Domace kavovary

WIKY VIGA DREVENE DOMINO - DOMACE ZVIERATA

WIKY VIGA DREVENE DOMINO - DOMACE ZVIERATA

DREVENÉ DOMINO . Drevené domino - domáce zvieratá . Drevené domino s domácimi zvieratkami. Rozmer jedného dielika 7 x 3,5 x 0,5 cm. Balené v krabičke, ktorá slúži ako úschovný box pre domino. Rozmery balenia 21 x 19 x 4,5 cm. . (andreashop.sk)

MAXX CC427 pre kávovary (8595235818756)

MAXX CC427 pre kávovary (8595235818756)

Filter do kávovaru skrutkovací, vhodné pre vybrané modely kávovarov AEG, Bosch, Siemens  Vodný filter MAXX CC427 zlepšuje kvalitu vody a je určený pre kávovary značky AEG, Bosch, Siemens. Vďaka jeho použitiu výrazne znížite tvrdosť vody a tiež odstránite nežiaduce látky, ktoré majú zásadný vplyv na kvalitu pripravovaného nápoja. Navyše zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri prístroja, vďaka čomu je kávovar výkonnejší - výsledná aróma a chuť je lepšia. Pravidelnou výmenou filtra predĺžite životnosť svojho kávovaru.Kľúčové vlastnostiUrčené pre vybrané modely kávovarov AEG, Bosch, SiemensZlepšuje kvalitu vodyPredlžuje životnosť kávovaruPrispieva k lepšej kvalite nápojaDoplňujúce informácie:Určené pre:AEG  - CaFamosa CF80, CF81, CF85, CF90, CF95, CF120, CF300,… (alza.sk)

Maxxo CC465 pre kávovary (8595235815557)

Maxxo CC465 pre kávovary (8595235815557)

Filter do kávovaru vhodné pre vybrané modely kávovarov Philips Saeco, Lavazza, Gaggia  Vodný filter Maxxo CC465 zlepšuje kvalitu vody a je určený pre kávovary značky Philips Saeco, Lavazza a Gaggia. Vďaka jeho použitiu výrazne znížite tvrdosť vody a tiež odstránite nežiadúce látky, ktoré majú zásadný vplyv na kvalitu pripravovaného nápoja. Navyše zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri prístroja, vďaka čomu je kávovar výkonnejší - výsledná aróma a chuť je lepšia. Pravidelnou výmenou filtra predĺžite životnosť svojho kávovaru.Kľúčové vlastnostiUrčené pre vybrané modely kávovarov Philips Saeco, Lavazza a GaggiaZlepšuje kvalitu vodyPredlžuje životnosť kávovaruPrispieva k lepšej kvalite nápojaDoplňujúce informácie:Určené pre:Philips… (alza.sk)

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICD200

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICD200

<b>Odstraňuje vodní kámen pro skvělou kávu</b><br /> Hromadění vodního kamene ovlivňuje délku varu vody a dokonce i chuť kávy. Udržujte funkci vašeho kávovaru pro trvale dobrou kávu pravidelným použitím odstraňovače vodního kamene v souladu s jeho pokyny.<br /> <br /> <ul><li class="circle_list">ECODecalk Mini - Odvápňovač pro kávovary - odstraňuje vodní kámen</li> <li class="circle_list">zajišťuje dobrou chuť kávy</li> <li class="circle_list">zachovává optimální provoz spotřebiče</li></ul><br /> <b>Bezpečnostní upozornění:</b><br /> H318 = Způsobuje vážné poškození očí. <br /> H315 = Dráždí kůži.<br /> P102 Uchovávejte mimo dosah dětí. <br /… (hej.sk)

Scanpart pro kávovary 10 ks (381471)

Scanpart pro kávovary 10 ks (381471)

<b>Čistiace tablety do kávovaru </b><br /> <br /> <ul><li class="circle_list">vyčistia zvyšky po káve, tuku a nečistote • v balení 10 ks po 1 g</li></ul><br /> MAXX Čistiace tablety pre kávovary<br /> Nepodceňte údržbu svojho kávovaru a doprajte mu čo najlepšiu čistiacu kúru. Tablety MAXX sú priam stvorené na to, aby vám uľahčili celú procedúru čistenia a ušetrili vám ako energiu, tak drahocenný čas.<br /> <br /> V balení sa nachádza celkom 10 tabliet, ktoré sa postarajú o zvyšky kávy, tuku a nečistoty vo vašom kávovare. Vy tak budete mať možnosť si znova vychutnať vašu obľúbenú kávu z čistého a nezaneseného prístroja. (hej.sk)

Maxxo Vodný filter pre kávovary Krups

Maxxo Vodný filter pre kávovary Krups

Maxxo CC428 skrutkovací vodný filter vhodný pre kávovary KRUPS zlepšuje kvalitu vody na prípravu kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC428 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary KRUPS. (4home.sk)

Maxxo Vodný filter pre kávovary DeLonghi

Maxxo Vodný filter pre kávovary DeLonghi

Maxxo CC002 vodný filter vhodný pre kávovary DeLonghi zlepšuje kvalitu vody na prípravu kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter MAXXO CC002 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť aj arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite životnosť svojho kávovaru. Vhodné pre kávovary DeLonghi - Combi, Espresso, ECAM23, ECAM 24, Magnifica S, PrimaDonna, PrimaDonna Avant, PrimaDonna Exclusive, PrimaDonna S. Ako originál DeLonghi DLS C002. (4home.sk)

Maxxo Vodný filter pre kávovary Philips Saeco

Maxxo Vodný filter pre kávovary Philips Saeco

Maxxo CC465 vodný filter vhodný pre kávovary Philips Saeco, Lavazza, Gaggia zlepšuje kvalitu vody pri príprave kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC465 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary Philips Saeco, Lavazza, Gaggia, Saeco, SPID, Ako originál Brita / mave Intenza +, CA6702 / 00, RI9113, 151081. (4home.sk)

ONECONCEPT FORT SEASONS, BEZOVY, ZASTRESENY PAVILON PRE DOMACE…

ONECONCEPT FORT SEASONS, BEZOVY, ZASTRESENY PAVILON PRE DOMACE ZVIERATA, 91X91X91CM, 10031018

ZASTREŠENÁ KLIETKA PRE MALÉ ZVIERATÁ. Stabilná ohrada so strechou na ochranu pred slnkom. Voľný výbeh pre mláďatá.. Veľká strecha na ochranu pre UV žiarením a stabilná oceľová konštrukcia bez ostrých hrán.. Ľahko (andreashop.sk)

ONECONCEPT FORT SEASONS, SIVY, ZASTRESENY PAVILON PRE DOMACE ZVIERATA…

ONECONCEPT FORT SEASONS, SIVY, ZASTRESENY PAVILON PRE DOMACE ZVIERATA, 91X91X91CM, 10031019

ZASTREŠENÁ KLIETKA PRE MALÉ ZVIERATÁ. Stabilná ohrada so strechou na ochranu pred slnkom. Voľný výbeh pre mláďatá.. Veľká strecha na ochranu pre UV žiarením a stabilná oceľová konštrukcia bez ostrých hrán.. Ľahko (andreashop.sk)

SCANPART TEKUTY ODVAPNOVAC PRE KAPSULOVE KAVOVARY 250 ML

SCANPART TEKUTY ODVAPNOVAC PRE KAPSULOVE KAVOVARY 250 ML

TEKUTÝ ODVÁPŇOVAČ PRE KAPSULOVÉ KÁVOVARY . Špeciálny tekutý odvápňovací prostriedok pre kapsulové kávovary (Dolce Gusto Nespresso, Tassimo a pod.). Neutrálna chuť a vôňa. . Vysoká kvalita odstraňovania vodného kameňa. . (andreashop.sk)

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICF200 1 ks

Odvápňovač pro kávovary AEG/Electrolux M3BICF200  1 ks

<b>Coffee Machine Filtr</b> - snižuje tvorbu vodního kamene a vylepšuje tak kvalitu vody<br /> vylepšuje chuť a vůni<br /> zvyšuje účinnost a hospodárnost spotřebiče (hej.sk)

ONECONCEPT LAKE LASSIE, FONTANA PRE DOMACE ZVIERATA, PITNA FONTANA, 4…

ONECONCEPT LAKE LASSIE, FONTANA PRE DOMACE ZVIERATA, PITNA FONTANA, 4 L, CERPADLO, 10031380

MISKA PRE PSY A MAČKY. Jednoduché osvieženie pre domáce zvieratá: fontána s tromi rozdielnymi výškami na pitie.. Stála cirkulácia vody vďaka čerpadlu s príkonom 2 W.. Nádržka na vodu s objemom 4 litre a zabudovaným filtrom s (andreashop.sk)

LOGO CIST. TRHACIE OBRUSKY, NA LCD TV, PLAZMA TV, DOMACE KINO, DOZA,…

LOGO CIST. TRHACIE OBRUSKY, NA LCD TV, PLAZMA TV, DOMACE KINO, DOZA, 50KS

ČISTIACE UTIERKY. Trhacie obrúsky v malé praktické dóze šetrne a efektívne odstraňujú prach, mastnotu a iné nečistoty z LCD a plazmových TV. Antistatický film nanesený na očistenú plochu obmedzuje ďalšiemu usadzovaniu prachu. (andreashop.sk)

BOSCH Odvápňovací prostriedok na kávovary, kanvice, par. rúry (311680)

BOSCH Odvápňovací prostriedok na kávovary, kanvice, par. rúry (311680)

Odvápňovač – účinne odstraňuje vápenaté usadeniny, rýchlo a bezpečne, môže predĺžiť životnosť a výkon spotrebiča účinným odstraňovaním vodného kameňa, pri odvápňovaní parnej rúry by ste mali používať ochranné rukavice Hlavne v oblastiach s tvrdou vodou je nutné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH, ako tradičný výrobca, si to dobre uvedomuje, a preto sú súčasťou jej ponuky aj spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patrí aj tekutý odstraňovač vodného kameňa. Ide o veľmi účinný prípravok, ktorý vám pomôže udržať váš kávovar, parnú rúru, alebo aj rýchlovarnú konvicu v dobrom stave. Odvápňovač BOSCH zabezpečí účinné odstránenie usadenín vápnika zo všetkých kľúčových miest vašich … (alza.sk)

Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens

Maxxo Skrutkovací vodný filter pre kávovary AEG, Bosch, Siemens

Maxxo CC427 skrutkovací vodný filter vhodný pre kávovary AEG, Bosch, Siemens zlepšuje kvalitu vody na prípravu kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC427 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary AEG, Bosch, Siemens ako originál Claris, AEG 9000849514, Bosch TCZ 6003, Siemens TZ 60003 (4home.sk)

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 6ks …

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 6ks (311864)

Odvápňovač – vhodný na odstránenie vodného kameňa v kávovaroch, varných kanviciach a zásobníkoch teplej vody, účinne, rýchlo a spoľahlivo odstraňuje vápenaté usadeniny, môže zvýšiť životnosť a výkon zariadenia, vhodný na použitie odvápňovacieho programu pre kávovary, prosím použite 2 odvápňovacie tablety, odvápňovač nie je vhodný pre potiahnuté alebo smaltované zariadenia, s výnimkou povrchov odolných voči kyselinám Obzvlášť v oblastiach s tvrdou vodou je potrebné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH ako tradičný výrobca je si toho dobre vedomá, a preto sú súčasťou jej ponuky tiež spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patria aj tablety na odstránenie vodného kameňa. Ide o veľmi účinný… (alza.sk)

HAMA 111889 ODMASTOVACIE/CISTIACE TABLETY (NIELEN) PRE AUTOMATICKE…

HAMA 111889 ODMASTOVACIE/CISTIACE TABLETY (NIELEN) PRE AUTOMATICKE KAVOVARY, 10 ks

Hama 00111889 (andreashop.sk)

XAVAX 110766 COFFEE CLEAN, SPECIALNY CISTIACI PROSTRIEDOK PRE PLNE…

XAVAX 110766 COFFEE CLEAN, SPECIALNY CISTIACI PROSTRIEDOK PRE PLNE AUTOMATICKE KAVOVARY, 250 ML

Xavax Coffee Clean. Hlasitosť: 250 mililiter, Materiál: Čerpadlo, Farba: šedá (andreashop.sk)

Maxxo Vodný filter pre kávovary Jura

Maxxo Vodný filter pre kávovary Jura

Maxxo CC461 vodný filter vhodný pre kávovary JURA zlepšuje kvalitu vody pri príprave kávy. Výrazne znižuje tvrdosť vody a odstraňuje nežiadúce látky, ktoré zásadne kazia chuť horúcich nápojov. Zabraňuje tak tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa vo vnútri kávovaru. Filter Maxxo CC461 napomáha lepšej výkonnosti kávovaru a zlepšuje chuť a arómu pripravenej kávy. Používaním a pravidelnou výmenou filtra vo vašom kávovare predĺžite jeho životnosť. Vhodné pre kávovary Jura ENA-serie, ENA Micro-serie, Giga-serie, Impressa C-serie, Impressa F-serie, Impressa J-serie, Impressa Z-serie ako originál Claris Blue, Jura 67007, Jura 71311 (4home.sk)

DeLonghi EMKP63 čierne/strieborné

DeLonghi EMKP63 čierne/strieborné

<br /> <ul><li>tradiční moka káva</li> <li>možnost naprogramování kávy den předem pro připravenou kávu pro Vaší snídani</li> <li>automatické vypínání</li> <li>systém udržení teplé kávy po dobu 30 min</li> <li>funkce pro přípravu ječmenné kávy</li></ul> (hej.sk)

Handpresso Wild Hybrid čierny

Handpresso Wild Hybrid čierny

<b>Handpresso Wild Hybrid</b> jsou cestovní kávovary, které připraví opravdové espresso. Pro přípravu kávy s těmito kávovary se dá využí jakákoli mletá káva nebo ESE pody = Easy Serving Espresso. Jedna z posledních novinek společnosti Handpresso - univerzální a všestrané kávovary Handpresso Wild Hybrid. <b>Obsluha je snadná</b> - kávovar Handpresso Wild Hybrid má dva zaměnitelné nástavce - můžete se rozhodnout, jestli využijete ESE pody nebo mletou kávu - ta se připraví do speciálního sítka. Výběr kávy závisí pouze na vás.<br /> <br /> Handpresso Kávovary vás díky svým rozměrům mohou doprovadit na jakékoli cestě. Nevzdávejte se dobré kávy. Dopřejte si oblíbené espresso kdekoli jen budete chtít.<br /> <br /> <ul><li>tlak: 16 bar… (hej.sk)

Bosch TKA3A031

Bosch TKA3A031

<b>Kávovar Bosch - příjemný design v moderním provedení.</b><br /> <br /> <ul><li>Vše pro šálek dobré kávy s extra komfortem </li> <li>Připraví vám 10 - 15 šálků</li> <li>Výkonný 1100 W (max) ohřev pro plné aroma</li> <li>Skleněná konvice</li> <li>Stop kapání (drip-stop) při odebrání nádoby s hotovou kávou</li> <li>Udržování teploty</li></ul> (hej.sk)

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 12 ks …

BOSCH Tablety na odstránenie vodného kameňa pre kávovary – 12 ks (311557)

Odvápňovač – vhodné na odstránenie vodného kameňa v kávovaroch, varných kanviciach a zásobníkoch teplej vody, účinne, rýchlo a spoľahlivo odstraňuje vápenaté usadeniny, môže zvýšiť životnosť a výkon zariadenia, vhodný na použitie odvápňovacieho programu pre kávovary, prosím použite 2 odvápňovacie tablety, odvápňovač nie je vhodný pre potiahnuté alebo smaltované zariadenia, s výnimkou povlakov odolných voči kyselinám Hlavne v oblastiach s tvrdou vodou je nutné elektrospotrebiče chrániť pred škodlivými účinkami usadenín vodného kameňa a pravidelne ich odstraňovať. Firma BOSCH, ako tradičný výrobca, si to veľmi dobre uvedomuje, a preto sú súčasťou jej ponuky aj spoľahlivé prípravky na údržbu spotrebičov. Medzi ne patria aj tablety na odstránenie vodného kameňa. Ide o veľmi účinný prípravok,… (alza.sk)

DeLonghi Active line ICM14011.W biely

DeLonghi Active line ICM14011.W biely

<b>Mini kávovar na překapávanou kávu</b><br /> <br /> <ul><li>Eco funkce pro automatické vypnutí po 40 minutách</li> <li>kapacita pro 5 šálků</li> <li>aroma funkce pro nastavení silného nebo slabšího aroma</li> <li>permanentní nylonový filtr</li> <li>skleněná karafa</li> <li>plotýnka pro udržení kávy teplé</li> <li>příkon 600W</li></ul> (hej.sk)

JURA CISTIACE A OCHRANNE TABLETY 25KS

JURA CISTIACE A OCHRANNE TABLETY 25KS

ČISTIACE TABLETKY. Dvojfázové čistiace tablety sú optimalizované pre kávovary JURA.. Účinne rozpustia mastnotu z kávy a dlhodobo chránia vnútorné časti kávovaru.. Kávovary JURA sú vybavené špeciálným plnoautomatickým (andreashop.sk)

JURA ODVAPNOVACIE TABLETY, 36 KS

JURA ODVAPNOVACIE TABLETY, 36 KS

ČISTIACE TABLETY. Dvojfázové čistiace tablety sú optimalizované pre kávovary JURA.. Účinne rozpustia mastnotu z kávy a dlhodobo chránia vnútorné časti kávovaru.. Kávovary JURA sú vybavené špeciálným plnoautomatickým (andreashop.sk)

Electrolux EKF3300 čierny

Electrolux EKF3300 čierny

<b>Překapávací kávovar</b><br /> <br /> <ul><li>1100W</li> <li>kontrolka zapnutí</li> <li>automatické vypnutí (40min)</li> <li>konvice na 15 šálků</li> <li>vyjímatelné permanentní sítko (velikost 1x4)</li> <li>systém "drip stop" (zabraňuje kapání vody) </li> <li>ukazatel vodního sloupce na pravé straně</li> <li>nepřilnavá deska ohřevu</li> <li>měrka na obou stranách konvice</li> <li>barva černá</li></ul> (hej.sk)

Electrolux EKF3700 čierny/strieborný

Electrolux EKF3700 čierny/strieborný

<b>Překapávací kávovar Mattino</b><br /> <br /> <ul><li>1100W</li> <li>kontrolka zapnutí</li> <li>automatické vypnutí (40min)</li> <li>konvice na 15 šálků</li> <li>vyjímatelné permanentní sítko (velikost 1x4)</li> <li>systém "drip stop" (zabraňuje kapání vody) </li> <li>ukazatel vodního sloupce</li> <li>nepřilnavá deska ohřevu</li> <li>měrka na obou stranách konvice</li> <li>barva černá /stříbrná</li></ul> (hej.sk)

Ariete ART 1358/10 biely

Ariete ART 1358/10 biely

<b>Elektrický moka kávovar</b><br /> <br /> <ul><li>Elektrický 2 nebo 4 šálkový moka kávovar</li> <li>Přesný v každém detailu</li> <li>Přitažlivý a originální design</li> <li>Ideální pro domácnost i kancelář</li> <li>Moka Aroma Elettrica pro přípravu kávy s unikátní vůní a chutí</li> <li>Ideální společník pro ty, kdo si dopřejí šálek výborné kávy kdykoliv v průběhu dne</li> <li>Výkon 400W</li> <li>360° základna</li></ul> (hej.sk)

Ariete ART 1358/11 čierny

Ariete ART 1358/11 čierny

<b>Elektrický moka kávovar</b><br /> <br /> <ul><li>Elektrický 2 nebo 4 šálkový moka kávovar</li> <li>Přesný v každém detailu</li> <li>Přitažlivý a originální design</li> <li>Ideální pro domácnost i kancelář</li> <li>Moka Aroma Elettrica pro přípravu kávy s unikátní vůní a chutí</li> <li>Ideální společník pro ty, kdo si dopřejí šálek výborné kávy kdykoliv v průběhu dne</li> <li>Výkon 400W</li> <li>360° základna</li></ul> (hej.sk)

Rohnson R-922 čierna

Rohnson R-922 čierna

<u><b>Elektrická džezva</b></u><br /> <br /> <ul><li>Ideální pro řeckou, tureckou kávu a horké nápoje</li> <li>Objem 250 ml ( cca 3 šálky)</li> <li>Bezdrátová základna</li> <li>360° otočný středový konektor</li> <li>Vyjímatelný - omyvatelný filtr</li> <li>Světelná indikace provozu</li> <li>Spínač zapnuto/ vypnuto</li> <li>Nerezové ploché dno/ skryté topné těleso </li> <li>Pohodlná ergonomická rukojeť</li></ul> (hej.sk)

Rohnson R-924 (428034) čierny

Rohnson R-924 (428034) čierny

<u><b>Kávovar</b></u><br /> <br /> <ul><li>Eco design s ERP systémem pro úsporu energie</li> <li>Funkce udržování teploty při 72°C a funkce automatického vypnutí po 40 min. </li> <li>Vyjímatelný a omyvatelný permanentní filtr</li> <li>Objem nádoby 1,2 l (až na 12 šálků)</li> <li>Ukazatel hladiny vody</li> <li>Funkce Anti-drip ihned zamezí odkapávání při odejmutí konvice</li> <li>Tlačítko zapnuto/vypnuto se světelnou indikací</li></ul> (hej.sk)

Rohnson R-929 čierny

Rohnson R-929 čierny

<u><b>Kávovar Rohnson R-929</b></u><br /> <br /> <ul><li>Vyjímatelný a omyvatelný permanentní filtr</li> <li>Objem nádoby 1,5 l (až na 12 šálků)</li> <li>Ukazatel hladiny vody</li> <li>Funkce Anti-drip ihned zamezí odkapávání při odejmutí konvice</li> <li>Energeticky úsporný systém EPR</li> <li>Funkce "Keep warm" pro udržování teploty</li> <li>Světelná indikace provozu</li> <li>Příkon 1000 W</li></ul> (hej.sk)

XAVAX 67111734 PRIPRAVOK PRE RYCHLE ODVAPNENIE, 250 ML

XAVAX 67111734 PRIPRAVOK PRE RYCHLE ODVAPNENIE, 250 ML

ODVÁPŇOVAČ . VLASTNOSTI: . prípravok na rýchle odvápnenie . vhodný pre všetky zariadenia na prípravu čaju, kávy, pressa, kapsľové kávovary aj plne automatické kávovary, variče vajíčok, rýchlovarné kanvice, ponorné variče, (andreashop.sk)

BIALETTI MOKA EXPRESS DIAMOND SEDA 6 SALOK

BIALETTI MOKA EXPRESS DIAMOND SEDA 6 SALOK

KÁVOVAR . Kávovary a doplnky ku káve Bialetti od svojho vzniku v roku 1919 značka Bialetti premieňa umenie prípravy kávy na jednoduchý a prirodzený pôžitok, ktorý sa stal súčasťou každej talianskej domácnosti vďaka jedinečným (andreashop.sk)

Beko CFD6151W biely

Beko CFD6151W biely

<b>Kávovar s LCD displejem</b><br /> <br /> <ul><li>Časovač pro přípravu kávy s odloženým startem až 24 hodin</li> <li>Program pro posílení aroma kávy</li> <li>Teplota páry 95 C</li> <li>Elektronický displej s časem</li> <li>Anti drip</li> <li>Velká kapacita konvice až pro 12 šálků</li> <li>Odnímatelný zásobnik na vodu</li> <li>Odnímatelný filtr</li> <li>Skleněná konvice</li> <li>Barva: bílá</li></ul> (hej.sk)

Electrolux Love your day EKF3330 biely

Electrolux Love your day EKF3330 biely

<b>Překapávací kávovar Love Your Day Collection</b><br /> <br /> <ul><li>1100W</li> <li>kontrolka zapnutí</li> <li>automatické vypnutí (40min)</li> <li>konvice na 15 šálků</li> <li>vyjímatelné permanentní sítko (velikost 1x4)</li> <li>systém "drip stop" (zabraňuje kapání vody)</li> <li>ukazatel vodního sloupce</li> <li>nepřilnavá deska ohřevu</li> <li>měrka na obou stranách konvice</li> <li>barva ledově bílá</li></ul> (hej.sk)

KENWOOD kMix COX750RD červený

KENWOOD kMix COX750RD červený

<b>Kávovar na překapávanou kávu kMix</b><br /> <br /> <ul><li>skleněná konvice s rodinnou kapacitou 750 ml</li> <li>vyjímatelný filtr</li> <li>nahřívací plotýnka</li> <li>anti drip systém proti odkapávání kávy po vyjmutí konvice</li> <li>automatické vypnutí po 30 minutách</li> <li>aroma control systém pro přizpůsobení chuti kávy</li> <li>osvětlené tlačítko vypnutí/zapnutí</li> <li>držadlo konvice s nesmekavým povrchem SureGrip</li> <li>příkon 1200 W</li> <li>červená barva</li></ul> (hej.sk)

KENWOOD kMix COX750WH biely

KENWOOD kMix COX750WH biely

<b>Kávovar na překapávanou kávu kMix</b><br /> <br /> <ul><li>skleněná konvice s rodinnou kapacitou 750 ml</li> <li>vyjímatelný filtr</li> <li>nahřívací plotýnka</li> <li>anti drip systém proti odkapávání kávy po vyjmutí konvice</li> <li>automatické vypnutí po 30 minutách</li> <li>aroma control systém pro přizpůsobení chuti kávy</li> <li>osvětlené tlačítko vypnutí/zapnutí</li> <li>držadlo konvice s nesmekavým povrchem SureGrip</li> <li>příkon 1200 W</li> <li>bílá barva</li></ul> (hej.sk)

Ariete Vintage ART 1342/03 krémový

Ariete Vintage ART 1342/03 krémový

<b>Přístroj na přípravu filtrované kávy</b> s kapacitou 12 šálků, v designu Vintage s kovovým pláštěm. <br /> <br /> <ul><li>Přístroj má funkční LCD display s časovačem, programovatelnými funkcemi, funkcí pozastavení a servírování, nastavením síly výsledné kávy jako i nastavení ohřívací plotny. </li> <li>Všechny tyto funkce dělají z kávovaru Vintage vynikající přístroj na plánovanou přípravu skvělé kávy. </li> <li>Přístroj samozřejmě obsahuje i odnímatelný permanentní filtr, funkci na čištění přístroje a prostor na uložení kabelu.</li> <li>LCD display</li> <li>Zahřívací plotna</li> <li>Umyvatelný filtr</li> <li>12 šálková nádoba</li> <li>Odnímatelný filtr</li><… (hej.sk)

Gorenje TCM330B čierny

Gorenje TCM330B čierny

<b>Vařič turecké kávy</b><br /> <br /> <ul><li>Objem nádoby: 0,33 l</li> <li>Otočná základna 360°</li> <li>Jednoduché čištění</li> <li>On/Off tlačítko</li> <li>Červený indikátor provozu</li> <li>Gumové nožičky pro větší stabilitu</li> <li>Podstavec</li> <li>Ochrana před provozem bez vody</li> <li>Bezpečnostní systém</li> <li>Barva: Černá</li> <li>Délka připojovacího kabelu: 0,8 m</li> <li>Rozměry (šxvxh): 26 × 19 × 14,5 cm</li> <li>Netto hmotnost: 0,7 kg</li> <li>Příkon: 550 W</li></ul> (hej.sk)

DeLonghi EMKM6 čierne/strieborné

DeLonghi EMKM6 čierne/strieborné

<br /> <ul><li>tradiční moka káva</li> <li>automatické vypínání po 30 min., proto se káva nepřevařuje</li> <li>systém „KEEP–WARM” - udržení teplé kávy po dobu 30 min.</li> <li>spínač on/off s kontrolkami provozu</li> <li>základna studená na dotek</li> <li>základna otočná o 360°</li> <li>ergonomická rukojeť, studená na dotek</li> <li>adaptér filtru umožňuje volit přípravu 3 nebo 6 šálků kávy</li> <li>Rozměry přistroje (šxhxv): 12,2 x 18,5 x 23,5 cm</li> <li>Hmotnost: 0,92 kg</li> <li>Přikon: 450 W</li></ul> (hej.sk)

Severin KA 4820 čierny

Severin KA 4820 čierny

*<b>Překapávač s možností výběru aroma</b><br /> <br /> <ul><li>Díky možnosti výběru aroma si můžete vychutnat silnou ranní kávu, tak i slabou odpolední kávu </li> <li>Vysoce kvalitní provedení z nerezové oceli </li> <li>Skleněný džbán se stupnicí a ergonomickou rukojetí</li> <li>Rychlá a tichá příprava kávy</li> <li>Výměnný filtr 1 x 4 </li> <li>Filtrační vložka vhodná do myčky nádobí s uzávěrem proti odkapávání pro bezpečné vyjmutí nádoby i během vaření </li> <li>Ukazatel hladiny vody, oboustranný, dobře viditelný </li> <li>Automatické vypnutí</li> <li>Výkon: 1000 W</li></ul> (hej.sk)

Rohnson R-928 strieborný

Rohnson R-928 strieborný

<u><b>Elektrická džezva Rohnson R-928 </b></u><br /> <br /> <ul><li>Nerezová džezva</li> <li>Maximální objem 250 ml</li> <li>Systém proti přetečení</li> <li>Ideální pro tradiční řeckou kávu, teplou vodu a další horké nápoje</li> <li>360° otočná bezdrátová základna</li> <li>Světelná indikace provozu</li> <li>Spínač zapnuto/vypnuto</li> <li>Udržování stálé teploty</li> <li>Nerezové ploché dno</li> <li>Bezpečnostní funkce proti přehřátí</li> <li>Snadné čištění</li> <li>Příkon 850 W</li></ul> (hej.sk)

PHILIPS CA 6700/91

PHILIPS CA 6700/91

ROZTOK PROTI VODNÉMU KAMEŇU. Odvápňovač prípravok pre kávovary Philips a Saeco. 1 fľaša (1 cyklus odstránenie vodného kameňa). obmedzuje usadzovanie vodného kameňa. chráni kávovar. predlžuje životnosť kávovaru (andreashop.sk)

SIEMENS TZ 80002N

SIEMENS TZ 80002N

ODVÁPŇOVACIE TABLETY. Odvápňovacie tablety 2 v 1 kompletne odstránia vodný kameň. Chráni váš kávovar proti korózii. Pre všetky kávovary Siemens. V balení nájdete 3 tablety (40 g každá) (andreashop.sk)

Bosch ComfortLine TKA6A683 čierny

Bosch ComfortLine TKA6A683 čierny

<b>Kávovar ComfortLine</b><br /> plast potažený nerezovou ocelí<br /> barva: nerez, černá<br /> <br /> <ul><li>Příkon: max. 1000-1200 W</li> <li>Výkyvný vyjímatelný filtr (1 x 4)</li> <li>Zastavení kapání</li> <li>Jednoduché skladování: přihrádka na kabel pro snadné a rychlé uložení kabelu.</li> <li>Káva s plným aroma připravená přesně tak, jak máte rádi díky tlačítku Aroma+</li> <li>Průhledná, odnímatelná nádrž na vodu s integrovaným držadlem, úroveň vody viditelná z vnějšku.</li> <li>EasyDescale3: praktická odvápňovací funkce pro dlouhodobý požitek. LED signalizace nutnosti odvápnění, nastavení tvrdosti vody.</li> <li>Automatické vypnutí po skončení… (hej.sk)

Handpresso Auto Hybrid (376314) čierny

Handpresso Auto Hybrid (376314) čierny

Jednoduchý kufřík pro snadnou přepravu kávovaru <b>Handpresso Auto Hybrid</b> včetně nezbytného příslušenství.<br /> <br /> Skvělé espresso na cestách vás probere a dodá sílu pro další chvíle za volantem. <br /> S Handpresso Auto SETem Hybrid máte v jednom designovém kufříku schovaný drahocený poklad - vše pro pravé espresso.<br /> <br /> Handpresso Auto SET Hybrid je decentní kufřík, který <b>obsahuje:</b><br /> kávovar Handpresso Auto Hybrid<br /> vyměnitelné sítko a uzávěr kávovaru<br /> 2 průhledné nerozbitné šálky na espresso<br /> černý logovaný látkový ubrousek<br /> prostor pro pody, cukr, lžičky...<br /> <br /> <ul><li>rozměry: 26 x 21 x 9,5 cm</li> <li>hmotnost… (hej.sk)

First Austria FA5459-4 čierny

First Austria FA5459-4 čierny

<b>Kávovar</b><br /> <br /> <ul><li>Pro 12 šálků překapávané kávy</li> <li>LED displej</li> <li>Časovač, s možností si nastavit čas, kdy se má káva začít dělat</li> <li>Vysoký výkon pro rychle uvařenou kávu</li> <li>Skleněná konvička z odolného varného skla</li> <li>Trychtýř s permanentním plastovým filtrem</li> <li>Funkce udržování teploty a automatického vypnutí</li> <li>Anti-drip systém, proti odkapávání</li> <li>Ochrana proti přehřátí</li> <li>Nádržka s vodoznakem</li> <li>Excelentní káva každý den, váš perfektní domácí společník</li> <li>Příkon 900 W</li></ul> (hej.sk)

Severin KA 4826 čierny/strieborný

Severin KA 4826 čierny/strieborný

<b>Díky možnosti výběru aroma si můžete vychutnat silnou ranní kávu, tak i slabou odpolední kávu.</b><br /> <br /> <ul><li>Vysoce kvalitní provedení z nerezové oceli </li> <li>Skleněný džbán se stupnicí a ergonomickou rukojetí</li> <li>Digitální časovač</li> <li>Hodiny</li> <li>Vypnutí / zapnutí</li> <li>Odvápnění</li> <li>Rychlá a tichá příprava kávy </li> <li>Výměnný filtr 1 x 4 </li> <li>Filtrační vložka vhodná do myčky nádobí s uzávěrem proti odkapávání pro bezpečné vyjmutí nádoby i během vaření </li> <li>Ukazatel hladiny vody, oboustranný dobře viditelný </li> <li>Automatické vypnutí</li> <li>Výkon 1000 W</li><… (hej.sk)

Handpresso Outdoor SET Hybrid čierny

Handpresso Outdoor SET Hybrid čierny

Vše co potřebujete k tomu, abyste připravili dokonalé espresso kdekoli vás napadne - <b>Handpresso Outdoor SET Hybrid NEW</b> popustí uzdu vaší fantazii. Nic vás nemůže zastavit.<br /> Designová černá brašna Handpresso Outdoor SET obsahuje mimo kávovar Wild Hybrid také příslušenství, s kterým je příprava oblíbené kávy opravdu snadná.<br /> Verze NEW obsahuje novou termosku Handpresso s teploměrem a jednoduchým systémem použití jedné ruky při otevírání a zavírání - dochází tak i k menšímu úniku tepla. Tato termoska nahrazuje původní šroubovací termosku, která je součástí Handpresso Outdoor SET Hybrid.<br /> <br /> <b>Co věchno obsahuje Handpresso Outdoor SET:</b><br /> <br /> <ul><li>kávovary Handpresso Wild Hybrid<… (hej.sk)

FAGOR ETNA 10T

FAGOR ETNA 10T

KÁVOVAR. Taliansky kávovar z nehrdzavejúcej ocele 18/10.. Kapacita 10 šialok kávy.. Rukoväte a úchytky z čierneho plastu.. Zrkadlovo leštený povrch.. Filter vymeniteľný aj na menej šialok.. Dno vhodné aj preindukčný ohrev. (andreashop.sk)

FAGOR ETNA 6T

FAGOR ETNA 6T

KÁVOVAR. Taliansky kávovar z nehrdzavejúcej ocele 18/10.. Kapacita 6 šialok kávy.. Rukoväte a úchytky z čierneho plastu.. Zrkadlovo leštený povrch.. Filter vymeniteľný aj na menej šialok.. Dno vhodné aj preindukčný ohrev. (andreashop.sk)

BIALETTI MOKA EXPRESS CERVENA 1 SALKA

BIALETTI MOKA EXPRESS CERVENA 1 SALKA

KÁVOVAR . Legendárny hliníkový kávovar Moka Express, vďaka ktorému sa na vnútornej strane vytvorí patina, ktorá dodáva káve neodolateľnú chuť. Slúži na prípravu 1 šálky. . Produktová rada Moka Express Emotion: . tradičné (andreashop.sk)

SCANPART DOLCE GUSTO KAPSULE NA OPAKOVANE POUZITIE

SCANPART DOLCE GUSTO KAPSULE NA OPAKOVANE POUZITIE

KAPSULE NA OPAKOVANÉ POUŽITIE .  Opakovane plniteľná kapsula na mletú kávu podľa vlastného výberu určená pre kávovary Dolce Gusto. . TECHNICKÉ PARAMETRE: .  Ekologický a 100% recyklovateľný materiál .  Úspora nákladov pri (andreashop.sk)

BIALETTI VENUS 6

BIALETTI VENUS 6

Popis produktu. Objem: 300 ml. Materiál: lesklý nerez. Nie je vhodné do umývačky. Vhodné na indukčnú dosku. Bialetti kávovar Venus na indukčnej dosky, na 4 šálky kávy. Nielen na indukčných doskách, ale na všetkých typoch (andreashop.sk)

LAVAZZA GUSTO FORTE VENDING 1KG

LAVAZZA GUSTO FORTE VENDING 1KG

ZRNKOVÁ KÁVA . Zrnková káva Lavazza Gusto Forte 100% robusta je určená predovšetkým pre automatické kávovary do firemného prostredia. Intenzívna kávová chuť, bohatá kréma a vyšší obsah kofeínu sú charakteristické pre túto (andreashop.sk)

BIALETTI FRENCH PRESS PREZIOSA 350 ML GOLD

BIALETTI FRENCH PRESS PREZIOSA 350 ML GOLD

FRENCH PRESS . French Press BIALETTI GOLD 3 šálky . French Press Bialetti má elegantný a nadčasový dizajn. Má praktickú rukoväť, ktorá umožňuje bezpečnú manipuláciu a možnosť servírovať kávu priamo do šálok. . Výhody (andreashop.sk)

BIALETTI MUSA 4

BIALETTI MUSA 4

Popis produktu. Objem: 200 ml. Materiál: nerezová ocel. Indukce: ano. Vhodné mytí v myčce. Vhodné ruční mytí. Bialetti kávovar Musa na indukční desky, na 4 šálky kávy. Nejen na indukčních deskách, ale na všech typech plotýnek (andreashop.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť