FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 priehľadný

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 priehľadný

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 priehľadný

MATTE TPU obal Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený na mieru Vášho Apple Apple iPad Pro 11'' 2018 z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom.kvalitný… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 12.9'' 2018 priehľadný

FORCELL Silikónový kryt Apple Apple iPad Pro 12.9'' 2018 priehľadný

MATTE TPU obal Apple Apple iPad Pro 12.9'' 2018 priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený na mieru Vášho Apple iPad Pro 12.9'' 2018 z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a portom.kvalitný… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017…

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017 / iPad Air priehľadný

MATTE TPU obal Apple iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017 / iPad Air priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený pre iPad 10.2'' 2019 / iPad Pro 10.5'' 2017 / iPad Air z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím prvkom a… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1…

FORCELL Silikónový kryt Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1 priehľadný

MATTE TPU obal Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1 priehľadnýMATTE TPU je séria vysoko flexibilných obalou s príjemným povrchom na dotyk. Vyrobený na mieru Vášho Apple iPad Mini 2019 / iPad Mini 4/3/2/1 z vysoko kvalitného materiálu TPU vďaka čomu je ľahký a tenký. Kryt poskytuje veľkú ochranu pred poškriabaním, nárazom, prachom a ďalším poškodením. A vďaka špeciálnemu povrchu odoláva odtlačkom prstov. Tiež má elegantný priehľadný dizajn a presné výrezy, takže získate jednoduchý prístup ku všetkým tlačidlám, ovládacím… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) zelený

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) zelený

LEATHER Zaklapací obal Apple iPad Pro 11" (2018) zelenýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Pro 11 (2018). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPad Pro 11" (2018)-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) červený

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) červený

LEATHER Zaklapací obal Apple iPad Pro 11" (2018) červenýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Pro 11 (2018). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPad Pro 11" (2018)-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) COLORFUL

FORCELL ART Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) COLORFUL

ART Zaklapací obal Apple iPad Pro 11 (2018) COLORFULZaklápací obal pre Váš Apple iPadPro 11 (2018). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Je je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Wake up / Sleep funkcia zapezbečí, že pri zaklopení sa tablet uspí a naopak. Moderný dizajn Váš Apple iPad Pro 11 (2018) oživí farbami. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) GALAXY

FORCELL ART Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 (2018) GALAXY

ART Zaklapací obal Apple iPad Pro 11 (2018) GALAXYZaklápací obal pre Váš Apple iPadPro 11 (2018). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Je je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Wake up / Sleep funkcia zapezbečí, že pri zaklopení sa tablet uspí a naopak. Moderný dizajn Váš Apple iPad Pro 11 (2018) oživí farbami. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Apple… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro strieborný

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro  strieborný

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro  striebornýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11 Pro -vyrobený zo silikónu-obal je tenk… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro ružový

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal je vrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11 Pro -vyrobený zo silikónu-obal je tenký a… (vsetkonamobil.sk)

InvisibleSHIELD pro Apple iPad Pro 11" (2018)

InvisibleSHIELD pro Apple iPad Pro 11" (2018)

<b>Glass+</b><br /> Inovované temperované sklo s Ion Matrix™ technologií pro tu nejvyšší ochranu vašeho telefonu. Cena je včetně doživotní garance výměny.<br /> <br /> <b>Silná ochrana proti nárazům</b><br /> Sklo InvisibleShield Glass+ spolu s technologií <b>Ion Matrix™</b> poskytují displeji vašeho zařízení ochranu na té nejvyšší úrovni.<br /> <br /> <b>Ochrana před poškrábáním</b><br /> <b>Precizní povrchová úprava</b> zajistí maximální ochranu proti poškrábání.<br /> <br /> <b>Ochrana proti šmouhám</b><br /> Povrchová úprava s oleofobní vrstvou pomáhá <b>udržovat sklo čisté</b> - je odolné <b>proti otiskům prstů i mastnotám</b>.… (hej.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max zlatý

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max zlatý

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max zlatýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11 Pro Max-vyrobený zo silikónu-obal je tenk… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max strieborný

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max strieborný

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max striebornýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11 Pro Max-vyrobený zo silikónu-obal je… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max ružový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max ružový

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max ružovýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11 Pro Max-vyrobený zo silikónu-obal je… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max fialový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max fialový

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro Max fialovýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11 Pro Max. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11 Pro Max-vyrobený zo silikónu-obal je… (vsetkonamobil.sk)

CellularLine FOLIO na Apple iPad Pro 11 (2018) červené …

CellularLine FOLIO na Apple iPad Pro 11 (2018) červené (FOLIOIPADPRO1811R)

Puzdro na tablet na Apple iPad Pro, materiál: umelá koža, zatváracie, výrezy na konektory a tlačidlá, integrovaný stojan a ochrana displeja pred poškriabaním Vyberáte vydarenú možnosť, ako šetriť tablet pred rôznymi ťukancami alebo dokonca rozbitým displejom? Zatváracie puzdro CELLULARLINE bude správnou voľbou. Kryt na tablet je konštruované pre tablety s uhlopriečkou až 11". Solídna konštrukcia obalu na tablet CellularLine FOLIO na Apple iPad Pro 11" (2018) červené je prísľubom, že váš tablet bude v absolútnom bezpečí. Rovnako vás absolútne nelimituje v používaní výstupných konektorov či tlačidiel. Pohodlie pri čítaní puzdro na tablet nijako nenarúša, jeho telu dominuje materiál, ktorým je umelá koža. Červená farba puzdra na tablet len dotvára už aj tak dokonalý dojem. Najdôležitejšie… (alza.sk)

CellularLine FOLIO na Apple iPad Pro 11 (2018) čierne …

CellularLine FOLIO na Apple iPad Pro 11 (2018) čierne (FOLIOIPADPRO1811K)

Puzdro na tablet na Apple iPad Pro, materiál: umelá koža, zatváracie, výrezy na konektory a tlačidlá, integrovaný stojan a ochrana displeja pred poškriabaním Potrebujete ideálnu možnosť, ako chrániť svôj tablet pred rôznymi odermi, nedajbože rozbitím? Zatváracie puzdro CELLULARLINE bude určite skvelým východiskom. Puzdro na tablet je určené na tablety do veľkosti 11". Húževnaté vyhotovenie obalu na tablet CellularLine FOLIO na Apple iPad Pro 11" (2018) čierne sa postará o to, že váš tablet neohrozí ani väčší náraz. Rovnako vás za žiadnych okolností neobmedzuje pri pužívaní tlačidiel či konektorov. Pohodlie pri čítaní puzdro na tablet nijako nenarúša, jeho telu dominuje materiál, ktorým je umelá koža. Čierna farba krytu na tablet je už iba čerešničkou na torte. Zásadné parametre puzdra… (alza.sk)

DUX DOMO Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 2018 čierny

DUX DOMO Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 2018 čierny

DUX DOMO Zaklapací obal Apple iPad Pro 11" (2018) čiernyZaklápací obal pre Váš Apple iPad Pro 11" (2018) od popredných výrobcov DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastová vanička, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPad Pro 11" (2018)-chráni pred poškodením a… (vsetkonamobil.sk)

DUX DOMO Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 2018 modrý

DUX DOMO Zaklápací obal Apple iPad Pro 11 2018 modrý

DUX DOMO Zaklapací obal Apple iPad Pro 11" (2018) modrýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Pro 11" (2018) od popredných výrobcov DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastová vanička, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.-určený pre Apple iPad Pro 11" (2018)-chráni pred poškodením a… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 11 Pro priehľadný

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 11 Pro priehľadný

Silikónový obal Apple iPhone 11 Pro priehľadnýJednoduchý silikónový obal pre váš Apple iPhone 11 Pro. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá naďalej elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením.  Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.    - obal zanechá telefónu pôvodný dizajn- je veľmi ľahký a flexibilný- obal je príjemný na dotyk- vďaka použitému materiálu sa nešmýka v ruke- ideálny pre každodenn… (vsetkonamobil.sk)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej (APP-IPPR112018-D)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej (APP-IPPR112018-D)

Ochranná fólia na displej prístroja pre tablet Apple iPad Pro 11" (2018), lesklý povrch, obsah balenia: čistiaca handrička, stierka a aplikačná tekutina, Máte niekedy strach z poškodeného skla vášho nového zariadenia? V tom prípade zabezpečí efektívnu pomoc ochranná fólia Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej, ktorá je priehľadná a nie je rušivá pri obyčajnom používaní. Vďaka tomu, že je pripravená presne pre zariadenie, nezavadzia pri dôležitých prvkoch a vám sa tak bude zdať, ako by ste fóliu ani nepoužívali. V balení je čistiaca handrička, stierka a aplikačná tekutina. Kľúčové parametre ochrannej fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na displej Je vyrezaná na mieru displeja Neuberá na citlivosti dotyku Ľahko a rýchlo sa lepí V balení sa nachádza čistiaca handrička,… (alza.sk)

FIXED na Apple iPad Pro 11 (2018/2020) číre (FIXG-368)

FIXED na Apple iPad Pro 11 (2018/2020) číre (FIXG-368)

Ochranné sklo na mobilný telefón Apple iPad Pro 11 (2018), 2D, tvrdosť 9H, hrúbka 0.33 mm, Displej dotykového zariadenia sa eventuálne môže aj napriek maximálnej opatrnosti a pozornosti nepredvídateľne zničiť, stačí na to ho nechtiac pustiť z ruky. Pre obmedzenie rizika sa vám môže hodiť ochranné sklo FIXED na Apple iPad Pro 11" (2018/2020) číre. Toto ochranné krycie sklo je vhodné na displej Apple iPad Pro 11 (2018). Práve vďaka tvrdosti 9H a sile sklíčka 0,33 mm dobre ochráni obrazovku zariadenia pred roztrieštením pri páde. Vonkajšia úprava ochranného tvrdeného skla bráni znečisteniu od odtlačkov a šmúh. Vďaka FIXED tak bude vaše zariadenie stále bezpečne chránené. Kľúčové funkcie ochranného skla FIXED na Apple iPad Pro 11" (2018/2020) číre Ochranné sklo určené pre Apple iPad Pro 11… (alza.sk)

InvisibleSHIELD VisionGuard pro Apple iPad Pro 11" (2018)

InvisibleSHIELD VisionGuard pro Apple iPad Pro 11&quot; (2018)

<b>VisionGuard</b><br /> Temperované ochranné sklo s filtrem Eyesafe ochrání váš tablet před pády a vaše oči před škodlivým světlem z displeje. <br /> <br /> <b>Chraňte své oči před škodlivým modrým světlem </b><br /> <br /> <ul><li class="circle_list">VisionGuard pro zdravé oči: ochranná vrstva Eyesafe filtruje škodlivé vysokofrekvenční viditelné modré světlo z displeje vašeho zařízení.</li> <li class="circle_list">Zachování barev: Eyesafe zachovává vynikající kvalitu barev displeje.</li> <li class="circle_list">Silná ochrana proti nárazu: technologie Ion Matrix™ dokonale chrání display vašeho zařízení. </li> <li class="circle_list">Ochrana proti… (hej.sk)

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 11 Pro Max priehľadný

FORCELL Silikónový obal Apple iPhone 11 Pro Max priehľadný

Silikónový obal Apple iPhone 11 Pro Max priehľadnýJednoduchý silikónový obal pre váš Apple iPhone 11 Pro Max. Vďaka jeho zmešenej hrúbke váš telefón vyzerá naďalej elegantne no zároveň váš smartfón dokonale ochráni pred poškodením.  Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre fotoaparát, nabíjačku a ostatné konektory.    - obal zanechá telefónu pôvodný dizajn- je veľmi ľahký a flexibilný- obal je príjemný na dotyk- vďaka použitému materiálu sa nešmýka v ruke- ideálny pre … (vsetkonamobil.sk)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na celé telo (APP-IPPR112018-B)

Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na celé telo (APP-IPPR112018-B)

Ochranná fólia na displej a zadnú časť prístroja pre tablet Apple iPad Pro 11" (2018), lesklý povrch, obsah balenia: čistiaca handrička, stierka a aplikačná tekutina, Máte strach z poškrabaného chrbta a obrazovky novo nadobudnutého zariadenia? V takom prípade by vám mohla pomôcť ochranná fólia Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na celé telo, ktorá je pevná, ale napriek tomu priehľadná a nijako neruší pri najbežnejšom používaní. Vzhľadom na to, že je vyhotovená pre jedno jediné zariadenie, nič dôležité neblokuje a vy tak máte pocit, ako by ste vlastne ani fóliu nepoužívali. V balení je čistiaca handrička, stierka a aplikačná tekutina. Dôležité parametre ochrannej fólie Screenshield APPLE iPad Pro 11 (2018) na celé telo Má výrezy podľa tvaru displeja Neobmedzuje citlivosť dotyku… (alza.sk)

DUX DOMO Zaklápací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) čierny

DUX DOMO Zaklápací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) čierny

DUX DOMO Zaklapací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) čiernyZaklápací kryt pre Váš Apple iPad Pro 12.9" (2018) od popredných výrobcov DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.- určený pre Apple iPad Pro 12.9" (2018)- držiak na Apple Pen- chráni… (vsetkonamobil.sk)

DUX DOMO Zaklápací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) modrý

DUX DOMO Zaklápací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) modrý

DUX DOMO Zaklapací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) modrýZaklápací kryt pre Váš Apple iPad Pro 12.9" (2018) od popredných výrobcov DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.- určený pre Apple iPad Pro 12.9" (2018)- držiak na Apple Pen- chrá… (vsetkonamobil.sk)

DUX DOMO Zaklápací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) ružový

DUX DOMO Zaklápací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) ružový

DUX DOMO Zaklapací kryt Apple iPad Pro 12.9" (2018) ružovýZaklápací kryt pre Váš Apple iPad Pro 12.9" (2018) od popredných výrobcov DUX. Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš iPad perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal obsahuje funkciu sleep/wake (po zatvorení sa zamkne po otvorení odomkne). Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo.- určený pre Apple iPad Pro 12.9" (2018)- držiak na Apple Pen- chr… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 fialový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 fialový

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 fialovýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11. Obal je vyrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11-vyrobený zo silikónu-obal je tenký a flexibiln… (vsetkonamobil.sk)

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Profialový

FORCELL METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Profialový

METALLIC Silikónový kryt Apple iPhone 11 Pro fialovýSilikónový ochranný obal pre Váš Apple iPhone 11 Pro . Obal je vrobený z tenkého a flexibilného silikónu, takže takmer nijak nepridáva na hrúbke smartfónu. Obal chráni pred poškodením a škrabancami a vďaka priehľadnosti ostane zachovaný pôvodný tvar smartfónu. Dizajn dotvára metalický rám okolo obalu. Samozrejmé sú všetky potrebné porty pre príslušenstvo. Obal chráni aj ovládacie tlačidlá.-určený pre Apple iPhone 11 Pro -vyrobený zo silikónu-obal je tenký… (vsetkonamobil.sk)

Pipetto pro Apple iPad 9,7" (2017/2018) priehľadný

Pipetto pro Apple  iPad 9,7&quot; (2017/2018) priehľadný

<b>Pipetto - průhledný zadní kryt pro iPad 9,7" 2017</b><br /> <br /> Čirý kryt na zadní stranu iPadu 9,7" 2017 kompatibilní s Apple Smart Cover a Apple Keyboard.<br /> <br /> <b>Neomezujte se</b><br /> Pipetto má pro vás lehký, tenký a odolný obal vyrobený na míru pro Apple iPad 9,7". Tento kvalitní polykarbonátový obal je odolný vůči nečistotám a ochrání iPad před poškrábáním a při pádu. Obal má všechny potřebné výřezy pro tlačítka a porty, ovládání zařízení je tedy jednoduché a obal vás nebude v ničem omezovat. Jednoduchý design a čirý materiál ladí s minimalistickým designem iPadu a ničím neruší. Pokud však chcete, můžete si iPad díky pouzdru vylepšit - vložte si za něj oblíbené fotky, polepte ho a popusťte uzdu… (hej.sk)

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) červený

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) červený

LEATHER Zaklapací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) červenýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Pro 12.9 (2018). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Špeciálna SLEEP/WAKE funkcia zaručuje, že pri zaklopení sa tablet uspí a pri otvorení naopak automaticky zapne. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pohodlnejšie pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) modrý

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) modrý

LEATHER Zaklapací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) modrýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Pro 12.9 (2018). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Špeciálna SLEEP/WAKE funkcia zaručuje, že pri zaklopení sa tablet uspí a pri otvorení naopak automaticky zapne. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pohodlnejšie pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre … (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) zelený

FORCELL LEATHER Zaklápací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) zelený

LEATHER Zaklapací obal Apple iPad Pro 12.9 (2018) zelenýZaklápací obal pre Váš Apple iPad Pro 12.9 (2018). Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením pri každodennej manipulácii. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Špeciálna SLEEP/WAKE funkcia zaručuje, že pri zaklopení sa tablet uspí a pri otvorení naopak automaticky zapne. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pohodlnejšie pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre … (vsetkonamobil.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi 512 GB - Silver (MTXU2FD/A)

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi 512 GB - Silver (MTXU2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi 64 GB - Silver (MTXP2FD/A)

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi 64 GB - Silver (MTXP2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11 (2018/2020) s klávesnicí Folio…

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11 (2018/2020) s klávesnicí Folio černé (FIXOX-IPA11K-BK)

Puzdro na tablet na Apple iPad Pro 11" (2020) a iPad Pro 11" (2018), materiál: koža, zatváracie, pútko na Apple Pencil, ručne šité a zatváranie na magnet Potrebujete šikovný spôsob, ako uchrániť tablet pred následkami vykĺznutia z ruky? Puzdro na tablet je určené na tablety do veľkosti 11". Kvalitné vyhotovenie puzdra na tablet FIXED Oxford na Apple iPad Pro 11" (2018/2020) s klávesnicí Folio čierne je prísľubom, že váš tablet bude mať 100 % ochranu. Vaše ruky určite poteší aj výrobcom zvolený materiál – koža. Čierna farba obalu na tablet už len završuje celistvý dokonalý dojem. Podstatné parametre krytu na tablet FIXED Oxford na Apple iPad Pro 11" (2018/2020) s klávesnicí Folio čierne Dovolí uložiť tablety s veľkosťou až 11" (alza.sk)

FIXED Oxford na Apple iPad Pro 11 (2018/2020) s klávesnicou Folio…

FIXED Oxford na Apple iPad Pro 11 (2018/2020) s klávesnicou Folio hnedé (FIXOX-IPA11K-BRW)

Puzdro na tablet na Apple iPad Pro 11" (2020) a iPad Pro 11" (2018), materiál: koža, zatváracie, pútko na Apple Pencil, ručne šité a zatváranie na magnet Potrebovali by ste moderný prostriedok, ako šetriť tablet pred neblahými následkami prípadného pádu? Kryt na tablet je konštruované pre tablety s uhlopriečkou až 11". Pevná kostra obalu na tablet FIXED Oxford na Apple iPad Pro 11" (2018/2020) s klávesnicou Folio hnedé zaručí, že váš tablet nepríde k najmenšej úhone. Materiálom krytu jasne dominuje koža. Hnedá farba obalu na tablet len dotvára už aj tak dokonalý dojem. Podstatné parametre obalu na tablet FIXED Oxford na Apple iPad Pro 11" (2018/2020) s klávesnicou Folio hnedé Obsiahne tablety s veľkosťou až 11" (alza.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi 512 GB - Space Gray (MTXT2FD/A)

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi 512 GB - Space Gray (MTXT2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi 256 GB - Space Gray (MTXQ2FD/A)

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi 256 GB - Space Gray (MTXQ2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi 1 TB - Space Gray (MTXV2FD/A)

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi 1 TB - Space Gray (MTXV2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi + Cell 64 GB - Silver (MU0U2FD/A)

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi + Cell 64 GB - Silver (MU0U2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Pro 11 (2018/2020), iPad…

FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Pro 11 (2018/2020), iPad Air (2019), iPad 10.2 (2019) (FIXOX-IPA10-BK)

Puzdro na tablet na Apple iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 10,5", iPad 10,2 (2019), iPad Air 10,5" (2019) a iPad Pro 11" (2018), materiál: koža, zatváracie, pútko na Apple Pencil, ručne šité a zatváranie na magnet Potrebujete šikovný spôsob, ako chrániť tablet pred poškriabaním a prípadnými pádmi? Zatváracie puzdro FIXED bude určite perfektnou voľbou. Pohodlne obsiahne tablet s maximálnou veľkosťou 11". Pevná kostra obalu na tablet FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5", iPad Pro 11" (2018/2020), iPad Air (2019), iPad 10.2" (2019) je zárukou, že váš tablet bude ako v bavlnke. Príjemnému pocitu na dotyk značne pomáha použitý materiál – koža. Čierna farba krytu na tablet potom utvára kompletný a dokonalý celok. Zaujímavé prednosti krytu na tablet FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5", iPad… (alza.sk)

FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Pro 11 (2018/2020), iPad…

FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5, iPad Pro 11 (2018/2020), iPad Air (2019), iPad 10.2 (2019) (FIXOX-IPA10-BRW)

Puzdro na tablet Apple iPad 10,2" (2019), iPad Pro 11" (2020), iPad Pro 11" (2018) a iPad Air 3 (2019), materiál: koža, mäkké, zatváranie na magnet a pútko na Apple Pencil Vyberáte originálne riešenie, ako ušetriť tablet pred ťukancami a škrabancami? Mäkké puzdro na tablet FIXED je v tom prípade správnym riešením. Je určené pre tablety do veľkosti 11". Kvalitné telo FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5", iPad Pro 11" (2018/2020), iPad Air (2019), iPad 10.2" (2019) je prísľubom, že váš tablet nepríde k najmenšej úhone. Vaše ruky určite poteší aj výrobcom zvolený materiál – koža. Hnedá farba krytu na tablet len dotvára už aj tak dokonalý dojem. Podstatné parametre puzdra na tablet FIXED Oxford pre Apple iPad Pro 10.5", iPad Pro 11" (2018/2020), iPad Air (2019), iPad 10.2" (2019) Obsiahne… (alza.sk)

FORCELL SHOCK Ochranný kryt Apple iPhone 11 priehľadný

FORCELL SHOCK Ochranný kryt Apple iPhone 11 priehľadný

SHOCK Ochranný kryt Apple iPhone 11 priehľadnýOchranný transparentný kryt SHOCK pre Váš Apple iPhone 11. Kryt je veľmi pevný, no zároveň tenký, vďaka čomu nezväčšuje hrúbke telefónu. Váš smartfón ochráni pred poškodením, škrabancami a nečistotami pri každodennom používaní. Zdvihnuté okraje poskytujú dodatočnú ochranu displeja. Jednoduchý prístup ku všetkým potrebným konektorom a portom je samozrejmosťou. Vďaka elegantnému dizajnu získa Váš smartfón nový, jedinečný vzhľad.- Určený pre Apple iPhone 11- Extra… (vsetkonamobil.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi + Cell 512 GB - Space Gray …

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi + Cell 512 GB - Space Gray (MU1F2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

Apple iPad Pro 11" (2018) Wi-Fi + Cell 64 GB - Space Gray …

Apple iPad Pro 11&quot; (2018) Wi-Fi + Cell 64 GB - Space Gray (MU0M2FD/A)

<b>Nový iPad Pro. Seznamte se.</b><br /> <br /> Je samá novinka. Samá obrazovka. A samý výkon. Je od základu nově navržený a po okraje nabitý našimi nejvyspělejšími technologiemi. Donutí tě přehodnotit, čeho je iPad schopný.<br /> <br /> iPad Pro s <b>obrazovkou přes celou plochu</b> je jako kouzelné sklo, na kterém uděláš všechno, co potřebuješ. Ať ho držíš jakkoli.<br /> <br /> Nový <b>Liquid Retina displej</b> sahá <b>od okraje k okraji</b>. Díky <b>věrným barvám</b> a technologii ProMotion všechno vypadá nádherně a reaguje bezprostředně. Ovládání novými intuitivními gesty je jednoduché.<br /> <br /> Na iPad <b>přichází Face ID</b>. Vyvinuté pro bezpečné a spolehlivé… (hej.sk)

Pipetto Origami priehľadné puzdro pre Apple iPad 11 2018 Zlaté (P045…

Pipetto Origami priehľadné puzdro pre Apple iPad 11 2018 Zlaté (P045-58C-4)

Puzdro na tablet tvrdé, materiál: polykarbonát Hľadáte originálne riešenie, ako uchrániť svôj tablet pred pádom či poškodením? Tvrdé puzdro PIPETTO bude skvelým východiskom. Puzdro na tablet je konštruované pre tablety s uhlopriečkou až 11". Solídna konštrukcia krytu na tablet Pipetto Origami priehľadné puzdro pre Apple iPad 11" 2018 Zlaté ručí za to, že váš tablet bude mimo ohrozenia. Pohodlie pri čítaní obal na tablet nijako nenarúša, jeho telu dominuje materiál, ktorým je polykarbonát. Zlatá farba obalu na tablet už len výborne dopĺňa jeho perfektný vzhľad. Obsiahne tablety do veľkosti 11" (alza.sk)

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s klávesnicí Folio …

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11&quot; (2018) s klávesnicí Folio (FIXOX-IPA11K-BK) čierne

FIXED Oxford představuje nový voňavý a ručně šitý kousek z Prostějova, navržený přímo pro váš iPad. Luxusní pouzdro z pravé kůže, které si zamilujete na první dotyk i pohled. Každé z pouzder představuje výrobek v té nejvyšší kvalitě z šicí dílny s mnohaletou tradicí. Pokud chcete pro vašeho Apple miláčka jedinečné pouzdro české výroby, FIXED Oxford je to pravé. <br /> <br /> <b>Pouzdro šité s láskou</b><br /> Všechna pouzdra Oxford vznikají pod zkušenými rukami švadlen v Prostějovské šicí dílně. Od prvního střihu kůže přes precizní šití až po závěrečnou kontrolu tak vzniká jedinečný výrobek se zárukou kvality ruční výroby. Navíc kompletně pod českou vlajkou. <br /> <br /> <b>Kouzlo pravé kůže</b><br /> Základem pouzdra Oxford je… (hej.sk)

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11" (2018) s klávesnicí Folio …

FIXED Oxford pro Apple iPad Pro 11&quot; (2018) s klávesnicí Folio (FIXOX-IPA11K-BRW) hnedé

FIXED Oxford představuje nový voňavý a ručně šitý kousek z Prostějova, navržený přímo pro váš iPad. Luxusní pouzdro z pravé kůže, které si zamilujete na první dotyk i pohled. Každé z pouzder představuje výrobek v té nejvyšší kvalitě z šicí dílny s mnohaletou tradicí. Pokud chcete pro vašeho Apple miláčka jedinečné pouzdro české výroby, FIXED Oxford je to pravé. <br /> <br /> <b>Pouzdro šité s láskou</b><br /> Všechna pouzdra Oxford vznikají pod zkušenými rukami švadlen v Prostějovské šicí dílně. Od prvního střihu kůže přes precizní šití až po závěrečnou kontrolu tak vzniká jedinečný výrobek se zárukou kvality ruční výroby. Navíc kompletně pod českou vlajkou. <br /> <br /> <b>Kouzlo pravé kůže</b><br /> Základem pouzdra Oxford je… (hej.sk)

FIXED Padcover pre Apple iPad Pro 11 (2018) so stojanom podpora Sleep…

FIXED Padcover pre Apple iPad Pro 11 (2018) so stojanom podpora Sleep and Wake tmavo sivé (FIXPC-368-DG)

Puzdro na tablet Apple iPad Pro 11" (2018), materiál: TPU a umelá koža, tvrdé, ochrana displeja pred poškriabaním, výrezy na konektory a tlačidlá a integrovaný stojan Potřebujete ideální možnost, kterak zajistit tablet před jakoukoli úhonou a nečistotami? Tvrdé pouzdro FIXED je jistě správným řešením. Pohodlně pojme tablet o maximální velikosti 11". Pevné provedení krytu FIXED Padcover pro Apple iPad Pro 11" (2018) se stojánkem podpora Sleep and Wake temné šedé zaručí, že váš tablet už nic neohrozí. A také vás vůbec nesvazuje v používání výstupních konektorů či tlačítek. Příjemnému pocitu na omak značně dopomáhá užitý materiál - TPU a umělá kůže. Šedá varianta pouzdra na tablet už jen výborně doplňuje jeho perfektní vzhled. Rozhodující vlastnosti pouzdra na tablet FIXED Padcover pro… (alza.sk)

Pipetto Origami priehľadné puzdro pre Apple iPad 11 2018 Ružovo-zlaté…

Pipetto Origami priehľadné puzdro pre Apple iPad 11 2018 Ružovo-zlaté (P045-63C-4)

Puzdro na tablet – ľahké, tenké, odolné s pokrokovou ochranou proti pádu, 100% prémiový polykarbonát Vyberáte šikovný spôsob, ako ochrániť svôj tablet pred akoukoľvek úhonou a nečistotami? Tvrdé puzdro PIPETTO je iste správnou voľbou. Spoľahlivo ochráni tablet s veľkosťou uhlopriečky do 11". Húževnatá kostra obalu na tablet Pipetto Origami priehľadné puzdro pre Apple iPad 11" 2018 Ružovo-zlaté je zárukou, že váš tablet bude mať 100 % ochranu. Pohodlie pri čítaní kryt na tablet nijako nenarúša, jeho telu dominuje materiál, ktorým je polykarbonát. Ružovo-zlatá farba obalu na tablet už len uceľuje dokonalý dojem. Je vhodné pre tablety s veľkosťou až 11" (alza.sk)

Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - uhlově šedé (MRX72ZM…

Apple Smart Folio pro 11&quot; iPad Pro (2018) - uhlově šedé (MRX72ZM/A)

<b>Tenký, čistý design</b><br /> Lehký, odolný Smart Cover chrání přední i zadní stranu iPadu. Taky iPad Pro otevřením probudí a zavřením uspí.<br /> <br /> <b>Polyuretanový design</b><br /> Smart Folio je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.<br /> <br /> <b>Magnetické spojení</b><br /> Magnetický pant Smart Folio k iPadu dokonale přilne a drží ho na místě.<br /> <br /> <b>Stojánek pro psaní na klávesnici</b><br /> Smart Folio nejen chrání, ale slouží i jako stojánek pro psaní na klávesnici. Stačí ho složit a iPad se nakloní do pozice pohodlné pro psaní.<br /> <br /> <b>… (hej.sk)

Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) (MRX82ZM/A) biele

Apple Smart Folio pro 11&quot; iPad Pro (2018) (MRX82ZM/A) biele

<b>Tenký, čistý design</b><br /> Lehký, odolný Smart Cover chrání přední i zadní stranu iPadu. Taky iPad Pro otevřením probudí a zavřením uspí.<br /> <br /> <b>Polyuretanový design</b><br /> Smart Folio je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.<br /> <br /> <b>Magnetické spojení</b><br /> Magnetický pant Smart Folio k iPadu dokonale přilne a drží ho na místě.<br /> <br /> <b>Stojánek pro psaní na klávesnici</b><br /> Smart Folio nejen chrání, ale slouží i jako stojánek pro psaní na klávesnici. Stačí ho složit a iPad se nakloní do pozice pohodlné pro psaní.<br /> <br /> <b>… (hej.sk)

Apple Smart Folio pro 11" iPad Pro (2018) - pískově růžové …

Apple Smart Folio pro 11&quot; iPad Pro (2018) - pískově růžové (MRX92ZM/A)

<b>Tenký, čistý design</b><br /> Lehký, odolný Smart Cover chrání přední i zadní stranu iPadu. Taky iPad Pro otevřením probudí a zavřením uspí.<br /> <br /> <b>Polyuretanový design</b><br /> Smart Folio je vyrobený z polyuretanu. Na vnitřní straně má jemnou podšívku z barevně sladěného mikrovlákna, která pomáhá udržovat displej čistý.<br /> <br /> <b>Magnetické spojení</b><br /> Magnetický pant Smart Folio k iPadu dokonale přilne a drží ho na místě.<br /> <br /> <b>Stojánek pro psaní na klávesnici</b><br /> Smart Folio nejen chrání, ale slouží i jako stojánek pro psaní na klávesnici. Stačí ho složit a iPad se nakloní do pozice pohodlné pro psaní.<br /> <br /> <b>… (hej.sk)

Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt čierny (MWYN2ZM/A)

Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt čierny (MWYN2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU Dodejte ochranu vašemu telefonu díky ochrannému krytu Apple iPhone 11 Pro Silikonový kryt černý. Jedná se o zadní ochranný kryt, který je svým zpracováním pojistkou odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je silikon. Materiál krytu je na dotek příjemný a nevyklouzne vám z rukou. Silikon je známý pro svoji praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Jistotou je také, že nebude zakryt přístup k napájecímu konektoru i ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé užívání telefonu. Klíčové přednosti obalu na mobil Apple iPhone 11 Pro Silikonový kryt černý Skvělá ochrana mobilního telefonu Apple iPhone 11 Pro Ochranný kryt Apple disponuje výřezy pro potřebné konektory a tlačítka Využitý materiál: silikon (alza.sk)

Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt mandarínkový (MWYQ2ZM/A)

Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt mandarínkový (MWYQ2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU, mäkký Chráňte váš telefón pred poškodením vďaka ochrannému krytu Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt mandarínkový. Ide o zadný ochranný kryt, ktorý je svojím kvalitným zhotovením a odolným telom garanciou ochrany pre Apple iPhone 11 Pro. Favoritom medzi materiálmi na výrobu tohto puzdra na mobil je silikón. Silikón je známy pre svoju praktickosť, jednoduchosť pri nasadzovaní a zvýšenú odolnosť. Samozrejmosťou je, že zostane nezakrytý prístup k dobíjaciemu portu. Samozrejmé je, že zostane zachovaný prístup k nabíjaciemu portu aj ďalším ovládacím prvkom potrebným na kľudné používanie vášho mobilu. Kryt na mobil je pružný, a tak je jeho nasadenie bezproblémové. Zásadné parametre obalu na mobil Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt mandarínkový… (alza.sk)

Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt biely (MWYL2ZM/A)

Apple iPhone 11 Pro Silikónový kryt biely (MWYL2ZM/A)

Kryt na mobil pre Apple iPhone 11 Pro, TPU Dodejte ochranu vašemu telefonu za pomoci ochranného krytu Apple iPhone 11 Pro Silikonový kryt bílý. Jde o zadní kryt, který je svým kvalitním provedením spolehlivou zárukou odolnosti. Materiálem vybraným pro tvorbu tohoto krytu je silikon. Povrch krytu je příjemný a neklouže v ruce. Silikon je populární pro svoji praktičnost, odolnost proti nárazům a absorpci vibrací. Samozřejmostí je, že zůstane nezakryt přístup k napájecímu konektoru i k ovládacím prvkům nezbytným pro plynulé užívání telefonu. Základní parametry obalu na mobil Apple iPhone 11 Pro Silikonový kryt bílý Praktická ochrana telefonu Apple iPhone 11 Pro Ochranný kryt Apple má výřezy pro potřebné konektory a ovládací prvky Materiál: silikon (alza.sk)

InvisibleSHIELD pro Apple iPad Pro 12.9" (2018)

InvisibleSHIELD pro Apple iPad Pro 12.9&quot;  (2018)

<b>Glass+</b><br /> Inovované temperované sklo s Ion Matrix™ technologií pro tu nejvyšší ochranu vašeho telefonu. Cena je včetně doživotní garance výměny.<br /> <br /> <b>Silná ochrana proti nárazům</b><br /> Sklo InvisibleShield Glass+ spolu s technologií <b>Ion Matrix™</b> poskytují displeji vašeho zařízení ochranu na té nejvyšší úrovni.<br /> <br /> <b>Ochrana před poškrábáním</b><br /> <b>Precizní povrchová úprava</b> zajistí maximální ochranu proti poškrábání.<br /> <br /> <b>Ochrana proti šmouhám</b><br /> Povrchová úprava s oleofobní vrstvou pomáhá <b>udržovat sklo čisté</b> - je odolné <b>proti otiskům prstů i mastnotám</b>.… (hej.sk)

DUX Temperované sklo Apple iPad Pro 11

DUX  Temperované sklo Apple iPad Pro 11

Temperované sklo Apple iPad Pro 11Ochranné temperované sklo pre Váš Apple iPad Pro 11. Ochráňte svoj tablet pred rozbitím, nečistotami, či iným poškodením. Tvrdené sklo pomáha chrániť Váš displej, zároveň mu neodoberá na odozve a nepridáva telefónu zbytočnú hrúbku. Sklo je 100% priehľadné, čo znamená, že ani nespoznáte že je nalepené na telefóne. ochrana displeja pred rozbitímsklo je 100% priehľadnéhrúbka 0.33 mmjednoduchá aplikáciabalenie obsahuje všetko potrebné k inštaláciiurčené pre iPad Pro 11 (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť