Domace kavovary

illy Odvápňovač pre domáce kávovary

illy Odvápňovač pre domáce kávovary

Odvápňovač Cafetto Restore Descaler 25g je vhodný na bezpečné čistenie domácich kávovarov. (kulina.sk)

MAXX CC427 pre kávovary (8595235818756)

MAXX CC427 pre kávovary (8595235818756)

Filter do kávovaru vodný, skrutkovací, vhodné pre vybrané modely kávovarov AEG, Bosch, Siemens  Vodný filter MAXX CC427 zlepšuje kvalitu vody a je určený pre kávovary značky AEG, Bosch, Siemens. Vďaka jeho použitiu výrazne znížite tvrdosť vody a tiež odstránite nežiaduce látky, ktoré majú zásadný vplyv na kvalitu pripravovaného nápoja. Navyše zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri prístroja, vďaka čomu je kávovar výkonnejší - výsledná aróma a chuť je lepšia. Pravidelnou výmenou filtra predĺžite životnosť svojho kávovaru.Kľúčové vlastnostiUrčené pre vybrané modely kávovarov AEG, Bosch, SiemensZlepšuje kvalitu vodyPredlžuje životnosť kávovaruPrispieva k lepšej kvalite nápojaDoplňujúce informácie:Určené pre:AEG  - CaFamosa CF80, CF81, CF85, CF90, CF95, CF120,… (alza.sk)

Maxxo CC465 pre kávovary (8595235815557)

Maxxo CC465 pre kávovary (8595235815557)

Filter do kávovaru – vodný, vhodné pre vybrané modely kávovarov Philips Saeco, Lavazza, Gaggia  Vodný filter Maxxo CC465 zlepšuje kvalitu vody a je určený pre kávovary značky Philips Saeco, Lavazza a Gaggia. Vďaka jeho použitiu výrazne znížite tvrdosť vody a tiež odstránite nežiadúce látky, ktoré majú zásadný vplyv na kvalitu pripravovaného nápoja. Navyše zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri prístroja, vďaka čomu je kávovar výkonnejší - výsledná aróma a chuť je lepšia. Pravidelnou výmenou filtra predĺžite životnosť svojho kávovaru.Kľúčové vlastnostiUrčené pre vybrané modely kávovarov Philips Saeco, Lavazza a GaggiaZlepšuje kvalitu vodyPredlžuje životnosť kávovaruPrispieva k lepšej kvalite nápojaDoplňujúce informácie:Určené pre:Philips… (alza.sk)

Maxxo CC002 pre kávovary (8595235814789)

Maxxo CC002 pre kávovary (8595235814789)

Filter do kávovaru vodný, vhodný pre vybrané modely kávovarov DéLonghi Vodný filter MAXX CC002 zlepšuje kvalitu vody a je určený pre kávovary značky DeLonghi. Vďaka jeho použitiu výrazne znížite tvrdosť vody a tiež odstránite nežiadúce látky, ktoré majú zásadný vplyv na kvalitu pripravovaného nápoja. Navyše zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vnútri prístroja, vďaka čomu je kávovar výkonnejší - výsledná aróma a chuť je lepšia. Pravidelnou výmenou filtra predĺžite životnosť svojho kávovaru.Kľúčové vlastnostiUrčené pre vybrané modely kávovarov DeLonghiZlepšuje kvalitu vodyPredlžuje životnosť kávovaruPrispieva k lepšej kvalite nápojaDoplňujúce informácie:Určené pre:DeLonghi - Combi, Espresso, ECAM23, ECAM 24, Magnifica S, PrimaDonna, PrimaDonna Avant, PrimaDonna Exclusive,… (alza.sk)

BOSCH Odvápňovací prostriedok na kávovary, kanvice, par. rúry (311680)

BOSCH Odvápňovací prostriedok na kávovary, kanvice, par. rúry (311680)

Odvápňovač – účinne odstraňuje vápenaté usadeniny, rýchlo a bezpečne, môže predĺžiť životnosť a výkon spotrebiča účinným odstraňovaním vodného kameňa, pri odvápňovaní parnej rúry by ste mali používať ochranné rukavice Hlavne v oblastiach s tvrdou vodou je nutné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH, ako tradičný výrobca, si to dobre uvedomuje, a preto sú súčasťou jej ponuky aj spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patrí aj tekutý odstraňovač vodného kameňa. Ide o veľmi účinný prípravok, ktorý vám pomôže udržať váš kávovar, parnú rúru, alebo aj rýchlovarnú konvicu v dobrom stave. Odvápňovač BOSCH zabezpečí účinné odstránenie usadenín vápnika zo všetkých kľúčových miest vašich … (alza.sk)

Scanpart Filter na vodu pre kávovary KRUPS (2790000627)

Scanpart Filter na vodu pre kávovary KRUPS (2790000627)

Kávové filtre – na vodu pre plnoautomatické kávovary KRUPS (F088), balenie obsahuje 1ks Ak chcete mať istotu, že voda pre prípravu vašej šálky kávy je 100 % čistá, kúpte si filter do vášho kávovaru. Filter sa vkladá do zásobníka na vodu, kde zachytáva nežiadúce látky, ako sú vápnik, chlór, uhličitany a ťažké kovy. Filtrovací granulát, ktorý je v náplni, je bez chemických prídavných látok a je bez problémov odstrániteľný. Filter vyčistí cca 50 litrov vody. Vhodný je pre kávovary KRUPS, AEG, Bosch a Siemens.Kľúčové vlastnosti kávového filtra Scanpart na vodu pre automatické kávovary KRUPSFiltruje nežiadúce látky z vodyOrganický filtrovací granulátKávový filter Scanpart na vodu vyčistí 50 litrov vodyVhodný pre kávovary KRUPS, AEG, Bosch a SiemensBalenie obsahuje jeden kávový filter na vodu… (alza.sk)

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 6ks …

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 6ks (311864)

Odvápňovač – vhodný na odstránenie vodného kameňa v kávovaroch, varných kanviciach a zásobníkoch teplej vody, účinne, rýchlo a spoľahlivo odstraňuje vápenaté usadeniny, môže zvýšiť životnosť a výkon zariadenia, vhodný na použitie odvápňovacieho programu pre kávovary, prosím použite 2 odvápňovacie tablety, odvápňovač nie je vhodný pre potiahnuté alebo smaltované zariadenia, s výnimkou povrchov odolných voči kyselinám Obzvlášť v oblastiach s tvrdou vodou je potrebné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH ako tradičný výrobca je si toho dobre vedomá, a preto sú súčasťou jej ponuky tiež spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patria aj tablety na odstránenie vodného kameňa. Ide o veľmi účinný… (alza.sk)

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 12 ks …

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 12 ks (311557)

Odvápňovač – vhodné na odstránenie vodného kameňa v kávovaroch, varných kanviciach a zásobníkoch teplej vody, účinne, rýchlo a spoľahlivo odstraňuje vápenaté usadeniny, môže zvýšiť životnosť a výkon zariadenia, vhodný na použitie odvápňovacieho programu pre kávovary, prosím použite 2 odvápňovacie tablety, odvápňovač nie je vhodný pre potiahnuté alebo smaltované zariadenia, s výnimkou povlakov odolných voči kyselinám Hlavne v oblastiach s tvrdou vodou je nutné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH, ako tradičný výrobca, si to veľmi dobre uvedomuje, a preto sú súčasťou jej ponuky aj spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patria aj tablety na odstránenie vodného kameňa. Ide o veľmi účinný prípravok,… (alza.sk)

XAVAX tablety na odstraňovanie vodného kameňa 6 ks (4047443283283)

XAVAX tablety na odstraňovanie vodného kameňa 6 ks (4047443283283)

Čistiaci prostriedok – odstránenie vodného kameňa zo všetkých zariadení v domácnosti Čistiaci prostriedok účinne odstráni vodný kameň aj staršie usadeninyNa efektívne odstránenie vodného kameňa zo všetkých zariadení ohrievajúcich vodu sú ideálne tablety Xavax určené na okamžité použitie. Sú vhodné pre kávovary, automaty na prípravu espressa, rýchlovarné kanvice a ďalšie domáce spotrebiče. Účinne rozpustia a odstránia vodný kameň aj staršie usadeniny. Kľúčové vlastnostiEfektívne rozpúšťajú usadeniny vodného kameňaCitlivé k zariadeniuPrípravok je zlisovaný do tablietJednoduché použitieRýchlo sa rozpúšťajú6 tabliet á 18 g  (alza.sk)

Bosch CTL636ES6

Bosch CTL636ES6

Zabudovateľný, plnoautomatický kávovar v elegantnom, čiernom prevedení. Inteligentný ohrev vody:andnbsp;sensoFlow system garantuje maximálnu arómu vďaka ideálnej a konštantnej teplote pri sparovaní. OneTouch DoubleCup:andnbsp;akákoľvek káva alebo mliečna špecialita stlačením jedného tlačidla - dva nápoje v rovnakom čase. AromaDouble Shot:andnbsp;extra silná káva a menej horkosti vďaka dvom procesom mletia a varenia (sparovania) kávy. Home Connect:andnbsp;domáce spotrebiče s chytrým pripojením pre jednoduchší každodenný život. AutoMilk Clean:andnbsp;plnoautomatické parné čistenie po každej príprave nápoja sa stará o každodenné čistenie mliečneho systému (e-spotrebice.sk)

Kávovar DOMO DO473KT s časovačom

Kávovar DOMO DO473KT s časovačom

Kvalitní Kávovar DOMO DO473KT s časovačom z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kávovar NEDIS KACM110EWT

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM110EWT z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kávovar SENCOR SCE 2001WH

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2001WH z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kávovar SENCOR SCE 5070BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 5070BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar ORION 0.58L nerez

Kávovar ORION 0.58L nerez

Kvalitní Kávovar ORION 0.58L nerez z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM210EAL

Kávovar NEDIS KACM210EAL

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM210EAL z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar ORION DAVE AL 0.5L

Kávovar ORION DAVE AL 0.5L

Kvalitní Kávovar ORION DAVE AL 0.5L z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar NEDIS KACM120EBK

Kávovar NEDIS KACM120EBK

Kvalitní Kávovar NEDIS KACM120EBK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kávovar SENCOR SCE 2000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 2000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar ORION AL 0.45L

Kávovar ORION AL 0.45L

Kvalitní Kávovar ORION AL 0.45L z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kávovar SENCOR SCE 3050SS

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3050SS z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Kávovar SENCOR SCE 3000BK

Kávovar SENCOR SCE 3000BK

Kvalitní Kávovar SENCOR SCE 3000BK z kategorie Biela technika | Drobné kuchynské spotrebiče | Kávovary. (esat.sk)

Electrolux EBC54524OZ

Electrolux EBC54524OZ

Vstavané kávovary; EBC54524OZ; Výška (cm): 45; Ovládanie: Elektronické, dotykové; Kapacita mlynčeka na kávu (g): 200; Objem nádrže na vodu (l): 1,8; Automatická funkcia na prípravu espressa: Áno; Automatická funkcia na prípravu cappuccina: Áno; Podsvietenie kávovaru: Áno; Farba: čierna; Vybavenie: Termokanvica až na 6 šálok kávy; nádobka na mlieko; Rozmery VxŠxH (mm): 450x560x550 (e-spotrebice.sk)

JURA CLARIS White (60209)

JURA CLARIS White (60209)

Kávové filtre – pre kávovary s čiernym držiakom filtra v nádržky - séria: S, J5Vaša káva bude ešte lahodnejšia, ak budete používať kávové filtre Jura Claris White. Chuť kávy ovplyvní aj kvalita vody, z ktorej ju pripravujete. Voda z kohútika obsahuje rôzne minerály ako napr. vápnik a horčík, ktoré spôsobujú tvrdosť vody. Filter Jura Claris White vám zaručí krištáľovo čistú vodu bez nepatričných príchutí a zároveň predĺžite aj životnosť vášho kávovaru. Zložitej inštalácie sa rozhodne báť nemusíte, filter jednoducho vložíte do zásobníka na vodu. Vhodný pre plne automatické kávovary Jura s čiernym držiakom filtra v nádržke - séria: S, J5 < 2009, C5 < 2009, F50 < 2009.Kľúčové vlastnosti kávového filtra Jura Claris WhiteVhodný pre automatické kávovary JURAPredĺži životnosť… (alza.sk)

AEG KKK994500M

AEG KKK994500M

Vstavané kávovary; AEG Mastery KKK994500M; Výška (cm): 45; Ovládanie: Elektronické, dotykové; Kapacita mlynčeka na kávu (g): 200; Objem nádrže na vodu (l): 1,8; Automatická funkcia na prípravu espressa: Áno; Automatická funkcia na prípravu cappuccina: Áno; Podsvietenie kávovaru: Áno; Farba: Nerez s povrchovou úpravou proti odtlačkom prstov; Vybavenie: Termokanvica až na 6 šálok kávy; nádobka na mlieko; Rozmery VxŠxH (mm): 450x560x550 (e-spotrebice.sk)

Melitta ANTI CALC (4× 40g) (6761123)

Melitta ANTI CALC (4× 40g) (6761123)

Odvápňovač – Melitta ANTI CALC Práškový bio-odvápňovač pre espresso a kapsľové kávovary (4× 40g) Práškový bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pre espresso a kapsľové kávovary. Kyselina citrónová šetrne odstraňuje vápenaté usadeniny, čím napomáha zvyšovaniu výkonnosti prístroja a predlžovaniu jeho životnosti.Kľúčové vlastnosti odvápňovača Melitta ANTI CALC, 4× 40 gramovOdvápňovač pre espressá a kávovaryPráškový bio-odvápňovač je zdravotne neškodnýIndividuálne dávkovanieKyselina citrónová šetrne odstraňuje vápenaté usadeninyOdvápňovač Melitta ANTI CALC predlžuje životnosť prístroja a zvyšuje jeho výkon (alza.sk)

Melitta ANTI CALC (250 ml) (6761119)

Melitta ANTI CALC (250 ml) (6761119)

Odvápňovač – ANTI CALC Tekutý bio-odvápňovač univerzálny (250ml) Tekutý bio-odvápňovač Melitta ANTI CALC pre kávovary a rýchlovarné kanvice. Kyselina citrónová odstraňuje vápenaté usadeniny a tým napomáha predlžovaniu životnosti prístroja a zvyšovaniu jej výkonnosti. Kľúčové vlastnosti odvápňovača Melitta ANTI CALC, objem 250 ml Odvápňovač pre kávovary a rýchlovarné kanviceTekutý bio-odvápňovač je zdravotne nezávadnýKyselina citrónová odstraňuje vápenaté usadeninyOdvápňovač Melitta ANTI CALC udržiava prístroj čistý a predlžuje jeho životnosť (alza.sk)

JURA CLARIS Blue (71311)

JURA CLARIS Blue (71311)

Kávové filtre – pre kávovary JURA s modrým držiakom filtra vo vodnej nádržke - séria: Z, J, F, C, A, ENA, F50>2009, C5>2009 Vaša káva bude ešte lahodnejšia, ak budete používať kávové filtre Jura Claris Blue. Chuť kávy ovplyvní aj kvalita vody, z ktorej ju pripravujete. Voda z kohútika obsahuje rôzne minerály ako napr. vápnik a horčík, ktoré spôsobujú tvrdosť vody. Filter Jura Claris Blue vám zaručí krištáľovo čistú vodu bez nepatričných príchutí a zároveň aj predĺžite životnosť vášho kávovaru. Vo vode navyše zostanú zachované zdraviu prospešné minerály a fluoridy. Zložitej inštalácie sa rozhodne báť nemusíte, filter jednoducho vložíte do zásobníka na vodu. Vhodný pre plne automatické kávovary Jura s modrým držiakom filtra v nádržke - séria: Z, J, F, C, A, ENA, F50 >… (alza.sk)

Electrolux KBC65X

Electrolux KBC65X

(e-spotrebice.sk)

Kávovar Delonghi ECAM44.660B | čierny

Kávovar Delonghi ECAM44.660B | čierny

Automatické ECAM44.660B (realshop.sk)

Electrolux KBC65T

Electrolux KBC65T

(e-spotrebice.sk)

Electrolux EBC65X

Electrolux EBC65X

(e-spotrebice.sk)

Cremesso Ceylon Pekoe černý čaj 16 kapslí

Cremesso Ceylon Pekoe černý čaj 16 kapslí

POPIS Čajové kapsule Cremesso Ceylon Pekoe - čierny čaj od švajčiarskeho výrobcu Cremesso. Čaj je „korenistý a natrpknutý“. Obsahuje čajové lístky cejlonského čierneho čaju, ktoré boli starostlivo zbierané a pochádzajú zo Srí Lanky. Čajové kapsule neobsahujú hliník a vďaka unikátnym technológiám zachovávajú maximum vôni a chuti. Balenie obsahuje 16 ks kapsulí určených pre kávovary Cremesso Viva B6. ŠPECIFIKÁCIE Zloženie: čajové lístky cejlonského čierneho čaju zo Srí Lanky Počet kapsulí v balení: 16 Kávovary: Cremesso ČO ĎALEJ? Páči sa vám tento produkt? Skvelé! Pridajte ho do košíka a pokračujte v nákupe. Nevyhovuje vám? Skúste sa pozrieť na ostatné výrobky Cremesso alebo na ďalšie podobné produkty. (chefshop.sk)

Kávovar Delonghi ECAM23.460.B | čierny

Kávovar Delonghi ECAM23.460.B | čierny

Automatické ECAM23.460.B (realshop.sk)

Saeco SM3061/10 PicoBaristo automatický kávovar

Saeco SM3061/10 PicoBaristo automatický kávovar

Automatické SM3061/10 (realshop.sk)

Klarstein Minibarista, 550 W, 0,6 l, kávovar, čierny

Klarstein Minibarista, 550 W, 0,6 l, kávovar, čierny

Kávovar Klarstein Minibarista je malý, ale kvalitný brat kávovaru Sunday Morning od spoločnosti Klarstein. Vybavený výkonom 550 W uvarí v krátkom čase až do 6 šálok aromatickej prekvapkávanej kávy pre ranné prebudenie. Vďaka opakovateľne použiteľnému filtru ich netreba kupovať. Na dávkovanie mletej kávy podľa individuálnej chuti je dodávaná odmerná lyžička. Ohrevná platnička zabezpečuje, že káva je udržiavaná v sklenenej kanvici vždy pri optimálnej teplote. S matnou čiernou konštrukciou a dekoráciami z leštenej nerezovej ocele sa Klarstein Minibarista perfektne začlení do každej modernej, štýlovej kuchyne. (electronic-star.sk)

Kávovar Krups EA8108 čierny

Kávovar Krups EA8108 čierny

Automatické EA8108 (realshop.sk)

Kávovar Delonghi ESAM4000B čierny

Kávovar Delonghi ESAM4000B čierny

Automatické ESAM4000B (realshop.sk)

DeLonghi EN560.B Lattissima Touch kávovar, čierny

DeLonghi EN560.B Lattissima Touch kávovar, čierny

Kapsulové EN560.B (realshop.sk)

Coffee machine Krups EA8107 | red

Coffee machine Krups EA8107 | red

Automatické EA8107 (realshop.sk)

Coffee machine Krups XP3410 | black

Coffee machine Krups XP3410 | black

Pákové XP3410 (realshop.sk)

KitchenAid kávovar na prelievanú kávu 5KCM0802 kráľovská červená…

KitchenAid kávovar na prelievanú kávu 5KCM0802 kráľovská červená 5KCM0802EER

Prekvapkávače 5KCM0802EER (realshop.sk)

Coffee machine Krups EA82FE Quatro Force

Coffee machine Krups EA82FE Quatro Force

Automatické EA82FE (realshop.sk)

DeLonghi ECAM21.117B Magnifica automatický kávovar | čierny

DeLonghi ECAM21.117B Magnifica automatický kávovar | čierny

Automatické ECAM21.117B (realshop.sk)

Kávovar Delonghi ECAM22.110.SB | strieborná

Kávovar Delonghi ECAM22.110.SB | strieborná

Automatické ECAM22.110.SB (realshop.sk)

Espresso stroj Orava ES-150

Espresso stroj Orava ES-150

Espresá ES-150 (realshop.sk)

Gorenje CMA 9200 UX

Gorenje CMA 9200 UX

Vstavaný automatický kávovar (e-spotrebice.sk)

Kávovar Krups EA8298 čierny

Kávovar Krups EA8298 čierny

Automatické EA8298 (realshop.sk)

Čistiace tablety pre kávovary Laica Scanpart

Čistiace tablety pre k&aacute;vovary Laica Scanpart

Scanpart čistiace tablety pre kávovary, 10 ks. (rozbalene.sk)

Kávovar Saeco RI9840/01 Lirika čierny

Kávovar Saeco RI9840/01 Lirika čierny

Automatické RI9840/01 (realshop.sk)

Saeco HD8916/09 Incanto automatický kávovar

Saeco HD8916/09 Incanto automatický kávovar

Automatické HD8916/09 (realshop.sk)

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna

Kávovar Siemens TC3A0303, čierna​ od výrobce Siemens v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna

Kávovar Melitta LOOK Therm Selection, čierna​ od výrobce Melitta v kategorii Kávovary za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Kávovar DeLonghi ECAM22.110B čierny

Kávovar DeLonghi ECAM22.110B čierny

Automatické ECAM22.110B (realshop.sk)

Kávovar Saeco RI9841/01 Lirika Silver Plus

Kávovar Saeco RI9841/01 Lirika Silver Plus

Automatické RI9841/01 (realshop.sk)

DeLonghi EN560.S Lattissima Touch kávovar, strieborný

DeLonghi EN560.S Lattissima Touch kávovar, strieborný

Kapsulové EN560.S (realshop.sk)

Kávovar Delonghi EC850.M strieborný

Kávovar Delonghi EC850.M strieborný

Automatické EC850.M (realshop.sk)

Kávovar Delonghi EC156.B čierny

Kávovar Delonghi EC156.B čierny

Pákové EC156.B (realshop.sk)

Krups XN1005 Nespresso Inissia kávovar | červený

Krups XN1005 Nespresso Inissia kávovar | červený

Kapsulové XN1005 (realshop.sk)

Nivona Čistiace tablety NIRT701

Nivona Čistiace tablety NIRT701

Čistič – NIRT 701 Nivona NIRT 701 sú čistiace tablety určené na očistu vášho kávovaru a jeho kávových ciest. Tieto automatické kávovary sú vybavené programom na čistenie. Použitie je veľmi jednoduché a rýchle. Tablety stačí vložiť do otvoru na mletú kávu a spustiť prístroj. Počas čistiaceho programu dôjde k dôkladnému preplachu, vrátane odstránenia usadenín a nahromadeného tuku z kávových zŕn. Tento proces nepodceňujte, a vykonávajte ho vždy, keď vás k tomu kávovar vyzve. Kľúčové vlastnosti čistiacich tabliet NIRT 701Pre automatické kávovary Nivona CafeRomaticaBalenie obsahuje 10 tablietStačí vložiť do otvoru na mletú kávuOdstraňuje usadeniny a nahromadený tuk z kávových zŕn (alza.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť