Figl womans dress m571 coral

Figl Woman's Dress M571 Coral

Figl Woman's Dress M571 Coral

Material: 100% Polyester Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral M

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral M

Dámske golfové šaty ponúkajú moderný štýl s ľahkou údržbou a technológiou odvodu vlhkosti. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA Látka sa ľahko udržuje a možno ju prať v práčke s minimálnym pokrčením alebo zrazením. BOČNÉ VRECKÁ Bočné vrecká poskytujú pohodlie a teplo pre ruky. KONŠTRUKCIA Predĺžená konštrukcia s polovičným zipsom umožňuje ľahké obliekanie / vyzliekanie počas meniacich sa poveternostných podmienok. Farba podľa výrobcu: Bright Coral Veľkosť: M Veková skupina: Dospelý Farba: Ružová Krajina pôvodu: Čína Pohlavie: Ženy Materiál: Nylon Materiál: Elastické vlákno Spandex Sezóna: 2022 Špecifikácia materiálu: Nylon Špecifikácia materiálu: Elastické vlákno Spandex (muziker.com)

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral S

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral S

Dámske golfové šaty ponúkajú moderný štýl s ľahkou údržbou a technológiou odvodu vlhkosti. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA Látka sa ľahko udržuje a možno ju prať v práčke s minimálnym pokrčením alebo zrazením. BOČNÉ VRECKÁ Bočné vrecká poskytujú pohodlie a teplo pre ruky. KONŠTRUKCIA Predĺžená konštrukcia s polovičným zipsom umožňuje ľahké obliekanie / vyzliekanie počas meniacich sa poveternostných podmienok. Farba podľa výrobcu: Bright Coral Veľkosť: S Veková skupina: Dospelý Farba: Ružová Krajina pôvodu: Čína Pohlavie: Ženy Materiál: Nylon Materiál: Elastické vlákno Spandex Sezóna: 2022 Špecifikácia materiálu: Nylon Špecifikácia materiálu: Elastické vlákno Spandex (muziker.com)

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral XS

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral XS

Dámske golfové šaty ponúkajú moderný štýl s ľahkou údržbou a technológiou odvodu vlhkosti. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA Látka sa ľahko udržuje a možno ju prať v práčke s minimálnym pokrčením alebo zrazením. BOČNÉ VRECKÁ Bočné vrecká poskytujú pohodlie a teplo pre ruky. KONŠTRUKCIA Predĺžená konštrukcia s polovičným zipsom umožňuje ľahké obliekanie / vyzliekanie počas meniacich sa poveternostných podmienok. Farba podľa výrobcu: Bright Coral Veľkosť: XS Veková skupina: Dospelý Farba: Ružová Krajina pôvodu: Čína Pohlavie: Ženy Materiál: Nylon Materiál: Elastické vlákno Spandex Sezóna: 2022 Špecifikácia materiálu: Nylon Špecifikácia materiálu: Elastické vlákno Spandex (muziker.com)

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral L

Footjoy Golf Dress Womens Golf Dress Bright Coral L

Dámske golfové šaty ponúkajú moderný štýl s ľahkou údržbou a technológiou odvodu vlhkosti. JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA Látka sa ľahko udržuje a možno ju prať v práčke s minimálnym pokrčením alebo zrazením. BOČNÉ VRECKÁ Bočné vrecká poskytujú pohodlie a teplo pre ruky. KONŠTRUKCIA Predĺžená konštrukcia s polovičným zipsom umožňuje ľahké obliekanie / vyzliekanie počas meniacich sa poveternostných podmienok. Farba podľa výrobcu: Bright Coral Veľkosť: L Veková skupina: Dospelý Farba: Ružová Krajina pôvodu: Čína Pohlavie: Ženy Materiál: Nylon Materiál: Elastické vlákno Spandex Sezóna: 2022 Špecifikácia materiálu: Nylon Špecifikácia materiálu: Elastické vlákno Spandex (muziker.com)

Figl Woman's Dress M571

Figl Woman's Dress M571

Material: 100% Polyester Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M571

Figl Woman's Dress M571

Material: 100% Polyester Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

J.Lindeberg Willa Dress Tropical Coral S

J.Lindeberg Willa Dress Tropical Coral S

Všestranné golfové šaty, ktoré sú vyrobené z Lux Sculpt™ so 4-smerným strečom, ktorý poskytuje dokonalé prispôsobenie. Vzhľad je doplnený jedným rukávom v kontrastnej farbe a logom JL vpredu. 2 bočné vrecká na zips Raglánový rukáv Dodáva sa so samostatnými vnútornými šortkami Tkanina certifikovaná Oekotex® Vonkajší materiál: 66 % polyester, 34 % elastan; Šortky: 92 % polyester, 8 % elastan Prať v práčke na max. 40 ° C v rámci programu jemného prania Nebieliť Sušiť pri nízkej teplote Žehliť na max 100 ° C Nečistite na sucho Veková skupina: Dospelý Farba podľa výrobcu: Tropical Coral Farba: Ružová Krajina pôvodu: Taiwan Pohlavie: Ženy Materiál: Polyester Materiál: Elastan Špecifikácia materiálu: Polyester Špecifikácia materiálu: Elastan Sezóna: 2021 Veľkosť: S (muziker.com)

J.Lindeberg Willa Dress Tropical Coral M

J.Lindeberg Willa Dress Tropical Coral M

Všestranné golfové šaty, ktoré sú vyrobené z Lux Sculpt™ so 4-smerným strečom, ktorý poskytuje dokonalé prispôsobenie. Vzhľad je doplnený jedným rukávom v kontrastnej farbe a logom JL vpredu. 2 bočné vrecká na zips Raglánový rukáv Dodáva sa so samostatnými vnútornými šortkami Tkanina certifikovaná Oekotex® Vonkajší materiál: 66 % polyester, 34 % elastan; Šortky: 92 % polyester, 8 % elastan Prať v práčke na max. 40 ° C v rámci programu jemného prania Nebieliť Sušiť pri nízkej teplote Žehliť na max 100 ° C Nečistite na sucho Veková skupina: Dospelý Farba podľa výrobcu: Tropical Coral Farba: Ružová Krajina pôvodu: Taiwan Pohlavie: Ženy Materiál: Polyester Materiál: Elastan Špecifikácia materiálu: Polyester Špecifikácia materiálu: Elastan Sezóna: 2021 Veľkosť: M (muziker.com)

J.Lindeberg Jasmin Dress Tropical Coral M

J.Lindeberg Jasmin Dress Tropical Coral M

Golfové šaty s látkou Lux Sculpt™. Pružná látka, ktorá pomáha udržiavať svaly na mieste počas pohybu. Má prispôsobivý tvar A a príjemnú štruktúru. Súčasťou sú samostatné vnútorné šortky 4-smerný streč Dve bočné vrecká na zips V dolnej časti potlač loga JL Vonkajší materiál: 66 % polyester, 34 % elastan; Šortky: 92 % polyester, 8 % elastan Prať v práčke na max. 40 ° C v rámci programu jemného prania Nebieliť Sušiť pri nízkej teplote Žehliť na max 100 ° C Nečistite na sucho Veková skupina: Dospelý Farba podľa výrobcu: Tropical Coral Farba: Ružová Krajina pôvodu: Taiwan Pohlavie: Ženy Materiál: Polyester Materiál: Elastan Špecifikácia materiálu: Polyester Špecifikácia materiálu: Elastan Sezóna: 2021 Veľkosť: M (muziker.com)

J.Lindeberg April Dress Tropical Coral S

J.Lindeberg April Dress Tropical Coral S

Obtiahnuté golfové šaty vyrobené z Rib Jersey™. Mäkké a pružné pletené rebro s vynikajúcimi schopnosťami odvádzaním vlhkosti. Má rebrový golier s detailom žakárového úpletu a na konci rukávov tenké rebro. Súčasťou sú samostatné vnútorné šortky Rýchlo schne 4-smerný streč Potlač loga JL na hrudi Tkanina certifikovaná Oekotex® Vonkajší materiál: 97 % polyester, 3 % elastan; Šortky: 92 % polyester, 8 % elastan Prať v práčke na max. 40 ° C v rámci programu jemného prania Nebieliť Sušiť pri nízkej teplote Žehliť na max 100 ° C Nečistite na sucho Veková skupina: Dospelý Farba podľa výrobcu: Tropical Coral Farba: Ružová Krajina pôvodu: Taiwan Pohlavie: Ženy Materiál: Polyester Materiál: Elastan Špecifikácia materiálu: Polyester Špecifikácia materiálu: Elastan Sezóna: 2021 Veľkosť: S (muziker.com)

J.Lindeberg April Dress Tropical Coral XS

J.Lindeberg April Dress Tropical Coral XS

Obtiahnuté golfové šaty vyrobené z Rib Jersey™. Mäkké a pružné pletené rebro s vynikajúcimi schopnosťami odvádzaním vlhkosti. Má rebrový golier s detailom žakárového úpletu a na konci rukávov tenké rebro. Súčasťou sú samostatné vnútorné šortky Rýchlo schne 4-smerný streč Potlač loga JL na hrudi Tkanina certifikovaná Oekotex® Vonkajší materiál: 97 % polyester, 3 % elastan; Šortky: 92 % polyester, 8 % elastan Prať v práčke na max. 40 ° C v rámci programu jemného prania Nebieliť Sušiť pri nízkej teplote Žehliť na max 100 ° C Nečistite na sucho Veková skupina: Dospelý Farba podľa výrobcu: Tropical Coral Farba: Ružová Krajina pôvodu: Taiwan Pohlavie: Ženy Materiál: Polyester Materiál: Elastan Špecifikácia materiálu: Polyester Špecifikácia materiálu: Elastan Sezóna: 2021 Veľkosť: XS (muziker.com)

J.Lindeberg Nena Dress Tropical Coral M

J.Lindeberg Nena Dress Tropical Coral M

Tieto golfové šaty bez rukávov vám poskytnú maximálne pohodlie a flexibilitu pri každom švihu. Šaty sú súčasťou programu ACTIVE MESH™ a sú vyrobené zo Sport Jersey pre jeho prispôsobiteľnosť a vynikajúcu mäkkosť. Má elastický rebrový golier, sieťovaný panel vzadu pre lepšie vetranie a v strede logo JL. Súčasťou sú samostatné vnútorné šortky Dve bočné vrecká na zips 4-smerný streč Odvod vlhkosti Rýchloschnúce JL potlač na hrudi Tkanina certifikovaná Oekotex® Materiál: 79 % polyester, 21 % elastan; Šortky: 92 % polyester, 8 % elastan Prať v práčke na max. 40 ° C v rámci programu jemného prania Nebieliť Sušiť pri nízkej teplote Žehliť max na 100 ° C Nečistite na sucho Veková skupina: Dospelý Farba podľa výrobcu: Tropical Coral Farba: Ružová Krajina pôvodu: Taiwan Pohlavie: Ženy Materiál:… (muziker.com)

Puma W Cruise Dress Hot Coral XS

Puma W Cruise Dress Hot Coral XS

Vaše nové obľúbené golfové šaty dorazili práve včas na tieto horúce mesiace. Ľahké a priedušné spolu s légou na zips a vreckami na zips, aby všetky vaše náležitosti zostali v bezpečí. Vďaka ľahkému tkanému materiálu odvádzajúcemu vlhkosť poskytujú pohodlie, ktoré potrebujete na to, aby ste počas teplejších kôl tohto leta podávali tie najlepšie výkony. TECHNICKÉ ÚDAJE Ľahký tkaný materiál Odvod vlhkosti DryCELL Odolné voči UV žiareniu 50+ UPF Zapínanie na zips Vrecká na ruky na zips Logo na ľavom leme Farba podľa výrobcu: Hot Coral Veľkosť: XS Veková skupina: Dospelý (muziker.com)

Puma W Cruise Dress Hot Coral L

Puma W Cruise Dress Hot Coral L

Vaše nové obľúbené golfové šaty dorazili práve včas na tieto horúce mesiace. Ľahké a priedušné spolu s légou na zips a vreckami na zips, aby všetky vaše náležitosti zostali v bezpečí. Vďaka ľahkému tkanému materiálu odvádzajúcemu vlhkosť poskytujú pohodlie, ktoré potrebujete na to, aby ste počas teplejších kôl tohto leta podávali tie najlepšie výkony. TECHNICKÉ ÚDAJE Ľahký tkaný materiál Odvod vlhkosti DryCELL Odolné voči UV žiareniu 50+ UPF Zapínanie na zips Vrecká na ruky na zips Logo na ľavom leme Farba podľa výrobcu: Hot Coral Veľkosť: L Veková skupina: Dospelý (muziker.com)

Puma W Cruise Dress Hot Coral M

Puma W Cruise Dress Hot Coral M

Vaše nové obľúbené golfové šaty dorazili práve včas na tieto horúce mesiace. Ľahké a priedušné spolu s légou na zips a vreckami na zips, aby všetky vaše náležitosti zostali v bezpečí. Vďaka ľahkému tkanému materiálu odvádzajúcemu vlhkosť poskytujú pohodlie, ktoré potrebujete na to, aby ste počas teplejších kôl tohto leta podávali tie najlepšie výkony. TECHNICKÉ ÚDAJE Ľahký tkaný materiál Odvod vlhkosti DryCELL Odolné voči UV žiareniu 50+ UPF Zapínanie na zips Vrecká na ruky na zips Logo na ľavom leme Farba podľa výrobcu: Hot Coral Veľkosť: M Veková skupina: Dospelý (muziker.com)

Puma W Cruise Dress Hot Coral S

Puma W Cruise Dress Hot Coral S

Vaše nové obľúbené golfové šaty dorazili práve včas na tieto horúce mesiace. Ľahké a priedušné spolu s légou na zips a vreckami na zips, aby všetky vaše náležitosti zostali v bezpečí. Vďaka ľahkému tkanému materiálu odvádzajúcemu vlhkosť poskytujú pohodlie, ktoré potrebujete na to, aby ste počas teplejších kôl tohto leta podávali tie najlepšie výkony. TECHNICKÉ ÚDAJE Ľahký tkaný materiál Odvod vlhkosti DryCELL Odolné voči UV žiareniu 50+ UPF Zapínanie na zips Vrecká na ruky na zips Logo na ľavom leme Farba podľa výrobcu: Hot Coral Veľkosť: S Veková skupina: Dospelý (muziker.com)

Figl Woman's Dress M571 Navy Blue

Figl Woman's Dress M571 Navy Blue

Material: 100% Polyester Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Urban Classics Ladies Terry Volant Dress coral - M

Urban Classics  Ladies Terry Volant Dress coral - M

The Ladies Terry Volant Dress is a hit with its soft terrycloth, casual cut and large V-shaped front ruffles. The open-edged hem and ribbed collar and sleeves complete the cool, casual street wear look. Farba: coral Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Baby Terry, 240 GSM (bronx.sk)

Urban Classics Ladies Terry Volant Dress coral - L

Urban Classics  Ladies Terry Volant Dress coral - L

The Ladies Terry Volant Dress is a hit with its soft terrycloth, casual cut and large V-shaped front ruffles. The open-edged hem and ribbed collar and sleeves complete the cool, casual street wear look. Farba: coral Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Baby Terry, 240 GSM (bronx.sk)

Urban Classics Ladies Terry Volant Dress coral - XS

Urban Classics  Ladies Terry Volant Dress coral - XS

The Ladies Terry Volant Dress is a hit with its soft terrycloth, casual cut and large V-shaped front ruffles. The open-edged hem and ribbed collar and sleeves complete the cool, casual street wear look. Farba: coral Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Baby Terry, 240 GSM (bronx.sk)

Urban Classics Ladies Terry Volant Dress coral - S

Urban Classics  Ladies Terry Volant Dress coral - S

The Ladies Terry Volant Dress is a hit with its soft terrycloth, casual cut and large V-shaped front ruffles. The open-edged hem and ribbed collar and sleeves complete the cool, casual street wear look. Farba: coral Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Baby Terry, 240 GSM (bronx.sk)

Urban Classics Ladies Terry Volant Dress coral - XL

Urban Classics  Ladies Terry Volant Dress coral - XL

The Ladies Terry Volant Dress is a hit with its soft terrycloth, casual cut and large V-shaped front ruffles. The open-edged hem and ribbed collar and sleeves complete the cool, casual street wear look. Farba: coral Zloženie: Oberstoff 1: 100% Baumwolle, Baby Terry, 240 GSM (bronx.sk)

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571 (topankovo.sk)

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571 (topankovo.sk)

Čierny overal M571

Čierny overal M571

Čierny overal M571 (topankovo.sk)

Čierny overal M571

Čierny overal M571

Čierny overal M571 (topankovo.sk)

Čierny overal M571

Čierny overal M571

Čierny overal M571 (saxana.sk)

Čierny overal M571

Čierny overal M571

Čierny overal M571 (saxana.sk)

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571 (saxana.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (saxana.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (saxana.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (saxana.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (saxana.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (topankovo.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (topankovo.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (topankovo.sk)

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571

Svetloružový overal M571 (topankovo.sk)

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571

Tmavomodrý overal M571 (topankovo.sk)

BRUNO BANANI Womans Best EdT 50 ml (3616301641346)

BRUNO BANANI Womans Best EdT 50 ml (3616301641346)

Toaletná voda dámska, hlavný typ vône: kvetinová Láka vás zaobstarať si toaletnú vodu, ktorej vôňa zaručene zaujme vaše okolie? BRUNO BANANI Woman's Best EdT 50 ml ponúka dokonalú vôňu pre ženy. Srdcom tejto toaletnej vody je kvetinová prímes, pre ktorú sú samozrejmé tóny jazmínu, ruží alebo fialky. Toaletná voda je obohatená o vedľajšiu vôňu ovocia, a preto je sladká ako napríklad marhule, jablká a čierne ríbezle. Táto toaletná voda sa hodí na osvieženie letných aj bežných dní. BRUNO BANANI Woman's Best EdT 50 ml je originálne z Nemecka. Dôležité parametre toaletnej vody BRUNO BANANI Woman's Best EdT 50 ml Toaletná voda, ktorú si zamilujú všetky ženy Hlavná vôňa: kvetinová Vedľajšia vôňa: ovocná Pôvod v Nemecku (alza.sk)

BRUNO BANANI Womans Best Telový sprej 250 ml (3614229279054)

BRUNO BANANI Womans Best Telový sprej 250 ml (3614229279054)

Telový sprej – objem 250ml Túžite po jemnej a hydratovanej pokožke, ktorá bude zároveň krásne voňať? Telový sprej BRUNO BANANI bude tým pravým. Telový sprej si môžete vziať kamkoľvek a osviežiť sa, kedykoľvek vám to napadne. Kľúčové prednosti telového spreja BRUNO BANANI Womans Best Telový sprej 250 ml Telový sprej BRUNO BANANI je skvelou voľbou na horúce letné dni Jeho objem je 250 ml (alza.sk)

Figl Woman's Dress M081 Coral

Figl Woman's Dress M081 Coral

Material: 65% Polyester 30% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M246 Coral

Figl Woman's Dress M246 Coral

Material: 95% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M279 Coral

Figl Woman's Dress M279 Coral

Material: 95% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M343 Coral

Figl Woman's Dress M343 Coral

Material: 95% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M263 Coral

Figl Woman's Dress M263 Coral

Material: 95% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M202 Coral

Figl Woman's Dress M202 Coral

Material: 65% Polyester 30% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M079 Coral

Figl Woman's Dress M079 Coral

Material: 65% Polyester 30% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C machine wash (factcool.sk)

Figl Woman's Dress M079 Coral

Figl Woman's Dress M079 Coral

Material: 65% Polyester 30% Viscose 5% Elastane Washing instructions: 30°C Machine Wash (factcool.sk)

Ovládacie tlačidlo Alcaplast plast chróm lesk M571

Ovládacie tlačidlo Alcaplast plast chróm lesk M571

, Farba: , Materiál: plast (siko.sk)

Duca Del Cosma Hybrid Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Grey S

Duca Del Cosma Hybrid Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Grey S

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v suchu a pohodlí. Ľavá rukavica pre pravorukého hráča Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina:… (muziker.com)

Duca Del Cosma Hybrid Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Grey M

Duca Del Cosma Hybrid Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Grey M

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v suchu a pohodlí. Ľavá rukavica pre pravorukého hráča Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina:… (muziker.com)

Duca Del Cosma Hybrid Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Grey L

Duca Del Cosma Hybrid Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Grey L

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v suchu a pohodlí. Ľavá rukavica pre pravorukého hráča Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina:… (muziker.com)

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Blue L

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Blue L

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v pohodlí. Ľavá rukavica pre pravoruké hráčky Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina: Dospelý… (muziker.com)

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Right Hand White/Blue S

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Right Hand White/Blue S

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v pohodlí. Ľavá rukavica pre pravoruké hráčky Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina: Dospelý… (muziker.com)

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Right Hand White/Blue M

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Right Hand White/Blue M

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v pohodlí. Ľavá rukavica pre pravoruké hráčky Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina: Dospelý… (muziker.com)

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Right Hand White/Blue L

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Right Hand White/Blue L

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v pohodlí. Ľavá rukavica pre pravoruké hráčky Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina: Dospelý… (muziker.com)

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Blue M

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Blue M

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v pohodlí. Ľavá rukavica pre pravoruké hráčky Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina: Dospelý… (muziker.com)

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Blue S

Duca Del Cosma Elite Pro Womans Golf Glove Left Hand White/Blue S

Super mäkká dlaň potiahnutá kožou Cabretta v spojení so 4-smernou strečovou kožou z mikrovlákna dáva pocit druhej kože, čím umocňuje pocit z každého odpalu. Technológia rýchloschnúcej manžety a perforácia pomáhajú udržiavať ruky vždy v pohodlí. Ľavá rukavica pre pravoruké hráčky Prémiová koža Cabretta a koža z mikrovlákna Vetracie otvory pre priedušnosť Dvojradové elastické prešívanie Ručne vyrobená v Európe Špičkové remeselné spracovanie sa spája so špičkovou technológiou pre ďalšiu generáciu golfistov a všade tam, kam ich život zavedie. Na ihrisku aj mimo neho Získajte to najlepšie z oboch svetov na ihrisku aj mimo neho. Taliansky dizajn Vášnivé inovácie Baldovina Mattiazza prinášajú do tradičného golfového sveta toľko potrebnú sofistikovanosť a autentickosť. Veková skupina: Dospelý… (muziker.com)

detská sedla na bicykel, detské bicykle scott, detská trojkolka s nafukovacími kolesami, detská sedačka na bicykel na rám, detské bicykle leader fox, detské bicykle 14 palcov, detská brzda na bicykel, detské bicykle core, detské bicykle 16 palcov, detské bicykle výpredaj

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť