Foliatec farba do interiéru – interior color spray 400 ml, farba koňaková matná (2005)

Produkt Foliatec farba do interiéru – interior color spray 400 ml, farba koňaková matná (2005) sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Foliatec farba do interiéru – interior color spray 400 ml, farba koňaková matná (2005) upraviť a produkt hľadať znova.

FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná (2005)

FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná (2005)
Detail

Farba v spreji , rýchloschnúca Hľadáte cestu k efektívnej vzhľadovej úprave povrchu? Ak ste súhlasne kývli hlavou, mali by sme pre vás riešenie, ktorým je farba v spreji Foliatec, ktorá sa hodí do vnútorných priestorov. Pred odretím a poškriabaním ju chránia jej špeciálne vyvinuté vlastnosti. Najviac ju využijete na materiál, ktorým je plast a umelá koža. K najdôležitejším kritériám každej farby sa radí fakt, ako bude na záver vyzerať. Pri tomto konkrétnom spreji vás upúta hnedá farba. FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná je k dispozícii v spreji s objemom 400 ml. Najdôležitejšie funkcie farby v spreji FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná Farba v spreji je praktickým pomocníkom na jednoduchú úpravu povrchov Je určená na použitie v interiéri Má dobrú priľnavosť na povrch, ktorým je plast a umelá koža Proces výroby bol vedený tak, aby vydržala aj odieranie Vlastnosti farby v... (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná (2005) , Foliatec farba do interiéru – interior color spray 400 ml, farba koňaková matná (2005)

FOLIATEC Interior Color Spray – bezfarebný (2008)

FOLIATEC Interior Color Spray – bezfarebný (2008)
Detail

Farba na interiér – bezfarebný ochranný lak na interiér Kvalitní ochranný lak na nabarvené plastové povrchy a umělou kůži v interiéru vašeho vozu. Bezbarvý lak, který se používá na ochranu nabarveného interiéru vašeho vozu. Poskytne kvalitní a dlouhotrvající ochranu a lesk lakovanému povrchu. Klíčové vlastnostiJednoduché nanášeníLehká údržba a skvělá odolnostDodatečný lesk Snadné nanášeníLakování provádějte při teplotách mezi 15-25°C. Důkladně překryjte všechny plochy, které nechcete lakovat a okolní interiér vozu. Po nanesení laku ho nechte 2 hodiny zaschnout. (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC Interior Color Spray – bezfarebný (2008) , Foliatec interior color spray – čierna matná (2002)

FOLIATEC Interior Color Spray – červená (2006)

FOLIATEC Interior Color Spray – červená (2006)
Detail

Farba na interiér – červená farba na interiér Kvalitná červená farba na plastové povrchy a umelú kožu v interiéri vášho vozidla.Pokiaľ chcete upraviť interiér vášho vozidla podľa svojich predstáv, je táto farba skvelou voľbou.Kvalitná dvojzložková farba na plastové povrchy a umelú kožu ľahko priľne k povrchu.Červená farba dodá interiéru vášho auta osobitý vzhľad.Kľúčové vlastnosti FOLIATEC Interior Color Spray – červenáOdolné proti oderu a elastickéNeblednúciVysoko kvalitná dvojzložková farbaJednoduché nanášanieĽahká údržba a skvelá odolnosťSkvelý vzhľadJednoduché nanášanieLakovanie vykonávajte pri teplotách medzi 15 – 25 °C.Dôkladne prekryte všetky plochy, ktoré nechcete farbiť a okolitý interiér vozidla. Po nanesení farby ju nechajte 2 hodiny zaschnúť. (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC Interior Color Spray – červená (2006) , Foliatec interior color spray – červená (2006)

FOLIATEC Interior Color Spray – čierna lesklá (2003)

FOLIATEC Interior Color Spray – čierna lesklá (2003)
Detail

Farba na interiér – čierna lesklá farba na interiér Kvalitná čierna farba na plastové povrchy a umelú kožu v interiéri vášho auta.Ak chcete upraviť interiér vášho vozidla podľa svojich predstáv, je táto farba skvelou voľbou. Kvalitná dvojzložková farba na plastové povrchy a umelú kožu ľahko priľne k povrchu. Čierna lesklá farba dodá interiéru vášho auta osobitý vzhľad.Kľúčové vlastnostiOdolné proti oderu a elastickéNeblednúceVysoko kvalitná dvojzložková farbaJednoduché nanášanieĽahká údržba a skvelá odolnosťSkvelý vzhľadJednoduché nanášanieLakovanie vykonávajte pri teplotách medzi 15 – 25 °C. Dôkladne prekryte všetky plochy, ktoré nechcete farbiť a okolitý interiér vozidla. Po nanesení farby ju nechajte 2 hodiny zaschnúť. (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC Interior Color Spray – čierna lesklá (2003) , Foliatec interior color spray – bezfarebný (2008)

FOLIATEC Interior Color Spray – čierna matná (2002)

FOLIATEC Interior Color Spray – čierna matná (2002)
Detail

Farba na interiér – čierna matná farba na interiér Kvalitná čierna farba na plastové povrchy a umelú kožu v interiéri vášho auta.Ak chcete upraviť interiér vášho vozidla podľa svojich predstáv, je táto farba skvelou voľbou. Kvalitná dvojzložková farba na plastové povrchy a umelú kožu ľahko priľne k povrchu. Čierna matná farba dodá interiéru vášho auta osobitý vzhľad.Kľúčové vlastnostiOdolné proti oderu a elastickéNeblednúceVysoko kvalitná dvojzložková farbaJednoduché nanášanieĽahká údržba a skvelá odolnosťSkvelý vzhľadJednoduché nanášanieLakovanie vykonávajte pri teplotách medzi 15 – 25 °C. Dôkladne prekryte všetky plochy, ktoré nechcete farbiť a okolitý interiér vozidla. Po nanesení farby ju nechajte 2 hodiny zaschnúť. (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC Interior Color Spray – čierna matná (2002) , Foliatec interior color spray – čierna lesklá (2003)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela matna 400 ml

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela matna 400 ml
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela matna 400 ml , Foliatec - farba na brzdy - čierna matná (2176)

FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba medená metalická (2033)

FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba medená metalická (2033)
Detail

Fólia v spreji - medená a kovová, rýchloschnúca, objem 400 ml Fólia v spreji FOLIATEC je jedinečná možnosť, ako ľahko meniť dizajn a chrániť pôvodný povrch. Materiál nanášaný zo spreja sa chytí na takmer akýkoľvek hladký povrch (nutná je iba odolnosť proti rozpúšťadlám), aj keď je zložito tvarovaný. Po stuhnutí (už za 30 minút) urobí metalickú medenú fóliu, ktorá dokonale izoluje od dažďa, soli a chráni proti oderom od odlietavajúcich kamienkov. Ak je už fólia poškodená alebo chcete zmenu, možno ju ľahko zlúpnuť bez zanechania trvalých stôp po aplikácii.Kľúčové vlastnosti medenej metalickej fólie v spreji FOLIATEC 400 mlFólia na ochranu povrchu a zmenu dizajnuNa takmer akýkoľvek aj zložito tvarovaný povrch (nutná odolnosť proti rozpúšťadlám)Pri bežnej údržbe odolná proti vodeZlupnutie starej fólie a návrat k pôvodnému povrchuJednoduchá aplikácia zo sprejaZjednodušený návod na použitie (kompletný návod nájdete v balení)Základné pokyny: – pracujte pri teplote 15... (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba medená metalická (2033) , Foliatec – farba na brzdy – červená matná (2175)

FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba sivá metalická (2029)

FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba sivá metalická (2029)
Detail

Fólia v spreji - kovová a sivá, rýchloschnúca, objem 400 ml Fólia v spreji FOLIATEC je jedinečná možnosť, ako ľahko meniť dizajn a chrániť pôvodný povrch. Materiál nanášaný zo spreja sa chytí na takmer akýkoľvek hladký povrch (nutná je iba odolnosť proti rozpúšťadlám), aj keď je zložito tvarovaný. Po stuhnutí (už za 30 minút) urobí metalickú sivú fóliu, ktorá dokonale izoluje od dažďa, soli a chráni proti oderom od odlietavajúcich kamienkov. Ak je už fólia poškodená alebo chcete zmenu, možno ju ľahko zlúpnuť bez zanechania trvalých stôp po aplikácii.Kľúčové vlastnosti sivej metalickej fólie v spreji FOLIATEC 400 mlFólia na ochranu povrchu a zmenu dizajnuNa takmer akýkoľvek aj zložito tvarovaný povrch (nutná odolnosť proti rozpúšťadlám)Pri bežnej údržbe odolná proti vodeZlupnutie starej fólie a návrat k pôvodnému povrchuJednoduchá aplikácia zo sprejaZjednodušený návod na použitie (kompletný návod nájdete v balení)Základné pokyny: – pracujte pri teplote 15 až 25 °C (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba sivá metalická (2029) , Foliatec - farba na brzdy - zelená matná (2189)

COLORWORKS - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela matna 400 ml

COLORWORKS - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela matna 400 ml
Detail

Syntetický sprej v rozsiahlej farebnej palete odtieňov vhodná na drevo, kov, hliník, sklo, kameň, kartón, papier, eternit, porcelán a viaceré plasty. Je vhodný pre použite do interiéru i exteriéru. Má dobrú kryciu schopnosť, odolnosť voči poveternostným vplyvom, odolnosť voči UV žiareniu, škrabancom, či úderom. Výdatnosť: - cca 0,8-1,2 m2/ 400mlSchnutie Odolný proti prachu približne za 30 minút. Nelepivý približne za 4 hodiny. Vytvrdnutý približne po 24 hodinách. Ďalší náter približne za 24 hodín.Teplotná odolnosť až do 80°C. Príprava povrchuPovrch musí byť čistý, suchý a bez mastnoty. Odstráňte zbytky starého náteru a hrdze, následne povrch zbrúste a naneste základ.Plastové diely musia byť ošetrené Motip základom na plasty. Nechajte 1-2 hodiny zaschnúť. Lakovanie Povrch musí byť čistý, suchý a bez mastnoty. Nádoba by mala byť izbovej teploty.Aplikačná teplota je v rozmedzí 15-25°C. Zakryte maskovacou páskou tie plochy, ktoré nebudú striekané. Pred použitím sprej pretrepte po dobu 2 minút. Otestujte kompatibilitu spreja na malom menej viditeľnom mieste. Nanášajte sprej zo vzdialenosti približne 25 cm. Naneste niekoľko tenkých vrstiev v 2 minútových intervaloch. Sprej čas od času pretrepte aj behom používania. Nepretierajte nitro-kombinačnými alebo akrylovými lakmi - ani po vytvrdnutí! (eFarby.sk)

Podobné produkty ako COLORWORKS - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela matna 400 ml , Foliatec fólia v spreji (dip) 400 ml, farba sivá metalická (2029)

FOLIATEC Matný číry ochranný lak – dodatočná ochrana po lakovaní Interior Color sprejom (20083)

FOLIATEC Matný číry ochranný lak – dodatočná ochrana po lakovaní Interior Color sprejom (20083)
Detail

Prípravok – používa sa na prelakovanie farebných sprejov na dodanie extra ochrany a matného vzhľadu lakovaného povrchu Prípravok Foliatec Interior Color Sealer Spray je číry ochranný lak a slúži ako špeciálna ochrana po aplikácii spreja Foliatec Interior Color. Je ideálny na vyladenie farebných sprejov a pre ešte väčšiu ochranu laku. Dodáva matný a číry vzhľad. Kľúčové vlastnosti číreho matného ochranného laku Foliatec dodatočnej ochrany po lakovaní Interior Color sprejom Prípravok Foliatec je vhodný ako špeciálna vrstva po aplikácii Foliatec Interior Color sprejaDodáva matný číry vzhľadJednoduchá aplikáciaFoliatec Interior Color Sealer Spray s rýchlym nástupom účinku (alza.sk)

Podobné produkty ako FOLIATEC Matný číry ochranný lak – dodatočná ochrana po lakovaní Interior Color sprejom (20083) , Foliatec fólia v spreji (dip) 400 ml, farba medená metalická (2033)

Maria Nila Style & Finish Volume Spray sprej do vlhkých vlasov pre objem Volume Spray 400 ml

Maria Nila Style & Finish Volume Spray sprej do vlhkých vlasov pre objem Volume Spray 400 ml
Detail

Maria Nila Style & Finish Volume Spray, 400 ml, Objemové spreje pre ženy, Lak na vlasy Maria Nila Style & Finish Volume Spray zafixuje váš účes na dlho a zaistí tak maximálnu kontrolu nad vašimi vlasmi. Vlastnosti: nezanecháva vo vlasoch zvyšky a ľahko sa vyčesáva prirodzená fixácia dodáva vlasom okamžitý objem chráni pred UV žiarením Použitie: Nastriekajte na suché vlasy zo vzdialenosti 20–30 cm. (notino.sk)

Podobné produkty ako Maria Nila Style & Finish Volume Spray sprej do vlhkých vlasov pre objem Volume Spray 400 ml , Foliatec sada na lakovanie alu kolies, farba čierna matná (2350)

SCHAUMA šampón na lesk farby Color Shine 400 ml

SCHAUMA šampón na lesk farby Color Shine 400 ml
Detail

Chcete, aby vaša farba vlasov dlho vydržala a ešte k tomu si zachovala lesk? Doprajte im ošetrujúce zloženie Schauma šampónu. (mojalekaren.sk)

Podobné produkty ako SCHAUMA šampón na lesk farby Color Shine 400 ml , Foliatec dvojzložková farba na brzdy, farba žltá (performance yellow) (2195)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9002 - šedobiela

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9002 - šedobiela
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9002 - šedobiela , Foliatec dvojzložková farba na brzdy, farba červená (performance red) (2194)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 7031 - modrosivá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 7031 - modrosivá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 7031 - modrosivá , Foliatec dvojzložková farba na brzdy, farba strieborná (marina bay) (2197)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela 400 ml

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela 400 ml
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 9010 - biela 400 ml , Foliatec - farba na brzdy - čierna (2164)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6018 - zelenožltá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6018 - zelenožltá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6018 - zelenožltá , Foliatec - farba na brzdy - modrá (2162)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 4005 - modrofialova 400 ml

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 4005 - modrofialova 400 ml
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 4005 - modrofialova 400 ml , Foliatec - farba na brzdy - zlatá (2165)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 2003 - oranžová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 2003 - oranžová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 2003 - oranžová , Foliatec - farba na brzdy - žltá (2161)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 2002 - rumelková 400 ml

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 2002 - rumelková 400 ml
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 2002 - rumelková 400 ml , Foliatec - farba na brzdy - ružová (2169)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5002 - ultramarínová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5002 - ultramarínová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5002 - ultramarínová , Foliatec - farba na brzdy - zelená (2166)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 7001 - striebrošedá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 7001 - striebrošedá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 7001 - striebrošedá , Foliatec - farba na brzdy - červená (2160)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3005 - vínová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3005 - vínová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3005 - vínová , Foliatec – farba na brzdy – zelená (2182)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1004 - zlatožltá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1004 - zlatožltá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1004 - zlatožltá , Foliatec – farba na brzdy – zelená (2177)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3003 - rubínová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3003 - rubínová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3003 - rubínová , Foliatec – farba na brzdy – fialová (2179)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3002 - karmínová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3002 - karmínová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3002 - karmínová , Foliatec - farba na brzdy - biela (2168)

Vzorkovnica Interior Lacquer Colour Card - odtiene lakov do interiéru biela

Vzorkovnica Interior Lacquer Colour Card - odtiene lakov do interiéru biela
Detail

Čím natrieť vyvýšené záhony alebo záhradný nábytok z kovu, dreva? Dozviete sa v e-booku tu - nájdete v ňom aj štetec zadarmo.Jedným z faktorov pri výbere odtieňa farby na drevo v interiéri je svetlo. Na predajni si môžete vybrať odtieň, ktorý sa Vám páči. Vyberáte ho však pri úplne inom svetle než máte doma či v práci.Stalo sa Vám niekedy to, že po vymaľovaní ste mali pocit, že ten odtieň je úplne iný, než ste vybrali v obchode? To nebol pocit ale fakt. Vyberte si svoj odtieň pekne z pohodlia domova pomocou vzorkovníka Interior Lacquer Colour Card – odtiene lakov na drevo do interiéru. Podľa neho si vyberiete odtieň Supi Sauny, a ďaľších moridiel a lakov v interiéri. Vzorkovník obsahuje 30 krásnych odtieňov moridiel a lakov, ktoré sú vhodné na každý drevený povrch v interiéri. Prosím majte na pamäti, že farba, druh a pórovitosť dreva ako aj stupeň lesku a počet aplikácií, má vždy vplyv na konečný výsledok. Vo vzorkovníku sú rovnaké čísla odtieňov a kódy farieb ako sú u nás v eshope. Je to teda taký veľmi praktický pomocník. Vďaka tomuto vzorkovníku si farebný odtieň vyberiete doma pod Vašim svetlom. Môžete vyberať pri dennom aj pri nočnom svetle. Môžete si ho priložiť k povrchu ktorý chcete natierať, pokým si budete na sto percent istý že toto je on. Je jednoduché sa rozhodnúť, keď máte pred sebou zoradených všetkých 30 odtieňov lakov na drevo v interiéri. Máte na výber dostatok času a nie ste pod tlakom predavača. Je to tak? (eFarby.sk)

Podobné produkty ako Vzorkovnica Interior Lacquer Colour Card - odtiene lakov do interiéru biela , Foliatec - farba na brzdy - tyrkysová (2174)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9001 - krémová biela

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9001 - krémová biela
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9001 - krémová biela , Foliatec - farba na brzdy - strieborná (2172)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9007 - šedý hliník

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9007 - šedý hliník
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9007 - šedý hliník , Foliatec - farba na brzdy - oranžová (2167)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 7035 - šedá svetlá 400 ml

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 7035 - šedá svetlá 400 ml
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 7035 - šedá svetlá 400 ml , Foliatec v spreji, oranžová matná 400 ml (2042)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 8017 - hnedá čokoládová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 8017 - hnedá čokoládová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 8017 - hnedá čokoládová , Foliatec – v spreji – čierna matná 400 ml (2065)

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9005 - čierna matná

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9005 - čierna matná
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9005 - čierna matná

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 2004 - čistá oranžová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 2004 - čistá oranžová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 2004 - čistá oranžová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5015 - nebeská modrá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5015 - nebeská modrá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5015 - nebeská modrá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1013 - perlovo biela

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1013 - perlovo biela
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1013 - perlovo biela

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9006 - biely hliník

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9006 - biely hliník
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9006 - biely hliník

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5018 - modrá tyrkysová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5018 - modrá tyrkysová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5018 - modrá tyrkysová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9005 - čierna pololesklá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9005 - čierna pololesklá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9005 - čierna pololesklá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 6005 - tmavo zelená 400 ml

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 6005 - tmavo zelená 400 ml
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji ral 6005 - tmavo zelená 400 ml

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5012 - modrá svetlá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5012 - modrá svetlá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5012 - modrá svetlá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1021 - žltá horčičná

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1021 - žltá horčičná
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1021 - žltá horčičná

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6011 - zelená rezedová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6011 - zelená rezedová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6011 - zelená rezedová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1019 - sivo béžová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1019 - sivo béžová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 1019 - sivo béžová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 8007 - plavá hnedá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 8007 - plavá hnedá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 8007 - plavá hnedá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9016 - dopravná biela

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9016 - dopravná biela
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 9016 - dopravná biela

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3000 - červená ohnivá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3000 - červená ohnivá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 3000 - červená ohnivá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 4003 - erika violet

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 4003 - erika violet
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 4003 - erika violet

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6009 - jedľová zelená

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6009 - jedľová zelená
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6009 - jedľová zelená

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5010 - modrá enciánová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5010 - modrá enciánová
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5010 - modrá enciánová

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5011 - oceľová modrá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5011 - oceľová modrá
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 5011 - oceľová modrá

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6002 - listová zelená

DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6002 - listová zelená
Detail

Syntetický sprej v širokej škále RAL odtieňov vhodný pre použitie na kov, drevo, hliník, sklo, kameň a mnohé tvrdé plasty. Má dobrú kryciu schopnosť a plnivosť. Vytvára dobrú ochranu proti korózií a dlhodobo si udržiava farebnú stálosť a lesk. Podmienene odolný voči benzínu a iným chemikáliám. (eFarby.sk)

Podobné produkty ako DECO Spray Paint - syntetická farba v spreji 400 ml ral 6002 - listová zelená
FOLIATEC farba do interiéru – Interior Color Spray 400 ml, farba koňaková matná (2005), FOLIATEC Interior Color Spray – čierna matná (2002), FOLIATEC Interior Color Spray – červená (2006), FOLIATEC Interior Color Spray – bezfarebný (2008), FOLIATEC Interior Color Spray – čierna lesklá (2003), FOLIATEC - farba na brzdy - čierna matná (2176), FOLIATEC – farba na brzdy – červená matná (2175), FOLIATEC - farba na brzdy - zelená matná (2189), FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba sivá metalická (2029), FOLIATEC fólia v spreji (dip) 400 ml, Farba medená metalická (2033), FOLIATEC sada na lakovanie alu kolies, farba čierna matná (2350), FOLIATEC dvojzložková farba na brzdy, farba žltá (Performance yellow) (2195), FOLIATEC dvojzložková farba na brzdy, farba červená (Performance red) (2194), FOLIATEC dvojzložková farba na brzdy, farba strieborná (Marina bay) (2197), FOLIATEC - farba na brzdy - čierna (2164), FOLIATEC - farba na brzdy - modrá (2162), FOLIATEC - farba na brzdy - zlatá (2165), FOLIATEC - farba na brzdy - žltá (2161), FOLIATEC - farba na brzdy - ružová (2169), FOLIATEC - farba na brzdy - zelená (2166), FOLIATEC - farba na brzdy - červená (2160), FOLIATEC – farba na brzdy – zelená (2182), FOLIATEC – farba na brzdy – zelená (2177), FOLIATEC – farba na brzdy – fialová (2179), FOLIATEC - farba na brzdy - biela (2168), FOLIATEC - farba na brzdy - tyrkysová (2174), FOLIATEC - farba na brzdy - strieborná (2172), FOLIATEC - farba na brzdy - oranžová (2167), Foliatec v spreji, oranžová matná 400 ml (2042), FOLIATEC – v spreji – čierna matná 400 ml (2065)