Gregor a velky tresk 3

Dejiny Slovenska a Slovákov od Veľkého tresku po veľký tresk

Dejiny Slovenska a Slovákov od Veľkého tresku po veľký tresk

Autor humorným spôsobom hovorí o najdôležitejších postavách a udalostiach týkajúcich sa slovenských dejín. Vtipné historky oživujú ešte vtipnejšie perokresby, ktorými je text okorenený. Aj o veciach vážnych možno hovoriť s úsmevom. To je hlavný zámer autora tejto knihy. Veríme, že sa čitateľovi bude páčiť. (pantarhei.sk)

Gregor a veľký tresk (3)

Gregor a veľký tresk (3)

Tretie knižné dobrodružstvo od Lucy Hawkingovej a profesora Stephena Hawkinga nadväzuje na úspešné príbehy Gregorove tajné výpravy do vesmíru a Gregorova vesmírna naháňačka za pokladom. Erik sa zapojí do veľkého experimentu vo Švajčiarsku, kde skúma prvé okamihy po vzniku vesmíru. Existuje však skupina ľudí, ktorí nesúhlasia so spustením experimentu a pripravujú sabotáž, aby prerušili veľkolepé spustenie prístrojov. Podarí sa im to? Na čej strane bude tentoraz stáť Radač? A prečo vôbec tak nalie havo chce rozprávať s Ankou a Gregorom? (pantarhei.sk)

Veľký tresk

Veľký tresk

Boli sme pri tom, keď sa lámal režim. Bol to vskutku Veľký tresk. S odstupom troch desaťročí sa v ňom dajú rozpoznať problémy, ktoré nás dnes trápia a štvú. S odstupom troch desaťročí! Vtedy sme boli v zajatí akcie. Udalosti sa valili jedna za druhou v zhustenom čase. Reflexia potrebuje odstup. Iba ten umožňuje kritický pohľad na dianie v spoločnosti. Obaja sme boli v tom čase vo významných pozíciách Jan Urban v Občianskom Fóre a ja vo Verejnosti proti násiliu. Písali sme pre generáciu, ktorá začala vnímať svet po Veľkom tresku. Mnohí budú mať pocit, že nášmu rozprávaniu chýba oslavný tón, pátos. Verte však, že aj dnes považujeme November 89 za hodinu pravdy o sebe a o nás. Po svojom, samozrejme. S vedomím, že minulosť sa zmeniť nedá a budúcnosť je práve teraz a práve tu. V tom, čo robíme… (pantarhei.sk)

Meňavce - Veľký tresk

Meňavce - Veľký tresk

Sprievodca galaxiou medzi fyzikou a slovenčinou. Beletrizovaný pracovný zošit na rozvoj prírodovednej gramotnosti pre žiakov na 2. stupni ZŠ, ktorý obsahuje aj úlohy na rozvoj čitateľskej gramotnosti a mnoho úloh na rozvoj kritického myslenia. (pantarhei.sk)

Shakespeare medzi Veľkým treskom a South Parkom

Shakespeare medzi Veľkým treskom a South Parkom

Editorka medzinárodnej zbierky Jana B. Wild oslovila na spoluprácu nielen divadelných vedcov a kusthistorikov, ale aj vedcov a tvorcov, ktorí sa v shakespearovských ani vedeckých diskurzoch bežne neobjavujú. Shakespeare sa tu ocitá v medzipriestoroch kultúr, médií, dôb. Kniha prináša pohľady z oblasti filozofie a astrofyziky, informačných technológií a dejín divadla, stredoškolskej pedagogiky, antropológie a sociológie, kultúrnych štúdií a japonistiky, výtvarného umenia, filmu, tanca a opery, performancie a videoartu, z popkultúry a televízie, ako aj zo súčasnej drámy. Autorky a autori textov uvažujú o renesančnej astronómii a filozofii; o vnútornej slobode človeka v škrupinke mysle; o Veľkom tresku; o všadeprítomnosti všetkých minulostí; o kultúrnych kódoch a stereotypoch; o virtuálnych… (pantarhei.sk)

Letopisy Podzemě – Gregor a zlověstné proroctví (978-80-253-4106-3)

Letopisy Podzemě – Gregor a zlověstné proroctví (978-80-253-4106-3)

Elektronická kniha - ze série Letopisy Podzemě, autor Suzanne Collins, 240 stran, česky Gregor přísahá, že se do Podzemě už nikdy nevrátí. Protože je však klíčovou postavou dalšího proroctví, Podzemníci ho potřebují dostat zpět. A vědí jak na to: unesou jeho malou sestřičku Botku. Nový úkol ho svede dohromady s netopýrem Áresem i vzpurnou princeznou Luxou. Společně se vypraví na nebezpečné podzemní moře, aby našli Zhoubu – hrozivého bílého potkana, o kterém mluví proroctví. Podaří se Gregorovi věštbu naplnit? Pokud ne, jeho život i život v Podzemi, už nikdy nebude stejný jako dřív. Druhý díl akční série od autorky bestselleru Hunger Games! (alza.sk)

Gregor a koráb času

Gregor a koráb času

Ďalšie pokračovanie Gregorových dobrodružstiev z pera Lucy Hawkingovej Gregor a koráb času je tu. Keď náš hrdina nájde únikovú cestu z kozmickej lode Artemis, v ktorej ho uväznili, zo srdca sa mu uľaví a teší sa z návratu na Zem. Hneď po pristátí však zistí, že niečo nie je v poriadku. Na mieste, kde stál predtým jeho dom, nájde len vyprahnutú pustatinu. Po uliciach sa namiesto ľudí preháňajú roboty. Zem, akú Gregor poznal, je preč a nikto o nej nemá ani potuchy. Nemôže to predsa nechať len tak! Čo - alebo kto - za to všetko môže? Príde na to? Alebo je už na záchranu sveta neskoro? To všetko a ešte mnoho iného prežijete s Gregorom a jeho novým nezvyčajným priateľom v novej knihe Gregor a koráb času. (pantarhei.sk)

Gregor a modrý mesiac (5)

Gregor a modrý mesiac (5)

Gregor a Anka sa vydávajú na ďalšie vesmírne dobrodružstvo inšpirované misiou na Mars v piatom pokračovaní Gregorových tajných výprav do vesmíru z pera Lucy a Stephena Hawkingovcov. Gregor a Anka sú šťastím bez seba. Dostali sa do špeciálneho programu, v ktorom školia mladých astronautov na budúce misie na Mars. Splnili sa im najtajnejšie sny, lebo sú pri všetkých najnovších vesmírnych objavoch a obklopení kamarátmi rovnako nadšenými pre nekonečný kozmos. Počas výcviku vo vesmírnom tábore zistia, že zvláštne veci sa dejú nie len na Zemi, ale aj na obežnej dráhe. Podivuhodné vesmírne misie sa uskutočňujú pod rúškom tajomna a ich výcvik je každým dňom viac a viac desivý. (pantarhei.sk)

Letopisy Podzemě – Gregor a zlověstné proroctví

Letopisy Podzemě – Gregor a zlověstné proroctví

Gregor přísahá, že se do Podzemě už nevrátí. Je však klíčovou postavou dalšího proroctví a Podzemníci ho potřebují dostat zpět. A vědí, jak na to: unesou jeho sestřičku Botku. Nový úkol ho svede dohromady s netopýrem Áresem i vzpurnou princeznou Luxou. Společně se vypraví na nebezpečné podzemní moře, aby našli Zhoubu – hrozivého bílého potkana, o kterém mluví proroctví. Podaří se Gregorovi věštbu naplnit a zachránit tak sestru i celou Podzemi? (pantarhei.sk)

Letopisy Podzemě – Gregor a město pod městem

Letopisy Podzemě – Gregor a město pod městem

V prádelně jednoho nenápadného domu je malá mřížka. Za ní je ukrytý podzemní svět o jehož existenci nemá nikdo nejmenší tušení. Lidé tam žijí v křehkém míru vedle obřích pavouků, netopýrů, švábů a potkanů. Čas příměří má ale brzy skončit… Když se Gregor spolu se svojí sestrou zřítí do temné Podzemě, netuší, že jeho pád není obyčejná náhoda. Podle prastarého proroctví má sehrát velkou roli v událostech, ke kterým se v Podzemi schyluje. Gregor se střetu mezi podzemními tvory nechce účastnit. Pak mu ale dojde, že je to možná jediný způsob jak vyřešit největší záhadu svého života – zmizení otce. Proto se nakonec pustí do nebezpečného dobrodružství, které změní život jemu, i celé Podzemi. První díl akční série od autorky bestselleru Hunger Games! (pantarhei.sk)

Vitakraft Cat Stick pochúťka treska/treska tmavá, 3× 6 g …

Vitakraft Cat Stick pochúťka treska/treska tmavá, 3× 6 g (4008239240033)

Maškrty pre mačky – na posilnenie žuvacích svalov, rybia a tresčia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, tuk 20%, bez obilnín Doplnkové krmivo pre mačky. Obľúbené tyčinky s mimoriadne vysokým obsahom mäsa, vynikajúcou vôňou a neodolateľnou chuťou. Receptúra bez cukru. Neobsahuje farbivá ani konzervačné látky. Zloženie pochúťky pre mačkyMäso a vedľajšie živočíšne produkty (83 %, z toho 75 % chudé hovädzie mäso, hydina) ryby a vedľajšie rybie produkty (6 % treska, 6 % treska tmavá), minerálne látky. Dávkovanie krmiva pre mačkyDenná dávka: 1 – 2 tyčinky. (alza.sk)

Letopisy Podzemě – Gregor a město pod městem (978-80-253-3896-4)

Letopisy Podzemě – Gregor a město pod městem (978-80-253-3896-4)

Elektronická kniha - 1. díl dobrodružstvím nabité série od autorky bestselleru Hunger Games! - ze série Letopisy podzemě, autor Suzanne Collinsová, 248 stran 1. díl dobrodružstvím nabité série od autorky bestselleru Hunger Games! Když se Gregor spolu se svojí sestrou zřítí do temné Podzemě, netuší, že jeho pád není obyčejná náhoda. Podle proroctví má sehrát velkou roli v událostech, ke kterým se v Podzemi schyluje. Gregor se střetu mezi podzemními tvory nechce účastnit. Pak mu ale dojde, že je to možná jediný způsob, jak vyřešit největší záhadu svého života – zmizení otce. Proto se nakonec pustí do nebezpečného dobrodružství, které změní život jemu, i celé Podzemi. (alza.sk)

VITAKRAFT CAT STICK MINI TRESKA/TRESKA TMAVA 3 KS, 18 G, 2424003

VITAKRAFT CAT STICK MINI TRESKA/TRESKA TMAVA 3 KS, 18 G, 2424003

MAŠKRTA . Každá mačka je zbláznená do týchto mäsitých mini tyčiniek! Lahodná vôňa, neodolateľná chuť - bez akýchkoľvek umelých zvýrazňovačov chuti. Praktické: každá tyčinka je balená jednotlivo - to zachováva sviežosť (andreashop.sk)

VITAKRAFT CAT STICK MINI TRESKA/TRESKA TMAVA 3 KS, 18 G, 2424003

VITAKRAFT CAT STICK MINI TRESKA/TRESKA TMAVA 3 KS, 18 G, 2424003

MAŠKRTA . Každá mačka je zbláznená do týchto mäsitých mini tyčiniek! Lahodná vôňa, neodolateľná chuť - bez akýchkoľvek umelých zvýrazňovačov chuti. Praktické: každá tyčinka je balená jednotlivo - to zachováva sviežosť (andreashop.sk)

Tresky-plesky 3: Strelené strašitekvičky bosoráckej babky

Tresky-plesky 3: Strelené strašitekvičky bosoráckej babky

Tretia časť dobrodružstiev Pandory a jej šibalskej babky, čarodejnice Vranoletty rozpráva o plyšových mackoch, čo ožijú na narodeninovej párty, tučniakoch na rozhorúčenom letnom kúpalisku a bublidžúse, ktorý naozaj vybuble! Všade, kam totiž babka Vranoletta vkročí, zavládne čarokrásny chaos. Pandora má veru vždy čo naprávať - ešteže aj ona vie čarovať... (pantarhei.sk)

NATURECA pochúťka Rolky z tresky 3 ks 75 g (7442917310316)

NATURECA pochúťka Rolky z tresky 3 ks 75 g (7442917310316)

Sušené mäso pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 42%, tuk 5.3%, s kĺbovou výživou, bez obilnín, bez konzervantov Maškrty NATURECA Rolky z tresky sú sušené modernou technológiou pri teplote 90 stupňov celzia, ktorá umožňuje zachovanie veľkého množstva vitamínov, minerálov a bielkovín. Maškrty sú vyrobené podľa smerníc HACCP a sú pravidelne kontrolované holandskou VWA (Food and Consumer Authority). Sú prospešné pri odstraňovaní zubného povlaku, obsahujú extra vitamíny pre zdravú srsť, kosti a oči. Vášho miláčika udržiavajú aktívneho prirodzeným spôsobom a sú tou najlepšou odmenou. Hodia sa predovšetkým ako prirodzená a zdravá výživa pre psov. Kľúčové vlastnosti NATURECA Rolky z tresky 3 ksNatureca Rolky z tresky sú sušené mäso vhodné pre psovSú 100 %… (alza.sk)

Pochoutka Mini sandwich treska a kuře měkké 230g

Pochoutka Mini sandwich treska a kuře měkké 230g

Popis: kuře s treskou sandwich slabé proužky pro psy a kočky. Složení: 88% kuřecí maso, 10% tresčí maso, 2% škrob (dobra-miska.sk)

Dokas-Hov pochúťka. a treska ministeaky pre mačky25g

Dokas-Hov pochúťka. a treska ministeaky pre mačky25g

Chutné polomäkké pamlsky pre mačky z hovädzieho mäsa a tresky. Vysoká kvalita použitých surovín zaručuje výraznú chuť a vôňu. Sú veľmi obľúbené pre svoje prirodzené zloženie a malé rozmery. (dobra-miska.sk)

Prevendog 1,304g pre veľké a veľmi veľké psy 2x75cm 3+1 zadarmo (do…

Prevendog 1,304g pre veľké a veľmi veľké psy 2x75cm 3+1 zadarmo (do vypredania)

Prevendog 1,304 g medikovanej obojok pre veľké až veľmi veľké psy (dobra-miska.sk)

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 16 ans. (spartoo.sk)

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 8 ans. (spartoo.sk)

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 10 ans. (spartoo.sk)

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 12 ans. (spartoo.sk)

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR

Guess Mikiny GREGOR Tovar dostupný v dievčenských veľkostiach. EUR 14 ans. (spartoo.sk)

Kata Strofová a tajomstvo snehových vločiek. Tresky-Plesky 2

Kata Strofová a tajomstvo snehových vločiek. Tresky-Plesky 2

Kata Strofová a príbeh snehových vločiek Kata Strofová, neohrozená reportérka televízie Tresky plesky zažila kedysi dávno, keď bola ešte malá, jeden neobyčajný príbeh. Kata ako všetky deti miluje Vianoce. Hlavne zasnežené Vianoce. Jeden rok však žiaden sneh nenapadol. Rodičia ju utešovali, veď možno nasneží inokedy. No zvedavá Kata chcela zistiť, čo je vo veci. Prečo niekedy sneží a inokedy nie? Tak vyliezla po požiarnickom rebríku rovno do oblakov. kde zažila neuveriteľné dobrodružstvo. Podarí sa Kate zachrániť biele Vianoce? Príbeh Katy Strofovej a snehových vločiek uvidíte aj ako animovaný film na RTVS. (pantarhei.sk)

Dokas-Losos a minibeak z tresky pochúťka pre mačky25g

Dokas-Losos a minibeak z tresky pochúťka pre mačky25g

Chutné polomäkké pamlsky pre mačky z lososa a tresky. Vysoká kvalita použitých surovín zaručuje výraznú chuť a vôňu. Sú veľmi obľúbené pre svoje prirodzené zloženie a malé rozmery. (dobra-miska.sk)

Pochoutka RASCO Premium sushi z tresky a kuřete 80 g

Pochoutka RASCO Premium sushi z tresky a kuřete 80 g

Doplňkové krmivo pro psy. Krmný návod: podávejte 2-8 kousků denně jako pochoutku či odměnu. Složení: 87% kuřecí maso, 10% maso z tresky, 2% kukuřičný škrob, 1% glycerin. Jakostní znaky: hrubý proteiny 35%, vlhkost 18%, hrubé oleje a tuky 2%, hrubé popeloviny 5%, hrubá vláknina 0,3%. (efitness.sk)

Good Gout BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky 2x190g

Good Gout BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky 2x190g

Good Gout BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky (2x190 g) Zeleninovo-mäsový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Vhodný pre deti od ukončeného 8. mesiaca. (pilulka.sk)

Felix Sensations Sauces treska a sardinky 4× 85 g (7613039777961)

Felix Sensations Sauces treska a sardinky 4× 85 g (7613039777961)

Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, rybia a tresčia príchuť, tuk 2.5% Kompletné krmivo pre dospelé mačky. FELIX Sensations Sauces je rad lahodných krmív pre mačky, ktoré výborne vyzerajú, voňajú a samozrejme lahodne chutia. Každá receptúra obsahuje krehké kúsky, ktoré sa snúbia s rôzne ochutenými omáčkami pre úžasnú kombináciu chutí a šťavnaté prekvapenie, ktoré poteší zmysly vašej mačky! Zároveň sú zdrojom esenciálnych omega-6 mastných kyselín a majú správne vyváženú kombináciu minerálnych látok a vitamínov, aby uspokojili 100 % denných potrieb vašej mačky. 100 % kompletné a vyvážené Vitamíny D a E Zdroj omega-6 mastných kyselínBez farbív, so stále rovnakou skvelou chuťou! Zloženie žrania pre mačkyS treskou v omáčke s paradajkami: mäso a výrobky živočíšneho… (alza.sk)

Dokas – Hovädzie a treska mini steaky pre mačky 25 g (4251276204685)

Dokas – Hovädzie a treska mini steaky pre mačky 25 g (4251276204685)

Maškrty pre mačky , hovädzia a tresčia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 33.5%, tuk (rybí a hovädzí ) 3.8%, bez obilnín, bez konzervantov a bez GMO Všetky mačky s prieberčivým jazýčkom si s radosťou pochutia na kvalitných maškrtách. Ak by ste teda chceli urobiť svojmu miláčikovi radosť, potom by vás mohli zaujať maškrty pre mačky Dokas. Veľmi dôležitým hľadiskom je to, že sú zamerané zvlášť pre mačky s normálnou pohybovou aktivitou. V prípade maškŕt mačičku upúta hovädzia a tresčia príchuť. Veľkým kladom je prítomnosť látok zlepšujúcich kĺbovú výživu. Celková hmotnosť balenia maškŕt Dokas sa rovná 0,025 kg. Kľúčové znaky maškŕt pre mačky Dokas – Hovädzie a treska mini steaky pre mačky 25 g Chutná delikatesa pre vašich zvieracích miláčikov Jasná… (alza.sk)

Dokas – Losos a treska mini steaky pre mačky 25 g (4251276204654)

Dokas – Losos a treska mini steaky pre mačky 25 g (4251276204654)

Maškrty pre mačky , lososová a tresčia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 35.6%, tuk (rybí) 3.6%, bez obilnín, bez konzervantov a bez GMO Všetky mačky s prieberčivým jazýčkom si pochutnajú na dobrých maškrtách. Ak zamýšľate urobiť svojmu miláčikovi radosť, v tom prípade sú tu pre vás maškrty pre mačky Dokas. Veľmi podstatným parametrom je to, že sú vytvorené predovšetkým pre mačky s normálnou pohybovou aktivitou. V prípade maškŕt bude mačičku lákať lososová a tresčia príchuť. Prednosťou je prítomnosť látok zlepšujúcich kĺbovú výživu. Hmotnosť celého balenia maškŕt Dokas je 0,025 kg. Zaujímavé vlastnosti maškŕt pre mačky Dokas – Losos a treska mini steaky pre mačky 25 g Výborná pochúťka vášho zvieracieho miláčika Zreteľná lososová a tresčia chuť Ideálne… (alza.sk)

Klarstein Trifecta 3 plynová varná doska, 3 horáky, veľký, normálny a…

Klarstein Trifecta 3 plynová varná doska, 3 horáky, veľký, normálny a pomocný horák, sklokeramika

Plynová varná doska Trifecta 3 od Klarstein zaujme predovšetkým trojuholníkovými horákmi s mimoriadne robustnými liatinovými mriežkami na hrnce. Vďaka trojuholníkovým horákom vysiela teplo prostredníctvom vysoko koncentrovaného zdroja ohňa, ktorý pri varení presvedčí svojou účinnosťou a rýchlosťou. Exkluzívna plynová varná doska je zasadená do elegantného sklokeramického povrchu s hrúbkou 6 mm, pod ktorým sa nachádza robustný kryt z nehrdzavejúcej ocele. Veľký horák s výkonom 3,2 kW ohrieva kuchynský riad na liatinovom rošte, zatiaľ čo normálny horák s výkonom 2,1 kW a prídavný horák s výkonom 1,15 kW poskytujú plný výkon. Na zapálenie sporáka Trifecta 3 nepotrebujete ďalší oheň, pretože plynový sporák je vybavený elektrickým zapaľovaním. Prívod tepla môžete pohodlne regulovať pomocou… (klarstein.sk)

Klarstein Trifecta 3 plynová varná doska, 3 horáky, veľký, normálny a…

Klarstein Trifecta 3 plynová varná doska, 3 horáky, veľký, normálny a pomocný horák, sklokeramika

Plynová varná doska Trifecta 3 od Klarstein zaujme predovšetkým trojuholníkovými horákmi s mimoriadne robustnými liatinovými mriežkami na hrnce. Vďaka trojuholníkovým horákom vysiela teplo prostredníctvom vysoko koncentrovaného zdroja ohňa, ktorý pri varení presvedčí svojou účinnosťou a rýchlosťou. Exkluzívna plynová varná doska je zasadená do elegantného sklokeramického povrchu s hrúbkou 6 mm, pod ktorým sa nachádza robustný kryt z nehrdzavejúcej ocele. Veľký horák s výkonom 3,2 kW ohrieva kuchynský riad na liatinovom rošte, zatiaľ čo normálny horák s výkonom 2,1 kW a prídavný horák s výkonom 1,15 kW poskytujú plný výkon. Na zapálenie sporáka Trifecta 3 nepotrebujete ďalší oheň, pretože plynový sporák je vybavený elektrickým zapaľovaním. Prívod tepla môžete pohodlne regulovať pomocou… (electronic-star.sk)

Sconto Konferenčný stolík GREGOR biela

Sconto Konferenčný stolík GREGOR biela

Praktický a pôsobivý konferenčný stolík GREGOR si vás získa svojím moderným vzhľadom a oblými tvarmi. Vďaka nim sa nemusíte báť, že sa o jeho hrany buchnete. Kostra stola je z odolného dreveného materiálu s hrúbkou 4 cm v bielom vysokom lesku. Uprostred stolíka nájdete odkladacie miesto, ktoré tvorí 8 mm hrubá sklenená polica. Manipuláciu so stolíkom uľahčujú štyri plastové kolieska. Tento konferenčný stolík sa stane neoddeliteľnou a užitočnou súčasťou vašej domácnosti. (sconto.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Modrá

GBB Členkové tenisky GREGOR Modrá

GBB Členkové tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 19. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Modrá

GBB Členkové tenisky GREGOR Modrá

GBB Členkové tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 20. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 18. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 19. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 20. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 21. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená

GBB Členkové tenisky GREGOR Červená Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 22. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Béžová

GBB Členkové tenisky GREGOR Béžová

GBB Členkové tenisky GREGOR Béžová Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 22. (spartoo.sk)

GBB Členkové tenisky GREGOR Béžová

GBB Členkové tenisky GREGOR Béžová

GBB Členkové tenisky GREGOR Béžová Tovar dostupný v chlapčenských veľkostiach. EUR 20. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 45. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 41. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 42. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 42. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 44. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 44. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 45. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 43. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 43. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Modrá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 40. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 40. (spartoo.sk)

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá

Kdopa Nízke tenisky GREGOR Hnedá Tovar dostupný v pánskych veľkostiach. EUR 41. (spartoo.sk)

2x GOOD GOUT BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky 190 g

2x GOOD GOUT BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky 190 g

Detská výživa od ukončeného 8. mesiaca. Zeleninovo-mäsový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Varené v pare. Tepelne upravené. Bezgluténové. Zloženie: 47 % bio karfiolu, 23 % bio zemiakov, voda, 8 % Treska pestrá (RYBA), 1 % bio slnečnicového oleja, 1 % bio tapiokového škrobu, 0,3 % bio pažítky. Obsahuje rybu. Bezgluténové. 90 % bio ingrediencií sú vyrobené pod FR-BIO-01 Bio farmárskymi podmienkami. Tento produkt spĺňa globálne referenčné pokyny pre udržateľný rybolov vydanej organizáciou MSC. www.msc.org. (feedo.sk)

GOOD GOUT BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačikmi 2x 190 g

GOOD GOUT BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačikmi 2x 190 g

Detská výživa od ukončeného 8. mesiaca. Zeleninovo-mäsový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Varené v pare. Tepelne upravené. (mojalekaren.sk)

2x GOOD GOUT BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky 190 g

2x GOOD GOUT BIO Treska pestrá s karfiolom a zemiačiky 190 g

Detská výživa od ukončeného 8. mesiaca. Zeleninovo-mäsový príkrm pre zvláštnu výživu dojčiat a malých detí. Varené v pare. Tepelne upravené. Bezgluténové. Zloženie: 47 % bio karfiolu, 23 % bio zemiakov, voda, 8 % Treska pestrá (RYBA), 1 % bio slnečnicového oleja, 1 % bio tapiokového škrobu, 0,3 % bio pažítky. Obsahuje rybu. Bezgluténové. 90 % bio ingrediencií sú vyrobené pod FR-BIO-01 Bio farmárskymi podmienkami. Tento produkt spĺňa globálne referenčné pokyny pre udržateľný rybolov vydanej organizáciou MSC. www.msc.org. (najlekaren.eu)

Nestlé FELIX Sensations cat Multipack losos a krevety&treska a…

Nestlé FELIX Sensations cat Multipack losos a krevety&treska a paradajka želé kapsička 4x85 g

Nestlé FELIX Sensations cat Multipack losos a krevety&treska a paradajka želé kapsička Obsah Nestlé FELIX Sensations cat Multipack losos a krevety&treska a paradajka želé kapsička: 4 x 85 g Charakteristika Nestlé FELIX Sensations cat Multipack losos a krevety&treska a paradajka želé kapsička: Kapsičky pre mačky Felix Sensations Jellies vyzerajú, voňajú a chutia rovnako neodolateľne ako jedlo, ktoré by ste si sami navarili. Každá receptúra obsahuje krehké kúsky servírované v šťavnatom želé, aby sa vaša mačka mohla do chutnej stravy poriadne zahryznúť. Kapsičky Felix Sensations Jellies chutia tak dobre, ako aj vyzerajú! Zároveň sú zdrojom esenciálnych omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu minerálnych látok a vitamínov, aby uspokojili 100 % denných potrieb vašej mačky. Pre… (najlekaren.eu)

lacny velky pelech pre psa, velky pelech pre psa bazar, velky pelech pre psov plast, cierny velky pelech pre psov, pelech pre psov teply velky, sedy velky pelech pre psa, velky kocik pre dvoch psov, psy velky pelech pre psa, velky pelech pre psa 160, obojky na velky pre psov

Pri poskytovaní našich služieb nám pomáhajú súbory cookie. Využívaním našich služieb s ich používaním súhlasíte. zatvoriť