Čierny beliani na kávu avon (beliani_71872)

Produkt Čierny beliani na kávu avon (beliani_71872) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Čierny beliani na kávu avon (beliani_71872) upraviť a produkt hľadať znova.

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)

Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Stolík má naspodku umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Vďaka nim bude upratovanie pod stolíkom pohodlnejšie a vzduch bude bez problémov cirkulovať. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Kľúčové prednosti výrobku Čierny BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI prináša dostatok priestoru pre časopisy, noviny či rôzne nápoje Štvorcové vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872) , Čierny beliani na kávu avon (beliani_71872)

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)

Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, atypické nohy, 4 nohy, biela farba, rozmery 60 × 42 × 42 cm (V׊×H) Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sú umiestnené 4 atypické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Vzduch bude bez problémov cirkulovať a upratovanie pod stolíkom bude jednoduchšie. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti produktu Biely BELIANI na kávu AVON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sa nachádzajú atypické nožičky zaisťujúce cirkuláciu vzduchu Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, konkrétne MDF Materiál konštrukcie: MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela farba Rozmery odkladacieho stolíka... (alza.sk)

Podobné produkty ako Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870) , Biely beliani na kávu avon (beliani_71870)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)

BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, lesklá povrchová úprava, čierna a zlatá farba, výška 55 cm Ak si želáte mať svoj obľúbený časopis či nápoj blízko pohovky, potom vám odporúčame odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je vkusne riešené. Zospodu sa nachádzajú prekrížené nožičky, ktoré vám zaistia perfektnú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti produktu BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Dolu sú umiestnené prekrížené nožičky na správnu stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je lesklá Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660) , Beliani na kávu čierny a zlatý meridian ii (beliani_184660)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)

Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, rozkladací, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie MDF, prekrížené nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, sivá farba, rozmery 46 × 40 × 40 cm (V׊×H) Praktickým doplnkom do obývacej izby, napríklad na odloženie rozčítaného časopisu či obľúbeného nápoja, je odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Zospodu sa nachádzajú 4 prekrížené nožičky, ktoré vám zaručia výbornú stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Kľúčové prednosti produktu Sivý BELIANI na kávu CHESTER Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie je elegantné Naspodku sa nachádzajú prekrížené nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: MDF Povrch je v matnej úprave... (alza.sk)

Podobné produkty ako Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869) , Sivý beliani na kávu chester (beliani_71869)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)

Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie oceľ, 1 noha, biela a hnedá farba, výška 45 cm Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Príručný stolík BELIANI perfektne oživí váš interiér. Kľúčové vlastnosti výrobku Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál konštrukcie: oceľ Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a hnedá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 40 cm a jeho výška má 45 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI spríjemní každému pobyt pri televíznom programe či popoludňajšej relaxácii. Dobre vybraný materiál dosky, ktorým je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086) , Tmavohnedý guľatý beliani na kávu oregon (beliani_58086)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)

Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, 4 nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, rozmery 61 × 40 × 40 cm (V׊×H) Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Súčasťou sú 4 atypické nožičky zaisťujúce skvelú stabilitu. Umožní dobrú cirkuláciu vzduchu a ľahké upratovanie podlahy pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI svojím dizajnom podčiarkne vzhľad vášho domova. Zásadné prednosti výrobku Moderný BELIANI na kávu TROY taupe Praktický príručný stolík BELIANI poskytne dostatok miesta pre vaše rozčítané časopisy či nápoje Štvorcové vyhotovenie má nadčasový vzhľad Zospodu sú umiestnené atypické nožičky zaručujúce skvelú stabilitu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je drevotrieska Materiál konštrukcie: kov Povrchová úprava je matná... (alza.sk)

Podobné produkty ako Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199) , Moderný beliani na kávu troy taupe (beliani_68199)

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)

BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a strieborná farba, výška 55 cm Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré dodá eleganciu každému priestoru. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom oživí váš interiér. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám zaistí dostatok miesta pre rozčítaný časopis, nápoj či obľúbené sladkosti Okrúhle vyhotovenie vyniká svojím nadčasovým vzhľadom Na výrobu dosky bol vybraný kvalitný materiál, akým je kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a strieborná farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vyhotovenie odkladacieho stolíka podčiarkuje ráz izby Odkladací stolík BELIANI ocení každý pri relaxácii či sledovaní obľúbeného... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661) , Beliani na kávu biela a strieborná meridian ii (beliani_184661)

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)

BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky sklo, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, lesklá povrchová úprava, biela a strieborná farba, výška 55 cm Ako skvelý doplnok ku gauču, napríklad na odloženie novín či rôznych pochutín, vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi elegantne riešené. Naspodku sa nachádzajú atypické nožičky, ktoré vám garantujú skvelú stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI perfektne doladí vzhľad vášho interiéru. Kľúčové prednosti produktu BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI vám poskytne dostatočný priestor na odloženie časopisu či drobných predmetov Okrúhle zhotovenie vyniká svojím elegantným dizajnom Súčasťou stolíka sú atypické nožičky na dobrú stabilitu Výrobným materiálom dosky je sklo Materiál konštrukcie: kov Povrch je v lesklej... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659) , Beliani na kávu mramorový efekt a strieborná meridian ii (beliani_184659)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)

BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky kov a sklo, materiál konštrukcie kov, biela a zlatá farba, výška 55 cm Vhodným doplnkom na odloženie potrebných vecí vo vašej obývačke sa určite stane odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti produktu BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne kov a sklo Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje biela a zlatá farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 55 cm Vkusne riešené vyhotovenie odkladacieho stolíka utvára ráz izby Odkladací stolík BELIANI poteší svojou funkčnosťou každý deň pri sledovaní televízie či... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662) , Lodos mlynček na kávu temp čierny (3)

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU

SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU
Detail

ČISTIACE ZRNÁ PRE MLYNČEKY NA KÁVU . Čistiace zrná na jednoduché čistenie drviacich mlynčekov na kávu bez ich demontáže. Vďaka kávovým zrnám, ktoré sú nosičom prírodného média, účinne eliminuje všetky zvyšky. Efektívne (andreashop.sk)

Podobné produkty ako SCANPART CISTIACE ZRNA PRE MLYNCEKY NA KAVU , Beliani na kávu biely mramorový efekt a zlatá meridian ii (beliani_184662)

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366

DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366
Detail

SET NA KÁVU/ČAJ . Delphin SPACE je označenie pre exkluzívnu sériu tašiek z dielne značky Delphin. Vyznačuje sa špičkovým spracovaním, kvalitnými zipsami, ale najmä výnimočným dizajnom s použitím C2G kamufláže. . Rozmerom (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELPHIN SET NA KAVU/CAJ COTEA SPACE C2G, 101002366 , Lodos mlynček na kávu tower 2012 čierny (79/13)

DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320

Detail

POHÁRE NA CAFFÉ LUNGO . Perfektný hrnček na vychutnanie si kávy Americano alebo caffé lungo. . ZHRNUTIE . Súprava 2 pohárov vhodných na kávu Americano a caffé lungo . Vyrobené z borosilikátového skla . Ergonomická a jednoduchá (andreashop.sk)

Podobné produkty ako DELONGHI HRNKY NA KAVU 2 KS 250 ML DLSC320 , Beliani čierny snook (beliani_163716)

BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy

BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy
Detail

800ml (homepoint.sk)

Podobné produkty ako BERLINGER HAUS - Čajník na čaj/kavu Burgundy , Čierny beliani foster (beliani_73597)

HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU

Detail

NEROZBITNÝ POHÁR NA KÁVU . objem: 34 cl . z recyklovateľného materiálu . potravinárska kvalita . vhodný do mikrovlnky, mrazničky, umývačky riadu . dá sa gravírovať . exkluzívne prevedenie . rozmery: 115 x 84 x 55 mm . (andreashop.sk)

Podobné produkty ako HOME BY SOMOGYI PHR COFFE34-4 NEROZBITNY POHAR NA KAVU , Beliani foster čierny (beliani_73596)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: hnedá, ružová a žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm viacfarebný MAPLE (beliani_310979) , Beliani foster čierny (beliani_73598)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: žltá (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm žltý CLONE (beliani_310622) , Beliani svetlohnedý/čierny elida (beliani_125358)

BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)

BELIANI na zem bavlnený  60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997)
Detail

Vankúš na sedenie hranatý, materiál: bavlna, rozmer: 12×60×60mm (V׊×D), farba: biela a zelená (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI na zem bavlnený 60 × 60 × 12 cm zelený / biely BIRCH (beliani_310997) , Beliani čierny/zlatý florence (beliani_165713)

AVON Oválný kartáč na vlasy

AVON Oválný kartáč na vlasy
Detail

Upravuje perfektně účes! Pomáhá rozčesávat vlasy. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako AVON Oválný kartáč na vlasy , Čierny kovový beliani ancud (beliani_252630)

Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)

Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 55 × 45 × 100 cm farba: čierna Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? Pokud odpovídáte ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je naprosto praktický, a navíc skvěle doplní styl vašeho domova. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že má rozměry 45 × 55 × 100 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, jímž je MDF. Co se týká materiálu konstrukce, tu tvoří mdf. Ke konečnému vzhledu stolku přispěla v tomto případě matná povrchová úprava. Černý BELIANI FOSTER bude pro vás ideálně vhodný, jestliže jste si zamilovali obdélníkové kousky nábytku. Hlavní přednosti u produktu Černý BELIANI FOSTER Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Pokud jde o rozměry, naměříme 45 × 55 × 100 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597) , Jednoduchý čierny beliani tennessee (beliani_58575)

Jednoduchý čierny BELIANI TENNESSEE (beliani_58575)

Jednoduchý čierny BELIANI TENNESSEE (beliani_58575)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie drevotrieska, klasické nohy, 3 nohy, čierna farba, výška 44 cm Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Na spodnej strane stolíka sú 3 klasické nožičky, ktoré sú zárukou stability. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI vašu izbu perfektne oživí. Zásadné prednosti výrobku Jednoduchý čierny BELIANI TENNESSEE Praktický príručný stolík BELIANI poskytuje dostatok priestoru napríklad pre rozčítaný časopis alebo noviny Okrúhle vyhotovenie sa môže pochváliť elegantným dizajnom Naspodku sa nachádzajú klasické nožičky na výbornú stabilitu Materiálom dosky je drevotrieska Materiál konštrukcie: drevotrieska Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Priemer tohto odkladacieho stola je... (alza.sk)

Podobné produkty ako Jednoduchý čierny BELIANI TENNESSEE (beliani_58575) , Bočný beliani čierny largo (beliani_250299)

BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)

BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716)
Detail

Konferenčný stolík obdĺžnikový, materiál konštrukcie: mdf, materiál dosky: mdf, rozmery: 40 × 46 × 80 cm farba: čierna Poohlížíte se po novém nábytku nebo se doma chystáte na renovaci? Jestliže ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktickým kouskem, a navíc skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že mu byly dány do vínku rozměry 46 × 40 × 80 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, kterým je MDF. Zaměříme-li se na konstrukci, tu tvoří mdf. U tohoto stolku podtrhla konečný vzhled matná úprava povrchu. BELIANI černý SNOOK bude pro vás skvělý, jestliže vás těší obdélníkové kusy nábytku. Zásadní vlastnosti u produktu BELIANI černý SNOOK Pořiďte si nový konferenční stolek a dodejte do prostoru šmrnc Pokud jde o rozměry, naměříme 46 × 40 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří MDF Dokonalý vzhled zvýrazňuje matná úprava povrchu Zcela určitě si vás... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716) , Jutový beliani čierny dalama (beliani_319055)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 60 × 40 × 40 cm (V׊×H) Pokiaľ chcete mať v obývacej izbe vaše obľúbené časopisy na dosah, určite oceníte praktický odkladací stolík BELIANI. Je veľmi populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Súčasťou sú 4 prekrížené nožičky, ktoré zaručujú skvelú stabilitu. Pri upratovaní poskytujú ľahký prístup k podlahe a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Kľúčové vlastnosti výrobku BELIANI FOSTER čierny Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Zospodu sú umiestnené prekrížené nožičky na výbornú stabilitu Materiálom dosky je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka sú 60 × 40... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596) , Čierny kožený beliani lungo (beliani_66021)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73598)

BELIANI FOSTER čierny (beliani_73598)
Detail

Regál – drevený, policový, police z drevovláknitých dosiek MDF, 4 police, nosnosť police 5 kg, skrutkovaný, čierna farba konštrukcie, rozmery 1520 × 800 × 300 mm (V׊×H) Chceli by ste ešte dovybaviť svoj byt? Ideálnym výberom by mohol byť policový regál BELIANI. Budete tak mať k dispozícii praktický bytový doplnok s dostatočným úložným priestorom. Regál disponuje 4 policami. Drevená konštrukcia umožňuje výbornú stabilitu a moderný dizajn. Nosnosť police je 5 kg. Na jednoduchú manipuláciu a ľahké skladovanie sa zasiela v rozloženom stave. Ľahko ho potom dáte dohromady pomocou spojovacích materiálov a návodu, ktoré sa nachádzajú v balení. Regál BELIANI meria 1520 × 800 × 300 mm (v × š × h). Kľúčové prednosti produktu BELIANI FOSTER čierny Regál BELIANI má 4 police Materiál konštrukcie: drevo Police sú zhotovené z drevovláknitej dosky (MDF) Dodáva sa demontovaný, spolu so skrutkami Farba konštrukcie je čierna Regál BELIANI meria 1520 × 800 × 300 mm (v × š × h) (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI FOSTER čierny (beliani_73598) , Čierny kožený beliani oslo (beliani_65437)

Zamatový čierny BELIANI puf IRVING (beliani_196050)

Zamatový čierny BELIANI puf IRVING (beliani_196050)
Detail

Taburetka na nožičkách, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: textil, rozmery: 37×43×43cm (V׊×H) čierna a zlatá farba Hodil by sa vám nový doplnok na sedenie alebo možnosť pohodlného natiahnutia nôh? V tom prípade bude pre vás ako stvorená taburetka BELIANI. Má prívetivý okrúhly tvar, ktorý si skvele porozumie s ostatným vašim nábytkom. Ak sa zameriame na jeho rozmery, tie sú 43 × 43 cm, na výšku to potom bude príjemných 37 cm. Taburetka Zamatový čierny BELIANI puf IRVING bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára textil. Je obohatená o nožičky, čo jej dodáva ľahkosť a elegantnejší vzhľad a tiež sa hravo prenáša z miesta na miesto. Zaujímavé prednosti produktu Zamatový čierny BELIANI puf IRVING Pohodlná taburetka do vášho domova Okrúhly tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom Vyrobená s drobnými nožičkami Materiál taburetky BELIANI: textil Kraľuje jej čierna a zlatá farba Rozmery produktu Zamatový čierny... (alza.sk)

Podobné produkty ako Zamatový čierny BELIANI puf IRVING (beliani_196050) , Wmf 1291656046 na kávu/čaj nuova

BELIANI svetlohnedý/čierny ELIDA (beliani_125358)

BELIANI svetlohnedý/čierny ELIDA (beliani_125358)
Detail

Konferenčný stolík atypický, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 43 × 38 × 43 cm farba: čierna Uvažujete o pořízení nového nábytku? Pokud je vaše odpověď ano, přijde vám vhod konferenční stolek BELIANI, který je naprosto praktickým kouskem, a ještě skvěle vypadá. Až budete vybírat místo k jeho umístění, že má rozměry 38 × 43 × 43 cm. Pro desku konferenčního stolku byl vybrán materiál, kterým je MDF. Pokud jde o konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI světle hnědý/černý ELIDA bude dělaný jako pro vás, pokud jste si oblíbili atypické kusy nábytku. Klíčové přednosti u produktu BELIANI světle hnědý/černý ELIDA Pořiďte si domů praktický konferenční stolek Tento konkrétní model nabízí rozměry 38 × 43 × 43 cm Konferenční stolek BELIANI výrobce zhotovil s deskou, kterou tvoří MDF Zcela jistě vás osloví, jestliže vyhledáváte atypické kusy nábytku BELIANI světle hnědý/černý ELIDA zvýrazňuje černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlohnedý/čierny ELIDA (beliani_125358) , Orion mlynček nerez na kávu (130191)

BELIANI čierny/zlatý FLORENCE (beliani_165713)

BELIANI čierny/zlatý FLORENCE (beliani_165713)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: sklo, rozmery: 88 × 40 × 88 cm farba: čierna a zlatá Přejete si pořídit nový nábytek nebo jen vyměnit ten stávající? V případě, že je vaše odpověď kladná, nenechte si ujít konferenční stolek BELIANI, který nese výhodu ve své praktičnosti, a navíc skvěle vypadá. Pro správné umístění berte v potaz, že jeho rozměry činí 40 × 88 × 88 cm. K výrobě desky tohoto konferenčního stolku byl zvolen materiál, jímž je sklo. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI černý / zlatý FLORENCE bude dělaný jako pro vás, jestliže vám činí radost kulaté kusy nábytku. Hlavní přednosti u produktu BELIANI černý / zlatý FLORENCE Pořiďte si do vašeho domova konferenční stolek Rozměry u tohoto modelu dělají 40 × 88 × 88 cm Konferenční stolek BELIANI byl vyroben s deskou, kterou tvoří sklo Bude pro vás ideálně vhodný, jestliže vyhledáváte kulaté kusy nábytku BELIANI černý / zlatý FLORENCE zvýrazňuje černá a... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny/zlatý FLORENCE (beliani_165713) , Lodos mlynček na kávu 33 (78)

Bočný BELIANI čierny LARGO (beliani_250299)

Bočný BELIANI čierny LARGO (beliani_250299)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, klasické nohy, 4 nohy, čierna a zlatá farba, rozmery 57 × 40 × 40 cm (V׊×H) Na noviny či obľúbený nápoj máme pre vás pripravený praktický odkladací stolík BELIANI. Je populárny pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi elegantne. Stolík má naspodku umiestnené 4 klasické nožičky, ktoré sa postarajú o perfektnú stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Zásadné vlastnosti výrobku Bočný BELIANI čierny LARGO Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Zospodu sa nachádzajú klasické nožičky na cirkuláciu vzduchu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, konkrétne kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna a zlatá... (alza.sk)

Podobné produkty ako Bočný BELIANI čierny LARGO (beliani_250299) , Tescoma mlynček na kávu grandchef 428802.00

Čierny kovový BELIANI ANCUD (beliani_252630)

Čierny kovový BELIANI ANCUD (beliani_252630)
Detail

Odkladací stolík – obdĺžnikový, materiál dosky kov, materiál konštrukcie kov, prekrížené nohy, 4 nohy, čierna farba, rozmery 73 × 35 × 40 cm (V׊×H) Ak si želáte mať svoj obľúbený časopis či nápoj blízko pohovky, potom vám odporúčame odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje obdĺžnikové vyhotovenie, ktoré je veľmi vkusné a oživí každý priestor. Zospodu sú umiestnené 4 prekrížené nožičky, ktoré zabezpečia stabilitu. Uľahčí vám upratovanie pod stolíkom a zaistí dobrú cirkuláciu vzduchu. Príručný stolík BELIANI bude skvelým doplnkom do vášho interiéru. Kľúčové prednosti výrobku Čierny kovový BELIANI ANCUD Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Obdĺžnikové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Zospodu sú umiestnené prekrížené nožičky na cirkuláciu vzduchu Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je kov Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny kovový BELIANI ANCUD (beliani_252630) , Tescoma mlynček na kávu handy 643976.00

Čierny kožený BELIANI LUNGO (beliani_66021)

Čierny kožený BELIANI LUNGO (beliani_66021)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: koža, rozmery: 35×80×80cm (V׊×H) čierna farba Pokukujete po novom doplnku na sedenie alebo po možnosti natiahnuť si po dlhom dni nohy? V takom prípade by sa vám mohla hodiť taburetka BELIANI. Má klasický štvorcový tvar, ktorým môžete doplniť interiér izby. Čo sa týka rozmerov, tento model meria 80 × 80 cm, výška potom bola navrhnutá s 35 cm. Taburetka Čierny kožený BELIANI LUNGO je z kvalitného a zároveň patrične odolného materiálu, v tomto prípade ju vytvára koža. Výrobca jej dodal nožičky, čo jej dodáva ľahkosť a elegantnejší vzhľad ak tomu ju ľahšie prenesiete z miesta na miesto. Podstatné parametre produktu Čierny kožený BELIANI LUNGO Bude sa v obývacej izbe skvele vynímať Štvorcový tvar si perfektne porozumie s interiérom Obohatená o drobné nôžky Materiál taburetky BELIANI: koža Zvýrazňuje ju čierna farba Rozmery produktu Čierny kožený BELIANI LUNGO budú 35 × 80 × 80 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny kožený BELIANI LUNGO (beliani_66021) , Beliani tmavé drevo/čierny orick (beliani_310942)

Jutový BELIANI čierny DALAMA (beliani_319055)

Jutový BELIANI čierny DALAMA (beliani_319055)
Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: juta a bavlna, rozmery: 48×46×46cm (V׊×H) béžová a čierna farba Hľadáte možnosť, ako si podložiť nohy, ale zároveň aj získať nový doplnok na sedenie? V tom prípade by sa vám mohla hodiť taburetka BELIANI. Má klasický okrúhly tvar, ktorým môžete doplniť interiér izby. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 46 × 46 cm, výška potom bude príjemných 48 cm. Taburetka Jutový BELIANI čierny DALAMA bola zhotovená z dostatočne odolného materiálu, v tomto prípade je to juta a bavlna. Kľúčové prednosti produktu Jutový BELIANI čierny DALAMA Zamilujete si ju na prvé posedenie Okrúhly tvar sa bude hodiť k ostatnému vášmu nábytku Materiál taburetky BELIANI: juta a bavlna Zvýrazňuje ju béžová a čierna farba Rozmery produktu Jutový BELIANI čierny DALAMA majú hodnoty 48 × 46 × 46 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Jutový BELIANI čierny DALAMA (beliani_319055) , Beliani betónový top čierny delano (beliani_200664)

Čierny kožený BELIANI OSLO (beliani_65437)

Čierny kožený BELIANI OSLO (beliani_65437)
Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: koža, rozmery: 46×95×71cm (V׊×H) čierna a strieborná farba Radi by ste si podložili nohy či len získali ďalší doplnok na sedenie? Potom vás určite osloví taburetka BELIANI. Má praktický štvorcový tvar, ktorý sa bude perfektne hodiť do vášho interiéru. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 95 × 71 cm, výška potom bude príjemných 46 cm. Taburetka Čierny kožený BELIANI OSLO bola vyhotovená z odolného materiálu, v tomto konkrétnom prípade ju tvorí koža. Stojí na nožičkách, čo jej prepožičiava elegantný vzhľad a tiež je umožnený ľahší prenos z miesta na miesto. Dôležité vlastnosti produktu Čierny kožený BELIANI OSLO Praktický kúsok do vášho domova Štvorcový tvar sa bude skvele hodiť do vášho interiéru Stoja na nožičkách Materiál taburetky BELIANI: koža Zdobí ju čierna a strieborná farba Rozmery produktu Čierny kožený BELIANI OSLO sú 46 × 71 × 95 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny kožený BELIANI OSLO (beliani_65437)

BELIANI PURE na vodnú posteľ na zips 140 × 200 cm (beliani_75611)

BELIANI PURE na vodnú posteľ na zips 140 × 200 cm (beliani_75611)
Detail

Poťah na matrac – biela farba, materiál bavlna, rozmery 140×200×20 cm (Š×H×V) (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI PURE na vodnú posteľ na zips 140 × 200 cm (beliani_75611)

Avon Anew hydratačná maska na tvár 50 ml

Avon Anew hydratačná maska na tvár 50 ml
Detail

Avon Anew, 50 ml, Pleťové masky pre ženy (notino.sk)

Podobné produkty ako Avon Anew hydratačná maska na tvár 50 ml

Avon Anew darčeková sada (na tvár a dekolt)

Avon Anew darčeková sada (na tvár a dekolt)
Detail

Avon Anew, Kozmetické sady pre pleť pre ženy, Všetko pre krásne vyzerajúcu pleť v jednom balení. Kozmetická sada Avon Anew urobí radosť vám alebo ako darček poteší vašich blízkych. Obsah sady: hydratačný nočný krém proti vráskam 50 ml intenzívny omladzujúci krém 50 ml Vlastnosti: navracia pleti pevnosť a zanecháva ju vypnutú regeneruje a vitalizuje hĺbkovo vyživuje krásne zabalené/darčekové balenie poteší všetky ženy Použitie: Naneste na očistenú pleť a vmasírujte krúživými pohybmi. Aplikujte na tvár, krk aj dekolt. (notino.sk)

Podobné produkty ako Avon Anew darčeková sada (na tvár a dekolt)

Čierny BELIANI s 2 zásuvkami ALABAMA (beliani_141654)

Čierny BELIANI s 2 zásuvkami ALABAMA (beliani_141654)
Detail

Nočný stolík – čierna farba, dekor dreva kaučukovník, štvorcový, klasický štýl, materiál dosky drevo, materiál konštrukcie MDF, klasické nohy, 4 nohy, s úložným priestorom, so zásuvkami, rozmery 62 × 40 × 40 cm (V׊×H) Lampičku, budík či rozečtenou knihu můžete položit na námi doporučený noční stolek BELIANI. Mohl by vás oslovit jeho klasický styl. Je velmi populární pro své čtvercové provedení, které je velmi vytříbené. Ve spodní části se nacházejí 4 klasické nožičky, které zaručují skvělou stabilitu. Umožňují také pohodlný úklid a dobrou cirkulaci vzduchu pod stolkem. Zahrnuje přidané šuplíky a úložný prostor, kam lze umístit menší věci. Na osobní věci se najde místo díky odkládacímu prostoru nočního stolku. V balení je obsažen jeden noční stolek pro samostatnou postel. Noční stolek BELIANI svým vzhledem doladí interiér k dokonalosti. Zásadní vlastnosti produktu Černý BELIANI se 2 zásuvkami ALABAMA Klasický noční stolek BELIANI vám poskytne dostatečný prostor... (alza.sk)

Podobné produkty ako Čierny BELIANI s 2 zásuvkami ALABAMA (beliani_141654)

BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)

BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 80 × 47 × 80 cm farba: čierna Rozhodli jste se vybavit váš domov novým nábytkem či jen chcete vyměnit starý za nový? V případě, že ano, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, který je sympaticky praktický a bude si dobře rozumět s ostatním vybavením vašeho bytu. Pro správné umístění berte v potaz, že jeho rozměry činí 47 × 80 × 80 cm. Zajímá-li vás deska konferenčního stolku, ta byla zhotovena z materiálu, kterým je MDF. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI tmavé dřevo / černá ORICK bude jako dělaný pro vás, pokud vám dělají radost kulaté kousky nábytku. Zajímavé funkce u produktu BELIANI tmavé dřevo / černá ORICK Dopřejte si nový konferenční stolek do svého domova Rozměry tohoto modelu činí 47 × 80 × 80 cm Konferenční stolek BELIANI byl vyroben s deskou, kterou tvoří MDF Je pro vás jako dělaný, pokud vás zajímají kulaté kusy nábytku BELIANI tmavé... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942)

BELIANI betónový top čierny DELANO (beliani_200664)

BELIANI betónový top čierny DELANO (beliani_200664)
Detail

Konferenčný stolík štvorcový, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 60 × 50 × 60 cm farba: čierna a sivá Zařizujete nový byt nebo potřebujete vyměnit starý nábytek? Jestliže je vaše odpověď kladná, budete okouzleni konferenčním stolkem BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, a ještě skvěle vypadá. Pokud budete zvažovat jeho budoucí místo, berte v potaz, že jeho rozměry jsou 50 × 60 × 60 cm. Při výrobě desky zvolil výrobce materiál, kterým je MDF. Ohledně samotné konstrukce, tu tvoří kov. BELIANI betonový top černý DELANO se vám bude hodit, pokud vám dělají radost čtvercové kousky nábytku. Základní vlastnosti u produktu BELIANI betonový top černý DELANO Rozšiřte svůj nábytek doma o nový konferenční stolek Rozměry u tohoto modelu činí 50 × 60 × 60 cm Konferenční stolek BELIANI vybavil výrobce deskou, kterou tvoří MDF Bude se vám líbit, pokud máte ve svém hledáčku čtvercové kusy nábytku BELIANI betonový top černý DELANO zdobí černá a šedá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI betónový top čierny DELANO (beliani_200664)

BELIANI sivý/čierny MELODY malý (beliani_318284)

BELIANI sivý/čierny MELODY malý (beliani_318284)
Detail

Konferenčný stolík okrúhly, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 50 × 45 × 50 cm farba: čierna Uvažujete o renovaci svého domova a poohlížíte se po novém nábytku? V případě, že ano, bude pro vás jako dělaný konferenční stolek BELIANI, jenž zaujme svou praktičností, a ještě skvěle vypadá. Až jej budete vybírat, berte v potaz také to, že co do rozměrů naměříte 45 × 50 × 50 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, jímž je MDF. Máme-li v hledáčku konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI šedá / černá MELODY malý bude pro vás skvělý, jestliže vás těší kulaté kusy nábytku. Významné vlastnosti u produktu BELIANI šedá / černá MELODY malý Podtrhněte prostor svého domova novým konferenčním stolkem Rozměry tohoto modelu činí 45 × 50 × 50 cm Konferenční stolek BELIANI byl zhotoven s deskou, kterou tvoří MDF Získá si vás, pokud máte ve svém hledáčku kulaté kusy nábytku BELIANI šedá / černá MELODY malý dělá přitažlivým černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI sivý/čierny MELODY malý (beliani_318284)

BELIANI svetlé drevo/čierna DORENA (beliani_311032)

BELIANI svetlé drevo/čierna DORENA (beliani_311032)
Detail

Konferenčný stolík atypický, s odkladacím priestorom, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: mdf, rozmery: 90 × 37 × 68 cm farba: čierna Přemýšlíte o koupi nového nábytku? Jestliže ano, okouzlí vás konferenční stolek BELIANI, který je navýsost praktický, a navíc dobře vypadá. Až budete zvažovat jeho umístění, nezapomeňte, že je o rozměrech 37 × 90 × 68 cm. Výrobce desku konferenčního stolku zhotovil z materiálu, jímž je MDF. Pokud se zaměříme na konstrukci, tu tvoří kov. BELIANI světlé dřevo / černá DORENA bude pro vás skvělý, pokud se vám líbí atypické kousky nábytku. Zásadní parametry u produktu BELIANI světlé dřevo / černá DORENA Vybavte svůj domov novým konferenčním stolkem Tento model disponuje rozměry 37 × 90 × 68 cm Konferenční stolek BELIANI byl navržen s deskou, kterou tvoří MDF Zcela jistě vás osloví, pokud vás zajímají atypické kusy nábytku BELIANI světlé dřevo / černá DORENA zvýrazňuje černá barva (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo/čierna DORENA (beliani_311032)

BELIANI puf čierno- biely GUNTUR (beliani_134424)

Detail

Taburetka bez nožičiek, tvar okrúhly, bez úložného priestoru , materiál: bavlna, rozmery: 41×41×41cm (V׊×H) biela a čierna farba Chcete získať nový doplnok na sedenie alebo si len tak pri televízii natiahnuť nohy? V takom prípade by vás mohla zaujať taburetka BELIANI. Má príjemný okrúhly tvar, ktorý možno jednoducho zladiť s nábytkom. Pokiaľ ide o rozmery, tento model meria 41 × 41 cm, na výšku to potom bude príjemných 41 cm. Taburetka BELIANI puf čierno- biely GUNTUR bola vyrobená z patrične odolného materiálu, tvorí ju bavlna. Kľúčové funkcie produktu BELIANI puf čierno- biely GUNTUR Pohodlná taburetka do vášho domova Okrúhly tvar si perfektne sadne s ostatným vaším nábytkom Materiál taburetky BELIANI: bavlna Zdobí ju biela a čierna farba Rozmery produktu BELIANI puf čierno- biely GUNTUR majú hodnoty 41 × 41 × 41 cm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI puf čierno- biely GUNTUR (beliani_134424)

BELIANI z čiernej ekokože ABERDEEN (beliani_118289)

Detail

Taburetka na nožičkách, štvorcový tvar, bez úložného priestoru , materiál: umelá koža, rozmery: 41×80×80cm (V׊×H) čierna a strieborná farba Pokukujete po novom doplnku na sedenie alebo po možnosti natiahnuť si po dlhom dni nohy? V takom prípade vás určite osloví taburetka BELIANI. Má príjemný štvorcový tvar, ktorý ide ľahko zladiť s interiérom. Ak vás zaujímajú jeho rozmery, tie robia 80 × 80 cm, výška potom bude príjemných 41 cm. Taburetka BELIANI z čiernej ekokože ABERDEEN je vyrobená z dostatočne odolného materiálu, vytvára ju umelá koža. Je obohatená o nožičky, čo ju obdaruje ľahkosťou a eleganciou a lepšie sa prenáša z miesta na miesto. Hlavné prednosti produktu BELIANI z čiernej ekokože ABERDEEN Bude sa v obývacej izbe skvele vynímať Štvorcový tvar si perfektne porozumie s ostatným vaším nábytok Obohatená o drobné nôžky Materiál taburetky BELIANI: umelá koža Zvýrazňuje ju čierna a strieborná farba Rozmery produktu BELIANI z čiernej ekokože ABERDEEN sa... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI z čiernej ekokože ABERDEEN (beliani_118289)

BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803)

BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803)
Detail

Odkladací stolík – štvorcový, materiál dosky drevotrieska, materiál konštrukcie kov, 4 nohy, čierna farba, rozmery 55 × 40 × 40 cm (V׊×H) Na odloženie rozčítaných novín či postavenie svojho obľúbeného nápoja vám poslúži praktický odkladací stolík BELIANI. Je vyhľadávaný pre svoje štvorcové vyhotovenie, ktoré je veľmi precízne. V spodnej časti stolíka sú umiestnené 4 nožičky, ktoré zaručujú skvelú stabilitu. Umožňujú tiež pohodlné upratovanie a dobrú cirkuláciu vzduchu pod stolíkom. Príručný stolík BELIANI bude tou pomyselnou čerešničkou v dolaďovaní interiéru. Hlavné prednosti výrobku BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Štvorcové vyhotovenie pôsobí nadčasovo a elegantne Na výrobu dosky bol zvolený kvalitný materiál, konkrétne drevotrieska Materiál konštrukcie: kov Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Rozmery odkladacieho stolíka zodpovedajú 55 ×... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo/čierna KENNER (beliani_318803)

BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703)

BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, s úložným priestorom, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov, atypické nohy, matná povrchová úprava, čierna farba, priemer 40 cm, výška 40 cm Pochutiny, nápoje či rozčítaný časopis môžete položiť na nami odporúčaný odkladací stolík BELIANI. Je obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré pôsobí veľmi vkusne. Súčasťou stolíka sú atypické nožičky, ktoré vám garantujú skvelú stabilitu. Postarajú sa aj o ľahký prístup k podlahe pod stolíkom a dobrú cirkuláciu vzduchu. Jeho súčasť tvorí pridaný úložný priestor na umiestnenie menších vecí. Príručný stolík BELIANI svojím vzhľadom doladí interiér k dokonalosti. Hlavné vlastnosti výrobku BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK Praktický príručný stolík BELIANI ponúkne dostatok priestoru pre rozčítaný časopis alebo obľúbený nápoj Okrúhle vyhotovenie je elegantné Zospodu sú umiestnené atypické nožičky na dobrú stabilitu Vo výbave je úložný priestor Výrobným materiálom dosky je MDF Materiál... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI čierny/prírodné drevo LANARK (beliani_121703)

BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960)

BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960)
Detail

Odkladací stolík – okrúhly, materiál dosky MDF, materiál konštrukcie kov a MDF, čierna farba, výška 57 cm Ako doplnok ku gauču, napríklad na noviny alebo váš obľúbený nápoj, môžeme odporučiť odkladací stolík BELIANI. Je veľmi obľúbený pre svoje okrúhle vyhotovenie, ktoré prináša veľmi elegantné riešenie. Príručný stolík BELIANI doladí interiér k dokonalosti. Zásadné prednosti produktu BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK Praktický príručný stolík BELIANI vám ponúkne dostatok priestoru pre rozčítané noviny či drobné predmety Okrúhle zhotovenie vyniká svojím elegantným dizajnom Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF Materiál konštrukcie: kov a MDF Odkladaciemu stolíku BELIANI dominuje čierna farba Priemer tohto odkladacieho stola je 50 cm a jeho výška má 57 cm Elegantné vyhotovenie tvorí celkový dojem Odkladací stolík BELIANI vám spríjemní sledovanie televízie aj relaxáciu s knižkou či novinami. Na konštrukciu slúži kov a MDF, čo z neho robí... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI tmavé drevo / čierna ORICK (beliani_310960)

BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA (beliani_311014)

BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA (beliani_311014)
Detail

Konzolový stolík – rozmer 80×100×35cm (V׊×H), s odkladacím priestorom, odkladací priestor, materiál konštrukcie: kov, materiál dosky: MDF, čierna farba Spestriť a zútulniť interiér perfektne dokáže konzolový stolík BELIANI. Jeho obdĺžnikové zhotovenie využijete na rôzne účely. V obývacej izbe bude dobre vyzerať spoločne s kvetmi a dekoráciami, ale skvele bude vyzerať aj vo vstupnej hale alebo predsieni, kde poslúži na odkladanie drobností. Súčasťou sú 4 klasické nohy, ktoré sú zárukou dobrej stability. Odkladacia časť stolíka poslúži na osobné veci. Originálny konzolový stolík sa stane vašim obľúbeným kúskom nábytku, ktorý nikdy nevyjde z módy. Klíčové vlastnosti konzolového stolku BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA Konzolový stolík BELIANI je skvelý na odkladanie vecí Má obdĺžnikové spracovanie K dispozícii sú klasické nohy, ktoré zaručujú dobrú stabilitu Odkladacia časť poslúži na osobné veci Na výrobu dosky bol použitý kvalitný materiál, akým je MDF... (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI svetlé drevo / čierna DORENA (beliani_311014)

BELIANI kovová závesná čierna TAYASU (beliani_320722)

BELIANI kovová závesná čierna TAYASU (beliani_320722)
Detail

Polička do kúpeľne oválny tvar základne,, rozmery: 400×830×120 mm (alza.sk)

Podobné produkty ako BELIANI kovová závesná čierna TAYASU (beliani_320722)

Nástenný BELIANI čierny/prírodný SANDIA (beliani_120399)

Nástenný BELIANI čierny/prírodný SANDIA (beliani_120399)
Detail

Regál – kovový, policový, nástenný, police z drevovláknitých dosiek MDF, 4 police, nosnosť police 5 kg, bezskrutkový, čierna farba konštrukcie, rozmery 450 × 450 mm (V׊) Zaslúžil by si váš interiér ešte niečím dovybaviť? Správnou voľbou by mohol byť policový regál BELIANI. Iste sa vám bude hodiť ďalší úložný priestor a zároveň štýlový kúsok. Regál je vybavený 4 policami. Konštrukcia z kovu dodá dobrú stabilitu a jednoduchú údržbu. Nosnosť police je 5 kg. Na jednoduchú manipuláciu a ľahké skladovanie sa dodáva demontovaný. Jednoduchú a rýchlu montáž zaručí systém montáže bez skrutiek. Následne ho pripevníte k stene. Kľúčové prednosti produktu Nástenný BELIANI čierny/prírodný SANDIA Regál BELIANI má 4 police Regál je určený na pripevnenie na stenu Materiál konštrukcie: kov Police sú vytvorené z drevovláknitej dosky (MDF) Praktická montáž bez skrutiek Farba konštrukcie je čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Nástenný BELIANI čierny/prírodný SANDIA (beliani_120399)

Nástenný BELIANI čierny/prírodný LAUREL (beliani_120398)

Nástenný BELIANI čierny/prírodný LAUREL (beliani_120398)
Detail

Regál – kovový, policový, nástenný, police z drevovláknitých dosiek MDF, 5 políc, nosnosť police 5 kg, bezskrutkový, čierna farba konštrukcie, rozmery 570 × 370 mm (V׊) Máte v úmysle ešte niečím vyplniť nevyužitý priestor v svojom byte? V tom prípade by mohol byť vhodný policový regál BELIANI. Budete tak mať k dispozícii praktický bytový doplnok s dostatočným úložným priestorom. Regál disponuje 5 policami. Konštrukcia vytvorená z kovu sľubuje stabilitu a jednoduchú údržbu. Maximálne zaťaženie police je 5 kg. Na ľahkú manipuláciu a lepšie uskladnenie ho dostanete rozložený. Jednoduché a rýchle zmontovanie zaručí možnosť montáže bez skrutiek. Potom bude potrebné primontovať ho k stene. Kľúčové vlastnosti produktu Nástenný BELIANI čierny/prírodný LAUREL Regál BELIANI obsahuje 5 políc Ide o nástenný typ regálu Materiál konštrukcie: kov Police boli vyrobené z drevovláknitej dosky (MDF) Montuje sa bez skrutiek Farba konštrukcie: čierna (alza.sk)

Podobné produkty ako Nástenný BELIANI čierny/prírodný LAUREL (beliani_120398)

Kangaroos Členkové tenisky KAVU PRIMO Hnedá

Kangaroos  Členkové tenisky KAVU PRIMO  Hnedá
Detail

Kangaroos Členkové tenisky KAVU PRIMO Hnedá Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 23. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Kangaroos Členkové tenisky KAVU PRIMO Hnedá

Kangaroos Členkové tenisky KAVU PRIMO Šedá

Kangaroos  Členkové tenisky KAVU PRIMO  Šedá
Detail

Kangaroos Členkové tenisky KAVU PRIMO Šedá Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 25. (spartoo.sk)

Podobné produkty ako Kangaroos Členkové tenisky KAVU PRIMO Šedá
Čierny BELIANI na kávu AVON (beliani_71872), Biely BELIANI na kávu AVON (beliani_71870), BELIANI na kávu čierny a zlatý MERIDIAN II (beliani_184660), Sivý BELIANI na kávu CHESTER (beliani_71869), Tmavohnedý guľatý BELIANI na kávu OREGON (beliani_58086), Moderný BELIANI na kávu TROY taupe (beliani_68199), BELIANI na kávu biela a strieborná MERIDIAN II (beliani_184661), BELIANI na kávu mramorový efekt a strieborná MERIDIAN II (beliani_184659), LODOS Mlynček na kávu TEMP čierny (3), BELIANI na kávu biely mramorový efekt a zlatá MERIDIAN II (beliani_184662), LODOS Mlynček na kávu TOWER 2012 čierny (79/13), BELIANI čierny SNOOK (beliani_163716), Čierny BELIANI FOSTER (beliani_73597), BELIANI FOSTER čierny (beliani_73596), BELIANI FOSTER čierny (beliani_73598), BELIANI svetlohnedý/čierny ELIDA (beliani_125358), BELIANI čierny/zlatý FLORENCE (beliani_165713), Čierny kovový BELIANI ANCUD (beliani_252630), Jednoduchý čierny BELIANI TENNESSEE (beliani_58575), Bočný BELIANI čierny LARGO (beliani_250299), Jutový BELIANI čierny DALAMA (beliani_319055), Čierny kožený BELIANI LUNGO (beliani_66021), Čierny kožený BELIANI OSLO (beliani_65437), WMF 1291656046 na kávu/čaj Nuova, ORION Mlynček nerez na kávu (130191), LODOS Mlynček na kávu 33 (78), TESCOMA Mlynček na kávu GrandCHEF 428802.00, TESCOMA Mlynček na kávu HANDY 643976.00, BELIANI tmavé drevo/čierny ORICK (beliani_310942), BELIANI betónový top čierny DELANO (beliani_200664)