Hansgrohe hansgrohe - raindance select e sprchový set s termostatom showertablet, 300 mm, 2 prúdy, chróm 27126000

Produkt Hansgrohe hansgrohe - raindance select e sprchový set s termostatom showertablet, 300 mm, 2 prúdy, chróm 27126000 sme našli 50+x, pokiaľ to nie je to čo hľadáte, skúste frázu Hansgrohe hansgrohe - raindance select e sprchový set s termostatom showertablet, 300 mm, 2 prúdy, chróm 27126000 upraviť a produkt hľadať znova.

HANSGROHE HANSGROHE - Raindance Select E Sprchový set s termostatom ShowerTablet, 300 mm, 2 prúdy, chróm 27126000

Detail

Sprchový set Raindance Select E maximálny prietok pri 0,3 MPa: 16 l / min horná sprcha Raindance Select E 300 2jet veľkosť sprchovacieho modulu: 300 x 160 mm guľový kĺb: nastaviteľný uhol horné sprchy polička z bezpečnostného skla druh prúdu: RainAir, Rain pohodlné prepínanie druhov prúdu tlačidlom Select prietok pri prúdu RainAir (pri 0,3 MPa): 16 l / min prietok pri prúdu Rain (pri 0,3 MPa): 16 l / min prevádzkový tlak vody: min. 0,15 MPa / max. 1,0 MPa povrch sprchovacieho dielu v dvoch variantoch: chróm alebo biela sprchové rameno 380 mm termostat ShowerTablet Select 300 izolované vedenie vody bezpečnostná poistka pri 40 ° C vopred nastaviteľné obmedzenie teplej vody pohodlné prepínanie tlačidlom Select spôsob montáže: inštalácie na stenu rozmer prívodov DN15 závit prívodov G ½ rozteč stredov 150 mm ± 12 mm pri montáži na existujúce pripojenie G 3/4 je potrebný adaptér 02026000(GT) Ean: 4011097716954 (svet-kupelne.sk)

Podobné produkty ako HANSGROHE HANSGROHE - Raindance Select E Sprchový set s termostatom ShowerTablet, 300 mm, 2 prúdy, chróm 27126000 , Sapho x-round e sklenená polička 300 × 130 mm, chróm (xr601)

Sprchový systém Hansgrohe Raindance Select E na stěnu s termostatickou batériou chróm 27126000

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26620000

Detail

Sprchový set s mydlovničkou s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 65 cm. Prietok 15 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26620000 , Select rubber marker set (5703543291496)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26623000

Detail

Sprchový set s mydlovničkou s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 90 cm. Prietok 9 litrov/minútu. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26623000 , Vyhrievaný podsedák s termostatom 12 v premier (04115)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 27856000

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 27856000 , Select referee cards set (882_assorted_one size)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26622000

Detail

Sprchová súprava s 3-funkčnou mydlovničkou s priemerom 120 mm a dĺžkou 65 cm. Prietok 9 litrov/minútu. Materiál plast. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26622000 , Select marker set 48 ks (5703543289073)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26621000

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 26621000 , Gedy glamour držiak na uteráky 300 × 82 mm, chróm (572130)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 27857000

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou chróm 27857000 , Sapho corneli stojančeková drezová batéria, výška 300 mm, chróm ce60

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou biela/chróm 26621400

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou biela/chróm 26621400 , Sapho x-round e polička sklenená s výklopnou hrazdou 600 × 130 mm, chróm (xr600)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou biela/chróm 26623400

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E s mydlovničkou biela/chróm 26623400 , Sprchová súprava s dvoma hlavicami a termostatom nehrdzavejúca oceľ

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E na stenu s mydlovničkou biela / chróm 26620400

Detail

Sprchový set s mydlovničkou s montážou na stenu s dĺžkou 65 cm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E na stenu s mydlovničkou biela / chróm 26620400 , Silfra quik samouzatvárací nástenný sprchový ventil, chróm qk16051

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select E na stenu s mydlovničkou biela / chróm 26622400 , Silfra quik samouzatvárací podomietkový sprchový ventil, chróm qk15051

Sprchová batéria Hansgrohe Raindance Select E so sprchovacím setom 150 mm chróm 27038000

Detail

Termostatická nástenná sprchová batéria so sprchovacím setom. V chrómovom prevedení. Prietok batérie je 15 litrov / minútu. Rozteč batérie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Hansgrohe Raindance Select E so sprchovacím setom 150 mm chróm 27038000 , Sapho rúrka priama pre urinál vrátane matíc, 1/2, priemer 12 × 300 mm, chróm at92151

Sprchová batéria Hansgrohe Raindance Select E so sprchovacím setom 150 mm biela/chróm 27039400

Detail

Termostatická nástenná sprchová batéria so sprchovacím setom. V prevedení biela a chróm. Prietok batérie je 15 litrov / minútu. Rozteč batérie 150 mm. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová batéria Hansgrohe Raindance Select E so sprchovacím setom 150 mm biela/chróm 27039400 , Fala - sprchový set fala steely 4 (5906083038549)

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26521000

Detail

Elegantná ručná sprcha Raindance Select E 120 od známej spoločnosti Hansgrohe, s technológiou EcoSmart a tlačidlom Select, je vhodnou voľbou do každej kúpeľne. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26521000 , Sapho x-round e sklenená polička dvojitá 400 mm, chróm (xr602)

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26520000

Detail

Elegantná ručná sprcha v modernom dizajne od známeho výrobcu Hansgrohe, s rozmermi sprchovej hlavice 120 mm, s pohodlným prepínaním druhov sprchových prúdov tlačidlom Select, maximálnym prietokom 16 l / min, je sprcha vhodným výberom do každej kúpeľne. Ručná sprcha je vhodná aj pre prietokové ohrievače. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26520000 , Sapho x-round e sklenená polička, 600 × 130 mm, chróm (xr609)

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26550000

Detail

Dizajnová ručná sprcha Raindance Select od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám a modernému prevedeniu vhodnou voľbou do každej kúpeľne. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26550000 , Sapho x-round e sklenená polička rohová s hrazdou 250 × 70 × 250 mm, chróm (xr605)

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26551000

Detail

Dizajnová ručná sprcha Raindance Select E 150 od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám a elegantnému prevedeniu vhodným výberom do každej štýlovej kúpeľne. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E chróm 26551000 , Sapho x-square polička sklenená 300 × 55 × 130 mm, chróm (xq602)

Vaňový set Hansgrohe Raindance Select E chróm 26720000

Detail

Set hadice a sprchové hlavice s 3 funkciami s priemerom 12 cm. Prietok 15 litrov / minútu. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňový set Hansgrohe Raindance Select E chróm 26720000 , Reitano rubinetteria antea stojančeková umývadlová batéria vysoká s výpusťou, výška 300 mm, chróm 32 (3271l)

Vaňový set Hansgrohe Raindance Select E chróm 26700000

Detail

Set hadice a sprchové hlavice s 3 funkciami s priemerom 120 mm. Prietok 15 litrov / minútu. (siko.sk)

Podobné produkty ako Vaňový set Hansgrohe Raindance Select E chróm 26700000 , Reitano rubinetteria antea stojančeková umývadlová batéria vysoká s výpusťou, výška 300 mm, chróm/zl (3272l)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S chróm 26626000

Detail

Sprchová súprava s 3 funkciami s priemerom 150 mm a dĺžkou 90 cm. Prietok 16 l/min. Materiál hliník. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S chróm 26626000 , Select agility set w/cones multicolor (5703543291526)

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26521400

Detail

Elegantná ručná sprcha Raindance Select E od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim technológiám a dizajnovému prevedeniu vhodnou voľbou do každej kúpeľne. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26521400 , Baby shark detský sprchový gél 300 ml (8411114089652)

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26520400

Detail

Elegantná ručná sprcha Raindance Select E od známej spoločnosti Hansgrohe, s veľkosťou 120 mm, s tlačidlom Select pre pohodlné prepínanie medzi sprchovými prúdmi, je vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu vhodnou voľbou do každej kúpeľne. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26520400 , Lactovit lactourea sprchový gél regeneračný 300 ml (8595059740295)

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26551400

Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26550400

Detail

Dizajnová ručná sprcha Raindance Select E od známej spoločnosti Hansgrohe, je vďaka svojim moderným technológiám, širokému výberu sprchových prúdov a kvalitnému prevedeniu vhodným výberom do každej štýlovej kúpeľne. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchová hlavica Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26550400 , Lactovit lactourea oleo sprchový gél 300 ml (8411135007420)

Vaňový set Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26720400

Detail

Podobné produkty ako Vaňový set Hansgrohe Raindance Select E biela/chróm 26720400 , Sapho x-round e sklenená polička rohová 250 × 250 mm, chróm (xr603)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select s mydlovničkou chróm 26326000

Detail

Sprchová súprava s 3-funkčnou mydlovničkou s priemerom 120 mm a dĺžkou 110 cm. Prietok 15 l/min. Materiál kov. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select s mydlovničkou chróm 26326000 , Sapho x-round e skl. polička rohová dvojitá s hrazdou 270 × 390 × 270 mm, chróm (xr604)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select s mydlovničkou chróm 26324000

Detail

Sprchový set s mydlovničkou s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 110 cm. Prietok 15 l/min. Materiál kov. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select s mydlovničkou chróm 26324000 , Sapho x-round e skl. polička roh. trojitá s hrazdou, 270 × 660 × 270 mm, chróm (xr606)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select chróm 26320000

Detail

Sprchová súprava s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 65 cm. Prietok 15 l/min. Materiál kov. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select chróm 26320000 , Carson mm-300 s led (750668011176)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select chróm 26322000

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select chróm 26322000 , Sapho x-round e háčik, chróm (xr205)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select chróm 26323000

Detail

Sprchová súprava s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 90 cm. Prietok 9 litrov/minútu. Materiál kov. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select chróm 26323000

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mydlovničkou chróm 26633000

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mydlovničkou chróm 26633000

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mydlovničkou chróm 26630000

Detail

Sprchová súprava s mydlovničkou s 3 funkciami s priemerom 125 mm a dĺžkou 65 cm. Prietok 15 l/min. Materiál plast. (siko.sk)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mydlovničkou chróm 26632000

Detail

Sprchová súprava s dávkovačom mydla s 3 funkciami s priemerom 125 mm a dĺžkou 65 cm. Prietok 9 litrov/minútu. Materiál plast. (siko.sk)

Detail

Sprchový set s policou s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 150 cm. Prietok 15 l/min. Materiál hliník. (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s poličkou chróm 27646000

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s poličkou chróm 27648000

Detail

Sprchová súprava s policou s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 90 cm. Prietok 15 l/min. Materiál hliník. (siko.sk)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s poličkou chróm 27649000

Detail

Sprchová súprava s policou s 3 funkciami s priemerom 120 mm a dĺžkou 90 cm. Prietok 9 litrov/minútu. Materiál hliník. (siko.sk)

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select biela/chróm 26322400

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select biela/chróm 26322400

Detail

, Farba: chróm, Materiál: mosadz (siko.sk)

Podobné produkty ako Sprchový systém Hansgrohe Raindance Select E na stěnu s termostatickou batériou chróm 27039000

Detail

, Farba: chróm, Materiál: (siko.sk)

Detail

Doprajte si sprchový systém Hansgrohe Raindance Select E 300 3jet ST Showerpipe - pre výnimočne príjemný a bezpečný zážitok zo sprchovania po jednoduchom stlačení tlačidla. (siko.sk)

Detail

Podobné produkty ako Sprchový systém Hansgrohe Raindance Select E pod omítku s termostatickou batériou chróm 27296000

Detail

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mydlovničkou biela/chróm 26630400

Detail

Podobné produkty ako Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mydlovničkou biela/chróm 26630400

Sprchový set Hansgrohe Raindance Select S s mydlovničkou biela/chróm 26631400

Detail

SAPHO X-ROUND E sklenená polička 300 × 130 mm, chróm (XR601), SAPHO X-ROUND E sklenená polička s výklopnou hrazdou 300 × 130 mm, chróm (XR607), Select Rubber marker set (5703543291496), Vyhrievaný podsedák s termostatom 12 V PREMIER (04115), Select Referee cards set (882_ASSORTED_ONE SIZE), Select Marker set 48 ks (5703543289073), GEDY GLAMOUR držiak na uteráky 300 × 82 mm, chróm (572130), SAPHO CORNELI stojančeková drezová batéria, výška 300 mm, chróm CE60, SAPHO X-ROUND E polička sklenená s výklopnou hrazdou 600 × 130 mm, chróm (XR600), Sprchová súprava s dvoma hlavicami a termostatom nehrdzavejúca oceľ, SILFRA QUIK samouzatvárací nástenný sprchový ventil, chróm QK16051, SILFRA QUIK samouzatvárací podomietkový sprchový ventil, chróm QK15051, SAPHO Rúrka priama pre urinál vrátane matíc, 1/2, priemer 12 × 300 mm, chróm AT92151, FALA - Sprchový set FALA Steely 4 (5906083038549), SAPHO X-ROUND E sklenená polička dvojitá 400 mm, chróm (XR602), SAPHO X-ROUND E sklenená polička, 600 × 130 mm, chróm (XR609), SAPHO X-ROUND E sklenená polička rohová s hrazdou 250 × 70 × 250 mm, chróm (XR605), SAPHO X-SQUARE polička sklenená 300 × 55 × 130 mm, chróm (XQ602), REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojančeková umývadlová batéria vysoká s výpusťou, výška 300 mm, chróm 32 (3271L), REITANO RUBINETTERIA ANTEA stojančeková umývadlová batéria vysoká s výpusťou, výška 300 mm, chróm/zl (3272L), Select Agility set w/cones multicolor (5703543291526), BABY SHARK Detský Sprchový Gél 300 ml (8411114089652), LACTOVIT Lactourea Sprchový gél regeneračný 300 ml (8595059740295), LACTOVIT Lactourea Sprchový Gél Zpevňujúci 300 ml (8411135007390), LACTOVIT Lactourea Oleo Sprchový Gél 300 ml (8411135007420), SAPHO X-ROUND E sklenená polička rohová 250 × 250 mm, chróm (XR603), SAPHO X-ROUND E skl. polička rohová dvojitá s hrazdou 270 × 390 × 270 mm, chróm (XR604), SAPHO X-ROUND E skl. polička roh. trojitá s hrazdou, 270 × 660 × 270 mm, chróm (XR606), Carson MM-300 s LED (750668011176), SAPHO X-ROUND E háčik, chróm (XR205)