Huawei Original Flip Puzdro Black na MediaPad T3 10 (51991965)

Huawei Original Flip Puzdro Black na MediaPad T3 10 (51991965)

Huawei Original Flip Puzdro Black na MediaPad T3 10 (51991965)

Puzdro na tablet – na Huawei MediaPad T3 10" Puzdro Original Flip Black na tablet Huawei MediaPad T3 10" je perfektnou ochranou pre váš tablet. Chráni ho pred poškodením, nečistotami i prachom. Veľkou výhodou puzdra Huawei je jedinečný dizajn v elegantnej čiernej farbe a kvalitný materiál, vďaka ktorému je puzdro Huawei Original Flip ľahké, tenké a odolné voči poškodeniu. Puzdro Huawei Original Flip je vyrobené presne na mieru tabletu MediaPad T3 10" a obsahuje otvory na konektory, reproduktor a fotoaparát.Kľúčové vlastnosti puzdra Original Flip Black na tablet Huawei MediaPad T3 10"Perfektná ochrana voči poškodeniu a nečistotám tabletuTenké a ľahké puzdro                    … (alza.sk)

Huawei Original Flip Puzdro Black pre MediaPad T5 10 (51992662)

Huawei Original Flip Puzdro Black pre MediaPad T5 10 (51992662)

Puzdro na tablet originální Puzdro Original Flip v čiernej farbe na tablet Huawei MediaPad T5 10" je perfektnou ochranou pre váš tablet. Chráni ho pred poškodením, nečistotami i prachom. Veľkou výhodou puzdra Huawei je jedinečný dizajn v elegantnej čiernej farbe a kvalitný materiál, vďaka ktorému je puzdro Huawei Original Flip ľahké, tenké a odolné proti poškodeniu. Puzdro Huawei Original Flip je vyrobené presne na mieru tabletu MediaPad T5 10" a obsahuje otvory pre konektory, reproduktor aj fotoaparát.Kľúčové vlastnosti puzdra Original Flip na tablet Huawei MediaPad T5 10" v čiernej farbePerfektná ochrana proti poškodeniu a nečistotám tabletu Huawei MediaPad T5 10"Tenké a ľahké puzdroOchranný obal so zatváraním na magnet s funkciou stojančekuŠtýlový dizajn v čiernej farbe (alza.sk)

Huawei Original Flip pre MediaPad M5 10.0 black (51992294)

Huawei Original Flip pre MediaPad M5 10.0 black (51992294)

Puzdro na tablet – flipové Čierne flipové ochranné púzdro na HUAWEI P9 LiteHuawei Flip Cover je ochranné flipové puzdro s originálnym dizajnom v elegantnej čiernej farbe, ktoré perfektne pasuje na váš tablet Huawei MediaPad M5 10". Základom praktickej konštrukcie predstavuje plastová vanička, ktorá tablet spoľahlivo ochráni pred prípadným poškodením. Vonkajšia časť je rovnako šikovne spracovaná a chráni displej proti poškriabaniu a inými nepriaznivými vplyvmi. Vďaka tejto praktickej kombinácii vyzerá skrátka náramne, a stáva sa tak perfektným spoločníkom do každej situácie. Samozrejmosťou sú potom výrezy pre fotoaparát, blesk aj konektory, vďaka čomu puzdro nijako neovplyvňuje váš tablet v jeho používaní.Kľúčové vlastnosti Huawei Original FlipOriginálne flipové puzdro pre váš… (alza.sk)

EPICO GLASS Huawei MediaPad T3 10 (38512151000001)

EPICO GLASS Huawei MediaPad T3 10 (38512151000001)

Ochranné sklo – tvrdosť 9H, 100% priehľadnosť, Anticrack, vysoká citlivosť dotyku, nezanecháva bublinky, zaoblené hrany (alza.sk)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" biely

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" biely

LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" bielyZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a plastovej vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" COLORFUL

FORCELL ART Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" COLORFUL

ART Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" COLORFULZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vanička, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL ART Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" PARIS

FORCELL ART Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" PARIS

ART Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" PARISZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vanička, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" modrý

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" modrý

LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" modrýZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a plastovej vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FIXED na Huawei MediaPad T3 10 číry (FIXTCC-407)

FIXED na Huawei MediaPad T3 10 číry (FIXTCC-407)

Kryt – vyrobený z netoxického TPU, jemná a tenká gélová štruktúra, protišmykové vyhotovenie, nezakrýva nabíjacie ani slúchadlové konektory, jednoduchá aplikácia Číry gélový kryt originálnej značky FIXED na tablet Huawei MediaPad T3 10 spája jednoduchosť s efektívnou ochranou vášho zariadenia. Ochranný kryt je vyrobený z netoxického TPU materiálu, ktorý chráni boky a chrbát tabletu pred poškriabaním a znečistením prachom a tlmí prípadné pády a nárazy. Puzdro je vyrobené na mieru tabletu Huawei MediaPad T3 10. Samozrejmosťou je tak zachovaný prístup ku všetkým ovládacím prvkom, konektorom a fotoaparátu.Kľúčové vlastnosti krytu FIXED na Huawei MediaPad T3 10Ochranný kryt značky FIXED vyrobený na mieru tabletu Huawei MediaPad T3 10Ochrana bokov a chrbta tabletu pred poškriabaním, prachom,… (alza.sk)

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad T3 10"

FORCELL   Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad T3 10"

Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad T3 10"Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej Huawei MediaPad T3 10". Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš tablet pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné. - tvrdené sklo chráni displej pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov- sklo nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku- jednoduchá inštalácia bez bublín Parametre tvrdeného skla:Húbka - 0,33 mmTvrdosť - 9H Balenie obsahuje:1 bal. suchá a mokrá handrička na vyčistenie displeja1ks ochranné tvrdené sklo pre Huawei MediaPad T3 10" (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" ružový

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" ružový

LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" ružovýZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a plastovej vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" čierny

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" čierny

LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" čiernyZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a plastovej vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" modrý (dark)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" modrý (dark)

LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" modrý (dark)Zaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a plastovej vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" zlatý (rosegold)

FORCELL LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" zlatý (rosegold)

LEATHER Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 10" zlatýZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 10". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a plastovej vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 10"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a plastovej vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

Huawei MediaPad T3 10 9,6" 2GB 16GB Wifi Grey TA-T310W16TOM

Huawei MediaPad T3 10 9,6" 2GB 16GB Wifi Grey TA-T310W16TOM

Huawei MediaPad T3 10 9,6" 2GB 16GB Wifi Grey    Elegantný dizajn, jasný obraz Dotknite sa silnejšieho brilantného dizajnu pomocou HUAWEI MediaPad T3 10. Na displeji o veľkosti 9,6 palca si môžete prezrieť svet v najživších farbách. Pociťte kvalitu jednoliatého tela z eloxovaného hliníka.   Krištálovo čistý obraz HUAWEI MediaPad T3 10 je tu pre vás cez deň aj v noci. Režim tlmeného jasu a ochrany zraku znižuje nároky kladené na vaše oči a pomáha udržiavať prirodzený režim spánku.   Radosť, ktorá trvá Pokúste sa priblížiť, či je… (bestcena.sk)

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 10'' Black 6901443179046

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 10'' Black 6901443179046

Ochraňte svůj tablet před poškrabáním a dalšími druhy poškození, díky ochrannému obalu od společnosti Huawei při úhlopříčce 10''. Kompatibilita: Huawei T3 10'' Barva: černá Záruka: 24 měsíců (realshop.sk)

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" biely

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" biely

Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" bielyZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 8". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 8"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" zlatý

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" zlatý

Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" zlatýZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 8". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 8"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

Huawei MediaPad T3 7.0 Space Grey (TA-T370W16TOM)

Huawei MediaPad T3 7.0 Space Grey (TA-T370W16TOM)

Tablet MTK MT8127 Quad Core 1.3GHz, dotykový 7 "1024x600 IPS, RAM 1GB, interná pamäť 16GB, microSD až 128GB, WiFi, Bluetooth 4.1, GPS, 2x kamera 2MPx + 2MPx, microUSB, 3100mAh batéria Google Android 6.0 + EMUI 4.1 Sedempalcový tablet Huawei MediaPad T3 7.0 Space GreyKompaktný celokovový tablet, ktorý za fantastickú cenu ponúka skvelé multimediálne zážitky.IPS DisplejTablet Huawei MediaPad T3 7.0 Space Grey sa pýši sedempalcovým displejom, ktorý ponúka displej s rozlíšením 1 024 × 600 bodov. Displej je navyše typu IPS, čo vám garantuje skvelé farebné podanie z rôznych uhlov pohľadu.Dostatočný výkonV príjemnom kovovom tele prichádza tablet značky Huawei s výbavou v podobe štvorjadrového procesora MTK MT8127, 1 GB RAM a 16 GB internou pamäťou, ktorú možno ľahko rozšíriť o ďalších… (alza.sk)

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" čierny

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" čierny

Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" čiernyZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 8". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 8"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" ružový

FORCELL Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" ružový

Zaklapací obal Huawei MediaPad T3 8" ružovýZaklápací obal pre Váš Huawei MediaPad T3 8". Obal chráni pred pádmi, prachom a poškodením. Obal je vyrobený z kombinácie syntetickej kože a TPU vaničky, ktora Váš tablet perfektne drží a chráni pred vyklznutím. Obal sa dá použiť aj ako stojan pre pozeranie filmov či videí. Obsahuje všetky potrebné výrezy pre príslušenstvo. -určený pre Huawei MediaPad T3 8"-chráni pred poškodením a prachom-kombinácia syntetickej kože a TPU vaničky-možnosť obal zložiť do stojana  (vsetkonamobil.sk)

HUAWEI MediaPad T3 8.0 16GB WiFi Space Gray TA-T380W16TOM

HUAWEI MediaPad T3 8.0 16GB WiFi Space Gray TA-T380W16TOM

Huawei TA-T380W16TOM (realshop.sk)

Huawei MediaPad T3 10 Space Gray (TA-T310W16TOM) + ZDARMA…

Huawei MediaPad T3 10 Space Gray (TA-T310W16TOM) + ZDARMA Bezpečnostní software ESET Mobile security+Parental Control pre 1 Android zariadenie na 3 mesiace (elektronická licencia)

Tablet – Qualcomm MSM8917 Quad Core 1.4GHz, dotykový 9.6" 1280×800 IPS, RAM 2GB, interná pamäť 16GB, microSD až 128GB, WiFi, Bluetooth 4.1, GPS, 2× kamera 5Mpx + 2Mpx, USB 2.0, 4800mAh batéria, Google Android 7 s nadstavbou EMUI 5.1 Hľadáte tablet, s ktorým môžete tráviť čas vo dne aj v noci? Tablet, ktorý sa stane vaším parťákom a prežijete spolu veľké množstvo zábavy? Zoznámte sa s novým Huawei MediaPad T3 vo vesmírne sivej farbe. Telo tohto krásavca lemuje kovový zadný kryt so zaoblenými okrajmi a prednej časti dominuje 9,6" displej s jemným rozlíšením a funkciou maximálnej adaptácie na situáciu, v ktorej sa práve nachádzate. Okrem displeja a kvalitného hardvéru je MediaPad T3 10 vybavený Androidom 7 s prepracovanou nadstavbou Huawei EMUI 5.Kľúčové vlastnosti sivého MediaPadu T3… (alza.sk)

Huawei Original Wallet Puzdro Black na P30 (51992854)

Huawei Original Wallet Puzdro Black na P30 (51992854)

Puzdro na mobil – originálne Hľadáte zaujímavý spôsob, ako zachrániť svoj smartfón pred následkami vykĺznutia z ruky? Pevné vyhotovenie krytu sa postará o to, že váš smart telefón bude mať stopercentnú ochranu. A ešte vás ani trochu neobmezuje vo využívaní žiadnych tlačidiel ani konektorov. (alza.sk)

ScreenShield HUAWEI MediaPad T3 7.0 na displej (HUA-MPT37-D)

ScreenShield HUAWEI MediaPad T3 7.0 na displej (HUA-MPT37-D)

Ochranná fólia – 100% garancia proti poškriabaniu displeja, doživotná záruka, extrémna odolnosť a plná transparentnosť, fólia nespôsobí zmenu farieb displeja, displej s aplikovanou fóliou sa bude menej mastiť, zakryje už vzniknuté drobné škrabance Kvalitná fólia ScreenShield predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobé zachovanie displeja vášho prístroja v perfektnej kondícii. Samotné nanesenie vám zaberie len niekoľko okamihov a ihneď potom je pre váš prístroj zaistená dokonalá ochrana pred odreninami akéhokoľvek charakteru. Pritom je fólia úplne priehľadná a navyše zakryje už existujúce drobné škrabance.Prečo ScreenShield?100 % garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmiExtrémna odolnosť a plná transparentnosťZakrytie už vzniknutých drobných… (alza.sk)

ScreenShield HUAWEI MediaPad T3 10.0 na displej (HUA-MEPADT310-D)

ScreenShield HUAWEI MediaPad T3 10.0 na displej (HUA-MEPADT310-D)

Ochranná fólia – 100% garancia proti poškriabaniu displeja, doživotná záruka, extrémna odolnosť a plná transparentnosť, fólia nespôsobí zmenu farieb displeja, displej s aplikovanou fóliou sa bude menej mastiť, zakryje už vzniknuté drobné škrabance Kvalitná fólia ScreenShield predstavuje skvelý nástroj pre dlhodobé zachovanie displeja vášho prístroja v perfektnej kondícii. Samotné nanesenie vám zaberie len niekoľko okamihov a ihneď potom je pre váš prístroj zaistená dokonalá ochrana pred odreninami akéhokoľvek charakteru. Pritom je fólia úplne priehľadná a navyše zakryje už existujúce drobné škrabance.Prečo ScreenShield?100 % garancia proti poškriabaniu displeja, ktoré môže vzniknúť rôznymi spôsobmiExtrémna odolnosť a plná transparentnosťZakrytie už vzniknutých drobných… (alza.sk)

HUAWEI Flip Cover Black pro T3 8 (51991962)

HUAWEI Flip Cover Black pro T3 8 (51991962)

Puzdro na tablet – flipové original Huawei T3 8" Čierne flipové ochranné púzdro na HUAWEI P9 LiteHuawei Flip Cover je ochranné flipové puzdro s originálnym dizajnom v elegantnej čiernej farbe, ktorá perfektne pasuje na váš tablet Huawei T3 8". Základ praktickej konštrukcie predstavuje plastová vanička, ktorá tablet spoľahlivo ochráni pred prípadným poškodením. Vonkajšia časť je rovnako šikovne spracovaná a chráni displej proti poškriabaniu a iným nepriaznivým vplyvom. Vďaka tejto praktickej kombinácii vyzerá skrátka náramne, a stáva sa tak perfektným spoločníkom do každej situácie. Samozrejmosťou sú potom výrezy na fotoaparát, blesk aj konektory, vďaka čomu puzdro nijako neovplyvňuje váš tablet v jeho používaní.Kľúčové vlastnosti HUAWEI Flip Cover BlackOriginálne… (alza.sk)

HUAWEI Flip Cover Black pre T3 7 (51991968)

HUAWEI Flip Cover Black pre T3 7 (51991968)

Puzdro na tablet – flipové originál Huawei T3 7" Čierne flipové ochranné púzdro na HUAWEI P9 LiteHuawei Flip Cover je ochranné flipové puzdro s originálnym dizajnom v elegantnej čiernej farbe, ktoré perfektne pasuje na váš tablet Huawei T3 7". Základ praktickej konštrukcie predstavuje plastová vanička, ktorá tablet spoľahlivo ochráni pred prípadným poškodením. Vonkajšia časť je rovnako šikovne spracovaná a chráni displej pred poškriabaním a inými nepriaznivými vplyvmi. Vďaka tejto praktickej kombinácii vyzerá skrátka náramne, a stáva sa tak perfektným spoločníkom v každej situácii. Samozrejmosťou sú aj výrezy pre fotoaparát, blesk a konektory, vďaka čomu puzdro nijako neobmedzuje váš tablet v jeho používaní.Kľúčové vlastnosti HUAWEI Flip Cover… (alza.sk)

HUAWEI MediaPad T3 7.0 16GB WiFi Space Gray TA-T370W16TOM

HUAWEI MediaPad T3 7.0 16GB WiFi Space Gray TA-T370W16TOM

Huawei TA-T370W16TOM (realshop.sk)

Huawei Original PU Puzdro Black na P30 (51992992)

Huawei Original PU Puzdro Black na P30 (51992992)

Kryt na mobil pre Huawei P30 (alza.sk)

Huawei Original PU Puzdro Black na P30 Pro (51992979)

Huawei Original PU Puzdro Black na P30 Pro (51992979)

Kryt na mobil pre Huawei P30 Pro (alza.sk)

Huawei Original Wallet Puzdro Black na P30 Pro (51992866)

Huawei Original Wallet Puzdro Black na P30 Pro (51992866)

Puzdro na mobil – originálne Obstarávate špičkový prostriedok, ako chrániť svoj inteligentný telefón pred následkami vykĺznutia z ruky? Pevné telo krytu sa postará o to, že váš inteligentný prístroj si môže s úľavou vydychnúť. Zaiste vás absolútne nelimituje vo využívaní slotov ani tlačidiel mobilného telefónu. (alza.sk)

Huawei Original Silikónové Puzdro Black na P30 Pro (51992872)

Huawei Original Silikónové Puzdro Black na P30 Pro (51992872)

Kryt na mobil pre Huawei P30 Ochráňte svoj mobil za pomoci ochranného krytu Huawei Original Silikónové Puzdro Black na P30 Pro. Ide o ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolnosťou istotou ochrany pre Huawei P30. Povrch puzdra je príjemný a výborne sa drží. Základné vlastnosti puzdra na telefón Huawei Original Silikónové Puzdro Black na P30 Pro Spoľahlivá ochrana telefónu Huawei P30 Príjemný na dotyk a nešmýka sa v ruke Ľahké vybratie aj nasadenie (alza.sk)

HUAWEI MediaPad T3 10.0 16GB WiFi Space Gray TA-T310W16TOM

HUAWEI MediaPad T3 10.0 16GB WiFi Space Gray TA-T310W16TOM

Huawei TA-T310W16TOM (realshop.sk)

Huawei Original Wallet Puzdro Black na P30 Lite (51993079)

Huawei Original Wallet Puzdro Black na P30 Lite (51993079)

Puzdro na mobil – originálne (alza.sk)

Huawei Original Silikónové Car Puzdro Black na P30 (51992844)

Huawei Original Silikónové Car Puzdro Black na P30 (51992844)

Kryt na mobil pre Huawei P30 Chráňte svoj mobilný telefón vďaka ochrannému krytu Huawei Original Silikónové Car Puzdro Black na P30. Ide o ochranný kryt, ktorý je svojím precíznym zhotovením a odolným telom istotou bezpečia pre Huawei P30. Povrch krytu je na dotyk príjemný a nebude vám kĺzať z rúk. Zaujímavé vlastnosti puzdra na telefón Huawei Original Silikónové Car Puzdro Black na P30 Spoľahlivá ochrana telefónu Huawei P30 Príjemný na dotyk a nevykĺzne z ruky Jednoduché nasadenie aj vybratie z mobilného telefónu (alza.sk)

Huawei Original S-View Puzdro Black na P30 (51992860)

Huawei Original S-View Puzdro Black na P30 (51992860)

Puzdro na mobil – originálne Zháňate dizajnový variant, ako ušetriť svoj smartfón pred poškrabaním následkom pádu? Tvrdé vyhotovenie puzdra zabezpečí, že váš smartfón bude mať tú najlepšiu ochranu. Plus vás absolútne nelimituje v používaní tlačidiel či reproduktorov. (alza.sk)

Huawei Original S-View Puzdro Black na P30 Pro (51992882)

Huawei Original S-View Puzdro Black na P30 Pro (51992882)

Puzdro na mobil – originálne Vyberáte multifunkčný variant, ako uchrániť svoj telefón pred poškrabaním či pádom? Húževnatá kostra obalu zaistí, že váš telefón bude v úplnom bezpečí. A tiež vás nijako neobmezuje v užívaní ovládacích prvkov či reproduktorov. (alza.sk)

Huawei Original S-View Puzdro Black na P30 Lite (51993076)

Huawei Original S-View Puzdro Black na P30 Lite (51993076)

Puzdro na mobil – originálne (alza.sk)

ScreenShield HUAWEI MediaPad T3 10.0 na celé telo (HUA-MEPADT310-B)

ScreenShield HUAWEI MediaPad T3 10.0 na celé telo (HUA-MEPADT310-B)

Ochranná fólia – 100% garancia proti poškriabaniu celého tela, doživotná záruka, extrémna odolnosť a plná transparentnosť, fólia nespôsobí zmenu farieb displeja, displej s aplikovanou fóliou sa bude menej mastiť, zakryje už vzniknuté drobné škrabance Veľmi odolná ochranná fólia ScreenShield zaistí dokonalú ochranu celého tela mobilného telefónu HUAWEI MediaPad T3 10.0 pred šmuhami a poškriabaním.Veľmi odolná ochranná fólia ScreenShield zaistí dokonalú ochranu celého tela mobilného telefónu pred šmuhami a poškriabaním. Fólia má číru farbu a po nanesení na displej nedochádza k farebnému skresleniu. ScreenShield zároveň aj dobre zakryje už existujúce drobné škrabance. Dodáva sa v úhľadnom balení, v ktorom ďalej nájdete handričku na očistenie displeja, aplikačnú tekutinu a plastovú stierku,… (alza.sk)

Huawei Original Folio Puzdro Black na Y7 2019 (EU Blister) (51992902)

Huawei Original Folio Puzdro Black na Y7 2019 (EU Blister) (51992902)

Puzdro na mobil – typ kniha Tvrdé flipové puzdro na mobilný telefón poskytuje celkovú ochranu voči odretiu, poškriabaniu či inému vonkajšiemu poškodeniu. Istotou sú výrezy na tlačidlá mobilu, bez ktorých by nebola možná normálna prevádzka. Podstatné výhody flipového puzdra na mobilný telefón Huawei Original Folio Puzdro Black na Y7 2019 (EU Blister) Vyklápacie prevedenie schová kompletne celý mobil Výrezy na tlačidlá Materiál puzdra na mobil Huawei Original Folio Puzdro Black na Y7 2019 (EU Blister): Plast a Umelá koža Flipové puzdro na telefón Huawei Y7 (2019) (alza.sk)

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 10'' Brown 6901443179053

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 10'' Brown 6901443179053

Ochraňte svůj tablet před poškrabáním a dalšími druhy poškození, díky ochrannému obalu od společnosti Huawei při úhlopříčce 10''. Kompatibilita: Huawei T3 10'' Barva: hnědá Záruka: 24 měsíců (realshop.sk)

Huawei Originál Folio Puzdro Black na Y6 2019 (EU Blister) (51992945)

Huawei Originál Folio Puzdro Black na Y6 2019 (EU Blister) (51992945)

Puzdro na mobil – typ kniha Tvrdé flipové puzdro na mobilný telefón predstavuje znamenitú ochranu proti prakticky všetkým ľahším vonkajším poškodeniam. Plast prináša puzdru Huawei Originál Folio Puzdro Black na Y6 2019 (EU Blister) náležitú pevnosť a príjemne nízku, skoro zanedbateľnú váhu. Nevyhnutnosťou sú otvory prislúchajúce zásadným ovládacím prvkom mobilu, ktoré sú nutné pre plnohodnotné používanie. Kľúčové vlastnosti puzdra na mobil Huawei Originál Folio Puzdro Black na Y6 2019 (EU Blister) Zatváracie vyhotovenie ochráni telo mobilu spredu aj zozadu Výrezy na tlačidlá a správnu funkciu ďalších prvkov Materiál puzdra na mobil Huawei Originál Folio Puzdro Black na Y6 2019 (EU Blister): Plast Flipové puzdro na mobil Huawei Y6 (alza.sk)

Huawei MediaPad T5 10 WiFi Black (TA-T510WBOM32)

Huawei MediaPad T5 10 WiFi Black (TA-T510WBOM32)

Tablet – Kirin 659 Octa Core 2.36GHz, dotykový 10.1" 1920×1200 IPS, RAM 3GB, interná pamäť 32GB, microSDXC až 256GB, WiFi, Bluetooth, 2× kamera 5Mpx + 2Mpx, micro USB, 5100mAh batéria, Android 8.0 a EMUI 8.0 Huawei MediaPad T5 10 WiFi Black s displejom s uhlopriečkou 10,1" spadá do kategórie tabletov s väčšou veľkosťou. Túto veľkosť oceníte, keď používate multitasking či potrebujete väčšiu pracovnú plochu. Panel dokáže používať rozlíšenie 1 920 × 1 200.Pri vyberaní tabletu je operačný systém zrejme najdôležitejšia vlastnosť. Android bol navrhnutý na komplexné použitie, pretože metodika ovládania uplatňuje správanie nazbierané na dotykových telefónoch. Jeho silnou stránkou môže byť tiež veľký výber v cenách i výbave.Technická špecifikácia tabletu Huawei MediaPad T5 10 WiFi BlackPamäť… (alza.sk)

Huawei MediaPad T5 10 LTE Black (TA-T510LBOM64)

Huawei MediaPad T5 10 LTE Black (TA-T510LBOM64)

Tablet – Kirin 659 Octa Core 2.36GHz, dotykový 10.1" 1920×1200 IPS, RAM 4GB, interná pamäť 64GB, microSDXC až 256GB, 4G LTE, WiFi, Bluetooth, Single SIM (nano SIM), 2× kamera 5MPX + 2MPx, microUSB, 5100mAh batéria, Android 8.0 a EMUI 8.0 vypnutéVynechať z lightbox10,1" Full HD displej8-jadrový procesor Kirin 659Odolné kovové teloLTE  pripojenie k internetuvypnutéVynechať z lightboxHuawei MediaPad T5 10 LTE je perfektný tablet s veľkým displejomHuawei MediaPad T5 10 LTE je nádherný štýlový tablet v kovovom symetrickom tele, ktoré okrem iného zapôsobí aj veľmi tenkou hrúbkou a hmotnosťou, ktorá neprekročí 460 gramov. Tablet sa tak príjemne drží a ešte lepšie sa na ňom pracuje. Dominantou tabletu MediaPad T5 10 od spoločnosti Huawei je 10,1" displej s rozlíšením Full HD (1… (alza.sk)

HUAWEI MediaPad T5 10'' 64GB LTE Black TA-T510LBOM64

HUAWEI MediaPad T5 10'' 64GB LTE Black TA-T510LBOM64

Huawei TA-T510LBOM64 (realshop.sk)

HUAWEI MediaPad T5 10'' 64GB Wifi Black TA-T510WBOM64

HUAWEI MediaPad T5 10'' 64GB Wifi Black TA-T510WBOM64

Huawei TA-T510WBOM64 (realshop.sk)

Huawei Original Colorful TPU Puzdro Flower Black na P30 Lite …

Huawei Original Colorful TPU Puzdro Flower Black na P30 Lite (51993073)

Kryt na mobil pre Huawei P30 Lite (alza.sk)

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 7'' Black 6901443179060

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 7'' Black 6901443179060

Pouzdro pro tablet Huawei T3 7'', flipové. Kompatibilita: Huawei T3 7'' Barva: černá Záruka: 24 měsíců (realshop.sk)

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 8'' Black 6901443179022

HUAWEI flipové puzdro pre tablet T3 8'' Black 6901443179022

Pouzdro pro tablet Huawei T3 8'', flipové. Kompatibilita: Huawei T3 8'' Barva: černá Záruka: 24 měsíců (realshop.sk)

Tempered Glass Protector 0.3 mm pre Huawei MediaPad T3 7.0 (TGP-HT37…

Tempered Glass Protector 0.3 mm pre Huawei MediaPad T3 7.0 (TGP-HT37-03) + ZDARMA Čisticí utěrka MOSH na displej telefónu

Ochranné sklo – tvrdosť 9H, vysoká citlivosť dotyku, nezanecháva bublinky, zaoblené hrany Zverte svoj telefón do pomyselných ochranných rúk špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnosťami od výrobcu Tempered Glass Protector. 0,3mm fólia je elegantná, jednoduchá a zároveň veľmi účinná, teda sa o displej vášho zariadenia môžete prestať strachovať. Ochráni citlivý displej pred poškriabaním, ľahko absorbuje nárazy a zamedzí vzniku nežiaducich a nevzhľadných odtlačkov prstov. Celý povrch fólie je vyrobený z tvrdeného skla, napriek tomu je dokonale priehľadný.Nosíte svoj tablet Huawei MediaPad T3 7.0 bez obalu? Chcete mať úplnú istotu, že sa váš displej nepoškriabe a zároveň nechcete používať puzdra? Tento problém vyrieši ochranné sklo Tempered Glass Protector. Priehľadná a pružná ochrana o… (alza.sk)

Tempered Glass Protector 0.3 mm pre Huawei MediaPad T3 10.0 (TGP-HT31…

Tempered Glass Protector 0.3 mm pre Huawei MediaPad T3 10.0 (TGP-HT31-03) + ZDARMA Čisticí utěrka MOSH na displej telefónu

Ochranné sklo – tvrdosť 9H, vysoká citlivosť dotyku, nezanecháva bublinky, zaoblené hrany Zverte svoj telefón do pomyselných ochranných rúk špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnosťami od výrobcu Tempered Glass Protector. 0,3mm fólia je elegantná, jednoduchá a zároveň veľmi účinná, teda sa o displej vášho zariadenia môžete prestať strachovať. Ochráni citlivý displej pred poškriabaním, ľahko absorbuje nárazy a zamedzí vzniku nežiaducich a nevzhľadných odtlačkov prstov. Celý povrch fólie je vyrobený z tvrdeného skla, napriek tomu je dokonale priehľadný.Nosíte svoj tablet Huawei MediaPad T3 10.0 bez obalu? Chcete mať úplnú istotu, že sa váš displej nepoškriabe a zároveň nechcete používať puzdra? Tento problém vyrieši ochranné sklo Tempered Glass Protector. Priehľadná a pružná ochrana o… (alza.sk)

Tempered Glass Protector 0.3 mm pre Huawei MediaPad T3 8.0 (TGP-HT38…

Tempered Glass Protector 0.3 mm pre Huawei MediaPad T3 8.0 (TGP-HT38-03) + ZDARMA Čisticí utěrka MOSH na displej telefónu

Ochranné sklo – tvrdosť 9H, vysoká citlivosť dotyku, nezanecháva bublinky, zaoblené hrany Zverte svoj telefón do pomyselných ochranných rúk špičkové ochranné fólie s výbornými vlastnosťami od výrobcu Tempered Glass Protector. 0,3mm fólia je elegantná, jednoduchá a zároveň veľmi účinná, teda sa o displej vášho zariadenia môžete prestať strachovať. Ochráni citlivý displej pred poškriabaním, ľahko absorbuje nárazy a zamedzí vzniku nežiaducich a nevzhľadných odtlačkov prstov. Celý povrch fólie je vyrobený z tvrdeného skla, napriek tomu je dokonale priehľadný.Nosíte svoj tablet Huawei MediaPad T3 8.0 bez obalu? Chcete mať úplnú istotu, že sa váš displej nepoškriabe a zároveň nechcete používať puzdra? Tento problém vyrieši ochranné sklo Tempered Glass Protector. Priehľadná a pružná ochrana o… (alza.sk)

Lea Huawei Mediapad M3 Lite 10

Lea Huawei Mediapad M3 Lite 10

Puzdro na tablet – pre Huawei MediaPad M3 Lite 10  S farebným puzdrom Lea bude váš tablet neprehliadnuteľný. Puzdro s veľmi originálnym dizajnom vyrobené na mieru pre tablet Huawei MediaPad M3 Lite 10 ochráni váš prístroj pred nárazmi a možnými pádmi, prachom a inými nečistotami. Veľkou výhodou puzdra Lea je možnosť využitia integrovaného stojana, a vy tak môžete tablet využívať v úplnom pohodlí. Prístup k ovládacím prvkom, konektorom a fotoaparátu zostáva aj v puzdre zachovaný.Kľúčové vlastnosti Puzdro na tablet LeaOriginálne puzdro na tablet Huawei MediaPad M3 Lite 10Ochrana pred nárazmi, pádmi a nečistotamiPuzdro je možné využiť ako praktický stojan na tabletZachovaný prístup ku všetkým ovládacím prvkom tabletu  (alza.sk)

FANCY Peňaženkové flip púzdro Huawei Honor 5X čierne

FANCY Peňaženkové flip púzdro Huawei Honor 5X čierne

FANCY Peňaženkové flip puzdro Huawei Honor 5X čierneKrásne peňaženkové púzdro pre Váš Huawei Honor 5X. Nielenže chráni Váš smartfón pred odreninami a pádmi, navyše obal obsahuje priečinky napríklad pre hotovosť a kreditné karty. Obal je ako stvorený pre každodenné používanie a obsahuje výrezy pre všetky dôležité konektory a nabíjačku, takže mobil vôbec nemusíte vyberať.  Navyše keď obal položíte nabok, slúži aj ako stojan na Váš smartfón - ideálne napríklad pre pozeranie videí. (vsetkonamobil.sk)

FANCY Peňaženkové flip puzdro Huawei P8 lite PINK

FANCY Peňaženkové flip puzdro Huawei P8 lite PINK

Peňaženkové flip puzdro Huawei P8 lite PINKKrásne peňaženkové púzdro pre Váš Huawei P8 lite. Nielenže chráni Váš smartfón pred odreninami a pádmi, navyše obal obsahuje priečinky napríklad pre hotovosť a kreditné karty. Obal je ako stvorený pre každodenné používanie a obsahuje výrezy pre všetky dôležité konektory a nabíjačku, takže mobil vôbec nemusíte vyberať.  Navyše keď obal položíte nabok, slúži aj ako stojan na Váš smartfón - ideálne napríklad pre pozeranie videí. (vsetkonamobil.sk)

Puzdro Huawei Flip Cower, čierne

Puzdro Huawei Flip Cower, čierne

Elegantný a zároveň tiež vysoko funkčné a praktické flipové puzdro určené pre ochranu chytrého telefónu Huawei P Smart 2019. (rozbalene.sk)

Puzdro Huawei Flip cower, čierne

Puzdro Huawei Flip cower, čierne

Puzdro typu knižka. Materiál: polyuretán (PU) / polykarbonát (PC). Zaistí prístup ku všetkým portom a tlačidlám telefónu. (rozbalene.sk)

HUAWEI MediaPad T5 10.0 16GB WiFi Black TA-T510WBOM

HUAWEI MediaPad T5 10.0 16GB WiFi Black TA-T510WBOM

Huawei TA-T510WBOM (realshop.sk)

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10"

FORCELL Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10"

Tvrdené ochranné sklo Huawei MediaPad M3 Lite 10"Tvrdené sklo je tá najkvalitnejšia možná ochrana pre Váš displej Huawei MediaPad M3 Lite 10". Na rozdiel od fólie je sklo tvrdšie, odolnejšie a lepšie chráni Váš tablet pred škrabancami a tiež chráni displej pred rozbitím. Sklo je nepoškriabateľné. - tvrdené sklo chráni displej pred rozbitím a iným poškodením- sklo sa nepoškriabe od kľúčov a iných predmetov- sklo nemá žiadny vplyv na odozvu pri dotyku- jednoduchá inštalácia bez bublín Parametre tvrdeného skla:Húbka - 0,33 mmTvrdosť - 9H Balenie obsahuje:1 bal. suchá a mokrá handrička na vyčistenie displeja1ks ochranné tvrdené sklo pre  Huawei MediaPad M3 Lite 10" (vsetkonamobil.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť