Eshop na granule pre psov

Eminent Dog Adult Large Breed 15 kg granule pre psov

Eminent Dog Adult Large Breed 15 kg granule pre psov

Charakteristika: Veľké a obrie plemená sú mohutné, ich kostra je zaťažovaná vyššou hmotnosťou a preto potrebujú výživu zodpovedajúcu im potrebám. Optimálny pomer bielkovín (25 %) a tukov (13 %) s vysokou stráviteľnosťou, správna minerálna výživa s komplexom vitamínov a špeciálnych prídavkov vrátane chondroitínu a glukosamínu a chelátových foriem (lepšie stráviteľných) vybraných minerálnych prvkov, najmä mangán, prospieva organizmu psov veľkých plemien. L-karnitín spoločne s vyššími hladinami vitamínov E a C pomáha správnej funkcii srdcového svalu a pôsobia na celkové zdravie. Nepoužívajte: Pri alergii na zložky produktu. V rozpore s návodom na použitie. Gravidita a laktácia: Pred použitím je vhodné poradiť sa s veterinárnym lekárom alebo lekárnikom. Spôsob použitia: 35 kg 45 kg 60 kg 80… (lieky24.sk)

Butchers granule pre psov Blue s kuracím mäsom 3 kg (5011941415094)

Butchers granule pre psov Blue s kuracím mäsom 3 kg (5011941415094)

Granuly pre psov pre stredne veľké a veľké plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 38%, tuk (kurací a rastlinný ) 7.5%, s kĺbovou výživou Váš pes si celkom iste pochutí na týchto lahodných granuliach Blue od značky Butcher 's. Granule s kuracím mäsom vášmu psiemu miláčikovi dodajú potrebné vitamíny a minerály. Butcher 's Blue obsahujú zdraviu prospešné ingrediencie – ako napríklad lososový olej pre kvalitnú zdravú srsť a čakanku pre správne trávenie. Granule ďalej obsahujú prírodné MOS prebiotiká na podporu imunity a nechýba ani vitamín A pre zdravé oči a glukosamín pre podporu mobility kĺbov. Rozhodne oceníte, že krmivo je úplne bez lepku, umelých konzervačných látok, cukrov a farbív. Vlastnosti granúl Butcher 's Blue, s kuracím mäsom, 3 kgLahodné a kvalitné… (alza.sk)

Butchers granule pre psov Blue s kuracím mäsom 15 kg (5011792002061)

Butchers granule pre psov Blue s kuracím mäsom 15 kg (5011792002061)

Granuly pre psov pre stredne veľké a veľké plemená s normálnou aktivitou, kuracia príchuť, živočíšne bielkoviny 38%, tuk 7.5%, s kĺbovou výživou Váš pes si celkom iste pochutí na týchto lahodných granuliach Blue od značky Butcher 's. Granule s kuracím mäsom vášmu psiemu miláčikovi dodajú potrebné vitamíny a minerály. Butcher 's Blue obsahujú zdraviu prospešné ingrediencie – ako napríklad lososový olej pre kvalitnú zdravú srsť a čakanku pre správne trávenie. Granule ďalej obsahujú prírodné MOS prebiotiká na podporu imunity a nechýba ani vitamín A pre zdravé oči a glukosamín pre podporu mobility kĺbov. Rozhodne oceníte, že krmivo je úplne bez lepku, umelých konzervačných látok, cukrov a farbív. Vlastnosti granúl Butcher 's Blue, s kuracím mäsom, 15 kgLahodné a kvalitné granule Blue od… (alza.sk)

Pedigree granule pre psov Adult s hovädzím a hydinou 10 kg …

Pedigree granule pre psov Adult s hovädzím a hydinou 10 kg (5900951019838)

Granuly pre psov pre malé, stredne veľké a veľké plemená s nízkou, normálnou a vysokou aktivitou, hydinová a hovädzia príchuť, živočíšne bielkoviny 20%, tuk 13% Vášmu psiemu miláčikovi rozhodne urobíte radosť s týmito lahodnými granulami Adult Vital Protection od značky Pedigree. Krmivo s hovädzou a hydinovou príchuťou je vhodné pre všetky dospelé plemená s akoukoľvek aktivitou. Psie granule Pedigree Adult Vital Protection obsahujú všetky dôležité živiny, ktoré podporujú ideálne trávenie a prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Vďaka špeciálnej textúre sú granule tiež prospešné pre zdravé zuby. Špeciálna receptúra zaručí vášmu psíkovi kvalitnú srsť a kožu. Kľúčové vlastnosti granúl Pedigree Adult Vital Protection, hovädzie a hydinové, 10 kgLahodné granule pre psov Adult Vital Protection od… (alza.sk)

Butcher s granule pre psov Blue s hovädzím mäsom 3 kg (5011941414097)

Butcher s granule pre psov Blue s hovädzím mäsom 3 kg (5011941414097)

Granuly pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť, živočíšne bielkoviny 22%, tuk (hydinový a rastlinný ) 7.5%, špecifiká zloženia: bez konzervantov a s antioxidantmi Kompletné vyvážené krmivo pre psov z modrej kolekcie Koža a kĺby od značky Butcher's s hovädzím mäsom je určené dospelým miláčikom všetkých plemien a veľkostí. Vďaka glukosamínu podporuje rad Butcher's Blue mobilitu kĺbov, udržiava zdravú pokožku a krásnu srsť. Suchá strava s príchuťou hovädzieho je obohatená vitamínom A pre zdravé oči, vitamínom E pre podporu imunity a repnou kašou pre dobré trávenie. Kvalitné prírodné krmivo bez konzervačných látok, umelých farbív a ochucovadiel zo surovín zo spoľahlivých zdrojov britských a írskych fariem, ktoré si každý pes zamiluje. Jedlo pre zvieratá od Butcher… (alza.sk)

Butchers Pro Series granule pre malé psy s hydinou 800 g …

Butchers Pro Series granule pre malé psy s hydinou 800 g (5011792003761)

Granuly pre psov pre malé plemená s normálnou aktivitou, hydinová príchuť, živočíšne bielkoviny 22%, tuk (kurací a rybí ) 12%, špecifiká zloženia: s antioxidantmi a hypoalergénne Chutné a vyvážené jedlo pre psov značky Butcher´s s hydinovým mäsom je svojím nutričným zložením určené predovšetkým výživovým potrebám malých plemien do 10 kg váhy dospelého zvieraťa. Obsah granúl Butcher´s z kolekcie Pro Series podporuje imunitu, chuť k jedlu, aktivitu a zdravý stav kože a srsti. Potrava zo sušeného mäsa Butcher's Pro Series s hydinou pre dospelých psov malých rás je bez pšeničného lepku a nezaťažuje trávenie. Vďaka obsahu vápnika a fosforu prispieva k zdraviu zubov a kostí. Skvelá a jedinečná receptúra z prvotriednych prírodných surovín s prídavkom L-karnitínu, ktorý pomáha premeniť tuky na… (alza.sk)

Automatické krmítko na granule ZENITH pes/kočka FP

Automatické krmítko na granule ZENITH pes/kočka FP

Různé barvy, Automatické krmítko pro psy a kočky, protiskluzová miska z kvalitního plastu. (dobra-miska.sk)

CALIBRA Expert Nutrition Energy Granuly pre psov 2 kg

CALIBRA Expert Nutrition Energy Granuly pre psov 2 kg

Calibra Dog Expert Nutrition Energy sú hypoalergénne granule s vysokou energetickou hodnotou pre dospelých psov. (mojalekaren.sk)

CALIBRA Expert Nutrition Sensitive Granuly pre psov 2 kg

CALIBRA Expert Nutrition Sensitive Granuly pre psov 2 kg

Calibra Dog Expert Nutrition Sensitive sú hypoalergénne granule pre citlivých psov vyznačujúce sa vysokou stráviteľnosťou a chutnosťou. (mojalekaren.sk)

CALIBRA Expert Nutrition City Granuly pre psov 2 kg

CALIBRA Expert Nutrition City Granuly pre psov 2 kg

Calibra Dog Expert Nutrition City sú hypoalergénne granule pre dospelých mestských psov, ktorí žijú aktívnym štýlom života. (mojalekaren.sk)

CALIBRA Expert Nutrition Mobility Granuly pre psov 2 kg

CALIBRA Expert Nutrition Mobility Granuly pre psov 2 kg

Calibra Dog Expert Nutrition Mobility sú hypoalergénne granule určené dospelým a dospievajúcim psom s tendenciou k problémom pohybového aparátu. (mojalekaren.sk)

CALIBRA Expert Nutrition Neutered Granuly pre psov 2 kg

CALIBRA Expert Nutrition Neutered Granuly pre psov 2 kg

Calibra Dog Expert Nutrition Neutered sú hypoalergénne granule určené kastrovaným/sterilizovaným psom. (mojalekaren.sk)

CALIBRA Expert Nutrition Light Granuly pre psov 2 kg

CALIBRA Expert Nutrition Light Granuly pre psov 2 kg

Calibra Dog Expert Nutrition Light sú hypoalergénne granule, ktorých pravidelné podávanie pomáha psom s nadváhou a sklonom k obezite znížiť hmotnosť (mojalekaren.sk)

CALIBRA Expert Nutrition Oral Care Granuly pre psov 2 kg

CALIBRA Expert Nutrition Oral Care Granuly pre psov 2 kg

Calibra Dog Expert Nutrition Oral Care sú hypoalergénne granule, ktoré umožňujú prirodzene pravidelné mechanické čistenie zubov. (mojalekaren.sk)

Chappi granuly hydinové so zeleninou pre dospelých psov 9 kg …

Chappi granuly hydinové so zeleninou pre dospelých psov 9 kg (5900951283932)

Granuly pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hydinová príchuť Granule pre psov Chappi, suché krmivo pre psov vyrobené zo starostlivo vybraných ingrediencií od starostlivo vybraných dodávateľov, obsahujú vitamíny a minerály, ktoré psa udržujú v špičkovej kondícii. 1. 100 % kompletné suché krmivo Chappi pre dospelých psov. 2. Suché krmivo pre psov Chappi je kompletné a vyvážené krmivo – váš pes bude dobre živený, spokojný a plný života. 3. Suché krmivo pre psov podporuje peknú srsť, zdravé kosti, zuby a ďasná vášho psa. 4. Suché granule Chappi sú chrumkavé, a podporujú tak starostlivosť o psie zuby. 5. Krmivo pre domácich miláčikov vytvorené v spolupráci s veterinármi. Pre psov s nadváhou znížte denné množstvo krmiva. Pri prechode na nové krmivo ho postupne pridávajte k… (alza.sk)

Pedigree Vital Protection granuly hovädzie a hydinové pre dospelých…

Pedigree Vital Protection granuly hovädzie a hydinové pre dospelých psov 15 kg (5900951019845)

Granuly pre psov pre veľké plemená s normálnou aktivitou, hydinová a hovädzia príchuť Pedigree Vital Protection je 100% kompletné a vyvážené, chutné a výživné suché krmivo vhodné pre každodenné kŕmenie. Suché krmivo pre psov značky Pedigree, vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu vo Waltham Centre pre výživu domácich zvierat, má všetky potrebné živiny podporujúce optimálne trávenie, silnú prirodzenú obranyschopnosť organizmu, zdravú kožu, srsť a zuby. Špeciálna textúra granúl pomáha udržiavať zdravé zuby dospelých psov a je ideálny ako doplnok každodennej ústnej hygieny.1. 100% kompletné a vyvážené diétne suché krmivo pre dospelých psov 2. Výživa pre psy, ktorá pomáha pri starostlivosti o ústnu dutinu, dobré trávenie, zdravú kožu a srsť a silnú prirodzenú… (alza.sk)

Chappi granuly hovädzie a hydinové so zeleninou pre dospelých psov 9…

Chappi granuly hovädzie a hydinové so zeleninou pre dospelých psov 9 kg (5900951283949)

Granuly pre psov pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hydinová a hovädzia príchuť Granule Chappi, suché krmivo pre psov vyrobené zo starostlivo vybraných ingrediencií od starostlivo vybraných dodávateľov, obsahujú vitamíny a minerály, ktoré psa udržujú v špičkovej kondícii. 1. 100 % kompletné suché krmivo pre dospelých psov. 2. Suché krmivo pre psov Chappi je kompletné a vyvážené krmivo – váš pes bude dobre živený, spokojný a plný života. 3. Suché krmivo pre psov podporuje peknú srsť, zdravé kosti, zuby a ďasná vášho psa. 4. Suché granule pre psov Chappi sú chrumkavé, a podporujú tak starostlivosť o psie zuby. 5. Krmivo pre domácich miláčikov vytvorené v spolupráci s veterinármi. Odporúčané denné dávkovanie viď obal. Odporúčané dávkovanie: Odporúčame podávať zmes kompletného suchého… (alza.sk)

Pedigree Vital Protection granuly hovädzie so zeleninou pre dospelých…

Pedigree Vital Protection granuly hovädzie so zeleninou pre dospelých psov malých plemien 12 kg (5998749120910)

Granuly pre psov pre malé plemená s normálnou aktivitou, hovädzia príchuť "Pedigree Vital Protection Small Dogs je 100% kompletné a vyvážené, mimoriadne chutné a výživné suché krmivo pre psy, ideálne na každodenné kŕmenie psov malých plemien. Suché krmivo pre psy vo forme granúl sa keďže je menšie ľahko žuje, a zároveň je mimoriadne chutné. Preto uspokojí aj tých najnáročnejších psích stravníkov. Krmivo pre psy Pedigree Small Dry Dog, vyvinuté v spolupráci s veterinármi a odborníkmi na výživu vo Waltham Centre pre výživu domácich zvierat, má všetky potrebné živiny podporujúce optimálne trávenie, zdravú kožu a srsť, silnú prirodzenú obranyschopnosť organizmu a starostlivosť o zuby. Je prispôsobené špecifickým potrebám malých psov, podporuje zdravie kĺbov, močového ústrojenstva a zachovanie… (alza.sk)

Fypryst psy 20-40kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 2,68ml

Fypryst psy 20-40kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 2,68ml

FYPRYST 268 mg PSY 20-40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1x2 68 ml Fypryst roztok na kvapkanie na kožu pre psov. Liečba a prevencia infestácií spôsobených blchami (Ctenocephalides felis) a kliešťami (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) u psov. (pilulka.sk)

Fypryst psy 10-20kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1,34ml

Fypryst psy 10-20kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1,34ml

FYPRYST 134 mg PSY 10-20 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1x1 34 ml Liečba a prevencia infestácií spôsobených blchami (Ctenocephalides felis) a kliešťami (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) u psov. Liečba a kontrola alergickej reakcie po uhryznutí blchami (FAD) u psov. Prevencia a liečba napadnutia švolou Trichodectes canis u psov. (pilulka.sk)

FYPRYST 402mg Psy nad 40kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1x4…

FYPRYST 402mg Psy nad 40kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1x4,02ml

FYPRYST 402 mg PSY NAD 40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1x4 02 ml Liečba a prevencia infestácií spôsobených blchami (Ctenocephalides felis) a kliešťami (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) u psov, liečba a kontrola alergickej reakcie po uhryznutí blchami (FAD), prevencia a liečba napadnutia švolou Trichodectes canis. (pilulka.sk)

Fypryst psy 2-10kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 0,67 ml

Fypryst psy 2-10kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov 0,67 ml

FYPRYST 67 mg PSY 2-10 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov 1x0 67 ml Liečba a prevencia infestácií spôsobených blchami (Ctenocephalides felis) a kliešťami (Rhipicephalus spp., Dermacentor spp., Ixodes spp.) u psov. Liečba a kontrola alergickej reakcie po uhryznutí blchami (FAD). Prevencia a liečba napadnutia švolou Trichodectes canis. (pilulka.sk)

Hrebeň na blchy pre psov Zolux

Hrebeň na blchy pre psov Zolux

Hrebeň pre účinné odstránenie parazitov zo srsti psů.Hřeben pre účinné odstránenie parazitov zo srsti psov. (dobra-miska.sk)

Cestovná fľaša na vodu pre psov

Cestovná fľaša na vodu pre psov

Ani počas cesty autom alebo výletu v prírode nesmieme zabúdať na dostatok tekutín pre našich psíkov. S cestovnou fľašou na vodu pre psom budete mať všetko potrené pri sebe. Keď bude vaše zvieratko smädné, stačí len stlačiť fľašu a horná časť uzávera v tvare misky sa naplní vodou. Cestovná fľaša na vodu pre psov je skvelý darček pre majiteľov štvornohých miláčikov, ktorý im zabezpečí bezproblémový pitný režim aj mimo domova.Vyrobená z Polyetylénu (bez BPA)Približný objem: 550 mlModerný a funkčný dizajnNeodkvapkávaStredový gumový prstenec pre lepšie uchopenie - nešmykľaváVnútorná trubička (preteká cez ňu voda do misky)Skrutkovací uzáver v tvare neprevrhnuteľnej misky a otvor na vyliatie vodyRučná funkcia "AutoPump" (po stlačení fľaše sa naplní miska)Rozmery (priemer x výška): 10 x 22… (uzasnedarceky.sk)

Vodítko pre psov TRIXIE na bicykel

Vodítko pre psov TRIXIE na bicykel

Kvalitní Vodítko pre psov TRIXIE na bicykel z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Obojky, vodítka a postroje pre psov | Vodítka. (esat.sk)

Vodítko pre psov TRIXIE na behanie

Vodítko pre psov TRIXIE na behanie

Kvalitní Vodítko pre psov TRIXIE na behanie z kategorie Dom a záhrada | Chovateľstvo | Pre psov | Obojky, vodítka a postroje pre psov | Vodítka. (esat.sk)

Relaxis na upokojenie pre psov 60tbl

Relaxis na upokojenie pre psov 60tbl

je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji. L-teanin je biolátka, ktorá vyvoláva relaxačnú reakciu. (dobra-miska.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

FYPRYST 268 mg PSY 20-40 kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov …

FYPRYST 268 mg PSY 20-40 kg roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x2,68 ml

Chráňte svojho domáceho maznáčika pred kliešťami a blchami. Liek je určený pre psov. (mojalekaren.sk)

FYPRYST 67 mg PSY 2-10 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov …

FYPRYST 67 mg PSY 2-10 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x0,67 ml

FYPRYST 67 mg PSY 2-10 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x0,67 ml (lekarentriveze.sk)

FYPRYST 268 mg PSY 20-40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov …

FYPRYST 268 mg PSY 20-40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x2,68 ml

FYPRYST 268 mg PSY 20-40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x2,68 ml (lekarentriveze.sk)

FYPRYST 402 mg PSY NAD 40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov …

FYPRYST 402 mg PSY NAD 40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x4,02 ml

FYPRYST 402 mg PSY NAD 40 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x4,02 ml (lekarentriveze.sk)

FYPRYST 134 mg PSY 10-20 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov …

FYPRYST 134 mg PSY 10-20 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x1,34 ml

FYPRYST 134 mg PSY 10-20 KG roztok na kvapkanie na kožu pre psov (pipeta) 1x1,34 ml (lekarentriveze.sk)

BEAPHAR Zubná kefka pre psov na prst

BEAPHAR Zubná kefka pre psov na prst

Zubná kefka výborne padne na Váš prst, takže je ľahké dostať sa do všetkých miest v papuli zvieraťa a ľahko tak odstrániť zubný plak. (mojalekaren.sk)

Canvit Chondro pre psov na mobilitu 230g

Canvit Chondro pre psov na mobilitu 230g

Canvit Chondro pre psov na mobilitu Obsah: 230g Charakteristika: Vhodné na prevenciu problémov s pohybovým aparátom a pre psy s vyšším rizikom pohybových ťažkostí (starnúce psy, aktívne psy a mačky s nadváhou). Canvit Chondro je kombináciou unikátnych chondroprotektív & bioaktívnych látok: chondroitín sulfátu, glukosamín sulfátu, kolagénu, vitamínu C a organicky viazaných stopových prvkov. Tieto látky posilňujú chrupavku, zvyšujú mechanickú odolnosť kĺbov, spevňujú väzy a šľachy a celkovo prispievajú k zlepšeniu pohyblivosti. Dávkovanie: Doporučená bežná denná dávka je 1 tableta na každých 5kg psa. Pre regeneráciu chrupaviek, psy v záťaži a staršie psy sa odporúča denne dávkovať 2-3 tablety na každých 5kg psa. Tablety sa podávajú priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva po dobu min. 8-10… (najlekaren.eu)

Canvit Chondro pre psov na mobilitu 100g

Canvit Chondro pre psov na mobilitu 100g

Canvit Chondro pre psov na mobilitu Obsah: 100g Charakteristika: Vhodné na prevenciu problémov s pohybovým aparátom a pre psy s vyšším rizikom pohybových ťažkostí (starnúce psy, aktívne psy a mačky s nadváhou). Canvit Chondro je kombináciou unikátnych chondroprotektív & bioaktívnych látok: chondroitín sulfátu, glukosamín sulfátu, kolagénu, vitamínu C a organicky viazaných stopových prvkov. Tieto látky posilňujú chrupavku, zvyšujú mechanickú odolnosť kĺbov, spevňujú väzy a šľachy a celkovo prispievajú k zlepšeniu pohyblivosti. Dávkovanie: Doporučená bežná denná dávka je 1 tableta na každých 5kg psa. Pre regeneráciu chrupaviek, psi v záťaži a staršie psy sa odporúča denne dávkovať 2-3 tablety na každých 5kg psa. Tablety sa podávajú priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva po dobu min. 8-10… (najlekaren.eu)

SHOW TECH ZASOBNIK NA SACKY PRE PSOV

SHOW TECH ZASOBNIK NA SACKY PRE PSOV

ZÁSOBNÍK NA SÁČKY PRE PSOV . Praktický držiak na sáčky so suchým zipsom, ktorý sa pripája k vodítku. . Tento elegantný dávkovač má veľkorysý otvor, ktorý v prípade potreby umožňuje jednoduchý a rýchly prístup k sáčkom. (andreashop.sk)

Relaxis MINI na upokojenie pre psov 60tbl

Relaxis MINI na upokojenie pre psov 60tbl

Relaxis je prípravok s obsahom esenciálne aminokyseliny l-theanín, ktorá je obsiahnutá v zelenom čaji. (dobra-miska.sk)

Propesko granule pre mačku 12 kg (8595606581913)

Propesko granule pre mačku 12 kg (8595606581913)

Granuly pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hydinová príchuť, tuk (hydinový) 10% Ponúkame vám granule pre vašu mačku, ktoré sú veľmi chutné a poskytujú potrebné živiny a energiu pre každý deň. Ide o kompletné krmivo Propesko pre mačky s príchuťou hydinového mäsa so zeleninou. Mačacie granule sú navyše doplnené o komplex For Life s taurínom, omega mastnými kyselinami a vitamíny A, D3 a E pre podporu imunitného systému a pre zdravú a kvalitnú srsť. Kľúčové vlastnosti granúl Propesko pre mačkyMačacím granulám Propesko s hydinovým mäsom a zeleninou žiadna mačka neodolá30 % obsahu proteínu dodá vašej mačke energiu po celý deňGranule pre mačky Propesko svojím zložením kompletne pokryjú výživové potreby dospelej mačkyKomplex For Life s omega mastnými kyselinami a vitamínmi pre… (alza.sk)

VERM-X VERM-X PŘÍRODNÍ GRANULE PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 100G

VERM-X VERM-X PŘÍRODNÍ GRANULE PROTI STŘEVNÍM PARAZITŮM PRO PSY 100G

Verma - X prírodné granule proti črevným parazitom pre psov funguje na základe čistej prírody a to konkrétne byliniek. Verm- X je výberom zmesi vhodných bylín, ktoré vytvárajú pre parazity v čreve nehostinné prostredie a napomáhajú k tvorbe priaznivej črevnej mikroflóry. Obsahuje komplex vitamínov, minerálov a stopových prírodných látok, ktorý zlepšuje kondíciu a zdravie zvieraťa a detoxikuje organizmus. Nezaťažujú žiadne dôležité orgány, ako sú pečeň a obličky - nemajú žiadne vedľajšie účinky. Vyrobené v podobe chutného chrumkavého maškrty, takže ho Vaše zvieratá budú rada as chuťou prijímať. 100% prírodný pôvod všetkých použitých surovín, ktoré sú pestované prírodne a organicky. Verma - X je k tráviacej sústave zvierat veľmi jemný. (prezdravie.sk)

Olej na ekzematickú pokožku pre psov TOPVET 100ml

Olej na ekzematickú pokožku pre psov TOPVET 100ml

Olej pre psov s kožnými problémami. (dobra-miska.sk)

Hrebeň ANAH na vyčesávanie bĺch pre psov Zolux

Hrebeň ANAH na vyčesávanie bĺch pre psov Zolux

Hrebeň na vyčesávanie bĺch pre psov. Pre všetky typy srsti. (dobra-miska.sk)

Kliešte na pazúry ANAH L pre psov Zolux

Kliešte na pazúry ANAH L pre psov Zolux

Kliešte na pazúry pre stredné a veľké psy. (dobra-miska.sk)

Kliešte na pazúry gilotínové ANAH pre psov Zolux

Kliešte na pazúry gilotínové ANAH pre psov Zolux

Gilotínové kliešte na pazúry pre malé psy. (dobra-miska.sk)

Nožnice na strihanie srsti ANAH pre psov Zolux

Nožnice na strihanie srsti ANAH pre psov Zolux

Nožnice na strihanie srsti pre psov na všetky typy srsti. Zastrihávanie chlpov a chumáčov, strihanie srsti na citlivých miestach. (dobra-miska.sk)

Kliešte na pazúry ANAH S pre psov Zolux

Kliešte na pazúry ANAH S pre psov Zolux

Kliešte na pazúry pre malé psy. (dobra-miska.sk)

Canvit Biocal Plus pre psov na mobilitu 500g

Canvit Biocal Plus pre psov na mobilitu 500g

Canvit Biocal Plus pre psov na mobilitu Obsah: 500g tabliet Charakteristika: Canvit Biocal Plus obsahuje vápnik, sodík, fosfor a kolagén. Tieto látky sú nevyhnutné pre zdravý vývoj kostí, šliach a kĺbov u zvierat v raste, uľahčujú pohyb u starnúcich zvierat s pohybovými ťažkosťami. Vápnik je tiež nevyhnutný pre správnu funkciu svalov a pozitívne ovplyvňuje kvalitu zubov. Dávkovanie: Doporučená bežná denná dávka je 1-2 tablety na každých 5kg psa. Pri preukázanom nedostatku sa odporúča denne dávkovať 4-6 tabliet na každých 5kg psa. Tablety sa podávajú priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. (najlekaren.eu)

Canvit Chondro Maxi pre psov na mobilitu 230g

Canvit Chondro Maxi pre psov na mobilitu 230g

Canvit Chondro pre psov na mobilitu Obsah: 230g Charakteristika: Vhodné na prevenciu problémov s pohybovým aparátom a pre psy (nad 25kg) s vyšším rizikom pohybových ťažkostí (starnúce psy, aktívne psy a mačky s nadváhou). Canvit Chondro je kombináciou unikátnych chondroprotektív & bioaktívnych látok: chondroitín sulfátu, glukosamín sulfátu, kolagénu, vitamínu C a organicky viazaných stopových prvkov. Tieto látky posilňujú chrupavku, zvyšujú mechanickú odolnosť kĺbov, spevňujú väzy a šľachy a celkovo prispievajú k zlepšeniu pohyblivosti. Dávkovanie: Doporučená denná dávka pre mladé a rastúce psy je 0,5 tablety na každých 10kg psa. Pre regeneráciu, psy v záťaži a staršie psy sa odporúča denne dávkovať 1-1,5 tablety na každých 10kg psa. Tablety sa podávajú priamo z ruky alebo rozdrvené do… (najlekaren.eu)

Canvit Biocal Plus pre psov na mobilitu 230g

Canvit Biocal Plus pre psov na mobilitu 230g

Canvit Biocal Plus pre psov na mobilitu Obsah: 230g tabliet Charakteristika: Canvit Biocal Plus obsahuje vápnik, sodík, fosfor a kolagén. Tieto látky sú nevyhnutné pre zdravý vývoj kostí, šliach a kĺbov u zvierat v raste, uľahčujú pohyb u starnúcich zvierat s pohybovými ťažkosťami. Vápnik je tiež nevyhnutný pre správnu funkciu svalov a pozitívne ovplyvňuje kvalitu zubov. Dávkovanie: Doporučená bežná denná dávka je 1-2 tablety na každých 5kg psa. Pri preukázanom nedostatku sa odporúča denne dávkovať 4-6 tabliet na každých 5kg psa. Tablety sa podávajú priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. (najlekaren.eu)

Sprej na starostlivosť o kožu pre psov TOPVET 10ml

Sprej na starostlivosť o kožu pre psov TOPVET 10ml

Sprej na starostlivosť o kožu pre psov na regeneráciu kože po drobných poraneniach. (dobra-miska.sk)

Masť na labky a pazúriky pre psov TOPVET 50ml

Masť na labky a pazúriky pre psov TOPVET 50ml

Ochranný a regeneračný balzam na labky. (dobra-miska.sk)

MICROMED Zubná kefka na prst pre psov 1 kus

MICROMED Zubná kefka na prst pre psov 1 kus

Zubná kefka z mikrovlákna - prevencia tvorby zubného kameňa - obmezuje zápach z ústnej dutiny. (mojalekaren.sk)

KARLIE Zubná kefka na prst pre psov 2 kusy

KARLIE Zubná kefka na prst pre psov 2 kusy

Zubná kefka navlékajúca sa na prst umožňuje perfektný kontakt kefky a zubov Vášho psa. (mojalekaren.sk)

Valček lepivý na zvieracie chlpy ANAH pre psov Zolux

Valček lepivý na zvieracie chlpy ANAH pre psov Zolux

Lepivý valček na odstraňovanie zvieracích chlpov. Pre psov, na všetky typy srsti. Samotné balenie samolepiacich listov Zolux je k dispozícii pod objednávacím číslom 470 839. (dobra-miska.sk)

Dóza na krmivo pre psov Šteňa, 4 l, plast

Dóza na krmivo pre psov Šteňa, 4 l, plast

Praktická plastová dóza na krmivo pre vaše domácich miláčikov s kvalitným vzduchotesným uzáverom dokonale chráni obsah pred zvetraním a zvlhnutím. S veselými motívmi domácich maznáčikov. (4home.sk)

Akinu RT Snack kosť na maškrty pre psov (8595184939427)

Akinu RT Snack kosť na maškrty pre psov (8595184939427)

Hračka pre psov pre všetky plemená, s otvorom na maškrty, rozmer: 13cm, materiál: latex/guma a guma Hračka pre psov RT-Snack kosť na maškrty od značky Akinu je skvelá nielen na hranie, ale vďaka materiálu, z ktorého je vyrobená, tiež posilňuje ďasná a žuvacie svaly. Hodí sa pre psov všetkých plemien. Hračka má vnútri priestor, do ktorého je možné vložiť maškrty pre psov a uzavrieť. Akinu RT-Snack kosť na maškrty je vyrobená z gumy, dlhá 13 cm a dodáva sa v niekoľkých výrazných farbách. Ľahko sa udržiava, jednoducho ju umyjete vlažnou vodou. Gumovú kosť pre psov používajte a uchovávajte pri teplote od 0 do 40 °C. Kľúčové vlastnosti hračky pre psov Akinu RT-Snack kosť na maškrty, 13 cmAkinu RT-Snack kosť na maškrty posilňuje žuvacie svaly a masíruje ďasnáHračka pre psov z pružnej a pevnej… (alza.sk)

Canvit Biotin pre psov na srsť a pokožku 230g

Canvit Biotin pre psov na srsť a pokožku 230g

Canvit Biotin pre psov na srsť a pokožku Obsah: 230g tabliet Charakteristika: Doplnkové krmivo vhodné pre psov do 25 kg: dlhosrsté psy, biele psy, pĺznuce psy, psy, pri ktorých je vyžadovaná vysoká kvalita srsti a perfektný vzhľad. Komplex proaktívnych látok (biotínu, zinku, vitamínov skupiny B a metionínu) podporuje zdravý vývoj kože, kvalitu a lesk srsti a pozitívne ovplyvňuje rohovinu pazúrikov. Odporúčame pre obdobie výmeny srsti u pĺznucich psov. Dávkovanie: Odporučaná dávka je 1 tableta na 5 kg hmotnosti psa. Tablety je vhodné podávať počas minimálne 3 týždňov priamo z ruky alebo rozdrvené do krmiva. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. (najlekaren.eu)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť