Forcell luxury silikonovy obal apple iphone 7 plus zlaty

Nasledujúce produkty sme nasli na vyhľadavací dotaz Forcell luxury silikonovy obal apple iphone 7 plus zlaty. Vyber si, prípadne uprav dotaz Forcell luxury silikonovy obal apple iphone 7 plus zlaty.

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

FORCELL LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatýLuxusný obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento obal predstavuje perfektný módny doplnok, no zároveň chráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu. - obal je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke- jedinečný luxusný vzhľad- obal je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 Plus zlatýŠtýlový zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu a tak sa nešmýka v ruke a je príjemný na dotyk. - štýlový zrkadlový obal- materiál je príjemný na dotyk- obal obsahuje všetky potrebné výrezy- obal je ľahký a flexibilný Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LUXURY Silikónový kryt Apple iPhone 7 Plus ružový

FORCELL LUXURY Silikónový kryt Apple iPhone 7 Plus ružový

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus ružovýLuxusný silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Tento kryt predstavuje perfektný módny doplnok, no zároveň chráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu. - kryt je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke- jedinečný luxusný vzhľad- kryt je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 Plus strieborný

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 Plus strieborný

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 Plus striebornýŠtýlový zrkadlový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu a tak sa nešmýka v ruke a je príjemný na dotyk. - štýlový zrkadlový obal- materiál je príjemný na dotyk- obal obsahuje všetky potrebné výrezy- obal je ľahký a flexibilný Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL GRID Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus modrý

FORCELL GRID Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus modrý

GRID Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus modrýKvalitný a štýlový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu a chráni zadnú stranu smartfónu a bočne hrany. Samozrejmosťou tohto krytu je, že obsahuje všetky výrezy a otvory pre tlačidlá, reproduktor, konektory a samozrejme pre fotoaparát. Nemusíte tak smartfón za žiadnych okolností vyberať von z krytu. Kryt ochráni pred pádmi, škrabancami či nečistotami. Kryt perfektne sadne na telefón.výhodou je tenkosť púzdraflexibilné silikónové púzdro, ktoré dokonale lemuje tvar smartfónuochrana proti škrabancom, odreninám aj otrasommožnosť nabíjať telefón aj pripojiť slúchadlá bez nutnosti vyberania telefónu z púzdraobal je protišmykový a príjemný na dotykPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus zlatý

FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus zlatýDajte originálny vzhľad Vášhmu Apple iPhone 7 Plus a napriek tomu ho majte v bezpečí. Ultratenké, mäkké púzdro obopína telefón flexibilným TPU materiálom. Skvele priľne k okrajom telefónu, ktorý chráni pred nárazmi, poškriabaním a nečistotami. Zároveň máte jednoduchý prístup k ovládacím prvkom, konektoru, fotoaparátu. Navyše vďaka karbonvému povrchu je obal protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Výrez pre logo Apple.-vyrobený z flexibilného TPU materiálu-protišmykový… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL REMAX JERRY Silikónový obal Apple iPhone 7 zlatý

FORCELL REMAX JERRY Silikónový obal Apple iPhone 7 zlatý

REMAX JERRY Silikónový obal Apple iPhone 7 zlatýJedinečné silikónové púzdro rozžiari Váš Apple iPhone 7 a dodá mu jedinečný vzhľad. Je pevné a vyrobené z kvalitného silikónu, ktorý Váš smartfón chráni pred pádmi a každodenným opotrebovaním. Púzdro obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory. Zlaté boky krytu zároveň dodávajú telefónu ešte štýlovejší vzhľad. jedinečný kryt so zlatými rohmiobsahuje všetky potrebné výrezydokonalá ochrana pred pádmi a škrabancamije ľahký a flexibilnývyrobený z kvalitného silikónu Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Luxusný silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlatý

FORCELL Luxusný silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlatý

LUXURY Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 zlatýLuxusný silikónový obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Tento jedinečný obal je vyrobený z kvalitného silikónu, čo znamená, že je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Obal obsahuje špeicálny vzor na zadnej strane, ktorý mu dodáva nádych luxusu. - jedinečný luxusný vzhľad- obal je flexibilný a ľahký- obsahuje výrezy pre všetky konektory, fotoaparát a blesk Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatý

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatý

360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a synchronizácie prístroja priamo v ochrannom kryte.360° ochrana smartfónuvyrobený z kvalitného plastumatný protišmykový povrchochrana ovládacích tlačidielvýrezy konektorov umožnia použitie všetkých typov príslušenstva (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatý

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatý

360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus zlatýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Apple iPhone 7 Plus a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a synchronizá… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LIQUID TPU obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatý

FORCELL LIQUID TPU obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatý

LIQUID TPU obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus zlatýUltra tenký a ľahký obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu, ktorý je odolný no zároveň flexibilný. Obal ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka precíznym výrezom poskytuje plný prístup ku všetkým potrebným konektorom, portom a tlačidlám. Zaujímavý a unikátny trblietavý dizajn umožní, že Váš smartfón bude vynikať. Ochrana smartfónu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus GLITTER NEW…

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus GLITTER NEW zlatý

Silikónový obal Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus GLITTER NEW zlatýNechajte Váš smartfón vyniknúť! Tento krásny trblietavý obal pre Váš Apple iPhone 6 Plus, zaručuje ochranu pred škrabancami, pádmi a odreninami a zároveň mu dodáva jedinečný vzhľad. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, blesk, nabíjačku a slúchadlá a teda je ako stvorený pre každodenné používanie. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre iPhone 6  Plus/ 6S Plus (nájdete v záložke súvisiaci tovar). Zároveň získate doručenie Slovenskou poštou zadarmo! (vsetkonamobil.sk)

FORCELL GUESS 4G Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone…

FORCELL GUESS 4G Silikónový obal  Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 zlatý

GUESS 4G Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 zlatýV dnešnej dobe už nie je mobilný telefón len obyčajným prostriedkom komunikácie, ale zároveň aj výrazným módnym doplnkom. Perfektnou voľbou pre ochranu Vášho Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 je práve tento obal GUESS, ktorý je vyrobený presne na mieru telefónu a nedochádza tak k zakrytiu dôležitých vstupov. Skvele sadne na Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 a vďaka silikonovému povrchu je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Prednosťou obalu je výrazný motív na zadnej strane a transparentný vzhľad, vďaka ktorému vyniknú krivky telefónu. Samozrejmosťou sú presné otvory a výrezy pre kameru, blesk, reproduktor, konektory a tlačidlá.- určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020- originál… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus čierno…

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus čierno-zlatý

360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus čierno-zlatýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a synchronizácie prístroja priamo v ochrannom kryte.360° ochrana smartfónuvyrobený z kvalitného plastumatný protišmykový povrchochrana ovládacích tlačidielvýrezy konektorov umožnia použitie všetkých typov príslušenstva (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga)…

FORCELL MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus (bez loga) zlatý

MSVII Ultratenký obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus (bez loga) zlatýMSVII obal je ten najtenší plastový obal na svete. Tento ultratenký kryt telefónu je vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus poskytuje úžasnú ochranu pred poškriabaním, kvapkami a inými nebezpečenstvami pri každodennom používaní. Má presné výrezy pre jednoduchý prístup ku všetkým portom a zvýšené rohy pre lepšiu ochranu obrazovky a objektívu fotoaparátu. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel.-ochrana ovládacích… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL MERCURY Silikónový obal Apple iPhone 7 čierny

FORCELL MERCURY Silikónový obal Apple iPhone 7 čierny

MERCURY Silikónový obal Apple iPhone 7 čiernyKvalitný ochranný obal pre Váš Apple iPhone 7. Obal je vyrobený z kvalitných materiálov a má ideálnu hrúbku, aby ochránil Váš telefón pred škrabancami a iným poškodením. Výrobca MERCURY patrí medzi špičku medzi výrobcami obalov a tak sa môžete spoľahnúť na perfektné výrezy pre všetky tlačidlá a konektory a taktiež bezchybné spracovanie obalu. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo na ochranu displeja. Sklo nájdete v záložke súvisiaci tovar a zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL DIAMOND Silikónový obal Apple iPhone 7 šedý

FORCELL DIAMOND Silikónový obal Apple iPhone 7 šedý

DIAMOND Silikónový obal Apple iPhone 7 šedýSilikónový obal so špeciálnym metalickým náterom pre Váš Apple iPhone 7. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a odreninami pri každodennom používaní. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jedinečné prevedenie dodá Vášmu telefónu nový vzhľad. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone 7Kvalitný silikónOchrana smartfónu pred poškodenímJedinečné prevedenie a elegantný dizajnPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryNešmýka sa a je príjemný na dotykPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné.  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL DIAMOND Silikónový obal Apple iPhone 7 modrý

FORCELL DIAMOND Silikónový obal Apple iPhone 7 modrý

DIAMOND Silikónový obal Apple iPhone 7 modrýSilikónový obal so špeciálnym metalickým náterom pre Váš Apple iPhone 7. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a odreninami pri každodennom používaní. Je príjemný na dotyk, nešmýka sa a jedinečné prevedenie dodá Vášmu telefónu nový vzhľad. Precízne výrezy na všetky potrebné konektory sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone 7Kvalitný silikónOchrana smartfónu pred poškodenímJedinečné prevedenie a elegantný dizajnPrecízne výrezy na všetky potrebné konektoryNešmýka sa a je príjemný na dotykPre ešte lepšiu ochranu odporúčame zakúpiť Ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné.  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (7)

FORCELL 3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (7)

3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (7)Jedinečný ochranný obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obal je vyrobený z kvalitného a pevného TPU materiálu čím chráni smartfón pred poškodením, prachom a pádmi. Obal je flexibilný, ľahký a chráni bočné ovládacie tlačidlá. Vďaka jeho špeciálnemu dizajnu 3D reálneho kvetu bude Váš smartfón jedinečný a stane sa tak Vaším módným doplnkom. Obal obsahuje všetky potrebné porty pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8-vyrobený z pevného… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový (gumený) obal pre Apple iPhone 7 zlatý

FORCELL Silikónový (gumený) obal pre Apple iPhone 7 zlatý

Ochranný kryt pre Apple iPhone 7 Plus METALLIC zlatýKvalitný ochranný obal pre Váš Apple iPhone 7. Tento obal, vyrobený z prvotriedneho TPU materiálu ochráni Váš telefón pred škrabancami, odreninami a iným poškodením. Kľúčové vlastnosti: - obal je ultratenký a ľahký a tak zanechá Vásmu telefónu takmer pôvodnú hrúbku- dokonalá ochrana bočných tlačidiel- s krytom sa ľahko manipuluje a jednoducho sa čistí- zadná strana je priehľadná a tak vynikne pôvodná farba telefónu- vyrobené z flexibilného materiálu, ktorý je zároveň príjemný na dotyk a nešmýka sa- obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre nabíjací konektor, vstup na slúchadlá/nabíjačku, či reproduktor Pre kompletnú ochranu odporúame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate výhodnejšie poštovné (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ROAR Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL ROAR Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

ROAR Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružovýSilikónový obal vhodný pre Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, odreninami a nečistotami pri každodennom používaní. Obal je navyše príjemný na dotyk a nešmýka sa. Precízne výrezy a bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8Ochrana smartfónu pred poškodením a nečistotamiObal sa nešmýkaJe príjemný na dotykJednoduché prevedeniePrecízne výrezy na všetky potrebné konektory (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 ružový (metallic-rose)Luxusný zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 ochráni Váš telefón a zároveň mu dodá jedinečný vzhľad. Obal je vyrobený kvalitného silikónu a ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. - luxusný zrkadlový vzhľad- obal je vyrobený z kvalitného silikónu- výrez pre logo Apple Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 čierny

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8  čierny

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 čiernyLuxusný zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 ochráni Váš telefón a zároveň mu dodá jedinečný vzhľad. Obal je vyrobený kvalitného silikónu a ochráni Váš telefón pred škrabancami a odreninami. - luxusný zrkadlový vzhľad- obal je vyrobený z kvalitného silikónu- výrez pre logo Apple Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 7. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ROAR Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 fialový

FORCELL ROAR Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 fialový

ROAR Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 fialovýSilikónový obal vhodný pre Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, odreninami a nečistotami pri každodennom používaní. Obal je navyše príjemný na dotyk a nešmýka sa. Precízne výrezy a bezproblémový prístup ku všetkým potrebným konektorom sú samozrejmosťou.Určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8Ochrana smartfónu pred poškodením a nečistotamiObal sa nešmýkaJe príjemný na dotykJednoduché prevedeniePrecízne výrezy na všetky potrebné konektory (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (5)

FORCELL 3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (5)

3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (5)Jedinečný ochranný obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obal je vyrobený z kvalitného a pevného TPU materiálu čím chráni smartfón pred poškodením, prachom a pádmi. Obal je flexibilný, ľahký a chráni bočné ovládacie tlačidlá. Vďaka jeho špeciálnemu dizajnu 3D reálneho kvetu bude Váš smartfón jedinečný a stane sa tak Vaším módným doplnkom. Obal obsahuje všetky potrebné porty pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8-vyrobený z pevného… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (6)

FORCELL 3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (6)

3D FLOWER Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 (6)Jedinečný ochranný obal pre Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8. Obal je vyrobený z kvalitného a pevného TPU materiálu čím chráni smartfón pred poškodením, prachom a pádmi. Obal je flexibilný, ľahký a chráni bočné ovládacie tlačidlá. Vďaka jeho špeciálnemu dizajnu 3D reálneho kvetu bude Váš smartfón jedinečný a stane sa tak Vaším módným doplnkom. Obal obsahuje všetky potrebné porty pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8-vyrobený z pevného… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 CLOUD

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 CLOUD

4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 CLOUDOchranný silikónový obal pre Váš Apple iPhone 7 / 8. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu, čo zaručuje ochranu Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Obal má originálny dizajn v krásnych a žiarivých farbách a na zadnej strane sa nachádza 4D elastická anti - stresová hračka v štýlovom prevedení. Navyše má vyššie okraje pre ešte lepšiu ochranu obrazovky. Precízne výrezy zabezpečujú prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone 7 / 8Obal, ktorý rozžiari Váš telefón4D antistresová hračkaOriginálny dizajn a prevedenieZvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 PAW

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 PAW

4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 PAWOchranný silikónový obal pre Váš Apple iPhone 7 / 8. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu, čo zaručuje ochranu Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Obal má originálny dizajn v krásnych a žiarivých farbách a na zadnej strane sa nachádza 4D elastická anti - stresová hračka v štýlovom prevedení. Navyše má vyššie okraje pre ešte lepšiu ochranu obrazovky. Precízne výrezy zabezpečujú prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone 7 / 8Obal, ktorý rozžiari Váš telefón4D antistresová hračkaOriginálny dizajn a prevedenieZvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 RABBIT

FORCELL 4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 RABBIT

4D ANIMAL Silikónový obal Apple iPhone 7 / 8 RABBITOchranný silikónový obal pre Váš Apple iPhone 7 / 8. Obal je vyrobený z kvalitného silikónu, čo zaručuje ochranu Vášho smartfónu pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Obal má originálny dizajn v krásnych a žiarivých farbách a na zadnej strane sa nachádza 4D elastická anti - stresová hračka v štýlovom prevedení. Navyše má vyššie okraje pre ešte lepšiu ochranu obrazovky. Precízne výrezy zabezpečujú prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom.Určený pre Apple iPhone 7 / 8Obal, ktorý rozžiari Váš telefón4D antistresová hračkaOriginálny dizajn a prevedenieZvýšené okraje pre ešte vyššiu ochranu (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Gumený obal Apple iPhone 7 Plus priehľadný

FORCELL Gumený obal Apple iPhone 7 Plus priehľadný

Silikónový obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus priehľadnýJednoduchý silikónový obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu a je protišmykový. Keďže kryt je hrubý len 0,3 mm, zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami a odreninami. - obal je ultratenký a tak nepridáva smartfónu na hrúbke- jednoduchý, no zároveň elegantný dizajn.- obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre slúchadlá/nabíjačku, reproduktory či fotoaparát- po nasadení obalu sa telefón príjemne drží v ruke a nešmýka sa- vďaka svojej priehľadnosti nechá vyniknúť originálny dizajn telefónu Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Pri kúpe obalu a tvrdeného skla získate… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus fialový

FORCELL OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus fialový

OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus fialovýOriginálny silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus. Kryt je vyrobený z tenkého silikónu s jedinečným dúhovým dizajnom. Kryt je odolný voči pádom, škrabancom či nečistotám. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Konektory pre príslušenstvo sú plne prístupné. Vďaka použitému materiálu, je tento silikónový kryt veľmi príjemný na dotyk a nešmýka sa.štýlový dúhový dizajnochrana ovládacích tlačidielodolný voči p… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus ružový

FORCELL OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus ružový

OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus ružovýOriginálny silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus. Kryt je vyrobený z tenkého silikónu s jedinečným dúhovým dizajnom. Kryt je odolný voči pádom, škrabancom či nečistotám. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Konektory pre príslušenstvo sú plne prístupné. Vďaka použitému materiálu, je tento silikónový kryt veľmi príjemný na dotyk a nešmýka sa.štýlový dúhový dizajnochrana ovládacích tlačidielodolný voči p… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrý

FORCELL OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrý

OMBRE obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrýOriginálny silikónový kryt pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus. Kryt je vyrobený z tenkého silikónu s jedinečným dúhovým dizajnom. Kryt je odolný voči pádom, škrabancom či nečistotám. Výhodou je aj ochrana ovládacích tlačidiel. Konektory pre príslušenstvo sú plne prístupné. Vďaka použitému materiálu, je tento silikónový kryt veľmi príjemný na dotyk a nešmýka sa.štýlový dúhový dizajnochrana ovládacích tlačidielodolný voči p… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový Obal Apple iPhone X zlatý

FORCELL METALLIC Silikónový Obal Apple iPhone X zlatý

METALLIC Silikónový Obal Apple iPhone X zlatýMETALLIC Silikónový obal  pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je ľahký a flexibilný, no pritom chráni Váš smartfón pred prípadným poškodením a znečistením pri každodennej manipulácii. Vďaka použitému materiálu sa nešmýka a perfektne priľne na telefón. Metalický efekt navyše dodá Vášmu smartfónu nový vzhľad a zdôrazňujú originálny dizajn telefónu.- Obal je ľahký, flexibilný a príjemný na dotyk- Určený pre Apple iPhone X / XS- Nešmýka… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE…

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 ružový

HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 ružovýElegantný silikónový obal pre váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením. Je doplnený o jemný dizajn v podobe srdca ktorý nie je príliš výstredný a tak je vhodný pre nežnejšie pohlavie a zákazníka ktorý má rád jednoduchosť. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.  … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE…

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 fialový

HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 fialovýElegantný silikónový obal pre váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením. Je doplnený o jemný dizajn v podobe srdca ktorý nie je príliš výstredný a tak je vhodný pre nežnejšie pohlavie a zákazníka ktorý má rád jednoduchosť. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.  … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE…

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 šedý

HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 šedýElegantný silikónový obal pre váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením. Je doplnený o jemný dizajn v podobe srdca ktorý nie je príliš výstredný a tak je vhodný pre nežnejšie pohlavie a zákazníka ktorý má rád jednoduchosť. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.   … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE…

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 žltý

HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 žltýElegantný silikónový obal pre váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením. Je doplnený o jemný dizajn v podobe srdca ktorý nie je príliš výstredný a tak je vhodný pre nežnejšie pohlavie a zákazníka ktorý má rád jednoduchosť. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.   … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE…

FORCELL HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 bordový

HEARTS Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 bordovýElegantný silikónový obal pre váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením. Je doplnený o jemný dizajn v podobe srdca ktorý nie je príliš výstredný a tak je vhodný pre nežnejšie pohlavie a zákazníka ktorý má rád jednoduchosť. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.  … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus zelený

FORCELL Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus zelený

Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus zelenýKvalitný extra odolný obal pre Apple iPhone 7 Plus poskytuje nekompromisnú ochranu telefónu z každej strany. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch. - nekompromisná ochrana z každej strany- obal chráni aj tlačidlá- kvalitný odolný materiál- elegantný priehľadný vzhľad nechá vyniknúť pôvodný dizajn telefónu Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj temperované sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus strieborný

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus strieborný

FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus striebornýDajte originálny vzhľad Vášhmu Apple iPhone 7 Plus a napriek tomu ho majte v bezpečí. Ultratenké, mäkké púzdro obopína telefón flexibilným TPU materiálom. Skvele priľne k okrajom telefónu, ktorý chráni pred nárazmi, poškriabaním a nečistotami. Zároveň máte jednoduchý prístup k ovládacím prvkom, konektoru, fotoaparátu. Navyše vďaka karbonvému povrchu je obal protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Výrez pre logo Apple.-vyrobený z flexibilného TPU materiálu-protišmykov… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus ružový

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus ružový

FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus ružovýDajte originálny vzhľad Vášhmu Apple iPhone 7 Plus a napriek tomu ho majte v bezpečí. Ultratenké, mäkké púzdro obopína telefón flexibilným TPU materiálom. Skvele priľne k okrajom telefónu, ktorý chráni pred nárazmi, poškriabaním a nečistotami. Zároveň máte jednoduchý prístup k ovládacím prvkom, konektoru, fotoaparátu. Navyše vďaka karbonvému povrchu je obal protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Výrez pre logo Apple.-vyrobený z flexibilného TPU materiálu-protišmykov… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus červený

FORCELL Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus červený

Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus červenýKvalitný extra odolný obal pre Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus poskytuje nekompromisnú ochranu telefónu z každej strany. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch. - nekompromisná ochrana z každej strany- obal chráni aj tlačidlá- kvalitný odolný materiál- elegantný priehľadný vzhľad nechá vyniknúť pôvodný dizajn telefónu Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj temperované sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň z… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus modrý

FORCELL Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus modrý

Extra odolný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrýKvalitný extra odolný obal pre Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus poskytuje nekompromisnú ochranu telefónu z každej strany. Obal je vyrobený z kvalitného plastu a navyše má zosilnené boky a tak chráni Váš telefón pri pádoch. - nekompromisná ochrana z každej strany- obal chráni aj tlačidlá- kvalitný odolný materiál- elegantný priehľadný vzhľad nechá vyniknúť pôvodný dizajn telefónu Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj temperované sklo pre Apple iPhone 7 Plus. Zároveň zí… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus ružový

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus ružový

360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus ružovýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Apple iPhone 7 Plus a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL TEMPERED GLASS obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus šedý

FORCELL TEMPERED GLASS obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus šedý

TEMPERED GLASS obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus šedýOchranný kryt TEMPERED GLASS si zamilujete nielen kvôli jeho kvalitnému vyhotoveniu, ale aj kvôli jeho zadnej strane, ktorá je vyrobená z tvrdeného skla čím dodá Vášmu Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus skvelú ochranu pred poškodením a zároveň sa tak stane aj Vašim módnym doplnkom. Obal je vyrobený z kombinácie pevného TPU materiálu čím pevne smartfón drží a chráni pred pádom a zadnej strany vyrobenej z tvrdeného skla. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá a sú v ňom dostupné všetky… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrý

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrý

360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus modrýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Apple iPhone 7 Plus a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a synchronizá… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus…

FORCELL FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus červený

FANCY Peňaženkový obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus červenýKrásne peňaženkové púzdro pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus. Nielenže chráni Váš smartfón pred odreninami a pádmi, navyše obal obsahuje priečinky napríklad pre hotovosť a kreditné karty. Obal je ako stvorený pre každodenné používanie a obsahuje výrezy pre všetky dôležité konektory a nabíjačku, takže mobil vôbec nemusíte vyberať. Navyše keď obal položíte nabok, slúži aj ako stojan na Váš smartfón - ideálne napríklad pre pozeranie videí.-elegantný knižkový dizajn-magnetické uzatváranie-kombinácia syntetickej kože a plastovej vaničky-priečinky pre hotovosť a kreditné karty-vysokokvalitná ochrana-možnosť vytvorenia stojana (vsetkonamobil.sk)

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus …

FORCELL FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus  čierny

FIBER Ochranný obal Apple iPhone 7 Plus čiernyDajte originálny vzhľad Vášhmu Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus a napriek tomu ho majte v bezpečí. Ultratenké, mäkké púzdro obopína telefón flexibilným TPU materiálom. Skvele priľne k okrajom telefónu, ktorý chráni pred nárazmi, poškriabaním a nečistotami. Zároveň máte jednoduchý prístup k ovládacím prvkom, konektoru, fotoaparátu. Navyše vďaka karbonvému povrchu je obal protišmykový a nezachytáva odtlačky prstov. Výrez pre logo Apple.-vyrobený z flexibilného TPU materiálu-protišmykový a tenký-nezachytáva odtlačky prstov-prístup k ovládacím prvkom-skvelá ochrana pred poškodením (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus čierny

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus čierny

360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus čiernyTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Apple iPhone 7 Plus a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a synchronizácie pr… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus červený

FORCELL 360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus červený

360° Ochraný obal Apple iPhone 7 Plus červenýTento obal poskytne maximálnu 360° ochranu Vášmu telefónu Apple iPhone 7 Plus a pritom zachováva jeho rozmery a hmotnosť. Zadný kryt je krásne tenký a disponuje jemným matným povrchom, vďaka čomu krásne padne do ruky a nijako z nej nevykĺzne. Obal na mobil je vyrobený z odolného plastu, ktorý spoľahlivo zabráni akýmkoľvek externým vplyvom v poškodení telefónu. Aby sa vám potom dobre používali bočné tlačidlá telefónu, nechýbajú krytu ani výrezy. Samozrejmosťou je potom možnosť nabíjania a synchroniz… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LIQUID TPU obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrý

FORCELL LIQUID TPU obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrý

LIQUID TPU obal Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus modrýUltra tenký a ľahký obal pre Váš Apple iPhone 7 Plus / iPhone 8 Plus. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu, ktorý je odolný no zároveň flexibilný. Obal ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Vďaka precíznym výrezom poskytuje plný prístup ku všetkým potrebným konektorom, portom a tlačidlám. Zaujímavý a unikátny trblietavý dizajn umožní, že Váš smartfón bude vynikať. Ochrana smartfónu… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatý

Gumený kryt Apple iPhone 5 / 5S / SE zlatýKvalitný gumený obal pre Váš Apple iPhone 5. Tento obal perfektne ochráni Váš iPhone pred škrabancami a odreninami. Vďaka použitému materiálu sa obal nešmýka v ruke a zároveň je príjemý na dotyk. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre konektory a fotoaparát. - vysoká odolnosť pri pádoch- kvalitný protišmykový materiál- výrez pre logo Apple- pastelové farby pre ešte krajší vzhľad Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo pre Apple iPhone 5 / 5S / SE. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL GUESS 4G Silikónový obal Apple iPhone 11 zlatý

FORCELL GUESS 4G Silikónový obal Apple iPhone 11 zlatý

GUESS 4G Silikónový obal Apple iPhone 11 zlatýV dnešnej dobe už nie je mobilný telefón len obyčajným prostriedkom komunikácie, ale zároveň aj výrazným módnym doplnkom. Perfektnou voľbou pre ochranu Vášho Apple iPhone 11 je práve tento obal GUESS, ktorý je vyrobený presne na mieru  telefónu a nedochádza tak k zakrytiu dôležitých vstupov. Skvele sadne na Váš iPhone 11  a vďaka silikonovému povrchu je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Prednosťou obalu je výrazný  motív na zadnej strane a transparentný vzhľad, vďaka ktorému vynikn… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 4 / 4S zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone 4 / 4S zlatý

Zrkadlový silikónový obal iPhone 4/4S zlatýUltratenký - iba 0,3 mm hrubý silikónový kryt pre Váš iPhone 4. Kryt je vyrobený z kvalitného silikónu a je protišmykový. Keďže kryt je hrubý len 0,3 mm, zanecháva vášmu smartfónu takmer pôvodnú hrúbku, no pritom ho chráni pred škrabancami. Zrkadlový efekt mu zároveň dodáva luxusný vzhľad.Dostupný vo viacerých farbách. Pre kompletnú ochranu odporúčame zakúpiť aj ochranné tvrdené sklo - nájdete v záložke súvisiaci tovar. Zároveň získate výhodnejšie poštovné. (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone X / XS zlatý

FORCELL Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone X / XS zlatý

Zrkadlový silikónový obal Apple iPhone X / XS zlatýOchranný zrkadlový obal pre Váš Apple iPhone X / XS. Obal je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a ochráni Váš smartfón pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Je flexibilný, príjemný na dotyk a nešmýka sa. Zrkadlový efekt mu dodáva jedinečný a luxusný vzhľad. Precízne výrezy zabezpečujú bezproblémový prístup ku všetkým potrebném portom a konektorom.Určený pre Apple iPhone X / XSJe vyrobený z kvalitného TPU materiáluOchrana smartfónu pred poškodením, škrabancami a nečistotamiJe flexibilný a nešmýka saLuxusný zrkadlový efektPrecízne výrezy na všetky potrebné konektory (vsetkonamobil.sk)

FORCELL GUESS 4G Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone…

FORCELL GUESS 4G Silikónový obal  Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 ružový

GUESS 4G Silikónový obal Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 ružovýV dnešnej dobe už nie je mobilný telefón len obyčajným prostriedkom komunikácie, ale zároveň aj výrazným módnym doplnkom. Perfektnou voľbou pre ochranu Vášho Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 je práve tento obal GUESS, ktorý je vyrobený presne na mieru telefónu a nedochádza tak k zakrytiu dôležitých vstupov. Skvele sadne na Váš Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020 a vďaka silikonovému povrchu je príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke. Prednosťou obalu je výrazný motív na zadnej strane a transparentný vzhľad, vďaka ktorému vyniknú krivky telefónu. Samozrejmosťou sú presné otvory a výrezy pre kameru, blesk, reproduktor, konektory a tlačidlá.- určený pre Apple iPhone 7 / iPhone 8 / iPhone SE 2020-… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL PRISM SERIES TPU obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus čierny

FORCELL PRISM SERIES TPU obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus čierny

PRISM SERIES TPU obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus čiernyUltratenký obal s jedinečným dizajnom je tá správna voľba pre Váš Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus. Obal má len 0,3 mm, vďaka čomu nijako nezmení veľkosť Vášho smartfónu a navyše je ultraľahký. Je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou. Doprajte Vášmu smartfónu nový dizajn a ochranu vďaka krytu PRIM SERIES.- Obal je určený… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL PRISM SERIES TPU obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus priehľadný

FORCELL PRISM SERIES TPU obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus priehľadný

PRISM SERIES TPU obal Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus priehľadnýUltratenký obal s jedinečným dizajnom je tá správna voľba pre Váš Apple iPhone 7 Plus / 8 Plus. Obal má len 0,3 mm, vďaka čomu nijako nezmení veľkosť Vášho smartfónu a navyše je ultraľahký. Je vyrobený z kvalitného TPU materiálu a Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennej manipulácii. Výrezy na všetky potrebné konektory a porty sú samozrejmosťou. Doprajte Vášmu smartfónu nový dizajn a ochranu vďaka krytu PRIM SERIES.- Obal je… (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť