Eshop s nábytkom

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 10,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 10 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 20,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 20 EUR (andreashop.sk)

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

NOVA ESHOP Poukazka ANDREASHOP (platnost 6 mesiacov) 50,- Euro

ANDREASHOP DARČEKOVÁ POUKÁŽKA 50 EUR (andreashop.sk)

Domček pre bábiky s nábytkom

Domček pre bábiky s nábytkom

Domček pre bábiky s nábytkom je krásna hračka pre každé dievčatko. Domček je vyrobený z plastu v krásnych pastelových farbách. V dome sa dajú otvoriť hlavné dvere. Pri dverách je zvonček, ktorý po stlačení vydáva peknú melódiu a rozsvietia sa svetielka pri dverách. K funkčnosti sú potrebné .................................. 2 ks batérii AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia. Farebný set je navrhnutý pre deti, ktoré sa chcú hrať vo svojom domčeku so svojou rodinou a zažívať pekné chvíle..Súprava obsahuje Domček Nábytok o dĺžke: cca.............................. od 6 do 10 cmRozmery Rozložený domček : ...................... 24 cm x 24 cm x 6 cm dĺžka x šírka x výškaRozmer balenia: dĺžka: 54 cmšírka: 7 cmvýška: 36 cm (najlepsiehracky.sk)

Sylvanian families 5451 zrub s nábytkom

Sylvanian families 5451 zrub s nábytkom

Kúpte svojim zvieratkám z kolekcie Sylvanian families tento krásny zrub. Strecha slúži ako šmýkačka pre deti, s dospelými figúrkami uvarte jedlo v kachliach na drevo, usaďte celú rodinu k jedálenskému stolu a nechajte ich spať v hojdacej sieti. Tento domček možno prepojiť s dobrodružným domom na strome, ktorý je predajný samostatne. Figúrky nie sú súčasťou balenia. (4home.sk)

WADER Domček pre bábiky s nábytkom

WADER Domček pre bábiky s nábytkom

WADER Domček pre bábiky Fantastický domček pre bábiky s nábytkom, vďaka ktorému si dieťa môže zariadiť domček podľa svojich predstáv. Domček pozostáva z dvoch podlaží, na každom poschodí sú 2 izby. Celý domček je skladací, takže po zložení nezaberá veľa miesta. Rozmery: 34,5 x 19,5 x 30 cm (skvelydarcek.sk)

BINO Domček s nábytkom (17 ks)

BINO Domček s nábytkom (17 ks)

Veľký drevený domček pre bábiky veľkosti typu Barbie, je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu. Technické parametre: Obsahuje: 17 ks nábytku Rozmer: 60 × 90 × 30 cm Materiál: Drevo Vhodné pre deti od 3 rokov (feedo.sk)

Domček pre bábiky s nábytkom (8591864911639)

Domček pre bábiky s nábytkom (8591864911639)

Domček pre bábiky s rozmermi 116cm×74.5cm×30cm, vhodné od 3 rokov Domček pre bábiky je klasická hračka, ktorú milujú všetky dievčatka. Tento domček značky Woody ponúka veľa možností k hre. Bábiky majú k dispozícii tri poschodia, medzi prízemím a prvým poschodím sa dokonca môžu zviezť výťahom. Vo výbave domčeku nájdete kreslo, stôl so stoličkami, vaňu a posteľ. Domček je vyrobený z kombinácie dreva, plastu a textilu, určený je pre bábiky typu Barbie. Bábiky nie sú súčasťou balenia.Špecifikácia:Určené pre:Bábiky s veľkosťou maximálne 30 cmmateriál:Drevo / plast / textilRozmery:74,5 x 30 x 116 cmOdporúčaný vek:3+Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48 / ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Je vyhlásenie o zhode CE. (alza.sk)

Sylvanian families Zrub s nábytkom (5054131054512)

Sylvanian families Zrub s nábytkom (5054131054512)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, vhodná od 3 rokov Figúrka Sylvanian families Zrub s nábytkom urobí radosť nielen vám, ale aj vašim kamarátom. Hodí sa pre dievčatá aj chlapcov. Horovíme o figúrke Sylvanian Families, ktorá skvele zabaví deti na hranie. Figúrka sa vyrába z materiálu, ktorým je plast a je určená pre deti od 3 rokov. Nedokáže hýbať hlavou ani končatinami. Kľúčové prednosti figúrky Sylvanian families Zrub s nábytkom Určenie: pre kohokoľvek Vhodnosť od 3 rokov Druh: hracie súpravy Sylvanian families Zrub s nábytkom stane sa obľúbenou hračkou detí Materiál figúrky Sylvanian Families je plast (alza.sk)

Očarujúci rozkladací domček pre bábiky s nábytkom

Očarujúci rozkladací domček pre bábiky s nábytkom

Očarujúci rozkladací domček pre bábiky poteší každé dievčatko. Domček s očarujúcimi detailami sa stane miestom veľkej zábavy. V domčeku žije mamička, otecko, dcéra a malý psík. Domček je vybavený nábytkom, ktorý si môže dievčatko porozkladať podľa svojej fantázie. Ďalšou atrakciou domčeka je zvuk zvončeka pri dverách, štekanie psa a svetelné efekty. Farebný set je navrhnutý pre deti, ktoré sa chcú hrať vo svojom domčeku so svojou rodinou a zažívať rôzne rodinné situácie. K funkčnosti zvukových a svetelných efektov sú potrebné 2 ks batérii typu AA 1,5V - nie sú súčasťou balenia.Hračka je vhodná pre deti od 3 rokov.Súprava obsahuje:Rozkladací domček3 postavičky (mama, otec, dieťa)PesNábytok: stôl, otočná stolička, kreslo, pohovka, šatník, toaletný stolík, posteľVaňa + kúpeľňové… (najlepsiehracky.sk)

Veľký domček s bábikou a nábytkom

Veľký domček s bábikou a nábytkom

Veľký domček pre bábiky poteší každé dievčatko. Domček poskytne veľa hodín vynikajúcej, kreatívnej zábavy. Pri hre s týmto domčekom sa môže rýchlo a ľahko pohybovať v krajine fantázie. Hračka mu umožní príjemne stráviť svoj voľný čas a poskytne veľa zábavy najmä v chladných alebo daždivých dňoch. Štruktúra hračky je vyrobená z ružového plastu, steny s grafikou miestností sú vyrobené z lepenky. Bohato vybavená súprava poskytne každému dievčatku veľa tvorivej zábavy. Domček je vybavený 8 izbami a terasou. Každá izba môže byť usporiadaná podľa vlastnej fantázie. Určite bude mať domček miesto pre spálňu, kúpeľňu, obývaciu izbu a dokonca aj hudobnú miestnosť a na terase môže bábika odpočívať a relaxovať. Nábytok je vyrobený z plastu so senzačnou reprodukciou detailov, vzorov a soch. Domáca… (najlepsiehracky.sk)

Domček pre bábiky Anna-Marie s nábytkom Wooden dollhouse

Domček pre bábiky Anna-Marie s nábytkom Wooden dollhouse

Domček pre bábiky je nevyhnutným vybavením každého diečenského izbičky. Krásne farebný domček Anna-Marie sa vďaka svojej funkčnosťou a zaujímavým doplnkom určite stane obľúbenou hračkou vášho dieťaťa. Vlastnosti hračky: jemné farebné schéma v kombinácii s prírodným drevom hru uľahčuje otvorený priestor, vďaka ktorému je vnútro domčeka ľahko prístupný súčasťou sady je príslušenstva, takže získate kompletnú hraciu sadu, nielen samotný domček Hračka bola vyrobená s ohľadom na najmenšie detaily. Dvere idú otvoriť, schody sú prenosné a zábradlia je pripevnené k podlahe pomocou magnetu. S domčekom si pohodlne vyhrá aj viac deti naraz. Sada obsahuje: farebný drevený domček dve figúrky nábytok: otváracia skriňa, kuchynský nábytok, stôl, dve stoličky, posteľ, pohovku, stolík, umývadlo, WC, vaňu a… (babynabytek.sk)

Drevený domček pre bábiky s nábytkom take along dollhouse

Drevený domček pre bábiky s nábytkom take along dollhouse

Domček pre bábiky je nevyhnutným vybavením každého diečenského izbičky. Drevená konštrukcia domčeka sa skladá z dvoch poschodí a 4 izieb s výškou 13 cm. V sade je tiež 9 kusov mini nábytku, ktorý možno voľne prenášať. Domček bude vďaka malým rozmerom a možnosťou uzavretia skvelou hračkou na rodinný výlet alebo stretnutie s priateľmi. vlastnosti: dvojpodlažný domček otváracia drevená konštrukcia sada obsahuje 9 kusov nábytku vhodné pre deti od 3 rokov Rozmery: výška: 29,5 cm šírka: 59 cm hĺbka: 16,5 cm hmotnosť: 2 kg (babynabytek.sk)

Diava Sprej na nábytok s včelím voskom

Diava Sprej na nábytok s včelím voskom

Diava s včelím voskom je jemná čistiaca a leštiaca emulzia určená na čistenie, leštenie a ošetrovanie všetkých druhov nábytku. Zanecháva ochranný film, príjemnú vôňu a prirodzený vzhľad. (drmax.sk)

L.O.L. Nábytok s bábikou – Spálňa & Neon Q.T. (35051561743)

L.O.L. Nábytok s bábikou – Spálňa & Neon Q.T. (35051561743)

Doplnok pre bábiky pre dievčatá, vhodné od 6 rokov, výška 15 cm Pre dievčatká, ktoré sa najradšej hrajú s bábikami L.O.L. Surprise, je tu niečo naozaj špeciálne. Táto exkluzívna súprava, ktorá obsahuje spálňu a bábiku Neon Q.T., bude skvelým doplnkom do vášho dreveného domu L.O.L. Surprise. V súprave okrem malej bábiky a postieľok nájdete hraciu plochu a veľa skvelých prekvapení. Krabicu, v ktorej sú hračky zabalené, možno totiž rozložiť. Oživte svoj L.O.L. Surprise dom s novou kolekcioubábik a doplnkov. Nazbieraj všetky bábiky z kolekcie L.O.L. Surprise Furniture.Kľúčové vlastnosti L.O.L. Surprise Spálne & Neon Q.T.Doplnok k L.O.L. Surprise domuSkvelá hračka pre všetky milovníčky bábik L.O.L. SurpriseBábika Neon Q.T. a jej spálňaSúprava obsahuje bábiku a viac ako 10 prekvapeníKrabicu od… (alza.sk)

L.O.L. NABYTOK S BABIKOU ASST, PDQ, VLNA 1

L.O.L. NABYTOK S BABIKOU ASST, PDQ, VLNA 1

NÁBYTOK S BÁBIKOU . Osviež svoj obľúbený L.O.L. domček, horskú chatku a jeho okolie novým módnym nábytkom, či inými doplnkami z druhej série nábytkov. Každé balenie obsahuje jednu bábiku (úplne nové modely) a skvelé (andreashop.sk)

Sylvanian Families Nábytok – dvojlôžko s nočným stolíkom …

Sylvanian Families Nábytok – dvojlôžko s nočným stolíkom (5054131050194)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov, výška 6 cm Kompletne vybavená dvojlôžková posteľ s nočným stolom a pár kníh bude veľmi vyňatá v zvieracej izbe Sylvanských rodín.Po náročnom dni je najlepšie sa zababušiť do pohodlnej postieľky. Figúrky zo Sylvanian Families sa môžu uvelebiť v dvojlôžkovej posteli. Lôžko v rustikálnom štýle je napodobeninou tmavého teakového dreva. Vnútri sa nachádza všetko, čo potrebujú pre pohodlný spánok – matrace a kvetinový vankúš s prikrývkou, ktorá je navyše zdobená čipkou a mašľou. Vedľa postele je možné postaviť stôl v rovnakom štýle s dekoratívnou dózou. Pred spaním sa môžu zvieratká ponoriť do jednej z dvoch kníh. Rozsvietia si lampičku, aby si nepokazili oči. Ráno určite nezaspia, pretože na stolíku je pripravený budík.Hračka spĺňa… (alza.sk)

Sylvanian families Nábytok – skriňa s mikrovlnnou rúrou …

Sylvanian families Nábytok – skriňa s mikrovlnnou rúrou (5054131054437)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, vhodná od 3 rokov Figúrka Sylvanian families Nábytok – skriňa s mikrovlnnou rúrou vás určite poteší. Tento model poteší chlapcov aj dievčatá. Horovíme o figúrke Sylvanian Families, ktorá sa deťom postará o zábavu. Figúrka je vyrábaná z materiálu, ktorým je plast a jej použitie je odporučené od 3 rokov. Nie je možné hýbať s jej končatinami alebo hlavou. Zaujímavé parametre figúrky Sylvanian families Nábytok – skriňa s mikrovlnnou rúrou Hodí sa pre kohokoľvek Vhodnosť od 3 rokov Druh: hracie súpravy Sylvanian families Nábytok – skriňa s mikrovlnnou rúrou bude slúžiť deťom na hranie Materiál figúrky Sylvanian Families tvorí plast (alza.sk)

Sylvanian families Nábytok – kuchynský ostrov s príslušenstvom …

Sylvanian families Nábytok – kuchynský ostrov s príslušenstvom (5054131054420)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, vhodná od 3 rokov Figúrka Sylvanian families Nábytok – kuchynský ostrov s príslušenstvom poteší vás aj vašich kamarátov. Tento model urobí radosť dievčatám aj chlapcom. Horovíme o figúrke Sylvanian Families, ktorá poteší každé dieťa. Figúrka sa vyrába z materiálu, ktorým je plast a je vhodná od 3 rokov. Nie je možné hýbať s jej končatinami alebo hlavou. Rozhodujúce vlastnosti figúrky Sylvanian families Nábytok – kuchynský ostrov s príslušenstvom Hodí sa pre kohokoľvek Je vhodná pre deti od 3 rokov Druh: hracie súpravy Sylvanian families Nábytok – kuchynský ostrov s príslušenstvom hranie s ňou poteší deti Materiál figúrky Sylvanian Families je plast (alza.sk)

Sada záhradného nábytku s polohovacími stoličkami José, 5 ks

Sada záhradného nábytku s polohovacími stoličkami José, 5 ks

Táto štýlová záhradná zostava je vyrobená z veľmi tvrdého a trvanlivého dreva akácie. Je určená do exteriérov, interiérov i pergolových priestor. Bez impregnácie nie je vhodná pre používanie vo vlhkom prostredí. Zostava je dodávaná v rozloženom stave v 3 krabiciach, vrátane návodu, kovania a imbusu. Stoličky sú polohovacie.rozmery stola José: 120 x 70 cmrozmery stoličky José II.: 110 x 65 x 65 cm (4home.sk)

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Cool autoservis & Spice …

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Cool autoservis & Spice (0035051572619)

Bábika pre dievčatá, vhodné od 4 rokov, materiál: plast Súprava nábytku s bábikou L.O.L. Surprise! – Cool autoservis & Spice obsahuje viac ako 10 prekvapení. V balení nájdete jednu bábiku, ktorá je menšou sestrou OMG bábik a doplnky. Po rozložení škatule získate hraciu plochu v dizajne autoservisu. V sete je tiež auto Cozy Coupe a vozík, vďaka ktorým môžete s L.O.L. Surprise! bábikou navštevovať ostatné bábiky v ich hracích plochách a užívať si s nimi veľa zábavy. Kľúčové vlastnosti nábytku s bábikou L.O.L. Surprise! – Cool autoservis & SpiceL.O.L. Surprise! –Cool autoservis & Spice obsahuje viac ako 10 prekvapeníVďaka autu Cozy Coupe môže bábika cestovať za ostatnými bábikamiKrabica balenia sa zmení na hraciu plochuDoplnky môžete kombinovať s ostatnými bábikami alebo ich využiť v iných… (alza.sk)

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Sladká promenáda & Sugar …

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Sladká promenáda & Sugar (0035051572626)

Bábika pre dievčatá, vhodné od 4 rokov, výška bábiky: 7.62cm, materiál: plast Obohaťte vašim malým obdivovateľkám bábik L.O.L. Surprise! ich zbierku o ešte viac farieb, radosti a prekvapenia. V tematickej edícii Nábytok s bábikou k vám prichádza L.O.L. Surprise v balení, ktoré sa dá rozložiť na kulisy, ktoré dotvárajú hraciu scénu a obsahuje viac ako 10 prekvapení. Nábytok a doplnky sú skvelé aj na použitie v L.O.L. domčeku. Hračka Sladká promenáda & Sugar zahŕňa obľúbenú bábiku Series 2 Sugar, vozík na cukrovinky, slnečník, stoličku, cukrovinky a ďalšie príslušenstvo. Roztomilá cukrárka zo súpravy L.O.L. Surprise Furniture Sweet Boardwalk Sugar Doll je vhodná pre deti od 4 rokov. Kľúčové vlastnosti bábiky L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Sladká promenáda & SugarSúprava s cukrárkou na… (alza.sk)

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Útulná izbička & Dusk …

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Útulná izbička & Dusk (0035051572640)

Bábika pre dievčatá, vhodné od 4 rokov, materiál: plast Súprava nábytku s bábikou L.O.L. Surprise! – Útulná izbička & Dusk obsahuje viac ako 10 prekvapení. V balení nájdete jednu bábiku Dusk, ktorá je menšou sestrou OMG bábik a doplnky. Po rozložení škatule získate hraciu plochu v dizajne útulnej izbičky. V sete je tiež štýlová posteľ, zrkadlo, vankúšiky a hračka, vďaka ktorým si L.O.L. Surprise! bábika užíva vo svojej izbičke veľa zábavy a pohody a môže pozývať na návštevu svoje L.O.L. Surprise! kamarátky. Kľúčové vlastnosti nábytku s bábikou – Útulná izbička & DuskL.O.L. Surprise! – Útulná izbička & Dusk obsahuje viac ako 10 prekvapeníVo svojej izbičke má bábika veľa štýlového vybaveniaKrabica balenia sa zmení na hraciu plochuDoplnky môžete kombinovať s ostatnými bábikami alebo ich… (alza.sk)

Dig-net nábytok Jednolôžková posteľ s matracom STORY SO-08

Dig-net nábytok Jednolôžková posteľ s matracom STORY SO-08

Detský sektorový nábytok STORY je tou ideálnou voľbou pre všetky detské izby, ktoré chcú vyžarovať romantickým nádychom. Zostava detského sektorového nábytku STORY je vyrobená v jemných farbách a tvaroch tak, aby bola vhodná pre dievčatá i chlapcov. Charakteristickou črtou pre detský sektorový nábytok je elegantné biele matné farebné prevedenie, ktoré vkusne dopĺňa svetlo - hnedá farba dub nash. Kolekcia detského nábytku STORY navyše pozostáva z niekoľkých jednotlivých prvkov, ktoré sa dajú spolu veľmi jednoducho kombinovať, a tak prináša priestor pre kreatívne a variabilné umiestnenie. Detská posteľ STORY SO-08 je dodávaná spolu s bonelovým matracom. Úložný priestor nie je súčasťou detskej postele, ten je v prípade záujmu potrebné doobjednať. Materiál: laminovaná doska 16 mm Farebné… (mojnabytok.sk)

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Pohoda na pláži & Dawn …

L.O.L. Surprise! Nábytok s bábikou – Pohoda na pláži & Dawn (0035051572633)

Bábika pre dievčatá, vhodné od 4 rokov, materiál: plast Súprava nábytku s bábikou L.O.L. Surprise! – Pohoda na pláži & Dawn obsahuje viac ako 10 prekvapení. V balení nájdete jednu bábiku, ktorá je menšou sestrou OMG bábik a doplnky. Po rozložení škatule získate hraciu plochu v dizajne bazéna pri pláži. V sete je okrem bábiky Dawn tiež hojdacia sieť a ďalšie doplnky, vďaka ktorým si môže L.O.L. Surprise! bábika užívať veľa letnej zábavy. Kľúčové vlastnosti nábytku s bábikou –Pohoda na pláži & DawnL.O.L. Surprise! – Pohoda na pláži & Dawn obsahuje viac ako 10 prekvapeníVďaka hojdacej sieti si bábika užije letnú atmosféruKrabica balenia sa zmení na hraciu plochuDoplnky môžete kombinovať s ostatnými bábikami alebo ich využiť v iných herných plocháchNábytok s bábikou L.O.L. Surprise! je vhodný… (alza.sk)

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate…

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate králik mamka (5054131054499)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, výška figúrky: 8.5cm, poznáte z: Sylvanian Families, vhodná od 3 rokov Ak máte vy alebo niekto z vašich blízkych v obľube sériu Sylvanian Families, možno by ste ocenili figúrku Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik mamka. Hodí sa pre dievčatá aj chlapcov. Horovíme o figúrke Sylvanian Families, ktorá skvele zabaví deti na hranie. Figúrku tvorí materiál, ktorým je plast a jej používanie je odporúčané od 3 rokov. Základné funkcie figúrky Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik mamka Tento model figúrky je na tému Sylvanian Families Určenie: pre kohokoľvek Vhodné od 3 rokov Figúrka Sylvanian Families má na výšku 8,5 cm Druh: zvieratká Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada… (alza.sk)

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate…

Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a chocolate králik tatko (5054131054796)

Figúrka vhodná pre dievčatá aj chlapcov, výška figúrky: 8.5cm, poznáte z: Sylvanian Families, vhodná od 3 rokov Ak máte vy alebo niekto vo vašom okolí v obľube sériu Sylvanian Families, možno by ste ocenili figúrku Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik tatko. Z tohto modelu budú mať radosť chlapci aj dievčatá. Ide o figúrku Sylvanian Families, ktorá sa deťom postará o zábavu. Figúrka je vytvorená z materiálu, ktorým je plast a jej použitie je odporučené od 3 rokov. Významné parametre figúrky Sylvanian Families Nábytok – štartovacia sada nábytkov a "chocolate" králik tatko Tento model figúrky je známy z Sylvanian Families Určenie: pre kohokoľvek Vhodné od 3 rokov Figúrka Sylvanian Families je vysoká 8,5 cm Druh: zvieratká Sylvanian Families Nábytok –… (alza.sk)

SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňou 300 ml …

SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňou 300 ml (5902986261107)

Čistiaci prostriedok – renovačné mlieko na nábytok s mandľovým olejom Dodajte opotrebenému nábytku parádny lesk s obnovovacím mliekom SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňou. Prostriedok je určený na použitie na nábytok z dreva, dyhy, alebo laminátu. Chráni a regeneruje drevo a zvýrazňuje jeho štruktúru. Zloženie obohatené o mandľový olej sa stará o nábytok a zanecháva príjemnú mandľovú vôňu. Renovačné mlieko SIDOLUX M dodáva nábytku hlboký lesk a maskuje drobné škrabance. Ľahko sa aplikuje a leští. Kľúčové vlastnosti prostriedku SIDOLUX M renovácia na nábytok s mandľovou vôňouRenovačné mlieko pre navrátenie lesku opotrebenému nábytku z dreva, dyhy, alebo laminátuUrčený na použitie na nábytok z matných aj lesklých materiálovSIDOLUX M renovácia na nábytok chráni a regeneruje… (alza.sk)

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 85, zrkadlo s…

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 85, zrkadlo s osvetlením + skrinka OLNHEL85

Zrkadlá Olsen Spa HELIOS zaujme dominantné miesto vo vašej kúpeľni a vďaka komfortnej pozdĺžne skrinke, na jednej strane, alebo po oboch stranách (podľa typu) pre uloženie toaletných potrieb, podčiarkne jej celkový dizajn. Príjemné halogén osvetlenia, bez integrovanej zásuvky, nad zrkadlom je dodávané s testovacími žiarovkami. Je dôležité nevystavovať zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Zrkadlá Olsen Spa HELIOS (dodávané v zmontovanom stave) vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Prednosti z rcadla Olsen Spa HELIOS: HELIOS 65, 75 - jedna pozdĺžna skrinka (ľavé alebo pravé prevedenie) HELIOS 85 - dve pozdĺžne skrinky po stranách zrkadlo dodá priestoru viac svetla halogénové osvetlenie vrátane kolíbkového vypínača, bez integrovanej… (svet-kupelne.sk)

Vorel Pásy na sťahovanie nábytku s kovovou prackou 5 × 280 cm …

Vorel Pásy na sťahovanie nábytku s kovovou prackou 5 × 280 cm (5906083048715)

Sada – 4 ks pásov na sťahovanie nábytku, pásy 5×280cm vybavené prackou Praktické pásy na sťahovanie nábytku VOREL 5 × 280 cm využijete na manipuláciu s ťažkými predmetmi. Pásy sú opatrné kovovou prackou a sú vyrobené z vysoko odolnej polypropylénovej tkaniny. Kľúčové vlastnosti sady pásov VOREL 5 × 280 cmPraktické pásy na sťahovanie nábytku VORELUľahčujú presun ťažkých a veľkých predmetovPásy sú vyrobené z odolnej polypropylénovej tkaninyRozmery: 5 × 280 cmPočet kusov: 4 ks (alza.sk)

Nábytok do predsiene

Nábytok do predsiene

Vhodné pre použitie v exteriéri: nie (vivrehome.sk)

HOPA - Zrkadlo LU-45, 55 - Nábytok - LU - Zrkadlo s osvetlením LU-55…

HOPA - Zrkadlo LU-45, 55 - Nábytok - LU - Zrkadlo s osvetlením LU-55 OLNLU55

Zrkadlo Olsen Spa LU-45, 55 je osadené bielu laminovou galérií a strieškou s halogénovým osvetlením. Súčasťou je Tlakový vypínač, bez integrovanej zásuvky. Prednosťou je výber z dvoch rozmerov prevedení a dodanie v zmontovanom stave, k okamžitej inštalácii. Je nutné nevystavovať zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Zrkadlo Olsen Spa LU-45, 55 (dodávané v zmontovanom stave) vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Prednosti z rcadla Olsen Spa LU-45, 55: Biela laminovaná galérie a strieška Zrkadlo dodá priestoru viac svetla halogénové osvetlenie Vrátane kolíbkového vypínača, bez integrovanej zásuvky Špičková povrchová úprava = veľmi ľahká údržba Výber z dvoch rozmerov Priložené žiarovky sú iba testovacie Dodávané v zmontovanom stave,… (svet-kupelne.sk)

HOPA - Zrkadlo LU-45, 55 - Nábytok - LU - Zrkadlo s osvetlením LU-45…

HOPA - Zrkadlo LU-45, 55 - Nábytok - LU - Zrkadlo s osvetlením LU-45 OLNLU45

Zrkadlo Olsen Spa LU-45, 55 je osadené bielu laminovou galérií a strieškou s halogénovým osvetlením. Súčasťou je Tlakový vypínač, bez integrovanej zásuvky. Prednosťou je výber z dvoch rozmerov prevedení a dodanie v zmontovanom stave, k okamžitej inštalácii. Je nutné nevystavovať zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Zrkadlo Olsen Spa LU-45, 55 (dodávané v zmontovanom stave) vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Prednosti z rcadla Olsen Spa LU-45, 55: Biela laminovaná galérie a strieška Zrkadlo dodá priestoru viac svetla halogénové osvetlenie Vrátane kolíbkového vypínača, bez integrovanej zásuvky Špičková povrchová úprava = veľmi ľahká údržba Výber z dvoch rozmerov Priložené žiarovky sú iba testovacie Dodávané v zmontovanom stave,… (svet-kupelne.sk)

Set záhradného nábytku - tmavosivá

Set záhradného nábytku - tmavosivá

Set záhradného nábytku - tmavosivá z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety | Kovové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 1073.89 €. Umelý záhradný ratanový nábytok vyniká ľahkou údržbou a veľkou odolnosťou voči nepriazni počasia. Poťahy sú odnímateľné. Umelý ratanový nábytok sa nelúpe, nevznikajú na ňom nevzhľadné praskliny, je stálofarebný po mnoho rokov. Ak nechcete mať obývačku ladenú v rovnakom duchu ako ostatné miestnosti, ratanový nábytok je možným riešením ako sa odlíšiť. Luxusný polyratanový nábytok má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Luxusná súprava z kvalitných materiálov, ktorá odoláva UV žiareniu a… (kokiskashop.sk)

Pronto classic na nábytok

Pronto classic na nábytok

Pronto aerosól 5v1 classic na nábytok s unikátnym zložením: 1. Každodenná ochrana dreva. 2. Zvyšuje prirodzený lesk dreva. 3. Odstraňuje odtlačky prstov, šmuhy a lepkavé stopy po označení. 4. Až 7 dní menej prachu (oproti suchému utieraniu). 5. Odstraňuje prach a až 90% alergénov v prachu * (* vrátane zvieracích). (drmax.sk)

Konstrukce nábytku - 2. vydání

Konstrukce nábytku - 2. vydání

Nové přepracované a doplněné vydání žádané publikace, tzv. Žlutého Nutsche jistě uvítají učni a studenti zabývající se problematikou konstrukcí nábytku, truhláři, ale i architekti a bytoví architekti. Přehledné členění umožňuje čtenářům spolehlivě a rychle najít informace o všech možných konstrukčních detailech, se kterými se setkávají při tvorbě nábytku a vestavěných skříní. Více než 1000 detailů rohových spojů, zásuvek, dveří, klopen, polic atd. kreslených v CADu je doplněno o zcela novou kapitolu o osvětlení. (pantarhei.sk)

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do obývacej izby do domčeka pre bábiky z kaučukového dreva obsahuje pohovku, stoličku, krb, knižnicu, TV a príslušenstvo znázornené na obrázku. Vhodné pre deti od 3 rokov. Rozmery pohovky 13 x 4,5 x 6 cm Le Toy Van je anglická rodinná značka s bohatou tradíciou. Svoje drevené hračky navrhuje vo Veľkej Británii a vyváža až do 50 krajín sveta. Všetky detské hračky a produkty tejto značky spĺňajú najprísnejšie bezpečnostné normy. Vyrábajú sa eticky a ... (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Spálňa

Nábytok do domčeka Spálňa

Drevený nábytok a doplnky do spálne v domčeku pre bábiky obsahuje manželskú posteľ, skriňu, toaeltný stolík s taburetkou, lampu a koberec. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Obývačka

Nábytok do domčeka Obývačka

Drevený nábytok a doplnky do obývačky v domčeku pre bábiky obsahuje pohovku, kreslo, stolík, televízor, lampu, krb, koberec a kvet. Podporuje fantáziu a rolové hry.Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Kuchyňa

Nábytok do domčeka Kuchyňa

Drevený nábytok a doplnky do kuchynky v domčeku pre bábiky obsahuje chladničku s mrazničkou, sporák s digestorom, skrinku s drezom, kávovar, hrnce.Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Jedáleň

Nábytok do domčeka Jedáleň

Prestrite na stôl a zavolajte celú rodinu, podáva sa večera! Drevený nábytok a doplnky do domčeka pre bábiky značky Hape obsahuje stôl, stoličky, sekretár, šálky, tanieriky, príbory a kanvicu. Podporuje fantáziu a rolové hry. (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Kúpeľňa

Nábytok do domčeka Kúpeľňa

Drevený nábytok a doplnky do kúpeľne v domčeku pre bábiky obsahuje sprchový kút, vaňu, umývadlo, toaletu a doplnky. Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Kärcher - Štetec na nábytok

Kärcher - Štetec na nábytok

Prach na nábytku, lampách alebo elektronických prístrojoch môže pri nevhodných spôsoboch čistenia zanechať nepekné stopy alebo dokonca škrábance. Štetcom nábytok, ktorý je vyrobený z mäkkých štetín vyčistíte rôzne povrchy dôkladne a jemne, samozrejme úplne bez ich poškodenia. Štetec na nábytok možno zakúpiť ako doplnkové príslušenstvo pre náš vysávač VC 5, ku ktorému ho kedykoľvek bez námahy pripojíte. (kaercher.com SK)

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 75, zrkadlo s…

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 75, zrkadlo s osvetlením + skrinka, ľavé prevedenie OLNHEL75

Zrkadlá Olsen Spa HELIOS zaujme dominantné miesto vo vašej kúpeľni a vďaka komfortnej pozdĺžne skrinke, na jednej strane, alebo po oboch stranách (podľa typu) pre uloženie toaletných potrieb, podčiarkne jej celkový dizajn. Príjemné halogén osvetlenia, bez integrovanej zásuvky, nad zrkadlom je dodávané s testovacími žiarovkami. Je dôležité nevystavovať zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Zrkadlá Olsen Spa HELIOS (dodávané v zmontovanom stave) vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Prednosti z rcadla Olsen Spa HELIOS: HELIOS 65, 75 - jedna pozdĺžna skrinka (ľavé alebo pravé prevedenie) HELIOS 85 - dve pozdĺžne skrinky po stranách zrkadlo dodá priestoru viac svetla halogénové osvetlenie vrátane kolíbkového vypínača, bez integrovanej… (svet-kupelne.sk)

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 65, zrkadlo s…

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 65, zrkadlo s osvetlením + skrinka, ľavé prevedenie OLNHEL65

Zrkadlá Olsen Spa HELIOS zaujme dominantné miesto vo vašej kúpeľni a vďaka komfortnej pozdĺžne skrinke, na jednej strane, alebo po oboch stranách (podľa typu) pre uloženie toaletných potrieb, podčiarkne jej celkový dizajn. Príjemné halogén osvetlenia, bez integrovanej zásuvky, nad zrkadlom je dodávané s testovacími žiarovkami. Je dôležité nevystavovať zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Zrkadlá Olsen Spa HELIOS (dodávané v zmontovanom stave) vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Prednosti z rcadla Olsen Spa HELIOS: HELIOS 65, 75 - jedna pozdĺžna skrinka (ľavé alebo pravé prevedenie) HELIOS 85 - dve pozdĺžne skrinky po stranách zrkadlo dodá priestoru viac svetla halogénové osvetlenie vrátane kolíbkového vypínača, bez integrovanej… (svet-kupelne.sk)

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 65, zrkadlo s…

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 65, zrkadlo s osvetlením + skrinka, pravé prevedenie OLNHEL65P

Zrkadlá Olsen Spa HELIOS zaujme dominantné miesto vo vašej kúpeľni a vďaka komfortnej pozdĺžne skrinke, na jednej strane, alebo po oboch stranách (podľa typu) pre uloženie toaletných potrieb, podčiarkne jej celkový dizajn. Príjemné halogén osvetlenia, bez integrovanej zásuvky, nad zrkadlom je dodávané s testovacími žiarovkami. Je dôležité nevystavovať zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Zrkadlá Olsen Spa HELIOS (dodávané v zmontovanom stave) vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Prednosti z rcadla Olsen Spa HELIOS: HELIOS 65, 75 - jedna pozdĺžna skrinka (ľavé alebo pravé prevedenie) HELIOS 85 - dve pozdĺžne skrinky po stranách zrkadlo dodá priestoru viac svetla halogénové osvetlenie vrátane kolíbkového vypínača, bez integrovanej… (svet-kupelne.sk)

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 75, zrkadlo s…

HOPA - Zrkadlo HELIOS - Nábytok - Helios - Helios 75, zrkadlo s osvetlením + skrinka, pravé prevedenie OLNHEL75P

Zrkadlá Olsen Spa HELIOS zaujme dominantné miesto vo vašej kúpeľni a vďaka komfortnej pozdĺžne skrinke, na jednej strane, alebo po oboch stranách (podľa typu) pre uloženie toaletných potrieb, podčiarkne jej celkový dizajn. Príjemné halogén osvetlenia, bez integrovanej zásuvky, nad zrkadlom je dodávané s testovacími žiarovkami. Je dôležité nevystavovať zrkadlo trvalej vlhkosti a styku s vodou. Zrkadlá Olsen Spa HELIOS (dodávané v zmontovanom stave) vyniká vysoko kvalitným spracovaním a spoľahlivú funkčnosťou všetkých súčastí a materiálov. Prednosti z rcadla Olsen Spa HELIOS: HELIOS 65, 75 - jedna pozdĺžna skrinka (ľavé alebo pravé prevedenie) HELIOS 85 - dve pozdĺžne skrinky po stranách zrkadlo dodá priestoru viac svetla halogénové osvetlenie vrátane kolíbkového vypínača, bez integrovanej… (svet-kupelne.sk)

Hliníkový nábytok, vr. podušiek - antracit

Hliníkový nábytok, vr. podušiek - antracit

Hliníkový nábytok, vr. podušiek - antracit z kategórie Záhrada | Záhradný nábytok | Záhradné sety | Kovové sety kúpite na Kokiskashop.sk za 543.59 €. Luxusný set nábytku má naozaj veľmi široké využitie. Je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie priestory, záhrady, terasy, zimné záhrady, balkóny, kancelárie, rokovacie miestnosti, recepcie a ďalšie komerčné aj bytové priestory. Luxusná súprava z kvalitných materiálov, ktorá odoláva UV žiareniu a teplote od + 50 °C do -10 °C. Súčasťou sú veľmi pohodlné podušky z kvalitných materiálov s vysokou odolnosťou. Kostra je hliníková, má práškovú farbu. Technické údaje: nosnosť kresla: 150 kg nosnosť stola: 100 kg materiál: hliníková kostra farba: antracit materiál balenia: PAP kartón farba podušiek: tmavosivá materiál podušiek: polyester 230 g/m2 výplň… (kokiskashop.sk)

Opti na nábytok 500 ml

Opti na nábytok 500 ml

Opti čistí, chráni a vyživuje nábytok. (mojalekaren.sk)

Alori leštenka na nábytok 250ml

Alori leštenka na nábytok 250ml

Alori leštěnka na nábytek 250ml Leštenka na nábytok Alor je vyvinutá špeciálne pre údržbu drevených, lakovaných a syntetických povrchov. V jedinom kroku čistí, obnovuje a renovuje vzhľad, vytvára antistatickú ochranu proti usadzovaniu prachu a ďalších nečistôt. (pilulka.sk)

Alori Leštěnka na nábytok 1l

Alori Leštěnka na nábytok 1l

Alori leštěnka na nábytek 1l Leštenka na nábytok Alor je vyvinutá špeciálne pre údržbu drevených, lakovaných a syntetických povrchov. V jedinom kroku čistí, obnovuje a renovuje vzhľad, vytvára antistatickú ochranu proti usadzovaniu prachu a ďalších nečistôt. (pilulka.sk)

Alori čistič skleněného nábytku 250ml

Alori čistič skleněného nábytku 250ml

Alori čistič skleněného nábytku 250ml Ten správný pomocník pro čistění všech skleněných prvků nábytku v rámci interiéru i exteriéru domácnosti. (pilulka.sk)

Sylvanian Families Nábytok – jedáleň (5054131053782)

Sylvanian Families Nábytok – jedáleň (5054131053782)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov, výška 10 cm V Sylvanian dedinke a meste bývajú zvieratká, ktoré tu majú svoje krásne domčeky. Pracujú, stretávajú sa s rodinou a priateľmi, venujú sa koníčkom. Zoznámte sa s králičou slečnou Sunny, ktorá vám aj svojim priateľom v kuchyni pripraví naozajstné lahôdky. A potom ich naservíruje do štýlovej jedálne. Môžete si pochutnať na volských okách alebo čerstvo upečených croissantoch. Umiestnite králičiu slečnu aj jedáleň do jedného z vašich Sylvanian domov a nechajte zvieratká, nech si užijú štýlovou hostinu. Set z kolekcie Sylvanian Families Nábytok môžete kombinovať s ďalšími figúrkami, nábytkom aj domami. Kľúčové vlastnosti súpravy Sylvanian Families Nábytok – JedáleňJedáleň s králičou slečnou Sunny Sylvanian Families, kolekcia… (alza.sk)

Detská poistka na nábytok rohová

Detská poistka na nábytok rohová

Detská poistka na nábytok Bezpečnostná detská poistka ktorá zabráni dieťaťu otvárať skrine alebo šuplíky. Ak chcete dvierka otvoriť, stačí odblokovať poistku zdvihnutím spony. Hodí sa pre všetky typy nábytku. Jednoduchá montáž pomocou obojstrannej pásky. Farba: biela Materiál: plast Rozmery: 8 x 4 x 7 cm (skvelydarcek.sk)

Nábytok do domčeka Detská izba

Nábytok do domčeka Detská izba

Drevený nábytok a doplnky do domčeka pre bábiky obsahuje poschodovú posteľ, malý stolík a taburetky, hojdacieho koníka a miniatúry hračiek. Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 x 3,9 x 10,2 cm (skvelydarcek.sk)

Sylvanian Families Nábytok – kúpeľňa (5054131053805)

Sylvanian Families Nábytok – kúpeľňa (5054131053805)

Herná sada pre chlapcov aj dievčatá, vhodné od 3 rokov, výška 10 cm V Sylvanian dedinke a meste bývajú zvieratká, ktoré tu majú svoje krásne domčeky. Pracujú, stretávajú sa s rodinou a priateľmi, venujú sa koníčkom. Zoznámte sa so slečnou Slonicou, ktorá si užíva krášlenie vo svojej kúpeľni. Môže sa umyť vo vani alebo si dať sprchu a dopriať si k tomu poriadnu dávku sprchového gélu. Samozrejmosťou je umývadlo so zrkadlom a tiež záchod vrátane toaletného papiera. Umiestnite slečnu Slonicu aj kúpeľňu do jedného z vašich Sylvanian domov a nechajte zvieratká, nech sa poriadne umyjú. Set z kolekcie Sylvanian Families Nábytok môžete kombinovať s ďalšími figúrkami, nábytkom aj domami. Kľúčové vlastnosti súpravy Sylvanian Families Nábytok – KúpeľňaKúpeľňa so slečnou Slonicou Sylvanian Families,… (alza.sk)

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: - rozmer práčky: 6x4,2x7,5 cm - vek: 3+ - materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov - ručne domalovaný ekologickými farbami - materiál: drevo, látka (najlekaren.eu)

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

LE TOY VAN Nábytok práčovňa

Drevený nábytok do domčeka pre bábiky. Kompletná sada spotrebičov a príslušenstva pre dokonalý upratovanie. Sada obsahuje práčku, vysávač, žehličku, sušiak na bielizeň s štipce, žehliaca doska, kôš, vedierka a mop. Špecifikácia: rozmer práčky: 6×4,2×7,5 cm vek: 3+ materiál: vysoko kvalitné drevo z udržateľných a obnoviteľných zdrojov ručne domalovaný ekologickými farbami materiál: drevo, látka (feedo.sk)

XAVAX 110247 HUBICA NA NABYTOK

XAVAX 110247 HUBICA NA NABYTOK

HUBICA NA NÁBYTOK . hubica na nábytok . mäkké syntetické štetiny obzvlášť vhodné na nábytok a sklo . odstránenie odolného prachu a chuchvalcov pomocou štetín, napr. z nerovných povrchov a dekorácií . obdĺžnikový tvar (andreashop.sk)

Migra nábytok eshop, nábytok ikea eshop, orfa nabytok eshop, japonsky nabytok eshop, boom nábytok eshop, mt nábytok eshop, stoličky ton eshop, JYSK eshop stoličky, stoličky JYSK eshop, stolicky eshop ro

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť