Cierny pes a blchy

MENFORSAN Prírodné obojok proti kliešťom a blchám pre psov 60cm

MENFORSAN Prírodné obojok proti kliešťom a blchám pre psov 60cm

Přírodní obojek pro psy, odpuzující klíšťata a blechy (Natural Insect Repellent Collar for Dogs) Prírodné obojok pre psov proti hmyzu (blchy, vši, komáre a kliešte). Obojok poskytuje repelentný ochranu po dobu až 90 dní a môže byť používaný od prvého mesiaca života u psov všetkých plemien. Dĺžka: cca 60 cm. Vhodné pre každú rasu, pre veľké i malé psy. (pilulka.sk)

MENFORSAN Antiparazitný sprej pre psov proti blchám a kliešťom 250 ml

MENFORSAN Antiparazitný sprej pre psov proti blchám a kliešťom 250 ml

Menforsan Antiparazitný sprej pre psov proti blchám a kliešťom je ideálnym prostriedkom, ktorý účinne pôsobí proti parazitom. (mojalekaren.sk)

ARAVA Bylinný šampón Blchy a kliešte pre dospelých psov 400 ml

ARAVA Bylinný šampón Blchy a kliešte pre dospelých psov 400 ml

ARAVA bylinný antiparazitný šampón pre dospelých psov zbaví psíka parazitov. (mojalekaren.sk)

Hrebeň na blchy pre psov Zolux

Hrebeň na blchy pre psov Zolux

Hrebeň pre účinné odstránenie parazitov zo srsti psů.Hřeben pre účinné odstránenie parazitov zo srsti psov. (dobra-miska.sk)

Menforsan Prírodný obojok pre psov, odpudzujúci kliešte a blchy …

Menforsan Prírodný obojok pre psov, odpudzujúci kliešte a blchy (Natural Insect Repellent Collar for Dogs)

Prírodné obojok pre psov proti hmyzu (blchy, vši, komáre a kliešte). Obojok poskytuje repelentný ochranu po dobu 90 dní a môže byť používaný od prvého mesiaca života u psov všetkých plemien. Dĺžka: cca 60 cm. Vhodné pre každú rasu, pre veľké i malé psy. (prezdravie.sk)

Antiparazitné sprej proti blchám a kliešťom - 1000 ml

Antiparazitné sprej proti blchám a kliešťom - 1000 ml

Antiparazitné sprej proti blchám a kliešťom. (mojalekaren.sk)

Protect Postrek proti ploštici posteľnej a blche 500ml

Protect Postrek proti ploštici posteľnej a blche 500ml

REPEL.PROTECT PROTI PLOSTICI A BLCHE 500ML ROZPR. Vhodný do vnútorných priestorov na ničenie parazitov ako je ploštica a blcha. Zaručuje vynikajúcu vypudivosť a dlhotrvajúcu účinnosť. Prípravok je vhodný aj na škodce, ktoré sú rezistentné na syntetické pyretroidy. (pilulka.sk)

Protect sprej proti plošticiam a blchám 500 ml

Protect sprej proti plošticiam a blchám 500 ml

Charakteristika: Moderná formulácia zaručuje vynikajúcu vypudivosť a zároveň dlhotrvajúcu účinnosť pomocou účinnej látky S –metoprén , regulátoru rastu hmyzu, ktorý preruší vývojové štádium jedincov. Prípravok je vhodný aj na škodcov, ktorí sú rezistentní na syntetické pyretroidy. Prípravok účinkuje dotykom. Bezpečnostné opatrenia: Pred použitím potrepte a uvoľnite bezpečnostné uzávery ,otvorte okná a zabezpečte dôkladné vetranie miestnosti. Nerozprašujte na obliečky a postelné prádlo, v prípade ich postreku doporučujeme vyprať v 60 C stupňovej vode. Nerozprašujte na elektrické zariadenia! Počas rozprašovania nepoužívajte otvorený oheň a nefajčite, nepite a nejedzte! Použite vhodné pomôcky osobnej ochrany-okuliare, rukavice. Jedovatý pre vodné organizmy. Použitie: Rozprašujte cielene na… (lieky24.sk)

Blchy (8592190515225)

Blchy (8592190515225)

Spoločenská hra detská pre 2–4 hráčov, vhodná od 3 rokov, aspoň na 10 min hrania Skákajúce blšky nemusia byť len otravné parazity, ale aj zábavná hra. Spoločenská hra Blchy zabaví aj najmenšie deti a hravo sa ju naučia. Vašou úlohou je dostať malé farebné blšky pomocou veľkej blchy do priehradiek v krabičke a získať najvyšší počet bodov. Priehradky majú rôznu číselnú hodnotu. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.Kľúčové vlastnosti spoločenskej hry BlchyJednoduchá hra vhodná aj pre najmenšie detiZískajte najvyšší počet bodovHra trénuje jemnú motorikuSpoločenská hra Blchy je vhodná pre deti od 3 rokovObsah balenia:1× herná krabička s priehradkami4× rôznofarebná súprava koliesok (1× veľké a 5× malé) (alza.sk)

ARAVA Bylinný šampón Blchy a kliešte pre šteniatka 400 ml

ARAVA Bylinný šampón Blchy a kliešte pre šteniatka 400 ml

Osloboďte svojich 4-nohých priateľov v boji proti infekciám spôsobených blchami a kliešťami a chráňte ich pred parazitmi. (mojalekaren.sk)

ARAVA Antiparazitný bylinný obojok Blchy a Kliešte pre mačky 35 cm

ARAVA Antiparazitný bylinný obojok Blchy a Kliešte pre mačky 35 cm

Antiparazitný bylinný obojok obsahuje bylinné esenciálne oleje získané zo stromov a rastlín. (mojalekaren.sk)

ARAVA Antiparazitný bylinný obojok Blchy a Kliešte pre psíkov a…

ARAVA Antiparazitný bylinný obojok Blchy a Kliešte pre psíkov a šteniatka 55-62 cm

Antiparazitný bylinný obojok obsahuje až 14 účinných bylinných esenciálnych olejov získaných zo stromov a rastlín. (mojalekaren.sk)

Hra stolný BONAPARTE Blchy

Hra stolný BONAPARTE Blchy

Kvalitní Hra stolný BONAPARTE Blchy z kategorie Dom a záhrada | Hračky | Hry | Stolové a doskové hry | Motorické hry. (esat.sk)

Bigjigs Drevená hra – Blchy (691621021545)

Bigjigs Drevená hra – Blchy (691621021545)

Spoločenská hra , vhodná od 3 rokov Bigjigs je anglická spoločnosť založená v roku 1985 , Ktorá zasvätila svoju činnosť v tvorbe tých najúžasnejších hračiek z dreva. Ich hlavnou devízou je spokojnosť zákazníkov a nekompromisný dôraz na kvalitu a originalitu použitých materiálov. Nechajte sa okúzliť tým najprírodnejším materiálom a poznajte, aké to je hrať sa naozaj kvalitne, hrať sa s drevom. Každé dieťa si rado hrá. Práve preto je tu edícia drevených hier Bigjigs, ktoré prinášajú najobľúbenejšie detské hry v kvalitnom vyhotovení a prispôsobené práve pre hru tých najmenších.Toľko obľúbené a generáciami osvedčené blchy v drevenom vyhotovení! Jednotlivé blšky sú rôznofarebné a ich drevené balenie veľmi robustné a pevné.Parametre a špecifikácia: Motív: BlchyRozmery balenia: 12 ×12… (alza.sk)

Hrebeň na blchy vyčesávací BUSTER (5703188250865)

Hrebeň na blchy vyčesávací BUSTER (5703188250865)

Hrebeň na psa s plastovými hrotmi a na blchy pre všetky dĺžky srsti, vyčesávací, pre zdravú srsť a pre lesklú srsť Blchy sú malí, nepríjemní paraziti, ktorí patria medzi najväčších nepriateľov vašich štvornohých miláčikov. Sajú krv a roznášajú veľkú škálu rôznych nepríjemných ochorení, vďaka ktorým môže váš maznáčik trpieť. Prevenciou proti týmto nepríjemným chorobám je tento hustý vyčesávací hrebeň na blchy. Je vhodný na všetky typy srsti, pre mačky aj psy. (alza.sk)

Hrebeň na blchy pre mačky Zolux

Hrebeň na blchy pre mačky Zolux

Hrebeň pre účinné odstránenie parazitov zo srsti mačiek. (dobra-miska.sk)

Ako dedko Blcha objavil južný pól

Ako dedko Blcha objavil južný pól

Malá blcha, veľké dobrodružstvo! Dedko Blcha rozpráva napínavý príbeh prvej expedície na južný pól. Do Antarktídy sa plaví spolu s posádkou na obrovskom ľadoborci, zažije mrazivú zimu, polárnu noc a vybuduje v Zátoke veľrýb základňu. Na jar sa konečne bádatelia vydajú na dlhú cestu k pólu. Všetci sa tešia, ale ozajstnú radosť pocíti dedko Blcha, až keď tam spolu s Amundsenom zapichne do ľadu nórsku zástavu. Autorka a ilustrátorka knižky mala originálny nápad! Opísala atmosféru výpravy nie očami ľudí, ale očami malej blchy, ktorá sa jej zúčastní ukrytá v kožušine polárneho psa. Vytvorila tak vtipný, napínavý a zároveň múdry príbeh. Detskému bádateľovi umožňuje na každej stránke knihy, farebne ladenej do tónov krajiny večného ľadu a snehu, objavovať nepoznaný svet. Prostredníctvom obrázkov… (pantarhei.sk)

Hrebeň na blchy pre mačky Zolux (3336024811184)

Hrebeň na blchy pre mačky Zolux (3336024811184)

Hrebeň na mačky s kovovými hrotmi a na blchy pre všetky dĺžky srsti, vyčesávací, pre zdravú srsť a pre lesklú srsť Hrebeň na účinné odstránenie parazitov zo srsti mačiek. (alza.sk)

Blcha Teo (978-80-566-0625-4)

Blcha Teo (978-80-566-0625-4)

Elektronická kniha - autor Katarína Macurová, 40 stran, sk Toto je blcha. Volá sa Teo. Toto je blcha. Volá sa Teo. Teo je najšťastnejšia blcha v kožúšku. A predsa by si rád povyskočil. Jeho snom je stať sa veľkým bádateľom rovnako ako jeho dedo. Raz mu dedo rozprával o mieste, ktoré ešte nik neprebádal. Volalo sa Lev. A tak sa Teo vybral na svoju historicky prvú výpravu v živote… (alza.sk)

Pan pes... a my

Pan pes... a my

Kniha pro majitele psů, kteří se v ní najdou. Pro budoucí majitele psů, kteří zjistí, co je čeká. Pro milovníky psů, kteří je z různých důvodů nemohou vlastnit, a tak si o nich jen čtou. Pro děti, které se nemohou dočkat čtyřnohého kamaráda. Pro rodiče, kteří jim toho kamaráda chtějí – nebo nechtějí – dopřát. Pro všechny, kteří mají rádi zvířata a smysl pro humor. (pantarhei.sk)

Pes a jeho kamaráti

Pes a jeho kamaráti

Vstúpte do kráľovstva zvierat! V tomto priestorovom leporele od Rudolfa Lukeša sa zoznámite so zvykmi a zvláštnosťami psíka, sovy, osla alebo páva. Krátke texty zoznámia najmenších čitateľov so zvieratkami ako domácimi, tak aj tými exotickými. Túto čarovnú knižku bude chcieť vaše dieťa čítať znova a znova! (pantarhei.sk)

Pes a jeho reč

Pes a jeho reč

Kniha o pochopení správania svojho psa, ako porozumieť jeho pocitom a reči tela, čo sa môže spraviť pre nápravu zlozvykov a veľa iného. (pantarhei.sk)

Roboran H pre psov Čierne a Biele 100tbl

Roboran H pre psov Čierne a Biele 100tbl

Doplnok stravy pre psov pre zlepšenie kvality srsti a zvýšenie kontrastu farieb pri čiernych, bielo-čiernych a bielych psov bez vzniku žltého alebo hnedého zafarbenia. (dobra-miska.sk)

3D pohľadnica Pes a morča

3D pohľadnica Pes a morča

3D pohľadnica Pes a morča. (pantarhei.sk)

Domáce zvieratká pes a mačka

Domáce zvieratká pes a mačka

Sada domácich zvieratiek, ktorá pozostáva zo 6 ks psíkov a 6 ks mačičiek ako darček poteší každé dieťa. Hra so zvieratami napomôže Vášmu dieťaťu naučiť sa rozpoznávať jednotlivé druhy domácich zvierat. Pekná sada do zbierky každého malého zberateľa, kde veľkosť zvierat je cca 7 cm. Celá sada je vyrobená z plastu. Nakoľko je sada vyrobená v niekoľkých typov, v dodanej sade môžu byť iné rasy psíkov a mačičiek, ako je znázornené na obrázku. Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Rozmer balenia: dĺžka: 20 cm výška: 27 cm (najlepsiehracky.sk)

3D pohľadnica Pes a mačka

3D pohľadnica Pes a mačka

Lentikulárna pohľadnica s 3D efektom. (pantarhei.sk)

3D magnetka Pes a mačka

3D magnetka Pes a mačka

Lentikulárna magnetka s 3D efektom. (pantarhei.sk)

Hrebeň na blchy vyčesávací s kovovými zubami BUSTER (5703188300713)

Hrebeň na blchy vyčesávací s kovovými zubami BUSTER (5703188300713)

Hrebeň na psa s kovovými hrotmi a na blchy pre všetky dĺžky srsti, vyčesávací, pre zdravú srsť a pre lesklú srsť Blchy sú malí, nepríjemní paraziti, ktorí patria medzi najväčších nepriateľov vašich štvornohých miláčikov. Sajú krv a roznášajú veľkú škálu rôznych nepríjemných ochorení, vďaka ktorým môže váš maznáčik trpieť. Prevenciou proti týmto nepríjemným chorobám je tento hustý vyčesávacia hrebeň na blchy. Je vhodný na všetky typy srsti, pre mačky i psov. (alza.sk)

Roboran H pre psov Čierne a Biele plv 200g

Roboran H pre psov Čierne a Biele plv 200g

Doplnok biologicky účinných látok. Vhodnou kombináciou komponentov je dosiahnuté zlepšenie kvality srsti. (mojalekaren.sk)

ROBORAN H pre psov Čierne a Biele 100 tabliet

ROBORAN H pre psov Čierne a Biele 100 tabliet

Doplnok biologicky účinných látok. Vhodnou kombináciou komponentov je dosiahnuté zlepšenie kvality srsti. (mojalekaren.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 50cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 50cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 50cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 110cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 110cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 110cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 60cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 60cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 60cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 70cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 70cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 70cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 90cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 90cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 90cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 40cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 40cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 40cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 80cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 80cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 80cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 120cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 120cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 120cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 100cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 100cm - čierny

SPRINGOS Pelech pre psa a mačky plyšový 100cm - čierny Pelech pre psa alebo mačku poskytne vášmu miláčikovi kráľovské miesto na odpočinok a spánok. Mimoriadne príjemný; chlpatý materiál poskytuje veľké pohodlie a zároveň poskytuje psom alebo mačkám teplý a bezpečný kútik. Prezentovaná ohrádka bude miestom, z ktorého sa vášmu miláčikovi nebude chcieť pohnúť! Možno prať v práčke a možnosť výmeny náplne Ako viete, domáce zvieratá sa často radi ... (skvelydarcek.sk)

Roboran H pre čierne a biele psy 100 tabliet

Roboran H pre čierne a biele psy 100 tabliet

Roboran H pre čierne a biele psy Obsah Roboran H: 100 tabliet Charakteristika Roboran H: Doplnok biologicky účinných látok. Vhodnou kombináciou komponentov je dosiahnuté zlepšenie kvality srsti. Obsahuje chuťový doplnok, pre ktorý ho psy radi prijímajú. Indikácia Roboran H pre psov Čierne a Biele 100tbl: - Liek je určený predovšetkým psom, kde sú žiadané ostro biele alebo čierne znaky bez vzniku hnedého zafarbenia. Prípravok má vplyv na výrazné zlepšenie kvality srsti (dĺžky a štruktúry) a zdravotného stavu kože. - Preventívne sa odporúča podávať v príprave na náročnú výstavné sezónou, v období pĺznutia a pri prevencii kožných porúch. - Prípravok je taktiež indikovaný na prevenciu a liečbu kožných porúch vrátane ekzémov a pri hojení drobných rán na koži. Spôsob použitia Roboran H pre psov… (najlekaren.eu)

Roboran H pre psov Čierne a Biele plv 400g

Roboran H pre psov Čierne a Biele plv 400g

Liek je určený predovšetkým psom, kde sú žiadané ostro biele alebo naopak čierne znaky bez vzniku hnedého zafarbenia. (dobra-miska.sk)

3D pohľadnica štvorec Pes a mačka

3D pohľadnica štvorec Pes a mačka

3D pohľadnica štvorec Pes a mačka. (pantarhei.sk)

Jednonohý pes a krátkozraké kurie oká

Jednonohý pes a krátkozraké kurie oká

Preklad Balogovych textov prináša pre čitateľa nielen zábavu a vtip, ale aj možnosť vlastného kreatívneho angažovania sa. Texty inšpirujú a podnecujú k tomu, aby sa čitatelia zamysleli nad významom slov, slovných spojení a mnohoznačnosťou niektorých pojmov, ale tiež situácií v bežnom živote, ktoré si doteraz ani neuvedomovali. (pantarhei.sk)

Odpudzovač parazitov (blchy, kliešte, čmelíci) AgroBio Atak Ektosol…

Odpudzovač parazitov (blchy, kliešte, čmelíci) AgroBio Atak Ektosol 250 ml

Kvalitní Odpudzovač parazitov (blchy, kliešte, čmelíci) AgroBio Atak Ektosol 250 ml z kategorie Dom a záhrada | Záhrada | Hubiče, lapače a odpudzovače škodcov, hmyzu a hlodavcov | Odpudzovače hmyzu a repelenty | Hubiace spreje na hmyz. (esat.sk)

Deka pre psov fleece Bean Čierna a kosti 100x70cm TR

Deka pre psov fleece Bean Čierna a kosti 100x70cm TR

Deka fleecová pre psov (dobra-miska.sk)

Pes a dějiny (978-80-737-6223-0)

Pes a dějiny (978-80-737-6223-0)

E-kniha - autor Petr Skalka, 244 stran Zkušený a věhlasný veterinář Petr Skalka připravil pro své čtenáře sbírku úsměvných historek, v níž hraje hlavní roli pes, případně jeho nejbližší příbuzní. Laskavý a vtipný text jistě čtenáře nejen pobaví, ale možná inspiruje k budoucímu soužití se psem. Vždyť vztah mezi člověkem a psem bývá mnohdy mnohem pevnější než vztahy mezi lidmi samotnými. (alza.sk)

Robin, pes a já (978-80-247-4797-2)

Robin, pes a já (978-80-247-4797-2)

E-kniha - autor Dagmar Lhotová, Jiří Fixl, 80 stran Autorka slavných obrázkových seriálů o kocourovi Vavřincovi přichází s příběhem dvou sourozenců, kteří se na konci malého města, kde žijí se svými rodiči, cítí tak trochu jako robinzoni na pustém ostrově. Z jejich osamocení je nečekaně vytrhne zaběhnuté psisko, které jim do života přivede nové, nejen psí, přátelství. Dobrodružství školačky Marky a jejího neobyčejného bratra Robina ilustroval přední český malíř a grafik Jiří Fixl. (alza.sk)

Jerry Fabrics Vankúš Pes a mačka s flitrami (8592753021095)

Jerry Fabrics Vankúš Pes a mačka s flitrami (8592753021095)

Vankúš pro děti s výplní ze 100% polyesteru Vankúšik od Jerry Fabrics s grafickým motívom poteší každé malé dieťa. Je vyrobený zo 100 % polyesteru a skvele zapadne do každej detskej izby. Obliečku z vankúša nemožno zložiť, ale nie je problém ho kompletne vyprať v práčke. Kľúčové vlastnosti vankúša Jerry Fabrics Pes a mačka s flitramiVyhotovenie zo 100 % polyesteruS grafickým motívom populárnych postávVankúš Jerry Fabrics možno kompletne vyprať v práčkeObliečku z vankúša nemožno zložiť (alza.sk)

Kluk a pes

Kluk a pes

Audiokniha MP3 Ivona Březinová, čte Ilona Czsáková Ahoj, já jsem Julin! Jsem třeťák, je září a právě mi začíná škola. Do školy nechodím, ale jezdím. Mám rád počítače, závody, psy, a samozřejmě rodiče a kamarády. Jsem obyčejný, myslím, že docela chytrý kluk... Ahoj, já jsem César! Jsem prvňák, je září a právě mi začíná škola. Do školy nechodím, ale běhám. Mám rád dobré jídlo, výlety, lidi, a samozřejmě své pány a kamarády. Jsem docela šikovný Julinův osobní asistent... Jsme nejlepší přátelé a společně zvládneme úplně všechno! Ivona Březinová (1964) Česká spisovatelka. Absolventka Pedagogické fakulty Univerzity J. E. Purkyně, obor český jazyk - dějepis. Na vysoké škole se jako odborná asistentka věnovala především literatuře 19. a začátku 20. století. Později se zaměřila na literaturu pro… (alza.sk)

Vlk a pes

Vlk a pes

Rozprávky La Fontaina a Ezopa o zvieratkách prekrásnymi ilustráciami. (pantarhei.sk)

Omega 3 + 6 na srsť pes a mačka dávkovač 250ml

Omega 3 + 6 na srsť pes a mačka dávkovač 250ml

Prírodný doplnok krmiva pre psov i mačky. (mojalekaren.sk)

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Pes a Srdce LPS05AQI04

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Pes a Srdce LPS05AQI04

La Petite Story Bicolor oceľový náramok Pes a Srdce LPS05AQI04. (vivantis.sk)

Pes je láska - Prečo a ako vás váš pes miluje

Pes je láska - Prečo a ako vás váš pes miluje

Každý milovník psov pozná ten pocit. Dotyk psieho ňufáka, ich sálajúce teplo, keď nám ležia pri nohách, aj ich kňučanie, keď chcú vyskočiť na našu posteľ. Naozaj sa zdá, že nás naše psy milujú, hoci to vedci roky odmietajú. Kniha Pes je láska odhaľuje a dokazuje jedinečnosť psov spočívajúcu v tom, že sú schopné prejavovať lásku, čím sa líšia od ostatných zvierat. Dôverný vzťah medzi človekom a psom sa budoval počas ich dlhého spolužitia a dnes sa potvrdzuje, že pes dokáže chápať človeka a prejavovať mu svoju náklonnosť oveľa intenzívnejšie než iné zvieratá. Táto fascinujúca kniha o pôvode psov, ich správaní, potrebách a skrytých povahových hĺbkach je neodmysliteľná súčasť knižnice každého, kto mal niekedy rád psa a cítil, že jeho láska je opätovaná. (pantarhei.sk)

Omega 3+6 na srst pes a kočka dávkovač 250ml

Omega 3+6 na srst pes a kočka dávkovač 250ml

přírodní doplněk krmiva pro psy i kočky pomáhající udržet zdravou a lesklou srst, vhodný doplněk stravy v období březosti a kojení, při a po zánětech kůže a při vypadávání srsti. (dobra-miska.sk)

La Petite Story Nežný retiazkový náramok Pes a srdce LPS05ASF18

La Petite Story Nežný retiazkový náramok Pes a srdce LPS05ASF18

La Petite Story Nežný retiazkový náramok Pes a srdce LPS05ASF18. (vivantis.sk)

ZeroBugs PET OVALE Prívesok ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch…

ZeroBugs PET OVALE Prívesok ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov a mačky, čierny, 1x1 ks

ZeroBugs PET OVALE Prívesok ultrazvukový odpudzovač kliešťov a bĺch pre psov a mačky, čierny, 1x1 ks Ultrazvukový prívesok - odpudzovač kliešťov a bĺch určený pre psa alebo mačku. (pilulka.sk)

Pes, kocour a sirotek

Pes, kocour a sirotek

Když k bráně komendy řádu johanitů v Mailbergu u jihomoravské hranice doputuje dvojice podezřelých cizinců, znamená to pro Martina jediné: vzít nohy na ramena. Osiřelý dvanáctiletý čeledín od koní netuší, proč mu ti hrdlořezové usilují o život. Ví pouze tolik, že musí na radu otce Gastona prchat daleko na Východ a v srdci tehdejšího křesťanského světa Konstantinopoli vyhledat strýce, který jediný zbyl z jejich rodu. Strastiplná výprava, na níž se k chlapci a jeho věrnému psovi přidají dcera loupeživého vladyky, její kocour a značně pochybný rytíř Samuel, je jako každý dobový příběh iluminována krvelačnými úklady, černou magií a také humorem odrážejícím skutečnost, že Martin rozumí řeči zvířat. Dobrodružný román mladého autora poutavě ilustruje stanovisko historiků mentalit, že „temný“… (pantarhei.sk)

Pes Timo a fučivírus

Pes Timo a fučivírus

Obľúbený hrdina Timo opäť zasahuje! Vo vzduchu totiž zrazu nelietajú včely, ale neviditeľný vírus. Malá tučná guľôčka, ktorú nemá nikto rád, zapríčiní, že školy aj škôlky zostanú zatvorené a zrušia sa všetky výlety. Pes Timo a jeho rodina sa novej situácii odhodlane postavia zoči-voči. Nasaďte si rúška za ušká, chystá sa honba na fučivírus! Ako si s ním Timo poradí? Pes Timo a fučivírus je kniha určená najmä mladším školákom. Príbeh je vsadený do súčasnej nečakane náročnej doby, o ktorú sa postaral nebezpečný koronavírus. Dokonale prekvapil dospelých, deti, ale aj zvieratá. Hlavnou postavou je pes Timo, vnímavý, citlivý, ale aj veľmi hravý biely švajčiarsky ovčiak, ktorý stojí po boku malej Tamarky ako jej asistenčný pes. (Ich spoločné začiatky sú opísané v predchádzajúcej knihe Pes Timo… (pantarhei.sk)

Maska na spanie: Čierny pes

Maska na spanie: Čierny pes

Maska na spanie: Čierny pes Drsný vlk v podobe mäkkej masky na spanie s gélovou vložkou a vlastnými ušami. Maska zlepšuje kvalitu spánku a skvelo sa hodí pri dlhých cestách. Gélová vložka odstraňuje opuch a tmavé kruhy pod očami. Podľa potreby sa vložka môže ohriať alebo ochladiť – pre ochladenie vložte do chladničky na 15-20 minút; pre zohriatie stačí chvíľu držať pod prúdom teplej (nie vriacej) vody. Univerzálna veľkosť – maska je vhodná pre deti ... (skvelydarcek.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť