Bunda jarno jesenna affliction cyclone racer xl

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XL štýlová jarno / jesenná bunda značky AFFLICTION. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené sťahovaním kovové gombíky, cvoky a ozdoby majú na sebe logo AFFLICTION niekoľko výšiviek kvalitná podšívka Farba: šedá - spraná, čierne rukávy a podšívka. zloženie: vrchný materiál - rukávy: 100% polyuretán (syntetická koža), telo - 100% bavlna, podšívka - 80% polyester, 20% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Cyclone Racer XXL štýlová jarno / jesenná bunda značky AFFLICTION. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené sťahovaním kovové gombíky, cvoky a ozdoby majú na sebe logo AFFLICTION niekoľko výšiviek kvalitná podšívka Farba: šedá - spraná, čierne rukávy a podšívka. zloženie: vrchný materiál - rukávy: 100% polyuretán (syntetická koža), telo - 100% bavlna, podšívka - 80% polyester, 20% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston XL štýlová jarno / jesenná bunda v motorkárskom štýle. Značka: AFFLICTION. vybavenie: dve bočné vrecká na zips niekoľko výšiviek elastické prešívanie na lakťoch zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené zipsom podšívka Farba: čierna, oranžová podšívka. Zloženie: vrchný Materiál - 100% polyuretán (syntetická koža), podšívka - 100% polyester. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (pánske… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Two Pistons XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Two Pistons XL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Two Pistons XL štýlová bunda značky AFFLICTION s kvalitnou podšívkou. Vďaka tejto podšívke možno bundu nosiť celoročne, a navyše je povrch bundy čiastočne vode odolný. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené sťahovaním kovové gombíky, cvoky a ozdoby majú na sebe logo AFFLICTION niekoľko výšiviek kvalitná podšívka zloženie: vrchný materiál - 100% polyuretán (syntetická koža) = 100% vegan, podšívka a zateplenie - 85% polyester, 15% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Bike Cutter L

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Bike Cutter L

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Bike Cutter L štýlová jarno / jesenná bunda / vesta značky AFFLICTION. Rukávy sú uchytené pomocou zipsu, je možné ich jednoducho odmontovať a miesto bundy máte razom vestu. vybavenie: dve náprsné vrecká prekryté klopou na gombík dve bočné vrecká zapínanie je riešené pomocou gombíkov konce rukáva zakončené sťahovaním niekoľko výšiviek bez podšívky Farba: šedá - spraná. Zloženie: ramená a okraje vreciek: 100% polyuretán (syntetická koža), telo - 100% bavlna, kovové doplnky a gombíky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Bike Cutter XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Bike Cutter XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Bike Cutter XXL štýlová jarno / jesenná bunda / vesta značky AFFLICTION. Rukávy sú uchytené pomocou zipsu, je možné ich jednoducho odmontovať a miesto bundy máte razom vestu. vybavenie: dve náprsné vrecká prekryté klopou na gombík dve bočné vrecká zapínanie je riešené pomocou gombíkov konce rukáva zakončené sťahovaním niekoľko výšiviek bez podšívky Farba: šedá - spraná. Zloženie: ramená a okraje vreciek: 100% polyuretán (syntetická koža), telo - 100% bavlna, kovové doplnky a gombíky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Rusty Break M

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Rusty Break M

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Rusty Break M pánska maskáčová cargo-bunda s odopínacou kapucňou. Značka: AFFLICTION. vybavenie: celkom štyri predné vrecká prekryté klopou na cvok ďalšie dve vrecká sú pod spodnými vreckami - majú voľný bočný prístup zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu ktorý som prekrytý límcen ma cvoky kvalitná podšívka odnímateľná kapucňa s hrejivým kožúškom sťahovanie v páse pomocou vnútorného povrázku Farba: zelený maskáč - spraná. Zloženie: 100% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Rusty Break XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Rusty Break XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Rusty Break XXL pánska maskáčová cargo-bunda s odopínacou kapucňou. Značka: AFFLICTION. vybavenie: celkom štyri predné vrecká prekryté klopou na cvok ďalšie dve vrecká sú pod spodnými vreckami - majú voľný bočný prístup zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu ktorý som prekrytý límcen ma cvoky kvalitná podšívka odnímateľná kapucňa s hrejivým kožúškom sťahovanie v páse pomocou vnútorného povrázku Farba: zelený maskáč - spraná. Zloženie: 100% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. … (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston XXl

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston XXl

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston XXl štýlová jarno / jesenná bunda v motorkárskom štýle. Značka: AFFLICTION. vybavenie: dve bočné vrecká na zips niekoľko výšiviek elastické prešívanie na lakťoch zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené zipsom podšívka Farba: čierna, oranžová podšívka. Zloženie: vrchný Materiál - 100% polyuretán (syntetická koža), podšívka - 100% polyester. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (pánske… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston 3Xl

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston 3Xl

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston 3Xl štýlová jarno / jesenná bunda v motorkárskom štýle. Značka: AFFLICTION. vybavenie: dve bočné vrecká na zips niekoľko výšiviek elastické prešívanie na lakťoch zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené zipsom podšívka Farba: čierna, oranžová podšívka. Zloženie: vrchný Materiál - 100% polyuretán (syntetická koža), podšívka - 100% polyester. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (pánske… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston M

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston M

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston M štýlová jarno / jesenná bunda v motorkárskom štýle. Značka: AFFLICTION. vybavenie: dve bočné vrecká na zips niekoľko výšiviek elastické prešívanie na lakťoch zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené zipsom podšívka Farba: čierna, oranžová podšívka. Zloženie: vrchný Materiál - 100% polyuretán (syntetická koža), podšívka - 100% polyester. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (pánske… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston L

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston L

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Dual Piston L štýlová jarno / jesenná bunda v motorkárskom štýle. Značka: AFFLICTION. vybavenie: dve bočné vrecká na zips niekoľko výšiviek elastické prešívanie na lakťoch zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené zipsom podšívka Farba: čierna, oranžová podšívka. Zloženie: vrchný Materiál - 100% polyuretán (syntetická koža), podšívka - 100% polyester. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (pánske… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Moto Rally XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Moto Rally XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Moto Rally XXL štýlová jarno / jesenná koženková bunda v motorkárskom štýle. Značka: AFFLICTION. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips niekoľko výšiviek zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené zipsom kvalitná podšívka s potlačou Farba: šedá, čierna. Zloženie: vrchný materiál - 100% polyuretán (syntetická koža), podšívka - 80% polyester, 20% bavlna. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Two Pistons M

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Two Pistons M

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Two Pistons M štýlová bunda značky AFFLICTION s kvalitnou podšívkou. Vďaka tejto podšívke možno bundu nosiť celoročne, a navyše je povrch bundy čiastočne vode odolný. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené sťahovaním kovové gombíky, cvoky a ozdoby majú na sebe logo AFFLICTION niekoľko výšiviek kvalitná podšívka zloženie: vrchný materiál - 100% polyuretán (syntetická koža) = 100% vegan, podšívka a zateplenie - 85% polyester, 15% bavlna, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Death Race XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Death Race XXL

bunda jarno/jesenná AFFLICTION Death Race XXL štýlová jarno / jesenná bunda značky AFFLICTION. vybavenie: dve náprsné vrecká so zapínaním dve bočné vrecká na zips zapínanie je riešené pomocou kovového zipsu konce rukáva zakončené sťahovaním kovové gombíky, cvoky a ozdoby majú na sebe logo AFFLICTION "Moto" strih bundy výšivky v zadnej častí podšívka zloženie: vrchný materiál - 50% polyuretán (syntetická koža) + 50% polyester = 100% vegan, podšívka - 85% viskóza, 15% polyester, kovové doplnky. Obvod hrudníka: S pažami pri tele zmerajte celý obvod Vášho hrudníka, cez podpazušie a najširšiu časť Vašich pŕs. Obvod v páse: merané v najužšej časti pásu. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Denim XL

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Denim XL

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Denim XL pánska jarno / jesenná riflová bunda značky Disturbia. Bunda má ležérny vzhľad - v niekoľkých miestach je schválne predraté. Bunda je bez podšívky. vybavenie: dve náprsné vrecká prekryté klopou na gombík dve bočné vrecká zapínanie je riešené pomocou gombíkov zadná potlač Značka: DISTURBIA. Farba: čierna. Zloženie: 64% bavlna, 35% polyester, 1% elasten. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná DISTURBIA Denim XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Parka XL

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Parka XL

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Parka XL unisex (pánska / dámska) jarno / jesenná látková bunda (parka). Značka: DISTURBIA. vybavenie: celkom štyri predné vrecká prekryté klopou na cvok zapínanie je riešené pomocou zipsu ktorý je prekrytý golierom na cvoky kapucňa sťahovanie v bokoch pomocou povrázku tenká podšívka Značka: DISTURBIA. Farba: tmavo šedá - spraná. Zloženie: vrchný Materiál - 100% polyester, podšívka - 100% bavlna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná DISTURBIA Parka XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN ROCKSTAR XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN ROCKSTAR XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN ROCKSTAR XL dámska látková jarno / jesenná bunda značky VIXXSIN. vybavenie: priestranná kapucňa s možnosťou odopnutia zapínanie pomocou zipsu dve bočné vrecká ozdobné zipsy a PVC kužele sťahovanie v páse Farba: čierna, biela. Zloženie: vonkajší Materiál - 80% bavlna, 20% polyester, podšívka - 100% polyester. Orientačné rozmery bundy v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN ROCKSTAR XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Wrecked XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Wrecked XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Wrecked XL dámska štýlová bunda značky KILLSTAR. Bunda je bez podšívka a zateplenie. Bunda je v niekoľkých miestach odreté, deravá - schválne poškodená - viď foto. vybavenie: zapínanie pomocou gombíkov dve náprsné vrecká prekryté klopou na gombík ozdobný kožúšok na golieri kapucňa (kožúšok je uchytená pomocou gombíkov a možno jo jednoducho zložiť) veľa odrenín a dier spodný lem nie je obšitý, je rozstrapkaný Zloženie: 98% bav, 2% elasten, kovové doplnky Modelka ktorú ide vidieť na snímke má výšku 170cm a na sebe veľkosť XS. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná KILLSTAR… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Lost XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Lost XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Lost XL pánska látková bunda značky KILLSTAR. Farba: čierna. vybavenie: zapínanie bundy je riešené pomocou cvokov dve bočné vrecká jedno vrecko na hrudi vybavené zipsom tenká vnútorná podšívka kožušinka na kapucni je uchytený pomocou gombíkov a je možné ho odopnúť sťahovanie v páse pomocou povrázku rukávy zakončené elastickou manžetou Zloženie: 98% bavlna, 2% elasten. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná KILLSTAR Lost XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná BRANDIT windbreaker XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT windbreaker XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT windbreaker XL DETSKÁ BUNDA - viď rozmery. Veľmi kvalitná vetrovka DETSKÉ VEĽKOSTI. Značka: BRANDIT. Vyrobené z veľmi odolného vetru i vode odolného nylonu. Zloženie: vrchný Materiál - 100% polyester, podšívka - 80% polyakryl, 20% polyester. vybavenie: priestrannej náprsné vrecko vybavené zipsom dve bočné vrecká Takisto opatrené zipsami vnútorná podšívka bundy i kapucne je vyrobená z kvalitného flísu spodnej golier je možné stiahnuť pomocou vnútornej gumového povrázku elastické manžety na koncoch rukáve Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm cca. :( OBVOD je 2x šírka)   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná BRANDIT windbreaker XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN MITCHEL XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN MITCHEL XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN MITCHEL XL pánska jarno / jesenná bunda značky VIXXSIN. Bunda má tenkú podšívku. vybavenie: bunda má niekoľko vreciek na rukávoch zapínanie pomocou zipsu dva ozdobné zipsy po celej dĺžke prednej časťou tenká podšívka Farba: čierna. Zloženie: 100% polyester, kovové doplnky. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN MITCHEL XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HEARTLESS VALVE XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS VALVE XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS VALVE XL dámska látková bunda značky HEARTLESS. Bunda je ľahko elastická. Horná polovica je zdobená dlhými strapcami. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu bez vreciek ozdobné zipsy ozdobné strapce dlhé rukávy zakončené otvorom pre palec Farba: čierna. Zloženie: bunda - 100% bavlna, strapce a podšívka kapucne - 100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HEARTLESS VALVE XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HEARTLESS TIIA XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS TIIA XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS TIIA XL dámska bunda značky HEARTLESS. Bunda je bez podšívka a má skrátený strih. Väčšia časť zadného dielu je vyrobená z ozdobné čipky, a je čiastočne priehľadná. vybavenie: zapínanie pomocou cvokov dve náprsné vrecká prekryté chlopňou dlhé rukávy kovové pyramídy Farba: čierna. Zloženie: 95% polyester, 5% elasten, kovové pyramídy. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka)   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HEARTLESS TIIA XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Roz XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Roz XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Roz XL dámska látková bunda značky KILLSTAR, bez podšívky. Materiál je ľahko elastický. vybavenie: zapínanie bundy je riešené pomocou zipsu bunda je BEZ bez vreciek 4x ozdobné zipsy na prednej strane bez podšívky ozdobný reťaz s možnosťou odopnutia popruhy na rukávoch Zloženie: 98% bavlna, 2% elasten. Farba: fialová, čierna - spraná. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná KILLSTAR Roz XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Anya XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Anya XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Anya XL dámska štýlová bunda značky KILLSTAR. Súčasťou bundy je aj huňatý golier ktorý je k bunde uchytený gombíky a ide ho v prípade potreby jednoducho zložiť. Farba: čierna - ľahko Predpranie. Dve predné vrecká na zips, zadné vyšívané, ozdobné kovové nity na rukávoch. Rukávy sú ukončené kožúškom ktorý je s bundou pevne spojený. Zloženie: 98% bavlna, 2% elasten, golier - 100% polyester. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná KILLSTAR Anya XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Lita XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Lita XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Lita XL dámska štýlová bunda značky KILLSTAR. Vrchný Materiál je zaMatový. vybavenie: priestranná kapucňa bez sťahovania, golier okolo kapucne je zdobený kožušinkou ktorý je ku kapucňu uchytený pomocou malých gombíkov a ide jednoducho zložiť v zadnej časti je pod kapucňou golier ktorý je ku zvyšku bundy uchytená pomocou zipsu a možno ho jednoducho odopnúť dve predné vrecká bunda má zapínanie pomocou štyroch veľkých gombíkov Zloženie: vrchný Materiál - 92% polyester, 8% elasten, vnútorná podšívka - 95% polyester, 5% elasten, kožúšok - 100% polyester .. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné »… (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná SURPLUS Stonesbury XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Stonesbury XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Stonesbury XL pánska zimná zateplená látková bunda s kapucňou značky SURPLUS. Na lícnej strane bundy je uložený celorozopínací zips. Farba: čierna. Zloženie: 100% bavlna. Rozmery cca.: DĹŽKA: [S] - 64cm, [M] - 66cm, [L] - 68cm, [XL] - 70cm, [XXL] - 72cm, ŠÍRKA: [S] - 53cm, [M] - 56cm, [L] - 59cm, [XL] - 62cm, [XXL] - 64cm, DĹŽKA RUKÁVOV OD PODPAŽIA: [S] - 51cm, [M] - 52cm, [L] - 53cm, [XL] - 54cm, [XXL] - 54cm. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná SURPLUS Stonesbury XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HORSEFEATHERS Motion XL

bunda jarno/jesenná HORSEFEATHERS Motion XL

bunda jarno/jesenná HORSEFEATHERS Motion XL detská jarno / jesenná bunda značky HORSEFEATHERS. Farba: čierna a hnedá. Zloženie: vrchný materiál: 100% polyamid, výška vodného stĺpca: 2.000mm, priedušnosť: 2.000 g / m2 / 24hrs. Rozmery cca .: ŠÍRKA PÁSU: [L] - 53cm, DĹŽKA: [L] - 63cm, DĹŽKA RUKÁVOV OD PODPAZUŠÍ: [L] - 48cm. ŠÍRKA PÁSU: [XL] - 56cm, DĹŽKA: [XL] - 64cm, DĹŽKA RUKÁVOV OD PODPAZUŠÍ: [XL] - 50cm. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HORSEFEATHERS Motion XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Insomnia XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Insomnia XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Insomnia XL dámska látková bunda značky VIXXSIN. Vybavenie: zapínanie na zips ktorý je prekrytý golierom na cvoky elastický lem na koncoch rukávov golier okolo krku z umelého kožúšku látková kapucňa zo sťahovaním v zadnej časti je funkčný zips dve predné voľne prístupné vrecká ozdobné zipsy Farba: čierna. Zloženie: vrchný materiál-100% bavlna, vnútorný materiál-100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN Insomnia XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HEARTLESS Shaz XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS Shaz XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS Shaz XL dámska látková bundomikina značky HEARTLESS. POZOR!!! Námi nabízená bunda je něco více světlá než ta na modelce (jen poslední čtyři snímky odpovídají barevně realitě). vybavenie: zapínanie na kovový zips striebornej farby kopa zapínatelných vreciek v zadnej časti je ozdobné šnurovanie elastický lem v páse a na koncoch rukávov priestranná kapucňa s vnútorným kožúškom ozdobné kovové kužele látkový popruh Farba: šedá (batikované). Zloženie: 55% bavlna, 45% polyester, kožúšok-100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HEARTLESS Shaz XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná NNM Munfe XL

bunda jarno/jesenná NNM Munfe XL

bunda jarno/jesenná NNM Munfe XL dámska jarno-jesenná bunda značky FUNSTORM. Jedná sa o "šušťákovú" bundu. Vybavenie: dve bočné vrecká prekryté límcom na cvok sťahovanie dolného lemu pomocou povrázku elastický lem všitý v bunde pozdĺž pása kvalitné zipsy YKK prekryté límcom elastický lem rukáve kapucňa zo sťahovaním výšivka na prednom diele Vrchný matriál 100% Polyamid, tenká podšívka 100% PES. Farba: čierna. Orientačné rozmery pre dámske produkty FUNSTORM v cm Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná NNM Munfe XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL Veľmi kvalitná vetrovka nemeckej firmy SURPLUS, vyrobená z veľmi odolného vetru i vode odolného nylonu, zloženie 100% nylon, podšívka 100% polyester, vybavenie: náprsné vrecko, dve bočné vrecká, všetky vybavené   zipsovým zámkom s prekrytím. Vnútorná podšívka bundy i kapucne je vyrobená z kvalitného teplého polaru. Bunda je v kapucni iv spodnej časti vybavená rýchloupínacími patentmi.     Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná BRANDIT Yellowstone XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Yellowstone XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Yellowstone XL štýlová jarno-jesenná bunda značky BRANDIT vyrobená v veľmi príjemné a odolné bavlny. bavlna má WASHED úpravu - je vyrobená z předpraného bavlneného materiálov. Farba: čierna. Vybavenie: Bunda je bez zateplenia, má stojatý golier. Vnútorná podšívka je károvaná. Zapínanie bundy je riešené pomocou kvalitného zipsu Sťahovanie rukávov pomocou gombíka. Zloženie: 100% bavlna. Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka)   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná BRANDIT Yellowstone XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL štýlová jarno-jesenná bunda značky BRANDIT vyrobená v veľmi príjemné a odolné bavlny zo množstvom rôznych detailov. bavlna má Washed úpravu - je vyrobená z předpraného bavlneného materiálu. Farba: olivová. Vybavenie: Bunda je bez zateplenia V páse ide bundu stiahnuť šnúrkou. Zapínanie bundy je riešené pomocou kvalitného zipsu prekrytého golierom na cvoky Sťahovanie rukávov pomocou gombíka. Vnútri goliera je ukrytá nylonová kapucňa. Bunda má "ležérny" vzhľad. Zloženie: 100% bavlna, kapucňa-nylon. Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka)   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL štýlová jarno-jesenná bunda značky BRANDIT vyrobená v veľmi príjemné a odolné bavlny zo množstvom rôznych detailov. bavlna má WASHED úpravu - je vyrobená z předpraného bavlneného materiálov. Farba: čierna. Vybavenie: Bunda je bez zateplenia V páse ide bundu stiahnuť šnúrkou. Zapínanie bundy je riešené pomocou kvalitného zipsu prekrytého golierom na cvoky Sťahovanie rukávov pomocou gombíka. Vnútri goliera je ukrytá nylonová kapucňa. Bunda má "ležérny" vzhľad. Zloženie: 100% bavlna, kapucňa-nylon. Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka)   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná BRANDIT Britannia XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná FUNSTORM Verran XL

bunda jarno/jesenná FUNSTORM Verran XL

bunda jarno/jesenná FUNSTORM Verran XL pánska jarno-jesenná (látkové) bunda značky FUNSTORM. Ideálny do mesta, na prechádzku alebo do práce. Zloženie: vrchný materiál: 100% bavlna, podšívka: 100% polyester. Farba: šedá. Bunda je vybavená tenkou podšívkou, kvalitným zipsom, niekoľkých cvokmi, dvomi bočnými vreckami na zips, raz náprsným vreckom, sťahovaním v páse pomocou sťahovacie gumy. Rozmery pre pánske produkty FUNSTORM v centimetroch.: Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná FUNSTORM Verran XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná BRANDIT Black XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Black XL

bunda jarno/jesenná BRANDIT Black XL celoročné štýlová bunda značky BRANDIT vhodná do chladnejšieho počasia od jari až do jesene prípadne iv zimy. Bunda má WASHED úpravu - je vyrobená z předpraného bavlneného materiálov. Farba: čierna. Vybavenie: Zapínanie bundy je riešené veľmi kvalitným zipsom, zips je prekrytý légou na suchý zips. V prednej časti sú štyri vrecká prekryté límcom na cvok Bunda má zateplenú kapucňou zo sťahovaním. sťahovanie v páse a na koncoch rukávov pomocou sťahovacieho lemu Zloženie: vrchný materiál: 100% bavlna, podšívka a zateplenie: nylon, polyester. Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná BRANDIT Black XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL Veľmi kvalitná vetrovka nemeckej firmy SURPLUS, vyrobená z veľmi odolného materiálu proti vetru i vode odolného nylonu, zloženie 100% nylon, podšívka 100% polyester, Bunda je vhodná pre celoročné nosenie. Vybavenie bundy: bunda má fleesovou podšívku - vhodná do chladného počasia dve bočné voľne prístupné vrecká zapínanie bundy na zips ktorý je prekrytý golierom na suchý zips konce rukávov majú sťahovanie pomocou suchého zipsu sťahovanie v spodnom leme bundy kapucňa tiež so sťahovaním Farba: čierna. Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL Veľmi kvalitná vetrovka nemeckej firmy SURPLUS, vyrobená z veľmi odolného vetru i vode odolného nylonu, zloženie 100% nylon, podšívka 100% polyester, vybavenie: náprsné vrecko, dve bočné vrecká, všetky vybavené   zipsovým zámkom s prekrytím. Vnútorná podšívka bundy i kapucne je vyrobená z kvalitného teplého polaru. Bunda je v kapucni iv spodnej časti vybavená rýchloupínacími patentmi. Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka)   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL

bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL Veľmi kvalitná vetrovka nemeckej firmy SURPLUS, vyrobená z veľmi odolného vetru i vode odolného nylonu, zloženie 100% nylon, podšívka 100% polyester, vybavenie: náprsné vrecko, dve bočné vrecká, všetky vybavené   zipsovým zámkom s prekrytím. Vnútorná podšívka bundy i kapucne je vyrobená z kvalitného teplého polaru. Bunda je v kapucni iv spodnej časti vybavená rýchloupínacími patentmi. Orientačné rozmery v centimetroch cca.: (OBVOD je 2x šírka)   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná SURPLUS Windbreaker XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VANS GASKIN XL

bunda jarno/jesenná VANS GASKIN XL

bunda jarno/jesenná VANS GASKIN XL pánska jarno / jesenná bunda značky VANS. vybavenie: celkom štyri vrecká prekryté klopou na cvok zapínanie pomocou zipsu ktorý je prekrytý príklopkou na cvoky kapucňa zo sťahovaním bunda je bez podšívky sťahovanie v páse pomocou vnútornej šnúrky Zloženie: 100% bavlna. Farba: čierna. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. (Ide o orientačné rozmery OBVODE postavy ktorá bude daný produkt nosiť.) Merané v cm. (Pánske produkty VANS) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VANS GASKIN XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HEARTLESS Repress XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS Repress XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS Repress XL dámska bunda značky HEARTLESS. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu golier okolo krku a konce rukávov sú zdobené kožušinkou bez vreciek dva ozdobné zipsy sťahovanie v bokoch Farba: čierna. zloženie: 100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HEARTLESS Repress XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN SYN XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN SYN XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN SYN XL dámska látková jarno / jesenná bunda značky Vixxsin s fleecovou podšívkou. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu dve bočné vrecká elastická manžeta na koncoch rukáve kapucňa zo sťahovaním veľmi príjemná a hrejivá podšívka Farba: čierna. Zloženie: vrchný Materiál - 100% bavlna, podšívka (fleece) - 100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN SYN XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Anastasia XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Anastasia XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Anastasia XL dámska jarno / jesenná bunda značky VIXXSIN. Vybavenie: zapínanie pomocou kvalitného zipsu a v hornej časti pomocou dvoch praciek podšívka je vyrobená z veľmi príjemného flísu dve bočné vrecká zvýšený golier okolo krku ozdobné šnurovanie v oblasti lopatiek široký a elastický úplet ako na rukávoch a spodnou časťou bundy tak aj okolo krku Farba: čierna. Zloženie: vrchný materiál - 100% bavlna, podšívka - 100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2 x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN Anastasia XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Hamsa XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Hamsa XL

bunda jarno/jesenná KILLSTAR Hamsa XL unisex (pánska / dámska) látková jarno-jesenná bunda značky KILLSTAR. Strih bundy typu BOMBER. Farba: čierna. vybavenie: zapínanie bundy je riešené pomocou kvalitného kovového zipsu dve bočné vrecká prekryté klopou na cvok konce rukávov, spodný lem a golier okolo krku je zakončený elastickým golierom tenká vnútorná podšívka Zloženie: vrchný materiál: 100% nylon, podšívka-98% polyester, 2% spandex. Upozorňujeme že miery v tabuľke sú iba orientačné a veľkosti sa môžu medzi jednotlivými výrobkami a štýly mierne líšiť. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná KILLSTAR Hamsa XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná WORNSTAR Idolmaker XL

bunda jarno/jesenná WORNSTAR Idolmaker XL

bunda jarno/jesenná WORNSTAR Idolmaker XL kvalitná pánska riflová bunda značky WORNSTAR. Zloženie: 98% bavlna, 2% spandex. vybavenie: dve bočné voľne prístupné vrecká dve náprsné vrecká prekryté golierom na gombík zapínanie je riešené pomocou gombíkov s logom WORNSTAR malé predné výšivka Farba: čierna - ľahko spraná. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná WORNSTAR Idolmaker XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Asher XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Asher XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Asher XL pánska látková jarno-jesenná bunda značky VIXXSIN. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu celkom tri predné vrecká (dve so zapínaním na zips a jedno prekrytá klopou na cvok konce rukáva zakončené kovovým zipsom priestranná kapucňa s podšívkou podšívka sťahovanie v páse pomocou pásky niektoré švy sú schválne rozstrapkané a trčia z nich nitky Farba: čierna. Zloženie: vrchný materiál: 70% bavlna, 30% PVC, podšívka - 100% polyester, zipsy: kov. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke.   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN Asher XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HEARTLESS BRANNON XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS BRANNON XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS BRANNON XL pánska látková bunda so zateplením. Značka: HEARTLESS. Bunda má hrejivú podšívku vďaka ktorej ide bundu využívať aj v chladnom počasí. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu kvalitná flísová podšívka celkom štyri vrecká na prednej strane bez kapucne elastická manžeta na koncoch rukáve Farba: čierna. Zloženie: vrchný Materiál: 100% bavlna, podšívka - 100% polyester, kovové doplnky. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke.   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HEARTLESS BRANNON XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN JOYRIDE XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN JOYRIDE XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN JOYRIDE XL pánska látková bunda s podšívkou. Značka: VIXXSIN. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu tenká podšívka dve bočné voľne prístupné vrecká dve vrecká na hrudi so zapínaním bez kapucne ozdobné kovové doplnky Farba: hnedá, tmavo hnedá, čierna. Zloženie: vrchný Materiál: 100% bavlna, podšívka - 100% polyester, kovové doplnky. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN JOYRIDE XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HYRAW STREET XL

bunda jarno/jesenná HYRAW STREET XL

bunda jarno/jesenná HYRAW STREET XL pánska jarno / jesenná bunda značky HYRAW. V niekoľko miestach môže byť látka ľahko predratiu. Zloženie: telo - 100% bavlna, rukávy - 100% polyester. vybavenie: celkom štyri vrecká na prednej strane zapínanie je riešené pomocou zipsu bez podšívky dlhé rukávy Farba: šedá - Predpranie. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HYRAW STREET XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HYRAW CORIACE XL

bunda jarno/jesenná HYRAW CORIACE XL

bunda jarno/jesenná HYRAW CORIACE XL pánska jarno / jesenná bunda značky HYRAW. Bunda sa skladá z riflové vesty ku ktorej sú prišité rukávy z odolnej syntetickej kože. V niekoľko miestach môže byť látka ľahko predratiu. Zloženie: telo - 100% bavlna, rukávy - 100% polyester. vybavenie: dve vrecká na hrudi prekryté príklopkou na gombík dve bočné vrecká zapínanie je riešené pomocou zipsu bez podšívky dlhé rukávy Farba: šedá - Predpranie. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HYRAW CORIACE XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN CARTER XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN CARTER XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN CARTER XL pánska látková bunda s fleecovou podšívkou. Značka: VIXXSIN. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu tenká fleecová podšívka veľa vreciek na prednej strane kapucňa je ku zvyšku bundy uchytená pomocou zipsu a ide ju jednoducho odopnúť Farba: šedá, čierna. Zloženie: vrchný Materiál: 100% bavlna, podšívka - 100% polyester, kovové doplnky. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke.   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN CARTER XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HYRAW PUNKY XL

bunda jarno/jesenná HYRAW PUNKY XL

bunda jarno/jesenná HYRAW PUNKY XL dámska látková jarno / jesenná bunda značky HYRAW. Zloženie: vrchný Materiál - 100% bavlna, podšívka - 100% polyester. vybavenie: dve bočné vrecká so zapínaním pomocou zipsu zapínanie je riešené pomocou zipsu tenká podšívka červenej farby zadná potlač ozdobné kovové nity Farba: tmavo šedá (čierna), červená podšívka. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HYRAW PUNKY XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Judgement XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Judgement XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Judgement XL pánska jarno / jesenná pletená bunda (sveter) značky VIXXSIN. Vybavenie: dve bočné vrecká, zapínanie na zips kapucňa kovové logo značky malá vrecká na ľavom rukáve Farba: čierna. Značka: POIZEN INDUSTRIES. Zloženie: 100% akryl, kov. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN Judgement XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Wolven XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Wolven XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Wolven XL dámska jarno / jesenná bunda značky POIZEN INDUSTRIES s podšívkou. Vybavenie: zapínanie pomocou zipsu celkom tri predné vrecká zvýšené golier ozdobné šnurovanie v zadnej častí Farba: čierna. Zloženie: vrchný materiál - 98% bavlna, 2% spandex, podšívka - 70% PVC, 30% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2 x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke.   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN Wolven XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Vallium XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Vallium XL

bunda jarno/jesenná VIXXSIN Vallium XL pánska štýlová jarno / jesenná bunda značky VIXXSIN. Vďaka podšívke možno bundu nosiť aj v chladnejšom počasí. Vybavenie: zapínanie pomocou zipsu dve bočné voľne prístupné vrecká dve vrecká na hrudi prekryté golierom na cvoky konce rukáva a spodný pás je zakončený elastickým lemom kapucňa bez sťahovania kovový kruh v oblasti lopatiek Farba: čierna. Zloženie: vrchný materiál - 100% bavlna, podšívka - 100% polyester. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2 x šírka) Produkt bol meraný na rovnej podložke.   Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná VIXXSIN Vallium XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Noir XL

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Noir XL

bunda jarno/jesenná DISTURBIA Noir XL pánska jarno / jesenná riflová bunda značky DISTURBIA. Bunda má ležérny vzhľad - je Predpranie a v niektorých miestach schválne zodratá. Bunda je bez podšívky. Vybavenie: dve náprsné vrecká prekryté príklopkou na gombík dve bočné voľne prístupné vrecká zapínanie je riešené pomocou gombíkov niekoľko dier v bunde bez podšívky Značka: DISTURBIA. Farba: čierna - spraná. Zloženie: 85% bavlna, 13% polyester, 2% elasten. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2 x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná DISTURBIA Noir XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HYRAW Swallow XL

bunda jarno/jesenná HYRAW Swallow XL

bunda jarno/jesenná HYRAW Swallow XL dámska látková bunda značky HYRAW. Zloženie: vrchný materiál - 100% syntetická koža (PU), podšívka - 100% polyester. vybavenie: dve bočné vrecká so zapínaním na zips zapínanie je riešené pomocou zipsu výšivky podšívka Farba: čierna. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Miery produktu poskytol výrobca. Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HYRAW Swallow XL (coreshop.sk)

bunda jarno/jesenná HEARTLESS ABEL XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS ABEL XL

bunda jarno/jesenná HEARTLESS ABEL XL pánska látková bunda s podšívkou. Značka: HEARTLESS. vybavenie: zapínanie pomocou zipsu tenká fleecová podšívka bočné vrecká bez kapucne ozdobné vyšívanie Farba: čierna. Zloženie: vrchný Materiál: 100% bavlna, podšívka - 100% polyester, kovové doplnky. Orientačné rozmery v cm (OBVOD je 2x šírka) Bundy » bundy jarno » jesenné » bunda jarno/jesenná HEARTLESS ABEL XL (coreshop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť