Feiyutech mikrofon dual bluetooth (ftepoc-02)

Produkt Feiyutech mikrofon dual bluetooth (ftepoc-02) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Feiyutech mikrofon dual bluetooth (ftepoc-02) upraviť a produkt hľadať znova.

FeiyuTech Mikrofon dual Bluetooth (FTEPOC-02)

FeiyuTech Mikrofon dual Bluetooth (FTEPOC-02)
Detail

Mikrofón – klopový, pripojenie cez 3,5 mm Jack, kondenzátorový, všesmerové snímanie, obal a ochrana proti vetru ("vinšus") v balení Mikrofón FeiyuTech vám zaistí kvalitný zvuk pre vaše videá. Pomocou Bluetooth prijímača ho môžete prepojiť s telefónom, kamerou alebo s iným zariadením na vzdialenosť až 50 metrov. Snímanie v uhle 360 stupňov umožní nahrávať zvuk vo vysokej kvalite a senzor MEMS ponúkne stabilný signál. FeiyuTech je ľahký, jednoducho prenosný a pomocou klipu si vysielač môžete upevniť na oblečenie. Kľúčové vlastnosti mikrofónu FeiyuTechFeiyuTech vám umožní nahrávať kvalitný zvuk do videíV balení nájdete vysielač a prijímačPrepojenie signálu funguje až na vzdialenosť 50 metrovSenzor MEMS zaistí stabilný signál (alza.sk)

Podobné produkty ako FeiyuTech Mikrofon dual Bluetooth (FTEPOC-02) , Feiyutech mikrofon dual bluetooth (ftepoc-02)

Xprinter XP V330N Bluetooth DUAL

Xprinter XP V330N Bluetooth DUAL
Detail

Pokladničná tlačiareň priama termotlač, max. šírka pásky 80mm, 576DPI, rýchlosť tlače 200mm/s, USB a Bluetooth Pokladničné termosublimačné tlačiarne vynikajú lacnou tlačou jednoduchých účteniek. Stretnete sa s nimi napríklad v obchodoch. Pokladničná tlačiareň Xprinter XP V330N Bluetooth DUAL na tlač využíva takzvanú termo tlač. Pracuje väčšinou s rolkami papiera, ktorý sčernie alebo inak stmavne v miestach, kde ho tlačiareň nahreje. Bohužiaľ, tento typ termotlače neobstojí na namáhaných plochách – časom bledne a dá sa zoškrabať. Nízka cena tlače však túto vlastnosť vyvažuje. Pokladničná tlačiareň Xprinter zvládne dosiahnuť maximálne tlačové rozlíšenie 576 DPI. Výhodou je pripojenie cez Bluetooth, pri tlači z mobilu sa preto zaobídete bez káblov. Rozhodujúce parametre pokladničnej tlačiarne Xprinter XP V330N Bluetooth DUAL Zaobstarajte si tlačiareň Xprinter XP V330N Bluetooth DUAL a vytlačte si všetko potrebné Priama tepelná tlač použitie na tlač potvrdeniek... (alza.sk)

Podobné produkty ako Xprinter XP V330N Bluetooth DUAL

Mikrofón Bluetooth FOREVER AMS-200 Pink

Mikrofón Bluetooth FOREVER AMS-200 Pink
Detail

Kvalitní Mikrofón Bluetooth FOREVER AMS-200 Pink z kategorie Audio, video, SAT | Slúchadlá, mikrofóny | Bezdrôtové mikrofóny. (esat.sk)

Podobné produkty ako Mikrofón Bluetooth FOREVER AMS-200 Pink , Feiyutech ricca (fteric)

Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Black

Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Black
Detail

Kvalitní Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Black z kategorie Audio, video, SAT | Slúchadlá, mikrofóny | Bezdrôtové mikrofóny. (esat.sk)

Podobné produkty ako Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Black , Cashino ptp-ii dual bt (ptp-ii bluetooth)

Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Pink

Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Pink
Detail

Kvalitní Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Pink z kategorie Audio, video, SAT | Slúchadlá, mikrofóny | Bezdrôtové mikrofóny. (esat.sk)

Podobné produkty ako Mikrofón Bluetooth FOREVER BMS-500 Pink , Cashino ptp-iii dual bt (ptp-iii bluetooth)

Teddies Mikrofón Karaoke Bluetooth čierny (8592190854379)

Teddies Mikrofón Karaoke Bluetooth čierny (8592190854379)
Detail

Detský mikrofón – pripojenie cez Bluetooth a USB, integrované reproduktory, bezdrôtový a nastavenie hlasitosti hudby, čierna farba, maximálna výdrž batérie 14h, vhodný pre deti od 14 rokov Bluetooth karaoke mikrofón TeddiesChystáte oslavu a ešte neviete, čím ju oživíte? Čo napríklad karaoke? Zaspievajte si s novým Bluetooth mikrofónom od Teddies a skvele sa bavte.Mikrofón na karaoke Teddies rozprúdi zábavuBluetooth mikrofón na karaoke značky Teddies s dvoma 3 W reproduktormi dokonale rozprúdi zábavu na každej párty. Prehrá hudbu z mobilného telefónu, PC, tabletu alebo MP3/MP4 prehrávača. Dokonca je vybavený aj slotom na pamäťovú kartu, z ktorej tiež môžete hudbu prehrať. Vyberte si obľúbenú pesničku a spievajte. Čas prevádzky na jedno nabitie je pri 50 % hlasitosti 14 hodín a pri 100 % hlasitosti 9 hodín. Bluetooth pracuje úplne automaticky hneď po zapnutí mikrofónu Teddies. V prípade, že nenadviaže spojenie, skúša to stále ďalej.Karaoke mikrofón... (alza.sk)

Podobné produkty ako Teddies Mikrofón Karaoke Bluetooth čierny (8592190854379) , Feiyutech statív v4 (ftev4t)

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth zlatý (8592190854027)

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth zlatý (8592190854027)
Detail

Detský mikrofón – pripojenie cez Bluetooth a USB, integrované reproduktory, bezdrôtový a nastavenie hlasitosti hudby, zlatá farba, maximálna výdrž batérie 14h, vhodný pre deti od 14 rokov Bluetooth karaoke mikrofón TeddiesChystáte oslavu a ešte neviete, čím ju oživíte? Čo napríklad karaoke? Zaspievajte si s novým Bluetooth mikrofónom od Teddies a skvele sa bavte.Mikrofón na karaoke Teddies rozprúdi zábavuBluetooth mikrofón na karaoke značky Teddies s dvoma 3 W reproduktormi dokonale rozprúdi zábavu na každej párty. Prehrá hudbu z mobilu, PC, tabletu alebo MP3/MP4 prehrávača. Dokonca je vybavený aj slotom na pamäťovú kartu, z ktorej tiež môžete hudbu prehrať. Vyberte si obľúbenú pesničku a spievajte. Čas prevádzky na jedno nabitie je pri 50 % hlasitosti 14 hodín a pri 100 % hlasitosti 9 hodín. Bluetooth pracuje úplne automaticky hneď po zapnutí mikrofónu Teddies. V prípade, že nenadviaže spojenie, skúša to stále ďalej.Karaoke mikrofón Teddies – kľúčové... (alza.sk)

Podobné produkty ako Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth zlatý (8592190854027) , Feiyutech nabíjačka (fteft-01)

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth strieborný (8592190854386)

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth strieborný (8592190854386)
Detail

Detský mikrofón – pripojenie cez Bluetooth, integrované reproduktory, bezdrôtový, nastavenie hlasitosti hudby, s karaoke a slot na pamäťovú kartu, strieborná farba, maximálna výdrž batérie 14h, vhodný pre deti od 14 rokov Bluetooth karaoke mikrofón TeddiesChystáte oslavu a ešte neviete, čím ju oživíte? Čo napríklad karaoke? Zaspievajte si s novým Bluetooth mikrofónom od Teddies a skvele sa bavte.Mikrofón na karaoke Teddies rozprúdi zábavuBluetooth mikrofón na karaoke značky Teddies s dvoma 3 W reproduktormi dokonale rozprúdi zábavu na každej párty. Prehrá hudbu z mobilu, PC, tabletu alebo MP3/MP4 prehrávača. Dokonca je vybavený aj slotom na pamäťovú kartu, z ktorej tiež môžete hudbu prehrať. Vyberte si obľúbenú pesničku a spievajte. Čas prevádzky na jedno nabitie je pri 50 % hlasitosti 14 hodín a pri 100 % hlasitosti 9 hodín. Bluetooth pracuje úplne automaticky hneď po zapnutí mikrofónu Teddies. V prípade, že nenadviaže spojenie, skúša to stále ďalej.Karaoke... (alza.sk)

Podobné produkty ako Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth strieborný (8592190854386) , Feiyutech monopod pro (fteft-06)

mikrofón Midland Dual Mike 6 Pin C1283.02

mikrofón Midland Dual Mike 6 Pin C1283.02
Detail

CB zosilňovač 4 v 1 a Bluetooth mikrofón - iskry s neobmedzeným dosahom a množstvom ďalších funkcií Midland Dual Mike je nový revolučný rádiový mikrofón CB. Funkcia „Dual Mode“ umožňuje komunikáciu cez pripojené rádiové zariadenie CB alebo cez Bluetooth s aplikáciou CB Talk na smartfóne. Ľahko komunikujte s ostatnými používateľmi dvoma rôznymi spôsobmi. Mikrofón má výkonný 3 wattový reproduktor a procesor signálu DSP pre dokonalú kvalitu hlasu. DSP pracuje pre funkciu zosilňovača, ako aj pre reprodukciu reči a hudby zabudovaného reproduktora. V režime APP si môžete vybrať zo 40 kanálov a sami si určiť polomer požadovanej komunikácie alebo sa rozprávať s priateľmi rovnakého jazyka v skupinovom rozhovore naprieč krajinami. Na radare alebo na mape môžete okamžite vidieť, či je niekto v okolí online. Farebné LED osvetlenie tiež informuje používateľa vizuálne o prichádzajúcich hovoroch alebo stavových správach, ako sú napríklad výstrahy alebo informácie o dopravnej zápche. To, o ktorom systéme chcete hovoriť, sa rozhodnete pomocou „duálneho tlačidla PTT“ (ovládača) - ak ho stlačíte hore, vysiela sa cez 27 MHz - ak ho stlačíte dole, pomocou aplikácie pre smartphone prejdete na „ON AIR“. 4 v 1 tiež znamená: hands-free systém pre inteligentné telefóny a bluetooth reproduktory na počúvanie hudby. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako mikrofón Midland Dual Mike 6 Pin C1283.02 , Mikrofon stříbrný - disco - 26 cm (5901238613336)

GEMBIRD slúchadlá s mikrofónom Berlin, Bluetooth, čierna

Detail

http://www.gmb.nl/item.aspx?id=7933 Features: Bluetooth stereo headphones with built-in microphone Advanced DSP noise reduction technology Up to 250 hours of standby time and 10 hours of listening time Automatically mutes your music in case of incoming calls Multifunction button, volume control and low battery indication Voice prompt status updates (power on/off, pairing, incoming call) Comfortable ear cushions and adjustable headband Specifications: Interface: Bluetooth v.3.0 + EDR Transmitting power: max 5 dB Supported profiles: HSP, HFP, A2DP a AVRCP Rechargeable 320 mAh Li-ion battery Recharging time: 3 hrs Operation distance: až 10 m v otvorenom vzduchu Speaker diameter: 40 mm Speaker frequency response: 20 Hz - 20000 Hz Sensitivity: 93 dB Impedancia: 32 Ohm Microphone: 360 degrees omni-directional Input voltage: 5 V DC Dimensions: 170 x 175 x 70 mm (L x W x D) USB káblový kábel length: 1 m Net hmotnosť: 130 g System requirements Bluetooth kompatibilný mobilný telefón, PDA, laptop alebo PC Apple devices running IOS 6 or higher bude show battery stav headset na svojom displeji. (no special app required) Package contents Headset Micro USB charging cable User manual Packing details Q'ty in crtn, pcs 20 Crtn volume, CUM 0.060762 Crtn weight, kgs 7.4 Individual package size LxWxH: 225x170x35 mm Carton size LxWxH: 390x380x410 mm Country of origin CN Barcode 8716309079334 Customs code 8518309590 (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako GEMBIRD slúchadlá s mikrofónom Berlin, Bluetooth, čierna , Gogen déčko mikrofón, červený (déčko mikrofon)

GEMBIRD slúchadlá s mikrofónom Berlin, Bluetooth, biela

Detail

http://www.gmb.nl/item.aspx?id=7934 Features: Bluetooth stereo headphones with built-in microphone Advanced DSP noise reduction technology Up to 250 hours of standby time and 10 hours of listening time Automatically mutes your music in case of incoming calls Multifunction button, volume control and low battery indication Voice prompt status updates (power on/off, pairing, incoming call) Comfortable ear cushions and adjustable headband Specifications: Interface: Bluetooth v.3.0 + EDR Transmitting power: max 5 dB Supported profiles: HSP, HFP, A2DP a AVRCP Rechargeable 320 mAh Li-ion battery Recharging time: 3 hrs Operation distance: až 10 m v otvorenom vzduchu Speaker diameter: 40 mm Speaker frequency response: 20 Hz - 20000 Hz Sensitivity: 93 dB Impedancia: 32 Ohm Microphone: 360 degrees omni-directional Input voltage: 5 V DC Dimensions: 170 x 175 x 70 mm (L x W x D) USB káblový kábel length: 1 m Net hmotnosť: 130 g System requirements Bluetooth kompatibilný mobilný telefón, PDA, laptop alebo PC Apple devices running IOS 6 or higher bude show battery stav headset na svojom displeji. (no special app required) Package contents Headset Micro USB charging cable User manual Packing details Q'ty in crtn, pcs 20 Crtn volume, CUM 0.060762 Crtn weight, kgs 7.4 Individual package size LxWxH: 225x170x35 mm Carton size LxWxH: 390x380x410 mm Country of origin CN Barcode 8716309079341 Customs code 8518309590 (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako GEMBIRD slúchadlá s mikrofónom Berlin, Bluetooth, biela , Turtle beach scout air bluetooth 5.1, čierne (tbs-5012-02)

GEMBIRD slúchadlá s mikrofónom Warszawa, Bluetooth, čierna

Detail

Bluetooth stereo slúchadlá so vstavaným mikrofónomAž 500 hodín pohotovostného režimu a 6 hodín počúvaniaAutomaticky stlmí vašu hudbu v prípade prichádzajúcich hovorovMultifunkčné tlačidlo, ovládanie hlasitosti a indikácia slabej batérieMožno použiť aj ako káblové slúchadlá - obsahuje 3,5 mm audio kábelPohodlné náušníky a nastaviteľná čelenkaŠpecifikáciaRozhranie: Bluetooth v.4.2RF vysielací výkon: 9 dBmCitlivosť RF príjmu: -85 dBmPodporované profily: HSP, HFP, A2DP a AVRCPDobíjacia Li-ion batéria 250 mAhDoba nabíjania: až 2 hodinyPrevádzková vzdialenosť: až 10 m pod holým nebomFrekvenčná odozva reproduktorov: 20 Hz - 20000 HzOdstup signálu od šumu: > 83 dBImpedancia: 32 Ohm, citlivosť 105 dBMikrofón: 6 mm, citlivosť -42 dBPrevádzkový výkon: 3,7 V DC, až 40 mARozmery: 175 x 177 x 78 mm (dx š xh)Dĺžka USB nabíjacieho kábla: 0,5mČistá hmotnosť: 150 g (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako GEMBIRD slúchadlá s mikrofónom Warszawa, Bluetooth, čierna , Feiyutech duálny držiak pre g5gs (dhg5gs)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, strieborný

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, strieborný
Detail

Nespočetné možnosti! • Bezdrôtový bluetooth karaoke mikrofón bluetooth vám umožňuje pripojiť sa k smartphonom, tabletom alebo televízoru SMART s operačným systémom Android a prehrávať hudbu cez zabudovaný reproduktor pomocou pripojenia bluetooth alebo priamo z pamäťovej karty (reproduktor má slot na kartu SD). • Mikrofón vám tiež umožňuje spievať na ľubovoľnú hudbu na pozadí, ktorú si vyberiete a ktorú z neho môžete prehrávať priamo. • Môžete tiež prehrávať hudbu z SD kariet. • Umožňuje vám nastaviť hlasitosť a ďalšie parametre pomocou tlačidiel na mikrofóne. • Má tiež schopnosť modulovať hlas: 4 režimy modulácie / prepínať podržaním tlačidla Rec. Prečo by ste ho mali kúpiť? Odpoveď je jednoduchá - dobrá kvalita spracovania a estetický vzhľad mikrofónu, ako aj nespočetné možnosti, splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tlačidlá na mikrofóne: Rec Skenovať Zväzok +/- Predchádzajúce Ďalšie Remix Mic vol +/- Vstupy: Vstup AUX Kábel Micro USB / USB (kábel je súčasťou balenia) Slot na MicroSD kartu Technické špecifikácie: Bluetooth 4.1 Ovládacie tlačidlá prehrávača: Áno Čítačka pamäťových kariet: áno Funkcia samostatného reproduktora: Áno Frekvenčné pásmo: 100 Hz - 10 kHz Úpravy parametrov zvuku: Echo Vstavaná nabíjateľná batéria: 1500 mAh Li-ion Výdrž batérie: približne max 5-8 hodín Nabíjanie: z USB portu alebo AC nabíjačky Nabíjacie napätie: 5 V Úprava hlasitosti mikrofónu a hudby na pozadí Rozmery: 240 x 75 x 75 mm Balenie obsahuje: Mikrofón, USB kábel (mobilego.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, strieborný , Feiyutech follow focus ii (fteft-22)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, čierny

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, čierny
Detail

Nespočetné možnosti! • Bezdrôtový bluetooth karaoke mikrofón bluetooth vám umožňuje pripojiť sa k smartphonom, tabletom alebo televízoru SMART s operačným systémom Android a prehrávať hudbu cez zabudovaný reproduktor pomocou pripojenia bluetooth alebo priamo z pamäťovej karty (reproduktor má slot na kartu SD). • Mikrofón vám tiež umožňuje spievať na ľubovoľnú hudbu na pozadí, ktorú si vyberiete a ktorú z neho môžete prehrávať priamo. • Môžete tiež prehrávať hudbu z SD kariet. • Umožňuje vám nastaviť hlasitosť a ďalšie parametre pomocou tlačidiel na mikrofóne. • Má tiež schopnosť modulovať hlas: 4 režimy modulácie / prepínať podržaním tlačidla Rec. Prečo by ste ho mali kúpiť? Odpoveď je jednoduchá - dobrá kvalita spracovania a estetický vzhľad mikrofónu, ako aj nespočetné možnosti, splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tlačidlá na mikrofóne: Rec Skenovať Zväzok +/- Predchádzajúce Ďalšie Remix Mic vol +/- Vstupy: Vstup AUX Kábel Micro USB / USB (kábel je súčasťou balenia) Slot na MicroSD kartu Technické špecifikácie: Bluetooth 4.1 Ovládacie tlačidlá prehrávača: Áno Čítačka pamäťových kariet: áno Funkcia samostatného reproduktora: Áno Frekvenčné pásmo: 100 Hz - 10 kHz Úpravy parametrov zvuku: Echo Vstavaná nabíjateľná batéria: 1500 mAh Li-ion Výdrž batérie: približne max 5-8 hodín Nabíjanie: z USB portu alebo AC nabíjačky Nabíjacie napätie: 5 V Úprava hlasitosti mikrofónu a hudby na pozadí Rozmery: 240 x 75 x 75 mm Balenie obsahuje: Mikrofón, USB kábel (mobilego.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, čierny , Mikrofon je naše bomba (978-80-7476-137-9)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, ružovozlatý

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, ružovozlatý
Detail

Nespočetné možnosti! • Bezdrôtový bluetooth karaoke mikrofón bluetooth vám umožňuje pripojiť sa k smartphonom, tabletom alebo televízoru SMART s operačným systémom Android a prehrávať hudbu cez zabudovaný reproduktor pomocou pripojenia bluetooth alebo priamo z pamäťovej karty (reproduktor má slot na kartu SD). • Mikrofón vám tiež umožňuje spievať na ľubovoľnú hudbu na pozadí, ktorú si vyberiete a ktorú z neho môžete prehrávať priamo. • Môžete tiež prehrávať hudbu z SD kariet. • Umožňuje vám nastaviť hlasitosť a ďalšie parametre pomocou tlačidiel na mikrofóne. • Má tiež schopnosť modulovať hlas: 4 režimy modulácie / prepínať podržaním tlačidla Rec. Prečo by ste ho mali kúpiť? Odpoveď je jednoduchá - dobrá kvalita spracovania a estetický vzhľad mikrofónu, ako aj nespočetné možnosti, splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tlačidlá na mikrofóne: Rec Skenovať Zväzok +/- Predchádzajúce Ďalšie Remix Mic vol +/- Vstupy: Vstup AUX Kábel Micro USB / USB (kábel je súčasťou balenia) Slot na MicroSD kartu Technické špecifikácie: Bluetooth 4.1 Ovládacie tlačidlá prehrávača: Áno Čítačka pamäťových kariet: áno Funkcia samostatného reproduktora: Áno Frekvenčné pásmo: 100 Hz - 10 kHz Úpravy parametrov zvuku: Echo Vstavaná nabíjateľná batéria: 1500 mAh Li-ion Výdrž batérie: približne max 5-8 hodín Nabíjanie: z USB portu alebo AC nabíjačky Nabíjacie napätie: 5 V Úprava hlasitosti mikrofónu a hudby na pozadí Rozmery: 240 x 75 x 75 mm Balenie obsahuje: Mikrofón, USB kábel (mobilego.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, ružovozlatý , Teddies piánko 37 kláves napájení na usb + mikrofon (8592190852801)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, zlatý

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, zlatý
Detail

Nespočetné možnosti! • Bezdrôtový bluetooth karaoke mikrofón bluetooth vám umožňuje pripojiť sa k smartphonom, tabletom alebo televízoru SMART s operačným systémom Android a prehrávať hudbu cez zabudovaný reproduktor pomocou pripojenia bluetooth alebo priamo z pamäťovej karty (reproduktor má slot na kartu SD). • Mikrofón vám tiež umožňuje spievať na ľubovoľnú hudbu na pozadí, ktorú si vyberiete a ktorú z neho môžete prehrávať priamo. • Môžete tiež prehrávať hudbu z SD kariet. • Umožňuje vám nastaviť hlasitosť a ďalšie parametre pomocou tlačidiel na mikrofóne. • Má tiež schopnosť modulovať hlas: 4 režimy modulácie / prepínať podržaním tlačidla Rec. Prečo by ste ho mali kúpiť? Odpoveď je jednoduchá - dobrá kvalita spracovania a estetický vzhľad mikrofónu, ako aj nespočetné možnosti, splnia očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Tlačidlá na mikrofóne: Rec Skenovať Zväzok +/- Predchádzajúce Ďalšie Remix Mic vol +/- Vstupy: Vstup AUX Kábel Micro USB / USB (kábel je súčasťou balenia) Slot na MicroSD kartu Technické špecifikácie: Bluetooth 4.1 Ovládacie tlačidlá prehrávača: Áno Čítačka pamäťových kariet: áno Funkcia samostatného reproduktora: Áno Frekvenčné pásmo: 100 Hz - 10 kHz Úpravy parametrov zvuku: Echo Vstavaná nabíjateľná batéria: 1500 mAh Li-ion Výdrž batérie: približne max 5-8 hodín Nabíjanie: z USB portu alebo AC nabíjačky Nabíjacie napätie: 5 V Úprava hlasitosti mikrofónu a hudby na pozadí Rozmery: 240 x 75 x 75 mm Balenie obsahuje: Mikrofón, USB kábel (mobilego.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, zlatý , Feiyutech adaptér na gopro hero 8 na g6 (fteg6mx-01)

Dual BTP 2 Bluetooth® reproduktor biela

Dual BTP 2 Bluetooth® reproduktor  biela
Detail

Prenosný reproduktor Bluetooth Dual BTP 2 ponúka všetko, čo potrebujete, aby ste kdekoľvek mohli počúvať svoje obľúbené skladby: Reproduktor Bluetooth zaujme nielen vynikajúcim zvukom, ale prichádza aj s integrovanou svetelnou šou pre váš smartphone alebo tablet. Nevyhnutnosť pre každú párty alebo pre pekné domáce prostredie. Svetelné efekty je možné nastaviť vo farbách biela, ružová, zelená, modrá, žltá a fialová, v režimoch hudobne intenzívnej zmeny farby, pomalej zmeny farby alebo v jednej farbe. Diaľkový ovládač slúži na pohodlné nastavenie farby, ovláda prehrávanie a príslušný režim. Dva stereofónne reproduktory BTP 2 je možné navyše pripojiť k stereofónnemu páru v režime TWS. Prostredníctvom Bluetooth pripojenia je možné vašu hudbu prehrávať v optimálnom stereofónnom zvuku cez oba Bluetooth reproduktory súčasne. Vďaka rukoväti môžete Dual BTP 2 vziať so sebou všade. Nabíjateľná batéria má kapacitu 10 hodín pri počúvaní hudby pri polovičnej hlasitosti. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual BTP 2 Bluetooth® reproduktor biela , Xprinter xp-t58-k bluetooth (xp t58-k bluetooth)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, strieborný (UNI06888)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez Bluetooth, všesmerové snímanie, frekvencia od 100 do 10000 Hz, tlačidlo Mute a ovládač Volume, s reproduktorom, vhodný pre spev Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, budete musieť siahnuť po mikrofóne. Chcete spievať alebo moderovať? Ponúkaný bezdrôtový mikrofón vás nebude na pódiu brzdiť. Dôležitým parametrom pri výbere je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón MG sa vám bude hodiť, ak potrebujete nahrať nejakú debatu či interview. Zvládne totiž zachytiť viac zvukov z rôznych smerov. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 100 do 10000 Hz. Pripojíte ho cez bluetooth. Zásadné vlastnosti bezdrôtového mikrofónu MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, strieborný Tento mikrofón sa drží v ruke Dokáže zachytiť zvuk z viacerých smerov Mikrofónu nechýba tlačidlo Mute a ovládač Volume Vlastnosti mikrofónu MG: s reproduktorom Rozsah frekvencií od 100 až 10000... (alza.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, strieborný (UNI06888) , Ipega 9207 wireless mikrofon na ps5 / ps4 / switch / wii u (pg-9207)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, čierny (UNI07255)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez Bluetooth, všesmerové snímanie, frekvencia od 100 do 10000 Hz, tlačidlo Mute a ovládač Volume, s reproduktorom, vhodný pre spev Ak natáčate videá, venujete sa spevu alebo ak pracujete so záznamom zvuku, rozhodne by vám nemal chýbať mikrofón. Túžite spievať pred publikom alebo prednášať? Ponúkaný bezdrôtový mikrofón vás nebude na pódiu brzdiť. K dôležitým parametrom pri správnom výbere patrí smerová charakteristika, ktorá určuje, z ktorých smerov bude zariadenie snímať zvuk a z ktorých nie. Mikrofón MG využijete pri nahrávaní diskusií či interview. Je totiž zameraný na zaznamenávanie zvuku z rôznych smerov. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 100 do 10000 Hz. Možno ho pripojiť cez bluetooth. Kľúčové prednosti bezdrôtového mikrofónu MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, čierny Ide o mikrofón do ruky Zaznamenáva zvuk z viacerých smerov Mikrofónu nechýba tlačidlo Mute a ovládač Volume Vlastnosti... (alza.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, čierny (UNI07255) , Tourbox elite bluetooth (tbeca)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, ružovozlatý (UNI86443)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez Bluetooth, všesmerové snímanie, frekvencia od 100 do 10000 Hz, tlačidlo Mute a ovládač Volume, s reproduktorom, vhodný pre spev Ak sa zaoberáte natáčaním videí či blogovaním, budete musieť siahnuť po mikrofóne. Túžite spievať pred publikom alebo prednášať? Bluetooth mikrofón vám umožní voľný pohyb po javisku. Jedným z dôležitých hľadísk pre jeho správny výber je smerová charakteristika, ktorá vytýči smer, z ktorého sa bude zvuk snímať. Mikrofón MG bude perfektným pomocníkom, pokiaľ chcete zaznamenať debatu či rozhovor. Zaznamená totiž zvuk z viacerých smerov. Mikrofón disponuje frekvenčným rozsahom od 100 do 10000 Hz. Možno ho pripojiť cez bluetooth. Zásadné prednosti bezdrôtového mikrofónu MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, ružovozlatý Je to mikrofón do ruky Navrhnutý na zachytenie zvuku z viacerých smerov Na komfortné používanie mikrofónu nechýba tlačidlo Mute a ovládač Volume Vlastnosti mikrofónu... (alza.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, ružovozlatý (UNI86443) , Hama brs3 bluetooth (4639)

MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, zlatý (UNI68572)

Detail

Mikrofón – do ruky (do objímky), pripojenie cez Bluetooth, všesmerové snímanie, frekvencia od 100 do 10000 Hz, tlačidlo Mute a ovládač Volume, s reproduktorom, vhodný pre spev Ak natáčate videá, spievate či blogujete, nemal by vám chýbať mikrofón. Chcete moderovať alebo zaujať svojím spevom? S bluetooth mikrofónom sa po pódiu môžete slobodne pohybovať. Dôležitým hľadiskom pri výbere je smerová charakteristika, ktoré stanovuje, z ktorých smerov bude zariadenie zaznamenávať zvuk a ktoré potlačí. Mikrofón MG sa perfektne hodí na nahrávanie rozhovorov a najrôznejších debát. Zaznamenáva totiž zvuk z niekoľkých smerov. Frekvencia disponuje rozsahom mikrofónu od 100 do 10000 Hz. Pripojíte ho cez bluetooth. Kľúčové prednosti bezdrôtového mikrofónu MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, zlatý Je to mikrofón do ruky Dokáže zachytiť zvuk z viacerých smerov Mikrofónu nechýba tlačidlo Mute a ovládač Volume Vlastnosti mikrofónu MG: s reproduktorom Frekvenčný rozsah... (alza.sk)

Podobné produkty ako MG Bluetooth Karaoke mikrofón s reproduktorom, zlatý (UNI68572) , Yeelight bluetooth ovládač (ylyk0101)

MARVO, STREAMOVACI MIKROFON MIC-02, MIKROFON, BEZ REGULACIE HLASITOSTI, CIERNY, S TRIPODOM

MARVO, STREAMOVACI MIKROFON MIC-02, MIKROFON, BEZ REGULACIE HLASITOSTI, CIERNY, S TRIPODOM
Detail

STREAMOVACÍ MIKROFÓN . Streamovací mikrofón Marvo MIC-02 . Venujete sa streamu alebo nahrávate vlastné videa? Potom potrebujete poriadny mikrofón, ktorý zvládne rozlíšiť aj zložité akustické detaily. Mikrofón, ktorý prijíma (andreashop.sk)

Podobné produkty ako MARVO, STREAMOVACI MIKROFON MIC-02, MIKROFON, BEZ REGULACIE HLASITOSTI, CIERNY, S TRIPODOM , Steelpress spp zb-02 (8szb-02)

Plantronics Voyager Bluetooth® headset čierna regulácia hlasitosti, potlačenie šumu v mikrofónu, vypnutie zvuku mikrofón

Plantronics Voyager Bluetooth® headset čierna regulácia hlasitosti, potlačenie šumu v mikrofónu, vypnutie zvuku mikrofón
Detail

Malý. Spoľahlivý. Intuitívne. Praktické hlasové oznámenia informujú používateľa o zostávajúcom čase hovoru, úrovni nabitia batérie a oznámia meno volajúceho. Ovládaním rôznych funkcií hlasovým príkazom („Prijať“, „Odmietnuť“) zostávajú ruky pri telefonovaní voľné. Inteligentná komunikácia. Chytrá práca. Praktické hlasové oznámenia tiež informujú používateľa o zostávajúcom čase hovoru, úrovni nabitia batérie a oznámia meno volajúceho. Ovládaním rôznych funkcií hlasovým príkazom („Prijať“, „Odmietnuť“) zostávajú ruky pri telefonovaní voľné. Vďaka možnostiam pripojenia k počítaču, smartphonu alebo tabletu a rozšírenému príslušenstvu je Voyager Legend vašim najdôležitejším spoločníkom v každodennom mobilnom živote. Pri telefonovaní majte voľné ruky. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Plantronics Voyager Bluetooth® headset čierna regulácia hlasitosti, potlačenie šumu v mikrofónu, vypnutie zvuku mikrofón , Cn 02

Cashino PTP-II DUAL BT (PTP-II Bluetooth)

Cashino PTP-II DUAL BT (PTP-II Bluetooth)
Detail

Pokladničná tlačiareň priama termotlač, max. šírka pásky 58mm, max. priemer pásky 40mm, 203DPI, rýchlosť tlače 80mm/s, výdrž batérie v prevádzke 8h, výdrž v pohotovostnom režime 168h, USB, Bluetooth a RS-232 Mobilná tlačiareň s rozhraním BluetoothCashino PTP je prenosná termotlačiareň na mobilné tvorenie účteniek, štítkov a etikiet. Zariadenie je vďaka svojim kompaktným rozmerom a batériovej prevádzke vhodné na stánkový predaj, menšie prevádzky či taxikárov. Vďaka rozhraniu Bluetooth a USB dokáže komunikovať s vaším mobilným telefónom, tabletom či notebookom.Kľúčové vlastnosti mobilnej tlačiarne Cashino PTP-IIPriama termálna tlač s rýchlosťou tlače až 80 mm/sŠírka tlače 48 mm na kotúč 58 mm s priemerom 40 mmAkumulátor 2 000 mAh s výdržou až 8 hodínPodpora používaných textových a grafických štandardovKomunikačné rozhranie Bluetooth, USB a RS232Podpora systémov Android, Windows 7, Windows 8, Windows 10Indikátor dochádzajúceho papieraAutonabíjačka zadarmo v... (alza.sk)

Podobné produkty ako Cashino PTP-II DUAL BT (PTP-II Bluetooth) , Lenovo bluetooth silent mouse (gy50x88832)

Cashino PTP-III DUAL BT (PTP-III Bluetooth)

Cashino PTP-III DUAL BT (PTP-III Bluetooth)
Detail

Pokladničná tlačiareň priama termotlač, max. šírka pásky 80mm, max. priemer pásky 40mm, 203DPI, informačný/segmentový, rýchlosť tlače 80mm/s, výdrž batérie v prevádzke 8h, výdrž v pohotovostnom režime 168h, USB a Bluetooth Odolná mobilná tlačiareň s rozhraním BluetoothCashino PTP je prenosná termotlačiareň na mobilné tvorenie účteniek, štítkov a etikiet. Zariadenie je vďaka svojim kompaktným rozmerom, zvýšenej odolnosti proti striekajúcej vode, a batériovej prevádzke vhodné na stánkový predaj, menšie prevádzky či taxikárov. Vďaka rozhraniu Bluetooth a USB dokáže komunikovať s vaším mobilným telefónom, tabletom či notebookom.Kľúčové vlastnosti mobilnej tlačiarne Cashino PTP-IIIVyhotovenie odolnejšie voči prachu, striekajúcej vode (IP54) a pádu až z 1,2 m výškyTermálna tlač s rýchlosťou tlače až 80 mm/sŠírka tlače 72 mm na kotúč 80 mm s maximálnym priemerom 40 mmAkumulátor 2 000 mAh s výdržou až 8 hodínPodpora používaných textových a grafických... (alza.sk)

Podobné produkty ako Cashino PTP-III DUAL BT (PTP-III Bluetooth) , Omron nightview, s bluetooth (3383)

POWERTON ULTRASLIM, KLAVESNICA INTEGROVANA, CZ/SK, MULTI-DEVICE TYP 2.4 GHZ DONGLE + DUAL BLUETOOTH

Detail

BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA . Bezdrôtová klávesnica Powerton UltraSlim s CZ/SK rozložením kláves . Bezdrôtová klávesnica, ktorú môžete spárovať až s tromi rôznymi zariadeniami súčasne vďaka 2.4 GHz bezdrôtovému prijímaču a dvomi (andreashop.sk)

Podobné produkty ako POWERTON ULTRASLIM, KLAVESNICA INTEGROVANA, CZ/SK, MULTI-DEVICE TYP 2.4 GHZ DONGLE + DUAL BLUETOOTH , Xprinter xp-c260-n bluetooth

Lexibook Sada prenosných Bluetooth reproduktorov iParty s mikrofónom (3380743095103)

Lexibook Sada prenosných Bluetooth reproduktorov iParty s mikrofónom (3380743095103)
Detail

Hudobná hračka – vhodné od 6 rokov Máte doma nadšeného muzikanta? Zo sady dvoch reproduktorov s mikrofónom bude nadšený. Hudobná hračka Lexibook Sada prenosných Bluetooth reproduktorov iParty s mikrofónom pre chlapcov a dievčatá od 6 rokov je skvelá na domáce muzicírovanie, ale aj na párty s kamarátmi alebo rodinou. Reproduktory zaujmú svetelnými efektmi a sú kompatibilné so všetkými zariadeniami vybavenými funkciou Bluetooth 5.0 TWS. LexibookSada prenosných Bluetooth reproduktorov iParty má slot pre karty TF/SD, porty USB a Aux-in, dobíjaciu batériu 2 400 mAh a kábel.Kľúčové vlastnosti prenosných Bluetooth reproduktorov iParty s mikrofónom LexibookHudobná súprava s dvoma reproduktormi a mikrofónom poteší farebnými efektmiKompatibilná so všetkými zariadeniami vybavenými funkciou Bluetooth 5.0 TWSSúprava prenosných Bluetooth reproduktorov iParty s mikrofónom je vybavená slotom pre karty TF/SD, porty USB a Aux-inS 2 400 mAh dobíjacou batériou cez micro USB, kábel... (alza.sk)

Podobné produkty ako Lexibook Sada prenosných Bluetooth reproduktorov iParty s mikrofónom (3380743095103) , Swissten bluetooth selfie stick (32000300)

FeiyuTech Ricca (FTERIC)

FeiyuTech Ricca (FTERIC)
Detail

Outdoorová kamera – senzor 4K, video 4K/60Hz, optická stabilizácia, dotykový displej 2.35", uhol záberu 155°, microSDXC (max. 128GB), Bluetooth, WiFi, vodoodolná do 1m, kovové telo Outdoorová kamera s dotykovým displejom FeiyuTech Ricca sa pýši prestížnym ocenením za atraktívny, ale zároveň jednoduchý dizajn. Hoci jej telo je celokovové, pri natáčaní oceníte jej ľahkosť. Tá je daná využitím hliníkovej zliatiny vyvíjanej na použitie vo vesmíre. Skutočnou čerešničkou na torte pri konštrukcii tejto akčnej kamery je jej vodotesnosť, a to aj bez použitia špeciálneho ochranného puzdra. Môžete sa s ňou pokojne potápať do metrovej hĺbky, a to až na 30 min. Akčná, športová kamera je osadená širokouhlým objektívom a vďaka šestiosému stabilizátoru so vstavaným trojosovým gyroskopom a trojosovým akcelerátorom zaručuje vznik plynulých ostrých záberov aj pri nočnom pohybe v náročnom teréne. Kľúčové vlastnosti outdoor kamery FeiyuTech RiccaVýkonná športová... (alza.sk)

Podobné produkty ako FeiyuTech Ricca (FTERIC) , Aiaiai h06 · bluetooth 5.0 (12006)

AKG WMS 40 Mini Dual sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový

AKG WMS 40 Mini Dual  sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový
Detail

Mini duálna vokálna inštrumentálna sada WMS40 sa skladá z 2-kanálového prijímača, ručného vysielača, vreckového vysielača a prepojovacieho kábla pre nástroje. Kompaktný 2-kanálový prijímač má robustné kovové puzdro. Môže byť prevádzkovaný s dvoma vysielačmi súčasne. Každý kanál je možné ovládať jednotlivo a má samostatný výstup. Na prednej strane sa nachádzajú kontrolné LED kontrolky prevádzkového stavu (zap / vyp), príjmu rádia a potlačenia. Úroveň výstupov 6,3 mm jack je možné upraviť pomocou ovládača hlasitosti. Technológia HDAP (High Definition Audio Performance) zaručuje vysokú kvalitu zvuku a spoľahlivý prenos zvukového signálu. Rádiový mikrofón leží pohodlne v ruke a zaisťuje správnu asertivitu hlasu. Kapsula vo vysielači má kardioidnú smerovú charakteristiku. Mikrofón je necitlivý na manipuláciu s hlukmi a bezpečný pred spätnou väzbou. Vnútorný kryt proti prievanu účinne potláča hluk popu a vetra. Ručný vysielač má navyše prepínač zapnutia / vypnutia / stíšenia bez kliknutia. Prepínač je zapustený, aby sa zabránilo náhodnej aktivácii. Vysielač bodypack je obzvlášť malý a ľahký. S iba jednou batériou AA ju možno používať až 30 hodín. Ušetrí vám to častá výmena batérie a z dlhodobého hľadiska veľa peňazí. Vstupnú citlivosť pre pripojený mikrofón alebo nástroj je možné plynule nastavovať priamo na vysielači bodypacku. Napájací zdroj a batéria AA sú súčasťou dodávky. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako AKG WMS 40 Mini Dual sada bezdrôtového mikrofónu Druh prenosu:bezdrôtový , Lithe audio bluetooth reproduktor (03200)

Dual WDR kuchynské rádio DAB+, FM Bluetooth, AUX biela

Dual WDR kuchynské rádio DAB+, FM Bluetooth, AUX   biela
Detail

Toto kompaktné rádiové zariadenie DAB (+) umožňuje nielen príjem bežných rozhlasových staníc FM, ale aj príjem digitálnych rozhlasových staníc. Vďaka automatickému vyhľadávaniu staníc vás prístroj ľahko podporí pri hľadaní dostupných digitálnych rozhlasových staníc. Takže si môžete vychutnať svoj rozhlasový program v najlepšej digitálnej kvalite a byť pripravený na nový štandard. Dobre osvetlený farebný displej TFT a veľké mechanické ovládacie prvky hlasitosti a nastavenia ponuky uľahčujú ovládanie rádia. Vaše obľúbené rozhlasové stanice WDR sú automaticky vopred uložené na 8 pamäťových tlačidlách. V kompaktnom digitálnom rádiu je zabudované pripojenie pre slúchadlá (3,5 mm jack). Toto pripojenie môžete použiť na pripojenie štandardných slúchadiel a pokojné počúvanie obľúbenej rozhlasovej stanice. Dodávané diaľkové ovládanie umožňuje jednoduché ovládanie a ponúka ďalšie pohodlie. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual WDR kuchynské rádio DAB+, FM Bluetooth, AUX biela , Icutes bluetooth yellow dog (00055104)

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth, čierna, na batérie, s USB káblom

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth, čierna, na batérie, s USB káblom
Detail

Bezdrôtový karaoke mikrofón nesmie chýbať na žiadnej párty. Pomocou kábla alebo Bluetooth prepojíte svoj telefón s mikrofónom. AUX konektor pomôže pri prehrávaní hudby z mobilného telefónu, PC, tabletu alebo MP3/MP4 prehrávača.Obsahuje slot pre TF card - zapnite mikrofón dlhším stlačením tlačidla ON, vložte pamäťovú kartu a mikrofón začne prehrávať hudbu uloženú na karte. Môžete začať spievať spoločne s mikrofónom.AUX konektor - zapojte kábel s koncovkou do AUX slotu a druhú koncovku USB do mobilu, tabletu, PC alebo MP3. Mikrofón začne prehrávať hudbu, ktorú si v pripojenom zariadení vyberiete a môžete začať spievať.Pri zapnutí mikrofónu Bluetooth pracuje spontánne. Ak spojenie nenadviaže, hľadá iné Bt spojenie. Ak mikrofón nemôžete spárovať, skontrolujte, či zariadenie, s ktorým chcete mikrofón spárovať podporuje A2DP.Možné nastavenie hlasitosti a intenzity hudby a ozveny.Technické údaje: bluetooth 4,2 V vzdialenosť väčšia ako 1m reproduktory: 2x 3 W frekvencia: 90 Hz - 10 KHz batéria: dobíjacia 3,7 V 1500 mAh lítium batéria (nevymeniteľná) doba nabíjania: 4,5 hodiny (vypnutý) doba prevádzky: pri 50% hlasitosti je 14 hodín, pri 100% hlasitosti je 9 hodínObsah balenia: karaoke mikrofón, nabíjací kábel USB do Micro USB, audiokábel, návod na obsluhu. (4home.sk)

Podobné produkty ako Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth, čierna, na batérie, s USB káblom

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth, strieborná, na batérie, s USB káblom

Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth, strieborná, na batérie, s USB káblom
Detail

Bezdrôtový karaoke mikrofón nesmie chýbať na žiadnej párty. Pomocou kábla alebo Bluetooth prepojíte svoj telefón s mikrofónom. AUX konektor pomôže pri prehrávaní hudby z mobilného telefónu, PC, tabletu alebo MP3/MP4 prehrávača.Obsahuje slot pre TF card - zapnite mikrofón dlhším stlačením tlačidla ON, vložte pamäťovú kartu a mikrofón začne prehrávať hudbu uloženú na karte. Môžete začať spievať spoločne s mikrofónom.AUX konektor - zapojte kábel s koncovkou do AUX slotu a druhú koncovku USB do mobilu, tabletu, PC alebo MP3. Mikrofón začne prehrávať hudbu, ktorú si v pripojenom zariadení vyberiete a môžete začať spievať.Pri zapnutí mikrofónu Bluetooth pracuje spontánne. Ak spojenie nenadviaže, hľadá iné Bt spojenie. Ak mikrofón nemôžete spárovať, skontrolujte, či zariadenie, s ktorým chcete mikrofón spárovať podporuje A2DP.Možné nastavenie hlasitosti a intenzity hudby a ozveny.Technické údaje: bluetooth 4,2 V vzdialenosť väčšia ako 1m reproduktory: 2x 3 W frekvencia: 90 Hz - 10 KHz batéria: dobíjacia 3,7 V 1500 mAh lítium batéria (nevymeniteľná) doba nabíjania: 4,5 hodiny (vypnutý) doba prevádzky: pri 50% hlasitosti je 14 hodín, pri 100% hlasitosti je 9 hodínObsah balenia: karaoke mikrofón, nabíjací kábel USB do Micro USB, audiokábel, návod na obsluhu. (4home.sk)

Podobné produkty ako Teddies Mikrofón karaoke Bluetooth, strieborná, na batérie, s USB káblom

GEMBIRD mikrofón na stôl MIC-D-02, čierny

Detail

3,5 mm audio konektorFrekvenčná charakteristika: 100 Hz - 16 kHzCitlivosť: - 62 +/- 3 dbImpedancia: Prevádzkové napätie: 2 ... 5 VDĺžka kábla: 1,1 mČistá hmotnosť: 88 g (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako GEMBIRD mikrofón na stôl MIC-D-02, čierny

Auna StarMaker 2.0, karaoke systém, bluetooth funkcia, CD prehrávač, vrátane mikrofónu

Auna StarMaker 2.0, karaoke systém, bluetooth funkcia, CD prehrávač, vrátane mikrofónu
Detail

Nielen pre mladé talenty: s karaoke systémom auna StarMaker 2.0 objavia svoj skrytý spevácky talent aj dospelí. Je perfektným doplnením každej párty, detskej narodeninovej oslavy alebo rodinnej oslavy. Pozýva tiež tajne cvičiť doma osamote a je nevyhnutnosťou pre všetkých fanúšikov karaoke.CD mechanika prehráva okrem dostupných CD diskov aj prepisovateľné disky a CD+G médiá – karaoke CD s titulkami. Jednoducho pripoj projektor alebo televízor k zadnému A/V výstupu a si perfektne vybavený na pravú karaoke párty. Myslelo sa aj na osvetlenie, pretože hudba je sprevádzaná žiarivými svetelnými efektmi v mnohých farbách.Predné reproduktory s RMS výkonom 3 W sa postarajú o správny zvuk, ktorý sa dá zosilniť externými zariadeniami vďaka stereo linkovému výstupu. Funkcia bluetooth tiež umožňuje pripojenie k ďalším zariadeniam. Môžeš jednoducho prehrávať hudbu zo svojho smartfónu alebo tabletu. Alebo si pusti svoju hudobnú zbierku z kľúča vďaka USB portu.Aby znel tvoj spev profesionálne, môžeš ho mixovať samostatne. Mikrofón jednoducho zapoj do 6,3 mm jackového vstupu a reguluj sám hlasitosť aj ozvenu. Pretože v zariadení sa nachádzajú dva mikrofónové vstupy, StarMaker 2.0 je ideálny na nádherné duetá. Zaujímavosť: A.V.C. funkcia stlmí spev hudby, keď začneš spievať do mikrofónu!S karaoke systémom auna StarMaker 2.0 sa staneš hviezdou! Vďaka kompaktnému formátu si môžeš zariadenie vziať so sebou ako zábavného spoločníka na akúkoľvek párty. (klarstein.sk)

Podobné produkty ako Auna StarMaker 2.0, karaoke systém, bluetooth funkcia, CD prehrávač, vrátane mikrofónu

Auna StarMaker 2.0, karaoke systém, bluetooth funkcia, CD prehrávač, vrátane mikrofónu

Auna StarMaker 2.0, karaoke systém, bluetooth funkcia, CD prehrávač, vrátane mikrofónu
Detail

Nielen pre mladé talenty: s karaoke systémom auna StarMaker 2.0 objavia svoj skrytý spevácky talent aj dospelí. Je perfektným doplnením každej párty, detskej narodeninovej oslavy alebo rodinnej oslavy. Pozýva tiež tajne cvičiť doma osamote a je nevyhnutnosťou pre všetkých fanúšikov karaoke.CD mechanika prehráva okrem dostupných CD diskov aj prepisovateľné disky a CD+G médiá – karaoke CD s titulkami. Jednoducho pripoj projektor alebo televízor k zadnému A/V výstupu a si perfektne vybavený na pravú karaoke párty. Myslelo sa aj na osvetlenie, pretože hudba je sprevádzaná žiarivými svetelnými efektmi v mnohých farbách.Predné reproduktory s RMS výkonom 3 W sa postarajú o správny zvuk, ktorý sa dá zosilniť externými zariadeniami vďaka stereo linkovému výstupu. Funkcia bluetooth tiež umožňuje pripojenie k ďalším zariadeniam. Môžeš jednoducho prehrávať hudbu zo svojho smartfónu alebo tabletu. Alebo si pusti svoju hudobnú zbierku z kľúča vďaka USB portu.Aby znel tvoj spev profesionálne, môžeš ho mixovať samostatne. Mikrofón jednoducho zapoj do 6,3 mm jackového vstupu a reguluj sám hlasitosť aj ozvenu. Pretože v zariadení sa nachádzajú dva mikrofónové vstupy, StarMaker 2.0 je ideálny na nádherné duetá. Zaujímavosť: A.V.C. funkcia stlmí spev hudby, keď začneš spievať do mikrofónu!S karaoke systémom auna StarMaker 2.0 sa staneš hviezdou! Vďaka kompaktnému formátu si môžeš zariadenie vziať so sebou ako zábavného spoločníka na akúkoľvek párty. (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako Auna StarMaker 2.0, karaoke systém, bluetooth funkcia, CD prehrávač, vrátane mikrofónu

Auna DiscoStar Silver, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón

Auna DiscoStar Silver, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón
Detail

auna DiscoStar robí česť svojmu menu a aj najnudnejšie miestnosti zmení na presvetlený tanečný parket. So svojím nenápadným vzhľadom, rozsiahlou ponukou funkcií a mnohými šikovnými detailmi je vítaným hosťom pri rôznych aktivitách s hudobným pozadím. Pre profesionálne prehrávanie hudby je na prednej strane zabudovaný 7,6 cm (3") vysokotónový reproduktor a 7,6 cm (3") strednotónový reproduktor. Dolu smerujúci 10 cm (4") hlbokotónový reproduktor okrem toho zabezpečuje v spolupráci s basreflexovou konštrukciou potrebnú hĺbku. Reproduktor tak produkuje dynamický zvukový obraz, ktorý môže byť zjemnený pomocou regulátora na prednej strane. Zariadenie auna DiscoStar je pripravené na všetky možnosti so svojim FM rádiom s 30 predvoľbami staníc, s USB a SD slotmi pre prehrávanie MP3 hudby z USB kľúčov, pamäťových SD kariet a s integrovaným bluetooth rozhraním. Veľmi jednoducho možno pripojiť smartfón, laptop a iné bluetooth zdrojové zariadenia a prehrávať ich hudbu. Aj ovládanie hlavných možností prehrávania - prehrávanie, pauza, preskočenie skladby - mediálneho prehrávača spárovaného zariadenia preberá akumulátorový reproduktor. Pre externé audio zariadenie, ako CD prehrávač alebo MP3 prehrávač, je k dispozícii AUX vstup. Pre spontánnu vokálnu vsuvku alebo pre plánované karaoke použitie sú k dispozícii dva 6,3 mm jackové mikrofónové vstupy so samostatne nastaviteľnou hlasitosťou a nastaviteľným echo efektom. Prepínateľný svetelný efekt jelly gule prináša so svojimi 9 LED diódami v RGB farebnom spektre nakoniec všetko, čo možno z každého predstavenia vyťažiť. Integrovaný akumulátor (5 V - 1800 mAh) umožňuje dlhé prevádzkové doby a zbavuje zariadenie auna DiscoStar potreby trvalého napájania. Nabíjanie prebieha cez USB kábel na počítači alebo pomocou voliteľného USB sieťového zdroja. Pre nekomplikovanú prepravu má reproduktor skladacie držadlo na hornej strane zariadenia. Nízka celková hmotnosť podporuje jeho prenosné vlastnosti.Výkon reproduktorov: 2x5W (klarstein.sk)

Podobné produkty ako Auna DiscoStar Silver, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón

Auna DiscoStar Silver, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón

Auna DiscoStar Silver, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón
Detail

auna DiscoStar robí česť svojmu menu a aj najnudnejšie miestnosti zmení na presvetlený tanečný parket. So svojím nenápadným vzhľadom, rozsiahlou ponukou funkcií a mnohými šikovnými detailmi je vítaným hosťom pri rôznych aktivitách s hudobným pozadím. Pre profesionálne prehrávanie hudby je na prednej strane zabudovaný 7,6 cm (3") vysokotónový reproduktor a 7,6 cm (3") strednotónový reproduktor. Dolu smerujúci 10 cm (4") hlbokotónový reproduktor okrem toho zabezpečuje v spolupráci s basreflexovou konštrukciou potrebnú hĺbku. Reproduktor tak produkuje dynamický zvukový obraz, ktorý môže byť zjemnený pomocou regulátora na prednej strane. Zariadenie auna DiscoStar je pripravené na všetky možnosti so svojim FM rádiom s 30 predvoľbami staníc, s USB a SD slotmi pre prehrávanie MP3 hudby z USB kľúčov, pamäťových SD kariet a s integrovaným bluetooth rozhraním. Veľmi jednoducho možno pripojiť smartfón, laptop a iné bluetooth zdrojové zariadenia a prehrávať ich hudbu. Aj ovládanie hlavných možností prehrávania - prehrávanie, pauza, preskočenie skladby - mediálneho prehrávača spárovaného zariadenia preberá akumulátorový reproduktor. Pre externé audio zariadenie, ako CD prehrávač alebo MP3 prehrávač, je k dispozícii AUX vstup. Pre spontánnu vokálnu vsuvku alebo pre plánované karaoke použitie sú k dispozícii dva 6,3 mm jackové mikrofónové vstupy so samostatne nastaviteľnou hlasitosťou a nastaviteľným echo efektom. Prepínateľný svetelný efekt jelly gule prináša so svojimi 9 LED diódami v RGB farebnom spektre nakoniec všetko, čo možno z každého predstavenia vyťažiť. Integrovaný akumulátor (5 V - 1800 mAh) umožňuje dlhé prevádzkové doby a zbavuje zariadenie auna DiscoStar potreby trvalého napájania. Nabíjanie prebieha cez USB kábel na počítači alebo pomocou voliteľného USB sieťového zdroja. Pre nekomplikovanú prepravu má reproduktor skladacie držadlo na hornej strane zariadenia. Nízka celková hmotnosť podporuje jeho prenosné vlastnosti.Výkon reproduktorov: 2x5W (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako Auna DiscoStar Silver, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón

Auna DiscoStar Green, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón

Auna DiscoStar Green, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón
Detail

auna DiscoStar robí česť svojmu menu a aj najnudnejšie miestnosti zmení na presvetlený tanečný parket. So svojím nenápadným vzhľadom, rozsiahlou ponukou funkcií a mnohými šikovnými detailmi je vítaným hosťom pri rôznych aktivitách s hudobným pozadím. Pre profesionálne prehrávanie hudby je na prednej strane zabudovaný 7,6 cm (3") vysokotónový reproduktor a 7,6 cm (3") strednotónový reproduktor. Dolu smerujúci 10 cm (4") hlbokotónový reproduktor okrem toho zabezpečuje v spolupráci s basreflexovou konštrukciou potrebnú hĺbku. Reproduktor tak produkuje dynamický zvukový obraz, ktorý môže byť zjemnený pomocou regulátora na prednej strane. Zariadenie auna DiscoStar je pripravené na všetky možnosti so svojim FM rádiom s 30 predvoľbami staníc, s USB a SD slotmi pre prehrávanie MP3 hudby z USB kľúčov, pamäťových SD kariet a s integrovaným bluetooth rozhraním. Veľmi jednoducho možno pripojiť smartfón, laptop a iné bluetooth zdrojové zariadenia a prehrávať ich hudbu. Aj ovládanie hlavných možností prehrávania - prehrávanie, pauza, preskočenie skladby - mediálneho prehrávača spárovaného zariadenia preberá akumulátorový reproduktor. Pre externé audio zariadenie, ako CD prehrávač alebo MP3 prehrávač, je k dispozícii AUX vstup. Pre spontánnu vokálnu vsuvku alebo pre plánované karaoke použitie sú k dispozícii dva 6,3 mm jackové mikrofónové vstupy so samostatne nastaviteľnou hlasitosťou a nastaviteľným echo efektom. Prepínateľný svetelný efekt jelly gule prináša so svojimi 9 LED diódami v RGB farebnom spektre nakoniec všetko, čo možno z každého predstavenia vyťažiť. Integrovaný akumulátor (5 V - 1800 mAh) umožňuje dlhé prevádzkové doby a zbavuje zariadenie auna DiscoStar potreby trvalého napájania. Nabíjanie prebieha cez USB kábel na počítači alebo pomocou voliteľného USB sieťového zdroja. Pre nekomplikovanú prepravu má reproduktor skladacie držadlo na hornej strane zariadenia. Nízka celková hmotnosť podporuje jeho prenosné vlastnosti.Výkon reproduktorov: 2x5W (electronic-star.sk)

Podobné produkty ako Auna DiscoStar Green, prenosný 2.1 bluetooth reproduktor, USB, akumulátor, LED, mikrofón

Monacor SONIDO Bluetooth, káblové stereo slúchadlá s mikrofónom cez uši čierna

Monacor SONIDO Bluetooth, káblové  stereo slúchadlá s mikrofónom cez uši  čierna
Detail

Stereo slúchadlá SONIDO Bluetooth: Vychutnajte si hudbu bezdrôtovo vo vynikajúcej kvalite a nikdy nezmeškáte hovor. Náhlavná súprava SONIDO je kompatibilná so všetkými zariadeniami s podporou Bluetooth. Zariadenia je možné pripojiť aj cez 3,5 mm linkový vstup pomocou priloženého kábla. Slúchadlá sú vybavené citlivým vysokovýkonným mikrofónom a umožňujú telefonovanie bez použitia rúk. Hlasitosť, hudba a funkcie telefónu sa ovládajú priamo pomocou tlačidiel SONIDO. Pohodlné náušníky perfektne sedia na uchu a optimálne kryjú okolitý hluk. Sú nastaviteľné a zaisťujú pohodlné nosenie. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Monacor SONIDO Bluetooth, káblové stereo slúchadlá s mikrofónom cez uši čierna

Plantronics Voyager Legend Bluetooth® headset čierna potlačenie šumu v mikrofónu

Plantronics Voyager Legend Bluetooth® headset čierna potlačenie šumu v mikrofónu
Detail

Nakloňte sa späť a užívajte si jazdu Bezkonkurenčný zvuk a kvalita komfortu, inteligentná technológia, vďaka ktorej je volanie hračkou. Jednoducho intuitívne Technológia Smart Sensor reaguje, keď si nasadíte náhlavnú súpravu. Integrujte sa do Siri, Google Now a Cortana stlačením volacieho tlačidla. Vďaka najpokročilejšej technológii bola náhlavná súprava Voyager Legend Bluetooth práve teraz inteligentnejšia. Počuješ ten rozdiel? Viaceré mikrofóny s presnou kvalitou zvuku zabezpečia neporovnateľné zníženie okolitého a veterného hluku na minimum. Ochrana pred poveternostnými vplyvmi Môžete sa spoľahnúť na Voyager Legend. Je rovnako spoľahlivý ako vy a vydrží dážď aj pot. Aj keď si na ňu vylejete kávu, neprekáža vám to. Náhlavné súpravy Voyager Legend odolávajú poškodeniu potom a vlhkosťou vďaka technológii P2i. Získajte náhlavnú súpravu, ktorá funguje spoľahlivo bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. Aplikácie a ďalšie Nájdite aplikáciu MYHEADSET pre Android, ktorá vám pomôže nájsť náhlavnú súpravu. Pošlite tón, aby ste počuli náhlavnú súpravu v okolí, alebo pomocou funkcie BackTrack sledujte, kedy bola naposledy použitá na mape. Úroveň batérie v náhlavnej súprave môžete sledovať v oznamovacom riadku. KOMPATIBILITA PLATFORMY Všetky náhlavné súpravy a reproduktory Poly sú kompatibilné s väčšinou platforiem. Jednoducho vyberte svoju platformu, dodáme vám vhodný hardvér. · Tímy spoločnosti Microsoft · Skype · zväčšiť · Cisco · Google · Mitel · stuha · Avaya · Alcatel · Sieť partnerov AWS Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Plantronics Voyager Legend Bluetooth® headset čierna potlačenie šumu v mikrofónu

Plantronics Voyager 5200 Bluetooth® headset čierna potlačenie šumu v mikrofónu

Plantronics Voyager 5200 Bluetooth® headset čierna potlačenie šumu v mikrofónu
Detail

ODPOVEĎ HOVORÍ KDEKOĽVEK Váš pracovný deň sa neobmedzuje iba na kanceláriu. Potrebujete na to správny headset. S inovatívnou technológiou WindSmart, adaptívnym mikrofónom s potlačením hluku a slúchadlami Bluetooth do uší môžete sériu Voyager 5200 používať kdekoľvek a budete vždy zreteľne počuť. Bez ohľadu na to, kde pracujete najlepšie, táto náhlavná súprava dokáže všetko. Ovládanie príkazom Vyskúšajte nový rozmer hands-free komunikácie. Séria Voyager 5200 oznamuje prichádzajúce hovory - stačí povedať „Odpovedať“ alebo „Ignorovať“ a náhlavná súprava sa postará o zvyšok. Aktualizácie stlmenia tlačidiel a dynamického stíšenia a času hovoru. Nepremeškajte nič. Spoľahlivá prehľadnosť Dôležité hovory môžu prichádzať kdekoľvek - na rušných uliciach a v kaviarňach. Teraz môžete nerušene odpovedať na otázky - nech ste kdekoľvek. Inovatívne potlačenie hluku a šesť úrovní technológie WindSmart eliminujú hluk v pozadí, takže váš hlas bude vždy zreteľne a zreteľne počuť. Celodenný komfort Starostlivo testovaný, ergonomický dizajn zaisťuje príjemné pohodlie pri nosení po celý deň - aj po zatvorení kancelárie. Na ďalších 14 hodín výdrže batérie má voliteľný prenosný nabíjací box a integrovanú nabíjaciu stanicu (puzdro sa predáva samostatne). Zostaňte v spojení celý deň každý deň. Spravovať nastavenia Nájdite stratenú náhlavnú súpravu, aktualizujte firmvér a prispôsobte funkcie a upozornenia pomocou mobilnej aplikácie Hub. Alebo pomocou softvéru Hub Desktop skontrolujte úroveň nabitia batérie, povoľte ovládanie hovorov cez softphone a ďalšie. Kompletná kontrola s ľahkosťou. KOMPATIBILITA PLATFORMY Všetky náhlavné súpravy a reproduktory Poly sú kompatibilné s väčšinou platforiem. Jednoducho vyberte svoju platformu, dodáme vám vhodný hardvér. · Tímy spoločnosti Microsoft · Skype · zväčšiť · Cisco · Google · Mitel · stuha · Avaya · Alcatel · Sieť partnerov AWS Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Plantronics Voyager 5200 Bluetooth® headset čierna potlačenie šumu v mikrofónu

GEMBIRD mikrofón na stôl MIC-DU-02, USB, čierna

Detail

Mikrofón na stôl Gembird MIC-DU-02 USB stolný mikrofón Flexibilný krk TECHNICKÁ ŠPECIFIKÁCIA Rozhranie USB 2.0 Mikrofón všesmerový typ kondenzátora Citlivosť -67 dBV/pBar (-47 dBV/Pascal) +/- 4 dB Frekvenčná odozva 100 - 16 000 Hz Čistá hmotnosť 39 g Rozmery 55 x 55 x 130 mm (tonerpartner.sk)

Podobné produkty ako GEMBIRD mikrofón na stôl MIC-DU-02, USB, čierna

FeiyuTech Monopod Pro (FTEFT-06)

Detail

Statív bez statívovej hlavy,, max. výška 160cm, zaťaženie až 12kg, hmotnosť iba 0.9kg Už žiadne nekvalitné fotografie alebo videá. Doprajte si perfektnú ostrosť so statívom FeiyuTech. Využijete ho najmä v prípadoch, keď musíte vyraziť len tak naľahko. Tento monopod je ideálny pre športovú aj reportážnu fotografiu a umožňuje rýchlo reagovať na aktuálne dianie. Hoci má len jednu nohu, stále sa môže pochváliť vynikajúcou stabilitou obrazu v porovnaní s držaním fotoaparátu v ruke. Statív FeiyuTech má nosnosť 12 kg, pričom sám váži 0,9 kg. Konštrukcia, pre ktorú bol vybraný kvalitný materiál ako je karbón, sa môže pochváliť spoľahlivosťou, dlhou životnosťou a skvelou odolnosťou. Pri zhotovovaní fotografií alebo videí môžete využiť maximálnu výšku statívu až 160 cm. Zaujímavé stvárnenie navyše umocňuje modrá farba. Kľúčové prednosti statívu FeiyuTech Monopod Pro Na vynikajúce a ostré snímky odporúčame využiť statív FeiyuTech Je to monopod Unesie zariadenie s... (alza.sk)

Podobné produkty ako FeiyuTech Monopod Pro (FTEFT-06)

Dual Dual CR 510 - Smartradio prenosné rádio DAB+, DAB, FM, internetové Bluetooth, DAB+, UKW, internetové rádio, USB, Wi

Dual Dual CR 510 - Smartradio prenosné rádio DAB+, DAB, FM, internetové Bluetooth, DAB+, UKW, internetové rádio, USB, Wi
Detail

Toto rádio DAB (+) značky Dual ponúka nielen príjem rozhlasových staníc FM, ale aj možnosť príjmu digitálnych rozhlasových staníc bez šumu. Vďaka automatickému vyhľadávaniu staníc vás prístroj ľahko podporí pri hľadaní dostupných digitálnych a analógových rozhlasových staníc. Zabudovaný modul WiFi umožňuje prijímať internetové rádiové stanice prostredníctvom bezdrôtovej domácej siete. Dual CR 510 má nielen množstvo funkcií, ale dá sa aj rýchlo a ľahko ovládať pomocou diaľkového ovládača. Symbolicky riadený farebný TFT displej zobrazuje napríklad názov vašej obľúbenej rozhlasovej stanice. Okrem toho môžete pomocou technológie Dual CR 510 prehrávať svoju obľúbenú hudbu cez Bluetooth, čím sa rádio zmení na multifunkčné zariadenie. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual Dual CR 510 - Smartradio prenosné rádio DAB+, DAB, FM, internetové Bluetooth, DAB+, UKW, internetové rádio, USB, Wi

Dual P 60 BT CD-rádio FM AUX, Bluetooth, USB modrá

Dual P 60 BT CD-rádio FM AUX, Bluetooth, USB   modrá
Detail

Okrem kompaktného dizajnu vám tento prenosný boombox ponúka množstvo možností na prehrávanie vašej obľúbenej hudby. Okrem rozhlasového tunera FM má zariadenie špičkový prehrávač CD (formáty CD, CD-R / RW, ktoré je možné prehrávať). Okrem toho zariadenie prehráva hudbu MP3 z médií USB, CD a Bluetooth. Dual P 60 BT má rukoväť, a preto sa dá vziať takmer kamkoľvek. Môže sa používať v sieťovej aj batériovej prevádzke (6 x 1,5 V, MONO, LR20 / D, nie je súčasťou dodávky). Zariadenie môžete používať napríklad na piknik alebo na grile s priateľmi bez ohľadu na to, či je v dosahu zásuvka. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual P 60 BT CD-rádio FM AUX, Bluetooth, USB modrá

FIXED Signal Bluetooth 5.1 audio prijímač so zabudovaným mikrofónom čierny (FIXSIG-BK)

FIXED Signal Bluetooth 5.1 audio prijímač so zabudovaným mikrofónom čierny (FIXSIG-BK)
Detail

Bluetooth adaptér interný, vstupy/výstupy radiča: Bluetooth, pripojenie USB 2.0 Ideálne riešenie pre bezdrôtové prehrávanie hudby z telefónuPre pohodlné bezdrôtové prepojenie vášho telefónu s autorádiom, hi-fi zostavou alebo iným zariadením s 3,5 mm jack konektorom slúži adaptér FIXED Signal Bluetooth 5.1. Prehrávajte vašu obľúbenú hudbu bez nutnosti fyzického prepojenia telefónu s daným zariadením a nahraďte tak štandardné káblové pripojenie. Technológia Bluetooth 5.1 vyniká až 10metrovým dosahom a adaptér FIXED Signal ľahko spárujete s mobilným telefónom.Prijímač Signal stačí pripojiť do 3,5 mm jack konektora v autorádiu alebo hi-fi zostave, zapojiť do USB portu, z ktorého sa Signal napája (prípadne do autonabíjačky), a je pripravený na použitie.Kľúčové vlastnosti Bluetooth adaptéra FIXED Signal Bluetooth 5.1Praktický Bluetooth audio prijímačFIXED Signal Bluetooth 5.1 nahrádza klasické prepojenie telefónu a autorádia/hi-fi cez 3,5 mm kábelAdaptér je skvelým... (alza.sk)

Podobné produkty ako FIXED Signal Bluetooth 5.1 audio prijímač so zabudovaným mikrofónom čierny (FIXSIG-BK)

Dual DAB 51 stolný rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, SD, USB sivá

Dual DAB 51 stolný rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, SD, USB   sivá
Detail

DAB (+) / FM rádio s Bluetooth a integrovanou batériou Toto rádio DAB (+) značky Dual ponúka nielen príjem rozhlasových staníc FM, ale aj možnosť príjmu digitálnych rozhlasových staníc bez šumu. Vďaka automatickému vyhľadávaniu staníc vás prístroj ľahko podporí pri hľadaní dostupných digitálnych a analógových rozhlasových staníc. Dual DAB 51 má nielen množstvo funkcií, ale dá sa aj rýchlo a ľahko ovládať. Symbolicky riadený farebný TFT displej zobrazuje napríklad názov vašej obľúbenej rozhlasovej stanice. Zariadenie tiež umožňuje prehrávať vaše médiá z USB kľúča alebo cez vstup AUX-In. Okrem toho môžete pomocou Dual DAB 51 prehrávať svoju obľúbenú hudbu cez Bluetooth, čím sa rádio zmení na multifunkčné zariadenie. Ak počúvate digitálne rozhlasové stanice, na farebnom displeji sa zobrazia aj ďalšie informácie DAB (+), napríklad obal albumu alebo najnovšie správy. Funkcia prezentácie vám tiež zobrazí logá staníc, mapy počasia alebo aktuálny futbalový stôl. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual DAB 51 stolný rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, SD, USB sivá

Dual DAB 420 BT CD-rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, CD čierna

Dual DAB 420 BT CD-rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, CD   čierna
Detail

Tento elegantný mikrosystém od spoločnosti Dual ponúka nielen príjem rozhlasových staníc FM, ale aj možnosť príjmu digitálnych rozhlasových staníc. Takže si môžete vychutnať svoj rozhlasový program v najlepšej digitálnej kvalite a byť pripravený na nový štandard. Okrem prehrávania vašej obľúbenej hudby alebo zvukových kníh z CD (MP3) vám zariadenie umožňuje prehrávať aj vaše médiá na USB kľúči. USB port podporuje aj nabíjanie pripojených zariadení s 5V / 1A. Externé zvukové zariadenia, ako je váš smartphone, je možné pripojiť pomocou pripojenia AUX-IN. Okrem toho môžete pomocou Dual DAB 420 BT prehrávať svoju obľúbenú hudbu cez Bluetooth, čím sa systém premení na multifunkčné zariadenie. Brilantný LCD displej vám ukáže, akú hudbu počúvate. Dva vstavané reproduktory umožňujú zvuk vyplňujúci miestnosť. Na zadnej strane zariadenia je tiež pripojenie pre slúchadlá (3,5 mm jack), pomocou ktorého môžete pripojiť komerčne dostupné slúchadlá a pokojne počúvať svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu alebo hudbu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual DAB 420 BT CD-rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, CD čierna

Dual DAB 420 BT CD-rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, CD biela

Dual DAB 420 BT CD-rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, CD   biela
Detail

Tento elegantný mikrosystém od spoločnosti Dual ponúka nielen príjem rozhlasových staníc FM, ale aj možnosť príjmu digitálnych rozhlasových staníc. Takže si môžete vychutnať svoj rozhlasový program v najlepšej digitálnej kvalite a byť pripravený na nový štandard. Okrem prehrávania vašej obľúbenej hudby alebo zvukových kníh z CD (MP3) vám zariadenie umožňuje prehrávať aj vaše médiá na USB kľúči. USB port podporuje aj nabíjanie pripojených zariadení s 5V / 1A. Externé zvukové zariadenia, ako je váš smartphone, je možné pripojiť pomocou pripojenia AUX-IN. Okrem toho môžete pomocou Dual DAB 420 BT prehrávať svoju obľúbenú hudbu cez Bluetooth, čím sa systém premení na multifunkčné zariadenie. Brilantný LCD displej vám ukáže, akú hudbu počúvate. Dva vstavané reproduktory umožňujú zvuk vyplňujúci miestnosť. Na zadnej strane zariadenia je tiež pripojenie pre slúchadlá (3,5 mm jack), pomocou ktorého môžete pripojiť komerčne dostupné slúchadlá a pokojne počúvať svoju obľúbenú rozhlasovú stanicu alebo hudbu. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual DAB 420 BT CD-rádio DAB+, FM AUX, Bluetooth, CD biela

Dual BT 10 Bluetooth® reproduktor AUX, FM rádio, SD, USB červená

Dual BT 10 Bluetooth® reproduktor AUX, FM rádio, SD, USB červená
Detail

Mobilný 2.1 zvukový systém s Bluetooth pre prevádzku zo siete a batériu Dual BT 10 slúži ako reproduktor pre Bluetooth-kompatibilné zariadenia. To vám umožní rozšíriť váš smartfón alebo tablet PC do bezdrôtového zvukového systému. Môžete tiež pripojiť ďalšie zvukové zariadenia a prehrávať hudbu cez port USB, slot pre kartu micro SD alebo vstup AUX-in. Okrem toho vám ponúka príjem analógových rozhlasových staníc. Vďaka dvom vstavaným reproduktorom a subwooferu si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu v bohatom stereofónnom zvuku. Vďaka vstavanej nabíjateľnej batérii je prevádzka nezávislá od siete jednoduchá a tiež možná na cestách. Tento text bol preložený strojovo. (conrad.sk)

Podobné produkty ako Dual BT 10 Bluetooth® reproduktor AUX, FM rádio, SD, USB červená
FeiyuTech Mikrofon dual Bluetooth (FTEPOC-02), FeiyuTech Ricca (FTERIC), Cashino PTP-II DUAL BT (PTP-II Bluetooth), Cashino PTP-III DUAL BT (PTP-III Bluetooth), FeiyuTech Statív V4 (FTEV4T), FeiyuTech nabíjačka (FTEFT-01), FeiyuTech Monopod Pro (FTEFT-06), Mikrofon Stříbrný - Disco - 26 cm (5901238613336), GoGEN Déčko Mikrofón, červený (DÉČKO MIKROFON), Turtle Beach Scout Air Bluetooth 5.1, čierne (TBS-5012-02), FeiyuTech Duálny držiak pre G5GS (DHG5GS), FeiyuTech Follow focus II (FTEFT-22), Mikrofon je naše bomba (978-80-7476-137-9), Teddies Piánko 37 kláves napájení na USB + mikrofon (8592190852801), FeiyuTech Adaptér na GoPro Hero 8 na G6 (FTEG6MX-01), Xprinter XP-T58-K Bluetooth (XP T58-K Bluetooth), iPega 9207 Wireless Mikrofon na PS5 / PS4 / Switch / Wii U (PG-9207), Tourbox ELITE Bluetooth (TBECA), Hama BRS3 Bluetooth (4639), Yeelight bluetooth ovládač (YLYK0101), STEELPRESS SPP ZB-02 (8SZB-02), CN 02, Lenovo Bluetooth Silent Mouse (GY50X88832), OMRON NightView, s Bluetooth (3383), Xprinter XP-C260-N Bluetooth, Swissten Bluetooth Selfie Stick (32000300), AIAIAI H06 · Bluetooth 5.0 (12006), Lithe Audio Bluetooth reproduktor (03200), iCutes Bluetooth Yellow Dog (00055104)