Gps tracker tractive gps xl traxl1 biela

Tractive GPS Tracker XL (TRAXL1)

Tractive GPS Tracker XL (TRAXL1)

GPS lokátor – zaistí zobrazenie polohy zvieraťa, integrovaná SIM karta, diaľkovo riadené svetlo, záznam trasy zvieraťa, nastavenie bezpečnej zóny s upozornením po jej opustení zvieraťom Sledujte pohyb vášho maznáčika odkiaľkoľvekGPS lokátor domácich maznáčikov Tractive umožní sledovať pohyb zvieraťa v reálnom čase a zobrazovať jeho polohu v mobilnej aplikácii alebo na počítači. Lokátor ľahko pripevníte na bežný obojok. Vďaka integrovanej SIM karte je zaistený dátový prenos priamo do vášho mobilného telefónu. Zariadenie je vhodné pre väčšie psy s hmotnosťou vyššou ako 20 kg.Kľúčové vlastnosti lokátora Tractive GPS XLGPS lokátor domácich maznáčikovIntegrovaná SIM karta a GPS modulFunkcia virtuálneho plotu s notifikáciouPrenos polohy zvieraťa v reálnom časeVýdrž batérie až 6… (alza.sk)

Tractive GPS Tracker pre psov (TRDOG1)

Tractive GPS Tracker pre psov (TRDOG1)

GPS lokátor – s integrovanou SIM kartou, bezplatnou aplikáciou pre Android, iOS a web, výdrž batérie je až 5 dní, hmotnosť 30g, odporúča sa pre psy s hmotnosťou > 4kg, vodotesný pri krátkodobom ponorení do vody (IPX7), nárazuvzdorný, ľahko prístupný port na nabíjanie, pri poklese kapacity batérie na 10% odošle zariadenie na váš telefón oznámenie Inteligentný GPS obojok pre psaPomocou GPS obojku pre psov Tractive môžete v reálnom čase sledovať pohyb vášho domáceho maznáčika a zobraziť jeho presnú polohu na displeji smart mobilného zariadenia či v internetovom prehliadači. GPS lokátor Tractive disponuje radom pokročilých funkcií s možnosťou nastavenia virtuálneho plota, zobrazenia histórie pohybu či monitorovania dennej aktivity psa.Kľúčové vlastnosti GPS obojka pre psov… (alza.sk)

Tractive GPS Tracker pre mačky (TRKAT1)

Tractive GPS Tracker pre mačky (TRKAT1)

GPS lokátor – live tracking, zobrazenie vzdialenosti od zvieraťa, virtuálny plot- oznámenie o prekročení určeného priestoru, história pohybu 24 hodín, zdieľanie polohy zvieraťa je možné v rámci predplatného Premium Inteligentný GPS lokátor pre mačkyPomocou GPS lokátora Tractive GPS Tracker môžete v reálnom čase sledovať pohyb vášho domáceho maznáčika a zobraziť jeho presnú polohu na displeji inteligentného mobilného zariadenia či v internetovom prehliadači. GPS lokátor Tractive disponuje radom pokročilých funkcií s možnosťou nastavenia virtuálneho plota, zobrazenia histórie pohybu či monitorovania dennej aktivity mačky.Kľúčové vlastnosti GPS lokátora pre mačky Tractive GPS TrackerSledovanie polohy mačky v reálnom časeOdolný a praktický úchyt na obojokMožno umiestniť na akékoľvek… (alza.sk)

Tractive GPS Tracker pre domácich miláčikov (TRATR1)

Tractive GPS Tracker pre domácich miláčikov (TRATR1)

GPS lokátor – zaistí zobrazenie polohy zvieraťa, integrovaná SIM karta, diaľkovo riadené svetlo, záznam trasy zvieraťa, nastavenie bezpečnej zóny s upozornením po jej opustení zvieraťom Sledujte pohyb vášho maznáčika odkiaľkoľvek GPS lokátor domácich maznáčikov Tractive umožní sledovať pohyb zvieraťa v reálnom čase a zobrazovať jeho polohu v mobilnej aplikácii alebo na počítači. Lokátor ľahko pripevníte na bežný obojok. Vďaka integrovanej SIM karte je zaistený dátový prenos priamo do vášho mobilného telefónu. Zariadenie je vhodné pre psov, mačky a iné domáce zvieratá s hmotnosťou vyššou ako 4,5 kg. Kľúčové vlastnosti lokátora Tractive GPS … (alza.sk)

Tractive GPS obojok (TRCAT1)

Tractive GPS obojok (TRCAT1)

GPS lokátor – integrovaný v obojku, zobrazí svoju polohu z akéhokoľvek miesta na svete, SIM karta zaisťuje komunikáciu medzi prijímačom, telefónom a aplikáciou na mobilný telefón iOS/Android, bezpečnostný rozpojovací mechanizmus, nastaviteľný obvod 19 – 30 cm, hmotnosť lokátora aj s obojkom 50g, šírka 2cm, hrúbka 3mm, vodotesný pri krátkodobom ponorení do vody (IPX7), nárazuvzdorný, výdrž batérie až 5 dní, notifikácia pri poklese kapacity batérie na 10%, GPS obojok pre mačku s bezpečnostným mechanizmomPomocou GPS obojka pre mačky Tractive môžete v reálnom čase sledovať pohyb vášho domáceho maznáčika a zobraziť jeho presnú polohu na displeji smart mobilného zariadenia či v internetovom prehliadači. GPS lokátor Tractive disponuje integrovaným bezpečnostným mechanizmom proti uviaznutiu,… (alza.sk)

Tractive GPS Tracker XL TRAXL1

Tractive GPS Tracker XL TRAXL1

GPS lokátory TRAXL1 (realshop.sk)

Siotech GPS tracker

Siotech GPS tracker

Kvalitní Siotech GPS tracker z kategorie Audio, video, SAT | SMART chytrá elektronika | GPS a Bluetooth lokátory | GPS lokátory. (esat.sk)

Siotech GPS tracker Platinum

Siotech GPS tracker Platinum

Kvalitní Siotech GPS tracker Platinum z kategorie Audio, video, SAT | SMART chytrá elektronika | GPS a Bluetooth lokátory | GPS lokátory. (esat.sk)

Siotech GPS tracker industrial Šedý

Siotech GPS tracker industrial Šedý

Kvalitní Siotech GPS tracker industrial Šedý z kategorie Audio, video, SAT | SMART chytrá elektronika | GPS a Bluetooth lokátory | GPS lokátory. (esat.sk)

Siotech GPS tracker industrial čierny

Siotech GPS tracker industrial čierny

Kvalitní Siotech GPS tracker industrial čierny z kategorie Audio, video, SAT | SMART chytrá elektronika | GPS a Bluetooth lokátory | GPS lokátory. (esat.sk)

CellularLine GPS tracker ANGEL 20 (GPSANGEL20)

CellularLine GPS tracker ANGEL 20 (GPSANGEL20)

GPS lokátor – vylepšené lokalizačné zariadenie na zaznamenávanie trasy a ochranu motocykla, funguje po pripojení micro SIM karty s funkciou VOICE a GPRS, presnosť lokalizácie do 10m, vodoodolný CellularLine Interphone Angel 20 je šikovný GPS tracker pre váš motocykel, ktorý vďaka svojmu kompaktnému prevedeniu zaručuje diskrétne inštaláciu. Toto vylepšené lokalizačné zariadenie aktivujete vložením micro SIM karty s dátovou alebo hlasovou tarifou a v kombinácii s inteligentnou mobilnou aplikáciou v smart zariadení môžete ľahko sledovať polohu motocykla. GPS tracker sa jednoducho zapája pomocou káblov priamo na batériu a vďaka krytiu IP65 je tento kompaktný pomocník odolný voči dažďu, prachu či rôznym nečistotám. Všetky alarmy s oznámením možno nastaviť priamo v aplikácii a ich… (alza.sk)

Siotech GPS tracker industrial černý Platinum

Siotech GPS tracker industrial černý Platinum

Kvalitní Siotech GPS tracker industrial černý Platinum z kategorie Audio, video, SAT | SMART chytrá elektronika | GPS a Bluetooth lokátory | GPS lokátory. (esat.sk)

Invoxia GPS Tracker (IX-LWT1-IVX-001)

Invoxia GPS Tracker (IX-LWT1-IVX-001)

GPS lokátor – bez nutnosti použitia SIM karty, používa sieť Sigfox, vydrží na jedno nabitie až 6 mesiacov, frekvencia sledovania 5 alebo 10 minút, doba nabíjania 1 hodina, balenie obsahuje Invoxia GPS Tracker/microUSB kábel Tento GPS lokátor sa hodí pre všetkých ľudí, ktorí si chcú poistiť svoje veci pred krádežou alebo stratou. Invoxia GPS Tracker funguje na princípe siete Sigfox, čo znamená, že do neho nemusíte vkladať SIM kartu. Využívanie tejto siete máte na tri roky zaistené zdarma, potom je poplatok iba 9,99 € ročne. V celej Českej republike a na Slovensku má lokátor plné pokrytie, v iných ako týchto krajinách sa to líši. Ak sa dostane zariadenie pod 20 % batérie, príde vám upozornenie. Samotné nabitie cez micro USB kábel (obsiahnutý v balení) trvá iba jednu hodinu.Kľúčové… (alza.sk)

Invoxia GPS Pet Tracker (IX-LWT2-IVX-001)

Invoxia GPS Pet Tracker (IX-LWT2-IVX-001)

GPS lokátor – pre mačky, psy a malé domáce zvieratá, umiestnenie na obojok, notifikácia po dosiahnutí 20% batérie, sieť Sigfox (3 roky zdarma), nastaviteľná intenzita sledovania Invoxia GPS Pet Tracker je cenovo dostupný a kompaktný GPS lokátor, vďaka ktorému budete mať svojich miláčikov pekne pod dohľadom. Tento lokátor funguje na princípe sieti Sigfox, čo znamená, že do neho nemusíte vkladať SIM kartu. Využívanie tejto siete máte na tri roky zaistené zdarma, potom je poplatok iba 9,99 € ročne. V celej Českej republike a na Slovensku má lokátor plné pokrytie, v iných ako týchto krajinách sa to líši. Ak sa dostane zariadenie pod 20 % batérie, príde vám upozornenie. Na jedno nabitie vydrží lokátor fungovať po dobu 1 – 3 mesiacov a samotné nabitie cez micro USB kábel (obsiahnutý v balení)… (alza.sk)

Lezyne Mega XL GPS Green (1-GPS-MEGAXL-V103)

Lezyne Mega XL GPS Green (1-GPS-MEGAXL-V103)

Cyklocomputer – bezdrôtový, meranie kadencie, výškomer, teplomer, funkcie autoštart a autostop, meranie priemernej rýchlosti, meranie aktuálnej rýchlosti, výpočet kalórií, meranie prejdenej vzdialenosti, meranie celkového času jazdy, GPS, meranie kadencie, Výškomer, Teplomer, Autoštart/stop, Notifikácie z mobilu, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Držiak súčasťou, Kompatibilný s elektrobicyklami, Celkový čas jazdy, Priemerná rýchlosť, Aktuálna rýchlosť, Prejdená vzdialenosť, Vodoodolnosť, Aktuálny čas jazdy, GLONASS, meranie tepu, Max, rýchlosť a Tréningový denník tréningový denník, záznam trasy, notifikácie z mobilu, držiak súčasťou balenia, kompatibilný s elektrobicyklami, vodoodolný, pripojenie cez ANT+, Bluetooth a USB, podporuje Android a iOS, hmotnosť 83g, 2.7" displej Niekto jazdí na… (alza.sk)

Lezyne Mega XL GPS Yellow (1-GPS-MEGAXL-V116)

Lezyne Mega XL GPS Yellow (1-GPS-MEGAXL-V116)

Cyklocomputer – bezdrôtový, meranie kadencie, výškomer, teplomer, funkcie autoštart a autostop, meranie priemernej rýchlosti, meranie aktuálnej rýchlosti, výpočet kalórií, meranie prejdenej vzdialenosti, meranie celkového času jazdy, GPS, meranie kadencie, Výškomer, Teplomer, Autoštart/stop, Notifikácie z mobilu, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Držiak súčasťou, Kompatibilný s elektrobicyklami, Celkový čas jazdy, Priemerná rýchlosť, Aktuálna rýchlosť, Prejdená vzdialenosť, Vodoodolnosť, Aktuálny čas jazdy, GLONASS, meranie tepu, Max, rýchlosť a Tréningový denník tréningový denník, záznam trasy, notifikácie z mobilu, držiak súčasťou balenia, kompatibilný s elektrobicyklami, vodoodolný, pripojenie cez ANT+, Bluetooth a USB, podporuje Android a iOS, hmotnosť 83g, 2.7" displej Niekto vybieha… (alza.sk)

Tractive MOTION Activity Tracker TRAPB1

Tractive MOTION Activity Tracker TRAPB1

AKO TRACTIVE MOTION FUNGUJE Tractive MOTION sleduje činnosť vášho domáceho zvieratka 24 hodín denne. Jednoducho pripevnite Tractive MOTION na jeho obojok a všetky údaje budú chodiť priamo na váš smartfón. Preto sa vyžaduje mobil s podporou Bluetooth Smart Ready. Tu si môžete overiť kompatibilitu svojho smartfónu: http://motion.tractive.com/faq/en.html#allgemein_2 TRACTIVE MOTION Tractive MOTION je miniatúrne a ľahké zariadenie na sledovanie aktivity. STIAHNITE SI APLIKÁCIU Tractive MOTION funguje s bezplatnými aplikáciami pre iPhone a Android. iPhone https://itunes.apple.com/en/app/tractive-motion-pet-activity/id728215464?mt=8 Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tractive.android.motion ŠTATISTIKY Získajte podrobné štatistiky o činnosti vášho zvieratka a nastavujte… (realshop.sk)

Lezyne Mega XL GPS Black

Lezyne Mega XL GPS Black

GPS cyklopočítač s odolnou kompozitnou konštrukciou. Zariadenie je navrhnuté s využitím špičkových GPS technológií. Mega XL GPS tak spĺňa požiadavky náročných používateľov. Obsahuje 2,7“ displej s rozlíšením 240 x 400 pixelov s možnosťou vertikálneho alebo horizontálneho zobrazenia. Je možné súčastne spárovať s kompatibilnými zariadeniami na meranie výkonu, rýchlosti, kadencie a srdcového tepu. To je možné prostredníctvom Bluetooth Smart alebo ANT+. Po pripojení k bezplatnej aplikácii Ally V2 je možné prijímať telefonické hovory, správy a upozornenia aplikácií. Zariadenie ponúka predinštalované mapy na obrazovke, plánovanie trasy a off-line navigáciu. Pomocou aplikácie Lezyne Track je možné zdieľať údaje o trasách s ostatnými používateľmi v reálnom čase. Zariadenie je navyše vybavené… (muziker.com)

Lezyne Mega XL GPS Cover White

Lezyne Mega XL GPS Cover White

Mäkký, odolný silikónový obal pre cyklo počítače Mega XL GPS je skvelou voľbou pre ochranu vášho zariadenia. Obal sa ľahko nasunie na zariadenie a pevne sa prispôsobí telu počítača. Obal je tiež veľmi ľahký. (muziker.com)

Lezyne Mega XL GPS Cover Yellow

Lezyne Mega XL GPS Cover Yellow

Mäkký, odolný silikónový obal pre cyklo počítače Mega XL GPS je skvelou voľbou pre ochranu vášho zariadenia. Obal sa ľahko nasunie na zariadenie a pevne sa prispôsobí telu počítača. Obal je tiež veľmi ľahký. (muziker.com)

Lezyne Mega XL GPS Cover Red

Lezyne Mega XL GPS Cover Red

Mäkký, odolný silikónový obal pre cyklo počítače Mega XL GPS je skvelou voľbou pre ochranu vášho zariadenia. Obal sa ľahko nasunie na zariadenie a pevne sa prispôsobí telu počítača. Obal je tiež veľmi ľahký. (muziker.com)

Lezyne Mega XL GPS Cover Black

Lezyne Mega XL GPS Cover Black

Mäkký, odolný silikónový obal pre cyklo počítače Mega XL GPS je skvelou voľbou pre ochranu vášho zariadenia. Obal sa ľahko nasunie na zariadenie a pevne sa prispôsobí telu počítača. Obal je tiež veľmi ľahký. (muziker.com)

Niceboy X-Fit GPS (xfit-gps) čierna

Niceboy X-Fit GPS (xfit-gps) čierna

<b>Nadupaný sporttester</b><br /> Niceboy X-fit GPS je neuvěřitelně nadupaný sporttester/chytrý náramek. Vestavěný GPS tracker s vlastní pamětí až na 7 dnů. 22 sportovních aktivit, ze kterých můžete vybírat. S nimi spojené přesné měření trasy, rychlosti, spálených kalorií, přímé měření srdečního tepu a další sportovní údaje. Přehledná aplikace v češtině s detailním rozborem aktivit (např. tempo po kilometrech, graf srdečního tepu a další). Denní monitoring kroků, vzdálenosti, spálených kalorií či monitoring spánku. To vše na velkém a barevném, téměř palcovém OLED displeji. Náramek je navíc plně vodotěsný a prachuvzdorný (IP67) a vydrží bez nabíjení až 10 dní!<br /> <br /> <b>Zabudovaný GPS modul</b><br /> Fitness náramek Niceboy X-fit GPS… (hej.sk)

Doska prijímača GPS MAKERFACTORY M5Stack GPS MF-5674923, M5Stack

Doska prijímača GPS MAKERFACTORY M5Stack GPS MF-5674923, M5Stack

Doska prijímača GPS MAKERFACTORY M5Stack GPS MF-5674923, M5Stack​ od výrobce MAKERFACTORY v kategorii Mikrokontrolérové dosky & kity (MCU) za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

UNBRANDED GPS flex - Apple iPhone 6 (flex na GPS)

UNBRANDED GPS flex - Apple iPhone 6 (flex na GPS)

GPS flex - Apple iPhone 6 (flex na GPS)Kompatibilné s: Apple iPhone 6 (vsetkonamobil.sk)

Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi, biela

Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku Multi, biela

Tento držiak s pevným klipom je určený na uchytenie telefónu alebo navigácie so šírkou 5,5 až 8,5 cm. Je zaistený aretáciou a zároveň aj protišmykovou vrstvou na vnútorných stranách. Upnutie klipsu pomocou guľového systému umožňuje v každej polohe široké nastavenie uhlov, vrátane možnosti otáčania o 360 °.V automobile ho môžete pripevniť tromi spôsobmi. upevnenie na mriežku ventilácie: štipec na upnutie telefónu v tvare U pripevnite na adaptér do mriežky ventilácie a aj s ním ho do ventilácie nasuňte silnou prísavkou na sklo: klips na upnutie telefónu pripevnite na stredný adaptér do prísavky a pomocou prísavky pripevnite na sklo silnou prísavkou a adaptérom na palubnú dosku: štipec na upnutie telefónu pripevnite na malý adaptér a spoločne ich nasaďte na jednu z troch pozícií na… (4home.sk)

Pánske triko Sensor MERINO ACTIVE PT GPS červená 12110037 XL

Pánske triko Sensor MERINO ACTIVE PT GPS červená 12110037 XL

Pánske triko Sensor MERINO ACTIVE PT GPS červená 12110037 XL Tričko má voľnejší civilnejšie strih a potlač na prsiach. Tričko Merino je veľmi príjemné na tele, vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje, aj keď je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i pri dlhšom nosení. Tričko Merino má vynikajúce termoregulačné vlastnosti. odolnosť proti zápachu vysoko kvalitné vlna Merino z Nového Zélandu zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolín, ktorý má trvalé antibakteriálne vlastnosti jedná sa o produkt z plne obnoviteľných zdrojov Materiál: 100% Vlna Merino Wool (160g / m2) Farba: červená Termoprádlo » Tričká dlhý rukáv » Pánske triko Sensor MERINO ACTIVE PT GPS červená 12110037 XL (gamisport.sk)

Pánske triko Sensor Merino Wool PT GPS červené 13000021 XL

Pánske triko Sensor Merino Wool PT GPS červené 13000021 XL

Pánske triko Sensor Merino Wool PT GPS červené 13000021 XL Tričko má voľnejší civilnejšie strih a potlač GPS na prsiach. Tričko Merino je veľmi príjemné na tele, vďaka jemným a dlhým vláknam prirodzene absorbuje a odvádza vlhkosť, hreje, aj keď je vlhké. Tričko Merino je odolné proti zápachu i pri dlhšom nosení. Tričko Merino má vynikajúce termoregulačné vlastnosti. odolnosť proti zápachu vysoko kvalitné vlna Merino z Nového Zélandu zabraňuje pocitu vlhkosti, odvod potu od pokožky Merino obsahuje lanolín, ktorý má trvalé antibakteriálne vlastnosti jedná sa o produkt z plne obnoviteľných zdrojov Farba: červená Termoprádlo » Tričká krátky rukáv » Pánske triko Sensor Merino Wool PT GPS červené 13000021 XL (gamisport.sk)

Pánske triko Sensor PT Coolmax Fresh GPS čierne 11101018 XL

Pánske triko Sensor PT Coolmax Fresh GPS čierne 11101018 XL

Pánske triko Sensor PT Coolmax Fresh GPS čierne 11101018 XL Tričko má civilnejšie voľnejší strih a možno ho použiť aj na iné ako športové aktivity. Tričko je vyrobené z Materiálu Coolmax fresh, tento Materiál je vhodný do teplého počasia, kedy Vám ponúkne výborné termoregulačné vlastnosti a odvod potu. Materiál trička je obohatený o ióny striebra, ktoré rozkladajú bunkovú stenu mikroorganizmu a zamedzuje tak zápachu trvalá antibakteriálna ochrana tvarová stálosť a elasticita ploché švy ochranná proti UV žiareniu UPF 25 Materiál: 50% PES Coolmax fresh, 40% PES micro, 10% Lycra Farba: čierna Termoprádlo » Tričká krátky rukáv » Pánske triko Sensor PT Coolmax Fresh GPS čierne 11101018 XL (gamisport.sk)

Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS zafír 17100013 XL

Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS zafír 17100013 XL

Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS zafír 17100013 XL Tričko má civilnejšie voľnejší strih a možno ho použiť aj na iné ako športové aktivity. Tričko je vyrobené z materiálu Coolmax fresh, tento materiál je vhodný do teplého počasia, kedy Vám ponúkne výborné termoregulačné vlastnosti a odvod potu. Materiál trička je obohatený o ióny striebra, ktoré rozkladajú bunkovú stenu mikroorganizmu a zamedzuje tak zápachu Trvalá antibakteriálna ochrana Tvarová stálosť a elasticita ploché švy Ochranná proti UV žiareniu UPF 25 Zloženie materiálu: 50% PES Coolmax fresh, 40% PES micro, 10% Lycra (120g / m2) Farba: zafírová Termoprádlo » Tričká krátky rukáv » Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS zafír 17100013 XL (gamisport.sk)

Eltrinex LS500 GPS

Eltrinex LS500 GPS

Kamera do auta – rozlíšenie 2K 2304×1296, 2.7" LCD displej, uhol záberu 170°, funkcia WDR pre nočný záznam, GPS, upozornenie na radary/hliadky/prejazdy, mikrofón, reproduktor, magnetický držiak, microSDHC až 64GB, AV out, HDMI, micro USB, USB , Li-Pol batéria Kvalitná automobilová kamera umožňuje natáčať zábery až do rozlíšenia 2K 2304 × 1296 pixelov. Disponuje GPS prijímačom zobrazujúci aktuálnu rýchlosť a smer jazdy a tiež technológiu WDR.V dnešnej uponáhľanej dobe sú cesty veľmi nebezpečné. Bezohľadní vodiči, nervózni chodci a cyklisti vám budú jazdu vždy komplikovať. Preto ak trávite veľa času cestovaním v aute, je lepšie si celú svoju jazdu natáčať a dokumentovať. To môžete práve vďaka záznamovej kamere do auta Eltrinex LS500 GPS, ktorá zvládne natáčať až v rozlíšení 2K.Kľúčové… (alza.sk)

Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS žltá reflex 17100012 XL

Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS žltá reflex 17100012 XL

Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS žltá reflex 17100012 XL Tričko má civilnejšie voľnejší strih a možno ho použiť aj na iné ako športové aktivity. Tričko je vyrobené z materiálu Coolmax fresh, tento materiál je vhodný do teplého počasia, kedy Vám ponúkne výborné termoregulačné vlastnosti a odvod potu. Materiál trička je obohatený o ióny striebra, ktoré rozkladajú bunkovú stenu mikroorganizmu a zamedzuje tak zápachu Trvalá antibakteriálna ochrana Tvarová stálosť a elasticita ploché švy Ochranná proti UV žiareniu UPF 25 Zloženie materiálu: 50% PES Coolmax fresh, 40% PES micro, 10% Lycra (120g / m2) Farba: reflexná žltá Termoprádlo » Tričká krátky rukáv » Pánske triko Sensor COOLMAX FRESH PT GPS žltá reflex 17100012 XL (gamisport.sk)

VDO M7 GPS (4037438030473)

VDO M7 GPS (4037438030473)

Cyklocomputer – bezdrôtový, výškomer, teplomer, funkcie autoštart a autostop, meranie priemernej rýchlosti, meranie aktuálnej rýchlosti, meranie prejdenej vzdialenosti, meranie celkového času jazdy, GPS, Výškomer, Teplomer, Autoštart/stop, Záznam trasy, Držiak súčasťou, Celkový čas jazdy, Priemerná rýchlosť, Aktuálna rýchlosť, Prejdená vzdialenosť a Aktuálny čas jazdy záznam trasy, držiak súčasťou balenia, hmotnosť 42g, 2.17" displej Veľmi kvalitný cyklocomputer VDO M7 GPS je nabitý pokročilými funkciami zahŕňajúcimi výškomer, meranie rýchlosti a vzdialenosti pomocou GPS alebo teplomer. Disponuje integrovanou batériou (USB dobíjanie) a exportom dát pomocou VDO softvéru do formátu .FIT (Strava, Facebook). Cyklocomputer VDO M7 GPS je vhodný pre všetkých, ktorí sa radi pochvália… (alza.sk)

Lezyne Macro GPS Black

Lezyne Macro GPS Black

GPS s veľkým a ostrým displejom je vybavený mnohými pokročilými technológiami, v ľahko použiteľnom a cenovo dostupnom balení. Vlastnosti: Optimalizovaný, ľahko čitateľný displej s podsvietením. Odolná, kompaktná kompozitná konštrukcia. Optimalizovaný systém na zaznamenávanie údajov GPS. Programovateľná multi-bike podpora. Inteligentné pripojenie Bluetooth. Viac real-time funkcií po spárovaní s aplikáciou Lezyne Ally. Intuitívne ovládanie so štyrmi tlačidlami. Lítiová polymérová batéria poskytuje až 22 hodín prevádzky. Nabíjanie cez Micro USB port. Uchováva až 100 hodín údajov o jazde. Prispôsobiteľné polia a počet strán. Vlastné upozornenia a automatické predvoľby. Extrémne odolné voči poveternostným vplyvom. X-Lock Standard montáž. Hmotnosť: 76g. Rozmery: GPS: 42,9 mm x 67,8 mm x 27,5 mm… (muziker.com)

Lezyne Super GPS Black

Lezyne Super GPS Black

Pokročilý cyklistický počítač, naprogramovaný najnovšími technológiami a interaktívnymi funkciami. Vlastnosti: Optimalizovaný, ľahko čitateľný displej s podsvietením. Odolná, kompaktná kompozitná konštrukcia. Super presný systém, na zaznamenávanie pokročilých údajov. GPS/Glonass satelity s barometrom a akcelerometrom. Súčasné ANT + Bluetooth® Smart pripojenie. Viac real-time funkcií po spárovaní s aplikáciou Lezyne Ally. Programovateľná multi-bike podpora. Intuitívne ovládanie so štyrmi tlačidlami. Lítiová polymérová batéria poskytuje až 24 hodín prevádzky. Nabíjanie cez Micro USB port. Uchováva až 400 hodín údajov o jazde. Prispôsobiteľné polia a počet strán. Vlastné upozornenia a automatické predvoľby. Extrémne odolný voči poveternostným vplyvom. X-Lock Standard montáž. Hmotnosť: 76g.… (muziker.com)

Bushnell Phantom GPS Green

Bushnell Phantom GPS Green

Vreckový GPS pristroj pre GOLF s magnetickým klipom. Zariadenie má predinštalovaných viac ako 36000 golfových ihrísk s podrobným mapovaním. Bushnell Phantom je vybavený Bluetooth vysielačom, ktorý môžete jednoducho spárovať so svojím smartfónom a rozšíriť tak svoj okruh informácií o odohratých kolách a pod. Súčasťou je aplikácia pre update ihrísk, zapísanie tee time, score karty alebo prehľad dopalov a vzdialeností. Dlhá výdrž batérie - 10 hod na GPS - 2,5 kola pri jednom nabití. Ľahko čitateľný displej. Možnosť zobrazenia štyroch vzdialeností na jamku alebo na prekážku. Intuitívne ovládanie. USB nabíjací kábel - súčasťou balenia. Rozmery 59 x 58 x 20 mm. Rozmery displeja: 35 x 35 mm. Hmotnosť: 59 g. (muziker.com)

Bushnell Phantom GPS Red

Bushnell Phantom GPS Red

Vreckový GPS pristroj pre GOLF s magnetickým klipom. Zariadenie má predinštalovaných viac ako 36000 golfových ihrísk s podrobným mapovaním. Bushnell Phantom je vybavený Bluetooth vysielačom, ktorý môžete jednoducho spárovať so svojím smartfónom a rozšíriť tak svoj okruh informácií o odohratých kolách a pod. Súčasťou je aplikácia pre update ihrísk, zapísanie tee time, score karty alebo prehľad dopalov a vzdialeností. Dlhá výdrž batérie - 10 hod na GPS - 2,5 kola pri jednom nabití. Ľahko čitateľný displej. Možnosť zobrazenia štyroch vzdialeností na jamku alebo na prekážku. Intuitívne ovládanie. USB nabíjací kábel - súčasťou balenia. Rozmery 59 x 58 x 20 mm. Rozmery displeja: 35 x 35 mm. Hmotnosť: 59 g. (muziker.com)

LAMAX C7 GPS module

LAMAX C7 GPS module

Každý vodič chce nehode predísť. Počet nehôd však každoročne narastá. Rovnako i tých, u ktorých nie je známy vinník. Chcete mať vždy dôkaz pre poisťovňu, že ste nehodu nezavinili? Kamera do auta LAMAX C7 ukladá záznamy vo vysokom rozlíšení. Nechýba jej kvalitné nočné nahrávanie, časozberné video ani parkovací mód. Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie, vďaka praktickému držiaku i inštalácii, G‑Senzor či detekcia pohybu. Nehoda vás už neprekvapí nepripravených. (muziker.com)

Niceboy X Fit GPS

Niceboy X Fit GPS

Fitnes náramok. Vďaka zabudovanému GPS modulu získate dáta o trase, vzdialenosti, rýchlosti/tempe či prevýšení, ktoré môžete následne analyzovať v aplikácii (v českom jazyku). Športové režimy vypočítavajú údaje (napr. spálené kalórie) priamo na mieru zvolenej aktivite. Náramok vám navyše umožní informácie o vašich aktivitách ukladať do svojej internej pamäte až počas 7 dní. To všetko na veľkom a farebnom, takmer palcovom OLED displeji. Náramok je navyše plne vodotesný a prachuvzdorný (IP67) a vydrží bez nabíjania až 10 dní. (muziker.com)

GPS navigace NAVITEL MS700

GPS navigace NAVITEL MS700

Kvalitní GPS navigace NAVITEL MS700 z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autoelektronika | Navigácie. (esat.sk)

GPS navigace NAVITEL T7003G

GPS navigace NAVITEL T7003G

Kvalitní GPS navigace NAVITEL T7003G z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autoelektronika | Navigácie. (esat.sk)

GPS navigácia NAVITEL F300

GPS navigácia NAVITEL F300

Kvalitní GPS navigácia NAVITEL F300 z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autoelektronika | Navigácie. (esat.sk)

GPS navigácia NAVITEL E700

GPS navigácia NAVITEL E700

Kvalitní GPS navigácia NAVITEL E700 z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autoelektronika | Navigácie. (esat.sk)

GPS navigácia NAVITEL F150

GPS navigácia NAVITEL F150

Kvalitní GPS navigácia NAVITEL F150 z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autoelektronika | Navigácie. (esat.sk)

GPS navigácia NAVITEL MS400

GPS navigácia NAVITEL MS400

Kvalitní GPS navigácia NAVITEL MS400 z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autoelektronika | Navigácie. (esat.sk)

Cyklopočítač VDO M7 GPS

Cyklopočítač VDO M7 GPS

Bezdrôtový tachometer VDO M7 GPS je vďaka GPS Technológiu Veľmi presný objem Meranie rýchlosti, vzdialenosti Alebo nadmorskej výšky. Môžete ho pripojiť k PC. (sportobchod.sk)

TRACKITO CHYTRY GPS LOKATOR

TRACKITO CHYTRY GPS LOKATOR

CHYTRÝ GPS LOKÁTOR. Chráňte rozumne svoj majetok s bezpečnostným zariadením Trackito!. Trackito dokáže monitorovať svoju polohu a pohyb. Čo sa stane v prípade krádeže? Trackito spustí alarm vo vašom mobile alebo tablete!. Vďaka (andreashop.sk)

NAVITEL R300 GPS (8594181741828)

NAVITEL R300 GPS (8594181741828)

Kamera do auta – rozlíšenie Full HD (1920×1080), 2" LCD, uhol záberu 140°, so záznamom zvuku, microSD, autonabíjačka Záznamová kamera do auta NAVITEL R300 GPS je výborným parťákom pri každej jazde. Vďaka štvorvrstvovej sklenenej šošovke zvládne nahrávať a zhotovovať veľmi detailné snímky. Kamera disponuje tiež panoramatickým záznamom v uhle až 140° a rozlíšením 1 920 × 1 080. Prístroj NAVITEL R300 GPS budete ovládať pomocou displeja s veľkosťou 2". Videá vo formáte FullHD sa budú ukladať na vloženú micro SD kartu, ktorá môže byť až 64 GB veľká. Hlavné prednosti kamery NAVITEL R300 GPSKamera nahráva v rozlíšení 1 920 × 1 080Disponuje LCD displejom s veľkosťou 2"NAVITEL R300 GPS nahráva video s 30 snímkami za sekunduSamozrejmosťou je integrovaný G-senzor reagujúci… (alza.sk)

Timex Ironman GPS TW5M11700

Timex Ironman GPS TW5M11700

Timex Ironman GPS TW5M11700. (vivantis.sk)

Niceboy X-fit GPS (8594182423556)

Niceboy X-fit GPS (8594182423556)

Fitness náramok – s priamym meraním tepu zo zápästia, krokomer, meranie vzdialenosti, monitoring spánku, pripojenie pomocou Bluetooth a USB, s integrovaným GPS, hodnota vodotesnosti Water resistant, kompatibilný s Android a iOS Kľúčové vlastnosti fitness náramku Niceboy X-Fit GPS (čierny)Inteligentný náramok X-fit GPSVstavaný GPS modulPriame merania srdcového tepu22 športových aktivít (beh, cyklistika, lyžovanie, turistika a ďalšie)Plne vodotesný (IP67)Analýza aktivít v českej aplikácii (trasa, tempo, prevýšenie, srdcový tep a ďalšie)Monitoring dennej aktivity (kalórie, kroky, vzdialenosť, tep a ďalšie)Monitoring spánkuPrehľad aktuálneho počasiaInterná pamäť aktivít až na 7 dníVýdrž až 10 dníVeľký farebný OLED displej 0,96"Výzva k aktivite pri dlhšej nečinnostiUpozornenie na telefónne… (alza.sk)

Niceboy PILOT X + GPS modul

Niceboy PILOT X + GPS modul

Kamera do auta – FullHD 1920×1080p 30fps, G-senzor, fotoaparát 2Mpx, H.264, parkovací režim, detekcia pohybu, nahrávanie v slučke, zamykanie súborov proti prepísaniu, micro SD karta až 64GB Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Kľúčové vlastnosti palubnej kamery Niceboy PILOT XPalubná kamera Niceboy PILOT XReálne rozlíšenie Full HD (1920×1080p)Menu v českom jazykuOkamžitá inštalácia vďaka magnetickému držiakuGPS modul s vlastným GPS prehrávačomG-senzor na ochranu nahrávky v prípade nehodyNahrávanie v slučkeAž 64 GB pamäťová karta (nie je súčasťou balenia)Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!Autokamera s magnetickým držiakom na rýchlu inštaláciuAutokamera PILOT X od spoločnosti Niceboy disponuje kompaktnými rozmermi, vďaka… (alza.sk)

LAMAX Drive C7 GPS module

LAMAX Drive C7 GPS module

GPS modul pre kamery Lamax Drive C7 na určenie polohy a zabezpečenie informácií o vašej jazde GPS modul k záznamovej kamere Lamax Drive C7 umožňuje okrem iného zobrazenie polohy vozidla a aktuálnej rýchlosti. Môžete si zvoliť, či sa údaje budú počas záznamu zobrazovať na displeji kamery alebo sa len zapíšu do GPS logu na pamäťovú kartu.Súčasťou je aj aplikácia, na ktorej môžete cez Google mapy sledovať prejdenú trasu alebo krivky G-senzora. Vďaka týmto funkciám môžete v prípade nehody určiť miesto, a prípadne aj to, či vôbec k nárazu došlo. Tieto informácie sa potom hodia ako dôkaz pre poisťovňu alebo políciu. GPS modul sa ku kamere pripája pomocou HDMI.Kompatibilita:Kamera do auta Lamax DRIVE C7 (alza.sk)

Bushnell Excel GPS Watch-Black

Bushnell Excel GPS Watch-Black

Špičkové smart hodinky pre golfistov nabité najmodernejšími technologickými vychytávkami. Kombinácia štýlu a funkčnosti. V pamäti majú viac ako 35000 golfových ihrísk z celého sveta s možnosťou automatickej aktualizácie cez Bluetooth s akýmkoľvek smartphonom. Batéria poskytuje mimoriadne dlhú životnosť - až tri plné kolá na jedno nabitie (16 hod). Plnofarebný LED displej má automatické nastavenie jasu a výbornú čitateľnosť aj na priamom slnku. V spolupráci s mobilnou aplikáciou Excel máte k dispozícii plnofarebné letecké mapy ihrísk, rozloženie jamiek, 3D vizualizáciu, výstrahy pred nebezpečenstvom, sledovanie skóre, krokomer, stopky a mnoho ďalších funkcií, ktoré pomôžu zlepšiť vašu hru. Silikónový remienok je pohodlný a nijako neobmedzuje pri švihu. Farebné prevedenie: Black… (muziker.com)

Jucad Magnetic GPS/Smartphone Holder

Jucad Magnetic GPS/Smartphone Holder

Držiak s jednoduchým uchytením smartphonu alebo GPS na golfový vozík, vhodný pre všetky modely vozíkov JuCad. (muziker.com)

Shad GPS Case 4,3'' Handlebat

Shad GPS Case 4,3'' Handlebat

Praktické, vodotesné puzdro pre GPS vhodné na motocykel, vybavené univerzálnym držiakom. Je vhodné aj pre cyklistov. Interiér je obložený penovým odolným materiálom. Držiak možno jednoducho pripevniť vďaka praktickému nastaviteľnému systému. Je vybavené základňou otočnou o 360°, vodotesnou konštrukciou a zipsami. Dotykový displej možno ovládať cez kryštalický priehľadný film zaručujúci maximálnu ostrosť. (muziker.com)

Shad GPS Case 4,3'' Mirror

Shad GPS Case 4,3'' Mirror

Praktické, vodotesné puzdro pre GPS vhodné na motocykel, vybavené univerzálnym držiakom. Je vhodné aj pre cyklistov. Interiér je obložený penovým odolným materiálom. Držiak možno jednoducho pripevniť vďaka praktickému nastaviteľnému systému. Je vybavené základňou otočnou o 360°, vodotesnou konštrukciou a zipsami. Dotykový displej možno ovládať cez kryštalický priehľadný film zaručujúci maximálnu ostrosť. (muziker.com)

GPS prijímač MikroElektronika MIKROE-1032

GPS prijímač MikroElektronika MIKROE-1032

GPS prijímač MikroElektronika MIKROE-1032​ od výrobce MikroElektronika v kategorii Raspberry PI Zubehör za skvělou cenu u Conrada. (conrad.sk)

GPS navigácia NAVITEL E505 MAGNETIC

GPS navigácia NAVITEL E505 MAGNETIC

Kvalitní GPS navigácia NAVITEL E505 MAGNETIC z kategorie Dom a záhrada | Auto, moto | Autoelektronika | Navigácie. (esat.sk)

GPS lokátor BLOW BL012 WHITE

GPS lokátor BLOW BL012 WHITE

Kvalitní GPS lokátor BLOW BL012 WHITE z kategorie Audio, video, SAT | SMART chytrá elektronika | GPS a Bluetooth lokátory | GPS lokátory. (esat.sk)

Držiak telefónu/GPS do CD

Držiak telefónu/GPS do CD

Kvalitní Držiak telefónu/GPS do CD z kategorie Audio, video, SAT | Telefóny | Držiaky pro telefóny | Držiaky do CD mechaniky. (esat.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť