Buki vyrob si sperky kawaii

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

BUKI VYROB SI SPERKY KAWAII

VYROB SI ŠPERKY KAWAII . Francúzska značka Buki prichádza s touto originálnou sadou k výrobe štýlových šperkov inšpirovaných kawaii technikou. Nemôže chýbať u žiadnej kreatívnej mladej slečny! . Obsahom sady je niekoľko rôznych (andreashop.sk)

Vyrob si svoju tamburínu

Vyrob si svoju tamburínu

Tanec a spev to je ideálna kombinácia. Chcete potešiť svojich rodičov a starých rodičov darčekom, ktorý im zlepší náladu? Ak je ich myslenie kreatívne a baví ich tvoriť, určite si obľúbia túto DYI súpravu, z ktorej je možné vyrobiť vlastnú tamburínu podľa svojich predstáv. Súprava obsahuje hladké neopracované drevo, ktoré je možné natrieť podľa svojej fantázie a ďalej ozdobiť. Akonáhle je tamburína hotová, určite poteší svojim originálnym zvukom, ktorý si zamilujete. Tamburína patrí medzi veľmi obľúbené hudobné nástroje, ktoré sa skvele hodí ako doprovod najmä pri ľudových piesňach. (babickarstvo.sk)

Vyrob si vtáčiu búdku (772131018)

Vyrob si vtáčiu búdku (772131018)

Kreatívne tvorenie – pre malých domácich majstrov Povzbuďte v deťoch kreatívne myslenie, manuálnu zručnosť a užite si spoločne veľa zábavy. Táto súprava na výrobu vtáčej búdky je jednoducho zostaviteľná a je možné ju vyfarbiť a ozdobiť podľa svojej fantázie. Kreatívna súprava je vhodná pre deti od 5 rokov.Kľúčové vlastnosti kreatívnej súpravy Vyrob si vtáčiu búdkuSúprava podporuje kreatívne myslenie a zručnosťZostavenie je veľmi jednoduchéVtáčiu búdku je možné si vyfarbiť podľa svojej fantázieVhodné pre deti od 5 rokovObsah balenia:Drevené panelySkrutky4 tégliky farieb a štetecNávod na výrobu (alza.sk)

GALT Vyrob si hopík (5011979530394)

GALT Vyrob si hopík (5011979530394)

Kreatívne tvorenie – odporúčaný vek od 8 rokov Vyrobte si úžasné farebné hopíky z farebných kryštálov, ktoré žiaria v tme.Parametre a špecifikácia: Odporúčaný vek: od 8 rokovObsah balenia: 8 balíčkov hmoty na výrobu Hopíka, 2 formy (malá a veľká), 4 plastové vrecká, návodHračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Samozrejmosťou je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Labková patrola – vyrob si náramky (8714274720633)

Labková patrola – vyrob si náramky (8714274720633)

Sada na výrobu šperkov – vhodná od 3 rokov, balenie obsahuje prívesok, doplnky, šnúrky a návod Zažite veľa zábavy so svojim dieťaťom pri tvorbe vlastných náramkov a náhrdelníkov. Sada na výrobu šperkov Totum je skvelou voľbou na výrobu šperkov podľa vlastných predstáv. Ponúkaná súprava je tiež výborným prostriedkom pre detský rozvoj manuálnej zručnosti a jemnej motoriky. Vďaka vytváraniu vlastných šperkov dochádza k stimulácii detskej kreativity a predstavivosti. Balenie obsahuje prívesok, doplnky, šnúrky a návod. Sada na výrobu šperkov Totum urobí radosť všetkým od 3 rokov. Šperkom vlastnej výroby môžete obdarovať príbuzných alebo kamarátov. Hlavné prednosti sady na výrobu šperkov Labková patrola – vyrob si náramky Sada na výrobu šperkov Totum umožní zhotoviť originálny šperk Rozvíja… (alza.sk)

Ľadové kráľovstvo II vyrob si náramky (8714274680654)

Ľadové kráľovstvo II vyrob si náramky (8714274680654)

Sada na výrobu šperkov – s korálikmi, vhodná od 5 rokov, balenie obsahuje prívesok, koráliky, šnúrky a návod, typ: navliekacie koráliky Vyrobte si spoločne so svojím dieťaťom vlastné náramky či náhrdelníky. Sada na výrobu šperkov Totum je skvelou voľbou na výrobu šperkov podľa vlastných predstáv. Táto súprava je vhodnou voľbou na podporu a rozvoj jemnej motoriky a manuálnej zručnosti u detí. Výrobou vlastných šperkov taktiež rozvíjate detskú kreativitu a predstavivosť. Ide o súbor navliekacích korálikov, vďaka ktorému pôjde tvorenie pekne od ruky. V balení objavíte prívesok, koráliky, šnúrky a návod. Komponenty v súprave na výrobu šperkov boli vyrobené z kvalitného materiálu, akým je plast. Sada na výrobu šperkov Totum urobí radosť všetkým od 5 rokov. Šperkom vlastnej výroby môžete… (alza.sk)

Megaslizoun zlatý – vyrob si zlatý sliz (5901087032999)

Megaslizoun zlatý – vyrob si zlatý sliz (5901087032999)

Výroba slizu – nádobka, aktivátor, lepidlo na výrobu slizu, prášok na výrobu slizu a špachtlička na miešanie súčasťou balenia, vhodné od 6 rokov, 1 ks v balení Milovníci slizu si už teraz môžu vyrobiť sliz podľa vlastnej fantázie. Súprava na výrobu značky Megaslizoun je zdravotne neškodná a netoxická. Pracovať s ňou môžu deti už od 3 rokov. Samozrejmosťou je fakt, že spĺňa normu EÚ na bezpečnosť hračiek. V balení nájdete všetko, čo budete na výrobu slizu potrebovať. Kľúčové vlastnosti kreatívnej súpravy Megaslizoun – vyrob si sliz zlatýKreatívna súprava Megaslizoun na výrobu slizuObsahuje všetko potrebné na výrobuJe zdravotne neškodnáVhodná pre deti od 3 rokovBalenie obsahuje: 100 ml žltého lepidla100 ml aktivátora1,5 g zlatého práškuŠpachtličku na miešanieMisku s uzáverom na ukladanie… (alza.sk)

Megasliz svietiaci – vyrob si sliz svietiaci v tme (5901087032937)

Megasliz svietiaci – vyrob si sliz svietiaci v tme (5901087032937)

Výroba slizu – nádobka, aktivátor, lepidlo na výrobu slizu, prášok na výrobu slizu a špachtlička na miešanie súčasťou balenia, vhodné od 6 rokov, 1 ks v balení Milovníci slizu si už teraz môžu vyrobiť sliz podľa vlastnej fantázie. Súprava na výrobu značky Megaslizoun je zdravotne bezpečná a netoxická. Pracovať s ňou môžu deti už od 3 rokov. Samozrejmosťou je fakt, že spĺňa normu EÚ na bezpečnosť hračiek. V balení nájdete všetko, čo budete na výrobu slizu potrebovať. Kľúčové vlastnosti kreatívnej sady Megaslizoun – vyrob si sliz svietiaciKreatívna súprava Megaslizoun na výrobu slizuObsahuje všetko potrebné na výrobuJe zdravotne bezpečnáVhodná pre deti od 3 rokovBalenie obsahuje: 100 ml fialového lepidla100 ml aktivátora1,5 g svietiaceho práškuŠpachtličku na miešanieMisku s uzáverom na… (alza.sk)

NOCH TT Vyrobte si drevo

NOCH TT Vyrobte si drevo

6 figúrok s doplnkami, maľované. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

NOCH N Vyrobte si drevo natrená, stojaci

NOCH N Vyrobte si drevo natrená, stojaci

6 figúrok s doplnkami, maľované. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

NOCH H0 Vyrobte si drevo natrená, stojaci

NOCH H0 Vyrobte si drevo natrená, stojaci

6 figúrok s doplnkami, maľované. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Vyrobte si kouzelná zvířátka (978-80-271-0699-8)

Vyrobte si kouzelná zvířátka (978-80-271-0699-8)

Elektronická kniha - autor Blanka Kochová, 80 stran Kniha je sbírkou tvůrčích nápadů a výtvarných technik, kterými můžete děti provést, vysvětlit jim jednotlivé postupy a pomoci jim s těžšími částmi návodů. Vytvoříte si společné chvíle plné tvůrčího nadšení a vzpomínek v podobě postaviček těch nejpodivnějších tvorů. Podívej, stále tu mám toho nosorožce s křivýma nohama, kterého jsme lepili, když pršelo, pamatuješ? Děti někdy vyrostou rychleji, než jsme čekali, a máme pocit, že jakékoli množství společně stráveného času nám nikdy nestačí. Chceme tu být pro ně, chránit je a vytvářet krásné společné chvíle, které se pro ně stanou cennými vzpomínkami. Pomáháme dětem objevovat jejich tvořivost – naučíme je přišít knoflík, věnujeme jim první „dospělácké nůžky“, nakreslíme jim dinosaury a… (alza.sk)

MEGASLIZOUN zlatý - vyrobte zlatý sliz - Megabublina

MEGASLIZOUN zlatý - vyrobte zlatý sliz - Megabublina

MEGASLIZOUN GOLD - vyrobte si zlatý sliz! 100 ml žltého lepidla 100 ml aktivátora 1,5 g zlatého prášku špachtľa na miešanie miska s uzáverom na uskladnenie slizu Ako vyrobiť. Pridávajte aktivátor po kvapkách a miešajte, kým nebudete spokojní s hustotou a lepivosťou slizu (čím viac aktivátora, tým tuhší sliz). Získate žltý sliz. Odporúčame nechať sliz trochu lepkavejší a nechať ho v miske 2 dni, potom bude dokonalý. Aktivátor slizu, 100 ml Úžasný aktivátor na výrobu vlastného dokonalého slizu. Neobsahuje bórax, roztok na šošovky, Persil ani iné nevhodné a škodlivé zložky! Náš aktivátor slizu Megas je bezpečný, netoxický a spĺňa normy EÚ. S naším aktivátorom slizu a lepidlom na sliz si vytvoríte dokonalý sliz vlastnej výroby. Hlien môže obsahovať usadeniny, čo nie je zlé. Pred použitím… (svetcukrarov.sk)

Groovy Osuška Harry Potter - Kawaii

Groovy Osuška Harry Potter - Kawaii

Osuška Harry Potter - Kawaii Venujte ako darček milovníkovi Harryho Pottera originálnu osušku s potlačou postavičiek našich troch priateľov - Harryho, Rona a Hermiony. Bude robiť radosť v kúpeľni ale aj na pláži či pri bazéne. rozmer: 75 x 150 cm materiál: bavlna (heliumking.sk)

Groovy Papuče Harry Potter - Kawaii

Groovy Papuče Harry Potter - Kawaii

Papuče Harry Potter - Kawaii Potešte seba či svojich blízkych týmito čarovnými papučkami, ktoré očaria svojím rozprávkovým vzhľadom a vyšitými motívmi z Harryho Pottera. Vytvorte si domácu pohodu a magickú atmosféru s týmito papučkami spolu so županom a šálkou dobrej kávy. materiál: 100% polyester super mäkké, pohodlné, protišmykové podrážky veľkosť: EU 38-41/UK 5-7/US 6-8 (heliumking.sk)

Cinereplicas Kawaii sada na písanie

Cinereplicas Kawaii sada na písanie

Kawaii sada na písanie sada obsahuje: 4 ceruzky s gumou, strúhadlo, peračník oficiálne licencovaný produkt Pripojte sa k slávnym čarodejníkom z Rokfortu. Urobte zo školy radosť so súpravou na písanie Harry & friends. Pretože nejde o bežné školské potreby, pôjdete do školy s chlapcom, ktorý žil, tak ako sme vždy snívali.   (heliumking.sk)

Sada 4 šablón Djeco Kawaii

Sada 4 šablón Djeco Kawaii

Šablóny s obrázkami uľahčujú deťom kreslenie a následné vyfarbovanie. Balenie obsahuje 4 šablóny s rozmerom 20 x 20 cm. Vhodné pre deti od 4 do 8 rokov. Rozmery balenia: 22 x 23 cm. (bonami.sk)

Groovy Dámsky župan - Harry Potter Kawaii

Groovy Dámsky župan - Harry Potter Kawaii

Dámsky župan - Harry Potter Kawaii Aj vy môžete byť doma čarodejníkom s týmto mäkkým županom, ktorý jednoznačne upúta pozornosť nie len svojim strihom, ale rovnako aj vyšívaným milým symbolom Harryho Pottera. Tento župan je tak autentický, že sa budete cítiť ako naozajstný študent Rokfortu. materiál: 100% polyester jedna veľkosť (one size) možnosť prať v práčke na 30 stupňov (heliumking.sk)

Distrineo Zápisník Harry Potter Kawaii - modrý

Distrineo Zápisník Harry Potter Kawaii - modrý

Zápisník Harry Potter Kawaii - modrý Zápisník s originálnym kresleným dizajnom v hrebeňovej väzbe ocení každý začínajúci čarodejník. Odteraz budete mať všetky kúzla úhľadne zapísané. hrebeňová väzba formát: A5 oficiálne licencovaný produkt (heliumking.sk)

Euroswan Fľaša na vodu Harry Potter - Kawaii

Euroswan Fľaša na vodu Harry Potter - Kawaii

Fľaša na vodu Harry Potter - Kawaii Táto štýlová kovová fľaša na vodu inšpirovaná ikonickou čarodejníckou školou je dokonalý spôsob, ako zostať hydratovaný po celý deň. Fľaša má atraktívny bordový povrch s pútavými Kawaii postavičkami. obsah: 500 ml materiál: hliník (heliumking.sk)

Half Moon Bay Snežítko Harry Potter - Kawaii

Half Moon Bay Snežítko Harry Potter - Kawaii

Snežítko Harry Potter - Kawaii Oživte svoj vianočný interiér touto originálnou dekoráciou v dizajne Harryho. Snehová guľa je skvelým darček pre milovníka čarodejníckeho sveta Harry Pottera. rozmery: 45 mm oficiálne licencovaný produkt (heliumking.sk)

Pyramid Hrnček Marvel Kawaii (Hawkeye) 315 ml

Pyramid Hrnček Marvel Kawaii (Hawkeye) 315 ml

Hrnček Marvel Kawaii (Hawkeye) 315 ml ideálny darček pre milovníkov Marvel Potešte seba či svojich blízkych jednoducho krásnym keramickým hrnčekom. Vyberte si z našej ponuky rôznych rozprávkových tém, filmov či seriálov. (heliumking.sk)

Pyramid Hrnček Marvel Kawaii (Gamora) 315 ml

Pyramid Hrnček Marvel Kawaii (Gamora) 315 ml

Hrnček Marvel Kawaii (Gamora) 315 ml ideálny darček pre milovníkov Marvel Potešte seba či svojich blízkych jednoducho krásnym keramickým hrnčekom. Vyberte si z našej ponuky rôznych rozprávkových tém, filmov či seriálov. (heliumking.sk)

Pyramid Hrnček Marvel Kawaii (Carnage) 315 ml

Pyramid Hrnček Marvel Kawaii (Carnage) 315 ml

Hrnček Marvel Kawaii (Carnage) 315 ml ideálny darček pre milovníkov Marvel Potešte seba či svojich blízkych jednoducho krásnym keramickým hrnčekom. Vyberte si z našej ponuky rôznych rozprávkových tém, filmov či seriálov. (heliumking.sk)

Cinereplicas Vyrezávadlá na sušienky - Harry Potter Kawaii

Cinereplicas Vyrezávadlá na sušienky - Harry Potter Kawaii

Vyrezávadlá na sušienky - Harry Potter Kawaii Harry Potter sušienky v tvare vašich obľúbených postáv. Jednoduché a zábavné použitie! Ideálne ako darček pre milovníkov Harryho Pottera a taktiež skvelý spôsob ako si zaobstarať magické dobroty. Zahŕňa 6 vyrezávadiel na sušienky Harryho Pottera: Harry Potter, Ron Weasley, Hermiona Grangerová, Albus Brumbál, Hedwig, Hagrid 3 rôzne možné kombinácie farieb (modrá, červená, žltá) Veľkosť: 5 x 5 cm Zloženie: 98% BPA bez plastov a 2% nehrdzavejúca oceľ (heliumking.sk)

Hrnček Sass & Belle Panda Kawaii, 450 ml

Hrnček Sass & Belle Panda Kawaii, 450 ml

Kúsky Sass and Belle pristanú každej kuchyni! Oživte jej zabehnuté koľaje riadom s rozkošnými motívmi a nápismi, ktoré zahrejú pri srdci. A čo je na tých maličkostiach najlepšie? Napriek ich nespochybniteľnej praktickosti sú pôvabným darčekom pre vašich najmilších. (bonami.sk)

Cinereplicas Sada 10 narodeninových sviečok Harry Potter Kawaii

Cinereplicas Sada 10 narodeninových sviečok Harry Potter Kawaii

Sada 10 narodeninových sviečok Harry Potter Kawaii obsahuje: Čo by to bola za narodeninová torta bez sviečok. V našej ponuke nájdete klasické tortové sviečky v rôznych farbách ale aj sviečky v tvare čísla. 10 kawaii sviečok, z ktorých každá je pripevnená 1 plastovým držiakom na sviečky 1 veľká narodeninová sviečka, ktorá je pripevnená pomocou 2 plastových držiakov na sviečky Výška sviečky: 7 cm 100% vosk (heliumking.sk)

Cinereplicas Sada na písanie Harry Potter - Kawaii Slizolin

Cinereplicas Sada na písanie Harry Potter - Kawaii Slizolin

Sada na písanie Harry Potter - Kawaii Slizolin Pripojte sa k najslávnejším čarodejníkom Slizolinu a ovládnite svoju školu ako oni Rokfort. Peračník obsahuje všetko potrebné na začatie nového školského roku. obsah: 4 ks ceruziek s gumou , 1 ks peračník, 1 ks strúhadlo (heliumking.sk)

Cinereplicas Silikónova forma na čokoládu/ľad Harry Potter - Kawaii

Cinereplicas Silikónova forma na čokoládu/ľad Harry Potter - Kawaii

Silikónova forma na čokoládu/ľad Harry Potter - Kawaii Už ste niekedy chceli vyskúšať kúzelný lektvár na večierku s tematikou Harryho Pottera alebo si len tak vychutnať drink s nejakou kúzelnou kockou ľadu? Osviežte svoj nápoj pomocou našej zmiešanej vaničky na ľadové formy! A ak viac obľubujete čokoládu, môžete použiť tú istú formu na pečenie lahodnej čokolády a vychutnať si zaslúženú prestávku! Táto sada obsahuje tváre: Harryho Pottera, Siriusa Blacka, Dumbledora, Hermiony Grangerovej, Voldemorta, Hagrida, Luny Lovegoodovej, Draca Malfoya, Dobbyho, Rona Weasleyho, profesora McGonagalla a profesora Snapea. vyrábajú sa z potravinárskeho silikónu schváleného FDA, ktorý je ideálnym materiálom pre pečenie sú tiež bez BPA vhodné do umývačky riadu neabsorbuje škvrny a pachy, ľahko sa čistí a… (heliumking.sk)

Keramický hrnček Sass & Belle Bohemian Kawaii Fox, 450 ml

Keramický hrnček Sass & Belle Bohemian Kawaii Fox, 450 ml

Kúsky Sass and Belle pristanú každej kuchyni! Oživte jej zabehnuté koľaje riadom s rozkošnými motívmi a nápismi, ktoré zahrejú pri srdci. A čo je na tých maličkostiach najlepšie? Napriek ich nespochybniteľnej praktickosti sú pôvabným darčekom pre vašich najmilších. (bonami.sk)

EPlus Deka Harry Potter Kawaii - čierna 120 x 150 cm

EPlus Deka Harry Potter Kawaii - čierna 120 x 150 cm

Deka Harry Potter Kawaii - čierna Deky sú dokonalým spoločníkom doma, na cestách alebo ako nevšedná dekorácia v obývačke či izbe. Ak si chcete zútulniť spálňu a dať všetkým vedieť, že ste skutočným fanúšikom Harry Pottera, deka bude tou správnou dekoráciou. Počet: 1 ks Materiál: 100% Polyester, Fleece Rozmer: 120 x 150 cm Farba: čierna (heliumking.sk)

Amscan Papierové poháre - Harry Poter Kawaii 250 ml 8 ks

Amscan Papierové poháre - Harry Poter Kawaii 250 ml 8 ks

Papierové poháre - Harry Poter Kawaii Nové dostupné materiály a procesy ponúkajú perfektnú generáciu jednorazových produktov, ktoré sú kompostovateľné! Tieto párty poháre s motívom Harry Potter sa hodia na každú detskú párty. Nech už chystáte narodeninovú oslavu alebo obyčajnú párty s týmto motívom. Poháre sú doplnky, ktoré Vám nesmú pri žiadnej párty výzdobe chýbať. počet: 8 ks objem: 250 ml (heliumking.sk)

L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen sponky do vlasov s mašľou 2 ks

L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen sponky do vlasov s mašľou 2 ks

L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen, 2 ks, Vlasové doplnky pre deti pre deti, Detské copíky priam volajú po peknej ozdobe. Vlasový doplnok L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen dodá každému detskému účesu ešte väčšiu dávku roztomilosti. Vlastnosti: zaručuje šetrnosť k vlasom drží na svojom mieste vytvára jednoduchý a trendy účes Použitie: Vytvorte účes požadovaného tvaru. (notino.sk)

L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen Set sponka do vlasov pre deti…

L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen Set sponka do vlasov pre deti 2 ks

L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen Set, 2 ks, Vlasové doplnky pre deti pre deti, Detské copíky priam volajú po peknej ozdobe. Vlasový doplnok L.O.L. Surprise Hair clip Kawaii Queen Set dodá každému detskému účesu ešte väčšiu dávku roztomilosti. Vlastnosti: zaručuje šetrnosť k vlasom drží na svojom mieste Použitie: Vytvorte účes požadovaného tvaru. (notino.sk)

Busch-Jaeger príslušenstvo tlejivka Duro 2000 SI, Duro 2000 SI…

Busch-Jaeger príslušenstvo tlejivka Duro 2000 SI, Duro 2000 SI lineárny, Reflex SI, Reflex SI lineárny, Solo, Alpha ex

Vhodné pre zapustené rotačné stmievače okrem impulzov. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Busch-Jaeger vložka spínač priblíženia Duro 2000 SI lineárny, Duro…

Busch-Jaeger vložka spínač priblíženia Duro 2000 SI lineárny, Duro 2000 SI, Reflex SI lineárny, Reflex SI, Solo, Alpha

Reléová vložka so snímačom priblíženia. Na bezdotykové zapínanie alebo vypínanie elektrických spotrebičov, napr. Svetla. Na spínanie žiaroviek, 230 V halogénových žiaroviek, žiariviek a nízkonapäťových halogénových žiaroviek, ktoré sú prevádzkované prostredníctvom transformátorov. Prepne sa, keď sa zistí priblíženiecca 5 cm. Ovládanie je možné aj pomocou bežných tlačidiel (číslo výrobcu 2020 USA, 2021/6 UK). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

XVive U2 SI

XVive U2 SI

Bezdrôtový gitarový systém s dosahom 30 m. Gitarový systém U2 ponúka jednoduché a bezproblémové bezdrôtové použitie hudobných nástrojov na pódiu alebo v skúšobni. O životnosť 5 hodín sa stará vstavaná dobíjateľná lítium-iónová batéria. Systém ponúka odozvu v plnom frekvenčnom pásme od 20 Hz do 20 kHz pre čistý a prirodzený zvuk, dynamický rozsah viac ako 103 dB a latenciu len 6 ms. Systém pozostáva z miniatúrneho prijímača a vysielača, ktoré sú zasadené v kompaktných konštrukciách vyrobených z ABS so sklápacím konektorom typu TRS 6,3 mm. Obe zariadenia sa jednoducho zapoja do nástroja, mixu alebo zosilňovača a ponúkajú bezproblémový prenos zvuku v pásme 2,4 GHz. Farebné prevedenie: Silver Variant : U2 Adaptér súčasťou balenia : Nie Typ batérie : Integrované Farba podľa výrobcu :… (muziker.com)

TOHLE SI POSLECHNI

TOHLE SI POSLECHNI

Audiokniha MP3 Pavel Tomeš, čte Pavel Tomeš Výběr z fejetonů Pavla Tomeše Publicista, reklamní textař a stand-up komik Pavel Tomeš, kterého můžete znát z televizního pořadu Na stojáka nebo Comedy club, vybral a načetl ty nejlepší fejetony ze svých knih Facky z Marsu, Zápisky malého tyranosaura a Tohle lidi hodně berou. Už vám někdy kotě zlomilo ve sklepě ruku nebo z vesmíru napsal mrtvej pes? Pustili jste si neopatrně do baráku řemeslníky nebo jiné iluzionisty? Víte, proč ježek neloví střemhlavým útokem z výšky? Která smrtelná nemoc se přenáší esemeskou? Může být na Vánoce někdo víc na dně než kapr? Chcete zhubnout a hledáte něco, co s vámi fakt zacvičí? Tak si poslechněte tohle. (alza.sk)

Všechno si pamatuju...

Všechno si pamatuju...

Audiokniha MP3 Otakar Brousek st., čte Otakar Brousek st. Pan Otakar Brousek oslavil v roce 2013 89 let svého života. Života, který je naplněn časy šťastnými i trudnými, setkáními s mnoha významnými osobnostmi v divadlech i mimo nich, úspěchy i prohrami, ale života, který vždy překypuje nezměrným optimismem. Mistr má obdivuhodnou paměť a smysl pro vystižení detailu, který je mnohdy ve zkratce sdělnější, než dalekosáhlé vyprávění. V kruhu rodiny (za účasti svých dětí Jaroslavy a Otakara ml. a manželky Luky) vypráví o své životní pouti od narození až po současnost. Vznikl tak sestříhaný záznam, prokládaný hudbou interpretovanou jeho vnukem Ondřejem, známým hudebníkem. Při poslechu se nejen zasmějete, ale zamyslíte se i nad silou lidského ducha. Do vašich domovů tak vstoupí Člověk, před… (alza.sk)

Zachovajte si bystrosť

Zachovajte si bystrosť

Audiokniha MP3 - V knihe Zachovajte si bystrosť autor čerpá z najmodernejšieho výskumu, za ktorým cestoval po celom svete a stretával sa s vedcami skúmajúcimi tajomstvá kognitívnej dlhovekosti. - autor Sanjay Gupta, čte Martin Kaprálik Úžasný vedecky podložený návod, ako si natrvalo udržať zdravú a mladú myseľPravdepodobne robíte všetko možné, aby ste boli fit a udržali si zdravé telo, ale čo robíte pre svoj mozog? Je vôbec možné zachovať si v každom veku mladú a bystrú myseľ? Donedávna si dokonca aj odborníci mysleli, že ľudský mozog sa vyvíja len istý čas. Ale to nie je pravda. Čoraz viac vedeckých dôkazov svedčí o tom, že bystrú myseľ si možno užívať po celý život.V knihe Zachovajte si bystrosť vychádza autor z výsledkov najmodernejšieho výskumu, za ktorými precestoval celý svet, aby… (alza.sk)

Vypestujte si štvorlístok

Vypestujte si štvorlístok

Vypestujte si svoj vlastný štvorlístok v kvetináči a nielen jeden! Vďaka viacerým semienkam bude dosť štvorlístkov pre celú rodinu, z čoho budú mať určite radosť nielen deti. Balenie obsahuje aj výživové hnojivo, aby boli vaše rastlinky presne také, ako majú byť. Štvorlístok v kvetináči je skvelá darčeková súprava, s ktorou si bude môcť každý zasadiť a zožať množstvo svojho šťastia.Balenie obsahuje kvetináčik, balíček semienok, výživové hnojivoRozmery: 9 x 7 x 8 cmPacketa (Zásielkovňa) - výdajné miesta: 2,70 €GLS Parcelshop a Balíkomat: 2,70 €GLS kuriér: 3,50 €Dobierka: + 1 €Pri objednávke nad 50 € je doprava zdarma (balabim.sk)

Busch-Jaeger medzirám Reflex SI lineárny, Reflex SI alpská biela…

Busch-Jaeger medzirám  Reflex SI lineárny, Reflex SI alpská biela 1746-214-101

Zodpovedajúci prostredný rám podľa DIN 49 075 (50 x 50). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Busch-Jaeger kryt stmievač Reflex SI, Reflex SI lineárny alpská…

Busch-Jaeger kryt stmievač Reflex SI, Reflex SI lineárny alpská biela 2115-214

Stredový kotúč s otočným gombíkom a žiarovkou, farba: alpská biela (pre vložky stmievača Busch). Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Gossen Metrawatt M702G SECUTEST SI+ SECUTEST SI + úložný a vstupný…

Gossen Metrawatt M702G SECUTEST SI+  SECUTEST SI + úložný a vstupný modul 1 ks

Modul SI (Storage Interface) SECUTEST SI + je špeciálne prídavné zariadenie pre testovacie zariadenie VDE SECUTEST S2N +. Pripája sa k viečku testovacieho zariadenia. Výsledky testov stanovené testovacím zariadením sú zobrazené prostredníctvom preneste rozhranie RS232 priamo do modulu SI. Výsledky testov sa môžu ukladať priamo na mieste vo forme prehľadných meracích a skúšobných protokolov, ktoré sú bezpečné pre dokument, s dátumom a časom a neskôr môžu byť prenesené do počítača nezávisle od testovacieho zariadenia. Tieto údaje sa môžu ďalej spracovávať pomocou vhodného softvéru. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Busch-Jaeger kryt spínacie hodiny Reflex SI, Reflex SI lineárny…

Busch-Jaeger kryt spínacie hodiny Reflex SI, Reflex SI lineárny alpská biela 6435-214

Zodpovedajúci centrálny kotúč pre vložku časovača, obj. Č. 62 81 02. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

ECO-Light 9022 SI 9022 SI LED nástenné svetlo 5 W teplá biela…

ECO-Light 9022 SI 9022 SI LED nástenné svetlo 5 W teplá biela strieborná

Séria žiaroviek Bloom zaujme svojim inšpiratívnym dizajnom a špičkovou kvalitou. Strieborné bodové svetlo je možné ľahko nastaviť tak, aby zaisťovalo dobré osvetlenie pomocou trvalo nainštalovaného 5 wattového LED modulu. Bod v tvare kvetu vytvára na vašej stene skvelý svetelný efekt. Obzvlášť krásny efekt dosiahnete, keď sa lampa skombinuje s inými modelmi zo série Bloom. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Osuška Si jako víno

Osuška Si jako víno

Osuška má rozmer 70x140cm. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a vďaka špeciálnej technike výroby, keď sa zmieša BA a PES vlákna. (50% bavlna, 50% PES) Gramáž osušky: 400g / m². (dekyzfotiek.sk)

Bonboniéra Si jako víno

Bonboniéra Si jako víno

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší. (dekyzfotiek.sk)

Hrnček Si jako víno

Hrnček Si jako víno

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Hrnček Vážim si ťa

Hrnček Vážim si ťa

Urob radosť svojim blízkym originálnym darčekom. Hrnček s potlačou, ktorý zaručene poteší. Objem 330ml. (dekyzfotiek.sk)

Bonboniera Čo si myslíš

Bonboniera Čo si myslíš

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší. (dekyzfotiek.sk)

Osuška Čo si myslíš

Osuška Čo si myslíš

Osuška má rozmer 70x140cm. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a vďaka špeciálnej technike výroby, keď sa zmieša BA a PES vlákna. (50% bavlna, 50% PES) Gramáž osušky: 400g / m². (dekyzfotiek.sk)

Osuška Vážim si ťa

Osuška Vážim si ťa

Osuška má rozmer 70x140cm. Materiál je veľmi príjemný na dotyk a vďaka špeciálnej technike výroby, keď sa zmieša BA a PES vlákna. (50% bavlna, 50% PES) Gramáž osušky: 400g / m². (dekyzfotiek.sk)

Bonboniera Vážim si ťa

Bonboniera Vážim si ťa

Na sladké si potrpia kdekto - urobte preto radosť luxusnou darčekovou bonboniérou s originálnou potlačou, ktorá oslávenca poteší. (dekyzfotiek.sk)

BRAUN SI 7149 WB

BRAUN SI 7149 WB

ŽEHLIČKA . Braun TexStyle 7,SI 7149 WB . Unikátna rada TexStyle 7 Pro ponúka teraz ešte výkonnejšie naparovacie žehličky značky Braun. So svetovo prvou nahor zahnutou žehliacou plochou 3D FreeGlide na žehlenie všetkými smermi a extra (andreashop.sk)

KENWOOD KWL 90.124 SI

KENWOOD KWL 90.124 SI

KUCHYNSKÝ ROBOT . Mnohostranne použiteľný kuchynský robot Kenwood KWL90.124SI disponuje množstvom užitočných funkcionalít, preto je ideálnym pomocníkom do každej kuchyne. . TECHNICKÉ PARAMETRE: . Špeciálny planetárny pohyb . (andreashop.sk)

KENWOOD KVC 85.124 SI

KENWOOD KVC 85.124 SI

KUCHYNSKÝ ROBOT . Kenwood Titanum Chef Baker KVC85.124SI . Kuchynský robot Kenwood KCL85.124SI Chef Titanium Baker má veľmi výkonný 1200 W Chef motor™, ktorý si poradí i s tými najnáročnejšími úlohami. Tento dych berúci výkon (andreashop.sk)

KENWOOD KWL 90.244 SI

KENWOOD KWL 90.244 SI

KUCHYNSKÝ ROBOT . Funkcie a príslušenstvo robota: hnetenie, miešania, šľahanie . Planetárny systém miešania: ÁNO . Objem hlavnej nádoby (l): 7 . Ovládanie: dotykové . Počet rýchlostí: 13 . Pulzný spínač: ÁNO . Príkon (andreashop.sk)

BRAUN SI 5037 VI

BRAUN SI 5037 VI

PARNÁ ŽEHLIČKA . Max. množstvo trvalej pary (g/Min.): 50 . Max. množstvo pary (g/Min): 50 . Vertikálne naparovanie: áno . Nádrž na vodu - objem (ml): 300 . Vhodné pre neperlivú vodu: áno . Vertikálne naparovanie: áno . Sprinkler (andreashop.sk)

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť