Eshop s kozmetikou alverde

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Nevska kozmetika Tekuté mydlo s brezovým dechtom - Nevská kozmetika -…

Nevska kozmetika Tekuté mydlo s brezovým dechtom - Nevská kozmetika - 300ml

Unikátne mydlo s prírodným brezovými dechtom vyrobené podľa starej tradičnej receptúry. Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani vône. Dermatologicky testované. Špeciálne mydlo je určené na umývanie a starostlivosť o pokožku celého tela. Odporúča sa pre ľudí s problémami s kožou: seborea, akné, psoriáza. Účinná látka - brezový decht -zlepšuje krvný obeh, tonizuje podráždenú pokožku, normalizuje činnosť mazových žliaz, znižuje svrbenie, pôsobí antisepticky, urýchľuje hojenie drobných rán a poškriabaní. Pohodlný typ balenia s dávkovačom zabezpečí hygienické a ekologické použitie prípravku. Spôsob použitia: Mydlo naneste na navlhčenú pokožku, napeňte a opláchnite vodou. Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Ingrediencie: Aqua, Ammonium Lauryl Sulfate,Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Lauryl… (herbatica.sk)

Nevska kozmetika Šampón na vlasy s brezovým dechtom - Nevská…

Nevska kozmetika Šampón na vlasy s brezovým dechtom - Nevská kozmetika - 250ml

Jemne čistí vlasy a pokožku hlavy. Dodáva vlasom objem a robí ich lepšie zvládnuteľné, mäkké, uľahčuje rozčesávanie. Zmenšuje riziko vzniku lupín a nepríjemného svrbenia. Je vhodný na psoriatickú a seboretickú pokožku. Neobsahuje umelé farbivá a vône. Aktívne zložky: Prírodný brezový deht – má silné obnovujúce, antiseptické, protiparazitné, protizápalové a upokojujúce účinky. Má blahodárny účinok na celý organizmus: zlepšuje spánok, zmiernňuje podráždenie pokožky, dodáva silu a energiu. Má výrazný zápach brezového dehtu. Brezový decht môže tvoriť usadeniny. Vhodný najmä na mastné vlasy. Objem: 250ml Krajina pôvodu: Rusko Trápi Vás psoriáza? Podrobne sme sa tejto téme venovali v komplexnom a odbornom článku, ktorý nám napísala PhDr. Mgr. Eva Medvecká, PhD., DiS. (herbatica.sk)

Nevska kozmetika Sprchový gél s brezovým dechtom - Nevská kozmetika -…

Nevska kozmetika Sprchový gél s brezovým dechtom - Nevská kozmetika -  250 ml

Unikátny sprchový gél s prírodným brezovými dechtom vyrobený podľa starej tradičnej receptúry poskytuje jemnú starostlivosť bez vysušenia pokožky a bez dráždivosti. Gél má dezinfekčný, protizápalový, odmasťujúci a antipruritický účinok. Tento sprchový gél je vhodný na každodenné umývanie a starostlivosť o pokožku celého tela. Odporúča sa pre ľudí s problémami ako sú : seborea, akné, alergie alebo psoriáza. Aktívne látky: Brezový decht zlepšuje krvný obeh, tonizuje podráždenú pokožku, normalizuje činnosť mazových žliaz, znižuje svrbenie, pôsobí antisepticky, urýchľuje hojenie drobných rán a poškriabaní. Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani vône. Dermatologicky testované. Spôsob použitia: Mydlo naneste na navlhčenú pokožku, napeňte a opláchnite vodou. Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie.… (herbatica.sk)

Nevska kozmetika Husté mydlo s brezovým dechtom na telo a vlasy -…

Nevska kozmetika Husté mydlo s brezovým dechtom na telo a vlasy - Nevská kozmetika - 300ml

Vytvára jemnú penu, nežne čistí vlasy a pokožku. Vhodné ako sprchový gél alebo šampón. Nevyvoláva suchosť a podráždenie. Znižuje riziko vzniku lupín, odlupovania pokožky tela a nepríjemného svrbenia. Zlepšuje celkový stav vlasov a pokožky. Dodáva sviežosť a čistotu vlasom aj pokožke hlavy a tela. Dodá citelný tón a príliv sily po vodných procedúrach Aktívne zložky: Prírodný brezový decht – má silné obnovujúce, antiseptické, protiparazitné, protizápalové a upokojujúce účinky. Má blahodárny účinok na celý organizmus: zlepšuje spánok, zmiernňuje podráždenie pokožky, dodáva silu a energiu. Prípravok má výrazný zápach brezového dehtu. Použitie: Na telo: Naneste potrebné množstvo na vlhkú pokožku alebo hubku. Vytvorte penu, doprajte si jemnú masáž dôkladne opláchnite teplou vodou. Na vlasy:… (herbatica.sk)

Kufrík s dekoratívnou kozmetikou stredný (4054995015101)

Kufrík s dekoratívnou kozmetikou stredný (4054995015101)

Skrášľovacia súprava pre malé slečny, vhodné od 8 rokov Súprava maľovátok pre najmladšie slečny je plná všetkých základných prvkov dekoratívnej kozmetiky. Vďaka tejto kolekcii očných tieňov, rúžov, lakov na nechty, leskov na pery, tvárenky, maskary, aplikátorov a štetčekov môže malá vizážistka upraviť seba alebo svoje kamarátky na veľkú módnu prehliadku, na karneval, na hru na princezné, ale aj na návštevu divadla alebo iné spoločenské udalosti. Celá skrášľovacia sada pre dievčatá od 8 rokov je navyše uložená v praktickom kufríku s uchom na jednoduché prenášanie. Skrášľovacia sada Kufrík s dekoratívnou kozmetikou stredný obsahuje všetko, čo malé slečny potrebujú pre svoj dokonalý vzhľad. Kľúčové vlastnosti skrášľovacej sady Kufrík s dekoratívnou kozmetikou strednýSúprava obsahuje očné… (alza.sk)

MAC TOYS KUFRIK S DEKORATIVNOU KOZMETIKOU STREDNOU

MAC TOYS KUFRIK S DEKORATIVNOU KOZMETIKOU STREDNOU

KUFRÍK S KOZMETIKOU . Veľká kozmetická sada dekoratívnej kozmetiky , ktorá obsahuje očné tiene, lesk na pery, tvárenku, laky na nechty, kozmetické štetce na tvárenku, očné tiene. (andreashop.sk)

Nevska kozmetika Vazelina - Nevská kozmetika - 40 ml

Nevska kozmetika Vazelina - Nevská kozmetika - 40 ml

Vazelína kozmetická zmäkčuje a chráni pokožku rúk a tela, vhodné pre vykonávanie manikúry, má bakteriostatický účinok. Vazelína perfektne zvláčňuje pokožku a chráni ju pred negatívnymi vplyvmi prostredia. Vazelína sa odporúča použiť na zmiernenie pokožky počas manikúry. Spája v sebe niekoľko funkcií: chráni, zjemňuje, protizápalový účinok. Aktívna zložka: extrakt z harmančeka má zmierňujúci účinok, zmierňuje podráždenie a znižuje pravdepodobnosť alergickej reakcie. Dávkovanie: Naneste malé množstvo krému pohybov svetlo masážnych čistiť suchú pokožku. Zloženie: Paraffinum Liquidum, cerezín, parafín, rumanček pravý Flower Extract, Parfum. Objem: 40 ml Krajina pôvodu: Ruská federácia Nevská kozmetika - je najväčší ruský výrobca kozmetiky za takmer dve storočia histórie. Viac ako 50 druhov… (herbatica.sk)

Nevska kozmetika Domáce mydlo 72% - Nevská kozmetika - 400g

Nevska kozmetika Domáce mydlo 72% - Nevská kozmetika - 400g

Domáce mydlo "72%" je vhodné pre ručné umývanie výrobkov zo všetkých druhov tkanín. Dáva bohatú penu aj v studenej vode. Vhodné pre pranie, čistenie, umývanie riadu a umývanie rúk. Má kozmetickú prísadu, ktorá zmäkčuje pokožku rúk. Jemný, bezpečný a ekologicky šetrný prostriedok na pranie detskej bielizne. Výrobok je certifikovaný. Výrobca: Nevská kozmetika od roku 1839 Hmotnosť: 400 g (herbatica.sk)

Nevska kozmetika Dechtové tuhé mydlo - Nevská kozmetika - 140g

Nevska kozmetika Dechtové tuhé mydlo - Nevská kozmetika - 140g

Unikátne tuhé mydlo s prírodným brezovými dechtom vyrobené podľa starej tradičnej receptúry. Špeciálne mydlo je určené na umývanie a starostlivosť o pokožku celého tela. Odporúča sa pre ľudí s problémami s kožou: seborea, akné, psoriáza. Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani vône. Dermatologicky testované. Aktívne látky: Brezový decht zlepšuje krvný obeh, tonizuje podráždenú pokožku, normalizuje činnosť mazových žliaz, znižuje svrbenie, pôsobí antisepticky, urýchľuje hojenie drobných rán a poškriabaní. Spôsob použitia: Mydlo naneste na navlhčenú pokožku, napeňte a opláchnite vodou. Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. Krajina pôvodu: Rusko Trápi Vás psoriáza? Podrobne sme sa tejto téme venovali v komplexnom a odbornom článku, ktorý nám napísala PhDr. Mgr. Eva Medvecká, PhD., DiS. (herbatica.sk)

Tekuté mydlo s brezovým dechtom NEVSKÁ KOZMETIKA 300ml

Tekuté mydlo s brezovým dechtom NEVSKÁ KOZMETIKA 300ml

Unikátne mydlo s prírodným brezovými dechtom vyrobené podľa starej tradičnej receptúry. Neobsahuje žiadne umelé farbivá ani vône. Dermatologicky testované. Špeciálne mydlo je určené na umývanie a starostlivosť o pokožku celého tela. Odporúča sa pre ľudí s problémami s kožou: seborea, akné, psoriáza. Účinná látka - brezový decht -zlepšuje krvný obeh, tonizuje podráždenú pokožku, normalizuje činnosť mazových žliaz, znižuje svrbenie, pôsobí antisepticky, urýchľuje hojenie drobných rán a poškriabaní. Pohodlný typ balenia s dávkovačom zabezpečí hygienické a ekologické použitie prípravku. Použitie: Mydlo naneste na navlhčenú pokožku, napeňte a opláchnite vodou. Objem: 300ml Upozornenie: Iba na vonkajšie použitie. (vitanella.sk)

Organizér na kozmetiku s priehradkami Domopak Make Up

Organizér na kozmetiku s priehradkami Domopak Make Up

Nenahraditreľná kozmetika si zaslúži to najlepšie! Majte všetko pekne pohromade, nech sa ráno a na cestách vyhnete zmätenému pobehovaniu a zháňaniu najnutnejšieho. Domopak pre vás má šikovné organizéry a tašky, s ktorými budete mať medzi vecami potrebný poriadok. (bonami.sk)

Plechová škatuľka s cestovným balením pánskej kozmetiky Gentlemen´s…

Plechová škatuľka s cestovným balením pánskej kozmetiky Gentlemen´s Hardware

Čaká vás let len s príručnou batožinou a neviete, čo s kozmetikou? Potom je táto praktická drobnosť od Gentlemen's Hardware pre vás to pravé! Kozmetika s vôňou santalového dreva v štýlovom balení po 60 ml v darčekovej škatuľke obsahuje: 1 x krém na holenie 1 x balzam po holení 1 x voda po holení 1 x šampón a sprchový gél v 1 Cestujte štýlovo a nenechajte sa zaskočiť žiadnymi letiskovými obmedzeniami! (bonami.sk)

BIO OIL darčekové balenie prírodnej kozmetiky s argánovým olejom

BIO OIL darčekové balenie prírodnej kozmetiky s argánovým olejom

DK20 BIO1813 BT Arganový masážny olej50ml+BT Arganové tuhé mydlo100g Darčekové balenie prípravkov s arganovým olejom, ktorý je považovaný za prírodný elixír krásy a mladosti. (pilulka.sk)

Šampón na vlasy s brezovým dechtom NEVSKÁ KOZMETIKA 250ml

Šampón na vlasy s brezovým dechtom NEVSKÁ KOZMETIKA 250ml

Šampón je nasýtený len prírodnými vysoko aktívnymi zložkami, ktoré uzdravujú pokožku hlavy a vlasy. Prírodný liečivý komponent brezový decht poskytuje dezinfekčné a liečivé účinky.Šampón ma výraznú vôňu dechtu,žiadne umelé arómy a farbivá.Ingredients/INCI:aqua, ammonium lauryl sulfate, sodium laureth sulfate, cocamide dea, cocomidopropyl betaine, polyquatemium-44, sodium chloride, betula tar, disodium edta, citric acid, methychloroisothiayolinone, methylisonthiazolinone.Návod na použitie: malé množstvo šampónu naniesť na mokré vlasy, jemne pomasírovať aby vznikla pena potom zmyť vodou. Objem: 250ml (vitanella.sk)

Domáca kozmetika

Domáca kozmetika

Súčasné trendy pleťovej a vlasovej kozmetiky jednoznačne favorizujú prírodnú kozmetiku bez konzervantov, syntetických farbív alebo parfumov, teda bez chemických látok. Preto čoraz viac ľudí využíva mocnú silu prírody a uprednostňuje výrobky s čisto prírodnými zložkami. Táto kniha vám ponúka 15 jednoduchých receptov na kozmetické prípravky, ktoré si môžete ľahko urobiť aj v domácich podmienkach. (pantarhei.sk)

Kozmetika hrou

Kozmetika hrou

Táto kniha je plná úžasných voňavých receptov, inšpiráciu na víkendovú večeru však nečakajte. Prináša totiž návody na výrobu čisto prírodnej kozmetiky, ktorá je v súlade s prírodou, netoxická a ekologicky šetrná. Priestor je venovaný aj detskej kozmetike a domácej drogérii – prípravkom na pranie, čistenie či dezinfekciu. Autorka sa tejto téme venuje už niekoľko rokov. Bohaté skúsenosti, ktoré nazbierala, odovzdáva ďalej prostredníctvom svojho blogu a workshopov. To najzaujímavejšie teraz vybrala a pripravila pre vás. Odhalíte tajomstvo esenciálnych olejov a byliniek a dozviete sa všetko o ich blahodarnom vplyve na naše telo. Zistíte, aké pomôcky a ingrediencie použiť a kde ich zohnať. Vďaka názorným fotopostupom všetko zvládne aj úplný začiatočník. Vyrobte si svoju vlastnú kozmetiku.… (pantarhei.sk)

Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika

Chcete vedieť, čo sa skrýva vo vašej kozmetike? Viete si predstaviť, aké by to bolo, keby ste si krémy, šampóny a masti pripravovali vlastnoručne? Cosima Bellersen Quirini vám ukáže, ako si môžete z jednoduchých a prírodných surovín vyrobiť kvalitnú kozmetiku. Doprajte si jemný krém na ruky, intenzívne mlieko proti starnutiu, ľahký kondicionér, upokojujúci mliečny kúpeľ, liečivú masť na rany a ešte omnoho viac... To najlepšie z prírody: Tvár a oči Starostlivosť o pery Starostlivosť o telo Starostlivosť o detskú pokožku Starostlivosť o vlasy Starostlivosť o ruky a nohy Starostlivosť o zuby Ochrana pred slnkom Hojivé a liečivé masti Mydlá Jednoduchosť: základné vedomosti o výrobe jednoduchej prírodnej kozmetiky od hlavy až po päty Všestrannosť: 170 receptov pre krásu Priestor pre kreativitu… (pantarhei.sk)

Gabriella Salvete Darčeková sada dekoratívnej kozmetiky Gift Box Red`s

Gabriella Salvete Darčeková sada dekoratívnej kozmetiky Gift Box Red`s

Sada obsahuje: Objemová riasenka Diamante Deep Black (Mascara) 10 ml Matná tekutý rúž Matte Lips Long Lasting 101 Strawberry Dream 4,5 ml Dlhotrvajúci lak na nechty Longlasting Enamel 24 Classic Red (Nail Polish) 11 ml (vivantis.sk)

Kozmetika Medik8 C-TETRA denný krém s vitamínom C 50 ml

Kozmetika Medik8 C-TETRA denný krém s vitamínom C 50 ml

Medik8 C-Tetra na vrásky Obsah Medik8 C-Tetra denný krém: 50 ml Charakteristika Medik8 C-Tetra denný krém: Kombinácia vitamínu E, kyseliny hyalurónovej a glycerínu poskytuje pleti hydratáciu a zachováva prirodzenú funkciu kožnej bariéry. Ideálne ako úvod do Medik8 radu s vitamínom C. Účinky Medik8 C-Tetra Rozjasnenie pleti Redukcia vrások a rýh Antioxidácia pleti Hydratácia pokožky Zlepšenie elasticity a pevnosti pleti Výhody Medik8 C-Tetra Veľmi rýchlo sa vstrebáva do pokožky Jemná prirodzená vôňa Bez obsahu parabénov Až 100 aplikácií Medik8 C-Tetra je určené pre Všetky typy pleti Zloženie (Hlavné účinné látky Medik8 C-Tetra) Vitamín C (Tetrahexyldecyl askorbát) Silný antioxidant, ktorý neutralizuje voľné radikály vznikajúce UV žiarením. Bojuje proti známkam starnutia pleti a stimuluje… (najlekaren.eu)

Set rumovej kozmetiky

Set rumovej kozmetiky

Rumová kozmetika? Áno! A ešte v originálnom balení ako stvorená pre mužov, ktorí si občas radi dajú rumového panáčika. Rumová kúpeľ navyše môže byť skvelou relaxáciou pre zamilované páry. Darčekový set v sebe ukrýva sprchový gél, šampón a mydlo v tvare panáka rumu. A nejde len o dizajn, rumovú arómu ucítite po otvorení kozmetiky. A nebojte sa, pokožku bude rozmaznávať tiež olivový a hroznový olej, pretože aj pánska pokožka si zaslúži poriadnu dávku hydratácie. Set rumovej kozmetiky je celkom iste skvelý tip na darček pre mužov. Ak si teda neviete rady, čím svojho drahého obdarovať, možno práve tu nájdete odpoveď. Vyberte si k produktu darčekovú etiketu a vytvorte vďaka vlastnému venovaniu darček, ktorým urobíte dvojnásobnú radosť. (babickarstvo.sk)

Yves Saint Laurent Darčeková sada dekoratívnej kozmetiky na oči s…

Yves Saint Laurent Darčeková sada dekoratívnej kozmetiky na oči s riasenkou Love

Sada obsahuje: Objemová riasenka Mascara Volume Effet Faux Cils N°1 6,3 ml Dlhotrvajúci ceruzka na oči Dessin Du Regard N°1 0,8 g Odličovač očí a pier (Expert Make-up Remover) 8 ml (vivantis.sk)

Organizér na kozmetiku Marge

Organizér na kozmetiku Marge

Má 16 priehradiek a 2 zásuvky. (vivrehome.sk)

Organizér na kozmetiku Raine

Organizér na kozmetiku Raine

Má 14 priehradiek. (vivrehome.sk)

Organizér na kozmetiku Marsa

Organizér na kozmetiku Marsa

Má 3 zásuvky. (vivrehome.sk)

Pivrnec - set pivnej kozmetiky

Pivrnec - set pivnej kozmetiky

Originálny kozmetický set Pivrnec v darčekovom balení poteší každého priaznivca piva. Set obsahuje sprchový gél, šampón a mydlo v tvare pollitra s extraktom z chmeľu a pivných kvasníc. Krásny darček nielen pre dedka. (babickarstvo.sk)

Darčekové balenie pivnej kozmetiky

Darčekové balenie pivnej kozmetiky

Pivný sprchový gél s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu. Pivná kúpeľ, dvojzložkový kúpeľ s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu - svetlá. Pivné toaletné mydlo s glycerínom a extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu. Pivná kúpeľová soľ s extraktmi z pivných kvasníc a chmeľu v plátennom vrecúšku. Vyberte si k produktu darčekovú etiketu a vytvorte vďaka vlastnému venovaniu darček, ktorým urobíte dvojnásobnú radosť. (babickarstvo.sk)

Darčeková súprava rašelinovej kozmetiky

Darčeková súprava rašelinovej kozmetiky

Kozmetika z rašeliny? Prečo nie! Má blahodarné účinky na pleť aj vlasy, je vhodná aj pre citlivú pokožku. Má vaša babička sviatok alebo narodeniny a miluje kvalitnú prírodnú kozmetiku? Potom pre ňu máte jedinečný darček. Súprava rašelinovej kozmetiky je v praktickom darčekovom balení. Vo vnútri sa nachádza sprchový gél s rašelinou, relaxačný rašelinový kúpeľ, ktorý možno využiť desať krát a ošetrujúci šampón na podporu rastu vlasov. Potešte svoju babičku alebo mamičku darčekom, ktorý celkom iste ocení , a ešte podčiarkne jej krásu a sviežosť. (babickarstvo.sk)

MANUFAKTURA Darčekový balíček PÁNSKA KOZMETIKA

MANUFAKTURA Darčekový balíček PÁNSKA KOZMETIKA

Sada obsahuje: Sprchový gél s bylinným komplexom a výťažkom z olív a pšenice 300 ml Sprchový gél a šampón 2 v 1 s bylinným komplexom a pivom 300 ml Balzam po holení s bylinným komplexom a panthenolom 50 ml Kvalitná kozmetika a starostlivosť o pokožku a vlasy už nie je len výsadou žien. Väčšina mužov potrebuje vo svojich životoch energiu i odpočinok, vášeň i nehu. Prekvapivo podobné nároky má aj ich pokožka a vlasy - vyžadujú posilnenie aj upokojenie, osvieženie i jemné hýčkanie. Pro muže, ktorí o seba radi dbajú, tu máme ideálny darček - Originálne krabicu plnú štýlových fľaštičiek pre šetrnú očistu a starostlivosť o mužskú pokožku a vlasy. Pánská kosmetika Manufaktúra využíva unikátny rastlinný komplex výťažkov z tradičných bylín, ideálnych pre špecifické potreby mužov. (vivantis.sk)

MAKEUP TRADING Kufrík dekoratívnej kozmetiky

MAKEUP TRADING Kufrík dekoratívnej kozmetiky

Kozmetický kufrík plný dekoratívnej kozmetiky. S týmto kufríkom od Makeup Trading vás už nič neprekvapí. Obsahuje celkom 46 kusov líčidiel. (mojalekaren.sk)

Biofresh Darčekový set probiotickéj kozmetiky

Biofresh Darčekový set probiotickéj kozmetiky

Darčekový set probiotickej kozmetiky - denný krém, mydlo a sprchový gél Potešte svojho blízkeho s kvalitným kozmetickým setom na citlivú pokožku. (pilulka.sk)

Lilien Cestovná sada kozmetiky 4x50ml

Lilien Cestovná sada kozmetiky 4x50ml

Lilien travel pack 4x50ml Cestovná sada kozmetiky 4x50 ml. Sada šampónu s kondicionérom, sprchového gélu, telového mlieka a dezinfekčného gélu na ruky, ktorú využijete na výlete alebo služobnej ceste. Vďaka malým rozmerom vám ušetrí miesto vo vašom batožine. (pilulka.sk)

Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5055

Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5055

Kvalitní Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5055 z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Doplnky do domácnosti | Ostatné doplnky do domácnosti. (esat.sk)

Compactor Veľký organizér na kozmetiku

Compactor Veľký organizér na kozmetiku

Organizér na kozmetiku Compactor je vyrobený z pevného číreho plastu. Je ľahký a ľahko sa udržiava. Vďaka jednoduchému systému budete mať všetko potrebné po ruke a prehľadne rozdelené.Spodná časť organizéra je tvorená tromi zásuvkami, ktoré sú vyložené čiernou vybrateľnou látkou. Zásuvky možno využívať ako šperkovnicu alebo na ukladanie kozmetiky. Horná časť sa skladá z rôzne veľkých priehradiek a stojančekov určených na skladovanie dekoratívnej kozmetiky všetkých tvarov a veľkostí.Vnútorné rozmery šuplíkov: 23,6 x 12,5 x 2,5 cm (4home.sk)

Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5051

Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5051

Kvalitní Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5051 z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Doplnky do domácnosti | Ostatné doplnky do domácnosti. (esat.sk)

Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5048

Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5048

Kvalitní Organizér na kozmetiku COMPACTOR RAN5048 z kategorie Dom a záhrada | Domácnosť | Doplnky do domácnosti | Ostatné doplnky do domácnosti. (esat.sk)

Organizér na kozmetiku Domopak Blush

Organizér na kozmetiku Domopak Blush

Pre všetky vášnivé zberateľky a milovníčky kozmetiky sú nevyhnutné. Reč je samozrejme o organizéroch na dekoratívnu kozmetiku. Už nikdy nebudete musieť hľadať svoj obľúbený odtieň rúžu hodinu. Pekne si vyberiete z prehľadne usporiadaných kúskov. Organizér využijete aj na pracovnom stole, na uskladnenie kancelárskych a papierenských potrieb je totiž perfektným pomocníkom. (bonami.sk)

Čierny organizér na kozmetiku Compactor

Čierny organizér na kozmetiku Compactor

Vytvorte si kozmetický kútik, v ktorom bude vládnuť poriadok. Pre tento účel vymyslela značka Compactor celý rad šikovných organizérov, do ktorých si roztriedite rúže, make-up, vatové tampóny alebo laky na nechty. A tak budete krásna aj zorganizovaná zároveň. (bonami.sk)

Organizér na kozmetiku iDesign Clarity

Organizér na kozmetiku iDesign Clarity

Majte v kúpeľni vo všetkom poriadok! S pomocou tohto organizéra budete mať všetky kúpeľňové drobnosti na jednom mieste a ešte uvidíte, čo všetko v ňom máte, takže je koniec zdĺhavému hľadaniu. (bonami.sk)

MANUFAKTURA Darčekový balíček detská kozmetika

MANUFAKTURA Darčekový balíček detská kozmetika

Sada obsahuje: Jemná umývacia a kúpeľová emulzia s mandľovým a ovseným olejom 320 ml Jemný krém na tvár a telo s mandľovým a ovseným olejom 100 ml Detská pokožka je oveľa jemnejšia a citlivejšia ako pokožka dospelých. Aby zostala zdravá a mohla sa správne vyvíjať, treba jej venovať šetrnú starostlivosť za pomoci tej najkvalitnejšej kozmetiky. Duo šetrných kúpeľových pomocníkov s mimoriadne jemnými receptúrami bez obsahu sulfátov, parabénov, ropných olejov a alergénnych parfumov je obohatené o poctivé rastlinné oleje a účinný ovsený výťažok s obsahom cenného beta-glukánu. Baby kozmetika je dermatologicky testovaná a je vhodná aj pre novorodencov a deti s obzvlášť citlivou pokožkou. (vivantis.sk)

Essens CBD telový olej - cbd kozmetika

Essens CBD telový olej - cbd kozmetika

CBD telový olejEssens konopný olej s CBDPrírodná kozmetika Essens ponúka Telový olej s CBD. CBD olej vyživuje, hydratuje a omladzuje kožu pomocou výborného zloženia: jojobový olej, kokosový olej, slnečnicový olej, konopný olej, mandľový, slnečnicový olej. CBD telový olej vlastnosti: Hydratuje citlivú a suchú pokožkuObnovuje ochrannú vrstvu kožePríjemná aróma prírodných látokVhodný ako masážny olejNeobsahuje THCVhodné pre vegánov, neobsahuje parabény CBD olej účinné látky:Kanabidiol CBD z extraktu konope - proti zápalom, regenerácia pokožky.Konopný olej - vyživuje hlbšie vrstvy pokožky, obsahuje vitamíny, minerály, bielkoviny aj tuky potrebné pre zdravú pokožkuRozmarín extrakt - antioxidantOlivový olej - hydratacia pokožkyKokosový olej - na súchú pokožkuŠípková ruža extrakt -… (bohatstvo-prirody.sk)

Topicrem Darčeková sada telovej kozmetiky AD

Topicrem Darčeková sada telovej kozmetiky AD

Sada obsahuje: Zvláčňující telový balzám AD (Emollient Balm) 500 ml Vyživující mycí gel DA (Cleansing Gel) 75ml (vivantis.sk)

GENTLEMAN darčeková kazeta kozmetiky pre mužov

GENTLEMAN darčeková kazeta kozmetiky pre mužov

DK20 MAN1802 GENTLEMAN voda po holení100ml+pl.krém100ml+s.gél200ml Jedinečné darčekové balenie kozmetiky pre mužov pre každodennú starostlivosť o pokožku a pleť. (pilulka.sk)

Compactor Organizér na kozmetiku 2 zásuvky

Compactor Organizér na kozmetiku 2 zásuvky

Kvalitný organizér od spoločnosti Compactor je ideálny nielen na uloženie kozmetiky alebo šperkov, jednoducho všetkých často používaných vecí, ktoré treba mať vždy po ruke a starostlivo roztriedené. Obe dve zásuvky sú vyložené mäkkou látkou, takže čokoľvek, čo do nich uložíte, bude bezpečne chránené. Horný úložný diel ponúka dostatok priestoru pre uloženie lakov na nechty, kozmetických štetcov, rúžov i make-upov.Číry plast, z ktorého je tento organizér výrobený, je veľmi univerzálny a nadčasový. Môžete si byť istí tým, že len tak nevyjde z módy. Organizér sa bude hodiť do každého interiéru, na všetky toaletné stolíky, na ktorých vám pomôže udržať poriadok. (4home.sk)

Compactor Organizér na kozmetiku 15 priehradiek

Compactor Organizér na kozmetiku 15 priehradiek

Tento priestranný organizér Compactor s 15 priehradkami je skvelým a priestranným pomocníkom vo vašej snahe udržať si poriadok v kozmetike. Vyrobený z odolného číreho plastu. Organizér Compactor ponúka dostatok priestoru pre uloženie všetkého potrebného pre každodenné líčenie. Pohodlne doň umiestnite laky na nechty, rúže, všetky potrebné štetčeky alebo vatové tyčinky. Všetko bude rýchlo po ruke a kedykoľvek k dispozícii, prehľadne roztriedené.Použitý číry plast je vo svojej jednoduchosti nadčasový. Organizér sa tak bude hodiť do akéhokoľvek interiéru. Je tak akurát veľký, aby sa zmestil na bežný kozmetický stolík a zároveň nezaberal zbytočne veľa miesta. Výrobok je veľmi jednoduchý, ale s možnosťami, z ktorých budete určite nadšení. Udržanie poriadku na kozmetickom stolíku bude s týmto… (4home.sk)

Tescoma organizér na dekoratívnu kozmetiku LAGOON

Tescoma organizér na dekoratívnu kozmetiku LAGOON

Vynikajúci na prehľadné odkladanie špirál, rúžov a pod. Vyrobená z odolného plastu s protišmykovou úpravou dna. 3 roky záruka. (eshop.tescoma.sk)

Čierny organizér na kozmetiku iDesign Cade

Čierny organizér na kozmetiku iDesign Cade

iDesign v sebe spája vysokú úroveň praktickosti a estetického prevedenia na jednotku. Výsledkom sú kúsky, ktoré vám uľahčia boj s neporiadkom. (bonami.sk)

Biely organizér na kozmetiku iDesign Cade

Biely organizér na kozmetiku iDesign Cade

iDesign v sebe spája vysokú úroveň praktickosti a estetického prevedenia na jednotku. Výsledkom sú kúsky, ktoré vám uľahčia boj s neporiadkom. (bonami.sk)

Modrá taštička na kozmetiku Versa Motivation

Modrá taštička na kozmetiku Versa Motivation

Keby ste si mali dať záležať na organizácii len jednej miestnosti vo svojom domove, bola by to kúpeľňa. Každý, kto si kedy pomýlil zubnú pastu s krémom na ruky, určite pochopí. Uľahčite si rozospaté rána a nastoľte prehľadné usporiadanie s hravými doplnkami Versa. O Versa: Španielska značka figuruje na trhu od roku 1946. Z malého dodávateľa nábytku a dekorácií sa stala silná medzinárodná firma. Versa si kladie za cieľ a poslanie vyrábať moderný a cenovo dostupný nábytok a dekorácie. Prioritou je, aby boli zábavné, funkčné a vnášali do našich domovov pocit radosti. ♥ (bonami.sk)

Biely organizér na kozmetiku iDesign Clarity

Biely organizér na kozmetiku iDesign Clarity

Pri zariaďovaní kúpeľne myslite na to, že doplnky by mali byť nielen praktické, ale aj esteticky prívetivé. A práve to si uvedomuje aj značka iDesign. Preto predstavuje nápadité a elegantné kúsky, ktoré budú vašej kúpeľni svedčať. (bonami.sk)

Set cestovných taštičiek na kozmetiku InnovaGoods

Set cestovných taštičiek na kozmetiku InnovaGoods

Myslite aj na seba ♥ Krásna žena je o oveľa viac sebavedomejšia. InnovaGoods myslí na to, ako najľahšie a najefektívnejšie možno zakomponovať praktické pomôcky s jednoduchým dizajnom. (bonami.sk)

Sivý organizér na kozmetiku iDesign Cade

Sivý organizér na kozmetiku iDesign Cade

iDesign v sebe spája vysokú úroveň praktickosti a estetického prevedenia na jednotku. Výsledkom sú kúsky, ktoré vám uľahčia boj s neporiadkom. (bonami.sk)

Sefiros Cestovná sada fľaštičiek na kozmetiku

Sefiros Cestovná sada fľaštičiek na kozmetiku

Sada obsahuje: 2x kozmetická dóza 10 ml 2x kozmetická fľaštička 30 ml 2x jednorazová rúška 1 x jednorazové rukavice 1x lievik na prelievanie parfumu 1x špachtľa na krém (vivantis.sk)

Technic Kozmetická sada dekoratívnej kozmetiky Marrakech

Technic Kozmetická sada dekoratívnej kozmetiky Marrakech

Sada obsahuje: Riasenka pre objem Mega Lash (Mega Volumising Mascara) 14 ml Báza pod očné tiene (Eye Canvas) 10 ml Paletka očných tieňov Marrakech (Eyeshadow Palette) 49 g (vivantis.sk)

Dermacol Darčeková sada dekoratívnej kozmetiky Magnum

Dermacol Darčeková sada dekoratívnej kozmetiky Magnum

Sada obsahuje: Riasenka pre mnohonásobné zväčšenie objemu rias Magnum 9 ml - odtieň Black Podkladová báza pod riasenku First Class Lashes (Mascara Primer) 7,5 ml Multilíčidlá na pery a líca Lip & Cheek 1,15 g - odtieň 03 Kozmetická taštička (vivantis.sk)

Dermacol Darčeková súprava kozmetiky Aqua Beauty I.

Dermacol Darčeková súprava kozmetiky Aqua Beauty I.

Sada obsahuje: Čistiaca micelárna voda Aqua Beauty 400 ml Umývací gél na tvár s morskými riasami Aqua Beauty 3v1 (Face Cleansing Gel) 150 ml Hydratačný krém Aqua Beauty (Moisturizing Cream) 50 ml (vivantis.sk)

GENTLEMAN Vianoce darčeková kazeta kozmetiky pre mužov

GENTLEMAN Vianoce darčeková kazeta kozmetiky pre mužov

DK20 MAN1804 GENTLEMAN parfém50ml+balzam po holení100ml+sprchový gél200ml Jedinečné darčekové balenie kozmetiky pre mužov pre každodennú starostlivosť o pokožku a pleť. (pilulka.sk)

eshop pre psov, farebné legíny eshop, eshop športové oblečenie, eshop granule chappi, odčervenie psa eshop, eshop asko nábytok, záhradný nábytok eshop, Migra nábytok eshop, nábytok ikea eshop, orfa nabytok eshop

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť