Detská trojkolka s nafukovacími kolesami

Bestway Nafukovacie koleso s potlačou 51 cm

Bestway Nafukovacie koleso s potlačou 51 cm

Bestway Nafukovacie koleso s potlačou 51 cm z kategórie Šport | Vodné športy | Nafukovacie výrobky | Plavecké kolesá kúpite na Kokiskashop.sk za 2.69 €. Nafukovací kruh do vody 51 cm potištěný, vhodný pro děti 3 - 6 let. 3 druhy potisku. Barvu kruhu, je nutno specifikovat v poznámce objednávky. Technické údaje: průměr: 51cm barva: růžová, žlutá, zelená Obsah balení: 1x nafukovací kruh (kokiskashop.sk)

Detské odrážadlo MOVINO Cariboo ADVENTURE s brzdou, nafukovacie…

Detské odrážadlo MOVINO Cariboo ADVENTURE s brzdou, nafukovacie kolesá 12'', čierno-modré

Čo je odrážadlo MOVINO Adventure?Movino Adventure je spoľahlivé odrážadlo pre deti od 3 rokov. Jeho bez-pedálový dizajn umožní Vášmu dieťaťu rýchlo zvládnuť základy jazdných lekcií, ktoré udržujú rovnováhu a vyrovnávanie tela. Model Adventure je vhodný aj pre staršie deti, ktoré už pretekajú. Vďaka nafukovacím pneumatikám, ktoré zaisťujú optimálne tlmenie nárazu a vynikajúcu priľnavosť, bude jazda na nerovnom teréne skvelým dobrodružstvom. Ručná brzda zaistí bezpečnosť pri rýchlejšej jazde, rovnako ako jazdenie z kopcov. Vrátane ručnej brzdyOdrážadlo Movino Adventure disponuje V-brzdou. Montáž brzdy je voliteľná. Brzda sa namontuje, až keď je dieťa pripravené. Pokiaľ sa Vaše dieťa práve začína učiť jazdiť, behať, skákať - odporúčame odloženie inštalácie ručnej brzdy na neskôr. Brzda môže… (tonerpartner.sk)

Detské odrážadlo MOVINO Cariboo ADVENTURE s brzdou, nafukovacie…

Detské odrážadlo MOVINO Cariboo ADVENTURE s brzdou, nafukovacie kolesá 12'', bielo-modré

Čo je odrážadlo MOVINO Cariboo Adventure?Movino Adventure je spoľahlivé odrážadlo pre deti od 2 rokov. Jeho bez-pedálový dizajn umožní Vášmu dieťaťu rýchlo zvládnuť základy jazdných lekcií, ktoré udržujú rovnováhu a vyrovnávanie tela. Model Cariboo Adventure je vhodný aj pre staršie deti, ktoré už pretekajú. Vďaka nafukovacím pneumatikám, ktoré zaisťujú optimálne tlmenie nárazu a vynikajúcu priľnavosť, bude jazda na nerovnom teréne skvelým dobrodružstvom. Ručná brzda zaistí bezpečnosť pri rýchlejšej jazde, rovnako ako jazdenie z kopcov. Vrátane ručnej brzdyOdrážadlo Movino Cariboo Adventure disponuje V-brzdou. Montáž brzdy je voliteľná. Brzda sa namontuje, až keď je dieťa pripravené. Pokiaľ sa Vaše dieťa práve začína učiť jazdiť, behať, skákať - odporúčame odloženie inštalácie ručnej… (tonerpartner.sk)

Detské odrážadlo MOVINO Cariboo ADVENTURE s brzdou, nafukovacie…

Detské odrážadlo MOVINO Cariboo ADVENTURE s brzdou, nafukovacie kolesá 12'', bielo-ružové

Čo je odrážadlo MOVINO Cariboo Adventure?Movino Adventure je spoľahlivé odrážadlo pre deti od 3 rokov. Jeho bez-pedálový dizajn umožní Vášmu dieťaťu rýchlo zvládnuť základy jazdných lekcií, ktoré udržujú rovnováhu a vyrovnávanie tela. Model Cariboo Adventure je vhodný aj pre staršie deti, ktoré už pretekajú. Vďaka nafukovacím pneumatikám, ktoré zaisťujú optimálne tlmenie nárazu a vynikajúcu priľnavosť, bude jazda na nerovnom teréne skvelým dobrodružstvom. Ručná brzda zaistí bezpečnosť pri rýchlejšej jazde, rovnako ako jazdenie z kopcov. Vrátane ručnej brzdyOdrážadlo Movino Cariboo Adventure disponuje V-brzdou. Montáž brzdy je voliteľná. Brzda sa namontuje, až keď je dieťa pripravené. Pokiaľ sa Vaše dieťa práve začína učiť jazdiť, behať, skákať - odporúčame odloženie inštalácie ručnej… (tonerpartner.sk)

BABY MIX detská trojkolka s LED svetlami Lux Trike, ružová …

BABY MIX detská trojkolka s LED svetlami Lux Trike, ružová (5902216920279)

Trojkolka – šliapacia, s vodiacou tyčou, detská, úložný priestor, nosnosť 25 kg, minimálna výška sedadla 30 mm, materiál rámu oceľ, vhodná od 1,5 roka, hmotnosť 9,4 kg, ružová farba Hľadáte originálny dopravný prostriedok pre najmenších? Vyskúšajte ružovú detskú trojkolku s LED svetlami BABY MIX Lux Trike. Jej jedinečným prvkom je ovládací panel, ktorý nájdete na riadidlách. Na jeho prednej časti sú LED svetlá a smerovky, na zadnej strane (bližšie k dieťaťu) sa nachádzajú tlačidlá na zapínanie svetiel, smeroviek, vrátane imitácie zvuku smeroviek, klaksón a otočný ovládač. Keď ním malý vodič zatočí, ozve sa zvuk naštartovania motora a rozjazdu pretekárskeho auta. Detská trojkolka s LED svetlami BABY MIX Lux Trike ružová je jednoducho neprehliadnuteľná.Kľúčové vlastnosti detskej trojkolky s… (alza.sk)

Nafukovacie koleso Spiderman

Nafukovacie koleso Spiderman

Krásne nafukovacie koleso Spiderman Mondo poteší každého chlapca, ktorý sleduje jeho hrdinské príbehy. Je ideálne na šantenie alebo len leňošenie v bazéne, na jazere alebo pri mori. Je vyrobené z odolného materiálu, odolnému UV žiareniu a zabezpečené bezpečnostným ventilom.Špecifikácia: Priemer kolesa: 50 cm Vyrobené z PVC s hrúbkou 0,20 mm Váha: 0,15 kg Navrhovaný vek od 3 do 6 rokovNafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa cítilo dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Nafukovacie koleso Frozen

Nafukovacie koleso Frozen

Krásne, nafukovacie koleso Mondo do vody s motívom z rozprávky Ľadové kráľovstvo poteší každé dievčatko, ktoré sleduje príbehy princezien z tejto rozprávky. Je ideálne na šantenie alebo len leňošenie v bazéne, na jazere alebo pri mori. Je vyrobené z odolného materiálu, odolnému UV žiareniu a zabezpečené bezpečnostným ventilom.Špecifikácia: Priemer kolesa: 50 cm Vyrobené z PVC s hrúbkou 0,20 mm Váha: 0,12 kg Vhodné pre deti od 2 do 6 rokovNafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa cítilo dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Nafukovacie koleso Barbie

Nafukovacie koleso Barbie

Krásne, nafukovacie koleso Mondo do vody s motívom bábik Barbie poteší každé dievčatko, ktoré sa rado hra s týmito bábikami. Je ideálne na šantenie alebo len leňošenie v bazéne, na jazere alebo pri mori. Je vyrobené z odolného materiálu, odolnému UV žiareniu a zabezpečené bezpečnostným ventilom.Špecifikácia: Priemer kolesa: 50 cm Vyrobené z PVC s hrúbkou 0,20 mm Váha: 0,12 kg Vhodné pre deti od 2 do 6 rokovNafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa cítilo dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Nafukovacie koleso Spiderman Bestway

Nafukovacie koleso Spiderman Bestway

Krásne nafukovacie koleso Spiderman Bestway 98003 poteší každého chlapca, ktorý sleduje jeho hrdinské príbehy. Je ideálne na šantenie alebo len leňošenie v bazéne, na jazere alebo pri mori. Je vyrobené z odolného materiálu, odolnému UV žiareniu a zabezpečené bezpečnostným ventilom.Špecifikácia: Priemer kolesa: 56 cm Vyrobené z PVC s hrúbkou 0,20 mm Váha: 0,15 kg Navrhovaný vek od 3 do 6 rokovNafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa cítilo dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Skladacia kolobežka MTR ICONIC s nafukovacími 20 cm kolesami, black

Skladacia kolobežka MTR ICONIC s nafukovacími 20 cm kolesami, black

Skladacia kolobežka MTR ICONIC s nafukovacími 20 cm kolesami. Naša kolobežka bude perfektná, ak sa chcete dostať do školy, práce alebo sa len trochu prejsť – poteší nielen staršie deti, ale aj dospelých. Kolobežka je vyrobená z najkvalitnejšieho hliníka, vďaka čomu je odolná a ľahká. Všetky spojovacie a zaisťovacie skrutky sú oceľové, čo zaručuje pevnosť spojov. Riadidlá sú vybavené gumovými rukoväťami, ktoré zaisťujú bezpečné uchopenie. 3-stupňové nastavenie výšky umožní dokonalé prispôsobenie vozidla aj osobám vysokým až 180 cm. Veľká a nízka platforma uľahčuje nastupovanie, takže začiatočníci sa budú cítiť istejšie. Vďaka nižšej hmotnosti sa ľahšie s kolobežkou manipuluje. 20 cm pumpované kolesá a kvalitné ložiská zvyšujú stabilitu, plynulosť a bezpečnosť jazdy. Pokiaľ chcete cestovať… (tonerpartner.sk)

Nafukovacie koleso Lama a priatelia

Nafukovacie koleso Lama a priatelia

Krásne, nafukovacie koleso Mondo do vody poteší všetky deti. Je ideálne na šantenie alebo len leňošenie v bazéne, na jazere alebo pri mori. Je vyrobené z odolného materiálu, odolnému UV žiareniu a zabezpečené bezpečnostným ventilom.Špecifikácia: Priemer kolesa: 50 cm Vyrobené z PVC s hrúbkou 0,20 mm Váha: 0,12 kg Vhodné pre deti od 2 do 6 rokovNafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa dosiahlo nohami na dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Nafukovacie koleso 91 cm BESTWAY

Nafukovacie koleso 91 cm BESTWAY

Nafukovacie koleso 91 cm BESTWAY 36016, ktoré pripomína automobilovú pneumatiku, osloví každého chlapca. Plávacie koleso - pneumatika od firmy Bestway s priemerom 91 cm je vyrobené z trvanlivého vinylu a vybavené bezpečnostným ventilom. Je vhodné prepoužitie vbazéne, v jazere alebo v mori.ŠpecifikáciaPriemer kolesa: 91 cmPoistný ventilPVC materiálNavrhovaný vek 10 +Nafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa cítilo dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Nafukovacie koleso Minnie Bestway 91040

Nafukovacie koleso Minnie Bestway 91040

Krásne nafukovacie koleso Bestway 91040 do vody s obrázkom Minnie poteší každé dievčatko. Je ideálne na šantenie alebo len leňošenie v bazéne, na jazere alebo pri mori. Je vyrobené z materiálu odolnému UV žiareniu a zabezpečené bezpečnostným ventilom.Špecifikácia: Priemer kolesa: 56 cm Vyrobené z PVC s hrúbkou 0,22 mm Vhodné pre deti od 3 do 6 rokovNafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa cítilo dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Nafukovacie koleso Jednorožec Bestway 36123

Nafukovacie koleso Jednorožec Bestway 36123

Nafukovacie koleso Jednorožec Bestway 36123 poskytne veľa zábavy počas letného odpočinku. Plávacie koleso v jedinečnom tvare je ideálny doplnok pri mori, jazere alebo v bazéne. Špecifikácia:rozmer 136 cm x 13 1cmvyrobená z odolného materiálu s hrúbkou 0,25 mmdve silné rukovätepoistné ventily maximálne zaťaženie 90 kg,pre dospelých a deti od 14 rokov,odolná náplasť na opravy v súpravemoderný dizajn a živé, letné farbyRozmer balenia:dĺžka: 24 cmšírka: 6 cmvýška: 24 cm (najlepsiehracky.sk)

Skladacia kolobežka MTR ICONIC s nafukovacími 20 cm kolesami, navy…

Skladacia kolobežka MTR ICONIC s nafukovacími 20 cm kolesami, navy blue

Skladacia kolobežka MTR ICONIC s nafukovacími 20 cm kolesami. Naša kolobežka bude perfektná, ak sa chcete dostať do školy, práce alebo sa len trochu prejsť – poteší nielen staršie deti, ale aj dospelých. Kolobežka je vyrobená z najkvalitnejšieho hliníka, vďaka čomu je odolná a ľahká. Všetky spojovacie a zaisťovacie skrutky sú oceľové, čo zaručuje pevnosť spojov. Riadidlá sú vybavené gumovými rukoväťami, ktoré zaisťujú bezpečné uchopenie. 3-stupňové nastavenie výšky umožní dokonalé prispôsobenie vozidla aj osobám vysokým až 180 cm. Veľká a nízka platforma uľahčuje nastupovanie, takže začiatočníci sa budú cítiť istejšie. Vďaka nižšej hmotnosti sa ľahšie s kolobežkou manipuluje. 20 cm pumpované kolesá a kvalitné ložiská zvyšujú stabilitu, plynulosť a bezpečnosť jazdy. Pokiaľ chcete cestovať… (tonerpartner.sk)

Bestway Spiderman Nafukovacie koleso 56 cm

Bestway Spiderman Nafukovacie koleso 56 cm

Bestway Spiderman Nafukovacie koleso 56 cm z kategórie Šport | Vodné športy | Nafukovacie výrobky | Plavecké kolesá kúpite na Kokiskashop.sk za 4.69 €. Nafukovací kruh potištěný Spiderman, 56 cm, 3 - 6 let. (kokiskashop.sk)

Bestway Mickey Nafukovacie koleso 56 cm

Bestway Mickey Nafukovacie koleso 56 cm

Bestway Mickey Nafukovacie koleso 56 cm z kategórie Šport | Vodné športy | Nafukovacie výrobky | Plavecké kolesá kúpite na Kokiskashop.sk za 4.69 €. Nafukovací kruh potištěný Mickey Mouse, 56 cm, 3 - 6 let. (kokiskashop.sk)

Nafukovacie koleso Miki 56cm Bestway 91004

Nafukovacie koleso Miki 56cm Bestway 91004

Nafukovacie koleso Bestway 94001 je ideálnym riešením pre každého fanúšika vodných hier. Je to tiež nevyhnutný prvok na zabezpečenie bezpečnosti dieťaťa, ktoré nemôže plávať samo. Koleso s očarujúcou grafikou z populárnej rozprávky Mickey Mouse a priateľov je vyrobené z materiálu odolnému UV žiareniu a zabezpečené bezpečnostným ventilom..Špecifikácia:priemer kolesa cca 56 cm,navrhovaný vek dieťaťa vo veku 3-6 rokovpoistný ventil,PVC materiál.Nafukovacie koleso je určené len pre použitie vo vode a v hĺbke, ktorá umožňuje, aby dieťa cítilo dno a pod dohľadom rodičov. (najlepsiehracky.sk)

Bestway Premium koleso nafukovacie dvojité 69 cm

Bestway Premium koleso nafukovacie dvojité 69 cm

Bestway Premium koleso nafukovacie dvojité 69 cm z kategórie Šport | Vodné športy | Nafukovacie výrobky | Plavecké kolesá kúpite na Kokiskashop.sk za 10.69 €. Nafukovací dvojitý kruh Premium, 69 cm, 1 - 2 roky. (kokiskashop.sk)

BESTWAY 36158 NAFUKOVACIE KOLESO ALPAKA 113X109CM /004679/

BESTWAY 36158 NAFUKOVACIE KOLESO ALPAKA 113X109CM /004679/

NAFUKOVACIE KOLESO . Štýlové nafukovacie koleso v tvare Lamy Vám poskytne príjemnú relaxáciu na vode v letných horúčavách. Je vyrobené z kvalitného PVC materiálu. S týmto kolesom je možné zažiť na vode množstvo skvelej (andreashop.sk)

Valco Baby Nafukovacie kolesá Valco Snap 4

Valco Baby Nafukovacie kolesá Valco Snap 4

Športová sada nafukovacích kolies pre kočík Valco Snap 4 Black, Snap 4 Tailor Made, Snap 4 Flat Matte, Snap Ultra, Snap Duo a Snap Ultra Duo Tieto kolieska nie je možné použiť na kočíky Valco Trend a Trend Ultra Hmotnosť predných kolies: 649 g / 1 koliesko Hmotnosť zadných kolies: 719 g/ 1 koliesko (feedo.sk)

VALCO BABY Nafukovacie kolesá na kočík Snap 4

VALCO BABY Nafukovacie kolesá na kočík Snap 4

Tieto kolieska nie je možné použiť na kočíky valco trend a trend ultra hmotnosť predných kolies: 649 g / 1 koliesko hmotnosť zadných kolies: 719 g/ 1 koliesko (drmax.sk)

VALCO BABY Nafukovacie kolesá na kočík Snap 4

VALCO BABY Nafukovacie kolesá na kočík Snap 4

VALCO BABY Nafukovacie kolesá na kočík Snap 4 Charakteristika VALCO BABY Nafukovacie kolesá na kočík Snap 4: Športová sada nafukovacích kolies pre kočík Valco Snap 4 Black, Snap 4 Tailor Made, Snap Ultra, Snap Duo a Snap Ultra Duo Tieto kolieska nie je možné použiť na kočíky Valco Trend a Trend Ultra Hmotnosť predných kolies : 649g (1 koleso) Hmotnosť zadných kolies : 719g (1 koleso) (najlekaren.eu)

Busch 1152 H0 Trojkolka s prívesom

Busch 1152 H0  Trojkolka s prívesom

Busch-hotový model, (conrad.sk)

PUKY - Detská trojkolka Fitsch Bundle - svetlosivá / horčicová

PUKY - Detská trojkolka Fitsch Bundle - svetlosivá / horčicová

PUKY - Detská trojkolka FITSCH Ideálne ako pokračovanie po používaní odrážadla Pukylino, alebo v štádiu pred učením sa jazdiť na bicykli.Typický dizajn Puky má aj nový Fitsch.Spĺňa najvyššie požiadavky na bezpečnosť a kvalitu, (andreashop.sk)

Elektrická dětská trojkolka RACCEWAY, růžová

Elektrická dětská trojkolka RACCEWAY, růžová

Dětská elektrická trojkolka v moderním designu na dobíjecí akumulátor. Trojkolka je určena pro jedno dítě a je vyrobena z odolných plastů. Stisknutím tlačítka lze zapnout zvukové a světelné efekty. Chod trojkolky je ovládán pomocí plynového pedálu, který je umístěn na stupátku. - elektrický motor - světelné a zvukové efekty - kouřový efekt páry - 3 vysoce kvalitní kola z PU, zajišťují stabilitu Technické parametry: - baterie 6V/4.5 Ah - motor 6V/25W - nabíjecí akumulátor - certifikát CE - hmotnost 6,4kg - určeno pro děti od 3 let - max. nosnost 25kg - rozměry 81 x 39 x 58 cm Efekt páry získáme naplněním trysek (kouřovodu). Stlačením středu trysky otevřeme nádržku a za stálého držení středu trysky nalijeme 1dcl destilované vody do nádržky. Vodu doplníme do obou postranních trysek. Po… (efitness.sk)

Elektrická dětská trojkolka RACCEWAY, modrá

Elektrická dětská trojkolka RACCEWAY, modrá

Dětská elektrická trojkolka v moderním designu na dobíjecí akumulátor. Trojkolka je určena pro jedno dítě a je vyrobena z odolných plastů. Stisknutím tlačítka lze zapnout zvukové a světelné efekty. Chod trojkolky je ovládán pomocí plynového pedálu, který je umístěn na stupátku. - elektrický motor - světelné a zvukové efekty - kouřový efekt páry - 3 vysoce kvalitní kola z PU, zajišťují stabilitu Technické parametry: - baterie 6V/4.5 Ah - motor 6V/25W - nabíjecí akumulátor - certifikát CE - hmotnost 6,4kg - určeno pro děti od 3 let - max. nosnost 25kg - rozměry 81 x 39 x 58 cm Efekt páry získáme naplněním trysek (kouřovodu). Stlačením středu trysky otevřeme nádržku a za stálého držení středu trysky nalijeme 1dcl destilované vody do nádržky. Vodu doplníme do obou postranních trysek. Po… (efitness.sk)

Elektrická dětská trojkolka RACCEWAY, oranžová

Elektrická dětská trojkolka RACCEWAY, oranžová

Dětská elektrická trojkolka v moderním designu na dobíjecí akumulátor. Trojkolka je určena pro jedno dítě a je vyrobena z odolných plastů. Stisknutím tlačítka lze zapnout zvukové a světelné efekty. Chod trojkolky je ovládán pomocí plynového pedálu, který je umístěn na stupátku. - elektrický motor - světelné a zvukové efekty - kouřový efekt páry - 3 vysoce kvalitní kola z PU, zajišťují stabilitu Technické parametry: - baterie 6V/4.5 Ah - motor 6V/25W - nabíjecí akumulátor - certifikát CE - hmotnost 6,4kg - určeno pro děti od 3 let - max. nosnost 25kg - rozměry 81 x 39 x 58 cm Efekt páry získáme naplněním trysek (kouřovodu). Stlačením středu trysky otevřeme nádržku a za stálého držení středu trysky nalijeme 1dcl destilované vody do nádržky. Vodu doplníme do obou postranních trysek. Po… (efitness.sk)

Detský nafukovací bazén s dúhovou strieškou

Detský nafukovací bazén s dúhovou strieškou

Všetky deti milujú tráviť čas aktívne v slnečných dňoch, aby naplno využili možnosti, ktoré prázdninové počasie ponúka, oplatí sa deťom zaobstarať záhradný bazén. Deti spoznajú nový rozmer letnej zábavy, budú mať možnosť sa v horúcich dňoch schladiť a venovať sa vodným hrátkam. Vlastnosti: Ideálne na hranie na záhrade Bezpečné pre deti Nafukovacia strieška pre príjemný tieň Špecifikácia: Rozmery: 142 x 119 x 84 cm Materiál: PVC Hrúbka PVC: 0,25 mm Hmotnosť: 1,7 kg Kapacita bazéna: 82 litrov Výška vodnej hladiny: 13 cm Odporúčaný vek: 1 až 3 roky BEZPEČNÉ PRE DETI Nafukovací bazén má tvar bieleho obláčika s farebnou strechou pripomínajúcou dúhu. Bazén je veľmi bezpečný, jeho nafukovacie steny poskytujú pohodlnú oporu a ochránia batoľa pri prípadnom páde. Strieška umiestnená hore ich… (babynabytek.sk)

BABY MIX detská trojkolka 5 v 1 Rider 360° bordó (5902216919860)

BABY MIX detská trojkolka 5 v 1 Rider 360° bordó (5902216919860)

Trojkolka – šliapacia, s vodiacou tyčou, detská, s nastaviteľným sedadlom, úložný priestor, nosnosť 25 kg, materiál rámu oceľ, vhodná od 1,5 roka, hmotnosť 11,34 kg, červená farba Hľadáte multifunkčný dopravný prostriedok pre najmenších? Vyskúšajte bordó detskú trojkolku 5 v 1 BABY MIX Rider 360°. Patrí medzi typických zástupcov produktov Grow Up, pretože rastie zároveň s dieťaťom. V rôznych vyhotoveniach vydrží vašim ratolestiam od ich 1,5 roku až do 5 rokov. Trojkolku môže dieťa ovládať samo, rodičia ju riadia pomocou nastaviteľnej vodiacej tyče. Pokiaľ z trojkolky BABY MIX Rider zložíte vodiacu tyč, sklápaciu striešku a ostatné komponenty, vznikne vám klasická trojkolka.Kľúčové vlastnosti detskej trojkolky 5 v 1 BABY MIX Rider 360° bordóRastie zároveň s dieťaťomTrojkolku BABY MIX Rider… (alza.sk)

Spokey PLIER II Skladacia trojkolka detská so svietiacimi kolieskami,…

Spokey PLIER II Skladacia trojkolka detská so svietiacimi kolieskami, žltá

Spokey PLIER II Skladacia trojkolka detská so svietiacimi kolieskami, žltá Detská skladacia trojkolka Spokey PLIER II:- jej ovládanie je veľmi jednoduché - stačí sa nakloniť a otočiť riadidlami v smere jazdy- má výškovo nastaviteľné riadidlá, takže bude rásť spolu s vašimi vaše dieťa. To vám umožní optimálne nastaviť výšku kolobežky podľa vašich potrieb vášho dieťaťa - ľahká, stabilná a mimoriadne bezpečná trojkolka, ktorá prináša veľa zábavy. Má kolesá, ktoré počas jazdy svietia - 2 vpredu a jedna dvojitá vzadu- určená pre deti s hmotnosťou nižšou ako 50 kgĽahká, kompaktná a predovšetkým bezpečná trojkolkaModel PLIER II má jedinečnú funkciu skladania riadidiel, ktorá uľahčuje preprava a skladovanie trojkolky. Je veľmi ľahký (3,14 kg), vďaka čomu môžu nosiť deti. Vyvažovacia trojkolka… (gamisport.sk)

Spokey PLIER II Skladacia trojkolka detská so svietiacimi kolieskami,…

Spokey PLIER II Skladacia trojkolka detská so svietiacimi kolieskami, khaki

Spokey PLIER II Skladacia trojkolka detská so svietiacimi kolieskami, khaki Detská skladacia trojkolka Spokey PLIER II:- jej ovládanie je veľmi jednoduché - stačí sa nakloniť a otočiť riadidlami v smere jazdy- má výškovo nastaviteľné riadidlá, vďaka čomu porastie s vaším dieťaťom. Výšku kolobežky môžete optimálne nastaviť podľa potrieb vášho dieťaťa- ľahká, stabilná a mimoriadne bezpečná trojkolka, ktorá prináša veľa zábavy. Má kolieska, ktoré počas jazdy svietia - 2 vpredu a jedno dvojité vzadu- je určená pre deti s hmotnosťou nižšou ako 50 kgLahká, kompaktná a predovšetkým bezpečná trojkolkaModel PLIER II má jedinečnú funkciu skladania riadidiel, ktorá uľahčuje prepravu a skladovanie trojkolky. Je veľmi ľahký (3,14 kg), vďaka čomu ho môžu prenášať aj deti. Balančnú trojkolku PLIER II si… (gamisport.sk)

Detský nafukovací bazén Labuť

Detský nafukovací bazén Labuť

Detský bazén Labuť poskytne deťom veľa zábavy v letných horúcich dňoch. V tomto bezéniku v tvare labute sa Vaše deti vyhrajú dlhé hodiny. Bazén je vyrobený z odolného materiálu PVC a je chránený bezpečnostným ventilom pred vyfučaním. Technická specifikácia: Rozmery: 115 cm x100 cm x 97 cm Materiál: PVC Farva: biela Nevhodné pre deti do 3 rokov Používat pod dohľadom dospelej osoby Samolepiaca záplata pre prípad mierného poškodenia (najlepsiehracky.sk)

Detské nafukovacie boxovacie vrece

Detské nafukovacie boxovacie vrece

Jednoduchý a bezpečný spôsob ako udržiavať deti aktívne a vo forme, uvoľňovať ich energiu a stres pri zábavnom cvičení. Základňa môže byť pre väčšiu stabilitu naplnená vodou alebo pieskom. Balenie zahŕňa ručnú pumpu. Jednoduché skladovanie aj preprava. Materiál: PVC Rozmery: 40 x 115 x 40 cm Odporúčaná vek: 6-12 rokov (velkykosik.sk)

BMW S 1000 RR trojkolka červená (8586019940510)

BMW S 1000 RR trojkolka červená (8586019940510)

Detská elektrická motorka – vhodná od 1,5 rokov, s maximálnou rýchlosťou 2 km/h, s celkovým výkonom 45 W, dĺžka jazdy na jedno nabitie 60 min, nosnosť 20 kg, 1 miesto na sedenie, MP3 prehrávač a LED svetlá, v balení sa nachádza batéria, hmotnosť 6 kg, s rozmermi 66 × 37 × 44 cm (D׊×V) Detská elektrická motorka BMW S 1000 RR s nosnosťou do 20 kgSotva sa vaše dieťa naučí prvým krôčikom, už má možnosť užívať si jazdu na červenej elektrickej motorke BMW S 1000 RR. Táto trojkolka je úžasná napodobenina ozajstnej motorky BMW S 1000 RR s realistickými detailmi. Jazdí s jednou rýchlosťou max. 2 km/h a iba dopredu, preto je absolútne bezpečná aj pre tých najmenších nadšených motoristov od 1,5 roka. Rozjazd ľahkým zošliapnutím plynu, kožené sedadlo, funkčné svetlá a zvukové efekty na volante… (alza.sk)

BMW S 1000 RR trojkolka modrá (8586019940527)

BMW S 1000 RR trojkolka modrá (8586019940527)

Detská elektrická motorka – vhodná od 1,5 rokov, s maximálnou rýchlosťou 2 km/h, s celkovým výkonom 45 W, dĺžka jazdy na jedno nabitie 60 min, nosnosť 20 kg, plastové kolesá, 1 miesto na sedenie, MP3 prehrávač a LED svetlá, v balení sa nachádza batéria, hmotnosť 6 kg, s rozmermi 66 × 37 × 44 cm (D׊×V) Detská elektrická motorka BMW S 1000 RR s nosnosťou do 20 kgSotva sa vaše dieťa naučí prvým krôčikom, už má možnosť užívať si jazdu na modrej elektrickej motorke BMW S 1000 RR. Táto trojkolka je úžasná napodobenina ozajstnej motorky BMW S 1000 RR s realistickými detailmi. Jazdí s jednou rýchlosťou max. 2 km/h a iba dopredu, preto je absolútne bezpečná aj pre tých najmenších nadšených motoristov od 1,5 roka. Rozjazd ľahkým zošliapnutím plynu, kožené sedadlo, funkčné svetlá a zvukové efekty… (alza.sk)

BMW S 1000 RR trojkolka biela (8586019940503)

BMW S 1000 RR trojkolka biela (8586019940503)

Detská elektrická motorka – vhodná od 1,5 rokov, s maximálnou rýchlosťou 2 km/h, s celkovým výkonom 45 W, dĺžka jazdy na jedno nabitie 60 min, nosnosť 20 kg, plastové kolesá, 1 miesto na sedenie, MP3 prehrávač a LED svetlá, v balení sa nachádza batéria, hmotnosť 6 kg, s rozmermi 66 × 37 × 44 cm (D׊×V) Detská elektrická motorka BMW S 1000 RR s nosnosťou do 20 kgSotva sa vaše dieťa naučí prvým krôčikom, už má možnosť užívať si jazdu na bielo-čiernej elektrickej motorke BMW S 1000 RR. Táto trojkolka je úžasná napodobenina ozajstnej motorky BMW S 1000 RR s realistickými detailmi. Jazdí s jednou rýchlosťou max. 2 km/h a iba dopredu, preto je absolútne bezpečná aj pre tých najmenších nadšených motoristov od 1,5 roka. Rozjazd ľahkým zošliapnutím plynu, kožené sedadlo, funkčné svetlá a zvukové… (alza.sk)

Detské nafukovacie sedátko do vody

Detské nafukovacie sedátko do vody

Vhodné pre najmenších. Toto nafukovacie sedátko je vhodné pre bábätká. Vďaka nafukovaciemu operadlu a prídavnému sedátku, môžete svoje dieťa postupne zoznamovať s vodou a učiť sa plávať. Nafukovacie sedátko môžete ľahko vyfúknuť a zabaliť do tašky na cesty. Vlastnosti Ideálne k bazénu, jazeru aj moru Vyrobené z odolného PVC plastu (0,30 mm) Konštrukcia, ktorá zaručuje bezpečnosť Tvarovanie sedadla 4 nafukovacie komory Rozmery vhodná do 15 kg Priemer: 76 cm Veková skupina: 1-2 roky (babynabytek.sk)

Nafukovací detský bazén Bestway 51026

Nafukovací detský bazén Bestway 51026

Nafukovací dětský bazén Bestway 51025 je senzačným doplnkom každej záhrady. Nafukovací bazén, v ktorom sa môže Vaše dieťa vyšantiť je presne to, čo potrebuje v horúcich, slnečných dňoch. Bazén je vyrobený z kvalitného PVC materiálu a je vhodný pre deti od 2 rokov.Špecifikácia:Priemer bazéna: 122 cmVýška bazéna: 25 cmObjem: 140 litrovKvalitný materiál PVC 0,19mm3 nezávislé nafukovacie komoryJednoduchá montáž a demontážBezpečnostné ventilyZáplata je súčasťou baleniaBalenie: 29 x 32 x 5 cmCertifikát CENevhodné do 2 rokovPoužívajte len pod dozorom dospelej osoby. (najlepsiehracky.sk)

Nafukovací detský bazén Bestway 93403

Nafukovací detský bazén Bestway 93403

Nafukovací detský bazén Bestway 93403 s grafikou pretekárskych vozidiel Hot Wheels je najnovšou ponukou pre každého malého fanúšika týchto automobilov. Bazén je vyrobený z troch nafukovacích krúhov s poistnými ventilmi. Bazén je vyrobený zo silného vinylu. Bazén je vhodný pre deti od 2 rokov.Technické špecifikácie: bazén Ø 122 cm x 25 cm 140 litrov vody vyrobené z odolného vinylu grafika s autami opravná lepiaca sada Upozornenie: Tento výrobok je určený len na domáce použitie a pod dohľadom dospelej osoby.Rozmer balenia: dĺžka: 25 cm šírka: 5,5 cm výška: 25 cm (najlepsiehracky.sk)

Nafukovací detský bazénik Intex 57106

Nafukovací detský bazénik Intex 57106

Malý nafukovací detský bazénik INTEX 57106 s veselými zvieratkami na stenách bazénika bazéna je senzačným doplnkom každej záhrady. Nafukovací bazén s nafukovacím dnom, v ktorom sa môže Vaše dieťa vyšantiť je presne to, čo potrebuje v horúcich, slnečných dňoch. Bazénik sa môže použiť na záhrade alebo i na balkóne. Steny bazénika sú vyrobené z nafukovacích krúžkov, ktoré zlepšia pohodlie pri používaní bazéna. Roztomilé farebné kresby vtipných zvierat povzbudia každé dieťa, aby sa bavilo. Bazén je vyrobený z kvalitného PVC materiálu a je vhodný pre deti od 1 roka.Špecifikácia:Nafukovacie dno Bazénik tvoria tri nafukovacie prstenceKapacita: 28 l Rozmery: 61 x 22 cmSúčasťou je rýchloopravná lepiaca sada.Cena za jeden bazénikUPOZORNENIE: Nikdy nenechávajte dieťa bez dozoru dospelej osoby (najlepsiehracky.sk)

Nafukovací detský bazénik Intex 59409

Nafukovací detský bazénik Intex 59409

Malý nafukovací detský bazénik INTEX 58409 s veselým obrázkom na dne bazéna je senzačným doplnkom každej záhrady. Nafukovací bazén s pevným dnom, v ktorom sa môže Vaše dieťa vyšantiť je presne to, čo potrebuje v horúcich, slnečných dňoch. Bazénik sa môže použiť na záhrade alebo i na balkóne. Bazén je vyrobený z kvalitného PVC materiálu a je vhodný pre deti od 1 roka.Špecifikácia:Pevné dno s veselým obrázkom Bazénik tvoria dva nafukovacie prstenceKapacita: 15 l (výška vody 9 cm) Rozmery: 61 x 15 cmSúčasťou je rýchloopravná lepiaca sada. Cena za jeden bazénik (najlepsiehracky.sk)

Detská nafukovacia lopta Djeco Vtáčiky

Detská nafukovacia lopta Djeco Vtáčiky

Krásna nafukovacia lopta od značky Djeco s motívom vtáčikov priláka k hre pri bazéne nielen deti, ale aj dospelých. (bonami.sk)

Detská nafukovacia lopta Djeco Rybičky

Detská nafukovacia lopta Djeco Rybičky

Krásna nafukovacia lopta od značky Djeco s motívom rybičiek priláka k hre pri bazéne nielen deti, ale aj dospelých. (bonami.sk)

Detský nafukovací kruh Sunnylife Heart

Detský nafukovací kruh Sunnylife Heart

Využite teplé slnečné dni pri vode s nafukovacím príslušenstvom od spoločnosti Sunnylife. Táto austrálska značka vám svojimi vyladenými výrobkami zaručí kúsok pravej letnej atmosféry. Dobré vedieť: ako ostatné nafukovacie potreby je aj tento produkt vyrobený z odolného netoxického PVC, v ktorom nenájdete ani stopy po ftalátoch. Ak by však predsa len došlo k jeho prepichnutiu, je neoddeliteľnou súčasťou balenia aj opravná záplata. (bonami.sk)

Detská nafukovacia lopta Djeco Vesmír

Detská nafukovacia lopta Djeco Vesmír

Krásna nafukovacia lopta od značky Djeco s motívom vesmíru priláka k hre pri bazéne nielen deti, ale aj dospelých. (bonami.sk)

Sylvanian Families Detské Ruské koleso (5054131053331)

Sylvanian Families Detské Ruské koleso (5054131053331)

Doplnky k figúrkam – rozmery: 21×15×6.5cm, odporúčaný vek od 3 rokov V Sylvanian dedinke bývajú zvieratká, ktoré majú rady zábavu. A veľa zábavy si užijú práve na detskom ruskom kolese. Kto sa zvezie ako prvý? Ruské koleso roztočíte pomocou bielej kvetinky na zadnej strane kolotoča. Pridajte detský kolotoč s lietadielkami a vytvorte pre svoje zvieratká zábavný park. Súčasťou hernej sady je rozkošný pudlík vyrobený z plastu, ktorý je potiahnutý hebkým plyšom. Herný set Detské ruské koleso od Sylvanian Families je vyrobený z plastu. Zviezť sa môžu hneď tri zvieratká v krásne farebných gondolách s otváracími dvierkami. Hračka rozvíja u detí fantáziu a je vhodná pre deti od troch rokov. Kľúčové vlastnosti herného setu Sylvanian Families Detské ruské kolesoDetské ruské koleso značky Sylvanian… (alza.sk)

Detský nafukovací bazén, ružová/vzor, LOME

Detský nafukovací bazén, ružová/vzor, LOME

Materiál: PVC Farba: ružová/vzor Rozmery (ŠxHxV): 112x112x28 cm Tvar: okrúhly Objem: 250 litrov Kapacita: max.2 deti Vhodný pre deti od 3 rokov Obsahuje 4 vzduchové komory a 4 vypúšťacie ventily S milým vzorom podmorského sveta Protišmykové dno Vhodný na balkón, záhradu alebo terasu Nafukovací Rýchla a pohodlná obsluha Dodávané v demonte (temponabytok.sk)

Detský nafukovací bazén, zelená/vzor, LOME

Detský nafukovací bazén, zelená/vzor, LOME

Materiál: PVC Farba: zelená/vzor Rozmery (ŠxHxV): 112x112x28 cm Tvar: okrúhly Objem: 250 litrov Kapacita: max.2 deti Vhodný pre deti od 3 rokov Obsahuje 4 vzduchové komory a 4 vypúšťacie ventily S milým vzorom podmorského sveta Protišmykové dno Vhodný na balkón, záhradu alebo terasu Nafukovací Rýchla a pohodlná obsluha Dodávané v demonte (temponabytok.sk)

Detský nafukovací bazén, modrá/vzor, LOME

Detský nafukovací bazén, modrá/vzor, LOME

Materiál: PVC Farba: modrá/vzor Rozmery (ŠxHxV): 112x112x28 cm Tvar: okrúhly Objem: 250 litrov Kapacita: max.2 deti Vhodný pre deti od 3 rokov Obsahuje 4 vzduchové komory a 4 vypúšťacie ventily S milým vzorom podmorského sveta Protišmykové dno Vhodný na balkón, záhradu alebo terasu Nafukovací Rýchla a pohodlná obsluha Dodávané v demonte (temponabytok.sk)

Bazén nafukovací dětský Ananas INTEX 59431

Bazén nafukovací dětský Ananas INTEX 59431

Bazén nafukovací dětský Ananas INTEX 59431Dětský nafukovací bazén ve tvaru kruhu zpříjemní každému dítěti horké letní dny. Bazén je tvořen třemi nafukovacími komorami s nádhernými obrázky ananasu. Součástí balení je také sada na lepení. Bazén je vyroben z testovaného masivního vinylu. Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. Objem 189 l. Technický popis:- Výrobce: intex- Věk: 3+- Rozměry: 132 x 28 cm- Motiv: Ananas (efitness.sk)

Bazén INTEX nafukovací dětský - 61x22 cm

Bazén INTEX nafukovací dětský - 61x22 cm

Bazén INTEX nafukovací dětský - 61x22 cmTří kruhový bílý bazének s potiskem, pro miminka a malé děti, v designu malých medvídků. Kapacita vody do 14 cm výšky stěny. Opravná sada přiložena.Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály. Objem 28 l.Technický popis:- Rozměry balení (š v h): 17 x 14,5 x 5,5cm- Rozměry dětské hračky (š v): 61 x 22cm- Materiál: vinyl (PVC)- Cena je uvedena za 1 balení hračky- Hračka je vhodná pro děti od 1 roku (efitness.sk)

Bazén nafukovací INTEX dětský RAINBOW - 3komorový

Bazén nafukovací INTEX dětský RAINBOW - 3komorový

Bazén nafukovací INTEX dětský RAINBOWNač se v horkém létě mačkat na koupališti? Nafukovací bazény vám zaručí příjemné osvěžení v pohodlí vašeho domova. Letní vedra pro vás přestanou být problém! Nafukovačka je vhodná jako brouzdaliště pro děti.Tříkomorový INTEX nafukovací bazén pro nejmenší. Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.Technický popis: - výrobce: INTEX- Výška vody 17cm(68L)- Součástí opravná sada- Vhodné pro nejmenší děti 1-3roků- Barevné průsvitné stěny 0,2mm- Rozměry 86 x 25cm. (efitness.sk)

Bazén nafukovací dětský Intex 57422 SOFT 147x33

Bazén nafukovací dětský Intex 57422 SOFT 147x33

Bazén nafukovací dětský Intex 57422 Je nafukovací bazén pro děti. Má nafukovací dno. Stěny bazénu tvoří tři různobarevné nafukovací kruhy. Bazén s průměrem 147 cm má příjemně měkké dno. Bazén vhodný pro děti od 3 let je vyroben z testovaného masivního vinylu. Technický popis:- výrobce INTEX- barva růžovo/žluto/zelená- rozměry bazénku 147×33 cm- použité materiály kruhy 0,20 mm vinyl- dno 0,18 mm vinyl- kapacita vody na 24 cm 299 l (efitness.sk)

Bazén INTEX 58439 nafukovací dětský COLOR WAVE

Bazén INTEX 58439 nafukovací dětský COLOR WAVE

Bazén INTEX 58439 nafukovací dětský COLOR WAVE Dětský nafukovací bazén od značky Intex. Moderní design zpestří vzhled Vaší zahrady a osvěží Vaše děti v horkých letních dnech.Technický popis:- Výrobce: Intex- 3 vzduchové komory- Hlavní materiál bazénu: vinil bez ftalátů- Obsah vody: 288 litrů- Jednoduché nafouknutí- Mix potisk - dodáván dle sklad. zásob- Rozměry: 147 x 33 cm (efitness.sk)

Bazén nafukovací dětský SOFT DNO 86x25 cm

Bazén nafukovací dětský SOFT DNO 86x25 cm

Nafukovací bazén INTEX Soft Dno 86 x 25 cm Si Vaše děti jednoduše zamilují. Netlačte se v létě na koupališti a připravte vašemu dítěti bazének v pohodlí zahrady. Výhodou nafukovacích bazénů je to, že k jeho sestavení nepotřebujete žádné nářadí. Stačí bazének pouze nafouknout, napustit vodou a můžete si s vašimi ratolestmi užívat vodních radovánek doslova během pár minut. Technický popis:- výrobce INTEX- barva zeleno/žluto/růžová- rozměr 86x25 cm- tři nafukovací komory- materiál bez ftalátů- obsah bazénu 68 l- měkké komfortní dno (efitness.sk)

Bazén INTEX nafukovací dětský - 4 komorový 168x46

Bazén INTEX nafukovací dětský - 4 komorový 168x46

Bazén INTEX nafukovací dětský - 4 komorový Velká vodní zábava pro děti. Nafukovací bazének ze čtyř kruhů. V pestrých barvách duhy. Měkké dno. Objem cca. 617 litrů. Odolný vůči slunečnímu světlu, oleji a slané vodě. Ideální na zahradu nebo terasu. Včetně opravných záplat.Pestře barevný čtyrkruhový bazén pro děti na zahradu. Výška vody 37cm. Vypouštěcí ventil.Technický popis:- výrobce: INTEX - věk: 3+- výška vody: 37cm(617 L)- rozměry: 168x46cm- materiál: PVC (efitness.sk)

Bazén INTEX nafukovací dětský BABY POOL 166x100

Bazén INTEX nafukovací dětský BABY POOL 166x100

Bazén INTEX nafukovací dětský BABY POOL Je dětský obdelníkový bazének pro děti. Bazén je vyroben z testovaného masivního vinylu a má nafukovací podlážku.Dětský bazének s měkkou nafukovací podlahou pro bezpečné a pohodlné hraní. Technický popis:- výrobce: INTEX- Věk: 1+ - Kapacita: 102L (výška vody 18cm) - Rozměry: 166x100x28cm- barva: modrá (efitness.sk)

Dětský nafukovací bazén Bestway Deep Dive 183cm

Dětský nafukovací bazén Bestway Deep Dive 183cm

Malý nafukovací bazének o průměru 183 cm s krásným mořským motivem a širokými stěnami, které zabraňují přepadení dítěte přes hranu bazénu. - rozměry 183×33 cm - objem bazénu při naplnění 75% – 506 litrů - síly stěn a podlahy 0,19 mm - hmotnost bez vody 1,65 kg - doporučeno pro děti od 3 let - tří-komorová konstrukce - odolný vinylový povrch - záplaty na opravu součásti balení - materiál PVC bez použití ftalátů (efitness.sk)

helma na korčule detska, detska vesta na plavanie, ikea detska stolicky jedalensky, ikea detska jedalensky stolicky, jedalensky stolicky ikea detska, detska jedálenská stolička ikea, ikea detska stolicky mammut, bubble car trojkolka - kočík pre psov, kočík trojkolka pre psov do 50kg, Decathlon detska helma na bicykel

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť