Detské bicykle leader fox

Leader Fox Altar 29 strieborný (SPTlea263nad)

Leader Fox Altar 29 strieborný (SPTlea263nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie je vaša fyzická kondícia práve na vrchole, v žiadnom prípade to neznamená, že bicykel a vy k sebe nepatríte. V prípade, že by ste na ňom radi jazdili v prírode alebo len do práce bez obmedzení, bude pre vás tým najlepším riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model je určený pre ľudí, ktorí zvažujú športový spôsob využitia. Kvôli bezpečnosti je potrebné pri správnej voľbe bicykla myslieť aj na jeho nosnosť. Tá u tohto typu predstavuje 120 kg. Na výrobu rámu výrobca zvolil hliník. Ten vyniká svojou nízkou hmotnosťou, zatiaľ čo rám si… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 27,5 strieborný (SPTlea236nad)

Leader Fox Awalon 27,5 strieborný (SPTlea236nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Ak už ste dlho netrénovali a vaša fyzička nie je práve výborná, nikde nie je napísané, že bicykel a vy k sebe nepatríte. V prípade, že na ňom chcete jazdiť do práce či na dlhšie výlety bez obmedzení, bude pre vás v takom prípade ideálnou voľbou elektrobicykel Leader Fox. Tento model sa perfektne hodí tým, ktorí majú v úmysle športový spôsob využitia. Aby vám bicykel dlho slúžil, zvážte pri jeho výbere aj nosnosť. Tá u tohto typu dosahuje 120 kg. Materiálom rámu je hliník. Ten je známy pre svoju nízku hmotnosť, ktorá ale negatívne neovplyvňuje… (alza.sk)

Leader Fox Kent 27,5 červená/čierna (SPTlea224nad)

Leader Fox Kent 27,5 červená/čierna (SPTlea224nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste v optimálnej fyzickej kondícii, v žiadnom prípade to neznamená, že bicykel a vy k sebe nepatríte. V prípade, že by ste radi vyrazili s priateľmi na cyklovýlet alebo sa na ňom dopravovali do práce bez obmedzení, skvele využijete elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí sa tešia na športový spôsob využitia. Aby vám bicykel dlho slúžil, zvážte pri jeho výbere aj nosnosť. Tá u tohto typu dosahuje 120 kg. Na výrobu rámu bol vybraný materiál, ktorým je hliník. Ten sa vyznačuje nízkou hmotnosťou pri zachovaní… (alza.sk)

Leader Fox Altar 27,5 tmavo modrá (SPTlea257nad)

Leader Fox Altar 27,5 tmavo modrá (SPTlea257nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej fyzickej kondícii, vôbec to neznamená, že si s bicyklom nemôžete rozumieť. V prípade, že by ste sa na ňom chceli kochať krajinou alebo vyrazili po meste bez obmedzení, bude pre vás skvelým riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí zvažujú športový spôsob využitia. Pokiaľ budete bicykel vyberať, treba myslieť aj na jeho nosnosť. Tá v tomto prípade dosahuje 120 kg. Na výrobu rámu výrobca zvolil hliník. Ten vyniká svojou nízkou hmotnosťou pri zachovaní pevnosti rámu. Na odpruženie e… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 29 čierna mat/zelená (SPTlea239nad)

Leader Fox Awalon 29 čierna mat/zelená (SPTlea239nad)

Elektrobicykel pánsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 546.1 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej kondícii, vôbec to neznamená, že máte s bicyklom smolu. V prípade, že by ste si radi urobili výlet do prírody alebo sa prešli mestom bez obmedzení, bude pre vás tým najlepším riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model sa perfektne hodí tým, ktorí majú preň športový spôsob využitia. Keď budete bicykel vyberať, myslite aj na jeho nosnosť. Tá v tomto prípade predstavuje 120 kg. Na výrobu rámu zvolil výrobca materiál, ktorým je hliník. Ten charakterizuje jeho nízka hmotnosť, ktorá však nemá vplyv na pevnosť rámu. Na… (alza.sk)

Leader Fox Kent 27,5 čierna mat/modrá (SPTlea221nad)

Leader Fox Kent 27,5 čierna mat/modrá (SPTlea221nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej fyzickej kondícii, nemusí to nutne znamenať, že musíte prísť o jazdu na bicykli. V prípade, že by ste na ňom chceli jazdiť na dlhšie výlety či každý deň do práce bez obmedzení, bude pre vás skvelým riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí majú v úmysle športový spôsob využitia. Aby vám bicykel dlho slúžil, zvážte pri jeho výbere aj nosnosť. Tá sa v tomto prípade vyšplhala k číslu 120 kg. Rám je vyhotovený z materiálu, ktorým je hliník. Ten zaujme svojou nízkou hmotnosťou, zatiaľ čo… (alza.sk)

Leader Fox Altar 29 strieborný 17,5 (2666-6092)

Leader Fox Altar 29 strieborný 17,5 (2666-6092)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg Ak už ste dlho netrénovali a vaša fyzička nie je práve výborná, v žiadnom prípade nikto nevraví, že máte jazdu na bicykli zakázanú. V prípade, že by ste sa na ňom chceli kochať krajinou alebo vyrazili po meste bez obmedzení, bude pre vás skvelým riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model bol vyrobený pre tých, ktorí preň predpokladajú športový spôsob využitia. Pokiaľ budete bicykel vyberať, treba myslieť aj na jeho nosnosť. Tá u tohto typu dosahuje 120 kg. Na výrobu rámu bol zvolený hliník. S ním sa dočkáme nízkej hmotnosti,… (alza.sk)

Leader Fox Kent 29 tmavo modrá/oranžová (SPTlea230nad)

Leader Fox Kent 29 tmavo modrá/oranžová (SPTlea230nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 546.1 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ sa trápite pri spoločnej jazde s partnerom, vôbec to neznamená, že máte s bicyklom smolu. V prípade, že na ňom chcete jazdiť do práce či na dlhšie výlety bez obmedzení, bude pre vás úžasným riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model sa perfektne hodí tým, ktorí majú preň športový spôsob využitia. Aby bol bicykel dlho v prevádzke a bol bezpečný, treba myslieť pri jeho výbere aj na nosnosť. Tá u tohto typu dosahuje 120 kg. Rám je zhotovený z materiálu, ktorým je hliník. Ten sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, ktorá ale neznižuje vysokú pevnosť… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 27,5 strieborný 19,5 (2692-6169)

Leader Fox Awalon 27,5 strieborný 19,5 (2692-6169)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg Ak už ste dlho netrénovali a vaša fyzička nie je práve výborná, nemusíte nad sebou lámať palicu a myslieť si, že je vám jazda na bicykli zapovedaná. V prípade, že by ste si radi urobili výlet do prírody alebo sa prešli mestom bez obmedzení, iste oceníte elektrobicykel Leader Fox. Tento model maximálne využijú tí, ktorí majú v úmysle športový spôsob využitia. Aby ste bicykel správne vybrali, zvážte aj jeho nosnosť. Tá je v tomto prípade 120 kg. Na výrobu rámu bol zvolený hliník. Ten oplýva svojou nízkou hmotnosťou, zatiaľ čo rám má… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 29 W červená/čierna (SPTlea248nad)

Leader Fox Awalon 29 W červená/čierna (SPTlea248nad)

Elektrobicykel dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 457.2 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ pri jazde nestíhate držať tempo so svojím partnerom, nikde nie je napísané, že vy a bicykel nemôžete byť priatelia. V prípade, že by ste sa na ňom chceli kochať krajinou alebo vyrazili po meste bez obmedzení, perfektne sa vám bude hodiť elektrobicykel Leader Fox. Tento model bol vyrobený pre tých, ktorí zvažujú športový spôsob využitia. Keď budete bicykel vyberať, myslite aj na jeho nosnosť. Tá sa v tomto prípade vyšplhala k číslu 120 kg. Materiálom rámu je hliník. Ten charakterizuje jeho nízka hmotnosť, ktorá však nemá vplyv na pevnosť rámu. Na… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 29 tmavo modrá/oranžová (SPTlea245nad)

Leader Fox Awalon 29 tmavo modrá/oranžová (SPTlea245nad)

Elektrobicykel pánsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Ak už ste dlho netrénovali a vaša fyzička nie je práve výborná, v žiadnom prípade to neznamená, že nemôžete jazdiť na bicykli. V prípade, že by ste na ňom chceli spoznávať nové miesta alebo sa dopravovať do práce bez obmedzení, bude pre vás v takom prípade ideálnou voľbou elektrobicykel Leader Fox. Tento model sa odporúča tým, ktorí majú v úmysle športový spôsob využitia. Kvôli bezpečnosti je potrebné pri správnej voľbe bicykla myslieť aj na jeho nosnosť. Tá sa v tomto prípade vyšplhala k číslu 120 kg. Na výrobu rámu bol zvolený hliník. Ten je známy pre… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 27,5 strieborný 17,5 (2692-6166)

Leader Fox Awalon 27,5 strieborný 17,5 (2692-6166)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie je vaša fyzická kondícia práve na jednotku, nikto nevraví, že vy a bicykel nemôžete byť priatelia. V prípade, že by ste na ňom radi spoznávali svet alebo len jazdili na krátke vzdialenosti do práce bez obmedzení, bude pre vás skvelým riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model je určený pre ľudí, ktorí zvažujú športový spôsob využitia. Pokiaľ budete bicykel vyberať, treba myslieť aj na jeho nosnosť. V tomto prípade predstavuje 120 kg. Na výrobu rámu bol vybraný materiál, ktorým je hliník. Ten zaujme svojou nízkou… (alza.sk)

Leader Fox Altar 29 čierna mat/biela (SPTlea260nad)

Leader Fox Altar 29 čierna mat/biela (SPTlea260nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie je vaša fyzická kondícia práve na jednotku, zďaleka to neznamená, že máte jazdu na bicykli zakázanú. V prípade, že by ste si na ňom chceli vychutnať prírodu alebo napríklad len jazdiť do práce bez obmedzení, bude pre vás tým najlepším riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model najviac využijú tí, ktorí zvažujú športový spôsob využitia. Pri vyberaní bicykla je kvôli jeho životnosti a bezpečnosti nutné myslieť aj na jeho nosnosť. Tá v tomto prípade predstavuje 120 kg. Na výrobu rámu výrobca zvolil hliník. Ten sa vyznačuje nízkou… (alza.sk)

Leader Fox Altar 27,5 čierna mat/žltá (SPTlea254nad)

Leader Fox Altar 27,5 čierna mat/žltá (SPTlea254nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, pružinová vidlica a vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ pri jazde nestíhate držať tempo so svojím partnerom, v žiadnom prípade nikto nevraví, že musíte prísť o jazdu na bicykli. V prípade, že by ste na ňom chceli jazdiť na dlhšie výlety či každý deň do práce bez obmedzení, perfektne sa vám bude hodiť elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí preň predpokladajú športový spôsob využitia. Aby bol bicykel bezpečný, treba pri jeho výbere brať do úvahy aj nosnosť. Tá v tomto prípade dosahuje 120 kg. Rám je vyrobený z materiálu, ktorým je hliník. Ten oplýva… (alza.sk)

Leader Fox Kent 27,5 červená/čierna 19,5 (2694-6220)

Leader Fox Kent 27,5 červená/čierna 19,5 (2694-6220)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nedosahuje vaša fyzická kondícia optimálnu formu, nikde nie je napísané, že máte jazdu na bicykli zakázanú. V prípade, že by ste si radi urobili výlet do prírody alebo sa prešli mestom bez obmedzení, bude pre vás v takom prípade ideálnou voľbou elektrobicykel Leader Fox. Tento model je určený pre ľudí, ktorí zvažujú športový spôsob využitia. Pokiaľ budete bicykel vyberať, treba myslieť aj na jeho nosnosť. Tá je v tomto prípade 120 kg. Na výrobu rámu zvolil výrobca materiál, ktorým je hliník. Ten oplýva svojou nízkou… (alza.sk)

Leader Fox Kent 27,5 červená/čierna 17,5 (2694-6219)

Leader Fox Kent 27,5 červená/čierna 17,5 (2694-6219)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie je vaša fyzická kondícia práve na vrchole, vôbec to neznamená, že vy a bicykel nemôžete byť priatelia. V prípade, že by ste si radi urobili výlet do prírody alebo sa prešli mestom bez obmedzení, bude pre vás tou najlepšou voľbou elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí majú preň športový spôsob využitia. Aby vám bicykel dlho slúžil, zvážte pri jeho výbere aj nosnosť. V tomto prípade dosahuje 120 kg. Rám je z materiálu, ktorým je hliník. S ním sa dočkáme nízkej hmotnosti, zatiaľ čo rám má stále… (alza.sk)

Leader Fox Park City 28 čierna matná/modrá (SPTlea080nad)

Leader Fox Park City 28 čierna matná/modrá (SPTlea080nad)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 28", mestský a elektrobicykel, modelový rok 2020, s blatníkmi, cestovný, s motorom Bafang, hliníkový rám, výška rámu 457.2 mm, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej fyzickej kondícii, nemusíte nad sebou lámať palicu a myslieť si, že si s bicyklom nemôžete rozumieť. V prípade, že na ňom chcete jazdiť do práce či na dlhšie výlety bez obmedzení, iste oceníte elektrobicykel Leader Fox. Tento model sa hodí pre ľudí, ktorým je najbližší cestovný spôsob využitia. Keď budete bicykel vyberať, myslite aj na jeho nosnosť. Tá je v tomto prípade 120 kg. Na výrobu rámu zvolil výrobca materiál, ktorým je hliník. Ten sa vyznačuje nízkou hmotnosťou pri zachovaní pevnosti rámu. Dámsky Pánsky mestský a elektrobicykel je dodávaný s motorom Bafang.… (alza.sk)

Leader Fox Altar 27,5 tmavo modrá 17,5 (2667-6235)

Leader Fox Altar 27,5 tmavo modrá 17,5 (2667-6235)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej kondícii, nikto nevraví, že vy a bicykel nemôžete byť priatelia. V prípade, že by ste na ňom chceli jazdiť do práce alebo si robiť úžasné výlety so svojou rodinou bez obmedzení, bude pre vás tým najlepším riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí preň majú športový spôsob využitia. Kvôli bezpečnosti je potrebné pri správnej voľbe bicykla myslieť aj na jeho nosnosť. Tá v tomto prípade dosahuje 120 kg. Na výrobu rámu výrobca zvolil hliník. Ten vyniká svojou nízkou… (alza.sk)

Leader Fox Kent 29 tmavo modrá/oranžová 21,5 (2656-6127)

Leader Fox Kent 29 tmavo modrá/oranžová 21,5 (2656-6127)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 546.1 mm, veľkosť rámu XL, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste v optimálnej fyzickej kondícii, vôbec to neznamená, že bicykel a vy k sebe nepatríte. V prípade, že by ste na ňom chceli jazdiť na dlhšie výlety či každý deň do práce bez obmedzení, najlepšou voľbou pre vás bude elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí sa tešia na športový spôsob využitia. Pokiaľ budete bicykel vyberať, treba myslieť aj na jeho nosnosť. Tá je v tomto prípade 120 kg. Na výrobu rámu zvolil výrobca materiál, ktorým je hliník. Ten charakterizuje jeho nízka hmotnosť, zatiaľ čo rám… (alza.sk)

Leader Fox Kent 27,5 čierna mat/modrá 19,5 (2694-6213)

Leader Fox Kent 27,5 čierna mat/modrá 19,5 (2694-6213)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej fyzickej kondícii, nikto nevraví, že sa musíte bicyklu vyhýbať. V prípade, že by ste na ňom chceli spoznávať nové miesta alebo sa dopravovať do práce bez obmedzení, bude pre vás skvelým riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model bol vyrobený pre tých, ktorí preň majú športový spôsob využitia. Pri vyberaní bicykla je kvôli jeho životnosti a bezpečnosti nutné myslieť aj na jeho nosnosť. V tomto prípade predstavuje 120 kg. Na výrobu rámu výrobca zvolil hliník. S ním sa dočkáme nízkej hmotnosti,… (alza.sk)

Leader Fox Kent 29 tmavo modrá/oranžová 17,5 (2656-6125)

Leader Fox Kent 29 tmavo modrá/oranžová 17,5 (2656-6125)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej kondícii, netreba si hneď myslieť, že máte s bicyklom smolu. V prípade, že by ste na ňom chceli jazdiť na dlhšie výlety či každý deň do práce bez obmedzení, perfektne sa vám bude hodiť elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí majú v úmysle športový spôsob využitia. Pokiaľ budete bicykel vyberať, treba myslieť aj na jeho nosnosť. Tá v tomto prípade predstavuje 120 kg. Na výrobu rámu výrobca zvolil hliník. Ten sa vyznačuje nízkou hmotnosťou, ktorá však nijako neznižuje pevnosť… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 29 čierna mat/zelená 19,5 (2657-6110)

Leader Fox Awalon 29 čierna mat/zelená 19,5 (2657-6110)

Elektrobicykel pánsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie je vaša fyzická kondícia práve na vrchole, vôbec to neznamená, že sa musíte bicyklu vyhýbať. V prípade, že by ste si radi urobili výlet do prírody alebo sa na ňom previezli bez obmedzení, bude pre vás tou najlepšou voľbou elektrobicykel Leader Fox. Tento model je určený pre ľudí, ktorí preň predpokladajú športový spôsob využitia. Aby bol bicykel dlho v prevádzke a bol bezpečný, treba myslieť pri jeho výbere aj na nosnosť. V tomto prípade predstavuje 120 kg. Materiálom rámu je hliník. S ním sa dočkáme nízkej hmotnosti pri zachovaní… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 29 W červená/čierna 18 (2660-6137)

Leader Fox Awalon 29 W červená/čierna 18 (2660-6137)

Elektrobicykel dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 457.2 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ ste svoju fyzickú kondíciu dlhší čas zanedbávali, nikto nevraví, že máte jazdu na bicykli zakázanú. V prípade, že by ste si na ňom chceli vychutnať prírodu alebo napríklad len jazdiť do práce bez obmedzení, skvele využijete elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorým je najbližší športový spôsob využitia. Pokiaľ si budete vyberať ten správny bicykel, treba prihliadnuť aj na jeho nosnosť. Tá u tohto typu predstavuje 120 kg. Rám je zhotovený z materiálu, ktorým je hliník. Ten oplýva svojou nízkou hmotnosťou, zatiaľ… (alza.sk)

Leader Fox Awalon 29 tmavo modrá/oranžová 21,5 (2657-6121)

Leader Fox Awalon 29 tmavo modrá/oranžová 21,5 (2657-6121)

Elektrobicykel pánsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M420 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 546.1 mm, veľkosť rámu XL, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ neoplývate práve perfektnou fyzickou kondíciou, v žiadnom prípade nikto nevraví, že nemôžete jazdiť na bicykli. V prípade, že by ste si radi urobili výlet do prírody alebo sa na ňom previezli bez obmedzení, tou najlepšou voľbou pre vás bude elektrobicykel Leader Fox. Tento model bol vyrobený pre tých, ktorí sa tešia na športový spôsob využitia. Aby bol bicykel dlho funkčný, pri správnom výbere berte do úvahy aj jeho nosnosť. Tá u tohto typu dosahuje 120 kg. Na výrobu rámu bol vybraný materiál, ktorým je hliník. Ten sa vyznačuje… (alza.sk)

Leader Fox Altar 27,5 čierna mat/žltá 19,5 (2667-6233)

Leader Fox Altar 27,5 čierna mat/žltá 19,5 (2667-6233)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg Ak sa necítite práve v perfektnej fyzickej kondícii, nemusíte nad sebou lámať palicu a myslieť si, že vy a bicykel nemôžete byť priatelia. V prípade, že by ste si radi urobili výlet do prírody alebo sa prešli mestom bez obmedzení, bude pre vás skvelým riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí preň majú športový spôsob využitia. Kvôli bezpečnosti je potrebné pri správnej voľbe bicykla myslieť aj na jeho nosnosť. Tá v tomto prípade predstavuje 120 kg. Na rám zvolil výrobca materiál, ktorým je hliník.… (alza.sk)

Leader Fox Altar 27,5 čierna mat/žltá 17,5 (2667-6232)

Leader Fox Altar 27,5 čierna mat/žltá 17,5 (2667-6232)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 27.5", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 444.5 mm, veľkosť rámu M, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nedosahuje vaša fyzická kondícia optimálnu formu, netreba si hneď myslieť, že nemôžete jazdiť na bicykli. V prípade, že by ste na ňom radi jazdili v prírode alebo len do práce bez obmedzení, bude pre vás tým najlepším riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model bol vyrobený pre tých, ktorí preň predpokladajú športový spôsob využitia. Keď budete bicykel vyberať, myslite aj na jeho nosnosť. Tá v tomto prípade dosahuje 120 kg. Na výrobu rámu bol zvolený hliník. Ten charakterizuje jeho nízka hmotnosť, zatiaľ čo rám má stále… (alza.sk)

Leader Fox Altar 29 čierna mat/biela 19,5 (2666-6090)

Leader Fox Altar 29 čierna mat/biela 19,5 (2666-6090)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 29", horský a elektrobicykel, modelový rok 2021, s pedálmi a s kotúčovými brzdami, vzduchová vidlica, športový, s motorom Bafang M500 v strede bicykla, hliníkový rám, výška rámu 495.3 mm, veľkosť rámu L, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie je vaša fyzická kondícia práve na vrchole, v žiadnom prípade to neznamená, že nemôžete jazdiť na bicykli. V prípade, že by ste sa na ňom chceli kochať krajinou alebo vyrazili po meste bez obmedzení, bude pre vás v takom prípade ideálnou voľbou elektrobicykel Leader Fox. Tento model sa hodí pre ľudí, ktorým je najbližší športový spôsob využitia. V prípade správneho výberu bicykla je dobré zvážiť aj jeho nosnosť. Tá sa v tomto prípade vyšplhala k číslu 120 kg. Rám je vyhotovený z materiálu, ktorým je hliník. Ten je známy pre… (alza.sk)

Leader Fox Holand 26 biely mat 17 veľ. M (2147-4677)

Leader Fox Holand 26 biely mat 17 veľ. M (2147-4677)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 26", mestský a elektrobicykel, modelový rok 2020, bez odpruženia, rekreačný, s motorom Bafang, hliníkový rám, výška rámu 431.8 mm, veľkosť rámu M, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 120kg Pokiaľ nie ste práve v optimálnej kondícii, nemusí to nutne znamenať, že sa musíte bicyklu vyhýbať. V prípade, že by ste sa na ňom chceli kochať krajinou alebo vyrazili po meste bez obmedzení, bude pre vás v takom prípade ideálnou voľbou elektrobicykel Leader Fox. Tento model sa perfektne hodí tým, ktorí zvažujú rekreačný spôsob využitia. Aby bol bicykel dlho v prevádzke a bol bezpečný, treba myslieť pri jeho výbere aj na nosnosť. Tá v tomto prípade dosahuje 120 kg. Rám je z materiálu, ktorým je hliník. Ten oplýva svojou nízkou hmotnosťou, ktorá však neovplyvňuje vysokú pevnosť… (alza.sk)

FOX Leader Silicone 0,5mm 1,5m (5055350249888)

FOX Leader Silicone 0,5mm 1,5m (5055350249888)

Hadička – na použitie s helikoptérovou alebo Chod montážou, priemer: 0,5 mm, dĺžka: 1,5 m Na olovenkách alebo submerge veľmi dobre využijete silikónovú hadičku od značky FOX, majúcu dlhoročnú prax na poli výroby spoľahlivého rybárskeho vybavenia. Výborne tiež poslúži ako ochrana proti zamotaniu a ako podklad pre gumové korálky helikoptérových zostáv a montáží Chod Rig. V balení nájdete hneď 1,5 m dlhú hadičku s priemerom 0,5 mm. (alza.sk)

Leader Fox Park City 28 čierna matná/modrá 18 veľ. M (2151-4715)

Leader Fox Park City 28 čierna matná/modrá 18 veľ. M (2151-4715)

Elektrobicykel pánsky/dámsky, 28", mestský a elektrobicykel, modelový rok 2020, s blatníkmi, cestovný, s motorom Bafang, hliníkový rám, výška rámu 457.2 mm, veľkosť rámu M, voľnobeh, hmotnosť jazdca do 120kg Ak sa necítite práve v perfektnej fyzickej kondícii, v žiadnom prípade nikto nevraví, že vy a bicykel nemôžete byť priatelia. V prípade, že by ste na ňom chceli jazdiť do práce alebo si robiť úžasné výlety so svojou rodinou bez obmedzení, bude pre vás tým najlepším riešením elektrobicykel Leader Fox. Tento model je vhodný pre tých, ktorí preň majú cestovný spôsob využitia. V prípade správneho výberu bicykla je dobré zvážiť aj jeho nosnosť. Tá u tohto typu dosahuje 120 kg. Rám je vyhotovený z materiálu, ktorým je hliník. S ním sa dočkáme nízkej hmotnosti, zatiaľ čo rám zostáva vysoko… (alza.sk)

FOX Fluorocarbon Fused Leader 30 lb 75 cm (5056212112432)

FOX Fluorocarbon Fused Leader 30 lb 75 cm (5056212112432)

Nadväzec typ: šnúra, nosnosť 30lbs, zakončenie: očko, fluorocarbon, dĺžka 0.75 m Hľadáte pre svoje rybárske vybavenie kvalitný tavený fluórkarbónový nadväzec? Ak áno, tak práve pre vás je tu FOX Fluorocarbon Fused Leader. Ide o pomocníka, ktorý je vybavený vonkajším plastovým poťahom. FOX Fluorocarbon Fused Leader ponúka vynikajúcu odolnosť proti oderu a neviditeľnosť. Veľkou výhodou je fakt, že sa odlesky neodrážajú a navyše je vybavený protišmykovou úpravou. S týmto pomocníkom vám už neunikne žiadny kapitálny úlovok!Vlastnosti nadväzca FOX Fluorocarbon Fused Leader 30 lb 75 cmNadväzec Fluorocarbon Fused Leader 30 lb 75 cm od značky FoxVybavený vonkajším priehľadným plastickým poťahomDisponuje zatavenými slučkami na oboch koncochNeodráža odleskyVybavený protišmykovou úpravouRozmery:dĺžka… (alza.sk)

FOX Soft Tapered Leader 3× 12 m Trans Khaki (NJVR002373)

FOX Soft Tapered Leader 3× 12 m Trans Khaki (NJVR002373)

Vlasec , nosnosť 15.8kg, khaki farba, dĺžka 36 m Silon na ryby je jediná vec, ktorá bráni rybe odplávať pred rybárom. Dobrý prút poslúži, navijak dovolí rýchlo priťahovať, ale v prípade, že pretrhnete rybársky silon, máte smolu. Úspech závisí na jeho profile, nosnosti, ale takisto odolnosti alebo či ostáva na hladine vody alebo sa potápa. Ostriehľaní rybári sú oboznámení s faktom, že nosnosť vlasca neudáva, akú najvyššiu váhu môže mať ryba, ktorú chcete uloviť. Na FOX Soft Tapered Leader 3× 12 m Trans Khaki s udávanou nosnosťou 15,8 kg chytíte aj väčšie kúsky, ako je sumec alebo krájač skákavý. (alza.sk)

Fox návazec fluorocarbon fused leader 30 lb-dĺžka 115 cm

Fox návazec fluorocarbon fused leader 30 lb-dĺžka 115 cm

Zatavené slučky na oboch koncoch umožňujú použitie vodiča na helikoptérovú, priebežnú, alebo montáž s inline olovom - jednoducho navlečte zvolené nadväzcové komponenty a je hotovo. 30lb nosnosť Neodráža odlesky, protišmyková úprava (parys.sk)

Fox náväzec fluorocarbon fused leader 75 cm 30 lb-veľkosť 10

Fox náväzec fluorocarbon fused leader 75 cm 30 lb-veľkosť 10

75cm dĺžka, 1 nadväzec v balení Dodávané s obratlíkom Edges Kwik Change Swivels vo veľkosti 7 a 10 30lb nosnosť Odlesky neodrážajú, prostisklzová úprava (parys.sk)

Fox hadička edges leader silicone 0,5 mm trans khaki x 1.5 m

Fox hadička edges leader silicone 0,5 mm trans khaki x 1.5 m

Dodávané v dĺžke 1,5 m. (parys.sk)

FOX Fluorocarbon Fused Leader 30 lb + Kwik Change Swivel Veľkosť 10 …

FOX Fluorocarbon Fused Leader 30 lb + Kwik Change Swivel Veľkosť 10 (5055350301579)

Nadväzec , zakončenie: karabína a očko, fluorocarbon, dĺžka 0.75 m Hľadáte pre svoje rybárske vybavenie kvalitný tavený fluorokarbónový nadväzec? Ak áno, tak práve pre vás je tu FOX Fluorocarbon Fused Leader. Ide o pomocníka, ktorý je vybavený vonkajším plastovým poťahom. FOX Fluorocarbon Fused Leader ponúka vynikajúcu odolnosť proti oderu a neviditeľnosť. Veľkou výhodou je fakt, že sa odlesky neodrážajú a navyše je vybavený protišmykovou úpravou. S týmto pomocníkom vám už neunikne žiadny kapitálny úlovok! Teraz dostanete k baleniu tiež obratlík Edges Kwik Change Swivels vo veľkosti 10.Kľúčové vlastnosti nadväzca FOX Fluorocarbon Fused LeaderVonkajší plastový poťahVynikajúca odolnosť proti oderuDokonale neviditeľnýProtišmyková úpravaDoplnenie a špecifikácia nadväzca FOX Fluorocarbon Fused… (alza.sk)

Fox návazec fluorocarbon s obratlíkom fused leader 115 cm 30 lb…

Fox návazec fluorocarbon s obratlíkom fused leader 115 cm 30 lb-veľkosť 10

115cm dĺžka, 1 nadväzec v balení Dodávané s obratlíkom Edges Kwik Change Swivels vo veľkosti 7 a 10 30lb nosnosť Odlesky neodrážajúce, prostiskluzová úprava (parys.sk)

Fox návazec fluorocarbon s obratlíkom fused leader 115 cm 30 lb…

Fox návazec fluorocarbon s obratlíkom fused leader 115 cm 30 lb-veľkosť 7

115cm dĺžka, 1 nadväzec v balení Dodávané s obratlíkom Edges Kwik Change Swivels vo veľkosti 7 a 10 30lb nosnosť Odlesky neodrážajúce, prostiskluzová úprava (parys.sk)

Fox odhodový monofil soft tapered leader trans khaki 3x12m-priemer 0…

Fox odhodový monofil soft tapered leader trans khaki 3x12m-priemer 0,33-0,50 mm

- kutečně vysoká odolnost vůči oděru - nízká paměť - velmi nízká průtažnost - k dispozici ve dvou průměrech - ve vodě velmi těžko rozpoznatelné Balení obsahuje vždy 3 x 12 m návazec. (parys.sk)

Fox odhodový monofil soft tapered leader trans khaki 3x12m-priemer 0…

Fox odhodový monofil soft tapered leader trans khaki 3x12m-priemer 0,37-0,57 mm

- kutečně vysoká odolnost vůči oděru - nízká paměť - velmi nízká průtažnost - k dispozici ve dvou průměrech - ve vodě velmi těžko rozpoznatelné Balení obsahuje vždy 3 x 12 m návazec. (parys.sk)

FOX Fluorocarbon Fused Leader Kwik Change Swivel 30lb Veľkosť 10 115…

FOX Fluorocarbon Fused Leader Kwik Change Swivel 30lb Veľkosť 10 115 cm (5056212112425)

Nadväzec typ: šnúra, fluorocarbon, dĺžka 1.15 m Hľadáte pre svoje rybárske vybavenie kvalitný tavený fluórkarbónový nadväzec? Ak áno, tak práve pre vás je tu FOX Fluorocarbon Fused Leader. Ide o pomocníka, ktorý je vybavený vonkajším plastovým poťahom. FOX Fluorocarbon Fused Leader ponúka vynikajúcu odolnosť proti oderu a neviditeľnosť. Veľkou výhodou je fakt, že sa odlesky neodrážajú a navyše je vybavený protišmykovou úpravou. S týmto pomocníkom vám už neunikne žiadny kapitálny úlovok! Teraz dostanete k baleniu aj obratlík Edges Kwik Change Swivel vo veľkosti 10.Nadväzec FOX Fluorocarbon Fused Leader Kwik Change Swivel 30 lb, veľkosť 10, 115 cmNadväzec Fluorocarbon Fused Kwik Change Swivel 30 lb, veľkosť 10, 115 cm od značky FoxVybavený vonkajším priehľadným plastickým poťahomDisponuje… (alza.sk)

Fox návazcová šňůrka edges submerge fleck camo leader 10 m-priemer 30…

Fox návazcová šňůrka edges submerge fleck camo leader 10 m-priemer 30 lb / nosnosť 13,6 kg

Jednoduché spojenie (použite žltú ihlu Edges na verzie 40lb a 50lb alebo modrú ihlu Edges na 30lb ale alternatívou môže byť tiež Edges Easy Splice needle, ktorá je ideálna pre všetky nosnosti. K dostaniu v 30lb, 40lb a 50lb 10 na cievke (parys.sk)

Fox návazcová šňůrka edges submerge fleck camo leader 10 m-priemer 50…

Fox návazcová šňůrka edges submerge fleck camo leader 10 m-priemer 50 lb / nosnosť 22,7 kg

Jednoduché spojenie (použite žltú ihlu Edges na verzie 40lb a 50lb alebo modrú ihlu Edges na 30lb ale alternatívou môže byť tiež Edges Easy Splice needle, ktorá je ideálna pre všetky nosnosti. K dostaniu v 30lb, 40lb a 50lb 10 na cievke (parys.sk)

Fox návazcová šňůrka edges submerge fleck camo leader 10 m-priemer 40…

Fox návazcová šňůrka edges submerge fleck camo leader 10 m-priemer 40 lb / nosnosť 18,1 kg

Jednoduché spojenie (použite žltú ihlu Edges na verzie 40lb a 50lb alebo modrú ihlu Edges na 30lb ale alternatívou môže byť tiež Edges Easy Splice needle, ktorá je ideálna pre všetky nosnosti. K dostaniu v 30lb, 40lb a 50lb 10 na cievke (parys.sk)

Ponožky bicykle - modré

Ponožky bicykle - modré

Ponožky bicykle - modréMateriál: 80% bavlna, 17% polyamid a 3% elastanDizajnované a vyrobené v PoľskuPonožky perte v maximálnej teplote 30°CNeodporúča sa: sušenie v bubnovej sušičke, chemické čistenie ani použitie bielidlaKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

Ponožky bicykle - zelené

Ponožky bicykle - zelené

Ponožky bicykelMateriál: 80% bavlna, 17% polyamid a 3% elastanDizajnované a vyrobené v PoľskuPonožky perte v maximálnej teplote 30°CNeodporúča sa: sušenie v bubnovej sušičke, chemické čistenie ani použitie bielidlaKuriér GLS - 2,90 €Zásielkovňa - výdajne miesto - 2,00 €Cena dobierky je 0,80 €Poštovné zdarma pri nákupe nad 40 € (uzasnedarceky.sk)

MR. LITTLE FOX Detská úložná krabica Indian fox

MR. LITTLE FOX Detská úložná krabica Indian fox

Úložný box potlačený zo štyroch strán - môže byť preložený, s uchom na zachytenie, vhodný do IKEA regálov. Materiál: Vonkajšie: 100% mikrovlákno (najlekaren.eu)

MR. LITTLE FOX Detská úložná krabica Indian fox

MR. LITTLE FOX Detská úložná krabica Indian fox

Úložný box potlačený zo štyroch strán – môže byť preložený, s uchom na zachytenie, vhodný do IKEA regálov. Materiál: Vonkajšie: 100% mikrovlákno (feedo.sk)

MR. LITTLE FOX Detský set 3 krabičiek Indian fox

MR. LITTLE FOX Detský set 3 krabičiek Indian fox

Set troch úložných boxov - zo štyroch strán potlačený, môže byť preložený, s uchom na uchytenie. Materiál: Vonkajšie: 100% mikrovlákno (najlekaren.eu)

MR. LITTLE FOX Detský set 3 krabičiek Indian fox

MR. LITTLE FOX Detský set 3 krabičiek Indian fox

Set troch úložných boxov – zo štyroch strán potlačený, môže byť preložený, s uchom na uchytenie. Materiál: Vonkajšie: 100% mikrovlákno (feedo.sk)

Detský úložný kôš Mr. Little Fox Fox Doe and Her Friend

Detský úložný kôš Mr. Little Fox Fox Doe and Her Friend

S úložným košom od Mr. Little Fox môže mať konečne svoje miesto každá stavebnica, plyšák alebo bábika. Veľkou praktickou výhodou je aj ľahká a rýchla údržba – pri zašpinení stačí povrch pretrieť navlhčenou handričkou. Môžete si vybrať z celého radu motívov, podľa toho, čo sa vášmu dieťaťu bude páčiť najviac. Tip: tento kúsok sa skvele hodí aj ako kôš na bielizeň. (bonami.sk)

Emu Australia - Detské snehule Fox

Emu Australia - Detské snehule Fox

Detské zimné topánky z kolekcie Emu Australia. Model so zateplením vytvorený z prírodnej kože. (answear.sk)

Chipmunks - Detské papuče Mr Fox

Chipmunks - Detské papuče Mr Fox

Detské papuče z kolekcie Chipmunks. Model vytvorený z textilnej látky. (answear.sk)

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 21 1/2. (spartoo.sk)

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 25 1/2. (spartoo.sk)

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 19. (spartoo.sk)

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 20. (spartoo.sk)

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 22 1/2. (spartoo.sk)

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová

Attipas Detské papuče FOX Ružová Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 21 1/2. (spartoo.sk)

detske korčule 27, Decathlon korčule detske, Decathlon detske korčule, korčule bauer detske, bauer korčule detske, bauer detske korčule, korčule ccm detske, ccm detske korčule, detske korčule 24, detske korčule 30

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť