výška celkom: 700, Vnútorný rozmer: 1180 x 1180, Určené pre: 2 dospelí 2 deti, Voda: sladká, Materiál: laminované PVC 0,8 mm, Objem: 650, Blower: 650, Výhrev vody: 1500 W (max… (i-zahradnynabytok.sk)

Čierna kabelka Vivienne Bohemian Nero

Čierna kabelka Vivienne Bohemian Nero

Čierna kabelka Vivienne Bohemian Nero (topankovo.sk)

Queen Bohemian Kozmetická taška Čierna

Queen Bohemian  Kozmetická taška Čierna

Typ aktivity: Lifestyle Farba: Čierna Pohlavie: Unisex Žáner: Rock Interpret / Téma: Queen Subžáner: Rock Subžáner: Rock Pop Žáner: Pop Dekáda interpreta: 1970 - 1979 Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: Spojené kráľovstvo Variant: Bohemian Crest Wash Bag Krajina pôvodu: Čína Farba podľa výrobcu: Čierna Typ: Kozmetická taška Veková skupina: Dospelý (muziker.com)

Queen Bohemian Rhapsody Hudobný hrnček

Queen Bohemian Rhapsody Hudobný hrnček

Žáner: Rock Interpret / Téma: Queen Subžáner: Rock Subžáner: Rock Pop Žáner: Pop Farba: Biela Farba podľa výrobcu: Multi Materiál: Keramika Dekáda interpreta: 1970 - 1979 Dekáda interpreta: 1980 - 1989 Dekáda interpreta: 1990 - 1999 Dekáda interpreta: 2000 - 2009 Dekáda interpreta: 2010 - 2019 Dekáda interpreta: 2020 - 2029 Krajina interpreta: Veľká Británia Krajina interpreta: Spojené kráľovstvo Typ: Hrnček Krajina pôvodu: Čína Veková skupina: Dospelý (muziker.com)

Sada Náramkov Bohemian-Typ4 KP8100

Sada Náramkov Bohemian-Typ4 KP8100

Sada Náramkov Bohemian-Typ4 Moderná Sada Náramkov Bohemian za bezkonkurenčnú cenu. Šperk neobsahuje nikel, preto je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou. Sada obsahuje 5ks náramkov, každý je inak zdobený - podľa obrázka. Špecifikácia: Dĺžka náramkov: 16cm + 5cm, rozťahujúce Farba: Zlatá/Typ4 Zloženie: Zlúčenina kovu a zinku (izmael.eu)

REAbags 9043 Bohemian Rose (8594021928976)

REAbags 9043 Bohemian Rose (8594021928976)

Obal na kufor pre rozmery cca 60-82×39-53×24-33cm, materiál: lycra S revolučným obalom na kufre REAbags vyriešite raz a na vždy všetky starosti súvisiace s prepravou vašej batožiny. Máte nový kufor a bojíte sa, že sa hneď pri prvom transporte poškriabe? Alebo naopak, na vonkajšej strane kufra sa podpísali už tisícky kilometrov, ale vo vnútri je stále plne funkčný? Dodajte mu teda nový šmrnc a odlíšte ho od ostatnej batožiny s dizajnovým obalom REAbags 9043 Bohemian Rose s dokonalou potlačou nádherných ruží. Obal univerzálnej veľkosti je vyrobený z veľmi kvalitného elastického syntetického materiálu, takže ho prakticky natiahnete na väčšinu klasických kufrov na dvoch aj štyroch kolieskach. Navyše, do kufra s obalom REAbags sa vďaka otvoru pre výsuvné držadlo kedykoľvek bez problémov… (alza.sk)

Soundtrack/Queen - Bohemian Rhapsody 2LP

Soundtrack/Queen - Bohemian Rhapsody 2LP

Tracklist: 120th Century Fox Fanfare00:25 2Somebody To Love04:56 3Doing All Right... revisited (Performed by Smile)03:17 4Keep Yourself Alive (Live At The Rainbow)03:56 5Killer Queen02:59 6Fat Bottomed Girls (Live In Paris)04:38 7Bohemian Rhapsody05:55 8Now I'm Here (Live At Hammersmith Odeon)04:26 9Crazy Little Thing Called Love02:43 10Love Of My Life (Rock In Rio)04:29 11We Will Rock You (Movie Mix)02:09 12Another One Bites The Dust03:35 13I Want To Break Free03:43 14Under Pressure (Performed by Queen & David Bowie)04:04 15Who Wants To Live Forever05:15 16Bohemian Rhapsody (Live Aid)02:28 17Radio Ga Ga (Live Aid)04:06 18Ay-Oh (Live Aid)00:41 19Hammer To Fall (Live Aid)04:04 20We Are The Champions (Live Aid)03:57 21Don't Stop Me Now... revisited03:38 22The Show Must Go On04:32 (pantarhei.sk)

Soundtrack/Queen - Bohemian Rhapsody CD

Soundtrack/Queen - Bohemian Rhapsody CD

Soundtrack. Bohemian Rhapsody is a foot-stomping celebration of Queen, their music and their extraordinary lead singer Freddie Mercury. Freddie defied stereotypes and shattered convention to become one of the most beloved entertainers on the planet. The film traces the meteoric rise of the band through their iconic songs and revolutionary sound. Tracklist: 120th Century Fox Fanfare00:25 2Somebody To Love04:56 3Doing All Right... revisited (Performed by Smile)03:17 4Keep Yourself Alive (Live At The Rainbow)03:56 5Killer Queen02:59 6Fat Bottomed Girls (Live In Paris)04:38 7Bohemian Rhapsody05:55 8Now I'm Here (Live At Hammersmith Odeon)04:26 9Crazy Little Thing Called Love02:43 10Love Of My Life (Rock In Rio)04:29 11We Will Rock You (Movie Mix)02:09 12Another One Bites The Dust03:35 13I… (pantarhei.sk)

Hadelich Augustín - Bohemian Tales CD

Hadelich Augustín - Bohemian Tales CD

KDO: Augustin Hadelich / Charles Owen / Bavarian Radio Symphony Orchestra & Jakub Hrůša CO: Poté, co houslista Augustin Hadelich a dirigent Jakub Hrůša v roce 2017 poprvé společně provedli Dvořákův houslový koncert, označily New York Times Hadelicha za jednoho z nejlepších houslistů jeho generace. Tentýž tandem, tentokrát za doprovodu Symfonického orchestru Bavorského rozhlasu, nyní nahrál Dvořákův koncert pro vydavatelství Warner Classics. Na albu "Bohemian Tales" jej Hadelich ve spolupráci s klavíristou Charlesem Owenem doplnil komorními skladbami (a transkripcemi) nejen Antonína Dvořáka, ale i dalších dvou českých autorů, navíc s Dvořákem těsně spojených - Josefa Suka a Leoše Janáčka. CD 1: 1. Violin Concerto in A Minor, Op. 53, B. 108: I. Allegro ma non troppo 2. Violin Concerto in A… (pantarhei.sk)

50 snadných návodů jak vyrobit hračku (999-00-030-6143-0)

50 snadných návodů jak vyrobit hračku (999-00-030-6143-0)

Elektronická kniha - autor Laura Novotná, 149 stran, česky Potěšte své ratolesti vlastnoručně vyrobenými hračkami! Nebo si založte vlastní živnost na výrobu hraček. Fantazii se meze nekladou. Ekniha nabízí padesát jednoduchých návodů k výrobě hraček. Panenky a zvířátka můžete jednoduše ušít, poskládat z papíru nebo slepit ze sirek. Je k neuvěření, co se dá vyrobit z ponožek nebo z obyčejných bambulek. Nechte se inspirovat nápady z celého světa! (alza.sk)

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá

Art of Soule  Espadrilky BOHEMIAN  Modrá

Art of Soule Espadrilky BOHEMIAN Modrá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 37. (spartoo.sk)

Čierna kabelka Klementínka Bohemian Nero II

Čierna kabelka Klementínka Bohemian Nero II

Čierna kabelka Klementínka Bohemian Nero II (topankovo.sk)

Online Bohemian Art White, darčeková sada

Online Bohemian Art White, darčeková sada

Krásna darčeková sada plniaceho a guličkového pera zo syntetickej živice. (luxusne-pera.sk)

užite si pohyb tepláky duše, parkour tepláky užívaj si pohyb, prečo si psi žuli pelech, zhotovujeme si búdu pre psa, vyrobiť si obleček pre psa, vyrobte si pelech pre psa, loptička pre psov trixie si, urob si sám záhradný nábytok, ako si vyrobiť záhradný nábytok, clinique vziať si deň voľna

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť