Ckmova um100 kit1

Produkt Ckmova um100 kit1 sme našli 13x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Ckmova um100 kit1 upraviť a produkt hľadať znova.

CKMova UM100 Kit1

CKMova UM100 Kit1
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, dĺžka kábla 0,15 m, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 30 do 18000 Hz, tlačidlo Mute, kovová klipsa, kufrík, obal a ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo Pokiaľ pracujete so záznamom zvuku počas spevu či natáčania videí, rozhodne by vám nemal chýbať mikrofón. Mikrofón CKMova UM100 Kit1 je kondenzátorový (elektretový). Je ideálny na štúdiové nahrávanie, pretože perfektne a citlivo zachytí najmenší zvuk. Ponúkaný klopový mikrofón jednoducho pripevníte na odev. Medzi dôležité parametre pri správnom výbere patrí aj smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón CKMova sa vám zapáči, ak potrebujete zachytiť debatu či interview. Dokáže totiž zachytiť zvuky zo širšieho okolia. V balení sa nachádza kufrík, obal a ochrana proti vetru ("vinšus"). Môžete ho bez obáv využiť aj vonku, keď použijete ochranu proti vetru.... (alza.sk)

Podobné produkty ako CKMova UM100 Kit1

CKMova LPM3

CKMova LPM3
Detail

Mikrofón – headset, pripojenie cez Mini XLR, dĺžka kábla 1,5 m, kondenzátorový, všesmerové snímanie, frekvencia od 20 do 20000 Hz, impedancia 2200 Ohm, obal a ochrana proti vetru ("vinšus") v balení, vhodný pre hovorené slovo, spev Ak natáčate videá, spievate či blogujete, budete musieť siahnuť po mikrofóne. Mikrofón CKMova LPM3 je kondenzátorový (elektretový). Využijete ho všade tam, kde potrebujete zaznamenať zvuk veľmi presne, napríklad v štúdiu. K dôležitým parametrom pri správnom výbere patrí smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón CKMova využijete pri nahrávaní diskusií či interview. Dokáže totiž zachytiť zvuky zo širšieho okolia. V balení sa nachádza obal a ochrana proti vetru ("vinšus"). Je ideálny na vonkajšie použitie, pretože tlmí nárazy vetra. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 20 do 20000 Hz. Pripojíte ho cez mini XLR. Hlavné vlastnosti mikrofónu CKMova LPM3 Mikrofón... (alza.sk)

Podobné produkty ako CKMova LPM3

Beha Amprobe 4854835 ADPTR-KIT1-EUR adaptér Adaptér na testovanie žiaroviek ADPTR-KIT1-EUR 1 ks

Beha Amprobe 4854835 ADPTR-KIT1-EUR adaptér  Adaptér na testovanie žiaroviek ADPTR-KIT1-EUR 1 ks
Detail

Táto kompletná sada adaptérov bola vyvinutá na zvýšenie vašej bezpečnosti pri testovaní objímok žiaroviek vo svietidlách. Adaptéry sa môžu používať v kombinácii s rôznymi meracími prístrojmi, ktorých meracie vedenia majú bezpečnostné zátky 4 mm. Tieto adaptéry umožňujú testovanie všetkých bežných držiakov žiaroviek. Znemožňujú držať jednotlivé testovacie sondy a poskytujú spoľahlivý a bezpečný kontakt. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Beha Amprobe 4854835 ADPTR-KIT1-EUR adaptér Adaptér na testovanie žiaroviek ADPTR-KIT1-EUR 1 ks

BHZ KIT1 PRÍSLUŠENSTVO VYSÁVAČA BOSCH

Detail

Ultraľahký a pohodlný profesionálny set príslušenstva pre bezvreckové vysávače Athlet bez akýchkoľvek obmedzení, vhodné aj na polstrovanie a zložito dostupné miesta.XXL hubica na polstrovanie pre rýchle čistenie polstrovania, 40% širšie (19 cm), lepšie zachytávanie zvieracích chlpovExtra dlhá hubica na škáry pre ťažko dosiahnuteľné miesta, 180% dlhšia (36 cm) ako štandardná hubica na škáryJednoduchá a pohodlná manipulácia vďaka nastaviteľnému pásuFlexibilná hadica s držadlom (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako BHZ KIT1 PRÍSLUŠENSTVO VYSÁVAČA BOSCH

Electronic housing UM100-PROFIL 100CM 2914563 Phoenix Contact

Electronic housing UM100-PROFIL 100CM 2914563 Phoenix Contact
Detail

Profile panel mounting base, with a design width of 100 mm and a fixed length of 100 cm (conrad.sk)

Podobné produkty ako Electronic housing UM100-PROFIL 100CM 2914563 Phoenix Contact

Joy-it ARD-CNC-Kit1 motor Shield

Joy-it ARD-CNC-Kit1 motor Shield
Detail

Vďaka tejto riadiacej doske CNC vstúpite do sveta CNC spolu s Arduino UNO. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Joy-it ARD-CNC-Kit1 motor Shield

Beha Amprobe AM-540-EUR KIT1 ručný multimeter

Beha Amprobe AM-540-EUR KIT1 ručný multimeter
Detail

AM-540-EUR digitálny multimeter + magnetický vešiak HS-1 ZDARMA Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Beha Amprobe AM-540-EUR KIT1 ručný multimeter

komponenta krytu Phoenix Contact UM100-PROFIL 200CM 2906319, polykarbonát, 1 ks

komponenta krytu Phoenix Contact UM100-PROFIL 200CM 2906319, polykarbonát, 1 ks
Detail

Profile housing and board base, with a constructional width of 100 mm and a fixed length of 200 cm (conrad.sk)

Podobné produkty ako komponenta krytu Phoenix Contact UM100-PROFIL 200CM 2906319, polykarbonát, 1 ks

Weller ZS EL KIT1 1x0F15 1xALFA 230V F/G odsávač dymu pri spájkovaní 230 V 150 m³/h

Weller ZS EL KIT1 1x0F15 1xALFA 230V F/G odsávač dymu pri spájkovaní 230 V  150 m³/h
Detail

Prenosné odsávacie zariadenie na flexibilné umiestnenie priamo pod pracoviskom alebo vedľa neho. Obzvlášť veľká plocha filtra pre dlhšiu životnosť Samostatne vymeniteľný predradený filter M5. Filter s aktívnym uhlím v granuláte pre efektívne čistenie plynu. Ľahká výmena filtra Veľká povrchová plocha filtra HEPA H13 2,4 m² pre zvlášť dlhú životnosť filtra Variabilná regulácia výkonu pomocou 4 nastavení rýchlosti Elektronické monitorovanie filtra a alarm filtra pre včasnú výmenu filtra Mimoriadne dlhá životnosť vďaka výkonnému plynovému ventilátoru EC Rýchla, ľahká a ľahko ovládateľná inštalácia vďaka systému Easy-Click a svorke na stôl Odsávacie zariadenie so sacím ramenom a lievikom Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Weller ZS EL KIT1 1x0F15 1xALFA 230V F/G odsávač dymu pri spájkovaní 230 V 150 m³/h

Zebra ZIPSHIPKIT1 ZipShip Kit1

Detail

Zebra ZIPSHIPKIT1 ZipShip Kit1 (cdrmarket.sk)

Podobné produkty ako Zebra ZIPSHIPKIT1 ZipShip Kit1

Beha Amprobe PROINST-100-EUR KIT1 inštalačné tester

Beha Amprobe PROINST-100-EUR KIT1 inštalačné tester
Detail

Ideálne pre elektrikárov pracujúcich v obytných a obchodných budovách. Obsahuje kompletnú sadu 5 adaptérov na testovanie žiaroviek, aby sa zabezpečilo bezpečné a spoľahlivé spojenie a testovanie. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Beha Amprobe PROINST-100-EUR KIT1 inštalačné tester

Beha Amprobe PROINST-200-EUR KIT1 inštalačné tester

Beha Amprobe PROINST-200-EUR KIT1 inštalačné tester
Detail

Ideálne pre elektrikárov pracujúcich v obytných a obchodných budovách. Obsahuje kompletnú sadu 5 adaptérov na testovanie žiaroviek, aby sa zabezpečilo bezpečné a spoľahlivé spojenie a testovanie. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Beha Amprobe PROINST-200-EUR KIT1 inštalačné tester

Creative LIVE! CAM SYNC 1080P V2, webkamera, Full HD širokouhlá, USB, 2 x mikrofón

Detail

Creative LIVE! CAM SYNC 1080P V2 Webová kamera Full HD pre videohovory s automatickým stlmením a potlačením hluku Urobte silný dojem na dôležitej webovej konferencii alebo sa bavte dôvernejšie so svojimi blízkymi prostredníctvom videa Full HD as lepšou kvalitou hovoru! Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2 je o menšiu ako jej predchodkyňa, má zdokonalené zabudované mikrofóny, ktoré lepšie zachytávajú hlas, takže znie prirodzenejšie, a vybavená poslednou novinkou v oblasti audia - sadou SmartComms Kit s funkciami inteligentnej komunikácie, ktoré zjednodušujú vedenie online hovorov, aby ste sa mohli venovať len im a nie technickým záležitostiam. Na videohovory, online lekcie alebo webové pohovory (aj na poslednú chvíľu) budete ihneď pripravení! Creative Live! Cam Sync 1080p V2 zodpovedá špecifikácii UVC a spolupracuje s väčšinou rozšírených videokonferenčných aplikácií – stačí sa pripojiť a ukázať sa v najlepšom svetle. ZJEDNODUŠTE SI KOMUNIKÁCIUAko sa prispôsobujeme novej realite, značne sa predlžuje doba, ktorú trávime pri videohovoroch, a to nie je bez množstva nevýhod. Mali by sme sa skôr sústrediť na obsah online schôdzok a nie na ovládanie mikrofónu alebo sa nechávať znervózňovať hlukom na pozadí. Účelom našej sady SmartComms Kit je zbaviť týchto problémov s prácou doma používateľa systému Windows 10 - zjednodušením online hovorov pomocou sady funkcií inteligentnej komunikácie. HOVORTE BEZ OBÁV, POUŽÍVAJTE AUTOMATICKÉ STLUMENIEJe trápne nechať sa pristihnúť, ako počas schôdzky na Zoome prepínate obrazovky a zmätene sa snažíte zapnúť mikrofón, keď na vás príde rad. Hlavne počas videohovorov, keď sa všetci navzájom sledujú z tesnej blízkosti a najmenší pohyb alebo výraz tváre vidia ostatných akoby zväčšený. Aby ste sa týmto nepríjemným okamihom vyhli, a ak ste napríklad vyučujúci, aby ste si uvoľnili ruky a mohli sa pri vedení lekcie viac venovať študentom, vyvinuli sme funkciu VoiceDetect. BUĎTE ZROZUMITEĽNÉ VĎAKA POTIAČENIU HLUKUPrečo musí vždy niekto začať vysávať podlahu alebo kosiť trávnik, práve keď sa chystáte začať prezentáciu na videokonferencii? Aj keď nemôžete zabrániť šprýmom susedov, celkom určite sa môžete pomocou funkcie NoiseClean-out zbaviť otravného hluku v pozadí. Aby vás vaši spolupracovníci počuli zreteľne, NoiseClean-out* vo vašom zvukovom výstupe detekuje statický hluk, ktorý potlačí, a zachová hovorený prejav. * Funkcia NoiseClean-out najúčinnejšie eliminuje statické zvuky na pozadí, napríklad hluk vetrákov, klimatizácie, čističov vzduchu, zvlhčovačov, vysávačov, fénov, elektrických holiacich strojčekov a dokonca aj kosačiek na trávu. BUĎTE PRIPRAVENÍ. IHNEĎ.Webová kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2 zodpovedá špecifikácii UVC, čo znamená, že nevyžaduje inštaláciu ďalších ovládačov a je kompatibilný so všetkými notebookmi a počítačmi platforiem macOS a Windows. Jednoducho ju pripojte k voľnému portu USB-A na počítači a bude okamžite fungovať! Tiež spolupracuje s väčšinou rozšírených videokonferenčných aplikácií, ako je Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook Messenger a ďalšie, takže ju rýchlo nastavíte a budete pripravení aj na schôdzky na poslednú chvíľu. BUĎTE ZROZUMITEĽNÉCreative Live! Cam Sync 1080p V2 má tiež vylepšenú dvojicu vstavaných mikrofónov, ktoré umožňujú dosiahnutie väčšej presnosti pri snímaní zvuku, takže váš hlas bude počas videohovoru znieť prirodzenejšie. Bez ohľadu na to, či webovú kameru používate na prácu, streaming, alebo sa jednoducho chcete porozprávať s babičkou, váš hlas bude na druhej strane znieť prirodzene a čisto, skoro ako pri rozhovore tvárou v tvár. KOMUNIKÁCIA S VYNIKAJÚCOU ČISTOTOUNa prvom dojme bezo sporu záleží. Kvalita videohovoru môže rozhodnúť o úspechu alebo neúspechu schôdzky a situáciu zhoršuje fakt, že obraz z väčšiny vstavaných webových kamier pri notebookoch je zrnitý, neostrý, s neprirodzenými farbami a bez detailov. Creative Live! Cam Sync 1080p V2 sníma videá Full HD 1080p pri 30 snímkach za sekundu, takže môžete urobiť silný dojem a zvíťaziť nad klientmi a šéfmi. Táto webová kamera poskytuje vyššiu kvalitu obrazu, ktorý je prirodzený, a ostrosť na zobrazenie vašej najprofesionálnejšej stránky. PERFEKTNE V ZÁBEREKeď s kamerou Creative Live! Cam Sync 1080p V2 zahájite živý prenos, 77 ° zorné pole dosiahne ideálne zobrazenie od hlavy k ramenám, pričom nechá nahliadnuť do vášho prostredia. Tým vznikne vyvážený záber, ktorý ostatným umožní udržovať s vami očný kontakt a viesť pútavejšie rozhovory, hlavne pri pracovných debatách. PRISPÔSOBIVÉ UPEVNENIEVäčšina webových kamier notebookov sa nachádza príliš nízko, čo môže spôsobiť, že pri uhle záberu, ktorý vychádza z pod vašej brady, nebudete vyzerať najlepšie. Kamera Creative Live! Cam Sync 1080p V2 umožňuje vodorovné otáčanie v rozsahu 360 ° a zvislý náklon až 30 °, takže ju môžete ľahko nastavovať a zistiť, aký uhol vám vyhovuje. Je tiež vybavená univerzálnou upevňovacou svorkou, ktorá sa dá pevne upnúť na ktorýkoľvek notebook alebo monitor stolného počítača, a navyše adaptér na pripevnenie k ľubovoľnému univerzálnemu statívu* s ďalšími možnosťami umiestnenia. *Statív je voliteľný a nie je súčasťou balenia DVOJICE VSTAVENÝCH MIKROFÓNOVUmožňuje lepšie zachytenie zvuku, takže váš hlas bude znieť prirodzenejšie KRYTKA NA OCHRANU SÚKROMIAChráňte svoje súkromie pomocou integrovanej krytky objektívu PLUG-AND-PLAYZačnite používať webovú kameru ľahko a rýchlo bez inštalácie ovládačov SMARTCOMMS KITZjednodušte si vedenie hovorov pomocou sady funkcií inteligentnej komunikácie pre užívateľov systému Windows OBJEKTÍV HD 1080pStretnutia online s nahrávaním videa Full HD OTÁČANIE O 360 STUPŇOVVďaka vodorovnému otáčaniu v rozsahu 360 ° a zvislému náklonu až 30 ° budete pri každom videohovore vyzerať skvele PRIPEVNENIE K ŠTATÍVUSnímajte v rôznych uhloch webovou kamerou na statíve**Statív je voliteľný a nie je súčasťou balenia DLHŠÍ KÁBELDodáva sa s dlhším káblom (1,8 m) na pripojenie k počítaču OBSAH BALENIA 1 × Creative Live! Cam Sync 1080p V21 × leták k sade SmartComms Kit1 × stručná úvodná príručka (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako Creative LIVE! CAM SYNC 1080P V2, webkamera, Full HD širokouhlá, USB, 2 x mikrofón