FORCELL LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružový

FORCELL LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružový

FORCELL LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružový

LUXURY Silikónový kryt Lenovo K6 ružovýSilikónový kryt, ktorí rozžiari Váš Lenovo K6. Kryt ochráni zadnú stranu Vášho telefónu, ako aj bočné tlačidlá a tak sa nemusíte obávať škrabancov či iných poškodení. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre potrebné konektory a tak môžete telefón pohodlne nabíjať priamo s krytom jedinečný dizajnobal je ľahký a flexibilnýobsahuje všetky potrebné výrezychráni zadnú stranu aj bočné tlačidlá Pre kompletnú ochranu telefónu odporúčame zakúpiť tvrdené sklo pre Lenovo K6. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note ružový

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note ružovýOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Power priehľadný

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Power priehľadný

Silikónový obal Lenovo K6 Power priehľadnýJednoduchý silikónový priehľadný obal, ktorý ochráni Váš Lenovo K6 Power pred škrabancami, odreninami a iným poškodením. Tento obal je ako stvorený pre každodenné používanie - je ľahký, flexibilný a po nasadení sa telefón nešmýka v ruke. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku, či ostatné konektory. obal je ľahký a flexibilnýobsahuje všetky potrebné výrezypo nasadení sa telefón nešmýkazachováva pôvodný dizajn telefónunepridáva veľa na hrúbkeľahká manipuláciaPre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 Power. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Note priehľadný

FORCELL Silikónový obal Lenovo K6 Note priehľadný

Silikónový obal Lenovo K6 Note priehľadnýJenoduchý silikónový obal pre Lenovo K6 Note. Tento kvalitný obal ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami, no zároveň mu neprídáva veľa na hrúbke. Obal je veľmi flexibilný a nešmýka sa v ruke. Obal zanecháva telefónu takmer pôvodný dizajn. - jednoduchý, no elegantný dizajn- obal nepridáva veľa na hrúbke- keďže je obal priehľadný, zanechá smartfónu pôvodný dizajn- príjemný protišmykový materiál Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note čierny

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note čierny

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note čiernyOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note strieborný

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note strieborný

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note striebornýOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note zlatý

Zrkadlový silikónový obal Lenovo K6 Note zlatýOchranný silikónový obal pre Vaše Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z tenkého silikónu takže ani nespoznáte, že ho máte. Obal je skvelá ochrana pred pádmi a každodenným používaním. Vďaka zadnej zrkadlovej strane bude Váš smartfón vyzerať ešte luxusnejšie. Výhodou je ochrana ovládacích tlačidiel a dostupnosť všetkých potrebných portov.luxusný zrkadlový dizajnjednoduchý prístup ku všetkým portomvynikajúca funkčnosť a flexibilitaochrana pred poškodením a spôsobeným pádomochrana ovládacích tlačidielPre ešte lepšiu ochranu doporučujeme zakúpiť Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus ružový

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus ružový

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus ružovýLuxusný silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento kryt predstavuje perfektný módny doplnok, no zároveň chráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu. - kryt je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke- jedinečný luxusný vzhľad- kryt je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružovýLuxusný silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Tento jedinečný kryt je vyrobený z kvalitného silikónu, čo znamená, že je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Kryt obsahuje špeicálny vzor na zadnej strane, ktorý mu dodáva nádych luxusu. - jedinečný luxusný vzhľad- kryt je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 / K6 Power

FORCELL Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 / K6 Power

Ochranné tvrdené sklo Lenovo K6 / K6 PowerTvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš Lenovo K6 / K6 Power. Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš displej. Ochranné sklo nijako neovplyvňuje odozvu na dotyk a pri aplikácii nevznikajú žiadne bubliny. Tvrdosť 9H zaručuje, že sa temperované sklo nepoškriabe od kľúčov a ostatných predmetov. Keďže ochranné sklo je hrubé len 0,33 mm, nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku, no zároveň ho chráni pred pádmi a škrabancami. - sklo chráni displej pred rozbitím- tvrdené sklo nijako neovplyvňuje citlivosť dotyku- kvalitná ochrana pri pádoch- sklo je priehľadné a tak nijako neovplyvňuje viditeľnosť displeja  Balenie obsahuje:1 ks ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 / K6 Power1 bal. suchá a mokrá handrička na… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 ružový

METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Huawei P20. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Huawei P20-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibilný-jednoduch… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 ružový

Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 ružovýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Honor 20. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Honor 20Je vyrobený z kvalitného TPU materiáluOchrana smartfónu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FLEXI TPU Lenovo K6 Note čierny

FORCELL FLEXI TPU Lenovo K6 Note čierny

FLEXI TPU Lenovo K6 Note čiernyOchranný kryt, ktorý je tá správna voľba pre Váš Lenovo K6 Note. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a dizajn dopĺňa karbónová štruktúra. To zaručuje extra ochrana pred pádmi, poškodením a nečistotami pri každodennom používaní. Kryt má vlastné tlačidlá, je veľmi ľahký, flexibilný a nešmýka sa v ruke. Luxusné spracovanie navyše dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad. Precízne výrezy zaručujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebným portom a konektorom.Určený pre K6 NoteVyrobený z kvalitného TPU materiáluŠpeciálna karbónová štruktúraVysoká ochrana pred poškodením, pádmi a znečistenímKryt má vlastné tlačidláNešmýka sa a je flexibilnýLuxusné spracovanie (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Honor 9 Lite ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Honor 9 Lite ružový

METALLIC Silikónový kryt Honor 9 Lite ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Honor 9 Lite. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Honor 9 Lite-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibilný… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 Lite ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 Lite ružový

METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 Lite ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Huawei P20 Lite. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Huawei P20 Lite-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibiln… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy S7 ružový LUXURY

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy S7 ružový LUXURY

Silikónový obal Samsung Galaxy S7 ružový LUXURYKrásny ochranný obal pre Váš Samsung Galaxy S7. Obal je určený najmä pre dámy, keďže vďaka svojmu luxusnému vzhľadu tvorí perfektný módný doplnok. Vďaka použitým materiálom je obal veľmi flexibilný, no zároveň chráni smartfón zo všetkých strán a preto sa vyhnete nechceným škrabancom a odreninám. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát a blesk, reproduktor, nabíjací port a ostatné konektory a tak je ako stvorený pre každodenné používanie.Dostupný vo viacerých farbách.  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo, ktoré nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň tak získate poštovné zadarmo. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy S7 Edge LUXURY ružový

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy S7 Edge LUXURY ružový

Silikónový obal Samsung Galaxy S7 Edge LUXURY ružovýLuxusný obal pre Váš Samsung Galaxy S7 Edge, ktorý je vyrobený z kvalitného silikónu. Krásne tvarvoaný silikón dodá Vášmu smartfónu luxusný vzhľad a zároveň ho chráni pred odreninami, škrabancami a pádmi. Vďaka použitému materiálu sa pohodlne drží v rukách a nešmýka sa. Precízne výrezy pre fotoaparát, slúchadlá a ostatné konektory sú samozrejmosťou.  Svojim vzhľadom je určený hlavne pre dámy ako perfektný módny doplnok. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Lenovo A7000 ružový

FORCELL Silikónový obal Lenovo A7000 ružový

Silikónový obal Lenovo A7000 ružovýJednoduchý silikónový kryt pre Váš Lenovo A7000. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu, čo znamená, že zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami a odreninami. Zároveň sa príjemne drží v ruke a je protišmykový.Dostupný vo viacerých farbách. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo, ktoré nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň tak získate poštovné zadarmo. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P Smart ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P Smart ružový

METALLIC Silikónový kryt Huawei P Smart ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Huawei P Smart. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Huawei P Smart-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibilný… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal iPhone 6 / 6S ružový LUXURY

FORCELL Silikónový obal iPhone 6 / 6S ružový LUXURY

Silikónový obal iPhone 6 / 6S ružový LUXURYLuxusný obal pre Váš iPhone 6, ktorý je vyrobený z kvalitného silikónu. Vďaka použitému materiálu sa pohodlne drží v rukách a nešmýka sa a zároveň ho chráni pred škrabancami a odreninami. Precízne výrezy pre fotoaparát, slúchadlá a ostatné konektory sú samozrejmosťou. Svojim vzľadom je určený hlavne pre dámy ako perfektný módny doplnok. Pre najlepšiu ochranu odporúčame kúpiť aj tvrdené sklo, ktoré nájdete nad týmto textom v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatýLuxusný obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento obal predstavuje perfektný módny doplnok, no zároveň chráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu. - obal je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke- jedinečný luxusný vzhľad- obal je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk  Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Sony Xperia XA2 ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Sony Xperia XA2 ružový

METALLIC Silikónový kryt Sony Xperia XA2 ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Sony Xperia XA2. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Sony Xperia XA2-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibiln… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XR ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XR ružový

Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XR ružovýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Apple iPhone XR. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Apple iPhone XRJe vyrobený z kvalitného TPU materiá… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A50 ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A50 ružový

Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A50 ružovýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Samsung Galaxy A50. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Samsung Galaxy A50Je vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A70 ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A70 ružový

Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A70 ružovýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Samsung Galaxy A70. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Samsung Galaxy A70Je vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlatý

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlatý

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlatýLuxusný silikónový obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Tento jedinečný obal je vyrobený z kvalitného silikónu, čo znamená, že je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Obal obsahuje špeicálny vzor na zadnej strane, ktorý mu dodáva nádych luxusu. - jedinečný luxusný vzhľad- obal je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note čierny

FORCELL MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note čierny

MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note čiernyPeňaženkový obal MAGNET je tá správna voľba Váš Lenovo K6 Note. Obal ochráni Váš smartfón pred prípadným poškodením, znečistením a škriabancami zo všetkých strán. Obal má najvyše aj praktické využitie – dá sa zložiť do stojanu, čo zjednodušuje prezeranie e-mailov, filmov a podobne. Obal je príjemný na dotyk a smartfón netreba z puzdra vôbec vyberať. Výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.Jednoduchý dizajnPúzdro je príjemné na dotykNešmýka saSmartfón nie je potrebné z puzdra vybraťOchrana smartfónu zo všetkých strán Možnosť zložiť do stojanuPriestor na kartu / hotovosťPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné.  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Sony Xperia XZ2 Compact ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Sony Xperia XZ2 Compact ružový

METALLIC Silikónový kryt Sony Xperia XZ2 Compact ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Sony Xperia XZ2 Compact. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Sony Xperia XZ2 Compact-vyrobený zo silikónu-obal je… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor View 10 (V10) ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor View 10 (V10) ružový

Zrkadlový silikónový obal Honor View 10 (V10) striebornýOchranný zrkadlový obal pre Váš Honor View 10 (V10). Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Honor View 10 (V10)Je vyrobený z kvalitného TPU… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note šedý

FORCELL MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note šedý

MAGNET Peňaženkový Obal Lenovo K6 Note šedýPeňaženkový obal MAGNET je tá správna voľba Váš Lenovo K6 Note. Obal ochráni Váš smartfón pred prípadným poškodením, znečistením a škriabancami zo všetkých strán. Obal má najvyše aj praktické využitie – dá sa zložiť do stojanu, čo zjednodušuje prezeranie e-mailov, filmov a podobne. Obal je príjemný na dotyk a smartfón netreba z puzdra vôbec vyberať. Výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.Jednoduchý dizajnPúzdro je príjemné na dotykNešmýka saSmartfón nie je potrebné z puzdra vybraťOchrana smartfónu zo všetkých strán Možnosť zložiť do stojanuPriestor na kartu / hotovosťPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Lenovo K6 Note. Zároveň získate výhodnejšie poštovné.  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Samsung Galaxy A40 ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Samsung Galaxy A40 ružový

METALLIC Silikónový kryt Samsung Galaxy A40 ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Samsung Galaxy A40. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Samsung Galaxy A40-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 9 Lite ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 9 Lite ružový

Zrkadlový silikónový obal Honor 9 Lite ružovýOchranný zrkadlový obal pre Váš Honor 9 Lite. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Honor 9 LiteJe vyrobený z kvalitného TPU materiáluOchrana… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A10 ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A10 ružový

Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A10 ružovýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Samsung Galaxy A10. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Samsung Galaxy A10Je vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL SHOCK Ochranný kryt Lenovo Moto G5 Plus ružový

FORCELL SHOCK Ochranný kryt Lenovo Moto G5 Plus ružový

SHOCK Ochranný kryt Lenovo Moto G5 Plus ružovýKvalitný extra odolný obal pre Lenovo Moto G5 Plus poskytuje nekompromisnú ochranu telefónu z každej strany. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch. Presné výrezy zaistia zachovanie všetkých funkcií. Ľahko sa nasadzuje a rovnako jednoducho a rýchlo sa dá zložiť. - nekompromisná ochrana z každej strany- obal chráni aj tlačidlá- kvalitný odolný materiál- elegantný priehľadný vzhľad nechá vyniknúť pôvodný dizajn telefónuPre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj temperované sklo pre Lenovo Moto G5 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt iPhone 6 Plus / 6S Plus ružový

FORCELL Silikónový kryt iPhone 6 Plus / 6S Plus ružový

Silikónový kryt iPhone 6 Plus / 6S Plus ružovýUltratenký - iba 0,33 mm hrubý silikónový kryt pre Váš iPhone 6 Plus. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu a je protišmykový. Keďže kryt je hrubý len 0,33 mm, zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami a odreninami. Vďaka použitému materiálu, je tento silikónový obalveľmi príjemný na dotyk a nešmýka sa. Výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory sú samozrejmosťou.Dostupný vo viacerých farbách. Na ochranu displeja odporúčame zakúpiť ochranné tvrdené sklo, ktoré nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate poštovné zadarmo! (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Xiaomi Redmi Note 7 ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Xiaomi Redmi Note 7 ružový

Zrkadlový silikónový kryt Xiaomi Redmi Note 7 ružovýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Xiaomi Redmi Note 7. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Xiaomi Redmi Note 7Je vyrobený z kvalitného TPU materi… (vsetkonamobil.sk)

Kryt na mobil Fixed pre Lenovo K6, matný

Kryt na mobil Fixed pre Lenovo K6, matný

Gélové puzdro FIXED predstavuje jednoduchú, ale napriek tomu efektívnu ochranu Vášho chytrého telefónu. Je vyrobené z TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát prístroja pred poškrabaním, prachom a prípadnými pády. Matná zadná časť puzdra je vybavená protišmykovou úpravou, boky sú plne transparentné. Puzdro je vyrobené presne na mieru daného zariadenia, nezakrýva nabíjací ani slúchadlové konektory. (rozbalene.sk)

FORCELL PRAVÁ KOŽA Peňaženkové púzdro Lenovo K6 Note čierne

FORCELL PRAVÁ KOŽA Peňaženkové púzdro Lenovo K6 Note čierne

PRAVÁ KOŽA Peňaženkové púzdro Lenovo K6 Note čierneŠtýlový extra odolný obal pre Váš Lenovo K6 Note. Obal je vyrobený z pravej kože, čo zaručuje Vášmu smartfónu odolnosť a ochranu proti pádom a nečistotami. Veľkou výhodou sú aj priečinky na peniaze a kreditné karty. Perfektne sadne k zariadeniu a nechá miesta len pre výrezy dôležitých tlačidiel. Puzdro zdôrazní krivky telefónu a navyše sa vďaka komfortnému a skvele vyrobenému koženému povrchu skvele drží. Hýčkajte svoj telefón krásnym krytom, ktorý vďaka pravej koži pôsobí ešte luxusnejšie.pravá koža a pevný plastový úchyt telefónuzatváranie na praktický magnetmiesto na kreditné karty, drobné mince či bankovkyvýrez na fotoaparát, blesk, reproduktor, konektory slúchadiel aj nabíjačkydokonalá ochrana pre celé telo Vášho smartfónu  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy J6 2018 (J600)…

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy J6 2018 (J600) ružový

Zrkadlový silikónový obal Samsung Galaxy J6 2018 (J600) ružovýOchranný zrkadlový obal pre Váš Samsung Galaxy J6 2018 (J600). Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Samsung Galaxy J6 2018 (J600)Je vyrobený… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A8 2018 (A530)…

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Samsung Galaxy A8 2018 (A530) ružový

Zrkadlový silikónový obal Samsung Galaxy A8 2018 (A530) ružovýOchranný zrkadlový obal pre Váš Samsung Galaxy A8 2018 (A530). Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Samsung Galaxy A8 2018 (A530)Je vyrobený… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy A5 2016 ružový (strong) LUXURY

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy A5 2016 ružový (strong) LUXURY

Silikónový obal Samsung Galaxy A5 2016 ružový (strong) LUXURYLuxusný obal pre Váš Samsung Galaxy A5 2016, ktorý je vyrobený z kvalitného silikónu. Vďaka použitému materiálu sa pohodlne drží v rukách a nešmýka sa a zároveň ho chráni pred škrabancami a odreninami. Precízne výrezy pre fotoaparát, slúchadlá a ostatné konektory sú samozrejmosťou. Svojim vzľadom je určený hlavne pre dámy ako perfektný módny doplnok. Pre najlepšiu ochranu odporúčame kúpiť aj tvrdené sklo, ktoré nájdete nad týmto textom v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate poštovné zadarmo. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS Max ružový (rose…

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Apple iPhone XS Max ružový (rose gold)

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone XS Max ružový (rose gold)Ochranný zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone XS Max. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Apple iPhone XS MaxJe vyrobený z kvalitné… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND ružový

FORCELL Silikónový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND ružový

Silikónový kryt Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus DIAMOND ružovýKvalitný ochranný kryt pre Váš Apple iPhone 6 Plus. Tento gumený kryt ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami a dodá mu jedinečný vzhľad. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjací konektor, konektor na slúchadlá a tiež poskytuje pohodlný prístup k tlačidlám. Obal navyše obsahuje zvýšenú ochranu po bočných stranách. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zárov,eň získate poštovné zadarmo. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Huawei P9 lite LUXURY strieborný

FORCELL Silikónový obal Huawei P9 lite LUXURY strieborný

Silikónový obal Huawei P9 lite LUXURY striebornýLuxusný ochranný obal pre Váš Huawei P9 lite. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov pre čo najlepšiu ochranu Vášho telefónu a tak zabráni akýmkoľvek škrabancom, či odreninám a inému poškodeniu. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku, snímač odtlačkov prstov a ostatné konektory. Vďaka svojmu vzhľadu tiež spraví z Vášho telefónu perfektný módny doplnok. Pre kompletnú ochranu doporučujeme zakúpiť ochranné tvrdené sklo Huawei P9 Lite. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt Huawei P20 Lite priehľadný

FORCELL Silikónový kryt Huawei P20 Lite priehľadný

Silikónový kryt Huawei P20 Lite priehľadnýJednoduchý obal pre Váš Huawei P20 Lite. Obal je vyrobený z ultratenkého silikónu, takže nijako nepridá na hrúbke Vášho smartfónu. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Vďaka priehľadnému dizajnu ostane zachovaný pôvpdný vzhľad Vášho Huawei. Dostupné sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo a taktiež ochrana ovldádacích tlačidiel.-určený pre Huawei P20 Lite-priehľadný dizajn-vyrobený zo silikónu-obal je ultratenký a ľahký-chráni ovládacie tlačidlá (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor Play zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor Play zlatý

Zrkadlový silikónový obal Honor Play zlatýOchranný zrkadlový obal pre Váš Honor Play. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Honor PlayJe vyrobený z kvalitného TPU materiáluOchrana smartfó… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt Huawei P20 priehľadný

FORCELL Silikónový kryt Huawei P20 priehľadný

Silikónový kryt Huawei P20 priehľadnýJednoduchý obal pre Váš Huawei P20. Obal je vyrobený z ultratenkého silikónu, takže nijako nepridá na hrúbke Vášho smartfónu. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Vďaka priehľadnému dizajnu ostane zachovaný pôvpdný vzhľad Vášho Huawei. Dostupné sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo a taktiež ochrana ovldádacích tlačidiel.-určený pre Huawei P20 -priehľadný dizajn-vyrobený zo silikónu-obal je ultratenký a ľahký-chráni ovládacie tlačidlá (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt LG K8 čierny

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt LG K8 čierny

Zrkadlový silikónový kryt LG K8 čiernyKrásny zrkadlový obal pre Váš LG K8. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu a je protišmykový. Keďže kryt je hrubý len 0,3 mm, zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami a odreninami. Zrkadlový efekt mu zároveň dodáva luxusný vzhľad.- luxusný zrkadlový vzhľad- obal je ľahký a flexibilný- výrezy pre všetky tlačidlá a konektory Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre LG K8. Pri kúpe obalu a tvrdeného skla získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt LG K8 zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt LG K8 zlatý

Zrkadlový silikónový kryt LG K8 zlatýKrásny zrkadlový obal pre Váš LG K8. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu a je protišmykový. Keďže kryt je hrubý len 0,3 mm, zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami a odreninami. Zrkadlový efekt mu zároveň dodáva luxusný vzhľad.- luxusný zrkadlový vzhľad- obal je ľahký a flexibilný- výrezy pre všetky tlačidlá a konektory Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre LG K8. Pri kúpe obalu a tvrdeného skla získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 čierny

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 čierny

METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 čiernySilikónový ochranný obal pre Váš Huawei P20. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Huawei P20-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibilný-jednoduchý… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 zlatý

Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 zlatýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Honor 20. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Honor 20Je vyrobený z kvalitného TPU materiáluOchrana smartfónu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Huawei P9 lite LUXURY zlatý

FORCELL Silikónový obal Huawei P9 lite LUXURY zlatý

Silikónový obal Huawei P9 lite LUXURY zlatýLuxusný ochranný obal pre Váš Huawei P9 lite. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov pre čo najlepšiu ochranu Vášho telefónu a tak zabráni akýmkoľvek škrabancom, či odreninám a inému poškodeniu. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku, snímač odtlačkov prstov a ostatné konektory. Vďaka svojmu vzhľadu tiež spraví z Vášho telefónu perfektný módny doplnok. Pre kompletnú ochranu doporučujeme zakúpiť ochranné tvrdené sklo Huawei P9 Lite. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 strieborný

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 strieborný

Zrkadlový silikónový kryt Honor 20 striebornýOchranný zrkadlový kryt pre Váš Honor 20. Kryt je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Honor 20Je vyrobený z kvalitného TPU materiáluOchrana smartfó… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 strieborný

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 strieborný

METALLIC Silikónový kryt Huawei P20 striebornýSilikónový ochranný obal pre Váš Huawei P20. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Huawei P20-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibilný… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor Play strieborný

FORCELL Zrkadlový silikónový kryt Honor Play strieborný

Zrkadlový silikónový obal Honor Play striebornýOchranný zrkadlový obal pre Váš Honor Play. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Honor PlayJe vyrobený z kvalitného TPU materiáluOchrana… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Lenovo A536 SINK

FORCELL Silikónový obal Lenovo A536 SINK

Silikónový obal Lenovo A536 SINKKrásny obrázkový kryt pre Váš Lenovo A536. Tento silikónový kryt ochráni Váš telefón a zároveň mu dodá jedinečný vzhľad. Obal nie je príliš hrubý, no zároveň chráni Váš telefón pred pokškodedním.- krásne motívy v žiarivých farbách- obal obsahuje výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a všetky konektory- obal je ľahký, no zároveň pevný Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť tvrdené sklo pre Lenovo A536. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Lenovo A319 priehľadný

FORCELL Silikónový obal Lenovo A319 priehľadný

Silikónový obal Lenovo A319 priehľadnýJednoduchý silikónový obal pre Váš mobil. Obal chráni Váš smartfón pred odreninami a pádmi a zároveň mu nepridáva veľa na hrúbke. Výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a všetky ostatné konektory sú samozrejmosťou. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Lenovo A7000 čierny

FORCELL Silikónový obal Lenovo A7000 čierny

Silikónový obal Lenovo A7000 čiernyJednoduchý silikónový kryt pre Váš Lenovo A7000. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu, čo znamená, že zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami a odreninami. Zároveň sa príjemne drží v ruke a je protišmykový.Dostupný vo viacerých farbách. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo, ktoré nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň tak získate poštovné zadarmo. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Peňaženkový Kryt Lenovo Moto G5S červený

FORCELL FANCY Peňaženkový Kryt Lenovo Moto G5S červený

FANCY Peňaženkový Kryt Lenovo Moto G5S červenýOchranný peňaženkový kryt pre Váš Lenovo Moto G5S. Kryt ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a pádmi z každej strany. Dá sa zložiť do stojanu pre pohodlnejšie prezeranie emailov či videí. Taktiež obsahuje priečinky na hotovosť / karty. Kryt sa nešmýka a je príjemný na dotyk. Precízne výrezy na všetky potrebné porty a konektory sú samozrejmosťou, a tak nemusíte telefón z obalu vôbec vyberať.Kryt je určený pre Lenovo Moto G5SOchrana smartfónu pred poškodením pri každodennom používaní… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy S7 Edge LUXURY zlatý

FORCELL Silikónový obal Samsung Galaxy S7 Edge LUXURY zlatý

Silikónový obal Samsung Galaxy S7 Edge LUXURY zlatýLuxusný obal pre Váš Samsung Galaxy S7 Edge, ktorý je vyrobený z kvalitného silikónu. Krásne tvarvoaný silikón dodá Vášmu smartfónu luxusný vzhľad a zároveň ho chráni pred odreninami, škrabancami a pádmi. Vďaka použitému materiálu sa pohodlne drží v rukách a nešmýka sa. Precízne výrezy pre fotoaparát, slúchadlá a ostatné konektory sú samozrejmosťou.  Svojim vzhľadom je určený hlavne pre dámy ako perfektný módny doplnok. (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť