Dyson Cyclone V10 Absolute (DS-226397-01)

Dyson Cyclone V10 Absolute (DS-226397-01)

Dyson Cyclone V10 Absolute (DS-226397-01)

Tyčový aku vysávač na zbieranie nečistôt, doba nabíjania 3.5 h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 25.2 V, doba prevádzky 60 min, HEPA filter a umývateľný filter, objem nádržky 0.77 l, držiak na stenu, farba strieborná Dyson cyclone V10AbsoluteVychutnajte si vysoký výkon porovnateľný s klasickým vysávačom, a to bez prívodného kábla!Vydrží vysávať až 60 minút.O 40 % väčšia odpadová nádobaBohaté príslušenstvo v baleníSkvelá voľba na čistenie kobercovPodlahová hubica na koberce s motorizovanou kefou odstraňuje aj veľmi hlboko usadené nečistoty. S navýšeným výkonom navyše odstránite až o celých 25 % viac nečistôt než s predchádzajúcim modelom Dyson V8.Dyson V10 – šetrný k tvrdým podlahámPodlahová hubica na parkety a hladké povrchy s mäkkým rotačným valčekom z nylonovej tkaniny a… (alza.sk)

Dyson Cyclone V10 Dok stojan pre V10 (DS-968923-01)

Dyson Cyclone V10 Dok stojan pre V10 (DS-968923-01)

Stojan – na uloženie modelu Dyson V10, vrátane príslušenstva, s možnosťou dobíjania Stojan Dyson Cyclone V10 Dok v modernom vyhotovení slúži na uloženie modelu vysávača Dyson V10. Stojan pojme všetko príslušenstvo vysávača. Vysávač sa nabíja vždy, keď je uložený do stojana, takže bude okamžite pripravený na použitie. Súčasťou balenia je aj kazeta s ďalšími 5 kusmi príslušenstva. Pojme 2 podlahové hubice, 4 kusy príslušenstva a dodanú kazetu s 5 kusmi príslušenstva.Kľúčové vlastnosti stojana Dyson Cyclone V10 DokStojan Dyson Cyclone V10 Dok v modernom vyhotovení slúži na uloženie modelu Dyson V10Pojme všetko príslušenstvo vysávačaVysávač sa nabíja vždy, keď je uložený do stojanaSúčasťou balenia je aj kazeta s ďalšími 5 kusmi príslušenstvaPojme 2 podlahové hubice, 4 kusy príslušenstva a… (alza.sk)

Dyson V11 Absolute (DS-268700-01)

Dyson V11 Absolute (DS-268700-01)

Tyčový aku vysávač na všetky druhy podláh, doba nabíjania 4.5 h, typ batérie Li-Ion, doba prevádzky 60 min, HEPA filter a umývateľný filter, objem nádržky 0.76 l, kombinovaná hubica, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, farba modrá dyson v11 absoluteJe navrhnutý tak, aby optimalizoval výkon počas upratovania a zaistil precízne upratovanie na každom mieste v domácnosti. Tento vysávač úplne zmení váš spôsob upratovania.Podlahová hubica High TorqueVysávač je vybavený inteligentným systémom dynamického snímania DLS (Dynamic Load Sensing), ktorý 360× za sekundu detekuje odpor rotačnej kefy a automaticky prispôsobuje otáčky motora pri prechodoch medzi kobercami a tvrdými podlahami. Vďaka tomu je zabezpečené dôkladné vysávanie na všetkých typoch podláh.Digitálne riadený motor Dyson… (alza.sk)

Dyson V10 Absolute

Dyson V10 Absolute

<u><b>Vysavač tyčový Dyson V10 Absolute </b></u><br /> <br /> <ul><li>Digitálně řízený motor Dyson V10</li> <li>Cyklonová technologie</li> <li>Až 60 minut stejnoměrného sacího výkonu</li> <li>Tzv. "Point and shoot" uspořádání motoru, odpadní nádoby a cyklon umožňuje průchod vzduchu z podlahové hubice do cyklon v přímé linii.</li> <li>Lithium iontový akumulátor</li> <li>Komplexní a účinná filtrace</li> <li>Vylepšená akustika</li> <li>O 40 % větší odpadní nádoba</li> <li>Podlahová hubice s motorovým rotačním kartáčem s přímým pohonem</li> <li>Podlahová hubice s měkkým rotačním válečkem</li> <li>Na základě typu… (hej.sk)

Dyson V8 Absolute NEW (DS-227296-01)

Dyson V8 Absolute NEW (DS-227296-01)

Tyčový aku vysávač na zvieracie chlpy, na zbieranie nečistôt a Tvrdé podlahy, doba nabíjania 5 h, typ batérie Li-Ion, kapacita batérie 21.6 V, doba prevádzky 40 min, HEPA filter a umývateľný filter, objem nádržky 0.54 l, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, farba oranžová Upratovanie bez káblov, obmedzenia a s vysokým výkonom s vysávačom Dyson V8 Absolute NEWĽahké a hygienické vysypávanie nečistôtUľahčite si upratovanie domácnosti s najmodernejším tyčovým aku vysávačom Dyson V8 Absolute NEW. Tento jedinečný prístroj kombinuje vysoký sací výkon s revolučnou cyklónovou technológiou a neuveriteľne jednoduchou ovládateľnosťou. Zvládne vyčistiť všetko od podláh až po stropy - dokonale vysaje koberec, dostane sa do každého zákutia a ľahko ho môžete prestavať na ručný vysávač… (alza.sk)

DYSON AM07 (DS-300912-01)

DYSON AM07 (DS-300912-01)

Ventilátor stĺpový, hlučnosť 29 dB, výkon 56 W, počet rýchlostí 1, diaľkové ovládanie, oscilácia, časovač a bezvrtuľový, biela a strieborná farba Stĺpový ventilátor Dyson AM07 je revolučný bezlopatkové zariadenie s elegantným dizajnom hodiacim sa do každej modernej domácnosti. O pohon vzduchu sa stará technológia Air Multiplier, ktorá ho poháňa a urýchľuje prostredníctvom prstencového otvoru, prúd je príjemný, rovnomerný a bez poryvov. Nehrozí tak žiadne nebezpečenstvo úrazu vás samotných alebo predovšetkým vašich ratolestí. Iste oceníte aj jeho ľahkú údržbu. Je o 60 % tichší a spotrebuje o 10 % menej elektrickej energie ako jeho predchodca AM02.Pohodlnú obsluhu zabezpečuje diaľkový ovládač s magnetickým úchytom a možno ho tak jednoducho pripnúť k telu ventilátora.… (alza.sk)

Dyson Airwrap DS-310733-01

Dyson Airwrap DS-310733-01

<b>Styler Dyson Airwrap Complete</b><br /> <br /> <ul><li>Péče o vlasy v novém pojetí.</li> <li>Výkonný, přesný styling bez extrémních teplot. Pomáhá chránit přirozený lesk vlasů pokaždé, když je upravujete.</li> <li>Obsahuje veškeré příslušenství pro styler Dyson Airwrap™</li> <li>Navržený pro různé typy vlasů. Poháněný digitálně řízeným motorem Dyson V9</li> <li>Jeho 13 lopatková turbína se otáčí rychlostí až 110 000 ot./min vytvářejíc přitom tlak 3,2 kPa - dostatečný pro vznik Coanda efektu.</li> <li>Bez extrémních teplot</li> <li>Inteligentní řízení teploty měří teplotu proudu vzduchu 40 krát za sekundu a reguluje ji. Tím zajišťuje, že nikdy nepřekročí 150°C.</li> <li… (hej.sk)

Dyson Supersonic čiernosivý (DS-316464-01)

Dyson Supersonic čiernosivý (DS-316464-01)

Fén na vlasy s ionizátorom, s difuzérom, príkon 1600 W, ionizácia, počet rýchlostí 3, počet teplôt 4, difuzér, koncentrátor, protišmyková podložka, pútko na zavesenie a smerová tryska, dĺžka prívodného kábla 2.7 m, farba čierna Súčasné sušenie a tvarovanie vlasovInovatívny sušič vlasov Dyson Supersonic™ využíva unikátnu konštrukciu na maximálne pohodlné a vysoko účinné vysúšanie vlasov. K dispozícii je niekoľko nadstavcov vrátane dýzy na vyhladenie vlasov, ktorá zabezpečí ich maximálne šetrné vysúšanie pomocou jemného a širokého prúdu vzduchu.Dodajte vlasom objem s Dyson SupersonicNasadením difuzéra zabezpečíte rovnomernú distribúciu vzduchu okolo prameňov vlasov na ich prirodzené vysúšanie. Počas úpravy dochádza aj k zníženiu krútenia vlasov a zväčšeniu objemu účesu.Dokonale vyvážený… (alza.sk)

Dyson V11 Animal+ (DS-268801-01)

Dyson V11 Animal+ (DS-268801-01)

Tyčový aku vysávač na všetky druhy podláh, doba nabíjania 4.5 h, typ batérie Li-Ion, doba prevádzky 60 min, HEPA filter, objem nádržky 0.76 l, kombinovaná hubica, podlahová hubica, rotačná turbokefa a štrbinová hubica, farba fialová dyson v11 animal +Je navrhnutý tak, aby optimalizoval výkon počas upratovania a zaistil precízne upratovanie na každom mieste v domácnosti. Tento vysávač úplne zmení váš spôsob upratovania.Dôkladné upratovanie od podlahy po stropAkumulátorový vysávač Dyson V11 Animal+ 2 v 1 je vybavený podlahovou hubicou s motorizovanou rotačnou kefou, ktorá tlačí štetiny hlbšie do koberca, vďaka čomu dôkladne odstráni aj hlboko usadené nečistoty. Vďaka pokročilej cyklónovej technológii dochádza k vysoko účinnej separácii mikroskopických častíc vrátane peľov abaktérií… (alza.sk)

Dyson Airwrap Complete (DS-310733-01)

Dyson Airwrap Complete (DS-310733-01)

Kulmofén – statický, príkon: 1300W, počet teplôt: 3, počet rýchlostí: 3, ionizácia a studený vzduch, dĺžka prívodného kábla: 2.7m, farba: ružová a strieborná Úplne nový spôsob úpravy vlasovDoprajte si výkonný a presný styling bez extrémnych teplôt s inovatívnym kulmofénom Dyson Airwrap. Vďaka kombinácii vlhkosti a silného prúdu vzduchu dokáže súčasne vysúšať aj tvarovať vlasy. Dodajte vašim vlasom dokonalý lesk pri každej úprave a vytvorte profesionálny účes ľahko, rýchlo a s maximálnou šetrnosťou.Bohatý objem kučier a vĺnStyler Dyson Airwrap využíva tzv. Coanda efekt na zakrivenie prúdu prechádzajúceho vzduchu, vďaka čomu sú vlasy počas úpravy šetrne zachytené a automaticky navinuté na nadstavec kulmofénu bez najmenšej námahy či použitia nepraktických rukavíc. Výsledkom sú… (alza.sk)

Dyson Supersonic sivo/fuksiový (DS-305967-01)

Dyson Supersonic sivo/fuksiový (DS-305967-01)

Fén na vlasy s difuzérom, príkon 1600 W, rýchle nahriatie, počet rýchlostí 3, počet teplôt 4, difuzér, koncentrátor a protišmyková podložka, dĺžka prívodného kábla 2.7 m, farba fuksiová a sivá Súčasné sušenie a tvarovanie vlasovInovatívny sušič vlasov Dyson Supersonic™ využíva unikátnu konštrukciu na maximálne pohodlné a vysoko účinné vysúšanie vlasov. K dispozícii je niekoľko nadstavcov vrátane dýzy na vyhladenie vlasov, ktorá zabezpečí ich maximálne šetrné vysúšanie pomocou jemného a širokého prúdu vzduchu.Dodajte vlasom objem s Dyson SupersonicNasadením difuzéra zabezpečíte rovnomernú distribúciu vzduchu okolo prameňov vlasov na ich prirodzené vysúšanie. Počas úpravy dochádza aj k zníženiu krútenia vlasov a zväčšeniu objemu účesu.Dokonale vyvážený dizajnRevolučný fén Dyson… (alza.sk)

DYSON AM09 Hot + Cool (DS-304550-01)

DYSON AM09 Hot + Cool (DS-304550-01)

Ventilátor stĺpový, výkon 2000 W, počet rýchlostí 10, diaľkové ovládanie, oscilácia, časovač a nastaviteľný uhol sklonu, strieborná farba Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Dyson AM09 Hot + CoolV zime vás príjemne zahreje a v lete naopak ochladí. Vďaka svojmu vysokému výkonu dokáže v priebehu okamihu rovnomerne vyhriať miestnosť na požadovanú teplotu, a to až do výšky 37 °C.Technológia Air MultiplierPomocou technológie násobiča vzduchu Air Multiplier distribuuje teplo ďalej do miestnosti ako bežné teplovzdušné ventilátory. Vykuruje celú miestnosť – rýchlo a rovnomerne. A v režime chladenia nasáva až 28 litrov vzduchu za sekundu a vytvára tak prúd vzduchu s vysokou rýchlosťou. Výsledok? Vaše účinné osvieženie.Presné ovládaniePožadovanú teplotu môžete nastaviť s presnosťou… (alza.sk)

Dyson DS-316464-01 Supersonic čierny/sivý

Dyson DS-316464-01 Supersonic čierny/sivý

<u><b>Vysoušeč vlasů</b></u><br /> <br /> <b>Vyvinutý s ohledem na správné vyvážení</b><br /> Konvenční systém jsme převrátili naruby a motor jsme uložili do rukojeti. Změna těžiště pozitivně ovlivnila rozložení hmotnosti i tvar vysoušeče.<br /> <br /> <b>Inteligentní regulace teploty pro lesklé vlasy</b><br /> Teplota vzduchu se měří 20krát za sekundu a je neustále pod kontrolou. Tím pomáhá předcházet poškození vlasů extrémně horkým vzduchem a chrání tak jejich přirozený lesk.<br /> <br /> <b>Rychlé sušení</b><br /> Sušení by nemělo trvat věčnost. Rychlé sušení vyžaduje řízený proud vzduchu o vysoké rychlosti.<br /> <br /> <b>Jednoduché ovládání čtyřmi… (hej.sk)

Dyson Supersonic DS-323916-01, so stojanom

Dyson Supersonic DS-323916-01, so stojanom

Fén na vlasy s ionizátorom, s difuzérom, príkon 1600 W, ionizácia, počet rýchlostí 3, počet teplôt 4, difuzér, koncentrátor, protišmyková podložka, pútko na zavesenie, smerová tryska a stojan, dĺžka prívodného kábla 2.7 m, farba sivá Elegantný a výkonný sušič na vlasy Dyson Supersonic DS-323916-01, so stojanom s príkonom vysokým 1600 W je dôležitým spoločníkom na šetrné a dokonalé vyfúkanie a úpravu účesu vrátane vítaného ionizátora. Umožní vám 4 navolenia teplotných stupňov aj 3 možnosti intenzity vysúšania. K tomu všetkému ďalej ionizačná starostlivosť pomáha rozširovať do vzduchu ióny nabité záporným nábojom, čo redukujú statickú elektrinu vo vlasoch, a tým poskytujú vlasom lesk a zmierňujú ich krepovitosť. Najdôležitejšie prednosti fénu Dyson Supersonic DS-323916-01, so stojanom 4… (alza.sk)

Dyson V7 Motorhead Origin (DS-227613-01)

Dyson V7 Motorhead Origin (DS-227613-01)

Tyčový aku vysávač na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, tvrdé podlahy a hladké podlahy, doba nabíjania 3.5 h, typ batérie Li-Ion, doba prevádzky 30 min, objem nádržky 0.54 l, kefová hubica, nabíjací adaptér, podlahová hubica a štrbinová hubica, farba modrá Tyčový akumulátorový vysávač Dyson V7 Motorhead Origin sa stane nenahraditeľným pomocníkom vo vašej domácnosti. Vďaka výkonnému Li-Ion akumulátoru zvládne vysávač na jedno nabitie vysávať až na dobu 30 minút. Vysoký sací výkon zaisťuje digitálny motor Dyson V7 a cyklóny 2 Tier Radial - celkom 15 cyklón je usporiadaných v dvoch vrstvách, na zvýšenie prietoku vzduchu a maximálnu efektivitu pri zachytávaní prachu a alergénov pracujú paralelne. Veľkou výhodou je, že sací výkon je konštantný počas celej doby… (alza.sk)

DYSON Kefa na srsť (DS-921000-01)

DYSON Kefa na srsť (DS-921000-01)

Hubica na srsť, Praktickú kefu na srsť môžete pripojiť k vysávačom Dyson DC24, DC42, DC29 a DC37.Táto samočistiaca kefa vyčesáva chlpy zo srsti vášho psieho maznáčika a nasáva ich skôr, než sa stačia rozptýliť do priestoru.Môžete ho teda používať namiesto klasickej kefy a šetrí tak váš čas aj energiu.Vyčesáva pomocou jemných štetín zahnutých v uhle 35 ° a manipulácia s ňou je veľmi jednoduchá a rýchla.Je vhodný najmä pre dlhosrsté psy.Parametre a špecifikácie:Kompatibilita:Dyson DC24Dyson DC42Dyson DC29Dyson DC37Vlastnosti:Vyčesáva a nasáva chlpy zo psej srstiZachytáva počas česania alergényJemné štetiny v uhle 35 °Jednoduchá manipuláciaObsah balenia:Kefa na srsť DysonUniverzálny adaptér (alza.sk)

Dyson DS-323916-01 Supersonic Fuchsia HD01 + Stand

Dyson DS-323916-01 Supersonic Fuchsia HD01 + Stand

<b>Revoluční Dyson Supersonic</b>, vysoušeč vlasů unikátní konstrukce s digitálním motorem Dyson V9 a technologií Air Multiplier, poskytující bezkonkurenční proud vzduchu. <br /> <br /> <ul><li>Limitovaná edice se stojánkem</li> <li>Dyson Supersonic skvěle padne do ruky a profesionálně se postará o vaše vlasy. </li> <li>Nabízí 3 nastavení rychlosti, 4 nastavení teploty s unikátním mikroprocesorem kontrolujícím 20x za vteřinu optimální teplotu pro dosažení těch nejlepších výsledků bez jakéhokoliv poškození. </li> <li>Mile překvapí nezahřívající se magnetické nástavce.</li></ul><br /> <b>Klíčové vlastnosti:</b><br /> <br /> <b>Digitálně řízený motor Dyson V9</b><… (hej.sk)

Dyson V10 Motorhead

Dyson V10 Motorhead

<u><b>Vysavač tyčový Dyson V10 Motorhead</b></u><br /> <br /> <ul><li>Digitálně řízený motor Dyson V10</li> <li>Cyklonová technologie</li> <li>Až 60 minut stejnoměrného sacího výkonu</li> <li>Tzv. "Point and shoot" uspořádání motoru, odpadní nádoby a cyklon umožňuje průchod vzduchu z podlahové hubice do cyklon v přímé linii.</li> <li>Lithium iontový akumulátor </li> <li>Komplexní a účinná filtrace</li> <li>Vylepšená akustika</li> <li>Podlahová hubice s motorovým rotačním kartáčem s přímým pohonem</li> <li>Na základě typu úklidu lze volit ze tří režimů výkonu</li> <li>Dostane se do každého kouta i skuliny</li> <li>… (hej.sk)

Dyson Mäkká vyhladzovacia kefa pre Airwrap malá (DS-969486-01)

Dyson Mäkká vyhladzovacia kefa pre Airwrap malá (DS-969486-01)

Príslušenstvo – na ľahšiu úpravu kratších vlasov a ofiny Pre inovatívnu kulmu na vlasy Dyson Airwrap sú k dispozícii rôzne nadstavce. Jedným z nich je mäkká vyhladzujúca kefa Dyson, ktorá je vhodná pre vlasy kratšieho strihu a ofinu. Pomáha vytvárať hladký rovný účes bez nežiaduceho krútenia. Štetinky zakončené mäkkými guličkami sú navrhnuté pre šetrný dotyk s pokožkou hlavy. Vyhladzujúca kefa Dyson využíva Coanda efektu pre pritiahnutie vlasov k povrchu kefy prúdom vzduchu, čím je napodobňovaná technika fúkania za sucha využívaná profesionálnymi stylistami. Kľúčové vlastnosti malej mäkkej vyhladzujúcej kefy Dyson pre AirwrapMäkká vyhladzujúca kefa Dyson je vhodná pre krátke vlasy a ofinuPomáha vytvárať hladký rovný účes bez nežiaduceho krúteniaŠtetinky zakončené… (alza.sk)

Dyson V11 Absolute

Dyson V11 Absolute

<u><b>Vysavač tyčový Dyson V11 Absolute</b></u><br /> <br /> <ul><li>Digitálně řízený motor Dyson V11</li> <li>Cyklonová technologie</li> <li>Nepřetržitě snímá, pak automaticky přizpůsobuje výkon. </li> <li>Hubice High Torque zaručuje výkonné vysávání podlah: Dosud nejvýkonnější hubice akumulátorových vysavačů Dyson.</li> <li>Tři režimy činnosti vysavače Dyson V11™ jsou určeny pro širokou škálu prací.</li> <li>Režim Auto - rozpoznává povrch.</li> <li>Režim Boost - dvakrát větší sací výkon než jakýkoli jiný používaný akumulátorový vysavač, měřeno v hubici.</li> <li>Režim Eco - až 60minut vysávání, zaručuje delší vysávání všech typů podlah.</li> <li>… (hej.sk)

Dyson V8 Absolute NEW sivý/oranžový

Dyson V8 Absolute NEW sivý/oranžový

<b>Bezsáčkový akumulátorový vysavač 2v1</b><br /> <br /> Bez kabelu. Bez omezení.<br /> Nejvyšší sací výkon mezi akumulátorovými vysavači.<br /> <br /> <b>Podlahová hubice s motorovým rotačním kartáčem s přímým pohonem</b><br /> Přímo poháněný rotační kartáč tlačí štětiny hluboko do koberce a tak odstraňuje i hluboko usazené nečistoty. <br /> Výkon tohoto rotačního kartáče je o 150% vyšší než má kartáč vysavače Dyson V6 Cord Free. <br /> <b>Podlahová hubice s měkkým rotačním válečkem</b><br /> Hubice specializovaná na hladké podlahy. Vyvinuta pro tvrdé podlahy. Měkký rotační váleček odstraňuje větší nečistoty i jemný prach současně. <br /> <b>HEPA filtrace</b><br /> Vzduch… (hej.sk)

Dyson Pure Cool Me (DS-275910-01) + ZDARMA Elektronický časopis…

Dyson Pure Cool Me (DS-275910-01) + ZDARMA Elektronický časopis Kvalitní ŽIVOT - Půlroční předplatné PROMO

Čistička vzduchu výkon 612 m3/hod, príkon 40 W, maximálna hlučnosť 59 dB, minimálna hlučnosť 43.5 dB, hepa a uhlíkový, časovač, regulácia výkonu, diaľkové ovládanie, displej a nočný režim Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Osobná čistička vzduchu Dyson Pure Cool Me s najnovšou technológiou projekcie vzduchu.Čistička je navrhnutá tak, aby vám pomohla zlepšiť kvalitu vzduchu. Vypúšťa osviežujúci vzduch tam, kde potrebujete.Vzduch v domácnosti je až 5× znečistenejší ako vonku. Čistička Dyson sa vďaka utesnenému filtračnému systému postará o jeho dokonalé vyčistenie.Filtračný systém kombinuje aktívny uhlíkový filter a HEPA filtračnú vrstvu zo sklenených vlákien. Čistička tak zachytáva až 99,95 % jemných častíc zo vzduchu.Kopulovitý mechanizmus dovoľuje vedenie prúdu vzduchu… (alza.sk)

Dyson Pure Cool Link TP02 (DS-305162-01) + ZDARMA Elektronický…

Dyson Pure Cool Link TP02 (DS-305162-01) + ZDARMA Elektronický časopis Kvalitní ŽIVOT - Půlroční předplatné PROMO

Čistička vzduchu príkon 58 W, odporúčaná veľkosť miestnosti 45 m2, maximálna hlučnosť 63 dB, minimálna hlučnosť 35 dB, uhlíkový, časovač, regulácia výkonu, diaľkové ovládanie, displej, nočný režim a automatický režim Čistí vzduch a poskytuje osviežujúci prúd čerstvého vzduchu. Navyše odstráni 99,95 % nečistôt od veľkosti 0,1 mikrometra.Nielen že Dyson Pure Cool Link TP02 čistí vzduch vo vašej domácnosti, ale zároveň funguje aj ako ventilátor.Vysoko účinný filter nepustí späť do miestnosti žiadne nečistoty vrátane alergénov.S mobilnou aplikáciou Dyson Link môžete ovládať čističku na diaľku.Vlastnosti čističky vzduchu Dyson Pure Cool Link TP02Kruhový sklenený HEPA filter zachytáva jemné častice zo všetkých strán, vrátane peľov a baktérií.Technológia Air Multiplier distribuuje… (alza.sk)

Dyson Pure (DS-968125-05)

Dyson Pure (DS-968125-05)

Filter do čističky vzduchu – pre čističku vzduchu Dyson Pure Hot&Cool Originálny náhradný filter určený pre čističku vzduchu Dyson Pure Hot & Cool. Zakúpením originálneho príslušenstva je zaručená maximálna kompatibilita a bezproblémová prevádzka zariadenia.Určené pre:Dyson Pure Hot & Cool (alza.sk)

Dyson súprava príslušenstva (DS-967768-02 )

Dyson súprava príslušenstva (DS-967768-02 )

Náhradná kefa – obsahuje: jemná kefa na prach s jemnými štetinami, kefa na odolné nečistoty so zvlášť tuhými štetinami, široká hubica na matrace, naťahovacia predlžovacia hadica, určená výhradne pre akumulátorové vysávače Dyson V7 a V8 Súprava príslušenstva Dyson obsahuje jemnú kefu na prach, kefu na odolné nečistoty, širokú hubicu na matrace a naťahovaciu predlžovaciu hadicu. Súprava je určená výhradne pre akumulátorové vysávače Dyson V7 a V8.Kľúčové vlastnosti súpravy DysonSúprava Dyson obsahuje príslušenstvo pre pohodlné upratovanie všetkých povrchovObsahuje jemnú kefu na prachKefa s tuhými štetinami na odolné nečistotyŠiroká hubica na čistenie matracov a čalúneniaSúčasťou balenia je aj naťahovacia predlžovacia hadicaDyson hubica je vhodná výhradne pre modely vysávačov V7 a V8 (alza.sk)

Dyson zalomená kefa na hrany DS-917645-04

Dyson zalomená kefa na hrany DS-917645-04

Príslušenstvo DS-917645-04 (realshop.sk)

Dyson DS-968103-04 pre čističku vzduchu TP04 a HP04

Dyson DS-968103-04 pre čističku vzduchu TP04 a HP04

Náhradný filter – pre čističku vzduchu Dyson Pure Cool Náhradný filter Dyson DS-968103-04 je nepostrádateľným doplnkom pre čističku vzduchu Dyson Pure Cool. Filter pritom odstraňuje 99,95 % škodlivín a alergénov zo vzduchu, ako sú mikroskopické častice, baktérie či srsť zvierat. Uhlíkový filter sa potom postará o filtráciu škodlivých plynov, výparov a pachov. Dyson DS-968103-04 zaistí bezproblémový chod čističky a prispeje k zdravej klíme v miestnosti. Kľúčové vlastnosti náhradného filtra Dyson DS-968103-04 pre čističku vzduchu TP04 a HP04Náhradný filter k čističke vzduchu DysonDyson DS-968103-04 je kompatibilný s Dyson Pure Cool TP04 a HP04Odstraňuje 99,95 % škodlivín a alergénov zo vzduchuUhlíkový filter zachytí škodlivé plyny, výpary a pachy (alza.sk)

DIP spínač DS-01

DIP spínač DS-01

DIP spínač DS-01​ od výrobce TRU COMPONENTS v kategorii DIP prepínače za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

Dyson stojanček pre Dyson Supersonic (DS-969559-01)

Dyson stojanček pre Dyson Supersonic (DS-969559-01)

Príslušenstvo – navrhnutý na praktické ukladanie sušiča vlasov a Dyson Supersonic™ a až troch magnetických nadstavcov, iba stojanček, sušič vlasov Dyson Supersonic™ ani magnetické nadstavce na vyobrazení nie sú súčasťou dodávky stojančeka Pre inovatívny sušič vlasov Dyson Supersonic vyvinula spoločnosť Dyson stojanček pre jeho praktické uloženie. Stojanček má tiež tri miesta na pripevnenie nadstavcov, ktoré sú k nemu rovnako ako fén magneticky prichytené. Stojan Dyson je vyrobený z odolného 3,5 mm hrubého kovu zaisťujúceho stály tvar. Na okrúhlej základni disponuje štyrmi nožičkami z gumy, ktoré zabraňujú pohybu. V balení nájdete tiež priloženú skrutku, pomocou ktorej je možné stojan pripevniť k podložke. Sušič vlasov ani nadstavce nie sú súčasťou stojančeka. Kľúčové… (alza.sk)

Dyson puzdro pre Dyson Supersonic (DS-969566-01)

Dyson puzdro pre Dyson Supersonic (DS-969566-01)

Príslušenstvo – podšívka z mäkkej, tepelne odolnej tkaniny, magnetický uzáver, nenápadne integrovaný na bezpečné zatváranie, podšívka odolná voči vysokej teplote, mäkká, tepelne odolná podšívka chráni sušič vlasov a jeho príslušenstvo, tkanina navrhnutá tak, aby chránila a zároveň bola poddajná pri cestovaní Pre tú najlepšiu ochranu sušiča vlasov Dyson Supersonic prichádza značka Dyson s praktickým puzdrom. Je vybavené mäkkou podšívkou z tepelne odolnej tkaniny, ktorá chráni sušič aj nadstavce a zabraňuje ich ničeniu pri cestovaní. Puzdro Dyson je opatrené uzatváraním na magnet. Kľúčové vlastnosti puzdra Dyson pre Dyson SupersonicPuzdro Dyson pre ochranu sušiča vlasov Dyson Supersonic a jeho nadstavcovVybavené mäkkou podšívkou z tkaniny odolnej proti tepluPoddajné aj… (alza.sk)

DYSON AM10 (DS-303124-01)

DYSON AM10 (DS-303124-01)

Ventilátor podlahový, výkon 55 W, zvlhčovač a časovač, strieborná farba Celosvetovo prvý zvlhčovač, ktorého šetrnosť k pokožke bola potvrdená dermatologickou alianciou Skin Health Alliance.Rovnomerné zvlhčovanie miestnosti v zime a silný osviežujúci prúd vzduchu v lete.Air Multiplier je patentovaná technológia na rovnomerný rozptyl vzduchu po miestnosti.Zvlhčovač Dyson pracuje aj v noci – veľmi ticho. Pomáha tak vašej pokožke udržovať prirodzenú vlhkosť aj počas spánku.Presná regulácia vlhkosti a efektívne hospodárenie s vodou.Vlastnosti zvlhčovača Dyson AM10Technológia Air Multiplier distribuuje vzduch po celej miestnosti.Technológia Ultraviolet Cleanse vystavuje každú kvapku vody ultrafialovému žiareniu a zahubí 99,9 % baktérií.Inteligentná regulácia sa stará o komfortné a… (alza.sk)

GA-DE Absolute Precision precízna tekutá očná linka vodeodolná odtieň…

GA-DE Absolute Precision precízna tekutá očná linka vodeodolná odtieň 01 Black 1,7 ml

GA-DE Absolute Precision, 1,7 ml, Očné linky pre ženy (notino.sk)

Dyson stylingová sada pre Dyson Supersonic (DS-969747-01)

Dyson stylingová sada pre Dyson Supersonic (DS-969747-01)

Príslušenstvo – rozčesávací hrebeň a plochá kefa na vlasy od spoločnosti Dyson tvoria perfektný pár na úpravu účesu, plochá kefa Dyson, vďaka vyváženej rukoväti je plochá kefa ideálnym nástrojom na úpravu vlasov, rukoväť umožňuje presnú kontrolu, zatiaľ čo veľké lôžko s česacími zubami pokrýva veľkú plochu povrchu na rýchle a efektívne kefovanie, rozčesávací hrebeň Dyson je navrhnutý so širokými, hladenými zubmi, ktoré ľahko prenikajú mokrými aj suchými vlasmi a rozčesávajú ich s minimálnym odporom, vďaka veľkým zaobleným špičkám je šetrný k pokožke hlavy Pre inovatívny sušič vlasov Dyson Supersonic má značka k dispozícii aj multifunkčné príslušenstvo. Jedným z nich je stylingová sada s rozčesávacím hrebeňom a plochou kefou na vlasy, vďaka ktorým vytvoríte perfektný účes.… (alza.sk)

Dyson rozčesávací hrebeň k Dyson Supersonic (DS-969556-01)

Dyson rozčesávací hrebeň k Dyson Supersonic (DS-969556-01)

Príslušenstvo – Dyson hrebeň navrhnutý so širokými, hladenými zubmi, ktoré ľahko prenikajú mokrými aj suchými vlasmi a rozčesávajú ich s minimálnym odporom, vďaka veľkým zaobleným špičkám je šetrný k pokožke hlavy Pre inovatívny sušič vlasov Dyson Supersonic má značka k dispozícii aj multifunkčné príslušenstvo. Je to aj rozčesávací hrebeň na vlasy, vďaka ktorému vytvoríte perfektný účes. Rozčesávací hrebeň disponuje širokými zubami, ktorými ľahko rozčešete mokré aj suché vlasy s minimálnym odporom. Zaoblené špičky týchto zubov navyše chránia pokožku hlavy. S týmto pomocníkom na rozčesávanie od značky Dyson vás bude úprava vlasov baviť. Kľúčové vlastnosti rozčesávacieho hrebeňa Dyson pre Dyson SupersonicRozčesávací hrebeň Dyson pre inovatívny sušič vlasov Dyson… (alza.sk)

Dyson profesionálny stylingový koncentrátor pre Dyson Supersonic (DS…

Dyson profesionálny stylingový koncentrátor pre Dyson Supersonic (DS-969549-01)

Príslušenstvo – širšia a plochá tryska na presné tvarovanie, s chladnými hranami na uchopenie, širšie, ploché vyhotovenie vytvára tenký prúd vzduchu s veľmi vysokou rýchlosťou, ktorý je perfektný na styling, a pretože je vzduch sústredený, môžete upravovať jednu sekciu vlasov bez toho, aby ste si rozstrapatili zvyšok účesu Pre inovatívny sušič vlasov Dyson Supersonic sú k dispozícii rôzne nadstavce. Jedným z nich je špeciálne vytvorený Dyson stylingový koncentrátor so širšou a viac plochou tryskou, pomocou ktorého upravíte svoje vlasy presne kontrolovaným prúdom vzduchu. Stylingový koncentrátor Dyson má chladné hrany pre ľahšie uchopenie a funguje na princípe vytvárania lúča prúdu vzduchu s vysokou rýchlosťou, ktorý dopraje vlasom ten najlepší styling. Navyše ho môžete rôzne… (alza.sk)

Dyson Pure Cool (DS-248871-01 )

Dyson Pure Cool (DS-248871-01 )

Čistička vzduchu výkon 434 m3/hod, príkon 56 W, maximálna hlučnosť 62 dB, minimálna hlučnosť 35 dB, uhlíkový, časovač, diaľkové ovládanie, displej a ionizácia vzduchu Čistička vzduchu s pokročilým filtračným systémomDyson Pure Cool ocenia vo svojej domácnosti najmä alergici alebo astmatici. Ide o dômyselne vykonanú čističku vzduchu s účinnými filtrami, ktoré zachytia všetko od drobných nečistôt a peľov až po škodlivé výpary, plyny alebo pachy.Dyson Pure Cool vám uľahčí dýchanieZabudovaný časovač umožňuje programovať dobu prevádzky a nočný režim zase poteší tichým chodom v čase, kedy spíte. Okrem čistenia vzduchu má navyše Dyson Pure Cool aj sekundárnu funkciu: v sparných letných dňoch slúži ako ventilátor.Účinný filter zachytí každú mikronečistotuDyson Pure Cool filtruje aj… (alza.sk)

DYSON BALL MUTLIFLOOR, DS-222385-01

DYSON BALL MUTLIFLOOR, DS-222385-01

BEZVRECKOVÝ VYSÁVAČ. Vysoký sací výkon Dyson.. Samo nastaviteľná podlahová hubica pre všetky typy podláh.. Technológia Radial Root Cyclone™. Tradičné vysávače sa pri filtrácii prachu zo vzduchu spoliehajú na vrecko a filter. (andreashop.sk)

Dyson hrebeň so širokými zubami pre Dyson Supersonic (DS-969748-01)

Dyson hrebeň so širokými zubami pre Dyson Supersonic (DS-969748-01)

Príslušenstvo – pri vysúšaní pomáha tvarovať a predlžovať vlniace sa vlasy, nový hrebeň so širokými zubami navrhnutý pre kučeravé a vlniace sa vlasy, má robustné zuby, ktoré pomáhajú vlasy pri ich vysúšaní predlžovať alebo vytvárať objem a tvar Pre inovatívny sušič vlasov Dyson Supersonic sú k dispozícii rôzne nadstavce. Jedným z nich je hrebeň so širokými zubami Dyson, ktorý predĺži vlniace sa vlasy a pomáha s úpravou do požadovaného tvaru a objemu pri ich vysúšaní. Hrebeň so širokými zubami Dyson je magnetický, a preto je jeho výmena veľmi jednoduchá a rýchla. Kľúčové vlastnosti hrebeňa so širokými zubami Dyson pre Dyson SupersonicDyson hrebeň so širokými robustnými zubamiPredlžuje kučeravé a vlniace sa vlasyPomáha s úpravou do požadovaného tvaru a objemuMagnetický… (alza.sk)

Dyson Pure Cool TP04 (DS-310130-01)

Dyson Pure Cool TP04 (DS-310130-01)

Čistička vzduchu výkon 1299.6 m3/hod, príkon 40 W, maximálna hlučnosť 64.4 dB, minimálna hlučnosť 42.3 dB, hepa a uhlíkový, senzor kvality ovzdušia, časovač, regulácia výkonu, diaľkové ovládanie, displej a nočný režim Čistička vzduchu s funkciou ventilátora, ktorá perfektne vyčistí miestnosť od škodlivých látok.V reálnom čase vás informuje o prítomnosti škodlivých plynov a látok vo vzduchu.Pokročilá filtrácia zachytí až 99,95 % škodlivých látok, a to už od veľkosti 0,1 mikrometra.Technológia Air Multiplier distribuuje vyčistený vzduch do každého kúta miestnosti.Dýchateľnejší vzduch pre vás aj vaše deti náchylné k alergiám.S mobilnou aplikáciou Dyson Link môžete ovládať čističku na diaľku.Vlastnosti čističky vzduchu Dyson Pure Cool TP04Kruhový uzavretý HEPA filter v kombinácii s… (alza.sk)

Dyson Pure Hot + Cool HP04 (DS-286390-01)

Dyson Pure Hot + Cool HP04 (DS-286390-01)

Čistička vzduchu výkon 1044 m3/hod, príkon 2000 W, maximálna hlučnosť 63.8 dB, hepa a uhlíkový, senzor kvality ovzdušia, časovač, regulácia výkonu, diaľkové ovládanie, displej a nočný režim Čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool HP04 je vybavená teplovzdušným ventilátorom, detekciou a následným zachytávaním znečisťujúcich látok.Vykúzli čerstvejší a čistejší vzduch pre všetkých, ktorých trápi nejaký druh alergie alebo dýchacích ťažkostí.Automaticky čistí a ohrieva vzduch v celej miestnosti.Vďaka trom inteligentným senzorom detekuje znečisťujúce častice a plyny a v reálnom čase o nich informuje.Zachytí všetky znečisťujúce látky, vrátane tých, ktoré nevidíte.Nahradí tri spotrebičeDyson Pure Hot + Cool je pretkaná pokročilými technológiami na čistenie vzduchu a udržiavanie teploty… (alza.sk)

Inmotion V10

Inmotion V10

Jednokolka s neuveriteľným dojazdom až 70 Km na jedno nabitie je skvelým spoločníkom na cesty. Maximálna rýchlosť jednokolky dosahuje 40 km/hod. Výkonný motor zvládne bez problémov aj stúpanie do kopca. Jednokolka je vybavená len jedným kolesom a vy si môžete užiť jazdu plnú zábavy. Pre ľahšiu manipuláciu je k dispozícií praktické madlo. Systém pokročilých gyroskopov sa postará o pohodlie pri jazde. Jednokolka tiež disponuje svetlometom pre bezpečnú jazdu aj v tme. Samozrejmosťou je tlačidlo pre rýchle zapnutie a nechýba ani indikátor stavu batérie. Oceníte funkciu Bluetooth a stereo reproduktory pre streamovanie hudby z vášho smartfónu. (muziker.com)

Honor V10

Honor V10

Tlač vykonávame modernou metódou UV tlače, preto je veľmi odolná voči poškodeniu. Môžete si vytvoriť kryt podľa vlastných predstáv pomocou vlastných fotografií a textov. Silikónový obal je skvelou ochranou pre Váš mobilný telefón. Je vyrobený presne na mieru z hladkého a ošetreného silikónu, ktorý odoláva nečistotám. Povrchová vrstva je jemná na dotyk, zlepšuje úchop a znižuje nebezpečenstvo vykĺznutia z ruky. Všetky ovládacie prvky, konektory aj fotoaparát sú aj napriek puzdru bez problémov prístupné. (dekyzfotiek.sk)

LG V10

LG V10

Tlač vykonávame modernou metódou UV tlače, preto je veľmi odolná voči poškodeniu. Môžete si vytvoriť kryt podľa vlastných predstáv pomocou vlastných fotografií a textov. Silikónový obal je skvelou ochranou pre Váš mobilný telefón. Je vyrobený presne na mieru z hladkého a ošetreného silikónu, ktorý odoláva nečistotám. Povrchová vrstva je jemná na dotyk, zlepšuje úchop a znižuje nebezpečenstvo vykĺznutia z ruky. Všetky ovládacie prvky, konektory aj fotoaparát sú aj napriek puzdru bez problémov prístupné. (dekyzfotiek.sk)

DYSON Airblade AB14

DYSON Airblade AB14

Objednávky do 5 ks dodávame bežne do 3-5 pracovných dní od zaplatenia tovaru.  BONUS: Veľmi radi Vám zabezpečíme zdarma profesionálnu odbornú montáž naším pracovníkom. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke, veľmi radi zodpovieme Vaše dotazy. Najrýchlejšie a najhygienickejšie sušiče rúk vysušenie rúk do 10 sekúnd (podľa NSF protokolu) bezuhlíkový DC motor (90 000 rpm) rýchlosť vzduchu 690 km/h HEPA H13 filter odstráni 99,9% baktérii zo vzduchu antibakteriálny povrch certifikát HACCP záruka 5 rokov na všetky diely Efektívny "hands-in" sušič rúk Dyson Airblade so zníženou hlučnosťou a dobou vysúšanie 10s. Sušič Dyson Airblade nemá výhrevné teleso, využíva iba prúd filtrovaného vzduchu s rýchlosťou 690 km/h. . Hluk bol znížený u dvoch… (vitanella.sk)

Dyson V11 Animal+

Dyson V11 Animal+

<u><b>Vysavač tyčový Dyson V11 Animal+</b></u><br /> <br /> <ul><li>Digitálně řízený motor Dyson V11</li> <li>Cyklonová technologie</li> <li>Inteligentní režim vysávání</li> <li>Tři režimy činnosti vysavače Dyson V11™ jsou určeny pro širokou škálu prací.</li> <li>Režim Med - zlatá střední cesta. Optimálně vyvažuje výkon a dobu chodu. </li> <li>Režim Boost - dvakrát větší sací výkon než jakýkoli jiný používaný akumulátorový vysavač, měřeno v hubici.</li> <li>Režim Eco - až 60minut vysávání, zaručuje delší vysávání všech typů podlah.</li> <li>LCD displej</li> <li>Li-Iontový akumulátor</li> <li>Komplexní a účinná filtrace</li> <… (hej.sk)

Inmotion V10 (3760243822186)

Inmotion V10 (3760243822186)

Jednokolka – dojazd až 70km, rýchlosť 40km/h, výkon 1800W, nosnosť 120kg Život v pohybe Elektrická jednokolka INMOTION V10 na prvý pohľad zaujme úzkym profilom s aerodynamickým dizajnom, ktorý zaistí vynikajúcu dynamiku jazdy. Vďaka veľkým pogumovaným pedálom a širšej pneumatike je zaručená výborná jazdná ergonómia a stabilita na akomkoľvek povrchu. Vo výbave nechýbajú ani jasné svetlomety, atmosférické LED osvetlenie či integrované stereo reproduktory. Kľúčové vlastnosti elektro longboardu INMOTION V10 2,5" pneumatika s výbornou priľnavosťou Výkonný 1 800 W motor Maximálna rýchlosť 40 km/h Akumulátor s dojazdom až 70 km Jasný predný svetlomet Inteligentné brzdové svetlo Bočné LED osvetlenie Aktívny chladiaci systém Stereofónne… (alza.sk)

Dyson Airblade AB14 biely

Dyson Airblade AB14 biely

Objednávky do 5 ks dodávame bežne do 3-5 pracovných dní od zaplatenia tovaru.  BONUS: Veľmi radi Vám zabezpečíme zdarma profesionálnu odbornú montáž naším pracovníkom. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke, veľmi radi zodpovieme Vaše dotazy. Najrýchlejšie a najhygienickejšie sušiče rúk vysušenie rúk do 10 sekúnd (podľa NSF protokolu) bezuhlíkový DC motor (90 000 rpm) rýchlosť vzduchu 690 km/h HEPA H13 filter odstráni 99,9% baktérii zo vzduchu antibakteriálny povrch certifikát HACCP záruka 5 rokov na všetky diely Efektívny "hands-in" sušič rúk Dyson Airblade so zníženou hlučnosťou a dobou vysúšanie 10s. Sušič Dyson Airblade nemá výhrevné teleso, využíva iba prúd filtrovaného vzduchu s rýchlosťou 690 km/h. . Hluk bol znížený u dvoch… (vitanella.sk)

Dyson Airblade TAP nerez

Dyson Airblade TAP nerez

Objednávky do 5 ks dodávame bežne do 3-5 pracovných dní od zaplatenia tovaru.  BONUS: Veľmi radi Vám zabezpečíme zdarma profesionálnu odbornú montáž naším pracovníkom. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke, veľmi radi zodpovieme Vaše dotazy. Najrýchlejšie a najhygienickejšie sušiče rúk vysušenie rúk do 12 sekúnd (podľa NSF protokolu) bezuhlíkový DC motor (90 000 rpm) rýchlosť vzduchu 690 km/h HEPA H13 filter odstráni 99,9% baktérii zo vzduchu antibakteriálny povrch certifikát HACCP záruka 5 rokov na všetky diely Vhodný pre veľmi malé, nové alebo rekonštruované toalety. Technológia Airblade sušiča v kohútiku umožňuje osušenie rúk v umývadle len za 12 sekúnd. Nie je nutné sa presúvať, aby ste svoje ruky osušili. Žiadna voda na podlahe… (vitanella.sk)

Dyson AM07 strieborný/biely

Dyson AM07 strieborný/biely

<br /> <ul><li><b>Sloupový bezvrtulový ventilátor s dálkovým ovladačem</b></li> <li>Air Multiplier™ technologie</li> <li>Bezpečný bezvrtulový design</li> <li>O 60% tišší než předcházející model AM02 </li> <li>O 10% nižší spotřeba elektrické energie a silnější proud vzduchu ve srovnání s modelem AM02 </li> <li>Dálkové ovládání s magnetickým úchytem</li> <li>Časovač automatického vypnutí s rozsahem 15 min. až 9 hodin</li> <li>Plynule nastavitelná úroveň proudění vzduchu</li> <li>Automatická oscilace 90° kolem vertikální osy</li> <li>Nízké těžiště zvyšující stabilitu</li> <li>Snadná údržba a čištění</li> <li>Moderní design vhodný do… (hej.sk)

Dyson AM09 strieborný/biely

Dyson AM09 strieborný/biely

<b>Duální teplovzdušný ventilátor s dálkovým ovladačem</b><br /> <br /> Rychlé, rovnoměrné vyhřátí prostoru v zimě. Silný proud vzduchu pro příjemní ochlazení v létě. Nyní s technologií Jet Focus.<br /> <br /> <b>Jediný teplomet s technologií Jet Focus</b><br /> Vyberte si mezi úzkým proudem vzduchu pro přímé, osobní ohřátí nebo širokým proudem vzduchu pro rychlé rovnoměrné ohřátí prostoru.<br /> <b>Celoroční využití </b><br /> Teplomet Dyson Hot+Cool™ v zimě ohřívá prostor rychle a rovnoměrně, zatímco v létě poskytuje příjemný chladivý proud vzduchu. <br /> <b>Technologie Air Multiplier™ </b><br /> Teplovzdušný ventilátor Dyson využívá technologii Air Multiplier™ pro vytvoření silného… (hej.sk)

Dyson AM10 strieborný/biely

Dyson AM10 strieborný/biely

<b>Zvlhčovač vzduchu a ventilátor s dálkovým ovladačem</b><br /> <br /> Pro rovnoměrné, hygienické zvlhčování vzduchu v místnosti.<br /> <br /> <b>Suchý vzduch může ovlivnit náš pocit pohody</b><br /> Suchý vzduch může narušovat pohodu člověka a naopak. Optimální relativní vlhkost vzduchu působí příznivě na zdraví i celkovou pohodu. Proto vyvinuli inženýři společnosti Dyson zvlhčovač vzduchu AM10, který vzduch rovnoměrně a hygienicky zvlhčuje a zajišťuje příjemné mikroklima v místnosti.<br /> <br /> <b>Zabije 99,9% bakterií</b><br /> Aby zvlhčovač dobře sloužil a nenapáchal více škod než užitku, je nutné zajistit, aby vytvářená vodní pára byla zbavena všech bakterií a jiných choroboplodných zárodků. Dyson… (hej.sk)

Dyson Pure Cool TP00

Dyson Pure Cool TP00

<b>Čistička vzduchu a ventilátor Dyson Pure Cool</b><br /> <br /> <ul><li>Uhlíkové, antibakteriální a prachové filtry</li> <li>Noční režim</li> <li>Funkce časovače</li> <li>Ventilátor</li> <li>Hlučnost 62 dB</li> <li>Snadná údržba</li></ul><br /> <b>Dyson Pure Cool</b><br /> <br /> V dnešní době alergií a astmatu je třeba myslet na čistotu domácího ovzduší. K bakteriím, pylům a roztočům ve vzduchu jsou náchylné zejména děti, a pokud si chcete být jisti, že u vás doma je kvalita vzduchu vysoká, pořiďte si čističku vzduchu Dyson Pure Cool. Tato čistička díky zabudovaným filtrům druhé generace zatočí s mikroskopickými částicemi a všem se bude doma dýchat… (hej.sk)

Dyson Hot + Cool HP04

Dyson Hot + Cool HP04

<b><u>Čistička vzduchu Dyson Pure Hot + Cool Link</u></b><br /> <br /> <ul><li>Čistička vzduchu, topidlo a ventilátor v jednom inteligentním zařízení.</li> <li>3 sensory automaticky rozpoznávají částice a plyny ve vzduchu, diagnostikují je a následně v reálném čase zobrazí informace na LCD displeji</li> <li>Technologie Air Multiplier™ a 350° oscilace</li> <li>360° uzavřená filtrace: Úplně uzavřený filtrační systém kombinuje filtr s aktivním uhlíkem na odstranění plynů a HEPA filtr s borosilikátovým skleněným vláknem, který zachytí 99,95% alergenů a škodlivých látek již od velikosti pouhých 0,1 mikronu3.</li> <li>Ohřívá vzduch a poskytuje osvěžení</li> <li>LCD pro zobrazení údajů v… (hej.sk)

Dyson Pure Cool TP04

Dyson Pure Cool TP04

<u><b>Čistička vzduchu Dyson Pure Cool Link</b></u><br /> <br /> <ul><li>2 v 1: čistička vzduchu, a ventilátor v jednom inteligentním zařízení</li> <li>S integrovaným LCD displejem</li> <li>Automaticky ze vzduchu odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivin a alergenů.</li> <li>Možnost vzdáleného ovládání prostřednictvím aplikace Dyson Link.</li> <li>Detekuje znečišťující látky v reálném čase.</li> <li>Vytváří silný proud vzduchu.</li> <li>Příjemně osvěžující proud vzduchu.</li> <li>Distribuce vyčištěného vzduchu bez průvanu.</li> <li>Inteligentní čištění vzduchu a inteligentní hlášení - vyžaduje alespoň iOS 10 nebo Android 5. </li> <li>… (hej.sk)

Dyson Tuhá vyhladzovacia kefa pre Airwrap malá (DS-970291-01)

Dyson Tuhá vyhladzovacia kefa pre Airwrap malá (DS-970291-01)

Príslušenstvo – pre kratšie vlasy a ofinu, navrhnutá na tvorbu hladkého rovného účesu bez krútenia Pre inovatívnu kulmu na vlasy Dyson Airwrap sú k dispozícii rôzne nadstavce. Jedným z nich je tuhá vyhladzujúca kefa Dyson, ktorá je vhodná pre vlasy kratšieho strihu a ofinu. Pomáha vytvárať hladký rovný účes bez nežiaduceho krútenia. Disponuje tuhými štetinami navrhnutými pre kontrolu aj nezvládnuteľných či kučeravých vlasov. Vyhladzujúca kefa Dyson využíva Coanda efektu pre pritiahnutie vlasov k povrchu kefy prúdom vzduchu, čím je napodobňovaná technika fúkania za sucha využívaná profesionálnymi stylistami. Kľúčové vlastnosti malej tuhej vyhladzujúcej kefy Dyson pre AirwrapVyhladzujúca kefa Dyson je vhodná pre krátke vlasy a ofinuPomáha vytvárať hladký rovný účes… (alza.sk)

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE

Boby Yate CYCLONE Parametre produktu Dĺžka (mm) 800 Maximálna hmotnosť zaťaženie (kg) 50 Šírka (mm) 330 Teplota max (° C) 60 Teplota min (° C) -20 Váha (g) 1300 Vhodný vek 3 Výška (mm) 140   Sánkovanie » Boby » Boby Yate CYCLONE (gamisport.sk)

Plastkon Cyclone zelená

Plastkon Cyclone zelená

Plastkon Cyclone zelená z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Detské boby a sane kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Bob plastový CYCLONE s brzdami a sedadlom. Určené pre rekreačný šport. Vstavané sedátko oddeľuje dieťa od studeného snehu a tým zabezpečuje lepšie podmienky pre dlhodobejší pobyt na snehu. Rozmery výrobku - 82 x 40 x 14 cm. K dispozícii vo farbe zelenej, viď foto. (kokiskashop.sk)

Plastkon Cyclone modrá

Plastkon Cyclone modrá

Plastkon Cyclone modrá z kategórie Heureka.sk | Detský tovar | Detské boby a sane kúpite na Kokiskashop.sk za 11.59 €. Bob plastový CYCLONE s brzdami a sedátkem. Určeno pro rekreační sport. Vestavěné sedátko odděluje dítě od studeného sněhu a tím zajišťuje lepší podmínky pro dlouhodobější pobyt na sněhu. Rozměry výrobku - 82 x 40 x 14 cm. K dispozici v barvě modré, viz foto. (kokiskashop.sk)

Dyson Airblade V HU02 biely

Dyson Airblade V HU02 biely

Objednávky do 5 ks dodávame bežne do 3-5 pracovných dní od zaplatenia tovaru.  BONUS: Veľmi radi Vám zabezpečíme zdarma profesionálnu odbornú montáž naším pracovníkom. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našej infolinke, veľmi radi zodpovieme Vaše dotazy. Najrýchlejšie a najhygienickejšie sušiče rúk vysušenie rúk do 10 sekúnd (podľa NSF protokolu) bezuhlíkový DC motor (90 000 rpm) rýchlosť vzduchu 690 km/h HEPA H13 filter odstráni 99,9% baktérii zo vzduchu antibakteriálny povrch certifikát HACCP záruka 5 rokov na všetky diely Dyson Airblade V HU02 sušič rúk, biely. Vhodný pre menšie umyvárne alebo priestory, kde je málo miesta. Vývoj digitálneho motora Dyson - jedného z najmenších 1 600W motorov na svete umožnil konštruktérom spoločnosti Dyson… (vitanella.sk)

Dyson Pure Cool Link TP02

Dyson Pure Cool Link TP02

<u><b>Čistička vzduchu Dyson Pure Cool™ Link Tower</b></u><br /> <br /> <ul><li>Čistička vzduchu a ventilátor v jednom inteligentním zařízení.</li> <li>Automaticky odstraňuje plyny a 99,95 % škodlivin a alergenů ze vzduchu. </li> <li>Možnost vzdáleného ovládání prostřednictvím aplikace Dyson Link. </li> <li>Uhlíkový filtr k filtraci škodlivých plynů </li> <li>Filtruje pachy a plyny </li> <li>Celoroční využití </li> <li>Inteligentní čištění vzduchu: Data o kvalitě ovzduší lze získat prostřednictvím aplikace Dyson Link. </li> <li>Časový plán </li> <li>Technologie Air Multiplier™: Čistička vzduchu Dyson Pure Cool™ Link využívá technologii Air… (hej.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť