Humminbird sonar helix 7x chirp si gps g2 82324049194

Humminbird Helix 5 Chirp SI GPS G2

Humminbird Helix 5 Chirp SI GPS G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire, sonarovou sondou Dual Beam PLUS, digitálnym sonarom CHIRP, funkciou CHIRP Down Imaging, CHIRP Side Imaging na odstránenie šumu, s prepracovanými mapami pobreží a jazier a s funkciami na vytváranie vlastných máp. CHIRP Side Imaging: sonar dokáže zachytiť okolie lode do vzdialenosti 150 m. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie zoznamy jazier, s čitateľnými kontúrami, hĺbkovými rozsahmi) umožňuje vytvárať mapy rybárskych… (muziker.com)

Humminbird Helix 5 Sonar GPS G2

Humminbird Helix 5 Sonar GPS G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire, sonarovou sondou Dual Beam PLUS, digitálnym sonarom CHIRP, prepracovanými mapami pobreží a jazier, s funckiami na vytváranie vlastných máp. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie zoznamy jazier, s čitateľnými kontúrami, hĺbkovými rozsahmi) umožňuje vytvárať mapy rybárskych ciest v reálnom čase - záznamy o hĺbke, tvrdosti dna a vegetácii môžu mať dĺžku až 8 hodín. (muziker.com)

Humminbird Helix 5 Chirp DI GPS G2

Humminbird Helix 5 Chirp DI GPS G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire, sonarovou sondou Dual Beam PLUS, digitálnym sonarom CHIRP, funkciou CHIRP Down Imaging na odstránenie šumu, s prepracovanými mapami pobreží a jazier a s funckiami na vytváranie vlastných máp. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie zoznamy jazier, s čitateľnými kontúrami, hĺbkovými rozsahmi) umožňuje vytvárať mapy rybárskych ciest v reálnom čase - záznamy o hĺbke, tvrdosti dna a vegetácii môžu mať dĺžku až 8 hodín. (muziker.com)

Humminbird Helix 7 Chirp Mega SI GPS G3

Humminbird Helix 7 Chirp Mega SI GPS G3

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom, s funkciou MEGA Down Imaging a MEGA Side Imaging sonarovou sondou Dual Spectrum PLUS, s funkciou SwitchFire, a s prepracovanými mapami pobreží a jazier a s funkciami na vytváranie vlastných máp.MEGA Side Imaging: neuveriteľne jasný obraz do vzdialenosti 40 m na každú stranu lode. MEGA Down Imaging: neuveriteľne jasný obraz až do hĺbky 40 m. Dual Spectrum CHIRP: funkcia ponúka na výber 2 možnosti prehľadávania - široký záber pre maximálne pokrytie, úzky záber pre maximálny detail. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie… (muziker.com)

Humminbird Helix 5 Sonar G2

Humminbird Helix 5 Sonar G2

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom s funkciou SwitchFire a sonarovou sondou Dual Beam PLUS. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. Sonar Dual Beam PLUS: sonarová sonda s výkonom 4000 W a hĺbkovým dosahom 457 m. (muziker.com)

Humminbird helix 7x chirp si gps g2

Humminbird helix 7x chirp si gps g2

Sú teda vernou a dôstojnou obdobou väčších modelov vyšších tried. Širokouhlé zobrazenie displeja ponúka dostačujúci pozorovací priestor pre sledovanie neuveriteľne ostrých obrazov sveta pod hladinou.     veľkosť displeja - uhlopriečka 127 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16 bitová škála farieb sonarová sonda CHIRP SI / CHIRP DI / CHIRP DS / DualBeam PLUS sonarové pokrytie 20 °, 60 ° & (2) 86 ° @ -10dB (180 °) frekvencia sonaru SI / DI 83/200/455 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs. výkon (špička-špička = PtP) 4000 W hĺbkový dosah 31 m SI, DI / 457 m CHIRP meranie teploty áno meranie rýchlosti áno - GPS podsvietenie displeja áno LED vodotesnosť áno veľkosť … (parys.sk)

Humminbird helix 5x chirp si gps g2

Humminbird helix 5x chirp si gps g2

Reakciou je napríklad špičkový širokouhlý displej s fantastickým podaním farieb. Nový digitálny sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí najjemnejšie detaily na dne, zatiaľ čo GPS a užívateľské mapovanie prostredníctvom AutoChart Live vykreslí vašu cestu a postarajú sa o bezpečný návrat. Nech sa pozriete na akýkoľvek parameter tohto sonaru, celkom iste vás posunie k úspechu. A vôbec o tom nepochybujte!     veľkosť displeja - uhlopriečka 127 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16 bitová škála farieb sonarová sonda CHIRP / SI / DI / DualBeam PLUS sonarové pokrytie 20 °, 60 ° & (2) 86 ° @ -10dB (180 °) frekvencia sonaru SI / DI 83/200/455 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs.… (parys.sk)

Humminbird Helix 5 Chirp SI GPS G2 SET

Humminbird Helix 5 Chirp SI GPS G2 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny produkt vhodné. (muziker.com)

Humminbird helix 7x chirp gps g3

Humminbird helix 7x chirp gps g3

Širokouhlý dispej poskytuje dostatok priestoru pre zobrazenie niekoľkých rôznych obrazoviek.   PARAMETRE veľkosť displeja - uhlopriečka 178 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP frekvencia sonaru 50/83/200 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs. výkon (špička-špička = PtP) 4000 W hĺbkový dosah DS CHIRP + SwitchFire: 150-220 kHz 366 m / 180-240 k meranie teploty áno meranie rýchlosti áno - GPS podsvietenie displeja áno LED vodotesnosť áno veľkosť (konzola š × v × h) 26,8 x 14,7 x 9,4 veľkosť v montáži - pal. doska 26,8 x 13,8 x 2,9 montáž pevná, možnosť rýchleho odpojenia… (parys.sk)

Humminbird helix 7x chirp mdi gps g3n

Humminbird helix 7x chirp mdi gps g3n

Verzie označené G3N, pripojením prostredníctvom Bluetooth a mapovacom programom AutoChart Live. Sú teda vernou a dôstojnou obdobou väčších modelov vyšších tried. Širokouhlé zobrazenie displeja ponúka dostačujúci pozorovací priestor pre sledovanie neuveriteľne ostrých obrazov sveta pod hladinou, často aj spoločne s detailnými mapovými podkladmi. Fotografia výrobku je ilustračná   PARAMETRE veľkosť displeja - uhlopriečka 178 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging sonarové pokrytie 16 °, 28 °, 45 ° & 75 ° @ -10dB frekvencia sonaru SI / DI 50/83/200/455 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W… (parys.sk)

Humminbird helix 5 chirp gps g2

Humminbird helix 5 chirp gps g2

Reakciou je napríklad špičkový širokouhlý displej s fantastickým podaním farieb. Nový digitálny sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí najjemnejšie detaily na dne, zatiaľ čo GPS a užívateľské mapovanie prostredníctvom AutoChart Live vykreslí vašu cestu a postarajú sa o bezpečný návrat. Nech sa pozriete na akýkoľvek parameter tohto sonaru, celkom iste vás posunie k úspechu. A vôbec o tom nepochybujte!   Dostupné voliteľné vybavenie a kompatibilita príslušenstva: Mapy Humminbird LakeMaster / PLUS • Aerial View • Mapy Navionics Gold / HotMaps • Mapy Humminbird AutoChart a AutoChart Pre • Bluetooth Remote   veľkosť displeja - uhlopriečka 127 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb … (parys.sk)

Humminbird helix 5x chirp di gps g2

Humminbird helix 5x chirp di gps g2

Reakciou je napríklad špičkový širokouhlý displej s fantastickým podaním farieb. Nový digitálny sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí najjemnejšie detaily na dne, zatiaľ čo GPS a užívateľské mapovanie prostredníctvom AutoChart Live vykreslí vašu cestu a postarajú sa o bezpečný návrat. Nech sa pozriete na akýkoľvek parameter tohto sonaru, celkom iste vás posunie k úspechu. A vôbec o tom nepochybujte!   veľkosť displeja - uhlopriečka 127 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda CHIRP / DI / Dual Beam PLUS sonarové pokrytie 16 °, 28 °, 45 ° & 75 ° @ -10dB frekvencia sonaru SI / DI 200/455/800 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs. výkon (špička… (parys.sk)

Humminbird Helix 5 Chirp GPS G2 SET

Humminbird Helix 5 Chirp GPS G2 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny produkt vhodné. (muziker.com)

Humminbird helix 7x chirp gps g3n + autochart zero lines map card

Humminbird helix 7x chirp gps g3n + autochart zero lines map card

Širokouhlý dispej poskytuje dostatok priestoru pre zobrazenie niekoľkých rôznych obrazoviek.   špecifikácie veľkosť displeja - uhlopriečka 178 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP frekvencia sonaru (kHz) 50/83/200 frekvencia CHIRP (kHz) Full (150-220), Narrow (180-240), Wide (140-200) hĺbkový dosah 366 m výst. výkon (efektívna = RMS) 1000 W výs. výkon (špička-špička = PtP) 8000 W meranie teploty áno meranie rýchlosti áno - GPS podsvietenie displeja áno LED vodotesnosť áno veľkosť (konzola š × v × h) 26,8 x 14,7 x 9,4 veľkosť v montáži - pal. doska 26,8 x 13,8 x 2,9 montáž pevná, možnosť rýchleho… (parys.sk)

Humminbird helix 7x chirp msi gps g3n + autochart zero lines map card

Humminbird helix 7x chirp msi gps g3n + autochart zero lines map card

Sú teda vernou a dôstojnou obdobou väčších modelov vyšších tried. Širokouhlé zobrazenie displeja ponúka dostačujúcí pozorovací priestor pre sledovanie neuveriteľne ostrých obrazov sveta pod hladinou, často aj spoločne s detailnými mapovými podkladmi.   špecifikácie rozlíšenie cieľa 6,35 cm typ sondy XNT 9 HW MSI 150 T veľkosť displeja - uhlopriečka 178 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging, MEGA Side sonarové pokrytie 20 °, 60 ° & (2) 86 ° @ -10dB (180 °) frekvencia sonaru (kHz) CHIRP: 455 kHz (440-500 kHz), MEGA DI (1075-1150 k, SI / DI: 50/83/200/455 kHz výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs. výkon … (parys.sk)

Humminbird Helix 5 Chirp DI GPS G2 SET

Humminbird Helix 5 Chirp DI GPS G2 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny produkt vhodné. (muziker.com)

Humminbird Helix 7 Chirp Mega SI GPS G3 SET

Humminbird Helix 7 Chirp Mega SI GPS G3 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny produkt vhodné. (muziker.com)

ANON Helix 2 Sonar Black / Sonar Red Čierna Normálna veľkosť

ANON Helix 2 Sonar Black / Sonar Red Čierna Normálna veľkosť

Kvalitné lyžiarske okuliare ANON Helix 2 Sonar Black / Sonar Red (topski.sk)

ANON Helix 2 Sonar White / Sonar Blue Biela Normálna veľkosť

ANON Helix 2 Sonar White / Sonar Blue Biela Normálna veľkosť

Kvalitné lyžiarske okuliare ANON Helix 2 Sonar White / Sonar Blue (topski.sk)

Humminbird helix 9,10 kryt obrazovky

Humminbird helix 9,10 kryt obrazovky

Humminbird HELIX 9,10 kryt obrazovky (parys.sk)

Humminbird helix 7x mdi gps g3

Humminbird helix 7x mdi gps g3

Širokouhlý displej umožňuje zobrazenie niekoľkých obrazoviek naraz. Ďalšie funkcie: SwitchFire Sonar, záznam sonaru, Humminbird PC, aktualizácia software, priblíženie zobrazenia, zobrazenie dna, 3D zobrazenie, zobrazenie veľkých číselných údajov, zobr. širokého / úzkeho signálu, možnosť výberu zobrazenia, možnosť výberu zobrazovaných hodnôt, možnosť nastavenia farieb, alarm teploty, zmrazenie obrazu, zobr. "Rybieho oblúku", okamžitá aktualizácia obrazu, identifikácia rýb (Fish ID +), vylepšenie sonarového obrazu, Triplog, X-Press Menu, 1 x slot na micro SD kartu.   PARAMETRE veľkosť displeja - uhlopriečka 178 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16 bit sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging … (parys.sk)

Humminbird solix 10 chirp msi+ gps g2

Humminbird solix 10 chirp msi+ gps g2

Súčasťou skvelej výbavy sú mapy Humminbird Basemap, program AutoCHART Live pre mapovanie v reálnom čase, sieťové pripojenie, Bluetooth, Wi-Fi a celá rada ďalších špičkových technológií.   PARAMETRE veľkosť displeja - uhlopriečka 257 mm počet pixelov displeja 1280H x 800V typ displeja dotykový farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging +, MEGA Side sonarové pokrytie 20 °, 60 ° & (2) 86 ° & (2) 55 ° @ -10dB (Total of 180 frekvencia sonaru 50/83/200/455/800 kHz & 1.2 MHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 1000 W výs. výkon (špička-špička = PtP) 8000 W hĺbkový dosah xx meranie teploty áno meranie rýchlosti áno, GPS podsvietenia displeja… (parys.sk)

Humminbird solix 15 chirp msi+ gps g2

Humminbird solix 15 chirp msi+ gps g2

Sonar Dual Spectrum CHIRP s veľkým spektrálnym rozsahom skenovacích frekvencií prináša obraz so skvelým rozlíšením, ktoré ešte podporuje zobrazenie MEGA +. Sonar SOLIX 15 druhej generácie je vybavený inštalovanými mapami Humminbird Basemap, programom AutoCHART Live pre mapovanie v reálnom čase, sieťovým pripojením, Bluetooth, Wi-Fi a celým radom ďalších špičkových technológií. Jasný prehľadný displej, skvelé spôsoby ovládania (dotykovým displejom a / alebo tradičnými tlačidlami) spolu s ďalšími vymoženosťami sú predpokladom, že sonar spoľahlivo zvládne aj veľmi náročné úlohy na rybárskom člne, rekreačných plavidlách aj veľkých športových lodiach.   PARAMETRE veľkosť displeja - uhlopriečka 391 mm počet pixelov displeja 1280H x 800V typ displeja dotykový farebný TFT … (parys.sk)

Humminbird solix 12 chirp msi+ gps g2

Humminbird solix 12 chirp msi+ gps g2

Nový Dual Spectrum CHIRP sonar s veľkým spektrálnym rozsahom skenovacích frekvencií prináša obraz so skvelým dosiaľ nevídaným rozlíšením, ktoré ešte podporuje vylepšené zobrazenie MEGA +. Sonar SOLIX je vybavený inštalovanými mapami Humminbird Basemap, programom AutoCHART Live pre mapovanie v reálnom čase, sieťovým pripojením, Wi-Fi, Bluetooth a celým radom ďalších špičkových technológií. Jasný prehľadný displej, skvelé spôsoby ovládania a ďalšie vymoženosti sú predpokladom, že sonar spoľahlivo zvládne aj veľmi náročné úlohy na rybárskom člne, rekreačných plavidlách aj veľkých športových lodiach.   PARAMETRE veľkosť displeja - uhlopriečka 307 mm počet pixelov displeja 1280H x 800V typ displeja dotykový farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb… (parys.sk)

Humminbird helix 7 chirp msi gps g3

Humminbird helix 7 chirp msi gps g3

Širokouhlý displej umožňuje zobrazenie niekoľkých obrazoviek naraz aj dostačujúci pozorovací priestor pre sledovanie neuveriteľne ostrých obrazov sveta pod hladinou.   PARAMETRE veľkosť displeja - uhlopriečka 178 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA DI, MEGA SI frekvencia sonaru SI / DI 50/83/200/455 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs. výkon (špička-špička = PtP) 4000 W hĺbkový dosah MEGA DI: 455 kHz 107 m / MEGA: 1075-1150 kHz 38 m // stranový dosah MEGA SI: 455 kHz: 2 × 73 m / MEGA: 1075-1150 kHz 2 × meranie rýchlosti áno - GPS podsvietenie displeja áno LED vodotesnosť áno … (parys.sk)

Humminbird Helix 7 Chirp DI GPS G3

Humminbird Helix 7 Chirp DI GPS G3

Sonar novej generácie s podsvieteným širokouhlým LCD displejom, s funkciou MEGA Down Imaging, sonarovou sondou Dual Spectrum PLUS, s funkciou SwitchFire, a s prepracovanými mapami pobreží a jazier a s funkciami na vytváranie vlastných máp. MEGA Down Imaging: neuveriteľne jasný obraz až do hĺbky 40 m. Dual Spectrum CHIRP: funkcia ponúka na výber 2 možnosti prehľadávania - široký záber pre maximálne pokrytie, úzky záber pre maximálny detail. SwitchFire Sonar: 2 zobrazovacie módy obrazovky, vďaka ktorým sa dá nastaviť sledovanie detailov - hĺbku dna, teplotu, prúdy, návnadu. AutoChart Live: s prístupom k funkciám Humminbird Lake Master (bezkonkurenčne presné a podrobné mapy, rolovacie zoznamy jazier, s čitateľnými kontúrami, hĺbkovými rozsahmi) umožňuje vytvárať mapy rybárskych ciest v… (muziker.com)

Humminbird Helix 7 Chirp DI GPS G3 SET

Humminbird Helix 7 Chirp DI GPS G3 SET

HLAVNÝ OBRÁZOK SETU JE ILUSTRAČNÝ ! - SET s príslušenstvom za zvýhodnenú cenu. Príslušenstvo a spotrebný materiál budete aj tak skôr, či neskôr potrebovať. Ak si ho vyberiete hneď, môžete ušetriť veľa peňazí a tiež ušetríte čas. Už to nebudete musieť riešiť neskôr. Navyše máte istotu, že uvedené príslušenstvo v rámci tohto SETU je pre konkrétny produkt vhodné. (muziker.com)

Humminbird sonar helix 5

Humminbird sonar helix 5

Reakciou je napríklad špičkový širokouhlý displej s fantastickým podaním farieb. Nový digitálny sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí najjemnejšie detaily na dne, zatiaľ čo GPS a užívateľské mapovanie prostredníctvom AutoChart Live vykreslí vašu cestu a postarajú sa o bezpečný návrat. Nech sa pozriete na akýkoľvek parameter tohto sonaru, celkom iste vás posunie k úspechu. A vôbec o tom nepochybujte!     veľkosť displeja - uhlopriečka 127 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16bitová škála farieb sonarová sonda DualBeam PLUS sonarové pokrytie 20 °, 60 ° @ -10dB (180 °) frekvencia sonaru SI / DI 200/83 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs. výkon (špička-špička = PtP) 4000 W … (parys.sk)

Humminbird solix 10 chirp ds/mdi+ gps g2 bez sondy

Humminbird solix 10 chirp ds/mdi+ gps g2 bez sondy

MEGA DI + a Dual Spectrum CHIRP sonarom s veľkým spektrálnym rozsahom skenovacích frekvencií. Súčasťou výbavy sú mapy Humminbird Basemap, program AutoCHART Live pre mapovanie v reálnom čase, GPS, sieťové pripojenie, Bluetooth, Wi-Fi a celá rada ďalších špičkových technológií.   špecifikácie veľkosť displeja - uhlopriečka 257 mm počet pixelov displeja 1280H x 800V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging + sonarové pokrytie 20 °, 42 ° & 60 ° @ -10dB frekvencia sonaru (kHz) 50/83/200/455/800 & 1.2 MHz frekvencia CHIRP (kHz) Full 28-75, Narrow 75-155, Wide 130-250 frekv. CHIRP Imaging (kHz) 455 DI + (435-535), 800 DI + (800-860), MEGA DI + (11 hĺbkový… (parys.sk)

Humminbird helix 9x chirp msi+ gps g3n + autochart zero lines map card

Humminbird helix 9x chirp msi+ gps g3n + autochart zero lines map card

Ušetrí miesto na menších lodiach, ale napriek tomu ponúkne výbornú rozlišovaciu schopnosť 9 "displeja, najnovšie technológie spracovania signálu, revolučné špičkové zobrazenie MEGA Imaging +, sonar Dual Spectrum CHIRP, mapovaceí program AutoChart Live a mapy Humminbird basemap.   Fotografia je ilustračná.   Podporovaná frekvencia CHIRP Imaging: 455 kHz DI + (435-535 kHz), 455 kHz SI + (405-505 kHz), 800 kHz DI + (800-860 kHz), 800 kHz SI + (780-840 kHz), MEGA DI + (1100- 1200 kHz), MEGA SI + (1050-1175 kHz)     špecifikácie veľkosť displeja - uhlopriečka 229 mm počet pixelov displeja 1024H x 600V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA DI +, MEGA SI + … (parys.sk)

Humminbird helix 8x chirp msi+ gps g3n + autochart zero lines map card

Humminbird helix 8x chirp msi+ gps g3n + autochart zero lines map card

Prístroj je vybavený revolučným zobrazením MEGA Imaging +, sonarom Dual Spectrum CHIRP, programovým vybavením AutoChart Live pre vytváranie vlastných mapových podkladov a inštalovanými mapami Humminbird Basemap. Kompaktnú riadiacu jednotku plne zapojiteľnú do siete môžete vďaka variabilite montáže pripevniť na predok, na zadok či na palubnú konzolu. Prevedením a technickým vybavením patrí do novej, už tretej generácie sonarov HELIX, ktorá je novinkou roku 2019.   špecifikácie veľkosť displeja - uhlopriečka 203 mm počet pixelov displeja 1024H x 600V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16tich bitová škála farieb sonarová sonda Dual Spectrum CHIRP, MEGA Down Imaging +, MEGA Side sonarové pokrytie 20 °, 60 ° & (2) 86 ° @ -10dB (180 °) … (parys.sk)

Humminbird helix 5 di g2

Humminbird helix 5 di g2

Reakciou je napríklad špičkový širokouhlý displej s fantastickým podaním farieb. Nový digitálny sonar CHIRP a Imaging Sonar dokonale odhalí najjemnejšie detaily na dne, zatiaľ čo GPS a užívateľské mapovanie prostredníctvom AutoChart Live vykreslí vašu cestu a postarajú sa o bezpečný návrat. Nech sa pozriete na akýkoľvek parameter tohto sonaru, celkom iste vás posunie k úspechu. A vôbec o tom nepochybujte!     veľkosť displeja - uhlopriečka 127 mm počet pixelov displeja 800H x 480V typ displeja farebný TFT farby / stupne šedej 16 bitová škála farieb sonarová sonda DI / DualBeam PLUS sonarové pokrytie 16 °, 28 °, 45 ° & 75 ° @ -10dB frekvencia sonaru SI / DI 200/455/800 kHz rozlíšenie cieľa 6,35 cm výst. výkon (efektívna = RMS) 500 W výs. výkon (špička… (parys.sk)

Humminbird sd karta autochart z line card

Humminbird sd karta autochart z line card

Autochart Z LINE Card AutoCHART (resp. AutoCHART PRO) je určený pre sonary HUMMINBIRD: ONIX, ION, HELIX (vybrané modely), 1199 SI, 1159 DI, 1159, 999 SI, 959 DI, 959, 899 SI, 859 DI, 859 , 698 HD SI, 688 HD DI, 688 HD a ďalšie. Na dostupnosť AutoChart pre konkrétny model sonaru sa informujte v NORMARKu. (parys.sk)

Bezdrôtový sonar

Bezdrôtový sonar

Sonar s odhadzovať bezdrôtovou sondou, ktorá dokáže zaznamenať pohyb rýb až 60 m ďaleko a 45 m hlboko. Táto sonda je výborným pomocníkom nielen pri chytaní z lode, ale aj z brehu. Technické dáta: nastavenie citlivosti odhodový sonda s uhlom záberu 90 ° (frekvencia sonaru 125kHz) hĺbkový dosah bezdrôtovej sondy - 45m dosah bezdrôtovej sondy až 60m echolot je vodotesný ukazovateľ stavu batérie zobrazenie ikon rýb nastavenie citlivosti zvukový signál pri zobrazení ryby zobrazenie hĺbky dna a teploty vody nastavenie hĺbky, rozsahu a rýchlosti skenovania dna napájanie sondy cez lítiovú bater Displej 2.4 palcov, TFT farebný LCD, pixelov: 240Vx960H Hmotnosť bezdrôtové sondy cca 45g Sonar frekvencia 125kHz Napájanie 3,7 V dobíjacie batérie Prevádzková teplota: 10 ° C - 50 ° C) Jazyk: angličtina,… (lunzo.sk)

Garmin echoMAP Plus 62cv

Garmin echoMAP Plus 62cv

Kombo zariadenie SONAR+GPS navigácia. Nový echoMAP™ Plus 62cv je vybavený kvalitným 6'' palcovým WQVGA displejom a nízkou spotrebou 12W. Plná kompatibilita s NMEA 2000 protokolom vám umožuje pripojiť prístroje zo série echoMAP™ Plus k množstvu kompatibilných senzorov, prístrojov a doplnkových zariadení - a tak môžete sledovať všetky dôležité údaje ako je navigácia, stav paliva, motor a info o počasí na jednom dispeji. Aktívny držiak - unikátna konštrukcia umožňuje zariadenie (displejová jednotka) odobrať zo stojanu bez potreby odpájania káblov. Tie ostávajú ''zakotvené'' v držiaku stojana na palube. echoMAP™ Plus 62cv spája kvalitný sonar a GPS navigátor (5Hz GPS/GLONASS) do jedného zariadenia. Obsahuje vstavanú celosvetovú základnú mapu (zo satelitných snímkov). Zariadenie podporuje… (muziker.com)

Deeper start nahadzovací sonar

Deeper start nahadzovací sonar

Pri hmotnosti 60 g je to náš najľahší sonar vôbec, takže sa nemusíte obávať pretrhnutia vlasca. Všetky naše sonary sú testované pri nahadzovaní s vlascami od monofilu s nosnosťou 2,7 kg až po šnúru s nosnosťou 9 kg. Vďaka novému prevedeniu je navíjanie sonaru START veľmi jednoduché a je vybavený integrovaným automatickým LED svetlom, vďaka ktorému je skvele viditeľný za akýchkoľvek podmienok. Každý sken je automaticky uložený a potom je prístupný prostredníctvom aplikácie alebo online na portáli Lakebook. Obsluha už nemôže byť jednoduchšia - sonar START nemá odnímateľný kryt a nabíjanie je zabezpečené špeciálnym káblom USB s magnetickým konektorom. Sonar START sa automaticky zapne, keď je vo vode, a po vytiahnutí z vody sa vypne, čo pomáha šetriť batériu.   Typ… (parys.sk)

Čierne legíny Desigual Sonar

Čierne legíny Desigual Sonar

Čierne legíny Desigual Sonar (zoot.sk)

Čierne legíny Desigual Sonar

Čierne legíny Desigual Sonar

Čierne legíny Desigual Sonar (zoot.sk)

Deeper chirp+ vianočná edícia s darčekmi zdarma

Deeper chirp+ vianočná edícia s darčekmi zdarma

  Túto výkonnú technológiu pôvodne vyvinulo americké námorníctvo, už roky je ale k dispozícii aj rybárom loviacim z lode. A odteraz ju konečne budú môcť využívať VŠETCI RYBÁRI, ktorí ju so sebou budú môcť vziať KAMKOĽVEK, aby sa na ryby mohli vydať KEDYKOĽVEK - pretože rybár nikdy nevie, kedy ho srdce vytiahne k vode.   Vianočná edícia s 3 základnými rybárskymi potrebami (termoska, návlek na krk a kryt na nočné rybárčenie) v hodnote 60 € zadarmo!   Termoska Vákuová izolácia termosky (500 ml / 17 oz) z nerezovej ocele s dvojitými stenami. Vaše nápoje bez ohľadu na počasie uchováva veľmi horúce alebo ľadové. Špeciálna povrchová úprava zabezpečí, že vám fľaša nevykĺzne z rúk. Je dostatočne malá na to, aby sa zmestila do bedny s návnadami, ale je dostatočne veľká… (parys.sk)

Line6 Helix

Line6 Helix

Gitarový multiefektový procesor disponujúci novou technológiou, mutlifunkčnými prepínačmi s farebným odlíšením, ktoré reagujú na dĺžku stlačenia a 6,2" displejom s rozlíšením 800 x 400 pixelov. Helix poskytuje celkom 45 simulácií modelov aparátov, s možnosťou použitia až 4 aparátov súčasne, 30 simulácií reproboxov, 70 efektov a 16 mikrofónov. K dispozícií sú 4 programovateľné efektové slučky, USB rozhranie pre pripojenie k PC a Mac, digitálne S/PDIS in/out, AES/EBU linkový výstup, MIDI in/out, Variax, výstup pre slúchadlá, XLR výstup Left(mono)/Right, mikrofónový XLR vstup s fantómovým napájaním, AUX, jackový vstup pre gitaru a vstupy pre pripojenie nožných prepínačov. (muziker.com)

Humminbird kabel ec-ts10

Humminbird kabel ec-ts10

Humminbird kabel EC-TS10 (parys.sk)

Humminbird- krytka mc w

Humminbird- krytka mc w

HUMMINBIRD- krytka MC W (parys.sk)

Mivardi Držiak sondy k sonaru

Mivardi Držiak sondy k sonaru

Univerzálny držiak sondy, vhodný pre echoloty všetkých značiek. Umožňuje ľahké nastavenie ponoru aj sklopenie sondy pri príjazde k brehu. (muziker.com)

Line6 Helix Control

Line6 Helix Control

Nožný ovládač pre zariadenie Helix Rack s 12 touch-sensitive tlačidlami a LCD displejom. Ponúka režimy stompbox a preset. Disponuje masívnou hliníkovou konštrukciou. K ovládaču je možné pripojiť 4 x expression pedál a je pripojiteľný k PC pomocou USB výstupu. Napájanie pomocou RJ45 napájacieho kábla (je súčasťou balenia). Rozmery sú 6,3 x 43,6 x 24,1 cm a hmotnosť 3,2 kg. Produkt je vyhotovený v čiernom farebnom prevedení. (muziker.com)

Line6 Helix LT

Line6 Helix LT

Gitarový multiefektový procesor vybavený novou technológiou, mutlifunkčnými prepínačmi s farebným podsvietením, ktoré reagujú na dĺžku stlačenia a 6,2" displejom s rozlíšením 800 x 400 pixelov, ktorý ponúka dokonalý prehľad o programovaní vašej virtuálnej aparatúry. Helix LT ponúka celkom 62 modelov zosilňovačov, 37 simulácii reproboxu, 16 typov mikrofónov vrátane zmeny ich pozície voči virtuálnemu reproduktoru a 104 simulácii efektových pedálov, ktoré sú ľubovoľne kombinovateľné. K dispozícií sú programovateľné efektové slučky, USB rozhranie pre pripojenie k PC a Mac, digitálne S/PDIS in/out, AES/EBU linkový výstup, MIDI in/out, Variax konektor pre pripojenie modelu Line 6 Variax, výstup pre slúchadlá, XLR výstup Left(mono)/Right, mikrofónový XLR vstup s možnosťou phantom napájania a… (muziker.com)

Humminbird sada na mot.ad-stm

Humminbird sada na mot.ad-stm

Sada sa dodáva bez skrutiek. (parys.sk)

Humminbird prodlužovací kabel ec-w30

Humminbird prodlužovací kabel ec-w30

Humminbird Prodlužovací kabel EC-W30 (parys.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 36. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 37. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 38. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 39. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 40. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Biela Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 41. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 37. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 38. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá

Armistice Nízke tenisky SONAR ONE Zlatá Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 39. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 36. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 37. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 38. (spartoo.sk)

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna

Armistice Nízke tenisky SONAR INDIAN Čierna Tovar dostupný v dámskych veľkostiach. EUR 39. (spartoo.sk)

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. zatvoriť